Rezultatele finale pentru Campionat Municipal copii 8-9 ani, Editia 2015

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Sibiseanu David Andrei NAVI 00:35:73 Timp 1998 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:36:06 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Proca Theodor C.S. Aquatonics 00:36:43 Timp 3353 Cod 6 Puncte
4 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:37:27 Timp 2189 Cod 5 Puncte
5 Paun Andrei Atack Team 00:37:50 Timp 1918 Cod 4 Puncte
6 Badea Robert Andrei NAVI 00:38:04 Timp 1966 Cod 3 Puncte
7 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:38:14 Timp 1963 Cod 2 Puncte
8 Petre Eduard Ionut YST Sport Club 00:38:84 Timp 2160 Cod 1 Puncte
9 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:39:02 Timp 1939 Cod 0 Puncte
10 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 00:39:11 Timp 2965 Cod 0 Puncte
11 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:39:33 Timp 2631 Cod 0 Puncte
12 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:39:46 Timp 2633 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Vlad NAVI 00:39:69 Timp 3043 Cod 0 Puncte
14 Lupu Matei NAVI 00:40:15 Timp 2206 Cod 0 Puncte
15 Deleu Mihnea Nautica Bacau 00:40:54 Timp 2533 Cod 0 Puncte
16 Ruse Matei Aqua Sport Citius 00:40:62 Timp 2967 Cod 0 Puncte
17 El Lakkis Sami Skills Sports 2009 00:40:81 Timp 2237 Cod 0 Puncte
18 Antimir Cezar Steaua CSA 00:41:08 Timp 2616 Cod 0 Puncte
19 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 00:42:05 Timp 2788 Cod 0 Puncte
20 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:42:20 Timp 1946 Cod 0 Puncte
21 Popescu David Cristian NAVI 00:43:13 Timp 2817 Cod 0 Puncte
22 Peter Robert Alexandru NAVI 00:43:30 Timp 2270 Cod 0 Puncte
23 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:43:45 Timp 2205 Cod 0 Puncte
24 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:43:92 Timp 2008 Cod 0 Puncte
25 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:44:02 Timp 2632 Cod 0 Puncte
26 Anghel Tudor Luca Skills Sports 2009 00:44:16 Timp 3272 Cod 0 Puncte
27 Dimulescu Andrei Atack Team 00:44:18 Timp 2157 Cod 0 Puncte
28 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:44:18 Timp 2586 Cod 0 Puncte
29 Huci Stefan Teodor Bucharest Sport Club 00:44:41 Timp 2302 Cod 0 Puncte
30 Mihai Rares NAVI 00:44:72 Timp 3044 Cod 0 Puncte
31 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 00:44:85 Timp 2791 Cod 0 Puncte
32 Tengher Stefan NAVI 00:44:95 Timp 2315 Cod 0 Puncte
33 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 00:44:98 Timp 2428 Cod 0 Puncte
34 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:45:35 Timp 1964 Cod 0 Puncte
35 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:45:47 Timp 3022 Cod 0 Puncte
36 Bulica Ioan NAVI 00:45:54 Timp 3106 Cod 0 Puncte
37 Stoleriu Radu Nautica Bacau 00:45:81 Timp 3507 Cod 0 Puncte
38 Pagu Mihail Alexandru Steaua CSA 00:45:83 Timp 2821 Cod 0 Puncte
39 Craciun Achim NAVI 00:45:85 Timp 3037 Cod 0 Puncte
40 Magdalena David Steaua CSA 00:46:33 Timp 2996 Cod 0 Puncte
41 Chiliment Alexis Bucharest Sport Club 00:46:68 Timp 3147 Cod 0 Puncte
42 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:46:97 Timp 3489 Cod 0 Puncte
43 Ionescu Albert Cristian Steaua CSA 00:46:98 Timp 3123 Cod 0 Puncte
44 Matias Alexandru Nautica Bacau 00:47:43 Timp 3246 Cod 0 Puncte
45 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:47:61 Timp 1961 Cod 0 Puncte
46 Sandu Antonio Aqua Sport Citius 00:47:68 Timp 2790 Cod 0 Puncte
47 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 00:47:87 Timp 3015 Cod 0 Puncte
48 Dumitrache David Andrei Aqua Life Swim 00:47:97 Timp 2311 Cod 0 Puncte
49 Ivacencu Dimitrie Steaua CSA 00:48:11 Timp 2399 Cod 0 Puncte
50 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 00:48:84 Timp 2184 Cod 0 Puncte
51 Ilie Alexandru NAVI 00:48:85 Timp 2325 Cod 0 Puncte
52 Stan Albert YST Sport Club 00:48:86 Timp 2924 Cod 0 Puncte
53 Lazar Grosu Eduard Geo Bucharest Sport Club 00:49:05 Timp 2231 Cod 0 Puncte
54 Florea Rares Aqua Sport Citius 00:49:07 Timp 3244 Cod 0 Puncte
55 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 00:50:44 Timp 2964 Cod 0 Puncte
56 Blidaru David Aqua Sport Citius 00:50:52 Timp 3165 Cod 0 Puncte
57 Stroe David Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89 Timp 3453 Cod 0 Puncte
58 Petrescu Victor NAVI 00:50:89 Timp 3498 Cod 0 Puncte
59 Creanga Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:51:02 Timp 2934 Cod 0 Puncte
60 Lungu Alexandru Aqua Sport Citius 00:51:05 Timp 3166 Cod 0 Puncte
61 Dobre Cezar Alexandru Bucharest Sport Club 00:51:33 Timp 2634 Cod 0 Puncte
62 Raducanu Matei Stefan CS Free Style 00:51:61 Timp 2156 Cod 0 Puncte
63 Modoran Mihnea Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78 Timp 3449 Cod 0 Puncte
64 Gomoi Andrei Horia Bucharest Sport Club 00:51:88 Timp 1975 Cod 0 Puncte
65 Bocicai Adrian NAVI 00:52:23 Timp 2608 Cod 0 Puncte
66 Kazmacz Enes Colegiul "Emil Racovita" 00:52:27 Timp 3446 Cod 0 Puncte
67 Lupu Ovidiu NAVI 00:52:79 Timp 3039 Cod 0 Puncte
68 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 00:52:97 Timp 3186 Cod 0 Puncte
69 Coanda Eric Aqua Sport Citius 00:54:41 Timp 2961 Cod 0 Puncte
70 Grama Stefan Aqua Life Swim 00:55:64 Timp 3480 Cod 0 Puncte
71 Jurja Carol Colegiul "Emil Racovita" 00:56:25 Timp 3445 Cod 0 Puncte
72 Dinica Ciprian Median Bucuresti 00:56:51 Timp 3063 Cod 0 Puncte
73 Matache Antonio Andrei Skills Sports 2009 00:57:03 Timp 3273 Cod 0 Puncte
74 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 00:57:18 Timp 2963 Cod 0 Puncte
75 Nuta Damian Atack Team 00:57:67 Timp 2550 Cod 0 Puncte
76 Bute Dragos Aqua Sport Citius 00:57:98 Timp 3163 Cod 0 Puncte
77 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:58:48 Timp 2970 Cod 0 Puncte
78 Dimirule Vlad Andrei Skills Sports 2009 00:58:76 Timp 3270 Cod 0 Puncte
79 Adam Matei Delfinul Bucuresti 00:59:74 Timp 3264 Cod 0 Puncte
80 Matache Eduard Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36 Timp 3448 Cod 0 Puncte
81 Andone Alexandru Aqua Sport Citius 01:00:55 Timp 2972 Cod 0 Puncte
82 Alexandru Gabriel Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:00:71 Timp 3441 Cod 0 Puncte
83 Maritiu Tudor NAVI 01:01:33 Timp 3040 Cod 0 Puncte
84 Brill Mihnea NAVI 01:01:79 Timp 3497 Cod 0 Puncte
85 Ostropel Andrei Ionut Skills Sports 2009 01:02:73 Timp 2776 Cod 0 Puncte
86 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:03:52 Timp 3055 Cod 0 Puncte
87 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 01:03:52 Timp 3242 Cod 0 Puncte
88 Pascu Denis Andrei Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:03:91 Timp 3289 Cod 0 Puncte
89 Paun Rares NAVI 01:04:03 Timp 3495 Cod 0 Puncte
90 Uriasu Andrei George Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:07:67 Timp 3474 Cod 0 Puncte
91 Siliste Indru Steaua CSA 01:08:42 Timp 3508 Cod 0 Puncte
92 Sahin Yusuf Enes Dumitrescu Colegiul "Emil Racovita" 01:08:86 Timp 3454 Cod 0 Puncte
93 Prunea Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09 Timp 3451 Cod 0 Puncte
94 Ivanof Alin NAVI 01:10:96 Timp 3496 Cod 0 Puncte
95 Florea Andrei NAVI 01:11:91 Timp 3494 Cod 0 Puncte
96 Zimnea David Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:12:71 Timp 3455 Cod 0 Puncte
97 Aluchienesei Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:12:96 Timp 3442 Cod 0 Puncte
98 Nicolae Rares Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:88 Timp 3450 Cod 0 Puncte
99 Chirca Andrei Vladimir Colegiul "Emil Racovita" 01:15:66 Timp 3443 Cod 0 Puncte
100 Pruna Mario Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:20:95 Timp 3456 Cod 0 Puncte
101 Aboud Adam Colegiul "Emil Racovita" 01:20:97 Timp 3440 Cod 0 Puncte
102 Badea Gabriel Aqua Sport Citius 01:22:55 Timp 3243 Cod 0 Puncte
103 Marinescu Florin Valentin Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:23:98 Timp 3288 Cod 0 Puncte
104 Filip Tudor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:32:30 Timp 3444 Cod 0 Puncte
105 Radulescu Ovidiu Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:33:39 Timp 3452 Cod 0 Puncte
106 Marian Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:35:08 Timp 3447 Cod 0 Puncte
107 Zelinca David Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3020 Cod 0 Puncte
108 Lupas-Ticu Matteo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2002 Cod 0 Puncte
109 Nehir San David CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2222 Cod 0 Puncte
110 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1974 Cod 0 Puncte
111 Arun Ismail Atack Team 99:99:99 Timp 2988 Cod 0 Puncte
112 Martinescu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 2549 Cod 0 Puncte
113 Lica Filip Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2969 Cod 0 Puncte
114 Vatrai Victor Vladimir Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2792 Cod 0 Puncte
115 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 2400 Cod 0 Puncte
116 Dine Mihai Median Bucuresti 99:99:99 Timp 3086 Cod 0 Puncte
117 Paduraru Matei Robert Steaua CSA 99:99:99 Timp 3488 Cod 0 Puncte
118 Pintiala Stefan Alexandru CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2842 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Performer 00:33:31 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:33:45 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:33:92 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Scortea Teofil NAVI 00:34:08 Timp 1332 Cod 5 Puncte
5 Iaschiu Andrei NAVI 00:34:30 Timp 1724 Cod 4 Puncte
6 Curecheriu Alexandru Gabriel YST Sport Club 00:34:33 Timp 2162 Cod 3 Puncte
7 Bogdan David Atack Team 00:34:81 Timp 1492 Cod 2 Puncte
8 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:34:86 Timp 2254 Cod 1 Puncte
9 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:35:13 Timp 1513 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:36:12 Timp 1673 Cod 0 Puncte
11 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:36:28 Timp 1948 Cod 0 Puncte
12 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:36:51 Timp 2490 Cod 0 Puncte
13 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:36:95 Timp 1614 Cod 0 Puncte
14 Seksi Luca Steaua CSA 00:37:05 Timp 2401 Cod 0 Puncte
15 Tataru Bogdan NAVI 00:37:19 Timp 1983 Cod 0 Puncte
16 Costache Ionut Dan Performer 00:37:35 Timp 2524 Cod 0 Puncte
17 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:37:40 Timp 2269 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:37:59 Timp 2334 Cod 0 Puncte
19 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:37:84 Timp 1914 Cod 0 Puncte
20 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:38:29 Timp 1508 Cod 0 Puncte
21 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:38:51 Timp 2319 Cod 0 Puncte
22 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:39:42 Timp 1954 Cod 0 Puncte
23 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:39:48 Timp 2005 Cod 0 Puncte
24 Beleuz Luca Pescarusul Izvorani 00:39:69 Timp 2471 Cod 0 Puncte
25 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:39:79 Timp 2475 Cod 0 Puncte
26 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:40:09 Timp 2979 Cod 0 Puncte
27 Sediq Edris NAVI 00:40:23 Timp 3032 Cod 0 Puncte
28 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:40:35 Timp 2635 Cod 0 Puncte
29 Dinu Stefan C.S. Aquatonics 00:40:44 Timp 3354 Cod 0 Puncte
30 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:40:61 Timp 1761 Cod 0 Puncte
31 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:40:74 Timp 1502 Cod 0 Puncte
32 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:40:80 Timp 1636 Cod 0 Puncte
33 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:40:90 Timp 2335 Cod 0 Puncte
34 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:41:03 Timp 1455 Cod 0 Puncte
35 Rosu Marius NAVI 00:41:25 Timp 1515 Cod 0 Puncte
36 Stan Matei Petrolul Ploiesti 00:41:53 Timp 3439 Cod 0 Puncte
37 Dan Tudor YST Sport Club 00:41:59 Timp 2004 Cod 0 Puncte
38 Barbu Luis Aqua Sport Citius 00:41:94 Timp 2975 Cod 0 Puncte
39 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 00:42:11 Timp 2317 Cod 0 Puncte
40 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:42:23 Timp 2484 Cod 0 Puncte
41 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:42:52 Timp 3024 Cod 0 Puncte
42 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:42:71 Timp 1504 Cod 0 Puncte
43 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:42:83 Timp 2838 Cod 0 Puncte
44 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:43:04 Timp 3159 Cod 0 Puncte
45 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:41 Timp 2794 Cod 0 Puncte
46 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:43:71 Timp 1721 Cod 0 Puncte
47 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:43:91 Timp 3149 Cod 0 Puncte
48 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07 Timp 2802 Cod 0 Puncte
49 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:44:10 Timp 3156 Cod 0 Puncte
50 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 00:44:31 Timp 2974 Cod 0 Puncte
51 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:45:10 Timp 1696 Cod 0 Puncte
52 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64 Timp 2803 Cod 0 Puncte
53 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:78 Timp 2171 Cod 0 Puncte
54 Fleschiu David Atack Team 00:45:83 Timp 3218 Cod 0 Puncte
55 Iancu Razvan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:30 Timp 2799 Cod 0 Puncte
56 Rosu Alexandru Ciprian Bucharest Sport Club 00:46:32 Timp 2444 Cod 0 Puncte
57 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:46:55 Timp 3061 Cod 0 Puncte
58 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:46:71 Timp 3160 Cod 0 Puncte
59 Voicu Catalin NAVI 00:46:72 Timp 2613 Cod 0 Puncte
60 Costescu Stefan Atack Team 00:46:74 Timp 2554 Cod 0 Puncte
61 Suciu Matei Alexandru Steaua CSA 00:46:77 Timp 3122 Cod 0 Puncte
62 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 00:46:77 Timp 1955 Cod 0 Puncte
63 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:86 Timp 2069 Cod 0 Puncte
64 Beleuz Andrei Pescarusul Izvorani 00:47:04 Timp 2472 Cod 0 Puncte
65 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:47:56 Timp 3252 Cod 0 Puncte
66 Dumitrescu Mihai NAVI 00:47:97 Timp 3030 Cod 0 Puncte
67 Ellersdorfer Filip C.S. Barracuda Campina 00:48:26 Timp 2922 Cod 0 Puncte
68 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:48:34 Timp 2804 Cod 0 Puncte
69 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:48:63 Timp 2973 Cod 0 Puncte
70 Ion Rares Andrei Skills Sports 2009 00:48:78 Timp 3274 Cod 0 Puncte
71 Paleodimopoulos Nikolas Renovatio S.C. 00:49:07 Timp 3128 Cod 0 Puncte
72 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:49:24 Timp 3213 Cod 0 Puncte
73 Costache Eduard Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72 Timp 2795 Cod 0 Puncte
74 Zob Alexandru Mihai C.S. Toma's Ploiesti 00:51:51 Timp 1656 Cod 0 Puncte
75 Mihailescu Vlad Andrei NAVI 00:51:76 Timp 3503 Cod 0 Puncte
76 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:86 Timp 2800 Cod 0 Puncte
77 Pirvu Adrian Steaua CSA 00:51:99 Timp 3511 Cod 0 Puncte
78 Radu Mihai NAVI 00:52:04 Timp 3031 Cod 0 Puncte
79 Badea Stefan Aqua Life Swim 00:52:17 Timp 3482 Cod 0 Puncte
80 Corbu Alexandru NAVI 00:52:30 Timp 3501 Cod 0 Puncte
81 Pirosca Costin Steaua CSA 00:52:51 Timp 3493 Cod 0 Puncte
82 Pirvu Cristian Steaua CSA 00:54:97 Timp 3510 Cod 0 Puncte
83 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:55:46 Timp 2798 Cod 0 Puncte
84 Danet Alexandru Andrei Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:32 Timp 3286 Cod 0 Puncte
85 Popa Matei Delfinul Bucuresti 00:56:34 Timp 3188 Cod 0 Puncte
86 Pavel Rares Gabriel Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 00:56:40 Timp 3287 Cod 0 Puncte
87 Visan Silviu Aqua Sport Citius 00:57:55 Timp 2977 Cod 0 Puncte
88 Zorzoliu Radu Stefan Renovatio S.C. 00:58:20 Timp 1490 Cod 0 Puncte
89 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:59:23 Timp 3532 Cod 0 Puncte
90 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:99 Timp 3475 Cod 0 Puncte
91 Toma Rares NAVI 01:01:54 Timp 3506 Cod 0 Puncte
92 Asaftei Darius Valentin NAVI 01:03:83 Timp 3505 Cod 0 Puncte
93 Pirvu Daniel Steaua CSA 01:05:38 Timp 3512 Cod 0 Puncte
94 Trufin Edward Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:40 Timp 3457 Cod 0 Puncte
95 Sarbov Ioan Adrian Bucharest Sport Club 01:07:56 Timp 3515 Cod 0 Puncte
96 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:12:44 Timp 3483 Cod 0 Puncte
97 Dragomir David Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2326 Cod 0 Puncte
98 Szokoly Victor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2998 Cod 0 Puncte
99 Matache Mihnea Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3519 Cod 0 Puncte
100 Gu Runze CSS 4 Bucuresti 99:99:99 Timp 3476 Cod 0 Puncte
101 Cojan Robert NAVI 99:99:99 Timp 3502 Cod 0 Puncte
102 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1474 Cod 0 Puncte
103 Breazu Luca Ioan NAVI 99:99:99 Timp 1725 Cod 0 Puncte
104 Dima Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2929 Cod 0 Puncte
105 Gafa Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3023 Cod 0 Puncte
106 Coman Vlad Gabriel NAVI 99:99:99 Timp 3504 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:35:97 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:37:69 Timp 2293 Cod 7 Puncte
3 Matei Petra Dora Bucharest Sport Club 00:38:19 Timp 1797 Cod 6 Puncte
4 Frunza Ingrid Steaua CSA 00:38:47 Timp 3001 Cod 5 Puncte
5 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:38:84 Timp 2152 Cod 4 Puncte
6 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:39:32 Timp 2605 Cod 3 Puncte
7 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 00:39:68 Timp 2944 Cod 2 Puncte
8 Preotu Maria Antonia Performer 00:40:02 Timp 1991 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Briana Elena Aqua Sport Citius 00:40:45 Timp 2314 Cod 0 Puncte
10 Alemnaritei Alexandra Performer 00:41:17 Timp 1980 Cod 0 Puncte
11 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 00:41:93 Timp 3175 Cod 0 Puncte
12 Fulea Maria NAVI 00:42:00 Timp 1981 Cod 0 Puncte
13 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:42:48 Timp 1957 Cod 0 Puncte
14 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:42:57 Timp 3056 Cod 0 Puncte
15 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 00:42:59 Timp 2272 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Maria C.S. Barracuda Campina 00:42:70 Timp 2528 Cod 0 Puncte
17 Mircea Cosmina Aqua Sport Citius 00:43:07 Timp 2411 Cod 0 Puncte
18 Savin Martha NAVI 00:43:09 Timp 3033 Cod 0 Puncte
19 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:43:19 Timp 2727 Cod 0 Puncte
20 Preda Irina Ana Colegiul "Emil Racovita" 00:44:50 Timp 3096 Cod 0 Puncte
21 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:44:90 Timp 2298 Cod 0 Puncte
22 Vasilescu Ema Cristina Bucharest Sport Club 00:45:26 Timp 3146 Cod 0 Puncte
23 Anghel Alexandra Irina Colegiul "Emil Racovita" 00:46:10 Timp 3458 Cod 0 Puncte
24 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:46:15 Timp 3492 Cod 0 Puncte
25 Parvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:46:34 Timp 3229 Cod 0 Puncte
26 Croitoru Adela Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:46:38 Timp 3461 Cod 0 Puncte
27 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:46:39 Timp 2440 Cod 0 Puncte
28 Eftimie Bianca Maria Steaua CSA 00:46:99 Timp 3119 Cod 0 Puncte
29 Popa Oriana Atack Team 00:47:22 Timp 2572 Cod 0 Puncte
30 Enache Maria Atack Team 00:47:22 Timp 2983 Cod 0 Puncte
31 Ruse Claudia Steaua CSA 00:49:15 Timp 2615 Cod 0 Puncte
32 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:44 Timp 3095 Cod 0 Puncte
33 Arhire Roxana NAVI 00:49:62 Timp 3036 Cod 0 Puncte
34 Gorcea Sabrina YST Sport Club 00:49:64 Timp 2581 Cod 0 Puncte
35 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:49:67 Timp 3222 Cod 0 Puncte
36 Macovei Mara Ioana Aqua Sport Citius 00:50:59 Timp 3177 Cod 0 Puncte
37 Calin Daria Mihaela CSS 2 Bucuresti 00:50:70 Timp 1949 Cod 0 Puncte
38 Ilie Ilinca Bucharest Sport Club 00:51:52 Timp 2835 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Andra Median Bucuresti 00:51:81 Timp 2185 Cod 0 Puncte
40 Casmoiu Alexia Maria Aquis Bucuresti 00:52:60 Timp 3214 Cod 0 Puncte
41 Voicu Alessia Ana Maria NAVI 00:52:60 Timp 3139 Cod 0 Puncte
42 Badea Cornelia Ioana Steaua CSA 00:53:04 Timp 3490 Cod 0 Puncte
43 Terteleac Mara Ioana CSS 1 Bucuresti 00:53:17 Timp 2546 Cod 0 Puncte
44 Socate Bianca Delfinul Bucuresti 00:53:31 Timp 3017 Cod 0 Puncte
45 Keiany Maryam Bucharest Sport Club 00:53:47 Timp 3066 Cod 0 Puncte
46 Gonea Antonia Skills Sports 2009 00:55:08 Timp 3278 Cod 0 Puncte
47 Rosu Alessia Steaua CSA 00:55:40 Timp 2614 Cod 0 Puncte
48 Minciuna Andreea Delfinul Bucuresti 00:55:52 Timp 3182 Cod 0 Puncte
49 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 00:55:55 Timp 3225 Cod 0 Puncte
50 Socate Raluca Delfinul Bucuresti 00:56:41 Timp 3018 Cod 0 Puncte
51 Blesneac Mara Aqua Sport Citius 00:57:02 Timp 3477 Cod 0 Puncte
52 Stanescu Mihaela Aqua Sport Citius 00:57:39 Timp 3176 Cod 0 Puncte
53 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 00:57:42 Timp 2815 Cod 0 Puncte
54 Stoian Oprea Alexandra Cristina Skills Sports 2009 00:57:56 Timp 3277 Cod 0 Puncte
55 Tota Ecaterina Colegiul "Emil Racovita" 00:58:15 Timp 3469 Cod 0 Puncte
56 Maican Alexandra Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:59:11 Timp 3466 Cod 0 Puncte
57 Parvu Bianca Aqua Life Swim 01:00:04 Timp 3481 Cod 0 Puncte
58 Zamfir Miruna Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59 Timp 3470 Cod 0 Puncte
59 Bunescu Flavia Alexandra Bucharest Sport Club 01:03:07 Timp 3260 Cod 0 Puncte
60 Popa Maria Roberta Karina Colegiul "Emil Racovita" 01:03:86 Timp 3468 Cod 0 Puncte
61 Mindroc Denisa Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:04:60 Timp 3465 Cod 0 Puncte
62 Margarit Andrada YST Sport Club 01:04:92 Timp 3487 Cod 0 Puncte
63 Pletoiu Maria Steaua CSA 01:04:98 Timp 2994 Cod 0 Puncte
64 Caruntu Daria Aqua Sport Citius 01:05:18 Timp 2945 Cod 0 Puncte
65 Facci Vanessa Renovatio S.C. 01:09:68 Timp 2600 Cod 0 Puncte
66 Visan Bianca Aqua Sport Citius 01:10:22 Timp 3230 Cod 0 Puncte
67 Ciuhat Andreea Simona Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48 Timp 3460 Cod 0 Puncte
68 Neicu Sarah Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:49 Timp 3467 Cod 0 Puncte
69 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 01:12:64 Timp 3516 Cod 0 Puncte
70 Dumitru Bianca Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:14:52 Timp 3463 Cod 0 Puncte
71 Chis Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:48 Timp 3471 Cod 0 Puncte
72 Curmei Maria Andrada Skills Sports 2009 01:18:03 Timp 3279 Cod 0 Puncte
73 Lazar Cristiana Bianca Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:20:72 Timp 3285 Cod 0 Puncte
74 Bulata Geanina Andreea Eliza Colegiul "Emil Racovita" 01:26:28 Timp 3459 Cod 0 Puncte
75 Chirila Bianca Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:35:53 Timp 3472 Cod 0 Puncte
76 Dragnea Annabella Steliana Colegiul "Emil Racovita" 01:40:50 Timp 3464 Cod 0 Puncte
77 Dinu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:46:76 Timp 3462 Cod 0 Puncte
78 Stanemir Denissa Alexia Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3276 Cod 0 Puncte
79 Chiriac Ema Steaua CSA 99:99:99 Timp 3491 Cod 0 Puncte
80 Costache Alexia Maria YST Sport Club 99:99:99 Timp 3486 Cod 0 Puncte
81 Aglitoiu Bianca Atack Team 99:99:99 Timp 2984 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 00:34:35 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ioana C.S. Barracuda Campina 00:34:78 Timp 2258 Cod 7 Puncte
3 Aslam Andra NAVI 00:35:36 Timp A0235 Cod 6 Puncte
4 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:35:38 Timp 1952 Cod 5 Puncte
5 Chirita Clara Maria NAVI 00:36:28 Timp 1986 Cod 4 Puncte
6 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 00:36:61 Timp 1828 Cod 3 Puncte
7 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:36:87 Timp 2163 Cod 2 Puncte
8 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:36:88 Timp 1510 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:37:38 Timp 2274 Cod 0 Puncte
10 Oprea Maria Florentina NAVI 00:37:40 Timp 1723 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:37:67 Timp 2053 Cod 0 Puncte
12 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:37:83 Timp 1511 Cod 0 Puncte
13 Rauta Carla Maria NAVI 00:38:05 Timp 1989 Cod 0 Puncte
14 Shvet Ilinca Aqua Sport Citius 00:38:24 Timp 2783 Cod 0 Puncte
15 Frasineanu Rebeca Aqua Sport Citius 00:38:86 Timp 2947 Cod 0 Puncte
16 Bescheret Anca NAVI 00:39:05 Timp 2464 Cod 0 Puncte
17 Craiu Ioana NAVI 00:39:15 Timp 1753 Cod 0 Puncte
18 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:39:15 Timp 2478 Cod 0 Puncte
19 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:39:43 Timp 2477 Cod 0 Puncte
20 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:39:48 Timp 2006 Cod 0 Puncte
21 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:39:54 Timp 1950 Cod 0 Puncte
22 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:39:58 Timp 2027 Cod 0 Puncte
23 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:39:69 Timp 2268 Cod 0 Puncte
24 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:39:86 Timp 2393 Cod 0 Puncte
25 Radulescu Alexandra Aqua Sport Citius 00:40:06 Timp 2583 Cod 0 Puncte
26 Tudor Allegra Nautica Bacau 00:40:24 Timp 2536 Cod 0 Puncte
27 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:40:50 Timp 3117 Cod 0 Puncte
28 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:40:78 Timp 1855 Cod 0 Puncte
29 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99 Timp 2808 Cod 0 Puncte
30 Lungu Amalia C.S. Aquatonics 00:41:97 Timp 3356 Cod 0 Puncte
31 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:42:00 Timp 2481 Cod 0 Puncte
32 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:42:62 Timp 1695 Cod 0 Puncte
33 Iordan Alessia Steaua CSA 00:42:62 Timp 2492 Cod 0 Puncte
34 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:42:75 Timp 2479 Cod 0 Puncte
35 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:43:01 Timp 2165 Cod 0 Puncte
36 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 00:43:45 Timp 2287 Cod 0 Puncte
37 Tilita Calina Nautica Bacau 00:43:64 Timp 2537 Cod 0 Puncte
38 Anton Sara Aqua Sport Citius 00:43:67 Timp 2782 Cod 0 Puncte
39 Pavel Patricia Bucharest Sport Club 00:43:76 Timp 3053 Cod 0 Puncte
40 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:44:19 Timp 2807 Cod 0 Puncte
41 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89 Timp 2391 Cod 0 Puncte
42 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75 Timp 2810 Cod 0 Puncte
43 Popa Miruna Atack Team 00:46:14 Timp 2577 Cod 0 Puncte
44 Lazar Simona Marina Steaua CSA 00:46:35 Timp 1485 Cod 0 Puncte
45 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:46:73 Timp 2024 Cod 0 Puncte
46 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:46:79 Timp 2603 Cod 0 Puncte
47 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:47:22 Timp 2950 Cod 0 Puncte
48 Niga Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69 Timp 2813 Cod 0 Puncte
49 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:47:70 Timp 2837 Cod 0 Puncte
50 Andrei Alexia C.S. Aquatonics 00:48:25 Timp 3355 Cod 0 Puncte
51 Tudor Eva Andreea Bucharest Sport Club 00:49:24 Timp 1694 Cod 0 Puncte
52 Manta Daria YST Sport Club 00:49:56 Timp 3484 Cod 0 Puncte
53 Ivan Carina Maria Steaua CSA 00:49:74 Timp 3254 Cod 0 Puncte
54 Zamfiratu Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 00:50:25 Timp 2507 Cod 0 Puncte
55 Meresescu Irina NAVI 00:50:78 Timp 3026 Cod 0 Puncte
56 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:51:33 Timp 3118 Cod 0 Puncte
57 Lazzetti Elisa Maria Aqua Sport Citius 00:52:16 Timp 3174 Cod 0 Puncte
58 Cook Lara Bucharest Sport Club 00:52:20 Timp 3520 Cod 0 Puncte
59 Gugiu Maria Atack Team 00:52:98 Timp 2985 Cod 0 Puncte
60 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:54:97 Timp 2818 Cod 0 Puncte
61 Tanasa Mara Ilinca CS Free Style 00:55:41 Timp 3514 Cod 0 Puncte
62 Micu Aida Steaua CSA 00:57:95 Timp 3513 Cod 0 Puncte
63 Lazar Camelia Florentina Aquis Bucuresti 01:03:06 Timp 3215 Cod 0 Puncte
64 Golea Sara Delfinul Bucuresti 01:04:02 Timp 3265 Cod 0 Puncte
65 Petcu Giulia NAVI 01:07:75 Timp 3500 Cod 0 Puncte
66 Ciobanu Alexandra Teodora Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:12:02 Timp 3284 Cod 0 Puncte
67 Ivanus Karina Nicoleta Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:16:04 Timp 3283 Cod 0 Puncte
68 Boboc Elena Scoala Gimnaziala nr.8 Giurgiu 01:16:41 Timp 3473 Cod 0 Puncte
69 Sotchi Adina NAVI 01:23:28 Timp 3499 Cod 0 Puncte
70 Banu Natalia Aqua Sport Citius 01:35:77 Timp 3478 Cod 0 Puncte
71 Nemati Patricia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3518 Cod 0 Puncte
72 Dudoiu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3129 Cod 0 Puncte
73 Stoian Teodora Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 2251 Cod 0 Puncte
74 Stirbu Ioana Maria Performer 99:99:99 Timp 1833 Cod 0 Puncte
75 Cristal Trindade Sofia YST Sport Club 99:99:99 Timp 3485 Cod 0 Puncte
76 Neagu Vanessa Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2327 Cod 0 Puncte
77 Iordache Iris Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2473 Cod 0 Puncte
78 Geala Ana Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2995 Cod 0 Puncte
79 Ionita Andrei Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3517 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (8 ani) B

1 Bulica Ioan NAVI 00:49:34 Timp 3106 Cod 9 Puncte
2 Sibiseanu David Andrei NAVI 00:50:19 Timp 1998 Cod 7 Puncte
3 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:51:48 Timp 1946 Cod 6 Puncte
4 Paun Andrei Atack Team 00:51:63 Timp 1918 Cod 5 Puncte
5 Dimulescu Andrei Atack Team 00:51:69 Timp 2157 Cod 4 Puncte
6 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:51:99 Timp 1939 Cod 3 Puncte
7 El Lakkis Sami Skills Sports 2009 00:52:45 Timp 2237 Cod 2 Puncte
8 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:52:92 Timp 1961 Cod 1 Puncte
9 Antimir Cezar Steaua CSA 00:53:21 Timp 2616 Cod 0 Puncte
10 Badea Robert Andrei NAVI 00:53:32 Timp 1966 Cod 0 Puncte
11 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:53:40 Timp 2153 Cod 0 Puncte
12 Petre Eduard Ionut YST Sport Club 00:53:47 Timp 2160 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 00:53:56 Timp 2428 Cod 0 Puncte
14 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:54:07 Timp 2632 Cod 0 Puncte
15 Tengher Stefan NAVI 00:54:65 Timp 2315 Cod 0 Puncte
16 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:55:56 Timp 3489 Cod 0 Puncte
17 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:56:21 Timp 1963 Cod 0 Puncte
18 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:56:29 Timp 2205 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Albert Cristian Steaua CSA 00:56:68 Timp 3123 Cod 0 Puncte
20 Proca Theodor C.S. Aquatonics 00:56:83 Timp 3353 Cod 0 Puncte
21 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 00:56:86 Timp 2788 Cod 0 Puncte
22 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 00:57:42 Timp 2965 Cod 0 Puncte
23 Ruse Matei Aqua Sport Citius 00:57:51 Timp 2967 Cod 0 Puncte
24 Deleu Mihnea Nautica Bacau 00:57:73 Timp 2533 Cod 0 Puncte
25 Bocicai Adrian NAVI 00:57:88 Timp 2608 Cod 0 Puncte
26 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 00:58:25 Timp 2400 Cod 0 Puncte
27 Peter Robert Alexandru NAVI 00:58:59 Timp 2270 Cod 0 Puncte
28 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:58:64 Timp 2189 Cod 0 Puncte
29 Craciun Achim NAVI 00:58:67 Timp 3037 Cod 0 Puncte
30 Creanga Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:58:94 Timp 2934 Cod 0 Puncte
31 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 00:59:27 Timp 2791 Cod 0 Puncte
32 Lupu Matei NAVI 00:59:44 Timp 2206 Cod 0 Puncte
33 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:59:71 Timp 2633 Cod 0 Puncte
34 Dragulet Alexandru Delfinul Bucuresti 01:00:23 Timp 3015 Cod 0 Puncte
35 Lica Filip Aqua Sport Citius 01:00:44 Timp 2969 Cod 0 Puncte
36 Stan Albert YST Sport Club 01:00:71 Timp 2924 Cod 0 Puncte
37 Dobre Cezar Alexandru Bucharest Sport Club 01:01:91 Timp 2634 Cod 0 Puncte
38 Baluta Rares Aqua Sport Citius 01:02:01 Timp 2586 Cod 0 Puncte
39 Huci Stefan Teodor Bucharest Sport Club 01:02:41 Timp 2302 Cod 0 Puncte
40 Stoleriu Radu Nautica Bacau 01:02:62 Timp 3507 Cod 0 Puncte
41 Georgescu Vlad NAVI 01:02:67 Timp 3043 Cod 0 Puncte
42 Popescu David Cristian NAVI 01:02:69 Timp 2817 Cod 0 Puncte
43 Ivacencu Dimitrie Steaua CSA 01:02:75 Timp 2399 Cod 0 Puncte
44 Matias Alexandru Nautica Bacau 01:02:80 Timp 3246 Cod 0 Puncte
45 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:03:06 Timp 3055 Cod 0 Puncte
46 Chiliment Alexis Bucharest Sport Club 01:03:21 Timp 3147 Cod 0 Puncte
47 Siliste Indru Steaua CSA 01:03:24 Timp 3508 Cod 0 Puncte
48 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 01:04:00 Timp 2008 Cod 0 Puncte
49 Raducanu Matei Stefan CS Free Style 01:04:07 Timp 2156 Cod 0 Puncte
50 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 01:04:28 Timp 3022 Cod 0 Puncte
51 Mihai Rares NAVI 01:04:50 Timp 3044 Cod 0 Puncte
52 Gomoi Andrei Horia Bucharest Sport Club 01:05:05 Timp 1975 Cod 0 Puncte
53 Lazar Grosu Eduard Geo Bucharest Sport Club 01:05:46 Timp 2231 Cod 0 Puncte
54 Dumitrache David Andrei Aqua Life Swim 01:05:92 Timp 2311 Cod 0 Puncte
55 Nuta Damian Atack Team 01:06:03 Timp 2550 Cod 0 Puncte
56 Bute Dragos Aqua Sport Citius 01:06:70 Timp 3163 Cod 0 Puncte
57 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 01:07:34 Timp 2631 Cod 0 Puncte
58 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 01:07:61 Timp 1964 Cod 0 Puncte
59 Lungu Alexandru Aqua Sport Citius 01:07:78 Timp 3166 Cod 0 Puncte
60 Petrescu Victor NAVI 01:08:21 Timp 3498 Cod 0 Puncte
61 Dinica Ciprian Median Bucuresti 01:09:14 Timp 3063 Cod 0 Puncte
62 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 01:09:44 Timp 2963 Cod 0 Puncte
63 Sandu Antonio Aqua Sport Citius 01:09:89 Timp 2790 Cod 0 Puncte
64 Lupu Ovidiu NAVI 01:10:48 Timp 3039 Cod 0 Puncte
65 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 01:10:72 Timp 3242 Cod 0 Puncte
66 Ilie Alexandru NAVI 01:11:23 Timp 2325 Cod 0 Puncte
67 Pagu Mihail Alexandru Steaua CSA 01:11:27 Timp 2821 Cod 0 Puncte
68 Coanda Eric Aqua Sport Citius 01:11:43 Timp 2961 Cod 0 Puncte
69 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 01:12:41 Timp 3186 Cod 0 Puncte
70 Anghel Tudor Luca Skills Sports 2009 01:13:26 Timp 3272 Cod 0 Puncte
71 Magdalena David Steaua CSA 01:15:93 Timp 2996 Cod 0 Puncte
72 Adam Matei Delfinul Bucuresti 01:17:37 Timp 3264 Cod 0 Puncte
73 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 01:19:33 Timp 2184 Cod 0 Puncte
74 Brill Mihnea NAVI 01:21:02 Timp 3497 Cod 0 Puncte
75 Blidaru David Aqua Sport Citius 01:21:40 Timp 3165 Cod 0 Puncte
76 Andone Alexandru Aqua Sport Citius 01:24:39 Timp 2972 Cod 0 Puncte
77 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 01:24:39 Timp 2964 Cod 0 Puncte
78 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 01:25:51 Timp 2970 Cod 0 Puncte
79 Florea Rares Aqua Sport Citius 01:25:69 Timp 3244 Cod 0 Puncte
80 Badea Gabriel Aqua Sport Citius 01:27:49 Timp 3243 Cod 0 Puncte
81 Matache Antonio Andrei Skills Sports 2009 01:30:91 Timp 3273 Cod 0 Puncte
82 Nehir San David CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2222 Cod 0 Puncte
83 Lupas-Ticu Matteo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2002 Cod 0 Puncte
84 Zelinca David Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3020 Cod 0 Puncte
85 Vatrai Victor Vladimir Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2792 Cod 0 Puncte
86 Paduraru Matei Robert Steaua CSA 99:99:99 Timp 3488 Cod 0 Puncte
87 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1974 Cod 0 Puncte
88 Martinescu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 2549 Cod 0 Puncte
89 Arun Ismail Atack Team 99:99:99 Timp 2988 Cod 0 Puncte
90 Pintiala Stefan Alexandru CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2842 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (9 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:43:57 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:45:88 Timp 1673 Cod 7 Puncte
3 Constantinescu Alexandru Performer 00:45:98 Timp 1514 Cod 6 Puncte
4 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:46:06 Timp 2490 Cod 5 Puncte
5 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:46:65 Timp 1513 Cod 4 Puncte
6 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:47:00 Timp 1948 Cod 3 Puncte
7 Curecheriu Alexandru Gabriel YST Sport Club 00:47:69 Timp 2162 Cod 2 Puncte
8 Scortea Teofil NAVI 00:47:81 Timp 1332 Cod 1 Puncte
9 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:48:96 Timp 1698 Cod 0 Puncte
10 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:49:10 Timp 1455 Cod 0 Puncte
11 Bogdan David Atack Team 00:49:37 Timp 1492 Cod 0 Puncte
12 Tataru Bogdan NAVI 00:49:77 Timp 1983 Cod 0 Puncte
13 Iaschiu Andrei NAVI 00:50:80 Timp 1724 Cod 0 Puncte
14 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:50:91 Timp 1914 Cod 0 Puncte
15 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:51:90 Timp 1614 Cod 0 Puncte
16 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:52:39 Timp 2254 Cod 0 Puncte
17 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:53:19 Timp 1696 Cod 0 Puncte
18 Costache Ionut Dan Performer 00:53:58 Timp 2524 Cod 0 Puncte
19 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:53:66 Timp 3149 Cod 0 Puncte
20 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:53:93 Timp 2269 Cod 0 Puncte
21 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:54:20 Timp 2334 Cod 0 Puncte
22 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:54:44 Timp 1508 Cod 0 Puncte
23 Mojorlic Liviu Bucharest Sport Club 00:54:63 Timp 2191 Cod 0 Puncte
24 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:55:02 Timp 2335 Cod 0 Puncte
25 Dan Tudor YST Sport Club 00:55:20 Timp 2004 Cod 0 Puncte
26 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:55:27 Timp 1721 Cod 0 Puncte
27 Predila Robert Cristian Aqua Life Swim 00:55:65 Timp 2475 Cod 0 Puncte
28 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:55:84 Timp 2635 Cod 0 Puncte
29 Seksi Luca Steaua CSA 00:55:95 Timp 2401 Cod 0 Puncte
30 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02 Timp 2794 Cod 0 Puncte
31 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Life Swim 00:56:15 Timp 2484 Cod 0 Puncte
32 Stefanescu Rares Andrei Median Bucuresti 00:56:32 Timp 2495 Cod 0 Puncte
33 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:56:32 Timp 2979 Cod 0 Puncte
34 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:56:39 Timp 1954 Cod 0 Puncte
35 Rosu Marius NAVI 00:56:62 Timp 1515 Cod 0 Puncte
36 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:57:16 Timp 1502 Cod 0 Puncte
37 Tuchila Ionut Alexandru Bucharest Sport Club 00:57:31 Timp 2838 Cod 0 Puncte
38 Fleschiu David Atack Team 00:57:73 Timp 3218 Cod 0 Puncte
39 Livciuc Cezar Median Bucuresti 00:57:77 Timp 3061 Cod 0 Puncte
40 Costescu Stefan Atack Team 00:57:80 Timp 2554 Cod 0 Puncte
41 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:57:93 Timp 3024 Cod 0 Puncte
42 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 00:58:02 Timp 1955 Cod 0 Puncte
43 Dinu Stefan C.S. Aquatonics 00:58:09 Timp 3354 Cod 0 Puncte
44 Paleodimopoulos Nikolas Renovatio S.C. 00:58:61 Timp 3128 Cod 0 Puncte
45 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07 Timp 2171 Cod 0 Puncte
46 Iancu Dan Cristian YST Sport Club 00:59:17 Timp 2317 Cod 0 Puncte
47 Pirosca Costin Steaua CSA 01:00:00 Timp 3493 Cod 0 Puncte
48 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 01:00:48 Timp 2973 Cod 0 Puncte
49 Beleuz Luca Pescarusul Izvorani 01:00:76 Timp 2471 Cod 0 Puncte
50 Ionescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:86 Timp 2800 Cod 0 Puncte
51 Voicu Catalin NAVI 01:01:72 Timp 2613 Cod 0 Puncte
52 Zorzoliu Radu Stefan Renovatio S.C. 01:02:00 Timp 1490 Cod 0 Puncte
53 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 01:02:02 Timp 2005 Cod 0 Puncte
54 Barbu Luis Aqua Sport Citius 01:02:17 Timp 2975 Cod 0 Puncte
55 Sediq Edris NAVI 01:02:22 Timp 3032 Cod 0 Puncte
56 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:02:27 Timp 2319 Cod 0 Puncte
57 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:02:46 Timp 1636 Cod 0 Puncte
58 Ellersdorfer Filip C.S. Barracuda Campina 01:02:65 Timp 2922 Cod 0 Puncte
59 Visan Silviu Aqua Sport Citius 01:03:12 Timp 2977 Cod 0 Puncte
60 Iancu Razvan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:04:12 Timp 2799 Cod 0 Puncte
61 Matei Razvan Aqua Sport Citius 01:04:46 Timp 3160 Cod 0 Puncte
62 Dumitrescu Mihai NAVI 01:04:75 Timp 3030 Cod 0 Puncte
63 Mihaescu Calin Aqua Sport Citius 01:04:79 Timp 2974 Cod 0 Puncte
64 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 01:05:21 Timp 3213 Cod 0 Puncte
65 Ion David Alexandru Steaua CSA 01:05:71 Timp 3252 Cod 0 Puncte
66 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 01:06:06 Timp 3156 Cod 0 Puncte
67 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:06:22 Timp 1761 Cod 0 Puncte
68 Rosu Alexandru Ciprian Bucharest Sport Club 01:06:34 Timp 2444 Cod 0 Puncte
69 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:07:32 Timp 3475 Cod 0 Puncte
70 Beleuz Andrei Pescarusul Izvorani 01:07:38 Timp 2472 Cod 0 Puncte
71 Suciu Matei Alexandru Steaua CSA 01:07:59 Timp 3122 Cod 0 Puncte
72 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:07:77 Timp 2802 Cod 0 Puncte
73 Radu Mihai NAVI 01:08:50 Timp 3031 Cod 0 Puncte
74 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:10:12 Timp 2803 Cod 0 Puncte
75 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57 Timp 2798 Cod 0 Puncte
76 Matei Vlad Aqua Sport Citius 01:11:39 Timp 3159 Cod 0 Puncte
77 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:68 Timp 2804 Cod 0 Puncte
78 Zob Alexandru Mihai C.S. Toma's Ploiesti 01:12:11 Timp 1656 Cod 0 Puncte
79 Stan Matei Petrolul Ploiesti 01:15:79 Timp 3439 Cod 0 Puncte
80 Ion Rares Andrei Skills Sports 2009 01:16:16 Timp 3274 Cod 0 Puncte
81 Vasilescu Danut YST Sport Club 01:16:19 Timp 3483 Cod 0 Puncte
82 Badea Stefan Aqua Life Swim 01:30:09 Timp 3482 Cod 0 Puncte
83 Sarbov Ioan Adrian Bucharest Sport Club 01:44:19 Timp 3515 Cod 0 Puncte
84 Iordan Matei CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2843 Cod 0 Puncte
85 Coman Vlad Gabriel NAVI 99:99:99 Timp 3504 Cod 0 Puncte
86 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2069 Cod 0 Puncte
87 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1474 Cod 0 Puncte
88 Pirvu Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp 3510 Cod 0 Puncte
89 Dima Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2929 Cod 0 Puncte
90 Dragomir David Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2326 Cod 0 Puncte
91 Breazu Luca Ioan NAVI 99:99:99 Timp 1725 Cod 0 Puncte
92 Gafa Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3023 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:46:86 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:48:78 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Matei Petra Dora Bucharest Sport Club 00:49:55 Timp 1797 Cod 6 Puncte
4 Alemnaritei Alexandra Performer 00:49:70 Timp 1980 Cod 5 Puncte
5 Fulea Maria NAVI 00:50:85 Timp 1981 Cod 4 Puncte
6 Frunza Ingrid Steaua CSA 00:52:94 Timp 3001 Cod 3 Puncte
7 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:53:05 Timp 2293 Cod 2 Puncte
8 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:54:49 Timp 2298 Cod 1 Puncte
9 Preotu Maria Antonia Performer 00:54:82 Timp 1991 Cod 0 Puncte
10 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 00:54:87 Timp 2272 Cod 0 Puncte
11 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:56:10 Timp 1957 Cod 0 Puncte
12 Mircea Cosmina Aqua Sport Citius 00:56:81 Timp 2411 Cod 0 Puncte
13 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 00:57:16 Timp 2944 Cod 0 Puncte
14 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:58:07 Timp 2152 Cod 0 Puncte
15 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:58:53 Timp 3056 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Maria C.S. Barracuda Campina 00:58:81 Timp 2528 Cod 0 Puncte
17 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:59:14 Timp 3492 Cod 0 Puncte
18 Enache Maria Atack Team 00:59:83 Timp 2983 Cod 0 Puncte
19 Preda Irina Ana Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00 Timp 3096 Cod 0 Puncte
20 Constantinescu Briana Elena Aqua Sport Citius 01:00:85 Timp 2314 Cod 0 Puncte
21 Vasilescu Ema Cristina Bucharest Sport Club 01:01:34 Timp 3146 Cod 0 Puncte
22 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 01:01:54 Timp 3175 Cod 0 Puncte
23 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 01:01:95 Timp 2440 Cod 0 Puncte
24 Ilie Ilinca Bucharest Sport Club 01:03:22 Timp 2835 Cod 0 Puncte
25 Popa Oriana Atack Team 01:03:47 Timp 2572 Cod 0 Puncte
26 Stoian Oprea Alexandra Cristina Skills Sports 2009 01:04:43 Timp 3277 Cod 0 Puncte
27 Gonea Antonia Skills Sports 2009 01:04:97 Timp 3278 Cod 0 Puncte
28 Dorcea Andreea Camelia Colegiul "Emil Racovita" 01:04:99 Timp 2815 Cod 0 Puncte
29 Voicu Alessia Ana Maria NAVI 01:05:15 Timp 3139 Cod 0 Puncte
30 Rosu Alessia Steaua CSA 01:05:83 Timp 2614 Cod 0 Puncte
31 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:06:01 Timp 3222 Cod 0 Puncte
32 Gorcea Sabrina YST Sport Club 01:06:02 Timp 2581 Cod 0 Puncte
33 Calin Daria Mihaela CSS 2 Bucuresti 01:06:20 Timp 1949 Cod 0 Puncte
34 Savin Martha NAVI 01:06:48 Timp 3033 Cod 0 Puncte
35 Terteleac Mara Ioana CSS 1 Bucuresti 01:06:66 Timp 2546 Cod 0 Puncte
36 Ruse Claudia Steaua CSA 01:06:88 Timp 2615 Cod 0 Puncte
37 Arhire Roxana NAVI 01:07:37 Timp 3036 Cod 0 Puncte
38 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 01:07:48 Timp 2727 Cod 0 Puncte
39 Eftimie Bianca Maria Steaua CSA 01:08:07 Timp 3119 Cod 0 Puncte
40 Macovei Mara Ioana Aqua Sport Citius 01:08:11 Timp 3177 Cod 0 Puncte
41 Badea Cornelia Ioana Steaua CSA 01:08:61 Timp 3490 Cod 0 Puncte
42 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:39 Timp 3095 Cod 0 Puncte
43 Keiany Maryam Bucharest Sport Club 01:09:88 Timp 3066 Cod 0 Puncte
44 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 01:11:40 Timp 3225 Cod 0 Puncte
45 Minciuna Andreea Delfinul Bucuresti 01:12:01 Timp 3182 Cod 0 Puncte
46 Stanescu Mihaela Aqua Sport Citius 01:13:08 Timp 3176 Cod 0 Puncte
47 Socate Raluca Delfinul Bucuresti 01:16:38 Timp 3018 Cod 0 Puncte
48 Casmoiu Alexia Maria Aquis Bucuresti 01:17:03 Timp 3214 Cod 0 Puncte
49 Pletoiu Maria Steaua CSA 01:17:30 Timp 2994 Cod 0 Puncte