Rezultatele finale pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond b12-13/f 11-12, JII Editia 2014

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 400 metri liber (12 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 04:42:10 Timp A0306 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 04:44:52 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 04:53:01 Timp 1372 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 04:56:16 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 04:59:39 Timp A0633 Cod 4 Puncte
6 Dragan Rares Stefan NAVI 05:00:37 Timp 2042 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:02:55 Timp A0470 Cod 2 Puncte
8 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 05:02:64 Timp A0535 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Cristian NAVI 05:05:37 Timp A0489 Cod 0 Puncte
10 Costroj Antonio Steaua CSA 05:05:74 Timp A0540 Cod 0 Puncte
11 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:19:25 Timp A0477 Cod 0 Puncte
12 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 05:21:30 Timp A0308 Cod 0 Puncte
13 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 05:25:59 Timp A0407 Cod 0 Puncte
14 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 05:31:30 Timp A0501 Cod 0 Puncte
15 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 05:32:03 Timp A0473 Cod 0 Puncte
16 Marin Stefan Steaua CSA 05:37:70 Timp A0126 Cod 0 Puncte
17 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 05:39:21 Timp A0471 Cod 0 Puncte
18 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 05:48:54 Timp 1794 Cod 0 Puncte
19 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:52:77 Timp A0496 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 06:22:21 Timp A0480 Cod 0 Puncte
21 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 06:29:78 Timp A0479 Cod 0 Puncte
22 Pana Rares Stefan Steaua CSA 07:02:85 Timp A1013 Cod 0 Puncte
23 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0486 Cod 0 Puncte

2. 400 metri liber (13 ani) B

1 Serdin Cosmin NAVI 04:48:18 Timp A0197 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 04:59:64 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 05:00:97 Timp A0223 Cod 6 Puncte
4 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 05:02:23 Timp 1325 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 05:02:56 Timp 1324 Cod 4 Puncte
6 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 05:14:62 Timp A0224 Cod 3 Puncte
7 Marinica Rares NAVI 05:17:05 Timp A0128 Cod 2 Puncte
8 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:19:79 Timp A0513 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 05:21:04 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 05:31:19 Timp 1329 Cod 0 Puncte
11 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 05:48:03 Timp 1807 Cod 0 Puncte

3. 400 metri liber (14 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 04:50:75 Timp A0218 Cod 9 Puncte

4. 400 metri liber (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 04:14:46 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 04:21:46 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 04:22:05 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 04:44:55 Timp A0165 Cod 5 Puncte

5. 400 metri liber (16 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 04:29:90 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 04:41:17 Timp A0888 Cod 7 Puncte

6. 400 metri liber (11 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 05:04:51 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 05:19:51 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 05:21:38 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Barbu Alexandra Anissia NAVI 05:27:10 Timp A0245 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 05:27:39 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 05:40:15 Timp A0348 Cod 3 Puncte
7 Tolea Claudia Ioana NAVI 05:40:52 Timp 1253 Cod 2 Puncte
8 Iordache Andreea Diana NAVI 06:15:96 Timp 1731 Cod 1 Puncte
9 Popa Madalina Elena NAVI 06:19:15 Timp 1309 Cod 0 Puncte
10 Sandu Ana Maria Steaua CSA 06:26:39 Timp A0539 Cod 0 Puncte
11 Duta Letitia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 1780 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0252 Cod 0 Puncte

7. 400 metri liber (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 04:52:91 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 05:00:18 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 05:17:94 Timp A0439 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 05:18:69 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 05:22:76 Timp A0441 Cod 4 Puncte
6 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 05:23:59 Timp A0442 Cod 3 Puncte
7 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 05:25:73 Timp A0556 Cod 2 Puncte
8 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 05:37:92 Timp A0445 Cod 1 Puncte
9 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 05:39:00 Timp A0144 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 05:40:01 Timp A0453 Cod 0 Puncte
11 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 05:48:69 Timp A0317 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 05:50:17 Timp A0318 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:00:08 Timp A0449 Cod 0 Puncte
14 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1808 Cod 0 Puncte

8. 400 metri liber (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 04:44:60 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 04:56:89 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 05:18:14 Timp A0019 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 05:22:26 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 05:23:45 Timp A0030 Cod 4 Puncte
6 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 05:53:07 Timp A0152 Cod 3 Puncte

9. 400 metri liber (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:48:85 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 05:29:29 Timp A0172 Cod 7 Puncte

10. 100 metri spate (12 ani) B

1 Stan Leon Performer 01:10:65 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:10:93 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:11:43 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:13:91 Timp A0470 Cod 5 Puncte
5 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:16:16 Timp 1372 Cod 4 Puncte
6 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:21:65 Timp A0553 Cod 3 Puncte
7 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:91 Timp A0473 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:23:95 Timp A0477 Cod 1 Puncte
9 Marin Stefan Steaua CSA 01:24:60 Timp A0126 Cod 0 Puncte
10 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:27:05 Timp A0501 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:27:36 Timp A0480 Cod 0 Puncte
12 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 01:29:03 Timp 1794 Cod 0 Puncte
13 Coman Liviu Alexandru NAVI 99:99:99 Timp A0305 Cod 0 Puncte

11. 100 metri spate (13 ani) B

1 Popescu Robert NAVI 01:09:55 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:12:48 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:16:75 Timp A0224 Cod 6 Puncte
4 Marinica Rares NAVI 01:17:76 Timp A0128 Cod 5 Puncte
5 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:20:05 Timp A0513 Cod 4 Puncte
6 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:28:79 Timp 1807 Cod 3 Puncte

12. 100 metri spate (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:08:75 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 01:09:00 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 01:14:92 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 01:15:70 Timp 1248 Cod 5 Puncte
5 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:25:84 Timp A1163 Cod 4 Puncte
6 Stan Filip Performer 99:99:99 Timp A0201 Cod 0 Puncte

13. 100 metri spate (15 ani) B

1 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:17:76 Timp A0893 Cod 9 Puncte

14. 100 metri spate (16 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:02:48 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:06:43 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:24:39 Timp A0890 Cod 6 Puncte

15. 100 metri spate (11 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 01:15:37 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:22:68 Timp A0768 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:25:74 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:28:90 Timp A0245 Cod 4 Puncte
6 Iordache Andreea Diana NAVI 01:31:87 Timp 1731 Cod 3 Puncte
7 Voicu Maria NAVI 01:36:45 Timp 2372 Cod 2 Puncte

16. 100 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 01:17:20 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:21:05 Timp A0625 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:22:73 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 01:23:67 Timp 2380 Cod 5 Puncte
5 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:24:83 Timp A0441 Cod 4 Puncte
6 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:25:23 Timp A0315 Cod 3 Puncte
7 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:25:76 Timp A0449 Cod 2 Puncte
8 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:26:70 Timp A0318 Cod 1 Puncte
9 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 01:35:75 Timp 3081 Cod 0 Puncte

17. 100 metri spate (13 ani) F

1 Rusu Roberta NAVI 01:15:99 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80 Timp A0204 Cod 7 Puncte
3 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:35:92 Timp A0232 Cod 6 Puncte

18. 100 metri spate (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:13 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:18:70 Timp A0202 Cod 7 Puncte

19. 200 metri bras (14 ani) B

1 Stan Filip Performer 02:51:16 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 03:00:49 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin Bucharest Sport Club 03:04:71 Timp A0185 Cod 6 Puncte
4 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 03:08:53 Timp A0049 Cod 5 Puncte
5 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 03:45:07 Timp A0527 Cod 4 Puncte
6 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 03:53:88 Timp A0858 Cod 3 Puncte

20. 200 metri bras (15 ani) B

1 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 02:52:55 Timp A0878 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:58:29 Timp A0165 Cod 7 Puncte

21. 200 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:30:05 Timp A0848 Cod 9 Puncte

22. 200 metri bras (13 ani) F

1 Nita Andreea NAVI 03:03:29 Timp A0261 Cod 9 Puncte
2 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 03:15:91 Timp A0030 Cod 7 Puncte
3 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 03:19:76 Timp A0319 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 03:22:04 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:25:74 Timp A0140 Cod 4 Puncte
6 Davidescu Adriana Steaua CSA 03:26:31 Timp A0058 Cod 3 Puncte

24. 400 metri bras (12 ani) B

1 Stan Leon Performer 06:01:12 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 06:02:33 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 06:09:39 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 06:29:19 Timp A0308 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 06:30:18 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Cristian NAVI 06:30:69 Timp A0489 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 06:50:30 Timp A0471 Cod 2 Puncte
8 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 07:05:14 Timp A0479 Cod 1 Puncte
9 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 07:08:52 Timp A0496 Cod 0 Puncte
10 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 07:23:01 Timp 1270 Cod 0 Puncte
11 Stoica David Bucharest Sport Club 07:24:48 Timp 1387 Cod 0 Puncte
12 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 07:45:79 Timp 2041 Cod 0 Puncte
13 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0486 Cod 0 Puncte

25. 400 metri bras (13 ani) B

1 Serdin Cosmin NAVI 05:43:22 Timp A0197 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 05:53:91 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 06:27:42 Timp A0223 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 06:27:70 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 06:38:44 Timp 1324 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1329 Cod 0 Puncte
7 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1327 Cod 0 Puncte

26. 400 metri bras (11 ani) F

1 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 06:39:40 Timp A0348 Cod 9 Puncte
2 Nicola Andreea Cristina NAVI 06:54:58 Timp A0768 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 06:55:90 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Tolea Claudia Ioana NAVI 07:04:11 Timp 1253 Cod 5 Puncte
5 Sandu Ana Maria Steaua CSA 07:28:82 Timp A0539 Cod 4 Puncte
6 Popa Madalina Elena NAVI 07:42:95 Timp 1309 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0252 Cod 0 Puncte

27. 400 metri bras (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 06:00:45 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 06:28:04 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 06:42:93 Timp A0315 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 06:44:24 Timp A0144 Cod 5 Puncte
5 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 06:50:90 Timp A0445 Cod 4 Puncte
6 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 07:01:97 Timp A0442 Cod 3 Puncte
7 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 07:05:72 Timp 1808 Cod 2 Puncte

29. 200 metri fluture (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:16:10 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:20:03 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:24:63 Timp A0148 Cod 6 Puncte

30. 200 metri fluture (16 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:16:10 Timp A0888 Cod 9 Puncte

31. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 02:52:09 Timp A0019 Cod 9 Puncte
2 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:00:57 Timp A0463 Cod 7 Puncte

32. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:38:76 Timp 1885 Cod 9 Puncte

33. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Stan Filip Performer 05:16:84 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:25:01 Timp A0868 Cod 7 Puncte
3 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 05:25:03 Timp A0218 Cod 6 Puncte

34. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 04:45:38 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 05:07:89 Timp A0885 Cod 7 Puncte

35. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:11:91 Timp A0848 Cod 9 Puncte

36. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 05:09:60 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 05:47:28 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 06:13:76 Timp A0030 Cod 6 Puncte

37. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:31:58 Timp A0193 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

47. 100 metri liber (11 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:08:48 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81 Timp A0348 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:15:51 Timp A0345 Cod 6 Puncte
4 Iordache Andreea Diana NAVI 01:19:40 Timp 1731 Cod 5 Puncte
5 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:25:09 Timp A0539 Cod 4 Puncte
6 Voicu Maria NAVI 01:28:20 Timp 2372 Cod 3 Puncte
7 Duta Letitia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 1780 Cod 0 Puncte
8 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0252 Cod 0 Puncte

48. 100 metri liber (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:06:50 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:10:08 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:11:05 Timp A0442 Cod 6 Puncte
4 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18 Timp A0441 Cod 5 Puncte
5 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:11:19 Timp A0445 Cod 4 Puncte
6 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:12:76 Timp A0556 Cod 3 Puncte
7 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:14:01 Timp A0453 Cod 2 Puncte
8 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:15:30 Timp A0144 Cod 1 Puncte
9 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:15:65 Timp A0317 Cod 0 Puncte
10 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:18:70 Timp A0449 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:18:80 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1808 Cod 0 Puncte

49. 100 metri liber (12 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 01:04:33 Timp A0306 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:04:51 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:05:37 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 01:06:72 Timp A0540 Cod 5 Puncte
5 Dragan Rares Stefan NAVI 01:08:04 Timp 2042 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:09:57 Timp A0308 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Cristian NAVI 01:09:89 Timp A0489 Cod 2 Puncte
8 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:31 Timp A0477 Cod 1 Puncte
9 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:51 Timp A0473 Cod 0 Puncte
10 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:13:97 Timp A0501 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:02 Timp A0471 Cod 0 Puncte
12 Marin Stefan Steaua CSA 01:14:93 Timp A0126 Cod 0 Puncte
13 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:96 Timp A0480 Cod 0 Puncte
14 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:72 Timp A0496 Cod 0 Puncte
15 Pana Rares Stefan Steaua CSA 01:29:80 Timp A1013 Cod 0 Puncte
16 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1794 Cod 0 Puncte
17 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0486 Cod 0 Puncte
18 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0470 Cod 0 Puncte
19 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0479 Cod 0 Puncte
20 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0407 Cod 0 Puncte

50. 100 metri liber (13 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 00:59:38 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Serdin Cosmin NAVI 01:03:00 Timp A0197 Cod 7 Puncte
3 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:03:03 Timp A0223 Cod 6 Puncte
4 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:03:98 Timp 1325 Cod 5 Puncte
5 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:08:84 Timp 1329 Cod 4 Puncte
6 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:09:93 Timp A0224 Cod 3 Puncte
7 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 01:11:96 Timp A0121 Cod 2 Puncte
8 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07 Timp 1807 Cod 1 Puncte
9 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte

51. 200 metri liber (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:13:54 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 02:19:37 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:27:24 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:33:33 Timp A0463 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 02:34:61 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 02:36:33 Timp A0030 Cod 3 Puncte
7 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:37:09 Timp A0032 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 02:42:25 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 02:45:52 Timp A0319 Cod 0 Puncte
10 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 02:45:85 Timp A0152 Cod 0 Puncte
11 Davidescu Adriana Steaua CSA 02:53:66 Timp A0058 Cod 0 Puncte
12 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 03:02:82 Timp A0232 Cod 0 Puncte

52. 200 metri liber (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:17:77 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:24:17 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:26:30 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:53:02 Timp A0172 Cod 5 Puncte

53. 200 metri liber (14 ani) B

1 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:15:96 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 02:18:16 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:18:19 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 02:20:02 Timp A0049 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:25:55 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 03:07:19 Timp A0858 Cod 3 Puncte

54. 200 metri liber (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:02:26 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 02:04:84 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 02:05:10 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:13:68 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:22:38 Timp A0893 Cod 4 Puncte

55. 200 metri liber (16 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:04:48 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:10:42 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:11:46 Timp A0882 Cod 6 Puncte
4 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:22:65 Timp A0890 Cod 5 Puncte

56. 400 metri spate (11 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 05:30:24 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 05:30:89 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 06:01:43 Timp A0345 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 06:04:43 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Barbu Alexandra Anissia NAVI 06:19:33 Timp A0245 Cod 4 Puncte
6 Iordache Andreea Diana NAVI 06:27:94 Timp 1731 Cod 3 Puncte

57. 400 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 05:23:32 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Mocanu Cristina Erika NAVI 05:52:53 Timp A0625 Cod 7 Puncte
3 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 06:00:99 Timp A0441 Cod 6 Puncte
4 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 06:03:38 Timp A0453 Cod 5 Puncte
5 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 06:12:01 Timp 2380 Cod 4 Puncte
6 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:14:68 Timp A0449 Cod 3 Puncte
7 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 06:27:87 Timp A0318 Cod 2 Puncte
8 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0315 Cod 0 Puncte
9 Stanescu Renata Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3081 Cod 0 Puncte

58. 400 metri spate (12 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 05:06:52 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Performer 05:06:92 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 05:23:20 Timp A0633 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 05:26:26 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:35:60 Timp A0470 Cod 4 Puncte
6 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 05:36:20 Timp 1372 Cod 3 Puncte
7 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:51:12 Timp A0477 Cod 2 Puncte
8 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 05:52:19 Timp A0473 Cod 1 Puncte
9 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 06:03:58 Timp A0553 Cod 0 Puncte
10 Marin Stefan Steaua CSA 06:05:39 Timp A0126 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 06:22:36 Timp A0480 Cod 0 Puncte
12 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 06:23:40 Timp A0501 Cod 0 Puncte
13 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 06:34:30 Timp 1794 Cod 0 Puncte

59. 400 metri spate (13 ani) B

1 Popescu Robert NAVI 05:10:36 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 05:24:53 Timp A0599 Cod 7 Puncte
3 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 05:50:68 Timp A0224 Cod 6 Puncte
4 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:55:61 Timp A0513 Cod 5 Puncte
5 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 06:35:98 Timp 1807 Cod 4 Puncte
6 Marinica Rares NAVI 99:99:99 Timp A0128 Cod 0 Puncte

60. 200 metri spate (13 ani) F

1 Rusu Roberta NAVI 02:39:79 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:51:90 Timp A0032 Cod 7 Puncte

61. 200 metri spate (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:46:40 Timp 1885 Cod 9 Puncte

62. 200 metri spate (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:22:69 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Performer 02:27:39 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad NAVI 02:37:41 Timp A0225 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:37:63 Timp A0220 Cod 5 Puncte

63. 200 metri spate (15 ani) B

1 Tudose Vlad NAVI 02:23:68 Timp A0885 Cod 9 Puncte

64. 200 metri spate (16 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:18:83 Timp A0882 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:36:50 Timp A0853 Cod 7 Puncte

69. 100 metri bras (11 ani) F

1 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:29:31 Timp A0348 Cod 9 Puncte
2 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:33:84 Timp A0768 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 01:35:65 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:40:54 Timp 1253 Cod 5 Puncte
5 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:43:18 Timp A0539 Cod 4 Puncte
6 Popa Madalina Elena NAVI 01:44:71 Timp 1309 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0252 Cod 0 Puncte

70. 100 metri bras (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:22:27 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:28:17 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:31:34 Timp A0445 Cod 6 Puncte
4 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:31:38 Timp A0315 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:31:70 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 01:31:74 Timp 1808 Cod 3 Puncte
7 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:35:17 Timp A0442 Cod 2 Puncte

71. 100 metri bras (13 ani) F

1 Nita Andreea NAVI 01:24:53 Timp A0261 Cod 9 Puncte
2 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:30:20 Timp A0204 Cod 7 Puncte
3 Davidescu Adriana Steaua CSA 01:33:60 Timp A0058 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 01:36:46 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:41:12 Timp A0140 Cod 4 Puncte

78. 100 metri bras (12 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:17:21 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Performer 01:19:52 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 01:21:25 Timp A0306 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Cristian NAVI 01:26:99 Timp A0489 Cod 5 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:26:99 Timp A0308 Cod 5 Puncte
5 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:29:33 Timp A0553 Cod 4 Puncte
6 Stoica David Bucharest Sport Club 01:36:81 Timp 1387 Cod 3 Puncte
7 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 01:37:29 Timp 1270 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:37:63 Timp A0471 Cod 1 Puncte
9 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:37:72 Timp A0496 Cod 0 Puncte
10 Saplacan Radu Viorel CSS 2 Bucuresti 01:46:72 Timp 2041 Cod 0 Puncte
11 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0486 Cod 0 Puncte
12 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0479 Cod 0 Puncte

79. 100 metri bras (13 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:15:59 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 01:17:23 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 01:20:50 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:23:27 Timp 1324 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:24:87 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 01:27:47 Timp A0121 Cod 3 Puncte
7 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:35:66 Timp 1329 Cod 2 Puncte
8 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1327 Cod 0 Puncte

80. 100 metri bras (14 ani) B

1 Stan Filip Performer 01:21:34 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:23:04 Timp A0185 Cod 7 Puncte
3 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 01:27:73 Timp 1248 Cod 6 Puncte
4 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:33:09 Timp A1163 Cod 5 Puncte
5 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:42:94 Timp A0527 Cod 4 Puncte
6 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:51:77 Timp A0858 Cod 3 Puncte

81. 100 metri bras (15 ani) B

1 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:16:58 Timp A0878 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:18:07 Timp A0165 Cod 7 Puncte

82. 100 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46 Timp A0848 Cod 9 Puncte

83. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:28:38 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:42:27 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Nita Andreea NAVI 02:54:89 Timp A0261 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 02:57:95 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:19:62 Timp A0140 Cod 4 Puncte
6 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 03:28:31 Timp A0232 Cod 3 Puncte

84. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:36:19 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:48:21 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:21:39 Timp A0172 Cod 6 Puncte

85. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:32:19 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:34:82 Timp A0218 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:38:37 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan Bucharest Sport Club 02:44:20 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Stan Filip Performer 02:48:37 Timp A0201 Cod 4 Puncte

86. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:25:24 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:45:14 Timp A0893 Cod 7 Puncte

87. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 02:18:89 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:32:42 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:50:02 Timp A0890 Cod 6 Puncte

88. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 01:14:58 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:24:14 Timp 1253 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina NAVI 01:24:81 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:25:17 Timp A0245 Cod 5 Puncte
5 Popa Madalina Elena NAVI 01:42:39 Timp 1309 Cod 4 Puncte

89. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 01:09:97 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:19:66 Timp A0556 Cod 7 Puncte
3 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:25:58 Timp A0625 Cod 6 Puncte
4 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:29:40 Timp A0317 Cod 5 Puncte

90. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Rusu Roberta NAVI 01:14:07 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:17:68 Timp A0019 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:20:32 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:21:52 Timp A0463 Cod 5 Puncte
5 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 01:31:31 Timp A0152 Cod 4 Puncte

91. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:70 Timp 1885 Cod 9 Puncte

92. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Popa Andrei NAVI 01:11:21 Timp A0168 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 01:11:72 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:12:94 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:13:17 Timp 1372 Cod 5 Puncte
5 Dragan Rares Stefan NAVI 01:14:19 Timp 2042 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:24:06 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Pana Rares Stefan Steaua CSA 01:48:52 Timp A1013 Cod 2 Puncte

93. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:11:47 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:13:24 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:16:78 Timp A0513 Cod 6 Puncte
4 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:19:08 Timp 1324 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 99:99:99 Timp A0128 Cod 0 Puncte

94. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40 Timp A0049 Cod 9 Puncte
2 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 01:16:02 Timp 1248 Cod 7 Puncte

95. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:49 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:04:62 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 01:06:12 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:07:16 Timp A0165 Cod 5 Puncte
5 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:12:88 Timp A0878 Cod 4 Puncte

96. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:02:42 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:05:21 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Petran Costin CSS 4 Bucuresti 01:05:94 Timp A0867 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:06:83 Timp A0886 Cod 5 Puncte