Rezultatele finale pentru Cupa de primavara 2011

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:76 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:48:03 Timp A0647 Cod 7 Puncte
3 Lungu Andrei NAVI 00:49:26 Timp A0280 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:52:98 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:54:38 Timp A0998 Cod 4 Puncte
6 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:54:39 Timp A0112 Cod 3 Puncte
7 Ichim Luca Aqua Center Buzau 00:54:45 Timp A1016 Cod 2 Puncte
8 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 00:55:57 Timp A0589 Cod 1 Puncte
9 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:56:30 Timp A0800 Cod 0 Puncte
10 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:56:45 Timp A0382 Cod 0 Puncte
11 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:56:67 Timp A0377 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:56:71 Timp A0278 Cod 0 Puncte
13 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:90 Timp A0378 Cod 0 Puncte
14 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 00:57:97 Timp A0801 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:59:59 Timp A1009 Cod 0 Puncte
16 Stan Matei Alexandru NAVI 00:59:97 Timp A0791 Cod 0 Puncte
17 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:00:23 Timp A0380 Cod 0 Puncte
18 Anghel Darius Costin NAVI 01:00:27 Timp A0277 Cod 0 Puncte
19 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:01:41 Timp A0550 Cod 0 Puncte
20 Mihaila Vicentiu Constantin CSS 1 Bucuresti 01:03:86 Timp A0805 Cod 0 Puncte
21 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 01:19:46 Timp A0531 Cod 0 Puncte
22 Sandu Matei Bucharest Sport Club 01:23:14 Timp A0641 Cod 0 Puncte
23 Popanica Raboj Tudor CSS Dinamo 01:26:13 Timp A1031 Cod 0 Puncte
24 Ion Mario Cristian NAVI 01:26:35 Timp A0812 Cod 0 Puncte
25 Stan Stefan CS Free Style 99:99:99 Timp A0660 Cod 0 Puncte
26 Netejoru Luca George CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1032 Cod 0 Puncte
27 Sitaru Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0379 Cod 0 Puncte
28 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:37:74 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:38:29 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:88 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:39:97 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:40:13 Timp A0396 Cod 4 Puncte
6 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:40:20 Timp A0656 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:40:23 Timp A0566 Cod 2 Puncte
8 Cosug Radu NAVI 00:41:98 Timp A0294 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:42:99 Timp A0604 Cod 0 Puncte
10 Morariu Luca Ioan NAVI 00:43:66 Timp A0296 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:43:98 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:05 Timp A0392 Cod 0 Puncte
13 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:45:14 Timp A0577 Cod 0 Puncte
14 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:45:33 Timp A0733 Cod 0 Puncte
15 Avram Matei Stefan NAVI 00:46:03 Timp A0574 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:46:13 Timp A0605 Cod 0 Puncte
17 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:46:25 Timp A0551 Cod 0 Puncte
18 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:47:06 Timp A0397 Cod 0 Puncte
19 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:47:54 Timp A0533 Cod 0 Puncte
20 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:47:77 Timp A0567 Cod 0 Puncte
21 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:81 Timp A0387 Cod 0 Puncte
22 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:47:94 Timp A0399 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 00:48:22 Timp A0596 Cod 0 Puncte
24 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:48:26 Timp A0532 Cod 0 Puncte
25 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:48:67 Timp A0538 Cod 0 Puncte
26 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:48:96 Timp A0610 Cod 0 Puncte
27 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:49:59 Timp A0395 Cod 0 Puncte
28 Dumitru Calin Tenis Club 2000 00:49:83 Timp A0595 Cod 0 Puncte
29 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:33 Timp A0465 Cod 0 Puncte
30 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:50:37 Timp A0385 Cod 0 Puncte
31 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:50:83 Timp A0293 Cod 0 Puncte
32 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:51:67 Timp A0295 Cod 0 Puncte
33 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:52:44 Timp A1038 Cod 0 Puncte
34 Borcan Andrei Catalin NAVI 00:52:46 Timp A0287 Cod 0 Puncte
35 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 00:53:05 Timp A1017 Cod 0 Puncte
36 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:53:13 Timp A1037 Cod 0 Puncte
37 Cristea Dragos Ioan CSS Dinamo 00:53:89 Timp A0735 Cod 0 Puncte
38 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 00:54:23 Timp A0572 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 00:55:40 Timp A1019 Cod 0 Puncte
40 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:55:63 Timp A0564 Cod 0 Puncte
41 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 00:57:07 Timp A0208 Cod 0 Puncte
42 Dinu Andrei Ovidiu Energic L L Pitesti 00:57:79 Timp A1018 Cod 0 Puncte
43 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:58:46 Timp A0782 Cod 0 Puncte
44 Ghioncel Cristian NAVI 00:58:68 Timp A0291 Cod 0 Puncte
45 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 01:00:90 Timp A0575 Cod 0 Puncte
46 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:02:11 Timp A0781 Cod 0 Puncte
47 Nica Radu Stefan NAVI 01:02:14 Timp A0288 Cod 0 Puncte
48 Toderoiu Mihai Daniel NAVI 01:04:52 Timp A0285 Cod 0 Puncte
49 Ioan Luca Elian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:19 Timp A0468 Cod 0 Puncte
50 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:07:02 Timp A0383 Cod 0 Puncte
51 Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 01:09:79 Timp A0400 Cod 0 Puncte
52 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:10:76 Timp A0736 Cod 0 Puncte
53 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:17:61 Timp A1034 Cod 0 Puncte
54 Florete Fabian Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:36 Timp A1015 Cod 0 Puncte
55 Dascalu Dragos Adrian CSS Dinamo 01:33:45 Timp A1030 Cod 0 Puncte
56 Dinica Ionut Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1012 Cod 0 Puncte
57 Dumitrescu Cristian Alexandru NAVI 99:99:99 Timp A0286 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:32:71 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:35:56 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:35:65 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:51 Timp A0427 Cod 5 Puncte
5 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:36:62 Timp A0426 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:37:51 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:37:65 Timp A0428 Cod 2 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:37:65 Timp A0305 Cod 2 Puncte
8 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:37:68 Timp A0402 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:38:88 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:94 Timp A0308 Cod 0 Puncte
11 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:40:51 Timp A0637 Cod 0 Puncte
12 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:40:51 Timp A0425 Cod 0 Puncte
13 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:40:54 Timp A0327 Cod 0 Puncte
14 Rath Razvan Club Daimon 00:40:61 Timp A0535 Cod 0 Puncte
15 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 00:40:75 Timp A0658 Cod 0 Puncte
16 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:41:23 Timp A0321 Cod 0 Puncte
17 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:41:94 Timp A0407 Cod 0 Puncte
18 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:41:98 Timp A0123 Cod 0 Puncte
19 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:42:36 Timp A0624 Cod 0 Puncte
20 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27 Timp A0491 Cod 0 Puncte
21 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:43:33 Timp A0594 Cod 0 Puncte
22 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:43:34 Timp A0126 Cod 0 Puncte
23 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 00:43:43 Timp A0424 Cod 0 Puncte
24 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82 Timp A0488 Cod 0 Puncte
25 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:43:94 Timp A0501 Cod 0 Puncte
26 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 00:44:83 Timp A0410 Cod 0 Puncte
27 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:44:87 Timp A0776 Cod 0 Puncte
28 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:43 Timp A0409 Cod 0 Puncte
29 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:46:41 Timp A0487 Cod 0 Puncte
30 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:94 Timp A0413 Cod 0 Puncte
31 Roceanu Andrei NAVI 00:46:96 Timp A0309 Cod 0 Puncte
32 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 00:47:54 Timp A0416 Cod 0 Puncte
33 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:69 Timp A0470 Cod 0 Puncte
34 Lungu Vlad CSS 1 Bucuresti 00:47:74 Timp A1035 Cod 0 Puncte
35 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:87 Timp A0415 Cod 0 Puncte
36 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:07 Timp A0471 Cod 0 Puncte
37 Minciu Edward NAVI 00:48:33 Timp A0307 Cod 0 Puncte
38 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:48:75 Timp A0633 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:77 Timp A0504 Cod 0 Puncte
40 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:49:80 Timp A1020 Cod 0 Puncte
41 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:90 Timp A0473 Cod 0 Puncte
42 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 00:50:37 Timp A0783 Cod 0 Puncte
43 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 00:50:72 Timp A0423 Cod 0 Puncte
44 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51 Timp A0496 Cod 0 Puncte
45 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:51:62 Timp 1021 Cod 0 Puncte
46 Solomonea Bucurea Darius Energic L L Pitesti 00:53:23 Timp A1022 Cod 0 Puncte
47 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:84 Timp A0480 Cod 0 Puncte
48 Albu Eduard Atack Team 00:54:09 Timp A0569 Cod 0 Puncte
49 Cojoaca Tudor Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:33 Timp A0493 Cod 0 Puncte
50 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:36 Timp A0417 Cod 0 Puncte
51 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:54:55 Timp A0495 Cod 0 Puncte
52 Stanescu Andrei NAVI 00:54:62 Timp A0769 Cod 0 Puncte
53 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:54:70 Timp A0420 Cod 0 Puncte
54 Frunza Tudor NAVI 00:54:91 Timp A0298 Cod 0 Puncte
55 Mitelut Stefan NAVI 00:54:94 Timp A0753 Cod 0 Puncte
56 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:55:08 Timp A0486 Cod 0 Puncte
57 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:55:12 Timp A0619 Cod 0 Puncte
58 Soare Mihai NAVI 00:55:87 Timp A0766 Cod 0 Puncte
59 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:55:90 Timp A0489 Cod 0 Puncte
60 Filat Nicolae NAVI 00:56:00 Timp A0598 Cod 0 Puncte
61 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02 Timp A0479 Cod 0 Puncte
62 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:24 Timp A0503 Cod 0 Puncte
63 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 00:56:62 Timp A0422 Cod 0 Puncte
64 Godeanu Robert Mihail Energic L L Pitesti 00:57:23 Timp A1023 Cod 0 Puncte
65 Apolzan Mihai NAVI 00:57:30 Timp A0571 Cod 0 Puncte
66 Ionita Andrei Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63 Timp A0475 Cod 0 Puncte
67 Pana Rares Stefan Atack Team 00:59:38 Timp A1013 Cod 0 Puncte
68 Vasile Adrian Florin CS Free Style 01:00:19 Timp A0553 Cod 0 Puncte
69 Roua Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:09 Timp A0472 Cod 0 Puncte
70 Matache Nicolae Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13 Timp A0466 Cod 0 Puncte
71 Nicolae Victor Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:02:13 Timp A0474 Cod 0 Puncte
72 Dochianu Ionut Marian Club Daimon 01:03:87 Timp A1039 Cod 0 Puncte
73 Topala Andrei Alberto Colegiul "Emil Racovita" 01:03:92 Timp A0478 Cod 0 Puncte
74 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07 Timp A0482 Cod 0 Puncte
75 Dragan Albert Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:09 Timp A0506 Cod 0 Puncte
76 Vita Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18 Timp A0502 Cod 0 Puncte
77 Ilie Dennis Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:21:45 Timp A0500 Cod 0 Puncte
78 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0477 Cod 0 Puncte
79 Coman Radu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp A0580 Cod 0 Puncte
80 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0411 Cod 0 Puncte
81 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0419 Cod 0 Puncte
82 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0320 Cod 0 Puncte
83 Ionescu Victor CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0326 Cod 0 Puncte
84 Costea Alexandru Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0483 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:21 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:77 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea NAVI 00:33:24 Timp A0614 Cod 6 Puncte
4 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:33:57 Timp A0433 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 00:34:25 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:65 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:35:42 Timp A0197 Cod 2 Puncte
8 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:35:52 Timp A0430 Cod 1 Puncte
9 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:35:71 Timp A0025 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:80 Timp A0121 Cod 0 Puncte
11 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:36:33 Timp A0328 Cod 0 Puncte
12 Cardasol Florin NAVI 00:36:72 Timp A0312 Cod 0 Puncte
13 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:36:99 Timp A0586 Cod 0 Puncte
14 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:37:09 Timp A0435 Cod 0 Puncte
15 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:37:44 Timp A0329 Cod 0 Puncte
16 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:37:65 Timp A0091 Cod 0 Puncte
17 Motas Cristian Steaua CSA 00:37:66 Timp A0139 Cod 0 Puncte
18 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:38:17 Timp A0141 Cod 0 Puncte
19 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:18 Timp A0513 Cod 0 Puncte
20 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:38:44 Timp A0542 Cod 0 Puncte
21 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:38:46 Timp A0592 Cod 0 Puncte
22 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83 Timp A0224 Cod 0 Puncte
23 Solea Luca Tenis Club 2000 00:40:07 Timp A0199 Cod 0 Puncte
24 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:23 Timp A0176 Cod 0 Puncte
25 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:40:33 Timp A0579 Cod 0 Puncte
26 Cosug Andrei NAVI 00:40:53 Timp A0310 Cod 0 Puncte
27 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:40:67 Timp A0431 Cod 0 Puncte
28 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:40:79 Timp A0599 Cod 0 Puncte
29 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:40:86 Timp A0228 Cod 0 Puncte
30 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:40:96 Timp A0777 Cod 0 Puncte
31 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:72 Timp A0138 Cod 0 Puncte
32 Ilie Radu NAVI 00:43:56 Timp A0101 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:43:68 Timp A0322 Cod 0 Puncte
34 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 00:44:33 Timp A0785 Cod 0 Puncte
35 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44 Timp A0514 Cod 0 Puncte
36 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:14 Timp A1036 Cod 0 Puncte
37 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:46:55 Timp A0602 Cod 0 Puncte
38 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:49:35 Timp A0541 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:97 Timp A0434 Cod 0 Puncte
40 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:54:72 Timp A0432 Cod 0 Puncte
41 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:55:62 Timp A0770 Cod 0 Puncte
42 Metin Suseven CS Free Style 00:56:22 Timp A1033 Cod 0 Puncte
43 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 01:00:17 Timp A0536 Cod 0 Puncte
44 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0074 Cod 0 Puncte
45 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0612 Cod 0 Puncte
46 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0429 Cod 0 Puncte
47 Sandu Ionut Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0192 Cod 0 Puncte
48 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0186 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 00:42:94 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 00:43:72 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:45:64 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:45:88 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Pagu Ioana Tenis Club 2000 00:49:37 Timp A0629 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:49:90 Timp A0242 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:55:51 Timp A0528 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:55:54 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Ilie Bianca Maria NAVI 00:56:13 Timp A0244 Cod 0 Puncte
10 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 01:02:10 Timp A1040 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria CS Free Style 01:02:78 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 01:07:40 Timp A1010 Cod 0 Puncte
13 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 01:19:18 Timp A1011 Cod 0 Puncte
14 Arnautu Mara Cristiana CS Free Style 99:99:99 Timp A0823 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (8 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:41:27 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:42:01 Timp A0618 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 00:42:08 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Spanu Clara Petrolul Ploiesti 00:43:59 Timp A1041 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:44:21 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:45:56 Timp A0350 Cod 3 Puncte
7 Colcer Catalina NAVI 00:45:82 Timp A0253 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:46:97 Timp A0438 Cod 1 Puncte
9 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 00:47:85 Timp A0611 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:48:44 Timp A0345 Cod 0 Puncte
11 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:49:21 Timp A0349 Cod 0 Puncte
12 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:49:30 Timp A0348 Cod 0 Puncte
13 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 00:49:46 Timp A0250 Cod 0 Puncte
14 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 00:50:23 Timp A0555 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Laura Bucharest Sport Club 00:50:41 Timp A0737 Cod 0 Puncte
16 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:50:74 Timp A0251 Cod 0 Puncte
17 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:52:48 Timp A0654 Cod 0 Puncte
18 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:53:04 Timp A0784 Cod 0 Puncte
19 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:53:10 Timp A0245 Cod 0 Puncte
20 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:53:58 Timp A0739 Cod 0 Puncte
21 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:53:60 Timp A0568 Cod 0 Puncte
22 Lican Eliza Sanziana Energic L L Pitesti 00:53:90 Timp A1024 Cod 0 Puncte
23 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:54:37 Timp A0768 Cod 0 Puncte
24 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 00:55:63 Timp A0323 Cod 0 Puncte
25 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:56:85 Timp A0539 Cod 0 Puncte
26 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 00:57:66 Timp A0772 Cod 0 Puncte
27 Scortea Ecaterina NAVI 00:58:74 Timp A0247 Cod 0 Puncte
28 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:08:84 Timp A0347 Cod 0 Puncte
29 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:11:85 Timp A0352 Cod 0 Puncte
30 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0436 Cod 0 Puncte
31 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0351 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:37:32 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:38:04 Timp A0556 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:38:16 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Danciu Sara NAVI 00:38:43 Timp A0057 Cod 5 Puncte
5 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:39:93 Timp A0355 Cod 4 Puncte
6 Mustatea Ana NAVI 00:40:39 Timp A0144 Cod 3 Puncte
7 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:40:45 Timp A0591 Cod 2 Puncte
8 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:40:55 Timp A0642 Cod 1 Puncte
9 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:40:62 Timp A0317 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:28 Timp A0453 Cod 0 Puncte
11 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35 Timp A0455 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:42:71 Timp A0318 Cod 0 Puncte
13 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 00:43:02 Timp A0625 Cod 0 Puncte
14 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:29 Timp A0456 Cod 0 Puncte
15 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:44:37 Timp A0129 Cod 0 Puncte
16 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:45:60 Timp A0439 Cod 0 Puncte
17 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:46:89 Timp A0315 Cod 0 Puncte
18 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:06 Timp A0441 Cod 0 Puncte
19 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:47:27 Timp A0457 Cod 0 Puncte
20 NIM NIM NAVI 00:48:51 Timp A0752 Cod 0 Puncte
21 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70 Timp A0454 Cod 0 Puncte
22 Draghici Iustina CSS Dinamo 00:49:55 Timp A0324 Cod 0 Puncte
23 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:49:68 Timp A0638 Cod 0 Puncte
24 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:72 Timp A0445 Cod 0 Puncte
25 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:10 Timp A0449 Cod 0 Puncte
26 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:51:33 Timp A0615 Cod 0 Puncte
27 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 00:51:42 Timp A0360 Cod 0 Puncte
28 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:52:62 Timp A0353 Cod 0 Puncte
29 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:52:97 Timp A0607 Cod 0 Puncte
30 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:53:85 Timp A0443 Cod 0 Puncte
31 Boboc Maria NAVI 00:54:08 Timp A0255 Cod 0 Puncte
32 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25 Timp A0442 Cod 0 Puncte
33 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:54:46 Timp A0444 Cod 0 Puncte
34 Ghetu Carla Ilinca NAVI 00:57:23 Timp A0767 Cod 0 Puncte
35 Lapadatu Ioana Alexandra NAVI 00:58:45 Timp A0254 Cod 0 Puncte
36 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:58:84 Timp A0256 Cod 0 Puncte
37 Constantin Beatrice Club Daimon 00:59:13 Timp A0529 Cod 0 Puncte
38 Atanasiu Ana Atack Team 01:01:08 Timp A0573 Cod 0 Puncte
39 Georgescu Andreea NAVI 01:03:94 Timp A0258 Cod 0 Puncte
40 Viziru Andreea Ionela Colegiul "Emil Racovita" 01:15:41 Timp A0446 Cod 0 Puncte
41 Vizitiu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:25:11 Timp A0450 Cod 0 Puncte
42 Vizitiu Alexia Colegiul "Emil Racovita" 01:33:60 Timp A0451 Cod 0 Puncte
43 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0088 Cod 0 Puncte
44 Corcoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0361 Cod 0 Puncte
45 Mitrea Maria Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0779 Cod 0 Puncte
46 Costache Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0448 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:33:20 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:33:26 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria NAVI 00:35:66 Timp A0032 Cod 6 Puncte
4 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:36:21 Timp A0365 Cod 5 Puncte
5 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:36:72 Timp A0616 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa NAVI 00:37:29 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Dragan Theodora NAVI 00:37:55 Timp A0262 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:70 Timp A0019 Cod 0 Puncte
10 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:38:72 Timp A0370 Cod 0 Puncte
11 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:76 Timp A0467 Cod 0 Puncte
12 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:38:79 Timp A0214 Cod 0 Puncte
13 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:39:02 Timp A0131 Cod 0 Puncte
14 Petcu Teona Bucharest Sport Club 00:39:52 Timp A0166 Cod 0 Puncte
15 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:39:75 Timp A0640 Cod 0 Puncte
16 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:39:75 Timp A0017 Cod 0 Puncte
17 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:40:05 Timp A0177 Cod 0 Puncte
18 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:40:19 Timp A0319 Cod 0 Puncte
19 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:40:28 Timp A0058 Cod 0 Puncte
20 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:40:90 Timp A0140 Cod 0 Puncte
21 Florea Daria Mihaela Energic L L Pitesti 00:41:11 Timp A1026 Cod 0 Puncte
22 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:41:33 Timp A0369 Cod 0 Puncte
23 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 00:41:47 Timp A0547 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:42:04 Timp A0613 Cod 0 Puncte
25 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:42:16 Timp A0205 Cod 0 Puncte
26 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:42:22 Timp A0020 Cod 0 Puncte
27 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 00:42:82 Timp A0030 Cod 0 Puncte
28 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp A0463 Cod 0 Puncte
29 Marin Sorana Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92 Timp A0462 Cod 0 Puncte
30 Matei Adriana Diana Energic L L Pitesti 00:45:25 Timp A1025 Cod 0 Puncte
31 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:40 Timp A0160 Cod 0 Puncte
32 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 00:45:83 Timp A0371 Cod 0 Puncte
33 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:46:18 Timp A0748 Cod 0 Puncte
34 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 00:46:62 Timp A0159 Cod 0 Puncte
35 Nita Andreea NAVI 00:47:04 Timp A0261 Cod 0 Puncte
36 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:18 Timp A0464 Cod 0 Puncte
37 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:47:37 Timp A0652 Cod 0 Puncte
38 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:47:84 Timp A0232 Cod 0 Puncte
39 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 00:56:55 Timp A0780 Cod 0 Puncte
40 Stoian Andra CSS Dinamo 00:57:70 Timp A1029 Cod 0 Puncte
41 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 01:00:95 Timp A0657 Cod 0 Puncte
42 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:53:56 Timp A0751 Cod 0 Puncte
43 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte
44 Ionescu Ana Maria CS Free Style 99:99:99 Timp A0548 Cod 0 Puncte
45 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0608 Cod 0 Puncte
46 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0368 Cod 0 Puncte
47 Siliste Maria Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0198 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (7 ani) B

1 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:89 Timp A0380 Cod 9 Puncte
2 Lungu Andrei NAVI 01:05:07 Timp A0280 Cod 7 Puncte
3 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 01:05:53 Timp A0800 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:06:36 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Ichim Luca Aqua Center Buzau 01:11:32 Timp A1016 Cod 4 Puncte
6 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:12:06 Timp A0998 Cod 3 Puncte
7 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:13:94 Timp A0377 Cod 2 Puncte
8 Soare Darius Ionut Club Daimon 01:15:18 Timp A0112 Cod 1 Puncte
9 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:15:84 Timp A0647 Cod 0 Puncte
10 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 01:18:49 Timp A0382 Cod 0 Puncte
11 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 01:19:41 Timp A0801 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 01:20:40 Timp A0278 Cod 0 Puncte
13 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 01:20:95 Timp A0589 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 01:26:19 Timp A1009 Cod 0 Puncte
15 Sitaru Stefan CSS 1 Bucuresti 01:27:12 Timp A0379 Cod 0 Puncte
16 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:32:06 Timp A0378 Cod 0 Puncte
17 Mihaila Vicentiu Constantin CSS 1 Bucuresti 01:38:84 Timp A0805 Cod 0 Puncte
18 Sandu Matei Bucharest Sport Club 01:50:65 Timp A0641 Cod 0 Puncte
19 Stan Stefan CS Free Style 99:99:99 Timp A0660 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 99:99:99 Timp A0531 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (8 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:51 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:51:09 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:52:76 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:54:68 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:54:82 Timp A0565 Cod 4 Puncte
6 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:55:33 Timp A0396 Cod 3 Puncte
7 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:55:51 Timp A0399 Cod 2 Puncte
8 Cosug Radu NAVI 00:56:04 Timp A0294 Cod 1 Puncte
9 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:56:66 Timp A0604 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:56:78 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:57:13 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:58:09 Timp A0610 Cod 0 Puncte
13 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:58:23 Timp A0395 Cod 0 Puncte
14 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:58:56 Timp A0295 Cod 0 Puncte
15 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:59:20 Timp A0567 Cod 0 Puncte
16 Paltin Andrei Tenis Club 2000 01:00:21 Timp A0733 Cod 0 Puncte
17 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:00:52 Timp A0605 Cod 0 Puncte
18 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:00:94 Timp A1037 Cod 0 Puncte
19 Morariu Luca Ioan NAVI 01:01:08 Timp A0296 Cod 0 Puncte
20 Badicut Matei Tenis Club 2000 01:01:45 Timp A0577 Cod 0 Puncte
21 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 01:03:50 Timp A1038 Cod 0 Puncte
22 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:04:02 Timp A0398 Cod 0 Puncte
23 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 01:05:05 Timp A0397 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:63 Timp A0465 Cod 0 Puncte
25 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 01:05:92 Timp A0575 Cod 0 Puncte
26 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:06:57 Timp A0538 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Calin Tenis Club 2000 01:06:64 Timp A0595 Cod 0 Puncte
28 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:06:92 Timp A0387 Cod 0 Puncte
29 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:06:94 Timp A0383 Cod 0 Puncte
30 Vasile Andrei Alexandru NAVI 01:07:04 Timp A0293 Cod 0 Puncte
31 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 01:07:13 Timp A0656 Cod 0 Puncte
32 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 01:08:78 Timp A0596 Cod 0 Puncte
33 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:08:88 Timp A0392 Cod 0 Puncte
34 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 01:11:16 Timp A0572 Cod 0 Puncte
35 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:13:33 Timp A0532 Cod 0 Puncte
36 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:13:61 Timp A0781 Cod 0 Puncte
37 Dinu Andrei Ovidiu Energic L L Pitesti 01:14:36 Timp A1018 Cod 0 Puncte
38 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:16:20 Timp A0564 Cod 0 Puncte
39 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 01:17:44 Timp A1019 Cod 0 Puncte
40 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 01:17:52 Timp A1017 Cod 0 Puncte
41 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 01:19:17 Timp A0208 Cod 0 Puncte
42 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 01:19:54 Timp A0782 Cod 0 Puncte
43 Mihailescu Victor CSS 1 Bucuresti 01:27:18 Timp A0736 Cod 0 Puncte
44 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:30:42 Timp A0385 Cod 0 Puncte
45 Marmara Mihnea Stefan CSS 1 Bucuresti 01:33:41 Timp A0400 Cod 0 Puncte
46 Cristea Dragos Ioan CSS Dinamo 01:35:65 Timp A0735 Cod 0 Puncte
47 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:42:19 Timp A1012 Cod 0 Puncte
48 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:47:74 Timp A1034 Cod 0 Puncte
49 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 99:99:99 Timp A0533 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:42:40 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:47:88 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:48:67 Timp A0637 Cod 6 Puncte
4 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:49:05 Timp A0426 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:49:22 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:50:96 Timp A0168 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:51:61 Timp A0326 Cod 2 Puncte
8 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72 Timp A0308 Cod 1 Puncte
9 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:52:73 Timp A0306 Cod 0 Puncte
10 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:53:21 Timp A0123 Cod 0 Puncte
11 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39 Timp A0488 Cod 0 Puncte
12 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:53:54 Timp A0428 Cod 0 Puncte
13 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:53:83 Timp A0425 Cod 0 Puncte
14 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:54:03 Timp A0321 Cod 0 Puncte
15 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:08 Timp A0126 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:54:97 Timp A0408 Cod 0 Puncte
17 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:55:30 Timp A0776 Cod 0 Puncte
18 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:55:33 Timp A0327 Cod 0 Puncte
19 Rath Razvan Club Daimon 00:56:46 Timp A0535 Cod 0 Puncte
20 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:56:51 Timp A0427 Cod 0 Puncte
21 Costroj Antonio Steaua CSA 00:57:28 Timp A0540 Cod 0 Puncte
22 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:58:33 Timp A0409 Cod 0 Puncte
23 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:59:86 Timp A0487 Cod 0 Puncte
24 Mitelut Stefan NAVI 01:00:60 Timp A0753 Cod 0 Puncte
25 Mocanu Eric Tenis Club 2000 01:00:77 Timp A0624 Cod 0 Puncte
26 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:24 Timp A0470 Cod 0 Puncte
27 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66 Timp A0496 Cod 0 Puncte
28 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 01:01:81 Timp A0415 Cod 0 Puncte
29 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:92 Timp A0471 Cod 0 Puncte
30 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:02:41 Timp A0501 Cod 0 Puncte
31 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 01:02:82 Timp A0422 Cod 0 Puncte
32 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:03:02 Timp A0594 Cod 0 Puncte
33 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:78 Timp A0491 Cod 0 Puncte
34 Cojoaca Tudor Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89 Timp A0493 Cod 0 Puncte
35 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 01:04:47 Timp A0424 Cod 0 Puncte
36 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:04:96 Timp A0479 Cod 0 Puncte
37 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:05:12 Timp A0407 Cod 0 Puncte
38 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:21 Timp A0473 Cod 0 Puncte
39 Roceanu Andrei NAVI 01:05:41 Timp A0309 Cod 0 Puncte
40 Minciu Edward NAVI 01:05:64 Timp A0307 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:89 Timp A0504 Cod 0 Puncte
42 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:42 Timp A0482 Cod 0 Puncte
43 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 01:06:65 Timp A0423 Cod 0 Puncte
44 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:07:03 Timp A0420 Cod 0 Puncte
45 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 01:07:40 Timp A1020 Cod 0 Puncte
46 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:67 Timp A0480 Cod 0 Puncte
47 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:07:72 Timp A0413 Cod 0 Puncte
48 Albu Eduard Atack Team 01:08:67 Timp A0569 Cod 0 Puncte
49 Lungu Vlad CSS 1 Bucuresti 01:09:35 Timp A1035 Cod 0 Puncte
50 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:10:00 Timp A0416 Cod 0 Puncte
51 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57 Timp A0495 Cod 0 Puncte
52 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:63 Timp A0503 Cod 0 Puncte
53 Godeanu Robert Mihail Energic L L Pitesti 01:11:35 Timp A1023 Cod 0 Puncte
54 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:11:95 Timp A0486 Cod 0 Puncte
55 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 01:12:25 Timp 1021 Cod 0 Puncte
56 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:13:31 Timp A0633 Cod 0 Puncte
57 Vasile Adrian Florin CS Free Style 01:13:34 Timp A0553 Cod 0 Puncte
58 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:14:68 Timp A0619 Cod 0 Puncte
59 Stanescu Andrei NAVI 01:16:97 Timp A0769 Cod 0 Puncte
60 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 01:19:18 Timp A0417 Cod 0 Puncte
61 Ionita Andrei Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59 Timp A0475 Cod 0 Puncte
62 Pana Rares Stefan Atack Team 01:21:04 Timp A1013 Cod 0 Puncte
63 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 01:23:12 Timp A0410 Cod 0 Puncte
64 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:24:73 Timp A0783 Cod 0 Puncte
65 Solomonea Bucurea Darius Energic L L Pitesti 01:34:15 Timp A1022 Cod 0 Puncte
66 Filat Nicolae NAVI 99:99:99 Timp A0598 Cod 0 Puncte
67 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0489 Cod 0 Puncte
68 Dochianu Ionut Marian Club Daimon 99:99:99 Timp A1039 Cod 0 Puncte
69 Coman Radu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp A0580 Cod 0 Puncte
70 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0658 Cod 0 Puncte
71 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0320 Cod 0 Puncte
72 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0419 Cod 0 Puncte
73 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0411 Cod 0 Puncte
74 Topala Andrei Alberto Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0478 Cod 0 Puncte
75 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0477 Cod 0 Puncte
76 Roua Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0472 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (10 ani) B

1 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:41:69 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares NAVI 00:43:31 Timp A0128 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:43:83 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Mihnea NAVI 00:45:00 Timp A0614 Cod 4 Puncte
6 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:46:52 Timp A0067 Cod 3 Puncte
7 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:46:80 Timp A0091 Cod 2 Puncte
8 Solea Luca Tenis Club 2000 00:48:55 Timp A0199 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:41 Timp A0223 Cod 0 Puncte
10 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:49:50 Timp A0541 Cod 0 Puncte
11 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:50:53 Timp A0430 Cod 0 Puncte
12 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:50:54 Timp A0433 Cod 0 Puncte
13 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:55 Timp A0517 Cod 0 Puncte
14 Motas Cristian Steaua CSA 00:51:62 Timp A0139 Cod 0 Puncte
15 Cardasol Florin NAVI 00:52:17 Timp A0312 Cod 0 Puncte
16 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:52:25 Timp A0141 Cod 0 Puncte
17 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:52:62 Timp A0612 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:52:71 Timp A0329 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:52:72 Timp A0579 Cod 0 Puncte
20 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:79 Timp A0176 Cod 0 Puncte
21 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:52:87 Timp A0025 Cod 0 Puncte
22 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:53:01 Timp A0228 Cod 0 Puncte
23 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:53:59 Timp A0224 Cod 0 Puncte
24 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:54:45 Timp A0431 Cod 0 Puncte
25 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:54:48 Timp A0192 Cod 0 Puncte
26 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:55:50 Timp A0513 Cod 0 Puncte
27 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:56:40 Timp A0777 Cod 0 Puncte
28 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:57:02 Timp A0602 Cod 0 Puncte
29 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:57:59 Timp A0328 Cod 0 Puncte
30 Ilie Radu NAVI 00:58:68 Timp A0101 Cod 0 Puncte
31 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:58:75 Timp A0542 Cod 0 Puncte
32 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:59:83 Timp A0592 Cod 0 Puncte
33 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:59:95 Timp A0138 Cod 0 Puncte
34 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:00:63 Timp A0586 Cod 0 Puncte
35 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:01:49 Timp A0514 Cod 0 Puncte
36 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 01:02:76 Timp A0322 Cod 0 Puncte
37 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:03:13 Timp A0434 Cod 0 Puncte
38 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:03:78 Timp A1036 Cod 0 Puncte
39 Florea Mihnea Ioan Atack Team 01:04:56 Timp A0599 Cod 0 Puncte
40 Cosug Andrei NAVI 01:05:52 Timp A0310 Cod 0 Puncte
41 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:06:46 Timp A0770 Cod 0 Puncte
42 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 01:12:04 Timp A0432 Cod 0 Puncte
43 Metin Suseven CS Free Style 01:25:64 Timp A1033 Cod 0 Puncte
44 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0429 Cod 0 Puncte
45 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0536 Cod 0 Puncte
46 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0435 Cod 0 Puncte
47 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0074 Cod 0 Puncte
48 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0186 Cod 0 Puncte
49 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0785 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CS Free Style 00:55:48 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Danciu Elia NAVI 00:59:85 Timp A0243 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria CSS 1 Bucuresti 01:01:64 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 01:01:94 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Pagu Ioana Tenis Club 2000 01:03:35 Timp A0629 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 01:06:00 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:08:86 Timp A0242 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 01:09:13 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 01:10:64 Timp A1011 Cod 0 Puncte
10 Constantin Diana Club Daimon 01:18:49 Timp A0528 Cod 0 Puncte
11 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 01:20:00 Timp A1040 Cod 0 Puncte
12 Fogoros Ioana Teodora NAVI 01:21:04 Timp A0241 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (8 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:53:03 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:53:48 Timp A0618 Cod 7 Puncte
3 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:58:85 Timp A0539 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Nahed Anna Maria NAVI 01:01:13 Timp A0249 Cod 4 Puncte
6 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 01:01:41 Timp A0350 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:01:54 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Colcer Catalina NAVI 01:02:26 Timp A0253 Cod 1 Puncte
9 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 01:03:81 Timp A0611 Cod 0 Puncte
10 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 01:04:93 Timp A0251 Cod 0 Puncte
11 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 01:06:25 Timp A0739 Cod 0 Puncte
12 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 01:06:37 Timp A0555 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:06:96 Timp A0345 Cod 0 Puncte
14 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:09:38 Timp A0349 Cod 0 Puncte
15 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:10:81 Timp A0784 Cod 0 Puncte
16 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 01:10:89 Timp A0250 Cod 0 Puncte
17 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 01:11:65 Timp A0654 Cod 0 Puncte
18 Spanu Clara Petrolul Ploiesti 01:13:33 Timp A1041 Cod 0 Puncte
19 Scortea Ecaterina NAVI 01:16:96 Timp A0247 Cod 0 Puncte
20 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:19:23 Timp A0593 Cod 0 Puncte
21 Leonte Ioana Tenis Club 2000 01:22:40 Timp A0568 Cod 0 Puncte
22 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 01:23:28 Timp A0772 Cod 0 Puncte
23 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:25:84 Timp A0768 Cod 0 Puncte
24 Lican Eliza Sanziana Energic L L Pitesti 01:26:99 Timp A1024 Cod 0 Puncte
25 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:29:78 Timp A0347 Cod 0 Puncte
26 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:30:25 Timp A0352 Cod 0 Puncte
27 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0436 Cod 0 Puncte
28 Ciuperca Rebeca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0351 Cod 0 Puncte

15. 50 metri bras (9 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:48:61 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:49:75 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:50:01 Timp A0455 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana NAVI 00:51:28 Timp A0144 Cod 5 Puncte
5 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:51:84 Timp A0355 Cod 4 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:52:64 Timp A0439 Cod 3 Puncte
7 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:52:69 Timp A0317 Cod 2 Puncte
8 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:53:73 Timp A0088 Cod 1 Puncte
9 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:54:80 Timp A0456 Cod 0 Puncte
10 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:55:20 Timp A0591 Cod 0 Puncte
11 Danciu Sara NAVI 00:56:48 Timp A0057 Cod 0 Puncte
12 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:57:26 Timp A0642 Cod 0 Puncte
13 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:58:29 Timp A0556 Cod 0 Puncte
14 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:59:66 Timp