Rezultatele finale pentru Cupa Asseco - Editia 2014, OPEN 9-16 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri spate (11 ani) B

1 Ionita Rares CS Free Style 01:17:26 Timp A0694 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:17:52 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:18:49 Timp A0384 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:19:86 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:20:61 Timp A0565 Cod 4 Puncte
6 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:21:38 Timp 1304 Cod 3 Puncte
7 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:21:69 Timp A0551 Cod 2 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:21:84 Timp A0532 Cod 1 Puncte
9 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:22:91 Timp 1688 Cod 0 Puncte
10 Meghea Dominic Andrei Performer 01:23:61 Timp A0610 Cod 0 Puncte
11 Peter Arthur Cristian NAVI 01:23:97 Timp 1732 Cod 0 Puncte
12 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:24:61 Timp 1305 Cod 0 Puncte
13 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:26:14 Timp A0605 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:27:36 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:30:39 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 01:30:69 Timp 2350 Cod 0 Puncte
17 Ionita Mihai CSS Ploiesti 01:34:38 Timp 2349 Cod 0 Puncte
18 Daniel Raikov Triathlon Dalyan Rousse 01:37:35 Timp 2656 Cod 0 Puncte
19 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 01:46:66 Timp 2675 Cod 0 Puncte
20 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 01:47:21 Timp 2674 Cod 0 Puncte
21 Chen Andrei Atack Team 01:49:28 Timp 2690 Cod 0 Puncte
22 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte

2. 100 metri spate (12 ani) B

1 Stan Leon NAVI 01:10:29 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:11:00 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Hriscu Dragos Alexandru Liceul Sportiv Bacau 01:11:44 Timp 1542 Cod 6 Puncte
4 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:14:96 Timp 1372 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:15:65 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:16:44 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Preslav Marinov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:16:60 Timp 2109 Cod 2 Puncte
8 Costroj Antonio Steaua CSA 01:18:15 Timp A0540 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru Performer 01:20:27 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Martin Maximilian Liceul Sportiv Pitesti 01:21:74 Timp A0761 Cod 0 Puncte
11 Petrescu Cristian NAVI 01:22:30 Timp A0489 Cod 0 Puncte
12 Dragan Rares Stefan NAVI 01:23:76 Timp 2042 Cod 0 Puncte
13 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:25:94 Timp A0553 Cod 0 Puncte
14 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:93 Timp A0473 Cod 0 Puncte
15 Hari Nazurov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2661 Cod 0 Puncte

3. 100 metri spate (13 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:07:18 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 01:10:72 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:11:71 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Marinica Rares NAVI 01:16:97 Timp A0128 Cod 5 Puncte
5 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 01:17:78 Timp 2351 Cod 4 Puncte
6 Motas Cristian CSS Dinamo 01:21:01 Timp A0139 Cod 3 Puncte
7 Rebenciuc Rares C.S. Barracuda Campina 01:22:38 Timp 2650 Cod 2 Puncte
8 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:22:98 Timp A0513 Cod 1 Puncte
9 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:53:56 Timp A1075 Cod 0 Puncte

4. 100 metri spate (14 ani) B

1 Gambold Arthur Tom Performer 01:08:74 Timp 2363 Cod 9 Puncte
2 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:09:28 Timp 1581 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 01:10:12 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:11:90 Timp A0089 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:12:01 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:15:13 Timp A0054 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:21:92 Timp A0071 Cod 2 Puncte
8 Aleksandur Stochev Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2665 Cod 0 Puncte

5. 100 metri spate (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 01:03:61 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:03:85 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:04:04 Timp A0165 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:07:27 Timp A0120 Cod 5 Puncte
5 Mihaly Zsolt Hunor CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:09:66 Timp 1544 Cod 4 Puncte
6 Comnea Cristian Steaua CSA 01:12:90 Timp A0047 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:13:82 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:86 Timp A0093 Cod 1 Puncte
9 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:18:30 Timp A0142 Cod 0 Puncte
10 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:24:96 Timp 1470 Cod 0 Puncte
11 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0001 Cod 0 Puncte

6. 100 metri spate (16 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:05:08 Timp A0882 Cod 9 Puncte
2 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:08:88 Timp A1084 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0886 Cod 0 Puncte

7. 100 metri spate (11 ani) F

1 Spanu Clara CSS Ploiesti 01:13:86 Timp A1041 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:15:11 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 01:16:33 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:16:47 Timp A0756 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:23:60 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Diana Shumbakova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:26:30 Timp 2112 Cod 3 Puncte
7 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:30:14 Timp 1253 Cod 2 Puncte
8 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:31:13 Timp A0539 Cod 1 Puncte
9 Darakchieva Gabriela Swimming Club "ETAR" 01:35:56 Timp 2348 Cod 0 Puncte
10 Toma Alexandra Atack Team 01:45:45 Timp 2691 Cod 0 Puncte
11 Ioana Petrakieva Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2658 Cod 0 Puncte
12 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0784 Cod 0 Puncte

8. 100 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 01:16:47 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:19:19 Timp A0455 Cod 7 Puncte
3 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:21:65 Timp A0625 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:22:71 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:25:38 Timp A0449 Cod 4 Puncte
6 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:25:94 Timp A0556 Cod 3 Puncte
7 Ivanina Milanova Triathlon Dalyan Rousse 01:26:79 Timp 2659 Cod 2 Puncte
8 Zaharieva Natalia Swimming Club "ETAR" 01:28:12 Timp 1826 Cod 1 Puncte
9 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:28:67 Timp A0318 Cod 0 Puncte
10 Budiaci Tania Elena CSS Dinamo 01:34:98 Timp A1157 Cod 0 Puncte
11 Aleksandrina Encheva Triathlon Dalyan Rousse 02:00:78 Timp 2660 Cod 0 Puncte

9. 100 metri spate (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:12:92 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 01:16:33 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:17:80 Timp A0367 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora Steaua CSA 01:18:95 Timp A0262 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:22:13 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:23:16 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Rijnea Ruxandra CSS Ploiesti 01:24:91 Timp A1079 Cod 2 Puncte
8 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:26:68 Timp A0780 Cod 1 Puncte

10. 100 metri spate (14 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:12:88 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Todoran Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:16:48 Timp 1580 Cod 6 Puncte
4 Csendes Maria Steaua CSA 01:18:00 Timp A0053 Cod 5 Puncte
5 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:21:76 Timp A0133 Cod 4 Puncte
6 Ivet Petkova Triathlon Dalyan Rousse 01:31:38 Timp 2663 Cod 3 Puncte

11. 100 metri spate (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:12:66 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:09 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:22:15 Timp A0163 Cod 6 Puncte

12. 100 metri spate (16 ani) F

1 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:19:77 Timp A0963 Cod 9 Puncte

13. 50 metri liber (9 ani) B

1 Enache Andrei Club Daimon 00:32:89 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Filip Andrei Performer 00:34:18 Timp 1672 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:34:52 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:34:61 Timp A0272 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:34:64 Timp A1124 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:34:66 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Andronic Ionut Adrian Performer 00:34:70 Timp 1308 Cod 2 Puncte
8 Jianu Adrian Petru NAVI 00:34:99 Timp 1519 Cod 1 Puncte
9 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:35:70 Timp 1852 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:35:71 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:36:63 Timp 1491 Cod 0 Puncte
12 Malus Cristian Ionut Performer 00:37:43 Timp 1251 Cod 0 Puncte
13 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:37:63 Timp 1540 Cod 0 Puncte
14 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:37:99 Timp 1702 Cod 0 Puncte
15 Curariu Luca Victor Performer 00:38:02 Timp A0273 Cod 0 Puncte
16 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:38:26 Timp 1703 Cod 0 Puncte
17 Martin Hristov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:38:90 Timp 2526 Cod 0 Puncte
18 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:39:51 Timp 2323 Cod 0 Puncte
19 Tudor Daris Matei Performer 00:39:79 Timp 1434 Cod 0 Puncte
20 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:39:81 Timp 1375 Cod 0 Puncte
21 Preotu Luca Ioan Performer 00:39:98 Timp 1281 Cod 0 Puncte
22 Stoican Nicolae NAVI 00:40:61 Timp A0651 Cod 0 Puncte
23 Simeon Ganev Triathlon Dalyan Rousse 00:48:79 Timp 2653 Cod 0 Puncte
24 Ciurea Stefan Performer 99:99:99 Timp 2330 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (10 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:31:70 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Anghel Darius Costin NAVI 00:32:24 Timp A0277 Cod 7 Puncte
3 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 00:32:34 Timp 2684 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:32:52 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 00:32:55 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Lapadat Cristian NAVI 00:32:61 Timp A0274 Cod 3 Puncte
7 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:32:68 Timp A1016 Cod 2 Puncte
8 Ursu Nicholas Atena Sport Club Constanta 00:33:43 Timp 2529 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Popovici David NAVI 00:34:49 Timp 1396 Cod 0 Puncte
11 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:34:62 Timp A0376 Cod 0 Puncte
12 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:34:68 Timp 1302 Cod 0 Puncte
13 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:35:32 Timp 1333 Cod 0 Puncte
14 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:35:41 Timp 1679 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:35:44 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Petrache Darius NAVI 00:35:47 Timp 1641 Cod 0 Puncte
17 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:35:51 Timp 1860 Cod 0 Puncte
18 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:35:52 Timp A0280 Cod 0 Puncte
19 Borangel Emanuel George Steaua CSA 00:35:57 Timp 1364 Cod 0 Puncte
20 Milodin Eduard Atack Team 00:35:66 Timp 1289 Cod 0 Puncte
21 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:35:71 Timp A0729 Cod 0 Puncte
22 Rosu Patrick Steaua CSA 00:35:82 Timp A1125 Cod 0 Puncte
23 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:35:96 Timp A0800 Cod 0 Puncte
24 Harsulescu Mihai NAVI 00:36:01 Timp 1413 Cod 0 Puncte
25 Halalau Vlad Anton Steaua CSA 00:36:06 Timp 1543 Cod 0 Puncte
26 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:36:79 Timp A0840 Cod 0 Puncte
27 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 00:37:02 Timp 1683 Cod 0 Puncte
28 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:37:04 Timp 1690 Cod 0 Puncte
29 Pavel Sergiu GRC Campina 00:37:13 Timp 1818 Cod 0 Puncte
30 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:37:23 Timp 1859 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:37:62 Timp A1009 Cod 0 Puncte
32 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:38:52 Timp 1293 Cod 0 Puncte
33 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:38:93 Timp A0531 Cod 0 Puncte
34 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:39:00 Timp 1448 Cod 0 Puncte
35 Tengher Alexandru NAVI 00:39:34 Timp 2331 Cod 0 Puncte
36 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:40:47 Timp 2417 Cod 0 Puncte
37 Simeon Sirakov Triathlon Dalyan Rousse 00:40:91 Timp 2593 Cod 0 Puncte
38 Radoslav Kucarkov Triathlon Dalyan Rousse 00:43:51 Timp 2655 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (11 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:31:12 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:31:51 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:31:86 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:31:89 Timp A0532 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:32:26 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:32:76 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:32:88 Timp 1688 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:33:04 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Peter Arthur Cristian NAVI 00:33:13 Timp 1732 Cod 0 Puncte
10 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:18 Timp A0460 Cod 0 Puncte
11 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:33:60 Timp 1305 Cod 0 Puncte
12 Avram Matei Stefan NAVI 00:33:74 Timp A0574 Cod 0 Puncte
13 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:34:37 Timp 1304 Cod 0 Puncte
14 Balan Rares Aqua Sport Galati 00:34:39 Timp 1858 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:34:40 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:34:52 Timp A0551 Cod 0 Puncte
17 Borcea Bogdan CSS Ploiesti 00:34:71 Timp 2676 Cod 0 Puncte
18 Ionita Mihai CSS Ploiesti 00:35:43 Timp 2349 Cod 0 Puncte
19 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:35:71 Timp A0538 Cod 0 Puncte
20 Preda Luca Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:85 Timp A1127 Cod 0 Puncte
21 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:36:44 Timp 1306 Cod 0 Puncte
22 Nae Horatiu Median Bucuresti 00:38:23 Timp A0778 Cod 0 Puncte
23 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 00:38:31 Timp 2675 Cod 0 Puncte
24 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:38:33 Timp A0293 Cod 0 Puncte
25 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:38:58 Timp A1012 Cod 0 Puncte
26 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 00:39:14 Timp 2674 Cod 0 Puncte
27 Daniel Raikov Triathlon Dalyan Rousse 00:39:37 Timp 2656 Cod 0 Puncte
28 Chen Andrei Atack Team 00:42:51 Timp 2690 Cod 0 Puncte
29 Martin Filipov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2657 Cod 0 Puncte
30 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte
31 Pandele Andrei Eduard NAVI 99:99:99 Timp A0281 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (12 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:28:16 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:30:06 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Hriscu Dragos Alexandru Liceul Sportiv Bacau 00:30:18 Timp 1542 Cod 6 Puncte
4 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:30:52 Timp A0306 Cod 5 Puncte
5 Doroghi Enzo Bucharest Sport Club 00:30:60 Timp 1794 Cod 4 Puncte
6 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:31:00 Timp 1372 Cod 3 Puncte
7 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:31:04 Timp A0488 Cod 2 Puncte
8 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:31:85 Timp A0407 Cod 1 Puncte
9 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:32:62 Timp A0308 Cod 0 Puncte
10 Dragan Rares Stefan NAVI 00:32:93 Timp 2042 Cod 0 Puncte
11 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:33:11 Timp A0408 Cod 0 Puncte
12 Mitelut Stefan NAVI 00:33:38 Timp A0753 Cod 0 Puncte
13 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:33:42 Timp A0501 Cod 0 Puncte
14 Martin Maximilian Liceul Sportiv Pitesti 00:34:44 Timp A0761 Cod 0 Puncte
15 Comendant Cristian Bucharest Sport Club 00:34:87 Timp 2679 Cod 0 Puncte
16 Borislav Iliev C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:14 Timp 2110 Cod 0 Puncte
17 Abry Matheo Renovatio S.C. 00:35:21 Timp 2652 Cod 0 Puncte
18 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:35:95 Timp A0594 Cod 0 Puncte
19 Visoiu Matei C.S. Barracuda Campina 00:36:21 Timp 2683 Cod 0 Puncte
20 Ionita Andrei Pescarusul Izvorani 00:37:14 Timp 2511 Cod 0 Puncte
21 Velizar Velikov Triathlon Dalyan Rousse 00:38:67 Timp 2662 Cod 0 Puncte
22 Hari Nazurov Triathlon Dalyan Rousse 00:41:14 Timp 2661 Cod 0 Puncte
23 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0535 Cod 0 Puncte

17. 50 metri liber (13 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:26:47 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:28:83 Timp A0025 Cod 7 Puncte
3 Leu Razvan Constantin C S Farul Constanta 00:29:06 Timp 2682 Cod 6 Puncte
4 Popescu Robert NAVI 00:29:21 Timp A0173 Cod 5 Puncte
5 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:29:35 Timp A0599 Cod 4 Puncte
6 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:29:91 Timp 1325 Cod 3 Puncte
7 Solea Luca Tenis Club 2000 00:30:16 Timp A0199 Cod 2 Puncte
8 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:30:23 Timp A0091 Cod 1 Puncte
9 Cardasol Florin CSS Dinamo 00:30:45 Timp A0312 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:31:25 Timp A0121 Cod 0 Puncte
11 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 00:31:33 Timp A0757 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:31:38 Timp A0579 Cod 0 Puncte
13 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:31:43 Timp 1324 Cod 0 Puncte
14 Motas Cristian CSS Dinamo 00:31:81 Timp A0139 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:31:83 Timp A0513 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:31:91 Timp A0329 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:33:27 Timp A0592 Cod 0 Puncte
18 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 00:33:77 Timp A0337 Cod 0 Puncte
19 Coman Tudor CSS Dinamo 00:34:38 Timp 2248 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:35:01 Timp A1075 Cod 0 Puncte
21 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:35:70 Timp 1226 Cod 0 Puncte
22 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:35:74 Timp A1128 Cod 0 Puncte

18. 50 metri liber (14 ani) B

1 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 00:26:15 Timp 1248 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:28:65 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Gambold Arthur Tom Performer 00:28:72 Timp 2363 Cod 6 Puncte
4 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:28:78 Timp A0218 Cod 5 Puncte
5 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:29:02 Timp A0136 Cod 4 Puncte
6 Licu Albert NAVI 00:29:61 Timp A0876 Cod 3 Puncte
7 Sandru Paul Eduard Performer 00:29:69 Timp A0837 Cod 2 Puncte
8 Rusen David CSS Dinamo 00:29:77 Timp A0841 Cod 1 Puncte
9 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:29:81 Timp A1074 Cod 0 Puncte
10 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:29:84 Timp A0220 Cod 0 Puncte
11 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:30:88 Timp A0089 Cod 0 Puncte
12 Manea Alexandru Median Bucuresti 00:31:66 Timp A1169 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:31:76 Timp A0071 Cod 0 Puncte
14 Trandafir Mihai Median Bucuresti 00:31:85 Timp A0861 Cod 0 Puncte
15 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:32:02 Timp 2664 Cod 0 Puncte
16 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:33:38 Timp A0007 Cod 0 Puncte
17 Spiridon Dragos Median Bucuresti 00:33:67 Timp A0200 Cod 0 Puncte
18 Aleksandur Stochev Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2665 Cod 0 Puncte

19. 50 metri liber (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:25:64 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:26:17 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:26:48 Timp A0165 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 00:26:78 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:27:20 Timp A0196 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:27:67 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 00:28:06 Timp 1788 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:28:22 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:28:51 Timp A0230 Cod 0 Puncte
10 Lazar David CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:28:72 Timp 2688 Cod 0 Puncte
11 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:29:21 Timp A0860 Cod 0 Puncte
12 Comnea Cristian Steaua CSA 00:29:29 Timp A0047 Cod 0 Puncte
13 Sarbu Vlad Pescarusul Izvorani 00:30:99 Timp 2651 Cod 0 Puncte
14 Rusu Cristian Median Bucuresti 00:31:92 Timp 2520 Cod 0 Puncte
15 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 00:32:76 Timp 1470 Cod 0 Puncte
16 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:34:03 Timp 2358 Cod 0 Puncte
17 Tudose Vlad NAVI 99:99:99 Timp A0885 Cod 0 Puncte
18 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0001 Cod 0 Puncte

20. 50 metri liber (16 ani) B

1 Dumitru Razvan Liceul Sportiv Pitesti 00:26:00 Timp 2686 Cod 9 Puncte
2 Neama Raul C S LUNA Brasov 00:26:33 Timp 1792 Cod 7 Puncte
3 Golovca Valentin Steaua CSA 00:26:84 Timp A0846 Cod 6 Puncte
4 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 00:28:74 Timp 2148 Cod 5 Puncte
5 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:29:05 Timp A1082 Cod 4 Puncte

21. 50 metri liber (9 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 00:34:30 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:34:55 Timp 1675 Cod 7 Puncte
3 Costea Bianca Andreea Aqua Sport Galati 00:35:49 Timp 2388 Cod 6 Puncte
4 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:35:76 Timp A0794 Cod 5 Puncte
5 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:36:17 Timp A0236 Cod 4 Puncte
6 Busurca Petra Renovatio S.C. 00:36:40 Timp 2203 Cod 3 Puncte
7 Ralica Miteva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:36:53 Timp 2346 Cod 2 Puncte
8 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:36:71 Timp 1676 Cod 1 Puncte
9 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:37:35 Timp 1280 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:37:38 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 00:38:69 Timp 2154 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 00:39:35 Timp A0811 Cod 0 Puncte
13 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:39:45 Timp 1315 Cod 0 Puncte
14 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:39:53 Timp A0802 Cod 0 Puncte
15 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:40:09 Timp A0787 Cod 0 Puncte
16 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:40:19 Timp A0238 Cod 0 Puncte
17 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:40:21 Timp 1701 Cod 0 Puncte
18 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:40:51 Timp 1752 Cod 0 Puncte
19 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:41:16 Timp 1345 Cod 0 Puncte
20 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:41:26 Timp 1264 Cod 0 Puncte
21 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:41:57 Timp 2485 Cod 0 Puncte
22 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:42:41 Timp 1263 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:43:65 Timp A1168 Cod 0 Puncte
24 Andrei Eva Renovatio S.C. 00:43:86 Timp 2250 Cod 0 Puncte

22. 50 metri liber (10 ani) F

1 Constantin Diana Club Daimon 00:33:39 Timp A0528 Cod 9 Puncte
2 Tila Vanessa Maria Winner Pitesti 00:33:78 Timp 1619 Cod 7 Puncte
3 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:34:23 Timp A0242 Cod 6 Puncte
4 Ioana Daria Maria NAVI 00:34:27 Timp 1300 Cod 5 Puncte
5 Danciu Elia NAVI 00:34:88 Timp A0243 Cod 4 Puncte
6 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:34:91 Timp A0543 Cod 3 Puncte
7 Ilie Bianca Maria NAVI 00:35:32 Timp A0244 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:35:92 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:36:02 Timp A0822 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:36:69 Timp 1778 Cod 0 Puncte
11 Stroe Vicentia Aqua Sport Galati 00:37:03 Timp 1870 Cod 0 Puncte
12 Geamanu Rebeca Steaua CSA 00:37:35 Timp 1398 Cod 0 Puncte
13 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:37:36 Timp 1872 Cod 0 Puncte
14 Olteanu Alexia NAVI 00:38:04 Timp 2217 Cod 0 Puncte
15 Radu Timeea Bucharest Sport Club 00:38:52 Timp 2502 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:38:70 Timp 1390 Cod 0 Puncte
17 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 00:39:55 Timp 1680 Cod 0 Puncte
18 Tarabega Anca Maria NAVI 00:41:87 Timp 1379 Cod 0 Puncte
19 Ioana Dimitrova Triathlon Dalyan Rousse 00:43:44 Timp 2654 Cod 0 Puncte
20 Stoica Anca Median Bucuresti 00:43:91 Timp 1371 Cod 0 Puncte
21 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 99:99:99 Timp 1346 Cod 0 Puncte

23. 50 metri liber (11 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:31:94 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:31:99 Timp A1041 Cod 7 Puncte
3 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70 Timp A0676 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:33:46 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:33:61 Timp 1182 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Maria Bucharest Sport Club 00:33:71 Timp A0252 Cod 3 Puncte
7 Katrina Thorp Sofia Sport Club 00:33:83 Timp 2689 Cod 2 Puncte
8 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:33:91 Timp A0756 Cod 1 Puncte
9 Colcer Catalina NAVI 00:34:18 Timp A0253 Cod 0 Puncte
10 Croitoru Beatrice C S Farul Constanta 00:34:40 Timp 2115 Cod 0 Puncte
11 Scortea Ecaterina NAVI 00:34:45 Timp A0247 Cod 0 Puncte
12 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:34:71 Timp A0593 Cod 0 Puncte
13 Moraru-Sovoiu Daria C S Farul Constanta 00:35:22 Timp 2116 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:35:62 Timp A0345 Cod 0 Puncte
15 Iordache Andreea Diana NAVI 00:35:74 Timp 1731 Cod 0 Puncte
16 Nae Claudia CSS Ploiesti 00:36:61 Timp 2677 Cod 0 Puncte
17 Dumitras Alexia Larisa C S Farul Constanta 00:36:70 Timp 2681 Cod 0 Puncte
18 Tolea Claudia Ioana NAVI 00:36:95 Timp 1253 Cod 0 Puncte
19 Patru Maria Atack Team 00:37:13 Timp 1900 Cod 0 Puncte
20 Dimitrova Miglena Swimming Club "ETAR" 00:37:35 Timp 2081 Cod 0 Puncte
21 Popa Madalina Elena NAVI 00:38:03 Timp 1309 Cod 0 Puncte
22 Cristea Bianca Bucharest Sport Club 00:38:29 Timp 2378 Cod 0 Puncte
23 Ioana Petrakieva Triathlon Dalyan Rousse 00:38:34 Timp 2658 Cod 0 Puncte
24 Ralica Popova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:16 Timp 2671 Cod 0 Puncte
25 Nistor Alexandra CSS Ploiesti 00:39:70 Timp 2130 Cod 0 Puncte
26 Ivet Licheva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:40:47 Timp 2670 Cod 0 Puncte
27 Anna Mariya Racheva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:96 Timp 2669 Cod 0 Puncte
28 Tsvetina Tsaneva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2672 Cod 0 Puncte
29 Toma Alexandra Atack Team 99:99:99 Timp 2691 Cod 0 Puncte
30 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0784 Cod 0 Puncte

24. 50 metri liber (12 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:30:78 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:31:81 Timp A0455 Cod 7 Puncte
3 Ban Ioana CSS Ploiesti 00:32:95 Timp 2352 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:33:70 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Constantin Beatrice Club Daimon 00:34:15 Timp A0529 Cod 4 Puncte
6 Stefanova Simona Swimming Club "ETAR" 00:35:28 Timp 2121 Cod 3 Puncte
7 Ivanina Milanova Triathlon Dalyan Rousse 00:35:40 Timp 2659 Cod 2 Puncte
8 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:35:86 Timp A0317 Cod 1 Puncte
9 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:36:51 Timp A0444 Cod 0 Puncte
10 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:36:82 Timp A0318 Cod 0 Puncte
11 Budiaci Tania Elena CSS Dinamo 00:37:13 Timp A1157 Cod 0 Puncte

25. 50 metri liber (13 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:28:76 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 00:29:40 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Constantin Mara C S Farul Constanta 00:30:15 Timp 2117 Cod 6 Puncte
4 Gherman Mara C S Farul Constanta 00:30:46 Timp 2680 Cod 5 Puncte
4 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:30:46 Timp A0331 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta NAVI 00:31:23 Timp A0640 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:31:52 Timp A0365 Cod 3 Puncte
7 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:31:93 Timp A0032 Cod 2 Puncte
8 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:32:46 Timp A0463 Cod 1 Puncte
9 Rijnea Ruxandra CSS Ploiesti 00:32:67 Timp A1079 Cod 0 Puncte
10 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:33:78 Timp A0780 Cod 0 Puncte
11 Nita Andreea NAVI 00:34:33 Timp A0261 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Corina Steaua CSA 00:35:40 Timp A0613 Cod 0 Puncte
13 Stroea Ecaterina CSS Ploiesti 00:39:60 Timp 2678 Cod 0 Puncte
14 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp A0363 Cod 0 Puncte
15 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0019 Cod 0 Puncte

26. 50 metri liber (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:29:52 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:29:85 Timp 1582 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:29:89 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:29:91 Timp A0193 Cod 5 Puncte
5 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 00:31:54 Timp A0107 Cod 4 Puncte
6 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:32 Timp A0133 Cod 3 Puncte
7 Chircioaga Andreea Liceul Sportiv Pitesti 00:33:06 Timp 2687 Cod 2 Puncte
8 Ivet Petkova Triathlon Dalyan Rousse 00:37:80 Timp 2663 Cod 1 Puncte
9 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0856 Cod 0 Puncte

27. 50 metri liber (15 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:30:29 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:31:06 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Steaua CSA 00:31:09 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Stoican Ana NAVI 00:32:02 Timp A0210 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:33:12 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:35:19 Timp A0866 Cod 3 Puncte
7 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:37:48 Timp A0096 Cod 2 Puncte
8 Selin Efraimova Triathlon Dalyan Rousse 00:43:10 Timp 2667 Cod 1 Puncte

29. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Hriscu Dragos Alexandru Liceul Sportiv Bacau 01:10:34 Timp 1542 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:10:66 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:15:30 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11 Timp A0501 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 01:18:69 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 01:19:30 Timp A1141 Cod 3 Puncte
7 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:20:64 Timp A0633 Cod 2 Puncte
8 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:24:11 Timp A0407 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:32:02 Timp A0594 Cod 0 Puncte
10 Borislav Iliev C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:37:70 Timp 2110 Cod 0 Puncte

30. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:10:45 Timp A0223 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares NAVI 01:12:47 Timp A0128 Cod 7 Puncte
3 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 01:13:42 Timp 2351 Cod 6 Puncte
4 Cardasol Florin CSS Dinamo 01:13:51 Timp A0312 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:18:15 Timp A0329 Cod 4 Puncte
6 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:18:19 Timp 1325 Cod 3 Puncte
7 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:18:45 Timp A0599 Cod 2 Puncte
8 Serdin Cosmin NAVI 01:18:53 Timp A0197 Cod 1 Puncte
9 Motas Cristian CSS Dinamo 01:21:75 Timp A0139 Cod 0 Puncte
10 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 01:35:33 Timp A0337 Cod 0 Puncte

31. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:08:44 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Gambold Arthur Tom Performer 01:09:05 Timp 2363 Cod 7 Puncte
3 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:11:43 Timp A0054 Cod 6 Puncte
4 Licu Albert NAVI 01:11:44 Timp A0876 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:12:01 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Sandru Paul Eduard Performer 01:12:22 Timp A0837 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 01:13:35 Timp A0841 Cod 2 Puncte
8 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:13:97 Timp A1074 Cod 1 Puncte
9 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:14:01 Timp A1065 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:14:60 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:18:30 Timp A0089 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:27:00 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:33:20 Timp 2664 Cod 0 Puncte

32. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:11 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:94 Timp A0120 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:05 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:07:81 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Mihaly Zsolt Hunor CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:08:53 Timp 1544 Cod 4 Puncte
6 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:06 Timp A0093 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0001 Cod 0 Puncte

33. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Neama Raul C S LUNA Brasov 01:02:33 Timp 1792 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Razvan Liceul Sportiv Pitesti 01:02:93 Timp 2686 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:04:98 Timp A0882 Cod 6 Puncte
4 Golovca Valentin Steaua CSA 01:05:47 Timp A0846 Cod 5 Puncte
5 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:07:41 Timp A1084 Cod 4 Puncte
6 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:08:08 Timp A0848 Cod 3 Puncte
7 Stefan Valentin Median Bucuresti 01:10:65 Timp A1161 Cod 2 Puncte
8 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 01:12:13 Timp A0845 Cod 1 Puncte
9 Diaconescu Adrian Median Bucuresti 01:12:19 Timp A0862 Cod 0 Puncte
10 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0886 Cod 0 Puncte

34. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:12:55 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 01:13:09 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:22:25 Timp 1669 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:23:41 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Ban Ioana CSS Ploiesti 01:24:56 Timp 2352 Cod 4 Puncte
6 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:29:25 Timp A0449 Cod 3 Puncte
7 Stefanova Simona Swimming Club "ETAR" 01:39:73 Timp 2121 Cod 2 Puncte
8 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0445 Cod 0 Puncte

35. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:10:81 Timp A0467 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa Steaua CSA 01:11:29 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Constantin Mara C S Farul Constanta 01:12:06 Timp 2117 Cod 6 Puncte
4 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:16:37 Timp A0367 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:16:41 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Danila Tia Maria Steaua CSA 01:18:32 Timp A0331 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:19:60 Timp A0365 Cod 2 Puncte

36. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:00 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:10:03 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Steaua CSA 01:13:46 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:24:27 Timp A0264 Cod 5 Puncte

37. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:12:48 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:06 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 01:15:71 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:15:89 Timp A0046 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 01:21:98 Timp A0094 Cod 4 Puncte

39. 50 metri bras (9 ani) B

1 Balanescu Filip Andrei Performer 00:45:38 Timp 1672 Cod 9 Puncte
2 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:45:58 Timp 1297 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 00:45:64 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:45:66 Timp 1491 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:46:35 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:46:61 Timp 1852 Cod 3 Puncte
7 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:48:20 Timp A1124 Cod 2 Puncte
8 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:48:80 Timp 1702 Cod 1 Puncte
9 Tudor Daris Matei Performer 00:49:79 Timp 1434 Cod 0 Puncte
10 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:50:03 Timp 1540 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:50:59 Timp 1556 Cod 0 Puncte
12 Preotu Luca Ioan Performer 00:51:61 Timp 1281 Cod 0 Puncte
13 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:52:20 Timp A0272 Cod 0 Puncte
14 Niculae Alexei NAVI 00:52:72 Timp 2266 Cod 0 Puncte
15 Jianu Adrian Petru NAVI 00:53:45 Timp 1519 Cod 0 Puncte
16 Martin Hristov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:55:37 Timp 2526 Cod 0 Puncte
17 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:55:78 Timp 2323 Cod 0 Puncte
18 Simeon Ganev Triathlon Dalyan Rousse 01:01:98 Timp 2653 Cod 0 Puncte
19 Ciurea Stefan Performer 99:99:99 Timp 2330 Cod 0 Puncte

40. 50 metri bras (10 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:42:31 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:43:25 Timp A0800 Cod 7 Puncte
3 Petrache Darius NAVI 00:45:66 Timp 1641 Cod 6 Puncte
4 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:46:36 Timp 1859 Cod 5 Puncte
5 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:46:38 Timp A0376 Cod 4 Puncte
6 Picui Andrei Liceul Sportiv Pitesti 00:46:43 Timp 2684 Cod 3 Puncte
7 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:56 Timp A0722 Cod 2 Puncte
8 Ichim Luca Renovatio S.C. 00:46:77 Timp A1016 Cod 1 Puncte
9 Lapadat Cristian NAVI 00:46:79 Timp A0274 Cod 0 Puncte
10 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:46:88 Timp 2111 Cod 0 Puncte
11 Ghile Dragos Steaua CSA 00:46:90 Timp 1634 Cod 0 Puncte
12 Anghel Darius Costin NAVI 00:47:51 Timp A0277 Cod 0 Puncte
13 Rosu Patrick Steaua CSA 00:47:55 Timp A1125 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:47:81 Timp A0278 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:48:43 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:48:49 Timp 1302 Cod 0 Puncte
17 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 00:48:53 Timp 1394 Cod 0 Puncte
18 Harsulescu Mihai NAVI 00:49:13 Timp 1413 Cod 0 Puncte
19 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:49:48 Timp 1860 Cod 0 Puncte
20 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 00:49:61 Timp A0280 Cod 0 Puncte
21 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:50:56 Timp 1293 Cod 0 Puncte
22 Pavel Sergiu GRC Campina 00:50:78 Timp 1818 Cod 0 Puncte
23 Tengher Alexandru NAVI 00:50:82 Timp 2331 Cod 0 Puncte
24 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:50:93 Timp 1679 Cod 0 Puncte
25 Popovici David NAVI 00:50:94 Timp 1396 Cod 0 Puncte
26 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:51:55 Timp A0840 Cod 0 Puncte
27 Iordache Constantin Liceul Sportiv Pitesti 00:52:13 Timp 2685 Cod 0 Puncte
28 Petrov Hristo Swimming Club "ETAR" 00:54:42 Timp 2390 Cod 0 Puncte
29 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:55:53 Timp 1448 Cod 0 Puncte
30 Simeon Sirakov Triathlon Dalyan Rousse 00:59:39 Timp 2593 Cod 0 Puncte
31 Culcea Matei Renovatio S.C. 00:59:74 Timp 2417 Cod 0 Puncte
32 Radoslav Kucarkov Triathlon Dalyan Rousse 01:03:07 Timp 2655 Cod 0 Puncte

41. 50 metri bras (11 ani) B

1 Avram Matei Stefan NAVI 00:39:01 Timp A0574 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:00 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:42:53 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:43:53 Timp A0295 Cod 5 Puncte
5 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:43:76 Timp A0605 Cod 4 Puncte
6 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:86 Timp A0460 Cod 3 Puncte
7 Meghea Dominic Andrei Performer 00:46:13 Timp A0610 Cod 2 Puncte
8 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:46:15 Timp A0604 Cod 1 Puncte
9 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:46:17 Timp A0398 Cod 0 Puncte
10 Balan Rares Aqua Sport Galati 00:46:85 Timp 1858 Cod 0 Puncte
11 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 00:49:14 Timp 2675 Cod 0 Puncte
12 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 00:49:88 Timp 2350 Cod 0 Puncte
13 Daniel Raikov Triathlon Dalyan Rousse 00:50:57 Timp 2656 Cod 0 Puncte
14 Borcea Bogdan CSS Ploiesti 00:50:63 Timp 2676 Cod 0 Puncte
15 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:50:66 Timp A0293 Cod 0 Puncte
16 Ionita Mihai CSS Ploiesti 00:52:04 Timp 2349 Cod 0 Puncte
17 Chen Andrei Atack Team 00:52:87 Timp 2690 Cod 0 Puncte
18 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 00:57:57 Timp 2674 Cod 0 Puncte
19 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte
20 Martin Filipov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2657 Cod 0 Puncte

42. 50 metri bras (12 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:84 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:39:32 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:40:39 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:41:16 Timp A0553 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Cristian NAVI 00:42:18 Timp A0489 Cod 4 Puncte
6 Abry Matheo Renovatio S.C. 00:43:60 Timp 2652 Cod 3 Puncte
7 Comendant Cristian Bucharest Sport Club 00:43:90 Timp 2679 Cod 2 Puncte
8 Mitelut Stefan NAVI 00:44:17 Timp A0753 Cod 1 Puncte
9 Marin Stefan Steaua CSA 00:44:84 Timp A0126 Cod 0 Puncte
10 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:45:16 Timp A1141 Cod 0 Puncte
11 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:45:17 Timp A0408 Cod 0 Puncte
12 Dimtar Dzhurov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:23 Timp 2344 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Pescarusul Izvorani 00:46:75 Timp 2511 Cod 0 Puncte
14 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:46:93 Timp A0501 Cod 0 Puncte
15 Sarafu Cosmin Median Bucuresti 00:47:35 Timp 1806 Cod 0 Puncte
16 Visoiu Matei C.S. Barracuda Campina 00:50:08 Timp 2683 Cod 0 Puncte
17 Velizar Velikov Triathlon Dalyan Rousse 00:52:84 Timp 2662 Cod 0 Puncte
18 Hari Nazurov Triathlon Dalyan Rousse 01:01:49 Timp 2661 Cod 0 Puncte
19 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0402 Cod 0 Puncte

43. 50 metri bras (13 ani) B

1 Popescu Robert NAVI 00:35:55 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Serdin Cosmin NAVI 00:35:58 Timp A0197 Cod 7 Puncte
3 Leu Razvan Constantin C S Farul Constanta 00:38:35 Timp 2682 Cod 6 Puncte
4 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 00:39:14 Timp A0757 Cod 5 Puncte
5 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:39:33 Timp 1324 Cod 4 Puncte
6 Solea Luca Tenis Club 2000 00:39:61 Timp A0199 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:40:35 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:40:77 Timp A0121 Cod 1 Puncte
9 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:41:41 Timp A0091 Cod 0 Puncte
10 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 00:41:46 Timp A0223 Cod 0 Puncte
11 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:43:73 Timp A0602 Cod 0 Puncte
12 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:43:87 Timp A1128 Cod 0 Puncte
13 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 00:47:49 Timp A0337 Cod 0 Puncte
14 Coman Tudor CSS Dinamo 00:48:94 Timp 2248 Cod 0 Puncte
15 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:49:27 Timp 1226 Cod 0 Puncte

44. 50 metri bras (14 ani) B

1 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:33:17 Timp 1581 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 00:37:38 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 00:38:32 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:38:44 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:38:64 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 00:38:89 Timp 1248 Cod 3 Puncte
7 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:39:06 Timp A0185 Cod 2 Puncte
8 Sandru Paul Eduard Performer 00:39:55 Timp A0837 Cod 1 Puncte
9 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:40:33 Timp A0136 Cod 0 Puncte
10 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:41:43 Timp 2664 Cod 0 Puncte
11 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:42:05 Timp A1065 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:44:46 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Spiridon Dragos Median Bucuresti 00:44:72 Timp A0200 Cod 0 Puncte
14 Aleksandur Stochev Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2665 Cod 0 Puncte

45. 50 metri bras (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:23 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:34:35 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 00:36:08 Timp 1788 Cod 6 Puncte
4 Lazar David CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:59 Timp 2688 Cod 5 Puncte
5 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92 Timp A0230 Cod 4 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:37:10 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Murgui Alexandru Stefan Colegiu