Rezultatele finale pentru Camelia Potec - In cautarea viitorilor campioni

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri spate (9 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:37:72 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:38:89 Timp 2530 Cod 7 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:39:21 Timp 1852 Cod 6 Puncte
4 Adam Robert Nautica Bacau 00:39:40 Timp 2337 Cod 5 Puncte
5 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:40:19 Timp 1297 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:40:61 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Enache Andrei Club Daimon 00:40:63 Timp A0808 Cod 2 Puncte
8 Rad Lucas CSM Arad 00:42:05 Timp 2868 Cod 1 Puncte
9 Balanescu Filip Andrei Performer 00:42:05 Timp 1672 Cod 0 Puncte
10 Brindau David C.S.M. Baia Mare 00:42:85 Timp 2914 Cod 0 Puncte
11 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:43:08 Timp A0272 Cod 0 Puncte
12 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:43:20 Timp A1124 Cod 0 Puncte
13 Oana Florin Laurentiu Performer 00:43:26 Timp 2161 Cod 0 Puncte
14 Prall Iulian Dacia Mioveni 2012 00:44:11 Timp 2881 Cod 0 Puncte
15 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:44:18 Timp 1275 Cod 0 Puncte
16 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:44:50 Timp 2878 Cod 0 Puncte
17 Stoican Nicolae NAVI 00:44:65 Timp A0651 Cod 0 Puncte
18 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:45:27 Timp 1703 Cod 0 Puncte
19 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:45:35 Timp 1702 Cod 0 Puncte
20 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:45:46 Timp 1456 Cod 0 Puncte
21 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:45:60 Timp 2873 Cod 0 Puncte
22 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64 Timp 1404 Cod 0 Puncte
23 Andronic Ionut Adrian Performer 00:45:70 Timp 1308 Cod 0 Puncte
24 Curariu Luca Victor Performer 00:45:72 Timp A0273 Cod 0 Puncte
25 Preotu Luca Ioan Performer 00:45:80 Timp 1281 Cod 0 Puncte
26 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:46:01 Timp 1375 Cod 0 Puncte
27 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:46:62 Timp 2323 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:46:67 Timp 1556 Cod 0 Puncte
29 Tudor Daris Matei Performer 00:46:69 Timp 1434 Cod 0 Puncte
30 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:46:76 Timp 1837 Cod 0 Puncte
31 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:46:90 Timp 2100 Cod 0 Puncte
32 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 00:47:09 Timp 1716 Cod 0 Puncte
33 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:47:70 Timp 1343 Cod 0 Puncte
34 Stoian Antonio CSM Brasov 00:47:88 Timp 2902 Cod 0 Puncte
35 Lazar Andrei Steaua CSA 00:48:03 Timp 1844 Cod 0 Puncte
36 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:48:37 Timp 1506 Cod 0 Puncte
37 Acatrinei Robert Dacia Mioveni 2012 00:48:40 Timp 2880 Cod 0 Puncte
38 Lisac Tudor Steaua CSA 00:48:75 Timp 2483 Cod 0 Puncte
39 Cornaciu Stefan NAVI 00:49:63 Timp 2075 Cod 0 Puncte
40 Iosip Matei Andrei Performer 00:49:69 Timp 1834 Cod 0 Puncte
41 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:50:32 Timp 2404 Cod 0 Puncte
42 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:50:40 Timp 1311 Cod 0 Puncte
43 Harabagiu George NAVI 00:51:24 Timp A0813 Cod 0 Puncte
44 Niculae Alexei NAVI 00:52:05 Timp 2266 Cod 0 Puncte
45 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 00:52:56 Timp 2263 Cod 0 Puncte
46 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 00:53:61 Timp 1704 Cod 0 Puncte
47 Godri-Mihai Alexis C S LUNA Brasov 00:54:04 Timp 2905 Cod 0 Puncte
48 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:54:47 Timp 2403 Cod 0 Puncte
49 Buzatu Radu Cristian YST Sport Club 00:55:05 Timp 2416 Cod 0 Puncte
50 Ilie David Florin Steaua CSA 00:55:42 Timp 2488 Cod 0 Puncte
51 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:55:76 Timp 2265 Cod 0 Puncte
52 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 01:03:32 Timp 2854 Cod 0 Puncte
53 Stoian Antonio Contratimp Campina 99:99:99 Timp 2624 Cod 0 Puncte
54 Cojocaru Tudor C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 2904 Cod 0 Puncte
55 Caramitru Filip Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2849 Cod 0 Puncte

2. 50 metri spate (9 ani) F

1 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:40:32 Timp 2388 Cod 9 Puncte
2 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:40:57 Timp 1676 Cod 7 Puncte
3 Ionita Carmen Ana Maria C.S.M. Baia Mare 00:41:35 Timp 2917 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:41:60 Timp A0794 Cod 5 Puncte
5 Marin Ioana NAVI 00:42:31 Timp 1524 Cod 4 Puncte
6 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:42:68 Timp 1675 Cod 3 Puncte
7 Pascu Ana Maria Aqua Sport Galati 00:43:53 Timp 1873 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:43:83 Timp 1280 Cod 1 Puncte
9 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:43:91 Timp A0236 Cod 0 Puncte
10 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:44:21 Timp 1315 Cod 0 Puncte
11 Busurca Petra YST Sport Club 00:44:59 Timp 2203 Cod 0 Puncte
12 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:44:74 Timp 1701 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:45:69 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:45:76 Timp A0787 Cod 0 Puncte
15 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66 Timp 2295 Cod 0 Puncte
16 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:46:96 Timp 1547 Cod 0 Puncte
17 Vacaru Andreea CSM Brasov 00:48:00 Timp 2903 Cod 0 Puncte
18 Teianu Ioana Dacia Mioveni 2012 00:48:16 Timp 2888 Cod 0 Puncte
19 Ulmeanu Iulia Performer 00:48:27 Timp 2322 Cod 0 Puncte
20 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:48:35 Timp 2485 Cod 0 Puncte
21 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 00:48:43 Timp 2889 Cod 0 Puncte
22 Andrei Eva YST Sport Club 00:48:78 Timp 2250 Cod 0 Puncte
23 Curelea Alexia CSM Pitesti 00:48:87 Timp 2876 Cod 0 Puncte
24 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:49:00 Timp 1752 Cod 0 Puncte
25 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:49:07 Timp A0238 Cod 0 Puncte
26 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 00:49:69 Timp 2882 Cod 0 Puncte
27 Petrache Maria Steaua CSA 00:51:12 Timp 2288 Cod 0 Puncte
28 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:51:59 Timp 2824 Cod 0 Puncte
29 Rechitean Maria C S LUNA Brasov 00:51:97 Timp 2907 Cod 0 Puncte
30 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:52:70 Timp 2106 Cod 0 Puncte
31 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:52:77 Timp 1642 Cod 0 Puncte
32 Ilie Claudia CSS 1 Bucuresti 00:53:28 Timp 2092 Cod 0 Puncte
33 Radu Rebeca CSS Dinamo 00:53:44 Timp 2105 Cod 0 Puncte
34 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:54:23 Timp 2305 Cod 0 Puncte
35 Bastea Alexia C S LUNA Brasov 00:55:77 Timp 2906 Cod 0 Puncte
36 Slobozianu Timeea Lavinia Steaua CSA 00:57:00 Timp 2486 Cod 0 Puncte
37 Tanase Iarina Maria NAVI 00:57:31 Timp 2262 Cod 0 Puncte
38 Breahna Alexandra Performer 00:57:63 Timp 2409 Cod 0 Puncte
39 Iana Sara Cezara CSS Resita 00:58:35 Timp 2920 Cod 0 Puncte
40 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:58:40 Timp 2839 Cod 0 Puncte
41 Ghita Larisa Gabriela Performer 00:59:96 Timp 2468 Cod 0 Puncte
42 Mustea Andreea Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2850 Cod 0 Puncte
43 Scarlatescu Bianca CSM Pitesti 99:99:99 Timp 2366 Cod 0 Puncte
44 Vacaru Andreea Contratimp Campina 99:99:99 Timp 2256 Cod 0 Puncte

3. 50 metri spate (10 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:35:49 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:36:89 Timp 1742 Cod 7 Puncte
3 Ichim Luca YST Sport Club 00:37:05 Timp A1016 Cod 6 Puncte
4 Crisan David CSM Arad 00:37:52 Timp 2866 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:37:78 Timp A0790 Cod 4 Puncte
6 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 00:38:01 Timp 2529 Cod 3 Puncte
7 Veiss Marius Aqua01 Cluj 00:38:09 Timp 2869 Cod 2 Puncte
8 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 00:38:15 Timp 2684 Cod 1 Puncte
9 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:38:37 Timp 1412 Cod 0 Puncte
10 Becze Zeteny Benedek CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:38:80 Timp 1793 Cod 0 Puncte
11 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:38:91 Timp 1201 Cod 0 Puncte
12 Ghile Dragos Steaua CSA 00:38:93 Timp 1634 Cod 0 Puncte
13 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:97 Timp A0376 Cod 0 Puncte
14 Anghel Darius Costin ABC Bucuresti 00:39:08 Timp A0277 Cod 0 Puncte
15 Lapadat Cristian NAVI 00:39:39 Timp A0274 Cod 0 Puncte
16 Deaconu Denis CSM Pitesti 00:39:74 Timp 2874 Cod 0 Puncte
17 Barbul Zetea Luca C.S.M. Baia Mare 00:39:88 Timp 2916 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:11 Timp A0722 Cod 0 Puncte
19 Stoian Alexandru CSM Braila 00:40:20 Timp 2860 Cod 0 Puncte
20 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:40:63 Timp A0998 Cod 0 Puncte
21 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:40:94 Timp A0280 Cod 0 Puncte
22 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:41:59 Timp 1364 Cod 0 Puncte
23 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 00:41:69 Timp 2685 Cod 0 Puncte
24 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:41:95 Timp 1741 Cod 0 Puncte
25 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:42:01 Timp 1740 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:42:53 Timp A0278 Cod 0 Puncte
27 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:42:64 Timp 1333 Cod 0 Puncte
28 Stan Matei Alexandru NAVI 00:42:86 Timp A0791 Cod 0 Puncte
29 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:03 Timp A0725 Cod 0 Puncte
30 Marton Artur CSS Hunedoara 00:43:35 Timp 2861 Cod 0 Puncte
31 Harsulescu Mihai NAVI 00:43:38 Timp 1413 Cod 0 Puncte
32 Petrache Darius NAVI 00:43:39 Timp 1641 Cod 0 Puncte
33 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:43:70 Timp 1859 Cod 0 Puncte
34 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:43:97 Timp A0729 Cod 0 Puncte
35 Dascalescu Mihnea Club Municipal Oradea 00:44:52 Timp 2864 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:45:00 Timp A0531 Cod 0 Puncte
37 Apostol Costin CSM Pitesti 00:45:60 Timp 2875 Cod 0 Puncte
38 Culcea Matei YST Sport Club 00:46:60 Timp 2417 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:67 Timp 1406 Cod 0 Puncte
40 Tengher Alexandru NAVI 00:47:03 Timp 2331 Cod 0 Puncte
41 Alexandru Antonio Dacia Mioveni 2012 00:47:08 Timp 2883 Cod 0 Puncte
42 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:47:09 Timp 1448 Cod 0 Puncte
43 Gheorghe Cezar Energic L L Pitesti 00:47:17 Timp 1831 Cod 0 Puncte
44 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 00:47:38 Timp 1862 Cod 0 Puncte
45 Ghita Valentin CSM Brasov 00:48:38 Timp 2901 Cod 0 Puncte
46 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:49:50 Timp 2310 Cod 0 Puncte
47 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:32 Timp 1835 Cod 0 Puncte
48 Buzatu Mircea Energic L L Pitesti 00:53:02 Timp 2412 Cod 0 Puncte
49 Rauta Matei Cristian NAVI 00:53:31 Timp 2264 Cod 0 Puncte
50 Capota Radu Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2853 Cod 0 Puncte
51 Juks Paul Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2852 Cod 0 Puncte
52 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1400 Cod 0 Puncte

4. 50 metri spate (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:33 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Marton Janka Club Sportiv Master Ski&Bike 00:39:32 Timp 2913 Cod 7 Puncte
3 Ceaca Diana Aqua01 Cluj 00:39:66 Timp 2871 Cod 6 Puncte
4 Maticiuc Alexandra CSM Brasov 00:40:03 Timp 2138 Cod 5 Puncte
5 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:40:38 Timp 1619 Cod 4 Puncte
6 Danciu Elia NAVI 00:40:46 Timp A0243 Cod 3 Puncte
7 Ioana Daria Maria NAVI 00:40:50 Timp 1300 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:41:23 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:41:25 Timp 2892 Cod 0 Puncte
10 Stroe Vicentia Aqua Sport Galati 00:41:77 Timp 1870 Cod 0 Puncte
11 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:42:20 Timp A0343 Cod 0 Puncte
12 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:42:27 Timp 1872 Cod 0 Puncte
13 Haulica Anca CSS Hunedoara 00:42:71 Timp 2862 Cod 0 Puncte
14 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:42:75 Timp 1398 Cod 0 Puncte
15 Ilie Bianca Maria NAVI 00:42:80 Timp A0244 Cod 0 Puncte
16 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:43:13 Timp A0241 Cod 0 Puncte
17 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:43:41 Timp 2502 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Alexia NAVI 00:44:12 Timp 2217 Cod 0 Puncte
19 Chis Roxana C.S.M. Baia Mare 00:44:22 Timp 2918 Cod 0 Puncte
20 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:44:88 Timp 1407 Cod 0 Puncte
21 Harabagiu Ioana Aqua Sport Galati 00:45:17 Timp 1868 Cod 0 Puncte
22 Ciupala Maria C S LUNA Brasov 00:45:66 Timp 2908 Cod 0 Puncte
23 Cantacuz Raphaela Performer 00:46:26 Timp 2164 Cod 0 Puncte
24 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:46:59 Timp 1705 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:46:67 Timp 1390 Cod 0 Puncte
26 Stoica Izabela Dacia Mioveni 2012 00:46:90 Timp 2893 Cod 0 Puncte
27 Radu Noemi C.S.M. Baia Mare 00:47:91 Timp 2919 Cod 0 Puncte
28 Ivan Veronica Energic L L Pitesti 00:48:28 Timp 2413 Cod 0 Puncte
29 Tarabega Anca Maria NAVI 00:48:30 Timp 1379 Cod 0 Puncte
30 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 00:49:09 Timp 2894 Cod 0 Puncte
31 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:50:94 Timp 1395 Cod 0 Puncte
32 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:51:08 Timp 2443 Cod 0 Puncte
33 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 00:53:68 Timp 1312 Cod 0 Puncte
34 Stoica Anca Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1371 Cod 0 Puncte

5. 100 metri spate (11 ani) B

1 Ionita Rares CS Free Style 01:16:86 Timp A0694 Cod 9 Puncte
2 Gergely Mihai Aqua01 Cluj 01:16:88 Timp 2870 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 01:18:30 Timp 1202 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:18:32 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Rogoveanu Vlad Delphin Inot Club Constanta 01:19:15 Timp 2877 Cod 4 Puncte
6 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:19:27 Timp A0385 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:19:73 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:20:67 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:25:14 Timp 1688 Cod 0 Puncte
10 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:25:22 Timp A0551 Cod 0 Puncte
11 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:25:31 Timp 1304 Cod 0 Puncte
12 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:25:61 Timp A0460 Cod 0 Puncte
13 Gavrila Madalin CSM Braila 01:26:78 Timp 2859 Cod 0 Puncte
14 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:27:10 Timp 1546 Cod 0 Puncte
15 Morariu Luca Ioan Performer 01:27:50 Timp A0296 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:28:61 Timp A0605 Cod 0 Puncte
17 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:29:27 Timp A0604 Cod 0 Puncte
18 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 01:29:54 Timp A0295 Cod 0 Puncte
19 Faur Andreas C S LUNA Brasov 01:30:05 Timp 2909 Cod 0 Puncte
20 Georgescu Rares Energic L L Pitesti 01:31:43 Timp 2856 Cod 0 Puncte
21 Scarlat Razvan Dacia Mioveni 2012 01:32:77 Timp 2884 Cod 0 Puncte
22 Bogdan Matei NAVI 01:37:24 Timp 2848 Cod 0 Puncte
23 Minciuna Eduard Energic L L Pitesti 01:41:00 Timp 2101 Cod 0 Puncte
24 Keller Eduard C S LUNA Brasov 01:43:27 Timp 2910 Cod 0 Puncte
25 Nae Horatiu Median Bucuresti 01:43:33 Timp A0778 Cod 0 Puncte
26 Jumbei Nicolae Stejarii Country Club 01:43:81 Timp 2851 Cod 0 Puncte
27 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 01:46:60 Timp 2886 Cod 0 Puncte
28 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:47:59 Timp 1306 Cod 0 Puncte
29 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:48:16 Timp A1012 Cod 0 Puncte
30 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 01:49:74 Timp 2885 Cod 0 Puncte
31 Bucsan Andrei Energic L L Pitesti 01:55:94 Timp 2855 Cod 0 Puncte
32 Balan Rares Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 1858 Cod 0 Puncte

6. 100 metri spate (11 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:14:31 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:18:44 Timp A0756 Cod 7 Puncte
3 Chita Andreea CSM Pitesti 01:19:06 Timp 1197 Cod 6 Puncte
4 Spanu Clara CSS Ploiesti 01:20:39 Timp A1041 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:24:40 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Colcer Catalina NAVI 01:26:28 Timp A0253 Cod 3 Puncte
7 Ratiu Maysa Aqua01 Cluj 01:26:60 Timp 2872 Cod 2 Puncte
8 Rus Rebeca Swim To Perfection 01:27:97 Timp 2858 Cod 1 Puncte
9 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:29:23 Timp A0768 Cod 0 Puncte
10 Moraru-Sovoiu Daria C S Farul Constanta 01:29:71 Timp 2116 Cod 0 Puncte
11 Iordache Andreea Diana NAVI 01:32:59 Timp 1731 Cod 0 Puncte
12 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:33:07 Timp A0593 Cod 0 Puncte
13 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:33:34 Timp A0245 Cod 0 Puncte
14 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 01:33:96 Timp 2895 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Andreea Dacia Mioveni 2012 01:34:06 Timp 2897 Cod 0 Puncte
16 Ples Mara Swim To Perfection 01:35:14 Timp 2857 Cod 0 Puncte
17 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 01:35:45 Timp 1867 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Raisa CSM Pitesti 01:38:81 Timp 1784 Cod 0 Puncte
19 Popescu Mara CSM Brasov 01:39:04 Timp 2899 Cod 0 Puncte
20 Tudora Laura Dacia Mioveni 2012 01:39:22 Timp 2896 Cod 0 Puncte
21 Cristea Bianca Bucharest Sport Club 01:39:85 Timp 2378 Cod 0 Puncte
22 Gaitan Ana CSM Brasov 01:56:26 Timp 2900 Cod 0 Puncte

7. 50 metri fluture (9 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:35:25 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:35:83 Timp A1124 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:35:85 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:37:43 Timp 1852 Cod 5 Puncte
5 Adam Robert Nautica Bacau 00:37:71 Timp 2337 Cod 4 Puncte
6 Enache Andrei Club Daimon 00:37:85 Timp A0808 Cod 3 Puncte
7 Rad Lucas CSM Arad 00:38:09 Timp 2868 Cod 2 Puncte
8 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:38:34 Timp 2530 Cod 1 Puncte
9 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:39:55 Timp A0272 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian Performer 00:39:66 Timp 1308 Cod 0 Puncte
11 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:39:81 Timp 1703 Cod 0 Puncte
12 Preotu Luca Ioan Performer 00:40:38 Timp 1281 Cod 0 Puncte
13 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:40:40 Timp 1651 Cod 0 Puncte
14 Balanescu Filip Andrei Performer 00:41:24 Timp 1672 Cod 0 Puncte
15 Tudor Daris Matei Performer 00:42:11 Timp 1434 Cod 0 Puncte
16 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:42:31 Timp 1275 Cod 0 Puncte
17 Haidu Roland C.S.M. Baia Mare 00:43:10 Timp 2915 Cod 0 Puncte
18 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:43:69 Timp 1375 Cod 0 Puncte
19 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:44:55 Timp 2100 Cod 0 Puncte
20 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:44:59 Timp 1702 Cod 0 Puncte
21 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:45:13 Timp 2873 Cod 0 Puncte
22 Prall Iulian Dacia Mioveni 2012 00:45:39 Timp 2881 Cod 0 Puncte
23 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:45:76 Timp 1556 Cod 0 Puncte
24 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:46:02 Timp 1343 Cod 0 Puncte
25 Brindau David C.S.M. Baia Mare 00:46:15 Timp 2914 Cod 0 Puncte
26 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:46:62 Timp 1456 Cod 0 Puncte
27 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:46:89 Timp 1837 Cod 0 Puncte
28 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:47:15 Timp 2323 Cod 0 Puncte
29 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49 Timp 1404 Cod 0 Puncte
30 Oana Florin Laurentiu Performer 00:48:65 Timp 2161 Cod 0 Puncte
31 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:48:89 Timp 2404 Cod 0 Puncte
32 Acatrinei Robert Dacia Mioveni 2012 00:48:89 Timp 2880 Cod 0 Puncte
33 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:49:22 Timp 1506 Cod 0 Puncte
34 Lisac Tudor Steaua CSA 00:49:38 Timp 2483 Cod 0 Puncte
35 Curariu Luca Victor Performer 00:50:57 Timp A0273 Cod 0 Puncte
36 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:51:46 Timp 2878 Cod 0 Puncte
37 Niculae Alexei NAVI 00:51:51 Timp 2266 Cod 0 Puncte
38 Buzatu Radu Cristian YST Sport Club 00:51:70 Timp 2416 Cod 0 Puncte
39 Stoican Nicolae NAVI 00:52:31 Timp A0651 Cod 0 Puncte
40 Cornaciu Stefan NAVI 00:53:00 Timp 2075 Cod 0 Puncte
41 Lazar Andrei Steaua CSA 00:53:76 Timp 1844 Cod 0 Puncte
42 Godri-Mihai Alexis C S LUNA Brasov 00:54:41 Timp 2905 Cod 0 Puncte
43 Iosip Matei Andrei Performer 00:56:02 Timp 1834 Cod 0 Puncte
44 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 00:56:09 Timp 2263 Cod 0 Puncte
45 Harabagiu George NAVI 00:56:33 Timp A0813 Cod 0 Puncte
46 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:58:77 Timp 1311 Cod 0 Puncte
47 Ilie David Florin Steaua CSA 01:00:28 Timp 2488 Cod 0 Puncte
48 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 01:00:82 Timp 1716 Cod 0 Puncte
49 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 01:01:38 Timp 2854 Cod 0 Puncte
50 Mihailescu Marian Andrei NAVI 01:01:58 Timp 2265 Cod 0 Puncte
51 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 01:02:77 Timp 1704 Cod 0 Puncte
52 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:05:45 Timp 2403 Cod 0 Puncte
53 Cojocaru Tudor C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 2904 Cod 0 Puncte
54 Caramitru Filip Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2849 Cod 0 Puncte

8. 50 metri fluture (9 ani) F

1 Orban-Kis Orsolya H2O Team Tg.Mures 00:37:00 Timp 2912 Cod 9 Puncte
2 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:38:53 Timp 1676 Cod 7 Puncte
3 Pascu Ana Maria Aqua Sport Galati 00:39:00 Timp 1873 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:39:41 Timp A0794 Cod 5 Puncte
5 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:39:90 Timp 1675 Cod 4 Puncte
6 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:40:87 Timp A0802 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria C.S.M. Baia Mare 00:42:42 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:43:17 Timp A0236 Cod 1 Puncte
9 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:43:32 Timp 2388 Cod 0 Puncte
10 Marin Ioana NAVI 00:43:47 Timp 1524 Cod 0 Puncte
11 Busurca Petra YST Sport Club 00:45:22 Timp 2203 Cod 0 Puncte
12 Andrei Eva YST Sport Club 00:46:09 Timp 2250 Cod 0 Puncte
13 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:46:12 Timp 1280 Cod 0 Puncte
14 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:46:65 Timp 1315 Cod 0 Puncte
15 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 00:46:67 Timp 2889 Cod 0 Puncte
16 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:47:33 Timp 1547 Cod 0 Puncte
17 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:49:04 Timp 2485 Cod 0 Puncte
18 Petrache Maria Steaua CSA 00:50:69 Timp 2288 Cod 0 Puncte
19 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:50:94 Timp A0238 Cod 0 Puncte
20 Vacaru Andreea Contratimp Campina 00:50:96 Timp 2256 Cod 0 Puncte
21 Teianu Ioana Dacia Mioveni 2012 00:51:09 Timp 2888 Cod 0 Puncte
22 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:51:15 Timp 2824 Cod 0 Puncte
23 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:51:85 Timp 2305 Cod 0 Puncte
24 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:51:91 Timp 1701 Cod 0 Puncte
25 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:52:55 Timp 1752 Cod 0 Puncte
26 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:52:75 Timp 1642 Cod 0 Puncte
27 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:53:01 Timp 2295 Cod 0 Puncte
28 Ulmeanu Iulia Performer 00:54:40 Timp 2322 Cod 0 Puncte
29 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:54:55 Timp 2106 Cod 0 Puncte
30 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:55:08 Timp A0787 Cod 0 Puncte
31 Bastea Alexia C S LUNA Brasov 00:58:30 Timp 2906 Cod 0 Puncte
32 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 00:58:47 Timp 2882 Cod 0 Puncte
33 Ghita Larisa Gabriela Performer 00:59:00 Timp 2468 Cod 0 Puncte
34 Tanase Iarina Maria NAVI 01:01:72 Timp 2262 Cod 0 Puncte
35 Breahna Alexandra Performer 01:02:66 Timp 2409 Cod 0 Puncte
36 Mustea Andreea Stejarii Country Club 01:03:40 Timp 2850 Cod 0 Puncte
37 Slobozianu Timeea Lavinia Steaua CSA 01:04:44 Timp 2486 Cod 0 Puncte
38 Rechitean Maria C S LUNA Brasov 01:05:98 Timp 2907 Cod 0 Puncte
39 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 01:06:74 Timp 2839 Cod 0 Puncte
40 Iana Sara Cezara CSS Resita 01:11:09 Timp 2920 Cod 0 Puncte
41 Vacaru Andreea CSM Brasov 99:99:99 Timp 2903 Cod 0 Puncte
42 Scarlatescu Bianca CSM Pitesti 99:99:99 Timp 2366 Cod 0 Puncte

9. 50 metri fluture (10 ani) B

1 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:33:22 Timp 1742 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:33:36 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin ABC Bucuresti 00:33:79 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Popovici David NAVI 00:34:64 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:35:22 Timp A0790 Cod 4 Puncte
6 Gergely Ferenc H2O Team Tg.Mures 00:35:25 Timp 2911 Cod 3 Puncte
7 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:36:15 Timp 1741 Cod 2 Puncte
8 Ichim Luca YST Sport Club 00:36:42 Timp A1016 Cod 1 Puncte
9 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:36:96 Timp 1201 Cod 0 Puncte
10 Ghile Dragos Steaua CSA 00:37:17 Timp 1634 Cod 0 Puncte
11 Crisan David CSM Arad 00:37:19 Timp 2866 Cod 0 Puncte
12 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:37:35 Timp 1364 Cod 0 Puncte
13 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 00:37:52 Timp 2529 Cod 0 Puncte
14 Veiss Marius Aqua01 Cluj 00:37:54 Timp 2869 Cod 0 Puncte
15 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:37:59 Timp 1740 Cod 0 Puncte
16 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:65 Timp A0376 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:38:18 Timp A0278 Cod 0 Puncte
18 Marton Artur CSS Hunedoara 00:38:50 Timp 2861 Cod 0 Puncte
19 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 00:38:54 Timp 2684 Cod 0 Puncte
20 Barbul Zetea Luca C.S.M. Baia Mare 00:38:89 Timp 2916 Cod 0 Puncte
21 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:39:09 Timp A0998 Cod 0 Puncte
22 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:39:11 Timp 1412 Cod 0 Puncte
23 Petrache Darius NAVI 00:39:26 Timp 1641 Cod 0 Puncte
24 Stoian Alexandru CSM Braila 00:39:29 Timp 2860 Cod 0 Puncte
25 Dascalescu Mihnea Club Municipal Oradea 00:39:57 Timp 2864 Cod 0 Puncte
26 Apostol Costin CSM Pitesti 00:39:88 Timp 2875 Cod 0 Puncte
27 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:40:59 Timp A0280 Cod 0 Puncte
28 Stan Matei Alexandru NAVI 00:40:93 Timp A0791 Cod 0 Puncte
29 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:40:93 Timp A0729 Cod 0 Puncte
30 Ghita Valentin CSM Brasov 00:41:19 Timp 2901 Cod 0 Puncte
31 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 00:41:28 Timp 2685 Cod 0 Puncte
32 Deaconu Denis CSM Pitesti 00:41:30 Timp 2874 Cod 0 Puncte
33 Harsulescu Mihai NAVI 00:42:04 Timp 1413 Cod 0 Puncte
34 Alexandru Antonio Dacia Mioveni 2012 00:42:32 Timp 2883 Cod 0 Puncte
35 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:42:83 Timp 1333 Cod 0 Puncte
36 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:43:22 Timp 1859 Cod 0 Puncte
37 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:44:48 Timp A0725 Cod 0 Puncte
38 Culcea Matei YST Sport Club 00:45:03 Timp 2417 Cod 0 Puncte
39 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 00:45:25 Timp 1862 Cod 0 Puncte
40 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:71 Timp A0722 Cod 0 Puncte
41 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:16 Timp 1406 Cod 0 Puncte
42 Tengher Alexandru NAVI 00:47:22 Timp 2331 Cod 0 Puncte
43 Becze Zeteny Benedek CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:47:94 Timp 1793 Cod 0 Puncte
44 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:48:69 Timp 1448 Cod 0 Puncte
45 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:42 Timp 1835 Cod 0 Puncte
46 Gheorghe Cezar Energic L L Pitesti 00:51:90 Timp 1831 Cod 0 Puncte
47 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:54:00 Timp 2310 Cod 0 Puncte
48 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:54:27 Timp A0531 Cod 0 Puncte
49 Buzatu Mircea Energic L L Pitesti 00:56:66 Timp 2412 Cod 0 Puncte
50 Rauta Matei Cristian NAVI 00:58:31 Timp 2264 Cod 0 Puncte
51 Juks Paul Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2852 Cod 0 Puncte
52 Capota Radu Stejarii Country Club 99:99:99 Timp 2853 Cod 0 Puncte
53 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1400 Cod 0 Puncte

10. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:35:06 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Marton Janka Club Sportiv Master Ski&Bike 00:35:58 Timp 2913 Cod 7 Puncte
3 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:36:44 Timp 1619 Cod 6 Puncte
4 Ioana Daria Maria NAVI 00:36:66 Timp 1300 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca Maria NAVI 00:37:19 Timp A0244 Cod 4 Puncte
6 Maticiuc Alexandra CSM Brasov 00:37:74 Timp 2138 Cod 3 Puncte
7 Danciu Elia NAVI 00:37:98 Timp A0243 Cod 2 Puncte
8 Chis Roxana C.S.M. Baia Mare 00:38:21 Timp 2918 Cod 1 Puncte
9 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:38:37 Timp A0343 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:38:76 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Stroe Vicentia Aqua Sport Galati 00:39:06 Timp 1870 Cod 0 Puncte
12 Ceaca Diana Aqua01 Cluj 00:41:10 Timp 2871 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28 Timp 1407 Cod 0 Puncte
14 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:42:30 Timp 1872 Cod 0 Puncte
15 Harabagiu Ioana Aqua Sport Galati 00:42:37 Timp 1868 Cod 0 Puncte
16 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:42:67 Timp 2892 Cod 0 Puncte
17 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:42:88 Timp 1398 Cod 0 Puncte
18 Haulica Anca CSS Hunedoara 00:43:05 Timp 2862 Cod 0 Puncte
19 Olteanu Alexia NAVI 00:44:04 Timp 2217 Cod 0 Puncte
20 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:44:34 Timp A0543 Cod 0 Puncte
21 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:45:69 Timp 2502 Cod 0 Puncte
22 Stoica Izabela Dacia Mioveni 2012 00:46:16 Timp 2893 Cod 0 Puncte
23 Ciupala Maria C S LUNA Brasov 00:47:40 Timp 2908 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:47:45 Timp 1390 Cod 0 Puncte
25 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:47:77 Timp 1705 Cod 0 Puncte
26 Tarabega Anca Maria NAVI 00:49:97 Timp 1379 Cod 0 Puncte
27 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:50:29 Timp 2443 Cod 0 Puncte
28 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 00:50:80 Timp 2894 Cod 0 Puncte
29 Radu Noemi C.S.M. Baia Mare 00:51:55 Timp 2919 Cod 0 Puncte
30 Ivan Veronica Energic L L Pitesti 00:54:88 Timp 2413 Cod 0 Puncte
31 Cantacuz Raphaela Performer 00:58:97 Timp 2164 Cod 0 Puncte
32 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:01:25 Timp 1312 Cod 0 Puncte
33 Stoica Anca Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1371 Cod 0 Puncte

11. 50 metri fluture (11 ani) B

1 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:33:55 Timp A0385 Cod 9 Puncte
2 Gergely Mihai Aqua01 Cluj 00:33:80 Timp 2870 Cod 7 Puncte
3 Rogoveanu Vlad Delphin Inot Club Constanta 00:34:25 Timp 2877 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:35:22 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:23 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:35:45 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:63 Timp A0325 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:36:91 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan Performer 00:37:08 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:37:17 Timp 1202 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:64 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:37:96 Timp 1304 Cod 0 Puncte
13 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:38:67 Timp 1546 Cod 0 Puncte
14 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:39:47 Timp A0605 Cod 0 Puncte
15 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:40:35 Timp A0604 Cod 0 Puncte
16 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:40:36 Timp 1306 Cod 0 Puncte
17 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:41:05 Timp 1688 Cod 0 Puncte
18 Bogdan Matei NAVI 00:41:34 Timp 2848 Cod 0 Puncte
19 Gavrila Madalin CSM Braila 00:41:83 Timp 2859 Cod 0 Puncte
20 Faur Andreas C S LUNA Brasov 00:42:18 Timp 2909 Cod 0 Puncte
21 Scarlat Razvan Dacia Mioveni 2012 00:42:92 Timp 2884 Cod 0 Puncte
22 Nae Horatiu Median Bucuresti 00:43:29 Timp A0778 Cod 0 Puncte
23 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 00:43:93 Timp 2885 Cod 0 Puncte
24 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:45:00 Timp A1012 Cod 0 Puncte
25 Georgescu Rares Energic L L Pitesti 00:45:11 Timp 2856 Cod 0 Puncte
26 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 00:46:45 Timp 2886 Cod 0 Puncte
27 Keller Eduard C S LUNA Brasov 00:47:73 Timp 2910 Cod 0 Puncte
28 Bucsan Andrei Energic L L Pitesti 00:55:01 Timp 2855 Cod 0 Puncte
29 Minciuna Eduard Energic L L Pitesti 00:56:71 Timp 2101 Cod 0 Puncte
30 Jumbei Nicolae Stejarii Country Club 00:58:59 Timp 2851 Cod 0 Puncte
31 Balan Rares Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 1858 Cod 0 Puncte

12. 50 metri fluture (11 ani) F

1 Chita Andreea CSM Pitesti 00:33:12 Timp 1197 Cod 9 Puncte
2 Huszar Ingrid C.S. Crisul Oradea 00:34:28 Timp 2863 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:35:28 Timp A0344 Cod 5 Puncte
5 Rus Rebeca Swim To Perfection 00:35:95 Timp 2858 Cod 4 Puncte
6 Ratiu Maysa Aqua01 Cluj 00:36:19 Timp 2872 Cod 3 Puncte
7 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:36:60 Timp A1041 Cod 2 Puncte
8 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:37:12 Timp A0768 Cod 1 Puncte
9 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:36 Timp A0348 Cod 0 Puncte
10 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 00:38:26 Timp 2895 Cod 0 Puncte
11 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 00:38:35 Timp 1867 Cod 0 Puncte
12 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:38:45 Timp A0245 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:38:56 Timp A0345 Cod 0 Puncte
14 Iordache Andreea Diana NAVI 00:38:73 Timp 1731 Cod 0 Puncte
15 Colcer Catalina NAVI 00:40:23 Timp A0253 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:41:24 Timp A0593 Cod 0 Puncte
17 Radulescu Raisa CSM Pitesti 00:42:00 Timp 1784 Cod 0 Puncte
18 Moraru-Sovoiu Daria C S Farul Constanta 00:42:01 Timp 2116 Cod 0 Puncte
19 Ples Mara Swim To Perfection 00:44:25 Timp 2857 Cod 0 Puncte
20 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:44:69 Timp A0756 Cod 0 Puncte
21 Tudora Laura Dacia Mioveni 2012 00:45:43 Timp 2896 Cod 0 Puncte
22 Cristea Bianca Bucharest Sport Club 00:45:52 Timp 2378 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Andreea Dacia Mioveni 2012 00:46:70 Timp 2897 Cod 0 Puncte
24 Popescu Mara CSM Brasov 00:51:70 Timp 2899 Cod 0 Puncte
25 Gaitan Ana CSM Brasov 01:05:59 Timp 2900 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

13. 50 metri liber (9 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:32:62 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:33:13 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:33:49 Timp 2530 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:33:93 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Rad Lucas CSM Arad 00:34:01 Timp 2868 Cod 4 Puncte
6 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:34:08 Timp 1297 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei Performer 00:34:16 Timp 1672 Cod 2 Puncte
8 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:34:17 Timp A0272 Cod 1 Puncte
9 Adam Robert Nautica Bacau 00:34:23 Timp 2337 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:34:78 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:34:88 Timp 1651 Cod 0 Puncte
12 Andronic Ionut Adrian Performer 00:35:07 Timp 1308 Cod 0 Puncte
13 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:35:73 Timp 1852 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:36:78 Timp 1343 Cod 0 Puncte
15 Haidu Roland C.S.M. Baia Mare 00:36:81 Timp 2915 Cod 0 Puncte
16 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:37:16 Timp 1404 Cod 0 Puncte
17 Brindau David C.S.M. Baia Mare 00:37:59 Timp 2914 Cod 0 Puncte
18 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:37:72 Timp 2878 Cod 0 Puncte
19 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:37:86 Timp 2100 Cod 0 Puncte
20 Prall Iulian Dacia Mioveni 2012 00:37:87 Timp 2881 Cod 0 Puncte
21 Oana Florin Laurentiu Performer 00:37:96 Timp 2161 Cod 0 Puncte
22 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:38:16 Timp 1702 Cod 0 Puncte
23 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:38:19 Timp 1703 Cod 0 Puncte
24 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:38:66 Timp 2323 Cod 0 Puncte
25 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:38:70 Timp 1837 Cod 0 Puncte
26 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:38:92 Timp 1375 Cod 0 Puncte
27 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:39:19 Timp 2404 Cod 0 Puncte
28 Preotu Luca Ioan Performer 00:39:41 Timp 1281 Cod 0 Puncte
29 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:39:76 Timp 1456 Cod 0 Puncte
30 Lisac Tudor Steaua CSA 00:39:78 Timp 2483 Cod 0 Puncte
31 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:39:79 Timp 2873 Cod 0 Puncte
32 Tudor Daris Matei Performer 00:40:03 Timp 1434 Cod 0 Puncte
33 Lazar Andrei Steaua CSA 00:40:14 Timp 1844 Cod 0 Puncte
34 Curariu Luca Victor Performer 00:40:17 Timp A0273 Cod 0 Puncte
35 Stoican Nicolae NAVI 00:40:39 Timp A0651 Cod 0 Puncte
36 Acatrinei Robert Dacia Mioveni 2012 00:41:05 Timp 2880 Cod 0 Puncte
37 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:41:19 Timp 1556 Cod 0 Puncte
38 Stoian Antonio Contratimp Campina 00:41:36 Timp 2624 Cod 0 Puncte
39 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:42:43 Timp 2265 Cod 0 Puncte
40 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 00:43:05 Timp 2263 Cod 0 Puncte
41 Niculae Alexei NAVI 00:43:35 Timp 2266 Cod 0 Puncte
42 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:43:79 Timp 1311 Cod 0 Puncte
43 Harabagiu George NAVI 00:44:27 Timp A0813 Cod 0 Puncte
44 Cornaciu Stefan NAVI 00:44:43 Timp 2075 Cod 0 Puncte
45 Buzatu Radu Cristian YST Sport Club 00:44:50 Timp 2416 Cod 0 Puncte
46 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 00:44:81 Timp 1716 Cod 0 Puncte
47 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 00:44:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte
48 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:45:77 Timp 2403 Cod 0 Puncte
49 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:45:94 Timp 1506 Cod 0 Puncte
50 Iosip Matei Andrei Performer 00:48:13 Timp 1834 Cod 0 Puncte
51 Godri-Mihai Alexis C S LUNA Brasov 00:48:43 Timp 2905 Cod 0 Puncte
52 Ilie David Florin Steaua CSA 00:51:08 Timp 2488 Cod 0 Puncte
53 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 00:55:69 Timp 2854 Cod 0 Puncte
54 Cojocaru Tudor C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 2904 Cod 0 Puncte
55 Stoian Antonio CSM Brasov 99:99:99 Timp 2902 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (9 ani) F

1 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:35:24 Timp 2388 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:35:68 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:35:87 Timp A0236 Cod 6 Puncte
4 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:36:03 Timp 1675 Cod 5 Puncte
5 Marin Ioana NAVI 00:36:09 Timp 1524 Cod 4 Puncte
6 Pascu Ana Maria Aqua Sport Galati 00:36:32 Timp 1873 Cod 3 Puncte
7 Busurca Petra YST Sport Club 00:36:40 Timp 2203 Cod 2 Puncte
8 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:36:72 Timp 1676 Cod 1 Puncte
9 Ionita Carmen Ana Maria C.S.M. Baia Mare 00:36:80 Timp 2917 Cod 0 Puncte
10 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:37:58 Timp 1280 Cod 0 Puncte
11 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:37:68 Timp 1547 Cod 0 Puncte
12 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:38:92 Timp 2485 Cod 0 Puncte
13 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:38:95 Timp 1701 Cod 0 Puncte
14 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:39:28 Timp 1315 Cod 0 Puncte
15 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:39:35 Timp 1752 Cod 0 Puncte
16 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:39:67 Timp A0802 Cod 0 Puncte
17 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92 Timp 2295 Cod 0 Puncte
18 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:40:58 Timp A0787 Cod 0 Puncte
19 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 00:40:71 Timp 2889 Cod 0 Puncte
20 Teianu Ioana Dacia Mioveni 2012 00:41:48 Timp 2888 Cod 0 Puncte
21 Andrei Eva YST Sport Club 00:41:52 Timp 2250 Cod 0 Puncte
22 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:41:58 Timp 2305 Cod 0 Puncte
23 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:41:91 Timp A0238 Cod 0 Puncte
24 Petrache Maria Steaua CSA 00:42:78 Timp 2288 Cod 0 Puncte
25 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 00:43:42 Timp 2882 Cod 0 Puncte
26 Vacaru Andreea CSM Brasov 00:43:71 Timp 2903 Cod 0 Puncte
27 Oprea Ana Maria CSS Dinamo 00:43:79 Timp 2106 Cod 0 Puncte
28 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:44:06 Timp 2824 Cod 0 Puncte
29 Ulmeanu Iulia Performer 00:45:45 Timp 2322 Cod 0 Puncte
30 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:45:69 Timp 1642 Cod 0 Puncte
31 Ilie Claudia CSS 1 Bucuresti 00:46:97 Timp 2092 Cod 0 Puncte
32 Mustea Andreea Stejarii Country Club 00:47:90 Timp 2850 Cod 0 Puncte
33 Bastea Alexia C S LUNA Brasov 00:48:69 Timp 2906 Cod 0 Puncte
34 Tanase Iarina Maria NAVI 00:48:90 Timp 2262 Cod 0 Puncte
35 Radu Rebeca CSS Dinamo 00:49:11 Timp 2105 Cod 0 Puncte
36 Iana Sara Cezara CSS Resita 00:49:40 Timp 2920 Cod 0 Puncte
37 Rechitean Maria C S LUNA Brasov 00:50:48 Timp 2907 Cod 0 Puncte
38 Ghita Larisa Gabriela Performer 00:51:32 Timp 2468 Cod 0 Puncte
39 Breahna Alexandra Performer 00:51:76 Timp 2409 Cod 0 Puncte
40 Slobozianu Timeea Lavinia Steaua CSA 00:52:02 Timp 2486 Cod 0 Puncte
41 Ilie Roxana Bucharest Sport Club 00:55:53 Timp 2839 Cod 0 Puncte
42 Scarlatescu Bianca CSM Pitesti 99:99:99 Timp 2366 Cod 0 Puncte
43 Curelea Alexia CSM Pitesti 99:99:99 Timp 2876 Cod 0 Puncte
44 Vacaru Andreea Contratimp Campina 99:99:99 Timp 2256 Cod 0 Puncte

15. 100 metri liber (10 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:09:91 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Circiumarescu David CSM Pitesti 01:09:97 Timp 1742 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin ABC Bucuresti 01:09:98 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Lapadat Cristian NAVI 01:10:10 Timp A0274 Cod 5 Puncte
5 Crisan David CSM Arad 01:11:70 Timp 2866 Cod 4 Puncte
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:12:83 Timp 1412 Cod 3 Puncte
7 Popovici David NAVI 01:12:89 Timp 1396 Cod 2 Puncte
8 Guinea Ionut CSM Pitesti 01:13:50 Timp 1201 Cod 1 Puncte
9 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:13:56 Timp A0376 Cod 0 Puncte
10 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 01:13:79 Timp 2684 Cod 0 Puncte
11 Ichim Luca YST Sport Club 01:13:87 Timp A1016 Cod 0 Puncte
12 Dascalescu Mihnea Club Municipal Oradea 01:14:22 Timp 2864 Cod 0 Puncte
13 Iacob Mihai CSM Pitesti 01:14:61 Timp 1741 Cod 0 Puncte
14 Teianu Razvan CSM Pitesti 01:14:83 Timp 1740 Cod 0 Puncte
15 Veiss Marius Aqua01 Cluj 01:14:88 Timp 2869 Cod 0 Puncte
16 Ghile Dragos Steaua CSA 01:14:93 Timp 1634 Cod 0 Puncte
17 Borangel Emanuel George Steaua CSA 01:15:74 Timp 1364 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:15:91 Timp A0722 Cod 0 Puncte
19 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 01:16:00 Timp 2529 Cod 0 Puncte
20 Deaconu Denis CSM Pitesti 01:16:39 Timp 2874 Cod 0 Puncte
21 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:17:06 Timp A0725 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:17:50 Timp A0278 Cod 0 Puncte
23 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:18:05 Timp A0998 Cod 0 Puncte
24 Marton Artur CSS Hunedoara 01:18:19 Timp 2861 Cod 0 Puncte
25 Stoian Alexandru CSM Braila 01:19:27 Timp 2860 Cod 0 Puncte
26 Barbul Zetea Luca C.S.M. Baia Mare 01:19:38 Timp 2916 Cod 0 Puncte
27 Stan Matei Alexandru NAVI 01:19:44 Timp A0791 Cod 0 Puncte
28 Petrache Darius NAVI 01:19:99 Timp 1641 Cod 0 Puncte
29 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:20:25 Timp A0280 Cod 0 Puncte
30 Harsulescu Mihai NAVI 01:20:94 Timp 1413 Cod 0 Puncte
31 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:23:57 Timp 1333 Cod 0 Puncte
32 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 01:24:31 Timp 2685 Cod 0 Puncte
33 Apostol Costin CSM Pitesti 01:24:37 Timp 2875 Cod 0 Puncte
34 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:24:47 Timp A0729 Cod 0 Puncte
35 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 01:26:87 Timp 1859 Cod 0 Puncte
36 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:87