Rezultatele finale pentru Campionatul Municipal - Copii 6 ani & 10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:31:77 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:32:16 Timp A0433 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:69 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Ionescu Mihnea NAVI 00:33:00 Timp A0614 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 00:33:70 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:33:72 Timp A0025 Cod 3 Puncte
7 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:99 Timp A0121 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:34:72 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:34:85 Timp A0091 Cod 0 Puncte
10 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:35:00 Timp A0430 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp A0223 Cod 0 Puncte
12 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:35:34 Timp A0197 Cod 0 Puncte
13 Motas Cristian Steaua CSA 00:36:20 Timp A0139 Cod 0 Puncte
14 Achim Damian CSS 1 Bucuresti 00:36:20 Timp A1115 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:36:57 Timp A0329 Cod 0 Puncte
16 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68 Timp A0513 Cod 0 Puncte
17 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:36:69 Timp A0435 Cod 0 Puncte
18 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:36:82 Timp A1106 Cod 0 Puncte
19 Cardasol Florin NAVI 00:37:20 Timp A0312 Cod 0 Puncte
20 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:37:85 Timp A0542 Cod 0 Puncte
21 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:38:33 Timp A0328 Cod 0 Puncte
22 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:38:41 Timp A0429 Cod 0 Puncte
23 Cosug Andrei NAVI 00:38:43 Timp A0310 Cod 0 Puncte
24 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:38:51 Timp A1110 Cod 0 Puncte
25 Solea Luca Tenis Club 2000 00:38:71 Timp A0199 Cod 0 Puncte
26 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:39:22 Timp A0431 Cod 0 Puncte
27 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:39:56 Timp A0228 Cod 0 Puncte
28 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:39:60 Timp A0599 Cod 0 Puncte
29 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:94 Timp A0176 Cod 0 Puncte
30 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 00:40:44 Timp A1108 Cod 0 Puncte
31 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78 Timp A0514 Cod 0 Puncte
32 Catalineanu Liviu Victor CSS 1 Bucuresti 00:41:26 Timp A1111 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:41:45 Timp A0322 Cod 0 Puncte
34 Popescu Dolj Stefan CSS 1 Bucuresti 00:41:58 Timp A1117 Cod 0 Puncte
35 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:41:67 Timp A0334 Cod 0 Puncte
36 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:42:52 Timp A0541 Cod 0 Puncte
37 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:42:78 Timp A0612 Cod 0 Puncte
38 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:42:86 Timp A0602 Cod 0 Puncte
39 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 00:42:94 Timp A1107 Cod 0 Puncte
40 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:43:73 Timp A0336 Cod 0 Puncte
41 Costas David CSS 1 Bucuresti 00:43:86 Timp A1113 Cod 0 Puncte
42 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:86 Timp A0138 Cod 0 Puncte
43 Galben Vlad Sebastian CSS 1 Bucuresti 00:44:14 Timp A1114 Cod 0 Puncte
44 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 00:45:49 Timp A1112 Cod 0 Puncte
45 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:77 Timp A0186 Cod 0 Puncte
46 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:95 Timp A0517 Cod 0 Puncte
47 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:47:62 Timp A0770 Cod 0 Puncte
48 Dumitru Mihai Adrian CSS 1 Bucuresti 00:48:13 Timp A1116 Cod 0 Puncte
49 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:50:32 Timp A1128 Cod 0 Puncte
50 Marin Calin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51 Timp A0512 Cod 0 Puncte
51 Dobrica Romulus Mario CSS 1 Bucuresti 00:52:71 Timp A1109 Cod 0 Puncte
52 Metin Suseven CS Free Style 00:53:11 Timp A1033 Cod 0 Puncte
53 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1075 Cod 0 Puncte
54 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0033 Cod 0 Puncte
55 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0337 Cod 0 Puncte
56 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0536 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:32:12 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:33:80 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:34:44 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:35:50 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora NAVI 00:36:25 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92 Timp A0467 Cod 3 Puncte
7 Buzea Ana-Maria NAVI 00:36:98 Timp A0032 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:37:10 Timp A0058 Cod 1 Puncte
9 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:37:24 Timp A0166 Cod 0 Puncte
10 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:37:86 Timp A0019 Cod 0 Puncte
11 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:38:58 Timp A0131 Cod 0 Puncte
12 Stan Denisa NAVI 00:38:98 Timp A0648 Cod 0 Puncte
13 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:39:30 Timp A0204 Cod 0 Puncte
14 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:39:58 Timp A0370 Cod 0 Puncte
15 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:39:69 Timp A0369 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:39:89 Timp A0319 Cod 0 Puncte
17 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:40:01 Timp A0177 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:40:40 Timp A0613 Cod 0 Puncte
19 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:40:40 Timp A0152 Cod 0 Puncte
20 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:40:43 Timp A0020 Cod 0 Puncte
21 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:50 Timp A0463 Cod 0 Puncte
22 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:40:54 Timp A0030 Cod 0 Puncte
23 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:40:80 Timp A0363 Cod 0 Puncte
24 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:40:97 Timp A0017 Cod 0 Puncte
25 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62 Timp A0462 Cod 0 Puncte
26 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:41:93 Timp A0205 Cod 0 Puncte
27 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:98 Timp A0140 Cod 0 Puncte
28 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:42:75 Timp A0652 Cod 0 Puncte
29 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:43:00 Timp A0368 Cod 0 Puncte
30 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 00:43:16 Timp A0775 Cod 0 Puncte
31 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30 Timp A0464 Cod 0 Puncte
32 Nita Andreea NAVI 00:45:22 Timp A0261 Cod 0 Puncte
33 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 00:46:57 Timp A0780 Cod 0 Puncte
34 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:46:79 Timp A0748 Cod 0 Puncte
35 Pislari Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:48:50 Timp A1118 Cod 0 Puncte
36 Milea Silvia Tenis Club 2000 00:48:81 Timp A0622 Cod 0 Puncte
37 Purdea Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:49:29 Timp A1103 Cod 0 Puncte
38 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:49:29 Timp A0232 Cod 0 Puncte
39 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79 Timp A0160 Cod 0 Puncte
40 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 00:49:91 Timp A1129 Cod 0 Puncte
41 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:49:92 Timp A0331 Cod 0 Puncte
42 Ciocarlan Theodora Beatrice CSS 1 Bucuresti 00:50:33 Timp A1119 Cod 0 Puncte
43 Nicolaescu Ana Atack Team 00:50:74 Timp A1102 Cod 0 Puncte
44 Hermann Diana Ioana CSS 1 Bucuresti 00:51:95 Timp A1123 Cod 0 Puncte
45 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:52:09 Timp A1121 Cod 0 Puncte
46 Mirea Andreea Cristina Atack Team 00:55:02 Timp A0751 Cod 0 Puncte
47 Petre Simona Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:01:00 Timp A1120 Cod 0 Puncte
48 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
49 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte
50 Gheorghe Elena Madalina CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1122 Cod 0 Puncte
51 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0608 Cod 0 Puncte
52 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0214 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (6 ani) B

1 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:54:62 Timp A0623 Cod 9 Puncte
2 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:59:49 Timp A0797 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 01:11:93 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Popa Robert Andrei CS Free Style 01:15:32 Timp A0828 Cod 5 Puncte
5 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:15:70 Timp A0788 Cod 4 Puncte
6 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:22:64 Timp A1105 Cod 3 Puncte
7 Stancu Vlad Stefan CS Free Style 01:23:79 Timp A0829 Cod 2 Puncte
8 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:24:38 Timp A0803 Cod 1 Puncte
9 Stoican Nicolae NAVI 99:99:99 Timp A0651 Cod 0 Puncte
10 Smadea Razvan Mihai Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0799 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (6 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:57:90 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 faraaa numeee CS Free Style 00:58:59 Timp A0661 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:59:56 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Ilinca NAVI 01:03:54 Timp A0811 Cod 5 Puncte
5 Gomoi Ioana Teodora NAVI 01:03:57 Timp A0236 Cod 4 Puncte
6 farra numme CS Free Style 01:08:09 Timp A0659 Cod 3 Puncte
7 Aslam Andra NAVI 01:12:60 Timp A0235 Cod 2 Puncte
8 Mihaila Francesca Andreea CSS 1 Bucuresti 01:23:64 Timp A0804 Cod 1 Puncte
9 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 01:24:05 Timp A0796 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria NAVI 01:26:00 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Strungareanu Ioana Andra NAVI 01:30:06 Timp A0238 Cod 0 Puncte
12 Stroescu Ioana Alexandra NAVI 01:31:68 Timp A0662 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:58:00 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Butiurca Andreea Larisa NAVI 99:99:99 Timp A0237 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (10 ani) B

1 Marinica Rares NAVI 00:42:75 Timp A0128 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:43:07 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:43:29 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:54 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:45:98 Timp A0067 Cod 4 Puncte
6 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:46:22 Timp A0091 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:46:28 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:46:77 Timp A0197 Cod 1 Puncte
9 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:47:37 Timp A0430 Cod 0 Puncte
10 Cardasol Florin NAVI 00:47:61 Timp A0312 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62 Timp A0223 Cod 0 Puncte
12 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:47:62 Timp A0433 Cod 0 Puncte
13 Solea Luca Tenis Club 2000 00:47:70 Timp A0199 Cod 0 Puncte
14 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:48:51 Timp A0541 Cod 0 Puncte
15 Motas Cristian Steaua CSA 00:49:13 Timp A0139 Cod 0 Puncte
16 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 00:50:68 Timp A1107 Cod 0 Puncte
17 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:50:89 Timp A1110 Cod 0 Puncte
18 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:51:79 Timp A0602 Cod 0 Puncte
19 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97 Timp A0513 Cod 0 Puncte
20 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73 Timp A0176 Cod 0 Puncte
21 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:53:20 Timp A0542 Cod 0 Puncte
22 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:53:32 Timp A1106 Cod 0 Puncte
23 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:53:50 Timp A0612 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:54:29 Timp A0329 Cod 0 Puncte
25 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:54:52 Timp A0435 Cod 0 Puncte
26 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:54:91 Timp A0431 Cod 0 Puncte
27 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:55:41 Timp A0228 Cod 0 Puncte
28 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:41 Timp A0186 Cod 0 Puncte
29 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:78 Timp A0517 Cod 0 Puncte
30 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 00:57:48 Timp A1112 Cod 0 Puncte
31 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:57:66 Timp A0322 Cod 0 Puncte
32 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:57:91 Timp A0514 Cod 0 Puncte
33 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:58:19 Timp A1128 Cod 0 Puncte
34 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:58:50 Timp A0336 Cod 0 Puncte
35 Cosug Andrei NAVI 00:58:98 Timp A0310 Cod 0 Puncte
36 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:59:54 Timp A0599 Cod 0 Puncte
37 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:59:60 Timp A0328 Cod 0 Puncte
38 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36 Timp A0138 Cod 0 Puncte
39 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 01:01:25 Timp A1108 Cod 0 Puncte
40 Dumitru Mihai Adrian CSS 1 Bucuresti 01:01:34 Timp A1116 Cod 0 Puncte
41 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:01:86 Timp A0770 Cod 0 Puncte
42 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 01:02:00 Timp A0337 Cod 0 Puncte
43 Dobrica Romulus Mario CSS 1 Bucuresti 01:04:00 Timp A1109 Cod 0 Puncte
44 Galben Vlad Sebastian CSS 1 Bucuresti 01:04:14 Timp A1114 Cod 0 Puncte
45 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:04:49 Timp A0334 Cod 0 Puncte
46 Metin Suseven CS Free Style 01:19:14 Timp A1033 Cod 0 Puncte
47 Popescu Dolj Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1117 Cod 0 Puncte
48 Achim Damian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1115 Cod 0 Puncte
49 Catalineanu Liviu Victor CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1111 Cod 0 Puncte
50 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0033 Cod 0 Puncte
51 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0429 Cod 0 Puncte
52 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0536 Cod 0 Puncte
53 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1075 Cod 0 Puncte
54 Costas David CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1113 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:42:50 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:45:93 Timp A0058 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:48:40 Timp A0365 Cod 6 Puncte
3 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:48:40 Timp A0030 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:48:49 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Stan Denisa NAVI 00:48:52 Timp A0648 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria NAVI 00:48:90 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:49:00 Timp A0613 Cod 2 Puncte
8 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:49:19 Timp A0319 Cod 1 Puncte
9 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28 Timp A0204 Cod 0 Puncte
10 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:49:65 Timp A0131 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:51:33 Timp A0017 Cod 0 Puncte
12 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:51:42 Timp A0177 Cod 0 Puncte
13 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:52:17 Timp A0640 Cod 0 Puncte
14 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:52:18 Timp A0467 Cod 0 Puncte
15 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:52:51 Timp A0363 Cod 0 Puncte
16 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:53 Timp A0140 Cod 0 Puncte
17 Nita Andreea NAVI 00:52:64 Timp A0261 Cod 0 Puncte
18 Dragan Theodora NAVI 00:53:48 Timp A0262 Cod 0 Puncte
19 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:54:21 Timp A0370 Cod 0 Puncte
20 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:54:30 Timp A0214 Cod 0 Puncte
21 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:54:33 Timp A0205 Cod 0 Puncte
22 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:55:03 Timp A0166 Cod 0 Puncte
23 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:55:61 Timp A0368 Cod 0 Puncte
24 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:55:90 Timp A0369 Cod 0 Puncte
25 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:56:12 Timp A0748 Cod 0 Puncte
26 Milea Silvia Tenis Club 2000 00:56:52 Timp A0622 Cod 0 Puncte
27 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 00:56:92 Timp A0775 Cod 0 Puncte
28 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:57:28 Timp A0160 Cod 0 Puncte
29 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:57:58 Timp A0152 Cod 0 Puncte
30 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:58:00 Timp A0464 Cod 0 Puncte
31 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:58:15 Timp A0652 Cod 0 Puncte
32 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:59:11 Timp A0020 Cod 0 Puncte
33 Purdea Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:59:64 Timp A1103 Cod 0 Puncte
34 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:00:01 Timp A0462 Cod 0 Puncte
35 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:00:54 Timp A0751 Cod 0 Puncte
36 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:04:57 Timp A1121 Cod 0 Puncte
37 Nicolaescu Ana Atack Team 01:05:49 Timp A1102 Cod 0 Puncte
38 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:05:93 Timp A0232 Cod 0 Puncte
39 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06 Timp A0463 Cod 0 Puncte
40 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 01:06:35 Timp A1129 Cod 0 Puncte
41 Pislari Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:06:62 Timp A1118 Cod 0 Puncte
42 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:08:59 Timp A0331 Cod 0 Puncte
43 Ciocarlan Theodora Beatrice CSS 1 Bucuresti 01:11:04 Timp A1119 Cod 0 Puncte
44 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 01:13:97 Timp A0780 Cod 0 Puncte
45 Petre Simona Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:16:00 Timp A1120 Cod 0 Puncte
46 Hermann Diana Ioana CSS 1 Bucuresti 01:20:56 Timp A1123 Cod 0 Puncte
47 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte
48 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0367 Cod 0 Puncte
49 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
50 Gheorghe Elena Madalina CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1122 Cod 0 Puncte
51 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0608 Cod 0 Puncte

7. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert | Valle Lucian Andrei | Mindroc Adrian | Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:17:52 Timp 18 Puncte
2 Cernescu Alexandru Ioan | Vladescu Antonie Iulian | Itul-Toderesc Octavian | Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 02:21:38 Timp 14 Puncte
3 Cardasol Florin | Marinica Rares | Cosug Andrei | Ionescu Mihnea NAVI 02:21:94 Timp 12 Puncte
4 Solea Luca | Iliescu Razvan | Vlad Giulio Marco | Hancu Alexandru Tenis Club 2000 02:37:65 Timp 10 Puncte
5 Androne Corneliu Cristian | Popescu Dolj Stefan | Dragan Mihai | Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 02:43:64 Timp 8 Puncte
6 Miu Robert Constantin | Popescu Vlad Marian | Lungu Ionel | Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:44:35 Timp 6 Puncte
7 Catalineanu Liviu Victor | Moldovan Horia | Galben Vlad Sebastian | Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 02:55:93 Timp 4 Puncte
8 Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2 Puncte

8. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Stan Denisa | Dragan Theodora | Gadea Claudia | Buzea Ana-Maria NAVI 02:24:62 Timp 18 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie | Kokkinakis Elena Maria | Chiss Elena Ioana | Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 02:29:00 Timp 14 Puncte
3 Rusu Roberta | Davidescu Adriana | Ionescu Corina | Belu Andreea Tenis Club 2000 02:34:83 Timp 12 Puncte
4 Costache Elisa Andreea | Stan Mihaela | Tomuta Irina Alexandra | Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 02:41:78 Timp 10 Puncte
5 Bentea Silvia Maria | Petcu Teona | Stancu Maria | Barbu Ana Bucharest Sport Club 02:44:51 Timp 8 Puncte
6 Crismaru Amalia Gabriela | Bunea Rut | Marin Sorana Ioana | Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:57:42 Timp 6 Puncte
7 CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 4 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

9. 50 metri spate (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:38:09 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:40:84 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria NAVI 00:40:93 Timp A0032 Cod 6 Puncte
4 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:40:98 Timp A0131 Cod 5 Puncte
5 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14 Timp A0214 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa NAVI 00:43:56 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Dragan Theodora NAVI 00:43:81 Timp A0262 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:44:47 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:44:86 Timp A0652 Cod 0 Puncte
10 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:45:07 Timp A0467 Cod 0 Puncte
11 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:45:51 Timp A0319 Cod 0 Puncte
12 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:45:80 Timp A0058 Cod 0 Puncte
13 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:46:05 Timp A0640 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:46:59 Timp A0613 Cod 0 Puncte
15 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:46:92 Timp A0369 Cod 0 Puncte
16 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:47:20 Timp A0166 Cod 0 Puncte
17 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:47:58 Timp A0152 Cod 0 Puncte
18 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:47:63 Timp A0177 Cod 0 Puncte
19 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:47:69 Timp A0370 Cod 0 Puncte
20 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:47:71 Timp A0030 Cod 0 Puncte
21 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:99 Timp A0204 Cod 0 Puncte
22 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:48:32 Timp A0020 Cod 0 Puncte
23 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:48:36 Timp A0140 Cod 0 Puncte
24 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:48:75 Timp A0368 Cod 0 Puncte
25 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:48:84 Timp A0205 Cod 0 Puncte
26 Nita Andreea NAVI 00:49:36 Timp A0261 Cod 0 Puncte
27 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:50:46 Timp A0363 Cod 0 Puncte
28 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:50:55 Timp A0017 Cod 0 Puncte
29 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:40 Timp A0462 Cod 0 Puncte
30 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 00:51:41 Timp A0775 Cod 0 Puncte
31 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:52:71 Timp A0463 Cod 0 Puncte
32 Petre Simona Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:53:06 Timp A1120 Cod 0 Puncte
33 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:53:88 Timp A1121 Cod 0 Puncte
34 Purdea Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:54:83 Timp A1103 Cod 0 Puncte
35 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:55:40 Timp A0232 Cod 0 Puncte
36 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 00:55:67 Timp A1129 Cod 0 Puncte
37 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:55:78 Timp A0748 Cod 0 Puncte
38 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:55:95 Timp A0160 Cod 0 Puncte
39 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:56:36 Timp A0331 Cod 0 Puncte
40 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:57:20 Timp A0464 Cod 0 Puncte
41 Nicolaescu Ana Atack Team 00:57:40 Timp A1102 Cod 0 Puncte
42 Pislari Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:59:16 Timp A1118 Cod 0 Puncte
43 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:08:44 Timp A0751 Cod 0 Puncte
44 Hermann Diana Ioana CSS 1 Bucuresti 01:09:22 Timp A1123 Cod 0 Puncte
45 Ciocarlan Theodora Beatrice CSS 1 Bucuresti 01:13:46 Timp A1119 Cod 0 Puncte
46 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte
47 Gheorghe Elena Madalina CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1122 Cod 0 Puncte
48 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0365 Cod 0 Puncte
49 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
50 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0608 Cod 0 Puncte
51 Milea Silvia Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0622 Cod 0 Puncte
52 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 99:99:99 Timp A0780 Cod 0 Puncte

10. 50 metri spate (10 ani) B

1 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:36:28 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:37:08 Timp A0067 Cod 7 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:37:08 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:39:39 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:51 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Cardasol Florin NAVI 00:40:56 Timp A0312 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:42:00 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:42:44 Timp A0197 Cod 2 Puncte
8 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:43:16 Timp A0433 Cod 1 Puncte
9 Motas Cristian Steaua CSA 00:43:28 Timp A0139 Cod 0 Puncte
10 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:43:66 Timp A0513 Cod 0 Puncte
11 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:44:00 Timp A0091 Cod 0 Puncte
12 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:44:11 Timp A0542 Cod 0 Puncte
13 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:44:34 Timp A0430 Cod 0 Puncte
14 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:45:00 Timp A0431 Cod 0 Puncte
15 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:45:51 Timp A0228 Cod 0 Puncte
16 Cosug Andrei NAVI 00:46:00 Timp A0310 Cod 0 Puncte
17 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:46:24 Timp A0435 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:46:65 Timp A0579 Cod 0 Puncte
19 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:47:47 Timp A0429 Cod 0 Puncte
20 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:11 Timp A0176 Cod 0 Puncte
21 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:48:14 Timp A0329 Cod 0 Puncte
22 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:48:91 Timp A0334 Cod 0 Puncte
23 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 00:49:25 Timp A1107 Cod 0 Puncte
24 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:49:39 Timp A1106 Cod 0 Puncte
25 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:49:81 Timp A0328 Cod 0 Puncte
26 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:12 Timp A0138 Cod 0 Puncte
27 Popescu Dolj Stefan CSS 1 Bucuresti 00:50:42 Timp A1117 Cod 0 Puncte
28 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:50:91 Timp A0514 Cod 0 Puncte
29 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:01 Timp A0517 Cod 0 Puncte
30 Solea Luca Tenis Club 2000 00:51:25 Timp A0199 Cod 0 Puncte
31 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:51:58 Timp A1110 Cod 0 Puncte
32 Achim Damian CSS 1 Bucuresti 00:52:18 Timp A1115 Cod 0 Puncte
33 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:52:38 Timp A0612 Cod 0 Puncte
34 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 00:52:47 Timp A1108 Cod 0 Puncte
35 Galben Vlad Sebastian CSS 1 Bucuresti 00:52:65 Timp A1114 Cod 0 Puncte
36 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:52:69 Timp A0336 Cod 0 Puncte
37 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:52:81 Timp A0602 Cod 0 Puncte
38 Costas David CSS 1 Bucuresti 00:52:94 Timp A1113 Cod 0 Puncte
39 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:54:80 Timp A0337 Cod 0 Puncte
40 Dumitru Mihai Adrian CSS 1 Bucuresti 00:55:90 Timp A1116 Cod 0 Puncte
41 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:01 Timp A0186 Cod 0 Puncte
42 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:57:10 Timp A0770 Cod 0 Puncte
43 Marin Calin Colegiul "Emil Racovita" 00:57:62 Timp A0512 Cod 0 Puncte
44 Metin Suseven CS Free Style 00:59:20 Timp A1033 Cod 0 Puncte
45 Catalineanu Liviu Victor CSS 1 Bucuresti 00:59:63 Timp A1111 Cod 0 Puncte
46 Dobrica Romulus Mario CSS 1 Bucuresti 01:01:46 Timp A1109 Cod 0 Puncte
47 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 01:05:63 Timp A1112 Cod 0 Puncte
48 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 01:06:51 Timp A1128 Cod 0 Puncte
49 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0033 Cod 0 Puncte
50 Crisan Maxim JR Steaua CSA 99:99:99 Timp A0541 Cod 0 Puncte
51 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte
52 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0322 Cod 0 Puncte
53 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1075 Cod 0 Puncte
54 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0536 Cod 0 Puncte

11. 50 metri spate (6 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 01:04:93 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Gomoi Ioana Teodora NAVI 01:05:74 Timp A0236 Cod 7 Puncte
3 farra numme CS Free Style 01:07:05 Timp A0659 Cod 6 Puncte
4 faraaa numeee CS Free Style 01:09:34 Timp A0661 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Ilinca NAVI 01:10:66 Timp A0811 Cod 4 Puncte
6 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:13:42 Timp A0794 Cod 3 Puncte
7 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 01:17:36 Timp A0796 Cod 2 Puncte
8 Aslam Andra NAVI 01:18:37 Timp A0235 Cod 1 Puncte
9 Strungareanu Ioana Andra NAVI 01:18:78 Timp A0238 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria NAVI 01:22:32 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Stroescu Ioana Alexandra NAVI 01:26:45 Timp A0662 Cod 0 Puncte
12 Mihaila Francesca Andreea CSS 1 Bucuresti 01:29:44 Timp A0804 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:35:62 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Butiurca Andreea Larisa NAVI 99:99:99 Timp A0237 Cod 0 Puncte

12. 50 metri spate (6 ani) B

1 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 01:03:58 Timp A0797 Cod 9 Puncte
2 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:04:26 Timp A0623 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 01:06:67 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:11:18 Timp A0788 Cod 5 Puncte
5 Popa Robert Andrei CS Free Style 01:12:35 Timp A0828 Cod 4 Puncte
6 Stoican Nicolae NAVI 01:17:44 Timp A0651 Cod 3 Puncte
7 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:18:32 Timp A1124 Cod 2 Puncte
8 Stancu Vlad Stefan CS Free Style 01:18:69 Timp A0829 Cod 1 Puncte
9 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:30:67 Timp A1105 Cod 0 Puncte
10 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:48:06 Timp A0803 Cod 0 Puncte
11 Harabagiu George NAVI 01:53:47 Timp A0813 Cod 0 Puncte
12 Smadea Razvan Mihai Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0799 Cod 0 Puncte

13. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:36:45 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:39:74 Timp A0019 Cod 7 Puncte
3 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:39:75 Timp A0367 Cod 6 Puncte
4 Stan Denisa NAVI 00:40:94 Timp A0648 Cod 5 Puncte
5 Buzea Ana-Maria NAVI 00:41:43 Timp A0032 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:41:52 Timp A0365 Cod 3 Puncte
7 Dragan Theodora NAVI 00:42:86 Timp A0262 Cod 2 Puncte
8 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:43:74 Timp A0467 Cod 1 Puncte
9 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:43:95 Timp A0319 Cod 0 Puncte
10 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:45:24 Timp A0058 Cod 0 Puncte
11 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:45:54 Timp A0370 Cod 0 Puncte
12 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:47:02 Timp A0166 Cod 0 Puncte
13 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:47:37 Timp A0214 Cod 0 Puncte
14 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:47:54 Timp A0020 Cod 0 Puncte
15 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:47:54 Timp A0131 Cod 0 Puncte
16 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:47:70 Timp A0177 Cod 0 Puncte
17 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:47:79 Timp A0030 Cod 0 Puncte
18 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:50:00 Timp A0369 Cod 0 Puncte
19 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:26 Timp A0140 Cod 0 Puncte
20 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:50:88 Timp A0368 Cod 0 Puncte
21 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:51:06 Timp A0640 Cod 0 Puncte
22 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:51:43 Timp A0331 Cod 0 Puncte
23 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:51:72 Timp A0363 Cod 0 Puncte
24 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:78 Timp A0204 Cod 0 Puncte
25 Nita Andreea NAVI 00:52:29 Timp A0261 Cod 0 Puncte
26 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:52:74 Timp A0152 Cod 0 Puncte
27 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:53:42 Timp A0205 Cod 0 Puncte
28 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:55:16 Timp A0017 Cod 0 Puncte
29 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:55:46 Timp A0462 Cod 0 Puncte
30 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:59:40 Timp A0232 Cod 0 Puncte
31 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:01:42 Timp A0160 Cod 0 Puncte
32 Pislari Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:01:89 Timp A1118 Cod 0 Puncte
33 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:01:93 Timp A1121 Cod 0 Puncte
34 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13 Timp A0464 Cod 0 Puncte
35 Petre Simona Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:03:82 Timp A1120 Cod 0 Puncte
36 Hermann Diana Ioana CSS 1 Bucuresti 01:04:79 Timp A1123 Cod 0 Puncte
37 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75 Timp A0463 Cod 0 Puncte
38 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
39 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 99:99:99 Timp A0780 Cod 0 Puncte
40 Gheorghe Elena Madalina CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1122 Cod 0 Puncte

14. 50 metri fluture (10 ani) B

1 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:34:49 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:36:24 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:37:20 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:37:30 Timp A0067 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:50 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:38:18 Timp A0433 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:38:38 Timp A0197 Cod 2 Puncte
8 Cardasol Florin NAVI 00:39:30 Timp A0312 Cod 1 Puncte
9 Motas Cristian Steaua CSA 00:40:61 Timp A0139 Cod 0 Puncte
10 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84 Timp A0223 Cod 0 Puncte
11 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:42:51 Timp A0430 Cod 0 Puncte
12 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:42:93 Timp A0328 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:43:73 Timp A0329 Cod 0 Puncte
14 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:44:43 Timp A0091 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:44:86 Timp A0579 Cod 0 Puncte
16 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:45:59 Timp A0542 Cod 0 Puncte
17 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:47:40 Timp A1106 Cod 0 Puncte
18 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:47:41 Timp A0513 Cod 0 Puncte
19 Cosug Andrei NAVI 00:47:43 Timp A0310 Cod 0 Puncte
20 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:47:72 Timp A0228 Cod 0 Puncte
21 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:47:89 Timp A0435 Cod 0 Puncte
22 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:49:46 Timp A0431 Cod 0 Puncte
23 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:49:80 Timp A0337 Cod 0 Puncte
24 Solea Luca Tenis Club 2000 00:50:54 Timp A0199 Cod 0 Puncte
25 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:51:18 Timp A0322 Cod 0 Puncte
26 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:89 Timp A0176 Cod 0 Puncte
27 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 00:54:34 Timp A1107 Cod 0 Puncte
28 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:54:75 Timp A1110 Cod 0 Puncte
29 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:77 Timp A0138 Cod 0 Puncte
30 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:57:17 Timp A0336 Cod 0 Puncte
31 Achim Damian CSS 1 Bucuresti 00:57:38 Timp A1115 Cod 0 Puncte
32 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:57:73 Timp A0429 Cod 0 Puncte
33 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:58:34 Timp A0517 Cod 0 Puncte
34 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:58:60 Timp A0514 Cod 0 Puncte
35 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:59:23 Timp A0186 Cod 0 Puncte
36 Dobrica Romulus Mario CSS 1 Bucuresti 01:00:00 Timp A1109 Cod 0 Puncte
37 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 01:01:14 Timp A1112 Cod 0 Puncte
38 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:03:49 Timp A0602 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Mihai Adrian CSS 1 Bucuresti 01:05:36 Timp A1116 Cod 0 Puncte
40 Catalineanu Liviu Victor CSS 1 Bucuresti 01:05:54 Timp A1111 Cod 0 Puncte
41 Galben Vlad Sebastian CSS 1 Bucuresti 01:05:56 Timp A1114 Cod 0 Puncte
42 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:13:63 Timp A0334 Cod 0 Puncte
43 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:14:00 Timp A0770 Cod 0 Puncte
44 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0033 Cod 0 Puncte
45 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0536 Cod 0 Puncte
46 Costas David CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1113 Cod 0 Puncte
47 Crisan Maxim JR Steaua CSA 99:99:99 Timp A0541 Cod 0 Puncte
48 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1108 Cod 0 Puncte
49 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1075 Cod 0 Puncte
50 Popescu Dolj Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1117 Cod 0 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri mixt (10 ani) F

1 Buzea Ana-Maria | Dragan Theodora | Stan Denisa | Gadea Claudia NAVI 02:43:25 Timp 18 Puncte
2 Belu Andreea | Rusu Roberta | Ionescu Corina | Davidescu Adriana Tenis Club 2000 02:50:59 Timp 14 Puncte
3 Duran Laura Mihaela | Kokkinakis Elena Maria | Ivan Jasminne Anne Marie | Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 02:54:71 Timp 12 Puncte
4 Costache Elisa Andreea | Muca Andreea Maria | Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 02:59:72 Timp 10 Puncte
5 Bentea Silvia Maria | Barbu Ana | Petcu Teona | Stancu Maria Bucharest Sport Club 03:08:77 Timp 8 Puncte
6 Tomuta Irina Alexandra | Pana Maria Ioana | Stan Mihaela | Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 03:24:37 Timp 6 Puncte
7 CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 4 Puncte
8 CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri mixt (10 ani) B

1 Duican Robert | Mindroc Adrian | Popescu Robert | Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:37:30 Timp 18 Puncte
2 Ionescu Mihnea | Marinica Rares | Cosug Andrei | Cardasol Florin NAVI 02:44:11 Timp 14 Puncte
3 Moise Gabriel | Becheru Stefan Lucian Emil | Itul-Toderesc Octavian | Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 02:52:75 Timp 12 Puncte
4 Solea Luca | Hancu Alexandru | Vlad Giulio Marco | Iliescu Razvan Tenis Club 2000 03:01:68 Timp 10 Puncte
5 Vladescu Antonie Iulian | Androne Corneliu Cristian | Achim Damian | Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 03:19:89 Timp 8 Puncte
6 Vlad Denis Andrei | Popescu Vlad Marian | Rosmenteniuc Luca Andrei | Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 03:20:03 Timp 6 Puncte
7 Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4 Puncte