Rezultatele finale pentru Campionatul Municipal - Baieti 11-13 ani / Fete 11-12 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:31:23 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 00:32:66 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:32:83 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Badica Tudor CSS Dinamo 00:33:30 Timp A0011 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:39 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:52 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:33:57 Timp A0023 Cod 2 Puncte
8 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:33:78 Timp A0073 Cod 1 Puncte
9 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 00:33:83 Timp A0078 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:34:92 Timp A0071 Cod 0 Puncte
11 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:35:20 Timp A0169 Cod 0 Puncte
12 Toma Octavian Median Bucuresti 00:35:52 Timp A0218 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:68 Timp A0081 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 00:35:87 Timp A1077 Cod 0 Puncte
15 Rusen David CSS Dinamo 00:36:07 Timp A0841 Cod 0 Puncte
16 Arpin Vlad Gabriel CS Free Style 00:36:57 Timp A0868 Cod 0 Puncte
17 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:36:88 Timp A1165 Cod 0 Puncte
18 Licu Albert Tenis Club 2000 00:37:34 Timp A0876 Cod 0 Puncte
19 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74 Timp A0027 Cod 0 Puncte
20 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:39:12 Timp A0875 Cod 0 Puncte
21 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:39:21 Timp A0007 Cod 0 Puncte
22 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 00:39:38 Timp A1164 Cod 0 Puncte
23 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11 Timp A0150 Cod 0 Puncte
24 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56 Timp A0858 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:41:71 Timp A0861 Cod 0 Puncte
26 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:42:04 Timp A0049 Cod 0 Puncte
27 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:42:56 Timp A1074 Cod 0 Puncte
28 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:44:93 Timp A1065 Cod 0 Puncte
29 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:47:35 Timp A1067 Cod 0 Puncte
30 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1163 Cod 0 Puncte
31 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0222 Cod 0 Puncte
32 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:27:24 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:28:48 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:28:56 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:30:80 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:30:83 Timp A0003 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:31:15 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Bonea Sabin NAVI 00:31:37 Timp A0024 Cod 2 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:31:37 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:31:69 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:32:52 Timp A0047 Cod 0 Puncte
10 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:32:62 Timp A0147 Cod 0 Puncte
11 Paturca Vlad CSS 2 Bucuresti 00:32:87 Timp A0165 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:33:48 Timp A0106 Cod 0 Puncte
13 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:33:61 Timp A0230 Cod 0 Puncte
14 Popa Andrei CSS Dinamo 00:34:23 Timp A0842 Cod 0 Puncte
15 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:24 Timp A0093 Cod 0 Puncte
16 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:34:92 Timp A0001 Cod 0 Puncte
17 Garnet Andrei Tenis Club 2000 00:35:20 Timp A0874 Cod 0 Puncte
18 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:79 Timp A0142 Cod 0 Puncte
19 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93 Timp A0008 Cod 0 Puncte
20 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:36:49 Timp A0880 Cod 0 Puncte
21 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 00:36:58 Timp A0881 Cod 0 Puncte
22 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:37:95 Timp A0893 Cod 0 Puncte
23 Dimitriu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:40:96 Timp A1160 Cod 0 Puncte
24 Rotaru Denis Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0187 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (13 ani) B

1 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:91 Timp A0857 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 00:29:22 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:29:30 Timp A0849 Cod 6 Puncte
4 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:07 Timp A0853 Cod 5 Puncte
5 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:30:48 Timp A0852 Cod 4 Puncte
6 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:69 Timp A1072 Cod 3 Puncte
7 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:30:80 Timp A0888 Cod 2 Puncte
8 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:31:04 Timp A0890 Cod 1 Puncte
9 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 00:31:71 Timp A0889 Cod 0 Puncte
10 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:27 Timp A0850 Cod 0 Puncte
11 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:33:48 Timp A0863 Cod 0 Puncte
12 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:33:50 Timp A0845 Cod 0 Puncte
13 Vlad Cristian CSS Dinamo 00:33:80 Timp A0847 Cod 0 Puncte
14 Spinu Andrei Tenis Club 2000 00:34:44 Timp A0873 Cod 0 Puncte
15 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 00:34:70 Timp A1161 Cod 0 Puncte
16 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0851 Cod 0 Puncte
17 Neofet Theodor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0883 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (11 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:32:10 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:32:64 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:32:67 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:33:41 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 00:33:71 Timp A0869 Cod 4 Puncte
6 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:06 Timp A0149 Cod 3 Puncte
7 Cretu Simona Tenis Club 2000 00:35:49 Timp A0052 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 00:36:11 Timp A0069 Cod 1 Puncte
9 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:36:90 Timp A0133 Cod 0 Puncte
10 Ivan Laura Tenis Club 2000 00:38:24 Timp A0871 Cod 0 Puncte
11 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 00:39:11 Timp A0153 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:39:25 Timp A0172 Cod 0 Puncte
13 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 00:39:34 Timp A0022 Cod 0 Puncte
14 Deoanca Alexandra NAVI 00:42:24 Timp A1162 Cod 0 Puncte
15 Visoiu Ioana CSS Dinamo 00:52:78 Timp A1159 Cod 0 Puncte
16 Nuta Alexandra Club Daimon 99:99:99 Timp A0530 Cod 0 Puncte
17 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0215 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 00:30:23 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 00:30:40 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:30 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Sintea Chira Teodora NAVI 00:31:43 Timp A0266 Cod 5 Puncte
5 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 00:33:68 Timp A0087 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:34:34 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88 Timp A0226 Cod 2 Puncte
8 Chiriac Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:35:32 Timp A0039 Cod 1 Puncte
9 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:35:49 Timp A0163 Cod 0 Puncte
10 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:35:82 Timp A1069 Cod 0 Puncte
11 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50 Timp A0094 Cod 0 Puncte
12 Onoiu Andreea Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:36:55 Timp A0156 Cod 0 Puncte
13 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:36:62 Timp A0158 Cod 0 Puncte
14 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:37:17 Timp A0151 Cod 0 Puncte
15 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 00:37:49 Timp A0864 Cod 0 Puncte
16 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:39:83 Timp A0096 Cod 0 Puncte
17 Burlacu Aurora CSS 2 Bucuresti 00:41:09 Timp A0865 Cod 0 Puncte
18 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:42:45 Timp A0059 Cod 0 Puncte
19 Ilie Oana Diandra CSS 2 Bucuresti 00:43:12 Timp A0866 Cod 0 Puncte
20 Rotaru Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0188 Cod 0 Puncte
21 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte
22 Terzi Dominique Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0213 Cod 0 Puncte

6. 50 metri spate (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:37:31 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 00:38:32 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:91 Timp A0125 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:39:69 Timp A0071 Cod 5 Puncte
5 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:39:72 Timp A0089 Cod 4 Puncte
6 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:41:15 Timp A1165 Cod 3 Puncte
7 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93 Timp A0081 Cod 2 Puncte
8 Arpin Vlad Gabriel CS Free Style 00:41:99 Timp A0868 Cod 1 Puncte
9 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02 Timp A0150 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:31 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:42:41 Timp A0136 Cod 0 Puncte
12 Toma Octavian Median Bucuresti 00:43:82 Timp A0218 Cod 0 Puncte
13 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32 Timp A0049 Cod 0 Puncte
14 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54 Timp A1164 Cod 0 Puncte
15 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:47:67 Timp A0222 Cod 0 Puncte
16 Licu Albert Tenis Club 2000 00:47:70 Timp A0876 Cod 0 Puncte
17 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:48:31 Timp A0858 Cod 0 Puncte
18 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 00:48:39 Timp A1077 Cod 0 Puncte
19 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:49:56 Timp A0875 Cod 0 Puncte
20 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57 Timp A0027 Cod 0 Puncte
21 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:53:70 Timp A1074 Cod 0 Puncte
22 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:02:19 Timp A1065 Cod 0 Puncte
23 Grigore Eduard Median Bucuresti 01:04:73 Timp A1067 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0861 Cod 0 Puncte
25 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

7. 50 metri spate (12 ani) B

1 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:35:10 Timp A0891 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:22 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42 Timp A0860 Cod 6 Puncte
4 Serban Mihai Denis NAVI 00:37:12 Timp A0195 Cod 5 Puncte
5 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:38:74 Timp A0047 Cod 4 Puncte
6 Paturca Vlad CSS 2 Bucuresti 00:38:90 Timp A0165 Cod 3 Puncte
7 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 00:39:33 Timp A0119 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:42:66 Timp A0106 Cod 1 Puncte
9 Garnet Andrei Tenis Club 2000 00:42:71 Timp A0874 Cod 0 Puncte
10 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:43:08 Timp A0880 Cod 0 Puncte
11 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 00:46:04 Timp A0881 Cod 0 Puncte
12 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:47:01 Timp A0893 Cod 0 Puncte

8. 50 metri spate (11 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:35 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:38:78 Timp A0896 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 00:40:05 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:40:43 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:56 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 00:43:33 Timp A0869 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 00:43:74 Timp A0069 Cod 1 Puncte
9 Ivan Laura Tenis Club 2000 00:45:88 Timp A0871 Cod 0 Puncte
10 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 00:46:46 Timp A0153 Cod 0 Puncte
11 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 00:48:80 Timp A0022 Cod 0 Puncte
12 Deoanca Alexandra NAVI 00:48:83 Timp A1162 Cod 0 Puncte
13 Visoiu Ioana CSS Dinamo 01:05:38 Timp A1159 Cod 0 Puncte
14 Nuta Alexandra Club Daimon 99:99:99 Timp A0530 Cod 0 Puncte
15 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0215 Cod 0 Puncte

9. 200 metri spate (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 02:34:92 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:40:64 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:46:20 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 02:58:20 Timp A0845 Cod 5 Puncte
5 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 03:18:71 Timp A0863 Cod 4 Puncte
6 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0844 Cod 0 Puncte

10. 200 metri spate (12 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:48:52 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:52:79 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:58:24 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:06:72 Timp A0226 Cod 5 Puncte
5 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:14:37 Timp A0158 Cod 4 Puncte
6 Chiriac Ana Maria CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0039 Cod 0 Puncte
7 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0864 Cod 0 Puncte

11. 100 metri bras (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:19:10 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 01:28:31 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Bonea Sabin NAVI 01:29:14 Timp A0024 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:33:66 Timp A0120 Cod 5 Puncte
5 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 01:36:32 Timp A0230 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:37:67 Timp A0142 Cod 3 Puncte
7 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 01:46:91 Timp A0881 Cod 2 Puncte
8 Popa Andrei CSS Dinamo 02:11:87 Timp A0842 Cod 1 Puncte

12. 100 metri bras (11 ani) B

1 Serban Bogdan NAVI 01:31:12 Timp A0194 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 01:31:70 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:42:18 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 01:42:62 Timp A0169 Cod 5 Puncte
5 Badica Tudor CSS Dinamo 01:42:84 Timp A0011 Cod 4 Puncte
6 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 01:47:29 Timp A0078 Cod 3 Puncte
7 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:47:51 Timp A0136 Cod 2 Puncte
8 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:47:75 Timp A0081 Cod 1 Puncte
9 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:49:93 Timp A0190 Cod 0 Puncte
10 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:51:40 Timp A0089 Cod 0 Puncte
11 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:55:43 Timp A0858 Cod 0 Puncte
12 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:55:63 Timp A0049 Cod 0 Puncte
13 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:58:32 Timp A0222 Cod 0 Puncte
14 Andrei Razvan CSS Dinamo 02:09:16 Timp A0007 Cod 0 Puncte

13. 100 metri bras (13 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:19:50 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 01:26:77 Timp A0889 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:26:92 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52 Timp A0849 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:27:82 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 01:29:12 Timp A1161 Cod 3 Puncte
7 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:29:74 Timp A0850 Cod 2 Puncte
8 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:30:30 Timp A1072 Cod 1 Puncte
9 Vlad Cristian CSS Dinamo 01:34:19 Timp A0847 Cod 0 Puncte
10 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:39:73 Timp A0890 Cod 0 Puncte
11 Neofet Theodor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0883 Cod 0 Puncte

14. 100 metri bras (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:27:24 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:31:83 Timp A0029 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:34:54 Timp A0149 Cod 6 Puncte
4 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 01:37:31 Timp A0869 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara NAVI 01:38:50 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Cretu Simona Tenis Club 2000 01:38:72 Timp A0052 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:47:22 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:52:44 Timp A0133 Cod 1 Puncte
9 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 01:53:02 Timp A0022 Cod 0 Puncte
10 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:58:88 Timp A0172 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:26:49 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:27:12 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:35:01 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:35:36 Timp A0226 Cod 5 Puncte
5 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:39:97 Timp A0151 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:39:98 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:45:62 Timp A0158 Cod 2 Puncte
8 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 01:45:91 Timp A0059 Cod 1 Puncte
9 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:48:57 Timp A0096 Cod 0 Puncte
10 Ilie Oana Diandra CSS 2 Bucuresti 01:51:35 Timp A0866 Cod 0 Puncte
11 Burlacu Aurora CSS 2 Bucuresti 01:59:09 Timp A0865 Cod 0 Puncte
12 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte

16. 50 metri fluture (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:35:80 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:36:71 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:92 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19 Timp A0125 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:38:53 Timp A0071 Cod 4 Puncte
6 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:41:10 Timp A0089 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 00:42:22 Timp A0841 Cod 2 Puncte
8 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:44:50 Timp A1165 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 00:46:31 Timp A0218 Cod 0 Puncte
10 Licu Albert Tenis Club 2000 00:50:21 Timp A0876 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 00:50:85 Timp A1077 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:51:85 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:52:38 Timp A0875 Cod 0 Puncte
14 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

17. 50 metri fluture (12 ani) B

1 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:90 Timp A0196 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:32:56 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp A0120 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:35:50 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:36:67 Timp A0147 Cod 4 Puncte
6 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22 Timp A0093 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:38:86 Timp A0001 Cod 2 Puncte
8 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:39:83 Timp A0880 Cod 1 Puncte
9 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:47:55 Timp A0893 Cod 0 Puncte
10 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63 Timp A0008 Cod 0 Puncte
11 Dimitriu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:59:85 Timp A1160 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Denis Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0187 Cod 0 Puncte

18. 50 metri fluture (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 00:31:55 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:32:13 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 00:33:06 Timp A0887 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:33:39 Timp A0888 Cod 5 Puncte
5 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 00:33:78 Timp A0882 Cod 4 Puncte
6 Golovca Valentin CSS Dinamo 00:34:92 Timp A0846 Cod 3 Puncte
7 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:35:33 Timp A0845 Cod 2 Puncte
8 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 00:36:34 Timp A0889 Cod 1 Puncte
9 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 00:36:42 Timp A0862 Cod 0 Puncte
10 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:40:26 Timp A0890 Cod 0 Puncte
11 Spinu Andrei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0873 Cod 0 Puncte

19. 50 metri fluture (11 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:37:14 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:37:50 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 00:37:62 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:38:33 Timp A0896 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara NAVI 00:41:00 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 00:44:77 Timp A0069 Cod 3 Puncte
7 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 00:48:56 Timp A0153 Cod 2 Puncte
8 Nuta Alexandra Club Daimon 99:99:99 Timp A0530 Cod 0 Puncte
9 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0215 Cod 0 Puncte

20. 50 metri fluture (12 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 00:35:02 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:35:69 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 00:36:60 Timp A0087 Cod 6 Puncte
4 Sintea Chira Teodora NAVI 00:38:31 Timp A0266 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:39:08 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:39:27 Timp A0094 Cod 3 Puncte
7 Onoiu Andreea Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:41:12 Timp A0156 Cod 2 Puncte
8 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:41:22 Timp A1069 Cod 1 Puncte
9 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:41:74 Timp A0163 Cod 0 Puncte
10 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:46:27 Timp A0059 Cod 0 Puncte
11 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:57 Timp A0096 Cod 0 Puncte
12 Terzi Dominique Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0213 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0188 Cod 0 Puncte

21. 200 metri liber (11 ani) B

1 Serban Bogdan NAVI 02:34:67 Timp A0194 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 02:35:43 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 02:39:32 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 02:39:71 Timp A0073 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:40:45 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:43:90 Timp A0023 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 02:47:37 Timp A0071 Cod 2 Puncte
8 Badica Tudor CSS Dinamo 02:47:68 Timp A0011 Cod 1 Puncte
9 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:48:47 Timp A0125 Cod 0 Puncte
10 Vasile Vlad NAVI 02:51:00 Timp A0225 Cod 0 Puncte
11 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 02:53:36 Timp A0169 Cod 0 Puncte
12 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 02:54:68 Timp A0185 Cod 0 Puncte
13 Rusen David CSS Dinamo 02:54:78 Timp A0841 Cod 0 Puncte
14 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 02:59:48 Timp A0078 Cod 0 Puncte
15 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:09:45 Timp A0190 Cod 0 Puncte
16 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 03:15:33 Timp A0027 Cod 0 Puncte

22. 200 metri liber (11 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:35:22 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:35:57 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 02:36:87 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:41:84 Timp A0063 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:42:72 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 02:47:83 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Cretu Simona Tenis Club 2000 02:48:79 Timp A0052 Cod 2 Puncte
8 Pascu Flores Cezara NAVI 03:03:87 Timp A0264 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:19:13 Timp A0172 Cod 0 Puncte

23. 400 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 04:50:29 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 04:55:47 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 04:57:52 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Serban Mihai Denis NAVI 05:08:61 Timp A0195 Cod 5 Puncte
5 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 05:08:74 Timp A0148 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 05:09:53 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 05:14:87 Timp A0003 Cod 2 Puncte
8 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 05:32:34 Timp A0119 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 05:44:72 Timp A0878 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 05:45:68 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 05:55:91 Timp A0047 Cod 0 Puncte
12 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 05:57:83 Timp A0230 Cod 0 Puncte
13 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 06:17:96 Timp A0001 Cod 0 Puncte
14 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 06:28:73 Timp A0142 Cod 0 Puncte

24. 400 metri liber (13 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 04:54:38 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 05:02:26 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:14:75 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 05:16:52 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:17:45 Timp A0853 Cod 4 Puncte
6 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:17:93 Timp A0848 Cod 3 Puncte
7 Golovca Valentin CSS Dinamo 05:26:74 Timp A0846 Cod 2 Puncte
8 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0844 Cod 0 Puncte

25. 400 metri liber (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 05:02:78 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 05:14:10 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 05:22:14 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 05:23:67 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 05:32:58 Timp A0231 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 06:28:43 Timp A0151 Cod 3 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

26. 100 metri spate (11 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:21:85 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:23:72 Timp A0896 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:25:29 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:29:24 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:30:14 Timp A0202 Cod 4 Puncte
6 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:31:63 Timp A0149 Cod 3 Puncte

27. 100 metri spate (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:15:74 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:20:21 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 01:23:67 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:25:21 Timp A0087 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:27:68 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:28:98 Timp A0226 Cod 3 Puncte
7 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:29:49 Timp A0046 Cod 2 Puncte
8 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:32:13 Timp A0158 Cod 1 Puncte
9 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:32:47 Timp A1069 Cod 0 Puncte
10 Chiriac Ana Maria CSS 2 Bucuresti 01:33:40 Timp A0039 Cod 0 Puncte
11 Onoiu Andreea Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:35:39 Timp A0156 Cod 0 Puncte
12 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 01:37:11 Timp A0864 Cod 0 Puncte
13 Rotaru Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0188 Cod 0 Puncte
14 Terzi Dominique Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0213 Cod 0 Puncte

28. 100 metri spate (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 01:20:48 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:20:49 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad NAVI 01:24:94 Timp A0225 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:26:38 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:28:22 Timp A0125 Cod 4 Puncte
6 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:29:75 Timp A0073 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:30:17 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Arpin Vlad Gabriel CS Free Style 01:32:10 Timp A0868 Cod 1 Puncte
9 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:32:45 Timp A0150 Cod 0 Puncte
10 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:33:21 Timp A0136 Cod 0 Puncte
11 Toma Octavian Median Bucuresti 01:34:06 Timp A0218 Cod 0 Puncte
12 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:36:25 Timp A0190 Cod 0 Puncte
13 Licu Albert Tenis Club 2000 01:39:87 Timp A0876 Cod 0 Puncte
14 Rusen David CSS Dinamo 01:40:47 Timp A0841 Cod 0 Puncte
15 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:45:71 Timp A0027 Cod 0 Puncte
16 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 01:45:83 Timp A1164 Cod 0 Puncte

29. 100 metri spate (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 01:13:64 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:32 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:18:53 Timp A0891 Cod 3 Puncte
7 Serban Mihai Denis NAVI 01:20:47 Timp A0195 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:21:83 Timp A0047 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:23:28 Timp A0878 Cod 0 Puncte
10 Paturca Vlad CSS 2 Bucuresti 01:25:05 Timp A0165 Cod 0 Puncte
11 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:25:53 Timp A0119 Cod 0 Puncte
12 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:30:88 Timp A0093 Cod 0 Puncte
13 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:31:32 Timp A0142 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:32:76 Timp A0106 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:36:17 Timp A0880 Cod 0 Puncte
16 Rotaru Denis Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0187 Cod 0 Puncte

30. 100 metri spate (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:12:57 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:15:75 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:16:00 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:17:52 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:18:36 Timp A0852 Cod 4 Puncte
6 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:20:30 Timp A0853 Cod 3 Puncte
7 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00 Timp A1072 Cod 2 Puncte
8 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 01:23:20 Timp A0845 Cod 1 Puncte
9 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:24:48 Timp A0887 Cod 0 Puncte
10 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 01:25:06 Timp A0849 Cod 0 Puncte
11 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:32:62 Timp A0890 Cod 0 Puncte
12 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:34:13 Timp A0851 Cod 0 Puncte
13 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0844 Cod 0 Puncte

31. 50 metri bras (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:40:11 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 00:42:00 Timp A0869 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:42:42 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Cretu Simona Tenis Club 2000 00:43:75 Timp A0052 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:45:28 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Pascu Flores Cezara NAVI 00:45:35 Timp A0264 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:47:26 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 00:49:20 Timp A0069 Cod 1 Puncte
9 Ivan Laura Tenis Club 2000 00:49:55 Timp A0871 Cod 0 Puncte
10 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66 Timp A0022 Cod 0 Puncte
11 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:51:13 Timp A0133 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:56:50 Timp A0172 Cod 0 Puncte
13 Visoiu Ioana CSS Dinamo 00:56:69 Timp A1159 Cod 0 Puncte
14 Deoanca Alexandra NAVI 00:57:07 Timp A1162 Cod 0 Puncte
15 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 00:58:13 Timp A0153 Cod 0 Puncte
16 Nuta Alexandra Club Daimon 99:99:99 Timp A0530 Cod 0 Puncte
17 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0215 Cod 0 Puncte

32. 200 metri bras (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 03:08:71 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 03:15:55 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:18:76 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 03:21:13 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:21:30 Timp A0226 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:35:76 Timp A0151 Cod 3 Puncte
7 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 03:50:66 Timp A0059 Cod 2 Puncte

33. 50 metri bras (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:41:66 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Serban Bogdan NAVI 00:42:46 Timp A0194 Cod 7 Puncte
3 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:46:62 Timp A0169 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:46:87 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Badica Tudor CSS Dinamo 00:48:07 Timp A0011 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:21 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:79 Timp A0081 Cod 2 Puncte
8 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 00:49:18 Timp A0078 Cod 1 Puncte
9 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:51:08 Timp A0089 Cod 0 Puncte
10 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:52:35 Timp A0858 Cod 0 Puncte
11 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00 Timp A0027 Cod 0 Puncte
12 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:54:12 Timp A0049 Cod 0 Puncte
13 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:54:76 Timp A0007 Cod 0 Puncte
14 Licu Albert Tenis Club 2000 00:57:41 Timp A0876 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 99:99:99 Timp A1077 Cod 0 Puncte
16 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

34. 50 metri bras (12 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 00:39:67 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 00:42:34 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:42:46 Timp A0120 Cod 6 Puncte
4 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:43:30 Timp A0230 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33 Timp A0142 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:47:07 Timp A0001 Cod 2 Puncte
8 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 00:48:80 Timp A0881 Cod 1 Puncte
9 Garnet Andrei Tenis Club 2000 00:49:37 Timp A0874 Cod 0 Puncte
10 Dimitriu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:51:23 Timp A1160 Cod 0 Puncte
11 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:53:04 Timp A0893 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:53:14 Timp A0008 Cod 0 Puncte
13 Popa Andrei CSS Dinamo 00:54:89 Timp A0842 Cod 0 Puncte

35. 200 metri bras (13 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:55:46 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin CSS Dinamo 03:12:74 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 03:13:44 Timp A0889 Cod 6 Puncte
4 Vlad Cristian CSS Dinamo 03:26:61 Timp A0847 Cod 5 Puncte

36. 100 metri liber (11 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:12:39 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:13:41 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:13:71 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:15:80 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:16:36 Timp A0053 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:17:58 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara NAVI 01:20:10 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Cretu Simona Tenis Club 2000 01:20:81 Timp A0052 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 01:21:26 Timp A0069 Cod 0 Puncte
10 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:21:61 Timp A0149 Cod 0 Puncte
11 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 01:23:01 Timp A0869 Cod 0 Puncte
12 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:30:29 Timp A0133 Cod 0 Puncte
13 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 01:33:23 Timp A0022 Cod 0 Puncte
14 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 01:33:36 Timp A0153 Cod 0 Puncte
15 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:33:43 Timp A0172 Cod 0 Puncte
16 Ivan Laura Tenis Club 2000 01:35:72 Timp A0871 Cod 0 Puncte
17 Deoanca Alexandra NAVI 01:36:61 Timp A1162 Cod 0 Puncte

37. 100 metri liber (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:07:53 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:10:42 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Sintea Chira Teodora NAVI 01:10:92 Timp A0266 Cod 6 Puncte
4 Stoica Elena NAVI 01:10:97 Timp A0209 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:18:74 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:18:80 Timp A0163 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Ana Maria CSS 2 Bucuresti 01:19:18 Timp A0039 Cod 2 Puncte
8 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:19:82 Timp A1069 Cod 1 Puncte
9 Onoiu Andreea Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:21:65 Timp A0156 Cod 0 Puncte
10 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:21:71 Timp A0226 Cod 0 Puncte
11 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 01:24:77 Timp A0864 Cod 0 Puncte
12 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:26:48 Timp A0151 Cod 0 Puncte
13 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:27:80 Timp A0158 Cod 0 Puncte
14 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:35:92 Timp A0096 Cod 0 Puncte
15 Burlacu Aurora CSS 2 Bucuresti 01:41:70 Timp A0865 Cod 0 Puncte
16 Ilie Oana Diandra CSS 2 Bucuresti 01:42:57 Timp A0866 Cod 0 Puncte
17 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte
18 Terzi Dominique Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0213 Cod 0 Puncte
19 Rotaru Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0188 Cod 0 Puncte

38. 100 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:11:25 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:14:48 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad NAVI 01:14:76 Timp A0225 Cod 6 Puncte
4 Badica Tudor CSS Dinamo 01:16:25 Timp A0011 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:16:84 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:17:14 Timp A0125 Cod 3 Puncte
7 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:17:25 Timp A0023 Cod 2 Puncte
8 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:17:32 Timp A0136 Cod 1 Puncte
9 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54 Timp A0185 Cod 0 Puncte
10 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 01:18:33 Timp A0078 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:18:74 Timp A0071 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 01:21:07 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:49 Timp A0081 Cod 0 Puncte
14 Toma Octavian Median Bucuresti 01:22:57 Timp A0218 Cod 0 Puncte
15 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 01:25:03 Timp A0169 Cod 0 Puncte
16 Licu Albert Tenis Club 2000 01:25:62 Timp A0876 Cod 0 Puncte
17 Botea Alexandru Tenis Club 2000 01:25:80 Timp A1165 Cod 0 Puncte
18 Arpin Vlad Gabriel CS Free Style 01:26:59 Timp A0868 Cod 0 Puncte
19 Zus Cristian Tenis Club 2000 01:27:03 Timp A0875 Cod 0 Puncte
20 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:27:94 Timp A0190 Cod 0 Puncte
21 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:29:49 Timp A0027 Cod 0 Puncte
22 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:29:71 Timp A0007 Cod 0 Puncte
23 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:33:48 Timp A0150 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 01:36:68 Timp A0861 Cod 0 Puncte
25 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:37:65 Timp A0049 Cod 0 Puncte
26 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:39:11 Timp A0858 Cod 0 Puncte
27 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 01:40:93 Timp A1164 Cod 0 Puncte
28 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:43:02 Timp A1065 Cod 0 Puncte
29 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1067 Cod 0 Puncte

39. 100 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 01:01:62 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:51 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:03:86 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:06:53 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:09:03 Timp A0148 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 01:09:35 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:09:59 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:10:05 Timp A0120 Cod 1 Puncte
9 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:11:59 Timp A0860 Cod 0 Puncte
10 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:12:02 Timp A0119 Cod 0 Puncte
11 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:12:10 Timp A0147 Cod 0 Puncte
12 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:12:73 Timp A0047 Cod 0 Puncte
13 Paturca Vlad CSS 2 Bucuresti 01:14:42 Timp A0165 Cod 0 Puncte
14 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:15:01 Timp A0093 Cod 0 Puncte
15 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 01:17:10 Timp A0230 Cod 0 Puncte
16 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05 Timp A0142 Cod 0 Puncte
17 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:20:81 Timp A0001 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:21:05 Timp A0106 Cod 0 Puncte
19 Garnet Andrei Tenis Club 2000 01:22:54 Timp A0874 Cod 0 Puncte
20 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:25:94 Timp A0008 Cod 0 Puncte
21 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:28:39 Timp A0880 Cod 0 Puncte
22 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 01:28:47 Timp A0881 Cod 0 Puncte
23 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:29:63 Timp A0893 Cod 0 Puncte
24 Dimitriu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:38:72 Timp A1160 Cod 0 Puncte
25 Rotaru Denis Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0187 Cod 0 Puncte
26 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

40. 100 metri liber (13 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:03:89 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:38 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:06:31 Timp A0886 Cod 6 Puncte
4 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 01:07:30 Timp A0849 Cod 5 Puncte
5 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:07:35 Timp A0852 Cod 4 Puncte
6 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:07:99 Timp A0853 Cod 3 Puncte
7 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:08:36 Timp A0888 Cod 2 Puncte
8 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:08:89 Timp A1072 Cod 1 Puncte
9 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:11:31 Timp A0890 Cod 0 Puncte
10 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 01:11:89 Timp A0889 Cod 0 Puncte
11 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:13:77 Timp A0850 Cod 0 Puncte
12 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 01:15:87 Timp A0845 Cod 0 Puncte
13 Spinu Andrei Tenis Club 2000 01:19:35 Timp A0873 Cod 0 Puncte
14 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:95 Timp A0851 Cod 0 Puncte
15 Vlad Cristian CSS Dinamo 01:20:03 Timp A0847 Cod 0 Puncte
16 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0844 Cod 0 Puncte
17 Neofet Theodor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0883 Cod 0 Puncte

41. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 01:16:79 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:18:79 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:25:03 Timp A0087 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:32:06 Timp A0046 Cod 5 Puncte

43. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:13:26 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:16:66 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:17:40 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:18:14 Timp A0887 Cod 5 Puncte
5 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:24:08 Timp A0862 Cod 4 Puncte

44. 200 metri mixt (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:51:72 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 02:56:72 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:58:76 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 03:00:32 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:04:66 Timp A0063 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 03:08:11 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara NAVI 03:16:20 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 03:16:36 Timp A0107 Cod 1 Puncte
9 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 03:38:51 Timp A0133 Cod 0 Puncte
10 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 03:45:52 Timp A0153 Cod 0 Puncte
11 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 03:50:39 Timp A0022 Cod 0 Puncte
12 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:51:70 Timp A0172 Cod 0 Puncte

45. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 02:42:71 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 02:50:40 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 02:54:30 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:56:82 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 03:06:07 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 03:12:02 Timp A0163 Cod 3 Puncte
7 Sintea Chira Teodora NAVI 03:19:10 Timp A0266 Cod 2 Puncte
8 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:31:84 Timp A0151 Cod 1 Puncte
9 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte

46. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:34:26 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:41:33 Timp A0891 Cod 7 Puncte
3 Serban Mihai Denis NAVI 02:44:27 Timp A0195 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 02:46:80 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Bonea Sabin NAVI 02:47:01 Timp A0024 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:48:99 Timp A0003 Cod 3 Puncte
7