Rezultatele finale pentru Cupa Campofrio Editia 2016, cadeti 12-14, juniori 15-16, tineret 17-18, Seniori

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (12 ani) B

1 Moscaliuc Calin CSU Suceava 00:26:94 Timp 4043 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:28:70 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 00:29:01 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Popovici David NAVI 00:29:06 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:30:21 Timp 1679 Cod 4 Puncte
6 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:30:26 Timp A0277 Cod 3 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:30:26 Timp A0790 Cod 3 Puncte
7 Lapadat Cristian NAVI 00:30:45 Timp A0274 Cod 2 Puncte
8 Turta Andrei Steaua CSA 00:31:25 Timp 1419 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:31:50 Timp A0280 Cod 0 Puncte
10 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:66 Timp A0722 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:31:73 Timp A0278 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Alexandru NAVI 00:31:78 Timp A0791 Cod 0 Puncte
13 Rosu Patrick Steaua CSA 00:31:93 Timp A1125 Cod 0 Puncte
14 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:31:96 Timp A0376 Cod 0 Puncte
15 Rauta Matei Cristian NAVI 00:32:09 Timp 2264 Cod 0 Puncte
16 Petrache Darius NAVI 00:32:27 Timp 1641 Cod 0 Puncte
17 Satnoianu Andrei LPS Braila 00:32:38 Timp 4047 Cod 0 Puncte
18 Tengher Alexandru NAVI 00:32:63 Timp 2331 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:32:99 Timp 1333 Cod 0 Puncte
20 Harsulescu Mihai NAVI 00:33:01 Timp 1413 Cod 0 Puncte
21 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:33:03 Timp A0729 Cod 0 Puncte
22 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:33:05 Timp A0112 Cod 0 Puncte
23 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 00:33:08 Timp 2643 Cod 0 Puncte
24 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 00:33:30 Timp 1364 Cod 0 Puncte
25 Serban Mario Aqua Sport Citius 00:33:55 Timp 3542 Cod 0 Puncte
26 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:34:10 Timp A0840 Cod 0 Puncte
27 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:20 Timp 1835 Cod 0 Puncte
28 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:34:28 Timp 1373 Cod 0 Puncte
29 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:34:96 Timp 2200 Cod 0 Puncte
30 Birdau Ioan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:35:05 Timp 1293 Cod 0 Puncte
31 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:35:28 Timp 1730 Cod 0 Puncte
32 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 00:35:39 Timp 3541 Cod 0 Puncte
33 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:35:69 Timp A0531 Cod 0 Puncte
34 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92 Timp 1635 Cod 0 Puncte
35 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:36:73 Timp 1899 Cod 0 Puncte
36 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17 Timp 2108 Cod 0 Puncte
37 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:38:44 Timp 1709 Cod 0 Puncte
38 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:39:18 Timp 2310 Cod 0 Puncte
39 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 00:40:80 Timp 3319 Cod 0 Puncte
40 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:42:59 Timp 2087 Cod 0 Puncte
41 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 2089 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:26 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:27:85 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:29:40 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Balan Paul LPS Braila 00:29:66 Timp 4048 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:29:70 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Peter Arthur Cristian NAVI 00:29:99 Timp 1732 Cod 3 Puncte
7 Morariu Luca Ioan Performer 00:30:01 Timp A0296 Cod 2 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:12 Timp A0532 Cod 1 Puncte
9 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:30:19 Timp A0384 Cod 0 Puncte
10 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:35 Timp A1127 Cod 0 Puncte
11 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 00:30:36 Timp 2086 Cod 0 Puncte
12 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:30:43 Timp 1688 Cod 0 Puncte
13 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:30:59 Timp A0566 Cod 0 Puncte
14 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:30:70 Timp A0398 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:30:70 Timp A0325 Cod 0 Puncte
16 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01 Timp 1384 Cod 0 Puncte
17 Sendroiu Andrei Cristian Performer 00:31:15 Timp 3314 Cod 0 Puncte
18 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 00:31:90 Timp A0295 Cod 0 Puncte
19 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:32:53 Timp A0605 Cod 0 Puncte
20 Meghea Dominic Andrei Performer 00:33:06 Timp A0610 Cod 0 Puncte
21 Tancu Benedek Carlos Triumf Bucuresti 00:33:08 Timp A0534 Cod 0 Puncte
22 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 00:33:11 Timp 1306 Cod 0 Puncte
23 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:33:16 Timp A0604 Cod 0 Puncte
24 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66 Timp A0693 Cod 0 Puncte
25 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:34:27 Timp A1012 Cod 0 Puncte
26 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:35:17 Timp A0564 Cod 0 Puncte
27 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:35:33 Timp 1901 Cod 0 Puncte
28 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 00:36:84 Timp 3293 Cod 0 Puncte
29 Ene Cristian Aqua Life Swim 00:39:56 Timp 3324 Cod 0 Puncte
30 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 00:43:22 Timp 4050 Cod 0 Puncte
31 Ruscu Albert Octavian Aquis Bucuresti 00:43:83 Timp 4051 Cod 0 Puncte
32 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 2236 Cod 0 Puncte
33 Chen Andrei Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 2690 Cod 0 Puncte
34 Bertrou Clement Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3562 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (14 ani) B

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:25:80 Timp A0633 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Olimpia Bucuresti 00:26:26 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:42 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 00:27:06 Timp A0540 Cod 5 Puncte
5 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:27:08 Timp A0407 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:27:69 Timp A0308 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:89 Timp A0470 Cod 2 Puncte
8 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:28:09 Timp 1341 Cod 1 Puncte
9 Dragan Rares Stefan NAVI 00:28:79 Timp 2042 Cod 0 Puncte
10 Papuc David Alexandru LPS Braila 00:28:80 Timp 4049 Cod 0 Puncte
11 Abry Matheo Renovatio S.C. 00:29:22 Timp 2652 Cod 0 Puncte
12 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:29:83 Timp A0553 Cod 0 Puncte
13 Petrescu Cristian NAVI 00:29:98 Timp A0489 Cod 0 Puncte
14 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 00:30:39 Timp A0402 Cod 0 Puncte
15 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:30:52 Timp A0477 Cod 0 Puncte
16 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 00:30:72 Timp 3295 Cod 0 Puncte
17 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85 Timp A0086 Cod 0 Puncte
18 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 00:30:98 Timp 1270 Cod 0 Puncte
19 Ionita Andrei Renovatio S.C. 00:31:63 Timp 2511 Cod 0 Puncte
20 Tordai Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:31:69 Timp 4058 Cod 0 Puncte
21 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 00:31:70 Timp 2041 Cod 0 Puncte
22 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 00:32:17 Timp A0580 Cod 0 Puncte
23 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:32:37 Timp A0408 Cod 0 Puncte
24 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:44 Timp A0496 Cod 0 Puncte
25 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:22 Timp A0471 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0594 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (15 ani) B

1 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:26:83 Timp 1325 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Delfinul Bucuresti 00:26:84 Timp A0068 Cod 7 Puncte
3 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:27:08 Timp 1329 Cod 6 Puncte
4 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 00:27:16 Timp A0223 Cod 5 Puncte
5 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:53 Timp A0513 Cod 4 Puncte
6 Solea Luca Steaua CSA 00:27:99 Timp A0199 Cod 3 Puncte
7 Vlad Giulio Marco Steaua CSA 00:28:33 Timp A0228 Cod 2 Puncte
8 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:28:51 Timp 1807 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 00:28:61 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:28:72 Timp A0586 Cod 0 Puncte
11 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:28:99 Timp A0224 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:29:19 Timp A0329 Cod 0 Puncte
13 Groff Philippe Delfinul Bucuresti 00:29:35 Timp 4061 Cod 0 Puncte
14 Coman Tudor CSS Dinamo 00:29:54 Timp 2248 Cod 0 Puncte
15 Tutugan Stefan Bucharest Sport Club 00:30:38 Timp 3320 Cod 0 Puncte
16 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:31:32 Timp 3297 Cod 0 Puncte
17 Deresoiu Raul Energic L L Pitesti 00:32:17 Timp 3770 Cod 0 Puncte
18 Nuta Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:34:37 Timp 2515 Cod 0 Puncte
19 Osain Alexandru Stefan Aquis Bucuresti 00:35:91 Timp 4052 Cod 0 Puncte
20 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte
21 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte
22 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0337 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (16 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:26:82 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:26:93 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:27:59 Timp A0185 Cod 6 Puncte
4 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:28:42 Timp A1163 Cod 5 Puncte
5 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:28:74 Timp A0049 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 00:29:13 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:30:32 Timp A0150 Cod 2 Puncte
8 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:30:38 Timp A0855 Cod 1 Puncte
9 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74 Timp A0858 Cod 0 Puncte
10 Eremia Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1065 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (17 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:24:49 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:25:44 Timp A0165 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:26:93 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Comnea Cristian Steaua CSA 00:27:00 Timp A0047 Cod 5 Puncte
5 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:27:05 Timp A0878 Cod 4 Puncte
6 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:27:39 Timp A0207 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:61 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 00:28:08 Timp 1599 Cod 1 Puncte

7. 50 metri liber (18 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 00:24:90 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:25:45 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:31:53 Timp 1603 Cod 6 Puncte

8. 50 metri liber (19 ani) B

1 Macovei Dan Delfinul Bucuresti 00:23:81 Timp A0988 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:24:34 Timp A0991 Cod 7 Puncte
3 Deznan Sergiu Delfinul Bucuresti 00:25:01 Timp 4055 Cod 6 Puncte
4 Raiu Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:25:13 Timp A0968 Cod 5 Puncte

9. 50 metri liber (12 ani) F

1 Constantin Diana Atack Team 00:30:13 Timp A0528 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 00:30:22 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:30:81 Timp A0822 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:31:85 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:95 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:32:26 Timp A1010 Cod 3 Puncte
7 Radic Tara NAVI 00:32:38 Timp A1130 Cod 2 Puncte
8 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:32:51 Timp 1390 Cod 1 Puncte
9 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:32:78 Timp 1778 Cod 0 Puncte
10 Aanitei Cosmina CSU Suceava 00:32:81 Timp 4045 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Alexia NAVI 00:32:88 Timp 2217 Cod 0 Puncte
12 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:32:97 Timp 1398 Cod 0 Puncte
13 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:33:13 Timp 2502 Cod 0 Puncte
14 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:17 Timp A0664 Cod 0 Puncte
15 Tarabega Anca Maria NAVI 00:33:51 Timp 1379 Cod 0 Puncte
16 Manea Catalina CSS Dinamo 00:34:36 Timp 2422 Cod 0 Puncte
17 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 00:34:38 Timp 1346 Cod 0 Puncte
18 Ilisei Erica Steaua CSA 00:34:87 Timp 3316 Cod 0 Puncte
19 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 00:35:05 Timp 2470 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:35:48 Timp 1407 Cod 0 Puncte
21 Stanescu Ana Maria C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 00:36:19 Timp 4046 Cod 0 Puncte
22 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:77 Timp A0666 Cod 0 Puncte
23 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:37:58 Timp 2443 Cod 0 Puncte
24 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09 Timp 1630 Cod 0 Puncte
25 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19 Timp 2425 Cod 0 Puncte
26 Banescu Bianca Steaua CSA 00:38:24 Timp 1441 Cod 0 Puncte
27 Vatasescu Mihaela Dinamo Bucuresti 00:38:55 Timp 4057 Cod 0 Puncte
28 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:39:31 Timp A1131 Cod 0 Puncte
29 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:39:34 Timp 1395 Cod 0 Puncte
30 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:40:78 Timp 1438 Cod 0 Puncte
31 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:41:64 Timp 2439 Cod 0 Puncte
32 Tudorescu Ioana Steaua CSA 00:41:95 Timp 1850 Cod 0 Puncte
33 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 00:42:50 Timp 4056 Cod 0 Puncte
34 Parpala Antonia Simona Aquis Bucuresti 00:44:08 Timp 3292 Cod 0 Puncte
35 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 00:44:50 Timp 3915 Cod 0 Puncte
36 Stanica Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (13 ani) F

1 Nastaca Ioana CSU Suceava 00:29:66 Timp 4044 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:29:73 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 00:30:43 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Voicu Maria NAVI 00:30:86 Timp 2372 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:30:93 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:31:06 Timp A0344 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:41 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:32:03 Timp A0245 Cod 1 Puncte
9 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 00:32:32 Timp 1867 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 00:32:48 Timp A0345 Cod 0 Puncte
11 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 00:32:59 Timp 1731 Cod 0 Puncte
12 Toma Alexandra Timex Bucuresti 00:33:22 Timp 2691 Cod 0 Puncte
13 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28 Timp A0670 Cod 0 Puncte
14 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:33:68 Timp A0784 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 00:33:76 Timp A0593 Cod 0 Puncte
16 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93 Timp A0673 Cod 0 Puncte
17 Grintescu Maya Renovatio S.C. 00:34:16 Timp 4059 Cod 0 Puncte
18 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:34:30 Timp 1613 Cod 0 Puncte
19 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:34:31 Timp A0539 Cod 0 Puncte
20 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 00:36:62 Timp 3564 Cod 0 Puncte
21 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61 Timp A0671 Cod 0 Puncte
22 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 00:39:78 Timp 3300 Cod 0 Puncte
23 Moldoveanu Zoe Renovatio S.C. 00:43:08 Timp 4060 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (14 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:28:50 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 00:29:16 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:30:55 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:77 Timp A0442 Cod 5 Puncte
5 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:31:03 Timp A0362 Cod 4 Puncte
6 Mocanu Cristina Erika Dinamo Bucuresti 00:31:25 Timp A0625 Cod 3 Puncte
7 Pavel Cristina Daniela Bucharest Sport Club 00:31:63 Timp A0441 Cod 2 Puncte
8 Saidac Ioana Renovatio S.C. 00:32:32 Timp 3760 Cod 1 Puncte
9 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 00:32:67 Timp A0144 Cod 0 Puncte
10 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:33:45 Timp A0318 Cod 0 Puncte
11 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:33:50 Timp A0443 Cod 0 Puncte
12 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 00:33:56 Timp 1808 Cod 0 Puncte
13 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:33:78 Timp A0315 Cod 0 Puncte
14 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:35:01 Timp A0444 Cod 0 Puncte
15 Filip Bianca Anne Marie Aquis Bucuresti 00:36:17 Timp 4053 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Natalia Triumf Bucuresti 00:40:99 Timp 4054 Cod 0 Puncte
17 Marin Carmen CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1442 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (15 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:27:05 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:28:46 Timp A0331 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:28:95 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:74 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:29:89 Timp A0463 Cod 4 Puncte
6 Nita Andreea Steaua CSA 00:30:91 Timp A0261 Cod 3 Puncte
7 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:22 Timp A0204 Cod 2 Puncte
8 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:34:31 Timp A0140 Cod 1 Puncte
9 Frant Madalina Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3757 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (16 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:28:57 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:28:93 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Sarbulescu Andreea Loredana Performer 00:29:14 Timp 1885 Cod 6 Puncte
4 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92 Timp A0149 Cod 5 Puncte
5 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:33:99 Timp A0172 Cod 4 Puncte

14. 50 metri liber (17 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea Delfinul Bucuresti 00:27:92 Timp 1569 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 00:29:76 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 00:34:26 Timp A0866 Cod 6 Puncte

15. 50 metri liber (18 ani) F

1 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:31:57 Timp A0928 Cod 9 Puncte

16. 50 metri liber (19 ani) F

1 Ciorap Naomi Mega Sport 00:31:61 Timp 3945 Cod 9 Puncte

17. 200 metri liber (12 ani) B

1 Moscaliuc Calin CSU Suceava 02:14:05 Timp 4043 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:19:31 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 02:19:84 Timp 1679 Cod 6 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:20:73 Timp 1412 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 02:22:74 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 02:23:11 Timp A0725 Cod 3 Puncte
7 Lapadat Cristian NAVI 02:24:43 Timp A0274 Cod 2 Puncte
8 Stan Matei Alexandru NAVI 02:25:90 Timp A0791 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:28:54 Timp A0278 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:31:25 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Petrache Darius NAVI 02:33:83 Timp 1641 Cod 0 Puncte
12 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:35:28 Timp 1364 Cod 0 Puncte
13 Tengher Alexandru NAVI 02:35:90 Timp 2331 Cod 0 Puncte
14 Harsulescu Mihai NAVI 02:35:93 Timp 1413 Cod 0 Puncte
15 Rauta Matei Cristian NAVI 02:39:57 Timp 2264 Cod 0 Puncte
16 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:39:61 Timp A0722 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 02:39:74 Timp 1333 Cod 0 Puncte
18 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 02:43:83 Timp 2200 Cod 0 Puncte
19 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:45:43 Timp 1835 Cod 0 Puncte
20 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 02:45:50 Timp A0998 Cod 0 Puncte
21 Serban Mario Aqua Sport Citius 02:46:60 Timp 3542 Cod 0 Puncte
22 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 02:48:79 Timp 3541 Cod 0 Puncte
23 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 02:49:86 Timp A0112 Cod 0 Puncte
24 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 02:49:98 Timp A0840 Cod 0 Puncte
25 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 02:55:03 Timp 2643 Cod 0 Puncte
26 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 03:00:32 Timp 1899 Cod 0 Puncte
27 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:06:73 Timp 1635 Cod 0 Puncte
28 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 03:10:08 Timp 2310 Cod 0 Puncte
29 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:15:53 Timp 1893 Cod 0 Puncte
30 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 03:27:93 Timp 3319 Cod 0 Puncte
31 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 03:31:20 Timp 2087 Cod 0 Puncte
32 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 2089 Cod 0 Puncte

18. 200 metri liber (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:12:81 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 02:14:34 Timp 1687 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:17:20 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:19:01 Timp A0699 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:21:45 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:21:90 Timp A0532 Cod 3 Puncte
7 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:23:42 Timp A0460 Cod 2 Puncte
8 Peter Arthur Cristian NAVI 02:23:95 Timp 1732 Cod 1 Puncte
9 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:27:91 Timp 3314 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:32:75 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:32:98 Timp 1384 Cod 0 Puncte
12 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:33:50 Timp A0604 Cod 0 Puncte
13 Meghea Dominic Andrei Performer 02:35:78 Timp A0610 Cod 0 Puncte
14 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 02:36:81 Timp 2086 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:37:62 Timp A0325 Cod 0 Puncte
16 Secarin Robert Energic L L Pitesti 02:39:48 Timp 1546 Cod 0 Puncte
17 Tancu Benedek Carlos Triumf Bucuresti 02:41:88 Timp A0534 Cod 0 Puncte
18 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 02:50:14 Timp 1901 Cod 0 Puncte
19 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 03:05:86 Timp 3293 Cod 0 Puncte

19. 200 metri liber (14 ani) B

1 Cotos Serban CSU Suceava 02:04:49 Timp 4041 Cod 9 Puncte
2 Croitor Sebastian CSU Suceava 02:08:65 Timp 4042 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 02:10:67 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:10:74 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 02:19:53 Timp 1341 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:23:79 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:26:27 Timp A0470 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:26:44 Timp A0471 Cod 1 Puncte
9 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:26:46 Timp A0477 Cod 0 Puncte
10 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:32:07 Timp A0553 Cod 0 Puncte
11 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 02:39:86 Timp 2041 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0594 Cod 0 Puncte

20. 200 metri liber (15 ani) B

1 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 02:15:71 Timp A0579 Cod 9 Puncte
2 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 02:19:03 Timp 1329 Cod 7 Puncte
3 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 02:29:03 Timp 3297 Cod 6 Puncte
4 Coman Tudor CSS Dinamo 02:34:11 Timp 2248 Cod 5 Puncte
5 Deresoiu Raul Energic L L Pitesti 02:36:22 Timp 3770 Cod 4 Puncte
6 Tutugan Stefan Bucharest Sport Club 02:41:58 Timp 3320 Cod 3 Puncte
7 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte
8 Groff Philippe Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 4061 Cod 0 Puncte

21. 200 metri liber (16 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:07:53 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:15:18 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:15:35 Timp A0868 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:18:65 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Stan Filip Steaua CSA 02:19:14 Timp A0201 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Bucharest Sport Club 02:19:46 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:41:12 Timp A0858 Cod 2 Puncte

22. 200 metri liber (17 ani) B

1 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:14:58 Timp A0893 Cod 9 Puncte
2 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 02:14:97 Timp A0878 Cod 7 Puncte

23. 200 metri liber (18 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:01:15 Timp A0853 Cod 9 Puncte

25. 200 metri liber (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 02:21:43 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria NAVI 02:26:36 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:31:03 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 02:34:46 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:36:86 Timp 2502 Cod 4 Puncte
6 Tarabega Anca Maria NAVI 02:41:03 Timp 1379 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Alexia NAVI 02:42:27 Timp 2217 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 02:44:91 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:48:81 Timp A0664 Cod 0 Puncte
10 Ilisei Erica Steaua CSA 02:52:14 Timp 3316 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 02:57:72 Timp 1407 Cod 0 Puncte
12 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 03:01:30 Timp 2470 Cod 0 Puncte
13 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 03:05:51 Timp 1630 Cod 0 Puncte
14 Stanescu Ana Maria C.S."Bogdan Ciubotaru" Constanta 03:05:60 Timp 4046 Cod 0 Puncte
15 Banescu Bianca Steaua CSA 03:11:83 Timp 1441 Cod 0 Puncte
16 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 03:12:93 Timp 2443 Cod 0 Puncte
17 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 03:13:65 Timp A1131 Cod 0 Puncte
18 Tudorescu Ioana Steaua CSA 03:16:24 Timp 1850 Cod 0 Puncte
19 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 03:26:28 Timp 2425 Cod 0 Puncte
20 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 03:34:05 Timp 3915 Cod 0 Puncte
21 Parpala Antonia Simona Aquis Bucuresti 03:34:05 Timp 3292 Cod 0 Puncte
22 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:35:56 Timp 2439 Cod 0 Puncte

26. 200 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:18:33 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Nastaca Ioana CSU Suceava 02:19:48 Timp 4044 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 02:20:84 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 02:27:30 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:33:70 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 02:35:20 Timp A0344 Cod 3 Puncte
7 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 02:35:46 Timp A0593 Cod 2 Puncte
8 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 02:37:28 Timp 1731 Cod 1 Puncte
9 Voicu Maria NAVI 02:41:80 Timp 2372 Cod 0 Puncte
10 Patru Maria Dinamo Bucuresti 02:42:56 Timp 1900 Cod 0 Puncte
11 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 02:47:26 Timp A0784 Cod 0 Puncte
12 Sandu Ana Maria Steaua CSA 02:48:99 Timp A0539 Cod 0 Puncte
13 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 02:49:34 Timp A0673 Cod 0 Puncte
14 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 03:06:48 Timp 1613 Cod 0 Puncte
15 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 03:21:63 Timp 3564 Cod 0 Puncte

27. 200 metri liber (14 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Dinamo Bucuresti 02:18:79 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Saidac Ioana Renovatio S.C. 02:37:19 Timp 3760 Cod 7 Puncte
3 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 02:41:89 Timp A0144 Cod 6 Puncte
4 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:47:53 Timp A0449 Cod 5 Puncte
5 Filip Bianca Anne Marie Aquis Bucuresti 03:10:27 Timp 4053 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Natalia Triumf Bucuresti 03:16:88 Timp 4054 Cod 3 Puncte
7 Marin Carmen CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1442 Cod 0 Puncte

28. 200 metri liber (15 ani) F

1 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:34:63 Timp A0032 Cod 9 Puncte
2 Davidescu Adriana Steaua CSA 02:39:08 Timp A0058 Cod 7 Puncte
3 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:40:12 Timp A0140 Cod 6 Puncte
4 Frant Madalina Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3757 Cod 0 Puncte

29. 200 metri liber (16 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:18:90 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:54:75 Timp A0172 Cod 7 Puncte

30. 200 metri liber (17 ani) F

1 Ilie Oana Diandra Steaua CSA 02:39:64 Timp A0866 Cod 9 Puncte

31. 200 metri liber (18 ani) F

1 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 02:32:52 Timp A0928 Cod 9 Puncte

33. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 01:10:17 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:10:49 Timp A0277 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:12:12 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Popovici David NAVI 01:14:15 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Petrache Darius NAVI 01:16:12 Timp 1641 Cod 4 Puncte
6 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:19:13 Timp 1364 Cod 3 Puncte
7 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 01:19:64 Timp 1679 Cod 2 Puncte
8 Rauta Matei Cristian NAVI 01:20:73 Timp 2264 Cod 1 Puncte
9 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:22:62 Timp A0729 Cod 0 Puncte
10 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:23:44 Timp A0725 Cod 0 Puncte
11 Rosu Patrick Steaua CSA 01:25:43 Timp A1125 Cod 0 Puncte
12 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 01:27:96 Timp A0112 Cod 0 Puncte
13 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:30:31 Timp A0998 Cod 0 Puncte
14 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:35:70 Timp 1730 Cod 0 Puncte
15 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:37:84 Timp 1835 Cod 0 Puncte
16 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:46:65 Timp 1635 Cod 0 Puncte

34. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:04:20 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:09:97 Timp 1687 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:10:51 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Morariu Luca Ioan Performer 01:11:32 Timp A0296 Cod 4 Puncte
6 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:34 Timp A0460 Cod 3 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:12:59 Timp A0385 Cod 2 Puncte
8 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:12:91 Timp A0398 Cod 1 Puncte
9 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:15:16 Timp A1127 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:17:82 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59 Timp 1384 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 01:21:10 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:21:45 Timp 1546 Cod 0 Puncte
14 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:23:80 Timp 3314 Cod 0 Puncte
15 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:25:43 Timp A0551 Cod 0 Puncte
16 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:27:01 Timp A0564 Cod 0 Puncte
17 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:28:82 Timp A1012 Cod 0 Puncte

35. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Cotos Serban CSU Suceava 01:02:38 Timp 4041 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:02:44 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:04:46 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Stan Leon Olimpia Bucuresti 01:04:80 Timp A0203 Cod 5 Puncte
5 Popa Andrei NAVI 01:05:84 Timp A0168 Cod 4 Puncte
6 Costroj Antonio Steaua CSA 01:06:19 Timp A0540 Cod 3 Puncte
7 Dragan Rares Stefan NAVI 01:10:81 Timp 2042 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:14:84 Timp A0477 Cod 1 Puncte
9 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:32 Timp A0496 Cod 0 Puncte
10 Tudor Bogdan Median Bucuresti 01:30:92 Timp A0776 Cod 0 Puncte

36. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:05:24 Timp A0599 Cod 9 Puncte
2 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:05:54 Timp A0223 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:06:44 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:06:94 Timp A0513 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:11:50 Timp A0329 Cod 4 Puncte
6 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:12:88 Timp A0224 Cod 3 Puncte
7 Tutugan Stefan Bucharest Sport Club 01:28:58 Timp 3320 Cod 2 Puncte

37. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:13:61 Timp A0049 Cod 9 Puncte
2 Eremia Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1065 Cod 0 Puncte

38. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:40 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:01:27 Timp 1599 Cod 7 Puncte
3 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:08:12 Timp A0207 Cod 6 Puncte
4 Comnea Cristian Steaua CSA 01:10:12 Timp A0047 Cod 5 Puncte

39. 100 metri fluture (18 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:02:49 Timp A0888 Cod 9 Puncte

40. 100 metri fluture (19 ani) B

1 Deznan Sergiu Delfinul Bucuresti 00:58:91 Timp 4055 Cod 9 Puncte

41. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:12:31 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:13:27 Timp A0242 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Atack Team 01:18:69 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 01:20:25 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Radic Tara NAVI 01:22:86 Timp A1130 Cod 4 Puncte
6 Aanitei Cosmina CSU Suceava 01:24:96 Timp 4045 Cod 3 Puncte
7 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:29:45 Timp 1390 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:31:95 Timp 1407 Cod 1 Puncte
9 Ilisei Erica Steaua CSA 99:99:99 Timp 3316 Cod 0 Puncte

42. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:14:84 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:17:74 Timp A0245 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 01:18:36 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 01:19:32 Timp 1867 Cod 5 Puncte
5 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:19:64 Timp A0348 Cod 4 Puncte
6 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:22:93 Timp 1549 Cod 3 Puncte
7 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:30:15 Timp A0593 Cod 2 Puncte
8 Toma Alexandra Timex Bucuresti 01:34:45 Timp 2691 Cod 1 Puncte

43. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:20:93 Timp A0442 Cod 9 Puncte
2 Marin Carmen CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1442 Cod 0 Puncte

44. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 01:09:73 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:17:38 Timp A0319 Cod 7 Puncte

45. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Performer 01:09:93 Timp 1885 Cod 9 Puncte

49. 200 metri bras (14 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:41:68 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:44:04 Timp A0308 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Cristian NAVI 02:47:75 Timp A0489 Cod 6 Puncte
4 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 03:14:91 Timp 1270 Cod 5 Puncte
5 Ionita Andrei Renovatio S.C. 03:18:17 Timp 2511 Cod 4 Puncte
6 Abry Matheo Renovatio S.C. 03:19:36 Timp 2652 Cod 3 Puncte
7 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 03:24:13 Timp 2041 Cod 2 Puncte
8 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 03:36:59 Timp A0580 Cod 1 Puncte
9 Tordai Bogdan CSS 2 Bucuresti 03:41:45 Timp 4058 Cod 0 Puncte
10 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0402 Cod 0 Puncte

50. 200 metri bras (15 ani) B

1 Solea Luca Steaua CSA 02:56:49 Timp A0199 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Andrei Ioan Steaua CSA 02:56:71 Timp A0579 Cod 7 Puncte
3 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 03:02:64 Timp 3297 Cod 6 Puncte
4 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 03:06:61 Timp 1329 Cod 5 Puncte
5 Szavuj Oliver Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3762 Cod 0 Puncte

53. 200 metri bras (18 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:25:92 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 02:26:65 Timp 1603 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:41:45 Timp A0882 Cod 6 Puncte

55. 200 metri bras (14 ani) F

1 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 03:01:30 Timp 1808 Cod 9 Puncte
2 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 03:12:63 Timp A0315 Cod 7 Puncte
3 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:24:94 Timp A0444 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0144 Cod 0 Puncte

56. 200 metri bras (15 ani) F

1 Nita Andreea Steaua CSA 02:56:72 Timp A0261 Cod 9 Puncte
2 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:11:93 Timp A0463 Cod 7 Puncte
3 Davidescu Adriana Steaua CSA 03:14:02 Timp A0058 Cod 6 Puncte

57. 200 metri bras (16 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:43:09 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 03:04:41 Timp A0149 Cod 7 Puncte

61. 100 metri spate (12 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:11:47 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:13:06 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 01:15:19 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:17:01 Timp A0277 Cod 5 Puncte
5 Rosu Patrick Steaua CSA 01:17:55 Timp A1125 Cod 4 Puncte
6 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:18:07 Timp A0725 Cod 3 Puncte
7 Turta Andrei Steaua CSA 01:19:31 Timp 1419 Cod 2 Puncte
8 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:19:39 Timp A0376 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:20:14 Timp A0280 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:21:37 Timp A0278 Cod 0 Puncte
11 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:71 Timp A0722 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Alexandru NAVI 01:22:16 Timp A0791 Cod 0 Puncte
13 Harsulescu Mihai NAVI 01:23:67 Timp 1413 Cod 0 Puncte
14 Tengher Alexandru NAVI 01:24:63 Timp 2331 Cod 0 Puncte
15 Satnoianu Andrei LPS Braila 01:25:24 Timp 4047 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:25:43 Timp 1333 Cod 0 Puncte
17 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:25:58 Timp 2200 Cod 0 Puncte
18 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:26:82 Timp A0729 Cod 0 Puncte
19 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 01:28:22 Timp 1373 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:31:42 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Birdau Ioan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:31:87 Timp 1293 Cod 0 Puncte
22 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:32:21 Timp A0531 Cod 0 Puncte
23 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:36:61 Timp 2108 Cod 0 Puncte
24 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:37:40 Timp 1709 Cod 0 Puncte
25 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 01:50:52 Timp 3319 Cod 0 Puncte
26 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 01:54:56 Timp 2087 Cod 0 Puncte

62. 100 metri spate (13 ani) B

1 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:11:10 Timp 1687 Cod 9 Puncte
2 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:12:42 Timp A0385 Cod 7 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Performer 01:12:51 Timp A0296 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:13:42 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian NAVI 01:14:13 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:41 Timp A0532 Cod 3 Puncte
7 Balan Paul LPS Braila 01:14:75 Timp 4048 Cod 2 Puncte
8 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:16:65 Timp 1688 Cod 1 Puncte
9 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:17:00 Timp A0551 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:20:08 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:21:23 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Meghea Dominic Andrei Performer 01:21:33 Timp A0610 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:24:05 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:25:72 Timp A0693 Cod 0 Puncte
15 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:27:90 Timp 1901 Cod 0 Puncte
16 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:28:15 Timp 1306 Cod 0 Puncte
17 Tancu Benedek Carlos Triumf Bucuresti 01:30:76 Timp A0534 Cod 0 Puncte
18 Ene Cristian Aqua Life Swim 01:40:31 Timp 3324 Cod 0 Puncte
19 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 01:45:29 Timp 2236 Cod 0 Puncte

63. 100 metri spate (14 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:05:57 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:05:71 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 01:07:22 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Stan Leon Olimpia Bucuresti 01:07:92 Timp A0203 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 01:08:24 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Croitor Sebastian CSU Suceava 01:09:96 Timp 4042 Cod 3 Puncte
7 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:10:42 Timp A0535 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Cristian NAVI 01:11:90 Timp A0489 Cod 1 Puncte
9 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:12:99 Timp A0308 Cod 0 Puncte
10 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:13:04 Timp A0470 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:40 Timp A0471 Cod 0 Puncte
12 Papuc David Alexandru LPS Braila 01:18:21 Timp 4049 Cod 0 Puncte
13 Dragan Rares Stefan NAVI 01:20:00 Timp 2042 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Cristian Dumitru Performer 01:21:11 Timp A0408 Cod 0 Puncte
15 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:21:46 Timp 2511 Cod 0 Puncte
16 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:39 Timp A0496 Cod 0 Puncte
17 Sarafu Cosmin Median Bucuresti 01:23:84 Timp 1806 Cod 0 Puncte
18 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 01:24:19 Timp A0580 Cod 0 Puncte
19 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:25:59 Timp A0086 Cod 0 Puncte
20 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 01:26:34 Timp 1270 Cod 0 Puncte

64. 100 metri spate (15 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Delfinul Bucuresti 01:03:44 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:09:27 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:10:51 Timp A0224 Cod 6 Puncte
4 Vlad Giulio Marco Steaua CSA 01:11:30 Timp A0228 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:11:40 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:13:89 Timp 1325 Cod 3 Puncte
7 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 01:13:94 Timp A0121 Cod 2 Puncte
8 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:16:72 Timp 1807 Cod 1 Puncte
9 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:19:87 Timp A0586 Cod 0 Puncte
10 Groff Philippe Delfinul Bucuresti 01:26:47 Timp 4061 Cod 0 Puncte
11 Nuta Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:35:54 Timp 2515 Cod 0 Puncte

65. 100 metri spate (16 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:05:83 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Steaua CSA 01:06:91 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:14:12 Timp A0185 Cod 6 Puncte
4 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:18:16 Timp A1163 Cod 5 Puncte
5 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:22:42 Timp A0150 Cod 4 Puncte

66. 100 metri spate (17 ani) B

1 Comnea Cristian Steaua CSA 01:06:39 Timp A0047 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:08:23 Timp A0891 Cod 7 Puncte

67. 100 metri spate (18 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 00:58:99 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:04:41 Timp A0888 Cod 7 Puncte

68. 100 metri spate (19 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:02:02 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91 Timp A0968 Cod 7 Puncte

69. 100 metri spate (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:13:62 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Atack Team 01:15:49 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Ioana Daria Maria NAVI 01:16:36 Timp 1300 Cod 6 Puncte
4 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:19:87 Timp 2502 Cod 5 Puncte
5 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:20:42 Timp 1778 Cod 4 Puncte
6 Radic Tara NAVI 01:20:62 Timp A1130 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:22:06 Timp A0342 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:22:19 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Alexia NAVI 01:25:15 Timp 2217 Cod 0 Puncte
10 Ilie Bianca Maria NAVI 01:25:35 Timp A0244 Cod 0 Puncte
11 Tarabega Anca Maria NAVI 01:26:19 Timp 1379 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:26:53 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:26:76 Timp 1398 Cod 0 Puncte
14 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 01:28:90 Timp 1346 Cod 0 Puncte
15 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:30:66 Timp A0664 Cod 0 Puncte
16 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:33:62 Timp 1630 Cod 0 Puncte
17 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:44:15 Timp 1850 Cod 0 Puncte
18 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:48:86 Timp 1438 Cod 0 Puncte
19 Stanica Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte

70. 100 metri spate (13 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:11:16 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:12:08 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:17:11 Timp A0768 Cod 6 Puncte
4 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:19:26 Timp A0245 Cod 5 Puncte
5 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 01:20:34 Timp 1867 Cod 4 Puncte
6 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:24:17 Timp A0673 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:25:77 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:26:02 Timp 1549 Cod 1 Puncte
9 Voicu Maria NAVI 01:26:73 Timp 2372 Cod 0 Puncte
10 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:28:81 Timp 1900 Cod 0 Puncte
11 Toma Alexandra Timex Bucuresti 01:29:37 Timp 2691 Cod 0 Puncte
12 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:33:80 Timp A0671 Cod 0 Puncte <