Rezultatele finale pentru Cupa de Iarna Editia 2013 - copii 8,9,10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:36:45 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:36:53 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:37:86 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:39:05 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Jianu Adrian Petru NAVI 00:39:99 Timp 1519 Cod 4 Puncte
6 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:40:00 Timp 1275 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei Performer 00:40:66 Timp 1672 Cod 2 Puncte
8 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:40:81 Timp 1343 Cod 1 Puncte
9 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:41:50 Timp 1735 Cod 0 Puncte
10 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:42:03 Timp A0803 Cod 0 Puncte
11 Andronic Ionut Adrian Atack Team 00:42:42 Timp 1308 Cod 0 Puncte
12 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 00:43:88 Timp A0828 Cod 0 Puncte
13 Malus Cristian Ionut Atack Team 00:44:18 Timp 1251 Cod 0 Puncte
14 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 00:44:57 Timp 1497 Cod 0 Puncte
15 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:45:09 Timp A0272 Cod 0 Puncte
16 Stoican Nicolae NAVI 00:45:47 Timp A0651 Cod 0 Puncte
17 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:45:76 Timp A0829 Cod 0 Puncte
18 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 00:47:06 Timp A0788 Cod 0 Puncte
19 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:47:11 Timp 1311 Cod 0 Puncte
20 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:47:70 Timp A0797 Cod 0 Puncte
21 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 00:47:93 Timp 1483 Cod 0 Puncte
22 Rusu Fabian Aqua Sport Galati 00:48:00 Timp 1874 Cod 0 Puncte
23 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:48:36 Timp 1375 Cod 0 Puncte
24 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:48:69 Timp 1703 Cod 0 Puncte
25 Sirbu Robert Aqua Sport Galati 00:48:85 Timp 1866 Cod 0 Puncte
26 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 00:49:07 Timp 1702 Cod 0 Puncte
27 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:50:26 Timp 1456 Cod 0 Puncte
28 Preotu Luca Ioan Performer 00:51:05 Timp 1281 Cod 0 Puncte
29 Mastrini Nicholas Renovatio S.C. 00:52:12 Timp 1693 Cod 0 Puncte
30 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:52:13 Timp 1404 Cod 0 Puncte
31 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 00:52:39 Timp 1481 Cod 0 Puncte
32 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 00:52:80 Timp 1704 Cod 0 Puncte
33 Andrei Luca Mihai NAVI 00:52:87 Timp 1377 Cod 0 Puncte
34 Lazar Andrei Tenis Club 2000 00:53:11 Timp 1844 Cod 0 Puncte
35 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 00:53:77 Timp 1520 Cod 0 Puncte
36 Coman Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:44 Timp 1658 Cod 0 Puncte
37 Serban Andrei Tenis Club 2000 00:55:01 Timp 1777 Cod 0 Puncte
38 Jugravu Darius CSS 1 Bucuresti 00:55:34 Timp 1638 Cod 0 Puncte
39 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 00:55:42 Timp 1830 Cod 0 Puncte
40 Tudor Daris Matei Performer 00:56:48 Timp 1434 Cod 0 Puncte
41 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:56:57 Timp 1506 Cod 0 Puncte
42 Harabagiu George NAVI 00:56:80 Timp A0813 Cod 0 Puncte
43 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 00:56:95 Timp 1845 Cod 0 Puncte
44 Zudor Eric Energic L L Pitesti 00:57:47 Timp 1715 Cod 0 Puncte
45 Filip Robert Bucharest Sport Club 00:58:21 Timp 1756 Cod 0 Puncte
46 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:58:63 Timp 1837 Cod 0 Puncte
47 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 00:58:83 Timp 1473 Cod 0 Puncte
48 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:59:49 Timp 1491 Cod 0 Puncte
49 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:47 Timp 1890 Cod 0 Puncte
50 Dumitrica Vlad Energic L L Pitesti 01:01:22 Timp 1717 Cod 0 Puncte
51 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:03 Timp 1892 Cod 0 Puncte
52 Petroschke Nicholas Cruz Tenis Club 2000 01:03:99 Timp 1480 Cod 0 Puncte
53 Taut Alexandru Performer 01:05:34 Timp 1762 Cod 0 Puncte
54 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:05:39 Timp 1757 Cod 0 Puncte
55 Anghel David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:47 Timp 1887 Cod 0 Puncte
56 Patru Stefan CSS 1 Bucuresti 01:07:78 Timp 1846 Cod 0 Puncte
57 Iosip Matei Andrei Performer 01:09:15 Timp 1834 Cod 0 Puncte
58 Balaban Radu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:16:95 Timp 1888 Cod 0 Puncte
59 Lungu Radu Renovatio S.C. 01:19:41 Timp 1875 Cod 0 Puncte
60 Boabes Razvan Mihai CSS Dinamo 01:20:27 Timp 1880 Cod 0 Puncte
61 Anghel Antonio Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:21:36 Timp 1886 Cod 0 Puncte
62 Cord Stefan GRC Campina 99:99:99 Timp 1816 Cod 0 Puncte
63 Lepus Vlad Gabriel NAVI 99:99:99 Timp A1105 Cod 0 Puncte
64 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1310 Cod 0 Puncte
65 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1889 Cod 0 Puncte
66 Cilenti Ibrahim Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 1864 Cod 0 Puncte
67 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1891 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:86 Timp A0382 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:35:90 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 00:36:21 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Stan Matei Alexandru NAVI 00:36:50 Timp A0791 Cod 5 Puncte
4 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:36:50 Timp A1016 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:36:68 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:00 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:37:01 Timp A0800 Cod 2 Puncte
8 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:37:03 Timp A0998 Cod 1 Puncte
9 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:37:08 Timp A0647 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:37:35 Timp A0278 Cod 0 Puncte
11 Anghel Darius Costin NAVI 00:37:84 Timp A0277 Cod 0 Puncte
12 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:37:85 Timp 1692 Cod 0 Puncte
13 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33 Timp 1396 Cod 0 Puncte
14 Rosu Patrick Steaua CSA 00:38:73 Timp A1125 Cod 0 Puncte
15 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:38:88 Timp A0112 Cod 0 Puncte
16 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:03 Timp A0722 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andrei NAVI 00:39:04 Timp A0280 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:39:08 Timp A1009 Cod 0 Puncte
19 Milodin Eduard Atack Team 00:39:14 Timp 1289 Cod 0 Puncte
20 Petrache Darius NAVI 00:39:43 Timp 1641 Cod 0 Puncte
21 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:39:58 Timp A0729 Cod 0 Puncte
22 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:39:60 Timp A0840 Cod 0 Puncte
23 Doroghi David Renovatio S.C. 00:39:60 Timp 1690 Cod 0 Puncte
24 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:39:70 Timp 1364 Cod 0 Puncte
25 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:40:66 Timp 1302 Cod 0 Puncte
26 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:40:75 Timp 1449 Cod 0 Puncte
27 Costache Ionut GRC Campina 00:40:93 Timp 1679 Cod 0 Puncte
28 Ene Alexandru Dan Aqua Swim 00:40:99 Timp 1879 Cod 0 Puncte
29 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:76 Timp A0380 Cod 0 Puncte
30 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:41:84 Timp 1859 Cod 0 Puncte
31 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:42:14 Timp 1860 Cod 0 Puncte
32 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:42:15 Timp 1543 Cod 0 Puncte
33 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:42:19 Timp 1373 Cod 0 Puncte
34 Cazacu Alin Performer 00:42:28 Timp 1446 Cod 0 Puncte
35 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:42:40 Timp 1382 Cod 0 Puncte
36 Leanca David Energic L L Pitesti 00:42:55 Timp 1545 Cod 0 Puncte
37 Ghinea Cristi Renovatio S.C. 00:42:58 Timp 1819 Cod 0 Puncte
38 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:42:71 Timp 1639 Cod 0 Puncte
39 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 00:42:90 Timp 1862 Cod 0 Puncte
40 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:43:19 Timp 1730 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:39 Timp 1401 Cod 0 Puncte
42 Scarlat Cris Adrian NAVI 00:43:42 Timp 1301 Cod 0 Puncte
43 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:43:71 Timp A0725 Cod 0 Puncte
44 Turta Andrei Steaua CSA 00:44:27 Timp 1419 Cod 0 Puncte
45 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:44:33 Timp 1709 Cod 0 Puncte
46 Popovici Sasa CSS Dinamo 00:44:76 Timp A0826 Cod 0 Puncte
47 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:10 Timp A0378 Cod 0 Puncte
48 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:45:18 Timp 1448 Cod 0 Puncte
49 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:45:40 Timp A0531 Cod 0 Puncte
50 Fortu Eduard Aqua Sport Galati 00:45:45 Timp 1861 Cod 0 Puncte
51 Sutach Ionut Energic L L Pitesti 00:45:48 Timp 1719 Cod 0 Puncte
52 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:73 Timp A0377 Cod 0 Puncte
53 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:45:87 Timp 1899 Cod 0 Puncte
54 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:46:11 Timp 1413 Cod 0 Puncte
55 Pavel Sergiu GRC Campina 00:46:17 Timp 1818 Cod 0 Puncte
56 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:23 Timp 1399 Cod 0 Puncte
57 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:46:40 Timp 1412 Cod 0 Puncte
58 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:46:44 Timp 1435 Cod 0 Puncte
59 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:48:32 Timp A0550 Cod 0 Puncte
60 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38 Timp 1400 Cod 0 Puncte
61 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 00:48:81 Timp 1736 Cod 0 Puncte
62 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 00:48:98 Timp 1708 Cod 0 Puncte
63 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:49:44 Timp 1333 Cod 0 Puncte
64 Scarlat Adrian CSS Dinamo 00:49:59 Timp 1882 Cod 0 Puncte
65 Elefteriu Octavian Aqua Sport Galati 00:50:71 Timp 1863 Cod 0 Puncte
66 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 00:50:79 Timp 1691 Cod 0 Puncte
67 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 00:50:81 Timp 1478 Cod 0 Puncte
68 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:51:55 Timp 1293 Cod 0 Puncte
69 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:64 Timp 1416 Cod 0 Puncte
70 Foea Andreas NAVI 00:51:98 Timp 1383 Cod 0 Puncte
71 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:19 Timp 1408 Cod 0 Puncte
72 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:52:31 Timp 1460 Cod 0 Puncte
73 Filat Mihai Bucharest Sport Club 00:52:41 Timp A0597 Cod 0 Puncte
74 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 00:53:74 Timp 1840 Cod 0 Puncte
75 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 00:54:08 Timp 1559 Cod 0 Puncte
76 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:10 Timp 1835 Cod 0 Puncte
77 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 00:55:12 Timp 1646 Cod 0 Puncte
78 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 00:55:80 Timp A0381 Cod 0 Puncte
79 Copu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01 Timp 1397 Cod 0 Puncte
80 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01 Timp A0724 Cod 0 Puncte
81 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:56:79 Timp 1838 Cod 0 Puncte
82 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:57:45 Timp 1464 Cod 0 Puncte
83 Dinu Daniel Lucian CS Free Style 00:59:15 Timp 1903 Cod 0 Puncte
84 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 00:59:96 Timp 1652 Cod 0 Puncte
85 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:00:47 Timp 1444 Cod 0 Puncte
86 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:01:15 Timp 1718 Cod 0 Puncte
87 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:01:31 Timp 1624 Cod 0 Puncte
88 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:01:65 Timp 1457 Cod 0 Puncte
89 Nicolescu Eugen Delfinul Bucuresti 01:03:95 Timp 1839 Cod 0 Puncte
90 Huivan Alexandru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:85 Timp 1893 Cod 0 Puncte
91 Stanciu Alexandru Performer 01:10:76 Timp 1907 Cod 0 Puncte
92 Belega Vlad Daniel Tenis Club 2000 01:20:39 Timp 1802 Cod 0 Puncte
93 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:23:35 Timp 1405 Cod 0 Puncte
94 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte
95 Dima Razvan Performer 99:99:99 Timp 1764 Cod 0 Puncte
96 Stan Stefan Club Daimon 99:99:99 Timp A0660 Cod 0 Puncte
97 Amza David Performer 99:99:99 Timp 1447 Cod 0 Puncte
98 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte
99 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 99:99:99 Timp 1394 Cod 0 Puncte
100 Rotaru Matei Performer 99:99:99 Timp 1763 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:32:93 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:33:52 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:34:26 Timp A0395 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:34:44 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:34:59 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:34:77 Timp A0566 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:34:87 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:42 Timp A0551 Cod 1 Puncte
9 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:35:59 Timp A0694 Cod 0 Puncte
10 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:35:78 Timp A0604 Cod 0 Puncte
11 Avram Matei Stefan NAVI 00:35:89 Timp A0574 Cod 0 Puncte
12 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:36:10 Timp A0294 Cod 0 Puncte
13 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:36:23 Timp A0733 Cod 0 Puncte
14 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:36:35 Timp A0399 Cod 0 Puncte
15 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:46 Timp A0396 Cod 0 Puncte
16 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:36:50 Timp A0398 Cod 0 Puncte
17 Morariu Luca Ioan NAVI 00:36:64 Timp A0296 Cod 0 Puncte
18 Meghea Dominic Andrei Performer 00:36:84 Timp A0610 Cod 0 Puncte
19 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:36:85 Timp A1038 Cod 0 Puncte
20 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:36:94 Timp A0295 Cod 0 Puncte
21 Balan Rares Aqua Sport Galati 00:36:94 Timp 1858 Cod 0 Puncte
22 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:37:16 Timp A0605 Cod 0 Puncte
23 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:37:37 Timp A0656 Cod 0 Puncte
24 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:38:13 Timp 1304 Cod 0 Puncte
25 Iacob Sebastian Mihai Atack Team 00:38:44 Timp 1688 Cod 0 Puncte
26 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 00:38:76 Timp A1127 Cod 0 Puncte
27 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:85 Timp A0387 Cod 0 Puncte
28 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:39:05 Timp 1546 Cod 0 Puncte
29 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:39:10 Timp A0397 Cod 0 Puncte
30 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:39:21 Timp A0533 Cod 0 Puncte
31 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:39:49 Timp A0383 Cod 0 Puncte
32 Peter Arthur Cristian NAVI 00:39:50 Timp 1732 Cod 0 Puncte
33 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:39:85 Timp A0293 Cod 0 Puncte
34 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:39:96 Timp A1037 Cod 0 Puncte
35 Homler Alexandru Aqua Sport Galati 00:40:49 Timp 1857 Cod 0 Puncte
36 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:40:61 Timp 1305 Cod 0 Puncte
37 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62 Timp A0699 Cod 0 Puncte
38 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:40:70 Timp 1320 Cod 0 Puncte
39 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:40:70 Timp 1306 Cod 0 Puncte
40 Nae Horatiu Median Bucuresti 00:40:78 Timp A0778 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 00:40:81 Timp A1019 Cod 0 Puncte
42 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:85 Timp A0465 Cod 0 Puncte
43 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:40:90 Timp A0392 Cod 0 Puncte
44 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:41:04 Timp A0567 Cod 0 Puncte
45 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:41:05 Timp A1012 Cod 0 Puncte
46 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:41:31 Timp A0386 Cod 0 Puncte
47 Vasilescu Ciprian Atack Team 00:41:48 Timp 1617 Cod 0 Puncte
48 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:41:65 Timp 1335 Cod 0 Puncte
49 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:42:24 Timp 1381 Cod 0 Puncte
50 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:42:38 Timp A0564 Cod 0 Puncte
51 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:63 Timp A1014 Cod 0 Puncte
52 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:42:87 Timp 1384 Cod 0 Puncte
53 Sohanu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:43:38 Timp 1796 Cod 0 Puncte
54 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:43:63 Timp A0701 Cod 0 Puncte
55 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:44:58 Timp 1711 Cod 0 Puncte
56 Rusu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:44:87 Timp 1847 Cod 0 Puncte
57 Serban Alexandru CSS Dinamo 00:45:25 Timp 1291 Cod 0 Puncte
58 Anghel Robert Stefan Tenis Club 2000 00:45:30 Timp 1319 Cod 0 Puncte
59 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:45:55 Timp A0695 Cod 0 Puncte
60 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75 Timp A0693 Cod 0 Puncte
61 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:46:01 Timp 1257 Cod 0 Puncte
62 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 00:46:03 Timp A0394 Cod 0 Puncte
63 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:46:81 Timp A0705 Cod 0 Puncte
64 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:26 Timp A0708 Cod 0 Puncte
65 Zinca Radu Gabriel Bucharest Sport Club 00:47:48 Timp 1710 Cod 0 Puncte
66 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 00:47:68 Timp A0208 Cod 0 Puncte
67 Badic David Andrei Aqua Swim 00:48:38 Timp 1878 Cod 0 Puncte
68 Ion Andrei Nicolas CSS 1 Bucuresti 00:49:29 Timp 1824 Cod 0 Puncte
69 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:49:33 Timp 1836 Cod 0 Puncte
70 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:50:00 Timp A0703 Cod 0 Puncte
71 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:50:02 Timp A0706 Cod 0 Puncte
72 Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:31 Timp A0707 Cod 0 Puncte
73 Iordache Damian Performer 00:50:76 Timp 1908 Cod 0 Puncte
74 Serban Teodor CSS Dinamo 00:51:18 Timp 1290 Cod 0 Puncte
75 Dinu Mihai Valentin CSS 1 Bucuresti 00:52:42 Timp A0391 Cod 0 Puncte
76 Ionescu Luca Energic L L Pitesti 00:52:56 Timp 1902 Cod 0 Puncte
77 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 00:53:33 Timp 1901 Cod 0 Puncte
78 Butufei Matei Performer 00:56:59 Timp 1768 Cod 0 Puncte
79 Calin Teodor Renovatio S.C. 00:57:10 Timp 1876 Cod 0 Puncte
80 Lupu Valentin Tenis Club 2000 00:58:60 Timp 1913 Cod 0 Puncte
81 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 00:59:71 Timp 1254 Cod 0 Puncte
82 Mat Cristian Silvano Colegiul "Emil Racovita" 01:04:87 Timp 1904 Cod 0 Puncte
83 Talangescu Dan Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0390 Cod 0 Puncte
84 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0575 Cod 0 Puncte
85 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte
86 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1140 Cod 0 Puncte
87 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0460 Cod 0 Puncte
88 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0713 Cod 0 Puncte
89 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0692 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (8 ani) F

1 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:40:35 Timp A0236 Cod 9 Puncte
2 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:40:51 Timp 1547 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:40:76 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Marina Hanna GRC Campina 00:41:58 Timp 1676 Cod 5 Puncte
5 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:41:91 Timp A0787 Cod 4 Puncte
6 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:44:23 Timp A0600 Cod 3 Puncte
7 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 00:44:55 Timp 1264 Cod 2 Puncte
8 Marin Ioana NAVI 00:44:96 Timp 1524 Cod 1 Puncte
9 Dragan Sonia GRC Campina 00:45:83 Timp 1675 Cod 0 Puncte
10 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:46:84 Timp 1280 Cod 0 Puncte
11 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:46:95 Timp 1276 Cod 0 Puncte
12 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 00:46:99 Timp A0796 Cod 0 Puncte
13 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:47:01 Timp A0802 Cod 0 Puncte
14 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:47:52 Timp A0238 Cod 0 Puncte
15 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 00:47:85 Timp 1263 Cod 0 Puncte
16 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:47:86 Timp 1689 Cod 0 Puncte
17 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:48:62 Timp 1315 Cod 0 Puncte
18 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:49:12 Timp 1345 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:49:88 Timp A1168 Cod 0 Puncte
20 Pascu Ana Maria Aqua Sport Galati 00:51:58 Timp 1873 Cod 0 Puncte
21 Lazaroaia Ana GRC Campina 00:51:76 Timp 1677 Cod 0 Puncte
22 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:52:10 Timp 1701 Cod 0 Puncte
23 Titiriga Daria Nicoleta CS Free Style 00:55:12 Timp 1274 Cod 0 Puncte
24 Ursu Alexandra Tenis Club 2000 00:55:49 Timp 1776 Cod 0 Puncte
25 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:55:68 Timp 1895 Cod 0 Puncte
26 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:57:03 Timp 1897 Cod 0 Puncte
27 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64 Timp 1443 Cod 0 Puncte
28 Cobianu Denisa GRC Campina 01:00:65 Timp 1678 Cod 0 Puncte
29 Secureanu Bianca Ioana CS Free Style 01:01:42 Timp 1273 Cod 0 Puncte
30 Solomon Ioana NAVI 01:02:70 Timp 1884 Cod 0 Puncte
31 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 01:05:02 Timp 1898 Cod 0 Puncte
32 Ghazal Magida Performer 01:17:54 Timp 1642 Cod 0 Puncte
33 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 01:20:93 Timp 1894 Cod 0 Puncte
34 Dinu Delia Performer 01:30:65 Timp 1910 Cod 0 Puncte
35 Petrescu Ilinca NAVI 99:99:99 Timp A0811 Cod 0 Puncte
36 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1896 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (9 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:36:04 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:36:27 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 00:36:69 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:36:83 Timp A0543 Cod 5 Puncte
5 Constantin Diana Club Daimon 00:37:18 Timp A0528 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:37:40 Timp A0242 Cod 3 Puncte
7 Danciu Elia NAVI 00:37:63 Timp A0243 Cod 2 Puncte
8 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:39:02 Timp A0822 Cod 1 Puncte
9 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:39:05 Timp A0241 Cod 0 Puncte
10 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:40:32 Timp A1010 Cod 0 Puncte
11 Ioana Daria Maria NAVI 00:41:06 Timp 1300 Cod 0 Puncte
12 Harabagiu Ioana Aqua Sport Galati 00:41:96 Timp 1868 Cod 0 Puncte
13 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:63 Timp 1398 Cod 0 Puncte
14 Curiac Mara Performer 00:43:80 Timp 1452 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:44:39 Timp 1390 Cod 0 Puncte
16 Popovici Alisia CSS Dinamo 00:44:43 Timp A0827 Cod 0 Puncte
17 Mindru Elena Aqua Sport Galati 00:44:59 Timp 1869 Cod 0 Puncte
18 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:00 Timp 1409 Cod 0 Puncte
19 Banescu Bianca Steaua CSA 00:45:01 Timp 1441 Cod 0 Puncte
20 Nistor Daria NAVI 00:45:11 Timp 1883 Cod 0 Puncte
21 Salavastru Elena Aqua Sport Galati 00:46:13 Timp 1872 Cod 0 Puncte
22 Cazan Alexia Aqua Sport Galati 00:46:23 Timp 1871 Cod 0 Puncte
23 Tarabega Anca Maria NAVI 00:47:62 Timp 1379 Cod 0 Puncte
24 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:47:71 Timp 1705 Cod 0 Puncte
25 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:47:83 Timp A1011 Cod 0 Puncte
26 Stroe Vicentia Aqua Sport Galati 00:48:34 Timp 1870 Cod 0 Puncte
27 Teodor Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:49:39 Timp 1538 Cod 0 Puncte
28 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:49:62 Timp 1438 Cod 0 Puncte
29 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:97 Timp A0668 Cod 0 Puncte
30 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:50:57 Timp A0666 Cod 0 Puncte
31 Stanica Astrid Gabriela Bucharest Sport Club 00:51:09 Timp 1829 Cod 0 Puncte
32 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:51:39 Timp 1346 Cod 0 Puncte
33 Mitelut Ana NAVI 00:52:66 Timp 1729 Cod 0 Puncte
34 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:52:81 Timp A0663 Cod 0 Puncte
35 Mateian Carina Miruna Bucharest Sport Club 00:52:96 Timp 1706 Cod 0 Puncte
36 Coman Corina Ioana Tenis Club 2000 00:53:03 Timp 1778 Cod 0 Puncte
37 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 00:53:34 Timp 1680 Cod 0 Puncte
38 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:54:13 Timp A0664 Cod 0 Puncte
39 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 00:54:28 Timp 1272 Cod 0 Puncte
40 Scripcariu Tecla Performer 00:56:50 Timp 1765 Cod 0 Puncte
41 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:56:80 Timp 1403 Cod 0 Puncte
42 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:58:13 Timp 1407 Cod 0 Puncte
43 Stoica Anca Median Bucuresti 00:59:68 Timp 1371 Cod 0 Puncte
44 Dobromir Maria GRC Campina 00:59:96 Timp 1877 Cod 0 Puncte
45 Ilie Daria Nicola Tenis Club 2000 01:01:15 Timp 1647 Cod 0 Puncte
46 Dinu Ana Maria Performer 01:05:51 Timp 1766 Cod 0 Puncte
47 Filipescu Teodora Performer 01:06:75 Timp 1734 Cod 0 Puncte
48 Corciu Ana Maria Performer 01:14:87 Timp 1912 Cod 0 Puncte
49 Oprea Alexia Performer 99:99:99 Timp 1911 Cod 0 Puncte
50 Viju Tania Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1821 Cod 0 Puncte
51 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A1131 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (10 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:34:53 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 00:35:24 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:44 Timp A0676 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:35:82 Timp A0593 Cod 5 Puncte
5 Colcer Catalina NAVI 00:36:33 Timp A0253 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:36:38 Timp A0345 Cod 3 Puncte
7 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:36:43 Timp A0768 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:36:51 Timp A0438 Cod 1 Puncte
9 Scortea Ecaterina NAVI 00:36:52 Timp A0247 Cod 0 Puncte
10 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:64 Timp A0348 Cod 0 Puncte
11 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:36:92 Timp A0245 Cod 0 Puncte
12 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:37:73 Timp A0739 Cod 0 Puncte
13 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:37:92 Timp A0618 Cod 0 Puncte
14 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:39:80 Timp A0568 Cod 0 Puncte
15 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:39:88 Timp 1342 Cod 0 Puncte
16 Stefan Andreea Median Bucuresti 00:40:26 Timp 1200 Cod 0 Puncte
17 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 00:41:24 Timp 1322 Cod 0 Puncte
18 Cortea Maria Energic L L Pitesti 00:41:58 Timp 1549 Cod 0 Puncte
19 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:41:83 Timp A0673 Cod 0 Puncte
20 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:42:19 Timp A0539 Cod 0 Puncte
21 Pascu Diana Alexandra Aqua Sport Galati 00:42:55 Timp 1867 Cod 0 Puncte
22 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:26 Timp A0670 Cod 0 Puncte
23 Visalon Simona Colegiul "Emil Racovita" 00:43:48 Timp 1772 Cod 0 Puncte
24 Ghile Andra Bucharest Sport Club 00:43:83 Timp 1856 Cod 0 Puncte
25 Iordache Andreea Diana NAVI 00:44:07 Timp 1731 Cod 0 Puncte
26 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:44:21 Timp 1253 Cod 0 Puncte
27 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30 Timp A0683 Cod 0 Puncte
28 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:44:84 Timp A0581 Cod 0 Puncte
29 Teodor Andreea CSS 1 Bucuresti 00:46:39 Timp 1537 Cod 0 Puncte
30 Bratu Stefania Tenis Club 2000 00:47:22 Timp 1557 Cod 0 Puncte
31 Marinescu Dara Ioana Delfinul Bucuresti 00:48:70 Timp A0576 Cod 0 Puncte
32 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:49:00 Timp 1613 Cod 0 Puncte
33 Olteanu Stefania Energic L L Pitesti 00:51:59 Timp 1548 Cod 0 Puncte
34 Popa Madalina Elena NAVI 00:52:70 Timp 1309 Cod 0 Puncte
35 Savin Catalina Median Bucuresti 00:57:62 Timp 1631 Cod 0 Puncte
36 Cimpeanu Teodora Giuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:58:57 Timp A0669 Cod 0 Puncte
37 Goran Antonia GRC Campina 00:59:92 Timp 1817 Cod 0 Puncte
38 Patru Maria Bucharest Sport Club 01:01:26 Timp 1900 Cod 0 Puncte
39 Stancu Diana CSS Dinamo 01:08:27 Timp 1881 Cod 0 Puncte
40 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 99:99:99 Timp A0251 Cod 0 Puncte
41 Taranu Melisa Clara Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0677 Cod 0 Puncte
42 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0685 Cod 0 Puncte
43 Petrariu Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0678 Cod 0 Puncte
44 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0671 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) B

1 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:50:61 Timp 1651 Cod 9 Puncte
2 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:51:39 Timp 1491 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 00:51:56 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:53:13 Timp 1556 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 00:53:76 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:54:26 Timp A1124 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:54:63 Timp 1343 Cod 2 Puncte
8 Nichifor Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:55:20 Timp 1275 Cod 1 Puncte
9 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:56:03 Timp A0829 Cod 0 Puncte
10 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:57:58 Timp 1456 Cod 0 Puncte
11 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:57:88 Timp 1735 Cod 0 Puncte
12 Cilenti Ibrahim Aqua Sport Galati 00:58:21 Timp 1864 Cod 0 Puncte
13 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 01:00:03 Timp A0797 Cod 0 Puncte
14 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 01:00:67 Timp 1297 Cod 0 Puncte
15 Taut Alexandru Performer 01:00:69 Timp 1762 Cod 0 Puncte
16 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:01:22 Timp A0803 Cod 0 Puncte
17 Tudor Daris Matei Performer 01:02:04 Timp 1434 Cod 0 Puncte
18 Sirbu Robert Aqua Sport Galati 01:02:62 Timp 1866 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 01:02:75 Timp 1497 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:02:89 Timp 1311 Cod 0 Puncte
21 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 01:03:23 Timp 1702 Cod 0 Puncte
22 Jianu Adrian Petru NAVI 01:03:66 Timp 1519 Cod 0 Puncte
23 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:03:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte
24 Stoican Nicolae NAVI 01:04:03 Timp A0651 Cod 0 Puncte
25 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 01:04:58 Timp 1845 Cod 0 Puncte
26 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:05:05 Timp A0272 Cod 0 Puncte
27 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 01:05:35 Timp 1830 Cod 0 Puncte
28 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:05:73 Timp 1404 Cod 0 Puncte
29 Preotu Luca Ioan Performer 01:05:91 Timp 1281 Cod 0 Puncte
30 Malus Cristian Ionut Atack Team 01:07:95 Timp 1251 Cod 0 Puncte
31 Andrei Luca Mihai NAVI 01:09:51 Timp 1377 Cod 0 Puncte
32 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:10:17 Timp A0788 Cod 0 Puncte
33 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:10:47 Timp 1506 Cod 0 Puncte
34 Harabagiu George NAVI 01:11:30 Timp A0813 Cod 0 Puncte
35 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 01:11:89 Timp 1704 Cod 0 Puncte
36 Andronic Ionut Adrian Atack Team 01:12:32 Timp 1308 Cod 0 Puncte
37 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:13:37 Timp A1105 Cod 0 Puncte
38 Coman Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:42 Timp 1658 Cod 0 Puncte
39 Lazar Andrei Tenis Club 2000 01:14:72 Timp 1844 Cod 0 Puncte
40 Jugravu Darius CSS 1 Bucuresti 01:16:38 Timp 1638 Cod 0 Puncte
41 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:16:97 Timp 1757 Cod 0 Puncte
42 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 01:20:81 Timp 1728 Cod 0 Puncte
43 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:21:72 Timp 1837 Cod 0 Puncte
44 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:21:79 Timp 1375 Cod 0 Puncte
45 Serban Andrei Tenis Club 2000 01:23:36 Timp 1777 Cod 0 Puncte
46 Lungu Radu Renovatio S.C. 01:24:94 Timp 1875 Cod 0 Puncte
47 Iosip Matei Andrei Performer 01:25:71 Timp 1834 Cod 0 Puncte
48 Zudor Eric Energic L L Pitesti 01:31:24 Timp 1715 Cod 0 Puncte
49 Filip Robert Bucharest Sport Club 01:34:09 Timp 1756 Cod 0 Puncte
50 Mastrini Nicholas Renovatio S.C. 01:36:09 Timp 1693 Cod 0 Puncte
51 Dumitrica Vlad Energic L L Pitesti 01:50:16 Timp 1717 Cod 0 Puncte
52 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0828 Cod 0 Puncte
53 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1889 Cod 0 Puncte
54 Cord Stefan GRC Campina 99:99:99 Timp 1816 Cod 0 Puncte
55 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1310 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:43:83 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:46:55 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Mazilu Alexandru Aqua Sport Galati 00:49:81 Timp 1859 Cod 6 Puncte
4 Rosu Patrick Steaua CSA 00:49:82 Timp A1125 Cod 5 Puncte
5 Simion Stefan Niculae Steaua CSA 00:49:96 Timp 1394 Cod 4 Puncte
6 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:39 Timp A0722 Cod 3 Puncte
7 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:34 Timp A0376 Cod 2 Puncte
8 Stan Matei Alexandru NAVI 00:52:07 Timp A0791 Cod 1 Puncte
9 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:11 Timp A0380 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei NAVI 00:52:23 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:52:26 Timp 1709 Cod 0 Puncte
12 Anghel Darius Costin NAVI 00:52:32 Timp A0277 Cod 0 Puncte
13 Doroghi David Renovatio S.C. 00:52:97 Timp 1690 Cod 0 Puncte
14 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:53:16 Timp A0382 Cod 0 Puncte
15 Costache Ionut GRC Campina 00:53:66 Timp 1679 Cod 0 Puncte
16 Lapadat Cristian NAVI 00:53:88 Timp A0274 Cod 0 Puncte
17 Cazacu Alin Performer 00:53:98 Timp 1446 Cod 0 Puncte
18 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:54:01 Timp 1364 Cod 0 Puncte
19 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:54:35 Timp 1373 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:54:44 Timp A0278 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:54:49 Timp A1009 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 00:54:98 Timp 1406 Cod 0 Puncte
23 Petrache Darius NAVI 00:55:30 Timp 1641 Cod 0 Puncte
24 Uleia Stefan Ovidiu Performer 00:55:57 Timp 1449 Cod 0 Puncte
25 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:56:24 Timp A1016 Cod 0 Puncte
26 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:56:24 Timp 1692 Cod 0 Puncte
27 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:56:32 Timp 1302 Cod 0 Puncte
28 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:56:81 Timp A0729 Cod 0 Puncte
29 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:57:26 Timp A0998 Cod 0 Puncte
30 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:57:32 Timp 1412 Cod 0 Puncte
31 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:57:67 Timp A0647 Cod 0 Puncte
32 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:57:68 Timp A0112 Cod 0 Puncte
33 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:57:86 Timp A0377 Cod 0 Puncte
34 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:58:26 Timp A0840 Cod 0 Puncte
35 Pavel Sergiu GRC Campina 00:58:40 Timp 1818 Cod 0 Puncte
36 Neagu Darius Gabriel Aqua Sport Galati 00:58:53 Timp 1860 Cod 0 Puncte
37 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:58:54 Timp 1634 Cod 0 Puncte
38 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:58:81 Timp 1543 Cod 0 Puncte
39 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:59:33 Timp 1382 Cod 0 Puncte
40 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:59:37 Timp 1730 Cod 0 Puncte
41 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:59:63 Timp A0725 Cod 0 Puncte
42 Sutach Ionut Energic L L Pitesti 00:59:69 Timp 1719 Cod 0 Puncte
43 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:11 Timp 1400 Cod 0 Puncte
44 Foea Andreas NAVI 01:00:25 Timp 1383 Cod 0 Puncte
45 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:33 Timp 1401 Cod 0 Puncte
46 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:00:53 Timp 1301 Cod 0 Puncte
47 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 01:00:76 Timp 1396 Cod 0 Puncte
48 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:00:77 Timp A0597 Cod 0 Puncte
49 Leanca David Energic L L Pitesti 01:00:94 Timp 1545 Cod 0 Puncte
50 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 01:01:19 Timp 1862 Cod 0 Puncte
51 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:01:68 Timp 1718 Cod 0 Puncte
52 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 01:01:78 Timp 1736 Cod 0 Puncte
53 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:02:09 Timp 1448 Cod 0 Puncte
54 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:27 Timp A0378 Cod 0 Puncte
55 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:02:42 Timp 1435 Cod 0 Puncte
56 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:59 Timp 1460 Cod 0 Puncte
57 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:02:75 Timp 1652 Cod 0 Puncte
58 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:03:26 Timp 1835 Cod 0 Puncte
59 Popovici Sasa CSS Dinamo 01:03:31 Timp A0826 Cod 0 Puncte
60 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 01:03:47 Timp 1691 Cod 0 Puncte
61 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:03:60 Timp 1399 Cod 0 Puncte
62 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:04:33 Timp 1413 Cod 0 Puncte
63 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 01:04:70 Timp 1708 Cod 0 Puncte
64 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:82 Timp 1408 Cod 0 Puncte
65 Milodin Eduard Atack Team 01:04:92 Timp 1289 Cod 0 Puncte
66 Ghinea Cristi Renovatio S.C. 01:04:97 Timp 1819 Cod 0 Puncte
67 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:05:19 Timp 1639 Cod 0 Puncte
68 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:05:38 Timp A0550 Cod 0 Puncte
69 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:07:04 Timp 1444 Cod 0 Puncte
70 Scarlat Adrian CSS Dinamo 01:07:83 Timp 1882 Cod 0 Puncte
71 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:08:05 Timp 1899 Cod 0 Puncte
72 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 01:08:18 Timp A0531 Cod 0 Puncte
73 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:10:00 Timp 1405 Cod 0 Puncte
74 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 01:10:21 Timp 1478 Cod 0 Puncte
75 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:11:73 Timp 1333 Cod 0 Puncte
76 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:11:75 Timp A0724 Cod 0 Puncte
77 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:87 Timp 1464 Cod 0 Puncte
78 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:13:97 Timp 1416 Cod 0 Puncte
79 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 01:14:18 Timp 1646 Cod 0 Puncte
80 Belega Vlad Daniel Tenis Club 2000 01:46:46 Timp 1802 Cod 0 Puncte
81 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1415 Cod 0 Puncte
82 Stan Stefan Club Daimon 99:99:99 Timp A0660 Cod 0 Puncte
83 Dima Razvan Performer 99:99:99 Timp 1764 Cod 0 Puncte
84 Amza David Performer 99:99:99 Timp 1447 Cod 0 Puncte
85 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1559 Cod 0 Puncte
86 Rotaru Matei Performer 99:99:99 Timp 1763 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) B

1 Avram Matei Stefan NAVI 00:42:94 Timp A0574 Cod 9 Puncte
2 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:45:90 Timp A0395 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:46:04 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Renovatio S.C. 00:46:33 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Dobre Daniel Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:46:45 Timp A0551 Cod 4 Puncte
6 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:46:69 Timp A0733 Cod 3 Puncte
7 Homler Alexandru Aqua Sport Galati 00:47:10 Timp 1857 Cod 2 Puncte
8 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:47:77 Timp A0604 Cod 1 Puncte
9 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:47:98 Timp A0295 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:48:02 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Meghea Dominic Andrei Performer 00:48:07 Timp A0610 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:48:58 Timp A0325 Cod 0 Puncte
13 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:48:66 Timp A1037 Cod 0 Puncte
14 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:49:13 Timp A0565 Cod 0 Puncte
15 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:49:17 Timp A0384 Cod 0 Puncte
16 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:49:53 Timp A0694 Cod 0 Puncte
17 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:49:94 Timp A0294 Cod 0 Puncte
18 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:50:11 Timp A1038 Cod 0 Puncte
19 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:50:38 Timp A0398 Cod 0 Puncte
20 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63 Timp A0465 Cod 0 Puncte
21 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82 Timp A0699 Cod 0 Puncte
22 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:50:87 Timp 1304 Cod 0 Puncte
23 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:51:09 Timp A0656 Cod 0 Puncte
24 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:51:10 Timp A0533 Cod 0 Puncte
25 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:12 Timp A0396 Cod 0 Puncte
26 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:51:14 Timp A0567 Cod 0 Puncte
27 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:51:54 Timp 1546 Cod 0 Puncte
28 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:52:76 Timp A0532 Cod 0 Puncte
29 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:53:45 Timp A0383 Cod 0 Puncte
30 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:53:57 Timp 1320 Cod 0 Puncte
31 Balan Rares Aqua Sport Galati 00:54:03 Timp 1858 Cod 0 Puncte
32 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:54:24 Timp A0385 Cod 0 Puncte
33 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 00:54:65 Timp A1127 Cod 0 Puncte
34 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:44 Timp A0703 Cod 0 Puncte
35 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:55:54 Timp 1305 Cod 0 Puncte
36 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 00:55:80 Timp A1019 Cod 0 Puncte
37 Zinca Radu Gabriel Bucharest Sport Club 00:55:84 Timp 1710 Cod 0 Puncte
38 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:56:04 Timp A0293 Cod 0 Puncte
39 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:56:12 Timp A0397 Cod 0 Puncte
40 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:56:29 Timp 1381 Cod 0 Puncte
41 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:56:36 Timp 1711 Cod 0 Puncte
42 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:56:52 Timp A0564 Cod 0 Puncte
43 Butufei Matei Performer 00:56:69 Timp 1768 Cod 0 Puncte
44 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:56:74 Timp A0386 Cod 0 Puncte
45 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:56:99 Timp 1306 Cod 0 Puncte
46 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:57:48 Timp A0693 Cod 0 Puncte
47 Peter Arthur Cristian NAVI 00:57:78 Timp 1732 Cod 0 Puncte
48 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:06 Timp A0708 Cod 0 Puncte
49 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:58:56 Timp A0387 Cod 0 Puncte
50 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:59:29 Timp A0392 Cod 0 Puncte
51 Iacob Sebastian Mihai Atack Team 00:59:41 Timp 1688 Cod 0 Puncte
52 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:00:08 Timp A1014 Cod 0 Puncte
53 Nae Horatiu Median Bucuresti 01:00:14 Timp A0778 Cod 0 Puncte
54 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74 Timp 1384 Cod 0 Puncte
55 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:00:76 Timp A0695 Cod 0 Puncte
56 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 01:01:05 Timp 1335 Cod 0 Puncte
57 Ilie Stefan Cornel Bucharest Sport Club 01:01:32 Timp 1901 Cod 0 Puncte
58 Serban Alexandru CSS Dinamo 01:01:36 Timp 1291 Cod 0 Puncte
59 Vasilescu Ciprian Atack Team 01:01:82 Timp 1617 Cod 0 Puncte
60 Csaki David CSS 1 Bucuresti 01:01:97 Timp 1257 Cod 0 Puncte
61 Anghel Robert Stefan Tenis Club 2000 01:02:63 Timp 1319 Cod 0 Puncte
62 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 01:02:75 Timp A0208 Cod 0 Puncte
63 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:02:97 Timp A0705 Cod 0 Puncte
64 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:03:07 Timp A1012 Cod 0 Puncte
65 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 01:03:88 Timp A0394 Cod 0 Puncte
66 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:04:09 Timp A0706 Cod 0 Puncte
67 Dinu Mihai Valentin CSS 1 Bucuresti 01:04:59 Timp A0391 Cod 0 Puncte
68 Sohanu Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:05:39 Timp 1796 Cod 0 Puncte
69 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:05:79 Timp 1254 Cod 0 Puncte
70 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:06:06 Timp 1836 Cod 0 Puncte
71 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:91 Timp A0701 Cod 0 Puncte
72 Calin Teodor Renovatio S.C. 01:09:62 Timp 1876 Cod 0 Puncte
73 Ionescu Luca Energic L L Pitesti 01:16:07 Timp 1902 Cod 0 Puncte
74 Mat Cristian Silvano Colegiul "Emil Racovita" 01:18:77 Timp 1904 Cod 0 Puncte
75 Serban Teodor CSS Dinamo 01:19:72 Timp 1290 Cod 0 Puncte
76 Iordache Damian Performer 01:24:61 Timp 1908 Cod 0 Puncte
77 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte
78 Lupu Valentin Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1913 Cod 0 Puncte
79 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1140 Cod 0 Puncte
80 Morariu Luca Ioan NAVI 99:99:99 Timp A0296 Cod 0 Puncte