Rezultatele finale pentru Cupa AMNB OPEN -Editia 2016 - Cadeti , Juniori , Tineret si Seniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (19 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 00:24:64 Timp A0903 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:24:80 Timp A0991 Cod 7 Puncte

2. 50 metri liber (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:28:16 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 00:29:34 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 00:29:76 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Turta Andrei Steaua CSA 00:30:00 Timp 1419 Cod 5 Puncte
5 Stan Matei Alexandru NAVI 00:31:02 Timp A0791 Cod 4 Puncte
6 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53 Timp A0722 Cod 3 Puncte
7 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:31:68 Timp A0376 Cod 2 Puncte
8 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 00:31:71 Timp 1449 Cod 1 Puncte
9 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:31:81 Timp 1835 Cod 0 Puncte
10 Tengher Alexandru NAVI 00:32:09 Timp 2331 Cod 0 Puncte
11 Petrache Darius NAVI 00:32:10 Timp 1641 Cod 0 Puncte
12 Rauta Matei Cristian NAVI 00:32:30 Timp 2264 Cod 0 Puncte
13 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:32:42 Timp A0280 Cod 0 Puncte
14 Harsulescu Mihai NAVI 00:32:48 Timp 1413 Cod 0 Puncte
15 Cazacu Alin Median Bucuresti 00:32:94 Timp 1446 Cod 0 Puncte
16 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:33:74 Timp 1730 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:34:25 Timp 1448 Cod 0 Puncte
18 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:34:29 Timp 2200 Cod 0 Puncte
19 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:36:37 Timp 1709 Cod 0 Puncte
20 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81 Timp 2108 Cod 0 Puncte
21 Julia Adrien Renovatio S.C. 00:41:08 Timp 4347 Cod 0 Puncte
22 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
23 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0277 Cod 0 Puncte
24 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1416 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:29 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:27:54 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:28:72 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:28:73 Timp 1688 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:28:96 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 00:29:30 Timp A0694 Cod 3 Puncte
7 Peter Arthur Cristian NAVI 00:29:35 Timp 1732 Cod 2 Puncte
8 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:29:37 Timp A0399 Cod 1 Puncte
9 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:29:69 Timp A0384 Cod 0 Puncte
10 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:29:69 Timp A0296 Cod 0 Puncte
11 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:30:09 Timp A1127 Cod 0 Puncte
12 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:30:17 Timp A0398 Cod 0 Puncte
13 Boca Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:31:82 Timp 2643 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:32:11 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:32:29 Timp 1304 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:32:38 Timp A0605 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43 Timp 2648 Cod 0 Puncte
18 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:32:44 Timp A0538 Cod 0 Puncte
19 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 00:32:67 Timp A0551 Cod 0 Puncte
20 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:32:80 Timp A1012 Cod 0 Puncte
21 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:34:00 Timp A0564 Cod 0 Puncte
22 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50 Timp A0693 Cod 0 Puncte
23 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78 Timp A0465 Cod 0 Puncte
24 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 00:36:61 Timp 4050 Cod 0 Puncte
25 Sendroiu Andrei Cristian Performer 99:99:99 Timp 3314 Cod 0 Puncte
26 Niculaita Tudor Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 4346 Cod 0 Puncte
27 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte
28 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte
29 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1384 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (14 ani) B

1 Stan Leon Bucharest Sport Club 00:25:82 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:13 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 00:26:28 Timp A0540 Cod 6 Puncte
4 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:26:52 Timp A0407 Cod 5 Puncte
5 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:26:84 Timp A0633 Cod 4 Puncte
6 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:26:96 Timp A0470 Cod 3 Puncte
7 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:27:38 Timp A0308 Cod 2 Puncte
8 Dragan Rares Stefan NAVI 00:28:21 Timp 2042 Cod 1 Puncte
9 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:01 Timp A0086 Cod 0 Puncte
10 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 00:29:29 Timp 1270 Cod 0 Puncte
11 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 00:29:53 Timp A0402 Cod 0 Puncte
12 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 00:29:75 Timp 2041 Cod 0 Puncte
13 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:29:89 Timp A0553 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:09 Timp A0471 Cod 0 Puncte
15 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 00:30:20 Timp 3295 Cod 0 Puncte
16 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:88 Timp A0495 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Ionut Antonio Aquis Bucuresti 00:42:83 Timp 4344 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (15 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:46 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:26:62 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:27:11 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:27:17 Timp 1325 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 00:27:64 Timp A0579 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru Steaua CSA 00:27:74 Timp 1329 Cod 3 Puncte
7 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 00:27:77 Timp A0337 Cod 2 Puncte
8 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:28:13 Timp 1324 Cod 1 Puncte
9 Solea Luca Steaua CSA 00:28:73 Timp A0199 Cod 0 Puncte
10 Vlad Giulio Marco Steaua CSA 00:28:88 Timp A0228 Cod 0 Puncte
11 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:29:34 Timp 3297 Cod 0 Puncte
12 Osain Alexandru Stefan Aquis Bucuresti 00:33:64 Timp 4052 Cod 0 Puncte
13 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (16 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:25:90 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel Steaua CSA 00:26:60 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:26:75 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip Steaua CSA 00:27:38 Timp A0201 Cod 5 Puncte
5 Nemtoi Stefan Median Bucuresti 00:29:07 Timp 3085 Cod 4 Puncte
6 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:29:70 Timp A0049 Cod 3 Puncte
7 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:29:81 Timp A0007 Cod 2 Puncte
8 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:29:83 Timp A0150 Cod 1 Puncte

7. 50 metri liber (17 ani) B

1 Bonea Sabin Steaua CSA 00:25:61 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:26:25 Timp A0891 Cod 7 Puncte
3 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:26:30 Timp A0120 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:26:72 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:84 Timp A0207 Cod 4 Puncte
6 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:70 Timp A0893 Cod 3 Puncte

8. 50 metri liber (18 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:25:35 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Delfinul Bucuresti 00:31:01 Timp A0848 Cod 7 Puncte

10. 50 metri liber (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 00:29:95 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:30:13 Timp A0822 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:05 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:31:40 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:31:51 Timp A0242 Cod 4 Puncte
6 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:31:59 Timp 1390 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:32:00 Timp A0342 Cod 2 Puncte
8 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:32:28 Timp 2502 Cod 1 Puncte
9 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:32:55 Timp 1778 Cod 0 Puncte
10 Tarabega Anca Maria NAVI 00:32:67 Timp 1379 Cod 0 Puncte
11 Curiac Mara Median Bucuresti 00:33:61 Timp 1452 Cod 0 Puncte
12 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70 Timp A0664 Cod 0 Puncte
13 Manea Catalina Bucharest Sport Club 00:34:47 Timp 2422 Cod 0 Puncte
14 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:34:72 Timp 1705 Cod 0 Puncte
15 Tudorescu Ioana Steaua CSA 00:36:72 Timp 1850 Cod 0 Puncte
16 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:76 Timp A0666 Cod 0 Puncte
17 Teodora Bratovanova Triathlon Dalyan Rousse 00:38:55 Timp 3741 Cod 0 Puncte
18 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 00:39:23 Timp 4056 Cod 0 Puncte
19 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:39:84 Timp 1438 Cod 0 Puncte
20 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:40:80 Timp 2439 Cod 0 Puncte
21 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 0 Puncte
22 Negut Alina YST Sport Club 99:99:99 Timp 4345 Cod 0 Puncte
23 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2425 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 00:28:94 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Bucharest Sport Club 00:30:54 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 00:30:95 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 00:31:09 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:31:29 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 00:32:53 Timp A0593 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:32:78 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:32:90 Timp 1613 Cod 1 Puncte
9 Toma Alexandra Timex Bucuresti 00:32:90 Timp 2691 Cod 0 Puncte
10 Patru Maria Dinamo Bucuresti 00:33:70 Timp 1900 Cod 0 Puncte
11 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00 Timp A0673 Cod 0 Puncte
12 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:73 Timp A0685 Cod 0 Puncte
13 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:35:77 Timp A0539 Cod 0 Puncte
14 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68 Timp A0683 Cod 0 Puncte
15 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:63 Timp A0671 Cod 0 Puncte
16 Grintescu Maya Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4059 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (14 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:27:74 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 00:28:54 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana Steaua CSA 00:28:55 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 00:29:57 Timp A0088 Cod 5 Puncte
5 Saidac Ioana Renovatio S.C. 00:30:77 Timp 3760 Cod 4 Puncte
6 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:30:78 Timp A0453 Cod 3 Puncte
7 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:30:90 Timp A0362 Cod 2 Puncte
8 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 00:30:92 Timp A0625 Cod 1 Puncte
9 Marin Carmen Dinamo Bucuresti 00:31:25 Timp 1442 Cod 0 Puncte
10 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00 Timp A0444 Cod 0 Puncte
11 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0443 Cod 0 Puncte
12 Liga Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4348 Cod 0 Puncte
13 Filip Bianca Anne Marie Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 4053 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (15 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:27:87 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:28:90 Timp A0331 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:29:50 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:54 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:30:46 Timp A0463 Cod 4 Puncte
6 Davidescu Adriana Steaua CSA 00:33:83 Timp A0058 Cod 3 Puncte

14. 50 metri liber (16 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:28:50 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:29:61 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66 Timp A0149 Cod 6 Puncte
4 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:33:07 Timp A0172 Cod 5 Puncte

15. 50 metri liber (17 ani) F

1 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 00:35:75 Timp A0866 Cod 9 Puncte

17. 100 metri fluture (19 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 00:58:26 Timp A0903 Cod 9 Puncte

18. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 01:07:47 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:08:58 Timp A0277 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:11:87 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:15:91 Timp A0729 Cod 5 Puncte
5 Rauta Matei Cristian NAVI 01:17:37 Timp 2264 Cod 4 Puncte
6 Cazacu Alin Median Bucuresti 01:25:03 Timp 1446 Cod 3 Puncte
7 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:28:89 Timp 1730 Cod 2 Puncte
8 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:37:73 Timp 1416 Cod 1 Puncte

19. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:02:75 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:09:82 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:12 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:10:47 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:10:56 Timp A0398 Cod 4 Puncte
6 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:10:70 Timp A0385 Cod 3 Puncte
7 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06 Timp 1384 Cod 2 Puncte
8 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:13:22 Timp A0384 Cod 1 Puncte
9 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:26:14 Timp A0564 Cod 0 Puncte
10 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:28:00 Timp A1012 Cod 0 Puncte
11 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 01:42:14 Timp 3293 Cod 0 Puncte
12 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte

20. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Costroj Antonio Steaua CSA 01:02:26 Timp A0540 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:02:85 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 01:03:44 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:03:77 Timp A0535 Cod 5 Puncte
5 Stan Leon Bucharest Sport Club 01:07:13 Timp A0203 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:07:46 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:46 Timp A0470 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:04 Timp A0477 Cod 1 Puncte
9 Dragan Rares Stefan NAVI 01:11:47 Timp 2042 Cod 0 Puncte
10 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:19:33 Timp 2511 Cod 0 Puncte

21. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:01:94 Timp A0599 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea Steaua CSA 01:02:67 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:05:28 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:05:46 Timp A0223 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:08:39 Timp A0329 Cod 4 Puncte
6 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 01:12:83 Timp A0337 Cod 3 Puncte
7 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:12:90 Timp A0224 Cod 2 Puncte
8 Hentia Alexandru Steaua CSA 01:15:59 Timp 1329 Cod 1 Puncte

22. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Bran Ionel Steaua CSA 01:00:46 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:07:43 Timp 2664 Cod 7 Puncte

23. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin Steaua CSA 01:01:78 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52 Timp A0093 Cod 6 Puncte

26. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:11:44 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:18:52 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:20:66 Timp 2470 Cod 6 Puncte
4 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:22:44 Timp 1398 Cod 5 Puncte
5 Ilisei Erica Steaua CSA 01:29:00 Timp 3316 Cod 4 Puncte

27. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:11:09 Timp A0245 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:13:05 Timp A0345 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 01:16:62 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:23:28 Timp A0670 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:26:44 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:40:53 Timp A0683 Cod 3 Puncte

28. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 01:06:47 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:17:16 Timp A0445 Cod 7 Puncte

29. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Danila Tia Maria Steaua CSA 01:09:73 Timp A0331 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa Steaua CSA 01:12:44 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:18:86 Timp A0319 Cod 6 Puncte

31. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea Delfinul Bucuresti 01:07:12 Timp 1569 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Steaua CSA 01:09:52 Timp A0231 Cod 7 Puncte

33. 200 metri bras (19 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0991 Cod 0 Puncte

34. 200 metri bras (14 ani) B

1 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:43:86 Timp A0402 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian NAVI 02:44:97 Timp A0489 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:49:13 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 02:53:53 Timp 1270 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:58:79 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 03:02:59 Timp 2041 Cod 3 Puncte
7 Ionita Andrei Renovatio S.C. 03:18:08 Timp 2511 Cod 2 Puncte
8 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 03:25:31 Timp 3295 Cod 1 Puncte

35. 200 metri bras (15 ani) B

1 Ionescu Mihnea Steaua CSA 02:38:22 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 03:01:84 Timp 3297 Cod 7 Puncte
3 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte

36. 200 metri bras (16 ani) B

1 Stan Filip Steaua CSA 02:40:02 Timp A0201 Cod 9 Puncte

37. 200 metri bras (17 ani) B

1 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:41:83 Timp A0120 Cod 9 Puncte
2 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 03:05:78 Timp A0093 Cod 7 Puncte

38. 200 metri bras (18 ani) B

1 Dinca Andreas Delfinul Bucuresti 02:26:45 Timp A0848 Cod 9 Puncte

39. 200 metri bras (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:49:67 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:56:70 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Meghea Dominic Andrei Performer 03:05:72 Timp A0610 Cod 6 Puncte
4 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:09:36 Timp 3314 Cod 5 Puncte
5 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 03:09:41 Timp A0399 Cod 4 Puncte
6 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:13:09 Timp A0604 Cod 3 Puncte
7 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

40. 200 metri bras (12 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:50:85 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 02:55:75 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Petrache Darius NAVI 02:56:45 Timp 1641 Cod 6 Puncte
4 Tengher Alexandru NAVI 03:06:52 Timp 2331 Cod 5 Puncte
5 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 03:15:64 Timp 2200 Cod 4 Puncte
6 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 03:28:15 Timp 1709 Cod 3 Puncte
7 Julia Adrien Renovatio S.C. 03:57:93 Timp 4347 Cod 2 Puncte

42. 200 metri bras (14 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 02:47:83 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 03:01:14 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:33:06 Timp A0444 Cod 6 Puncte

43. 200 metri bras (15 ani) F

1 Davidescu Adriana Steaua CSA 03:23:77 Timp A0058 Cod 9 Puncte

44. 200 metri bras (16 ani) F

1 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 03:07:09 Timp A0149 Cod 9 Puncte

46. 200 metri bras (13 ani) F

1 Sandu Ana Maria Steaua CSA 03:12:25 Timp A0539 Cod 9 Puncte
2 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:22:31 Timp A0671 Cod 7 Puncte
3 Toma Alexandra Timex Bucuresti 03:24:12 Timp 2691 Cod 6 Puncte

48. 200 metri bras (12 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 02:56:39 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 03:02:32 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 03:05:64 Timp 1390 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 03:08:74 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Manea Catalina Bucharest Sport Club 03:26:87 Timp 2422 Cod 4 Puncte
6 Banescu Bianca Steaua CSA 03:50:10 Timp 1441 Cod 3 Puncte

49. 100 metri spate (19 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 01:00:79 Timp A0903 Cod 9 Puncte

50. 100 metri spate (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:07:97 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Rosu Patrick Steaua CSA 01:12:08 Timp A1125 Cod 7 Puncte
3 Turta Andrei Steaua CSA 01:12:97 Timp 1419 Cod 6 Puncte
4 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:14:03 Timp A0277 Cod 5 Puncte
5 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 01:17:44 Timp 1449 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:20:03 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:20:67 Timp A0280 Cod 2 Puncte
8 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:80 Timp A0722 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 01:23:01 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:24:48 Timp 2200 Cod 0 Puncte
11 Harsulescu Mihai NAVI 01:25:07 Timp 1413 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:28:17 Timp 1448 Cod 0 Puncte
13 Julia Adrien Renovatio S.C. 01:51:41 Timp 4347 Cod 0 Puncte

51. 100 metri spate (13 ani) B

1 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:09:62 Timp A0385 Cod 9 Puncte
2 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:10:47 Timp A0694 Cod 7 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:13:91 Timp A0296 Cod 6 Puncte
4 Peter Arthur Cristian NAVI 01:14:22 Timp 1732 Cod 5 Puncte
5 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:17:07 Timp A1127 Cod 4 Puncte
6 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:19:50 Timp A0551 Cod 3 Puncte
7 Meghea Dominic Andrei Performer 01:20:56 Timp A0610 Cod 2 Puncte
8 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:20:70 Timp 1304 Cod 1 Puncte
9 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:27:84 Timp A0693 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:28:79 Timp 2648 Cod 0 Puncte
11 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:32:13 Timp A0465 Cod 0 Puncte

52. 100 metri spate (14 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 01:03:51 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:03:96 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 01:06:42 Timp A0540 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:46 Timp A0470 Cod 5 Puncte
5 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:06:65 Timp A0633 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Cristian NAVI 01:16:16 Timp A0489 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:21:08 Timp A0495 Cod 1 Puncte

53. 100 metri spate (15 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:01:75 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 01:07:03 Timp 3762 Cod 7 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:08:37 Timp A0599 Cod 6 Puncte
4 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:09:42 Timp A0224 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:10:52 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Vlad Giulio Marco Steaua CSA 01:12:04 Timp A0228 Cod 3 Puncte

54. 100 metri spate (16 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Steaua CSA 01:05:51 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:15:49 Timp A0150 Cod 6 Puncte
4 Nemtoi Stefan Median Bucuresti 01:16:90 Timp 3085 Cod 5 Puncte

55. 100 metri spate (17 ani) B

1 Bonea Sabin Steaua CSA 01:03:15 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:06:73 Timp A0891 Cod 7 Puncte
3 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:11:48 Timp A0893 Cod 6 Puncte

56. 100 metri spate (18 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:00:05 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:01:10 Timp A0882 Cod 7 Puncte

58. 100 metri spate (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:14:23 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 01:14:70 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:18:90 Timp 2502 Cod 6 Puncte
4 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:19:41 Timp 1778 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:23:22 Timp 1398 Cod 3 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 01:23:22 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Kristiyana Lesichkova Triathlon Dalyan Rousse 01:27:62 Timp 3740 Cod 2 Puncte
8 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:28:10 Timp A0664 Cod 1 Puncte
9 Curiac Mara Median Bucuresti 01:28:19 Timp 1452 Cod 0 Puncte
10 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:40:08 Timp 1438 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 0 Puncte

59. 100 metri spate (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:12:22 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Bucharest Sport Club 01:13:98 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:15:27 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:17:47 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25 Timp A0673 Cod 4 Puncte
6 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:30:00 Timp A0685 Cod 3 Puncte
7 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:30:10 Timp 1900 Cod 2 Puncte
8 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:30:21 Timp 1613 Cod 1 Puncte
9 Grintescu Maya Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4059 Cod 0 Puncte

60. 100 metri spate (14 ani) F

1 Gadea Ioana Steaua CSA 01:09:51 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:15:39 Timp A0453 Cod 7 Puncte
3 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 01:16:24 Timp A0362 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 01:17:93 Timp A0625 Cod 4 Puncte
6 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:18:19 Timp A0443 Cod 3 Puncte
7 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:20:24 Timp A0449 Cod 2 Puncte
8 Saidac Ioana Renovatio S.C. 01:21:30 Timp 3760 Cod 1 Puncte
9 Liga Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4348 Cod 0 Puncte

61. 100 metri spate (15 ani) F

1 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:14:58 Timp A0365 Cod 9 Puncte
2 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:23:57 Timp A0319 Cod 7 Puncte

62. 100 metri spate (16 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:12:00 Timp A0063 Cod 9 Puncte

63. 100 metri spate (17 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea Delfinul Bucuresti 01:08:37 Timp 1569 Cod 9 Puncte

66. 200 metri liber (14 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:06:03 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:08:99 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:14:20 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:18:17 Timp A0407 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:19:73 Timp A0471 Cod 4 Puncte
6 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 02:28:14 Timp 2041 Cod 3 Puncte
7 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:37:43 Timp A0086 Cod 2 Puncte
8 Dragan Rares Stefan NAVI 99:99:99 Timp 2042 Cod 0 Puncte
9 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

67. 200 metri liber (15 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:07:30 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea Steaua CSA 02:08:23 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 02:12:14 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Hentia Alexandru Steaua CSA 02:12:30 Timp 1329 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:15:41 Timp A0329 Cod 4 Puncte
6 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:15:66 Timp A0224 Cod 3 Puncte
7 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 02:15:94 Timp A0337 Cod 2 Puncte
8 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 02:16:56 Timp 1324 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 02:16:68 Timp A0579 Cod 0 Puncte
10 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 02:22:21 Timp 3297 Cod 0 Puncte
11 Osain Alexandru Stefan Aquis Bucuresti 02:55:72 Timp 4052 Cod 0 Puncte

68. 200 metri liber (16 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:05:86 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:10:75 Timp A0868 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:12:54 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 02:16:05 Timp 2664 Cod 5 Puncte

69. 200 metri liber (17 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:55:77 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:02:48 Timp A0165 Cod 7 Puncte
3 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 02:12:76 Timp A0878 Cod 6 Puncte
4 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:21:48 Timp A0893 Cod 5 Puncte
5 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:24:53 Timp A0207 Cod 4 Puncte

70. 200 metri liber (18 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:02:42 Timp A0853 Cod 9 Puncte

71. 200 metri liber (13 ani) B

1 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:14:53 Timp 1688 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:17:83 Timp A0460 Cod 7 Puncte
3 Peter Arthur Cristian NAVI 02:20:57 Timp 1732 Cod 6 Puncte
4 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:24:08 Timp 3314 Cod 5 Puncte
5 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:25:64 Timp A0296 Cod 4 Puncte
6 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:25:92 Timp A0398 Cod 3 Puncte
7 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:28:53 Timp A1127 Cod 2 Puncte
8 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:30:27 Timp 1384 Cod 1 Puncte
9 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:30:89 Timp A0605 Cod 0 Puncte
10 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 02:31:77 Timp A0538 Cod 0 Puncte
11 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:39:81 Timp 1304 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:42:82 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Boca Daniel Colegiul "Emil Racovita" 02:50:65 Timp 2643 Cod 0 Puncte
14 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 02:54:55 Timp 3293 Cod 0 Puncte
15 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 03:20:06 Timp 4050 Cod 0 Puncte
16 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte
17 Meghea Dominic Andrei Performer 99:99:99 Timp A0610 Cod 0 Puncte
18 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

72. 200 metri liber (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 02:18:25 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:18:63 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Stan Matei Alexandru NAVI 02:20:26 Timp A0791 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 02:22:00 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Turta Andrei Steaua CSA 02:23:89 Timp 1419 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 02:27:80 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Petrache Darius NAVI 02:30:64 Timp 1641 Cod 2 Puncte
8 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:31:85 Timp A0280 Cod 1 Puncte
9 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:32:32 Timp 1835 Cod 0 Puncte
10 Tengher Alexandru NAVI 02:32:77 Timp 2331 Cod 0 Puncte
11 Harsulescu Mihai NAVI 02:33:19 Timp 1413 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:33:91 Timp A0722 Cod 0 Puncte
13 Rauta Matei Cristian NAVI 02:34:01 Timp 2264 Cod 0 Puncte
14 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:35:36 Timp A0729 Cod 0 Puncte
15 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 02:42:88 Timp 1730 Cod 0 Puncte
16 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 02:51:52 Timp 1899 Cod 0 Puncte
17 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 03:04:02 Timp 2108 Cod 0 Puncte
18 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:05:16 Timp 1416 Cod 0 Puncte

74. 200 metri liber (14 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 02:19:40 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Saidac Ioana Renovatio S.C. 02:25:33 Timp 3760 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 02:30:12 Timp A0453 Cod 6 Puncte

75. 200 metri liber (15 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 02:12:49 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:23:94 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Stan Denisa Steaua CSA 02:24:44 Timp A0648 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:26:60 Timp A0463 Cod 5 Puncte
5 Danila Tia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp A0331 Cod 0 Puncte

76. 200 metri liber (16 ani) F

1 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:45:81 Timp A0172 Cod 9 Puncte

78. 200 metri liber (13 ani) F

1 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:25:73 Timp A0245 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 02:29:92 Timp A0593 Cod 7 Puncte
3 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 02:30:07 Timp 1309 Cod 6 Puncte
4 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 02:37:90 Timp 1613 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:38:16 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Grintescu Maya Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4059 Cod 0 Puncte

80. 200 metri liber (12 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 02:24:24 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:29:76 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:32:63 Timp 1778 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 02:33:97 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:35:81 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 02:36:89 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:37:21 Timp 2502 Cod 2 Puncte
8 Ilisei Erica Steaua CSA 02:42:09 Timp 3316 Cod 1 Puncte
9 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 02:49:65 Timp 2470 Cod 0 Puncte
10 Manea Catalina Bucharest Sport Club 02:49:75 Timp 2422 Cod 0 Puncte
11 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:50:19 Timp 1850 Cod 0 Puncte
12 Stanica Maria Bucharest Sport Club 02:52:82 Timp 1705 Cod 0 Puncte
13 Banescu Bianca Steaua CSA 03:12:39 Timp 1441 Cod 0 Puncte
14 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 03:12:57 Timp 2425 Cod 0 Puncte
15 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:19:39 Timp 2439 Cod 0 Puncte
16 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:26:53 Timp 1438 Cod 0 Puncte
17 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 0 Puncte

82. 400 metri mixt (12 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 05:16:69 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 05:26:65 Timp A0790 Cod 7 Puncte

83. 400 metri mixt (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 05:18:72 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 05:20:38 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 05:36:70 Timp A0384 Cod 6 Puncte
4 Meghea Dominic Andrei Performer 05:45:24 Timp A0610 Cod 5 Puncte

84. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru NAVI 04:55:00 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Bucharest Sport Club 05:06:61 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Cristian NAVI 05:13:74 Timp A0489 Cod 6 Puncte
4 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:39:17 Timp A0477 Cod 5 Puncte
5 Ionita Andrei Renovatio S.C. 06:07:44 Timp 2511 Cod 4 Puncte

85. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 05:36:71 Timp 3297 Cod 9 Puncte

87. 400 metri mixt (17 ani) B

1 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:13:50 Timp A0120 Cod 9 Puncte
2 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:33:25 Timp A0093 Cod 7 Puncte

90. 400 metri mixt (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 05:24:54 Timp A0242 Cod 9 Puncte

91. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 05:18:90 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 05:35:73 Timp A0345 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 05:59:07 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 06:05:93 Timp 1309 Cod 5 Puncte

92. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Gadea Ioana Steaua CSA 05:08:84 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 05:45:12 Timp A0625 Cod 7 Puncte
3 Marin Carmen Dinamo Bucuresti 05:48:61 Timp 1442 Cod 6 Puncte

94. 400 metri mixt (16 ani) F

1 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 06:06:08 Timp A0149 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

106. 100 metri liber (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:05:56 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:09:28 Timp A0342 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:09:70 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81 Timp A0543 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:10:81 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:10:89 Timp 1778 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:11:32 Timp A0822 Cod 2 Puncte
8 Tarabega Anca Maria NAVI 01:11:89 Timp 1379 Cod 1 Puncte
9 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:12:88 Timp 1398 Cod 0 Puncte
10 Curiac Mara Median Bucuresti 01:14:38 Timp 1452 Cod 0 Puncte
11 Ilisei Erica Steaua CSA 01:14:64 Timp 3316 Cod 0 Puncte
12 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:15:97 Timp A0664 Cod 0 Puncte
13 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:18:07 Timp 2470 Cod 0 Puncte
14 Manea Catalina Bucharest Sport Club 01:18:62 Timp 2422 Cod 0 Puncte
15 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:18:72 Timp 1705 Cod 0 Puncte
16 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:19:30 Timp 1850 Cod 0 Puncte
17 Kristiyana Lesichkova Triathlon Dalyan Rousse 01:21:73 Timp 3740 Cod 0 Puncte
18 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:24:77 Timp 2425 Cod 0 Puncte
19 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:24:90 Timp A0666 Cod 0 Puncte
20 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:27:61 Timp 1438 Cod 0 Puncte
21 Banescu Bianca Steaua CSA 01:29:91 Timp 1441 Cod 0 Puncte
22 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:35:68 Timp 2439 Cod 0 Puncte
23 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 0 Puncte
24 Negut Alina YST Sport Club 99:99:99 Timp 4345 Cod 0 Puncte

107. 100 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:02:73 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:07:74 Timp A0245 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:10:29 Timp A0593 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Bucharest Sport Club 01:10:33 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:10:70 Timp 1309 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:10:76 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Voicu Maria NAVI 01:11:00 Timp 2372 Cod 2 Puncte
8 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:12:65 Timp 1613 Cod 1 Puncte
9 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:13:68 Timp A0670 Cod 0 Puncte
10 Toma Alexandra Timex Bucuresti 01:14:60 Timp 2691 Cod 0 Puncte
11 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:16:17 Timp 1900 Cod 0 Puncte
12 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:18:69 Timp A0539 Cod 0 Puncte
13 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:26:33 Timp A0683 Cod 0 Puncte
14 Grintescu Maya Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4059 Cod 0 Puncte

108. 100 metri liber (14 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:01:54 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana Steaua CSA 01:02:02 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 01:02:81 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 01:04:20 Timp A0088 Cod 5 Puncte
5 Marin Carmen Dinamo Bucuresti 01:07:09 Timp 1442 Cod 4 Puncte
6 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:07:13 Timp A0453 Cod 3 Puncte
7 Saidac Ioana Renovatio S.C. 01:08:10 Timp 3760 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 01:08:49 Timp A0362 Cod 1 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 01:08:64 Timp A0625 Cod 0 Puncte
10 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16 Timp A0439 Cod 0 Puncte
11 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48 Timp A0443 Cod 0 Puncte
12 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:18:83 Timp A0444 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:26:12 Timp A0449 Cod 0 Puncte
14 Liga Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4348 Cod 0 Puncte

109. 100 metri liber (15 ani) F

1 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:05:73 Timp A0032 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:06:58 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:12:65 Timp A0319 Cod 6 Puncte
4 Davidescu Adriana Steaua CSA 01:15:55 Timp A0058 Cod 5 Puncte
5 Danila Tia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp A0331 Cod 0 Puncte
6 Stan Denisa Steaua CSA 99:99:99 Timp A0648 Cod 0 Puncte

110. 100 metri liber (16 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:02:45 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:04:66 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:13:12 Timp A0149 Cod 6 Puncte

111. 100 metri liber (17 ani) F

1 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 01:16:50 Timp A0866 Cod 9 Puncte

121. 100 metri liber (19 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 00:53:75 Timp A0903 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:54:23 Timp A0991 Cod 7 Puncte

122. 100 metri liber (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:02:66 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 01:04:42 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:05:09 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Turta Andrei Steaua CSA 01:06:77 Timp 1419 Cod 5 Puncte
5 Rosu Patrick Steaua CSA 01:06:93 Timp A1125 Cod 4 Puncte
6 Stan Matei Alexandru NAVI 01:07:92 Timp A0791 Cod 3 Puncte
7 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:09:13 Timp A0280 Cod 2 Puncte
8 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:10:29 Timp A0729 Cod 1 Puncte
9 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 01:10:56 Timp 1449 Cod 0 Puncte
10 Tengher Alexandru NAVI 01:10:64 Timp 2331 Cod 0 Puncte
11 Petrache Darius NAVI 01:10:72 Timp 1641 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:10:89 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:97 Timp A0722 Cod 0 Puncte
14 Rauta Matei Cristian NAVI 01:11:18 Timp 2264 Cod 0 Puncte
15 Harsulescu Mihai NAVI 01:11:67 Timp 1413 Cod 0 Puncte
16 Cazacu Alin Median Bucuresti 01:14:28 Timp 1446 Cod 0 Puncte
17 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:14:84 Timp 1448 Cod 0 Puncte
18 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:15:66 Timp 1730 Cod 0 Puncte
19 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:19:83 Timp 1899 Cod 0 Puncte
20 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:22:97 Timp 1416 Cod 0 Puncte
21 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:24:43 Timp 2108 Cod 0 Puncte
22 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte
23 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte
24 Julia Adrien Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4347 Cod 0 Puncte

123. 100 metri liber (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:18 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:00:22 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:02:35 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:00 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian NAVI 01:03:40 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:04:60 Timp A0694 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:05:72 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:05:84 Timp A0296 Cod 1 Puncte
9 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89 Timp 1384 Cod 0 Puncte
10 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:06:05 Timp 3314 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:06:57 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:06:83 Timp A1127 Cod 0 Puncte
13 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 01:07:38 Timp A0399 Cod 0 Puncte
14 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:10:42 Timp 1304 Cod 0 Puncte
15 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:10:91 Timp A0604 Cod 0 Puncte
16 Meghea Dominic Andrei Performer 01:11:68 Timp A0610 Cod 0 Puncte
17 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:11:74 Timp A0605 Cod 0 Puncte
18 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:11:98 Timp A0538 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:13 Timp 2648 Cod 0 Puncte
20 Boca Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:18 Timp 2643 Cod 0 Puncte
21 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:13:26 Timp A1012 Cod 0 Puncte
22 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:15:18 Timp A0551 Cod 0 Puncte
23 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:19:06 Timp A0465 Cod 0 Puncte
24 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:19:24 Timp A0693 Cod 0 Puncte
25 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 01:20:34 Timp 3293 Cod 0 Puncte
26 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 01:30:50 Timp 4050 Cod 0 Puncte
27 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte
28 Niculaita Tudor Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 4346 Cod 0 Puncte

124. 100 metri liber (14 ani) B

1 Stan Leon Bucharest Sport Club 00:56:32 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:57:84 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 00:59:19 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:59:54 Timp A0407 Cod 4 Puncte
6 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16 Timp A0470 Cod 3 Puncte
7 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:01:17 Timp A0308 Cod 2 Puncte
8 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:01:18 Timp A0633 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Cristian NAVI 01:03:04 Timp A0489 Cod 0 Puncte