Rezultatele finale pentru Campionat Municipal 6, 10 ani Editia 2014

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Gaman Alexandru Ioan Performer 00:42:57 Timp 2713 Cod 9 Puncte
2 Oancea Cristian CSS 1 Bucuresti 00:43:50 Timp 2704 Cod 7 Puncte
3 Giuroiu Daniel Teodor Performer 00:44:11 Timp 2710 Cod 6 Puncte
4 Iaschiu Stefan NAVI 00:57:65 Timp 2697 Cod 5 Puncte
5 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:58:56 Timp 2747 Cod 4 Puncte
6 Soare Luca Gabriel Skills Sports 2009 00:58:99 Timp 2700 Cod 3 Puncte
7 Stan Georgescu Rares CSS Dinamo 01:00:00 Timp 2706 Cod 2 Puncte
8 Balasa Eduard Andrei CSS Dinamo 01:02:76 Timp 2708 Cod 1 Puncte
9 Danu Alexandru Atack Team 01:03:19 Timp 2754 Cod 0 Puncte
10 Vasile David Performer 01:03:22 Timp 2711 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 01:03:29 Timp 2749 Cod 0 Puncte
12 Musetescu Ianis Andrei Bucharest Sport Club 01:03:29 Timp 2748 Cod 0 Puncte
13 Avakian Karen Performer 01:05:69 Timp 2726 Cod 0 Puncte
14 Miclaus Tudor Andrei Steaua CSA 01:05:93 Timp 2763 Cod 0 Puncte
15 Beciu Stefan Performer 01:06:87 Timp 2714 Cod 0 Puncte
16 Dinca Stefan Performer 01:07:11 Timp 2712 Cod 0 Puncte
17 Misirgic Andrei Atack Team 01:07:39 Timp 2755 Cod 0 Puncte
18 Prioteasa Andrei Aqua Swim 01:07:47 Timp 2703 Cod 0 Puncte
19 Matache Vlad Renovatio S.C. 01:09:43 Timp 2630 Cod 0 Puncte
20 Matache Horia Renovatio S.C. 01:11:65 Timp 2629 Cod 0 Puncte
21 Popescu Darius George CSS Dinamo 01:11:89 Timp 2707 Cod 0 Puncte
22 Costin Gabriel Eduard Performer 01:14:54 Timp 2732 Cod 0 Puncte
23 Petringenaru Petru Performer 01:16:53 Timp 2715 Cod 0 Puncte
24 Patru Patrick Gabriel CSS Dinamo 01:20:22 Timp 2761 Cod 0 Puncte
25 Radu Andrei Ionut NAVI 01:20:61 Timp 2771 Cod 0 Puncte
26 Rizescu Iorgu Delfinul Bucuresti 01:22:55 Timp 2769 Cod 0 Puncte
27 Brad Patrick Luca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:22:56 Timp 2705 Cod 0 Puncte
28 Negru Eric Gabriel NAVI 01:22:92 Timp 2696 Cod 0 Puncte
29 Ciocan Robert Stefan Steaua CSA 01:23:20 Timp 2762 Cod 0 Puncte
30 Petrisor Alexandru Performer 01:23:28 Timp 2716 Cod 0 Puncte
31 Neagu Andrei Atack Team 01:26:19 Timp 2772 Cod 0 Puncte
32 Rizescu Barbu Delfinul Bucuresti 01:28:44 Timp 2768 Cod 0 Puncte
33 Radu Horia NAVI 01:31:44 Timp 2734 Cod 0 Puncte
34 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 01:33:88 Timp 2750 Cod 0 Puncte
35 Purice Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:35:89 Timp 2753 Cod 0 Puncte
36 Boboc George Andrei Bucharest Sport Club 01:36:32 Timp 2746 Cod 0 Puncte
37 Vatafu David Performer 01:40:30 Timp 2720 Cod 0 Puncte
38 Marinescu Matei Performer 01:40:81 Timp 2719 Cod 0 Puncte
39 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 01:43:16 Timp 2767 Cod 0 Puncte
40 Nae Cosmin Bucharest Sport Club 01:44:15 Timp 2751 Cod 0 Puncte
41 Vieru Sebastian Performer 01:45:31 Timp 2728 Cod 0 Puncte
42 Crasan Matei Bucharest Sport Club 01:46:95 Timp 2745 Cod 0 Puncte
43 Danila Darius Bucharest Sport Club 01:51:60 Timp 2774 Cod 0 Puncte
44 Mutici Alexandru Bucharest Sport Club 01:55:00 Timp 2752 Cod 0 Puncte
45 Danila David Bucharest Sport Club 01:56:30 Timp 2773 Cod 0 Puncte
46 Popescu Stefan Performer 02:29:28 Timp 2717 Cod 0 Puncte
47 Bratulescu Razvan NAVI 02:31:25 Timp 2695 Cod 0 Puncte
48 Popa Razvan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2744 Cod 0 Puncte
49 Sima Cezar Performer 99:99:99 Timp 2729 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (6 ani) F

1 Togoe Ioana Maria Steaua CSA 00:53:55 Timp 2764 Cod 9 Puncte
2 Minzu Izabela Elena Performer 00:55:06 Timp 2722 Cod 7 Puncte
3 Mitrana Tania Andreea Bucharest Sport Club 00:55:67 Timp 2741 Cod 6 Puncte
4 Piper Alesia Performer 00:59:70 Timp 2721 Cod 5 Puncte
5 Sibiseanu Ana Maria CSS 4 Bucuresti 01:00:49 Timp 2770 Cod 4 Puncte
6 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 01:02:84 Timp 2737 Cod 3 Puncte
7 Lepadatu Ioana GRC Campina 01:04:47 Timp 2701 Cod 2 Puncte
8 Voinea Ivana NAVI 01:05:06 Timp 2694 Cod 1 Puncte
9 Siriteanu Alexandra NAVI 01:12:56 Timp 2693 Cod 0 Puncte
10 Fratila Karina GRC Campina 01:17:31 Timp 2702 Cod 0 Puncte
11 Georgescu Anne Club Daimon 01:18:97 Timp 2760 Cod 0 Puncte
12 Cojocariu Ana Maria Performer 01:19:25 Timp 2727 Cod 0 Puncte
13 Popescu Larisa Ana Maria Bucharest Sport Club 01:19:96 Timp 2738 Cod 0 Puncte
14 Stancu Larisa Pescarusul Izvorani 01:20:28 Timp 2709 Cod 0 Puncte
15 Ambrozie Ilinca Atack Team 01:25:57 Timp 2756 Cod 0 Puncte
16 Crasan Lidia Bucharest Sport Club 01:26:23 Timp 2735 Cod 0 Puncte
17 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 01:29:15 Timp 2740 Cod 0 Puncte
18 Crasan Daria Bucharest Sport Club 01:37:88 Timp 2736 Cod 0 Puncte
19 Paraschiv Maria Renovatio S.C. 01:43:52 Timp 2766 Cod 0 Puncte
20 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 01:44:88 Timp 2739 Cod 0 Puncte
21 Jipa Alexandra Atack Team 01:47:44 Timp 2758 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Mara Bucharest Sport Club 01:58:20 Timp 2742 Cod 0 Puncte
23 Popescu Natalia Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2743 Cod 0 Puncte
24 Tamplaru Ania Performer 99:99:99 Timp 2730 Cod 0 Puncte
25 Daia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2775 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) B

1 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:31:15 Timp A1016 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:31:40 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:31:66 Timp 1412 Cod 6 Puncte
4 Lapadat Cristian NAVI 00:31:81 Timp A0274 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin NAVI 00:32:34 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:32:93 Timp 1302 Cod 3 Puncte
7 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:33:28 Timp 1333 Cod 2 Puncte
8 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:33 Timp A0722 Cod 1 Puncte
9 Ghile Dragos Steaua CSA 00:33:47 Timp 1634 Cod 0 Puncte
10 Popovici David NAVI 00:33:50 Timp 1396 Cod 0 Puncte
11 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:33:74 Timp 1364 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:33:77 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Stan Matei Alexandru NAVI 00:33:98 Timp A0791 Cod 0 Puncte
14 Rosu Patrick Steaua CSA 00:34:16 Timp A1125 Cod 0 Puncte
15 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:34:35 Timp 1690 Cod 0 Puncte
16 Harsulescu Mihai NAVI 00:34:62 Timp 1413 Cod 0 Puncte
17 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:34:66 Timp 1449 Cod 0 Puncte
18 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:34:89 Timp A0725 Cod 0 Puncte
19 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:35:00 Timp 1679 Cod 0 Puncte
20 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:35:17 Timp A0729 Cod 0 Puncte
21 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:35:22 Timp A0800 Cod 0 Puncte
22 Milodin Eduard Atack Team 00:35:32 Timp 1289 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:35:78 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:35:81 Timp A0112 Cod 0 Puncte
25 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:36:00 Timp A0280 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:36:08 Timp A1009 Cod 0 Puncte
27 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19 Timp 1408 Cod 0 Puncte
28 Ene Alexandru Dan Aqua Swim 00:36:21 Timp 1879 Cod 0 Puncte
29 Turta Andrei Steaua CSA 00:36:28 Timp 1419 Cod 0 Puncte
30 Pavel Sergiu GRC Campina 00:36:45 Timp 1818 Cod 0 Puncte
31 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:36:58 Timp A0278 Cod 0 Puncte
32 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:37:56 Timp 1373 Cod 0 Puncte
33 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:37:83 Timp 1400 Cod 0 Puncte
34 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:37:93 Timp A0531 Cod 0 Puncte
35 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:38:44 Timp 1730 Cod 0 Puncte
36 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50 Timp 1399 Cod 0 Puncte
37 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:38:51 Timp 1293 Cod 0 Puncte
38 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:38:71 Timp 1382 Cod 0 Puncte
39 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:95 Timp A0718 Cod 0 Puncte
40 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:22 Timp 1835 Cod 0 Puncte
41 Tengher Alexandru NAVI 00:39:55 Timp 2331 Cod 0 Puncte
42 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:39:66 Timp 2261 Cod 0 Puncte
43 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88 Timp 1457 Cod 0 Puncte
44 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 00:40:02 Timp 2500 Cod 0 Puncte
45 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:40:87 Timp 1899 Cod 0 Puncte
46 Stan Stefan CSS Dinamo 00:40:95 Timp A0660 Cod 0 Puncte
47 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:00 Timp 1635 Cod 0 Puncte
48 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:03 Timp 1460 Cod 0 Puncte
49 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11 Timp 1401 Cod 0 Puncte
50 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:41:18 Timp 1482 Cod 0 Puncte
51 Vasile Rares Stefan NAVI 00:41:20 Timp 1435 Cod 0 Puncte
52 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:41:42 Timp 2200 Cod 0 Puncte
53 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:41:70 Timp A0550 Cod 0 Puncte
54 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11 Timp 1406 Cod 0 Puncte
55 Rauta Matei Cristian NAVI 00:42:26 Timp 2264 Cod 0 Puncte
56 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:16 Timp 1416 Cod 0 Puncte
57 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15 Timp 2294 Cod 0 Puncte
58 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:44:62 Timp 1838 Cod 0 Puncte
59 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:44:75 Timp 2310 Cod 0 Puncte
60 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:45:06 Timp 2406 Cod 0 Puncte
61 Foea Andreas NAVI 00:45:41 Timp 1383 Cod 0 Puncte
62 Mociornita Raul Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:43 Timp 2647 Cod 0 Puncte
63 Schampeche Raul Mihai Steaua CSA 00:45:68 Timp 2765 Cod 0 Puncte
64 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 00:45:72 Timp A0381 Cod 0 Puncte
65 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:45:96 Timp 1405 Cod 0 Puncte
66 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:48:16 Timp 1624 Cod 0 Puncte
67 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:48:72 Timp A0724 Cod 0 Puncte
68 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:49:56 Timp 1652 Cod 0 Puncte
69 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:49:72 Timp 1802 Cod 0 Puncte
70 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75 Timp 1893 Cod 0 Puncte
71 Manea Stefan Bucharest Sport Club 00:50:18 Timp 2644 Cod 0 Puncte
72 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 00:50:49 Timp 2091 Cod 0 Puncte
73 Buliga Ionut Alexandru Steaua CSA 00:51:25 Timp 2283 Cod 0 Puncte
74 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:51:36 Timp 1840 Cod 0 Puncte
75 Radu Alexandru Armand Colegiul "Emil Racovita" 00:58:87 Timp 2392 Cod 0 Puncte
76 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
77 Voda Petru Atack Team 99:99:99 Timp 2759 Cod 0 Puncte
78 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1414 Cod 0 Puncte
79 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:33:00 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Club Daimon 00:33:06 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Ioana Daria Maria NAVI 00:33:91 Timp 1300 Cod 5 Puncte
5 Danciu Elia NAVI 00:33:94 Timp A0243 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 00:34:16 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:34:95 Timp A0241 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:35:75 Timp A0342 Cod 1 Puncte
9 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:36:85 Timp 1778 Cod 0 Puncte
10 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:36:90 Timp 2502 Cod 0 Puncte
11 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:37:19 Timp 1398 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:38:09 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:38:55 Timp 1390 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Alexia NAVI 00:38:72 Timp 2217 Cod 0 Puncte
15 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:38:85 Timp 1346 Cod 0 Puncte
16 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:39:10 Timp 1705 Cod 0 Puncte
17 Cantacuz Raphaela Performer 00:39:22 Timp 2164 Cod 0 Puncte
18 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 00:39:26 Timp 1680 Cod 0 Puncte
19 Tarabega Anca Maria NAVI 00:39:43 Timp 1379 Cod 0 Puncte
20 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:39:53 Timp 1452 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:40:13 Timp 1407 Cod 0 Puncte
22 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:40:33 Timp A0666 Cod 0 Puncte
23 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:40:55 Timp A0664 Cod 0 Puncte
24 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:42:09 Timp A1131 Cod 0 Puncte
25 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14 Timp 1465 Cod 0 Puncte
26 Gorodefschi Ana GRC Campina 00:42:98 Timp 2641 Cod 0 Puncte
27 Banescu Bianca Steaua CSA 00:43:00 Timp 1441 Cod 0 Puncte
28 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:43:81 Timp A0663 Cod 0 Puncte
29 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15 Timp 2425 Cod 0 Puncte
30 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:44:63 Timp 1438 Cod 0 Puncte
31 Manea Catalina CSS Dinamo 00:45:05 Timp 2422 Cod 0 Puncte
32 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:45:06 Timp 1403 Cod 0 Puncte
33 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:46:01 Timp 2470 Cod 0 Puncte
34 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:46:30 Timp 1395 Cod 0 Puncte
35 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39 Timp 1630 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:46:56 Timp 2096 Cod 0 Puncte
37 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:47:01 Timp A1040 Cod 0 Puncte
38 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53 Timp 2198 Cod 0 Puncte
39 Munteanu Iulia Larisa Steaua CSA 00:48:69 Timp 2290 Cod 0 Puncte
40 Filipescu Teodora Performer 00:50:40 Timp 1734 Cod 0 Puncte
41 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 00:51:70 Timp 1272 Cod 0 Puncte
42 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 00:53:94 Timp 1312 Cod 0 Puncte
43 Cobarjea Cristina Performer 01:09:44 Timp 2731 Cod 0 Puncte
44 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1629 Cod 0 Puncte
45 Bente Lucia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2580 Cod 0 Puncte
46 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2443 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (10 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:41:80 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:42:57 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 00:42:58 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:44:25 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin NAVI 00:45:21 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:45:44 Timp A1016 Cod 3 Puncte
7 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:45:61 Timp 1412 Cod 2 Puncte
8 Ghile Dragos Steaua CSA 00:45:87 Timp 1634 Cod 1 Puncte
9 Harsulescu Mihai NAVI 00:46:03 Timp 1413 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:46:25 Timp A0278 Cod 0 Puncte
11 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:33 Timp A0722 Cod 0 Puncte
12 Popovici David NAVI 00:46:59 Timp 1396 Cod 0 Puncte
13 Rosu Patrick Steaua CSA 00:46:99 Timp A1125 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:47:25 Timp A0280 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:47:47 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:47:51 Timp A0112 Cod 0 Puncte
17 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:47:81 Timp 1373 Cod 0 Puncte
18 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81 Timp 1835 Cod 0 Puncte
19 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:47:99 Timp 1679 Cod 0 Puncte
20 Turta Andrei Steaua CSA 00:48:42 Timp 1419 Cod 0 Puncte
21 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:48:70 Timp 1449 Cod 0 Puncte
22 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:48:85 Timp A0729 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:49:07 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:49:32 Timp 1690 Cod 0 Puncte
25 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:49:74 Timp 1482 Cod 0 Puncte
26 Tengher Alexandru NAVI 00:49:78 Timp 2331 Cod 0 Puncte
27 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:50:18 Timp 1302 Cod 0 Puncte
28 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:50:30 Timp 1730 Cod 0 Puncte
29 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:60 Timp 1460 Cod 0 Puncte
30 Pavel Sergiu GRC Campina 00:50:70 Timp 1818 Cod 0 Puncte
31 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:50:94 Timp 2200 Cod 0 Puncte
32 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:51:25 Timp 1293 Cod 0 Puncte
33 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:25 Timp 1406 Cod 0 Puncte
34 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:51:39 Timp A0725 Cod 0 Puncte
35 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:59 Timp 1400 Cod 0 Puncte
36 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:51:80 Timp 1364 Cod 0 Puncte
37 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84 Timp 1635 Cod 0 Puncte
38 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:51:90 Timp 1333 Cod 0 Puncte
39 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:96 Timp 1399 Cod 0 Puncte
40 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:52:42 Timp A1009 Cod 0 Puncte
41 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:53:18 Timp 2406 Cod 0 Puncte
42 Vasile Rares Stefan NAVI 00:53:30 Timp 1435 Cod 0 Puncte
43 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:53:31 Timp 2294 Cod 0 Puncte
44 Stan Stefan CSS Dinamo 00:53:38 Timp A0660 Cod 0 Puncte
45 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:53:68 Timp 1408 Cod 0 Puncte
46 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:53:73 Timp 1457 Cod 0 Puncte
47 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 00:54:03 Timp 2500 Cod 0 Puncte
48 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:54:04 Timp 1899 Cod 0 Puncte
49 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:54:81 Timp 1838 Cod 0 Puncte
50 Mociornita Raul Andrei CSS 1 Bucuresti 00:55:51 Timp 2647 Cod 0 Puncte
51 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:55:62 Timp 1802 Cod 0 Puncte
52 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:56:00 Timp A0550 Cod 0 Puncte
53 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:56:32 Timp 1382 Cod 0 Puncte
54 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:56:73 Timp 2261 Cod 0 Puncte
55 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:57:04 Timp 1405 Cod 0 Puncte
56 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:49 Timp 1401 Cod 0 Puncte
57 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:58:50 Timp A0718 Cod 0 Puncte
58 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:59:06 Timp 1416 Cod 0 Puncte
59 Foea Andreas NAVI 00:59:27 Timp 1383 Cod 0 Puncte
60 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:59:49 Timp 1652 Cod 0 Puncte
61 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:59:83 Timp A0531 Cod 0 Puncte
62 Rauta Matei Cristian NAVI 01:00:41 Timp 2264 Cod 0 Puncte
63 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 01:00:77 Timp 1840 Cod 0 Puncte
64 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 01:00:98 Timp 2310 Cod 0 Puncte
65 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:01:14 Timp A0724 Cod 0 Puncte
66 Buliga Ionut Alexandru Steaua CSA 01:01:40 Timp 2283 Cod 0 Puncte
67 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:03:80 Timp 1624 Cod 0 Puncte
68 Schampeche Raul Mihai Steaua CSA 01:04:00 Timp 2765 Cod 0 Puncte
69 Manea Stefan Bucharest Sport Club 01:04:47 Timp 2644 Cod 0 Puncte
70 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:21 Timp 1893 Cod 0 Puncte
71 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:11:97 Timp 2091 Cod 0 Puncte
72 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
73 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte
74 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1414 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (10 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 00:42:65 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:03 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Alexia NAVI 00:43:96 Timp 2217 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:44:41 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:45:52 Timp 1395 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:45:93 Timp A0242 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:45:96 Timp A0528 Cod 2 Puncte
8 Ioana Daria Maria NAVI 00:46:69 Timp 1300 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:46:79 Timp A0342 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:47:39 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:47:90 Timp 1390 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:48:97 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:49:08 Timp 1778 Cod 0 Puncte
14 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:49:23 Timp 1398 Cod 0 Puncte
15 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:49:96 Timp A1131 Cod 0 Puncte
16 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:50:40 Timp 1452 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04 Timp 1407 Cod 0 Puncte
18 Tarabega Anca Maria NAVI 00:51:26 Timp 1379 Cod 0 Puncte
19 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:51:27 Timp 1705 Cod 0 Puncte
20 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37 Timp A0666 Cod 0 Puncte
21 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:52:40 Timp 2502 Cod 0 Puncte
22 Banescu Bianca Steaua CSA 00:53:86 Timp 1441 Cod 0 Puncte
23 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:53:97 Timp 1346 Cod 0 Puncte
24 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:54:75 Timp A0663 Cod 0 Puncte
25 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:55:47 Timp A0664 Cod 0 Puncte
26 Gorodefschi Ana GRC Campina 00:56:40 Timp 2641 Cod 0 Puncte
27 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:57:29 Timp A1040 Cod 0 Puncte
28 Munteanu Iulia Larisa Steaua CSA 00:57:62 Timp 2290 Cod 0 Puncte
29 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:57:98 Timp 1630 Cod 0 Puncte
30 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:58:36 Timp 2096 Cod 0 Puncte
31 Manea Catalina CSS Dinamo 00:58:42 Timp 2422 Cod 0 Puncte
32 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:58:66 Timp 1403 Cod 0 Puncte
33 Cantacuz Raphaela Performer 00:59:02 Timp 2164 Cod 0 Puncte
34 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:59:08 Timp 2470 Cod 0 Puncte
35 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10 Timp 2425 Cod 0 Puncte
36 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:00:70 Timp 1465 Cod 0 Puncte
37 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 01:01:06 Timp 1680 Cod 0 Puncte
38 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 01:02:65 Timp 1272 Cod 0 Puncte
39 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:03:23 Timp 1312 Cod 0 Puncte
40 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 01:03:73 Timp 2198 Cod 0 Puncte
41 Filipescu Teodora Performer 01:03:78 Timp 1734 Cod 0 Puncte
42 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:04:03 Timp 1438 Cod 0 Puncte
43 Cobarjea Cristina Performer 01:30:12 Timp 2731 Cod 0 Puncte
44 Bente Lucia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2580 Cod 0 Puncte
45 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1629 Cod 0 Puncte
46 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2443 Cod 0 Puncte

7. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Anghel Darius Costin | Popovici David | Lapadat Cristian | Nicola Madalin Ionut NAVI 02:14:50 Timp 18 Puncte
2 Turta Andrei | Rosu Patrick | Ghile Dragos | Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:18:69 Timp 14 Puncte
3 Romas Codrut Fernando | Dragomir Ioan Dennis | Comendant Mihai | Doroghi David Bucharest Sport Club 02:21:07 Timp 12 Puncte
4 Gate Alexandru Robert Ionut | Gherghel Vlad Cristian | Gheorghe Lucas Ioan Tersinio | Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:21:35 Timp 10 Puncte
5 Stan Matei Alexandru | Lupului Stanescu Mihai | Girboan Radu Gabriel | Harsulescu Mihai NAVI 02:29:66 Timp 8 Puncte
6 Bratu David Andrei | Gate Mihnea Cristian | Bujor Eduard Constantin | Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:38:85 Timp 6 Puncte
7 Foea Andreas | Rauta Matei Cristian | Vasile Rares Stefan | Tengher Alexandru NAVI 02:50:14 Timp 4 Puncte
8 Schampeche Raul Mihai | Birdau Ioan Alexandru | Belega Vlad Daniel | Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 03:04:15 Timp 2 Puncte
9 Gherghe Vlad Nicolae | Ionescu Dinu | Macoveanu Rares | Lungu Andrei Bucharest Sport Club 03:05:00 Timp 0 Puncte

8. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia | Ioana Daria Maria | Ilie Bianca Maria | Danciu Elia NAVI 02:21:75 Timp 18 Puncte
2 Banescu Bianca | Geamanu Rebeca | Coman Corina Ioana | Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:34:55 Timp 14 Puncte
3 Dumitru Ana Maria Bianca | Muresanu Cristina Mihaela | Serman Ioana Alexandra | Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:37:89 Timp 12 Puncte
4 Constantinescu Sara Maria | Stanica Astrid Gabriela | Radu Timeea | Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:37:91 Timp 10 Puncte
5 Fogoros Ioana Teodora | Tarabega Anca Maria | Grigoras Raisa Ioana | Olteanu Alexia NAVI 02:43:96 Timp 8 Puncte
6 Ivanov Ana Maria Claudia | Nicolescu Mara | Oprea Gabriela Crina | Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 03:07:05 Timp 6 Puncte
7 Ciobanu Cristiana | Vintila Alessia Roberta | Baraitareanu Maria | Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:09:24 Timp 4 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

9. 50 metri spate (6 ani) F

1 Minzu Izabela Elena Performer 00:55:46 Timp 2722 Cod 9 Puncte
2 Togoe Ioana Maria Steaua CSA 00:58:95 Timp 2764 Cod 7 Puncte
3 Mitrana Tania Andreea Bucharest Sport Club 01:01:90 Timp 2741 Cod 6 Puncte
4 Piper Alesia Performer 01:06:14 Timp 2721 Cod 5 Puncte
5 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 01:06:22 Timp 2737 Cod 4 Puncte
6 Crasan Lidia Bucharest Sport Club 01:06:78 Timp 2735 Cod 3 Puncte
7 Cojocariu Ana Maria Performer 01:08:89 Timp 2727 Cod 2 Puncte
8 Ambrozie Ilinca Atack Team 01:10:42 Timp 2756 Cod 1 Puncte
9 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 01:11:28 Timp 2740 Cod 0 Puncte
10 Stanculescu Daria Performer 01:11:44 Timp 2724 Cod 0 Puncte
11 Popescu Larisa Ana Maria Bucharest Sport Club 01:13:63 Timp 2738 Cod 0 Puncte
12 Siriteanu Alexandra NAVI 01:16:81 Timp 2693 Cod 0 Puncte
13 Voinea Ivana NAVI 01:17:00 Timp 2694 Cod 0 Puncte
14 Paraschiv Maria Renovatio S.C. 01:17:71 Timp 2766 Cod 0 Puncte
15 Crasan Daria Bucharest Sport Club 01:18:00 Timp 2736 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Anne Club Daimon 01:18:60 Timp 2760 Cod 0 Puncte
17 Stancu Larisa Pescarusul Izvorani 01:19:03 Timp 2709 Cod 0 Puncte
18 Jipa Alexandra Atack Team 01:25:16 Timp 2758 Cod 0 Puncte
19 Avarvarei Cosmina Florentina Performer 01:25:44 Timp 2733 Cod 0 Puncte
20 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 01:25:45 Timp 2739 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Mara Bucharest Sport Club 01:26:83 Timp 2742 Cod 0 Puncte
22 Minzu Gabriela Maria Performer 01:29:95 Timp 2723 Cod 0 Puncte
23 Ion Diana Performer 01:32:78 Timp 2725 Cod 0 Puncte
24 Paduraru Alexia Atack Team 01:33:75 Timp 2757 Cod 0 Puncte
25 Tamplaru Ania Performer 01:41:71 Timp 2730 Cod 0 Puncte
26 Balaceanu Teodora Maria NAVI 01:57:01 Timp 2699 Cod 0 Puncte
27 Popescu Natalia Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2743 Cod 0 Puncte
28 Lepadatu Ioana GRC Campina 99:99:99 Timp 2701 Cod 0 Puncte
29 Daia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2775 Cod 0 Puncte
30 Fratila Karina GRC Campina 99:99:99 Timp 2702 Cod 0 Puncte

10. 50 metri spate (6 ani) B

1 Oancea Cristian CSS 1 Bucuresti 00:46:56 Timp 2704 Cod 9 Puncte
2 Gaman Alexandru Ioan Performer 00:50:44 Timp 2713 Cod 7 Puncte
3 Giuroiu Daniel Teodor Performer 00:52:31 Timp 2710 Cod 6 Puncte
4 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 00:53:68 Timp 2747 Cod 5 Puncte
5 Musetescu Ianis Andrei Bucharest Sport Club 00:57:85 Timp 2748 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 00:59:36 Timp 2749 Cod 3 Puncte
7 Iaschiu Stefan NAVI 01:02:11 Timp 2697 Cod 2 Puncte
8 Danu Alexandru Atack Team 01:02:50 Timp 2754 Cod 1 Puncte
9 Dinca Stefan Performer 01:02:66 Timp 2712 Cod 0 Puncte
10 Miclaus Tudor Andrei Steaua CSA 01:03:12 Timp 2763 Cod 0 Puncte
11 Balasa Eduard Andrei CSS Dinamo 01:03:78 Timp 2708 Cod 0 Puncte
12 Prioteasa Andrei Aqua Swim 01:03:87 Timp 2703 Cod 0 Puncte
13 Beciu Stefan Performer 01:04:75 Timp 2714 Cod 0 Puncte
14 Radu Andrei Ionut NAVI 01:05:06 Timp 2771 Cod 0 Puncte
15 Petringenaru Petru Performer 01:05:49 Timp 2715 Cod 0 Puncte
16 Vasile David Performer 01:05:54 Timp 2711 Cod 0 Puncte
17 Popescu Darius George CSS Dinamo 01:06:27 Timp 2707 Cod 0 Puncte
18 Stan Georgescu Rares CSS Dinamo 01:10:50 Timp 2706 Cod 0 Puncte
19 Avakian Karen Performer 01:11:99 Timp 2726 Cod 0 Puncte
20 Matache Vlad Renovatio S.C. 01:12:18 Timp 2630 Cod 0 Puncte
21 Misirgic Andrei Atack Team 01:13:50 Timp 2755 Cod 0 Puncte
22 Soare Luca Gabriel Skills Sports 2009 01:13:65 Timp 2700 Cod 0 Puncte
23 Marinescu Matei Performer 01:14:03 Timp 2719 Cod 0 Puncte
24 Matache Horia Renovatio S.C. 01:14:88 Timp 2629 Cod 0 Puncte
25 Negru Eric Gabriel NAVI 01:15:70 Timp 2696 Cod 0 Puncte
26 Costin Gabriel Eduard Performer 01:17:09 Timp 2732 Cod 0 Puncte
27 Ciocan Robert Stefan Steaua CSA 01:17:31 Timp 2762 Cod 0 Puncte
28 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 01:17:55 Timp 2750 Cod 0 Puncte
29 Patru Patrick Gabriel CSS Dinamo 01:18:79 Timp 2761 Cod 0 Puncte
30 Neagu Andrei Atack Team 01:20:28 Timp 2772 Cod 0 Puncte
31 Boboc George Andrei Bucharest Sport Club 01:20:44 Timp 2746 Cod 0 Puncte
32 Brad Patrick Luca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:21:69 Timp 2705 Cod 0 Puncte
33 Nae Cosmin Bucharest Sport Club 01:21:92 Timp 2751 Cod 0 Puncte
34 Danila David Bucharest Sport Club 01:22:70 Timp 2773 Cod 0 Puncte
35 Radu Horia NAVI 01:23:75 Timp 2734 Cod 0 Puncte
36 Istrate Mihai Performer 01:24:57 Timp 2718 Cod 0 Puncte
37 Rizescu Barbu Delfinul Bucuresti 01:27:98 Timp 2768 Cod 0 Puncte
38 Crasan Matei Bucharest Sport Club 01:28:41 Timp 2745 Cod 0 Puncte
39 Mutici Alexandru Bucharest Sport Club 01:30:50 Timp 2752 Cod 0 Puncte
40 Popescu Stefan Performer 01:34:12 Timp 2717 Cod 0 Puncte
41 Purice Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:34:43 Timp 2753 Cod 0 Puncte
42 Vieru Sebastian Performer 01:36:11 Timp 2728 Cod 0 Puncte
43 Rizescu Iorgu Delfinul Bucuresti 01:41:65 Timp 2769 Cod 0 Puncte
44 Godean Matei NAVI 01:41:75 Timp 2698 Cod 0 Puncte
45 Danila Darius Bucharest Sport Club 01:43:69 Timp 2774 Cod 0 Puncte
46 Bratulescu Razvan NAVI 01:47:91 Timp 2695 Cod 0 Puncte
47 Vatafu David Performer 01:57:34 Timp 2720 Cod 0 Puncte
48 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 2767 Cod 0 Puncte
49 Popa Razvan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2744 Cod 0 Puncte
50 Sima Cezar Performer 99:99:99 Timp 2729 Cod 0 Puncte
51 Petrisor Alexandru Performer 99:99:99 Timp 2716 Cod 0 Puncte

11. 50 metri spate (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:00 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Club Daimon 00:38:20 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Ioana Daria Maria NAVI 00:38:65 Timp 1300 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:40:30 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:94 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:41:03 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:41:62 Timp A0241 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:42:31 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Ilie Bianca Maria NAVI 00:42:85 Timp A0244 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:43:11 Timp 1778 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:44:07 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:44:25 Timp 2502 Cod 0 Puncte
13 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:44:59 Timp 1346 Cod 0 Puncte
14 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:44:90 Timp A0666 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:44:95 Timp 1407 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Alexia NAVI 00:45:03 Timp 2217 Cod 0 Puncte
17 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:45:55 Timp 1390 Cod 0 Puncte
18 Tarabega Anca Maria NAVI 00:45:90 Timp 1379 Cod 0 Puncte
19 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:46:19 Timp 1452 Cod 0 Puncte
20 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:46:95 Timp A0664 Cod 0 Puncte
21 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:47:69 Timp 1705 Cod 0 Puncte
22 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:48:91 Timp A1040 Cod 0 Puncte
23 Banescu Bianca Steaua CSA 00:49:49 Timp 1441 Cod 0 Puncte
24 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:49:88 Timp A0663 Cod 0 Puncte
25 Grigoras Raisa Ioana NAVI 00:50:16 Timp 2096 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16 Timp 1465 Cod 0 Puncte
27 Cantacuz Raphaela Performer 00:50:43 Timp 2164 Cod 0 Puncte
28 Manea Catalina CSS Dinamo 00:51:28 Timp 2422 Cod 0 Puncte
29 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:51:52 Timp A1131 Cod 0 Puncte
30 Munteanu Iulia Larisa Steaua CSA 00:52:28 Timp 2290 Cod 0 Puncte
31 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:52:65 Timp 1403 Cod 0 Puncte
32 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:52:79 Timp 1438 Cod 0 Puncte
33 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:52:84 Timp 2470 Cod 0 Puncte
34 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:52:85 Timp 1630 Cod 0 Puncte
35 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:52:95 Timp 2425 Cod 0 Puncte
36 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 00:53:40 Timp 1272 Cod 0 Puncte
37 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 00:56:36 Timp 1312 Cod 0 Puncte
38 Filipescu Teodora Performer 00:57:19 Timp 1734 Cod 0 Puncte
39 Cobarjea Cristina Performer 00:59:47 Timp 2731 Cod 0 Puncte
40 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 01:00:35 Timp 2198 Cod 0 Puncte
41 Bente Lucia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2580 Cod 0 Puncte
42 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2443 Cod 0 Puncte
43 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1629 Cod 0 Puncte
44 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1395 Cod 0 Puncte

12. 50 metri spate (10 ani) B

1 Popovici David NAVI 00:35:30 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:35:40 Timp A1016 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30 Timp 1412 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:37:31 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 00:38:79 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:39:11 Timp A0280 Cod 3 Puncte
7 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:22 Timp A0376 Cod 2 Puncte
8 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:41 Timp A0722 Cod 1 Puncte
9 Anghel Darius Costin NAVI 00:39:44 Timp A0277 Cod 0 Puncte
10 Rosu Patrick Steaua CSA 00:39:89 Timp A1125 Cod 0 Puncte
11 Lapadat Cristian NAVI 00:39:89 Timp A0274 Cod 0 Puncte
12 Harsulescu Mihai NAVI 00:40:54 Timp 1413 Cod 0 Puncte
13 Turta Andrei Steaua CSA 00:40:82 Timp 1419 Cod 0 Puncte
14 Milodin Eduard Atack Team 00:41:00 Timp 1289 Cod 0 Puncte
15 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:41:08 Timp 1364 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:41:16 Timp 1333 Cod 0 Puncte
17 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:41:23 Timp A0800 Cod 0 Puncte
18 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:41:34 Timp 1679 Cod 0 Puncte
19 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:41:76 Timp 1302 Cod 0 Puncte
20 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:41:79 Timp A0729 Cod 0 Puncte
21 Stan Matei Alexandru NAVI 00:41:80 Timp A0791 Cod 0 Puncte
22 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:41:94 Timp 1449 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:42:26 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:88 Timp 1400 Cod 0 Puncte
25 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:42:89 Timp 1373 Cod 0 Puncte
26 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:43:04 Timp A0112 Cod 0 Puncte
27 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:31 Timp A0725 Cod 0 Puncte
28 Grigoras Vlad Andrei Bucharest Sport Club 00:43:31 Timp A0531 Cod 0 Puncte
29 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:43:55 Timp 1730 Cod 0 Puncte
30 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:67 Timp 1399 Cod 0 Puncte
31 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:68 Timp 1408 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:44:30 Timp A1009 Cod 0 Puncte
33 Tengher Alexandru NAVI 00:45:63 Timp 2331 Cod 0 Puncte
34 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:45:69 Timp 1690 Cod 0 Puncte
35 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:45:71 Timp A0718 Cod 0 Puncte
36 Stan Stefan CSS Dinamo 00:45:81 Timp A0660 Cod 0 Puncte
37 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:45:90 Timp 1293 Cod 0 Puncte
38 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:46:21 Timp A0278 Cod 0 Puncte
39 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:12 Timp 1460 Cod 0 Puncte
40 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:45 Timp 1406 Cod 0 Puncte
41 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:47:50 Timp 1899 Cod 0 Puncte
42 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 00:48:39 Timp 2200 Cod 0 Puncte
43 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:59 Timp 1401 Cod 0 Puncte
44 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:48:73 Timp 1405 Cod 0 Puncte
45 Vladutu Cristian Vlad CSS 1 Bucuresti 00:48:89 Timp 1482 Cod 0 Puncte
46 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:49:04 Timp A0550 Cod 0 Puncte
47 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:49:15 Timp A0724 Cod 0 Puncte
48 Vasile Rares Stefan NAVI 00:49:16 Timp 1435 Cod 0 Puncte
49 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:49:26 Timp 1382 Cod 0 Puncte
50 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:49:48 Timp 2294 Cod 0 Puncte
51 Ursache Tudor Stefan Bucharest Sport Club 00:50:15 Timp 2500 Cod 0 Puncte
52 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:60 Timp 1835 Cod 0 Puncte
53 Moldovan Florin Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63 Timp 1414 Cod 0 Puncte
54 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:51:30 Timp 1457 Cod 0 Puncte
55 Ene Alexandru Dan Aqua Swim 00:51:58 Timp 1879 Cod 0 Puncte
56 Lascu Andrei Alexandru Steaua CSA 00:51:85 Timp 2406 Cod 0 Puncte
57 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 00:51:94 Timp 2310 Cod 0 Puncte
58 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 00:52:19 Timp A0381 Cod 0 Puncte
59 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:53:06 Timp 1838 Cod 0 Puncte
60 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:17 Timp 1416 Cod 0 Puncte
61 Rauta Matei Cristian NAVI 00:53:42 Timp 2264 Cod 0 Puncte
62 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:53:63 Timp 1802 Cod 0 Puncte
63 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 00:54:72 Timp 1624 Cod 0 Puncte
64 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:55:04 Timp 1652 Cod 0 Puncte
65 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:55:61 Timp 1840 Cod 0 Puncte
66 Schampeche Raul Mihai Steaua CSA 00:56:47 Timp 2765 Cod 0 Puncte
67 Manea Stefan Bucharest Sport Club 00:57:02 Timp 2644 Cod 0 Puncte
68 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:53 Timp 1893 Cod 0 Puncte
69 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:59:62 Timp 2261 Cod 0 Puncte
70 Buliga Ionut Alexandru Steaua CSA 00:59:94 Timp 2283 Cod 0 Puncte
71 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:01:95 Timp 2091 Cod 0 Puncte
72 Radu Alexandru Armand Colegiul "Emil Racovita" 01:03:19 Timp 2392 Cod 0 Puncte
73 Foea Andreas NAVI 01:03:41 Timp 1383 Cod 0 Puncte
74 Voda Petru Atack Team 99:99:99 Timp 2759 Cod 0 Puncte
75 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
76 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1635 Cod 0 Puncte
77 Pop Flavius Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2501 Cod 0 Puncte

13. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:34:80 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 00:36:75 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Club Daimon 00:37:19 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:37:45 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca Maria NAVI 00:37:47 Timp A0244 Cod 4 Puncte
6 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:37:94 Timp A0241 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 00:41:30 Timp A0342 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:42:96 Timp 1398 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:75 Timp 1407 Cod 0 Puncte
11 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:44:28 Timp 1778 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:45:24 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:45:33 Timp 1390 Cod 0 Puncte
14 Tarabega Anca Maria NAVI 00:46:94 Timp 1379 Cod 0 Puncte
15 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:47:04 Timp 2502 Cod 0 Puncte
16 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:47:33 Timp 1452 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:48:17 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:48:50 Timp 1346 Cod 0 Puncte
19 Olteanu Alexia NAVI 00:49:22 Timp 2217 Cod 0 Puncte
20 Banescu Bianca Steaua CSA 00:49:24 Timp 1441 Cod 0 Puncte
21 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85 Timp A0664 Cod 0 Puncte
22 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:52:13 Timp A1131 Cod 0 Puncte
23 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:52:64 Timp A0666 Cod 0 Puncte
24 Ciobanu Cristiana CSS 1 Bucuresti 00:53:01 Timp 2470 Cod 0 Puncte
25 Cantacuz Raphaela Performer 00:55:09 Timp 2164 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:55:31 Timp 1465 Cod 0 Puncte
27 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:56:41 Timp 1438 Cod 0 Puncte
28 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:57:47 Timp 2425 Cod 0 Puncte
29 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:59:73 Timp A0663 Cod 0 Puncte
30 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:59:90 Timp 1630 Cod 0 Puncte
31 Manea Catalina CSS Dinamo 01:00:40 Timp 2422 Cod 0 Puncte
32 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:01:59 Timp 1312 Cod 0 Puncte
33 Munteanu Iulia Larisa Steaua CSA 01:03:00 Timp 2290 Cod 0 Puncte
34 Filipescu Teodora Performer 01:03:03 Timp 1734 Cod 0 Puncte
35 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 01:03:78 Timp 2198 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Raisa Ioana NAVI 01:05:28 Timp 2096 Cod 0 Puncte
37 Cobarjea Cristina Performer 01:22:29 Timp 2731 Cod 0 Puncte
38 Voicu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2443 Cod 0 Puncte
39 Bente Lucia Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 2580 Cod 0 Puncte
40 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1629 Cod 0 Puncte

14. 50 metri fluture (10 ani) B

1 Lapadat Cristian NAVI 00:33:80 Timp A0274 Cod 9 Puncte
2 Popovici David NAVI 00:33:88 Timp 1396 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin NAVI 00:34:08 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 00:35:61 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:35:73 Timp A0790 Cod 4 Puncte
6 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:35:76 Timp A1016 Cod 3 Puncte
7 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:79 Timp A0376 Cod 2 Puncte
8 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:37:97 Timp 1364 Cod 1 Puncte
9 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19 Timp 1412 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:38:32 Timp A0278 Cod 0 Puncte
11 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:39:00 Timp A0112 Cod 0 Puncte
12 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:39:29 Timp 1302 Cod 0 Puncte
13 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:39:42 Timp A0280 Cod 0 Puncte
14 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:39:42 Timp A0729 Cod 0 Puncte
15 Milodin Eduard Atack Team 00:39:56 Timp 1289 Cod 0 Puncte
16 Stan Matei Alexandru NAVI 00:39:80 Timp A0791 Cod 0 Puncte
17 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:40:94 Timp 1449 Cod 0 Puncte
18 Harsulescu Mihai NAVI 00:41:76 Timp 1413 Cod 0 Puncte
19 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:78 Timp 1400 Cod 0 Puncte
20 Rosu Patrick Steaua CSA 00:41:87 Timp A1125 Cod 0 Puncte
21 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:42:17 Timp A0840 Cod 0 Puncte
22 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:42:61 Timp 1690 Cod 0 Puncte
23 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:42:69 Timp 1333 Cod 0 Puncte
24 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:43:90 Timp 1679 Cod 0 Puncte
25 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:44:45 Timp A0725 Cod 0 Puncte
26 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:44:52 Timp A0800 Cod 0 Puncte
27 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:72 Timp A0722 Cod 0 Puncte
28 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte
29 Arsenie Mircea Erik Bucharest Sport Club 00:45:37 Timp 1373 Cod 0 Puncte
30 Vasile Rares Stefan NAVI 00:46:48 Timp 1435 Cod 0 Puncte
31 Turta Andrei Steaua CSA 00:46:53 Timp 1419 Cod 0 Puncte
32 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Club Daimon 00:46:57 Timp 1730 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:47:22 Timp A1009 Cod 0 Puncte
34 Tengher Alexandru NAVI 00:48:09 Timp 2331 Cod 0 Puncte
35 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51 Timp A0718 Cod 0 Puncte
36 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:49:04 Timp 1382 Cod 0 Puncte
37 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94 Timp 1416 Cod 0 Puncte