Rezultatele finale pentru Campionat Municipal Cadeti 12-14 ani, Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 metri liber (13 ani) B

1 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 02:09:10 Timp 1789 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:09:27 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 02:10:72 Timp 1687 Cod 6 Puncte
4 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:13:55 Timp 1688 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:14:79 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:17:74 Timp A0699 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:20:54 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Morariu Luca Ioan Performer 02:23:28 Timp A0296 Cod 1 Puncte
9 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:24:20 Timp 3314 Cod 0 Puncte
10 Peter Arthur Cristian NAVI 02:25:41 Timp 1732 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:25:76 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:27:89 Timp A0384 Cod 0 Puncte
13 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:29:26 Timp 1384 Cod 0 Puncte
14 Bogdan Matei NAVI 02:29:37 Timp 2848 Cod 0 Puncte
15 Dinica Ionut Median Bucuresti 02:33:56 Timp A1012 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:33:65 Timp A0551 Cod 0 Puncte
17 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:33:77 Timp A0605 Cod 0 Puncte
18 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 02:34:60 Timp 2086 Cod 0 Puncte
19 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 02:34:86 Timp 1306 Cod 0 Puncte
20 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:41:48 Timp 1304 Cod 0 Puncte
21 Nae Horatiu Performer 02:43:32 Timp A0778 Cod 0 Puncte
22 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 02:47:99 Timp 1901 Cod 0 Puncte
23 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 02:53:25 Timp A0564 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 02:56:02 Timp A0465 Cod 0 Puncte
25 Chen Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 2690 Cod 0 Puncte
26 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

2. 200 metri liber (14 ani) B

1 Tanasie Rares C S S 1 Timisoara 02:05:49 Timp 4329 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 02:06:25 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Icobescu Gabriel C S S 1 Timisoara 02:06:93 Timp 4330 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 02:08:04 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 02:11:88 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:19:90 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:21:11 Timp A0471 Cod 2 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:22:90 Timp A0470 Cod 1 Puncte
9 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:24:13 Timp A0477 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 02:38:63 Timp A0594 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 02:42:88 Timp A0495 Cod 0 Puncte
12 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte
13 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

3. 200 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:18:50 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 02:19:66 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:22:61 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 02:33:44 Timp A0593 Cod 5 Puncte
5 Voicu Maria NAVI 02:34:51 Timp 2372 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:37:12 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 02:38:13 Timp 1613 Cod 2 Puncte
8 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 02:40:32 Timp 1309 Cod 1 Puncte
9 Grintescu Maya Renovatio S.C. 02:59:55 Timp 4059 Cod 0 Puncte
10 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0673 Cod 0 Puncte

4. 100 metri bras (12 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 01:20:87 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:21:39 Timp A0725 Cod 7 Puncte
3 Petrache Darius NAVI 01:23:13 Timp 1641 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:24:31 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Tengher Alexandru NAVI 01:28:43 Timp 2331 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:29:02 Timp A0278 Cod 3 Puncte
7 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:36:25 Timp 1709 Cod 2 Puncte
8 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 01:36:40 Timp 1373 Cod 1 Puncte
9 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:37:02 Timp A0376 Cod 0 Puncte
10 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:37:82 Timp 1730 Cod 0 Puncte
11 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:40:43 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:41:58 Timp 1635 Cod 0 Puncte
13 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:42:87 Timp 1899 Cod 0 Puncte
14 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:45:58 Timp 1406 Cod 0 Puncte
15 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:46:25 Timp 1457 Cod 0 Puncte
16 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:47:28 Timp 1399 Cod 0 Puncte
17 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:50:14 Timp 2108 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:51:71 Timp 1401 Cod 0 Puncte
19 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:55:16 Timp 1405 Cod 0 Puncte
20 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:56:66 Timp 1893 Cod 0 Puncte
21 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:58:88 Timp 1624 Cod 0 Puncte
22 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2200 Cod 0 Puncte
23 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0729 Cod 0 Puncte
24 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1460 Cod 0 Puncte
25 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte

5. 100 metri bras (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:59 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:21:89 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:27:87 Timp 3314 Cod 6 Puncte
4 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:28:21 Timp A0605 Cod 5 Puncte
5 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:29:35 Timp A0604 Cod 4 Puncte
6 Morariu Luca Ioan Performer 01:31:32 Timp A0296 Cod 3 Puncte
7 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 01:33:28 Timp 2086 Cod 2 Puncte
8 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 01:43:46 Timp 3310 Cod 1 Puncte
9 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:44:00 Timp A0465 Cod 0 Puncte
10 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

6. 100 metri bras (14 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 01:11:21 Timp A0306 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:12:09 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Tanasie Rares C S S 1 Timisoara 01:15:35 Timp 4329 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Cristian NAVI 01:15:82 Timp A0489 Cod 5 Puncte
5 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 01:18:58 Timp A0402 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:64 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 01:25:21 Timp 2041 Cod 2 Puncte
8 Dragan Rares Stefan NAVI 01:25:60 Timp 2042 Cod 1 Puncte
9 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:25:83 Timp A0553 Cod 0 Puncte
10 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:90 Timp A0496 Cod 0 Puncte
11 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:27:70 Timp 2511 Cod 0 Puncte
12 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:30:12 Timp A1126 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:32:96 Timp A0495 Cod 0 Puncte
14 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:36:40 Timp A0809 Cod 0 Puncte
15 Minciu Edward Aqua Sport Citius 01:39:59 Timp A0307 Cod 0 Puncte
16 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte
17 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte
18 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

7. 100 metri bras (12 ani) F

1 Olteanu Alexia NAVI 01:20:23 Timp 2217 Cod 9 Puncte
2 Marton Janka CSS Tg.Mures 01:20:50 Timp 2913 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 01:21:40 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:24:04 Timp 1390 Cod 5 Puncte
5 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:25:95 Timp A0343 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:27:74 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:28:47 Timp A0543 Cod 2 Puncte
8 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 01:29:48 Timp 3764 Cod 1 Puncte
9 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:34:24 Timp 1398 Cod 0 Puncte
10 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:35:52 Timp 2470 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:35:72 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:39:38 Timp 1705 Cod 0 Puncte
13 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:44:41 Timp A0666 Cod 0 Puncte
14 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:45:61 Timp A0664 Cod 0 Puncte
15 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:45:87 Timp 1850 Cod 0 Puncte
16 Banescu Bianca Steaua CSA 01:46:06 Timp 1441 Cod 0 Puncte
17 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:46:53 Timp 2439 Cod 0 Puncte
18 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:52:48 Timp 1438 Cod 0 Puncte
19 Manea Catalina CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2422 Cod 0 Puncte

8. 100 metri bras (13 ani) F

1 Scortea Ecaterina NAVI 01:24:36 Timp A0247 Cod 9 Puncte
2 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:26:96 Timp A0539 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 01:27:70 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:29:11 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:31:33 Timp A0670 Cod 4 Puncte
6 Toma Alexandra Timex Bucuresti 01:32:52 Timp 2691 Cod 3 Puncte
7 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:33:02 Timp 1900 Cod 2 Puncte
8 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:35:62 Timp A0671 Cod 1 Puncte
9 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:41:14 Timp 4059 Cod 0 Puncte
10 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:41:38 Timp A0673 Cod 0 Puncte
11 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 01:44:12 Timp 3300 Cod 0 Puncte
12 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:46:33 Timp 1613 Cod 0 Puncte

9. 200 metri spate (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 02:27:97 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:32:63 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 02:36:07 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Gergely Ferenc CSS Tg.Mures 02:43:14 Timp 2911 Cod 5 Puncte
5 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:43:53 Timp 1364 Cod 4 Puncte
6 Stan Matei Alexandru NAVI 02:48:35 Timp A0791 Cod 3 Puncte
7 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:49:79 Timp A0280 Cod 2 Puncte
8 Harsulescu Mihai NAVI 02:52:76 Timp 1413 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:55:81 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 02:58:04 Timp 1449 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 03:01:98 Timp 1333 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Davian Median Bucuresti 03:03:83 Timp 1448 Cod 0 Puncte
13 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 03:03:86 Timp 2200 Cod 0 Puncte
14 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:12:23 Timp 1399 Cod 0 Puncte

10. 200 metri spate (13 ani) B

1 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 02:32:31 Timp 1687 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:32:47 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:34:74 Timp A0532 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:39:00 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:40:42 Timp A0551 Cod 4 Puncte
6 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:40:78 Timp 1688 Cod 3 Puncte
7 Peter Arthur Cristian NAVI 02:46:58 Timp 1732 Cod 2 Puncte
8 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:48:17 Timp A1127 Cod 1 Puncte
9 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:55:56 Timp 1304 Cod 0 Puncte
10 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 03:04:15 Timp 1901 Cod 0 Puncte

11. 200 metri spate (14 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:19:93 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian NAVI 02:27:13 Timp A0489 Cod 7 Puncte
3 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:28:20 Timp A0470 Cod 6 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 02:33:54 Timp A0540 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:40:71 Timp A0471 Cod 4 Puncte
6 Ionita Andrei Renovatio S.C. 02:56:86 Timp 2511 Cod 3 Puncte
7 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 03:01:45 Timp A0809 Cod 2 Puncte

12. 200 metri spate (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 02:34:31 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Radic Tara NAVI 02:44:77 Timp A1130 Cod 7 Puncte
3 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:45:08 Timp 1778 Cod 6 Puncte
4 Marton Janka CSS Tg.Mures 02:47:10 Timp 2913 Cod 5 Puncte
5 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:48:49 Timp 2502 Cod 4 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 02:51:57 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 02:53:96 Timp A1010 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 03:01:38 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Curiac Mara Median Bucuresti 03:08:11 Timp 1452 Cod 0 Puncte
10 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 03:20:67 Timp 1630 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1407 Cod 0 Puncte

13. 200 metri spate (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:35:77 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:36:51 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:41:49 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:54:65 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 02:59:88 Timp A0673 Cod 4 Puncte
6 Grintescu Maya Renovatio S.C. 03:31:00 Timp 4059 Cod 3 Puncte

14. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 01:06:39 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:10:63 Timp A0277 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:11:71 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Popovici David NAVI 01:12:61 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:14:41 Timp 1364 Cod 4 Puncte
6 Petrache Darius NAVI 01:14:93 Timp 1641 Cod 3 Puncte
7 Gergely Ferenc CSS Tg.Mures 01:15:09 Timp 2911 Cod 2 Puncte
8 Rauta Matei Cristian NAVI 01:15:51 Timp 2264 Cod 1 Puncte
9 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:19:87 Timp A0729 Cod 0 Puncte
10 Rosu Patrick Steaua CSA 01:23:79 Timp A1125 Cod 0 Puncte
11 Harsulescu Mihai NAVI 01:24:50 Timp 1413 Cod 0 Puncte
12 Cazacu Alin Median Bucuresti 01:28:10 Timp 1446 Cod 0 Puncte
13 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:11 Timp 1408 Cod 0 Puncte
14 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:29:39 Timp 1730 Cod 0 Puncte
15 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:39:32 Timp 1457 Cod 0 Puncte
16 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:40:20 Timp 1416 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:50:57 Timp 1406 Cod 0 Puncte
18 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 02:10:15 Timp 1624 Cod 0 Puncte
19 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte

15. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:03:06 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 01:03:97 Timp 1789 Cod 7 Puncte
3 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:08:11 Timp 1687 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:74 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:10:12 Timp A0398 Cod 4 Puncte
6 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:11:27 Timp A0385 Cod 3 Puncte
7 Morariu Luca Ioan Performer 01:13:41 Timp A0296 Cod 2 Puncte
8 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:14:78 Timp 1384 Cod 1 Puncte
9 Bogdan Matei NAVI 01:18:41 Timp 2848 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:19:67 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:21:52 Timp A1012 Cod 0 Puncte
12 Nae Horatiu Performer 01:21:76 Timp A0778 Cod 0 Puncte
13 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:24:87 Timp 1306 Cod 0 Puncte
14 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:26:69 Timp A0564 Cod 0 Puncte

16. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66 Timp A0633 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 01:02:04 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:05:32 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Icobescu Gabriel C S S 1 Timisoara 01:06:05 Timp 4330 Cod 5 Puncte
5 Popa Andrei NAVI 01:08:68 Timp A0168 Cod 4 Puncte
6 Dragan Rares Stefan NAVI 01:08:83 Timp 2042 Cod 3 Puncte
7 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:20 Timp A0477 Cod 2 Puncte
8 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01 Timp A0491 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:19:01 Timp A0594 Cod 0 Puncte
10 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:19:22 Timp A1126 Cod 0 Puncte
11 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:60 Timp A0496 Cod 0 Puncte
12 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:25:52 Timp 2511 Cod 0 Puncte
13 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte
14 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte
15 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

17. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:10:36 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:20:34 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:20:45 Timp 1778 Cod 6 Puncte
4 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:21:52 Timp 2470 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:27:10 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:31:57 Timp 1850 Cod 3 Puncte
7 Ilisei Erica Steaua CSA 01:34:89 Timp 3316 Cod 2 Puncte

18. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:13:46 Timp A0245 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:13:88 Timp A0345 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 01:16:19 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14 Timp A0670 Cod 5 Puncte
5 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:23:79 Timp 1309 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:24:52 Timp A0593 Cod 3 Puncte

19. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:33:17 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:35:33 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:39:23 Timp A0725 Cod 6 Puncte
4 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 02:40:73 Timp A0277 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 02:40:95 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Turta Andrei Steaua CSA 02:41:01 Timp 1419 Cod 3 Puncte
7 Stan Matei Alexandru NAVI 02:45:21 Timp A0791 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:45:54 Timp A0278 Cod 1 Puncte
9 Tengher Alexandru NAVI 02:47:79 Timp 2331 Cod 0 Puncte
10 Rauta Matei Cristian NAVI 02:47:94 Timp 2264 Cod 0 Puncte
11 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:56:39 Timp A0729 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:56:93 Timp A0722 Cod 0 Puncte
13 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 02:57:16 Timp 1449 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:57:30 Timp A0280 Cod 0 Puncte
15 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 02:59:78 Timp A0376 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 03:01:22 Timp 1333 Cod 0 Puncte
17 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:01:82 Timp 1400 Cod 0 Puncte
18 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 03:06:37 Timp 1373 Cod 0 Puncte
19 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:09:88 Timp 1408 Cod 0 Puncte
20 Gheorghe Davian Median Bucuresti 03:11:99 Timp 1448 Cod 0 Puncte
21 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 03:12:63 Timp 1709 Cod 0 Puncte
22 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 03:16:42 Timp 1899 Cod 0 Puncte
23 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:16:46 Timp 1635 Cod 0 Puncte
24 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 03:22:14 Timp 1401 Cod 0 Puncte
25 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:34:28 Timp 1893 Cod 0 Puncte
26 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 03:41:02 Timp 1405 Cod 0 Puncte
27 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:45:44 Timp 1416 Cod 0 Puncte
28 Cazacu Alin Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1446 Cod 0 Puncte
29 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1460 Cod 0 Puncte
30 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte

20. 200 metri mixt (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:27:97 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:31:55 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:36:91 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:42:81 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:43:61 Timp A1127 Cod 4 Puncte
6 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:45:60 Timp A0398 Cod 3 Puncte
7 Peter Arthur Cristian NAVI 02:48:18 Timp 1732 Cod 2 Puncte
8 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:49:99 Timp A0605 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:51:10 Timp A0604 Cod 0 Puncte
10 Bogdan Matei NAVI 02:51:56 Timp 2848 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:53:50 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Paduraru Andrei Dragos NAVI 03:00:29 Timp 1304 Cod 0 Puncte
13 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 03:01:82 Timp 1306 Cod 0 Puncte
14 Nae Horatiu Performer 03:07:59 Timp A0778 Cod 0 Puncte

21. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 02:19:36 Timp A0306 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 02:19:57 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Cristian NAVI 02:25:82 Timp A0489 Cod 6 Puncte
4 Icobescu Gabriel C S S 1 Timisoara 02:32:97 Timp 4330 Cod 5 Puncte
5 Dragan Rares Stefan NAVI 02:35:49 Timp 2042 Cod 4 Puncte
6 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:37:14 Timp A0402 Cod 3 Puncte
7 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:40:11 Timp A0407 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:44:55 Timp A0477 Cod 1 Puncte
9 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:48:97 Timp A0491 Cod 0 Puncte
10 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:50:19 Timp A0553 Cod 0 Puncte
11 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:51:93 Timp A0496 Cod 0 Puncte
12 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 02:53:15 Timp 2041 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 02:56:40 Timp A0594 Cod 0 Puncte
14 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 02:58:97 Timp A1126 Cod 0 Puncte
15 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte

22. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 02:35:13 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 02:36:83 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 02:43:05 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Radic Tara NAVI 02:45:69 Timp A1130 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Alexia NAVI 02:45:94 Timp 2217 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:47:32 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 02:52:31 Timp 3764 Cod 2 Puncte
8 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:54:92 Timp 2502 Cod 1 Puncte
9 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:55:72 Timp A0543 Cod 0 Puncte
10 Tarabega Anca Maria NAVI 02:56:44 Timp 1379 Cod 0 Puncte
11 Curiac Mara Median Bucuresti 03:06:67 Timp 1452 Cod 0 Puncte
12 Stanica Maria Bucharest Sport Club 03:07:32 Timp 1705 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 03:08:12 Timp A0822 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 03:10:00 Timp 1407 Cod 0 Puncte
15 Ilisei Erica Steaua CSA 03:17:77 Timp 3316 Cod 0 Puncte
16 Banescu Bianca Steaua CSA 03:27:17 Timp 1441 Cod 0 Puncte
17 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 03:29:60 Timp 1630 Cod 0 Puncte
18 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:42:25 Timp 1438 Cod 0 Puncte
19 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:45:88 Timp 2439 Cod 0 Puncte
20 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2425 Cod 0 Puncte

23. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:40:35 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 02:42:45 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:45:41 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 02:46:14 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Sandu Ana Maria Steaua CSA 02:57:64 Timp A0539 Cod 4 Puncte
6 Toma Alexandra Timex Bucuresti 02:57:83 Timp 2691 Cod 3 Puncte
7 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 03:00:11 Timp 1309 Cod 2 Puncte
8 Patru Maria Dinamo Bucuresti 03:01:24 Timp 1900 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 03:02:52 Timp A0593 Cod 0 Puncte
10 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 03:47:23 Timp 3300 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

24. 100 metri liber (12 ani) F

1 Constantin Diana Atack Team 01:07:03 Timp A0528 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 01:08:22 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:08:43 Timp A0342 Cod 6 Puncte
4 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:09:41 Timp 2502 Cod 5 Puncte
5 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:10:58 Timp A1010 Cod 4 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 01:10:78 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:12:01 Timp A0822 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Alexia NAVI 01:13:03 Timp 2217 Cod 1 Puncte
9 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58 Timp A0664 Cod 0 Puncte
10 Curiac Mara Median Bucuresti 01:15:14 Timp 1452 Cod 0 Puncte
11 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:18:43 Timp 2470 Cod 0 Puncte
12 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:19:42 Timp 1705 Cod 0 Puncte
13 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:24:39 Timp A0666 Cod 0 Puncte
14 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:25:08 Timp 1850 Cod 0 Puncte
15 Banescu Bianca Steaua CSA 01:30:35 Timp 1441 Cod 0 Puncte
16 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:32:32 Timp 1438 Cod 0 Puncte
17 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:35:70 Timp 2439 Cod 0 Puncte
18 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 01:37:13 Timp 3915 Cod 0 Puncte
19 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2425 Cod 0 Puncte
20 Manea Catalina CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2422 Cod 0 Puncte

25. 100 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:03:90 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 01:06:49 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:07:05 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:08:79 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:10:01 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Voicu Maria NAVI 01:10:12 Timp 2372 Cod 3 Puncte
7 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:10:66 Timp A0768 Cod 2 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:11:02 Timp A0593 Cod 1 Puncte
9 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:12:31 Timp 1613 Cod 0 Puncte
10 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:12:99 Timp 1309 Cod 0 Puncte
11 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:15:91 Timp 1900 Cod 0 Puncte
12 Toma Alexandra Timex Bucuresti 01:16:01 Timp 2691 Cod 0 Puncte
13 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:16:14 Timp A0539 Cod 0 Puncte
14 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:18:91 Timp A0673 Cod 0 Puncte
15 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:19:18 Timp 4059 Cod 0 Puncte
16 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:28:59 Timp A0671 Cod 0 Puncte

26. 100 metri liber (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:03:62 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Stan Matei Alexandru NAVI 01:06:67 Timp A0791 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 01:09:46 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Rauta Matei Cristian NAVI 01:10:72 Timp 2264 Cod 5 Puncte
5 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:11:10 Timp A0280 Cod 4 Puncte
6 Uleia Stefan Ovidiu Median Bucuresti 01:11:11 Timp 1449 Cod 3 Puncte
7 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:11:28 Timp A0376 Cod 2 Puncte
8 Tengher Alexandru NAVI 01:12:29 Timp 2331 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:12:44 Timp 1333 Cod 0 Puncte
10 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:13:56 Timp 1730 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:15:81 Timp 1448 Cod 0 Puncte
12 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:16:04 Timp 1457 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:72 Timp 1401 Cod 0 Puncte
14 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:84 Timp 1635 Cod 0 Puncte
15 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 01:18:91 Timp 1373 Cod 0 Puncte
16 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:96 Timp 1399 Cod 0 Puncte
17 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:21:84 Timp 1709 Cod 0 Puncte
18 Cirstoiu David Median Bucuresti 01:22:65 Timp 1632 Cod 0 Puncte
19 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:24:30 Timp 1899 Cod 0 Puncte
20 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:25:97 Timp 1460 Cod 0 Puncte
21 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:30 Timp 1893 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:60 Timp 1406 Cod 0 Puncte
23 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:76 Timp 2108 Cod 0 Puncte
24 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 01:30:72 Timp 3319 Cod 0 Puncte
25 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13 Timp 1405 Cod 0 Puncte
26 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:32:75 Timp 1416 Cod 0 Puncte
27 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 01:37:55 Timp A0381 Cod 0 Puncte
28 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1624 Cod 0 Puncte
29 Cazacu Alin Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1446 Cod 0 Puncte
30 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte

27. 100 metri liber (13 ani) B

1 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:58:47 Timp 1789 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:00:44 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:40 Timp A0699 Cod 6 Puncte
4 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:01:89 Timp 1688 Cod 5 Puncte
5 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:01:95 Timp 1687 Cod 4 Puncte
6 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05 Timp A0460 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:04:82 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Peter Arthur Cristian NAVI 01:05:56 Timp 1732 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan Performer 01:06:76 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:80 Timp A1127 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:06:90 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:07:46 Timp 3314 Cod 0 Puncte
13 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 01:07:79 Timp 2086 Cod 0 Puncte
14 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:07:94 Timp 1384 Cod 0 Puncte
15 Bogdan Matei NAVI 01:08:93 Timp 2848 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:10:51 Timp A0605 Cod 0 Puncte
17 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:10:86 Timp A1012 Cod 0 Puncte
18 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:11:64 Timp A0551 Cod 0 Puncte
19 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:12:00 Timp 1306 Cod 0 Puncte
20 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:12:43 Timp 1304 Cod 0 Puncte
21 Nae Horatiu Performer 01:15:70 Timp A0778 Cod 0 Puncte
22 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:17:07 Timp 1901 Cod 0 Puncte
23 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:19:65 Timp A0564 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:22:49 Timp A0465 Cod 0 Puncte
25 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0384 Cod 0 Puncte
26 Talangescu Dan Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0390 Cod 0 Puncte
27 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3310 Cod 0 Puncte
28 Chen Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 2690 Cod 0 Puncte
29 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

28. 100 metri liber (14 ani) B

1 Tanasie Rares C S S 1 Timisoara 00:56:83 Timp 4329 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:57:50 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:57:94 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Icobescu Gabriel C S S 1 Timisoara 00:58:74 Timp 4330 Cod 5 Puncte
5 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:58:82 Timp A0535 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei NAVI 00:59:17 Timp A0168 Cod 3 Puncte
7 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:59:46 Timp A0306 Cod 2 Puncte
8 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:01:10 Timp A0407 Cod 1 Puncte
9 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55 Timp A0470 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Cristian NAVI 01:02:19 Timp A0489 Cod 0 Puncte
11 Dragan Rares Stefan NAVI 01:02:63 Timp 2042 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:32 Timp A0471 Cod 0 Puncte
13 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06 Timp A0491 Cod 0 Puncte
14 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:15 Timp A0477 Cod 0 Puncte
15 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 01:09:47 Timp 2041 Cod 0 Puncte
16 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:10:83 Timp A0594 Cod 0 Puncte
17 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94 Timp A0496 Cod 0 Puncte
18 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:12:09 Timp A0809 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:14:17 Timp A0495 Cod 0 Puncte
20 Minciu Edward Aqua Sport Citius 01:17:36 Timp A0307 Cod 0 Puncte
21 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte
22 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

29. 200 metri bras (12 ani) F

1 Marton Janka CSS Tg.Mures 02:53:09 Timp 2913 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria NAVI 02:54:82 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Alexia NAVI 02:55:55 Timp 2217 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 03:03:54 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 03:05:90 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 03:11:88 Timp 3764 Cod 3 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:14:37 Timp A0543 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 03:20:03 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 03:27:29 Timp 2470 Cod 0 Puncte
10 Banescu Bianca Steaua CSA 03:51:66 Timp 1441 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1390 Cod 0 Puncte
12 Manea Catalina CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2422 Cod 0 Puncte

30. 200 metri bras (13 ani) F

1 Scortea Ecaterina NAVI 03:03:58 Timp A0247 Cod 9 Puncte
2 Voicu Maria NAVI 03:05:77 Timp 2372 Cod 7 Puncte
3 Sandu Ana Maria Steaua CSA 03:11:40 Timp A0539 Cod 6 Puncte
4 Patru Maria Dinamo Bucuresti 03:23:20 Timp 1900 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 03:25:82 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Grintescu Maya Renovatio S.C. 03:50:66 Timp 4059 Cod 3 Puncte
7 Toma Alexandra Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 2691 Cod 0 Puncte

31. 200 metri bras (12 ani) B

1 Petrache Darius NAVI 02:58:41 Timp 1641 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:58:57 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 03:00:52 Timp A0725 Cod 6 Puncte
4 Gergely Ferenc CSS Tg.Mures 03:06:33 Timp 2911 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 03:09:30 Timp A0278 Cod 4 Puncte
6 Tengher Alexandru NAVI 03:09:35 Timp 2331 Cod 3 Puncte
7 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:10:08 Timp A0722 Cod 2 Puncte
8 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 03:23:79 Timp 1709 Cod 1 Puncte
9 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2200 Cod 0 Puncte

32. 200 metri bras (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:47:58 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:50:87 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:06:73 Timp A0604 Cod 6 Puncte
4 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:07:94 Timp 3314 Cod 5 Puncte
5 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 03:10:09 Timp A0605 Cod 4 Puncte
6 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 03:46:42 Timp 3310 Cod 3 Puncte
7 Morariu Luca Ioan Performer 99:99:99 Timp A0296 Cod 0 Puncte
8 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

33. 200 metri bras (14 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 02:36:84 Timp A0306 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian NAVI 02:44:75 Timp A0489 Cod 7 Puncte
3 Tanasie Rares C S S 1 Timisoara 02:48:69 Timp 4329 Cod 6 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:48:78 Timp A0535 Cod 5 Puncte
5 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:49:01 Timp A0402 Cod 4 Puncte
6 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:59:78 Timp A0553 Cod 3 Puncte
7 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 03:06:59 Timp 2041 Cod 2 Puncte
8 Ionita Andrei Renovatio S.C. 03:17:91 Timp 2511 Cod 1 Puncte
9 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 03:18:94 Timp A1126 Cod 0 Puncte
10 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte
11 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte
12 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

34. 100 metri spate (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:13:50 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Radic Tara NAVI 01:15:54 Timp A1130 Cod 7 Puncte
3 Yardimci Deniz Delfinul Bucuresti 01:16:35 Timp 3764 Cod 6 Puncte
4 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:17:41 Timp 2502 Cod 5 Puncte
5 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:18:36 Timp 1778 Cod 4 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 01:22:85 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:35:08 Timp 1630 Cod 2 Puncte
8 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:42:89 Timp 1438 Cod 1 Puncte
9 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 01:46:25 Timp 3915 Cod 0 Puncte

35. 100 metri spate (13 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:13:36 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:17:28 Timp A0768 Cod 6 Puncte
4 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:18:18 Timp A0245 Cod 5 Puncte
5 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:24:93 Timp A0673 Cod 4 Puncte
6 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:28:19 Timp A0670 Cod 3 Puncte
7 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:29:61 Timp 1309 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:30:23 Timp A0593 Cod 1 Puncte
9 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:31:93 Timp 1613 Cod 0 Puncte
10 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:34:22 Timp A0671 Cod 0 Puncte
11 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:35:51 Timp 4059 Cod 0 Puncte

36. 100 metri spate (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:08:77 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Turta Andrei Steaua CSA 01:12:75 Timp 1419 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 01:14:05 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:20:67 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Harsulescu Mihai NAVI 01:21:41 Timp 1413 Cod 4 Puncte
6 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:24:15 Timp 1408 Cod 3 Puncte
7 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:30:91 Timp 1399 Cod 2 Puncte
8 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:31:23 Timp 1635 Cod 1 Puncte
9 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:31:26 Timp 1448 Cod 0 Puncte
10 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:37:77 Timp 2108 Cod 0 Puncte
11 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1624 Cod 0 Puncte

37. 100 metri spate (13 ani) B

1 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 01:08:02 Timp 1789 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:09:98 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:10:66 Timp 1687 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:11:25 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:12:35 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Morariu Luca Ioan Performer 01:13:62 Timp A0296 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:16:64 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:16:87 Timp A1127 Cod 0 Puncte
10 Peter Arthur Cristian NAVI 01:17:46 Timp 1732 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:18:44 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:18:79 Timp A0398 Cod 0 Puncte
13 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 01:22:10 Timp 2086 Cod 0 Puncte
14 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:24:24 Timp 1304 Cod 0 Puncte
15 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:27:38 Timp 1901 Cod 0 Puncte
16 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:27:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte
17 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:34:45 Timp A0465 Cod 0 Puncte
18 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:36:18 Timp A0564 Cod 0 Puncte
19 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

38. 100 metri spate (14 ani) B

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40 Timp A0633 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:04:33 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 01:06:19 Timp A0540 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:33 Timp A0470 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Cristian NAVI 01:10:61 Timp A0489 Cod 4 Puncte
6 Icobescu Gabriel C S S 1 Timisoara 01:14:33 Timp 4330 Cod 3 Puncte
7 Dragan Rares Stefan NAVI 01:14:67 Timp 2042 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:15:64 Timp A0471 Cod 1 Puncte
9 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:18:60 Timp A0407 Cod 0 Puncte
10 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:96 Timp A0477 Cod 0 Puncte
11 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 01:20:47 Timp 2041 Cod 0 Puncte
12 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:21:60 Timp 2511 Cod 0 Puncte
13 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:22:17 Timp A0809 Cod 0 Puncte
14 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:23:24 Timp A0496 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:23:54 Timp A0495 Cod 0 Puncte
16 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:26:21 Timp A1126 Cod 0 Puncte
17 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte
18 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

39. 50 metri fluture (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 00:31:00 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Marton Janka CSS Tg.Mures 00:33:62 Timp 2913 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Atack Team 00:33:88 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:35:33 Timp A1010 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:35:88 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:56 Timp 1407 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:36:85 Timp A0822 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:37:34 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Ilisei Erica Steaua CSA 00:40:35 Timp 3316 Cod 0 Puncte
10 Tudorescu Ioana Steaua CSA 00:41:15 Timp 1850 Cod 0 Puncte
11 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:43:40 Timp A0666 Cod 0 Puncte
12 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:48:47 Timp 2439 Cod 0 Puncte
13 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2425 Cod 0 Puncte

40. 50 metri fluture (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:30:47 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:30:51 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:31:34 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 00:32:67 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Gergely Ferenc CSS Tg.Mures 00:32:82 Timp 2911 Cod 4 Puncte
6 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66 Timp 1364 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:34:47 Timp A0278 Cod 2 Puncte
8 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:34:83 Timp A0729 Cod 1 Puncte
9 Petrache Darius NAVI 00:35:53 Timp 1641 Cod 0 Puncte
10 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:37:18 Timp 1408 Cod 0 Puncte
11 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:02 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:38:37 Timp 1730 Cod 0 Puncte
13 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:40:92 Timp 1899 Cod 0 Puncte
14 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:41:43 Timp 1373 Cod 0 Puncte
15 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:41:65 Timp 1457 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34 Timp 1401 Cod 0 Puncte
17 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:62 Timp 1416 Cod 0 Puncte
18 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:19 Timp 1893 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:14 Timp 1406 Cod 0 Puncte
20 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:56:65 Timp 1405 Cod 0 Puncte
21 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte

41. 400 metri liber (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 05:01:59 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria NAVI 05:03:56 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Radic Tara NAVI 05:09:29 Timp A1130 Cod 6 Puncte
4 Coman Corina Ioana Steaua CSA 05:13:00 Timp 1778 Cod 5 Puncte