Rezultatele finale pentru Concurs Municipal Seniori, Juniori1, Juniori 2 Editia 2014

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture (14 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:30:09 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:30:98 Timp A0054 Cod 7 Puncte
3 Licu Albert NAVI 00:31:71 Timp A0876 Cod 6 Puncte
4 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:32:49 Timp A1065 Cod 5 Puncte
5 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:32:52 Timp A0185 Cod 4 Puncte
6 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:32:85 Timp A0089 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 00:33:08 Timp A0841 Cod 2 Puncte
8 Sandru Paul Eduard Performer 00:33:16 Timp A0837 Cod 1 Puncte
9 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:33:74 Timp A0136 Cod 0 Puncte
10 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:33:93 Timp 1336 Cod 0 Puncte
11 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:37:80 Timp A0007 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:61 Timp A0081 Cod 0 Puncte

2. 50 metri fluture (15 ani) B

1 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:28:80 Timp A0120 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:29:04 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:30:70 Timp A0001 Cod 6 Puncte
4 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:90 Timp A0093 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:32:43 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03 Timp A0207 Cod 3 Puncte
7 Comnea Cristian Steaua CSA 00:34:03 Timp A0047 Cod 2 Puncte
8 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:35:41 Timp A0008 Cod 1 Puncte

3. 50 metri fluture (16 ani) B

1 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 00:30:89 Timp A0845 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:31:09 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Stefan Valentin Median Bucuresti 00:31:33 Timp A1161 Cod 6 Puncte
4 Diaconescu Adrian Median Bucuresti 00:31:97 Timp A0862 Cod 5 Puncte

4. 50 metri fluture (17 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 00:26:62 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:27:61 Timp A0944 Cod 7 Puncte
3 Negrescu David Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:13 Timp 2519 Cod 6 Puncte
4 Simion Vlad Cristian NAVI 99:99:99 Timp A0313 Cod 0 Puncte

6. 50 metri fluture (19 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai Dinamo Bucuresti 00:26:13 Timp A0966 Cod 9 Puncte
2 Ungureanu Alexandru Dinamo Bucuresti 00:26:49 Timp A0977 Cod 7 Puncte

7. 50 metri fluture (13 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:30:67 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 00:32:34 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Rusu Roberta NAVI 00:33:00 Timp A0640 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 00:33:68 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 00:33:76 Timp A0331 Cod 4 Puncte
6 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 00:35:37 Timp A0319 Cod 3 Puncte
7 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42 Timp A0463 Cod 2 Puncte
8 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 00:37:32 Timp A0152 Cod 1 Puncte
9 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:37:40 Timp A0363 Cod 0 Puncte
10 Voaides Malina Ana Maria Steaua CSA 00:40:74 Timp A0657 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:43 Timp A0140 Cod 0 Puncte

8. 50 metri fluture (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:60 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 00:32:07 Timp A0107 Cod 7 Puncte

9. 50 metri fluture (15 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:31:97 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:67 Timp A0046 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:33:64 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Stoican Ana NAVI 00:33:72 Timp A0210 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:36:95 Timp A0866 Cod 4 Puncte

10. 50 metri fluture (16 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:30:33 Timp A0964 Cod 9 Puncte

11. 50 metri fluture (17 ani) F

1 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 00:30:20 Timp A1044 Cod 9 Puncte

12. 100 metri liber (14 ani) B

1 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 01:01:74 Timp 1248 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:02:59 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Sandru Paul Eduard Performer 01:05:21 Timp A0837 Cod 6 Puncte
4 Licu Albert NAVI 01:08:10 Timp A0876 Cod 5 Puncte
5 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:08:44 Timp A0136 Cod 4 Puncte
6 Rusen David CSS Dinamo 01:08:90 Timp A0841 Cod 3 Puncte
7 Manea Alexandru Median Bucuresti 01:09:59 Timp A1169 Cod 2 Puncte
8 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:11:91 Timp A0049 Cod 1 Puncte
9 Trandafir Mihai Median Bucuresti 01:13:09 Timp A0861 Cod 0 Puncte
10 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:13:29 Timp A0855 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:13:57 Timp A0081 Cod 0 Puncte
12 Spiridon Dragos Median Bucuresti 01:14:12 Timp A0200 Cod 0 Puncte
13 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:14:48 Timp A0007 Cod 0 Puncte
14 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:15:44 Timp A0027 Cod 0 Puncte
15 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16 Timp A0150 Cod 0 Puncte
16 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:18:31 Timp A0084 Cod 0 Puncte

13. 100 metri liber (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 00:56:74 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:57:34 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 00:58:81 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:59:21 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:59:35 Timp A0891 Cod 4 Puncte
6 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:03:06 Timp A0893 Cod 3 Puncte
7 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:03:30 Timp A0015 Cod 2 Puncte
8 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:04:27 Timp A0120 Cod 1 Puncte
9 Comnea Cristian Steaua CSA 01:04:31 Timp A0047 Cod 0 Puncte
10 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:44 Timp A0093 Cod 0 Puncte
11 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:06:14 Timp A0860 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:07:04 Timp A0008 Cod 0 Puncte
13 Busuioc Vlad Alexandru Steaua CSA 01:10:11 Timp 2246 Cod 0 Puncte
14 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:13:97 Timp 1470 Cod 0 Puncte
15 Rusu Cristian Median Bucuresti 01:14:65 Timp 2520 Cod 0 Puncte
16 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:22:81 Timp 2358 Cod 0 Puncte

14. 100 metri liber (16 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 00:56:25 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:00:58 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:02:56 Timp A0852 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:05:53 Timp A0890 Cod 4 Puncte
6 Oancea Cristian Median Bucuresti 01:40:45 Timp 2521 Cod 3 Puncte

15. 100 metri liber (17 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 00:55:20 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Culea Stefan Florentin Median Bucuresti 01:01:98 Timp A0912 Cod 7 Puncte

16. 100 metri liber (18 ani) B

1 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0949 Cod 0 Puncte

17. 100 metri liber (19 ani) B

1 Ungureanu Alexandru Dinamo Bucuresti 00:55:83 Timp A0977 Cod 9 Puncte

18. 100 metri liber (13 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:01:62 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 01:06:27 Timp A0331 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora Steaua CSA 01:09:44 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:10:81 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:13:56 Timp A0177 Cod 4 Puncte
6 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:14:94 Timp A0780 Cod 3 Puncte
7 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:17:64 Timp A0363 Cod 2 Puncte
8 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:19:85 Timp A0140 Cod 1 Puncte
9 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:21:13 Timp A0464 Cod 0 Puncte
10 Mirea Andreea Cristina Steaua CSA 01:24:63 Timp A0751 Cod 0 Puncte
11 Cristescu Daria Maria Steaua CSA 01:26:27 Timp 2247 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte
13 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte
14 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0750 Cod 0 Puncte

19. 100 metri liber (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:03:66 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:08:72 Timp A0856 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:10:90 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:11:00 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:12:95 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:14:76 Timp A0172 Cod 2 Puncte
8 Tabacaru Maria Bucharest Sport Club 01:22:11 Timp 2360 Cod 1 Puncte

20. 100 metri liber (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:04:34 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 01:06:21 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 01:07:13 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 01:07:20 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:09:67 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:19:93 Timp A0013 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:21:19 Timp A0865 Cod 2 Puncte

21. 100 metri liber (16 ani) F

1 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:09:84 Timp A0963 Cod 9 Puncte
2 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 01:11:99 Timp A0928 Cod 7 Puncte

22. 100 metri liber (17 ani) F

1 Nica Stefania Steaua CSA 01:02:09 Timp 1223 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:08:70 Timp A0982 Cod 7 Puncte

23. 200 metri bras (14 ani) B

1 Eremia Alexandru Median Bucuresti 03:05:43 Timp A1065 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin Bucharest Sport Club 03:06:27 Timp A0185 Cod 7 Puncte
3 Stanciu Eduard CSS Dinamo 03:19:05 Timp 1336 Cod 6 Puncte
4 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 03:47:81 Timp A0858 Cod 5 Puncte
5 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 03:50:53 Timp A0527 Cod 4 Puncte

24. 200 metri bras (15 ani) B

1 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 03:03:76 Timp A0001 Cod 9 Puncte
2 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:04:30 Timp A0142 Cod 7 Puncte

25. 200 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:36:17 Timp A0848 Cod 9 Puncte

29. 200 metri bras (13 ani) F

1 Nita Andreea NAVI 02:57:94 Timp A0261 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa Steaua CSA 03:01:27 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 03:13:44 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 03:16:81 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 03:23:17 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 03:27:61 Timp A0058 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte

30. 200 metri bras (14 ani) F

1 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 02:59:69 Timp A0856 Cod 9 Puncte

31. 200 metri bras (15 ani) F

1 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 03:22:70 Timp A0866 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Aurora CSS Dinamo 03:36:03 Timp A0865 Cod 7 Puncte

33. 200 metri bras (17 ani) F

1 Buzatu Maria Steaua CSA 03:02:03 Timp A0902 Cod 9 Puncte

34. 100 metri spate (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:10:02 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:11:65 Timp A0218 Cod 7 Puncte
3 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:14:05 Timp A0089 Cod 6 Puncte
4 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:22:43 Timp A0150 Cod 5 Puncte
5 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:26:28 Timp A0855 Cod 4 Puncte
6 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:27:35 Timp A0084 Cod 3 Puncte

35. 100 metri spate (15 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:03:73 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00 Timp A0120 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:72 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Comnea Cristian Steaua CSA 01:11:99 Timp A0047 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:18:43 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:26:31 Timp 1470 Cod 3 Puncte

36. 100 metri spate (16 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:04:11 Timp A0882 Cod 9 Puncte
2 Stefan Valentin Median Bucuresti 01:16:89 Timp A1161 Cod 7 Puncte

37. 100 metri spate (17 ani) B

1 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:03:47 Timp A0958 Cod 9 Puncte

40. 100 metri spate (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:12:53 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 01:16:00 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora Steaua CSA 01:18:24 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:26:88 Timp A0780 Cod 5 Puncte
5 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:29:73 Timp A0058 Cod 4 Puncte
6 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:31:13 Timp A0177 Cod 3 Puncte

41. 100 metri spate (14 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:12:03 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:16:42 Timp A0896 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:17:47 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:20:81 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:21:09 Timp A0029 Cod 4 Puncte

42. 100 metri spate (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:13:56 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:73 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:22:34 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:29:86 Timp A0151 Cod 5 Puncte

44. 100 metri spate (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:05:81 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 01:15:44 Timp A0268 Cod 7 Puncte

45. 200 metri fluture (14 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 02:37:39 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Licu Albert NAVI 02:41:19 Timp A0876 Cod 7 Puncte
3 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 02:42:47 Timp A0054 Cod 6 Puncte

46. 200 metri fluture (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:22:28 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:28:65 Timp A0891 Cod 7 Puncte
3 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:43:08 Timp A0093 Cod 6 Puncte
4 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:54:17 Timp A0207 Cod 5 Puncte

47. 200 metri fluture (16 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:21:06 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:33:18 Timp A0857 Cod 7 Puncte

48. 200 metri fluture (17 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 99:99:99 Timp A0313 Cod 0 Puncte

51. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 02:45:82 Timp A0019 Cod 9 Puncte
2 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:14:44 Timp A0463 Cod 7 Puncte
3 Stan Denisa Steaua CSA 99:99:99 Timp A0648 Cod 0 Puncte

52. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:35:69 Timp A0107 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:40:94 Timp 1885 Cod 7 Puncte

53. 200 metri fluture (15 ani) F

1 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:42:45 Timp A0046 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:42:86 Timp A0210 Cod 7 Puncte

55. 200 metri fluture (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 02:26:77 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Buzatu Maria Steaua CSA 02:36:85 Timp A0902 Cod 7 Puncte

56. 400 metri liber (14 ani) B

1 Sandru Paul Eduard Performer 04:50:85 Timp A0837 Cod 9 Puncte
2 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 04:56:34 Timp A0218 Cod 7 Puncte
3 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 05:12:34 Timp 1248 Cod 6 Puncte
4 Andrei Razvan CSS Dinamo 05:43:09 Timp A0007 Cod 5 Puncte

57. 400 metri liber (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 04:22:77 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 04:33:79 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 05:07:18 Timp A0893 Cod 6 Puncte
4 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 05:49:45 Timp 1470 Cod 5 Puncte

58. 400 metri liber (16 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 04:46:69 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 05:16:20 Timp A0890 Cod 7 Puncte

62. 400 metri liber (13 ani) F

1 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 05:30:06 Timp A0032 Cod 9 Puncte
2 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 05:38:33 Timp A0030 Cod 7 Puncte
3 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 05:40:50 Timp A0152 Cod 6 Puncte
4 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 05:59:75 Timp A0780 Cod 5 Puncte
5 Gadea Claudia NAVI 99:99:99 Timp A0075 Cod 0 Puncte
6 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0750 Cod 0 Puncte

63. 400 metri liber (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:45:03 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:01:25 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 05:45:36 Timp A0172 Cod 6 Puncte

64. 400 metri liber (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 04:58:23 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 05:04:21 Timp A0094 Cod 7 Puncte

65. 400 metri liber (16 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 04:46:59 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 05:20:88 Timp A0963 Cod 7 Puncte

66. 400 metri liber (17 ani) F

1 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 04:43:09 Timp A1044 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 05:10:99 Timp A0268 Cod 7 Puncte

67. 50 metri bras (14 ani) B

1 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:37:40 Timp A0023 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:38:99 Timp A0185 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:39:89 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:41:18 Timp A1065 Cod 5 Puncte
5 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15 Timp A0081 Cod 4 Puncte
6 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:42:69 Timp A0049 Cod 3 Puncte
7 Spiridon Dragos Median Bucuresti 00:45:41 Timp A0200 Cod 2 Puncte
8 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12 Timp A0027 Cod 1 Puncte
9 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:49:01 Timp A0858 Cod 0 Puncte
10 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10 Timp A0527 Cod 0 Puncte

68. 50 metri bras (15 ani) B

1 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33 Timp A0142 Cod 9 Puncte
2 Busuioc Vlad Alexandru Steaua CSA 00:43:32 Timp 2246 Cod 7 Puncte
3 Rusu Cristian Median Bucuresti 00:47:86 Timp 2520 Cod 6 Puncte

69. 50 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:32:33 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:37:53 Timp A0850 Cod 7 Puncte
3 Oancea Cristian Median Bucuresti 00:44:80 Timp 2521 Cod 6 Puncte

73. 50 metri bras (13 ani) F

1 Nita Andreea NAVI 00:40:17 Timp A0261 Cod 9 Puncte
2 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:40:71 Timp A0204 Cod 7 Puncte
3 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:42:11 Timp A0363 Cod 6 Puncte
4 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:43:77 Timp A0058 Cod 5 Puncte
5 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:44:20 Timp A0140 Cod 4 Puncte
6 Mirea Andreea Cristina Steaua CSA 00:45:28 Timp A0751 Cod 3 Puncte
7 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:29 Timp A0160 Cod 2 Puncte
8 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:37 Timp A0464 Cod 1 Puncte
9 Voaides Malina Ana Maria Steaua CSA 00:48:26 Timp A0657 Cod 0 Puncte
10 Cristescu Daria Maria Steaua CSA 00:48:83 Timp 2247 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte
12 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

74. 50 metri bras (14 ani) F

1 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:38:16 Timp A0856 Cod 9 Puncte
2 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 00:41:37 Timp A0264 Cod 7 Puncte
3 Tabacaru Maria Bucharest Sport Club 00:49:11 Timp 2360 Cod 6 Puncte

75. 50 metri bras (15 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:37:59 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:43:24 Timp A0866 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Aurora CSS Dinamo 00:45:40 Timp A0865 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:45:48 Timp A0013 Cod 5 Puncte

77. 50 metri bras (17 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:39:50 Timp A0982 Cod 9 Puncte

78. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 02:30:47 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:36:38 Timp A0868 Cod 7 Puncte

79. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:19:66 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:23:37 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 02:24:25 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0003 Cod 0 Puncte
5 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0001 Cod 0 Puncte

80. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 02:41:77 Timp A0845 Cod 9 Puncte

81. 200 metri mixt (17 ani) B

1 Negrescu David Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:37:24 Timp 2519 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0958 Cod 0 Puncte

82. 200 metri mixt (18 ani) B

1 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0949 Cod 0 Puncte

84. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Rusu Roberta NAVI 02:39:99 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 02:41:05 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Nita Andreea NAVI 02:54:27 Timp A0261 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 02:56:80 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 02:59:59 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 03:09:90 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Gadea Claudia NAVI 99:99:99 Timp A0075 Cod 0 Puncte

85. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:38:86 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:45:01 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Barau Irina Delfinul Bucuresti 03:00:31 Timp A0896 Cod 6 Puncte

86. 200 metri mixt (15 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:38:95 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 02:44:50 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:27:44 Timp A0151 Cod 6 Puncte

87. 200 metri mixt (16 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:34:25 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 02:47:90 Timp A0964 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Steaua CSA 02:49:00 Timp A0963 Cod 6 Puncte
4 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 03:00:21 Timp A0928 Cod 5 Puncte

88. 200 metri mixt (17 ani) F

1 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 02:35:19 Timp A1044 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

89. 50 metri liber (13 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 00:27:99 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 00:30:26 Timp A0331 Cod 7 Puncte
3 Rusu Roberta NAVI 00:30:60 Timp A0640 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:31:94 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora Steaua CSA 00:32:39 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:32:86 Timp A0780 Cod 2 Puncte
8 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 00:33:37 Timp A0319 Cod 1 Puncte
9 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:33:40 Timp A0463 Cod 0 Puncte
10 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:33:73 Timp A0177 Cod 0 Puncte
11 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 00:33:95 Timp A0152 Cod 0 Puncte
12 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:34:19 Timp A0363 Cod 0 Puncte
13 Nita Andreea NAVI 00:34:47 Timp A0261 Cod 0 Puncte
14 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:89 Timp A0140 Cod 0 Puncte
15 Voaides Malina Ana Maria Steaua CSA 00:36:41 Timp A0657 Cod 0 Puncte
16 Cristescu Daria Maria Steaua CSA 00:36:76 Timp 2247 Cod 0 Puncte
17 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:12 Timp A0464 Cod 0 Puncte
18 Mirea Andreea Cristina Steaua CSA 00:37:50 Timp A0751 Cod 0 Puncte
19 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte
21 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0750 Cod 0 Puncte

90. 50 metri liber (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:29:83 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:30:35 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:31:59 Timp A0856 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:17 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 00:32:20 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:42 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Tabacaru Maria Bucharest Sport Club 00:36:98 Timp 2360 Cod 2 Puncte

91. 50 metri liber (15 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:30:37 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Steaua CSA 00:30:42 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:80 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 00:31:48 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:32:84 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:34:63 Timp A0866 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 00:35:16 Timp A0865 Cod 2 Puncte
8 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:35:98 Timp A0096 Cod 1 Puncte
9 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:36:45 Timp A0013 Cod 0 Puncte

92. 50 metri liber (16 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:29:62 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 00:33:01 Timp A0963 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:33:17 Timp A0928 Cod 6 Puncte

93. 50 metri liber (17 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:30:98 Timp A0982 Cod 9 Puncte

94. 50 metri liber (14 ani) B

1 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:02 Timp 1248 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:28:60 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:28:84 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Rusen David CSS Dinamo 00:29:95 Timp A0841 Cod 5 Puncte
5 Licu Albert NAVI 00:30:14 Timp A0876 Cod 4 Puncte
6 Sandru Paul Eduard Performer 00:30:25 Timp A0837 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:30:50 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Manea Alexandru Median Bucuresti 00:30:83 Timp A1169 Cod 1 Puncte
9 Trandafir Mihai Median Bucuresti 00:30:89 Timp A0861 Cod 0 Puncte
10 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:31:59 Timp A0855 Cod 0 Puncte
11 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:31:78 Timp A0049 Cod 0 Puncte
12 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:31:90 Timp 1336 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:53 Timp A0081 Cod 0 Puncte
14 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:33:00 Timp A0027 Cod 0 Puncte
15 Spiridon Dragos Median Bucuresti 00:33:19 Timp A0200 Cod 0 Puncte
16 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:34:04 Timp A0150 Cod 0 Puncte
17 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:34:13 Timp A0007 Cod 0 Puncte
18 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:35:63 Timp A0084 Cod 0 Puncte
19 Ciocau Carin Raul Colegiul "Emil Racovita" 00:39:35 Timp 2518 Cod 0 Puncte
20 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:39:64 Timp A0858 Cod 0 Puncte
21 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:42:78 Timp A0527 Cod 0 Puncte

95. 50 metri liber (15 ani) B

1 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:26:68 Timp A0196 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:26:79 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:27:13 Timp A0878 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:19 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:27:40 Timp A0120 Cod 4 Puncte
6 Tudose Vlad NAVI 00:27:63 Timp A0885 Cod 3 Puncte
7 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:93 Timp A0008 Cod 2 Puncte
8 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:29:34 Timp A0001 Cod 1 Puncte
9 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:29:47 Timp A0893 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:29:84 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:30:29 Timp A0093 Cod 0 Puncte
12 Busuioc Vlad Alexandru Steaua CSA 00:31:29 Timp 2246 Cod 0 Puncte
13 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:31 Timp A0142 Cod 0 Puncte
14 Rusu Cristian Median Bucuresti 00:31:96 Timp 2520 Cod 0 Puncte
15 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 00:33:60 Timp 1470 Cod 0 Puncte
16 Comnea Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte
17 Bonea Sabin NAVI 99:99:99 Timp A0024 Cod 0 Puncte

96. 50 metri liber (16 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 00:26:49 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:09 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:28:12 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:28:57 Timp A0850 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:30:17 Timp A0890 Cod 4 Puncte
6 Oancea Cristian Median Bucuresti 00:40:85 Timp 2521 Cod 3 Puncte

97. 50 metri liber (17 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 00:25:17 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Negrescu David Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:06 Timp 2519 Cod 7 Puncte
3 Culea Stefan Florentin Median Bucuresti 00:28:20 Timp A0912 Cod 6 Puncte
4 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:83 Timp A0958 Cod 5 Puncte
5 Simion Vlad Cristian NAVI 00:29:82 Timp A0313 Cod 4 Puncte

98. 50 metri liber (18 ani) B

1 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:94 Timp A0949 Cod 9 Puncte

99. 50 metri liber (19 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai Dinamo Bucuresti 00:25:25 Timp A0966 Cod 9 Puncte

100. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:11:30 Timp A0467 Cod 9 Puncte
2 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:16:66 Timp A0019 Cod 7 Puncte
3 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 01:21:18 Timp A0331 Cod 6 Puncte

101. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:23 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:10:28 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:13:05 Timp A0063 Cod 6 Puncte

102. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:11:73 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:14:64 Timp A0046 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 01:16:46 Timp A0210 Cod 6 Puncte

104. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:05:47 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Buzatu Maria Steaua CSA 01:13:36 Timp A0902 Cod 7 Puncte

105. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Sandru Paul Eduard Performer 01:10:81 Timp A0837 Cod 9 Puncte
2 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:11:02 Timp A0054 Cod 7 Puncte
3 Licu Albert NAVI 01:12:19 Timp A0876 Cod 6 Puncte
4 Rusen David CSS Dinamo 01:16:04 Timp A0841 Cod 5 Puncte
5 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:16:24 Timp A0185 Cod 4 Puncte
6 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:29:69 Timp A0007 Cod 3 Puncte

106. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:80 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:90 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:08:10 Timp A0878 Cod 6 Puncte
4 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:11:26 Timp A0001 Cod 5 Puncte
5 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:30 Timp A0093 Cod 4 Puncte
6 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:14:34 Timp A0207 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:23:25 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

107. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:03:85 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:23 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Stefan Valentin Median Bucuresti 01:11:28 Timp A1161 Cod 6 Puncte
4 Diaconescu Adrian Median Bucuresti 01:11:41 Timp A0862 Cod 5 Puncte
5 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 01:12:32 Timp A0845 Cod 4 Puncte

108. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 01:02:12 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 01:02:84 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Negrescu David Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:34 Timp 2519 Cod 6 Puncte
4 Culea Stefan Florentin Median Bucuresti 01:11:58 Timp A0912 Cod 5 Puncte

111. 50 metri spate (13 ani) F

1 Rusu Roberta NAVI 00:35:07 Timp A0640 Cod 9 Puncte
2 Dragan Theodora Steaua CSA 00:37:25 Timp A0262 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:39:70 Timp A0780 Cod 5 Puncte
5 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:41:26 Timp A0058 Cod 4 Puncte
6 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:42:30 Timp A0177 Cod 3 Puncte
7 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72 Timp A0464 Cod 2 Puncte
8 Cristescu Daria Maria Steaua CSA 00:42:83 Timp 2247 Cod 1 Puncte
9 Voaides Malina Ana Maria Steaua CSA 00:44:03 Timp A0657 Cod 0 Puncte

112. 50 metri spate (14 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:34:62 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:34:99 Timp A0896 Cod 7 Puncte
3 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19 Timp 1885 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:36:22 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:36:90 Timp A0856 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:37:15 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Tabacaru Maria Bucharest Sport Club 00:46:90 Timp 2360 Cod 2 Puncte

113. 50 metri spate (15 ani) F

1 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:37:50 Timp A0163 Cod 9 Puncte
2 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:42 Timp A0096 Cod 7 Puncte

115. 50 metri spate (17 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 00:34:85 Timp A0268 Cod 9 Puncte

116. 50 metri spate (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:86 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 00:33:50 Timp A0218 Cod 7 Puncte
3 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:33:53 Timp A0089 Cod 6 Puncte
4 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:35:53 Timp A0136 Cod 5 Puncte
5 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:35:87 Timp A0150 Cod 4 Puncte
6 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:38:08 Timp A0855 Cod 3 Puncte
7 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:39:39 Timp A0084 Cod 2 Puncte
8 Ciocau Carin Raul Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19 Timp 2518 Cod 1 Puncte

117. 50 metri spate (15 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:30:02 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:30:88 Timp A0120 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:22 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:33:36 Timp A0860 Cod 5 Puncte
5 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 00:40:31 Timp 1470 Cod 4 Puncte

120. 50 metri spate (18 ani) B

1 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0949 Cod 0 Puncte

122. 100 metri bras (13 ani) F

1 Stan Denisa Steaua CSA 01:24:19 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Nita Andreea NAVI 01:25:99 Timp A0261 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:32:34 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 01:33:63 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:33:82 Timp A0363 Cod 4 Puncte
6 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 01:36:79 Timp A0319 Cod 3 Puncte
7 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:38:14 Timp A0140 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:38:32 Timp A0058 Cod 1 Puncte
9 Mirea Andreea Cristina Steaua CSA 01:46:85 Timp A0751 Cod 0 Puncte
10 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:47:60 Timp A0160 Cod 0 Puncte
11 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:48:91 Timp A0464 Cod 0 Puncte
12 Voaides Malina Ana Maria Steaua CSA 01:49:11 Timp A0657 Cod 0 Puncte
13 Cristescu Daria Maria Steaua CSA 01:49:32 Timp 2247 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte

123. 100 metri bras (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:20:87 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:23:13 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:30:67 Timp A0264 Cod 6 Puncte

124. 100 metri bras (15 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:26:42 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:36:21 Timp A0866 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:41:59 Timp A0865 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0094 Cod 0 Puncte

125. 100 metri bras (16 ani) F

1 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:31:28 Timp A0963 Cod 9 Puncte

126. 100 metri bras (17 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:27:59 Timp A0982 Cod 9 Puncte

127. 100 metri bras (14 ani) B

1 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:24:70 Timp A0023 Cod 9 Puncte
2 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:27:65 Timp A1065 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:29:15 Timp A0185 Cod 6 Puncte
4 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:31:47 Timp A0136 Cod 5 Puncte
5 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:33:04 Timp A0081 Cod 4 Puncte
6 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:33:26 Timp A0049 Cod 3 Puncte
7 Stanciu Eduard CSS Dinamo 01:34:11 Timp 1336 Cod 2 Puncte
8 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:37:39 Timp A0007 Cod 1 Puncte
9 Spiridon Dragos Median Bucuresti 01:37:78 Timp A0200 Cod 0 Puncte
10 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:47:03 Timp A0027 Cod 0 Puncte
11 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:47:14 Timp A0527 Cod 0 Puncte
12 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:49:12 Timp A0858 Cod 0 Puncte

128. 100 metri bras (15 ani) B

1 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:20:70 Timp A0878 Cod 9 Puncte
2 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:26:78 Timp A0142 Cod 7 Puncte
3 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:29:00 Timp A0001 Cod 6 Puncte
4 Busuioc Vlad Alexandru Steaua CSA 01:37:54 Timp 2246 Cod 5 Puncte
5 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:41:38 Timp 2358 Cod 4 Puncte
6 Rusu Cristian Median Bucuresti 01:42:93 Timp 2520 Cod 3 Puncte

129. 100 metri bras (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:12:44 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:30:82 Timp A0850 Cod 7 Puncte
3 Oancea Cristian Median Bucuresti 01:42:43 Timp 2521 Cod 6 Puncte

133. 200 metri liber (13 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 02:19:99 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 02:30:50 Timp A0019 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 02:30:82 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:35:37 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:38:14 Timp A0463 Cod 4 Puncte
6 Nistor Ioana Alexandra Delfinul Bucuresti 02:49:85 Timp A0152 Cod 3 Puncte
7 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 02:52:74 Timp A0363 Cod 2 Puncte
8 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte
9 Ionescu Corina Steaua CSA 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte
10 Gadea Claudia NAVI 99:99:99 Timp A0075 Cod 0 Puncte
11 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0750 Cod 0 Puncte

134. 200 metri liber (14 ani) F

1 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:25:07 Timp A0107 Cod 9 Puncte

135. 200 metri liber (15 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 02:20:95 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 02:22:50 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Delfinul Bucuresti 02:25:43 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Stoica Elena NAVI 02:26:85 Timp A0209 Cod 5 Puncte
5 Stoican Ana NAVI 02:31:11 Timp A0210 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:36:77 Timp A0046 Cod 3 Puncte

136. 200 metri liber (16 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:19:59 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 02:33:77 Timp A0964 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Steaua CSA 02:35:54 Timp A0963 Cod 6 Puncte
4 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 02:36:84 Timp A0928 Cod 5 Puncte

138. 200 metri liber (14 ani) B

1 Sandru Paul Eduard Performer 02:18:86 Timp A0837 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 02:20:10 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 02:22:96 Timp A0054 Cod 6 Puncte
4 Vilcinschi Andrei Delfinul Bucuresti 02:23:98 Timp 1248 Cod 5 Puncte
5 Licu Albert NAVI 02:33:09 Timp A0876 Cod 4 Puncte
6 Eremia Alexandru Median Bucuresti 02:33:17 Timp A1065 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 02:38:67 Timp A0841 Cod 2 Puncte

139. 200 metri liber (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:04:30 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:06:22 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:08:68 Timp A0189 Cod 6 Puncte
4 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:23:91 Timp A0093 Cod 5 Puncte
5 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:25:44 Timp A0893 Cod 4 Puncte
6 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:33:46 Timp A0207 Cod 3 Puncte
7 Busuioc Vlad Alexandru Steaua CSA 02:44:24 Timp 2246 Cod 2 Puncte
8 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 02:52:38 Timp 1470 Cod 1 Puncte

140. 200 metri liber (16 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:13:53 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:15:21 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:25:58 Timp A0890 Cod 6 Puncte
4 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 02:26:19 Timp A0845 Cod 5 Puncte
5 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0857 Cod 0 Puncte

141. 200 metri liber (17 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:06:10 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 02:30:52 Timp A0958 Cod 7 Puncte

144. 200 metri spate (13 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:34:21 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Rusu Roberta NAVI 02:43:24 Timp A0640 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora Steaua CSA 02:46:77 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Nita Andreea NAVI 03:03:10 Timp A0261 Cod 5 Puncte
5 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 03:05:47 Timp A0780 Cod 4 Puncte
6 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 03:18:41 Timp A0058 Cod 3 Puncte

145. 200 metri spate (14 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:34:31 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:46:41 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Barau Irina Delfinul Bucuresti 02:52:53 Timp A0896 Cod 6 Puncte

146. 200 metri spate (15 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:38:08 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:16:58 Timp A0151 Cod 7 Puncte

148. 200 metri spate (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 02:27:32 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 02:45:62 Timp A0268 Cod 7 Puncte

149. 200 metri spate (14 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:28:47 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 02:35:39 Timp A0218 Cod 7 Puncte
3 Hanta Codrin CSS Dinamo 02:41:19 Timp A0089 Cod 6 Puncte

150. 200 metri spate (15 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:20:20 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:22:09 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:25:10 Timp A0120 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:29:22 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Comnea Cristian Steaua CSA 02:37:00 Timp A0047 Cod 4 Puncte

151. 200 metri spate (16 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:20:95 Timp A0882 Cod 9 Puncte

155. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Stan Denisa Steaua CSA 05:40:17 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Costea Denisa Mariana Steaua CSA 06:25:87 Timp A0319 Cod 7 Puncte
3 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 06:31:72 Timp A0030 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 06:44:08 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Gadea Claudia NAVI 99:99:99 Timp A0075 Cod 0 Puncte

156. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:32:28 Timp A0193 Cod 9 Puncte

157. 400 metri mixt (15 ani) F

1 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 07:12:67 Timp A0151 Cod 9 Puncte

158. 400 metri mixt (16 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 99:99:99 Timp A0267 Cod 0 Puncte

159. 400 metri mixt (17 ani) F

1 Buzatu Maria Steaua CSA 05:36:40 Timp A0902 Cod 9 Puncte

160. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 05:29:24 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin Bucharest Sport Club 06:21:17 Timp A0185 Cod 7 Puncte

161. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 05:08:54 Timp A0024 Cod 9 Puncte

162. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:23:60 Timp A0848 Cod 9 Puncte