Rezultatele finale pentru Cupa MB Distribution - Editia 2013

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri bras (11 ani) B

1 Stan Leon NAVI 01:22:95 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Preslav Marinov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:25:19 Timp 2109 Cod 7 Puncte
3 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 01:28:75 Timp A0402 Cod 6 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:29:26 Timp A0535 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:29:31 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 01:29:90 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 01:30:68 Timp A1057 Cod 2 Puncte
8 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 01:31:38 Timp 1341 Cod 1 Puncte
9 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:32:65 Timp A0308 Cod 0 Puncte
10 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:32:88 Timp A0553 Cod 0 Puncte
11 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:38:05 Timp A0488 Cod 0 Puncte
12 Petrescu Cristian NAVI 01:39:19 Timp A0489 Cod 0 Puncte
13 Dimtar Dzhurov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:41:54 Timp 2344 Cod 0 Puncte
14 Mitelut Stefan NAVI 01:42:00 Timp A0753 Cod 0 Puncte
15 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:43:45 Timp A0486 Cod 0 Puncte
16 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 01:43:54 Timp 1021 Cod 0 Puncte
17 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:44:06 Timp A0471 Cod 0 Puncte
18 Sarafu Cosmin Median Bucuresti 01:52:22 Timp 1806 Cod 0 Puncte
19 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0321 Cod 0 Puncte

2. 100 metri bras (12 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:19:20 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Steaua CSA 01:22:23 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 01:23:14 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Radu Marius CSM Pitesti 01:23:65 Timp 1192 Cod 5 Puncte
5 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 01:26:34 Timp 1195 Cod 4 Puncte
6 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:26:87 Timp A0579 Cod 3 Puncte
7 Dragnea Alexandru CSM Pitesti 01:27:05 Timp 1578 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Andrei CSM Pitesti 01:28:79 Timp 1190 Cod 1 Puncte
9 Marinica Rares NAVI 01:29:20 Timp A0128 Cod 0 Puncte
10 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:30:47 Timp 1324 Cod 0 Puncte
11 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:30:89 Timp A0121 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:39:63 Timp A0329 Cod 0 Puncte
13 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:39:88 Timp A0602 Cod 0 Puncte

3. 100 metri bras (13 ani) B

1 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:19:27 Timp 1581 Cod 9 Puncte
2 Diaconu Andrei Sporting Club Piatra Neamt 01:23:97 Timp 2355 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 01:25:58 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Tirlea Ionut CSM Pitesti 01:31:51 Timp 1196 Cod 5 Puncte
5 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:31:97 Timp A1065 Cod 4 Puncte
6 Vilcinschi Andrei NAVI 01:33:09 Timp 1248 Cod 3 Puncte
7 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:40:86 Timp A0007 Cod 2 Puncte
8 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte

4. 100 metri bras (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:12:40 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:17:79 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:20:26 Timp A0148 Cod 6 Puncte
4 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 01:21:43 Timp 1788 Cod 5 Puncte
5 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:22:19 Timp A0878 Cod 4 Puncte
6 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:27:23 Timp 1599 Cod 3 Puncte
7 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:28:42 Timp A0142 Cod 2 Puncte
8 Cozma Mihnea Energic L L Pitesti 01:28:73 Timp 1601 Cod 1 Puncte
9 Carlig Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:43:75 Timp 2358 Cod 0 Puncte

5. 100 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 01:16:31 Timp 1603 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:20:32 Timp A0886 Cod 6 Puncte
4 Stefan Valentin Median Bucuresti 01:20:71 Timp A1161 Cod 5 Puncte
5 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 01:23:59 Timp A1082 Cod 4 Puncte
6 Ghioca Vlad CSS Dinamo 01:26:34 Timp 1532 Cod 3 Puncte

6. 100 metri bras (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 01:08:74 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 01:20:36 Timp A0945 Cod 7 Puncte
3 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:23:02 Timp 1209 Cod 6 Puncte

7. 100 metri bras (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:29:80 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:29:86 Timp A0144 Cod 7 Puncte
3 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:30:83 Timp A0439 Cod 6 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:32:27 Timp A0455 Cod 5 Puncte
5 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 01:32:48 Timp A0088 Cod 4 Puncte
6 Gadea Ioana NAVI 01:32:50 Timp A0076 Cod 3 Puncte
7 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:37:39 Timp A0625 Cod 2 Puncte
8 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12 Timp 1669 Cod 1 Puncte
9 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:38:57 Timp A0442 Cod 0 Puncte
10 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 01:38:91 Timp A0315 Cod 0 Puncte
11 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:39:50 Timp A0441 Cod 0 Puncte
12 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:40:08 Timp A0444 Cod 0 Puncte
13 Rugina Alina Mihaela Bucharest Sport Club 01:44:36 Timp 1808 Cod 0 Puncte
14 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:45:41 Timp A0453 Cod 0 Puncte

8. 100 metri bras (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:23:49 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Nita Andreea NAVI 01:25:12 Timp A0261 Cod 7 Puncte
3 Rusu Roberta NAVI 01:26:93 Timp A0640 Cod 6 Puncte
4 Stan Denisa CSS Dinamo 01:29:04 Timp A0648 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:31:24 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:35:74 Timp A0058 Cod 3 Puncte
7 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:36:66 Timp A0363 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Corina Steaua CSA 01:38:11 Timp A0613 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:39:94 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:41:24 Timp A0748 Cod 0 Puncte
11 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

9. 100 metri bras (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:18:74 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:26:42 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:29:66 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:30:74 Timp 1582 Cod 5 Puncte
5 Luca Stefania CSM Pitesti 01:38:20 Timp A0117 Cod 4 Puncte
6 Tabacaru Maria Bucharest Sport Club 01:41:80 Timp 2360 Cod 3 Puncte

10. 100 metri bras (14 ani) F

1 Nae Andreea CSM Pitesti 01:24:44 Timp 1214 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 01:25:92 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:26:24 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:32:29 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:35:89 Timp A0866 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:40:40 Timp A0151 Cod 3 Puncte
7 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 01:42:32 Timp A0059 Cod 2 Puncte
8 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:43:72 Timp A0096 Cod 1 Puncte

11. 100 metri bras (15 ani) F

1 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 01:21:12 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:23:11 Timp A0267 Cod 7 Puncte

12. 100 metri bras (16 ani) F

1 Ungureanu Karina CSM Pitesti 01:24:73 Timp 1242 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:27:37 Timp A0982 Cod 7 Puncte

13. 50 metri liber (7 ani) B

1 Constantinescu Alexandru NAVI 00:39:06 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:39:50 Timp 1698 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 00:39:53 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:40:28 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:41:27 Timp 2162 Cod 4 Puncte
6 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:42:00 Timp 1614 Cod 3 Puncte
7 Scortea Teofil NAVI 00:42:41 Timp 1332 Cod 2 Puncte
8 Iaschiu Andrei NAVI 00:43:11 Timp 1724 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:43:96 Timp 1673 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:44:19 Timp 2334 Cod 0 Puncte
11 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:45:72 Timp 1455 Cod 0 Puncte
12 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:46:61 Timp 1513 Cod 0 Puncte
13 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:48:24 Timp 1636 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:48:82 Timp 1761 Cod 0 Puncte
15 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:49:35 Timp 2335 Cod 0 Puncte
16 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:49:93 Timp 1948 Cod 0 Puncte
17 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 00:52:46 Timp 1754 Cod 0 Puncte
18 Buru Teodor CSM Pitesti 00:52:93 Timp 1745 Cod 0 Puncte
19 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:55:23 Timp 2304 Cod 0 Puncte
20 Scopos Luca CSM Pitesti 00:55:63 Timp 2365 Cod 0 Puncte
21 Ghergu Mario CSM Pitesti 00:56:50 Timp 2354 Cod 0 Puncte
22 Nita Dragos CSM Pitesti 00:57:60 Timp 2364 Cod 0 Puncte
23 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 99:99:99 Timp 1914 Cod 0 Puncte
24 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1697 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (8 ani) B

1 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:35:10 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:36:15 Timp 1297 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:36:20 Timp A1124 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Club Daimon 00:36:28 Timp A0808 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:36:49 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:37:29 Timp 1491 Cod 3 Puncte
7 Jianu Adrian Petru NAVI 00:37:59 Timp 1519 Cod 2 Puncte
8 Andronic Ionut Adrian Performer 00:37:61 Timp 1308 Cod 1 Puncte
9 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:37:79 Timp 1275 Cod 0 Puncte
10 Adam Robert Nautica Bacau 00:38:05 Timp 2337 Cod 0 Puncte
11 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:38:15 Timp 1343 Cod 0 Puncte
12 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:38:19 Timp 1852 Cod 0 Puncte
13 Oana Florin Laurentiu Performer 00:39:02 Timp 2161 Cod 0 Puncte
14 Malus Cristian Ionut Performer 00:40:07 Timp 1251 Cod 0 Puncte
15 Stoican Nicolae NAVI 00:40:54 Timp A0651 Cod 0 Puncte
16 Tabacu Dimitrie CSM Pitesti 00:40:75 Timp 1744 Cod 0 Puncte
17 Tica Stefan Nautica Bacau 00:41:73 Timp 2338 Cod 0 Puncte
18 Pal Eric Nautica Bacau 00:41:79 Timp 2339 Cod 0 Puncte
19 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:42:50 Timp 1375 Cod 0 Puncte
20 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:42:55 Timp A0623 Cod 0 Puncte
21 Preotu Luca Ioan Performer 00:43:27 Timp 1281 Cod 0 Puncte
22 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:43:36 Timp 1540 Cod 0 Puncte
23 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:45:33 Timp 1456 Cod 0 Puncte
24 Balanescu Filip Andrei Performer 99:99:99 Timp 1672 Cod 0 Puncte
25 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1556 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (9 ani) B

1 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:33:25 Timp 1742 Cod 9 Puncte
2 Ghile Dragos Steaua CSA 00:33:45 Timp 1634 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 00:33:92 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Anghel Darius Costin NAVI 00:34:06 Timp A0277 Cod 5 Puncte
5 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:34:14 Timp A1016 Cod 4 Puncte
6 Rotaru Cosmin Sporting Club Piatra Neamt 00:34:76 Timp 1188 Cod 3 Puncte
7 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:34:86 Timp A0790 Cod 2 Puncte
8 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:35:32 Timp 1201 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:46 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei NAVI 00:35:49 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:35:77 Timp A0800 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:84 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Barbul Zetea Luca CSM Baia Mare 00:36:08 Timp 2343 Cod 0 Puncte
14 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:36:19 Timp 1740 Cod 0 Puncte
15 Becze Zeteny Benedek CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:36:44 Timp 1793 Cod 0 Puncte
16 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:36:45 Timp A0998 Cod 0 Puncte
17 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:36:74 Timp 1741 Cod 0 Puncte
18 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:36:84 Timp 1679 Cod 0 Puncte
19 Milodin Eduard Atack Team 00:37:15 Timp 1289 Cod 0 Puncte
20 Petrache Darius NAVI 00:37:16 Timp 1641 Cod 0 Puncte
21 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:37:33 Timp A0725 Cod 0 Puncte
22 Rosu Patrick Steaua CSA 00:37:34 Timp A1125 Cod 0 Puncte
23 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:37:51 Timp A0112 Cod 0 Puncte
24 Stan Matei Alexandru NAVI 00:37:56 Timp A0791 Cod 0 Puncte
25 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:37:62 Timp A0729 Cod 0 Puncte
26 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:37:66 Timp 1690 Cod 0 Puncte
27 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:37:82 Timp A1009 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:38:06 Timp A0278 Cod 0 Puncte
29 Stoian Antonio CSM Pitesti 00:38:20 Timp 1618 Cod 0 Puncte
30 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:38:30 Timp 1302 Cod 0 Puncte
31 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:38:92 Timp A0840 Cod 0 Puncte
32 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:38:99 Timp 1333 Cod 0 Puncte
33 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:25 Timp 2111 Cod 0 Puncte
34 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 00:39:53 Timp 1683 Cod 0 Puncte
35 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:39:75 Timp 1449 Cod 0 Puncte
36 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:40:52 Timp 1685 Cod 0 Puncte
37 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:43:95 Timp 1448 Cod 0 Puncte
38 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0382 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (10 ani) B

1 Deniel Genadiev Nankov KPS Cherno More Varna 00:29:74 Timp 2359 Cod 9 Puncte
2 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:30:43 Timp 1789 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:32:20 Timp A0384 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:32:40 Timp A0565 Cod 5 Puncte
5 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:33:25 Timp A0532 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:33:49 Timp A0566 Cod 3 Puncte
7 Ionita Rares CS Free Style 00:33:69 Timp A0694 Cod 2 Puncte
7 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:69 Timp A0460 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:33:82 Timp A0325 Cod 1 Puncte
9 Peter Arthur Cristian NAVI 00:33:89 Timp 1732 Cod 0 Puncte
10 Avram Matei Stefan NAVI 00:34:37 Timp A0574 Cod 0 Puncte
11 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:34:39 Timp 1202 Cod 0 Puncte
12 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:34:44 Timp A0398 Cod 0 Puncte
13 Toma Eduard CSM Pitesti 00:34:96 Timp 2357 Cod 0 Puncte
14 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:35:04 Timp A0295 Cod 0 Puncte
15 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:35:30 Timp 1231 Cod 0 Puncte
16 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:35:33 Timp 1546 Cod 0 Puncte
17 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 00:35:34 Timp 2350 Cod 0 Puncte
18 Morariu Luca Ioan NAVI 00:35:43 Timp A0296 Cod 0 Puncte
19 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:35:60 Timp A0605 Cod 0 Puncte
20 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:35:89 Timp 1304 Cod 0 Puncte
21 Meghea Dominic Andrei Performer 00:36:14 Timp A0610 Cod 0 Puncte
22 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:36:30 Timp A0551 Cod 0 Puncte
23 Adam Toma Nautica Bacau 00:36:62 Timp 2340 Cod 0 Puncte
24 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:37:48 Timp 1305 Cod 0 Puncte
25 Asprica Christian Median Bucuresti 00:38:34 Timp 1450 Cod 0 Puncte

17. 50 metri liber (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:27:91 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:28:87 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:29:22 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Popescu Robert Steaua CSA 00:29:50 Timp A0173 Cod 5 Puncte
5 Radu Marius CSM Pitesti 00:29:63 Timp 1192 Cod 4 Puncte
6 Doaga Claudiu Andrei C S M 2010 Bacau 00:30:26 Timp 1782 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin NAVI 00:30:59 Timp A0197 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 00:30:83 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:31:43 Timp A1053 Cod 0 Puncte
10 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:31:81 Timp 1324 Cod 0 Puncte
11 Cardasol Florin NAVI 00:31:93 Timp A0312 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:32:53 Timp A0579 Cod 0 Puncte
13 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:32:59 Timp A0121 Cod 0 Puncte
14 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 00:32:84 Timp 2351 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:84 Timp A0513 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:32:88 Timp A0329 Cod 0 Puncte
17 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:34:25 Timp A1075 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:35:56 Timp A0592 Cod 0 Puncte
19 David Bogdan CSM Pitesti 00:36:13 Timp 1240 Cod 0 Puncte
20 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:36:24 Timp A0228 Cod 0 Puncte

18. 50 metri liber (11 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:29:18 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:30:76 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 00:31:01 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 00:31:18 Timp 1794 Cod 5 Puncte
5 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:72 Timp A0535 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:31:78 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:32:58 Timp A1057 Cod 2 Puncte
8 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74 Timp A0488 Cod 1 Puncte
9 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:32:93 Timp 1372 Cod 0 Puncte
10 Carje Andrei CSM Pitesti 00:33:26 Timp 1229 Cod 0 Puncte
11 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:33:32 Timp A0308 Cod 0 Puncte
12 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:37 Timp A0407 Cod 0 Puncte
13 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:33:42 Timp A0633 Cod 0 Puncte
14 Nicolae Andrei CSM Pitesti 00:33:52 Timp 1238 Cod 0 Puncte
15 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:33:60 Timp A0408 Cod 0 Puncte
16 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:33:93 Timp 1341 Cod 0 Puncte
17 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01 Timp A0470 Cod 0 Puncte
18 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:34:09 Timp A1063 Cod 0 Puncte
19 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:34:44 Timp A0501 Cod 0 Puncte
20 Teianu Andei CSM Pitesti 00:34:55 Timp 1598 Cod 0 Puncte
21 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:34:56 Timp A1141 Cod 0 Puncte
22 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:35:02 Timp A0553 Cod 0 Puncte
23 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:34 Timp A0477 Cod 0 Puncte
24 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:35:60 Timp A1061 Cod 0 Puncte
25 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:64 Timp A0473 Cod 0 Puncte
26 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:35:77 Timp A0594 Cod 0 Puncte
27 Mitelut Stefan NAVI 00:35:84 Timp A0753 Cod 0 Puncte
28 Ionescu Teodor CSM Pitesti 00:36:62 Timp 1189 Cod 0 Puncte
29 Dimtar Dzhurov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:82 Timp 2344 Cod 0 Puncte
30 Tudor Bogdan Median Bucuresti 00:39:01 Timp A0776 Cod 0 Puncte
31 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0321 Cod 0 Puncte
32 Dragan Rares Stefan NAVI 99:99:99 Timp 2042 Cod 0 Puncte

19. 50 metri liber (7 ani) F

1 Otoiu Ana CSM Pitesti 00:37:19 Timp 1555 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:41:52 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Stirbu Ioana Maria Performer 00:41:72 Timp 1833 Cod 6 Puncte
4 Aslam Andra NAVI 00:42:59 Timp A0235 Cod 5 Puncte
5 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:44:78 Timp 1511 Cod 4 Puncte
6 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:45:62 Timp 1952 Cod 3 Puncte
7 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 00:47:95 Timp 1640 Cod 2 Puncte
8 Grosu Maria Tenis Club 2000 00:49:19 Timp 1775 Cod 1 Puncte
9 Chirita Clara Maria NAVI 00:49:43 Timp 1986 Cod 0 Puncte
10 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:52:24 Timp 2006 Cod 0 Puncte
11 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:52:54 Timp 2165 Cod 0 Puncte
12 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:52:66 Timp 1695 Cod 0 Puncte
13 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:59:14 Timp 1855 Cod 0 Puncte

20. 50 metri liber (8 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 00:36:99 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:37:56 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Ionita Alexia CSM Baia Mare 00:38:12 Timp 2342 Cod 6 Puncte
4 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:39:52 Timp 1676 Cod 5 Puncte
5 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:39:77 Timp 1675 Cod 4 Puncte
6 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:40:06 Timp 1547 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:40:15 Timp 1280 Cod 2 Puncte
8 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:40:72 Timp A0236 Cod 1 Puncte
9 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:40:94 Timp A0787 Cod 0 Puncte
10 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:41:38 Timp A0600 Cod 0 Puncte
11 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:42:67 Timp A0802 Cod 0 Puncte
12 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:43:09 Timp 1689 Cod 0 Puncte
13 Petrescu Ilinca NAVI 00:43:39 Timp A0811 Cod 0 Puncte
14 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:43:53 Timp 1264 Cod 0 Puncte
15 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:43:77 Timp 1263 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:44:03 Timp A1168 Cod 0 Puncte
17 Marin Elena Alexia Renovatio S.C. 00:45:23 Timp A0796 Cod 0 Puncte
18 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:45:26 Timp 1315 Cod 0 Puncte
19 Busurca Petra Renovatio S.C. 00:45:29 Timp 2203 Cod 0 Puncte
20 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 00:45:62 Timp 2154 Cod 0 Puncte
21 Ralica Miteva C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:45:72 Timp 2346 Cod 0 Puncte
22 Scarlatescu Bianca CSM Pitesti 00:45:98 Timp 2366 Cod 0 Puncte
23 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:45:99 Timp A0238 Cod 0 Puncte
24 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:48:25 Timp 1276 Cod 0 Puncte
25 Tanya Nedyalkova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:49:27 Timp 2347 Cod 0 Puncte
26 Cobianu Denisa C.S. Barracuda Campina 00:49:49 Timp 1678 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Alexandra CSM Pitesti 00:52:62 Timp 2353 Cod 0 Puncte
28 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1701 Cod 0 Puncte
29 Ilie Claudia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2092 Cod 0 Puncte

21. 50 metri liber (9 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:34:94 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:35:23 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Club Daimon 00:35:68 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:35:71 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:35:89 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:36:21 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:36:38 Timp 1619 Cod 2 Puncte
8 Ioana Daria Maria NAVI 00:37:00 Timp 1300 Cod 1 Puncte
9 Danciu Elia NAVI 00:37:30 Timp A0243 Cod 0 Puncte
10 Mariya Dzhurova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:38:13 Timp 2113 Cod 0 Puncte
11 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:38:57 Timp A0241 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:38:66 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Viktoriya Traykova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:23 Timp 2114 Cod 0 Puncte
14 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:41:05 Timp 1778 Cod 0 Puncte
15 Magdalena Vasileava C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:36 Timp 2345 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:41:47 Timp 1390 Cod 0 Puncte
17 Diculescu Alexandra CSM Pitesti 00:42:41 Timp 2367 Cod 0 Puncte
18 Viju Tania Renovatio S.C. 00:43:00 Timp 1821 Cod 0 Puncte
19 Tica Maria Nautica Bacau 00:44:15 Timp 2341 Cod 0 Puncte

22. 50 metri liber (10 ani) F

1 Chita Andreea CSM Pitesti 00:31:67 Timp 1197 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 00:32:44 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:32:99 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:33:34 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Maria NAVI 00:33:55 Timp A0252 Cod 4 Puncte
6 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:04 Timp A0756 Cod 3 Puncte
7 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:34:30 Timp A0676 Cod 2 Puncte
8 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:34:37 Timp A0344 Cod 1 Puncte
9 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:34:38 Timp A1041 Cod 0 Puncte
10 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:34:42 Timp 1182 Cod 0 Puncte
11 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:06 Timp A0348 Cod 0 Puncte
12 Diana Shumbakova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:65 Timp 2112 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:35:65 Timp A0345 Cod 0 Puncte
14 Colcer Catalina NAVI 00:35:70 Timp A0253 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:35:77 Timp A0593 Cod 0 Puncte
16 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:35:82 Timp A0245 Cod 0 Puncte
17 Scortea Ecaterina NAVI 00:36:17 Timp A0247 Cod 0 Puncte
18 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:36:41 Timp 1342 Cod 0 Puncte
19 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:37:31 Timp A0739 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01 Timp A0681 Cod 0 Puncte
21 Stefan Andreea Median Bucuresti 00:39:51 Timp 1200 Cod 0 Puncte
22 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:41:38 Timp A0539 Cod 0 Puncte
23 Darakchieva Gabriela Swimming Club "ETAR" 00:44:34 Timp 2348 Cod 0 Puncte

23. 50 metri liber (11 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:31:31 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:31:70 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 00:32:75 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98 Timp A0442 Cod 5 Puncte
5 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:33:16 Timp A0455 Cod 4 Puncte
6 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:33:46 Timp A0355 Cod 3 Puncte
7 Denieul Catinca Bucharest Sport Club 00:33:61 Timp A0445 Cod 2 Puncte
8 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 00:34:32 Timp 1442 Cod 1 Puncte
9 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:34:42 Timp A0556 Cod 0 Puncte
10 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:34:57 Timp A0441 Cod 0 Puncte
11 Ban Ioana CSS Ploiesti 00:34:89 Timp 2352 Cod 0 Puncte
12 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81 Timp A0453 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:37:35 Timp A0449 Cod 0 Puncte
14 Domnescu Alexandra Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:37:55 Timp A0591 Cod 0 Puncte
15 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:24 Timp 1669 Cod 0 Puncte
16 Leu Alexandra CSM Pitesti 00:38:34 Timp 2126 Cod 0 Puncte

24. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:07:56 Timp 1590 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 01:11:12 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Gambold Arthur Tom Performer 01:12:12 Timp 2363 Cod 6 Puncte
4 Bran Ionel CSS Dinamo 01:12:38 Timp A0026 Cod 5 Puncte
5 Licu Albert NAVI 01:13:54 Timp A0876 Cod 4 Puncte
6 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:14:21 Timp A0023 Cod 3 Puncte
7 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:15:12 Timp A0073 Cod 2 Puncte
8 Toma Octavian Delfinul Bucuresti 01:15:16 Timp A0218 Cod 1 Puncte
9 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:16:81 Timp A0220 Cod 0 Puncte
10 Vilcinschi Andrei NAVI 01:16:99 Timp 1248 Cod 0 Puncte
11 Sandru Paul Eduard Performer 01:17:29 Timp A0837 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 01:17:40 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:19:57 Timp 1227 Cod 0 Puncte
14 Romas Catalin Bucharest Sport Club 01:19:75 Timp A0185 Cod 0 Puncte
15 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:20:81 Timp A1065 Cod 0 Puncte
16 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:23:74 Timp A0089 Cod 0 Puncte
17 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:39:77 Timp A0007 Cod 0 Puncte

25. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:02 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 01:05:45 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:05:49 Timp A0148 Cod 6 Puncte
4 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:07:01 Timp 1599 Cod 5 Puncte
5 Tudose Vlad NAVI 01:07:36 Timp A0885 Cod 4 Puncte
6 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:08:72 Timp A0891 Cod 3 Puncte
7 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:09:05 Timp A0196 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:09:70 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:10:48 Timp A0165 Cod 0 Puncte
10 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:16:56 Timp A0093 Cod 0 Puncte
11 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:25:48 Timp A0015 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:29:45 Timp A0008 Cod 0 Puncte

26. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:03:64 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin Steaua CSA 01:06:04 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:07:52 Timp A1084 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:10:26 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 01:11:53 Timp A0845 Cod 4 Puncte
6 Stefan Valentin Median Bucuresti 01:13:97 Timp A1161 Cod 3 Puncte
7 Diaconescu Adrian Median Bucuresti 01:15:26 Timp A0862 Cod 2 Puncte

27. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Scarlat Bogdan CSM Pitesti 01:01:02 Timp 1208 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 01:01:95 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 01:02:76 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:04:71 Timp 1209 Cod 5 Puncte
5 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 01:06:93 Timp A0945 Cod 4 Puncte
6 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 01:08:58 Timp A0997 Cod 3 Puncte
7 Burcescu Alexandru CSM Pitesti 01:10:09 Timp 2368 Cod 2 Puncte

28. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Stan Denisa CSS Dinamo 01:14:59 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Steaua CSA 01:15:04 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:18:61 Timp A0019 Cod 6 Puncte
4 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:18:99 Timp A0367 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:20:06 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Danila Tia Maria CSS 1 Bucuresti 01:24:48 Timp A0331 Cod 3 Puncte
7 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:26:65 Timp 1210 Cod 2 Puncte
8 Nita Andreea NAVI 01:28:00 Timp A0261 Cod 1 Puncte
9 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:28:62 Timp A0463 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:30:75 Timp 1211 Cod 0 Puncte
11 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:31:19 Timp A0363 Cod 0 Puncte

29. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:10:39 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Steaua CSA 01:11:69 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:13:76 Timp A0107 Cod 6 Puncte
4 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:19:50 Timp A0264 Cod 5 Puncte

30. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Scarlatescu Sabrina CSM Pitesti 01:10:55 Timp 1213 Cod 9 Puncte
2 Nastasa Adina Sporting Club Piatra Neamt 01:10:59 Timp A1097 Cod 7 Puncte
3 Nae Andreea CSM Pitesti 01:13:04 Timp 1214 Cod 6 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:13:07 Timp A0231 Cod 5 Puncte
5 Stoican Ana NAVI 01:13:67 Timp A0210 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:15:05 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Stoica Elena NAVI 01:16:43 Timp A0209 Cod 2 Puncte

31. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:11:91 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 01:16:74 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 01:31:98 Timp A0928 Cod 6 Puncte
4 Andrei Andreea Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 1605 Cod 0 Puncte

32. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 01:08:21 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Ungureanu Karina CSM Pitesti 01:14:80 Timp 1242 Cod 7 Puncte
2 Vijan Alexandra CSM Pitesti 01:14:80 Timp 1241 Cod 7 Puncte
3 Zehra Aynur Alina Valeria Delfinul Bucuresti 01:17:61 Timp A0268 Cod 6 Puncte

33. 50 metri spate (7 ani) B

1 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:43:51 Timp 1698 Cod 9 Puncte
2 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:43:91 Timp 1614 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 00:46:52 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Constantinescu Alexandru NAVI 00:47:03 Timp 1514 Cod 5 Puncte
5 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:47:56 Timp 2162 Cod 4 Puncte
6 Cojocaru Carol Nautica Bacau 00:48:45 Timp 2334 Cod 3 Puncte
7 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:48:73 Timp 1494 Cod 2 Puncte
8 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:50:18 Timp 1513 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:51:39 Timp 1673 Cod 0 Puncte
10 Iaschiu Andrei NAVI 00:53:62 Timp 1724 Cod 0 Puncte
11 Scopos Luca CSM Pitesti 00:54:18 Timp 2365 Cod 0 Puncte
12 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:54:21 Timp 1914 Cod 0 Puncte
13 Rosu Marius NAVI 00:54:39 Timp 1515 Cod 0 Puncte
14 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:54:89 Timp 1696 Cod 0 Puncte
15 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:55:71 Timp 1455 Cod 0 Puncte
16 Dan Tudor Renovatio S.C. 00:55:83 Timp 2004 Cod 0 Puncte
17 Scortea Teofil NAVI 00:56:19 Timp 1332 Cod 0 Puncte
18 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 00:56:83 Timp 2335 Cod 0 Puncte
19 Nita Dragos CSM Pitesti 00:56:99 Timp 2364 Cod 0 Puncte
20 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:58:18 Timp 1761 Cod 0 Puncte
21 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:58:31 Timp 1721 Cod 0 Puncte
22 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:58:87 Timp 2304 Cod 0 Puncte
23 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 00:59:12 Timp 1754 Cod 0 Puncte
24 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:59:35 Timp 1948 Cod 0 Puncte
25 Buru Teodor CSM Pitesti 00:59:47 Timp 1745 Cod 0 Puncte
26 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:59:99 Timp 2005 Cod 0 Puncte
27 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:00:57 Timp 1636 Cod 0 Puncte
28 Ghergu Mario CSM Pitesti 01:14:12 Timp 2354 Cod 0 Puncte
29 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1697 Cod 0 Puncte

34. 50 metri spate (8 ani) B

1 Enache Andrei Club Daimon 00:41:60 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Cozma Stefan Nautica Bacau 00:41:65 Timp 2336 Cod 7 Puncte
3 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:41:71 Timp 1651 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:42:28 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Adam Robert Nautica Bacau 00:42:50 Timp 2337 Cod 4 Puncte
6 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:43:40 Timp 1852 Cod 3 Puncte
7 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:43:89 Timp A1124 Cod 2 Puncte
8 Jianu Adrian Petru NAVI 00:45:38 Timp 1519 Cod 1 Puncte
9 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:45:65 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:46:28 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:46:98 Timp 1703 Cod 0 Puncte
12 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:47:25 Timp 1343 Cod 0 Puncte
13 Tabacu Dimitrie CSM Pitesti 00:47:38 Timp 1744 Cod 0 Puncte
14 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:48:02 Timp 1456 Cod 0 Puncte
15 Oana Florin Laurentiu Performer 00:48:10 Timp 2161 Cod 0 Puncte
16 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:48:41 Timp 1702 Cod 0 Puncte
17 Preotu Luca Ioan Performer 00:49:37 Timp 1281 Cod 0 Puncte
18 Tica Stefan Nautica Bacau 00:49:57 Timp 2338 Cod 0 Puncte
19 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:49:99 Timp 1540 Cod 0 Puncte
20 Tudor Daris Matei Performer 00:50:50 Timp 1434 Cod 0 Puncte
21 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:50:52 Timp A0623 Cod 0 Puncte
22 Pal Eric Nautica Bacau 00:50:78 Timp 2339 Cod 0 Puncte
23 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:50:93 Timp 1556 Cod 0 Puncte
24 Andronic Ionut Adrian Performer 00:51:23 Timp 1308 Cod 0 Puncte
25 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:53:61 Timp 1375 Cod 0 Puncte
26 Malus Cristian Ionut Performer 00:55:20 Timp 1251 Cod 0 Puncte
27 Balanescu Filip Andrei Performer 99:99:99 Timp 1672 Cod 0 Puncte

35. 50 metri spate (9 ani) B

1 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:38:15 Timp A1016 Cod 9 Puncte
2 Barbul Zetea Luca CSM Baia Mare 00:38:74 Timp 2343 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 00:39:01 Timp 1634 Cod 6 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:39:01 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Rotaru Cosmin Sporting Club Piatra Neamt 00:40:31 Timp 1188 Cod 5 Puncte
5 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:40:68 Timp A0790 Cod 4 Puncte
6 Lapadat Cristian NAVI 00:41:14 Timp A0274 Cod 3 Puncte
7 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:41:17 Timp A0800 Cod 2 Puncte
8 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:20 Timp A0376 Cod 1 Puncte
9 Rosu Patrick Steaua CSA 00:41:40 Timp A1125 Cod 0 Puncte
10 Becze Zeteny Benedek CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:54 Timp 1793 Cod 0 Puncte
11 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74 Timp A0722 Cod 0 Puncte
12 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:42:91 Timp 1201 Cod 0 Puncte
13 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:43:16 Timp 1373 Cod 0 Puncte
14 Anghel Darius Costin NAVI 00:43:16 Timp A0277 Cod 0 Puncte
15 Stoian Antonio CSM Pitesti 00:43:32 Timp 1618 Cod 0 Puncte
16 Stan Matei Alexandru NAVI 00:43:39 Timp A0791 Cod 0 Puncte
17 Petrache Darius NAVI 00:43:46 Timp 1641 Cod 0 Puncte
18 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:43:46 Timp 1679 Cod 0 Puncte
19 Milodin Eduard Atack Team 00:43:74 Timp 1289 Cod 0 Puncte
20 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:44:23 Timp A0998 Cod 0 Puncte
21 Turta Andrei Steaua CSA 00:44:40 Timp 1419 Cod 0 Puncte
22 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:44:54 Timp A0112 Cod 0 Puncte
23 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 00:44:60 Timp 1683 Cod 0 Puncte
24 Sarbulescu Matei Performer 00:44:72 Timp 2108 Cod 0 Puncte
25 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:44:78 Timp 1685 Cod 0 Puncte
26 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:44:88 Timp 1741 Cod 0 Puncte
27 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:44:95 Timp A0729 Cod 0 Puncte
28 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:45:02 Timp 1690 Cod 0 Puncte
29 Lungu Andrei NAVI 00:45:06 Timp A0280 Cod 0 Puncte
30 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:45:24 Timp 1449 Cod 0 Puncte
31 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:45:43 Timp A0278 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:45:66 Timp A1009 Cod 0 Puncte
33 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:46:16 Timp 1302 Cod 0 Puncte
34 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:46:41 Timp A0840 Cod 0 Puncte
35 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:46:79 Timp 1333 Cod 0 Puncte
36 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:47:13 Timp A0725 Cod 0 Puncte
37 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:47:50 Timp 1740 Cod 0 Puncte
38 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:48:53 Timp 2111 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:48:63 Timp 1448 Cod 0 Puncte
40 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:49:01 Timp 1730 Cod 0 Puncte
41 Cazacu Alin Performer 00:50:45 Timp 1446 Cod 0 Puncte
42 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0382 Cod 0 Puncte

36. 50 metri spate (10 ani) B

1 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:36:03 Timp 1789 Cod 9 Puncte
2 Deniel Genadiev Nankov KPS Cherno More Varna 00:36:50 Timp 2359 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:37:85 Timp A0565 Cod 6 Puncte
4 Ionita Rares CS Free Style 00:37:96 Timp A0694 Cod 5 Puncte
5 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:38:35 Timp 1304 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:73 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:38:74 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:39:24 Timp 1202 Cod 1 Puncte
9 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:39:26 Timp A0551 Cod 0 Puncte
10 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:39:63 Timp A0566 Cod 0 Puncte
11 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:39:84 Timp A0532 Cod 0 Puncte
12 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 00:40:32 Timp A0398 Cod 0 Puncte
13 Peter Arthur Cristian NAVI 00:40:36 Timp 1732 Cod 0 Puncte
14 Morariu Luca Ioan NAVI 00:40:47 Timp A0296 Cod 0 Puncte
15 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:40:95 Timp A0605 Cod 0 Puncte
16 Adam Toma Nautica Bacau 00:41:00 Timp 2340 Cod 0 Puncte
17 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:41:44 Timp 1546 Cod 0 Puncte
18 Avram Matei Stefan NAVI 00:41:61 Timp A0574 Cod 0 Puncte
19 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:42:23 Timp A0295 Cod 0 Puncte
20 Meghea Dominic Andrei Performer 00:42:64 Timp A0610 Cod 0 Puncte
21 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:92 Timp A0699 Cod 0 Puncte
22 Toma Eduard CSM Pitesti 00:44:01 Timp 2357 Cod 0 Puncte
23 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:44:04 Timp 1231 Cod 0 Puncte
24 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44 Timp A0460 Cod 0 Puncte
25 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94 Timp A0701 Cod 0 Puncte
26 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:45:14 Timp A0693 Cod 0 Puncte
27 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:45:44 Timp 1305 Cod 0 Puncte
28 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 00:45:48 Timp 2350 Cod 0 Puncte
29 Ionita Mihai CSS Ploiesti 00:46:03 Timp 2349 Cod 0 Puncte
30 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:39 Timp A0713 Cod 0 Puncte
31 Asprica Christian Median Bucuresti 00:48:17 Timp 1450 Cod 0 Puncte
32 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0564 Cod 0 Puncte
33 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1335 Cod 0 Puncte

37. 50 metri spate (11 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:33:18 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:35:15 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 00:35:51 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Preslav Marinov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:36:16 Timp 2109 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:36:68 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:38:39 Timp 1372 Cod 2 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:05 Timp A0470 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:39:62 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:63 Timp A0473 Cod 0 Puncte
11 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 00:39:73 Timp 1794 Cod 0 Puncte
12 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:75 Timp A0491 Cod 0 Puncte
13 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 00:40:47 Timp A0308 Cod 0 Puncte
14 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:40:65 Timp A0501 Cod 0 Puncte
15 Petrescu Cristian NAVI 00:40:69 Timp A0489 Cod 0 Puncte
16 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:41:63 Timp 1021 Cod 0 Puncte
17 Carje Andrei CSM Pitesti 00:41:68 Timp 1229 Cod 0 Puncte
18 Marin Stefan Steaua CSA 00:42:02 Timp A0126 Cod 0 Puncte
19 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:42:47 Timp 1341 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Teodor CSM Pitesti 00:42:80 Timp 1189 Cod 0 Puncte
21 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:42:90 Timp A0477 Cod 0 Puncte
22 Mitelut Stefan NAVI 00:43:28 Timp A0753 Cod 0 Puncte
23 Dragan Rares Stefan NAVI 00:43:40 Timp 2042 Cod 0 Puncte
24 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:52 Timp A0471 Cod 0 Puncte
25 Teianu Andei CSM Pitesti 00:43:84 Timp 1598 Cod 0 Puncte
26 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:43:87 Timp A1063 Cod 0 Puncte
27 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:44:09 Timp A0402 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:44:86 Timp A0594 Cod 0 Puncte
29 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:45:39 Timp A1141 Cod 0 Puncte

38. 50 metri spate (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:33:50 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:34:50 Timp 1195 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert Steaua CSA 00:34:72 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Doaga Claudiu Andrei C S M 2010 Bacau 00:35:26 Timp 1782 Cod 5 Puncte
5 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:35:59 Timp A0025 Cod 4 Puncte
6 Marinica Rares NAVI 00:35:63 Timp A0128 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 00:36:40 Timp A0312 Cod 2 Puncte