Rezultatele finale pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond J II - Proba 100m Liber

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri liber (15 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:58:06 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 00:58:86 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:01:55 Timp A0882 Cod 6 Puncte
4 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 01:05:22 Timp A0845 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:06:32 Timp A0890 Cod 4 Puncte
6 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:09:90 Timp A0850 Cod 3 Puncte

2. 100 metri liber (16 ani) B

1 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

3. 100 metri liber (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:57:62 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:58:72 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:59:00 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:01:89 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:02:68 Timp A0120 Cod 4 Puncte
6 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:04:53 Timp A0148 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:06:06 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73 Timp A0093 Cod 1 Puncte
9 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:94 Timp A0207 Cod 0 Puncte
10 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00 Timp A0008 Cod 0 Puncte
11 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:23:73 Timp 2358 Cod 0 Puncte
12 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

4. 100 metri liber (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:05:59 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 01:07:60 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:08:68 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Stoican Ana NAVI 01:09:58 Timp A0210 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:09:81 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:11:17 Timp A0226 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:11:34 Timp A0158 Cod 2 Puncte
8 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:15:64 Timp A0866 Cod 1 Puncte
9 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:17:48 Timp A0013 Cod 0 Puncte
10 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:20:91 Timp A0096 Cod 0 Puncte
11 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:21:31 Timp A0865 Cod 0 Puncte

5. 100 metri liber (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:06:73 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:09:84 Timp A0856 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:10:03 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:10:59 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:10:80 Timp A0133 Cod 3 Puncte
7 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:15:77 Timp A0172 Cod 2 Puncte
8 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:16:20 Timp A0896 Cod 1 Puncte