Rezultatele finale pentru Campionat Municipal Copii 10-11 ani, Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri spate (10 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:15:70 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:19:48 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Sediq Edris NAVI 01:21:93 Timp 3032 Cod 6 Puncte
4 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 01:22:11 Timp 2635 Cod 5 Puncte
5 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 01:22:25 Timp 2979 Cod 4 Puncte
6 Scortea Teofil NAVI 01:23:70 Timp 1332 Cod 3 Puncte
7 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 01:25:67 Timp 1614 Cod 2 Puncte
8 Andrei Mihai Alexandru NAVI 01:26:64 Timp 2269 Cod 1 Puncte
9 Iaschiu Andrei NAVI 01:26:68 Timp 1724 Cod 0 Puncte
10 Seksi Luca Steaua CSA 01:28:43 Timp 2401 Cod 0 Puncte
11 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 01:28:51 Timp 2005 Cod 0 Puncte
12 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 01:29:43 Timp 1948 Cod 0 Puncte
13 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:29:69 Timp 2490 Cod 0 Puncte
14 Popa Cristian Renovatio S.C. 01:30:92 Timp 1489 Cod 0 Puncte
15 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 01:31:80 Timp 1502 Cod 0 Puncte
16 Dan Tudor YST Sport Club 01:32:24 Timp 2004 Cod 0 Puncte
17 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 01:32:44 Timp 3156 Cod 0 Puncte
18 Dragomir David Renovatio S.C. 01:32:49 Timp 2326 Cod 0 Puncte
19 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 01:33:88 Timp 2317 Cod 0 Puncte
20 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:35:30 Timp 1515 Cod 0 Puncte
21 Matei Razvan Aqua Sport Citius 01:36:90 Timp 3160 Cod 0 Puncte
22 Ion David Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 3252 Cod 0 Puncte
23 Costescu Stefan Atack Team 99:99:99 Timp 2554 Cod 0 Puncte

2. 100 metri spate (11 ani) B

1 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 01:13:55 Timp A0829 Cod 9 Puncte
2 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:14:64 Timp 1852 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:16:43 Timp A1124 Cod 6 Puncte
4 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:19:94 Timp 1375 Cod 5 Puncte
5 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:21:19 Timp 1308 Cod 4 Puncte
6 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 01:22:50 Timp A0273 Cod 3 Puncte
7 Cornaciu Stefan NAVI 01:25:76 Timp 2075 Cod 2 Puncte
8 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:25:91 Timp 2394 Cod 1 Puncte
9 Ursu Tudor Nicolae NAVI 01:25:93 Timp 2267 Cod 0 Puncte
10 Andron Teodor YST Sport Club 01:25:95 Timp 3926 Cod 0 Puncte
11 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:27:11 Timp 2404 Cod 0 Puncte
12 Stoican Nicolae NAVI 01:27:55 Timp A0651 Cod 0 Puncte
13 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:29:09 Timp 2489 Cod 0 Puncte
14 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:29:89 Timp 3561 Cod 0 Puncte
15 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:31:55 Timp 2403 Cod 0 Puncte
16 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:32:33 Timp A1105 Cod 0 Puncte
17 Paraschiv Mario NAVI 01:36:23 Timp 2459 Cod 0 Puncte
18 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:39:90 Timp 2014 Cod 0 Puncte
19 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
20 Patrascu Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp 2828 Cod 0 Puncte

3. 100 metri spate (10 ani) F

1 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:23:18 Timp 1952 Cod 9 Puncte
2 Aslam Andra NAVI 01:23:97 Timp A0235 Cod 7 Puncte
3 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 01:26:48 Timp 1828 Cod 6 Puncte
4 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 01:26:64 Timp 1511 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 01:29:16 Timp 2274 Cod 4 Puncte
6 Bescheret Anca NAVI 01:29:33 Timp 2464 Cod 3 Puncte
7 Rauta Carla Maria NAVI 01:29:89 Timp 1989 Cod 2 Puncte
8 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 01:29:94 Timp 2481 Cod 1 Puncte
9 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 01:30:55 Timp 3117 Cod 0 Puncte
10 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 01:30:72 Timp 2583 Cod 0 Puncte
11 Piper Andreea Aqua Sport Citius 01:31:06 Timp 2163 Cod 0 Puncte
12 Grosu Maria Steaua CSA 01:33:19 Timp 1775 Cod 0 Puncte
13 Preda Maria Amelie Steaua CSA 01:33:72 Timp 2477 Cod 0 Puncte
14 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 01:34:21 Timp 1972 Cod 0 Puncte
15 Lazar Simona Marina Steaua CSA 01:40:90 Timp 1485 Cod 0 Puncte
16 Pana Raluca Steaua CSA 01:41:04 Timp 2431 Cod 0 Puncte
17 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 01:46:28 Timp 2165 Cod 0 Puncte
18 Avram Delia Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2950 Cod 0 Puncte

4. 100 metri spate (11 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 01:14:91 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:21:71 Timp 2106 Cod 7 Puncte
3 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 01:22:64 Timp 1701 Cod 6 Puncte
4 Curcan Alexandra NAVI 01:22:79 Timp 2956 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 01:24:94 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Fudulica Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:25:82 Timp A0600 Cod 3 Puncte
7 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 01:26:11 Timp 2954 Cod 2 Puncte
8 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:27:99 Timp A0802 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 01:28:40 Timp A1168 Cod 0 Puncte
10 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:30:12 Timp A0787 Cod 0 Puncte
11 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:30:97 Timp 1315 Cod 0 Puncte
12 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 01:31:60 Timp 3299 Cod 0 Puncte
13 Ionita Carmen Ana Maria YST Sport Club 01:31:94 Timp 2917 Cod 0 Puncte
14 Solomon Ioana NAVI 01:33:20 Timp 1884 Cod 0 Puncte
15 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 01:34:31 Timp 1642 Cod 0 Puncte
16 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 01:34:61 Timp 1776 Cod 0 Puncte
17 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:34:81 Timp 2958 Cod 0 Puncte
18 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 01:36:03 Timp 1689 Cod 0 Puncte
19 Urucu Bianca Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1615 Cod 0 Puncte
20 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1894 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (10 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:31:37 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:31:98 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Iaschiu Andrei NAVI 00:32:09 Timp 1724 Cod 6 Puncte
4 Sediq Edris NAVI 00:32:31 Timp 3032 Cod 5 Puncte
5 Scortea Teofil NAVI 00:32:60 Timp 1332 Cod 4 Puncte
6 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:32:85 Timp 1494 Cod 3 Puncte
7 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:33:80 Timp 2269 Cod 2 Puncte
8 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:33:85 Timp 2635 Cod 1 Puncte
9 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:93 Timp 1614 Cod 0 Puncte
10 Radu Matei CSS Tg.Mures 00:34:08 Timp 4307 Cod 0 Puncte
11 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:34:30 Timp 1513 Cod 0 Puncte
12 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:34:36 Timp 1474 Cod 0 Puncte
13 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:34:40 Timp 2319 Cod 0 Puncte
14 Noe Loschi Bucharest Sport Club 00:34:56 Timp 3942 Cod 0 Puncte
15 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:34:93 Timp 2484 Cod 0 Puncte
16 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:34:98 Timp 3159 Cod 0 Puncte
17 Breazu Luca Ioan NAVI 00:34:99 Timp 1725 Cod 0 Puncte
18 Tataru Bogdan NAVI 00:35:10 Timp 1983 Cod 0 Puncte
19 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:35:29 Timp 2979 Cod 0 Puncte
20 Dragomir David Renovatio S.C. 00:35:34 Timp 2326 Cod 0 Puncte
21 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:35:41 Timp 3156 Cod 0 Puncte
22 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:35:50 Timp 2005 Cod 0 Puncte
23 Seksi Luca Steaua CSA 00:35:72 Timp 2401 Cod 0 Puncte
24 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:36:15 Timp 1914 Cod 0 Puncte
25 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:36:29 Timp 2471 Cod 0 Puncte
26 Roman Andrei Antoniu Colegiul "Emil Racovita" 00:36:41 Timp 2458 Cod 0 Puncte
27 Dan Tudor YST Sport Club 00:36:50 Timp 2004 Cod 0 Puncte
28 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:37:00 Timp 1954 Cod 0 Puncte
29 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:37:52 Timp 2475 Cod 0 Puncte
30 Fleschiu David Atack Team 00:37:68 Timp 3218 Cod 0 Puncte
31 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:37:95 Timp 2975 Cod 0 Puncte
32 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:38:37 Timp 2191 Cod 0 Puncte
33 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:45 Timp 2495 Cod 0 Puncte
34 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:57 Timp 2803 Cod 0 Puncte
35 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:38:65 Timp 2804 Cod 0 Puncte
36 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:38:65 Timp 2838 Cod 0 Puncte
37 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 00:38:69 Timp 4023 Cod 0 Puncte
38 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:38:70 Timp 1502 Cod 0 Puncte
39 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:38:85 Timp 3252 Cod 0 Puncte
40 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 00:38:98 Timp 2317 Cod 0 Puncte
41 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:39:02 Timp 1516 Cod 0 Puncte
42 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:10 Timp 2171 Cod 0 Puncte
43 Voicu Catalin NAVI 00:39:11 Timp 2613 Cod 0 Puncte
44 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:39:11 Timp 2472 Cod 0 Puncte
45 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:39:13 Timp 1761 Cod 0 Puncte
46 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:17 Timp 2794 Cod 0 Puncte
47 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:39:32 Timp 3024 Cod 0 Puncte
48 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:39:75 Timp 2974 Cod 0 Puncte
49 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:39:92 Timp 1515 Cod 0 Puncte
50 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:40:23 Timp 2973 Cod 0 Puncte
51 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:40:44 Timp 1455 Cod 0 Puncte
52 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:40:50 Timp 1696 Cod 0 Puncte
53 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63 Timp 2800 Cod 0 Puncte
54 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:40:69 Timp 1721 Cod 0 Puncte
55 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:40:89 Timp 3160 Cod 0 Puncte
56 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:41:56 Timp 3532 Cod 0 Puncte
57 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:41:62 Timp 3061 Cod 0 Puncte
58 Pirvu Adrian Steaua CSA 00:41:90 Timp 3511 Cod 0 Puncte
59 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:42:90 Timp 1504 Cod 0 Puncte
60 Iancu Razvan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:64 Timp 2799 Cod 0 Puncte
61 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:69 Timp 2802 Cod 0 Puncte
62 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 00:43:79 Timp 3916 Cod 0 Puncte
63 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82 Timp 2798 Cod 0 Puncte
64 Moldovan Matei Ivan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:18 Timp 3957 Cod 0 Puncte
65 Badea Stefan Aqua Life Swim 00:45:25 Timp 3482 Cod 0 Puncte
66 Ionescu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:47:48 Timp 4324 Cod 0 Puncte
67 Pirvu Cristian Steaua CSA 00:47:55 Timp 3510 Cod 0 Puncte
68 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:48:05 Timp 3940 Cod 0 Puncte
69 Stoian Andrei Constantin Obswim 00:48:14 Timp 4308 Cod 0 Puncte
70 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:06 Timp 2797 Cod 0 Puncte
71 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:50:06 Timp 2796 Cod 0 Puncte
72 Braharu Vlad Steaua CSA 00:53:46 Timp 4321 Cod 0 Puncte
73 Pirvu Daniel Steaua CSA 00:53:73 Timp 3512 Cod 0 Puncte
74 Stanila Emil Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71 Timp 4318 Cod 0 Puncte
75 Bosca Vlad Renovatio S.C. 00:58:36 Timp 4305 Cod 0 Puncte
76 Ionescu Robert Andrei Obswim 00:59:30 Timp 3905 Cod 0 Puncte
77 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3149 Cod 0 Puncte
78 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 3475 Cod 0 Puncte
79 Bogdan David Atack Team 99:99:99 Timp 1492 Cod 0 Puncte
80 Paleodimopoulos Nikolas Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3128 Cod 0 Puncte
81 Guta David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3935 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (11 ani) B

1 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:29:87 Timp 1519 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 00:30:15 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:30:19 Timp A0272 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:30:67 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:30:90 Timp 2505 Cod 4 Puncte
6 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:97 Timp 2050 Cod 3 Puncte
7 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:31:59 Timp 2404 Cod 2 Puncte
8 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02 Timp 1837 Cod 1 Puncte
9 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp 2381 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:32:41 Timp 1308 Cod 0 Puncte
11 Lazar Andrei Steaua CSA 00:32:43 Timp 1844 Cod 0 Puncte
12 Mihai David Bucharest Sport Club 00:32:49 Timp 2503 Cod 0 Puncte
13 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:32:56 Timp 1404 Cod 0 Puncte
14 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:67 Timp 2026 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:32:77 Timp 3318 Cod 0 Puncte
16 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:33:29 Timp 2558 Cod 0 Puncte
17 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:44 Timp 1889 Cod 0 Puncte
18 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:82 Timp 1892 Cod 0 Puncte
19 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90 Timp 2028 Cod 0 Puncte
20 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:33:95 Timp 1377 Cod 0 Puncte
21 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:34:15 Timp 2323 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:34:18 Timp 1728 Cod 0 Puncte
23 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 00:34:31 Timp 4029 Cod 0 Puncte
24 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:34:41 Timp 2036 Cod 0 Puncte
25 Tudor Daris Matei Performer 00:34:47 Timp 1434 Cod 0 Puncte
26 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:34:53 Timp 2589 Cod 0 Puncte
27 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:74 Timp 1890 Cod 0 Puncte
28 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:34:80 Timp 2394 Cod 0 Puncte
29 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:34:96 Timp 2637 Cod 0 Puncte
30 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:35:05 Timp 1703 Cod 0 Puncte
31 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:35:05 Timp 1891 Cod 0 Puncte
32 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:35:13 Timp 2167 Cod 0 Puncte
33 Stoican Nicolae NAVI 00:35:29 Timp A0651 Cod 0 Puncte
34 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44 Timp 2433 Cod 0 Puncte
35 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56 Timp 2168 Cod 0 Puncte
36 Marcu Sebastian Atack Team 00:36:22 Timp 3545 Cod 0 Puncte
37 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:36:23 Timp 3561 Cod 0 Puncte
38 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 00:36:35 Timp 2588 Cod 0 Puncte
39 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 00:36:49 Timp 2489 Cod 0 Puncte
40 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:36:80 Timp A1105 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:95 Timp 4317 Cod 0 Puncte
42 Ciurea Stefan Performer 00:37:22 Timp 2330 Cod 0 Puncte
43 Baciu Florin Steaua CSA 00:37:42 Timp 4019 Cod 0 Puncte
44 Mincu Andrei Steaua CSA 00:37:94 Timp 3535 Cod 0 Puncte
45 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 00:38:03 Timp 2621 Cod 0 Puncte
46 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:16 Timp 2049 Cod 0 Puncte
47 Iosip Matei Andrei Performer 00:38:41 Timp 1834 Cod 0 Puncte
48 Arama Luca Obswim 00:38:63 Timp 4309 Cod 0 Puncte
49 Lorin Cristian Andrei Dinamo Bucuresti 00:39:23 Timp 4025 Cod 0 Puncte
50 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:39:64 Timp 1506 Cod 0 Puncte
51 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:39:69 Timp 3733 Cod 0 Puncte
52 Miuta Enea Rares Alexandru Obswim 00:39:88 Timp 2841 Cod 0 Puncte
53 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:39:91 Timp 4024 Cod 0 Puncte
54 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:39:96 Timp 3914 Cod 0 Puncte
55 Ilie David Florin Steaua CSA 00:40:65 Timp 2488 Cod 0 Puncte
56 Begu Andrei Performer 00:40:86 Timp 4037 Cod 0 Puncte
57 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:41:15 Timp 3560 Cod 0 Puncte
58 Mierlaru Matei Cristian Triumf Bucuresti 00:42:55 Timp 4036 Cod 0 Puncte
59 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:51 Timp 2015 Cod 0 Puncte
60 Tirboiu Mihai Steaua CSA 00:47:43 Timp 4319 Cod 0 Puncte
61 Bucur Eric Stefan YST Sport Club 00:50:45 Timp 4313 Cod 0 Puncte
62 Cionac Claudiu Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:11 Timp 4316 Cod 0 Puncte
63 Martin Sebastian Steaua CSA 00:59:19 Timp 4320 Cod 0 Puncte
64 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
65 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 99:99:99 Timp 1845 Cod 0 Puncte
66 Comanescu David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1368 Cod 0 Puncte
67 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2030 Cod 0 Puncte
68 Preda George Teodor Steaua CSA 99:99:99 Timp 4323 Cod 0 Puncte
69 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3025 Cod 0 Puncte
70 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2020 Cod 0 Puncte
71 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp A0273 Cod 0 Puncte
72 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1462 Cod 0 Puncte
73 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2034 Cod 0 Puncte
74 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2019 Cod 0 Puncte
75 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2072 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (10 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 00:32:09 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Stirbu Ioana Maria Performer 00:32:36 Timp 1833 Cod 7 Puncte
3 Ostafi Delia Elena CSU Suceava 00:32:42 Timp 3196 Cod 6 Puncte
4 Aslam Andra NAVI 00:34:19 Timp A0235 Cod 5 Puncte
5 Chirita Clara Maria NAVI 00:34:29 Timp 1986 Cod 4 Puncte
6 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:34:33 Timp 2027 Cod 3 Puncte
7 Craiu Ioana NAVI 00:34:50 Timp 1753 Cod 2 Puncte
8 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 00:34:71 Timp 1828 Cod 1 Puncte
9 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:34:88 Timp 1510 Cod 0 Puncte
10 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:34:89 Timp 1723 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:35:04 Timp 2274 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:35:48 Timp 2393 Cod 0 Puncte
13 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:35:57 Timp 2053 Cod 0 Puncte
14 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:36:21 Timp 2268 Cod 0 Puncte
15 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:36:25 Timp 2947 Cod 0 Puncte
16 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:36:45 Timp 1950 Cod 0 Puncte
17 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:36:57 Timp 3117 Cod 0 Puncte
18 Rauta Carla Maria NAVI 00:36:58 Timp 1989 Cod 0 Puncte
19 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:36:62 Timp 1511 Cod 0 Puncte
20 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:36:72 Timp 2481 Cod 0 Puncte
21 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:36:82 Timp 2603 Cod 0 Puncte
22 Shvet Ilinca Delfinul Bucuresti 00:36:82 Timp 2783 Cod 0 Puncte
23 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:36:88 Timp 2807 Cod 0 Puncte
24 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:36:89 Timp 2583 Cod 0 Puncte
25 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:36:96 Timp 2477 Cod 0 Puncte
26 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:37:04 Timp 2006 Cod 0 Puncte
27 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:37:11 Timp 1855 Cod 0 Puncte
28 Grosu Maria Steaua CSA 00:37:17 Timp 1775 Cod 0 Puncte
29 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:37:45 Timp 2808 Cod 0 Puncte
30 Bescheret Anca NAVI 00:37:53 Timp 2464 Cod 0 Puncte
31 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:37:77 Timp 2478 Cod 0 Puncte
32 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 00:37:84 Timp 1972 Cod 0 Puncte
33 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10 Timp 2810 Cod 0 Puncte
34 Iordan Alessia Steaua CSA 00:38:40 Timp 2492 Cod 0 Puncte
35 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:38:44 Timp 2950 Cod 0 Puncte
36 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:39:31 Timp 2479 Cod 0 Puncte
37 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67 Timp 2024 Cod 0 Puncte
38 Pana Raluca Steaua CSA 00:41:07 Timp 2431 Cod 0 Puncte
39 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:41:88 Timp 1485 Cod 0 Puncte
40 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:42:42 Timp 3254 Cod 0 Puncte
41 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 00:42:65 Timp 3963 Cod 0 Puncte
42 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:42:70 Timp 2165 Cod 0 Puncte
43 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:43:57 Timp 3118 Cod 0 Puncte
44 Sihota Ema Bucharest Sport Club 00:44:14 Timp 4315 Cod 0 Puncte
45 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:44:31 Timp 2837 Cod 0 Puncte
46 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:45:29 Timp 2818 Cod 0 Puncte
47 Focsaneanu Alexandra Obswim 00:45:68 Timp 4328 Cod 0 Puncte
48 Lazarciuc Maia Bucharest Sport Club 00:46:46 Timp 4314 Cod 0 Puncte
49 Cojocaru Alesia Timex Bucuresti 00:46:53 Timp 4325 Cod 0 Puncte
50 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27 Timp 2812 Cod 0 Puncte
51 Golea Sara Delfinul Bucuresti 00:47:44 Timp 3265 Cod 0 Puncte
52 Racoceanu Daniela Renovatio S.C. 00:49:08 Timp 3937 Cod 0 Puncte
53 Mares Stefania Delfinul Bucuresti 00:49:30 Timp 3920 Cod 0 Puncte
54 Ciobanu Raluca Performer 00:52:25 Timp 4230 Cod 0 Puncte
55 Ilie Daria Obswim 00:53:32 Timp 4310 Cod 0 Puncte
56 Taranu Ioana Beatrice Aqua Sport Citius 00:53:41 Timp 4312 Cod 0 Puncte
57 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:56:51 Timp 4322 Cod 0 Puncte
58 Dobrican Ioana Ruxandra YST Sport Club 99:99:99 Timp 3974 Cod 0 Puncte
59 Gherman Ioana Obswim 99:99:99 Timp 2227 Cod 0 Puncte
60 Guta Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3936 Cod 0 Puncte
61 Fratila Ioana Alexia Performer 99:99:99 Timp 4233 Cod 0 Puncte
62 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2391 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (11 ani) F

1 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:31:68 Timp A0794 Cod 9 Puncte
2 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:31:87 Timp 2636 Cod 7 Puncte
3 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 00:31:90 Timp 2106 Cod 6 Puncte
4 Petrache Maria NAVI 00:32:08 Timp 2288 Cod 5 Puncte
5 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:17 Timp 1895 Cod 4 Puncte
6 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:32:47 Timp 1701 Cod 3 Puncte
7 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:32:74 Timp 2953 Cod 2 Puncte
8 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:32:84 Timp A0236 Cod 1 Puncte
9 Fudulica Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:33:05 Timp A0600 Cod 0 Puncte
10 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 00:33:29 Timp 2954 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:33:53 Timp A0811 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:33:62 Timp 2628 Cod 0 Puncte
13 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:34:02 Timp 1280 Cod 0 Puncte
14 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:34:14 Timp 1752 Cod 0 Puncte
15 Niculita Florentina Diana NAVI 00:34:62 Timp 2276 Cod 0 Puncte
16 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:34:86 Timp A0802 Cod 0 Puncte
17 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:34:97 Timp 2931 Cod 0 Puncte
18 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:35:37 Timp 2824 Cod 0 Puncte
19 Iorga Andreea Steaua CSA 00:35:41 Timp 3536 Cod 0 Puncte
20 Andrei Eva NAVI 00:35:51 Timp 2250 Cod 0 Puncte
21 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 00:35:51 Timp 3539 Cod 0 Puncte
22 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 00:35:64 Timp 4034 Cod 0 Puncte
23 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:70 Timp 1443 Cod 0 Puncte
24 Cobianu Denisa NAVI 00:35:87 Timp 1678 Cod 0 Puncte
25 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:35:87 Timp 2071 Cod 0 Puncte
26 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:36:10 Timp 3299 Cod 0 Puncte
27 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:36:32 Timp 2305 Cod 0 Puncte
28 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:36:46 Timp 1315 Cod 0 Puncte
29 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:36:48 Timp 2638 Cod 0 Puncte
30 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:36:56 Timp 1642 Cod 0 Puncte
31 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:36:79 Timp 1776 Cod 0 Puncte
32 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:42 Timp 2173 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:37:81 Timp A1168 Cod 0 Puncte
34 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09 Timp 1896 Cod 0 Puncte
35 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:38:18 Timp 1905 Cod 0 Puncte
36 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:38:29 Timp 1898 Cod 0 Puncte
37 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:39:08 Timp 2060 Cod 0 Puncte
38 Solomon Ioana NAVI 00:39:79 Timp 1884 Cod 0 Puncte
39 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:40:44 Timp 4327 Cod 0 Puncte
40 Pene Maria Renovatio S.C. 00:41:97 Timp 3546 Cod 0 Puncte
41 Pausescu Daniela Obswim 00:42:37 Timp 3909 Cod 0 Puncte
42 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 00:43:55 Timp 3939 Cod 0 Puncte
43 Tararache Diana Obswim 00:43:56 Timp 3910 Cod 0 Puncte
44 Urucu Bianca Ioana CSS 1 Bucuresti 00:44:47 Timp 1615 Cod 0 Puncte
45 Blaga Iris Delfinul Bucuresti 00:58:03 Timp 4326 Cod 0 Puncte
46 Curcan Alexandra NAVI 99:99:99 Timp 2956 Cod 0 Puncte
47 Popescu Teodora Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4311 Cod 0 Puncte
48 Marinescu Teodora Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4306 Cod 0 Puncte

9. 200 metri mixt (11 ani) B

1 Enache Andrei Performer 02:39:24 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Pandele Alexandru Edward NAVI 02:39:67 Timp A1124 Cod 7 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Performer 02:44:01 Timp 1852 Cod 6 Puncte
4 Nataprazu Luca Mihai NAVI 02:44:36 Timp A0272 Cod 5 Puncte
5 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 02:46:30 Timp A0829 Cod 4 Puncte
6 Balanescu Filip Andrei Performer 02:47:31 Timp 1672 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 02:50:80 Timp 1556 Cod 2 Puncte
8 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 02:51:20 Timp 1456 Cod 1 Puncte
9 Stoian Gabriel Razvan Performer 02:51:55 Timp 1297 Cod 0 Puncte
10 Niculae Alexei NAVI 02:52:76 Timp 2266 Cod 0 Puncte
11 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:56:12 Timp 2050 Cod 0 Puncte
12 Andron Teodor YST Sport Club 02:56:99 Timp 3926 Cod 0 Puncte
13 Cornaciu Stefan NAVI 02:57:47 Timp 2075 Cod 0 Puncte
14 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:58:43 Timp 2381 Cod 0 Puncte
15 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 02:58:97 Timp 1251 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 03:00:49 Timp 2505 Cod 0 Puncte
17 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 03:00:75 Timp 1519 Cod 0 Puncte
18 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 03:01:50 Timp 1404 Cod 0 Puncte
19 Vlasceanu Antonio Atack Team 03:01:98 Timp 1491 Cod 0 Puncte
20 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 03:04:04 Timp 1837 Cod 0 Puncte
21 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:04:91 Timp 2026 Cod 0 Puncte
22 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 03:05:42 Timp 1889 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 03:05:66 Timp 1728 Cod 0 Puncte
24 Georgeoni Calin Andrei NAVI 03:05:91 Timp 1375 Cod 0 Puncte
25 Lazar Andrei Steaua CSA 03:07:43 Timp 1844 Cod 0 Puncte
26 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 03:08:06 Timp 2036 Cod 0 Puncte
27 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 03:09:27 Timp 1703 Cod 0 Puncte
28 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 03:09:82 Timp 1890 Cod 0 Puncte
29 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:10:46 Timp 1892 Cod 0 Puncte
30 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 03:10:75 Timp 4029 Cod 0 Puncte
31 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 03:10:97 Timp 1377 Cod 0 Puncte
32 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 03:11:54 Timp 2454 Cod 0 Puncte
33 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 03:12:61 Timp 2433 Cod 0 Puncte
34 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 03:13:26 Timp 1891 Cod 0 Puncte
35 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 03:14:83 Timp 2018 Cod 0 Puncte
36 Tudor Daris Matei Performer 03:17:10 Timp 1434 Cod 0 Puncte
37 Paraschiv Mario NAVI 03:19:93 Timp 2459 Cod 0 Puncte
38 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 03:20:05 Timp 2403 Cod 0 Puncte
39 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 03:20:79 Timp 2323 Cod 0 Puncte
40 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 03:22:02 Timp 2020 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 03:22:62 Timp 2588 Cod 0 Puncte
42 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 03:30:55 Timp 1462 Cod 0 Puncte
43 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 03:37:72 Timp 2014 Cod 0 Puncte
44 Mierlaru Matei Cristian Triumf Bucuresti 04:02:45 Timp 4036 Cod 0 Puncte
45 Mihai David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2503 Cod 0 Puncte
46 Patrascu Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp 2828 Cod 0 Puncte
47 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2028 Cod 0 Puncte

10. 200 metri mixt (11 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 02:46:71 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Gorecki Andra NAVI 02:50:16 Timp 2295 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 02:55:10 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 02:55:77 Timp 1897 Cod 5 Puncte
5 Andrei Eva NAVI 02:56:94 Timp 2250 Cod 4 Puncte
6 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:56:95 Timp 2485 Cod 3 Puncte
7 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:59:00 Timp 1895 Cod 2 Puncte
8 Niculita Florentina Diana NAVI 02:59:84 Timp 2276 Cod 1 Puncte
9 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 03:04:09 Timp 1752 Cod 0 Puncte
10 Busurca Petra YST Sport Club 03:05:98 Timp 2203 Cod 0 Puncte
11 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 03:13:95 Timp 2824 Cod 0 Puncte
12 Ionita Carmen Ana Maria YST Sport Club 03:14:79 Timp 2917 Cod 0 Puncte
13 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:14:94 Timp 1443 Cod 0 Puncte
14 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 03:24:45 Timp 1689 Cod 0 Puncte
15 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:24:83 Timp 2071 Cod 0 Puncte
16 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 03:33:12 Timp 1898 Cod 0 Puncte
17 Iorga Andreea Steaua CSA 99:99:99 Timp 3536 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (10 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:40:44 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:41:59 Timp 1948 Cod 7 Puncte
3 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:41:93 Timp 2490 Cod 6 Puncte
4 Radu Matei CSS Tg.Mures 00:43:42 Timp 4307 Cod 5 Puncte
5 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:44:40 Timp 1489 Cod 4 Puncte
6 Tataru Bogdan NAVI 00:44:97 Timp 1983 Cod 3 Puncte
7 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:45:68 Timp 1513 Cod 2 Puncte
8 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:46:22 Timp 2471 Cod 1 Puncte
9 Fleschiu David Atack Team 00:47:06 Timp 3218 Cod 0 Puncte
10 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:47:61 Timp 2319 Cod 0 Puncte
11 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:75 Timp 2495 Cod 0 Puncte
12 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:92 Timp 2794 Cod 0 Puncte
13 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:49:01 Timp 1455 Cod 0 Puncte
14 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:49:49 Timp 1696 Cod 0 Puncte
15 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:49:56 Timp 3159 Cod 0 Puncte
16 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:50:24 Timp 2484 Cod 0 Puncte
17 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:50:33 Timp 2191 Cod 0 Puncte
18 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:50:45 Timp 2475 Cod 0 Puncte
19 Voicu Catalin NAVI 00:50:55 Timp 2613 Cod 0 Puncte
20 Costescu Stefan Atack Team 00:50:67 Timp 2554 Cod 0 Puncte
21 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:50:86 Timp 2838 Cod 0 Puncte
22 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:50:86 Timp 3061 Cod 0 Puncte
23 Roman Andrei Antoniu Colegiul "Emil Racovita" 00:50:91 Timp 2458 Cod 0 Puncte
24 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:51:16 Timp 1474 Cod 0 Puncte
25 Breazu Luca Ioan NAVI 00:51:23 Timp 1725 Cod 0 Puncte
26 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 00:51:27 Timp 4023 Cod 0 Puncte
27 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:51:67 Timp 1914 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27 Timp 2171 Cod 0 Puncte
29 Noe Loschi Bucharest Sport Club 00:53:59 Timp 3942 Cod 0 Puncte
30 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:53:74 Timp 2973 Cod 0 Puncte
31 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:87 Timp 1721 Cod 0 Puncte
32 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:54:01 Timp 2472 Cod 0 Puncte
33 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:54:08 Timp 1502 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:10 Timp 2800 Cod 0 Puncte
35 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:54:51 Timp 3024 Cod 0 Puncte
36 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:73 Timp 3475 Cod 0 Puncte
37 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:75 Timp 2803 Cod 0 Puncte
38 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:55:31 Timp 2975 Cod 0 Puncte
39 Moldovan Matei Ivan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:45 Timp 3957 Cod 0 Puncte
40 Pirvu Adrian Steaua CSA 00:55:49 Timp 3511 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Robert Andrei Obswim 00:56:73 Timp 3905 Cod 0 Puncte
42 Ionescu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:98 Timp 4324 Cod 0 Puncte
43 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:57:08 Timp 2974 Cod 0 Puncte
44 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:58:25 Timp 1516 Cod 0 Puncte
45 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:58:46 Timp 1504 Cod 0 Puncte
46 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:00:31 Timp 2802 Cod 0 Puncte
47 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:02:40 Timp 1761 Cod 0 Puncte
48 Pirvu Cristian Steaua CSA 01:04:67 Timp 3510 Cod 0 Puncte
49 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:05:16 Timp 3532 Cod 0 Puncte
50 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:05:22 Timp 3940 Cod 0 Puncte
51 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:23 Timp 2804 Cod 0 Puncte
52 Pirvu Daniel Steaua CSA 01:06:67 Timp 3512 Cod 0 Puncte
53 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 01:07:70 Timp 3916 Cod 0 Puncte
54 Braharu Vlad Steaua CSA 01:09:33 Timp 4321 Cod 0 Puncte
55 Badea Stefan Aqua Life Swim 01:10:18 Timp 3482 Cod 0 Puncte
56 Stanila Emil Colegiul "Emil Racovita" 01:40:36 Timp 4318 Cod 0 Puncte
57 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3149 Cod 0 Puncte
58 Bogdan David Atack Team 99:99:99 Timp 1492 Cod 0 Puncte
59 Paleodimopoulos Nikolas Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3128 Cod 0 Puncte
60 Guta David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3935 Cod 0 Puncte
61 Bosca Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4305 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (11 ani) B

1 Balanescu Filip Andrei Performer 00:39:41 Timp 1672 Cod 9 Puncte
2 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:40:16 Timp 1651 Cod 7 Puncte
3 Niculae Alexei NAVI 00:40:19 Timp 2266 Cod 6 Puncte
4 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:40:40 Timp 1491 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:41:14 Timp 1556 Cod 4 Puncte
6 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:43:35 Timp 3318 Cod 3 Puncte
7 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:43:37 Timp 2558 Cod 2 Puncte
8 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:44:28 Timp 2454 Cod 1 Puncte
9 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:44:46 Timp 1297 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15 Timp 2018 Cod 0 Puncte
11 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:45:59 Timp 2167 Cod 0 Puncte
12 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:45:78 Timp 1456 Cod 0 Puncte
13 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:46:05 Timp 2589 Cod 0 Puncte
14 Marcu Sebastian Atack Team 00:46:12 Timp 3545 Cod 0 Puncte
15 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:48:84 Timp 2637 Cod 0 Puncte
16 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:49:01 Timp 1251 Cod 0 Puncte
17 Ursu Tudor Nicolae NAVI 00:49:12 Timp 2267 Cod 0 Puncte
18 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:50:27 Timp 1506 Cod 0 Puncte
19 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:50:59 Timp 2168 Cod 0 Puncte
20 Mincu Andrei Steaua CSA 00:51:00 Timp 3535 Cod 0 Puncte
21 Ciurea Stefan Performer 00:51:17 Timp 2330 Cod 0 Puncte
22 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:51:71 Timp 2049 Cod 0 Puncte
23 Lorin Cristian Andrei Dinamo Bucuresti 00:52:56 Timp 4025 Cod 0 Puncte
24 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:61 Timp 2072 Cod 0 Puncte
25 Baciu Florin Steaua CSA 00:52:91 Timp 4019 Cod 0 Puncte
26 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:53:08 Timp 4024 Cod 0 Puncte
27 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:54:32 Timp 3560 Cod 0 Puncte
28 Begu Andrei Performer 00:54:62 Timp 4037 Cod 0 Puncte
29 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:54:68 Timp 3914 Cod 0 Puncte
30 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:59:49 Timp 3733 Cod 0 Puncte
31 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:29 Timp 2015 Cod 0 Puncte
32 Arama Luca Obswim 01:02:68 Timp 4309 Cod 0 Puncte
33 Ilie David Florin Steaua CSA 01:02:72 Timp 2488 Cod 0 Puncte
34 Tirboiu Mihai Steaua CSA 01:03:50 Timp 4319 Cod 0 Puncte
35 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 01:03:50 Timp 2621 Cod 0 Puncte
36 Miuta Enea Rares Alexandru Obswim 01:03:80 Timp 2841 Cod 0 Puncte
37 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 01:05:81 Timp 2034 Cod 0 Puncte
38 Preda George Teodor Steaua CSA 99:99:99 Timp 4323 Cod 0 Puncte
39 Comanescu David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1368 Cod 0 Puncte
40 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 99:99:99 Timp 1845 Cod 0 Puncte
41 Iosip Matei Andrei Performer 99:99:99 Timp 1834 Cod 0 Puncte
42 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3025 Cod 0 Puncte
43 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
44 Bucur Eric Stefan YST Sport Club 99:99:99 Timp 4313 Cod 0 Puncte
45 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2019 Cod 0 Puncte
46 Martin Sebastian Steaua CSA 99:99:99 Timp 4320 Cod 0 Puncte
47 Ionescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 4317 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (10 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 00:42:35 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:42:57 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:43:18 Timp 2053 Cod 6 Puncte
4 Ostafi Delia Elena CSU Suceava 00:43:71 Timp 3196 Cod 5 Puncte
5 Craiu Ioana NAVI 00:44:16 Timp 1753 Cod 4 Puncte
6 Chirita Clara Maria NAVI 00:44:40 Timp 1986 Cod 3 Puncte
7 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:44:79 Timp 1950 Cod 2 Puncte
8 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:45:21 Timp 2603 Cod 1 Puncte
9 Stirbu Ioana Maria Performer 00:45:60 Timp 1833 Cod 0 Puncte
10 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:45:89 Timp 1510 Cod 0 Puncte
11 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:47:39 Timp 2027 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:47:48 Timp 2393 Cod 0 Puncte
13 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:48:44 Timp 2478 Cod 0 Puncte
14 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:48:65 Timp 2268 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:49:44 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:49:45 Timp 1723 Cod 0 Puncte
17 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:49:86 Timp 2808 Cod 0 Puncte
18 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:51:70 Timp 2479 Cod 0 Puncte
19 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:51:70 Timp 2006 Cod 0 Puncte
20 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:51:88 Timp 2947 Cod 0 Puncte
21 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:52:86 Timp 2837 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:53:46 Timp 2024 Cod 0 Puncte
23 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:53:74 Timp 1855 Cod 0 Puncte
24 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:53:80 Timp 2807 Cod 0 Puncte
25 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:53:82 Timp 2950 Cod 0 Puncte
26 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:53:88 Timp 2391 Cod 0 Puncte
27 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:54:57 Timp 2810 Cod 0 Puncte
28 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:55:59 Timp 2818 Cod 0 Puncte
29 Iordan Alessia Steaua CSA 00:56:00 Timp 2492 Cod 0 Puncte
30 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 00:56:08 Timp 3963 Cod 0 Puncte
31 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:56:85 Timp 3118 Cod 0 Puncte
32 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:57:00 Timp 3254 Cod 0 Puncte
33 Golea Sara Delfinul Bucuresti 01:00:10 Timp 3265 Cod 0 Puncte
34 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:02:84 Timp 2812 Cod 0 Puncte
35 Racoceanu Daniela Renovatio S.C. 01:04:26 Timp 3937 Cod 0 Puncte
36 Taranu Ioana Beatrice Aqua Sport Citius 01:11:76 Timp 4312 Cod 0 Puncte
37 Constantin Ana Maria Steaua CSA 01:13:40 Timp 4322 Cod 0 Puncte
38 Fratila Ioana Alexia Performer 99:99:99 Timp 4233 Cod 0 Puncte
39 Guta Eva Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3936 Cod 0 Puncte
40 Gherman Ioana Obswim 99:99:99 Timp 2227 Cod 0 Puncte
41 Sihota Ema Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4315 Cod 0 Puncte
42 Dobrican Ioana Ruxandra YST Sport Club 99:99:99 Timp 3974 Cod 0 Puncte
43 Shvet Ilinca Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2783 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (11 ani) F

1 Gorecki Andra NAVI 00:40:81 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:41:56 Timp 2636 Cod 7 Puncte
3 Petrache Maria NAVI 00:42:51 Timp 2288 Cod 6 Puncte
4 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:42:96 Timp 1897 Cod 5 Puncte
5 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:43:16 Timp 2953 Cod 4 Puncte
6 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:43:57 Timp 2931 Cod 3 Puncte
7 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:44:55 Timp A0236 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:45:04 Timp 1280 Cod 1 Puncte
9 Cobianu Denisa NAVI 00:45:18 Timp 1678 Cod 0 Puncte
10 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:45:74 Timp 2638 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:46:20 Timp A0811 Cod 0 Puncte
12 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 00:47:12 Timp 2485 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:47:29 Timp 2628 Cod 0 Puncte
14 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:47:55 Timp 1896 Cod 0 Puncte
15 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:48:52 Timp 2305 Cod 0 Puncte
16 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:48:64 Timp 2060 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:48:87 Timp 1905 Cod 0 Puncte
18 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:49:21 Timp A0787 Cod 0 Puncte
19 Duta Izabela Aqua Sport Citius 00:50:57 Timp 2958 Cod 0 Puncte
20 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 00:51:63 Timp 3539 Cod 0 Puncte
21 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 00:51:79 Timp 1894 Cod 0 Puncte
22 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 00:53:60 Timp 3939 Cod 0 Puncte
23 Tararache Diana Obswim 00:53:81 Timp 3910 Cod 0 Puncte
24 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86 Timp 4327 Cod 0 Puncte
25 Pausescu Daniela Obswim 01:02:59 Timp 3909 Cod 0 Puncte
26 Pene Maria Renovatio S.C. 01:05:21 Timp 3546 Cod 0 Puncte
27 Popescu Teodora Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4311 Cod 0 Puncte
28 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2173 Cod 0 Puncte
29 Urucu Bianca Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1615 Cod 0 Puncte
30 Marinescu Teodora Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4306 Cod 0 Puncte
31 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 4034 Cod 0 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Ionescu David Andrei | Anghel Horia Petru | Noe Loschi | Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:11:27 Timp 18 Puncte
2 Iaschiu Andrei | Andrei Mihai Alexandru | Scortea Teofil | Sediq Edris NAVI 02:11:53 Timp 14 Puncte
3 Seksi Luca | Rosca Mihnea Ionut | Pisoschi Matei Valeriu | Birghilescu Alexandru Steaua CSA 02:19:63 Timp 12 Puncte
4 Dragomir David | Beleuz Luca | Popa Cristian | Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 02:19:87 Timp 10 Puncte
5 Bucur Andreas Alin | Matei Vlad | Mihalache Vlad | Dobre Teodor Aqua Sport Citius 02:20:40 Timp 8 Puncte
6 Istrate Luca Mihnea | Voicu Catalin | Tataru Bogdan | Breazu Luca Ioan NAVI 02:26:33 Timp 6 Puncte
7 Muraru Kaan Stefan | Martoiu Andrei | Vasile Marius Stefan | Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 02:31:23 Timp 4 Puncte
8 Zaman David Andrei | Barnea Dragos Cristian | Vasilescu Cristian Stefan | Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:38:43 Timp 2 Puncte
9 Rotaru Luca Stefan | Predila Robert Cristian | Badea Stefan | Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 02:39:46 Timp 0 Puncte
10 Culea Petre Cristian | Stefanescu Rares Andrei | Ficiu Bogdan Andrei | Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 02:42:48 Timp 0 Puncte
11 Pirvu Cristian | Pirvu Adrian | Pirvu Daniel | Ion David Alexandru Steaua CSA 03:04:06 Timp 0 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) B

1 Dumitru Mario Eduard | Mihai David | Georgescu Alexandru | Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 02:07:06 Timp 18 Puncte
2 Mares Dominique Gabriel | Trandafir Eric Nicolae | Lazar Andrei | Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:07:36 Timp 14 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan | Balanescu Filip Andrei | Stoian Gabriel Razvan | Enache Andrei Performer 02:07:89 Timp 12 Puncte
4 Georgeoni Calin Andrei | Niculae Alexei | Pandele Alexandru Edward | Nataprazu Luca Mihai NAVI 02:09:62 Timp 10 Puncte
5 Tanase Jonathan Cristian Nicolas | Tutuianu Sebastian | Boboc Emanoel Florin Gabriel | Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 02:12:74 Timp 8 Puncte
6 Stancu Vlad Stefan | Enculesei Razvan Rares | Preda Alexandru Florin | Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 02:14:42 Timp 6 Puncte
7 Rusu Eduard Andrei | Adam Bogdan | Grigoras Stefan Cristian | Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:14:98 Timp 4 Puncte
8 Andronic Ionut Adrian | Malus Cristian Ionut | Curariu Luca Victor | Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:17:01 Timp 2 Puncte
9 Andrei Luca Mihai | Petrascu Matei | Dandareanu Alexandru | Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 02:22:42 Timp 0 Puncte
10 Dorobantu Albu Denis Florian | Draghici Alexandru Viorel | Luca Alexandru Mihai | Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:23:72 Timp 0 Puncte
11 Puiu Dragos Ioan | Baciu Florin | Tanase Daniel Vasile | Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:23:99 Timp 0 Puncte
12 Vasile Nicolas Daniel | Mindroc Marius Razvan | Cretu Catalin Stefan Florin | Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 02:34:15 Timp 0 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Dinu Bianca Stefania Maria | Craiu Ioana | Chirita Clara Maria | Aslam Andra NAVI 02:18:27 Timp 18 Puncte
2 Oprea Maria Florentina | Visan Maya Maria | Neagu Ioana Rebecca | Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 02:20:76 Timp 14 Puncte
3 Radulescu Lucia Elena | Mnajed Sara | Nitu Anna Denisa | Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:27:01