Rezultatele finale pentru Campionat Municipal OPEN Copii 10-11, Cadeti 12-14, Juniori 15-16, Tineret 17-18, Editia 2015

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) B

1 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:31:59 Timp A0272 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 00:31:70 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:31:92 Timp A1124 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:32:47 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:32:61 Timp 1672 Cod 4 Puncte
5 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:32:61 Timp 1297 Cod 4 Puncte
6 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:32:95 Timp 1519 Cod 3 Puncte
7 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:33:25 Timp 1852 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Alexandru Club Daimon 00:34:82 Timp 2381 Cod 1 Puncte
9 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:34:97 Timp 1703 Cod 0 Puncte
10 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:35:18 Timp 1491 Cod 0 Puncte
11 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:35:22 Timp 1375 Cod 0 Puncte
12 Oana Florin Laurentiu Aqua Life Swim 00:35:23 Timp 2161 Cod 0 Puncte
13 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:35:33 Timp 2404 Cod 0 Puncte
14 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:35:41 Timp 2323 Cod 0 Puncte
15 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:35:63 Timp 1404 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:35:67 Timp 1556 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:35:70 Timp 2505 Cod 0 Puncte
18 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:35:73 Timp 1702 Cod 0 Puncte
19 Stoican Nicolae NAVI 00:35:73 Timp A0651 Cod 0 Puncte
20 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:35:74 Timp A0829 Cod 0 Puncte
21 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:36:08 Timp 1837 Cod 0 Puncte
22 Curariu Luca Victor Performer 00:36:58 Timp A0273 Cod 0 Puncte
23 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:36:69 Timp 1456 Cod 0 Puncte
24 Voloseniuc Matei Sporting Club Piatra Neamt 00:36:72 Timp 3317 Cod 0 Puncte
25 Mihai David Bucharest Sport Club 00:36:72 Timp 2503 Cod 0 Puncte
26 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:36:89 Timp 2394 Cod 0 Puncte
27 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:37:09 Timp 1377 Cod 0 Puncte
28 Niculae Alexei NAVI 00:37:17 Timp 2266 Cod 0 Puncte
29 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:37:19 Timp A1105 Cod 0 Puncte
30 Tudor Daris Matei Performer 00:37:25 Timp 1434 Cod 0 Puncte
31 Cornaciu Stefan NAVI 00:37:46 Timp 2075 Cod 0 Puncte
32 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:37:85 Timp 1462 Cod 0 Puncte
33 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:37:87 Timp 2637 Cod 0 Puncte
34 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:37:93 Timp 2036 Cod 0 Puncte
35 Preotu Luca Ioan Performer 00:38:01 Timp 1281 Cod 0 Puncte
36 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 00:38:06 Timp 2621 Cod 0 Puncte
37 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 00:38:31 Timp 2263 Cod 0 Puncte
38 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:31 Timp 1411 Cod 0 Puncte
39 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:38:33 Timp 2265 Cod 0 Puncte
40 Lazar Andrei Steaua CSA 00:38:57 Timp 1844 Cod 0 Puncte
41 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 00:38:60 Timp 1520 Cod 0 Puncte
42 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:38:61 Timp 1735 Cod 0 Puncte
43 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:38:84 Timp 1845 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:38:87 Timp 1728 Cod 0 Puncte
45 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92 Timp 2433 Cod 0 Puncte
46 Paraschiv Mario NAVI 00:39:58 Timp 2459 Cod 0 Puncte
47 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 00:39:88 Timp 1483 Cod 0 Puncte
48 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:40:27 Timp 3114 Cod 0 Puncte
49 Onel Rares Petru Tenis Club 2000 00:40:40 Timp 3138 Cod 0 Puncte
50 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:40:46 Timp 2403 Cod 0 Puncte
51 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 00:40:60 Timp 2279 Cod 0 Puncte
52 Ursu Tudor Nicolae NAVI 00:40:66 Timp 2267 Cod 0 Puncte
53 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 00:40:90 Timp 1830 Cod 0 Puncte
54 Ciurea Stefan Performer 00:41:45 Timp 2330 Cod 0 Puncte
55 Olteanu Andrei Aqua Life Swim 00:41:64 Timp 2474 Cod 0 Puncte
56 Cimpeanu Mihai Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:42:16 Timp 3193 Cod 0 Puncte
57 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:42:35 Timp 3318 Cod 0 Puncte
58 Stratulat Mihnea Aquis Bucuresti 00:43:26 Timp 3294 Cod 0 Puncte
59 Ilie David Florin Steaua CSA 00:43:30 Timp 2488 Cod 0 Puncte
60 Comanescu David Bucharest Sport Club 00:43:87 Timp 1368 Cod 0 Puncte
61 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 00:44:18 Timp 1473 Cod 0 Puncte
62 Harabagiu George NAVI 00:44:30 Timp A0813 Cod 0 Puncte
63 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:46:11 Timp 3025 Cod 0 Puncte
64 Dragomir Mircea Constantin Steaua CSA 00:49:59 Timp 2826 Cod 0 Puncte
65 Panaiteanu Alexandru Median Bucuresti 00:59:29 Timp 2820 Cod 0 Puncte
66 Buzatu Radu Cristian YST Sport Club 99:99:99 Timp 2416 Cod 0 Puncte
67 Bujor Stefan CS Free Style 99:99:99 Timp 2489 Cod 0 Puncte
68 Curca David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3126 Cod 0 Puncte
69 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte
70 Damian Mihnea Steaua CSA 99:99:99 Timp 2997 Cod 0 Puncte
71 Lisac Tudor Steaua CSA 99:99:99 Timp 2483 Cod 0 Puncte
72 Miron Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2932 Cod 0 Puncte
73 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1506 Cod 0 Puncte
74 Gherasim Rares Iulian Performer 99:99:99 Timp 2329 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (11 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:30:57 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:30:86 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:30:93 Timp 1412 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:31:24 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 00:31:35 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:32:12 Timp 1333 Cod 3 Puncte
7 Rotaru Cosmin Sporting Club Piatra Neamt 00:32:61 Timp 1188 Cod 2 Puncte
8 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:32:71 Timp A0725 Cod 1 Puncte
9 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:33:43 Timp A0376 Cod 0 Puncte
10 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49 Timp A0722 Cod 0 Puncte
11 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:49 Timp 1400 Cod 0 Puncte
12 Harsulescu Mihai NAVI 00:33:58 Timp 1413 Cod 0 Puncte
13 Petrache Darius NAVI 00:33:66 Timp 1641 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:33:70 Timp A0278 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:33:72 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:33:92 Timp 1364 Cod 0 Puncte
17 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:33:92 Timp A0729 Cod 0 Puncte
18 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:33:96 Timp A0280 Cod 0 Puncte
19 Neagu Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:34:10 Timp 1860 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:34:60 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Rauta Matei Cristian NAVI 00:34:82 Timp 2264 Cod 0 Puncte
22 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:88 Timp 1408 Cod 0 Puncte
23 Rosu Patrick Steaua CSA 00:34:91 Timp A1125 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:35:71 Timp A1009 Cod 0 Puncte
25 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:35:91 Timp A0112 Cod 0 Puncte
26 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:35:92 Timp 1730 Cod 0 Puncte
27 Turta Andrei Steaua CSA 00:36:16 Timp 1419 Cod 0 Puncte
28 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:36:53 Timp 1373 Cod 0 Puncte
29 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:36:78 Timp 1382 Cod 0 Puncte
30 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99 Timp A0718 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30 Timp 1401 Cod 0 Puncte
32 Tengher Alexandru NAVI 00:37:33 Timp 2331 Cod 0 Puncte
33 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:34 Timp 1399 Cod 0 Puncte
34 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:37:55 Timp 2200 Cod 0 Puncte
35 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:37:55 Timp 1293 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:37:64 Timp A0531 Cod 0 Puncte
37 Schampeche Raul Mihai Steaua CSA 00:37:89 Timp 2765 Cod 0 Puncte
38 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17 Timp 1457 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:32 Timp 1406 Cod 0 Puncte
40 Bondei Radu Triumf Bucuresti 00:40:33 Timp 3321 Cod 0 Puncte
41 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:40:58 Timp 2089 Cod 0 Puncte
42 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:41:13 Timp 2310 Cod 0 Puncte
43 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30 Timp 2294 Cod 0 Puncte
44 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:41 Timp 1416 Cod 0 Puncte
45 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:42:16 Timp 1405 Cod 0 Puncte
46 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:42:90 Timp 1624 Cod 0 Puncte
47 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:42:95 Timp 2087 Cod 0 Puncte
48 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:44:86 Timp 1802 Cod 0 Puncte
49 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:45:06 Timp 1652 Cod 0 Puncte
50 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 00:45:98 Timp 1646 Cod 0 Puncte
51 Badea Antonio Emanuel Steaua CSA 00:46:13 Timp 3319 Cod 0 Puncte
52 Wang Octavian Skills Sports 2009 00:50:69 Timp 3311 Cod 0 Puncte
53 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte
54 Tofan David Stefan Skills Sports 2009 99:99:99 Timp 3312 Cod 0 Puncte
55 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte
56 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2643 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (12 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:29:47 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 00:31:12 Timp A0694 Cod 7 Puncte
3 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:24 Timp A0699 Cod 6 Puncte
4 Peter Arthur Cristian NAVI 00:31:56 Timp 1732 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:31:97 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:32:25 Timp 1688 Cod 3 Puncte
7 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:32:51 Timp A0398 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:32:57 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:32:83 Timp A0605 Cod 0 Puncte
10 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:33:12 Timp A0604 Cod 0 Puncte
11 Tancu Benedek Carlos Renovatio S.C. 00:33:55 Timp A0534 Cod 0 Puncte
12 Popescu Daniel Bucharest Sport Club 00:34:03 Timp 2086 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:34:05 Timp 1304 Cod 0 Puncte
14 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65 Timp A0713 Cod 0 Puncte
15 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:35:74 Timp A0386 Cod 0 Puncte
16 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:36:08 Timp 1901 Cod 0 Puncte
17 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:36:34 Timp A0383 Cod 0 Puncte
18 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:36:53 Timp 1384 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Mircea Razvan Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:36:76 Timp 2648 Cod 0 Puncte
20 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:36:85 Timp 1836 Cod 0 Puncte
21 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:24 Timp A1014 Cod 0 Puncte
22 El Lakkis Hussein Skills Sports 2009 00:38:01 Timp 2236 Cod 0 Puncte
23 Fotache Andrei Tenis Club 2000 00:38:03 Timp 2516 Cod 0 Puncte
24 Gruia Vasile Robert CSS 2 Bucuresti 00:40:70 Timp 2517 Cod 0 Puncte
25 Gherghina Adrian Skills Sports 2009 00:45:66 Timp 3310 Cod 0 Puncte
26 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 00:46:76 Timp 3293 Cod 0 Puncte
27 Mitu Cristian Iulian Skills Sports 2009 00:46:85 Timp 3309 Cod 0 Puncte
28 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0399 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (13 ani) B

1 Stan Leon Performer 00:27:46 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:27:89 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:27:90 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:70 Timp A0470 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:28:95 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:30:31 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Dragan Rares Stefan NAVI 00:30:48 Timp 2042 Cod 2 Puncte
8 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:30:59 Timp A0553 Cod 1 Puncte
9 Abry Matheo Renovatio S.C. 00:31:87 Timp 2652 Cod 0 Puncte
10 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:31:98 Timp A0408 Cod 0 Puncte
11 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70 Timp A0501 Cod 0 Puncte
12 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 00:32:89 Timp 1270 Cod 0 Puncte
13 Marfon Sergiu CSS Dinamo 00:34:00 Timp A0123 Cod 0 Puncte
14 Comendant Cristian Bucharest Sport Club 00:34:41 Timp 2679 Cod 0 Puncte
15 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 00:35:60 Timp 3295 Cod 0 Puncte
16 Vanghelescu David Bucharest Sport Club 00:36:48 Timp 2012 Cod 0 Puncte
17 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 00:37:08 Timp 2041 Cod 0 Puncte
18 Coman Radu Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp A0580 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (14 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:26:69 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:27:24 Timp A0025 Cod 7 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:28:36 Timp A0599 Cod 6 Puncte
4 Solea Luca Tenis Club 2000 00:29:04 Timp A0199 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 00:29:43 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:29:49 Timp A0091 Cod 3 Puncte
7 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:29:60 Timp 1329 Cod 2 Puncte
8 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:29:61 Timp 1324 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:29:75 Timp A0579 Cod 0 Puncte
10 Tutugan Stefan Triumf Bucuresti 00:30:43 Timp 3320 Cod 0 Puncte
11 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:30:61 Timp 1325 Cod 0 Puncte
12 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:31:36 Timp A0224 Cod 0 Puncte
13 Coman Tudor CSS Dinamo 00:31:50 Timp 2248 Cod 0 Puncte
14 Ciuhat Florin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:12 Timp A0045 Cod 0 Puncte
15 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 00:32:29 Timp A0337 Cod 0 Puncte
16 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:34:15 Timp A0612 Cod 0 Puncte
17 Dobre Eduard Stefan Skills Sports 2009 00:36:05 Timp 3307 Cod 0 Puncte
18 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:36:28 Timp 3297 Cod 0 Puncte
19 Nuta Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38 Timp 2515 Cod 0 Puncte
20 Apostol Mihai Skills Sports 2009 00:37:94 Timp 3308 Cod 0 Puncte
21 Vasile Cristian Tenis Club 2000 00:38:05 Timp 3315 Cod 0 Puncte
22 Ion Stefan Renovatio S.C. 00:57:09 Timp 3296 Cod 0 Puncte
23 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0068 Cod 0 Puncte
24 Vlad Giulio Marco NAVI 99:99:99 Timp A0228 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (10 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 00:33:02 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:33:17 Timp 2388 Cod 7 Puncte
3 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:33:78 Timp A0236 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:34:41 Timp A0794 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 00:34:77 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:35:34 Timp 1701 Cod 3 Puncte
7 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:35:49 Timp 2295 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:35:62 Timp A0811 Cod 1 Puncte
9 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:35:68 Timp A0600 Cod 0 Puncte
10 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:36:57 Timp 2106 Cod 0 Puncte
11 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:36:71 Timp 2636 Cod 0 Puncte
12 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:36:81 Timp 1315 Cod 0 Puncte
13 Andrei Eva YST Sport Club 00:36:96 Timp 2250 Cod 0 Puncte
14 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:37:05 Timp A0802 Cod 0 Puncte
15 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:37:38 Timp 1280 Cod 0 Puncte
16 Petrache Maria NAVI 00:37:49 Timp 2288 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:37:74 Timp 1752 Cod 0 Puncte
18 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:37:97 Timp 1345 Cod 0 Puncte
19 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:38:58 Timp 1264 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:38:67 Timp A1168 Cod 0 Puncte
21 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:38:99 Timp 2931 Cod 0 Puncte
22 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:39:03 Timp 1776 Cod 0 Puncte
23 Niculita Florentina Diana NAVI 00:39:06 Timp 2276 Cod 0 Puncte
24 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:39:81 Timp 1642 Cod 0 Puncte
25 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:39:84 Timp 1263 Cod 0 Puncte
26 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:40:01 Timp A0238 Cod 0 Puncte
27 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:40:16 Timp A0787 Cod 0 Puncte
28 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:40:32 Timp 2305 Cod 0 Puncte
29 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71 Timp 1410 Cod 0 Puncte
30 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:40:75 Timp 2824 Cod 0 Puncte
31 Cipca Aida Maria NAVI 00:40:99 Timp 2545 Cod 0 Puncte
32 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:16 Timp 1443 Cod 0 Puncte
33 Pelin Giulia Steaua CSA 00:41:62 Timp 2395 Cod 0 Puncte
34 Vijiala Andreu Laura Alexandra Tenis Club 2000 00:41:92 Timp 3136 Cod 0 Puncte
35 Ulmeanu Iulia Aqua Life Swim 00:41:99 Timp 2322 Cod 0 Puncte
36 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:42:31 Timp 2638 Cod 0 Puncte
37 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:42:61 Timp 1898 Cod 0 Puncte
38 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:42:81 Timp 2839 Cod 0 Puncte
39 Ghita Larisa Gabriela Aqua Life Swim 00:42:84 Timp 2468 Cod 0 Puncte
40 Titiriga Daria Nicoleta NAVI 00:42:89 Timp 1274 Cod 0 Puncte
41 Solomon Ioana NAVI 00:43:25 Timp 1884 Cod 0 Puncte
42 Secureanu Bianca Ioana Delfinul Bucuresti 00:43:26 Timp 1273 Cod 0 Puncte
43 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:43:50 Timp 1905 Cod 0 Puncte
44 Ilie Claudia CSS 1 Bucuresti 00:44:38 Timp 2092 Cod 0 Puncte
45 Tanase Iarina Maria Bucharest Sport Club 00:44:41 Timp 2262 Cod 0 Puncte
46 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:45:34 Timp 3299 Cod 0 Puncte
47 Stoiciu Cristina Elena Bucharest Sport Club 00:45:35 Timp 2195 Cod 0 Puncte
48 Tanasa Mara Delfinul Bucuresti 00:45:65 Timp 3325 Cod 0 Puncte
49 Breahna Alexandra Aqua Life Swim 00:47:50 Timp 2409 Cod 0 Puncte
50 Florea Anda Maria Delfinul Bucuresti 00:47:96 Timp 3326 Cod 0 Puncte
51 Pasa Sarah Corina CSS Dinamo 00:47:97 Timp 1392 Cod 0 Puncte
52 Urucu Bianca Ioana Median Bucuresti 00:51:72 Timp 1615 Cod 0 Puncte
53 Lefter Maria Tenis Club 2000 00:53:71 Timp 3301 Cod 0 Puncte
54 Nuta Daria Delfinul Bucuresti 01:03:30 Timp 3329 Cod 0 Puncte
55 Stamatiade Maria Delfinul Bucuresti 01:07:46 Timp 3327 Cod 0 Puncte
56 Radu Rebeca CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2105 Cod 0 Puncte
57 Vladut Claudia Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 3328 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (11 ani) F

1 Constantin Diana Steaua CSA 00:32:12 Timp A0528 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:32:73 Timp A0242 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:32:94 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:33:08 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca Maria NAVI 00:33:38 Timp A0244 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Alexia NAVI 00:33:79 Timp 2217 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:34:21 Timp A0342 Cod 2 Puncte
8 Radic Tara NAVI 00:34:29 Timp A1130 Cod 1 Puncte
9 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:34:44 Timp 2502 Cod 0 Puncte
10 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:34:51 Timp A0822 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 00:34:59 Timp A1010 Cod 0 Puncte
12 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:34:75 Timp 1778 Cod 0 Puncte
13 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:35:61 Timp 1398 Cod 0 Puncte
14 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:35:75 Timp A0241 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:36:13 Timp 1390 Cod 0 Puncte
16 Tarabega Anca Maria NAVI 00:36:35 Timp 1379 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:37:10 Timp 1407 Cod 0 Puncte
18 Manea Catalina CSS Dinamo 00:37:24 Timp 2422 Cod 0 Puncte
19 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:42 Timp A0666 Cod 0 Puncte
20 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:38:82 Timp 2470 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:14 Timp 1465 Cod 0 Puncte
22 Cantacuz Raphaela Aqua Life Swim 00:39:17 Timp 2164 Cod 0 Puncte
23 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:39:71 Timp 2443 Cod 0 Puncte
24 Ilisei Erica Steaua CSA 00:40:49 Timp 3316 Cod 0 Puncte
25 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 00:40:74 Timp A0364 Cod 0 Puncte
26 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:41:84 Timp 1438 Cod 0 Puncte
27 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47 Timp 1629 Cod 0 Puncte
28 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:42:54 Timp 1403 Cod 0 Puncte
29 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:42:65 Timp 2096 Cod 0 Puncte
30 Ilie Daria Nicola Tenis Club 2000 00:43:12 Timp 1647 Cod 0 Puncte
31 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:43:22 Timp 1630 Cod 0 Puncte
32 Banescu Bianca Steaua CSA 00:43:69 Timp 1441 Cod 0 Puncte
33 Radu Andreea Bucharest Sport Club 00:44:97 Timp 3323 Cod 0 Puncte
34 Grigoroiu Daria Bucharest Sport Club 00:46:24 Timp 3322 Cod 0 Puncte
35 Parpala Antonia Simona Aquis Bucuresti 00:46:80 Timp 3292 Cod 0 Puncte
36 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:48:04 Timp 2439 Cod 0 Puncte
37 Altiparmak Clara Suzan Skills Sports 2009 00:50:33 Timp 3313 Cod 0 Puncte
38 Ungur Ioana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3298 Cod 0 Puncte
39 Stanica Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte
40 Ioana Daria Maria NAVI 99:99:99 Timp 1300 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (12 ani) F

1 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70 Timp A0348 Cod 9 Puncte
2 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:32:33 Timp A0344 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 00:33:21 Timp A0252 Cod 6 Puncte
4 Iordache Andreea Diana NAVI 00:34:58 Timp 1731 Cod 5 Puncte
5 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:35:03 Timp A0670 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:35:14 Timp A0593 Cod 3 Puncte
7 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:36:03 Timp A0784 Cod 2 Puncte
8 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:37:27 Timp A0673 Cod 1 Puncte
9 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:37:81 Timp A0683 Cod 0 Puncte
10 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84 Timp A0671 Cod 0 Puncte
11 Moldovanu Ioana Tenis Club 2000 00:48:02 Timp 3303 Cod 0 Puncte
12 Popa Madalina Elena NAVI 99:99:99 Timp 1309 Cod 0 Puncte

9. 50 metri liber (13 ani) F

1 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:30:06 Timp A0445 Cod 9 Puncte
2 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:32:36 Timp A0453 Cod 7 Puncte
3 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 00:33:48 Timp 1808 Cod 6 Puncte
4 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08 Timp 1418 Cod 5 Puncte
5 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:35:22 Timp A0317 Cod 4 Puncte
6 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:35:28 Timp A0444 Cod 3 Puncte
7 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 00:35:71 Timp 2380 Cod 2 Puncte
8 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 00:36:54 Timp 3081 Cod 1 Puncte
9 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0318 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (14 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:27:34 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 00:28:97 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:29:12 Timp A0331 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:30:32 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta NAVI 00:30:46 Timp A0640 Cod 4 Puncte
6 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:28 Timp A0463 Cod 3 Puncte
7 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:73 Timp A0204 Cod 2 Puncte
8 Dragan Theodora Steaua CSA 00:32:50 Timp A0262 Cod 1 Puncte
9 Nita Andreea NAVI 00:32:88 Timp A0261 Cod 0 Puncte
10 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:33:65 Timp A0780 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Corina Steaua CSA 00:34:54 Timp A0613 Cod 0 Puncte
12 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:34 Timp A0140 Cod 0 Puncte
13 Marin Sorana Ioana Steaua CSA 00:36:16 Timp A0462 Cod 0 Puncte
14 Panait Ana Maria Skills Sports 2009 00:37:72 Timp 3306 Cod 0 Puncte
15 Brat Rebeca Anastasia Skills Sports 2009 00:39:02 Timp 3305 Cod 0 Puncte
16 Kiraly Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:31 Timp 3304 Cod 0 Puncte
17 Moldovanu Ana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 3302 Cod 0 Puncte

11. 200 metri liber (12 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:24:17 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:28:00 Timp A0460 Cod 7 Puncte
3 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 02:28:69 Timp A0694 Cod 6 Puncte
4 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:28:83 Timp 1688 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian NAVI 02:30:84 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:31:14 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:37:71 Timp A0398 Cod 2 Puncte
8 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:41:60 Timp A1127 Cod 1 Puncte
9 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 02:41:86 Timp A0538 Cod 0 Puncte
10 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:46:31 Timp 1304 Cod 0 Puncte
11 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 02:57:75 Timp A0693 Cod 0 Puncte
12 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 02:59:46 Timp A0564 Cod 0 Puncte
13 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 03:01:59 Timp 1901 Cod 0 Puncte
14 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 03:03:33 Timp 1384 Cod 0 Puncte
15 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 03:04:89 Timp 1836 Cod 0 Puncte
16 Sendroiu Andrei Cristian Performer 03:08:07 Timp 3314 Cod 0 Puncte
17 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:09:94 Timp A1014 Cod 0 Puncte
18 Ene Cristian Aqua Life Swim 03:35:67 Timp 3324 Cod 0 Puncte
19 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0532 Cod 0 Puncte
20 Meghea Dominic Andrei Performer 99:99:99 Timp A0610 Cod 0 Puncte

12. 200 metri liber (13 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 02:14:38 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 02:15:68 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 02:20:34 Timp 1372 Cod 6 Puncte
4 Dragan Rares Stefan NAVI 02:26:36 Timp 2042 Cod 5 Puncte
5 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:33:34 Timp A0477 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:37:26 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Marin Stefan Steaua CSA 02:37:40 Timp A0126 Cod 2 Puncte
8 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 02:39:99 Timp A0473 Cod 1 Puncte
9 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 02:42:81 Timp A1126 Cod 0 Puncte
10 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:43:63 Timp A0491 Cod 0 Puncte
11 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 02:48:51 Timp A0501 Cod 0 Puncte
12 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 03:00:94 Timp A0479 Cod 0 Puncte
13 Pusca Toma Sorin CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0809 Cod 0 Puncte

13. 200 metri liber (14 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:12:15 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 02:20:27 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:26:67 Timp A0224 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:27:96 Timp A0329 Cod 5 Puncte
5 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 02:29:83 Timp A0091 Cod 4 Puncte
6 Tutugan Stefan Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 3320 Cod 0 Puncte

14. 200 metri liber (15 ani) B

1 Bran Ionel Steaua CSA 02:07:39 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 02:11:12 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:11:97 Timp A0218 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:19:52 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 02:21:94 Timp A0071 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Bucharest Sport Club 02:22:10 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 02:25:35 Timp A0841 Cod 2 Puncte
8 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 02:44:91 Timp A1163 Cod 1 Puncte
9 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:56:83 Timp A0858 Cod 0 Puncte

15. 200 metri liber (16 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:01:90 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:08:10 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:11:11 Timp A0120 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:16:68 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:18:94 Timp A0893 Cod 4 Puncte
6 Comnea Cristian Steaua CSA 02:22:00 Timp A0047 Cod 3 Puncte
7 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 02:35:43 Timp 1470 Cod 2 Puncte

16. 200 metri liber (17 ani) B

1 Golovca Valentin Steaua CSA 02:02:32 Timp A0846 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:04:54 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:05:09 Timp A0853 Cod 6 Puncte
4 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:24:32 Timp A0890 Cod 5 Puncte

18. 200 metri liber (12 ani) F

1 Scortea Ecaterina NAVI 02:30:47 Timp A0247 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:31:88 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:32:79 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 02:47:75 Timp A0593 Cod 5 Puncte
5 Popa Madalina Elena NAVI 02:56:72 Timp 1309 Cod 4 Puncte
6 Patru Maria Dinamo Bucuresti 03:02:43 Timp 1900 Cod 3 Puncte
7 Voicu Maria NAVI 03:07:01 Timp 2372 Cod 2 Puncte
8 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1322 Cod 0 Puncte

19. 200 metri liber (13 ani) F

1 Mocanu Cristina Erika NAVI 02:31:29 Timp A0625 Cod 9 Puncte
2 Marin Carmen CSS Dinamo 02:33:12 Timp 1442 Cod 7 Puncte
3 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 02:33:45 Timp A0442 Cod 6 Puncte
4 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 02:35:87 Timp A0315 Cod 5 Puncte
5 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 02:39:53 Timp A0453 Cod 4 Puncte
6 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 02:52:53 Timp A0443 Cod 3 Puncte

20. 200 metri liber (14 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:11:55 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Danila Tia Maria Steaua CSA 02:21:09 Timp A0331 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:21:80 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:28:43 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 02:32:75 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora Steaua CSA 02:33:83 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Davidescu Adriana Steaua CSA 02:41:76 Timp A0058 Cod 2 Puncte
8 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 02:55:41 Timp A0780 Cod 1 Puncte

21. 200 metri liber (15 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:12:60 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:24:96 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:25:86 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:48:10 Timp A0172 Cod 5 Puncte

22. 200 metri liber (16 ani) F

1 Nastasa Adina Sporting Club Piatra Neamt 02:18:45 Timp A1097 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Steaua CSA 02:24:11 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 02:25:79 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 02:36:13 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0866 Cod 0 Puncte

23. 200 metri liber (17 ani) F

1 Dragomir Andreea Steaua CSA 02:28:60 Timp A0963 Cod 9 Puncte
2 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 02:32:97 Timp A0928 Cod 7 Puncte

24. 200 metri liber (18 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 02:28:71 Timp A0268 Cod 9 Puncte

25. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:11:42 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:14:64 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Morariu Luca Ioan Performer 01:14:76 Timp A0296 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:16:24 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:18:86 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:20:53 Timp 1305 Cod 3 Puncte
7 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:37:59 Timp A0564 Cod 2 Puncte
8 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:38:81 Timp A0702 Cod 1 Puncte

26. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 01:08:39 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 01:10:18 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:11:09 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:11:21 Timp A0633 Cod 5 Puncte
5 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:27 Timp A0470 Cod 4 Puncte
6 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:15:72 Timp A0477 Cod 3 Puncte
7 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:19:65 Timp 1372 Cod 2 Puncte
8 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53 Timp A0491 Cod 1 Puncte
9 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:20:69 Timp A0407 Cod 0 Puncte
10 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:21:55 Timp A0501 Cod 0 Puncte
11 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:54 Timp A0473 Cod 0 Puncte
12 Tudor Bogdan Median Bucuresti 01:34:55 Timp A0776 Cod 0 Puncte
13 Paleodimopoulos Aris Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3295 Cod 0 Puncte

27. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:05:98 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:10:70 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:17:19 Timp A0329 Cod 6 Puncte
4 Danila Cristian Nicolae CSS Dinamo 01:24:63 Timp A0337 Cod 5 Puncte
5 Popescu Robert NAVI 99:99:99 Timp A0173 Cod 0 Puncte

28. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:07:75 Timp A0073 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Performer 01:08:33 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:10:28 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Rusen David CSS Dinamo 01:10:70 Timp A0841 Cod 5 Puncte
5 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:10:89 Timp A0054 Cod 4 Puncte
6 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:31:39 Timp A0007 Cod 3 Puncte

29. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:58:47 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:00:82 Timp A0165 Cod 7 Puncte
3 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:02:23 Timp A0003 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:03:29 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Tudose Vlad NAVI 01:06:53 Timp A0885 Cod 4 Puncte
6 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:93 Timp A0093 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:11:49 Timp A0001 Cod 2 Puncte
8 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:27:06 Timp 1470 Cod 1 Puncte

30. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:02:18 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Petran Costin CSS 4 Bucuresti 01:06:08 Timp A0867 Cod 7 Puncte
3 Anton George Tenis Club 2000 01:33:97 Timp 3082 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0886 Cod 0 Puncte

31. 100 metri fluture (18 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 01:00:07 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 01:02:28 Timp A0994 Cod 7 Puncte

33. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 01:13:54 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:18:95 Timp A0768 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:21:70 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:23:16 Timp 1253 Cod 5 Puncte
5 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:41:53 Timp A0683 Cod 4 Puncte

34. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 01:09:37 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:19:28 Timp A0442 Cod 7 Puncte
3 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:27:03 Timp A0449 Cod 6 Puncte

35. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:10:63 Timp A0467 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa Steaua CSA 01:10:68 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:16:24 Timp A0019 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:17:56 Timp A0463 Cod 5 Puncte

36. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:37 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:09:81 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:10:16 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Csendes Maria Steaua CSA 01:13:33 Timp A0053 Cod 5 Puncte

37. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Nastasa Adina Sporting Club Piatra Neamt 01:08:12 Timp A1097 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:10:55 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:15:29 Timp A0046 Cod 6 Puncte

38. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:19:42 Timp A0963 Cod 9 Puncte

42. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Morariu Luca Ioan Performer 02:45:00 Timp A0296 Cod 9 Puncte
2 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:47:29 Timp A0566 Cod 7 Puncte
3 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 02:55:07 Timp 1305 Cod 6 Puncte
4 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 03:04:84 Timp A0538 Cod 5 Puncte
5 Ene Cristian Aqua Life Swim 04:10:17 Timp 3324 Cod 4 Puncte
6 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0702 Cod 0 Puncte
7 Meghea Dominic Andrei Performer 99:99:99 Timp A0610 Cod 0 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0532 Cod 0 Puncte

43. 200 metri mixt (13 ani) B

1 Stan Leon Performer 02:25:35 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Cristian NAVI 02:37:43 Timp A0489 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:37:63 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 02:46:34 Timp A0308 Cod 5 Puncte
5 Abry Matheo Renovatio S.C. 03:16:74 Timp 2652 Cod 4 Puncte

44. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 02:22:71 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Serdin Cosmin NAVI 02:31:35 Timp A0197 Cod 7 Puncte
3 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 02:34:29 Timp A0223 Cod 6 Puncte

45. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Bran Ionel Steaua CSA 02:21:54 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:36:02 Timp A0220 Cod 7 Puncte
3 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 02:58:11 Timp A1163 Cod 6 Puncte
4 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 03:16:70 Timp A0858 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0071 Cod 0 Puncte

46. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:15:43 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Laszlo Paul Sporting Club Piatra Neamt 02:29:31 Timp 2356 Cod 7 Puncte
3 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:35:53 Timp A0093 Cod 6 Puncte
4 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1470 Cod 0 Puncte
5 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2358 Cod 0 Puncte

47. 200 metri mixt (17 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 02:17:15 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin Steaua CSA 02:19:62 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:47:34 Timp A0890 Cod 6 Puncte
4 Petran Costin CSS 4 Bucuresti 99:99:99 Timp A0867 Cod 0 Puncte

51. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 02:39:74 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 02:51:21 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:51:39 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena NAVI 03:10:58 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 03:19:98 Timp A0673 Cod 4 Puncte
6 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:27:09 Timp A0685 Cod 3 Puncte
7 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 03:30:05 Timp 1322 Cod 2 Puncte

52. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 02:35:36 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 02:37:05 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Mocanu Cristina Erika NAVI 02:51:30 Timp A0625 Cod 6 Puncte
4 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:01:85 Timp A0449 Cod 5 Puncte
5 Fatu Mirela Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 03:02:02 Timp 1418 Cod 4 Puncte
6 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 03:04:08 Timp A0317 Cod 3 Puncte
7 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 03:07:51 Timp A0443 Cod 2 Puncte
8 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0318 Cod 0 Puncte

53. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:26:43 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 02:35:17 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:37:66 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 02:39:17 Timp A0367 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 02:49:91 Timp A0019 Cod 4 Puncte

54. 200 metri mixt (15 ani) F

1 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:14:51 Timp A0172 Cod 9 Puncte

55. 200 metri mixt (16 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 02:36:88 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 02:52:38 Timp A0163 Cod 7 Puncte
3 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 03:00:61 Timp A0866 Cod 6 Puncte

56. 200 metri mixt (17 ani) F

1 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 02:34:81 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 03:00:28 Timp A0928 Cod 7 Puncte

58. 100 metri bras (10 ani) B

1 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:32:43 Timp 1651 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Filip Andrei Performer 01:33:68 Timp 1672 Cod 7 Puncte
3 Vlasceanu Antonio Atack Team 01:35:29 Timp 1491 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 01:35:98 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Budiaci Vladimir Stefan Performer 01:38:80 Timp 1852 Cod 4 Puncte
6 Enache Andrei Performer 01:38:90 Timp A0808 Cod 3 Puncte
7 Onel Rares Petru Tenis Club 2000 01:39:24 Timp 3138 Cod 2 Puncte
8 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:41:32 Timp A1124 Cod 1 Puncte
9 Tudor Daris Matei Performer 01:41:61 Timp 1434 Cod 0 Puncte
10 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:41:89 Timp A0272 Cod 0 Puncte
11 Preotu Luca Ioan Performer 01:42:51 Timp 1281 Cod 0 Puncte
12 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:43:23 Timp 1456 Cod 0 Puncte
13 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 01:44:66 Timp A0829 Cod 0 Puncte
14 Niculae Alexei NAVI 01:45:86 Timp 2266 Cod 0 Puncte
15 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:46:45 Timp 1703 Cod 0 Puncte
16 Oana Florin Laurentiu Aqua Life Swim 01:46:50 Timp 2161 Cod 0 Puncte
17 Voicu Mihnea Tudor Skills Sports 2009 01:47:08 Timp 2228 Cod 0 Puncte
18 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:47:54 Timp 1404 Cod 0 Puncte
19 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 01:49:06 Timp 2263 Cod 0 Puncte
20 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 01:50:45 Timp 2637 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:51:81 Timp 2505 Cod 0 Puncte
22 Georgescu Alexandru Club Daimon 01:51:95 Timp 2381 Cod 0 Puncte
23 Stoican Nicolae NAVI 01:52:11 Timp A0651 Cod 0 Puncte
24 Paraschiv Mario NAVI 01:52:12 Timp 2459 Cod 0 Puncte
25 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 01:52:30 Timp 1483 Cod 0 Puncte
26 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 01:52:72 Timp 2323 Cod 0 Puncte
27 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 01:54:54 Timp 1520 Cod 0 Puncte
28 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 01:55:32 Timp 1377 Cod 0 Puncte
29 Curariu Luca Victor Performer 01:55:33 Timp A0273 Cod 0 Puncte
30 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:55:54 Timp 1411 Cod 0 Puncte
31 Ursu Tudor Nicolae NAVI 01:56:08 Timp 2267 Cod 0 Puncte
32 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 01:56:23 Timp 2279 Cod 0 Puncte
33 Voloseniuc Matei Sporting Club Piatra Neamt 01:56:55 Timp 3317 Cod 0 Puncte
34 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:56:94 Timp A1105 Cod 0 Puncte
35 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 01:57:06 Timp 3114 Cod 0 Puncte
36 Olteanu Andrei Aqua Life Swim 01:57:25 Timp 2474 Cod 0 Puncte
37 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:57:88 Timp 2394 Cod 0 Puncte
38 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:59:16 Timp 1837 Cod 0 Puncte
39 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 01:59:78 Timp 1735 Cod 0 Puncte
40 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 02:01:79 Timp 3318 Cod 0 Puncte
41 Ciurea Stefan Performer 02:02:18 Timp 2330 Cod 0 Puncte
42 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 02:03:59 Timp 1830 Cod 0 Puncte
43 Harabagiu George NAVI 02:04:24 Timp A0813 Cod 0 Puncte
44 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 02:06:37 Timp 2433 Cod 0 Puncte
45 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 02:06:50 Timp 1462 Cod 0 Puncte
46 Mihai David Bucharest Sport Club 02:07:09 Timp 2503 Cod 0 Puncte
47 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 02:07:15 Timp 1473 Cod 0 Puncte
48 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 02:13:69 Timp 2403 Cod 0 Puncte
49 Comanescu David Bucharest Sport Club 02:16:95 Timp 1368 Cod 0 Puncte
50 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1556 Cod 0 Puncte
51 Gherasim Rares Iulian Performer 99:99:99 Timp 2329 Cod 0 Puncte
52 Lisac Tudor Steaua CSA 99:99:99 Timp 2483 Cod 0 Puncte
53 Cornaciu Stefan NAVI 99:99:99 Timp 2075 Cod 0 Puncte