Rezultatele finale pentru Cupa de Primavara - Copii 10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 00:32:37 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:32:80 Timp A1016 Cod 6 Puncte
3 Anghel Darius Costin NAVI 00:32:80 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Lapadat Cristian NAVI 00:33:06 Timp A0274 Cod 5 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:59 Timp A0722 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:33:91 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Popovici David NAVI 00:34:20 Timp 1396 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:34:28 Timp 1333 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 00:34:70 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:34:93 Timp A0800 Cod 0 Puncte
11 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:34:94 Timp 1690 Cod 0 Puncte
12 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:35:03 Timp A0729 Cod 0 Puncte
13 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:35:20 Timp A0280 Cod 0 Puncte
14 Milodin Eduard Atack Team 00:35:35 Timp 1289 Cod 0 Puncte
15 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39 Timp A0725 Cod 0 Puncte
16 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:35:59 Timp A0840 Cod 0 Puncte
17 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:35:93 Timp 1302 Cod 0 Puncte
18 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:36:13 Timp 1449 Cod 0 Puncte
19 Harsulescu Mihai NAVI 00:36:29 Timp 1413 Cod 0 Puncte
20 Ene Alexandru Dan Aqua Swim 00:36:31 Timp 1879 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:36:72 Timp A1009 Cod 0 Puncte
22 Petrache Darius NAVI 00:36:80 Timp 1641 Cod 0 Puncte
23 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:37:05 Timp 1400 Cod 0 Puncte
24 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:37:80 Timp 1382 Cod 0 Puncte
25 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:38:07 Timp A0531 Cod 0 Puncte
26 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:38:31 Timp 1446 Cod 0 Puncte
27 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:38:41 Timp 1730 Cod 0 Puncte
28 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:70 Timp 1408 Cod 0 Puncte
29 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:38:75 Timp 1293 Cod 0 Puncte
30 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:39:12 Timp 1899 Cod 0 Puncte
31 Popovici Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:39:19 Timp 2149 Cod 0 Puncte
32 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:45 Timp A0378 Cod 0 Puncte
33 Vasile Rares Stefan NAVI 00:39:68 Timp 1435 Cod 0 Puncte
34 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78 Timp 1401 Cod 0 Puncte
35 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:39:79 Timp 2261 Cod 0 Puncte
36 Tengher Alexandru NAVI 00:39:84 Timp 2331 Cod 0 Puncte
37 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:20 Timp 1460 Cod 0 Puncte
38 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31 Timp 1399 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:40:89 Timp 1406 Cod 0 Puncte
40 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:41:95 Timp 1482 Cod 0 Puncte
41 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:41:98 Timp A0550 Cod 0 Puncte
42 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08 Timp 1835 Cod 0 Puncte
43 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14 Timp 1457 Cod 0 Puncte
44 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:42:19 Timp 2417 Cod 0 Puncte
45 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:42:48 Timp 2200 Cod 0 Puncte
46 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:42:89 Timp 1448 Cod 0 Puncte
47 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:93 Timp 1416 Cod 0 Puncte
48 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:42:93 Timp 2310 Cod 0 Puncte
49 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:10 Timp 1635 Cod 0 Puncte
50 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:43:59 Timp 2406 Cod 0 Puncte
51 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:22 Timp 1464 Cod 0 Puncte
52 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:45:28 Timp 2294 Cod 0 Puncte
53 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32 Timp 1625 Cod 0 Puncte
54 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:82 Timp 1624 Cod 0 Puncte
55 Rauta Matei Cristian NAVI 00:46:00 Timp 2264 Cod 0 Puncte
56 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:46:98 Timp A0724 Cod 0 Puncte
57 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:47:24 Timp 1405 Cod 0 Puncte
58 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38 Timp 1838 Cod 0 Puncte
59 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:47:47 Timp 1802 Cod 0 Puncte
60 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:47:51 Timp 1414 Cod 0 Puncte
61 Geampalia Robert CSS 1 Bucuresti 00:48:13 Timp 2446 Cod 0 Puncte
62 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:48:59 Timp 1840 Cod 0 Puncte
63 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 00:48:69 Timp 2643 Cod 0 Puncte
64 Militaru Alexandru Bogdan CSS 4 Bucuresti 00:49:03 Timp 2418 Cod 0 Puncte
65 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:49:79 Timp 1652 Cod 0 Puncte
66 Balas Vlad George NAVI 00:50:68 Timp 2215 Cod 0 Puncte
67 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:31 Timp 1893 Cod 0 Puncte
68 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 00:52:57 Timp 2091 Cod 0 Puncte
69 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 00:52:86 Timp 2542 Cod 0 Puncte
70 Manea Stefan Bucharest Sport Club 00:54:05 Timp 2644 Cod 0 Puncte
71 Mahu Matei Delfinul Bucuresti 00:56:90 Timp 2642 Cod 0 Puncte
72 Avramoniu Calin CSS 2 Bucuresti 00:58:60 Timp 1551 Cod 0 Puncte
73 Nicolescu Eugen Delfinul Bucuresti 01:07:69 Timp 1839 Cod 0 Puncte
74 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
75 Zalismea Armand CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2447 Cod 0 Puncte
76 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
77 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2500 Cod 0 Puncte
78 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte
79 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0380 Cod 0 Puncte
80 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0718 Cod 0 Puncte
81 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1639 Cod 0 Puncte
82 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
83 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 99:99:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte
84 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte
85 Nicola Madalin Ionut NAVI 99:99:99 Timp A0790 Cod 0 Puncte
86 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1691 Cod 0 Puncte
87 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 2089 Cod 0 Puncte
88 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 2087 Cod 0 Puncte
89 Pavel Sergiu GRC Campina 99:99:99 Timp 1818 Cod 0 Puncte
90 Soare Darius Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0112 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:33:34 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Club Daimon 00:33:56 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:34:22 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:34:98 Timp A0543 Cod 5 Puncte
5 Ioana Daria Maria NAVI 00:35:15 Timp 1300 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 00:35:76 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:36:44 Timp A0241 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:37:06 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:37:15 Timp A0822 Cod 0 Puncte
10 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:37:48 Timp 2502 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Alexia NAVI 00:38:55 Timp 2217 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:38:86 Timp 1390 Cod 0 Puncte
13 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:38:90 Timp 1778 Cod 0 Puncte
14 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:39:21 Timp 1705 Cod 0 Puncte
15 Tarabega Anca Maria NAVI 00:39:64 Timp 1379 Cod 0 Puncte
16 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:40:70 Timp A0666 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:40:72 Timp 1407 Cod 0 Puncte
18 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:40:76 Timp 1346 Cod 0 Puncte
19 Grigore Patricia Delfinul Bucuresti 00:41:53 Timp 2437 Cod 0 Puncte
20 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:41:91 Timp 1452 Cod 0 Puncte
21 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47 Timp A0664 Cod 0 Puncte
22 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:42:59 Timp 2443 Cod 0 Puncte
23 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:44:24 Timp A1040 Cod 0 Puncte
24 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:44:66 Timp 1438 Cod 0 Puncte
25 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:44:87 Timp 1395 Cod 0 Puncte
26 Stoica Anca Median Bucuresti 00:44:89 Timp 1371 Cod 0 Puncte
27 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:45:41 Timp 2096 Cod 0 Puncte
28 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72 Timp A0668 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:91 Timp 1465 Cod 0 Puncte
30 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:46:25 Timp 2425 Cod 0 Puncte
31 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 00:46:54 Timp A0364 Cod 0 Puncte
32 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:46:60 Timp 2198 Cod 0 Puncte
33 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68 Timp 1403 Cod 0 Puncte
34 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:47:75 Timp 2470 Cod 0 Puncte
35 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:49:73 Timp 1629 Cod 0 Puncte
36 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85 Timp 1630 Cod 0 Puncte
37 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:55:59 Timp 2439 Cod 0 Puncte
38 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 00:55:85 Timp 1312 Cod 0 Puncte
39 Herciu Alexandra Ioana NAVI 01:01:08 Timp 2216 Cod 0 Puncte
40 Linca Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2438 Cod 0 Puncte
41 Tudorescu Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1850 Cod 0 Puncte
42 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 99:99:99 Timp 1680 Cod 0 Puncte
43 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 0 Puncte
44 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1272 Cod 0 Puncte

3. 50 metri bras (10 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:41:59 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:42:86 Timp A0800 Cod 7 Puncte
3 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:20 Timp A0376 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 00:45:28 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Petrache Darius NAVI 00:45:41 Timp 1641 Cod 4 Puncte
6 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:45:48 Timp A1016 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin NAVI 00:45:77 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80 Timp 1412 Cod 1 Puncte
9 Lapadat Cristian NAVI 00:46:06 Timp A0274 Cod 0 Puncte
10 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:94 Timp A0722 Cod 0 Puncte
11 Harsulescu Mihai NAVI 00:47:10 Timp 1413 Cod 0 Puncte
12 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:47:94 Timp A0280 Cod 0 Puncte
13 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:47:98 Timp 1302 Cod 0 Puncte
14 Stan Matei Alexandru NAVI 00:48:04 Timp A0791 Cod 0 Puncte
15 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:48:21 Timp A0840 Cod 0 Puncte
16 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:48:22 Timp 1449 Cod 0 Puncte
17 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:48:65 Timp 1730 Cod 0 Puncte
18 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34 Timp 1835 Cod 0 Puncte
19 Pavel Sergiu GRC Campina 00:49:36 Timp 1818 Cod 0 Puncte
20 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:49:94 Timp 1690 Cod 0 Puncte
21 Popovici David NAVI 00:49:97 Timp 1396 Cod 0 Puncte
22 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:50:04 Timp A0725 Cod 0 Puncte
23 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:50:44 Timp 1482 Cod 0 Puncte
24 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66 Timp 1400 Cod 0 Puncte
25 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:50:82 Timp 1446 Cod 0 Puncte
26 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:50:85 Timp A0729 Cod 0 Puncte
27 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:51:22 Timp A0112 Cod 0 Puncte
28 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:51:41 Timp 1333 Cod 0 Puncte
29 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:51:72 Timp 1293 Cod 0 Puncte
30 Tengher Alexandru NAVI 00:51:72 Timp 2331 Cod 0 Puncte
31 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:90 Timp 1406 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:52:25 Timp A1009 Cod 0 Puncte
33 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:03 Timp 1460 Cod 0 Puncte
34 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:43 Timp A0378 Cod 0 Puncte
35 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:53:49 Timp 1408 Cod 0 Puncte
36 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:54:02 Timp 2200 Cod 0 Puncte
37 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:03 Timp 1635 Cod 0 Puncte
38 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28 Timp 1405 Cod 0 Puncte
39 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:54:30 Timp 2406 Cod 0 Puncte
40 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33 Timp 1399 Cod 0 Puncte
41 Vasile Rares Stefan NAVI 00:54:34 Timp 1435 Cod 0 Puncte
42 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:54:91 Timp 2089 Cod 0 Puncte
43 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:55:76 Timp 1448 Cod 0 Puncte
44 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:55:96 Timp 1899 Cod 0 Puncte
45 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:56:32 Timp 1414 Cod 0 Puncte
46 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:56:41 Timp 2261 Cod 0 Puncte
47 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:56:66 Timp 1401 Cod 0 Puncte
48 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:56:93 Timp 2294 Cod 0 Puncte
49 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:57:07 Timp 1382 Cod 0 Puncte
50 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:57:51 Timp 1457 Cod 0 Puncte
51 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98 Timp 1464 Cod 0 Puncte
52 Popovici Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:58:09 Timp 2149 Cod 0 Puncte
53 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:58:50 Timp A0531 Cod 0 Puncte
54 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:58:99 Timp 1652 Cod 0 Puncte
55 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:59:81 Timp 1838 Cod 0 Puncte
56 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:59:85 Timp 2417 Cod 0 Puncte
57 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:00:03 Timp A0550 Cod 0 Puncte
58 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:06 Timp A0718 Cod 0 Puncte
59 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:59 Timp 1416 Cod 0 Puncte
60 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 01:00:97 Timp 1840 Cod 0 Puncte
61 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:01:50 Timp A0724 Cod 0 Puncte
62 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 01:01:94 Timp 2310 Cod 0 Puncte
63 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 01:01:96 Timp 2643 Cod 0 Puncte
64 Rauta Matei Cristian NAVI 01:02:06 Timp 2264 Cod 0 Puncte
65 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 01:03:09 Timp 1802 Cod 0 Puncte
66 Geampalia Robert CSS 1 Bucuresti 01:03:66 Timp 2446 Cod 0 Puncte
67 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:03:75 Timp 1624 Cod 0 Puncte
68 Mahu Matei Delfinul Bucuresti 01:04:34 Timp 2642 Cod 0 Puncte
69 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:66 Timp 1625 Cod 0 Puncte
70 Balas Vlad George NAVI 01:09:70 Timp 2215 Cod 0 Puncte
71 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 01:10:26 Timp 2542 Cod 0 Puncte
72 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 01:10:41 Timp 2087 Cod 0 Puncte
73 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:10:69 Timp 1893 Cod 0 Puncte
74 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:12:08 Timp 2091 Cod 0 Puncte
75 Manea Stefan Bucharest Sport Club 01:28:14 Timp 2644 Cod 0 Puncte
76 Militaru Alexandru Bogdan CSS 4 Bucuresti 01:29:91 Timp 2418 Cod 0 Puncte
77 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2500 Cod 0 Puncte
78 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
79 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 99:99:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte
80 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0380 Cod 0 Puncte
81 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
82 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte
83 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1691 Cod 0 Puncte
84 Zalismea Armand CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2447 Cod 0 Puncte
85 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
86 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1639 Cod 0 Puncte
87 Milodin Eduard Atack Team 99:99:99 Timp 1289 Cod 0 Puncte
88 Avramoniu Calin CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1551 Cod 0 Puncte
89 Nicolescu Eugen Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1839 Cod 0 Puncte
90 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte

4. 50 metri bras (10 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 00:42:40 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:44:25 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Alexia NAVI 00:44:91 Timp 2217 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:46:90 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Club Daimon 00:47:14 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Ioana Daria Maria NAVI 00:47:15 Timp 1300 Cod 2 Puncte
8 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:47:25 Timp A0242 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:48:31 Timp A0822 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:48:39 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:48:62 Timp 1395 Cod 0 Puncte
12 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:49:83 Timp 1398 Cod 0 Puncte
13 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:50:17 Timp 1778 Cod 0 Puncte
14 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:51:16 Timp 1452 Cod 0 Puncte
15 Tarabega Anca Maria NAVI 00:52:05 Timp 1379 Cod 0 Puncte
16 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:52:43 Timp A0666 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:52:74 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:53:00 Timp 1407 Cod 0 Puncte
19 Grigore Patricia Delfinul Bucuresti 00:53:65 Timp 2437 Cod 0 Puncte
20 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:57:20 Timp 2096 Cod 0 Puncte
21 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 00:57:33 Timp A0364 Cod 0 Puncte
22 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:57:75 Timp 2198 Cod 0 Puncte
23 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:57:93 Timp 1346 Cod 0 Puncte
24 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:58:15 Timp A1040 Cod 0 Puncte
25 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:58:55 Timp 2502 Cod 0 Puncte
26 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:58:83 Timp 1438 Cod 0 Puncte
27 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:58:99 Timp 2470 Cod 0 Puncte
28 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:59:14 Timp 1403 Cod 0 Puncte
29 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90 Timp A0664 Cod 0 Puncte
30 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:59:97 Timp 1630 Cod 0 Puncte
31 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:00:01 Timp A0668 Cod 0 Puncte
32 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:00:44 Timp 2425 Cod 0 Puncte
33 Stoica Anca Median Bucuresti 01:01:12 Timp 1371 Cod 0 Puncte
34 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00 Timp 1465 Cod 0 Puncte
35 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 01:02:05 Timp 2443 Cod 0 Puncte
36 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:08:24 Timp 2439 Cod 0 Puncte
37 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 01:08:84 Timp 1629 Cod 0 Puncte
38 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:23:23 Timp 1312 Cod 0 Puncte
39 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1272 Cod 0 Puncte
40 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 99:99:99 Timp 1680 Cod 0 Puncte
41 Tudorescu Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1850 Cod 0 Puncte
42 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 0 Puncte
43 Linca Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2438 Cod 0 Puncte

5. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Lapadat Cristian | Anghel Darius Costin | Popovici David | Nicola Madalin Ionut NAVI 02:19:08 Timp 18 Puncte
2 Gate Alexandru Robert Ionut | Gherghel Vlad Cristian | Bratu David Andrei | Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:21:71 Timp 14 Puncte
3 Dragomir Ioan Dennis | Doroghi David | Romas Codrut Fernando | Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 02:22:84 Timp 12 Puncte
4 Comendant Mihai | Lungu Andrei | Macoveanu Rares | Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 02:27:35 Timp 10 Puncte
5 Sandu Claudiu Andrei | Ichim Luca | Snagoveanu Andrei | Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 02:28:29 Timp 8 Puncte
6 Stan Matei Alexandru | Petrache Darius | Harsulescu Mihai | Lupului Stanescu Mihai NAVI 02:31:47 Timp 6 Puncte
7 Chivu Cristian Andrei | Dumitru Gabriel Ciprian | Bujor Eduard Constantin | Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:47:42 Timp 4 Puncte
8 Birdau Ioan Alexandru | Ghile Dragos | Lascu Andrei Alexandru | Belega Vlad Daniel Steaua CSA 02:47:46 Timp 2 Puncte
9 Zaporojan Alex Antonio | Gate Mihnea Cristian | Cojocaru Andrei | Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:49:26 Timp 0 Puncte
10 Nanulescu Alexandru Nichita | Huci Rares Perut | Strugariu Vlad Alexandru | Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 03:03:75 Timp 0 Puncte

6. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Ilie Bianca Maria | Ioana Daria Maria | Naidin Alexandra Patricia | Danciu Elia NAVI 02:21:14 Timp 18 Puncte
2 Radu Timeea | Stanica Maria | Trandafir Iris | Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 02:36:07 Timp 14 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra | Muresanu Cristina Mihaela | Matei Guiman Alexia Maria | Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 02:41:86 Timp 12 Puncte
4 Ciobanu Cristiana | Vintila Alessia Roberta | Baraitareanu Maria | Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:13:44 Timp 10 Puncte
5 Nicolescu Mara | Dumitrescu Elena Iuliana | Petre Alexandra Raluca | Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 03:28:00 Timp 8 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

7. 50 metri spate (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:88 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 00:39:46 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Club Daimon 00:39:66 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:40:03 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:40:97 Timp A0241 Cod 4 Puncte
6 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:41:45 Timp A0543 Cod 3 Puncte
7 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:41:98 Timp 1778 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:42:28 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:43:20 Timp 2502 Cod 0 Puncte
10 Ilie Bianca Maria NAVI 00:43:49 Timp A0244 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:44:35 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:44:90 Timp 1346 Cod 0 Puncte
13 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:45:03 Timp 1390 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:73 Timp 1407 Cod 0 Puncte
15 Tarabega Anca Maria NAVI 00:46:79 Timp 1379 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Alexia NAVI 00:47:14 Timp 2217 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:47:29 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Grigore Patricia Delfinul Bucuresti 00:47:57 Timp 2437 Cod 0 Puncte
19 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:78 Timp A0666 Cod 0 Puncte
20 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:48:67 Timp A1040 Cod 0 Puncte
21 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81 Timp A0664 Cod 0 Puncte
22 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:49:41 Timp 1452 Cod 0 Puncte
23 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:42 Timp A0668 Cod 0 Puncte
24 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:49:59 Timp 2443 Cod 0 Puncte
25 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:50:87 Timp 1438 Cod 0 Puncte
26 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:52:11 Timp 1403 Cod 0 Puncte
27 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:52:59 Timp 1629 Cod 0 Puncte
28 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 00:52:67 Timp A0364 Cod 0 Puncte
29 Stoica Anca Median Bucuresti 00:52:84 Timp 1371 Cod 0 Puncte
30 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:52:91 Timp 2425 Cod 0 Puncte
31 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:52:96 Timp 1465 Cod 0 Puncte
32 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:52:97 Timp 2470 Cod 0 Puncte
33 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:53:17 Timp 2096 Cod 0 Puncte
34 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:54:75 Timp 1630 Cod 0 Puncte
35 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33 Timp 2198 Cod 0 Puncte
36 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 00:56:62 Timp 1312 Cod 0 Puncte
37 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 00:59:82 Timp 2439 Cod 0 Puncte
38 Herciu Alexandra Ioana NAVI 01:01:32 Timp 2216 Cod 0 Puncte
39 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 0 Puncte
40 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1395 Cod 0 Puncte
41 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1272 Cod 0 Puncte
42 Tudorescu Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1850 Cod 0 Puncte
43 Linca Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2438 Cod 0 Puncte

8. 50 metri spate (10 ani) B

1 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:34:09 Timp A1016 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:37:39 Timp A0790 Cod 7 Puncte
2 Popovici David NAVI 00:37:39 Timp 1396 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 00:38:25 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:38:99 Timp 1412 Cod 5 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30 Timp A0722 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:39 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Milodin Eduard Atack Team 00:40:38 Timp 1289 Cod 2 Puncte
8 Anghel Darius Costin NAVI 00:40:47 Timp A0277 Cod 1 Puncte
9 Lapadat Cristian NAVI 00:40:84 Timp A0274 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:40:93 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Harsulescu Mihai NAVI 00:41:26 Timp 1413 Cod 0 Puncte
12 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:41:74 Timp 1302 Cod 0 Puncte
13 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:41:92 Timp 1449 Cod 0 Puncte
14 Stan Matei Alexandru NAVI 00:42:04 Timp A0791 Cod 0 Puncte
15 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:42:11 Timp A0112 Cod 0 Puncte
16 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:42:13 Timp A0840 Cod 0 Puncte
17 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:42:19 Timp A0800 Cod 0 Puncte
18 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:42:39 Timp A0725 Cod 0 Puncte
19 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:42:46 Timp A0729 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:42:58 Timp 1333 Cod 0 Puncte
21 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:42:59 Timp 1690 Cod 0 Puncte
22 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:42:88 Timp A0531 Cod 0 Puncte
23 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16 Timp 1400 Cod 0 Puncte
24 Petrache Darius NAVI 00:43:25 Timp 1641 Cod 0 Puncte
25 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:43:41 Timp A1009 Cod 0 Puncte
26 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:63 Timp 1408 Cod 0 Puncte
27 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:45:30 Timp 1730 Cod 0 Puncte
28 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72 Timp 1399 Cod 0 Puncte
29 Tengher Alexandru NAVI 00:46:34 Timp 2331 Cod 0 Puncte
30 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:36 Timp 1406 Cod 0 Puncte
31 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:46:42 Timp 1446 Cod 0 Puncte
32 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:46:50 Timp 2200 Cod 0 Puncte
33 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:47:07 Timp 1448 Cod 0 Puncte
34 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63 Timp A0718 Cod 0 Puncte
35 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65 Timp 1635 Cod 0 Puncte
36 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:47:85 Timp 1899 Cod 0 Puncte
37 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22 Timp 2294 Cod 0 Puncte
38 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:48:65 Timp A0550 Cod 0 Puncte
39 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75 Timp 1416 Cod 0 Puncte
40 Popovici Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:49:01 Timp 2149 Cod 0 Puncte
41 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:49:12 Timp 1293 Cod 0 Puncte
42 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:27 Timp 1460 Cod 0 Puncte
43 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:49:31 Timp 1482 Cod 0 Puncte
44 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:38 Timp 1835 Cod 0 Puncte
45 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:49:66 Timp 1382 Cod 0 Puncte
46 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:93 Timp 1401 Cod 0 Puncte
47 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:49:94 Timp 2417 Cod 0 Puncte
48 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:49:96 Timp A0724 Cod 0 Puncte
49 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:49:97 Timp 1414 Cod 0 Puncte
50 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:50:06 Timp 1840 Cod 0 Puncte
51 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:50:24 Timp 1405 Cod 0 Puncte
52 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:51:54 Timp 2089 Cod 0 Puncte
53 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:51:96 Timp 1802 Cod 0 Puncte
54 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:52:05 Timp 2310 Cod 0 Puncte
55 Rauta Matei Cristian NAVI 00:52:66 Timp 2264 Cod 0 Puncte
56 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85 Timp 1624 Cod 0 Puncte
57 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:52:93 Timp 1838 Cod 0 Puncte
58 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:14 Timp 1464 Cod 0 Puncte
59 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:53:85 Timp 2087 Cod 0 Puncte
60 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:53:97 Timp 2406 Cod 0 Puncte
61 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:54:29 Timp 1652 Cod 0 Puncte
62 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:54:91 Timp 1457 Cod 0 Puncte
63 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06 Timp 1893 Cod 0 Puncte
64 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:56:38 Timp 2261 Cod 0 Puncte
65 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:20 Timp 1625 Cod 0 Puncte
66 Manea Stefan Bucharest Sport Club 00:59:00 Timp 2644 Cod 0 Puncte
67 Balas Vlad George NAVI 00:59:55 Timp 2215 Cod 0 Puncte
68 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 01:00:93 Timp 2643 Cod 0 Puncte
69 Sugaru Andrei CSS 2 Bucuresti 01:02:38 Timp 2542 Cod 0 Puncte
70 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:03:31 Timp 2091 Cod 0 Puncte
71 Nicolescu Eugen Delfinul Bucuresti 01:03:89 Timp 1839 Cod 0 Puncte
72 Mahu Matei Delfinul Bucuresti 01:05:45 Timp 2642 Cod 0 Puncte
73 Zalismea Armand CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2447 Cod 0 Puncte
74 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0380 Cod 0 Puncte
75 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2500 Cod 0 Puncte
76 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
77 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0378 Cod 0 Puncte
78 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
79 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1639 Cod 0 Puncte
80 Militaru Alexandru Bogdan CSS 4 Bucuresti 99:99:99 Timp 2418 Cod 0 Puncte
81 Geampalia Robert CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2446 Cod 0 Puncte
82 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte
83 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1691 Cod 0 Puncte
84 Vasile Rares Stefan NAVI 99:99:99 Timp 1435 Cod 0 Puncte
85 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
86 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 99:99:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte
87 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte

9. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:34:57 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Club Daimon 00:36:76 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Ioana Daria Maria NAVI 00:37:67 Timp 1300 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:38:54 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Danciu Elia NAVI 00:39:69 Timp A0243 Cod 4 Puncte
6 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:39:97 Timp A0241 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:44:12 Timp A0822 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:44:19 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:44:93 Timp 1407 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:46:08 Timp 1778 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:46:31 Timp 1390 Cod 0 Puncte
12 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:47:23 Timp 1398 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Alexia NAVI 00:47:43 Timp 2217 Cod 0 Puncte
14 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:50:75 Timp 1705 Cod 0 Puncte
15 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:50:88 Timp 1452 Cod 0 Puncte
16 Tarabega Anca Maria NAVI 00:51:59 Timp 1379 Cod 0 Puncte
17 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84 Timp A0664 Cod 0 Puncte
18 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 00:53:69 Timp 2443 Cod 0 Puncte
19 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:54:19 Timp A0666 Cod 0 Puncte
20 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:54:33 Timp 2502 Cod 0 Puncte
21 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:55:31 Timp A0668 Cod 0 Puncte
22 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:56:53 Timp 2470 Cod 0 Puncte
23 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:58:10 Timp 1438 Cod 0 Puncte
24 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:59:07 Timp 2198 Cod 0 Puncte
25 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:59:27 Timp 2425 Cod 0 Puncte
26 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 01:00:78 Timp A0364 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:01:53 Timp 1465 Cod 0 Puncte
28 Stoica Anca Median Bucuresti 01:03:56 Timp 1371 Cod 0 Puncte
29 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:05:90 Timp 1630 Cod 0 Puncte
30 Grigoras Raisa Ioana NAVI 01:09:48 Timp 2096 Cod 0 Puncte
31 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 01:10:34 Timp 1629 Cod 0 Puncte
32 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:12:91 Timp 1312 Cod 0 Puncte
33 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1040 Cod 0 Puncte
34 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1272 Cod 0 Puncte
35 Banescu Bianca Steaua CSA 99:99:99 Timp 1441 Cod 0 Puncte
36 Tudorescu Ioana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1850 Cod 0 Puncte

10. 50 metri fluture (10 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:34:53 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:34:86 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin NAVI 00:35:51 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:37:58 Timp A1016 Cod 5 Puncte
5 Popovici David NAVI 00:38:00 Timp 1396 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:19 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:38:70 Timp A0729 Cod 2 Puncte
8 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:38:81 Timp A0112 Cod 1 Puncte
9 Milodin Eduard Atack Team 00:38:84 Timp 1289 Cod 0 Puncte
10 Petrache Darius NAVI 00:39:17 Timp 1641 Cod 0 Puncte
11 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:39:22 Timp 1302 Cod 0 Puncte
12 Ghile Dragos Steaua CSA 00:39:28 Timp 1634 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:39:45 Timp 1412 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:40:62 Timp A0280 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:40:78 Timp 1333 Cod 0 Puncte
16 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:40:89 Timp 1690 Cod 0 Puncte
17 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:41:37 Timp 1446 Cod 0 Puncte
18 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:41:37 Timp 1449 Cod 0 Puncte
19 Stan Matei Alexandru NAVI 00:41:53 Timp A0791 Cod 0 Puncte
20 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:42:47 Timp A0800 Cod 0 Puncte
21 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:05 Timp A0725 Cod 0 Puncte
22 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44 Timp 1400 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:43:47 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:12 Timp A0722 Cod 0 Puncte
25 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:44:32 Timp A1009 Cod 0 Puncte
26 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:83 Timp 1406 Cod 0 Puncte
27 Harsulescu Mihai NAVI 00:45:19 Timp 1413 Cod 0 Puncte
28 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:45:32 Timp 1416 Cod 0 Puncte
29 Vasile Rares Stefan NAVI 00:47:03 Timp 1435 Cod 0 Puncte
30 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:47:09 Timp 1730 Cod 0 Puncte
31 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:81 Timp 1464 Cod 0 Puncte
32 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:49:46 Timp A0531 Cod 0 Puncte
33 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:69 Timp A0378 Cod 0 Puncte
34 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:51:17 Timp 2417 Cod 0 Puncte
35 Popovici Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:51:22 Timp 2149 Cod 0 Puncte
36 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:40 Timp 1635 Cod 0 Puncte
37 Tengher Alexandru NAVI 00:51:75 Timp 2331 Cod 0 Puncte
38 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:10 Timp 1408 Cod 0 Puncte
39 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:52:34 Timp A0718 Cod 0 Puncte
40 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:52:83 Timp 1448 Cod 0 Puncte
41 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:52:95 Timp A0550 Cod 0 Puncte
42 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:53:81 Timp 1899 Cod 0 Puncte
43 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:54:19 Timp 2310 Cod 0 Puncte
44 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:54:46 Timp 1382 Cod 0 Puncte
45 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55 Timp 1460 Cod 0 Puncte
46 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:54:98 Timp A0724 Cod 0 Puncte
47 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:55:39 Timp 1482 Cod 0 Puncte
48 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:56:03 Timp 1840 Cod 0 Puncte
49 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:15 Timp 1835 Cod 0 Puncte
50 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:56:62 Timp 1414 Cod 0 Puncte
51 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87 Timp 1893 Cod 0 Puncte
52 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:57:14 Timp 2261 Cod 0 Puncte
53 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:25 Timp 1399 Cod 0 Puncte
54 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:57:29 Timp 1293 Cod 0 Puncte
55 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:89 Timp 1401 Cod 0 Puncte
56 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:58:25 Timp 2406 Cod 0 Puncte
57 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:58:59 Timp 1457 Cod 0 Puncte
58 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 01:00:00 Timp 1802 Cod 0 Puncte
59 Rauta Matei Cristian NAVI 01:00:06 Timp 2264 Cod 0 Puncte
60 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:00:13 Timp 2294 Cod 0 Puncte
61 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:00:62 Timp 2200 Cod 0 Puncte
62 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:00:82 Timp 1652 Cod 0 Puncte
63 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:02:51 Timp 1405 Cod 0 Puncte
64 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 01:05:31 Timp 1838 Cod 0 Puncte
65 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:09:41 Timp 1624 Cod 0 Puncte
66 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:70 Timp 1625 Cod 0 Puncte
67 Militaru Alexandru Bogdan CSS 4 Bucuresti 01:11:23 Timp 2418 Cod 0 Puncte
68 Balas Vlad George NAVI 01:13:15 Timp 2215 Cod 0 Puncte
69 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:13:22 Timp 2091 Cod 0 Puncte
70 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2500 Cod 0 Puncte
71 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0380 Cod 0 Puncte
72 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
73 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
74 Manea Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2644 Cod 0 Puncte
75 Zalismea Armand CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2447 Cod 0 Puncte
76 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1639 Cod 0 Puncte
77 Geampalia Robert CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2446 Cod 0 Puncte
78 Rosu Patrick Steaua CSA 99:99:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
79 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1691 Cod 0 Puncte
80 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte
81 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 99:99:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte
82 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte

11. Stafeta 4x50 metri mixt (10 ani) F

1 Ioana Daria Maria | Danciu Elia | Naidin Alexandra Patricia | Ilie Bianca Maria NAVI 02:36:36 Timp 18 Puncte
2 Stanica Astrid Gabriela | Trandafir Iris | Constantinescu Sara Maria | Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:55:97 Timp 14 Puncte
3 Dumitru Ana Maria Bianca | Serman Ioana Alexandra | Muresanu Cristina Mihaela | Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:58:00 Timp 12 Puncte
4 Fogoros Ioana Teodora | Olteanu Alexia | Grigoras Raisa Ioana | Tarabega Anca Maria NAVI 02:59:40 Timp 10 Puncte
5 Lazar Adriana Antonia | Petre Alexandra Raluca | Dumitrescu Elena Iuliana | Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 03:43:47 Timp 8 Puncte

12. Stafeta 4x50 metri mixt (10 ani) B

1 Popovici David | Anghel Darius Costin | Nicola Madalin Ionut | Lapadat Cristian NAVI 02:33:99 Timp 18 Puncte
2 Gherghe Vlad Nicolae | Lungu Andrei | Dragomir Ioan Dennis | Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:41:59 Timp 14 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio | Bajenaru Andrei | Gate Alexandru Robert Ionut | Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:45:30 Timp 12 Puncte
4 Harsulescu Mihai | Petrache Darius | Stan Matei Alexandru | Lupului Stanescu Mihai NAVI 02:49:39 Timp 10 Puncte
5 Sandu Claudiu Andrei | Ichim Luca | Snagoveanu Andrei | Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 02:51:67 Timp 8 Puncte
6 Macoveanu Rares | Ionescu Dinu | Doroghi David | Comendant Mihai Bucharest Sport Club 02:51:78 Timp 6 Puncte
7 Bratu David Andrei | Chivu Cristian Andrei | Dumitru Gabriel Ciprian | Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:08:38 Timp 4 Puncte
8 Nanulescu Alexandru Nichita | Chiran Stefan Felix | Huci Rares Perut | Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 03:29:04 Timp 2 Puncte