Rezultatele finale pentru Etapa Municipala Campionat National Semifond b12-13/f 11-12, JII

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 400 metri liber (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 04:42:00 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Duican Robert Bucharest Sport Club 04:50:30 Timp A0067 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 04:54:70 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 05:07:44 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Motas Cristian CSS Dinamo 05:08:54 Timp A0139 Cod 4 Puncte
6 Popescu Robert NAVI 05:11:56 Timp A0173 Cod 3 Puncte
7 Marinica Rares NAVI 05:15:81 Timp A0128 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 05:16:24 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 05:18:16 Timp A0223 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 05:21:81 Timp A0068 Cod 0 Puncte
11 Mindroc Adrian CSS Dinamo 05:24:62 Timp A0121 Cod 0 Puncte
12 Cardasol Florin NAVI 05:26:49 Timp A0312 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 05:28:08 Timp A0329 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 05:43:69 Timp A0592 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:47:94 Timp A0513 Cod 0 Puncte
16 Danila Cristian Nicolae CSS 1 Bucuresti 05:51:03 Timp A0337 Cod 0 Puncte
17 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 05:53:44 Timp A0224 Cod 0 Puncte
18 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 06:09:58 Timp 1329 Cod 0 Puncte
19 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 06:20:06 Timp 1807 Cod 0 Puncte
20 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 06:38:00 Timp A0138 Cod 0 Puncte
21 Coman Tudor CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2248 Cod 0 Puncte

2. 400 metri liber (13 ani) B

1 Sandru Paul Eduard Performer 04:48:00 Timp A0837 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 04:48:68 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 04:51:31 Timp A0073 Cod 6 Puncte
4 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 04:58:15 Timp A0868 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 04:59:84 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 05:02:56 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 05:03:10 Timp A0023 Cod 2 Puncte
8 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 05:15:17 Timp A0054 Cod 1 Puncte
9 Romas Catalin Bucharest Sport Club 05:16:05 Timp A0185 Cod 0 Puncte
10 Hanta Codrin CSS Dinamo 05:36:37 Timp A0089 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:38:52 Timp A0081 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 05:48:25 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Stanciu Eduard CSS Dinamo 05:49:55 Timp 1336 Cod 0 Puncte
14 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 05:50:95 Timp A1036 Cod 0 Puncte
15 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 05:51:41 Timp A0049 Cod 0 Puncte
16 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 06:02:64 Timp A0027 Cod 0 Puncte
17 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 06:03:40 Timp A0084 Cod 0 Puncte
18 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 06:10:91 Timp A0855 Cod 0 Puncte
19 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 06:16:46 Timp A0150 Cod 0 Puncte
20 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 06:50:78 Timp A0858 Cod 0 Puncte
21 Eremia Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1065 Cod 0 Puncte
22 Vilcinschi Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte

3. 400 metri liber (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 04:19:22 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 04:31:67 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 04:36:00 Timp A0189 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 04:57:19 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:08:09 Timp A0093 Cod 4 Puncte
6 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 05:19:00 Timp A0860 Cod 3 Puncte
7 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0207 Cod 0 Puncte

4. 400 metri liber (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 04:37:62 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 04:48:47 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 05:10:78 Timp A0890 Cod 6 Puncte
4 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 05:21:87 Timp A0887 Cod 5 Puncte

5. 400 metri liber (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 04:29:31 Timp A0313 Cod 9 Puncte

6. 400 metri liber (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 05:05:74 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 05:09:55 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 05:13:15 Timp A0088 Cod 6 Puncte
4 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 05:22:30 Timp 1442 Cod 5 Puncte
5 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 05:23:15 Timp A0556 Cod 4 Puncte
6 Mocanu Cristina Erika NAVI 05:24:97 Timp A0625 Cod 3 Puncte
7 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 05:29:13 Timp A0455 Cod 2 Puncte
8 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 05:32:77 Timp A0442 Cod 1 Puncte
9 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 05:33:27 Timp A0441 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 05:57:91 Timp A0453 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 06:01:41 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 06:02:34 Timp A0317 Cod 0 Puncte
13 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 06:10:76 Timp A0445 Cod 0 Puncte
14 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:11:68 Timp A0449 Cod 0 Puncte
15 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:25:33 Timp 1669 Cod 0 Puncte
16 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 06:44:73 Timp A0443 Cod 0 Puncte
17 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 07:03:78 Timp 1808 Cod 0 Puncte
18 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 07:08:03 Timp 2380 Cod 0 Puncte
19 Ghioca Maria CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2249 Cod 0 Puncte

7. 400 metri liber (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 04:44:88 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 05:03:17 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 05:07:47 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 05:09:70 Timp A0367 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 05:10:06 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa CSS Dinamo 05:11:26 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta NAVI 05:14:70 Timp A0640 Cod 2 Puncte
8 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 05:22:11 Timp A0331 Cod 1 Puncte
9 Dragan Theodora Steaua CSA 05:27:56 Timp A0262 Cod 0 Puncte
10 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 05:35:84 Timp A0463 Cod 0 Puncte
11 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 05:40:31 Timp A0030 Cod 0 Puncte
12 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 05:51:41 Timp A0363 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Corina Steaua CSA 05:54:36 Timp A0613 Cod 0 Puncte
14 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 05:57:53 Timp A0780 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 05:59:21 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Stanciu Daria CSS Dinamo 06:09:23 Timp A1028 Cod 0 Puncte
17 Mateicu Cristina Steaua CSA 06:19:26 Timp A0131 Cod 0 Puncte
18 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 06:22:88 Timp A0750 Cod 0 Puncte
19 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 06:26:22 Timp A0464 Cod 0 Puncte
20 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 06:52:53 Timp A0232 Cod 0 Puncte

8. 400 metri liber (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:47:65 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 05:12:59 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 05:48:55 Timp A0172 Cod 6 Puncte

9. 400 metri liber (14 ani) F

1 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 05:12:71 Timp A0234 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 05:13:68 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 05:16:77 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 05:52:31 Timp A0866 Cod 5 Puncte

10. 100 metri spate (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:08:84 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:14:36 Timp A0025 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert NAVI 01:15:22 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:15:25 Timp A0068 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 01:16:19 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:19:75 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 01:21:23 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Motas Cristian CSS Dinamo 01:21:98 Timp A0139 Cod 1 Puncte
9 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:22:87 Timp A0224 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:24:48 Timp A0579 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:26:84 Timp A0329 Cod 0 Puncte
12 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:37:81 Timp A0138 Cod 0 Puncte

11. 100 metri spate (13 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:48 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:12:00 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:12:25 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip CSS Dinamo 01:12:83 Timp A0201 Cod 5 Puncte
5 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:14:49 Timp A0089 Cod 4 Puncte
6 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:15:91 Timp A0218 Cod 3 Puncte
7 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:22:98 Timp A0054 Cod 2 Puncte
8 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:24:60 Timp A0150 Cod 1 Puncte
9 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:29:50 Timp A0084 Cod 0 Puncte
10 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:39:99 Timp A0858 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte

12. 100 metri spate (15 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:04:83 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:07:70 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:08:28 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46 Timp A0857 Cod 5 Puncte

13. 100 metri spate (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 01:06:05 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

14. 100 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 01:05:05 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:09:17 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 01:10:66 Timp A0885 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:13:55 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:98 Timp A0142 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:21:09 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

15. 100 metri spate (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:19:50 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 01:20:45 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 01:20:87 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:22:75 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:22:85 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:25:75 Timp A0441 Cod 3 Puncte
7 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:27:50 Timp A0449 Cod 2 Puncte
8 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:27:52 Timp A0442 Cod 1 Puncte
9 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:28:06 Timp A0453 Cod 0 Puncte
10 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 01:28:96 Timp 1442 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:29:50 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:33:98 Timp A0444 Cod 0 Puncte
13 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:37:05 Timp A0443 Cod 0 Puncte
14 Ghioca Maria CSS Dinamo 01:50:39 Timp 2249 Cod 0 Puncte

16. 100 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:14:26 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:18:77 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Rusu Roberta NAVI 01:19:49 Timp A0640 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:20:11 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora Steaua CSA 01:20:56 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:21:28 Timp A0019 Cod 3 Puncte
7 Nita Andreea NAVI 01:25:01 Timp A0261 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:25:13 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:26:97 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:27:67 Timp A0131 Cod 0 Puncte
11 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:33:18 Timp A0177 Cod 0 Puncte
12 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:34:43 Timp A1028 Cod 0 Puncte

17. 100 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:12:21 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:18:29 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:18:95 Timp A0133 Cod 6 Puncte
4 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:19:47 Timp A0896 Cod 5 Puncte
5 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:19:79 Timp A0202 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:20:35 Timp A0029 Cod 3 Puncte

18. 100 metri spate (14 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:44 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:18:45 Timp A0163 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:19:70 Timp A0046 Cod 6 Puncte
4 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34 Timp A0158 Cod 5 Puncte
5 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:28:81 Timp A0151 Cod 4 Puncte
6 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:33:36 Timp A0866 Cod 3 Puncte
7 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:33:91 Timp A0096 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:36:37 Timp A0865 Cod 1 Puncte

19. 400 metri bras (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 05:52:67 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Serdin Cosmin NAVI 06:04:63 Timp A0197 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert NAVI 06:09:82 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 06:32:31 Timp A0579 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian CSS Dinamo 06:39:44 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 08:16:02 Timp 1329 Cod 3 Puncte
7 Coman Tudor CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2248 Cod 0 Puncte

20. 400 metri bras (13 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 06:11:56 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 06:31:66 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Eremia Alexandru Median Bucuresti 06:34:37 Timp A1065 Cod 6 Puncte
4 Romas Catalin Bucharest Sport Club 06:41:50 Timp A0185 Cod 5 Puncte
5 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 06:46:01 Timp A0081 Cod 4 Puncte
6 Stanciu Eduard CSS Dinamo 07:03:07 Timp 1336 Cod 3 Puncte
7 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 07:04:09 Timp A0049 Cod 2 Puncte
8 Andrei Razvan CSS Dinamo 07:48:23 Timp A0007 Cod 1 Puncte
9 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 08:06:10 Timp A0527 Cod 0 Puncte

21. 400 metri bras (11 ani) F

1 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 06:38:14 Timp A0455 Cod 9 Puncte
2 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 06:49:67 Timp A0144 Cod 7 Puncte
3 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 07:05:11 Timp A0315 Cod 6 Puncte
4 Mocanu Cristina Erika NAVI 07:07:37 Timp A0625 Cod 5 Puncte
5 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 07:09:64 Timp A0444 Cod 4 Puncte
6 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 07:12:99 Timp 1669 Cod 3 Puncte
7 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 07:36:46 Timp 1808 Cod 2 Puncte
8 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 08:52:75 Timp 2380 Cod 1 Puncte
9 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0439 Cod 0 Puncte
10 Ghioca Maria CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2249 Cod 0 Puncte

22. 400 metri bras (12 ani) F

1 Stan Denisa CSS Dinamo 06:12:06 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Nita Andreea NAVI 06:21:38 Timp A0261 Cod 7 Puncte
3 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 06:38:35 Timp A0030 Cod 6 Puncte
4 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 06:39:53 Timp A0204 Cod 5 Puncte
5 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 07:03:48 Timp A0363 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Corina Steaua CSA 07:17:19 Timp A0613 Cod 3 Puncte
7 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 07:33:77 Timp A0140 Cod 2 Puncte
8 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 07:45:12 Timp A0160 Cod 1 Puncte

23. 200 metri bras (14 ani) B

1 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:03:50 Timp A0120 Cod 9 Puncte
2 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:08:56 Timp A0142 Cod 7 Puncte

24. 200 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:34:01 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 03:08:86 Timp A0850 Cod 7 Puncte

26. 200 metri bras (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:48:77 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:01:56 Timp A0856 Cod 7 Puncte

27. 200 metri bras (14 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:58:52 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 03:16:59 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:19:71 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 03:28:38 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 03:29:60 Timp A0866 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:32:00 Timp A0151 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 03:33:22 Timp A0865 Cod 2 Puncte

28. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:09:15 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares NAVI 01:10:90 Timp A0128 Cod 7 Puncte
3 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:12:33 Timp A0067 Cod 6 Puncte
4 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:12:94 Timp A0223 Cod 5 Puncte
5 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:18:42 Timp A0025 Cod 4 Puncte
6 Motas Cristian CSS Dinamo 01:20:58 Timp A0139 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 01:20:67 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:21:09 Timp A0329 Cod 1 Puncte
9 Serdin Cosmin NAVI 01:21:84 Timp A0197 Cod 0 Puncte
10 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:24:18 Timp A0513 Cod 0 Puncte
11 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:25:42 Timp A0121 Cod 0 Puncte
12 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 01:27:40 Timp A0592 Cod 0 Puncte
13 Danila Cristian Nicolae CSS 1 Bucuresti 01:36:46 Timp A0337 Cod 0 Puncte
14 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:40:52 Timp A0224 Cod 0 Puncte

29. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:10:34 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:12:72 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:12:84 Timp A0054 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:14:10 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:14:56 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:16:30 Timp A0023 Cod 3 Puncte
7 Sandru Paul Eduard Performer 01:16:65 Timp A0837 Cod 2 Puncte
8 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:19:54 Timp A1065 Cod 1 Puncte
9 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:20:28 Timp A0089 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:20:30 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:32:97 Timp A0007 Cod 0 Puncte
12 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:42:43 Timp A1036 Cod 0 Puncte
13 Vilcinschi Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte

30. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:01:00 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:05:15 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:08:84 Timp A0882 Cod 6 Puncte
4 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:23 Timp A0857 Cod 5 Puncte
5 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 01:12:17 Timp A0845 Cod 4 Puncte
6 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:17:84 Timp A0890 Cod 3 Puncte

31. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 01:02:58 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 01:04:50 Timp A0944 Cod 7 Puncte

32. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:31 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:05:46 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:06:12 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:07:78 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:53 Timp A0093 Cod 4 Puncte
6 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16 Timp A0008 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:26:33 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

33. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:15:15 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 01:15:64 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:20:56 Timp A0556 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:20:71 Timp A0442 Cod 5 Puncte
5 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:27:78 Timp 1669 Cod 4 Puncte
6 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 01:28:13 Timp 1442 Cod 3 Puncte
7 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:30:51 Timp A0317 Cod 2 Puncte
8 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:31:26 Timp A0625 Cod 1 Puncte
9 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:34:03 Timp A0449 Cod 0 Puncte
10 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:43:19 Timp A0318 Cod 0 Puncte

34. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:13:02 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:13:77 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Stan Denisa CSS Dinamo 01:14:89 Timp A0648 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:16:00 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:17:50 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:17:69 Timp A0367 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta NAVI 01:20:06 Timp A0640 Cod 2 Puncte
8 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 01:22:28 Timp A0331 Cod 1 Puncte
9 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:22:45 Timp A0463 Cod 0 Puncte
10 Dragan Theodora Steaua CSA 01:27:41 Timp A0262 Cod 0 Puncte
11 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:30:87 Timp A1028 Cod 0 Puncte
12 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:44:96 Timp A0750 Cod 0 Puncte

35. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:11:56 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:21:34 Timp A0202 Cod 7 Puncte

36. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:12:82 Timp A0046 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 01:15:06 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:19:10 Timp A0163 Cod 6 Puncte

37. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:24:93 Timp A0888 Cod 9 Puncte

39. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 05:09:02 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 05:13:87 Timp A0885 Cod 7 Puncte

40. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:28:78 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:33:85 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 06:01:94 Timp A0107 Cod 6 Puncte

41. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 05:39:53 Timp A0209 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

42. 100 metri liber (11 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 01:08:08 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:09:73 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:10:42 Timp A0455 Cod 6 Puncte
4 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 01:11:37 Timp A0445 Cod 5 Puncte
5 Gadea Ioana NAVI 01:11:73 Timp A0076 Cod 4 Puncte
6 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:12:81 Timp A0441 Cod 3 Puncte
7 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 01:12:94 Timp A0556 Cod 2 Puncte
8 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 01:13:58 Timp 1442 Cod 1 Puncte
9 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:14:46 Timp A0442 Cod 0 Puncte
10 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:16:22 Timp A0625 Cod 0 Puncte
11 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:20:21 Timp A0449 Cod 0 Puncte
12 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:20:62 Timp A0317 Cod 0 Puncte
13 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:20:90 Timp A0453 Cod 0 Puncte
14 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:21:28 Timp A0318 Cod 0 Puncte
15 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:27:24 Timp A0443 Cod 0 Puncte
16 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 01:27:50 Timp 2380 Cod 0 Puncte
17 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 01:30:23 Timp 1808 Cod 0 Puncte
18 Ghioca Maria CSS Dinamo 01:56:16 Timp 2249 Cod 0 Puncte

43. 100 metri liber (12 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 01:04:11 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Gadea Claudia NAVI 01:06:17 Timp A0075 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:07:91 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 01:08:00 Timp A0331 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:08:63 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Rusu Roberta NAVI 01:09:19 Timp A0640 Cod 3 Puncte
7 Stan Denisa CSS Dinamo 01:10:06 Timp A0648 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:10:76 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:12:32 Timp A0463 Cod 0 Puncte
10 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:13:21 Timp A0363 Cod 0 Puncte
11 Dragan Theodora Steaua CSA 01:13:40 Timp A0262 Cod 0 Puncte
12 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:15:39 Timp A0780 Cod 0 Puncte
13 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:15:98 Timp A0177 Cod 0 Puncte
14 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 01:17:24 Timp A0030 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Corina Steaua CSA 01:17:88 Timp A0613 Cod 0 Puncte
16 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:19:43 Timp A1028 Cod 0 Puncte
17 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:22:09 Timp A0131 Cod 0 Puncte
18 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:22:84 Timp A0750 Cod 0 Puncte
19 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:23:06 Timp A0464 Cod 0 Puncte
20 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:33:22 Timp A0232 Cod 0 Puncte

46. 100 metri liber (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:01:42 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:03:40 Timp A0025 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert NAVI 01:05:25 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Serdin Cosmin NAVI 01:06:24 Timp A0197 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:06:79 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Marinica Rares NAVI 01:08:45 Timp A0128 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:09:28 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Motas Cristian CSS Dinamo 01:09:47 Timp A0139 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:10:82 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:22 Timp A0068 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:11:92 Timp A0329 Cod 0 Puncte
12 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:12:93 Timp A0513 Cod 0 Puncte
13 Cardasol Florin NAVI 01:14:43 Timp A0312 Cod 0 Puncte
14 Danila Cristian Nicolae CSS 1 Bucuresti 01:16:52 Timp A0337 Cod 0 Puncte
15 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:17:50 Timp A0224 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 01:18:27 Timp A0592 Cod 0 Puncte
17 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:18:30 Timp 1329 Cod 0 Puncte
18 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:18:38 Timp 1807 Cod 0 Puncte
19 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:26:72 Timp A0138 Cod 0 Puncte
20 Coman Tudor CSS Dinamo 01:29:14 Timp 2248 Cod 0 Puncte

47. 100 metri liber (13 ani) B

1 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:02:08 Timp A0073 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:03:34 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:04:03 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54 Timp A0868 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:06:77 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Sandru Paul Eduard Performer 01:07:25 Timp A0837 Cod 3 Puncte
7 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:07:70 Timp A0220 Cod 2 Puncte
8 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:07:93 Timp A0054 Cod 1 Puncte
9 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:08:00 Timp A0089 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:08:00 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:57 Timp A0081 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:14:55 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:14:56 Timp A0049 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Eduard CSS Dinamo 01:15:69 Timp 1336 Cod 0 Puncte
15 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:16:18 Timp A0855 Cod 0 Puncte
16 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:17:47 Timp A1036 Cod 0 Puncte
17 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:18:65 Timp A0150 Cod 0 Puncte
18 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14 Timp A0027 Cod 0 Puncte
19 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:21:15 Timp A0084 Cod 0 Puncte
20 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:31:83 Timp A0858 Cod 0 Puncte
21 Vilcinschi Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte

51. 200 metri liber (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:21:01 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:28:38 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:28:44 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:30:79 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 02:31:53 Timp A0856 Cod 4 Puncte
6 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 02:33:84 Timp A0133 Cod 3 Puncte
7 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:35:10 Timp A0029 Cod 2 Puncte
8 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:50:03 Timp A0172 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

52. 200 metri liber (14 ani) F

1 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 02:23:75 Timp A0234 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 02:27:49 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 02:28:49 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 02:30:62 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 02:32:25 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:33:74 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:45:96 Timp A0158 Cod 2 Puncte

53. 200 metri liber (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:05:10 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:08:21 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:08:93 Timp A0189 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:13:47 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:14:59 Timp A0196 Cod 4 Puncte
6 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:14:73 Timp A0148 Cod 3 Puncte
7 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:25:87 Timp A0093 Cod 2 Puncte
8 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:30:85 Timp A0893 Cod 1 Puncte
9 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:34:45 Timp A0207 Cod 0 Puncte
10 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 02:43:30 Timp A0008 Cod 0 Puncte
11 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

54. 200 metri liber (15 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 02:12:56 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:16:75 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:29:13 Timp A0890 Cod 6 Puncte
4 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:39:04 Timp A0857 Cod 5 Puncte

55. 200 metri liber (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:07:86 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

56. 400 metri spate (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 05:42:34 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 05:45:48 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 05:47:31 Timp A0088 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 05:52:45 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 06:12:51 Timp A0441 Cod 4 Puncte
6 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 06:17:28 Timp 1442 Cod 3 Puncte
7 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 06:19:82 Timp A0144 Cod 2 Puncte
8 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 06:21:96 Timp A0453 Cod 1 Puncte
9 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:23:04 Timp A0449 Cod 0 Puncte
10 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 06:24:33 Timp A0442 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 06:32:53 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 06:54:21 Timp A0444 Cod 0 Puncte
13 Ghioca Maria CSS Dinamo 06:57:52 Timp 2249 Cod 0 Puncte
14 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 06:58:27 Timp A0443 Cod 0 Puncte

57. 400 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 05:23:81 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie Steaua CSA 05:45:53 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Rusu Roberta NAVI 05:46:66 Timp A0640 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora Steaua CSA 05:47:84 Timp A0262 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 05:49:03 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 05:51:84 Timp A0467 Cod 3 Puncte
7 Nita Andreea NAVI 06:08:09 Timp A0261 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 06:11:46 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 06:33:18 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 06:39:00 Timp A0177 Cod 0 Puncte
11 Mateicu Cristina Steaua CSA 06:40:66 Timp A0131 Cod 0 Puncte
12 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

58. 400 metri spate (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 05:13:03 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 05:30:25 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 05:35:57 Timp A0068 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 05:36:11 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Motas Cristian CSS Dinamo 05:46:84 Timp A0139 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 05:48:56 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 05:57:73 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 06:09:50 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 06:10:78 Timp A0224 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 06:20:35 Timp A0329 Cod 0 Puncte
11 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 06:48:18 Timp A0138 Cod 0 Puncte
12 Marinica Rares NAVI 99:99:99 Timp A0128 Cod 0 Puncte

59. 400 metri spate (13 ani) B

1 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:07:31 Timp A0868 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 05:10:24 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 05:15:89 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 05:18:87 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 05:35:65 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Hanta Codrin CSS Dinamo 05:36:46 Timp A0089 Cod 3 Puncte
7 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 05:57:26 Timp A0054 Cod 2 Puncte
8 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 06:18:23 Timp A0150 Cod 1 Puncte
9 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 06:36:66 Timp A0084 Cod 0 Puncte
10 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 07:15:92 Timp A0858 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte

60. 200 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:35:57 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:49:72 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:51:42 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 02:55:34 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

61. 200 metri spate (14 ani) F

1 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 02:43:38 Timp A0163 Cod 9 Puncte
2 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 02:51:31 Timp A0158 Cod 7 Puncte
3 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:10:16 Timp A0151 Cod 6 Puncte

62. 200 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:21:06 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:27:80 Timp A0120 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:29:95 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 02:31:15 Timp A0885 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 02:43:48 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 02:46:53 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:48:20 Timp A0142 Cod 2 Puncte
8 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:52:99 Timp A0893 Cod 1 Puncte

63. 200 metri spate (15 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 02:23:09 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:25:96 Timp A0882 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:26:84 Timp A0888 Cod 6 Puncte

64. 200 metri spate (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:23:10 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

65. 100 metri bras (11 ani) F

1 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:27:39 Timp A0455 Cod 9 Puncte
2 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:30:28 Timp A0439 Cod 7 Puncte
3 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:34:08 Timp A0144 Cod 6 Puncte
4 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:38:00 Timp A0315 Cod 5 Puncte
4 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:38:00 Timp 1669 Cod 5 Puncte
5 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:38:81 Timp A0444 Cod 4 Puncte
6 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 01:39:58 Timp 1808 Cod 3 Puncte
7 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:42:56 Timp A0625 Cod 2 Puncte
8 Gurau Alexandra Karina CSS 2 Bucuresti 01:57:09 Timp 2380 Cod 1 Puncte
9 Ghioca Maria CSS Dinamo 02:04:55 Timp 2249 Cod 0 Puncte

66. 100 metri bras (12 ani) F

1 Stan Denisa CSS Dinamo 01:26:28 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Nita Andreea NAVI 01:27:99 Timp A0261 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:32:68 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 01:32:74 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:33:56 Timp A0363 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Corina Steaua CSA 01:37:17 Timp A0613 Cod 3 Puncte
7 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:39:78 Timp A0140 Cod 2 Puncte
8 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:42:58 Timp A0160 Cod 1 Puncte

67. 100 metri bras (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:20:76 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:24:92 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:29:92 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:40:93 Timp A0172 Cod 5 Puncte

68. 100 metri bras (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:25:86 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:33:30 Timp A0226 Cod 7 Puncte
3 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:36:54 Timp A0866 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:37:34 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:41:51 Timp A0865 Cod 4 Puncte
6 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:42:77 Timp A0096 Cod 3 Puncte

69. 100 metri bras (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:17:09 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert NAVI 01:20:91 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 01:24:08 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:27:47 Timp A0579 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:30:94 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:53:72 Timp 1329 Cod 3 Puncte
7 Coman Tudor CSS Dinamo 02:03:09 Timp 2248 Cod 2 Puncte

70. 100 metri bras (13 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 01:24:56 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:25:45 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:30:43 Timp A1065 Cod 6 Puncte
4 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:30:92 Timp A0185 Cod 5 Puncte
5 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:26 Timp A0081 Cod 4 Puncte
6 Stanciu Eduard CSS Dinamo 01:35:30 Timp 1336 Cod 3 Puncte
7 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:37:84 Timp A0049 Cod 2 Puncte
8 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:39:67 Timp A0007 Cod 1 Puncte
9 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:47:48 Timp A0527 Cod 0 Puncte

71. 100 metri bras (14 ani) B

1 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:19:62 Timp A0878 Cod 9 Puncte
2 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:30:51 Timp A0142 Cod 7 Puncte
3 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:44:45 Timp 2358 Cod 6 Puncte

72. 100 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:12:63 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:28:31 Timp A0850 Cod 7 Puncte

74. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:39:45 Timp A0107 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:44:49 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:57:09 Timp 1885 Cod 6 Puncte

75. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:44:22 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:44:85 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:46:00 Timp A0046 Cod 6 Puncte

76. 200 metri fluture (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:19:99 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:25:56 Timp A0148 Cod 7 Puncte

77. 200 metri fluture (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:24:08 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 02:53:85 Timp A0845 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0857 Cod 0 Puncte

78. 200 metri fluture (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:19:66 Timp A0313 Cod 9 Puncte

79. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:39:65 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:50:06 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 02:51:69 Timp A0856 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:54:14 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:18:80 Timp A0172 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

80. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 02:43:50 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 02:46:75 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 02:47:71 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:49:63 Timp A0231 Cod 5 Puncte
5 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:00:83 Timp A0226 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:22:74 Timp A0151 Cod 3 Puncte
7 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte
8 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0094 Cod 0 Puncte

81. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:19:66 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:26:58 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 02:29:20 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:29:40 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:37:00 Timp A0196 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:39:00 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:46:72 Timp A0093 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 02:51:32 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:51:83 Timp A0893 Cod 0 Puncte

82. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:31:81 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:34:15 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:52:38 Timp A0890 Cod 6 Puncte