Rezultatele finale pentru Cupa Asseco OPEN - Editia 2013, copii 9-16 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (9 ani) B

1 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:34:25 Timp 1742 Cod 9 Puncte
2 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:34:55 Timp A1016 Cod 7 Puncte
3 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:34:77 Timp 1201 Cod 6 Puncte
4 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:19 Timp A0382 Cod 5 Puncte
5 Lapadat Cristian NAVI 00:35:34 Timp A0274 Cod 4 Puncte
6 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:35:47 Timp 1634 Cod 3 Puncte
7 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:35:56 Timp A0790 Cod 2 Puncte
8 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:35:94 Timp A0998 Cod 1 Puncte
9 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:35:99 Timp A0800 Cod 0 Puncte
10 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:36:11 Timp 1692 Cod 0 Puncte
11 Anghel Darius Costin NAVI 00:36:53 Timp A0277 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Alexandru NAVI 00:36:59 Timp A0791 Cod 0 Puncte
13 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:80 Timp A0376 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andrei NAVI 00:37:03 Timp A0280 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:37:71 Timp A1009 Cod 0 Puncte
16 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:37:91 Timp A0840 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:37:96 Timp A0278 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:01 Timp A0722 Cod 0 Puncte
19 Petrache Darius NAVI 00:38:15 Timp 1641 Cod 0 Puncte
20 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:38:23 Timp 1302 Cod 0 Puncte
21 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:38:40 Timp A0725 Cod 0 Puncte
22 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:38:42 Timp A0112 Cod 0 Puncte
23 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:38:55 Timp A0729 Cod 0 Puncte
24 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:38:79 Timp 1364 Cod 0 Puncte
25 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:38:91 Timp 1543 Cod 0 Puncte
26 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:38:96 Timp 1860 Cod 0 Puncte
27 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:39:15 Timp 2111 Cod 0 Puncte
28 Becze Zeteny Benedek CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:64 Timp 1793 Cod 0 Puncte
29 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:39:79 Timp 1741 Cod 0 Puncte
30 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:39:80 Timp 1859 Cod 0 Puncte
31 Ene Alexandru Dan Aqua Swim 00:39:94 Timp 1879 Cod 0 Puncte
32 Doroghi David Renovatio S.C. 00:40:07 Timp 1690 Cod 0 Puncte
33 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:41:71 Timp 1740 Cod 0 Puncte
34 Sarbulescu Matei Performer 00:43:09 Timp 2108 Cod 0 Puncte
35 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 00:45:81 Timp 1683 Cod 0 Puncte
36 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:46:03 Timp 1685 Cod 0 Puncte
37 Popovici Alexandru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 2149 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (10 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:32:31 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:32:92 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:33:80 Timp 1202 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:33:92 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:33:98 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:11 Timp A0460 Cod 3 Puncte
7 Iacob Sebastian Mihai Performer 00:34:24 Timp 1688 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:34:51 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:34:51 Timp A0532 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59 Timp A0694 Cod 0 Puncte
11 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:34:62 Timp A0395 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:35:37 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:52 Timp A0656 Cod 0 Puncte
14 Morariu Luca Ioan NAVI 00:35:75 Timp A0296 Cod 0 Puncte
15 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:35:79 Timp A0733 Cod 0 Puncte
16 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:36:24 Timp A0398 Cod 0 Puncte
17 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:39 Timp A0396 Cod 0 Puncte
18 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:36:52 Timp 1304 Cod 0 Puncte
19 Meghea Dominic Andrei Performer 00:36:52 Timp A0610 Cod 0 Puncte
20 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:36:70 Timp 1231 Cod 0 Puncte
21 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:36:74 Timp A0399 Cod 0 Puncte
22 Balan Rares Aqua Sport Galati 00:37:40 Timp 1858 Cod 0 Puncte
23 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:37:45 Timp A0551 Cod 0 Puncte
24 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:37:50 Timp 1546 Cod 0 Puncte
25 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:37:91 Timp A0605 Cod 0 Puncte
26 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:38:11 Timp A0383 Cod 0 Puncte
27 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:38:19 Timp A0538 Cod 0 Puncte
28 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:38:48 Timp A0386 Cod 0 Puncte
29 Avram Matei Stefan NAVI 00:38:62 Timp A0574 Cod 0 Puncte
30 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 00:38:83 Timp A1127 Cod 0 Puncte
31 Peter Arthur Cristian NAVI 00:39:16 Timp 1732 Cod 0 Puncte
32 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:39:20 Timp A1037 Cod 0 Puncte
33 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:86 Timp A0387 Cod 0 Puncte
34 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:41:96 Timp A1012 Cod 0 Puncte
35 Hristov Filip Swimming Club "ETAR" 00:42:25 Timp 2124 Cod 0 Puncte
36 Tabacu Petru CSM Pitesti 00:45:81 Timp 1739 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (11 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:29:67 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:65 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 00:31:73 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:31:78 Timp A1057 Cod 5 Puncte
4 Costroj Antonio Steaua CSA 00:31:78 Timp A0540 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:31:80 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:32:20 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 00:33:26 Timp 1794 Cod 2 Puncte
7 Gheorghe Stefan Lucian CSM Pitesti 00:33:26 Timp A1059 Cod 2 Puncte
8 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:33:34 Timp 1341 Cod 1 Puncte
9 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:51 Timp A0407 Cod 0 Puncte
10 Roceanu Andrei NAVI 00:33:74 Timp A0309 Cod 0 Puncte
11 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:33:77 Timp A0633 Cod 0 Puncte
12 Carje Andrei CSM Pitesti 00:33:78 Timp 1229 Cod 0 Puncte
13 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:33:96 Timp A0408 Cod 0 Puncte
14 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:34:01 Timp A0501 Cod 0 Puncte
15 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:34:17 Timp A0321 Cod 0 Puncte
16 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:34:17 Timp 1372 Cod 0 Puncte
17 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:34:23 Timp A0488 Cod 0 Puncte
18 Mitelut Stefan NAVI 00:34:33 Timp A0753 Cod 0 Puncte
19 Lacatus Matei CSM Brasov 00:34:97 Timp 2131 Cod 0 Puncte
20 Placinta Sebastian Stefan C S Farul Constanta 00:35:09 Timp 2119 Cod 0 Puncte
21 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:50 Timp A0473 Cod 0 Puncte
22 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:35:81 Timp A0402 Cod 0 Puncte
23 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:36:05 Timp A0477 Cod 0 Puncte
24 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 00:36:13 Timp A0419 Cod 0 Puncte
25 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:36:17 Timp A1063 Cod 0 Puncte
26 Teianu Andei CSM Pitesti 00:36:27 Timp 1598 Cod 0 Puncte
27 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:36:34 Timp A0486 Cod 0 Puncte
28 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:36:50 Timp A1061 Cod 0 Puncte
29 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:36:54 Timp A0327 Cod 0 Puncte
30 Marin Stefan Steaua CSA 00:36:60 Timp A0126 Cod 0 Puncte
31 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:36:71 Timp A1020 Cod 0 Puncte
32 Cabuz Paul CSM Brasov 00:37:23 Timp 2132 Cod 0 Puncte
33 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:37:23 Timp A0776 Cod 0 Puncte
34 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp A0471 Cod 0 Puncte
35 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:37:39 Timp 1021 Cod 0 Puncte
36 Borislav Iliev C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:37:49 Timp 2110 Cod 0 Puncte
37 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:38:92 Timp A0553 Cod 0 Puncte
38 Nicolae Andrei CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1238 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:27:99 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:29:83 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Performer 00:30:41 Timp A0599 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:30:47 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Serdin Cosmin NAVI 00:30:65 Timp A0197 Cod 4 Puncte
6 Radu Marius CSM Pitesti 00:30:66 Timp 1192 Cod 3 Puncte
7 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 00:30:75 Timp A0223 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan Performer 00:32:03 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:32:19 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Marinica Rares NAVI 00:32:40 Timp A0128 Cod 0 Puncte
11 Pricopianu Roberto Petrolul Ploiesti 00:32:47 Timp 2151 Cod 0 Puncte
12 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:32:58 Timp A0091 Cod 0 Puncte
13 Cardasol Florin NAVI 00:32:64 Timp A0312 Cod 0 Puncte
14 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:32:76 Timp A1053 Cod 0 Puncte
15 Petcu Tony CSM Pitesti 00:32:76 Timp 2125 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:32:77 Timp A0329 Cod 0 Puncte
17 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:33:43 Timp A0513 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:33:59 Timp 1324 Cod 0 Puncte
19 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:34:64 Timp A1075 Cod 0 Puncte
20 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:35:29 Timp A0337 Cod 0 Puncte
21 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:35:64 Timp A0602 Cod 0 Puncte
22 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:35:97 Timp A0074 Cod 0 Puncte
23 Pavel Claudiu Contratimp Campina 00:36:12 Timp 2127 Cod 0 Puncte
24 David Bogdan CSM Pitesti 00:36:65 Timp 1240 Cod 0 Puncte
25 Solea Luca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0199 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (13 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 00:28:00 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Popazov Razvan CSM Pitesti 00:28:06 Timp 1590 Cod 7 Puncte
3 Vilcinschi Andrei NAVI 00:29:24 Timp 1248 Cod 6 Puncte
4 Bucur Alexandru CSM Brasov 00:29:32 Timp 2133 Cod 5 Puncte
5 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:29:70 Timp A0136 Cod 4 Puncte
6 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:29:93 Timp A0073 Cod 3 Puncte
7 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:30:38 Timp A1074 Cod 2 Puncte
8 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:30:53 Timp A0023 Cod 1 Puncte
9 Badescu Petrut CSM Pitesti 00:30:75 Timp 1227 Cod 0 Puncte
10 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:30:80 Timp A1052 Cod 0 Puncte
11 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:31:67 Timp A1169 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 00:31:95 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:32:36 Timp A0089 Cod 0 Puncte
14 Sandru Paul Eduard Performer 00:32:37 Timp A0837 Cod 0 Puncte
15 Romas Catalin Bucharest Sport Club 00:32:64 Timp A0185 Cod 0 Puncte
16 Licu Albert NAVI 00:32:88 Timp A0876 Cod 0 Puncte
17 Tirlea Ionut CSM Pitesti 00:32:92 Timp 1196 Cod 0 Puncte
18 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:33:06 Timp A0054 Cod 0 Puncte
19 Bodiu Cristian C S Farul Constanta 00:33:34 Timp 2120 Cod 0 Puncte
20 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:33:39 Timp A1163 Cod 0 Puncte
21 Serban Bogdan NAVI 00:33:77 Timp A0194 Cod 0 Puncte
22 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:33:90 Timp A0861 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:34:50 Timp 1336 Cod 0 Puncte
24 Luczay Peter CSM Brasov 00:35:37 Timp 2135 Cod 0 Puncte
25 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:35:45 Timp A0007 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (14 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:25:54 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:26:48 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:27:02 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 00:28:19 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Tudose Vlad NAVI 00:28:30 Timp A0885 Cod 4 Puncte
6 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 00:28:50 Timp 1599 Cod 3 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:28:92 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 00:28:96 Timp 1788 Cod 1 Puncte
9 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:29:01 Timp A0230 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:30:62 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Pintilie Mihai Aqua Sport Galati 00:30:68 Timp 2147 Cod 0 Puncte
12 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:70 Timp A0207 Cod 0 Puncte
13 Cozma Mihnea Energic L L Pitesti 00:30:85 Timp 1601 Cod 0 Puncte
14 Popa Andrei CSS Dinamo 00:30:96 Timp A0842 Cod 0 Puncte
15 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:31:56 Timp A0893 Cod 0 Puncte
16 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:32:51 Timp A0093 Cod 0 Puncte
17 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte
18 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0120 Cod 0 Puncte
19 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0008 Cod 0 Puncte
20 Coromelcea Victor CSS Ploiesti 99:99:99 Timp A1081 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (15 ani) B

1 Golovca Valentin Steaua CSA 00:27:08 Timp A0846 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:27:54 Timp 1603 Cod 7 Puncte
3 Lungu Horia CSM Brasov 00:27:71 Timp 2136 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 00:27:92 Timp A0886 Cod 5 Puncte
5 Teodorescu Bogdan CSM Brasov 00:27:94 Timp 2137 Cod 4 Puncte
6 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 00:28:74 Timp A0882 Cod 3 Puncte
7 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:29:55 Timp A1082 Cod 2 Puncte
8 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:29:66 Timp A0850 Cod 1 Puncte
9 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:29:70 Timp A0863 Cod 0 Puncte
10 Lazaroiu Vlad Steaua CSA 00:29:95 Timp A0845 Cod 0 Puncte
11 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 00:30:11 Timp 2148 Cod 0 Puncte
12 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:31:44 Timp 1532 Cod 0 Puncte
13 Nica Catalin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0603 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (16 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 00:25:31 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 00:26:16 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Scarlat Bogdan CSM Pitesti 00:26:28 Timp 1208 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:26:81 Timp A0946 Cod 5 Puncte
5 Simion Vlad Cristian NAVI 00:27:25 Timp A0313 Cod 4 Puncte
6 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 00:27:50 Timp A0997 Cod 3 Puncte
7 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 00:27:68 Timp A0945 Cod 2 Puncte
8 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 00:27:71 Timp 1209 Cod 1 Puncte
9 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 00:27:91 Timp A0959 Cod 0 Puncte
10 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:29:30 Timp A0912 Cod 0 Puncte

9. 50 metri liber (9 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:35:53 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:35:56 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:35:58 Timp A0242 Cod 6 Puncte
4 Constantin Diana Club Daimon 00:36:73 Timp A0528 Cod 5 Puncte
4 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:36:73 Timp A0343 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca Maria NAVI 00:36:78 Timp A0244 Cod 4 Puncte
6 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:37:33 Timp 1619 Cod 3 Puncte
7 Maticiuc Alexandra CSM Brasov 00:37:93 Timp 2138 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:38:02 Timp A0822 Cod 1 Puncte
9 Danciu Elia NAVI 00:38:34 Timp A0243 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:38:70 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Ioana Daria Maria NAVI 00:40:12 Timp 1300 Cod 0 Puncte
12 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:40:51 Timp A1010 Cod 0 Puncte
13 Mindru Elena Aqua Sport Galati 00:41:06 Timp 1869 Cod 0 Puncte
14 Mariya Dzhurova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:19 Timp 2113 Cod 0 Puncte
15 Viktoriya Traykova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:41:36 Timp 2114 Cod 0 Puncte
16 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:42:39 Timp 1872 Cod 0 Puncte
17 Viju Tania Renovatio S.C. 00:43:53 Timp 1821 Cod 0 Puncte
18 Cazan Alexia Aqua Sport Galati 00:43:70 Timp 1871 Cod 0 Puncte
19 Coman Corina Ioana CSS Dinamo 00:43:91 Timp 1778 Cod 0 Puncte
20 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:48:35 Timp A1131 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (10 ani) F

1 Chita Andreea CSM Pitesti 00:32:94 Timp 1197 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 00:33:55 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:33:75 Timp A0344 Cod 6 Puncte
4 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:34:00 Timp A0676 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Maria NAVI 00:34:46 Timp A0252 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:34:55 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:34:94 Timp A1041 Cod 2 Puncte
8 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:24 Timp A0756 Cod 1 Puncte
9 Diana Shumbakova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:35:27 Timp 2112 Cod 0 Puncte
10 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:35:49 Timp A0438 Cod 0 Puncte
11 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:35:70 Timp A0245 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:35:73 Timp A0345 Cod 0 Puncte
13 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:35:88 Timp 1182 Cod 0 Puncte
14 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:31 Timp A0348 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Ilinca CSM Brasov 00:36:56 Timp 2139 Cod 0 Puncte
16 Scortea Ecaterina NAVI 00:36:57 Timp A0247 Cod 0 Puncte
17 Moraru-Sovoiu Daria C S Farul Constanta 00:36:62 Timp 2116 Cod 0 Puncte
18 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:37:03 Timp A0784 Cod 0 Puncte
19 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:37:25 Timp 1342 Cod 0 Puncte
20 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:37:29 Timp A0739 Cod 0 Puncte
21 Colcer Catalina NAVI 00:37:38 Timp A0253 Cod 0 Puncte
22 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:38:09 Timp A0618 Cod 0 Puncte
23 Stefan Andreea Median Bucuresti 00:40:02 Timp 1200 Cod 0 Puncte
24 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:40:99 Timp 1613 Cod 0 Puncte
25 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:41:35 Timp 1253 Cod 0 Puncte
26 Iordache Andreea Diana NAVI 00:43:19 Timp 1731 Cod 0 Puncte
27 Nistor Alexandra CSS Ploiesti 00:44:84 Timp 2130 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (11 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:32:08 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:32:62 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77 Timp A0455 Cod 6 Puncte
4 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:33:30 Timp A0355 Cod 5 Puncte
5 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 00:33:92 Timp A0445 Cod 4 Puncte
6 Danciu Sara NAVI 00:34:19 Timp A0057 Cod 3 Puncte
7 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:34:76 Timp A0556 Cod 2 Puncte
8 Pancescu Roxana CSM Brasov 00:34:94 Timp 2140 Cod 1 Puncte
9 Frandes Ioana CSM Brasov 00:35:13 Timp 2142 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:35:16 Timp A0362 Cod 0 Puncte
11 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16 Timp A0442 Cod 0 Puncte
12 Prisacaru Diana CSM Brasov 00:35:22 Timp 2141 Cod 0 Puncte
13 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:35:33 Timp A0625 Cod 0 Puncte
14 Domnescu Alexandra Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:35:45 Timp A0591 Cod 0 Puncte
15 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81 Timp A0441 Cod 0 Puncte
16 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 00:35:90 Timp 1442 Cod 0 Puncte
17 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:35:91 Timp A0453 Cod 0 Puncte
18 Tomele Cosmina CSM Brasov 00:35:99 Timp 2144 Cod 0 Puncte
19 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:36:87 Timp A0317 Cod 0 Puncte
20 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:37:81 Timp A0315 Cod 0 Puncte
21 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:02 Timp A0449 Cod 0 Puncte
22 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:30 Timp 1669 Cod 0 Puncte
23 Zaharieva Natalia Swimming Club "ETAR" 00:38:66 Timp 1826 Cod 0 Puncte
24 Constantin Beatrice Club Daimon 00:39:06 Timp A0529 Cod 0 Puncte
25 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28 Timp A0444 Cod 0 Puncte
26 Leu Alexandra CSM Pitesti 00:39:59 Timp 2126 Cod 0 Puncte
27 Balaita Madalina CSM Brasov 00:39:90 Timp 2145 Cod 0 Puncte
28 Stefanova Simona Swimming Club "ETAR" 00:40:70 Timp 2121 Cod 0 Puncte
29 Ploscar Denisa CSM Brasov 00:41:98 Timp 2143 Cod 0 Puncte
30 Hristova Yoanna Swimming Club "ETAR" 00:47:12 Timp 2122 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (12 ani) F

1 Constantin Mara C S Farul Constanta 00:29:87 Timp 2117 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:30:24 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea NAVI 00:31:28 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:32:10 Timp A0204 Cod 5 Puncte
5 Stroe Teodora Simina C S Farul Constanta 00:32:16 Timp 2118 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:32:46 Timp A0365 Cod 3 Puncte
7 Baleanu Andreea Steaua CSA 00:32:90 Timp 1812 Cod 2 Puncte
8 Rusu Roberta NAVI 00:33:24 Timp A0640 Cod 1 Puncte
9 Dragan Theodora NAVI 00:33:40 Timp A0262 Cod 0 Puncte
10 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:33:65 Timp A0363 Cod 0 Puncte
11 Florea Daria Mihaela Energic L L Pitesti 00:33:69 Timp A1026 Cod 0 Puncte
12 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:33:76 Timp A0331 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Corina Steaua CSA 00:34:14 Timp A0613 Cod 0 Puncte
14 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 00:34:19 Timp A0032 Cod 0 Puncte
15 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:34:21 Timp A0017 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Adriana Mihaela CSM Pitesti 00:34:29 Timp A1047 Cod 0 Puncte
17 Constantin Andra Maria CSM Pitesti 00:34:81 Timp A1048 Cod 0 Puncte
18 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:34:88 Timp A0152 Cod 0 Puncte
19 Nita Andreea NAVI 00:36:21 Timp A0261 Cod 0 Puncte
20 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:36:57 Timp A0748 Cod 0 Puncte
21 Olteanu Ana CSM Pitesti 00:36:59 Timp 1211 Cod 0 Puncte
22 Stanciu Daria CSS Dinamo 00:36:96 Timp A1028 Cod 0 Puncte
23 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:39:58 Timp A0750 Cod 0 Puncte
24 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:39:61 Timp A1050 Cod 0 Puncte
25 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0780 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (13 ani) F

1 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:29:78 Timp 1582 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:74 Timp 1885 Cod 7 Puncte
3 Luca Stefania CSM Pitesti 00:31:28 Timp A0117 Cod 6 Puncte
4 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 00:32:06 Timp A0107 Cod 5 Puncte
5 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 00:34:96 Timp A0175 Cod 4 Puncte
6 Georgescu Laura NAVI 00:36:23 Timp 1339 Cod 3 Puncte

14. 50 metri liber (14 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 00:30:27 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 00:30:43 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 00:31:22 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:31:72 Timp A0231 Cod 4 Puncte
6 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 00:32:49 Timp A0163 Cod 3 Puncte
7 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:73 Timp A0046 Cod 2 Puncte
8 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 00:33:67 Timp A1094 Cod 1 Puncte
9 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:33:84 Timp A0158 Cod 0 Puncte
10 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:35:04 Timp A0866 Cod 0 Puncte
11 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:20 Timp A0096 Cod 0 Puncte
12 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0013 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (15 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 00:27:89 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 00:29:24 Timp A0267 Cod 7 Puncte
3 Radu Alexandra C S Farul Constanta 00:29:33 Timp A0943 Cod 6 Puncte
4 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:33:74 Timp A0928 Cod 5 Puncte
5 Popescu Emma CSM Pitesti 00:33:91 Timp 1217 Cod 4 Puncte

16. 50 metri liber (16 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 00:30:48 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca CSS Ploiesti 00:30:53 Timp 1576 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:31:17 Timp A0982 Cod 6 Puncte
4 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 00:32:07 Timp A0947 Cod 5 Puncte

17. 100 metri spate (11 ani) B

1 Stan Leon NAVI 01:15:32 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 01:15:61 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:18:16 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Preslav Marinov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 01:20:32 Timp 2109 Cod 5 Puncte
5 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 01:21:22 Timp A1057 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:25:23 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:26:81 Timp 1372 Cod 2 Puncte
8 Neacsu Cristian Dumitru Performer 01:26:99 Timp A0408 Cod 1 Puncte
9 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 01:27:46 Timp 1794 Cod 0 Puncte
10 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:53 Timp A0473 Cod 0 Puncte
11 Carje Andrei CSM Pitesti 01:29:73 Timp 1229 Cod 0 Puncte
12 Cabuz Paul CSM Brasov 01:30:48 Timp 2132 Cod 0 Puncte
13 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:31:14 Timp A0501 Cod 0 Puncte
14 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:72 Timp A0489 Cod 0 Puncte
15 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 01:33:47 Timp 1341 Cod 0 Puncte
16 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 01:36:91 Timp 1021 Cod 0 Puncte

18. 100 metri spate (12 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 01:11:92 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 01:13:00 Timp 1195 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea NAVI 01:13:07 Timp A0614 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:16:40 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Pricopianu Roberto Petrolul Ploiesti 01:19:57 Timp 2151 Cod 4 Puncte
6 Florea Mihnea Ioan Performer 01:20:93 Timp A0599 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 01:22:82 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Bucharest Sport Club 01:22:83 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Petcu Tony CSM Pitesti 01:30:36 Timp 2125 Cod 0 Puncte
10 Pavel Claudiu Contratimp Campina 01:36:89 Timp 2127 Cod 0 Puncte

19. 100 metri spate (13 ani) B

1 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:10:12 Timp 1590 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 01:10:28 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:12:57 Timp 1581 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip CSS Dinamo 01:12:97 Timp A0201 Cod 5 Puncte
5 Bran Ionel CSS Dinamo 01:13:97 Timp A0026 Cod 4 Puncte
6 Toma Octavian Median Bucuresti 01:15:50 Timp A0218 Cod 3 Puncte
7 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:16:02 Timp A0220 Cod 2 Puncte
8 Bucur Alexandru CSM Brasov 01:16:04 Timp 2133 Cod 1 Puncte
9 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:19:11 Timp 1227 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:20:22 Timp A0071 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 01:20:92 Timp 1248 Cod 0 Puncte
12 Diculescu Andrei CSM Brasov 01:21:03 Timp 2134 Cod 0 Puncte
13 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:21:13 Timp A0089 Cod 0 Puncte
14 Bodiu Cristian C S Farul Constanta 01:24:55 Timp 2120 Cod 0 Puncte
15 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:34:68 Timp A1163 Cod 0 Puncte

20. 100 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:05:97 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 01:07:00 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:09:51 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 01:10:02 Timp A0885 Cod 5 Puncte
5 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:20 Timp A0196 Cod 4 Puncte
6 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 01:13:02 Timp A1089 Cod 3 Puncte
7 Mihaly Zsolt Hunor CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:13:09 Timp 1544 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:15:35 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Serban Mihai Denis NAVI 01:15:47 Timp A0195 Cod 0 Puncte
10 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 01:18:45 Timp A1091 Cod 0 Puncte
11 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94 Timp A0142 Cod 0 Puncte
12 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:23:40 Timp A0093 Cod 0 Puncte
13 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:23:89 Timp A0893 Cod 0 Puncte
14 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0120 Cod 0 Puncte
15 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

21. 100 metri spate (15 ani) B

1 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:06:34 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:08:46 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:08:61 Timp A1084 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:08:66 Timp A0882 Cod 5 Puncte

22. 100 metri spate (16 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 01:02:66 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 01:04:31 Timp A0997 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 01:05:57 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Petre Bogdan Mihai CSS Ploiesti 01:05:63 Timp 1572 Cod 5 Puncte
5 Penov Denislav Swimming Club "ETAR" 01:25:80 Timp 2123 Cod 4 Puncte

23. 100 metri spate (11 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 01:22:32 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 01:24:76 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:26:56 Timp A0355 Cod 6 Puncte
4 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:26:86 Timp A0453 Cod 5 Puncte
5 Mocanu Cristina Erika NAVI 01:27:39 Timp A0625 Cod 4 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:27:94 Timp A0439 Cod 3 Puncte
7 Pancescu Roxana CSM Brasov 01:28:92 Timp 2140 Cod 2 Puncte
8 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 01:29:29 Timp A0144 Cod 1 Puncte
9 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:30:16 Timp A0441 Cod 0 Puncte
10 Frandes Ioana CSM Brasov 01:30:54 Timp 2142 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:30:94 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:31:37 Timp A0449 Cod 0 Puncte
13 Radu Mihaela CSM Pitesti 01:31:69 Timp 1237 Cod 0 Puncte
14 Constantin Beatrice Club Daimon 01:38:44 Timp A0529 Cod 0 Puncte

24. 100 metri spate (12 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:14:08 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mara C S Farul Constanta 01:18:14 Timp 2117 Cod 7 Puncte
3 Stroe Teodora Simina C S Farul Constanta 01:19:48 Timp 2118 Cod 6 Puncte
4 Baleanu Andreea Steaua CSA 01:19:85 Timp 1812 Cod 5 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:21:31 Timp A0367 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 01:23:86 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:24:56 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:25:16 Timp 1211 Cod 1 Puncte
9 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:25:84 Timp 1210 Cod 0 Puncte
10 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:27:98 Timp A0058 Cod 0 Puncte
11 Dolchinkova Traiana Swimming Club "ETAR" 01:34:82 Timp 1571 Cod 0 Puncte
12 Mares Ema Stefania Contratimp Campina 01:37:62 Timp 2128 Cod 0 Puncte
13 Rusu Roberta NAVI 99:99:99 Timp A0640 Cod 0 Puncte
14 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0780 Cod 0 Puncte

25. 100 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:13:17 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Todoran Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:15:50 Timp 1580 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Steaua CSA 01:17:14 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Darau Calina CSM Brasov 01:21:57 Timp 2146 Cod 5 Puncte

26. 100 metri spate (14 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 01:09:85 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandra Ioana CSM Pitesti 01:15:37 Timp 1212 Cod 7 Puncte
3 Moraru Mihaela Petrolul Ploiesti 01:17:60 Timp A1093 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:19:10 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:25:82 Timp A0158 Cod 4 Puncte

27. 100 metri spate (15 ani) F

1 Bocan Beatrice Steaua CSA 01:09:23 Timp A0962 Cod 9 Puncte
2 Lavic Diana Steaua CSA 01:11:35 Timp A0900 Cod 7 Puncte
3 Stoica Luciana CSS Ploiesti 01:15:70 Timp A1085 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:19:61 Timp A0963 Cod 5 Puncte

28. 100 metri spate (16 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:13:66 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Ristache Francisca CSS Ploiesti 01:15:13 Timp 1224 Cod 7 Puncte
3 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:16:78 Timp A0947 Cod 6 Puncte
4 Busuioc Alexandra CSS Ploiesti 01:17:80 Timp 1575 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca CSS Ploiesti 01:18:94 Timp 1576 Cod 4 Puncte

29. 50 metri bras (9 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:44:20 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:47:27 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:48:30 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:48:99 Timp 1201 Cod 5 Puncte
5 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:49:74 Timp 1373 Cod 4 Puncte
6 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:49:80 Timp 1859 Cod 3 Puncte
7 Petrache Darius NAVI 00:49:98 Timp 1641 Cod 2 Puncte
8 Lungu Andrei NAVI 00:50:43 Timp A0280 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:66 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Anghel Darius Costin NAVI 00:50:83 Timp A0277 Cod 0 Puncte
11 Lapadat Cristian NAVI 00:51:00 Timp A0274 Cod 0 Puncte
12 Samuil Nicolov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:51:15 Timp 2111 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:51:64 Timp A0278 Cod 0 Puncte
14 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:51:92 Timp 1685 Cod 0 Puncte
15 Stan Matei Alexandru NAVI 00:52:11 Timp A0791 Cod 0 Puncte
16 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:52:41 Timp 1741 Cod 0 Puncte
17 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:61 Timp A0376 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:53:04 Timp A1009 Cod 0 Puncte
19 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:53:16 Timp 1634 Cod 0 Puncte
20 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 00:53:94 Timp A0729 Cod 0 Puncte
21 Doroghi David Renovatio S.C. 00:54:60 Timp 1690 Cod 0 Puncte
22 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:56:45 Timp 1364 Cod 0 Puncte
23 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:56:81 Timp 1740 Cod 0 Puncte
24 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:56:98 Timp 1860 Cod 0 Puncte
25 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:57:62 Timp 1692 Cod 0 Puncte
26 Sarbulescu Matei Performer 01:00:02 Timp 2108 Cod 0 Puncte
27 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 01:00:78 Timp 1683 Cod 0 Puncte
28 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte

30. 50 metri bras (10 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:30 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:44:06 Timp A0399 Cod 7 Puncte
3 Avram Matei Stefan NAVI 00:44:15 Timp A0574 Cod 6 Puncte
4 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:45:10 Timp A0733 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:45:24 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:45:63 Timp A0395 Cod 3 Puncte
7 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:46:29 Timp A0694 Cod 2 Puncte
8 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:46:37 Timp A0295 Cod 1 Puncte
9 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:46:42 Timp A0605 Cod 0 Puncte
10 Meghea Dominic Andrei Performer 00:47:42 Timp A0610 Cod 0 Puncte
11 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68 Timp A0699 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:47:85 Timp A0325 Cod 0 Puncte
14 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:48:56 Timp A1037 Cod 0 Puncte
15 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:48:65 Timp 1546 Cod 0 Puncte
16 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:48:95 Timp A0565 Cod 0 Puncte
17 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:48:96 Timp A0532 Cod 0 Puncte
18 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:49:31 Timp A0656 Cod 0 Puncte
19 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:49:93 Timp A0567 Cod 0 Puncte
20 Morariu Luca Ioan NAVI 00:50:11 Timp A0296 Cod 0 Puncte
21 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:50:28 Timp A0398 Cod 0 Puncte
22 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:50:38 Timp A0384 Cod 0 Puncte
23 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:50:39 Timp 1304 Cod 0 Puncte
24 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:50:69 Timp 1202 Cod 0 Puncte
25 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:53:21 Timp A0383 Cod 0 Puncte
26 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:53:49 Timp A0386 Cod 0 Puncte
27 Hristov Filip Swimming Club "ETAR" 01:04:23 Timp 2124 Cod 0 Puncte

31. 50 metri bras (11 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:52 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon NAVI 00:39:22 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:40:64 Timp A0402 Cod 6 Puncte
4 Preslav Marinov C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:42:35 Timp 2109 Cod 5 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:42:92 Timp A0306 Cod 4 Puncte
6 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:43:33 Timp A1057 Cod 3 Puncte
7 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:43:95 Timp A0321 Cod 2 Puncte
8 Lacatus Matei CSM Brasov 00:44:22 Timp 2131 Cod 1 Puncte
9 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:44:57 Timp 1341 Cod 0 Puncte
10 Costroj Antonio Steaua CSA 00:44:59 Timp A0540 Cod 0 Puncte
11 Placinta Sebastian Stefan C S Farul Constanta 00:45:61 Timp 2119 Cod 0 Puncte
12 Mitelut Stefan NAVI 00:46:17 Timp A0753 Cod 0 Puncte
13 Teianu Andei CSM Pitesti 00:46:37 Timp 1598 Cod 0 Puncte
14 Roceanu Andrei NAVI 00:46:51 Timp A0309 Cod 0 Puncte
15 Marin Stefan Steaua CSA 00:46:63 Timp A0126 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:77 Timp A0489 Cod 0 Puncte
17 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:46:82 Timp A0553 Cod 0 Puncte
18 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83 Timp A0488 Cod 0 Puncte
19 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:34 Timp A0471 Cod 0 Puncte
20 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63 Timp A0486 Cod 0 Puncte
21 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:47:79 Timp A0477 Cod 0 Puncte
22 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:47:98 Timp A0407 Cod 0 Puncte
23 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:49:89 Timp A0327 Cod 0 Puncte
24 Sarafu Cosmin Median Bucuresti 00:50:53 Timp 1806 Cod 0 Puncte
25 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:51:70 Timp 1021 Cod 0 Puncte
26 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:52:75 Timp A0776 Cod 0 Puncte

32. 50 metri bras (12 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:36:18 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:38:19 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin NAVI 00:39:15 Timp A0197 Cod 6 Puncte
3 Radu Marius CSM Pitesti 00:39:15 Timp 1192 Cod 6 Puncte
4 Dragnea Alexandru CSM Pitesti 00:40:46 Timp 1578 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:40:81 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:41:09 Timp 1190 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan Performer 00:42:43 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:42:47 Timp A0074 Cod 1 Puncte
9 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:43:42 Timp A0091 Cod 0 Puncte
10 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:43:97 Timp 1324 Cod 0 Puncte
11 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:47:21 Timp A0602 Cod 0 Puncte
12 Olaru Adrian Contratimp Campina 00:54:81 Timp 2150 Cod 0 Puncte
13 Solea Luca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0199 Cod 0 Puncte

33. 50 metri bras (13 ani) B

1 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:34:63 Timp 1581 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 00:39:21 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:39:61 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:40:44 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Diculescu Andrei CSM Brasov 00:41:64 Timp 2134 Cod 4 Puncte
6 Boboc Razvan CSM Pitesti 00:41:70 Timp 1790 Cod 3 Puncte
7 Serban Bogdan NAVI 00:42:63 Timp A0194 Cod 2 Puncte
8 Bodiu Cristian C S Farul Constanta 00:43:33 Timp 2120 Cod 1 Puncte
9 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:45:38 Timp A1052 Cod 0 Puncte
10 Luczay Peter CSM Brasov 00:46:35 Timp 2135 Cod 0 Puncte
11 Tirlea Ionut CSM Pitesti 00:47:22 Timp 1196 Cod 0 Puncte
12 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:47:30 Timp A0007 Cod 0 Puncte
13 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:54:50 Timp A1163 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte

34. 50 metri bras (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:81 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 00:35:32 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 00:36:66 Timp A1089 Cod 6 Puncte
4 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 00:37:83 Timp 1788 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis NAVI 00:38:11 Timp A0195 Cod 4 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:38:21 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 00:39:14 Timp A1091 Cod 2 Puncte
8 Cozma Mihnea Energic L L Pitesti 00:39:70 Timp 1601 Cod 1 Puncte
9 Pintilie Mihai Aqua Sport Galati 00:40:42 Timp 2147 Cod 0 Puncte
10 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:50 Timp A0142 Cod 0 Puncte
11 Popa Andrei CSS Dinamo 00:45:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte
12 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0001 Cod 0 Puncte
13 Coromelcea Victor CSS Ploiesti 99:99:99 Timp A1081 Cod 0 Puncte

35. 50 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Teodorescu Bogdan CSM Brasov 00:33:85 Timp 2137 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:34:67 Timp 1603 Cod 6 Puncte
4 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 00:36:69 Timp A1161 Cod 5 Puncte
5 Lungu Horia CSM Brasov 00:37:39 Timp 2136 Cod 4 Puncte
6 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:31 Timp A0850 Cod 3 Puncte
7 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:38:50 Timp A1082 Cod 2 Puncte
8 Bracaci Daniel Aqua Sport Galati 00:39:70 Timp 2148 Cod 1 Puncte
9 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:41:10 Timp 1532 Cod 0 Puncte
10 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0886 Cod 0 Puncte

36. 50 metri bras (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 00:32:85 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:78 Timp A0946 Cod 7 Puncte
3 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 00:35:57 Timp 1209 Cod 6 Puncte
4 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 00:35:62 Timp A0959 Cod 5 Puncte
5 Penov Denislav Swimming Club "ETAR" 00:45:34 Timp 2123 Cod 4 Puncte

37. 50 metri bras (9 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 00:45:13 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:46:28 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:47:11 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Maticiuc Alexandra CSM Brasov 00:47:98 Timp 2138 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:49:04 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Danciu Elia NAVI 00:49:42 Timp A0243 Cod 3 Puncte
7 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:49:72 Timp 1390 Cod 2 Puncte
8 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:50:44 Timp 1395 Cod 1 Puncte
9 Mariya Dzhurova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:50:45 Timp 2113 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:50:96 Timp A0241 Cod 0 Puncte
11 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:51:02 Timp A0242 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:53:24 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Ioana Daria Maria NAVI 00:53:27 Timp 1300 Cod 0 Puncte
14 Constantin Diana Club Daimon 00:54:17 Timp A0528 Cod 0 Puncte
15 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:55:27 Timp 1872 Cod 0 Puncte
16 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:55:31 Timp A1010 Cod 0 Puncte
17 Mindru Elena Aqua Sport Galati 00:55:81 Timp 1869 Cod 0 Puncte
18 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:56:33 Timp A1131 Cod 0 Puncte
19 Coman Corina Ioana CSS Dinamo 00:58:01 Timp 1778 Cod 0 Puncte
20 Vasilescu Ana Median Bucuresti 00:58:50 Timp 1722 Cod 0 Puncte
21 Viktoriya Traykova C.S. Tsarevetz - Bulgaria 00:58:79 Timp 2114 Cod 0 Puncte
22 Viju Tania Renovatio S.C. 00:59:67 Timp 1821 Cod 0 Puncte

38. 50 metri bras (10 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:44:71 Timp A0252 Cod 9 Puncte