Rezultatele finale pentru Cupa Bucuresti - Asseco 2011 - Open - Copii intre 9 - 16 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:72 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea NAVI 00:33:09 Timp A0614 Cod 6 Puncte
4 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:33:43 Timp A0433 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 00:34:51 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:34:61 Timp A0025 Cod 3 Puncte
7 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp A0223 Cod 2 Puncte
8 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:36 Timp A0121 Cod 1 Puncte
9 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:35:63 Timp A0430 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:35:65 Timp A0579 Cod 0 Puncte
11 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:35:66 Timp A0091 Cod 0 Puncte
12 Cardasol Florin NAVI 00:36:37 Timp A0312 Cod 0 Puncte
13 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:36:61 Timp A0197 Cod 0 Puncte
14 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:37:08 Timp A0586 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:37:24 Timp A0329 Cod 0 Puncte
16 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:37:79 Timp A0513 Cod 0 Puncte
17 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:38:77 Timp A0328 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:39:20 Timp A0592 Cod 0 Puncte
19 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:39:21 Timp A1053 Cod 0 Puncte
20 Cosug Andrei NAVI 00:39:91 Timp A0310 Cod 0 Puncte
21 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:40:37 Timp A0224 Cod 0 Puncte
22 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:44:23 Timp A0336 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:44:41 Timp A1075 Cod 0 Puncte
24 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:47 Timp A0138 Cod 0 Puncte
25 Ilie Radu NAVI 00:44:57 Timp A0101 Cod 0 Puncte
26 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:44:74 Timp A0602 Cod 0 Puncte
27 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:44:76 Timp A1036 Cod 0 Puncte
28 Zorliu Stefan Alexandru CSM Pitesti 00:45:00 Timp A1055 Cod 0 Puncte
29 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:16 Timp A0186 Cod 0 Puncte
30 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63 Timp A0517 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Filip CSM Pitesti 00:46:82 Timp A1064 Cod 0 Puncte
32 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 00:48:51 Timp A0033 Cod 0 Puncte
33 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:51:59 Timp A1067 Cod 0 Puncte
34 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:52:12 Timp A0770 Cod 0 Puncte
35 Marinescu Sebastian CSM Pitesti 00:53:17 Timp A1054 Cod 0 Puncte
36 Uleanu Dragos Florin CSM Pitesti 01:06:93 Timp A1056 Cod 0 Puncte
37 Kacso-Carstocea Matei C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0335 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:33:22 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:34:46 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:36:15 Timp A1057 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:36:58 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:36:72 Timp A0402 Cod 4 Puncte
6 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:00 Timp A0427 Cod 3 Puncte
7 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:37:77 Timp A0306 Cod 2 Puncte
8 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:37:96 Timp A0428 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:38:09 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:39:33 Timp A0426 Cod 0 Puncte
11 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:39:44 Timp A0321 Cod 0 Puncte
12 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14 Timp A0123 Cod 0 Puncte
13 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:40:56 Timp A0488 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:40:61 Timp A0326 Cod 0 Puncte
15 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:41:07 Timp A0327 Cod 0 Puncte
16 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:42:38 Timp A0212 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:42:50 Timp A0594 Cod 0 Puncte
18 Gheorghe Stefan Lucian CSM Pitesti 00:42:51 Timp A1059 Cod 0 Puncte
19 Iorga Rusten Andrei CSM Pitesti 00:43:18 Timp A1060 Cod 0 Puncte
20 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:44:63 Timp A1061 Cod 0 Puncte
21 Roceanu Andrei NAVI 00:44:73 Timp A0309 Cod 0 Puncte
22 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:46:15 Timp A0320 Cod 0 Puncte
23 Neaga Mihai Laurentiu CSM Pitesti 00:46:98 Timp A1058 Cod 0 Puncte
24 Mitelut Stefan NAVI 00:48:45 Timp A0753 Cod 0 Puncte
25 Oprea Serban Gabriel CSM Pitesti 00:48:71 Timp A1062 Cod 0 Puncte
26 Minciu Edward NAVI 00:48:87 Timp A0307 Cod 0 Puncte
27 Soare Mihai NAVI 00:52:58 Timp A0766 Cod 0 Puncte
28 Matache Nicolae Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:29 Timp A0466 Cod 0 Puncte
29 Petroff Andrei C S Intersport 2004 00:58:30 Timp A0333 Cod 0 Puncte
30 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 99:99:99 Timp A1063 Cod 0 Puncte
31 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0637 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:31:82 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09 Timp A0185 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:34:15 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:34:49 Timp A0071 Cod 5 Puncte
5 Badica Tudor CSS Dinamo 00:34:66 Timp A0011 Cod 4 Puncte
6 Vasile Vlad NAVI 00:34:81 Timp A0225 Cod 3 Puncte
7 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:34:84 Timp A0136 Cod 2 Puncte
8 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:34:87 Timp A0023 Cod 1 Puncte
9 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:34:95 Timp A0073 Cod 0 Puncte
10 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 00:34:97 Timp A0078 Cod 0 Puncte
11 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:48 Timp A0081 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 00:35:81 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Cuculea Sefan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:19 Timp A0054 Cod 0 Puncte
14 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:28 Timp A0125 Cod 0 Puncte
15 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:36:66 Timp A0169 Cod 0 Puncte
16 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:36:68 Timp A0089 Cod 0 Puncte
17 Licu Albert Tenis Club 2000 00:37:84 Timp A0876 Cod 0 Puncte
18 Raducu Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:94 Timp A0859 Cod 0 Puncte
19 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:39:29 Timp A1052 Cod 0 Puncte
20 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:39:99 Timp A0007 Cod 0 Puncte
21 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:40:26 Timp A0150 Cod 0 Puncte
22 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:40:50 Timp A0084 Cod 0 Puncte
23 Sandru Paul Eduard NAVI 00:41:26 Timp A0837 Cod 0 Puncte
24 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:41:41 Timp A1074 Cod 0 Puncte
25 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:41:64 Timp A0049 Cod 0 Puncte
26 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:42:94 Timp A0858 Cod 0 Puncte
27 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:44:39 Timp A0222 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 00:44:84 Timp A1077 Cod 0 Puncte
29 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:52:60 Timp A1065 Cod 0 Puncte
30 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:06:73 Timp A0527 Cod 0 Puncte
31 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:28:28 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:28:84 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:29:03 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:30:71 Timp A0120 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 00:31:57 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:31:69 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:31:99 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:32:04 Timp A0148 Cod 0 Puncte
10 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 00:32:80 Timp A0119 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Mihai Petrolul Ploiesti 00:32:83 Timp A1090 Cod 0 Puncte
12 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 00:33:09 Timp A1089 Cod 0 Puncte
13 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:33:41 Timp A0147 Cod 0 Puncte
14 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:33:51 Timp A0230 Cod 0 Puncte
15 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:34:07 Timp A0047 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:34:31 Timp A0106 Cod 0 Puncte
17 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:34:52 Timp A0001 Cod 0 Puncte
18 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:34:66 Timp A0207 Cod 0 Puncte
19 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 00:34:66 Timp A1091 Cod 0 Puncte
20 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:00 Timp A0093 Cod 0 Puncte
21 Tudose Vlad NAVI 00:36:74 Timp A0885 Cod 0 Puncte
22 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97 Timp A0142 Cod 0 Puncte
23 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:37:14 Timp A0880 Cod 0 Puncte
24 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:37:49 Timp A0008 Cod 0 Puncte
25 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 00:37:70 Timp A0881 Cod 0 Puncte
26 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:39:79 Timp A0893 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (13 ani) B

1 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:29:81 Timp A0849 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 00:30:03 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Cauc Dan CSS Ploiesti 00:30:28 Timp A1083 Cod 6 Puncte
4 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 00:30:55 Timp A0844 Cod 5 Puncte
5 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62 Timp A1072 Cod 4 Puncte
6 Dan Cosmin Aqua Center Buzau 00:31:01 Timp A0036 Cod 3 Puncte
7 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:31:03 Timp A0853 Cod 2 Puncte
8 Dobos Florin VIPSANGYM Piatra Neamt 00:31:18 Timp A1100 Cod 1 Puncte
9 Golovca Valentin CSS Dinamo 00:31:57 Timp A0846 Cod 0 Puncte
10 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:31:73 Timp A0890 Cod 0 Puncte
11 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:31:93 Timp A0888 Cod 0 Puncte
12 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:37 Timp A0850 Cod 0 Puncte
13 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 00:33:13 Timp A0889 Cod 0 Puncte
14 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:33:75 Timp A0845 Cod 0 Puncte
15 Neofet Theodor Bucharest Sport Club 00:33:97 Timp A0883 Cod 0 Puncte
16 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69 Timp A0851 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (14 ani) B

1 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 00:28:57 Timp A0997 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 00:28:80 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:63 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Simion Vlad Cristian NAVI 00:29:77 Timp A0313 Cod 5 Puncte
5 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 00:30:39 Timp A0917 Cod 4 Puncte
6 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:15 Timp A0961 Cod 3 Puncte
7 Kera Robert Bucharest Sport Club 00:31:47 Timp A0995 Cod 2 Puncte

7. 50 metri liber (15 ani) B

1 Cherestes Andrei Steaua CSA 00:26:47 Timp A0905 Cod 9 Puncte
2 Anghel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:27:76 Timp A1073 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Bucharest Sport Club 00:28:47 Timp A0990 Cod 6 Puncte
4 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 00:28:77 Timp A0992 Cod 5 Puncte
5 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 00:30:61 Timp A0993 Cod 4 Puncte

8. 50 metri liber (16 ani) B

1 Albu Raul Steaua CSA 00:25:67 Timp A0909 Cod 9 Puncte
2 Nica Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:80 Timp A0941 Cod 7 Puncte
3 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:26:88 Timp A0914 Cod 6 Puncte
4 Mucenica Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 00:26:93 Timp A0942 Cod 5 Puncte

9. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:37:12 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:37:65 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:38:10 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:38:44 Timp A0456 Cod 5 Puncte
5 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:38:62 Timp A0556 Cod 4 Puncte
6 Danciu Sara NAVI 00:38:71 Timp A0057 Cod 3 Puncte
7 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:39:05 Timp A0591 Cod 2 Puncte
8 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:39:92 Timp A0455 Cod 1 Puncte
9 Mustatea Ana NAVI 00:39:96 Timp A0144 Cod 0 Puncte
10 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:40:96 Timp A0317 Cod 0 Puncte
11 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:41:20 Timp A0355 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:43:57 Timp A0318 Cod 0 Puncte
13 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:45:20 Timp A0625 Cod 0 Puncte
14 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:47:19 Timp A0449 Cod 0 Puncte
15 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:47:21 Timp A0315 Cod 0 Puncte
16 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:48:74 Timp A0457 Cod 0 Puncte
17 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:51:41 Timp A0638 Cod 0 Puncte
18 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:54:43 Timp A0256 Cod 0 Puncte
19 Boboc Maria NAVI 00:54:93 Timp A0255 Cod 0 Puncte
20 Georgescu Andreea NAVI 00:58:49 Timp A0258 Cod 0 Puncte
21 Lapadatu Ioana Alexandra NAVI 00:59:99 Timp A0254 Cod 0 Puncte
22 Zavoianu Alexandra CSM Pitesti 99:99:99 Timp A1051 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:33:29 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Ingrid Dinamo Bucuresti 00:33:35 Timp A0178 Cod 7 Puncte
3 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:35:06 Timp A0367 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria NAVI 00:35:99 Timp A0032 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora NAVI 00:37:42 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Sima Ana CSS Ploiesti 00:37:69 Timp A1080 Cod 3 Puncte
7 Stan Denisa NAVI 00:37:73 Timp A0648 Cod 2 Puncte
8 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:38:05 Timp A0166 Cod 1 Puncte
9 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:38:45 Timp A0058 Cod 0 Puncte
10 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:62 Timp A0019 Cod 0 Puncte
11 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:38:83 Timp A0616 Cod 0 Puncte
12 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:86 Timp A0467 Cod 0 Puncte
13 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:39:06 Timp A0214 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Adriana Mihaela CSM Pitesti 00:39:27 Timp A1047 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:39:37 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:40:03 Timp A0370 Cod 0 Puncte
17 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:40:16 Timp A0204 Cod 0 Puncte
18 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:40:17 Timp A0319 Cod 0 Puncte
19 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:40:48 Timp A0020 Cod 0 Puncte
20 Rijnea Ruxandra CSS Ploiesti 00:40:83 Timp A1079 Cod 0 Puncte
21 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:41:82 Timp A0140 Cod 0 Puncte
22 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:41:87 Timp A0017 Cod 0 Puncte
23 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:42:14 Timp A0463 Cod 0 Puncte
24 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:42:33 Timp A0205 Cod 0 Puncte
25 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:42:64 Timp A1050 Cod 0 Puncte
26 Buzila Alexandra Ioana CSM Pitesti 00:43:32 Timp A1049 Cod 0 Puncte
27 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:43:37 Timp A0152 Cod 0 Puncte
28 Constantin Andra Maria CSM Pitesti 00:44:63 Timp A1048 Cod 0 Puncte
29 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:47:61 Timp A0160 Cod 0 Puncte
30 Siliste Maria Median Bucuresti 00:47:77 Timp A0198 Cod 0 Puncte
31 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:48:23 Timp A0232 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (11 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:32:63 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:33:99 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:34:03 Timp A0193 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:34:13 Timp A0896 Cod 4 Puncte
6 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 00:34:29 Timp A0869 Cod 3 Puncte
7 Dascalescu Dana VIPSANGYM Piatra Neamt 00:34:64 Timp A1099 Cod 2 Puncte
8 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 00:34:96 Timp A0053 Cod 1 Puncte
9 Pascu Iustina VIPSANGYM Piatra Neamt 00:35:73 Timp A1098 Cod 0 Puncte
10 Cretu Simona Tenis Club 2000 00:36:36 Timp A0052 Cod 0 Puncte
11 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:49 Timp A0149 Cod 0 Puncte
12 Pascu Flores Cezara NAVI 00:37:58 Timp A0264 Cod 0 Puncte
13 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:38:53 Timp A0107 Cod 0 Puncte
14 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:38:84 Timp A0133 Cod 0 Puncte
15 Pitulan Antonia NAVI 00:39:05 Timp A0167 Cod 0 Puncte
16 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:39:60 Timp A0172 Cod 0 Puncte
17 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 00:39:65 Timp A0153 Cod 0 Puncte
18 Brauer Renate Maria CSM Pitesti 00:40:17 Timp A1045 Cod 0 Puncte
19 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81 Timp A0022 Cod 0 Puncte
20 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 00:43:79 Timp A0215 Cod 0 Puncte
21 Nuta Alexandra Club Daimon 00:47:67 Timp A0530 Cod 0 Puncte
22 Gheorghe Alexandra CSM Pitesti 01:10:53 Timp A1046 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 00:30:96 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 00:31:09 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 00:31:76 Timp A1092 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:95 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 00:31:99 Timp A1097 Cod 4 Puncte
6 Sintea Chira Teodora NAVI 00:32:44 Timp A0266 Cod 3 Puncte
7 Moraru Mihaela Petrolul Ploiesti 00:33:79 Timp A1093 Cod 2 Puncte
8 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 00:34:93 Timp A1094 Cod 1 Puncte
9 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 00:35:02 Timp A0087 Cod 0 Puncte
10 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:37 Timp A0046 Cod 0 Puncte
11 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 00:35:93 Timp A0163 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:37:31 Timp A0158 Cod 0 Puncte
13 Cirstea Andreea Petrolul Ploiesti 00:38:66 Timp A1095 Cod 0 Puncte
14 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:39:78 Timp A0013 Cod 0 Puncte
15 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:42:61 Timp A0059 Cod 0 Puncte
16 Burlacu Aurora CSS 2 Bucuresti 00:45:42 Timp A0865 Cod 0 Puncte
17 Ilie Oana Diandra CSS 2 Bucuresti 00:46:77 Timp A0866 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (13 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 00:28:49 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 00:31:13 Timp A0267 Cod 7 Puncte
3 Stoica Luciana CSS Ploiesti 00:31:19 Timp A1085 Cod 6 Puncte
4 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47 Timp A0964 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:55 Timp A0963 Cod 4 Puncte
6 Statescu Teodora Delfinul Bucuresti 00:32:84 Timp A0984 Cod 3 Puncte
7 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:33:14 Timp A0929 Cod 2 Puncte
8 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 00:33:58 Timp A1076 Cod 1 Puncte
9 Bleotu Iulia Median Bucuresti 00:37:14 Timp A1068 Cod 0 Puncte
10 Alexe Monica Maria Bucharest Sport Club 00:37:53 Timp A0559 Cod 0 Puncte
11 Becheanu Teodora Median Bucuresti 00:37:88 Timp A0928 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 00:30:32 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Ivacson Bianca VIPSANGYM Piatra Neamt 00:30:38 Timp A1096 Cod 7 Puncte
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 00:30:73 Timp A0935 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:31:64 Timp A0982 Cod 5 Puncte
5 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 00:32:30 Timp A0981 Cod 4 Puncte
6 Sima Bianca CSS Ploiesti 00:32:36 Timp A1086 Cod 3 Puncte
7 Savastita Andreea Delfinul Bucuresti 00:33:68 Timp A1071 Cod 2 Puncte
8 Macovei Irina Delfinul Bucuresti 00:34:99 Timp A0986 Cod 1 Puncte

15. 50 metri liber (15 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 00:27:94 Timp A0908 Cod 9 Puncte
2 Ganovici Viviana Steaua CSA 00:31:32 Timp A0910 Cod 7 Puncte
3 Capra Maria Median Bucuresti 00:34:64 Timp A0926 Cod 6 Puncte

16. 50 metri liber (16 ani) F

1 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 00:29:14 Timp A1044 Cod 9 Puncte
2 Manac Antoanela Felicia CSM Pitesti 00:29:23 Timp A1043 Cod 7 Puncte
3 Singuran Andra Ioana CSM Pitesti 00:29:65 Timp A1042 Cod 6 Puncte
4 Idriceanu Diandra CSS Ploiesti 00:30:08 Timp A1087 Cod 5 Puncte
5 Dragan Andreea Silvia Steaua CSA 00:30:38 Timp A0915 Cod 4 Puncte

17. 50 metri bras (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:43:69 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:46:07 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:48:29 Timp A0426 Cod 6 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:50:18 Timp A1057 Cod 5 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:50:46 Timp A0306 Cod 4 Puncte
6 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:51:03 Timp A0305 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:51:56 Timp A0326 Cod 2 Puncte
8 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:53:55 Timp A0488 Cod 1 Puncte
9 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:53:97 Timp A0123 Cod 0 Puncte
10 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:54:56 Timp A0327 Cod 0 Puncte
11 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:55:16 Timp A0212 Cod 0 Puncte
12 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:56:09 Timp A0408 Cod 0 Puncte
13 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:30 Timp A0427 Cod 0 Puncte
14 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:58:22 Timp A0428 Cod 0 Puncte
15 Oprea Serban Gabriel CSM Pitesti 01:00:13 Timp A1062 Cod 0 Puncte
16 Roceanu Andrei NAVI 01:00:84 Timp A0309 Cod 0 Puncte
17 Mitelut Stefan NAVI 01:01:85 Timp A0753 Cod 0 Puncte
18 Petroff Andrei C S Intersport 2004 01:05:44 Timp A0333 Cod 0 Puncte
19 Minciu Edward NAVI 01:06:81 Timp A0307 Cod 0 Puncte
20 Soare Mihai NAVI 01:09:73 Timp A0766 Cod 0 Puncte
21 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 01:14:26 Timp A0320 Cod 0 Puncte
22 Matache Nicolae Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74 Timp A0466 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0637 Cod 0 Puncte
24 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0321 Cod 0 Puncte

18. 50 metri bras (10 ani) B

1 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:42:30 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:43:98 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:44:72 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:21 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:45:43 Timp A0197 Cod 4 Puncte
6 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75 Timp A0067 Cod 3 Puncte
7 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:47:11 Timp A0091 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:47:70 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:20 Timp A0223 Cod 0 Puncte
10 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:50:05 Timp A0433 Cod 0 Puncte
11 Cardasol Florin NAVI 00:51:27 Timp A0312 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:52:13 Timp A0329 Cod 0 Puncte
13 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:52:13 Timp A0430 Cod 0 Puncte
14 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:52:50 Timp A1053 Cod 0 Puncte
15 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:52:54 Timp A0025 Cod 0 Puncte
16 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62 Timp A0186 Cod 0 Puncte
17 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:68 Timp A0517 Cod 0 Puncte
18 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:55:87 Timp A0513 Cod 0 Puncte
19 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:57:25 Timp A0602 Cod 0 Puncte
20 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:58:07 Timp A0336 Cod 0 Puncte
21 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:59:26 Timp A1036 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:59:56 Timp A0592 Cod 0 Puncte
23 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45 Timp A0033 Cod 0 Puncte
24 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:03:09 Timp A0586 Cod 0 Puncte
25 Cosug Andrei NAVI 01:03:10 Timp A0310 Cod 0 Puncte
26 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:54 Timp A0138 Cod 0 Puncte
27 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:07:10 Timp A0770 Cod 0 Puncte
28 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:08:57 Timp A1075 Cod 0 Puncte

19. 50 metri bras (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:42:25 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:47:36 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:47:78 Timp A0169 Cod 6 Puncte
4 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:95 Timp A0185 Cod 5 Puncte
5 Garbasevschi Matei CSS Dinamo 00:49:94 Timp A0078 Cod 4 Puncte
6 Badica Tudor CSS Dinamo 00:50:78 Timp A0011 Cod 3 Puncte
7 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:50:88 Timp A0136 Cod 2 Puncte
8 Cuculea Sefan Colegiul "Emil Racovita" 00:51:06 Timp A0054 Cod 1 Puncte
9 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15 Timp A0222 Cod 0 Puncte
10 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:52:21 Timp A0858 Cod 0 Puncte
11 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:52:29 Timp A0089 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:25 Timp A0081 Cod 0 Puncte
13 Sandru Paul Eduard NAVI 00:53:57 Timp A0837 Cod 0 Puncte
14 Raducu Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:66 Timp A0859 Cod 0 Puncte
15 Rusen David CSS Dinamo 00:53:76 Timp A0841 Cod 0 Puncte
16 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:54:19 Timp A0049 Cod 0 Puncte
17 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:54:95 Timp A1052 Cod 0 Puncte
18 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:56:96 Timp A0007 Cod 0 Puncte
19 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93 Timp A0084 Cod 0 Puncte
20 Vasilescu Adrian Alexandru Club Daimon 01:03:52 Timp A1077 Cod 0 Puncte
21 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:08:17 Timp A0527 Cod 0 Puncte
22 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte

20. 50 metri bras (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:68 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 00:38:97 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Coromelcea Victor CSS Ploiesti 00:39:20 Timp A1081 Cod 6 Puncte
4 Serban Mihai Denis NAVI 00:40:05 Timp A0195 Cod 5 Puncte
5 Nistor Mircea Aqua Center Buzau 00:40:54 Timp A0590 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 00:41:11 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:53 Timp A0196 Cod 2 Puncte
8 Duta Angelo Colegiul "Emil Racovita" 00:45:01 Timp A0072 Cod 1 Puncte
9 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:21 Timp A0142 Cod 0 Puncte
10 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:45:31 Timp A0230 Cod 0 Puncte
11 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:48:58 Timp A0047 Cod 0 Puncte
12 Tudose Vlad NAVI 00:49:90 Timp A0885 Cod 0 Puncte
13 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:57:44 Timp A0893 Cod 0 Puncte
14 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:57:78 Timp A0008 Cod 0 Puncte

21. 50 metri bras (13 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82 Timp A0849 Cod 7 Puncte
3 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:39:66 Timp A1082 Cod 6 Puncte
4 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:96 Timp A1072 Cod 5 Puncte
5 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:15 Timp A0850 Cod 4 Puncte
6 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 00:41:12 Timp A0889 Cod 3 Puncte
7 Neofet Theodor Bucharest Sport Club 00:45:13 Timp A0883 Cod 2 Puncte
8 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:46:45 Timp A0890 Cod 1 Puncte

22. 50 metri bras (14 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 00:36:29 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian NAVI 00:37:63 Timp A0314 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:80 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:18 Timp A0961 Cod 5 Puncte

23. 50 metri bras (15 ani) B

1 Cusmir Radu Steaua CSA 00:31:78 Timp A0906 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 00:35:33 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 00:36:45 Timp A0992 Cod 6 Puncte
4 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:10 Timp A1101 Cod 5 Puncte

24. 50 metri bras (16 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 00:31:04 Timp A0903 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20 Timp A0937 Cod 7 Puncte

25. 50 metri bras (9 ani) F

1 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35 Timp A0455 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 00:49:61 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:50:12 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana NAVI 00:51:68 Timp A0144 Cod 5 Puncte
5 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:53:10 Timp A0591 Cod 4 Puncte
6 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:53:19 Timp A0088 Cod 3 Puncte
7 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:53:68 Timp A0317 Cod 2 Puncte
8 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:53:86 Timp A0355 Cod 1 Puncte
9 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:54:83 Timp A0315 Cod 0 Puncte
10 Danciu Sara NAVI 00:55:65 Timp A0057 Cod 0 Puncte
11 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:59:03 Timp A0556 Cod 0 Puncte
12 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:00:48 Timp A0625 Cod 0 Puncte
13 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:01:23 Timp A0318 Cod 0 Puncte
14 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:04:92 Timp A0449 Cod 0 Puncte
15 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 01:05:64 Timp A0256 Cod 0 Puncte
16 Boboc Maria NAVI 01:10:92 Timp A0255 Cod 0 Puncte
17 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 01:11:29 Timp A0457 Cod 0 Puncte
18 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 01:12:83 Timp A0638 Cod 0 Puncte
19 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0456 Cod 0 Puncte

26. 50 metri bras (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:43:80 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Ingrid Dinamo Bucuresti 00:44:36 Timp A0178 Cod 7 Puncte
3 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:47:69 Timp A0058 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:49:05 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:49:11 Timp A0613 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria NAVI 00:50:04 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:50:08 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Stan Denisa NAVI 00:50:20 Timp A0648 Cod 1 Puncte
9 Sima Ana CSS Ploiesti 00:51:02 Timp A1080 Cod 0 Puncte
10 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:12 Timp A0204 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:51:64 Timp A0140 Cod 0 Puncte
12 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:52:03 Timp A0367 Cod 0 Puncte
13 Dragan Theodora NAVI 00:53:19 Timp A0262 Cod 0 Puncte
14 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:53:55 Timp A0467 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:53:86 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:54:06 Timp A0152 Cod 0 Puncte
17 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:54:10 Timp A0616 Cod 0 Puncte
18 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:54:11 Timp A0205 Cod 0 Puncte
19 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:54:75 Timp A0017 Cod 0 Puncte
20 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:56:69 Timp A0166 Cod 0 Puncte
21 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:57:16 Timp A0160 Cod 0 Puncte
22 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:57:97 Timp A0214 Cod 0 Puncte
23 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:58:50 Timp A1050 Cod 0 Puncte
24 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:59:26 Timp A0370 Cod 0 Puncte
25 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:59:27 Timp A0020 Cod 0 Puncte
26 Rijnea Ruxandra CSS Ploiesti 01:00:10 Timp A1079 Cod 0 Puncte
27 Nicolae Adriana Mihaela CSM Pitesti 01:00:83 Timp A1047 Cod 0 Puncte
28 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:05:11 Timp A0232 Cod 0 Puncte
29 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:09:56 Timp A0463 Cod 0 Puncte

27. 50 metri bras (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:41:78 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:42:13 Timp A0029 Cod 7 Puncte
3 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 00:43:58 Timp A0869 Cod 6 Puncte
4 Cretu Simona Tenis Club 2000 00:45:80 Timp A0052 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:46:21 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Pascu Flores Cezara NAVI 00:49:13 Timp A0264 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 00:49:49 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Pitulan Antonia NAVI 00:50:94 Timp A0167 Cod 1 Puncte
9 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59 Timp A0133 Cod 0 Puncte
10 Boesian Nevada Colegiul "Emil Racovita" 00:53:77 Timp A0022 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:57:47 Timp A0172 Cod 0 Puncte
12 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 00:58:17 Timp A0215 Cod 0 Puncte
13 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 01:01:79 Timp A0153 Cod 0 Puncte

28. 50 metri bras (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:40:84 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 00:42:72 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:45:44 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:47:98 Timp A0151 Cod 4 Puncte
6 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07 Timp A0013 Cod 3 Puncte
7 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:49:92 Timp A0059 Cod 2 Puncte
8 Ilie Oana Diandra CSS 2 Bucuresti 00:55:08 Timp A0866 Cod 1 Puncte
9 Burlacu Aurora CSS 2 Bucuresti 00:55:68 Timp A0865 Cod 0 Puncte

29. 50 metri bras (13 ani) F

1 Radu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:37:22 Timp A0943 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 00:37:49 Timp A0975 Cod 7 Puncte
3 Gogu Denisa Steaua CSA 00:37:52 Timp A0907 Cod 6 Puncte
4 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:40:18 Timp A0965 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:40:31 Timp A0963 Cod 4 Puncte
6 Statescu Teodora Delfinul Bucuresti 00:44:33 Timp A0984 Cod 3 Puncte
7 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 00:45:47 Timp A1076 Cod 2 Puncte
8 Bleotu Iulia Median Bucuresti 00:48:13 Timp A1068 Cod 1 Puncte
9 Becheanu Teodora Median Bucuresti 00:51:78 Timp A0928 Cod 0 Puncte
10 Alexe Monica Maria Bucharest Sport Club 00:54:08 Timp A0559 Cod 0 Puncte

30. 50 metri bras (14 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:39:71 Timp A0982 Cod 9 Puncte
2 Sima Bianca CSS Ploiesti 00:41:69 Timp A1086 Cod 7 Puncte
3 Savastita Andreea Delfinul Bucuresti 00:42:25 Timp A1071 Cod 6 Puncte
4 Anghel Maria NAVI 00:44:19 Timp A0269 Cod 5 Puncte
5 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 00:45:12 Timp A0983 Cod 4 Puncte

31. 50 metri bras (15 ani) F

1 Stroe Larisa Bucharest Sport Club 00:42:53 Timp A0996 Cod 9 Puncte
2 Capra Maria Median Bucuresti 00:46:75 Timp A0926 Cod 7 Puncte

32. 50 metri bras (16 ani) F

1 Buzatu Maria Steaua CSA 00:37:58 Timp A0902 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Beatrice CSM Pitesti 00:39:04 Timp A1078 Cod 7 Puncte
3 Singuran Andra Ioana CSM Pitesti 00:39:50 Timp A1042 Cod 6 Puncte
4 Manac Antoanela Felicia CSM Pitesti 00:39:72 Timp A1043 Cod 5 Puncte
5 Petcu Diana CSS Ploiesti 00:40:74 Timp A1088 Cod 4 Puncte

33. 100 metri spate (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:20:59 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 01:22:07 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:24:33 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Vasile Vlad NAVI 01:25:19 Timp A0225 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:27:53 Timp A0071 Cod 4 Puncte
6 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:28:67 Timp A0125 Cod 3 Puncte
7 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:34:24 Timp A0073 Cod 2 Puncte
8 Licu Albert Tenis Club 2000 01:42:75 Timp A0876 Cod 1 Puncte
9 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:46:14 Timp A0858 Cod 0 Puncte
10 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:47:51 Timp A0049 Cod 0 Puncte

34. 100 metri spate (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 01:15:37 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 01:17:52 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:18:64 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:19:06 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 01:21:04 Timp A1089 Cod 3 Puncte
7 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:23:97 Timp A0047 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:24:75 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:25:06 Timp A0119 Cod 0 Puncte
10 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 01:28:01 Timp A1091 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Mihai Petrolul Ploiesti 01:28:68 Timp A1090 Cod 0 Puncte
12 Nistor Mircea Aqua Center Buzau 01:30:44 Timp A0590 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:31:91 Timp A0106 Cod 0 Puncte
14 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:38:17 Timp A0880 Cod 0 Puncte
15 Cozma Mihnea Bucharest Sport Club 01:54:14 Timp A0881 Cod 0 Puncte

35. 100 metri spate (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:13:06 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:14:44 Timp A1084 Cod 7 Puncte
3 Dobos Florin VIPSANGYM Piatra Neamt 01:15:29 Timp A1100 Cod 6 Puncte
4 Patrascu Bogdan CSS Dinamo 01:15:33 Timp A0844 Cod 5 Puncte
5 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:16:94 Timp A0882 Cod 4 Puncte
6 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:19:68 Timp A0853 Cod 3 Puncte
7 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:20:47 Timp A0852 Cod 2 Puncte
8 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 01:23:79 Timp A0845 Cod 1 Puncte

36. 100 metri spate (14 ani) B

1 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 01:10:20 Timp A0997 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian NAVI 01:12:97 Timp A0314 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 01:13:36 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 01:17:67 Timp A0917 Cod 5 Puncte
5 Kera Robert Bucharest Sport Club 01:22:81 Timp A0995 Cod 4 Puncte
6 Stancu Alexandru Bucharest Sport Club 01:26:19 Timp A0922 Cod 3 Puncte

37. 100 metri spate (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:05:23 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Cherestes Andrei Steaua CSA 01:06:06 Timp A0905 Cod 7 Puncte
3 Anghel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16 Timp A1073 Cod 6 Puncte

38. 100 metri spate (16 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 01:00:17 Timp A0903 Cod 9 Puncte
2 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:05:14 Timp A0914 Cod 7 Puncte

39. 100 metri spate (11 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:20:01 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:24:99 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Dascalescu Dana VIPSANGYM Piatra Neamt 01:26:33 Timp A1099 Cod 6 Puncte
4 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:26:47 Timp A0896 Cod 5 Puncte
5 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:26:77 Timp A0202 Cod 4 Puncte
6 Nitescu Ana Nicole Colegiul "Emil Racovita" 01:40:52 Timp A0153 Cod 3 Puncte
7 Todos Alexandra Bucharest Sport Club 01:46:08 Timp A0215 Cod 2 Puncte
8 Brauer Renate Maria CSM Pitesti 01:47:47 Timp A1045 Cod 1 Puncte

40. 100 metri spate (12 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 01:15:06 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Moraru Mihaela Petrolul Ploiesti 01:21:60 Timp A1093 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:22:10 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:22:93 Timp A0087 Cod 5 Puncte
5 Sintea Chira Teodora NAVI 01:26:95 Timp A0266 Cod 4 Puncte
6 Cirstea Andreea Petrolul Ploiesti 01:27:11 Timp A1095 Cod 3 Puncte
7 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 01:29:43 Timp A1094 Cod 2 Puncte
8 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:30:45 Timp A0163 Cod 1 Puncte
9 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:32:10 Timp A0094 Cod 0 Puncte
10 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:37:05 Timp A0151 Cod 0 Puncte

41. 100 metri spate (13 ani) F

1 Lavic Diana Steaua CSA 01:11:77 Timp A0900 Cod 9 Puncte
2 Stoica Luciana CSS Ploiesti 01:15:35 Timp A1085 Cod 7 Puncte
3 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:16:82 Timp A0964 Cod 6 Puncte
4 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 01:21:90 Timp A0929 Cod 5 Puncte
5 Barbulescu Maria Median Bucuresti 01:24:09 Timp A0927 Cod 4 Puncte
6 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:26:12 Timp A1070 Cod 3 Puncte

42. 100 metri spate (14 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:14:43 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 01:15:48 Timp A0935 Cod 7 Puncte
3 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 01:19:98 Timp A0981 Cod 6 Puncte
4 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 01:26:53 Timp A0983 Cod 5 Puncte
5 Macovei Irina Delfinul Bucuresti 01:35:05 Timp A0986 Cod 4 Puncte

43. 100 metri spate (15 ani) F

1 Ganovici Viviana Steaua CSA 01:20:26 Timp A0910 Cod 9 Puncte

44. 100 metri spate (16 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:07:09 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Idriceanu Diandra CSS Ploiesti 01:14:50 Timp A1087 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Beatrice CSM Pitesti 01:15:54 Timp A1078 Cod 6 Puncte
4 Manac Antoanela Felicia CSM Pitesti 01:16:56 Timp A1043 Cod 5 Puncte

45. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:90 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:15:63 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:23:60 Timp A0147 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:26:66 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:27:91 Timp A0093 Cod 4 Puncte
6 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:30:12 Timp A0001 Cod 3 Puncte
7 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:33:60 Timp A0207 Cod 2 Puncte

46. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:15:24 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:16:31 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:17:50 Timp A1084 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:17:81 Timp A0888 Cod 5 Puncte
5 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:19:14 Timp A0886 Cod 4 Puncte
6 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:19:74 Timp A0882 Cod 3 Puncte
7 Dan Cosmin Aqua Center Buzau 01:21:82 Timp A0036 Cod 2 Puncte
8 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:27:07 Timp A0852 Cod 1 Puncte

47. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 01:09:69 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian NAVI 01:11:34 Timp A0314 Cod 7 Puncte
3 Stancu Alexandru Bucharest Sport Club 01:35:79 Timp A0922 Cod 6 Puncte

48. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Cusmir Radu Steaua CSA 01:02:68 Timp A0906 Cod 9 Puncte
2 Cherestes Andrei Steaua CSA 01:04:98 Timp A0905 Cod 7 Puncte
3 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:05:86 Timp A0991 Cod 6 Puncte
4 Nassar Adi Bucharest Sport Club 01:07:82 Timp A0990 Cod 5 Puncte
5 Anghel Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:08:89 Timp A1073 Cod 4 Puncte

49. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Albu Raul Steaua CSA 01:02:52 Timp A0909 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 01:03:60 Timp A0937 Cod 7 Puncte
3 Mucenica Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40 Timp A0942 Cod 6 Puncte
4 Nica Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:03 Timp A0941 Cod 5 Puncte

50. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 01:05:87 Timp A0908 Cod 9 Puncte

51. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:14:28 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 01:16:26 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:19:76 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:23:63 Timp A1097 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:29:73 Timp A0046 Cod 4 Puncte

52. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Lavic Diana Steaua CSA 01:13:03 Timp A0900 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:17:40 Timp A0267 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 01:22:03 Timp A0965 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:26:04 Timp A1070 Cod 5 Puncte

53. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 01:09:79 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Ivacson Bianca VIPSANGYM Piatra Neamt 01:14:97 Timp A1096 Cod 7 Puncte
3 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:17:09 Timp A0268 Cod 6 Puncte
4 Anghel Maria NAVI 01:18:30 Timp A0269 Cod 5 Puncte

54. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:06:49 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 01:09:11 Timp A1044 Cod 7 Puncte
3 Buzatu Maria Steaua CSA 01:12:28 Timp A0902 Cod 6 Puncte

55. 200 metri mixt (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 02:57:09 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 03:00:97 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:07:50 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 03:12:43 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Marin Razvan Colegiul "Emil Racovita" 03:13:41 Timp A0125 Cod 4 Puncte
6 Vasile Vlad NAVI 03:14:85 Timp A0225 Cod 3 Puncte
7 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 03:15:54 Timp A0073 Cod 2 Puncte
8 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:16:95 Timp A0081 Cod 1 Puncte
9 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 03:20:36 Timp A0169 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 03:20:65 Timp A0185 Cod 0 Puncte