Rezultatele finale pentru Cupa de Toamna, copii 6-7-8-9 ani, Editia 2013

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Dobre Cristian Andrei C.S.Dinamic Sport 00:43:25 Timp 1939 Cod 9 Puncte
2 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:50:25 Timp 1963 Cod 7 Puncte
3 Petre Eduard Ionut Performer 00:50:53 Timp 2160 Cod 6 Puncte
4 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 00:53:98 Timp 1946 Cod 5 Puncte
5 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:54:86 Timp 2153 Cod 4 Puncte
6 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:56:84 Timp 2008 Cod 3 Puncte
7 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 00:59:91 Timp 2187 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Ioan NAVI 01:01:13 Timp 1974 Cod 1 Puncte
9 Gheorghe Andrei Median Bucuresti 01:03:19 Timp 2184 Cod 0 Puncte
10 Avram Luca Bucharest Sport Club 01:04:03 Timp 2300 Cod 0 Puncte
11 Dimulescu Andrei Atack Team 01:05:23 Timp 2157 Cod 0 Puncte
12 Lazar Grosu Eduard Geo C.S.Dinamic Sport 01:12:59 Timp 2231 Cod 0 Puncte
13 Movila George Atack Team 01:12:81 Timp 1919 Cod 0 Puncte
14 Peter Robert Alexandru NAVI 01:13:30 Timp 2270 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 01:13:54 Timp 1961 Cod 0 Puncte
16 Spataru Eduard Atack Team 01:15:50 Timp 1920 Cod 0 Puncte
17 Ilie Alexandru Performer 01:15:75 Timp 2325 Cod 0 Puncte
18 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 01:19:09 Timp 1964 Cod 0 Puncte
19 Dumitrache Matei Bucharest Sport Club 01:21:48 Timp 2301 Cod 0 Puncte
20 Rugina Dan Stefan Bucharest Sport Club 01:30:93 Timp 1960 Cod 0 Puncte
21 Anghel Anton C.S.Dinamic Sport 01:32:57 Timp 2296 Cod 0 Puncte
22 Tengher Stefan Performer 01:34:73 Timp 2315 Cod 0 Puncte
23 Aron Mario Robert NAVI 01:35:79 Timp 2205 Cod 0 Puncte
24 Huci Stefan Teodor Bucharest Sport Club 01:38:27 Timp 2302 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Constantinescu Alexandru NAVI 00:38:73 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:40:27 Timp 1494 Cod 7 Puncte
3 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:40:58 Timp 1698 Cod 6 Puncte
4 Bogdan David Atack Team 00:40:63 Timp 1492 Cod 5 Puncte
5 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:41:07 Timp 2162 Cod 4 Puncte
6 Pisoschi Matei Valeriu Tenis Club 2000 00:42:04 Timp 1474 Cod 3 Puncte
7 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:42:27 Timp 1614 Cod 2 Puncte
7 Scortea Teofil NAVI 00:42:27 Timp 1332 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:42:55 Timp 1673 Cod 1 Puncte
9 Iaschiu Andrei NAVI 00:43:41 Timp 1724 Cod 0 Puncte
10 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:43:57 Timp 1914 Cod 0 Puncte
11 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 00:45:59 Timp 1697 Cod 0 Puncte
12 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:45:63 Timp 1513 Cod 0 Puncte
13 Popa Cristian Tenis Club 2000 00:46:80 Timp 1489 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:47:27 Timp 1761 Cod 0 Puncte
15 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:48:08 Timp 1455 Cod 0 Puncte
16 Rachieru Stefan Contratimp Campina 00:48:28 Timp 2083 Cod 0 Puncte
17 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 00:48:31 Timp 1502 Cod 0 Puncte
18 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 00:49:10 Timp 2304 Cod 0 Puncte
19 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 00:50:24 Timp 1636 Cod 0 Puncte
20 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:51:52 Timp 1696 Cod 0 Puncte
21 Rosu Marius NAVI 00:52:09 Timp 1515 Cod 0 Puncte
22 Vasile Marius Stefan NAVI 00:52:87 Timp 1516 Cod 0 Puncte
23 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 00:53:72 Timp 1754 Cod 0 Puncte
24 Dragomir David Performer 00:53:81 Timp 2326 Cod 0 Puncte
25 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 00:54:38 Timp 1721 Cod 0 Puncte
26 Ciurea Luca Bucharest Sport Club 00:54:82 Timp 2009 Cod 0 Puncte
27 Antimiu Iulian Contratimp Campina 00:56:14 Timp 2254 Cod 0 Puncte
28 Breazu Luca Ioan NAVI 00:56:94 Timp 1725 Cod 0 Puncte
29 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:57:07 Timp 2005 Cod 0 Puncte
30 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:57:95 Timp 2269 Cod 0 Puncte
31 Dan Tudor Renovatio S.C. 00:59:36 Timp 2004 Cod 0 Puncte
32 Grecu Rares A.S. Racetech Ploiesti 00:59:48 Timp 2252 Cod 0 Puncte
33 Mirea Andrei Bucharest Sport Club 01:01:45 Timp 1758 Cod 0 Puncte
34 Iancu Dan Cristian Performer 01:01:61 Timp 2317 Cod 0 Puncte
35 Zob Alexandru Mihai C.S. Toma's Ploiesti 01:01:80 Timp 1656 Cod 0 Puncte
36 Tataru Bogdan NAVI 01:02:42 Timp 1983 Cod 0 Puncte
37 Radu Horia Delfinul Bucuresti 01:04:07 Timp 2333 Cod 0 Puncte
38 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 01:04:43 Timp 1954 Cod 0 Puncte
39 Diaconescu Stefan Delfinul Bucuresti 01:05:41 Timp 2332 Cod 0 Puncte
40 Andronie Mihai Delfinul Bucuresti 01:08:45 Timp 2376 Cod 0 Puncte
41 Zorzoliu Radu Stefan Tenis Club 2000 01:09:73 Timp 1490 Cod 0 Puncte
42 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 01:12:50 Timp 2277 Cod 0 Puncte
43 Lazar Nicusor Colegiul "Emil Racovita" 01:23:44 Timp 2291 Cod 0 Puncte
44 Bucur Andreas Alin Performer 99:99:99 Timp 2319 Cod 0 Puncte
45 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 1948 Cod 0 Puncte
46 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1955 Cod 0 Puncte
47 Purcarea Raul Dan Performer 99:99:99 Timp 2321 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) B

1 Enache Andrei Club Daimon 00:35:20 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:35:86 Timp 1651 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:36:00 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:36:79 Timp A1124 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:37:10 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:37:17 Timp 1491 Cod 3 Puncte
7 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:37:31 Timp A0272 Cod 2 Puncte
8 Andronic Ionut Adrian Performer 00:37:36 Timp 1308 Cod 1 Puncte
9 Jianu Adrian Petru NAVI 00:37:61 Timp 1519 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:38:18 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:39:19 Timp 1852 Cod 0 Puncte
12 Oana Florin Laurentiu Performer 00:40:21 Timp 2161 Cod 0 Puncte
13 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:41:22 Timp 1375 Cod 0 Puncte
14 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:40 Timp A0803 Cod 0 Puncte
15 Stoican Nicolae NAVI 00:41:89 Timp A0651 Cod 0 Puncte
16 Malus Cristian Ionut Performer 00:41:96 Timp 1251 Cod 0 Puncte
17 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:42:08 Timp A1105 Cod 0 Puncte
18 Preotu Luca Ioan Performer 00:42:65 Timp 1281 Cod 0 Puncte
19 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:42:67 Timp 1456 Cod 0 Puncte
20 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:42:98 Timp 1404 Cod 0 Puncte
21 Pasa Ungurianu Luca Performer 00:43:51 Timp 2323 Cod 0 Puncte
22 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:43:73 Timp 1702 Cod 0 Puncte
23 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:43:87 Timp A0829 Cod 0 Puncte
24 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 00:44:34 Timp 1845 Cod 0 Puncte
25 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:44:60 Timp 1556 Cod 0 Puncte
26 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:44:60 Timp 1703 Cod 0 Puncte
27 Tudor Daris Matei Performer 00:45:39 Timp 1434 Cod 0 Puncte
28 Andrei Luca Mihai NAVI 00:46:25 Timp 1377 Cod 0 Puncte
29 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:46:55 Timp 1411 Cod 0 Puncte
30 Baciu Razvan Club Daimon 00:46:60 Timp 1495 Cod 0 Puncte
31 Comanescu David Bucharest Sport Club 00:47:21 Timp 1368 Cod 0 Puncte
32 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 00:47:45 Timp 1481 Cod 0 Puncte
33 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:47:92 Timp 1311 Cod 0 Puncte
34 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 00:48:31 Timp 1704 Cod 0 Puncte
35 Melianu Nicolae Cristian Bucharest Sport Club 00:48:69 Timp 2036 Cod 0 Puncte
36 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:49:67 Timp 1506 Cod 0 Puncte
37 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 00:50:15 Timp 1520 Cod 0 Puncte
38 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19 Timp 1837 Cod 0 Puncte
39 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:50:38 Timp 1462 Cod 0 Puncte
40 Ciurea Stefan Performer 00:51:66 Timp 2330 Cod 0 Puncte
41 Curariu Luca Victor Performer 00:51:97 Timp A0273 Cod 0 Puncte
42 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 00:52:17 Timp 1473 Cod 0 Puncte
43 Harabagiu George NAVI 00:52:33 Timp A0813 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:53:71 Timp 1728 Cod 0 Puncte
45 Bujor Nicolas Bucharest Sport Club 00:54:11 Timp 2308 Cod 0 Puncte
46 Rauta Matei Cristian NAVI 00:54:18 Timp 2264 Cod 0 Puncte
47 Mitrache Andrei C.S. Toma's Ploiesti 00:54:65 Timp 2260 Cod 0 Puncte
48 Iosip Matei Andrei Performer 00:54:81 Timp 1834 Cod 0 Puncte
49 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 00:55:29 Timp 1757 Cod 0 Puncte
50 Mihailescu Marian Andrei NAVI 00:55:38 Timp 2265 Cod 0 Puncte
51 Voicu Mihnea Tudor C.S.Dinamic Sport 00:55:99 Timp 2228 Cod 0 Puncte
52 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 00:58:93 Timp 2279 Cod 0 Puncte
53 Lungu Radu Renovatio S.C. 00:59:29 Timp 1875 Cod 0 Puncte
54 Niculae Alexei NAVI 00:59:32 Timp 2266 Cod 0 Puncte
55 Mihai Darius Performer 00:59:84 Timp 2328 Cod 0 Puncte
56 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 01:00:49 Timp 2263 Cod 0 Puncte
57 Boabes Razvan Mihai Steaua CSA 01:00:81 Timp 1880 Cod 0 Puncte
58 Ursu Tudor Nicolae NAVI 01:03:19 Timp 2267 Cod 0 Puncte
59 Boata Stefan Steaua CSA 01:06:62 Timp 2280 Cod 0 Puncte
60 Anghel Robert Gabriel Steaua CSA 01:08:91 Timp 2278 Cod 0 Puncte
61 Anghel Alexandru Laurentiu Steaua CSA 01:14:64 Timp 2282 Cod 0 Puncte
62 Tomoioaga Alexandru Tiberius Steaua CSA 99:99:99 Timp 2281 Cod 0 Puncte
63 Gherasim Rares Iulian Performer 99:99:99 Timp 2329 Cod 0 Puncte
64 Taut Alexandru Performer 99:99:99 Timp 1762 Cod 0 Puncte
65 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1830 Cod 0 Puncte
66 Stefanescu Alex A.S. Racetech Ploiesti 99:99:99 Timp 2253 Cod 0 Puncte
67 Petrescu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2196 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) B

1 Ghile Dragos Steaua CSA 00:33:43 Timp 1634 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:33:58 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:34:48 Timp A1016 Cod 6 Puncte
3 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:34:48 Timp 1412 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:34:64 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin NAVI 00:34:71 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp 1396 Cod 3 Puncte
7 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:46 Timp A0382 Cod 2 Puncte
8 Stan Matei Alexandru NAVI 00:35:51 Timp A0791 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei NAVI 00:35:86 Timp A0280 Cod 0 Puncte
10 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:36:37 Timp A0729 Cod 0 Puncte
11 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:36:52 Timp A0800 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:88 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Milodin Eduard Atack Team 00:36:97 Timp 1289 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:37:09 Timp A0278 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:37:27 Timp A1009 Cod 0 Puncte
16 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:37 Timp A0722 Cod 0 Puncte
17 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:37:49 Timp 1679 Cod 0 Puncte
18 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:37:57 Timp 1690 Cod 0 Puncte
19 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:37:78 Timp A0112 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:37:98 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:38:78 Timp 1543 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:39:38 Timp 1333 Cod 0 Puncte
23 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:39:57 Timp 1449 Cod 0 Puncte
24 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:40:08 Timp 1382 Cod 0 Puncte
25 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:40:45 Timp 1400 Cod 0 Puncte
26 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:40:69 Timp 1373 Cod 0 Puncte
27 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:40:88 Timp A0531 Cod 0 Puncte
28 Cazacu Alin Performer 00:41:11 Timp 1446 Cod 0 Puncte
29 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:41:17 Timp 1639 Cod 0 Puncte
30 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:42:79 Timp 1293 Cod 0 Puncte
31 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83 Timp 1399 Cod 0 Puncte
32 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:43:15 Timp 1730 Cod 0 Puncte
33 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:70 Timp 1408 Cod 0 Puncte
34 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72 Timp 1835 Cod 0 Puncte
35 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:07 Timp 1406 Cod 0 Puncte
36 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:44:14 Timp 1448 Cod 0 Puncte
37 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:44:23 Timp 1413 Cod 0 Puncte
38 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:23 Timp 1416 Cod 0 Puncte
39 Gavrila Adrian Bucharest Sport Club 00:44:45 Timp 2309 Cod 0 Puncte
40 Stan Stefan Club Daimon 00:44:73 Timp A0660 Cod 0 Puncte
41 Foea Andreas NAVI 00:45:95 Timp 1383 Cod 0 Puncte
42 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:46:32 Timp A0550 Cod 0 Puncte
43 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:34 Timp 1401 Cod 0 Puncte
44 Girboan Radu Gabriel NAVI 00:46:94 Timp 2261 Cod 0 Puncte
45 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 00:47:48 Timp A0727 Cod 0 Puncte
46 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:24 Timp 1460 Cod 0 Puncte
47 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 00:48:39 Timp 1478 Cod 0 Puncte
48 Ispir Andrei Tenis Club 2000 00:48:41 Timp 1444 Cod 0 Puncte
49 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:74 Timp 1464 Cod 0 Puncte
50 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:07 Timp 1635 Cod 0 Puncte
51 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63 Timp 1838 Cod 0 Puncte
52 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 00:51:29 Timp 1802 Cod 0 Puncte
53 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:36 Timp 1625 Cod 0 Puncte
54 Tengher Alexandru Performer 00:52:57 Timp 2331 Cod 0 Puncte
55 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:52:86 Timp 1652 Cod 0 Puncte
56 Buliga Ionut Alexandru Steaua CSA 00:54:25 Timp 2283 Cod 0 Puncte
57 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 00:54:49 Timp 1646 Cod 0 Puncte
58 Andronie Luca Delfinul Bucuresti 00:55:09 Timp 2377 Cod 0 Puncte
59 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:55:24 Timp 1405 Cod 0 Puncte
60 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:56:84 Timp 2294 Cod 0 Puncte
61 Grecu Stefan Catalin Steaua CSA 01:01:71 Timp 2284 Cod 0 Puncte
62 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 01:02:97 Timp 2310 Cod 0 Puncte
63 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:05:01 Timp 2091 Cod 0 Puncte
64 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
65 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1302 Cod 0 Puncte
66 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0725 Cod 0 Puncte
67 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte
68 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
69 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1435 Cod 0 Puncte
70 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (6 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:47:44 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:52:66 Timp 2152 Cod 7 Puncte
3 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:57:01 Timp 2293 Cod 6 Puncte
4 Alemnaritei Alexandra NAVI 00:58:35 Timp 1980 Cod 5 Puncte
5 Preda Ioana Bucharest Sport Club 01:00:16 Timp 1956 Cod 4 Puncte
6 Fulea Maria NAVI 01:02:12 Timp 1981 Cod 3 Puncte
7 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 01:03:07 Timp 1957 Cod 2 Puncte
8 Gheorghe Andra Median Bucuresti 01:10:99 Timp 2185 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Briana Elena Performer 01:12:39 Timp 2314 Cod 0 Puncte
10 fr nu Steaua CSA 01:13:26 Timp 2285 Cod 0 Puncte
11 Mihaila Daria Andreea Performer 01:19:14 Timp 2316 Cod 0 Puncte
12 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 01:25:25 Timp 2298 Cod 0 Puncte
13 Hobeanu Ana Erika NAVI 01:29:72 Timp 2271 Cod 0 Puncte
14 Lakkis Lama Bucharest Sport Club 01:31:74 Timp 2292 Cod 0 Puncte
15 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 01:36:22 Timp 2272 Cod 0 Puncte
16 Mircea Cosmina Ioana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2007 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (7 ani) F

1 Aslam Andra NAVI 00:41:78 Timp A0235 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:42:82 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Stirbu Ioana Maria Performer 00:43:63 Timp 1833 Cod 6 Puncte
4 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:45:01 Timp 1511 Cod 5 Puncte
5 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:47:30 Timp 1952 Cod 4 Puncte
6 Dinu Bianca Stefania Maria CS Free Style 00:48:00 Timp 1828 Cod 3 Puncte
7 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 00:49:11 Timp 1640 Cod 2 Puncte
8 Grosu Maria Tenis Club 2000 00:50:40 Timp 1775 Cod 1 Puncte
9 Chirita Clara Maria NAVI 00:51:26 Timp 1986 Cod 0 Puncte
10 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:53:40 Timp 2006 Cod 0 Puncte
11 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 00:53:84 Timp 1695 Cod 0 Puncte
12 Nistor Gabriela Maria CS Free Style 00:54:30 Timp 1972 Cod 0 Puncte
13 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:54:89 Timp 2165 Cod 0 Puncte
14 Piper Andreea Performer 00:57:58 Timp 2163 Cod 0 Puncte
15 Oprea Maria Florentina NAVI 00:58:26 Timp 1723 Cod 0 Puncte
16 Stoian Teodora A.S. Racetech Ploiesti 00:58:33 Timp 2251 Cod 0 Puncte
17 Comarniceanu Ana Delfinul Bucuresti 00:58:59 Timp 1855 Cod 0 Puncte
18 Tudor Eva Andreea Bucharest Sport Club 00:58:63 Timp 1694 Cod 0 Puncte
19 Craiu Ioana NAVI 01:01:53 Timp 1753 Cod 0 Puncte
20 Petrov Denisa Mihaela Bucharest Sport Club 01:01:58 Timp 1653 Cod 0 Puncte
21 Mahriu Elisa Maria Delfinul Bucuresti 01:01:73 Timp 1738 Cod 0 Puncte
22 Radut Andreea CSS 1 Bucuresti 01:02:32 Timp 2166 Cod 0 Puncte
23 Rauta Carla Maria NAVI 01:03:41 Timp 1989 Cod 0 Puncte
24 Visan Maya Maria NAVI 01:03:81 Timp 2268 Cod 0 Puncte
25 Negru Alexandra NAVI 01:04:31 Timp 1987 Cod 0 Puncte
26 Lakkis Leila Bucharest Sport Club 01:04:38 Timp 2303 Cod 0 Puncte
27 Oleacu Voicu Alina Maria Performer 01:09:35 Timp 2320 Cod 0 Puncte
28 Neagu Vanessa Performer 01:10:95 Timp 2327 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 01:15:44 Timp 2274 Cod 0 Puncte
30 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 01:16:79 Timp 2287 Cod 0 Puncte
31 Damian Elena Veronica Steaua CSA 01:18:14 Timp 2286 Cod 0 Puncte
32 Timbus Alexandra Maria Renovatio S.C. 01:18:90 Timp 1823 Cod 0 Puncte
33 Giuroiu Emma Ingrid Performer 01:19:98 Timp 2318 Cod 0 Puncte
34 Neagoie Alexandra Ana Maria NAVI 01:30:98 Timp 2275 Cod 0 Puncte
35 Bolohan Bianca Ioana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1951 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (8 ani) F

1 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:37:56 Timp A0794 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana NAVI 00:37:77 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:38:52 Timp 1676 Cod 6 Puncte
4 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:39:27 Timp 1675 Cod 5 Puncte
5 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:39:88 Timp A0787 Cod 4 Puncte
6 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:40:31 Timp A0600 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:40:36 Timp 1280 Cod 2 Puncte
8 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:41:63 Timp 1701 Cod 1 Puncte
9 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:41:85 Timp 1315 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Ilinca NAVI 00:41:86 Timp A0811 Cod 0 Puncte
11 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:41:90 Timp A0236 Cod 0 Puncte
12 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 00:42:05 Timp 1263 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:42:23 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 00:42:59 Timp 2154 Cod 0 Puncte
15 Busurca Petra Renovatio S.C. 00:42:95 Timp 2203 Cod 0 Puncte
16 Stoian Doria Contratimp Campina 00:43:27 Timp 2082 Cod 0 Puncte
17 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:44:77 Timp A0238 Cod 0 Puncte
18 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:45:13 Timp 1264 Cod 0 Puncte
19 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:45:47 Timp 1689 Cod 0 Puncte
20 Marin Elena Alexia Renovatio S.C. 00:45:96 Timp A0796 Cod 0 Puncte
21 Andrei Eva Renovatio S.C. 00:46:01 Timp 2250 Cod 0 Puncte
22 Cobianu Denisa C.S. Barracuda Campina 00:46:55 Timp 1678 Cod 0 Puncte
23 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:47:82 Timp 1276 Cod 0 Puncte
24 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 00:48:06 Timp 2305 Cod 0 Puncte
25 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:48:15 Timp 1898 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:48:70 Timp A1168 Cod 0 Puncte
27 Ursu Alexandra Tenis Club 2000 00:48:88 Timp 1776 Cod 0 Puncte
28 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:49:14 Timp 1345 Cod 0 Puncte
29 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 00:51:34 Timp 1642 Cod 0 Puncte
30 Ciocirlan Maria Ruxandra Tenis Club 2000 00:52:26 Timp 1488 Cod 0 Puncte
31 Secureanu Bianca Ioana CS Free Style 00:54:85 Timp 1273 Cod 0 Puncte
32 Marginean Mara Atack Team 00:55:42 Timp 2158 Cod 0 Puncte
33 Solomon Ioana NAVI 00:56:03 Timp 1884 Cod 0 Puncte
34 Titiriga Daria Nicoleta NAVI 00:57:56 Timp 1274 Cod 0 Puncte
35 Dumitriu Ioana Maria Steaua CSA 00:57:80 Timp 2306 Cod 0 Puncte
36 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 01:00:21 Timp 2295 Cod 0 Puncte
37 Ulmeanu Iulia Performer 01:02:29 Timp 2322 Cod 0 Puncte
38 Petrache Maria Steaua CSA 01:04:62 Timp 2288 Cod 0 Puncte
39 Niculita Florentina Diana NAVI 01:05:01 Timp 2276 Cod 0 Puncte
40 Stoica Cristina Performer 01:12:00 Timp 2324 Cod 0 Puncte
41 Tanase Iarina Maria NAVI 01:13:77 Timp 2262 Cod 0 Puncte
42 Stoiciu Cristina Elena Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2195 Cod 0 Puncte
43 Encescu Ana Cristina Performer 99:99:99 Timp 2307 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (9 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:34:49 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Club Daimon 00:35:67 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:35:75 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:35:76 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:36:05 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 00:36:29 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Ioana Daria Maria NAVI 00:36:82 Timp 1300 Cod 2 Puncte
8 Danciu Elia NAVI 00:37:02 Timp A0243 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:37:44 Timp A0822 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:38:74 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 00:40:75 Timp 1398 Cod 0 Puncte
12 Coman Corina Ioana Steaua CSA 00:41:40 Timp 1778 Cod 0 Puncte
13 Viju Tania Renovatio S.C. 00:42:27 Timp 1821 Cod 0 Puncte
14 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:42:57 Timp 1705 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:42:74 Timp 1390 Cod 0 Puncte
16 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:43:03 Timp 1346 Cod 0 Puncte
17 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:45:15 Timp A0666 Cod 0 Puncte
18 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:39 Timp 1465 Cod 0 Puncte
19 Tarabega Anca Maria NAVI 00:45:90 Timp 1379 Cod 0 Puncte
20 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:46:35 Timp 1438 Cod 0 Puncte
21 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:46:48 Timp A0664 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Alexia NAVI 00:46:53 Timp 2217 Cod 0 Puncte
23 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:46:54 Timp A1131 Cod 0 Puncte
24 Nistor Daria NAVI 00:47:46 Timp 1883 Cod 0 Puncte
25 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:42 Timp A0668 Cod 0 Puncte
26 Stanciu Yasmina Alina Tenis Club 2000 00:48:48 Timp 2297 Cod 0 Puncte
27 Cantacuz Raphaela Performer 00:48:97 Timp 2164 Cod 0 Puncte
28 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:50:04 Timp 1407 Cod 0 Puncte
29 Diaconescu Alexandra Delfinul Bucuresti 00:50:91 Timp 2370 Cod 0 Puncte
30 Mihale Veronica Colegiul "Emil Racovita" 00:51:03 Timp 1629 Cod 0 Puncte
31 Ilie Daria Nicola Tenis Club 2000 00:51:57 Timp 1647 Cod 0 Puncte
32 Lazar Adriana Antonia Colegiul "Emil Racovita" 00:55:52 Timp 2198 Cod 0 Puncte
33 Filipescu Teodora Performer 00:56:47 Timp 1734 Cod 0 Puncte
34 Zeca Alexia Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63 Timp 2102 Cod 0 Puncte
35 Munteanu Iulia Larisa Steaua CSA 01:07:71 Timp 2290 Cod 0 Puncte
36 Herciu Alexandra Ioana NAVI 01:18:06 Timp 2216 Cod 0 Puncte
37 Iliescu Maria Alexandra Steaua CSA 99:99:99 Timp 2289 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (6 ani) B

1 Dobre Cristian Andrei C.S.Dinamic Sport 01:05:17 Timp 1939 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Ioan NAVI 01:07:85 Timp 1974 Cod 7 Puncte
3 Petre Eduard Ionut Performer 01:08:26 Timp 2160 Cod 6 Puncte
4 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 01:08:62 Timp 2153 Cod 5 Puncte
5 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 01:09:30 Timp 1963 Cod 4 Puncte
6 Bonciu Matei Stefan Steaua CSA 01:09:87 Timp 1946 Cod 3 Puncte
7 Dimulescu Andrei Atack Team 01:09:90 Timp 2157 Cod 2 Puncte
8 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 01:11:72 Timp 2008 Cod 1 Puncte
9 Avram Luca Bucharest Sport Club 01:15:17 Timp 2300 Cod 0 Puncte
10 Rugina Dan Stefan Bucharest Sport Club 01:18:91 Timp 1960 Cod 0 Puncte
11 Baytekin Necirvan Alexandru Bucharest Sport Club 01:19:95 Timp 2187 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 01:22:34 Timp 1961 Cod 0 Puncte
13 Spataru Eduard Atack Team 01:39:07 Timp 1920 Cod 0 Puncte
14 Peter Robert Alexandru NAVI 01:42:81 Timp 2270 Cod 0 Puncte
15 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 01:55:81 Timp 1964 Cod 0 Puncte
16 Dumitrache Matei Bucharest Sport Club 02:03:17 Timp 2301 Cod 0 Puncte
17 Huci Stefan Teodor Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2302 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (7 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:51:20 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru NAVI 00:53:59 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 00:54:47 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Stefan C.S. Barracuda Campina 00:54:66 Timp 1673 Cod 5 Puncte
5 Scortea Teofil NAVI 00:56:53 Timp 1332 Cod 4 Puncte
6 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:56:89 Timp 1614 Cod 3 Puncte
7 Birghilescu Alexandru Steaua CSA 00:58:10 Timp 1948 Cod 2 Puncte
8 Curecheriu Alexandru Gabriel Performer 00:58:31 Timp 2162 Cod 1 Puncte
9 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:59:44 Timp 1513 Cod 0 Puncte
10 Vasile Marius Stefan NAVI 01:00:00 Timp 1516 Cod 0 Puncte
11 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:00:16 Timp 1696 Cod 0 Puncte
12 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 01:00:55 Timp 1697 Cod 0 Puncte
13 Ciurea Luca Bucharest Sport Club 01:00:97 Timp 2009 Cod 0 Puncte
14 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:01:34 Timp 1698 Cod 0 Puncte
15 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 01:01:38 Timp 1455 Cod 0 Puncte
16 Iaschiu Andrei NAVI 01:02:24 Timp 1724 Cod 0 Puncte
17 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 01:04:18 Timp 1721 Cod 0 Puncte
18 Pisoschi Matei Valeriu Tenis Club 2000 01:05:45 Timp 1474 Cod 0 Puncte
19 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 01:05:72 Timp 1914 Cod 0 Puncte
20 Rachieru Stefan Contratimp Campina 01:06:23 Timp 2083 Cod 0 Puncte
21 Csendes Laszlo Igor Steaua CSA 01:06:40 Timp 1502 Cod 0 Puncte
22 Gurau Alexandru Mihai CSS 4 Bucuresti 01:07:99 Timp 1636 Cod 0 Puncte
23 Iliescu Luca Matei Bucharest Sport Club 01:09:01 Timp 2304 Cod 0 Puncte
24 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 01:11:10 Timp 2005 Cod 0 Puncte
25 Breazu Luca Ioan NAVI 01:12:58 Timp 1725 Cod 0 Puncte
26 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 01:12:81 Timp 1754 Cod 0 Puncte
27 Rosu Marius NAVI 01:13:15 Timp 1515 Cod 0 Puncte
28 Zorzoliu Radu Stefan Tenis Club 2000 01:16:45 Timp 1490 Cod 0 Puncte
29 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 01:18:81 Timp 2277 Cod 0 Puncte
30 Mirea Andrei Bucharest Sport Club 01:18:84 Timp 1758 Cod 0 Puncte
31 Iancu Dan Cristian Performer 01:25:53 Timp 2317 Cod 0 Puncte
32 Diaconescu Stefan Delfinul Bucuresti 01:31:07 Timp 2332 Cod 0 Puncte
33 Dan Tudor Renovatio S.C. 01:35:33 Timp 2004 Cod 0 Puncte
34 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 01:39:53 Timp 1954 Cod 0 Puncte
35 Grecu Rares A.S. Racetech Ploiesti 01:39:58 Timp 2252 Cod 0 Puncte
36 Radu Horia Delfinul Bucuresti 01:51:49 Timp 2333 Cod 0 Puncte
37 Lazar Nicusor Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2291 Cod 0 Puncte
38 Popa Cristian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1489 Cod 0 Puncte
39 Barbu Eugeniu Stefanita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1955 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (8 ani) B

1 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:46:19 Timp 1491 Cod 9 Puncte
2 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:47:31 Timp 1297 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 00:47:40 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:48:96 Timp 1556 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:49:13 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:50:24 Timp A1124 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei Performer 00:51:49 Timp 1672 Cod 2 Puncte
8 Tudor Daris Matei Performer 00:53:23 Timp 1434 Cod 1 Puncte
9 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:53:90 Timp A0272 Cod 0 Puncte
10 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:53:92 Timp 1275 Cod 0 Puncte
11 Voicu Mihnea Tudor C.S.Dinamic Sport 00:54:37 Timp 2228 Cod 0 Puncte
12 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:54:41 Timp 1702 Cod 0 Puncte
13 Preotu Luca Ioan Performer 00:54:43 Timp 1281 Cod 0 Puncte
14 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:55:29 Timp A0829 Cod 0 Puncte
15 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:55:30 Timp 1456 Cod 0 Puncte
16 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:55:46 Timp 1703 Cod 0 Puncte
17 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:56:22 Timp 1404 Cod 0 Puncte
18 Jianu Adrian Petru NAVI 00:56:39 Timp 1519 Cod 0 Puncte
19 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:56:45 Timp 1852 Cod 0 Puncte
20 Andrei Luca Mihai NAVI 00:57:89 Timp 1377 Cod 0 Puncte
21 Andronic Ionut Adrian Performer 00:58:12 Timp 1308 Cod 0 Puncte
22 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 00:58:19 Timp 1845 Cod 0 Puncte
23 Oana Florin Laurentiu Performer 00:58:22 Timp 2161 Cod 0 Puncte
24 Baciu Razvan Club Daimon 00:58:57 Timp 1495 Cod 0 Puncte
25 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:00:52 Timp A1105 Cod 0 Puncte
26 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:01:13 Timp A0803 Cod 0 Puncte
27 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:01:17 Timp 1506 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:01:31 Timp 1311 Cod 0 Puncte
29 Stoican Nicolae NAVI 01:01:36 Timp A0651 Cod 0 Puncte
30 Malus Cristian Ionut Performer 01:01:39 Timp 1251 Cod 0 Puncte
31 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:04:81 Timp 1837 Cod 0 Puncte
32 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 01:05:83 Timp 1704 Cod 0 Puncte
33 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:06:43 Timp 1462 Cod 0 Puncte
34 Harabagiu George NAVI 01:06:44 Timp A0813 Cod 0 Puncte
35 Melianu Nicolae Cristian Bucharest Sport Club 01:07:16 Timp 2036 Cod 0 Puncte
36 Lungu Radu Renovatio S.C. 01:07:37 Timp 1875 Cod 0 Puncte
37 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:07:39 Timp 1757 Cod 0 Puncte
38 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 01:08:58 Timp 1481 Cod 0 Puncte
39 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:08:64 Timp 1411 Cod 0 Puncte
40 Iosip Matei Andrei Performer 01:09:24 Timp 1834 Cod 0 Puncte
41 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:10:34 Timp 1375 Cod 0 Puncte
42 Comanescu David Bucharest Sport Club 01:10:70 Timp 1368 Cod 0 Puncte
43 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 01:13:13 Timp 1728 Cod 0 Puncte
44 Bujor Nicolas Bucharest Sport Club 01:16:87 Timp 2308 Cod 0 Puncte
45 Ciurea Stefan Performer 01:17:10 Timp 2330 Cod 0 Puncte
46 Rauta Matei Cristian NAVI 01:18:49 Timp 2264 Cod 0 Puncte
47 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 01:18:77 Timp 1473 Cod 0 Puncte
48 Boabes Razvan Mihai Steaua CSA 01:22:74 Timp 1880 Cod 0 Puncte
49 Ungureanu Sergiu Stefan NAVI 01:23:09 Timp 2263 Cod 0 Puncte
50 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 01:25:65 Timp 1520 Cod 0 Puncte
51 Mihai Darius Performer 01:27:81 Timp 2328 Cod 0 Puncte
52 Paraschiv Razvan Nicolas Steaua CSA 01:30:83 Timp 2279 Cod 0 Puncte
53 Boata Stefan Steaua CSA 01:33:69 Timp 2280 Cod 0 Puncte
54 Anghel Robert Gabriel Steaua CSA 01:55:16 Timp 2278 Cod 0 Puncte
55 Gherasim Rares Iulian Performer 99:99:99 Timp 2329 Cod 0 Puncte
56 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1830 Cod 0 Puncte
57 Taut Alexandru Performer 99:99:99 Timp 1762 Cod 0 Puncte
58 Tomoioaga Alexandru Tiberius Steaua CSA 99:99:99 Timp 2281 Cod 0 Puncte
59 Petrescu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2196 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (9 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:44:08 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:45:10 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 00:46:43 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:47:99 Timp A0278 Cod 5 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07 Timp A0722 Cod 4 Puncte
6 Stan Matei Alexandru NAVI 00:48:56 Timp A0791 Cod 3 Puncte
7 Ghile Dragos Steaua CSA 00:48:72 Timp 1634 Cod 2 Puncte
8 Anghel Darius Costin NAVI 00:49:01 Timp A0277 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei NAVI 00:49:05 Timp A0280 Cod 0 Puncte
10 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:49:93 Timp 1373 Cod 0 Puncte
11 Cazacu Alin Performer 00:49:93 Timp 1446 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:10 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:50:86 Timp A0382 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:51:15 Timp A1009 Cod 0 Puncte
15 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:51:48 Timp A1016 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:51:52 Timp 1412 Cod 0 Puncte
17 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:51:99 Timp A0729 Cod 0 Puncte
18 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:52:24 Timp A0840 Cod 0 Puncte
19 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:52:29 Timp 1449 Cod 0 Puncte
20 Costache Ionut C.S. Barracuda Campina 00:52:34 Timp 1679 Cod 0 Puncte
21 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:63 Timp 1400 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:53:34 Timp 1406 Cod 0 Puncte
23 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:53:50 Timp 1730 Cod 0 Puncte
24 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:54:06 Timp 1639 Cod 0 Puncte
25 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32 Timp 1396 Cod 0 Puncte
26 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:62 Timp 1835 Cod 0 Puncte
27 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97 Timp 1460 Cod 0 Puncte
28 Doroghi David Bucharest Sport Club 00:55:01 Timp 1690 Cod 0 Puncte
29 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:55:39 Timp A0112 Cod 0 Puncte
30 Stan Stefan Club Daimon 00:55:52 Timp A0660 Cod 0 Puncte
31 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:55:59 Timp 1543 Cod 0 Puncte
32 Birdau Ioan Alexandru Steaua CSA 00:57:21 Timp 1293 Cod 0 Puncte
33 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:57:62 Timp 1448 Cod 0 Puncte
34 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:57:73 Timp 1333 Cod 0 Puncte
35 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:58:29 Timp A0725 Cod 0 Puncte
36 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:34 Timp 1399 Cod 0 Puncte
37 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:58:36 Timp 1413 Cod 0 Puncte
38 Ispir Andrei Tenis Club 2000 00:58:78 Timp 1444 Cod 0 Puncte
39 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:59:02 Timp A0531 Cod 0 Puncte
40 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:59:29 Timp 1405 Cod 0 Puncte
41 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:59:60 Timp A0550 Cod 0 Puncte
42 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:59:71 Timp 1382 Cod 0 Puncte
43 Gavrila Adrian Bucharest Sport Club 01:00:35 Timp 2309 Cod 0 Puncte
44 Foea Andreas NAVI 01:00:38 Timp 1383 Cod 0 Puncte
45 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:00:97 Timp 1652 Cod 0 Puncte
46 Girboan Radu Gabriel NAVI 01:01:94 Timp 2261 Cod 0 Puncte
47 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18 Timp 1635 Cod 0 Puncte
48 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 01:02:20 Timp A0727 Cod 0 Puncte
49 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:29 Timp 1464 Cod 0 Puncte
50 Milodin Eduard Atack Team 01:02:30 Timp 1289 Cod 0 Puncte
51 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:46 Timp 1408 Cod 0 Puncte
52 Lupu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:02:71 Timp 2294 Cod 0 Puncte
53 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:30 Timp 1416 Cod 0 Puncte
54 Belega Vlad Daniel Steaua CSA 01:03:50 Timp 1802 Cod 0 Puncte
55 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 01:04:01 Timp 1478 Cod 0 Puncte
56 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:51 Timp 1401 Cod 0 Puncte
57 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 01:08:15 Timp 1838 Cod 0 Puncte
58 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 01:10:48 Timp 1646 Cod 0 Puncte
59 Huci Rares Perut Bucharest Sport Club 01:11:80 Timp 2310 Cod 0 Puncte
60 Buliga Ionut Alexandru Steaua CSA 01:13:44 Timp 2283 Cod 0 Puncte
61 Andronie Luca Delfinul Bucuresti 01:13:79 Timp 2377 Cod 0 Puncte
62 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:38 Timp 1625 Cod 0 Puncte
63 Grecu Stefan Catalin Steaua CSA 01:21:66 Timp 2284 Cod 0 Puncte
64 Cheich Ibrahim Anas Steaua CSA 01:27:55 Timp 2091 Cod 0 Puncte
65 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte
66 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1708 Cod 0 Puncte
67 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte
68 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1899 Cod 0 Puncte
69 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1435 Cod 0 Puncte
70 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1302 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (6 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:59:82 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Fulea Maria NAVI 01:15:10 Timp 1981 Cod 7 Puncte
3 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 01:15:70 Timp 2152 Cod 6 Puncte
4 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 01:15:89 Timp 1957 Cod 5 Puncte
5 Preda Ioana Bucharest Sport Club 01:19:88 Timp 1956 Cod 4 Puncte
6 Alemnaritei Alexandra NAVI 01:20:10 Timp 1980 Cod 3 Puncte
7 Toader Francesca Bucharest Sport Club 01:20:98 Timp 2293 Cod 2 Puncte
8 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 01:33:03 Timp 2298 Cod 1 Puncte
9 Lakkis Lama Bucharest Sport Club 01:46:42 Timp 2292 Cod 0 Puncte
10 fr nu Steaua CSA 99:99:99 Timp 2285 Cod 0 Puncte
11 Mircea Cosmina Ioana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2007 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (7 ani) F

1 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:56:07 Timp 1511 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:56:43 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Stirbu Ioana Maria Performer 00:57:22 Timp 1833 Cod 6 Puncte
4 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 00:57:28 Timp 1640 Cod 5 Puncte
5 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:00:76 Timp 1952 Cod 4 Puncte
6 Aslam Andra NAVI 01:01:64 Timp A0235 Cod 3 Puncte
7 Chirita Clara Maria NAVI 01:01:66 Timp 1986 Cod 2 Puncte
8 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 01:04:35 Timp 1695 Cod 1 Puncte
9 Oprea Maria Florentina NAVI 01:06:68 Timp 1723 Cod 0 Puncte
10 Negru Alexandra NAVI 01:06:88 Timp 1987 Cod 0 Puncte
11 Craiu Ioana NAVI 01:08:67 Timp 1753 Cod 0 Puncte
12 Grosu Maria Tenis Club 2000 01:10:22 Timp 1775 Cod 0 Puncte
13 Timbus Alexandra Maria Renovatio S.C. 01:12:17 Timp 1823 Cod 0 Puncte
14 Mahriu Elisa Maria Delfinul Bucuresti 01:12:62 Timp 1738 Cod 0 Puncte
15 Tudor Eva Andreea Bucharest Sport Club 01:14:55 Timp 1694 Cod 0 Puncte
16 Piper Andreea Performer 01:14:83 Timp 2163 Cod 0 Puncte
17 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:16:34 Timp 2006 Cod 0 Puncte
18 Visan Maya Maria NAVI 01:17:03 Timp 2268 Cod 0 Puncte
19 Petrov Denisa Mihaela Bucharest Sport Club 01:17:52 Timp 1653 Cod 0 Puncte
20 Neagu Vanessa Performer 01:22:16 Timp 2327 Cod 0 Puncte
21 Lakkis Leila Bucharest Sport Club 01:23:22 Timp 2303 Cod 0 Puncte
22 Ciocan Teodora Marina Steaua CSA 01:49:55 Timp 2287 Cod 0 Puncte
23 Giuroiu Emma Ingrid Performer 99:99:99 Timp 2318 Cod 0 Puncte
24 Stoian Teodora A.S. Racetech Ploiesti 99:99:99 Timp 2251 Cod 0 Puncte
25 Bolohan Bianca Ioana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1951 Cod 0 Puncte

15. 50 metri bras (8 ani) F

1 Marina Hanna C.S. Barracuda Campina 00:50:52 Timp 1676 Cod 9 Puncte
2 Marin Ioana NAVI 00:52:13 Timp 1524 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:53:30 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Ilinca NAVI 00:53:85 Timp A0811 Cod 5 Puncte
5 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:54:28 Timp A0238 Cod 4 Puncte
6 Dragan Sonia C.S. Barracuda Campina 00:54:55 Timp 1675 Cod 3 Puncte
7 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:54:96 Timp A0236 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:55:00 Timp 1280 Cod 1 Puncte
9 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:55:06 Timp A0794 Cod 0 Puncte
10 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:55:42 Timp 1689 Cod 0 Puncte
11 Marin Elena Alexia Renovatio S.C. 00:55:57 Timp A0796 Cod 0 Puncte
12 Cobianu Denisa C.S. Barracuda Campina 00:56:92 Timp 1678 Cod 0 Puncte
13 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:57:64 Timp A0600 Cod 0 Puncte
14 Voica Andreea Ofelia Steaua CSA 00:58:09 Timp 1264 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:59:04 Timp A0802 Cod 0 Puncte
16 Stoian Doria Contratimp Campina 00:59:42 Timp 2082 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:59:99 Timp A1168 Cod 0 Puncte
18 Busurca Petra Renovatio S.C. 01:01:12 Timp 2203 Cod 0 Puncte
19 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 01:01:55 Timp 1345 Cod 0 Puncte
20 Voica Oana Ilinca Steaua CSA 01:01:89 Timp 1263 Cod 0 Puncte
21 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:03:16 Timp 1315 Cod 0 Puncte
22 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 01:04:39 Timp 1701 Cod 0 Puncte
23 Dumitriu Ioana Maria Steaua CSA 01:04:47 Timp 2306 Cod 0 Puncte
24 Ellersdorfer Mihaela Georgiana C.S. Barracuda Campina 01:04:50 Timp 2154 Cod 0 Puncte
25 Urucu Bianca Ioana Median Bucuresti 01:06:36 Timp 1615 Cod 0 Puncte
26 Minciu Luiza Maria Bucharest Sport Club 01:06:42 Timp 2305 Cod 0 Puncte
27 Andrei Eva Renovatio S.C. 01:08:16 Timp 2250 Cod 0 Puncte
28 Ciocirlan Maria Ruxandra Tenis Club 2000 01:08:66 Timp 1488 Cod 0 Puncte
29 Gorecki Andra Colegiul "Emil Racovita" 01:08:90 Timp 2295 Cod 0 Puncte
30 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 01:09:05 Timp 1642 Cod 0 Puncte
31 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 01:09:86 Timp 1276 Cod 0 Puncte
32 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 01:10:84 Timp 1898 Cod 0 Puncte
33 Solomon Ioana NAVI 01:11:34 Timp 1884 Cod 0 Puncte
34 Ulmeanu Iulia Performer 01:17:59 Timp 2322 Cod 0 Puncte
35 Marginean Mara Atack Team 01:25:10 Timp 2158 Cod 0 Puncte
36 Niculita Florentina Diana NAVI 01:27:80 Timp 2276 Cod 0 Puncte
37 Petrache Maria Steaua CSA 01:31:76 Timp 2288 Cod 0 Puncte
38 Stoiciu Cristina Elena Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2195 Cod 0 Puncte
39 Encescu Ana Cristina Performer 99:99:99 Timp 2307 Cod 0 Puncte

16. 50 metri bras (9 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:43:85 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria NAVI 00:44:41 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:45:89 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:47:41 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Ioana Daria Maria NAVI 00:49:58 Timp 1300 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Club Daimon 00:50:07 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:50:25 Timp A0242 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:51:08 Timp A0342 Cod 1 Puncte
9 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:51:22 Timp 1390 Cod 0 Puncte