Rezultatele finale pentru Campionat Municipal Cadeti 12-14 ani Editia 2015

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (12 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:90 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:30:20 Timp A0460 Cod 7 Puncte
3 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 00:30:42 Timp A0532 Cod 6 Puncte
4 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:30:44 Timp 1688 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:30:78 Timp A0384 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:30:95 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:30:99 Timp A0385 Cod 2 Puncte
8 Peter Arthur Cristian NAVI 00:31:31 Timp 1732 Cod 1 Puncte
9 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:31:51 Timp A0398 Cod 0 Puncte
10 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:09 Timp A0551 Cod 0 Puncte
11 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:32:66 Timp 1306 Cod 0 Puncte
12 Sendroiu Andrei Cristian Performer 00:33:00 Timp 3314 Cod 0 Puncte
13 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:33:06 Timp 1305 Cod 0 Puncte
14 Meghea Dominic Andrei Performer 00:33:64 Timp A0610 Cod 0 Puncte
15 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:33:90 Timp 1304 Cod 0 Puncte
16 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:33:94 Timp 1384 Cod 0 Puncte
17 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:33:95 Timp A0604 Cod 0 Puncte
18 Tancu Benedek Carlos Renovatio S.C. 00:34:02 Timp A0534 Cod 0 Puncte
19 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:34:06 Timp A0538 Cod 0 Puncte
20 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:34:16 Timp A0693 Cod 0 Puncte
21 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:34:59 Timp A0386 Cod 0 Puncte
22 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:35:24 Timp A0383 Cod 0 Puncte
23 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:35:27 Timp 1901 Cod 0 Puncte
24 Nae Horatiu Median Bucuresti 00:35:67 Timp A0778 Cod 0 Puncte
25 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93 Timp A0465 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19 Timp 1836 Cod 0 Puncte
27 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:36:74 Timp A1012 Cod 0 Puncte
28 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:01 Timp A0702 Cod 0 Puncte
29 Talangescu Dan Cristian CSS 1 Bucuresti 00:37:88 Timp A0390 Cod 0 Puncte
30 Ion Andrei Nicolas CSS 1 Bucuresti 00:38:05 Timp 1824 Cod 0 Puncte
31 Bertrou Clement Renovatio S.C. 00:39:89 Timp 3562 Cod 0 Puncte
32 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 00:42:23 Timp 3310 Cod 0 Puncte
33 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:49:08 Timp 3567 Cod 0 Puncte
34 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 2236 Cod 0 Puncte
35 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0399 Cod 0 Puncte
36 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3293 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (13 ani) B

1 Stan Leon Performer 00:26:79 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:26:83 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:97 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 00:27:33 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:28:45 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:29:14 Timp A0308 Cod 3 Puncte
7 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:29:16 Timp A0407 Cod 2 Puncte
8 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:29:91 Timp A0553 Cod 1 Puncte
9 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:31:42 Timp A0477 Cod 0 Puncte
10 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:61 Timp A0491 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:93 Timp A0480 Cod 0 Puncte
12 Marfon Sergiu CSS Dinamo 00:32:17 Timp A0123 Cod 0 Puncte
13 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 00:32:30 Timp 1270 Cod 0 Puncte
14 Tronaru Andrei Steaua CSA 00:32:56 Timp 3330 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66 Timp A0471 Cod 0 Puncte
16 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 00:32:93 Timp A1126 Cod 0 Puncte
17 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 00:33:46 Timp A0809 Cod 0 Puncte
18 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:33:52 Timp A0501 Cod 0 Puncte
19 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:53 Timp A0473 Cod 0 Puncte
20 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:89 Timp A0086 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:34:02 Timp A0594 Cod 0 Puncte
22 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:27 Timp A0496 Cod 0 Puncte
23 Tudor Bogdan Median Bucuresti 00:34:52 Timp A0776 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68 Timp A0495 Cod 0 Puncte
25 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:37:25 Timp A0327 Cod 0 Puncte
26 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:85 Timp A0479 Cod 0 Puncte
27 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0470 Cod 0 Puncte
28 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte
29 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (14 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:26:58 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:27:16 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 00:27:17 Timp A0223 Cod 6 Puncte
4 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:27:31 Timp 1325 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:27:82 Timp A0068 Cod 4 Puncte
6 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:29:17 Timp A0513 Cod 3 Puncte
7 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:29:18 Timp 1329 Cod 2 Puncte
8 Coman Tudor CSS Dinamo 00:30:44 Timp 2248 Cod 1 Puncte
9 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 00:30:67 Timp A0337 Cod 0 Puncte
10 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:30:99 Timp 1807 Cod 0 Puncte
11 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:33:23 Timp 3297 Cod 0 Puncte
12 Apostol Mihai Skills Sports 2009 00:35:04 Timp 3308 Cod 0 Puncte
13 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:37:43 Timp A0432 Cod 0 Puncte
14 Dobre Eduard Stefan Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3307 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (12 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:29:47 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 00:31:66 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Tolea Claudia Ioana NAVI 00:31:69 Timp 1253 Cod 6 Puncte
4 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:78 Timp A0348 Cod 5 Puncte
5 Badoi Cristina C.S. Aquatonics 00:33:29 Timp 3563 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 00:33:42 Timp A0345 Cod 3 Puncte
7 Iordache Andreea Diana NAVI 00:34:09 Timp 1731 Cod 2 Puncte
8 Toma Alexandra Atack Team 00:34:16 Timp 2691 Cod 1 Puncte
9 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:34:34 Timp A0784 Cod 0 Puncte
10 Patru Maria Dinamo Bucuresti 00:34:83 Timp 1900 Cod 0 Puncte
11 Popa Madalina Elena NAVI 00:35:20 Timp 1309 Cod 0 Puncte
12 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:35:51 Timp A0593 Cod 0 Puncte
13 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:36:63 Timp A0673 Cod 0 Puncte
14 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:00 Timp A0683 Cod 0 Puncte
15 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 00:38:90 Timp 3564 Cod 0 Puncte
16 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42 Timp A0685 Cod 0 Puncte
17 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:39:62 Timp A0671 Cod 0 Puncte
18 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 00:43:42 Timp 3300 Cod 0 Puncte
19 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 00:46:36 Timp 3565 Cod 0 Puncte
20 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 00:59:63 Timp 3566 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (13 ani) F

1 Dascal Ana Iulia Universitatea Cluj 00:28:25 Timp 3568 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:28:77 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Guias Meg-Lidia C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:28:80 Timp A0088 Cod 6 Puncte
4 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:29:24 Timp A0445 Cod 5 Puncte
5 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:30:59 Timp A0455 Cod 4 Puncte
6 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:31:25 Timp A0453 Cod 3 Puncte
7 Marin Carmen CSS Dinamo 00:31:58 Timp 1442 Cod 2 Puncte
8 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:65 Timp A0441 Cod 1 Puncte
9 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02 Timp A0442 Cod 0 Puncte
10 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:22 Timp 1669 Cod 0 Puncte
11 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:33:25 Timp 1418 Cod 0 Puncte
12 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 00:33:36 Timp A0144 Cod 0 Puncte
13 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:34:92 Timp A0318 Cod 0 Puncte
14 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:34:93 Timp A0443 Cod 0 Puncte
15 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98 Timp A0444 Cod 0 Puncte
16 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 00:35:32 Timp 2380 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 00:35:54 Timp 3081 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Giulia Steaua CSA 00:39:05 Timp 3331 Cod 0 Puncte
19 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 00:44:59 Timp 2845 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (14 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:26:98 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 00:28:64 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Dascal Alexia Universitatea Cluj 00:28:67 Timp 3569 Cod 6 Puncte
4 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:28:96 Timp A0331 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:29:18 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:30:45 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:30:56 Timp A0463 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Corina Steaua CSA 00:33:31 Timp A0613 Cod 0 Puncte
10 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 00:34:42 Timp 3306 Cod 0 Puncte
11 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:35:14 Timp A0232 Cod 0 Puncte
12 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 00:36:94 Timp 3305 Cod 0 Puncte
13 Murea Maria Alexia CSS 1 Bucuresti 00:38:04 Timp 1662 Cod 0 Puncte

7. 200 metri bras (12 ani) B

1 Stoltz Markus Renovatio S.C. 03:04:24 Timp A0566 Cod 9 Puncte
2 Morariu Luca Ioan Performer 03:06:63 Timp A0296 Cod 7 Puncte
3 Meghea Dominic Andrei Performer 03:10:43 Timp A0610 Cod 6 Puncte
4 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 03:16:16 Timp A0699 Cod 5 Puncte
5 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 03:16:44 Timp A0295 Cod 4 Puncte
6 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 03:17:20 Timp A0694 Cod 3 Puncte
7 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:20:80 Timp A0604 Cod 2 Puncte
8 Tancu Benedek Carlos Renovatio S.C. 03:24:84 Timp A0534 Cod 1 Puncte
9 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:26:59 Timp 3314 Cod 0 Puncte
10 Costache Alexandru Gabriel NAVI 03:28:98 Timp 1306 Cod 0 Puncte
11 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 03:45:21 Timp A0386 Cod 0 Puncte
12 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0399 Cod 0 Puncte
13 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0383 Cod 0 Puncte

8. 200 metri bras (13 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:41:96 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian NAVI 02:52:33 Timp A0489 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:52:49 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:52:95 Timp A0402 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 03:07:96 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:21:16 Timp A0496 Cod 3 Puncte
7 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 03:22:79 Timp A0479 Cod 2 Puncte
8 Marfon Sergiu CSS Dinamo 03:22:85 Timp A0123 Cod 1 Puncte
9 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 03:25:71 Timp 1270 Cod 0 Puncte
10 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 03:27:52 Timp A1126 Cod 0 Puncte
11 Irimescu Rares CSS Dinamo 03:32:32 Timp A0327 Cod 0 Puncte
12 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte
13 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte

9. 200 metri bras (14 ani) B

1 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 02:58:10 Timp 1324 Cod 9 Puncte
2 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 02:58:60 Timp A0121 Cod 7 Puncte
3 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 03:10:70 Timp 3297 Cod 6 Puncte

10. 200 metri bras (12 ani) F

1 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 03:09:06 Timp A0348 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 03:09:46 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 03:14:19 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena NAVI 03:39:54 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 03:41:35 Timp A0784 Cod 4 Puncte
6 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 04:11:00 Timp 3565 Cod 3 Puncte
7 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 04:58:66 Timp 3566 Cod 2 Puncte

11. 200 metri bras (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 02:46:76 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 02:58:57 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 03:07:99 Timp A0315 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 03:17:10 Timp A0442 Cod 5 Puncte
5 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 03:22:73 Timp A0443 Cod 4 Puncte
6 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:30:99 Timp A0444 Cod 3 Puncte
7 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 04:21:63 Timp 2845 Cod 2 Puncte

12. 200 metri bras (14 ani) F

1 Stan Denisa Steaua CSA 03:02:73 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Davidescu Adriana Steaua CSA 03:19:62 Timp A0058 Cod 7 Puncte
3 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:33:25 Timp A0140 Cod 6 Puncte
4 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 03:58:11 Timp 3305 Cod 5 Puncte

13. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Morariu Luca Ioan Performer 01:12:61 Timp A0296 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:14:57 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:93 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:15:59 Timp A0398 Cod 5 Puncte
5 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 01:15:73 Timp A0532 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:17:41 Timp A0566 Cod 3 Puncte
7 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:20:27 Timp 1305 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 01:20:52 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53 Timp A1127 Cod 0 Puncte
10 Nae Horatiu Median Bucuresti 01:30:94 Timp A0778 Cod 0 Puncte
11 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:31:58 Timp A1012 Cod 0 Puncte
12 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:49:12 Timp A0465 Cod 0 Puncte

14. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:08:61 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 01:09:35 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:14:43 Timp A0477 Cod 6 Puncte
4 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:14:65 Timp A0407 Cod 5 Puncte
5 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99 Timp A0491 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:29:40 Timp A0594 Cod 3 Puncte
7 Tudor Bogdan Median Bucuresti 01:32:88 Timp A0776 Cod 2 Puncte
8 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte
9 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0501 Cod 0 Puncte

15. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:07:16 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:08:08 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09 Timp A0513 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:14:00 Timp A0329 Cod 5 Puncte
5 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 01:19:61 Timp A0337 Cod 4 Puncte

16. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 01:12:75 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Iordache Andreea Diana NAVI 01:25:10 Timp 1731 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:34:62 Timp A0593 Cod 6 Puncte

17. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:16:37 Timp A0455 Cod 9 Puncte
2 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61 Timp A0442 Cod 7 Puncte
3 Marin Carmen CSS Dinamo 01:18:00 Timp 1442 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:20:32 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:23:36 Timp A0449 Cod 4 Puncte
6 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:24:18 Timp 1669 Cod 3 Puncte

18. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:06:11 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Dascal Alexia Universitatea Cluj 01:10:51 Timp 3569 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:10:60 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:10:74 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 01:16:21 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:22:87 Timp A0463 Cod 3 Puncte

19. 100 metri spate (12 ani) B

1 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:13:67 Timp A0694 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:15:10 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 01:16:12 Timp A0532 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:16:38 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Morariu Luca Ioan Performer 01:17:98 Timp A0296 Cod 4 Puncte
6 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:44 Timp A0551 Cod 3 Puncte
7 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:21:18 Timp A0398 Cod 2 Puncte
8 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:22:35 Timp 1304 Cod 1 Puncte
9 Peter Arthur Cristian NAVI 01:24:82 Timp 1732 Cod 0 Puncte
10 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:26:13 Timp A0538 Cod 0 Puncte
11 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:28:82 Timp A0693 Cod 0 Puncte
12 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:30:83 Timp A0702 Cod 0 Puncte
13 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:34:47 Timp 1901 Cod 0 Puncte
14 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:34:64 Timp A0386 Cod 0 Puncte
15 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:40:27 Timp A0383 Cod 0 Puncte
16 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 02:25:01 Timp 3567 Cod 0 Puncte
17 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 2236 Cod 0 Puncte
18 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0699 Cod 0 Puncte

20. 100 metri spate (13 ani) B

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:05:42 Timp A0633 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:05:67 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:09:83 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:15:24 Timp A0308 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Cristian NAVI 01:15:34 Timp A0489 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:21:16 Timp A0491 Cod 2 Puncte
8 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:73 Timp A0473 Cod 1 Puncte
9 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:22:78 Timp A0480 Cod 0 Puncte
10 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 01:27:38 Timp 1270 Cod 0 Puncte
11 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:27:92 Timp A0809 Cod 0 Puncte
12 Marfon Sergiu CSS Dinamo 01:28:44 Timp A0123 Cod 0 Puncte
13 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:46 Timp A0496 Cod 0 Puncte
14 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:29:57 Timp A0495 Cod 0 Puncte
15 Tronaru Andrei Steaua CSA 01:30:73 Timp 3330 Cod 0 Puncte
16 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:32:46 Timp A1126 Cod 0 Puncte
17 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:33:88 Timp A0086 Cod 0 Puncte
18 Sarafu Cosmin Median Bucuresti 01:34:55 Timp 1806 Cod 0 Puncte
19 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:36:11 Timp A0479 Cod 0 Puncte
20 Minciu Edward Aqua Sport Citius 01:37:02 Timp A0307 Cod 0 Puncte
21 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0470 Cod 0 Puncte

21. 100 metri spate (14 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:08:88 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:08:96 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:18:55 Timp 1807 Cod 5 Puncte
5 Apostol Mihai Skills Sports 2009 01:39:16 Timp 3308 Cod 4 Puncte

22. 100 metri spate (12 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:18:04 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:29:05 Timp A0673 Cod 6 Puncte
4 Badoi Cristina C.S. Aquatonics 01:29:53 Timp 3563 Cod 5 Puncte
5 Toma Alexandra Atack Team 01:30:51 Timp 2691 Cod 4 Puncte
6 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:30:71 Timp 1900 Cod 3 Puncte
7 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:32:02 Timp 1613 Cod 2 Puncte
8 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:35:53 Timp A0685 Cod 1 Puncte
9 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:35:63 Timp A0671 Cod 0 Puncte
10 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 01:46:67 Timp 3564 Cod 0 Puncte
11 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:52:81 Timp 3565 Cod 0 Puncte
12 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 02:11:94 Timp 3566 Cod 0 Puncte

23. 100 metri spate (13 ani) F

1 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:18:34 Timp A0441 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:20:04 Timp A0445 Cod 5 Puncte
5 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:22:06 Timp A0318 Cod 4 Puncte
5 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:22:06 Timp 1418 Cod 4 Puncte
6 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:23:09 Timp A0449 Cod 3 Puncte
7 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 01:23:96 Timp 2380 Cod 2 Puncte
8 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:24:29 Timp A0443 Cod 1 Puncte
9 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 01:30:37 Timp 3081 Cod 0 Puncte
10 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:31:39 Timp A0444 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Giulia Steaua CSA 01:43:85 Timp 3331 Cod 0 Puncte
12 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 02:05:95 Timp 2845 Cod 0 Puncte

24. 100 metri spate (14 ani) F

1 Stan Denisa Steaua CSA 01:17:77 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:18:03 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:19:15 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:37:33 Timp A0232 Cod 5 Puncte
5 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 01:43:35 Timp 3306 Cod 4 Puncte
6 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 01:48:02 Timp 3305 Cod 3 Puncte

25. 200 metri liber (12 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:23:26 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:23:97 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:24:71 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:25:67 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:31:76 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 02:33:92 Timp 1305 Cod 3 Puncte
7 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:35:16 Timp A0551 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 02:35:22 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Meghea Dominic Andrei Performer 02:36:03 Timp A0610 Cod 0 Puncte
10 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:37:91 Timp A0699 Cod 0 Puncte
11 Peter Arthur Cristian NAVI 02:39:69 Timp 1732 Cod 0 Puncte
12 Costache Alexandru Gabriel NAVI 02:39:70 Timp 1306 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:39:97 Timp 1304 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:40:78 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 02:43:62 Timp A0538 Cod 0 Puncte
16 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:44:93 Timp 3314 Cod 0 Puncte
17 Dinica Ionut Median Bucuresti 02:46:70 Timp A1012 Cod 0 Puncte
18 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:50:33 Timp 1384 Cod 0 Puncte
19 Nae Horatiu Median Bucuresti 02:52:50 Timp A0778 Cod 0 Puncte
20 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 02:56:03 Timp A0465 Cod 0 Puncte
21 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:58:59 Timp A0702 Cod 0 Puncte
22 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 02:58:61 Timp 1901 Cod 0 Puncte
23 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 03:04:99 Timp 1836 Cod 0 Puncte
24 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 04:19:45 Timp 3567 Cod 0 Puncte
25 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0399 Cod 0 Puncte

26. 200 metri liber (13 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:09:16 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 02:23:48 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:24:37 Timp A0407 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:31:78 Timp A0471 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 02:37:00 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 02:42:39 Timp A0473 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 02:49:25 Timp A0594 Cod 2 Puncte
8 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 02:54:62 Timp A0480 Cod 1 Puncte
9 Tronaru Andrei Steaua CSA 02:57:13 Timp 3330 Cod 0 Puncte
10 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 02:59:85 Timp A0809 Cod 0 Puncte
11 Irimescu Rares CSS Dinamo 03:13:06 Timp A0327 Cod 0 Puncte
12 Abry Matheo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2652 Cod 0 Puncte

27. 200 metri liber (14 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:12:28 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 02:14:30 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 02:18:82 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:19:05 Timp A0068 Cod 5 Puncte
5 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:21:20 Timp A0513 Cod 4 Puncte
6 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 02:22:15 Timp 1324 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:22:68 Timp A0329 Cod 2 Puncte
8 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 02:26:05 Timp 1329 Cod 1 Puncte
9 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 02:30:19 Timp A0337 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 02:31:61 Timp A0121 Cod 0 Puncte
11 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:36:36 Timp 1807 Cod 0 Puncte
12 Coman Tudor CSS Dinamo 02:36:48 Timp 2248 Cod 0 Puncte
13 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 02:46:66 Timp 3297 Cod 0 Puncte
14 Apostol Mihai Skills Sports 2009 03:00:93 Timp 3308 Cod 0 Puncte
15 Dobre Eduard Stefan Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3307 Cod 0 Puncte

28. 200 metri liber (12 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 02:24:12 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:27:06 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:27:69 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Scortea Ecaterina NAVI 02:33:95 Timp A0247 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 02:35:91 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 02:49:22 Timp A0348 Cod 3 Puncte
7 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 02:50:82 Timp 1613 Cod 2 Puncte
8 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 02:50:98 Timp A0784 Cod 1 Puncte

29. 200 metri liber (13 ani) F

1 Dascal Ana Iulia Universitatea Cluj 02:12:91 Timp 3568 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia C.S. Delmadi- Pt. Neamt 02:19:49 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 02:28:59 Timp A0445 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 02:28:72 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 02:33:43 Timp A0453 Cod 4 Puncte
6 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 02:33:49 Timp 1418 Cod 3 Puncte
7 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 02:39:95 Timp A0315 Cod 2 Puncte
8 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:51:52 Timp A0449 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Giulia Steaua CSA 03:17:94 Timp 3331 Cod 0 Puncte
10 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3081 Cod 0 Puncte
11 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0455 Cod 0 Puncte

30. 200 metri liber (14 ani) F

1 Danila Tia Maria Steaua CSA 02:15:20 Timp A0331 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 02:17:63 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 02:20:26 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:30:52 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 02:35:74 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:43:87 Timp A0140 Cod 3 Puncte
7 Davidescu Adriana Steaua CSA 02:47:76 Timp A0058 Cod 2 Puncte
8 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0463 Cod 0 Puncte

31. 400 metri mixt (13 ani) B

1 Stan Leon Performer 05:04:64 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 05:15:44 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 05:17:89 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 05:25:13 Timp A0535 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Cristian NAVI 05:26:93 Timp A0489 Cod 4 Puncte
6 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:53:35 Timp A0477 Cod 3 Puncte

32. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 05:35:96 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 05:45:12 Timp A0329 Cod 7 Puncte

33. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 05:13:39 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Marin Carmen CSS Dinamo 05:53:62 Timp 1442 Cod 7 Puncte
3 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:24:61 Timp 1669 Cod 6 Puncte
4 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 07:22:76 Timp A0441 Cod 5 Puncte
5 Mocanu Cristina Erika NAVI 99:99:99 Timp A0625 Cod 0 Puncte

34. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 05:33:39 Timp A0365 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

35. 100 metri liber (12 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 01:07:25 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:09:99 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 01:10:57 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:13:34 Timp A0348 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:14:03 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:16:60 Timp A0593 Cod 3 Puncte
7 Toma Alexandra Atack Team 01:19:42 Timp 2691 Cod 2 Puncte
8 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:20:42 Timp 1900 Cod 1 Puncte
9 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:20:55 Timp 1613 Cod 0 Puncte
10 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:29:25 Timp A0671 Cod 0 Puncte
11 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 01:33:60 Timp 3564 Cod 0 Puncte
12 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:51:69 Timp 3565 Cod 0 Puncte
13 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 02:23:93 Timp 3566 Cod 0 Puncte

36. 100 metri liber (13 ani) F

1 Dascal Ana Iulia Universitatea Cluj 01:02:28 Timp 3568 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:03:43 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:06:32 Timp A0445 Cod 6 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:07:15 Timp A0455 Cod 5 Puncte
5 Marin Carmen CSS Dinamo 01:08:65 Timp 1442 Cod 4 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:09:62 Timp A0439 Cod 3 Puncte
7 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:09:65 Timp A0441 Cod 2 Puncte
8 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:03 Timp 1418 Cod 1 Puncte
9 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:12:99 Timp A0442 Cod 0 Puncte
10 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:14:41 Timp A0144 Cod 0 Puncte
11 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:15:54 Timp A0315 Cod 0 Puncte
12 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79 Timp A0444 Cod 0 Puncte
13 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:17:91 Timp A0318 Cod 0 Puncte
14 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:17:94 Timp A0443 Cod 0 Puncte
15 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 01:19:94 Timp 3081 Cod 0 Puncte
16 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 01:24:27 Timp 2380 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Giulia Steaua CSA 01:28:00 Timp 3331 Cod 0 Puncte
18 Dinu Ramona Nicoleta CSS 2 Bucuresti 01:41:71 Timp 2845 Cod 0 Puncte

37. 100 metri liber (14 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:00:28 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:05:32 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Dascal Alexia Universitatea Cluj 01:05:99 Timp 3569 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:07:83 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:16:60 Timp A0140 Cod 3 Puncte
7 Davidescu Adriana Steaua CSA 01:17:36 Timp A0058 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Corina Steaua CSA 01:21:56 Timp A0613 Cod 1 Puncte
9 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:23:47 Timp A0232 Cod 0 Puncte
10 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3305 Cod 0 Puncte
11 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3306 Cod 0 Puncte
12 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0463 Cod 0 Puncte

38. 100 metri liber (12 ani) B

1 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:06:44 Timp 1688 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:01 Timp A0460 Cod 7 Puncte
3 Peter Arthur Cristian NAVI 01:07:37 Timp 1732 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:07:49 Timp A0384 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:07:67 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:11:24 Timp A0398 Cod 3 Puncte
7 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:12:04 Timp 1305 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 01:12:48 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:98 Timp A0551 Cod 0 Puncte
10 Meghea Dominic Andrei Performer 01:13:84 Timp A0610 Cod 0 Puncte
11 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:14:67 Timp 1304 Cod 0 Puncte
12 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:15:09 Timp A0604 Cod 0 Puncte
13 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:15:09 Timp 1306 Cod 0 Puncte
14 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:16:06 Timp 3314 Cod 0 Puncte
15 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:16:10 Timp A0538 Cod 0 Puncte
16 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:16:22 Timp 1384 Cod 0 Puncte
17 Tancu Benedek Carlos Renovatio S.C. 01:16:43 Timp A0534 Cod 0 Puncte
18 Nae Horatiu Median Bucuresti 01:19:99 Timp A0778 Cod 0 Puncte
19 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:20:32 Timp A1012 Cod 0 Puncte
20 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:21:35 Timp A0386 Cod 0 Puncte
21 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:21:53 Timp A0465 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:22:86 Timp 1836 Cod 0 Puncte
23 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:23:35 Timp A0383 Cod 0 Puncte
24 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:24:57 Timp 1901 Cod 0 Puncte
25 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:24:92 Timp A0702 Cod 0 Puncte
26 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 01:26:62 Timp 2236 Cod 0 Puncte
27 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 01:50:05 Timp 3310 Cod 0 Puncte
28 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0399 Cod 0 Puncte
29 Vanghelie Stefan Alexandru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 3567 Cod 0 Puncte

39. 100 metri liber (13 ani) B

1 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:59:89 Timp A0633 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Performer 00:59:92 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:00:62 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 01:03:12 Timp A0540 Cod 5 Puncte
5 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:04:45 Timp A0308 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:06:52 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Cristian NAVI 01:06:94 Timp A0489 Cod 2 Puncte
8 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:10:35 Timp A0553 Cod 1 Puncte
9 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20 Timp A0491 Cod 0 Puncte
10 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62 Timp A0473 Cod 0 Puncte
11 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:89 Timp A0477 Cod 0 Puncte
12 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 01:12:75 Timp 1270 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:13:21 Timp A0471 Cod 0 Puncte
14 Abry Matheo Renovatio S.C. 01:14:60 Timp 2652 Cod 0 Puncte
15 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 01:16:07 Timp A1126 Cod 0 Puncte
16 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:16:11 Timp A0480 Cod 0 Puncte
17 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:16:41 Timp A0501 Cod 0 Puncte
18 Tronaru Andrei Steaua CSA 01:16:53 Timp 3330 Cod 0 Puncte
19 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:16:70 Timp A0594 Cod 0 Puncte
20 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:41 Timp A0496 Cod 0 Puncte
21 Tudor Bogdan Median Bucuresti 01:17:57 Timp A0776 Cod 0 Puncte
22 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 01:20:94 Timp A0809 Cod 0 Puncte
23 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:20 Timp A0086 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:23:10 Timp A0495 Cod 0 Puncte
25 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:23:75 Timp A0479 Cod 0 Puncte
26 Minciu Edward Aqua Sport Citius 01:24:83 Timp A0307 Cod 0 Puncte
27 Irimescu Rares CSS Dinamo 01:29:73 Timp A0327 Cod 0 Puncte
28 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0470 Cod 0 Puncte
29 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

40. 100 metri liber (14 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:59:66 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:00:93 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:02:35 Timp A0068 Cod 6 Puncte
4 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:05:04 Timp A0513 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:05:85 Timp 1324 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:06:31 Timp 1329 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:06:67 Timp A0329 Cod 2 Puncte
8 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 01:08:39 Timp A0337 Cod 1 Puncte
9 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:08:63 Timp 1807 Cod 0 Puncte
10 Apostol Mihai Skills Sports 2009 01:21:21 Timp 3308 Cod 0 Puncte
11 Dobre Eduard Stefan Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3307 Cod 0 Puncte

41. 50 metri fluture (12 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:32:58 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 00:35:07 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:97 Timp A0348 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena NAVI 00:37:89 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Patru Maria Dinamo Bucuresti 00:40:92 Timp 1900 Cod 4 Puncte
6 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:41:25 Timp A0784 Cod 3 Puncte
7 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:43:23 Timp A0593 Cod 2 Puncte
8 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52 Timp A0683 Cod 1 Puncte
9 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0685 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Giulia Steaua CSA 99:99:99 Timp 3331 Cod 0 Puncte

42. 50 metri fluture (12 ani) B

1 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:32:60 Timp A0385 Cod 9 Puncte
2 Morariu Luca Ioan Performer 00:32:74 Timp A0296 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:13 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:33:25 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 00:33:56 Timp A0532 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:34:19 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:44 Timp A0699 Cod 2 Puncte
8 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:34:54 Timp A0398 Cod 1 Puncte
9 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:35:41 Timp 1305 Cod 0 Puncte
10 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78 Timp A1127 Cod 0 Puncte
11 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:36:39 Timp A0538 Cod 0 Puncte
12 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:37:29 Timp 1306 Cod 0 Puncte
13 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:37:54 Timp 1384 Cod 0 Puncte
14 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 00:38:39 Timp A0694 Cod 0 Puncte
15 Nae Horatiu Median Bucuresti 00:39:48 Timp A0778 Cod 0 Puncte
16 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:41:67 Timp A1012 Cod 0 Puncte
17 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:41:91 Timp A0386 Cod 0 Puncte
18 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:42:66 Timp A0383 Cod 0 Puncte
19 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49 Timp A0465 Cod 0 Puncte
20 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0693 Cod 0 Puncte
21 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 99:99:99 Timp 3293 Cod 0 Puncte

43. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 02:29:63 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 02:51:41 Timp A0442 Cod 7 Puncte
3 Marin Carmen CSS Dinamo 02:57:61 Timp 1442 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 03:01:93 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:25:02 Timp 1669 Cod 4 Puncte
6 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:26:54 Timp A0449 Cod 3 Puncte

44. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Stan Denisa Steaua CSA 02:35:95 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 02:41:45 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Dascal Alexia Universitatea Cluj 02:44:05 Timp 3569 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 02:59:71 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0463 Cod 0 Puncte

45. 200 metri fluture (13 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:23:97 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:33:58 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 02:40:35 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:47:50 Timp A0477 Cod 5 Puncte
5 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 03:09:69 Timp A0491 Cod 4 Puncte

46. 200 metri fluture (14 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 02:35:07 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:35:80 Timp A0513 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 02:37:70 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:41:05 Timp A0329 Cod 5 Puncte

47. 200 metri spate (12 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:33:92 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 02:40:85 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 03:08:48 Timp A0673 Cod 6 Puncte

48. 200 metri spate (13 ani) F

1 Dascal Ana Iulia Universitatea Cluj 02:28:81 Timp 3568 Cod 9 Puncte
2 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 02:49:82 Timp A0441 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 02:50:24 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 02:53:41 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 02:56:68 Timp A0443 Cod 4 Puncte
6 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 02:58:86 Timp A0318 Cod 3 Puncte
7 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 03:01:88 Timp 2380 Cod 2 Puncte
8 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 03:16:02 Timp 3081 Cod 1 Puncte
9 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1418 Cod 0 Puncte

49. 200 metri spate (14 ani) F

1 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:52:31 Timp A0032 Cod 9 Puncte
2 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3306 Cod 0 Puncte

50. 200 metri spate (12 ani) B

1 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 02:40:85 Timp A0694 Cod 9 Puncte
2 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 02:42:57 Timp A0532 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:43:35 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:46:70 Timp A0551 Cod 5 Puncte
5 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:59:03 Timp 1304 Cod 4 Puncte
6 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 03:13:00 Timp 1901 Cod 3 Puncte
7 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:13:39 Timp A0702 Cod 2 Puncte
8 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 03:14:11 Timp A0693 Cod 1 Puncte

51. 200 metri spate (13 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:21:89 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Performer 02:24:60 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:30:85 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 02:55:91 Timp A0473 Cod 5 Puncte
5 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 03:02:19 Timp A0480 Cod 4 Puncte
6 Marfon Sergiu CSS Dinamo 03:11:88 Timp A0123 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0470 Cod 0 Puncte

52. 200 metri spate (14 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:29:75 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 02:37:41 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:51:98 Timp 1807 Cod 6 Puncte
4 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 03:11:90 Timp 3297 Cod 5 Puncte
5 Apostol Mihai Skills Sports 2009 03:37:29 Timp 3308 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0025 Cod 0 Puncte

53. 100 metri bras (12 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:28:28 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Iordache Andreea Diana NAVI 01:35:12 Timp 1731 Cod 7 Puncte
3 Popa Madalina Elena NAVI 01:40:77 Timp 1309 Cod 6 Puncte
4 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:41:37 Timp 1900 Cod 5 Puncte
5 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:42:78 Timp A0671 Cod 4 Puncte
6 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:47:38 Timp A0685 Cod 3 Puncte
7 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 01:48:50 Timp 3300 Cod 2 Puncte
8 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:59:29 Timp 3565 Cod 1 Puncte
9 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 02:07:09 Timp 3564 Cod 0 Puncte
10 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 02:20:00 Timp 3566 Cod 0 Puncte

54. 100 metri bras (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:19:60 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:24:09 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:27:90 Timp A0445 Cod 6 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:28:59 Timp A0455 Cod 5 Puncte
5 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:29:11 Timp