Rezultatele finale pentru Concurs Municipal Copii 10-11 ani, Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:31:75 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:32:69 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:32:73 Timp 2334 Cod 6 Puncte
4 Anghel Darius Ionut Energic L L Pitesti 00:32:74 Timp 4021 Cod 5 Puncte
5 Scortea Teofil NAVI 00:32:86 Timp 1332 Cod 4 Puncte
6 Iaschiu Andrei NAVI 00:33:58 Timp 1724 Cod 3 Puncte
7 Sediq Edris NAVI 00:33:72 Timp 3032 Cod 2 Puncte
8 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:33:83 Timp 1494 Cod 1 Puncte
9 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:33:94 Timp 2254 Cod 0 Puncte
10 Dragomir David Renovatio S.C. 00:34:44 Timp 2326 Cod 0 Puncte
11 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:34:74 Timp 1948 Cod 0 Puncte
12 Bogdan David Atack Team 00:34:74 Timp 1492 Cod 0 Puncte
13 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:34:77 Timp 2269 Cod 0 Puncte
14 Rachieru Stefan Contratimp Campina 00:34:95 Timp 2083 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:34:97 Timp 1673 Cod 0 Puncte
16 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:35:05 Timp 2319 Cod 0 Puncte
17 Tataru Bogdan NAVI 00:35:10 Timp 1983 Cod 0 Puncte
18 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:35:13 Timp 2635 Cod 0 Puncte
19 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:35:17 Timp 1614 Cod 0 Puncte
20 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:35:20 Timp 2979 Cod 0 Puncte
21 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:35:29 Timp 1513 Cod 0 Puncte
22 Breazu Luca Ioan NAVI 00:35:71 Timp 1725 Cod 0 Puncte
23 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:35:76 Timp 1914 Cod 0 Puncte
24 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:36:04 Timp 1474 Cod 0 Puncte
25 Seksi Luca Steaua CSA 00:36:05 Timp 2401 Cod 0 Puncte
26 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:36:45 Timp 2005 Cod 0 Puncte
27 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:36:60 Timp 2471 Cod 0 Puncte
28 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:36:62 Timp 2490 Cod 0 Puncte
29 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:36:87 Timp 3159 Cod 0 Puncte
30 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:37:21 Timp 3156 Cod 0 Puncte
31 Dan Tudor YST Sport Club 00:37:53 Timp 2004 Cod 0 Puncte
32 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:37:69 Timp 1761 Cod 0 Puncte
33 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:38:07 Timp 2484 Cod 0 Puncte
34 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:09 Timp 2171 Cod 0 Puncte
35 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:38:24 Timp 2335 Cod 0 Puncte
36 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:38:33 Timp 1489 Cod 0 Puncte
37 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:38:34 Timp 2475 Cod 0 Puncte
38 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:38:44 Timp 1502 Cod 0 Puncte
39 Ghinda Cezar Nautica Bacau 00:38:58 Timp 4020 Cod 0 Puncte
40 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:82 Timp 2495 Cod 0 Puncte
41 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:38:90 Timp 1954 Cod 0 Puncte
42 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:38:93 Timp 1636 Cod 0 Puncte
43 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:38:96 Timp 2975 Cod 0 Puncte
44 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:39:13 Timp 3024 Cod 0 Puncte
45 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:39:33 Timp 1516 Cod 0 Puncte
46 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:39:69 Timp 3213 Cod 0 Puncte
47 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:39:73 Timp 2191 Cod 0 Puncte
48 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:40:03 Timp 2472 Cod 0 Puncte
49 Fleschiu David Atack Team 00:40:03 Timp 3218 Cod 0 Puncte
50 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:40:12 Timp 2838 Cod 0 Puncte
51 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14 Timp 2794 Cod 0 Puncte
52 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:40:37 Timp 2974 Cod 0 Puncte
53 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:40:60 Timp 1455 Cod 0 Puncte
54 Costescu Stefan Atack Team 00:40:99 Timp 2554 Cod 0 Puncte
55 Voicu Catalin NAVI 00:41:01 Timp 2613 Cod 0 Puncte
56 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:41:06 Timp 3160 Cod 0 Puncte
57 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:41:14 Timp 1696 Cod 0 Puncte
58 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:41:42 Timp 2277 Cod 0 Puncte
59 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:41:49 Timp 3149 Cod 0 Puncte
60 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:42:08 Timp 2973 Cod 0 Puncte
61 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11 Timp 2804 Cod 0 Puncte
62 Postu Nicolae CS Atom 00:42:82 Timp 4028 Cod 0 Puncte
63 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 00:43:00 Timp 4023 Cod 0 Puncte
64 Veres Alessio Steaua CSA 00:43:30 Timp 3913 Cod 0 Puncte
65 Calinescu Necula Mario Andrei Performer 00:43:44 Timp 3981 Cod 0 Puncte
66 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63 Timp 3532 Cod 0 Puncte
67 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:43:81 Timp 3061 Cod 0 Puncte
68 Guta David Renovatio S.C. 00:43:94 Timp 3935 Cod 0 Puncte
69 Badea Stefan Aqua Life Swim 00:44:24 Timp 3482 Cod 0 Puncte
70 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:44:36 Timp 3252 Cod 0 Puncte
71 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89 Timp 2802 Cod 0 Puncte
72 Petcu Lucescu Luca Aqua Sport Citius 00:45:28 Timp 3245 Cod 0 Puncte
73 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:88 Timp 3475 Cod 0 Puncte
74 Danet Alexandru Andrei Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:46:03 Timp 3286 Cod 0 Puncte
75 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:05 Timp 2800 Cod 0 Puncte
76 Milosoiu Andrei Aqua Sport Citius 00:46:05 Timp 3916 Cod 0 Puncte
77 Ellersdorfer Filip Contratimp Campina 00:46:07 Timp 2922 Cod 0 Puncte
78 Botan Alexandru YST Sport Club 00:47:29 Timp 4035 Cod 0 Puncte
79 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:57 Timp 2797 Cod 0 Puncte
80 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:48:07 Timp 3940 Cod 0 Puncte
81 Pavel Rares Gabriel Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:50:93 Timp 3287 Cod 0 Puncte
82 Peiu Mihai Catalin Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:52:55 Timp 3956 Cod 0 Puncte
83 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:53:79 Timp 2798 Cod 0 Puncte
84 Calinescu Cristian Iustin Gabriel Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:54:31 Timp 3955 Cod 0 Puncte
85 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:00:09 Timp 3483 Cod 0 Puncte
86 Marinescu Florin Valentin Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:02:25 Timp 3288 Cod 0 Puncte
87 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1721 Cod 0 Puncte
88 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2069 Cod 0 Puncte
89 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2544 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (11 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:29:68 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:29:96 Timp A0272 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Performer 00:30:57 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:30:89 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:31:04 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:31:18 Timp 1519 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:31:21 Timp 2155 Cod 2 Puncte
7 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:31:21 Timp 1651 Cod 2 Puncte
8 Adam Robert Nautica Bacau 00:31:29 Timp 2337 Cod 1 Puncte
9 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:31:50 Timp A0829 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:31:93 Timp 2505 Cod 0 Puncte
11 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:32:09 Timp 1308 Cod 0 Puncte
12 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:32:42 Timp 1297 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:32:47 Timp 1556 Cod 0 Puncte
14 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:32:51 Timp 2381 Cod 0 Puncte
15 Mistireanu Iustin Nautica Bacau 00:32:62 Timp 3334 Cod 0 Puncte
16 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:32:70 Timp 1251 Cod 0 Puncte
17 Pal Eric Nautica Bacau 00:32:88 Timp 2339 Cod 0 Puncte
18 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 00:32:95 Timp 2854 Cod 0 Puncte
19 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:32:96 Timp 2404 Cod 0 Puncte
20 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:33:11 Timp 1375 Cod 0 Puncte
21 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:33:19 Timp 2323 Cod 0 Puncte
22 Balaita Dragos Nautica Bacau 00:33:42 Timp 3335 Cod 0 Puncte
23 Mihai David Bucharest Sport Club 00:33:57 Timp 2503 Cod 0 Puncte
24 Tica Stefan Nautica Bacau 00:33:61 Timp 2338 Cod 0 Puncte
25 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:33:63 Timp 2100 Cod 0 Puncte
26 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:33:68 Timp 1343 Cod 0 Puncte
27 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:33:85 Timp 2394 Cod 0 Puncte
28 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:33:87 Timp 1491 Cod 0 Puncte
29 Niculae Alexei NAVI 00:33:91 Timp 2266 Cod 0 Puncte
30 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 00:33:95 Timp A0273 Cod 0 Puncte
31 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:34:06 Timp 1837 Cod 0 Puncte
32 Tudor Daris Matei Performer 00:34:07 Timp 1434 Cod 0 Puncte
33 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09 Timp 2026 Cod 0 Puncte
34 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09 Timp 1890 Cod 0 Puncte
35 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:34:17 Timp 1462 Cod 0 Puncte
36 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 00:34:22 Timp 2489 Cod 0 Puncte
37 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:34:31 Timp 3114 Cod 0 Puncte
38 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:34:39 Timp 1728 Cod 0 Puncte
39 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:45 Timp 1889 Cod 0 Puncte
40 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:34:67 Timp 1891 Cod 0 Puncte
41 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:34:69 Timp 1456 Cod 0 Puncte
42 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:34:79 Timp 2589 Cod 0 Puncte
43 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:34:79 Timp 2167 Cod 0 Puncte
44 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:34:80 Timp 2265 Cod 0 Puncte
45 Cornaciu Stefan NAVI 00:34:97 Timp 2075 Cod 0 Puncte
46 Lazar Andrei Steaua CSA 00:35:11 Timp 1844 Cod 0 Puncte
47 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:35:11 Timp 2558 Cod 0 Puncte
48 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:35:15 Timp 2637 Cod 0 Puncte
49 Terteleac Tiberiu Performer 00:35:19 Timp 1735 Cod 0 Puncte
50 Stoican Nicolae NAVI 00:35:20 Timp A0651 Cod 0 Puncte
51 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:35:38 Timp 1377 Cod 0 Puncte
52 Paraschiv Mario NAVI 00:35:42 Timp 2459 Cod 0 Puncte
53 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:35:42 Timp 1703 Cod 0 Puncte
54 Radoi Rares Contratimp Campina 00:35:55 Timp 4033 Cod 0 Puncte
55 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:35:63 Timp 2036 Cod 0 Puncte
56 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 00:35:80 Timp 2588 Cod 0 Puncte
57 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:36:05 Timp A1105 Cod 0 Puncte
58 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:36:19 Timp 3561 Cod 0 Puncte
59 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22 Timp 2072 Cod 0 Puncte
60 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 00:36:27 Timp 4029 Cod 0 Puncte
61 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:36:29 Timp 3318 Cod 0 Puncte
62 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:36:39 Timp 2433 Cod 0 Puncte
63 Ursu Tudor Nicolae NAVI 00:36:55 Timp 2267 Cod 0 Puncte
64 Marcu Sebastian Atack Team 00:36:61 Timp 3545 Cod 0 Puncte
65 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 00:36:66 Timp 2279 Cod 0 Puncte
66 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 00:36:79 Timp 3527 Cod 0 Puncte
67 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:36:83 Timp 1411 Cod 0 Puncte
68 Patrascu Bogdan Atack Team 00:37:09 Timp 2828 Cod 0 Puncte
69 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:37:19 Timp 2403 Cod 0 Puncte
70 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:37:69 Timp 1845 Cod 0 Puncte
71 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:92 Timp 2170 Cod 0 Puncte
72 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:38:27 Timp 3025 Cod 0 Puncte
73 Stratulat Mihnea Aquis Bucuresti 00:38:36 Timp 3294 Cod 0 Puncte
74 Iosip Matei Andrei Performer 00:38:52 Timp 1834 Cod 0 Puncte
75 Olteanu Andrei Aqua Life Swim 00:38:72 Timp 2474 Cod 0 Puncte
76 Duta Valentin Contratimp Campina 00:40:18 Timp 4032 Cod 0 Puncte
77 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:40:30 Timp 3733 Cod 0 Puncte
78 Lorin Cristian Andrei Dinamo Bucuresti 00:40:64 Timp 4025 Cod 0 Puncte
79 Comanescu David Bucharest Sport Club 00:40:66 Timp 1368 Cod 0 Puncte
80 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:40:69 Timp 2030 Cod 0 Puncte
81 Mincu Andrei Steaua CSA 00:40:75 Timp 3535 Cod 0 Puncte
82 Ilie David Florin Steaua CSA 00:40:76 Timp 2488 Cod 0 Puncte
83 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:41:05 Timp 4024 Cod 0 Puncte
84 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11 Timp 2051 Cod 0 Puncte
85 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:41:15 Timp 3914 Cod 0 Puncte
86 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:41:58 Timp 2049 Cod 0 Puncte
87 Lazar Andrei Contratimp Campina 00:41:72 Timp 4031 Cod 0 Puncte
88 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:97 Timp 2014 Cod 0 Puncte
89 Stoica Tudor Lucian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00 Timp 2172 Cod 0 Puncte
90 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:42:38 Timp 3560 Cod 0 Puncte
91 Begu Andrei Performer 00:42:52 Timp 4037 Cod 0 Puncte
92 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:43:77 Timp 2019 Cod 0 Puncte
93 Baciu Florin Steaua CSA 00:45:14 Timp 4019 Cod 0 Puncte
94 Dragomir Mircea Constantin Steaua CSA 00:45:56 Timp 2826 Cod 0 Puncte
95 Cretu Rares Alexandru Aquis Bucuresti 00:48:12 Timp 4026 Cod 0 Puncte
96 Bujor Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:48:30 Timp 2308 Cod 0 Puncte
97 Panaiteanu Alexandru Median Bucuresti 00:49:69 Timp 2820 Cod 0 Puncte
98 Mierlaru Matei Cristian Triumf Bucuresti 00:49:69 Timp 4036 Cod 0 Puncte
99 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 00:56:51 Timp 2034 Cod 0 Puncte
100 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2168 Cod 0 Puncte
101 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1506 Cod 0 Puncte
102 Oana Florin Laurentiu Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 2161 Cod 0 Puncte
103 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 00:31:97 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ioana C.S. Barracuda Campina 00:32:91 Timp 2258 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:33:40 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Chirita Clara Maria NAVI 00:33:91 Timp 1986 Cod 5 Puncte
5 Aslam Andra NAVI 00:34:88 Timp A0235 Cod 4 Puncte
6 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 00:34:96 Timp 1828 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 00:35:00 Timp 4022 Cod 2 Puncte
8 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04 Timp 2027 Cod 1 Puncte
9 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:35:17 Timp 1510 Cod 0 Puncte
10 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:35:61 Timp 1723 Cod 0 Puncte
11 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:35:89 Timp 1511 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:36:03 Timp 2393 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:36:07 Timp 2274 Cod 0 Puncte
14 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22 Timp 2053 Cod 0 Puncte
15 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:36:36 Timp 2268 Cod 0 Puncte
16 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:36:37 Timp 2163 Cod 0 Puncte
17 Rauta Carla Maria NAVI 00:36:99 Timp 1989 Cod 0 Puncte
18 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:37:11 Timp 2947 Cod 0 Puncte
19 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:37:31 Timp 2478 Cod 0 Puncte
20 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:37:42 Timp 3117 Cod 0 Puncte
21 Bescheret Anca NAVI 00:37:54 Timp 2464 Cod 0 Puncte
22 Tudor Allegra Nautica Bacau 00:37:58 Timp 2536 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:37:63 Timp 2583 Cod 0 Puncte
24 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:37:64 Timp 1855 Cod 0 Puncte
25 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:37:67 Timp 2477 Cod 0 Puncte
26 Shvet Ilinca Delfinul Bucuresti 00:37:76 Timp 2783 Cod 0 Puncte
27 Craiu Ioana NAVI 00:37:77 Timp 1753 Cod 0 Puncte
28 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:38:15 Timp 2603 Cod 0 Puncte
29 Iordan Alessia Steaua CSA 00:38:33 Timp 2492 Cod 0 Puncte
30 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:38:58 Timp 2391 Cod 0 Puncte
31 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:38:60 Timp 2006 Cod 0 Puncte
32 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:38:81 Timp 1695 Cod 0 Puncte
33 Grosu Maria Steaua CSA 00:39:02 Timp 1775 Cod 0 Puncte
34 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 00:39:04 Timp 1972 Cod 0 Puncte
35 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:39:16 Timp 2481 Cod 0 Puncte
36 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32 Timp 2810 Cod 0 Puncte
37 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:39:51 Timp 2808 Cod 0 Puncte
38 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:40:01 Timp 2807 Cod 0 Puncte
39 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:40:15 Timp 2950 Cod 0 Puncte
40 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:41:23 Timp 2165 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:41:50 Timp 2024 Cod 0 Puncte
42 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:41:87 Timp 3254 Cod 0 Puncte
43 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 00:42:06 Timp 2318 Cod 0 Puncte
44 Pana Raluca Steaua CSA 00:42:35 Timp 2431 Cod 0 Puncte
45 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:42:64 Timp 2479 Cod 0 Puncte
46 Popa Miruna Atack Team 00:43:63 Timp 2577 Cod 0 Puncte
47 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:43:93 Timp 1485 Cod 0 Puncte
48 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:44:87 Timp 2837 Cod 0 Puncte
49 Diaconu Alexandra Contratimp Campina 00:45:62 Timp 4030 Cod 0 Puncte
50 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:45:72 Timp 3118 Cod 0 Puncte
51 Dobrican Ioana Ruxandra YST Sport Club 00:46:62 Timp 3974 Cod 0 Puncte
52 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 00:46:70 Timp 3963 Cod 0 Puncte
53 Golea Sara Delfinul Bucuresti 00:47:54 Timp 3265 Cod 0 Puncte
54 Jerdocica Andreea Dinamo Bucuresti 00:48:56 Timp 3959 Cod 0 Puncte
55 Guta Eva Renovatio S.C. 00:50:20 Timp 3936 Cod 0 Puncte
56 Ciobanu Alexandra Teodora Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:51:46 Timp 3284 Cod 0 Puncte
57 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:53:08 Timp 2540 Cod 0 Puncte
58 Ivanus Karina Nicoleta Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:59:55 Timp 3283 Cod 0 Puncte
59 Lazar Camelia Florentina Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3215 Cod 0 Puncte
60 Mares Stefania Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 3920 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (11 ani) F

1 Costea Bianca Andreea C.S. Barracuda Campina 00:31:19 Timp 2388 Cod 9 Puncte
2 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:31:58 Timp 1675 Cod 7 Puncte
3 Curcan Alexandra Aqua Sport Citius 00:32:45 Timp 2956 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:32:64 Timp A0794 Cod 5 Puncte
5 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:32:86 Timp 1701 Cod 4 Puncte
6 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:32:89 Timp A0236 Cod 3 Puncte
7 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97 Timp 1895 Cod 2 Puncte
8 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:33:08 Timp 2106 Cod 1 Puncte
9 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:33:19 Timp 2636 Cod 0 Puncte
10 Gorecki Andra NAVI 00:33:39 Timp 2295 Cod 0 Puncte
11 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:33:75 Timp 1547 Cod 0 Puncte
12 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 00:33:99 Timp 2154 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:34:10 Timp 2628 Cod 0 Puncte
14 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:34:41 Timp A0600 Cod 0 Puncte
15 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 00:34:42 Timp 2485 Cod 0 Puncte
16 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:34:47 Timp 1752 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:34:49 Timp A0811 Cod 0 Puncte
18 Andrei Eva NAVI 00:34:50 Timp 2250 Cod 0 Puncte
19 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:34:58 Timp 1280 Cod 0 Puncte
20 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:34:77 Timp 2953 Cod 0 Puncte
21 Postu Ioana Cristina CS Atom 00:35:10 Timp 4027 Cod 0 Puncte
22 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:35:19 Timp 2931 Cod 0 Puncte
23 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 00:35:20 Timp 2954 Cod 0 Puncte
24 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:35:49 Timp 1315 Cod 0 Puncte
25 Niculita Florentina Diana NAVI 00:35:56 Timp 2276 Cod 0 Puncte
26 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:35:74 Timp 2824 Cod 0 Puncte
27 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:35:82 Timp 2071 Cod 0 Puncte
28 Cobianu Denisa NAVI 00:35:99 Timp 1678 Cod 0 Puncte
29 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:36:03 Timp 2305 Cod 0 Puncte
30 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 00:36:49 Timp 4034 Cod 0 Puncte
31 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:36:63 Timp 1776 Cod 0 Puncte
32 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:84 Timp 1443 Cod 0 Puncte
33 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08 Timp 2173 Cod 0 Puncte
34 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:37:21 Timp 1642 Cod 0 Puncte
35 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:37:23 Timp A1168 Cod 0 Puncte
36 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:37:26 Timp 3299 Cod 0 Puncte
37 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:38:08 Timp 1905 Cod 0 Puncte
38 Ulmeanu Iulia Aqua Life Swim 00:38:12 Timp 2322 Cod 0 Puncte
39 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:38:12 Timp 2638 Cod 0 Puncte
40 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 00:38:59 Timp 1894 Cod 0 Puncte
41 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74 Timp 1896 Cod 0 Puncte
42 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 00:38:75 Timp 3539 Cod 0 Puncte
43 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89 Timp 2060 Cod 0 Puncte
44 Filip Daria Andreea Aquis Bucuresti 00:39:07 Timp 3903 Cod 0 Puncte
45 Duta Izabela Aqua Sport Citius 00:39:50 Timp 2958 Cod 0 Puncte
46 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:39:74 Timp 2839 Cod 0 Puncte
47 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:39:89 Timp 1898 Cod 0 Puncte
48 Solomon Ioana NAVI 00:40:44 Timp 1884 Cod 0 Puncte
49 Iorga Andreea Steaua CSA 00:40:56 Timp 3536 Cod 0 Puncte
50 Secureanu Bianca Ioana Delfinul Bucuresti 00:43:05 Timp 1273 Cod 0 Puncte
51 Tanase Iarina Maria Bucharest Sport Club 00:43:47 Timp 2262 Cod 0 Puncte
52 Pene Maria Renovatio S.C. 00:45:72 Timp 3546 Cod 0 Puncte
53 Benciu Carla Bucharest Sport Club 00:47:92 Timp 1499 Cod 0 Puncte
54 Radoi Teodora CSS 1 Bucuresti 00:54:22 Timp 4038 Cod 0 Puncte
55 Ciocarlan Bianca CSS 1 Bucuresti 01:10:73 Timp 4039 Cod 0 Puncte
56 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3939 Cod 0 Puncte
57 Petrache Maria NAVI 99:99:99 Timp 2288 Cod 0 Puncte
58 Popa Thea YST Sport Club 99:99:99 Timp 3930 Cod 0 Puncte
59 Vladescu Carina Atack Team 99:99:99 Timp 3543 Cod 0 Puncte

5. 100 metri spate (11 ani) B

1 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:14:39 Timp 1852 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 01:14:62 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Cozma Stefan Nautica Bacau 01:15:91 Timp 2336 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:16:40 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 01:18:12 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:20:12 Timp A0272 Cod 3 Puncte
7 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 01:20:20 Timp A0829 Cod 2 Puncte
8 Pal Eric Nautica Bacau 01:21:52 Timp 2339 Cod 1 Puncte
9 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 01:21:89 Timp A0273 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:23:04 Timp 1308 Cod 0 Puncte
11 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:23:96 Timp 2050 Cod 0 Puncte
12 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:24:14 Timp 1519 Cod 0 Puncte
13 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:24:38 Timp 2026 Cod 0 Puncte
14 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:25:00 Timp 1375 Cod 0 Puncte
15 Stoian Antonio Contratimp Campina 01:25:27 Timp 2624 Cod 0 Puncte
16 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:25:99 Timp 2454 Cod 0 Puncte
17 Tica Stefan Nautica Bacau 01:27:12 Timp 2338 Cod 0 Puncte
18 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 01:27:30 Timp 2854 Cod 0 Puncte
19 Preotu Luca Ioan Performer 01:27:53 Timp 1281 Cod 0 Puncte
20 Stoican Nicolae NAVI 01:27:67 Timp A0651 Cod 0 Puncte
21 Terteleac Tiberiu Performer 01:28:13 Timp 1735 Cod 0 Puncte
22 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:56 Timp 1892 Cod 0 Puncte
23 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:28:71 Timp 1703 Cod 0 Puncte
24 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:28:76 Timp 2404 Cod 0 Puncte
25 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:29:11 Timp 2018 Cod 0 Puncte
26 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:64 Timp 2028 Cod 0 Puncte
27 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:30:45 Timp 2020 Cod 0 Puncte
28 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:30:88 Timp 2489 Cod 0 Puncte
29 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:31:63 Timp 1837 Cod 0 Puncte
30 Mihailescu Marian Andrei NAVI 01:31:66 Timp 2265 Cod 0 Puncte
31 Radoi Rares Contratimp Campina 01:31:84 Timp 4033 Cod 0 Puncte
32 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:32:25 Timp 2036 Cod 0 Puncte
33 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 01:33:30 Timp 1343 Cod 0 Puncte
34 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 01:35:45 Timp 3527 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 01:35:54 Timp 2588 Cod 0 Puncte
36 Duta Valentin Contratimp Campina 01:35:63 Timp 4032 Cod 0 Puncte
37 Lazar Andrei Steaua CSA 01:36:82 Timp 1844 Cod 0 Puncte
38 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:38:43 Timp 4029 Cod 0 Puncte
39 Ciurea Stefan Performer 01:38:63 Timp 2330 Cod 0 Puncte
40 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 01:39:42 Timp 2030 Cod 0 Puncte
41 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:40:58 Timp 2014 Cod 0 Puncte
42 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 01:41:89 Timp 1845 Cod 0 Puncte
43 Lazar Andrei Contratimp Campina 01:44:26 Timp 4031 Cod 0 Puncte
44 Oana Florin Laurentiu Aqua Life Swim 99:99:99 Timp 2161 Cod 0 Puncte

6. 100 metri spate (11 ani) F

1 Costea Bianca Andreea C.S. Barracuda Campina 01:15:91 Timp 2388 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana NAVI 01:16:56 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Vacaru Andreea Contratimp Campina 01:18:57 Timp 2256 Cod 6 Puncte
4 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 01:21:76 Timp 1701 Cod 5 Puncte
5 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 01:22:83 Timp 2106 Cod 4 Puncte
6 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:23:60 Timp 1895 Cod 3 Puncte
7 Curcan Alexandra Aqua Sport Citius 01:25:00 Timp 2956 Cod 2 Puncte
8 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:26:68 Timp A0794 Cod 1 Puncte
9 Fudulica Alexandra Maria NAVI 01:27:10 Timp A0600 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 01:27:54 Timp A1168 Cod 0 Puncte
11 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:27:87 Timp 1315 Cod 0 Puncte
12 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 01:29:16 Timp 2954 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:29:32 Timp 2628 Cod 0 Puncte
14 Andrei Eva NAVI 01:29:39 Timp 2250 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:30:57 Timp A0802 Cod 0 Puncte
16 Niculita Florentina Diana NAVI 01:30:64 Timp 2276 Cod 0 Puncte
17 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:32:80 Timp 1894 Cod 0 Puncte
18 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:34:42 Timp 2071 Cod 0 Puncte
19 Solomon Ioana NAVI 01:35:21 Timp 1884 Cod 0 Puncte
20 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 01:36:19 Timp 1642 Cod 0 Puncte
21 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 01:36:44 Timp 1776 Cod 0 Puncte
22 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 01:37:15 Timp 1898 Cod 0 Puncte
23 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 01:40:87 Timp 3539 Cod 0 Puncte
24 Filip Daria Andreea Aquis Bucuresti 01:43:08 Timp 3903 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (10 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:41:57 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:43:05 Timp 1673 Cod 7 Puncte
3 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:44:02 Timp 2490 Cod 6 Puncte
4 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:44:14 Timp 1948 Cod 5 Puncte
5 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:44:21 Timp 1514 Cod 4 Puncte
6 Iaschiu Andrei NAVI 00:45:05 Timp 1724 Cod 3 Puncte
7 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:45:82 Timp 1513 Cod 2 Puncte
8 Scortea Teofil NAVI 00:46:13 Timp 1332 Cod 1 Puncte
9 Tataru Bogdan NAVI 00:46:88 Timp 1983 Cod 0 Puncte
10 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:47:00 Timp 1489 Cod 0 Puncte
11 Sediq Edris NAVI 00:47:05 Timp 3032 Cod 0 Puncte
12 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:48:04 Timp 2254 Cod 0 Puncte
13 Dan Tudor YST Sport Club 00:48:09 Timp 2004 Cod 0 Puncte
14 Rachieru Stefan Contratimp Campina 00:48:17 Timp 2083 Cod 0 Puncte
15 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:48:27 Timp 1698 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:48:34 Timp 2334 Cod 0 Puncte
17 Dragomir David Renovatio S.C. 00:49:03 Timp 2326 Cod 0 Puncte
18 Anghel Darius Ionut Energic L L Pitesti 00:49:39 Timp 4021 Cod 0 Puncte
19 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:49:47 Timp 2335 Cod 0 Puncte
20 Bogdan David Atack Team 00:49:50 Timp 1492 Cod 0 Puncte
21 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:49:61 Timp 1696 Cod 0 Puncte
22 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:49:74 Timp 1614 Cod 0 Puncte
23 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:49:89 Timp 3149 Cod 0 Puncte
24 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:01 Timp 2495 Cod 0 Puncte
25 Voicu Catalin NAVI 00:50:83 Timp 2613 Cod 0 Puncte
26 Beleuz Luca Renovatio S.C. 00:50:85 Timp 2471 Cod 0 Puncte
27 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:50:88 Timp 1455 Cod 0 Puncte
28 Fleschiu David Atack Team 00:51:40 Timp 3218 Cod 0 Puncte
29 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:51:46 Timp 1914 Cod 0 Puncte
30 Breazu Luca Ioan NAVI 00:51:58 Timp 1725 Cod 0 Puncte
31 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:51:61 Timp 2191 Cod 0 Puncte
32 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:51:77 Timp 1474 Cod 0 Puncte
33 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:51:93 Timp 2979 Cod 0 Puncte
34 Costescu Stefan Atack Team 00:51:97 Timp 2554 Cod 0 Puncte
35 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:52:01 Timp 2269 Cod 0 Puncte
36 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:52:27 Timp 3061 Cod 0 Puncte
37 Ghinda Cezar Nautica Bacau 00:52:62 Timp 4020 Cod 0 Puncte
38 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:53:07 Timp 3159 Cod 0 Puncte
39 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:19 Timp 2794 Cod 0 Puncte
40 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:53:43 Timp 2005 Cod 0 Puncte
41 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:53:48 Timp 2319 Cod 0 Puncte
42 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:53:53 Timp 2484 Cod 0 Puncte
43 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:53:62 Timp 2475 Cod 0 Puncte
44 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:53:97 Timp 2635 Cod 0 Puncte
45 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:63 Timp 2171 Cod 0 Puncte
46 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:54:82 Timp 3156 Cod 0 Puncte
47 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:54:84 Timp 1954 Cod 0 Puncte
48 Seksi Luca Steaua CSA 00:54:87 Timp 2401 Cod 0 Puncte
49 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:55:11 Timp 2838 Cod 0 Puncte
50 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:55:23 Timp 3213 Cod 0 Puncte
51 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56 Timp 2800 Cod 0 Puncte
52 Vasile Marius Stefan Bucharest Sport Club 00:55:57 Timp 1516 Cod 0 Puncte
53 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:56:53 Timp 1502 Cod 0 Puncte
54 Calinescu Necula Mario Andrei Performer 00:56:62 Timp 3981 Cod 0 Puncte
55 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:56:74 Timp 3160 Cod 0 Puncte
56 Postu Nicolae CS Atom 00:56:97 Timp 4028 Cod 0 Puncte
57 Guta David Renovatio S.C. 00:57:02 Timp 3935 Cod 0 Puncte
58 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:64 Timp 3475 Cod 0 Puncte
59 Beleuz Andrei Renovatio S.C. 00:58:23 Timp 2472 Cod 0 Puncte
60 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:58:25 Timp 3024 Cod 0 Puncte
61 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:58:42 Timp 2277 Cod 0 Puncte
62 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42 Timp 2802 Cod 0 Puncte
63 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:58:97 Timp 2974 Cod 0 Puncte
64 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:59:44 Timp 2973 Cod 0 Puncte
65 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:59:66 Timp 2975 Cod 0 Puncte
66 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:00:75 Timp 1636 Cod 0 Puncte
67 Badea Stefan Aqua Life Swim 01:00:99 Timp 3482 Cod 0 Puncte
68 Ion David Alexandru Steaua CSA 01:01:45 Timp 3252 Cod 0 Puncte
69 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:03:42 Timp 1761 Cod 0 Puncte
70 Petcu Lucescu Luca Aqua Sport Citius 01:04:32 Timp 3245 Cod 0 Puncte
71 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:04:38 Timp 2804 Cod 0 Puncte
72 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 01:04:89 Timp 4023 Cod 0 Puncte
73 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:05:39 Timp 3940 Cod 0 Puncte
74 Botan Alexandru YST Sport Club 01:06:22 Timp 4035 Cod 0 Puncte
75 Veres Alessio Steaua CSA 01:06:68 Timp 3913 Cod 0 Puncte
76 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:09:66 Timp 3483 Cod 0 Puncte
77 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66 Timp 2798 Cod 0 Puncte
78 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2069 Cod 0 Puncte
79 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 2544 Cod 0 Puncte
80 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1721 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (11 ani) B

1 Adam Robert Nautica Bacau 00:37:50 Timp 2337 Cod 9 Puncte
2 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:40:52 Timp 1491 Cod 7 Puncte
2 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:40:52 Timp 1651 Cod 7 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:41:08 Timp 1852 Cod 6 Puncte
4 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:41:15 Timp 2155 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:41:19 Timp 1556 Cod 4 Puncte
6 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:62 Timp 2454 Cod 3 Puncte
7 Niculae Alexei NAVI 00:42:76 Timp 2266 Cod 2 Puncte
8 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52 Timp 2018 Cod 1 Puncte
9 Cornaciu Stefan NAVI 00:44:10 Timp 2075 Cod 0 Puncte
10 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:44:36 Timp 2050 Cod 0 Puncte
11 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:44:53 Timp 1297 Cod 0 Puncte
12 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83 Timp 1890 Cod 0 Puncte
13 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:45:35 Timp 1456 Cod 0 Puncte
14 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:45:40 Timp 3318 Cod 0 Puncte
15 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:45:44 Timp 2558 Cod 0 Puncte
16 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:45:56 Timp 2100 Cod 0 Puncte
17 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:46:27 Timp 3114 Cod 0 Puncte
18 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:46:37 Timp 2589 Cod 0 Puncte
19 Voicu Mihnea Tudor Skills Sports 2009 00:46:53 Timp 2228 Cod 0 Puncte
20 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:46:84 Timp 2167 Cod 0 Puncte
21 Paraschiv Mario NAVI 00:46:93 Timp 2459 Cod 0 Puncte
22 Tudor Daris Matei Performer 00:47:21 Timp 1434 Cod 0 Puncte
23 Balaita Dragos Nautica Bacau 00:47:32 Timp 3335 Cod 0 Puncte
24 Stoian Antonio Contratimp Campina 00:47:35 Timp 2624 Cod 0 Puncte
25 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:47:44 Timp 1251 Cod 0 Puncte
26 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53 Timp 1892 Cod 0 Puncte
27 Marcu Sebastian Atack Team 00:47:75 Timp 3545 Cod 0 Puncte
28 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22 Timp 2051 Cod 0 Puncte
29 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:48:49 Timp 1377 Cod 0 Puncte
30 Patrascu Bogdan Atack Team 00:48:50 Timp 2828 Cod 0 Puncte
31 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:48:51 Timp 2381 Cod 0 Puncte
32 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 00:48:68 Timp 2279 Cod 0 Puncte
33 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:48:80 Timp 2505 Cod 0 Puncte
34 Mistireanu Iustin Nautica Bacau 00:48:84 Timp 3334 Cod 0 Puncte
35 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:48:86 Timp 1728 Cod 0 Puncte
36 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:89 Timp 1889 Cod 0 Puncte
37 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:48:89 Timp 2323 Cod 0 Puncte
38 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:49:05 Timp 2394 Cod 0 Puncte
39 Preotu Luca Ioan Performer 00:49:15 Timp 1281 Cod 0 Puncte
40 Olteanu Andrei Aqua Life Swim 00:49:94 Timp 2474 Cod 0 Puncte
41 Ursu Tudor Nicolae NAVI 00:50:04 Timp 2267 Cod 0 Puncte
42 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:50:07 Timp 2637 Cod 0 Puncte
43 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:50:34 Timp 3025 Cod 0 Puncte
44 Mihai David Bucharest Sport Club 00:51:24 Timp 2503 Cod 0 Puncte
45 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:44 Timp 2170 Cod 0 Puncte
46 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:67 Timp 2028 Cod 0 Puncte
47 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:52:09 Timp A1105 Cod 0 Puncte
48 Ciurea Stefan Performer 00:52:19 Timp 2330 Cod 0 Puncte
49 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22 Timp 2020 Cod 0 Puncte
50 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:52:31 Timp 3561 Cod 0 Puncte
51 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:52:46 Timp 2049 Cod 0 Puncte
52 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71 Timp 1891 Cod 0 Puncte
53 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11 Timp 1462 Cod 0 Puncte
54 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25 Timp 2433 Cod 0 Puncte
55 Lorin Cristian Andrei Dinamo Bucuresti 00:53:47 Timp 4025 Cod 0 Puncte
56 Matei Mihnea Eduard Dinamo Bucuresti 00:53:61 Timp 4024 Cod 0 Puncte
57 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33 Timp 2072 Cod 0 Puncte
58 Mincu Andrei Steaua CSA 00:54:78 Timp 3535 Cod 0 Puncte
59 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:54:91 Timp 3733 Cod 0 Puncte
60 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:55:58 Timp 2403 Cod 0 Puncte
61 Stoica Tudor Lucian Colegiul "Emil Racovita" 00:56:26 Timp 2172 Cod 0 Puncte
62 Begu Andrei Performer 00:57:04 Timp 4037 Cod 0 Puncte
63 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:57:11 Timp 2019 Cod 0 Puncte
64 Iosip Matei Andrei Performer 00:58:91 Timp 1834 Cod 0 Puncte
65 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:59:15 Timp 3914 Cod 0 Puncte
66 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:59:86 Timp 3560 Cod 0 Puncte
67 Stratulat Mihnea Aquis Bucuresti 01:01:02 Timp 3294 Cod 0 Puncte
68 Comanescu David Bucharest Sport Club 01:01:62 Timp 1368 Cod 0 Puncte
69 Dragomir Mircea Constantin Steaua CSA 01:03:14 Timp 2826 Cod 0 Puncte
70 Mierlaru Matei Cristian Triumf Bucuresti 01:05:14 Timp 4036 Cod 0 Puncte
71 Cretu Rares Alexandru Aquis Bucuresti 01:05:49 Timp 4026 Cod 0 Puncte
72 Ilie David Florin Steaua CSA 01:05:56 Timp 2488 Cod 0 Puncte
73 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 01:08:23 Timp 2034 Cod 0 Puncte
74 Baciu Florin Steaua CSA 01:10:94 Timp 4019 Cod 0 Puncte
75 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3938 Cod 0 Puncte
76 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2168 Cod 0 Puncte
77 Bujor Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2308 Cod 0 Puncte
78 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1506 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) F

1 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:43:11 Timp 1510 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:43:68 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Fabian Sara Julia Performer 00:44:37 Timp 2522 Cod 6 Puncte
4 Chirita Clara Maria NAVI 00:44:85 Timp 1986 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Ioana C.S. Barracuda Campina 00:45:28 Timp 2258 Cod 4 Puncte
6 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:45:54 Timp 2053 Cod 3 Puncte
7 Craiu Ioana NAVI 00:45:57 Timp 1753 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:46:59 Timp 2393 Cod 1 Puncte
9 Tudor Allegra Nautica Bacau 00:46:66 Timp 2536 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 00:47:77 Timp 4022 Cod 0 Puncte
11 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:48:14 Timp 1511 Cod 0 Puncte
12 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:48:40 Timp 2603 Cod 0 Puncte
13 Shvet Ilinca Delfinul Bucuresti 00:48:46 Timp 2783 Cod 0 Puncte
14 Aslam Andra NAVI 00:48:47 Timp A0235 Cod 0 Puncte
15 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:48:66 Timp 2027 Cod 0 Puncte
16 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:49:40 Timp 1723 Cod 0 Puncte
17 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:49:43 Timp 2268 Cod 0 Puncte
18 Grosu Maria Steaua CSA 00:50:04 Timp 1775 Cod 0 Puncte
19 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:51:02 Timp 2477 Cod 0 Puncte
20 Popa Miruna Atack Team 00:51:55 Timp 2577 Cod 0 Puncte
21 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:51:66 Timp 2163 Cod 0 Puncte
22 Radulescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:51:71 Timp 2583 Cod 0 Puncte
23 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:52:11 Timp 2478 Cod 0 Puncte
24 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:52:21 Timp 2540 Cod 0 Puncte
25 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:52:27 Timp 2006 Cod 0 Puncte
26 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:52:53 Timp 2481 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:52:67 Timp 2274 Cod 0 Puncte
28 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:52:69 Timp 3117 Cod 0 Puncte
29 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:52:70 Timp 2479 Cod 0 Puncte
30 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 00:53:12 Timp 1828 Cod 0 Puncte
31 Giuroiu Emma Ingrid Dinamo Bucuresti 00:53:16 Timp 2318 Cod 0 Puncte
32 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:53:39 Timp 2947 Cod 0 Puncte
33 Pana Raluca Steaua CSA 00:53:51 Timp 2431 Cod 0 Puncte
34 Rauta Carla Maria NAVI 00:53:59 Timp 1989 Cod 0 Puncte
35 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:54:09 Timp 2391 Cod 0 Puncte
36 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:54:22 Timp 2024 Cod 0 Puncte
37 Bescheret Anca NAVI 00:54:98 Timp 2464 Cod 0 Puncte
38 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20 Timp 2808 Cod 0 Puncte
39 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:56:73 Timp 2807 Cod 0 Puncte
40 Guta Eva Renovatio S.C. 00:58:24 Timp 3936 Cod 0 Puncte
41 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:58:24 Timp 2810 Cod 0 Puncte
42 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:58:59 Timp 1485 Cod 0 Puncte
43 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:58:74 Timp 2837 Cod 0 Puncte
44 Vilcea Denisa Alexia Triumf Bucuresti 00:58:97 Timp 3963 Cod 0 Puncte
45 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:59:13 Timp 2165 Cod 0 Puncte
46 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:59:52 Timp 3118 Cod 0 Puncte
47 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 00:59:59 Timp 1972 Cod 0 Puncte
48 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:59:69 Timp 1855 Cod 0 Puncte
49 Iordan Alessia Steaua CSA 01:00:23 Timp 2492 Cod 0 Puncte
50 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 01:01:31 Timp 3254 Cod 0 Puncte
51 Jerdocica Andreea Dinamo Bucuresti 01:01:80 Timp 3959 Cod 0 Puncte
52 Golea Sara Delfinul Bucuresti 01:02:93 Timp 3265 Cod 0 Puncte
53 Avram Delia Aqua Sport Citius 01:03:13 Timp 2950 Cod 0 Puncte
54 Dobrican Ioana Ruxandra YST Sport Club 01:24:40 Timp 3974 Cod 0 Puncte
55 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1695 Cod 0 Puncte
56 Lazar Camelia Florentina Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3215 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (11 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 00:41:18 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:42:74 Timp 1675 Cod 7 Puncte
3 Gorecki Andra NAVI 00:43:09 Timp 2295 Cod 6 Puncte
4 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:43:27 Timp 2636 Cod 5 Puncte
5 Vacaru Andreea Contratimp Campina 00:43:91 Timp 2256 Cod 4 Puncte
6 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:44:46 Timp 1547 Cod 3 Puncte
7 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:45:49 Timp A0236 Cod 2 Puncte
8 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:45:78 Timp 2931 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:46:06 Timp A0811 Cod 0 Puncte
10 Cobianu Denisa NAVI 00:46:07 Timp 1678 Cod 0 Puncte
11 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:46:33 Timp 2953 Cod 0 Puncte
12 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 00:46:62 Timp 2154 Cod 0 Puncte
13 Postu Ioana Cristina CS Atom 00:46:64 Timp 4027 Cod 0 Puncte
14 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:47:36 Timp 1280 Cod 0 Puncte
15 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:48:12 Timp 1752 Cod 0 Puncte
16 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:48:21 Timp 1905 Cod 0 Puncte
17 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 00:48:44 Timp 2485 Cod 0 Puncte
18 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:48:92 Timp 2824 Cod 0 Puncte