Rezultatele finale pentru Concurs Municipal, Seniori, Juniori I, Juniori II Editia 2013

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture (14 ani) B

1 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:28:76 Timp A0196 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 00:29:70 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:30:98 Timp A0003 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:30:99 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:31:22 Timp A0165 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:51 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:33:22 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:34:26 Timp A0207 Cod 1 Puncte
9 Popa Andrei CSS Dinamo 00:35:47 Timp A0842 Cod 0 Puncte
10 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:69 Timp A0093 Cod 0 Puncte
11 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:36:87 Timp A0008 Cod 0 Puncte
12 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:37:79 Timp A0880 Cod 0 Puncte
13 Nedelcu Cosmin CSS Dinamo 00:42:00 Timp A0146 Cod 0 Puncte

2. 50 metri fluture (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:30:15 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:30:66 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 00:31:42 Timp A1161 Cod 6 Puncte
4 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:32:48 Timp A0863 Cod 5 Puncte
5 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 00:33:03 Timp A0862 Cod 4 Puncte
6 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:38:79 Timp A0603 Cod 3 Puncte

3. 50 metri fluture (16 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 00:27:32 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 00:28:01 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:19 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:28:75 Timp A0944 Cod 5 Puncte
5 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:29:20 Timp A0957 Cod 4 Puncte

4. 50 metri fluture (17 ani) B

1 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 00:27:73 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 00:29:21 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:29:49 Timp A0948 Cod 6 Puncte
4 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:50 Timp A1101 Cod 5 Puncte
5 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:76 Timp 1813 Cod 4 Puncte
6 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:50 Timp A0949 Cod 3 Puncte

5. 50 metri fluture (18 ani) B

1 Vatasescu Andrei Bucharest Sport Club 00:26:14 Timp 1815 Cod 9 Puncte
2 Lomnoseanu Mihai Dinamo Bucuresti 00:26:73 Timp A0966 Cod 7 Puncte
3 Nica Dan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0941 Cod 0 Puncte

6. 50 metri fluture (19 ani) B

1 Toma Alexandru Bucharest Sport Club 00:26:85 Timp 2045 Cod 9 Puncte
2 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:31:06 Timp 2046 Cod 7 Puncte

7. 50 metri fluture (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:32:52 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 00:33:50 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 00:35:33 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:39:06 Timp A0133 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:40:17 Timp A0896 Cod 4 Puncte

8. 50 metri fluture (14 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 00:32:70 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:33:69 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:37:69 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:38:15 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:44:00 Timp A0866 Cod 4 Puncte
6 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:47:90 Timp A0096 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

9. 50 metri fluture (15 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Lavic Diana Steaua CSA 00:32:10 Timp A0900 Cod 7 Puncte
3 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 00:33:75 Timp A0907 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 00:36:24 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:36:59 Timp A0928 Cod 4 Puncte

10. 50 metri fluture (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 00:30:41 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:33:64 Timp A0982 Cod 7 Puncte

11. 50 metri fluture (17 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0950 Cod 0 Puncte

12. 100 metri liber (14 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:56:56 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:00 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:03:71 Timp A0878 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65 Timp A0120 Cod 5 Puncte
5 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:08:05 Timp A0207 Cod 4 Puncte
6 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:08:75 Timp A0015 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:08:99 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:09:00 Timp A0047 Cod 1 Puncte
9 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:21 Timp A0893 Cod 0 Puncte
10 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:95 Timp A0093 Cod 0 Puncte
11 Popa Andrei CSS Dinamo 01:13:25 Timp A0842 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:13:38 Timp A0008 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:19:00 Timp A0880 Cod 0 Puncte
14 Nedelcu Cosmin CSS Dinamo 01:19:75 Timp A0146 Cod 0 Puncte

13. 100 metri liber (15 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:58:94 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 01:01:86 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:02:86 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:06:05 Timp A0890 Cod 5 Puncte
5 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:19:71 Timp A0603 Cod 4 Puncte
6 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:29:37 Timp A0854 Cod 3 Puncte

14. 100 metri liber (16 ani) B

1 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 00:58:32 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 01:03:38 Timp A0944 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 01:03:82 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:04:00 Timp A0958 Cod 5 Puncte
5 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 01:05:68 Timp A0912 Cod 4 Puncte

15. 100 metri liber (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:54:07 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16 Timp A0948 Cod 7 Puncte
3 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:12 Timp A1101 Cod 6 Puncte
4 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:49 Timp 1813 Cod 5 Puncte
5 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11 Timp A0949 Cod 4 Puncte

16. 100 metri liber (18 ani) B

1 Albu Raul Olimpia Bucuresti 00:53:94 Timp A0909 Cod 9 Puncte
2 Vatasescu Andrei Bucharest Sport Club 00:55:69 Timp 1815 Cod 7 Puncte
3 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:58:32 Timp A0953 Cod 6 Puncte

17. 100 metri liber (19 ani) B

1 Raiu Florin Alexandru Dinamo Bucuresti 00:54:79 Timp A0968 Cod 9 Puncte
2 Ungureanu Alexandru Dinamo Bucuresti 01:06:28 Timp A0977 Cod 7 Puncte
3 Nae Lucian Bucharest Sport Club 01:06:56 Timp 2046 Cod 6 Puncte

18. 100 metri liber (13 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:06:30 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:07:15 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:07:28 Timp 1885 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:08:45 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:09:91 Timp A0856 Cod 4 Puncte
6 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:12:08 Timp A0133 Cod 3 Puncte
7 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:15:25 Timp A0172 Cod 2 Puncte
8 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:16:21 Timp A0175 Cod 1 Puncte

19. 100 metri liber (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:05:12 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 01:06:33 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:10:70 Timp A0046 Cod 6 Puncte
4 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:17:22 Timp A0158 Cod 5 Puncte
5 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:18:18 Timp A0013 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45 Timp A0151 Cod 3 Puncte

20. 100 metri liber (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:02:70 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:06:26 Timp A0964 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:08:49 Timp A0963 Cod 6 Puncte
4 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 01:10:90 Timp A0928 Cod 5 Puncte
5 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:13:88 Timp A1070 Cod 4 Puncte

21. 100 metri liber (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0980 Cod 0 Puncte

22. 100 metri liber (17 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 01:03:49 Timp A0950 Cod 9 Puncte

23. 200 metri bras (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:47:36 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 03:00:18 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 03:12:83 Timp A0001 Cod 6 Puncte
4 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:15:31 Timp A0142 Cod 5 Puncte

24. 200 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:40:87 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghioca Vlad CSS Dinamo 03:16:80 Timp 1532 Cod 7 Puncte

25. 200 metri bras (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 02:38:89 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 02:41:84 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 03:20:93 Timp A0959 Cod 6 Puncte

29. 200 metri bras (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:45:57 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 03:01:79 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 03:06:28 Timp A0264 Cod 6 Puncte

30. 200 metri bras (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 03:01:76 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 03:18:12 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:24:43 Timp A0151 Cod 6 Puncte
4 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 03:40:98 Timp A0866 Cod 5 Puncte
5 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

31. 200 metri bras (15 ani) F

1 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 02:56:22 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 03:03:70 Timp A0965 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Steaua CSA 03:14:52 Timp A0963 Cod 6 Puncte

32. 200 metri bras (16 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 03:04:98 Timp A0982 Cod 9 Puncte

34. 100 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:07:54 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:20 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:10:75 Timp A0165 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:11:28 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:79 Timp A0120 Cod 4 Puncte
6 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:18:50 Timp A0001 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:21:65 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:25:06 Timp A0142 Cod 1 Puncte
9 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

35. 100 metri spate (15 ani) B

1 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:09:12 Timp A0853 Cod 9 Puncte
2 Ghioca Vlad CSS Dinamo 01:31:99 Timp 1532 Cod 7 Puncte

36. 100 metri spate (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 01:07:68 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:07:98 Timp A0958 Cod 7 Puncte

37. 100 metri spate (17 ani) B

1 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 01:06:69 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 01:13:13 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79 Timp A0948 Cod 6 Puncte

38. 100 metri spate (18 ani) B

1 Vatasescu Andrei Bucharest Sport Club 01:02:41 Timp 1815 Cod 9 Puncte
2 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:05:51 Timp A0953 Cod 7 Puncte

40. 100 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:13:72 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:18:97 Timp A0029 Cod 7 Puncte
3 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:19:66 Timp A0896 Cod 6 Puncte
4 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:19:89 Timp A0202 Cod 5 Puncte
5 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:23:99 Timp A0133 Cod 4 Puncte

41. 100 metri spate (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:12:62 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:18:23 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:23:23 Timp A0226 Cod 5 Puncte
5 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:25:17 Timp A0158 Cod 4 Puncte
6 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:29:88 Timp A1069 Cod 3 Puncte

42. 100 metri spate (15 ani) F

1 Lavic Diana Steaua CSA 01:10:30 Timp A0900 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:23:23 Timp A0964 Cod 7 Puncte

43. 100 metri spate (16 ani) F

1 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:13:94 Timp A0947 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:14:13 Timp A0268 Cod 7 Puncte

44. 100 metri spate (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:05:87 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Dragusin Bianca Steaua CSA 01:11:58 Timp 2047 Cod 7 Puncte
3 Dragan Andreea Silvia Steaua CSA 01:13:35 Timp A0915 Cod 6 Puncte

45. 200 metri fluture (14 ani) B

1 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 02:26:86 Timp A0148 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:26:90 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Radu Ionut NAVI 02:28:95 Timp A0181 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 02:37:67 Timp A0885 Cod 5 Puncte

46. 200 metri fluture (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:24:84 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:36:10 Timp A0857 Cod 7 Puncte

47. 200 metri fluture (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:19:10 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian Dinamo Bucuresti 02:22:84 Timp A0314 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:27:70 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 02:38:28 Timp A0944 Cod 5 Puncte

48. 200 metri fluture (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:14:15 Timp A0991 Cod 9 Puncte

51. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 02:48:17 Timp A0107 Cod 9 Puncte

52. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 02:38:56 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:44:80 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:54:12 Timp A0046 Cod 6 Puncte

53. 200 metri fluture (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 99:99:99 Timp A0267 Cod 0 Puncte

56. 400 metri liber (14 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 04:28:63 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 04:35:68 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 05:07:37 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:34:43 Timp A0093 Cod 5 Puncte

57. 400 metri liber (15 ani) B

1 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 04:51:81 Timp A0852 Cod 9 Puncte

58. 400 metri liber (16 ani) B

1 Ene Andrei Octavian Dinamo Bucuresti 04:31:52 Timp A0314 Cod 9 Puncte

61. 400 metri liber (19 ani) B

1 Raiu Florin Alexandru Dinamo Bucuresti 04:05:37 Timp A0968 Cod 9 Puncte
2 Diaconu Alexandru Atena Sport Club Constanta 04:57:70 Timp 2043 Cod 7 Puncte

62. 400 metri liber (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:53:06 Timp A0193 Cod 9 Puncte

63. 400 metri liber (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 05:00:04 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 05:14:28 Timp A0163 Cod 7 Puncte

64. 400 metri liber (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 04:44:99 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 05:11:48 Timp A0928 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Steaua CSA 05:18:02 Timp A0963 Cod 6 Puncte

65. 400 metri liber (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 04:37:53 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:07:62 Timp A0268 Cod 7 Puncte

67. 50 metri bras (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 00:39:12 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei CSS Dinamo 00:45:46 Timp A0842 Cod 6 Puncte
4 Nedelcu Cosmin CSS Dinamo 00:46:26 Timp A0146 Cod 5 Puncte

68. 50 metri bras (15 ani) B

1 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 00:36:03 Timp A1161 Cod 9 Puncte
2 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:40:00 Timp 1532 Cod 7 Puncte

69. 50 metri bras (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 00:32:06 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:32:07 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:59 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 00:37:28 Timp A0959 Cod 5 Puncte
5 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:38:74 Timp A0958 Cod 4 Puncte

70. 50 metri bras (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:32:98 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 00:33:18 Timp A0992 Cod 7 Puncte
3 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp A1101 Cod 6 Puncte
4 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:81 Timp 1813 Cod 5 Puncte
5 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:17 Timp A0949 Cod 4 Puncte

71. 50 metri bras (18 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0966 Cod 0 Puncte

72. 50 metri bras (19 ani) B

1 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:36:14 Timp 2046 Cod 9 Puncte

73. 50 metri bras (13 ani) F

1 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:37:96 Timp A0856 Cod 9 Puncte
2 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 00:39:11 Timp A0264 Cod 7 Puncte
3 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 00:46:58 Timp A0175 Cod 6 Puncte
4 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:47:65 Timp A0172 Cod 5 Puncte

74. 50 metri bras (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:38:24 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:45:81 Timp A0866 Cod 7 Puncte
3 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:45:88 Timp A0151 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:46:78 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:06 Timp A0096 Cod 4 Puncte
6 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

75. 50 metri bras (15 ani) F

1 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 00:37:41 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95 Timp A0965 Cod 7 Puncte

76. 50 metri bras (16 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:38:84 Timp A0982 Cod 9 Puncte

77. 50 metri bras (17 ani) F

1 Dragusin Bianca Steaua CSA 00:37:75 Timp 2047 Cod 9 Puncte

78. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 02:23:95 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:30:44 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:30:67 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:36:92 Timp A0165 Cod 5 Puncte
5 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 02:38:62 Timp A0878 Cod 4 Puncte
6 Serban Mihai Denis NAVI 02:40:20 Timp A0195 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 02:52:42 Timp A0001 Cod 2 Puncte
8 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:56:09 Timp A0893 Cod 1 Puncte
9 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 03:14:89 Timp A0880 Cod 0 Puncte

79. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:29:56 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:30:76 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:33:93 Timp A0882 Cod 6 Puncte
4 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:49:17 Timp A0890 Cod 5 Puncte

80. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 02:24:33 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian Dinamo Bucuresti 02:28:69 Timp A0314 Cod 7 Puncte

81. 200 metri mixt (17 ani) B

1 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 02:31:91 Timp A0993 Cod 9 Puncte

82. 200 metri mixt (18 ani) B

1 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 02:20:94 Timp A0953 Cod 9 Puncte
2 Vatasescu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1815 Cod 0 Puncte

84. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:37:50 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:42:00 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:47:33 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:55:40 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 03:07:96 Timp A0896 Cod 4 Puncte
6 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 03:16:40 Timp A0172 Cod 3 Puncte
7 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 03:22:95 Timp A0175 Cod 2 Puncte

85. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 02:38:72 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:46:92 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:49:73 Timp A0046 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 02:51:54 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 02:51:69 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:04:07 Timp A0226 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:09:30 Timp A0158 Cod 2 Puncte

86. 200 metri mixt (15 ani) F

1 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 02:56:10 Timp A1070 Cod 9 Puncte

87. 200 metri mixt (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 02:29:67 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:43:71 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 02:48:30 Timp A0947 Cod 6 Puncte

88. 200 metri mixt (17 ani) F

1 Dragan Andreea Silvia Steaua CSA 02:46:86 Timp A0915 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

95. 50 metri liber (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:40 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:30:51 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:30:76 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 00:31:80 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:32:60 Timp A0856 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:63 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:34:34 Timp A0172 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:34:37 Timp A0896 Cod 0 Puncte
10 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 00:38:07 Timp A0175 Cod 0 Puncte

96. 50 metri liber (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:29:97 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:32:07 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:32:76 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:32:93 Timp A0046 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:33:51 Timp A0866 Cod 4 Puncte
6 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:34:11 Timp A0158 Cod 3 Puncte
7 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:35:56 Timp A0096 Cod 2 Puncte
8 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92 Timp A0013 Cod 1 Puncte
9 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

97. 50 metri liber (15 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:29:65 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 00:30:70 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:32:83 Timp A0928 Cod 6 Puncte

98. 50 metri liber (16 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 00:30:40 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:30:47 Timp A0982 Cod 7 Puncte

106. 50 metri liber (14 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:25:90 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:26:90 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:88 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 00:28:49 Timp A0885 Cod 5 Puncte
5 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:28:55 Timp A0878 Cod 4 Puncte
6 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:28:57 Timp A0165 Cod 3 Puncte
7 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:29:38 Timp A0120 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:30:44 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Popa Andrei CSS Dinamo 00:30:61 Timp A0842 Cod 0 Puncte
10 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:63 Timp A0207 Cod 0 Puncte
11 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:30:79 Timp A0008 Cod 0 Puncte
12 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:31:66 Timp A0893 Cod 0 Puncte
13 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp A0001 Cod 0 Puncte
14 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:32:75 Timp A0093 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:34:34 Timp A0880 Cod 0 Puncte
16 Nedelcu Cosmin CSS Dinamo 00:34:99 Timp A0146 Cod 0 Puncte
17 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

107. 50 metri liber (15 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 00:28:77 Timp A0882 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:29:00 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:30:23 Timp A0890 Cod 6 Puncte
4 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:30:37 Timp A0863 Cod 5 Puncte
5 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:32:45 Timp 1532 Cod 4 Puncte
6 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:33:45 Timp A0603 Cod 3 Puncte
7 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:81 Timp A0854 Cod 2 Puncte

108. 50 metri liber (16 ani) B

1 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:06 Timp A0946 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:27:65 Timp A0944 Cod 7 Puncte
3 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:13 Timp A0961 Cod 6 Puncte
4 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:34 Timp A0958 Cod 5 Puncte
5 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 00:28:38 Timp A0959 Cod 4 Puncte
6 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:29:83 Timp A0912 Cod 3 Puncte

109. 50 metri liber (17 ani) B

1 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:26:30 Timp A0948 Cod 9 Puncte
2 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:02 Timp A1101 Cod 7 Puncte
3 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:31 Timp 1813 Cod 6 Puncte
4 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:28:88 Timp A0949 Cod 5 Puncte

110. 50 metri liber (18 ani) B

1 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:26:16 Timp A0953 Cod 9 Puncte

111. 50 metri liber (19 ani) B

1 Nae Lucian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2046 Cod 9 Puncte

112. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:63 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 01:16:96 Timp A0107 Cod 7 Puncte

113. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 01:12:70 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 01:12:87 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:18 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:18:03 Timp A0046 Cod 5 Puncte

114. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:18:11 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:22:03 Timp A0963 Cod 7 Puncte
3 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:25:05 Timp A1070 Cod 6 Puncte

115. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 01:08:13 Timp A0980 Cod 9 Puncte

116. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:05:73 Timp A0901 Cod 9 Puncte

123. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:16 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 01:07:88 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 01:12:34 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:13:26 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:18:48 Timp A0001 Cod 4 Puncte
6 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:22:77 Timp A0093 Cod 3 Puncte
7 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:23:03 Timp A0207 Cod 2 Puncte

124. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:05:03 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:08:16 Timp A0852 Cod 7 Puncte
3 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:08:51 Timp A0853 Cod 6 Puncte
4 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:08:58 Timp A0857 Cod 5 Puncte
5 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:15:78 Timp A0862 Cod 4 Puncte

125. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 01:03:55 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:07 Timp A0946 Cod 7 Puncte
3 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 01:06:25 Timp A0944 Cod 6 Puncte

126. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:59:65 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 01:03:41 Timp A0992 Cod 7 Puncte
3 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 01:08:72 Timp A0993 Cod 6 Puncte
4 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:39 Timp 1813 Cod 5 Puncte
5 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:21:27 Timp A0948 Cod 4 Puncte
6 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:23:79 Timp A1101 Cod 3 Puncte
7 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:27:99 Timp A0949 Cod 2 Puncte

129. 50 metri spate (13 ani) F

1 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:36:61 Timp A0029 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:36:64 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:36:89 Timp A0896 Cod 6 Puncte
4 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:38:47 Timp A0133 Cod 5 Puncte

130. 50 metri spate (14 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:35:80 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 00:36:33 Timp A0163 Cod 7 Puncte
3 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:40:25 Timp A0158 Cod 6 Puncte
4 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:51 Timp A0096 Cod 5 Puncte
5 Ghic Ozana Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1069 Cod 0 Puncte

131. 50 metri spate (15 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:18 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 00:39:20 Timp A0928 Cod 7 Puncte

132. 50 metri spate (16 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 00:33:75 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 00:33:91 Timp A0947 Cod 7 Puncte

133. 50 metri spate (17 ani) F

1 Dragan Andreea Silvia Steaua CSA 00:34:98 Timp A0915 Cod 9 Puncte
2 Dragusin Bianca Steaua CSA 00:35:84 Timp 2047 Cod 7 Puncte

134. 50 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:31:39 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 00:31:50 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:32:40 Timp A0165 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:32:57 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:34:06 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50 Timp A0196 Cod 3 Puncte
7 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:02 Timp A0120 Cod 2 Puncte
8 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:40:41 Timp A0880 Cod 1 Puncte
9 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:41:65 Timp A0893 Cod 0 Puncte
10 Nedelcu Cosmin CSS Dinamo 00:43:19 Timp A0146 Cod 0 Puncte
11 Popa Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0842 Cod 0 Puncte

135. 50 metri spate (15 ani) B

1 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:39:36 Timp 1532 Cod 9 Puncte
2 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:42:16 Timp A0603 Cod 7 Puncte

136. 50 metri spate (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 00:30:60 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:31:93 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:32:90 Timp A0958 Cod 6 Puncte
4 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:91 Timp A0961 Cod 5 Puncte
5 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:33:98 Timp A0944 Cod 4 Puncte

137. 50 metri spate (17 ani) B

1 Cristescu Camil Bucharest Sport Club 00:30:20 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 00:34:50 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:92 Timp A0948 Cod 6 Puncte

138. 50 metri spate (18 ani) B

1 Vatasescu Andrei Bucharest Sport Club 00:28:51 Timp 1815 Cod 9 Puncte
2 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:30:60 Timp A0953 Cod 7 Puncte
3 Nica Dan Bucharest Sport Club 00:32:80 Timp A0941 Cod 6 Puncte

139. 50 metri spate (19 ani) B

1 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:35:59 Timp 2046 Cod 9 Puncte

140. 100 metri bras (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:18:96 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:28:28 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:45:03 Timp A0175 Cod 5 Puncte

141. 100 metri bras (14 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:24:65 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:38:23 Timp A0151 Cod 7 Puncte
3 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:39:00 Timp A0013 Cod 6 Puncte
4 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:41:83 Timp A0866 Cod 5 Puncte
5 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

142. 100 metri bras (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:18:00 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 01:22:23 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 01:26:52 Timp A0965 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:32:09 Timp A0963 Cod 5 Puncte

143. 100 metri bras (16 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:26:26 Timp A0982 Cod 9 Puncte

144. 100 metri bras (17 ani) F

1 Dragusin Bianca Steaua CSA 01:30:51 Timp 2047 Cod 9 Puncte

151. 100 metri bras (14 ani) B

1 Serban Mihai Denis NAVI 01:23:79 Timp A0195 Cod 9 Puncte
2 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:24:03 Timp A0878 Cod 7 Puncte
3 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:30:73 Timp A0142 Cod 6 Puncte
4 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:41:88 Timp A0860 Cod 5 Puncte

152. 100 metri bras (15 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 01:21:09 Timp A1161 Cod 7 Puncte
3 Ghioca Vlad CSS Dinamo 01:34:01 Timp 1532 Cod 6 Puncte

153. 100 metri bras (16 ani) B

1 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 01:10:29 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 01:14:02 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:67 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 01:24:20 Timp A0959 Cod 5 Puncte

154. 100 metri bras (17 ani) B

1 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:30:10 Timp 1813 Cod 9 Puncte

157. 200 metri liber (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 02:21:25 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:28:28 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 02:29:22 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 02:33:50 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:34:75 Timp 1885 Cod 4 Puncte
6 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 02:36:34 Timp A0856 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 02:39:51 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:50:52 Timp A0172 Cod 1 Puncte

158. 200 metri liber (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 02:19:65 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 02:22:00 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Stoica Elena NAVI 02:26:30 Timp A0209 Cod 6 Puncte
4 Stoican Ana NAVI 02:28:55 Timp A0210 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 02:30:90 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 02:33:25 Timp A0163 Cod 3 Puncte
7 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:38:82 Timp A0046 Cod 2 Puncte
8 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:03:81 Timp A0151 Cod 1 Puncte
9 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 03:05:89 Timp A0866 Cod 0 Puncte
10 Burlacu Aurora CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0865 Cod 0 Puncte

159. 200 metri liber (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:16:20 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 02:28:88 Timp A0963 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Delfinul Bucuresti 02:32:36 Timp A0928 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 02:44:04 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 02:48:00 Timp A0965 Cod 4 Puncte

160. 200 metri liber (16 ani) F

1 Balan Andreea Bucharest Sport Club 02:12:81 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 02:37:55 Timp A0982 Cod 7 Puncte

168. 200 metri liber (14 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 02:07:05 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Tudose Vlad NAVI 02:15:06 Timp A0885 Cod 7 Puncte
3 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:33:65 Timp A0015 Cod 6 Puncte
4 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:37:94 Timp A0093 Cod 5 Puncte
5 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 02:39:42 Timp A0893 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei CSS Dinamo 02:49:95 Timp A0842 Cod 3 Puncte
7 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 02:52:28 Timp A0008 Cod 2 Puncte
8 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 03:09:63 Timp A0880 Cod 1 Puncte
9 Bonea Sabin NAVI 99:99:99 Timp A0024 Cod 0 Puncte

169. 200 metri liber (15 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 02:11:12 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:13:51 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:18:20 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:23:81 Timp A0857 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:28:83 Timp A0890 Cod 4 Puncte

170. 200 metri liber (16 ani) B

1 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 02:13:60 Timp A0945 Cod 9 Puncte
2 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 02:35:10 Timp A0959 Cod 7 Puncte

171. 200 metri liber (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:02:50 Timp A0991 Cod 9 Puncte

172. 200 metri liber (18 ani) B

1 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 02:09:59 Timp A0953 Cod 9 Puncte

173. 200 metri liber (19 ani) B

1 Diaconu Alexandru Atena Sport Club Constanta 99:99:99 Timp 2043 Cod 0 Puncte

174. 200 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:41:50 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Barau Irina Delfinul Bucuresti 02:55:20 Timp A0896 Cod 7 Puncte
3 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 03:01:18 Timp A0133 Cod 6 Puncte

175. 200 metri spate (14 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 02:37:16 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:39:57 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 02:51:36 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:02:03 Timp A0158 Cod 5 Puncte

177. 200 metri spate (16 ani) F

1 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 02:35:76 Timp A0947 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:36:22 Timp A0268 Cod 7 Puncte

178. 200 metri spate (17 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 02:22:75 Timp A0901 Cod 9 Puncte

185. 200 metri spate (14 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:29:56 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:31:81 Timp A0165 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:33:28 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:37:47 Timp A0120 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis NAVI 02:53:25 Timp A0195 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 03:02:61 Timp A0142 Cod 3 Puncte
7 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

186. 200 metri spate (15 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:27:77 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:28:67 Timp A0882 Cod 7 Puncte

187. 200 metri spate (16 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:24:07 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 02:30:65 Timp A0958 Cod 7 Puncte
3 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0961 Cod 0 Puncte

191. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:29:83 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria Steaua CSA 06:06:70 Timp A0107 Cod 7 Puncte

192. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 05:50:16 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 06:37:26 Timp A0226 Cod 7 Puncte

193. 400 metri mixt (15 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 05:22:55 Timp A0267 Cod 9 Puncte

202. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Bonea Sabin NAVI 05:07:46 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:21:59 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 05:28:80 Timp A0148 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 05:37:78 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis NAVI 05:41:33 Timp A0195 Cod 4 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 05:47:91 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 06:09:16 Timp A0001 Cod 2 Puncte
8 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0207 Cod 0 Puncte

204. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Ene Andrei Octavian Dinamo Bucuresti 05:03:36 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 05:12:92 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 05:32:06 Timp A0945 Cod 6 Puncte

205. 400 metri mixt (17 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 04:49:45 Timp A0991 Cod 9 Puncte