Rezultatele finale pentru Cupa de Primavara - Editia 2014, copii 7,8,9 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) B

1 Dobre Cristian Andrei C.S.Dinamic Sport 00:41:14 Timp 1939 Cod 9 Puncte
2 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:44:90 Timp 1946 Cod 7 Puncte
3 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:45:69 Timp 2153 Cod 6 Puncte
4 Petre Eduard Ionut Performer 00:46:05 Timp 2160 Cod 5 Puncte
5 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:46:25 Timp 2592 Cod 4 Puncte
6 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 00:47:07 Timp 2400 Cod 3 Puncte
7 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 00:48:31 Timp 2187 Cod 2 Puncte
8 Sibiseanu David Andrei CSS 4 Bucuresti 00:48:38 Timp 1998 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 00:48:49 Timp 1974 Cod 0 Puncte
10 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:48:97 Timp 1963 Cod 0 Puncte
11 Deleu Mihnea Nautica Bacau 00:49:44 Timp 2533 Cod 0 Puncte
12 Paun Andrei Atack Team 00:49:49 Timp 1918 Cod 0 Puncte
13 Antimir Cezar Steaua CSA 00:50:23 Timp 2616 Cod 0 Puncte
14 Badea Robert Andrei NAVI 00:50:98 Timp 1966 Cod 0 Puncte
15 Avram Luca Bucharest Sport Club 00:51:69 Timp 2300 Cod 0 Puncte
16 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:52:32 Timp 2008 Cod 0 Puncte
17 Badea Mihai Tenis Club 2000 00:54:36 Timp 2618 Cod 0 Puncte
18 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:54:91 Timp 2633 Cod 0 Puncte
19 Tengher Stefan NAVI 00:56:64 Timp 2315 Cod 0 Puncte
20 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:57:89 Timp 2189 Cod 0 Puncte
21 Coman Darius GRC Campina 00:58:19 Timp 2622 Cod 0 Puncte
22 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:58:25 Timp 2631 Cod 0 Puncte
23 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:58:28 Timp 1961 Cod 0 Puncte
24 Gheorghe Toma Constantin Club Daimon 01:00:34 Timp 1942 Cod 0 Puncte
25 Solomitchi Richard Pescarusul Izvorani 01:01:34 Timp 2599 Cod 0 Puncte
26 Ivacencu Dimitrie Steaua CSA 01:02:42 Timp 2399 Cod 0 Puncte
27 Spataru Eduard Atack Team 01:02:50 Timp 1920 Cod 0 Puncte
28 Turcanu Matei Atack Team 01:03:28 Timp 2552 Cod 0 Puncte
29 Dimulescu Andrei Atack Team 01:03:99 Timp 2157 Cod 0 Puncte
30 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 01:04:48 Timp 2184 Cod 0 Puncte
31 Droc Claudiu Atack Team 01:04:76 Timp 2553 Cod 0 Puncte
32 Ilie Alexandru NAVI 01:06:29 Timp 2325 Cod 0 Puncte
33 Rugina Dan Stefan Bucharest Sport Club 01:07:05 Timp 1960 Cod 0 Puncte
34 Peter Robert Alexandru NAVI 01:07:28 Timp 2270 Cod 0 Puncte
35 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:07:45 Timp 2632 Cod 0 Puncte
36 Bocicai Adrian NAVI 01:07:79 Timp 2608 Cod 0 Puncte
37 Popescu Ianis NAVI 01:08:72 Timp 2607 Cod 0 Puncte
38 Aron Mario Robert NAVI 01:10:46 Timp 2205 Cod 0 Puncte
39 Dobre Cezar Alexandru Bucharest Sport Club 01:12:10 Timp 2634 Cod 0 Puncte
40 Dan Mario Cristian Performer 01:12:38 Timp 2584 Cod 0 Puncte
41 Mazilu Alexandru Steaua CSA 01:12:70 Timp 2398 Cod 0 Puncte
42 Martinescu Andrei Atack Team 01:13:80 Timp 2549 Cod 0 Puncte
43 Antonescu Matei Atack Team 01:16:29 Timp 2551 Cod 0 Puncte
44 Baluta Rares Performer 01:17:72 Timp 2586 Cod 0 Puncte
45 Gheamalinga Matei NAVI 01:18:49 Timp 2606 Cod 0 Puncte
46 Brezeanu Vlad GRC Campina 01:19:13 Timp 2623 Cod 0 Puncte
47 Ragaciovschi David Steaua CSA 01:23:95 Timp 2617 Cod 0 Puncte
48 Matache Vlad Renovatio S.C. 01:30:87 Timp 2630 Cod 0 Puncte
49 Dumitrache David Andrei Performer 01:33:89 Timp 2311 Cod 0 Puncte
50 Matache Horia Renovatio S.C. 01:40:61 Timp 2629 Cod 0 Puncte
51 Cojocaru Flavius C S Arena 2011 Bacau 99:99:99 Timp 2428 Cod 0 Puncte
52 Movila George Atack Team 99:99:99 Timp 1919 Cod 0 Puncte
53 Oancea Gruia Performer 99:99:99 Timp 2585 Cod 0 Puncte
54 Nuta Damian Atack Team 99:99:99 Timp 2550 Cod 0 Puncte
55 Anton Darius Nautica Bacau 99:99:99 Timp 2532 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) B

1 Raducanu Eduard Atena Sport Club Constanta 00:33:93 Timp 2531 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Performer 00:36:08 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:36:90 Timp 1698 Cod 6 Puncte
4 Bogdan David Atack Team 00:37:05 Timp 1492 Cod 5 Puncte
5 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:38:16 Timp 1494 Cod 4 Puncte
6 Iaschiu Andrei NAVI 00:39:04 Timp 1724 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:39:79 Timp 2334 Cod 2 Puncte
8 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 00:40:12 Timp 1697 Cod 1 Puncte
9 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:40:24 Timp 1914 Cod 0 Puncte
10 Antimiu Iulian Contratimp Campina 00:40:55 Timp 2254 Cod 0 Puncte
11 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:40:81 Timp 2162 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:40:82 Timp 1673 Cod 0 Puncte
13 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 00:41:12 Timp 1474 Cod 0 Puncte
14 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:41:37 Timp 1508 Cod 0 Puncte
15 Scortea Teofil NAVI 00:41:78 Timp 1332 Cod 0 Puncte
16 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:43:49 Timp 2005 Cod 0 Puncte
17 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:44:46 Timp 1513 Cod 0 Puncte
18 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:44:83 Timp 1455 Cod 0 Puncte
19 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:44:84 Timp 1636 Cod 0 Puncte
20 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:45:01 Timp 1489 Cod 0 Puncte
21 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:45:04 Timp 2335 Cod 0 Puncte
22 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:45:26 Timp 1761 Cod 0 Puncte
23 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:45:32 Timp 1502 Cod 0 Puncte
24 Tataru Bogdan NAVI 00:45:46 Timp 1983 Cod 0 Puncte
25 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:45:70 Timp 1948 Cod 0 Puncte
26 Roman Andrei Antoniu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:91 Timp 2458 Cod 0 Puncte
27 Seksi Luca Steaua CSA 00:47:14 Timp 2401 Cod 0 Puncte
28 Costache Ionut Dan Performer 00:47:20 Timp 2524 Cod 0 Puncte
29 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 00:47:61 Timp 1754 Cod 0 Puncte
30 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:48:19 Timp 2269 Cod 0 Puncte
31 Breazu Luca Ioan NAVI 00:48:28 Timp 1725 Cod 0 Puncte
32 Barbut Alexandru Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:71 Timp 2068 Cod 0 Puncte
33 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:50:58 Timp 2490 Cod 0 Puncte
34 Silaghi Alexandru Sebastian CSS 4 Bucuresti 00:50:68 Timp 1504 Cod 0 Puncte
35 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:50:88 Timp 1696 Cod 0 Puncte
36 Cristescu Nicolae Octavian Steaua CSA 00:51:23 Timp 2484 Cod 0 Puncte
37 Iancu Dan Cristian Performer 00:51:28 Timp 2317 Cod 0 Puncte
38 Vasile Marius Stefan NAVI 00:51:29 Timp 1516 Cod 0 Puncte
39 Rosu Alexandru Ciprian Bucharest Sport Club 00:52:04 Timp 2444 Cod 0 Puncte
40 Daniel Petrov Triathlon Dalyan Rousse 00:53:06 Timp 2594 Cod 0 Puncte
41 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:53:06 Timp 2635 Cod 0 Puncte
42 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32 Timp 2171 Cod 0 Puncte
43 Dragomir David Pescarusul Izvorani 00:54:93 Timp 2326 Cod 0 Puncte
44 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:55:01 Timp 2304 Cod 0 Puncte
45 Beleuz Luca Pescarusul Izvorani 00:55:06 Timp 2471 Cod 0 Puncte
46 Zob Alexandru Mihai C.S. Toma's Ploiesti 00:55:26 Timp 1656 Cod 0 Puncte
47 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:55:81 Timp 2277 Cod 0 Puncte
48 Vlasceanu Serban Andrei CSS 2 Bucuresti 00:56:20 Timp 2496 Cod 0 Puncte
49 Ristea Vlad Atack Team 00:57:63 Timp 2557 Cod 0 Puncte
50 Zorzoliu Radu Stefan Renovatio S.C. 00:58:37 Timp 1490 Cod 0 Puncte
51 Dan Tudor Renovatio S.C. 00:58:42 Timp 2004 Cod 0 Puncte
52 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:58:74 Timp 1954 Cod 0 Puncte
53 Bucur Andreas Alin Performer 01:00:18 Timp 2319 Cod 0 Puncte
54 Diaconu Razvan NAVI 01:01:43 Timp 2612 Cod 0 Puncte
55 Mojorlic Liviu Bucharest Sport Club 01:02:20 Timp 2191 Cod 0 Puncte
56 Paturan Luca Atack Team 01:02:80 Timp 2555 Cod 0 Puncte
57 Beleuz Andrei Pescarusul Izvorani 01:04:82 Timp 2472 Cod 0 Puncte
58 Botez Dragos Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:58 Timp 2069 Cod 0 Puncte
59 Predila Robert Cristian Performer 01:09:42 Timp 2475 Cod 0 Puncte
60 Matei Andrei Horia Bucharest Sport Club 01:13:42 Timp 2510 Cod 0 Puncte
61 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 01:14:12 Timp 2544 Cod 0 Puncte
62 Voicu Catalin NAVI 01:15:88 Timp 2613 Cod 0 Puncte
63 Costescu Stefan Atack Team 01:22:98 Timp 2554 Cod 0 Puncte
64 Matei Vlad Mihai Bucharest Sport Club 01:27:65 Timp 2509 Cod 0 Puncte
65 Artene Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2415 Cod 0 Puncte
66 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1614 Cod 0 Puncte
67 Rusu Mihai Daniel Steaua CSA 99:99:99 Timp 2402 Cod 0 Puncte
68 Biga Iulian Alexandru C.S.Dinamic Sport 99:99:99 Timp 2602 Cod 0 Puncte
69 Mirea Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1758 Cod 0 Puncte
70 Rosu Marius NAVI 99:99:99 Timp 1515 Cod 0 Puncte
71 Stoica Claudiu Ionut C.S.Dinamic Sport 99:99:99 Timp 2604 Cod 0 Puncte
72 Radu Alexandru Atack Team 99:99:99 Timp 2556 Cod 0 Puncte
73 Buchman Eduard NAVI 99:99:99 Timp 2466 Cod 0 Puncte
74 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1955 Cod 0 Puncte
75 Scriban Andrei NAVI 99:99:99 Timp 2611 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:32:94 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:33:09 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:33:23 Timp 2530 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:33:30 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:34:95 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:34:99 Timp 1297 Cod 3 Puncte
7 Adam Robert Nautica Bacau 00:35:01 Timp 2337 Cod 2 Puncte
8 Andronic Ionut Adrian Performer 00:35:06 Timp 1308 Cod 1 Puncte
9 Balanescu Filip Andrei Performer 00:35:10 Timp 1672 Cod 0 Puncte
10 Jianu Adrian Petru NAVI 00:35:60 Timp 1519 Cod 0 Puncte
11 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:35:74 Timp 1852 Cod 0 Puncte
12 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:36:73 Timp 1275 Cod 0 Puncte
13 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:37:08 Timp 1491 Cod 0 Puncte
14 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:38:15 Timp 1702 Cod 0 Puncte
15 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:38:47 Timp 1703 Cod 0 Puncte
16 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:38:55 Timp 1735 Cod 0 Puncte
17 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:38:57 Timp 1837 Cod 0 Puncte
18 Oana Florin Laurentiu Performer 00:38:63 Timp 2161 Cod 0 Puncte
19 Malus Cristian Ionut Performer 00:38:78 Timp 1251 Cod 0 Puncte
20 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:39:64 Timp 1892 Cod 0 Puncte
21 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:39:68 Timp 1404 Cod 0 Puncte
22 Tica Stefan Nautica Bacau 00:39:68 Timp 2338 Cod 0 Puncte
23 Preotu Luca Ioan Performer 00:39:69 Timp 1281 Cod 0 Puncte
24 Pal Eric Nautica Bacau 00:39:79 Timp 2339 Cod 0 Puncte
25 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:39:96 Timp 1375 Cod 0 Puncte
26 Curariu Luca Victor Performer 00:40:12 Timp A0273 Cod 0 Puncte
27 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:40:82 Timp A1105 Cod 0 Puncte
28 Stoican Nicolae NAVI 00:41:01 Timp A0651 Cod 0 Puncte
29 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:41:26 Timp 1845 Cod 0 Puncte
30 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:41:29 Timp 2323 Cod 0 Puncte
31 Georgescu Alexandru Club Daimon 00:41:47 Timp 2381 Cod 0 Puncte
32 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:41:74 Timp 1456 Cod 0 Puncte
33 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:42:20 Timp 2505 Cod 0 Puncte
34 Tudor Daris Matei Performer 00:42:26 Timp 1434 Cod 0 Puncte
35 Lisac Tudor Steaua CSA 00:42:34 Timp 2483 Cod 0 Puncte
36 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:42:63 Timp A0623 Cod 0 Puncte
37 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:42:70 Timp 2394 Cod 0 Puncte
38 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:42:76 Timp A0829 Cod 0 Puncte
39 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:43:44 Timp 1891 Cod 0 Puncte
40 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:43:54 Timp 2404 Cod 0 Puncte
41 Bujor Stefan CS Free Style 00:43:74 Timp 2489 Cod 0 Puncte
42 Lazar Andrei Steaua CSA 00:44:00 Timp 1844 Cod 0 Puncte
43 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 00:44:56 Timp 2263 Cod 0 Puncte
44 Dumitrescu Patrick Club Daimon 00:44:58 Timp 2076 Cod 0 Puncte
45 Niculae Alexei NAVI 00:44:58 Timp 2266 Cod 0 Puncte
46 Anghel Antonio Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89 Timp 1886 Cod 0 Puncte
47 Bentea Bogdan Vasile Delfinul Bucuresti 00:44:91 Timp A0797 Cod 0 Puncte
48 Andrei Luca Mihai NAVI 00:44:99 Timp 1377 Cod 0 Puncte
49 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 00:45:04 Timp 1481 Cod 0 Puncte
50 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 00:45:18 Timp 1830 Cod 0 Puncte
51 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:46 Timp 1890 Cod 0 Puncte
52 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:64 Timp 2028 Cod 0 Puncte
53 Bistriceanu Paul Iulian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:69 Timp 2523 Cod 0 Puncte
54 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:45:95 Timp 2265 Cod 0 Puncte
55 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:45:99 Timp 2026 Cod 0 Puncte
56 Radu David Delfinul Bucuresti 00:46:03 Timp 2433 Cod 0 Puncte
57 Harabagiu George NAVI 00:46:72 Timp A0813 Cod 0 Puncte
58 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 00:46:79 Timp 1483 Cod 0 Puncte
59 Irina Nicholas Alin Bucharest Sport Club 00:47:32 Timp 2506 Cod 0 Puncte
60 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:47:44 Timp 2018 Cod 0 Puncte
61 Buzatu Radu Cristian Renovatio S.C. 00:47:51 Timp 2416 Cod 0 Puncte
62 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:47:56 Timp 1506 Cod 0 Puncte
63 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:47:65 Timp 1728 Cod 0 Puncte
64 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 00:47:90 Timp 1473 Cod 0 Puncte
65 Gherasim Rares Iulian Performer 00:48:34 Timp 2329 Cod 0 Puncte
66 Paraschiv Mario NAVI 00:48:40 Timp 2459 Cod 0 Puncte
67 Melianu Nicolae Cristian Bucharest Sport Club 00:48:47 Timp 2036 Cod 0 Puncte
68 Caraenache Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51 Timp 2067 Cod 0 Puncte
69 Cornaciu Stefan Club Daimon 00:48:63 Timp 2075 Cod 0 Puncte
70 Anghel David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:48:83 Timp 1887 Cod 0 Puncte
71 Ciurea Stefan Performer 00:48:84 Timp 2330 Cod 0 Puncte
72 Filip Andrei Atack Team 00:49:04 Timp 2561 Cod 0 Puncte
73 Iosip Matei Andrei Performer 00:49:10 Timp 1834 Cod 0 Puncte
74 Andrei Radu Tenis Club 2000 00:49:33 Timp 2620 Cod 0 Puncte
75 Popa Marius Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43 Timp 2055 Cod 0 Puncte
76 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:43 Timp 2072 Cod 0 Puncte
77 Moscu Andrei CSS 2 Bucuresti 00:49:75 Timp 1550 Cod 0 Puncte
78 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:49:94 Timp 2637 Cod 0 Puncte
79 Rusu Razvan NAVI 00:50:24 Timp 2461 Cod 0 Puncte
80 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:50:42 Timp 2167 Cod 0 Puncte
81 Tota Dimitrie Colegiul "Emil Racovita" 00:50:58 Timp 2035 Cod 0 Puncte
82 Constantin Petru Marius Median Bucuresti 00:50:86 Timp 2494 Cod 0 Puncte
83 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 00:50:86 Timp 2543 Cod 0 Puncte
84 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:94 Timp 2014 Cod 0 Puncte
85 Teodoru Luca Atack Team 00:51:01 Timp 2558 Cod 0 Puncte
86 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:11 Timp 2170 Cod 0 Puncte
87 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:51:40 Timp 2403 Cod 0 Puncte
88 Stoian Antonio Contratimp Campina 00:51:86 Timp 2624 Cod 0 Puncte
89 Olteanu Andrei Performer 00:51:95 Timp 2474 Cod 0 Puncte
90 Jalboaie Luca Nautica Bacau 00:52:39 Timp 2534 Cod 0 Puncte
91 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:53:17 Timp 2051 Cod 0 Puncte
92 Andries Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:26 Timp 2457 Cod 0 Puncte
93 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:55:33 Timp 2015 Cod 0 Puncte
94 Ilie David Florin Steaua CSA 00:55:42 Timp 2488 Cod 0 Puncte
95 Lungu Radu Renovatio S.C. 00:55:78 Timp 1875 Cod 0 Puncte
96 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27 Timp 2020 Cod 0 Puncte
97 Stoian Andrei Tenis Club 2000 00:56:92 Timp 2619 Cod 0 Puncte
98 Secui Rares Median Bucuresti 00:58:44 Timp 2548 Cod 0 Puncte
99 Mihalache Darius Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:59:16 Timp 2456 Cod 0 Puncte
100 Niculae Maryo Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:59:92 Timp 2032 Cod 0 Puncte
101 Micu Stefan Adrian Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:59:98 Timp 2054 Cod 0 Puncte
102 Anghel Alexandru Laurentiu Steaua CSA 01:00:64 Timp 2282 Cod 0 Puncte
103 Constantin Andrei Median Bucuresti 01:00:93 Timp 2077 Cod 0 Puncte
104 Marincea David Performer 01:02:03 Timp 2590 Cod 0 Puncte
105 Baloi Alexandru Atack Team 01:04:14 Timp 2560 Cod 0 Puncte
106 Dumitrescu Vladimir Performer 01:04:99 Timp 2588 Cod 0 Puncte
107 Truta Cristian Alexandru Tenis Club 2000 01:09:57 Timp 2621 Cod 0 Puncte
108 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38 Timp 2034 Cod 0 Puncte
109 Dragu Filip Sebastian Performer 01:12:33 Timp 2589 Cod 0 Puncte
110 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1889 Cod 0 Puncte
111 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1757 Cod 0 Puncte
112 Martin Hristov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2526 Cod 0 Puncte
113 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2050 Cod 0 Puncte
114 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte
115 Taut Alexandru Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 1762 Cod 0 Puncte
116 Rosca Nichita Atack Team 99:99:99 Timp 2559 Cod 0 Puncte
117 Preda Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2169 Cod 0 Puncte
118 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1462 Cod 0 Puncte
119 Kristian Kirilov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2527 Cod 0 Puncte
120 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1311 Cod 0 Puncte
121 Comanescu David Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1368 Cod 0 Puncte
122 Kristiyan Kolev C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2525 Cod 0 Puncte
123 Nataprazu Luca Mihai NAVI 99:99:99 Timp A0272 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:42:17 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Matei Petra Dora Bucharest Sport Club 00:47:14 Timp 1797 Cod 7 Puncte
3 Alemnaritei Alexandra NAVI 00:48:17 Timp 1980 Cod 6 Puncte
4 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:48:54 Timp 2293 Cod 5 Puncte
5 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:48:67 Timp 1956 Cod 4 Puncte
6 Fulea Maria NAVI 00:49:60 Timp 1981 Cod 3 Puncte
7 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:50:56 Timp 1957 Cod 2 Puncte
8 Mircea Cosmina Performer 00:51:10 Timp 2411 Cod 1 Puncte
9 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:51:92 Timp 2152 Cod 0 Puncte
10 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:55:27 Timp 2298 Cod 0 Puncte
11 Munteanu Maria C.S. Barracuda Campina 00:56:07 Timp 2528 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Briana Elena Performer 00:57:41 Timp 2314 Cod 0 Puncte
13 Cernautanu Roberta NAVI 00:59:70 Timp 2440 Cod 0 Puncte
14 Gorcea Sabrina Performer 01:01:30 Timp 2581 Cod 0 Puncte
15 Terteleac Mara Ioana CSS 1 Bucuresti 01:01:65 Timp 2546 Cod 0 Puncte
16 Mihaila Daria Andreea Performer 01:03:33 Timp 2316 Cod 0 Puncte
17 Mihalache Amalia Maria C.S.Dinamic Sport 01:04:83 Timp 1937 Cod 0 Puncte
18 Calin Daria Mihaela CSS 2 Bucuresti 01:04:96 Timp 1949 Cod 0 Puncte
19 Hobeanu Ana Erika NAVI 01:05:07 Timp 2271 Cod 0 Puncte
20 Preotu Maria Antonia Bucharest Sport Club 01:07:20 Timp 1991 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Andra Median Bucuresti 01:08:97 Timp 2185 Cod 0 Puncte
22 Polihroniade Katerini Eugenia NAVI 01:09:24 Timp 2273 Cod 0 Puncte
23 Lazar Timeea Maria C.S.Dinamic Sport 01:10:12 Timp 2605 Cod 0 Puncte
24 Popa Oriana Atack Team 01:13:40 Timp 2572 Cod 0 Puncte
25 Amariei Patricia NAVI 01:13:85 Timp 2610 Cod 0 Puncte
26 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 01:16:94 Timp 2272 Cod 0 Puncte
27 Stamatoiu Irene Ioana NAVI 01:18:89 Timp 2609 Cod 0 Puncte
28 Rosu Alessia Steaua CSA 01:27:25 Timp 2614 Cod 0 Puncte
29 Cotrut Mara Atack Team 01:29:74 Timp 2573 Cod 0 Puncte
30 Facci Vanessa Pescarusul Izvorani 01:29:77 Timp 2600 Cod 0 Puncte
31 Mirea Miruna Performer 01:31:34 Timp 2582 Cod 0 Puncte
32 Scurtu Daria Andreea Madalina CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2429 Cod 0 Puncte
33 Ruse Claudia Steaua CSA 99:99:99 Timp 2615 Cod 0 Puncte
34 Soare Maria Performer 99:99:99 Timp 2313 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (8 ani) F

1 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:39:05 Timp 1510 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:39:11 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Aslam Andra NAVI 00:39:65 Timp A0235 Cod 6 Puncte
4 Stirbu Ioana Maria Performer 00:40:90 Timp 1833 Cod 5 Puncte
5 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:41:04 Timp 1511 Cod 4 Puncte
6 Chirita Clara Maria NAVI 00:41:35 Timp 1986 Cod 3 Puncte
7 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:42:05 Timp 2006 Cod 2 Puncte
8 Nistor Gabriela Maria CS Free Style 00:44:37 Timp 1972 Cod 1 Puncte
9 Dinu Bianca Stefania Maria CS Free Style 00:44:58 Timp 1828 Cod 0 Puncte
10 Lazar Simona Maria Steaua CSA 00:44:80 Timp 2480 Cod 0 Puncte
11 Rauta Carla Maria NAVI 00:45:27 Timp 1989 Cod 0 Puncte
12 Fabian Sara Julia Performer 00:45:31 Timp 2522 Cod 0 Puncte
13 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:45:96 Timp 1695 Cod 0 Puncte
14 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:45:97 Timp 2027 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Performer 00:46:68 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Oprea Maria Florentina NAVI 00:47:32 Timp 1723 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:47:69 Timp 2393 Cod 0 Puncte
18 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:48:13 Timp 2477 Cod 0 Puncte
19 Pop Hora Lucia CSS 2 Bucuresti 00:48:30 Timp 1950 Cod 0 Puncte
20 Grosu Maria Tenis Club 2000 00:49:10 Timp 1775 Cod 0 Puncte
21 Tudor Allegra Nautica Bacau 00:49:34 Timp 2536 Cod 0 Puncte
22 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:49:46 Timp 2165 Cod 0 Puncte
23 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:49:82 Timp 2478 Cod 0 Puncte
24 Tilita Calina Nautica Bacau 00:50:26 Timp 2537 Cod 0 Puncte
25 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:50:35 Timp 2053 Cod 0 Puncte
26 Radut Andreea CSS 1 Bucuresti 00:50:61 Timp 2166 Cod 0 Puncte
27 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 00:50:83 Timp 2287 Cod 0 Puncte
28 Negru Alexandra NAVI 00:52:18 Timp 1987 Cod 0 Puncte
29 Petrov Denisa Mihaela Bucharest Sport Club 00:52:49 Timp 1653 Cod 0 Puncte
30 Visan Maya Maria NAVI 00:53:00 Timp 2268 Cod 0 Puncte
31 Rotaru Rianna Maria CSS 1 Bucuresti 00:53:82 Timp 1936 Cod 0 Puncte
32 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:53:87 Timp 1855 Cod 0 Puncte
33 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:54:45 Timp 2479 Cod 0 Puncte
34 Giuroiu Emma Ingrid Performer 00:55:06 Timp 2318 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:55:38 Timp 2274 Cod 0 Puncte
36 Tudor Eva Andreea Bucharest Sport Club 00:56:04 Timp 1694 Cod 0 Puncte
37 Nicolae Andreea Maria CSS 2 Bucuresti 00:56:42 Timp 2540 Cod 0 Puncte
38 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 00:57:15 Timp 2391 Cod 0 Puncte
39 Ardeleanu Petra NAVI 00:57:49 Timp 2463 Cod 0 Puncte
40 Grama Alexia Steaua CSA 00:57:51 Timp 2476 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:58:19 Timp 2024 Cod 0 Puncte
42 Damian Elena Veronica Steaua CSA 00:59:97 Timp 2286 Cod 0 Puncte
43 Panait Mara Tenis Club 2000 01:01:22 Timp 1800 Cod 0 Puncte
44 Zamfiratu Ioana Alexandra Bucharest Sport Club 01:02:98 Timp 2507 Cod 0 Puncte
45 Neagu Vanessa Pescarusul Izvorani 01:03:89 Timp 2327 Cod 0 Puncte
46 Popa Miruna Atack Team 01:04:11 Timp 2577 Cod 0 Puncte
47 Timbolschi Preoteasa Maria Ioana NAVI 01:05:20 Timp 2462 Cod 0 Puncte
48 Bescheret Anca NAVI 01:06:09 Timp 2464 Cod 0 Puncte
49 Neagoe Daria Atack Team 01:06:49 Timp 2574 Cod 0 Puncte
50 Vlad Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:07:63 Timp 2061 Cod 0 Puncte
51 Bojidara Nedelcheva Triathlon Dalyan Rousse 01:08:25 Timp 2597 Cod 0 Puncte
52 Pana Raluca Steaua CSA 01:11:56 Timp 2431 Cod 0 Puncte
53 Iordan Alessia Steaua CSA 01:11:60 Timp 2492 Cod 0 Puncte
54 Mihalache Daria Atack Team 01:13:85 Timp 2576 Cod 0 Puncte
55 Ene Miruna Atack Team 01:16:22 Timp 2575 Cod 0 Puncte
56 Radulescu Alexandra Performer 01:16:60 Timp 2583 Cod 0 Puncte
57 Timbus Alexandra Maria Renovatio S.C. 01:18:56 Timp 1823 Cod 0 Puncte
58 Cristea Theea Maria C.S.Dinamic Sport 01:32:00 Timp 2603 Cod 0 Puncte
59 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 99:99:99 Timp 2481 Cod 0 Puncte
60 Predica Adnana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2448 Cod 0 Puncte
61 Dragomir Ioana Contratimp Campina 99:99:99 Timp 2258 Cod 0 Puncte
62 Mohd Dalal Performer 99:99:99 Timp 2498 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:35:50 Timp A0236 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana NAVI 00:35:54 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:36:74 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:36:96 Timp 1676 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:37:14 Timp 1280 Cod 4 Puncte
6 Busurca Petra Renovatio S.C. 00:37:52 Timp 2203 Cod 3 Puncte
7 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:37:56 Timp 1675 Cod 2 Puncte
8 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:37:88 Timp 1701 Cod 1 Puncte
9 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:38:30 Timp A0600 Cod 0 Puncte
10 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:39:67 Timp A0238 Cod 0 Puncte
11 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:40:03 Timp 1315 Cod 0 Puncte
12 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:40:25 Timp 1263 Cod 0 Puncte
13 Constantin Denisa Francesca Steaua CSA 00:40:46 Timp 2485 Cod 0 Puncte
14 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 00:40:57 Timp 2154 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:40:59 Timp A0802 Cod 0 Puncte
16 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:41:34 Timp A0787 Cod 0 Puncte
17 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:41:48 Timp 1752 Cod 0 Puncte
18 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62 Timp 1895 Cod 0 Puncte
19 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:41:89 Timp 1264 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:42:22 Timp A1168 Cod 0 Puncte
21 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52 Timp 2295 Cod 0 Puncte
22 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:42:64 Timp 1897 Cod 0 Puncte
23 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:42:69 Timp 1345 Cod 0 Puncte
24 Andrei Eva Renovatio S.C. 00:43:10 Timp 2250 Cod 0 Puncte
25 Stanciu Yasmina Alina Tenis Club 2000 00:43:30 Timp 2297 Cod 0 Puncte
26 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:44:84 Timp 1642 Cod 0 Puncte
27 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:44:96 Timp 2305 Cod 0 Puncte
28 Mariut Elisa Nautica Bacau 00:46:09 Timp 2538 Cod 0 Puncte
29 Ursu Alexandra Renovatio S.C. 00:46:15 Timp 1776 Cod 0 Puncte
30 Petrache Maria Steaua CSA 00:46:20 Timp 2288 Cod 0 Puncte
31 Rusu Ana Maria Nautica Bacau 00:46:85 Timp 2539 Cod 0 Puncte
32 Vacaru Andreea Contratimp Campina 00:46:86 Timp 2256 Cod 0 Puncte
33 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:47:24 Timp 1276 Cod 0 Puncte
34 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:47:56 Timp 1898 Cod 0 Puncte
35 Stoiciu Cristina Elena Bucharest Sport Club 00:48:03 Timp 2195 Cod 0 Puncte
36 Tanase Iarina Maria NAVI 00:48:06 Timp 2262 Cod 0 Puncte
37 Ulmeanu Iulia Performer 00:48:49 Timp 2322 Cod 0 Puncte
38 Amuzescu Ella Atack Team 00:48:77 Timp 2578 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:48:77 Timp 2628 Cod 0 Puncte
40 Titiriga Daria Nicoleta NAVI 00:48:97 Timp 1274 Cod 0 Puncte
41 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90 Timp 2173 Cod 0 Puncte
42 Solomon Ioana NAVI 00:49:94 Timp 1884 Cod 0 Puncte
43 Cipca Aida Maria CSS 2 Bucuresti 00:50:16 Timp 2545 Cod 0 Puncte
44 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:99 Timp 1896 Cod 0 Puncte
45 Badae Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:51:98 Timp 2059 Cod 0 Puncte
46 Buliga Briana Teodora CSS 1 Bucuresti 00:52:39 Timp 2430 Cod 0 Puncte
47 Munteanu Diana Tenis Club 2000 00:52:90 Timp 1645 Cod 0 Puncte
48 Covaciu Mara Alexandra Delfinul Bucuresti 00:53:38 Timp 2625 Cod 0 Puncte
49 Ilie Claudia CSS 1 Bucuresti 00:53:47 Timp 2092 Cod 0 Puncte
50 Oboroceanu Ioana Alexia CSS 2 Bucuresti 00:54:04 Timp 2541 Cod 0 Puncte
51 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:54:27 Timp 1905 Cod 0 Puncte
52 Breahna Alexandra Performer 00:55:38 Timp 2409 Cod 0 Puncte
53 Ghita Larisa Gabriela Performer 00:55:65 Timp 2468 Cod 0 Puncte
54 Secureanu Bianca Ioana CS Free Style 00:55:72 Timp 1273 Cod 0 Puncte
55 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:56:08 Timp 2638 Cod 0 Puncte
56 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 00:56:69 Timp 1894 Cod 0 Puncte
57 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:57:05 Timp 2060 Cod 0 Puncte
58 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:58:30 Timp 2071 Cod 0 Puncte
59 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 00:58:35 Timp 2596 Cod 0 Puncte
60 Raya Yordanova Triathlon Dalyan Rousse 01:07:50 Timp 2595 Cod 0 Puncte
61 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:08:02 Timp 2636 Cod 0 Puncte
62 Dinu Delia Pescarusul Izvorani 01:11:76 Timp 1910 Cod 0 Puncte
63 Stefan Emilia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:19:74 Timp 2450 Cod 0 Puncte
64 Preda Alexia Victoria Colegiul "Emil Racovita" 01:19:76 Timp 2052 Cod 0 Puncte
65 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1443 Cod 0 Puncte
66 Petrescu Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0811 Cod 0 Puncte
67 Slobozianu Timeea Lavinia Steaua CSA 99:99:99 Timp 2486 Cod 0 Puncte
68 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1410 Cod 0 Puncte
69 Marginean Mara Atack Team 99:99:99 Timp 2158 Cod 0 Puncte
70 Niculita Florentina Diana NAVI 99:99:99 Timp 2276 Cod 0 Puncte
71 Ralica Miteva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2346 Cod 0 Puncte
72 Tanya Nedyalkova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 99:99:99 Timp 2347 Cod 0 Puncte
73 Cobianu Denisa C.S. Barracuda Campina 99:99:99 Timp 1678 Cod 0 Puncte
74 Iordache Nicoleta Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2058 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) B

1 Dobre Cristian Andrei C.S.Dinamic Sport 00:55:14 Timp 1939 Cod 9 Puncte
2 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:55:15 Timp 1946 Cod 7 Puncte
3 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:55:93 Timp 2153 Cod 6 Puncte
4 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:57:86 Timp 1961 Cod 5 Puncte
5 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:58:39 Timp 1963 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Ioan Bucharest Sport Club 01:01:24 Timp 1974 Cod 3 Puncte
7 Dimulescu Andrei Atack Team 01:03:10 Timp 2157 Cod 2 Puncte
8 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 01:04:07 Timp 2187 Cod 1 Puncte
9 Petre Eduard Ionut Performer 01:04:41 Timp 2160 Cod 0 Puncte
10 Tengher Stefan NAVI 01:05:07 Timp 2315 Cod 0 Puncte
11 Deleu Mihnea Nautica Bacau 01:05:38 Timp 2533 Cod 0 Puncte
12 Avram Luca Bucharest Sport Club 01:07:88 Timp 2300 Cod 0 Puncte
13 Antimir Cezar Steaua CSA 01:08:35 Timp 2616 Cod 0 Puncte
14 Rugina Dan Stefan Bucharest Sport Club 01:09:06 Timp 1960 Cod 0 Puncte
15 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:11:12 Timp 2592 Cod 0 Puncte
16 Paun Andrei Atack Team 01:11:26 Timp 1918 Cod 0 Puncte
17 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 01:12:13 Timp 2008 Cod 0 Puncte
18 Spataru Eduard Atack Team 01:14:55 Timp 1920 Cod 0 Puncte
19 Popescu Matei Alexandru Steaua CSA 01:15:18 Timp 2400 Cod 0 Puncte
20 Berendel Patrick Pescarusul Izvorani 01:16:20 Timp 2598 Cod 0 Puncte
21 Badea Mihai Tenis Club 2000 01:16:32 Timp 2618 Cod 0 Puncte
22 Ragaciovschi David Steaua CSA 01:17:50 Timp 2617 Cod 0 Puncte
23 Golic Victor Bucharest Sport Club 01:22:83 Timp 2633 Cod 0 Puncte
24 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 01:24:20 Timp 2184 Cod 0 Puncte
25 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 01:25:38 Timp 2631 Cod 0 Puncte
26 Ivacencu Dimitrie Steaua CSA 01:26:14 Timp 2399 Cod 0 Puncte
27 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 01:28:24 Timp 2189 Cod 0 Puncte
28 Dumitrache David Andrei Performer 01:31:03 Timp 2311 Cod 0 Puncte
29 Dobre Cezar Alexandru Bucharest Sport Club 01:32:66 Timp 2634 Cod 0 Puncte
30 Coman Darius GRC Campina 01:33:91 Timp 2622 Cod 0 Puncte
31 Brezeanu Vlad GRC Campina 01:37:72 Timp 2623 Cod 0 Puncte
32 Dan Mario Cristian Performer 01:48:29 Timp 2584 Cod 0 Puncte
33 Mazilu Alexandru Steaua CSA 01:48:73 Timp 2398 Cod 0 Puncte
34 Oancea Gruia Performer 99:99:99 Timp 2585 Cod 0 Puncte
35 Cojocaru Flavius C S Arena 2011 Bacau 99:99:99 Timp 2428 Cod 0 Puncte
36 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2632 Cod 0 Puncte
37 Anton Darius Nautica Bacau 99:99:99 Timp 2532 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:47:01 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Raducanu Eduard Atena Sport Club Constanta 00:47:24 Timp 2531 Cod 7 Puncte
3 Constantinescu Alexandru Performer 00:47:61 Timp 1514 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:52:02 Timp 1673 Cod 5 Puncte
5 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:52:30 Timp 1455 Cod 4 Puncte
6 Bogdan David Atack Team 00:53:48 Timp 1492 Cod 3 Puncte
7 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:53:50 Timp 2335 Cod 2 Puncte
8 Barbut Alexandru Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:86 Timp 2068 Cod 1 Puncte
9 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:53:86 Timp 1698 Cod 0 Puncte
10 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:54:10 Timp 1513 Cod 0 Puncte
11 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:54:30 Timp 2162 Cod 0 Puncte
12 Scortea Teofil NAVI 00:54:31 Timp 1332 Cod 0 Puncte
13 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:55:38 Timp 1614 Cod 0 Puncte
14 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:55:90 Timp 1508 Cod 0 Puncte
15 Iaschiu Andrei NAVI 00:56:19 Timp 1724 Cod 0 Puncte
16 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:56:19 Timp 1489 Cod 0 Puncte
17 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:56:47 Timp 1696 Cod 0 Puncte
18 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:56:60 Timp 2334 Cod 0 Puncte
19 Antimiu Iulian Contratimp Campina 00:57:17 Timp 2254 Cod 0 Puncte
20 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:57:27 Timp 1948 Cod 0 Puncte
21 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:58:46 Timp 2304 Cod 0 Puncte
22 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:58:78 Timp 1914 Cod 0 Puncte
23 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:59:35 Timp 1721 Cod 0 Puncte
24 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:02:31 Timp 1474 Cod 0 Puncte
25 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 01:02:81 Timp 1502 Cod 0 Puncte
26 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:03:02 Timp 2490 Cod 0 Puncte
27 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 01:03:47 Timp 1697 Cod 0 Puncte
28 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 01:04:06 Timp 2005 Cod 0 Puncte
29 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 01:04:54 Timp 1754 Cod 0 Puncte
30 Breazu Luca Ioan NAVI 01:05:71 Timp 1725 Cod 0 Puncte
31 Iancu Dan Cristian Performer 01:06:36 Timp 2317 Cod 0 Puncte
32 Mojorlic Liviu Bucharest Sport Club 01:06:42 Timp 2191 Cod 0 Puncte
33 Roman Andrei Antoniu Colegiul "Emil Racovita" 01:06:71 Timp 2458 Cod 0 Puncte
34 Stefanescu Rares Andrei Median Bucuresti 01:07:28 Timp 2495 Cod 0 Puncte
35 Andrei Mihai Alexandru NAVI 01:07:68 Timp 2269 Cod 0 Puncte
36 Costache Ionut Dan Performer 01:07:96 Timp 2524 Cod 0 Puncte
37 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 01:08:67 Timp 2277 Cod 0 Puncte
38 Dan Tudor Renovatio S.C. 01:08:91 Timp 2004 Cod 0 Puncte
39 Zorzoliu Radu Stefan Renovatio S.C. 01:08:95 Timp 1490 Cod 0 Puncte
40 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57 Timp 2171 Cod 0 Puncte
41 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:12:12 Timp 1761 Cod 0 Puncte
42 Cristescu Nicolae Octavian Steaua CSA 01:12:48 Timp 2484 Cod 0 Puncte
43 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 01:12:54 Timp 2635 Cod 0 Puncte
44 Vasile Marius Stefan NAVI 01:12:64 Timp 1516 Cod 0 Puncte
45 Bucur Andreas Alin Performer 01:12:83 Timp 2319 Cod 0 Puncte
46 Scriban Andrei NAVI 01:14:99 Timp 2611 Cod 0 Puncte
47 Seksi Luca Steaua CSA 01:15:08 Timp 2401 Cod 0 Puncte
48 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 01:16:24 Timp 1954 Cod 0 Puncte
49 Dragomir David Pescarusul Izvorani 01:16:35 Timp 2326 Cod 0 Puncte
50 Rosu Alexandru Ciprian Bucharest Sport Club 01:17:50 Timp 2444 Cod 0 Puncte
51 Matei Andrei Horia Bucharest Sport Club 01:21:37 Timp 2510 Cod 0 Puncte
52 Predila Robert Cristian Performer 01:25:28 Timp 2475 Cod 0 Puncte
53 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:26:10 Timp 1636 Cod 0 Puncte
54 Matei Vlad Mihai Bucharest Sport Club 01:31:10 Timp 2509 Cod 0 Puncte
55 Sugaru Rares CSS 2 Bucuresti 01:32:17 Timp 2544 Cod 0 Puncte
56 Mirea Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1758 Cod 0 Puncte
57 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1955 Cod 0 Puncte
58 Rusu Mihai Daniel Steaua CSA 99:99:99 Timp 2402 Cod 0 Puncte
59 Artene Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2415 Cod 0 Puncte
60 Buchman Eduard NAVI 99:99:99 Timp 2466 Cod 0 Puncte
61 Tataru Bogdan NAVI 99:99:99 Timp 1983 Cod 0 Puncte
62 Rosu Marius NAVI 99:99:99 Timp 1515 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (9 ani) B

1 Adam Robert Nautica Bacau 00:42:12 Timp 2337 Cod 9 Puncte
2 Dinu Patrik Atena Sport Club Constanta 00:43:94 Timp 2530 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 00:44:43 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:45:95 Timp 1491 Cod 5 Puncte
5 Stoian Gabriel Razvan Steaua CSA 00:46:07 Timp 1297 Cod 4 Puncte
6 Balanescu Filip Andrei Performer 00:46:67 Timp 1672 Cod 3 Puncte
7 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:46:80 Timp 2336 Cod 2 Puncte
8 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:47:79 Timp 1651 Cod 1 Puncte
9 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:48:93 Timp 1404 Cod 0 Puncte
10 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:48:93 Timp A1124 Cod 0 Puncte
11 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:49:00 Timp 1852 Cod 0 Puncte
12 Tudor Daris Matei Performer 00:49:54 Timp 1434 Cod 0 Puncte
13 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:49:54 Timp 1702 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:49:60 Timp 1556 Cod 0 Puncte
15 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:51:45 Timp 1456 Cod 0 Puncte
16 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:51:70 Timp 1703 Cod 0 Puncte
17 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:71 Timp 1890 Cod 0 Puncte
18 Andronic Ionut Adrian Performer 00:52:64 Timp 1308 Cod 0 Puncte
19 Niculae Alexei NAVI 00:52:82 Timp 2266 Cod 0 Puncte
20 Preotu Luca Ioan Performer 00:53:00 Timp 1281 Cod 0 Puncte
21 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:53:13 Timp 1275 Cod 0 Puncte
22 Lisac Tudor Steaua CSA 00:53:54 Timp 2483 Cod 0 Puncte
23 Pasa Ungurianu Luca Delfinul Bucuresti 00:53:63 Timp 2323 Cod 0 Puncte
24 Jianu Adrian Petru NAVI 00:53:96 Timp 1519 Cod 0 Puncte
25 Talagai Matei Ionut Steaua CSA 00:54:17 Timp 1845 Cod 0 Puncte
26 Teodoru Luca Atack Team 00:55:16 Timp 2558 Cod 0 Puncte
27 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:55:29 Timp 1837 Cod 0 Puncte
28 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:36 Timp 2018 Cod 0 Puncte
29 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 00:55:55 Timp 1830 Cod 0 Puncte
30 Malus Cristian Ionut Performer 00:55:75 Timp 1251 Cod 0 Puncte
31 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:56:08 Timp A0829 Cod 0 Puncte
32 Bentea Bogdan Vasile Delfinul Bucuresti 00:56:62 Timp A0797 Cod 0 Puncte
33 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 00:56:62 Timp 1483 Cod 0 Puncte
34 Tica Stefan Nautica Bacau 00:56:92 Timp 2338 Cod 0 Puncte
35 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:56:92 Timp A1105 Cod 0 Puncte
36 Oana Florin Laurentiu Performer 00:56:94 Timp 2161 Cod 0 Puncte
37 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:57:00 Timp 2505 Cod 0 Puncte
38 Bistriceanu Paul Iulian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:23 Timp 2523 Cod 0 Puncte
39 Harabagiu George NAVI 00:57:29 Timp A0813 Cod 0 Puncte
40 Andrei Luca Mihai NAVI 00:57:33 Timp 1377 Cod 0 Puncte
41 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:57:36 Timp 1735 Cod 0 Puncte
42 Stoican Nicolae NAVI 00:57:96 Timp A0651 Cod 0 Puncte
43 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 00:57:99 Timp 2263 Cod 0 Puncte
44 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 00:58:07 Timp 1481 Cod 0 Puncte
45 Pal Eric Nautica Bacau 00:58:83 Timp 2339 Cod 0 Puncte
46 Lazar Andrei Steaua CSA 01:00:08 Timp 1844 Cod 0 Puncte
47 Anghel Antonio Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:48 Timp 1886 Cod 0 Puncte
48 Georgescu Alexandru Club Daimon 01:00:51 Timp 2381 Cod 0 Puncte
49 Gherasim Rares Iulian Performer 01:00:57 Timp 2329 Cod 0 Puncte
50 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:00:82 Timp 1506 Cod 0 Puncte
51 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:00:85 Timp 1375 Cod 0 Puncte
52 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 01:01:23 Timp 1728 Cod 0 Puncte
53 Moscu Andrei CSS 2 Bucuresti 01:01:32 Timp 1550 Cod 0 Puncte
54 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:01:41 Timp A0623 Cod 0 Puncte
55 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 01:01:50 Timp 2637 Cod 0 Puncte
56 Irina Nicholas Alin Bucharest Sport Club 01:01:68 Timp 2506 Cod 0 Puncte
57 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:86 Timp 1892 Cod 0 Puncte
58 Popa Marius Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:02:16 Timp 2055 Cod 0 Puncte
59 Lungu Radu Renovatio S.C. 01:02:35 Timp 1875 Cod 0 Puncte
60 Melianu Nicolae Cristian Bucharest Sport Club 01:02:67 Timp 2036 Cod 0 Puncte
61 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67 Timp 2028 Cod 0 Puncte
62 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 01:02:72 Timp 2404 Cod 0 Puncte
63 Olteanu Andrei Performer 01:03:19 Timp 2474 Cod 0 Puncte
64 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:03:22 Timp 1891 Cod 0 Puncte
65 Curariu Luca Victor Performer 01:03:45 Timp A0273 Cod 0 Puncte
66 Iosip Matei Andrei Performer 01:04:02 Timp 1834 Cod 0 Puncte
67 Jalboaie Luca Nautica Bacau 01:05:00 Timp 2534 Cod 0 Puncte
68 Ciurea Stefan Performer 01:05:04 Timp 2330 Cod 0 Puncte
69 Buzatu Radu Cristian Renovatio S.C. 01:05:59 Timp 2416 Cod 0 Puncte
70 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 01:06:79 Timp 2394 Cod 0 Puncte
71 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:66 Timp 2072 Cod 0 Puncte
72 Cornaciu Stefan Club Daimon 01:07:94 Timp 2075 Cod 0 Puncte
73 Tota Dimitrie Colegiul "Emil Racovita" 01:08:16 Timp 2035 Cod 0 Puncte
74 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:08:37 Timp 2026 Cod 0 Puncte
75 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:08:64 Timp 2051 Cod 0 Puncte
76 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 01:08:96 Timp 2543 Cod 0 Puncte
77 Micu Stefan Adrian Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:09:83 Timp 2054 Cod 0 Puncte
78 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13 Timp 2020 Cod 0 Puncte
79 Anghel David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:12:30 Timp 1887 Cod 0 Puncte
80 Mura Cristian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:45 Timp 2170 Cod 0 Puncte
81 Surugiu Laurentiu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:13:60 Timp 2015 Cod 0 Puncte
82 Andrei Radu Tenis Club 2000 01:14:92 Timp 2620 Cod 0 Puncte
83 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:16:36 Timp 2167 Cod 0 Puncte
84 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 01:17:32 Timp 2403 Cod 0 Puncte
85 Caraenache Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:17:89 Timp 2067 Cod 0 Puncte
86 Anghel Alexandru Laurentiu Steaua CSA 01:18:05 Timp 2282 Cod 0 Puncte
87 Ilie David Florin Steaua CSA 01:18:84 Timp 2488 Cod 0 Puncte
88 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:21:21 Timp 2014 Cod 0 Puncte
89 Stoian Andrei Tenis Club 2000 01:21:70 Timp 2619 Cod 0 Puncte
90 Niculae Maryo Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:25:32 Timp 2032 Cod 0 Puncte
91 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 01:25:52 Timp 2034 Cod 0 Puncte