Rezultatele finale pentru Cupa AMNB Editia 2014

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (9 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:32:46 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:32:48 Timp A0272 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Performer 00:33:35 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Balanescu Filip Andrei Performer 00:33:44 Timp 1672 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:33:47 Timp A1124 Cod 4 Puncte
6 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:33:63 Timp 1297 Cod 3 Puncte
7 Adam Robert Nautica Bacau 00:33:74 Timp 2337 Cod 2 Puncte
8 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:33:88 Timp 1651 Cod 1 Puncte
9 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:34:02 Timp 1852 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:34:37 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:35:12 Timp 2323 Cod 0 Puncte
12 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:35:63 Timp 1519 Cod 0 Puncte
13 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:36:06 Timp 1491 Cod 0 Puncte
14 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:36:17 Timp 1343 Cod 0 Puncte
15 Oana Florin Laurentiu Aqua Sport Citius 00:36:41 Timp 2161 Cod 0 Puncte
16 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:36:46 Timp 1404 Cod 0 Puncte
17 Georgescu Alexandru Club Daimon 00:36:53 Timp 2381 Cod 0 Puncte
18 Martin Hristov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:36:59 Timp 2526 Cod 0 Puncte
19 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:36:78 Timp 1703 Cod 0 Puncte
20 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:36:97 Timp 2878 Cod 0 Puncte
21 Prall Iulian Dacia Mioveni 2012 00:36:98 Timp 2881 Cod 0 Puncte
22 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:37:19 Timp 1837 Cod 0 Puncte
23 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:37:26 Timp 1702 Cod 0 Puncte
24 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:37:52 Timp 2100 Cod 0 Puncte
25 Tica Stefan Nautica Bacau 00:37:60 Timp 2338 Cod 0 Puncte
26 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:37:70 Timp 1456 Cod 0 Puncte
27 Curariu Luca Victor Performer 00:37:90 Timp A0273 Cod 0 Puncte
28 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:38:20 Timp 1375 Cod 0 Puncte
29 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:38:25 Timp 2155 Cod 0 Puncte
30 Stoican Nicolae NAVI 00:38:64 Timp A0651 Cod 0 Puncte
31 Tabacu Dimitrie CSM Pitesti 00:38:73 Timp 1744 Cod 0 Puncte
32 Bujor Stefan CS Free Style 00:38:87 Timp 2489 Cod 0 Puncte
33 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:39:05 Timp 2404 Cod 0 Puncte
34 Preotu Luca Ioan Performer 00:39:17 Timp 1281 Cod 0 Puncte
35 Pal Eric Nautica Bacau 00:39:47 Timp 2339 Cod 0 Puncte
36 Lazar Andrei Steaua CSA 00:40:18 Timp 1844 Cod 0 Puncte
37 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:40:21 Timp 2873 Cod 0 Puncte
38 Lisac Tudor Steaua CSA 00:40:82 Timp 2483 Cod 0 Puncte
39 Tudor Daris Matei Performer 00:40:85 Timp 1434 Cod 0 Puncte
40 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2394 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) B

1 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:34:79 Timp 1698 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Performer 00:35:09 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:35:53 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Curecheriu Alexandru Gabriel Aqua Sport Citius 00:37:67 Timp 2162 Cod 5 Puncte
5 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:37:80 Timp 1513 Cod 4 Puncte
6 Iaschiu Andrei NAVI 00:37:94 Timp 1724 Cod 3 Puncte
7 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 00:38:03 Timp 1697 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:38:10 Timp 1673 Cod 1 Puncte
9 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:38:10 Timp 2254 Cod 0 Puncte
10 Bogdan David Atack Team 00:38:21 Timp 1492 Cod 0 Puncte
11 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:38:90 Timp 1914 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:39:12 Timp 2334 Cod 0 Puncte
13 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 00:39:22 Timp 1474 Cod 0 Puncte
14 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:40:08 Timp 1508 Cod 0 Puncte
15 Slavu Rares Aqua Sport Galati 00:40:13 Timp 1921 Cod 0 Puncte
16 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:40:48 Timp 2490 Cod 0 Puncte
17 Tataru Bogdan NAVI 00:40:72 Timp 1983 Cod 0 Puncte
18 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:40:97 Timp 2269 Cod 0 Puncte
19 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:41:45 Timp 2005 Cod 0 Puncte
20 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:42:43 Timp 2335 Cod 0 Puncte
21 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:42:90 Timp 2304 Cod 0 Puncte
22 Marinov Rostislav C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:43:00 Timp 3071 Cod 0 Puncte
23 Stoyanov Aleksanar C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:09 Timp 3072 Cod 0 Puncte
24 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 1948 Cod 0 Puncte
25 Dumitrache Rares CSM Pitesti 99:99:99 Timp 3088 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (7 ani) B

1 Petre Eduard Ionut Aqua Sport Citius 00:38:40 Timp 2160 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:38:71 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Sibiseanu David Andrei NAVI 00:39:85 Timp 1998 Cod 6 Puncte
4 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:40:07 Timp 2189 Cod 5 Puncte
5 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:40:36 Timp 1939 Cod 4 Puncte
6 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:40:44 Timp 1946 Cod 3 Puncte
7 Badea Robert Andrei NAVI 00:42:08 Timp 1966 Cod 2 Puncte
8 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:42:54 Timp 1963 Cod 1 Puncte
9 Paun Andrei Atack Team 00:43:62 Timp 1918 Cod 0 Puncte
10 Antimir Cezar Steaua CSA 00:44:47 Timp 2616 Cod 0 Puncte
11 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 00:45:00 Timp 2187 Cod 0 Puncte
12 Deleu Mihnea Nautica Bacau 00:45:08 Timp 2533 Cod 0 Puncte
13 Peter Robert Alexandru NAVI 00:45:36 Timp 2270 Cod 0 Puncte
14 El Lakkis Sami Skills Sports 2009 00:45:63 Timp 2237 Cod 0 Puncte
15 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:45:72 Timp 2633 Cod 0 Puncte
16 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 00:46:15 Timp 2400 Cod 0 Puncte
17 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:46:48 Timp 2631 Cod 0 Puncte
18 Tengher Stefan NAVI 00:46:62 Timp 2315 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 00:47:96 Timp 1974 Cod 0 Puncte
20 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:48:44 Timp 2632 Cod 0 Puncte
21 Lupu Matei NAVI 00:50:19 Timp 2206 Cod 0 Puncte
22 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:50:53 Timp 2008 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (10 ani) B

1 Ichim Luca CSS Ploiesti 00:30:65 Timp A1016 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:30:76 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:31:33 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:31:64 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:31:91 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Popovici David NAVI 00:32:02 Timp 1396 Cod 3 Puncte
7 Ghile Dragos Steaua CSA 00:32:47 Timp 1634 Cod 2 Puncte
8 Lapadat Cristian NAVI 00:32:84 Timp A0274 Cod 1 Puncte
9 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:33:04 Timp 1201 Cod 0 Puncte
10 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:33:25 Timp A0725 Cod 0 Puncte
11 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:33:28 Timp 1679 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:33:51 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:33:78 Timp A0278 Cod 0 Puncte
14 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:79 Timp A0722 Cod 0 Puncte
15 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:33:83 Timp 1740 Cod 0 Puncte
16 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:33:96 Timp 1741 Cod 0 Puncte
17 Stan Matei Alexandru NAVI 00:34:08 Timp A0791 Cod 0 Puncte
18 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:34:14 Timp A0998 Cod 0 Puncte
19 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:34:24 Timp 2111 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:34:31 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:34:43 Timp 1333 Cod 0 Puncte
22 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:34:51 Timp A0729 Cod 0 Puncte
23 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:34:67 Timp 1364 Cod 0 Puncte
24 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:34:68 Timp A0280 Cod 0 Puncte
25 Neagu Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:34:97 Timp 1860 Cod 0 Puncte
26 Deaconu Denis CSM Pitesti 00:35:02 Timp 2874 Cod 0 Puncte
27 Harsulescu Mihai NAVI 00:35:12 Timp 1413 Cod 0 Puncte
28 Rosu Patrick Steaua CSA 00:35:37 Timp A1125 Cod 0 Puncte
29 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:35:47 Timp 1302 Cod 0 Puncte
30 Petrache Darius NAVI 00:35:58 Timp 1641 Cod 0 Puncte
31 Valachev Aleksandar C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:70 Timp 1683 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:36:08 Timp A1009 Cod 0 Puncte
33 Alexandru Antonio Dacia Mioveni 2012 00:36:39 Timp 2883 Cod 0 Puncte
34 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69 Timp 1400 Cod 0 Puncte
35 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:36:77 Timp A0112 Cod 0 Puncte
36 Miu Eduard Winner Pitesti 00:37:00 Timp 3091 Cod 0 Puncte
37 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:37:45 Timp 1373 Cod 0 Puncte
38 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:39:24 Timp A0531 Cod 0 Puncte
39 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:40:09 Timp 1899 Cod 0 Puncte
40 Hristov Kaloyan C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:50 Timp 3070 Cod 0 Puncte
41 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (11 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:30:49 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 00:31:09 Timp A0532 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:31:17 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:58 Timp A0699 Cod 5 Puncte
5 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:31:73 Timp A0295 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:31:79 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:31:89 Timp 1202 Cod 2 Puncte
8 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:32:00 Timp 1687 Cod 1 Puncte
9 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:32:03 Timp A0385 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares CS Free Style 00:32:05 Timp A0694 Cod 0 Puncte
11 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:32:37 Timp A0460 Cod 0 Puncte
12 Peter Arthur Cristian NAVI 00:32:53 Timp 1732 Cod 0 Puncte
13 Ionita Mihai CSS Ploiesti 00:32:69 Timp 2349 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:32:76 Timp A0325 Cod 0 Puncte
15 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:33:05 Timp 1688 Cod 0 Puncte
16 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:33:38 Timp 1546 Cod 0 Puncte
17 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:33:45 Timp 1304 Cod 0 Puncte
18 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:33:60 Timp A0604 Cod 0 Puncte
19 Adam Toma Nautica Bacau 00:33:61 Timp 2340 Cod 0 Puncte
20 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66 Timp A0551 Cod 0 Puncte
21 Avram Matei Stefan NAVI 00:33:67 Timp A0574 Cod 0 Puncte
22 Meghea Dominic Andrei Performer 00:33:95 Timp A0610 Cod 0 Puncte
23 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 00:34:03 Timp 2350 Cod 0 Puncte
24 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:34:07 Timp A0538 Cod 0 Puncte
25 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:34:19 Timp A0399 Cod 0 Puncte
26 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 00:34:24 Timp 2675 Cod 0 Puncte
27 Toma Eduard CSM Pitesti 00:34:61 Timp 2357 Cod 0 Puncte
28 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:35:27 Timp 1306 Cod 0 Puncte
29 Tabacu Petru CSM Pitesti 00:35:33 Timp 1739 Cod 0 Puncte
30 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 00:35:84 Timp 2674 Cod 0 Puncte
31 Vijan Stefan CSM Pitesti 00:36:59 Timp 1786 Cod 0 Puncte
32 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:37:94 Timp 1901 Cod 0 Puncte
33 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:38:80 Timp A0564 Cod 0 Puncte
34 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82 Timp A0713 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (12 ani) B

1 Stan Leon Performer 00:27:85 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:29:26 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:29:51 Timp A0306 Cod 6 Puncte
4 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:29:74 Timp A0633 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:29:78 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei NAVI 00:29:83 Timp A0168 Cod 3 Puncte
7 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:30:38 Timp A0470 Cod 2 Puncte
8 Botez Daniel Nautica Bacau 00:30:41 Timp 3092 Cod 1 Puncte
9 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:30:56 Timp A0305 Cod 0 Puncte
10 Dragan Rares Stefan NAVI 00:30:67 Timp 2042 Cod 0 Puncte
11 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:30:68 Timp A0308 Cod 0 Puncte
12 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:30:74 Timp 1341 Cod 0 Puncte
13 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:30:84 Timp A0407 Cod 0 Puncte
14 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:31:30 Timp A1057 Cod 0 Puncte
15 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:31:41 Timp 1372 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Andrei CSM Pitesti 00:31:70 Timp 1238 Cod 0 Puncte
17 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:31:75 Timp A0501 Cod 0 Puncte
18 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 00:31:76 Timp 3084 Cod 0 Puncte
19 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:32:09 Timp A1141 Cod 0 Puncte
20 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41 Timp A0477 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Stefan Lucian Energic L L Pitesti 00:32:57 Timp A1059 Cod 0 Puncte
22 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:33:06 Timp A0408 Cod 0 Puncte
23 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90 Timp A0473 Cod 0 Puncte
24 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:34:08 Timp A1063 Cod 0 Puncte
25 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:43 Timp A0491 Cod 0 Puncte
26 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:35:71 Timp A1061 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0594 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (7 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:37:75 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:41:96 Timp 2152 Cod 7 Puncte
3 Matei Petra Dora Bucharest Sport Club 00:42:53 Timp 1797 Cod 6 Puncte
4 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:43:06 Timp 2293 Cod 5 Puncte
5 Munteanu Maria C.S. Barracuda Campina 00:43:28 Timp 2528 Cod 4 Puncte
6 Alemnaritei Alexandra NAVI 00:43:45 Timp 1980 Cod 3 Puncte
7 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 00:43:52 Timp 3090 Cod 2 Puncte
8 Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 00:45:13 Timp 1934 Cod 1 Puncte
9 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:46:75 Timp 2605 Cod 0 Puncte
10 Petrea Andreea Maria Aqua Sport Galati 00:46:79 Timp 2000 Cod 0 Puncte
11 Fulea Maria NAVI 00:47:09 Timp 1981 Cod 0 Puncte
12 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:47:15 Timp 1957 Cod 0 Puncte
13 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:47:50 Timp 1956 Cod 0 Puncte
14 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 00:47:97 Timp 2272 Cod 0 Puncte
15 Preotu Maria Antonia Bucharest Sport Club 00:49:93 Timp 1991 Cod 0 Puncte
16 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:51:30 Timp 2298 Cod 0 Puncte
17 Vasileva Galena C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:54 Timp 3075 Cod 0 Puncte
18 Prepelita Delia C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:02:00 Timp 3080 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (8 ani) F

1 Otoiu Ana CSM Pitesti 00:34:40 Timp 1555 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:37:50 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Stirbu Ioana Maria Performer 00:37:97 Timp 1833 Cod 6 Puncte
4 Fabian Sara Julia Performer 00:38:09 Timp 2522 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Miruna Winner Pitesti 00:38:37 Timp 1750 Cod 4 Puncte
6 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:38:43 Timp 1510 Cod 3 Puncte
6 Aslam Andra NAVI 00:38:43 Timp A0235 Cod 3 Puncte
7 Chirita Clara Maria NAVI 00:39:91 Timp 1986 Cod 2 Puncte
8 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:40:51 Timp 2006 Cod 1 Puncte
9 Oprea Maria Florentina NAVI 00:40:83 Timp 1723 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:41:08 Timp 2393 Cod 0 Puncte
11 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:41:75 Timp 1511 Cod 0 Puncte
12 Rauta Carla Maria NAVI 00:41:95 Timp 1989 Cod 0 Puncte
13 Iancu Erika Luana Aqua Sport Galati 00:42:46 Timp 1931 Cod 0 Puncte
14 Nistor Gabriela Maria CS Free Style 00:43:00 Timp 1972 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:43:23 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:43:42 Timp 2274 Cod 0 Puncte
17 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:43:88 Timp 1950 Cod 0 Puncte
18 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:44:18 Timp 2477 Cod 0 Puncte
19 Tudor Allegra Nautica Bacau 00:44:75 Timp 2536 Cod 0 Puncte
20 Grosu Maria Renovatio S.C. 00:44:78 Timp 1775 Cod 0 Puncte
21 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:45:39 Timp 2478 Cod 0 Puncte
22 Tilita Calina Nautica Bacau 00:45:96 Timp 2537 Cod 0 Puncte
23 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:47:09 Timp 1695 Cod 0 Puncte

9. 50 metri liber (9 ani) F

1 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:34:29 Timp 2388 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana NAVI 00:34:51 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Ralica Miteva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:34:75 Timp 2346 Cod 6 Puncte
4 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:34:80 Timp 1676 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 00:34:94 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:35:05 Timp 1547 Cod 3 Puncte
7 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:35:15 Timp 1675 Cod 2 Puncte
8 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:35:40 Timp A0794 Cod 1 Puncte
9 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:35:64 Timp A0236 Cod 0 Puncte
10 Pascu Ana Maria Aqua Sport Galati 00:35:68 Timp 1873 Cod 0 Puncte
11 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 00:36:14 Timp 2154 Cod 0 Puncte
12 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:36:56 Timp 1701 Cod 0 Puncte
13 Tanya Nedyalkova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:17 Timp 2347 Cod 0 Puncte
14 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:37:51 Timp 1315 Cod 0 Puncte
15 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:37:60 Timp A0600 Cod 0 Puncte
16 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:37:92 Timp 1280 Cod 0 Puncte
17 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:38:07 Timp 2485 Cod 0 Puncte
18 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:38:25 Timp A0802 Cod 0 Puncte
19 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 00:38:59 Timp 2889 Cod 0 Puncte
20 Andrei Eva YST Sport Club 00:39:05 Timp 2250 Cod 0 Puncte
21 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:39:21 Timp 2305 Cod 0 Puncte
22 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:39:54 Timp 1345 Cod 0 Puncte
23 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:39:61 Timp 2636 Cod 0 Puncte
24 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:39:76 Timp A0811 Cod 0 Puncte
25 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:40:02 Timp A0238 Cod 0 Puncte
26 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:40:10 Timp 1264 Cod 0 Puncte
27 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:40:22 Timp 1752 Cod 0 Puncte
28 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:40:51 Timp 1263 Cod 0 Puncte
29 Scarlatescu Bianca CSM Pitesti 00:40:84 Timp 2366 Cod 0 Puncte
30 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 00:40:92 Timp 2882 Cod 0 Puncte
31 Teianu Ioana Dacia Mioveni 2012 00:41:09 Timp 2888 Cod 0 Puncte
32 Curelea Alexia CSM Pitesti 00:41:20 Timp 2876 Cod 0 Puncte
33 Niculita Florentina Diana NAVI 00:41:52 Timp 2276 Cod 0 Puncte
34 Popescu Teodora CSM Pitesti 00:41:71 Timp 1749 Cod 0 Puncte
35 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:41:80 Timp 2628 Cod 0 Puncte
36 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:42:32 Timp 1642 Cod 0 Puncte
37 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:42:47 Timp A1168 Cod 0 Puncte
38 Cobianu Denisa C.S. Barracuda Campina 99:99:99 Timp 1678 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (10 ani) F

1 Tila Vanessa Maria Winner Pitesti 00:32:56 Timp 1619 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:32:76 Timp A0242 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:34:02 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:34:03 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:34:08 Timp A0343 Cod 4 Puncte
6 Ioana Daria Maria NAVI 00:34:55 Timp 1300 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:34:88 Timp A0822 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:35:19 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Viktoriya Traykova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:21 Timp 2114 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:35:34 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Stroe Vicentia Aqua Sport Galati 00:35:48 Timp 1870 Cod 0 Puncte
12 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:35:61 Timp 2892 Cod 0 Puncte
13 Ilie Bianca Maria NAVI 00:35:64 Timp A0244 Cod 0 Puncte
14 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:35:89 Timp 1778 Cod 0 Puncte
15 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:35:94 Timp 2502 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Alexia NAVI 00:36:60 Timp 2217 Cod 0 Puncte
17 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:37:11 Timp 1398 Cod 0 Puncte
18 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:37:57 Timp 1346 Cod 0 Puncte
19 Magdalena Vasileava C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:69 Timp 2345 Cod 0 Puncte
20 Cantacuz Raphaela Aqua Sport Citius 00:37:77 Timp 2164 Cod 0 Puncte
21 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04 Timp A0664 Cod 0 Puncte
22 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:38:29 Timp 1390 Cod 0 Puncte
23 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:38:41 Timp 1452 Cod 0 Puncte
24 Stefura Ana Maria C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:38:55 Timp 3079 Cod 0 Puncte
25 Tarabega Anca Maria NAVI 00:39:59 Timp 1379 Cod 0 Puncte
26 Duca Daria C.S. Barracuda Campina 00:41:12 Timp 2639 Cod 0 Puncte
27 Tica Maria Nautica Bacau 00:41:86 Timp 2341 Cod 0 Puncte
28 Avramescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:42:14 Timp 3094 Cod 0 Puncte
29 Stanica Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1705 Cod 0 Puncte
30 Stoica Izabela Dacia Mioveni 2012 99:99:99 Timp 2893 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (11 ani) F

1 Chita Andreea CSM Pitesti 00:30:13 Timp 1197 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 00:30:67 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:30:92 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:31:02 Timp A1041 Cod 5 Puncte
5 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 00:31:28 Timp 2895 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:32:77 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:32:91 Timp A0344 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 00:33:55 Timp A0252 Cod 1 Puncte
9 Tolea Claudia Ioana NAVI 00:33:96 Timp 1253 Cod 0 Puncte
10 Crasan Ioana CSM Pitesti 00:34:32 Timp 3093 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:34:46 Timp A0345 Cod 0 Puncte
12 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:34:62 Timp A0245 Cod 0 Puncte
13 Iordache Andreea Diana NAVI 00:34:64 Timp 1731 Cod 0 Puncte
14 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 00:34:86 Timp 1867 Cod 0 Puncte
15 Nae Claudia CSS Ploiesti 00:34:95 Timp 2677 Cod 0 Puncte
16 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:35:21 Timp 1342 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:35:41 Timp A0593 Cod 0 Puncte
18 Onea Catalina CSM Pitesti 00:35:60 Timp 3087 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Raisa CSM Pitesti 00:35:74 Timp 1784 Cod 0 Puncte
20 Cortea Maria Energic L L Pitesti 00:36:39 Timp 1549 Cod 0 Puncte
21 Patru Maria Atack Team 00:36:95 Timp 1900 Cod 0 Puncte
22 Balan Andreea Maria C.S. Delmadi- Pt. Neamt 00:37:78 Timp 3078 Cod 0 Puncte
23 Tsvetina Tsaneva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:59 Timp 2672 Cod 0 Puncte

12. 100 metri bras (11 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:27:80 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:31:36 Timp A0605 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:31:79 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 01:32:70 Timp A0399 Cod 5 Puncte
5 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 01:33:68 Timp A0295 Cod 4 Puncte
6 Meghea Dominic Andrei Performer 01:33:69 Timp A0610 Cod 3 Puncte
7 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 01:35:24 Timp 2885 Cod 2 Puncte
8 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:38:05 Timp 1306 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:38:89 Timp A0604 Cod 0 Puncte
10 Stoica Ionut CSM Pitesti 01:39:30 Timp 1231 Cod 0 Puncte

13. 100 metri bras (12 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 01:20:72 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 01:24:23 Timp 1341 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Cristian NAVI 01:27:95 Timp A0489 Cod 5 Puncte
5 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:28:03 Timp A0308 Cod 4 Puncte
6 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:30:17 Timp A0553 Cod 3 Puncte
7 Costroj Antonio Steaua CSA 01:31:02 Timp A0540 Cod 2 Puncte
8 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 01:31:96 Timp A1057 Cod 1 Puncte
9 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 01:32:34 Timp A1141 Cod 0 Puncte
10 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 01:32:54 Timp 3084 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:34:98 Timp A0471 Cod 0 Puncte
12 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:35:55 Timp 1372 Cod 0 Puncte
13 Marin Stefan Steaua CSA 01:38:09 Timp A0126 Cod 0 Puncte
14 Ionita Andrei Pescarusul Izvorani 01:41:66 Timp 2511 Cod 0 Puncte
15 Neacsu Cristian Dumitru Performer 01:42:28 Timp A0408 Cod 0 Puncte
16 Teianu Andei CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1598 Cod 0 Puncte

14. 100 metri bras (13 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:13:74 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 01:15:74 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 01:17:43 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:20:37 Timp A0067 Cod 5 Puncte
5 Radu Marius CSM Pitesti 01:21:62 Timp 1192 Cod 4 Puncte
6 Dragnea Alexandru CSM Pitesti 01:22:53 Timp 1578 Cod 3 Puncte
7 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:23:49 Timp 1324 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:24:35 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Solea Luca Tenis Club 2000 01:25:30 Timp A0199 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Andrei CSM Pitesti 01:25:79 Timp 1190 Cod 0 Puncte
11 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 01:26:44 Timp A1053 Cod 0 Puncte
12 Mindroc Adrian Bucharest Sport Club 01:27:81 Timp A0121 Cod 0 Puncte
13 Petcu Tony CSM Pitesti 01:29:03 Timp 2125 Cod 0 Puncte
14 Radu Octavian CSM Pitesti 01:29:62 Timp A0758 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0329 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (14 ani) B

1 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:15:21 Timp 1590 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Performer 01:19:02 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:21:17 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:23:20 Timp A0185 Cod 5 Puncte
5 Spiridon Dragos Median Bucuresti 01:38:41 Timp A0200 Cod 4 Puncte
6 Eremia Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1065 Cod 0 Puncte

16. 100 metri bras (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 01:15:79 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 01:16:15 Timp 1788 Cod 7 Puncte
3 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:16:18 Timp A0003 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:17:00 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:19:16 Timp A0165 Cod 4 Puncte
6 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:23:24 Timp 1599 Cod 3 Puncte
7 ILCO Cristian Tenis Club 2000 01:28:20 Timp A0097 Cod 2 Puncte
8 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:29:79 Timp A0142 Cod 1 Puncte
9 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:35:38 Timp 2358 Cod 0 Puncte
10 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0891 Cod 0 Puncte

17. 100 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:10:10 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 01:11:63 Timp 1603 Cod 7 Puncte
3 Stroe Mihai Corona Brasov 01:15:60 Timp 1585 Cod 6 Puncte
4 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 01:22:68 Timp 2148 Cod 5 Puncte
5 Mocanu Bogdan Aqua Sport Galati 01:32:01 Timp 3089 Cod 4 Puncte
6 Anton George Tenis Club 2000 01:32:85 Timp 3082 Cod 3 Puncte
7 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:37:42 Timp A0890 Cod 2 Puncte

18. 100 metri bras (11 ani) F

1 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:26:69 Timp A0438 Cod 9 Puncte
2 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 01:31:10 Timp A0344 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 01:34:00 Timp A0252 Cod 6 Puncte
4 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 01:35:08 Timp 1342 Cod 5 Puncte
5 Nistor Alexandra CSS Ploiesti 01:35:49 Timp 2130 Cod 4 Puncte
6 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:36:25 Timp 1253 Cod 3 Puncte
7 Tudora Laura Dacia Mioveni 2012 01:37:42 Timp 2896 Cod 2 Puncte
8 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:40:67 Timp A0670 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Andreea Dacia Mioveni 2012 01:41:65 Timp 2897 Cod 0 Puncte
10 Iordache Andreea Diana NAVI 01:42:09 Timp 1731 Cod 0 Puncte
11 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:43:87 Timp A0671 Cod 0 Puncte
12 Patru Maria Atack Team 01:45:04 Timp 1900 Cod 0 Puncte
13 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 01:46:00 Timp 1867 Cod 0 Puncte
14 Balan Andreea Maria C.S. Delmadi- Pt. Neamt 99:99:99 Timp 3078 Cod 0 Puncte

19. 100 metri bras (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:21:76 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Zaharia Delia Ana-Maria C.S. Delmadi- Pt. Neamt 01:23:97 Timp 3077 Cod 7 Puncte
3 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:26:56 Timp A0439 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:28:42 Timp A0144 Cod 5 Puncte
5 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:29:85 Timp A0455 Cod 4 Puncte
6 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:31:59 Timp A0445 Cod 3 Puncte
7 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 01:32:14 Timp 1808 Cod 2 Puncte
8 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:32:41 Timp A0315 Cod 1 Puncte
9 Hristova Yoanna C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:33:05 Timp 2122 Cod 0 Puncte
10 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:34:04 Timp A0442 Cod 0 Puncte
11 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:34:09 Timp A0444 Cod 0 Puncte
12 Marin Carmen CSS Dinamo 01:34:18 Timp 1442 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 01:34:22 Timp A0362 Cod 0 Puncte
14 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:34:78 Timp 1669 Cod 0 Puncte
15 Ban Ioana CSS Ploiesti 01:35:38 Timp 2352 Cod 0 Puncte
16 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:37:96 Timp A0449 Cod 0 Puncte
17 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:42:33 Timp A0317 Cod 0 Puncte

20. 100 metri bras (13 ani) F

1 Alexandra Mc Gongle Sirens Malta 01:25:66 Timp 3068 Cod 9 Puncte
2 Nita Andreea NAVI 01:27:26 Timp A0261 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:29:29 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 01:33:20 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:34:31 Timp 1211 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:34:64 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Davidescu Adriana Steaua CSA 01:35:71 Timp A0058 Cod 2 Puncte
8 Rijnea Ruxandra CSS Ploiesti 01:38:66 Timp A1079 Cod 1 Puncte

21. 100 metri bras (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:19:08 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:24:57 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Steaua CSA 01:28:10 Timp A0264 Cod 6 Puncte

22. 100 metri bras (15 ani) F

1 Nae Andreea CSM Pitesti 01:24:26 Timp 1214 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 01:24:47 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 01:30:19 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 01:35:63 Timp A1094 Cod 5 Puncte

23. 100 metri bras (16 ani) F

1 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 01:19:12 Timp A0907 Cod 9 Puncte

24. 50 metri spate (9 ani) B

1 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:37:59 Timp 1852 Cod 9 Puncte
2 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:38:13 Timp 2336 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Performer 00:38:66 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:38:74 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:39:29 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Adam Robert Nautica Bacau 00:39:81 Timp 2337 Cod 3 Puncte
7 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:40:27 Timp 1297 Cod 2 Puncte
8 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:40:84 Timp A1124 Cod 1 Puncte
9 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:41:12 Timp A0272 Cod 0 Puncte
10 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:41:51 Timp 2323 Cod 0 Puncte
11 Martin Hristov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:04 Timp 2526 Cod 0 Puncte
12 Tabacu Dimitrie CSM Pitesti 00:42:30 Timp 1744 Cod 0 Puncte
13 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:42:54 Timp 1703 Cod 0 Puncte
14 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:42:64 Timp A0829 Cod 0 Puncte
15 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:42:72 Timp 1702 Cod 0 Puncte
16 Tica Stefan Nautica Bacau 00:42:78 Timp 2338 Cod 0 Puncte
17 Chiriac Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:42:81 Timp 2155 Cod 0 Puncte
18 Oana Florin Laurentiu Aqua Sport Citius 00:42:86 Timp 2161 Cod 0 Puncte
19 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:42:91 Timp 1275 Cod 0 Puncte
20 Pal Eric Nautica Bacau 00:43:12 Timp 2339 Cod 0 Puncte
21 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:43:60 Timp 1375 Cod 0 Puncte
22 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:43:65 Timp 1456 Cod 0 Puncte
23 Teodoru Luca Atack Team 00:43:79 Timp 2558 Cod 0 Puncte
24 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:44:09 Timp 1491 Cod 0 Puncte
25 Prall Iulian Dacia Mioveni 2012 00:44:30 Timp 2881 Cod 0 Puncte
26 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46 Timp 1404 Cod 0 Puncte
27 Bujor Stefan CS Free Style 00:44:71 Timp 2489 Cod 0 Puncte
28 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:44:79 Timp 1519 Cod 0 Puncte
29 Curariu Luca Victor Performer 00:44:94 Timp A0273 Cod 0 Puncte
30 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:45:03 Timp 2100 Cod 0 Puncte
31 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:45:30 Timp 2878 Cod 0 Puncte
32 Georgescu Alexandru Club Daimon 00:45:33 Timp 2381 Cod 0 Puncte
33 Stoican Nicolae NAVI 00:45:42 Timp A0651 Cod 0 Puncte
34 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:45:64 Timp 1377 Cod 0 Puncte
35 Niculae Alexei NAVI 00:45:77 Timp 2266 Cod 0 Puncte
36 Preotu Luca Ioan Performer 00:46:20 Timp 1281 Cod 0 Puncte
37 Tudor Daris Matei Performer 00:46:23 Timp 1434 Cod 0 Puncte
38 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:46:39 Timp 1343 Cod 0 Puncte
39 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:46:57 Timp 1837 Cod 0 Puncte
40 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:46:58 Timp 1556 Cod 0 Puncte
41 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:47:02 Timp 2404 Cod 0 Puncte
42 Acatrinei Robert Dacia Mioveni 2012 00:47:32 Timp 2880 Cod 0 Puncte
43 Ungureanu Sergiu Stefan Bucharest Sport Club 00:47:58 Timp 2263 Cod 0 Puncte
44 Iosip Matei Andrei Performer 00:47:92 Timp 1834 Cod 0 Puncte
45 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:48:39 Timp 1506 Cod 0 Puncte
46 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:48:84 Timp 2873 Cod 0 Puncte
47 Lazar Andrei Steaua CSA 00:49:00 Timp 1844 Cod 0 Puncte
48 Lisac Tudor Steaua CSA 00:49:94 Timp 2483 Cod 0 Puncte
49 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2394 Cod 0 Puncte

25. 50 metri spate (8 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Performer 00:39:44 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:39:62 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 00:42:80 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:43:03 Timp 2334 Cod 5 Puncte
5 Antimiu Iulian C.S. Barracuda Campina 00:43:77 Timp 2254 Cod 4 Puncte
6 Curecheriu Alexandru Gabriel Aqua Sport Citius 00:43:80 Timp 2162 Cod 3 Puncte
7 Iaschiu Andrei NAVI 00:44:41 Timp 1724 Cod 2 Puncte
8 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 00:44:52 Timp 1697 Cod 1 Puncte
9 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:45:34 Timp 1513 Cod 0 Puncte
10 Slavu Rares Aqua Sport Galati 00:45:72 Timp 1921 Cod 0 Puncte
11 Tataru Bogdan NAVI 00:46:02 Timp 1983 Cod 0 Puncte
12 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 00:46:36 Timp 1474 Cod 0 Puncte
13 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:46:62 Timp 1914 Cod 0 Puncte
14 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:47:67 Timp 1508 Cod 0 Puncte
15 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:47:84 Timp 1948 Cod 0 Puncte
16 Rosu Marius NAVI 00:47:88 Timp 1515 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:48:11 Timp 1673 Cod 0 Puncte
18 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:48:44 Timp 2269 Cod 0 Puncte
19 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:48:56 Timp 2490 Cod 0 Puncte
20 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:50:05 Timp 2005 Cod 0 Puncte
21 Cristescu Nicolae Octavian Aqua Sport Citius 00:50:48 Timp 2484 Cod 0 Puncte
22 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:50:49 Timp 2304 Cod 0 Puncte
23 Costache Ionut Dan Performer 00:50:50 Timp 2524 Cod 0 Puncte
24 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:50:55 Timp 1696 Cod 0 Puncte
25 Dan Tudor YST Sport Club 00:50:57 Timp 2004 Cod 0 Puncte
26 Iancu Dan Cristian Aqua Sport Citius 00:51:64 Timp 2317 Cod 0 Puncte
27 Badea Robert CSM Pitesti 00:52:98 Timp 2097 Cod 0 Puncte
28 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:54:02 Timp 2335 Cod 0 Puncte
29 Dumitrache Rares CSM Pitesti 00:59:89 Timp 3088 Cod 0 Puncte
30 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1494 Cod 0 Puncte

26. 50 metri spate (7 ani) B

1 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:44:79 Timp 1939 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:45:08 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 00:45:77 Timp 2187 Cod 6 Puncte
4 Petre Eduard Ionut Aqua Sport Citius 00:46:09 Timp 2160 Cod 5 Puncte
5 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:46:58 Timp 1946 Cod 4 Puncte
6 Sibiseanu David Andrei NAVI 00:47:39 Timp 1998 Cod 3 Puncte
7 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:47:80 Timp 1963 Cod 2 Puncte
8 Paun Andrei Atack Team 00:48:48 Timp 1918 Cod 1 Puncte
9 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:48:71 Timp 2631 Cod 0 Puncte
10 Antimir Cezar Steaua CSA 00:48:77 Timp 2616 Cod 0 Puncte
11 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:50:21 Timp 2633 Cod 0 Puncte
12 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 00:52:34 Timp 2400 Cod 0 Puncte
13 Badea Robert Andrei NAVI 00:53:84 Timp 1966 Cod 0 Puncte
14 Dimulescu Andrei Atack Team 00:54:02 Timp 2157 Cod 0 Puncte
15 Ivacencu Dimitrie Steaua CSA 00:54:24 Timp 2399 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 00:54:81 Timp 1974 Cod 0 Puncte
17 Peter Robert Alexandru NAVI 00:55:14 Timp 2270 Cod 0 Puncte
18 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:55:52 Timp 2008 Cod 0 Puncte
19 Tengher Stefan NAVI 00:56:14 Timp 2315 Cod 0 Puncte
20 Deleu Mihnea Nautica Bacau 00:56:84 Timp 2533 Cod 0 Puncte
21 Anoaica Andrei Median Bucuresti 00:57:51 Timp 2547 Cod 0 Puncte
22 Popescu David Cristian NAVI 00:57:94 Timp 2817 Cod 0 Puncte
23 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:58:42 Timp 2632 Cod 0 Puncte
24 Huci Stefan Teodor Bucharest Sport Club 00:58:50 Timp 2302 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 01:00:66 Timp 1961 Cod 0 Puncte
26 Lupu Matei NAVI 01:01:46 Timp 2206 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 99:99:99 Timp 2184 Cod 0 Puncte

27. 50 metri spate (10 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:34:06 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ichim Luca CSS Ploiesti 00:35:04 Timp A1016 Cod 7 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:36:54 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:36:78 Timp 1412 Cod 5 Puncte
5 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:37:81 Timp 1201 Cod 4 Puncte
6 Ghile Dragos Steaua CSA 00:37:84 Timp 1634 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 00:38:00 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:38:15 Timp A0790 Cod 1 Puncte
9 Deaconu Denis CSM Pitesti 00:38:58 Timp 2874 Cod 0 Puncte
10 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:36 Timp A0376 Cod 0 Puncte
11 Lapadat Cristian NAVI 00:39:50 Timp A0274 Cod 0 Puncte
12 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:92 Timp 2111 Cod 0 Puncte
13 Neagu Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:39:93 Timp 1860 Cod 0 Puncte
14 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:40:01 Timp 1679 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:40:02 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Harsulescu Mihai NAVI 00:40:08 Timp 1413 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:40:10 Timp A0280 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:10 Timp A0722 Cod 0 Puncte
19 Rosu Patrick Steaua CSA 00:40:20 Timp A1125 Cod 0 Puncte
20 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:40:38 Timp A0725 Cod 0 Puncte
21 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:40:42 Timp 1740 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:40:75 Timp 1333 Cod 0 Puncte
23 Valachev Aleksandar C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:80 Timp 1683 Cod 0 Puncte
24 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:41:11 Timp A0998 Cod 0 Puncte
25 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:41:68 Timp 1741 Cod 0 Puncte
26 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:41:92 Timp 1302 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:41:97 Timp A0278 Cod 0 Puncte
28 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:42:00 Timp A0729 Cod 0 Puncte
29 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:42:23 Timp 1364 Cod 0 Puncte
30 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:42:71 Timp 1446 Cod 0 Puncte
31 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:42:73 Timp 1730 Cod 0 Puncte
32 Petrache Darius NAVI 00:42:79 Timp 1641 Cod 0 Puncte
33 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:42:89 Timp A0840 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:43:31 Timp A1009 Cod 0 Puncte
35 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:35 Timp 1400 Cod 0 Puncte
36 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:43:60 Timp 1373 Cod 0 Puncte
37 Alexandru Antonio Dacia Mioveni 2012 00:44:21 Timp 2883 Cod 0 Puncte
38 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:44:48 Timp A0112 Cod 0 Puncte
39 Apostol Costin CSM Pitesti 00:44:51 Timp 2875 Cod 0 Puncte
40 Culcea Matei YST Sport Club 00:44:61 Timp 2417 Cod 0 Puncte
41 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:45:04 Timp A0531 Cod 0 Puncte
42 Miu Eduard Winner Pitesti 00:45:52 Timp 3091 Cod 0 Puncte
43 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:80 Timp 1406 Cod 0 Puncte
44 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:46:35 Timp 2200 Cod 0 Puncte
45 Tengher Alexandru NAVI 00:46:58 Timp 2331 Cod 0 Puncte
46 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:46:72 Timp 1293 Cod 0 Puncte
47 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:49:16 Timp 1899 Cod 0 Puncte
48 Stoian Antonio CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1618 Cod 0 Puncte
49 Gheorghe Davian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1448 Cod 0 Puncte
50 Turta Andrei Steaua CSA 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte

28. 50 metri spate (11 ani) B

1 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:35:38 Timp 1202 Cod 9 Puncte
2 Ionita Rares CS Free Style 00:35:43 Timp A0694 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:36:30 Timp A0565 Cod 6 Puncte
4 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:36:55 Timp 1304 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:36:63 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:36:90 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Renovatio S.C. 00:37:36 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:49 Timp A0551 Cod 1 Puncte
9 Peter Arthur Cristian NAVI 00:38:20 Timp 1732 Cod 0 Puncte
10 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:38:63 Timp 1546 Cod 0 Puncte
11 Adam Toma Nautica Bacau 00:39:00 Timp 2340 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:39:42 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Lungu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:39:91 Timp 1687 Cod 0 Puncte
14 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:40:12 Timp 1688 Cod 0 Puncte
15 Ionita Mihai CSS Ploiesti 00:40:21 Timp 2349 Cod 0 Puncte
16 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:40:39 Timp A0538 Cod 0 Puncte
17 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:49 Timp A0699 Cod 0 Puncte
18 Toma Eduard CSM Pitesti 00:40:94 Timp 2357 Cod 0 Puncte
19 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:15 Timp A0702 Cod 0 Puncte