Rezultatele finale pentru Cupa Volksbank Editia 2012 - Sarbatoarea Craciunului

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Constantinescu Alexandru NAVI 00:42:71 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Bogdan David Atack Team 00:43:46 Timp 1492 Cod 7 Puncte
3 Scortea Teofil NAVI 00:47:01 Timp 1332 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:47:48 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:47:97 Timp 1614 Cod 4 Puncte
6 Pisoschi Matei Valeriu Tenis Club 2000 00:51:50 Timp 1474 Cod 3 Puncte
7 Popa Cristian Tenis Club 2000 00:53:37 Timp 1489 Cod 2 Puncte
8 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:53:83 Timp 1508 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Stefan GRC Campina 00:55:28 Timp 1673 Cod 0 Puncte
10 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:55:52 Timp 1513 Cod 0 Puncte
11 Csendes Laszlo Igor Delfinul Bucuresti 00:56:32 Timp 1502 Cod 0 Puncte
12 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:58:87 Timp 1761 Cod 0 Puncte
13 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 00:59:26 Timp 1754 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:37:62 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:38:14 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:39:46 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:41:18 Timp 1275 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:41:62 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:43:10 Timp A0803 Cod 3 Puncte
7 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:43:21 Timp 1343 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:43:35 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Balanescu Filip Andrei Performer 00:43:56 Timp 1672 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian Atack Team 00:44:19 Timp 1308 Cod 0 Puncte
11 Stoican Nicolae NAVI 00:44:20 Timp A0651 Cod 0 Puncte
12 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:46:20 Timp A0829 Cod 0 Puncte
13 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:46:31 Timp A0623 Cod 0 Puncte
14 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 00:47:58 Timp 1497 Cod 0 Puncte
15 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:47:77 Timp 1491 Cod 0 Puncte
16 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:47:81 Timp A0272 Cod 0 Puncte
17 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:48:88 Timp A1105 Cod 0 Puncte
18 Malus Cristian Ionut Atack Team 00:49:91 Timp 1251 Cod 0 Puncte
19 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 00:50:15 Timp 1311 Cod 0 Puncte
20 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 00:50:44 Timp A0788 Cod 0 Puncte
21 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 00:50:44 Timp 1281 Cod 0 Puncte
22 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:50:73 Timp 1456 Cod 0 Puncte
23 Andrei Luca Mihai NAVI 00:51:12 Timp 1377 Cod 0 Puncte
24 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:51:90 Timp 1703 Cod 0 Puncte
25 Mastrini Nicholas Renovatio S.C. 00:53:12 Timp 1693 Cod 0 Puncte
26 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:53:16 Timp A0797 Cod 0 Puncte
27 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:53:27 Timp 1540 Cod 0 Puncte
28 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:53:54 Timp 1375 Cod 0 Puncte
29 Budiaci Vladimir Stefan CSS Dinamo 00:54:48 Timp 1852 Cod 0 Puncte
30 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 00:55:90 Timp 1520 Cod 0 Puncte
31 Sabau Razvan Petru Tenis Club 2000 00:55:94 Timp 1481 Cod 0 Puncte
32 Harabagiu George NAVI 00:56:53 Timp A0813 Cod 0 Puncte
33 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 00:57:48 Timp 1434 Cod 0 Puncte
34 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 00:58:49 Timp 1830 Cod 0 Puncte
35 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 00:59:53 Timp 1506 Cod 0 Puncte
36 Filip Robert Bucharest Sport Club 00:59:55 Timp 1756 Cod 0 Puncte
37 Zudor Eric Energic L L Pitesti 00:59:56 Timp 1715 Cod 0 Puncte
38 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 01:00:05 Timp 1483 Cod 0 Puncte
39 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:01:67 Timp 1404 Cod 0 Puncte
40 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 01:02:27 Timp 1473 Cod 0 Puncte
41 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 01:03:05 Timp 1702 Cod 0 Puncte
42 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 01:03:79 Timp 1704 Cod 0 Puncte
43 Serban Andrei Tenis Club 2000 01:04:02 Timp 1777 Cod 0 Puncte
44 Patru Stefan CSS 1 Bucuresti 01:04:62 Timp 1846 Cod 0 Puncte
45 Dumitrica Vlad Energic L L Pitesti 01:07:19 Timp 1717 Cod 0 Puncte
46 Lazar Andrei Tenis Club 2000 01:07:56 Timp 1844 Cod 0 Puncte
47 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 01:07:97 Timp 1716 Cod 0 Puncte
48 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:08:39 Timp 1757 Cod 0 Puncte
49 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:08:65 Timp 1837 Cod 0 Puncte
50 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:11:65 Timp 1310 Cod 0 Puncte
51 Iosip Matei Andrei Performer 01:17:60 Timp 1834 Cod 0 Puncte
52 Jianu Adrian Petru NAVI 99:99:99 Timp 1519 Cod 0 Puncte
53 Ilinoiu Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1848 Cod 0 Puncte
54 Cord Stefan GRC Campina 99:99:99 Timp 1816 Cod 0 Puncte
55 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1845 Cod 0 Puncte
56 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0828 Cod 0 Puncte
57 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1735 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) B

1 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:36:40 Timp A0382 Cod 9 Puncte
2 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:36:42 Timp A0278 Cod 7 Puncte
3 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:36:65 Timp 1692 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:36:75 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:77 Timp A0376 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 00:37:00 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:37:17 Timp A0998 Cod 2 Puncte
8 Anghel Darius Costin NAVI 00:37:37 Timp A0277 Cod 1 Puncte
9 Lapadat Cristian NAVI 00:37:52 Timp A0274 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei NAVI 00:37:99 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Stan Matei Alexandru NAVI 00:38:29 Timp A0791 Cod 0 Puncte
12 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:38:38 Timp 1634 Cod 0 Puncte
13 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:38:47 Timp A1016 Cod 0 Puncte
14 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:50 Timp A0722 Cod 0 Puncte
15 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:38:54 Timp A0800 Cod 0 Puncte
16 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:39:04 Timp 1396 Cod 0 Puncte
17 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:39:40 Timp A0112 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:39:75 Timp A1009 Cod 0 Puncte
19 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:40:53 Timp 1364 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:40:77 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:40:90 Timp A0729 Cod 0 Puncte
22 Petrache Darius NAVI 00:40:95 Timp 1641 Cod 0 Puncte
23 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:41:22 Timp A0647 Cod 0 Puncte
24 Doroghi David Renovatio S.C. 00:41:45 Timp 1690 Cod 0 Puncte
25 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:41:61 Timp A0725 Cod 0 Puncte
26 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:85 Timp A0380 Cod 0 Puncte
27 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:42:54 Timp 1373 Cod 0 Puncte
28 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:43:06 Timp 1302 Cod 0 Puncte
29 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:43:08 Timp 1543 Cod 0 Puncte
30 Costache Ionut GRC Campina 00:43:18 Timp 1679 Cod 0 Puncte
31 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:44:26 Timp A0378 Cod 0 Puncte
32 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:44:46 Timp 1412 Cod 0 Puncte
33 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 00:44:48 Timp 1482 Cod 0 Puncte
34 Turta Andrei Tenis Club 2000 00:44:73 Timp 1419 Cod 0 Puncte
35 Popovici Sasa CSS Dinamo 00:45:18 Timp A0826 Cod 0 Puncte
36 Scarlat Cris Adrian NAVI 00:45:21 Timp 1301 Cod 0 Puncte
37 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:45:77 Timp 1382 Cod 0 Puncte
38 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:46:27 Timp A0377 Cod 0 Puncte
39 Ghinea Cristi Renovatio S.C. 00:46:33 Timp 1819 Cod 0 Puncte
40 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 00:46:94 Timp 1333 Cod 0 Puncte
41 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:47:23 Timp 1448 Cod 0 Puncte
42 Pavel Sergiu GRC Campina 00:47:35 Timp 1818 Cod 0 Puncte
43 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:47:49 Timp 1730 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:60 Timp 1401 Cod 0 Puncte
45 Ion Mario Cristian NAVI 00:48:59 Timp A0812 Cod 0 Puncte
46 Stan Stefan CS Free Style 00:48:86 Timp A0660 Cod 0 Puncte
47 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:48:88 Timp 1413 Cod 0 Puncte
48 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 00:48:99 Timp 1691 Cod 0 Puncte
49 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 00:49:14 Timp 1736 Cod 0 Puncte
50 Mosteanu Rares Nicolae C.S. - I.B.M. 00:49:18 Timp 1649 Cod 0 Puncte
51 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31 Timp 1399 Cod 0 Puncte
52 Leanca David Energic L L Pitesti 00:49:92 Timp 1545 Cod 0 Puncte
53 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:50:06 Timp 1293 Cod 0 Puncte
54 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 00:50:12 Timp 1559 Cod 0 Puncte
55 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:50:45 Timp 1408 Cod 0 Puncte
56 Toma Vlad NAVI 00:50:58 Timp A1133 Cod 0 Puncte
57 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64 Timp 1394 Cod 0 Puncte
58 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:04 Timp 1400 Cod 0 Puncte
59 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:51:10 Timp A0550 Cod 0 Puncte
60 Sutach Ionut Energic L L Pitesti 00:51:37 Timp 1719 Cod 0 Puncte
61 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 00:52:18 Timp 1708 Cod 0 Puncte
62 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 00:52:27 Timp 1406 Cod 0 Puncte
63 Segarceanu Tudor Renovatio S.C. 00:52:35 Timp 1820 Cod 0 Puncte
64 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:36 Timp 1625 Cod 0 Puncte
65 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49 Timp 1416 Cod 0 Puncte
66 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:52:56 Timp 1460 Cod 0 Puncte
67 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:52:77 Timp 1709 Cod 0 Puncte
68 Foea Andreas NAVI 00:52:81 Timp 1383 Cod 0 Puncte
69 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:52:90 Timp 1639 Cod 0 Puncte
70 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 00:53:26 Timp 1478 Cod 0 Puncte
71 Uncu Eric Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20 Timp 1838 Cod 0 Puncte
72 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88 Timp 1464 Cod 0 Puncte
73 Popescu Matei Sebastian Club Daimon 00:57:68 Timp 1822 Cod 0 Puncte
74 Gheorghe Cezar Energic L L Pitesti 00:57:74 Timp 1831 Cod 0 Puncte
75 Ispir Andrei Tenis Club 2000 00:59:44 Timp 1444 Cod 0 Puncte
76 Dumitrescu Octavian Nicolae Tenis Club 2000 00:59:45 Timp 1476 Cod 0 Puncte
77 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 01:00:05 Timp A0381 Cod 0 Puncte
78 Avramoniu Calin CSS 2 Bucuresti 01:00:59 Timp 1551 Cod 0 Puncte
79 Barbu Serban Delfinul Bucuresti 01:01:20 Timp 1840 Cod 0 Puncte
80 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 01:01:30 Timp 1415 Cod 0 Puncte
81 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:01:50 Timp 1652 Cod 0 Puncte
82 Dumitrescu Andrei Vladut Tenis Club 2000 01:03:11 Timp 1477 Cod 0 Puncte
83 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:03:98 Timp 1457 Cod 0 Puncte
84 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40 Timp 1405 Cod 0 Puncte
85 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:05:03 Timp 1718 Cod 0 Puncte
86 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:06:55 Timp 1835 Cod 0 Puncte
87 Belega Vlad Daniel Tenis Club 2000 01:09:23 Timp 1802 Cod 0 Puncte
88 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20 Timp 1624 Cod 0 Puncte
89 Cismasu Tiberiu CSS 1 Bucuresti 01:11:69 Timp 1737 Cod 0 Puncte
90 Nicolescu Eugen Delfinul Bucuresti 01:15:18 Timp 1839 Cod 0 Puncte
91 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 99:99:99 Timp A0531 Cod 0 Puncte
92 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0727 Cod 0 Puncte
93 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1435 Cod 0 Puncte
94 Lazar Bogdan Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1707 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) B

1 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:33:52 Timp A0325 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:33:65 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:33:95 Timp A0565 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:34:41 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:50 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:10 Timp A0396 Cod 3 Puncte
7 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:35:41 Timp A0395 Cod 2 Puncte
8 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:35:54 Timp A0532 Cod 1 Puncte
9 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:35:57 Timp A0385 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:35:91 Timp A0694 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:36:29 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:36:38 Timp A0604 Cod 0 Puncte
13 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:36:55 Timp A0605 Cod 0 Puncte
14 Morariu Luca Ioan NAVI 00:36:60 Timp A0296 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:36:67 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:36:69 Timp A0295 Cod 0 Puncte
17 Meghea Dominic Andrei Performer 00:36:80 Timp A0610 Cod 0 Puncte
18 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:36:93 Timp A0733 Cod 0 Puncte
19 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:37:08 Timp A0294 Cod 0 Puncte
20 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:37:85 Timp A0538 Cod 0 Puncte
21 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:37:86 Timp A0399 Cod 0 Puncte
22 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:37:95 Timp A1038 Cod 0 Puncte
23 Avram Matei Stefan NAVI 00:38:07 Timp A0574 Cod 0 Puncte
24 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:38:34 Timp 1304 Cod 0 Puncte
25 Iacob Sebastian Mihai Atack Team 00:38:36 Timp 1688 Cod 0 Puncte
26 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:38:43 Timp A0656 Cod 0 Puncte
27 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:06 Timp A0387 Cod 0 Puncte
28 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:39:32 Timp A0465 Cod 0 Puncte
29 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:39:48 Timp A0397 Cod 0 Puncte
30 Mansouri Dara David Cristian CSS 1 Bucuresti 00:39:97 Timp 1259 Cod 0 Puncte
31 Peter Arthur Cristian NAVI 00:40:08 Timp 1732 Cod 0 Puncte
32 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:40:15 Timp 1546 Cod 0 Puncte
33 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:40:24 Timp A1037 Cod 0 Puncte
34 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:40:56 Timp A0293 Cod 0 Puncte
35 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:40:79 Timp A0386 Cod 0 Puncte
36 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:40:95 Timp A0533 Cod 0 Puncte
37 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:40:99 Timp 1320 Cod 0 Puncte
38 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:41:08 Timp A0383 Cod 0 Puncte
39 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:68 Timp A0699 Cod 0 Puncte
40 Nae Horatiu CSS Dinamo 00:41:72 Timp A0778 Cod 0 Puncte
41 Dumitru Calin Tenis Club 2000 00:41:87 Timp A0595 Cod 0 Puncte
42 Dumitru Tudor Tenis Club 2000 00:42:30 Timp A0596 Cod 0 Puncte
43 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:42:52 Timp A1012 Cod 0 Puncte
44 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 00:42:83 Timp A1017 Cod 0 Puncte
45 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:42:83 Timp 1335 Cod 0 Puncte
46 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:42:86 Timp A0701 Cod 0 Puncte
47 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:42:92 Timp A0567 Cod 0 Puncte
48 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:43:27 Timp 1305 Cod 0 Puncte
49 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:43:28 Timp A0392 Cod 0 Puncte
50 Vasilescu Ciprian Atack Team 00:43:40 Timp 1617 Cod 0 Puncte
51 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72 Timp A1014 Cod 0 Puncte
52 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:35 Timp A0713 Cod 0 Puncte
53 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:44:94 Timp A0695 Cod 0 Puncte
54 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98 Timp A0702 Cod 0 Puncte
55 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:45:21 Timp 1711 Cod 0 Puncte
56 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:45:46 Timp 1381 Cod 0 Puncte
57 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:45:61 Timp A0704 Cod 0 Puncte
58 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:45:71 Timp 1306 Cod 0 Puncte
59 Bunu Nichita Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75 Timp A0709 Cod 0 Puncte
60 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 00:45:80 Timp A1140 Cod 0 Puncte
61 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 00:46:18 Timp A0575 Cod 0 Puncte
62 Sohanu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:90 Timp 1796 Cod 0 Puncte
63 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:47:10 Timp 1257 Cod 0 Puncte
64 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:47:42 Timp A0705 Cod 0 Puncte
65 Zinca Radu Gabriel Bucharest Sport Club 00:48:00 Timp 1710 Cod 0 Puncte
66 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 00:48:03 Timp A0208 Cod 0 Puncte
67 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:48:12 Timp A0693 Cod 0 Puncte
68 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:49:17 Timp A0706 Cod 0 Puncte
69 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:49:94 Timp A0703 Cod 0 Puncte
70 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:04 Timp A0708 Cod 0 Puncte
71 Bobelniceanu Darius CSS 4 Bucuresti 00:50:61 Timp 1622 Cod 0 Puncte
72 Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:63 Timp A0707 Cod 0 Puncte
73 Nicolae Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:50:87 Timp 1836 Cod 0 Puncte
74 Iacob Matei Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:51:02 Timp A0696 Cod 0 Puncte
75 Ion Andrei Nicolas CSS 1 Bucuresti 00:51:27 Timp 1824 Cod 0 Puncte
76 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 00:51:93 Timp A1034 Cod 0 Puncte
77 Dinu Mihai Valentin CSS 1 Bucuresti 00:53:12 Timp A0391 Cod 0 Puncte
78 Dinu Marian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14 Timp A0690 Cod 0 Puncte
79 Talangescu Dan Cristian CSS 1 Bucuresti 00:55:02 Timp A0390 Cod 0 Puncte
80 Filip Ionut Laurentiu CSS 1 Bucuresti 01:01:23 Timp A0393 Cod 0 Puncte
81 Voinea Mihnea Delfinul Bucuresti 01:03:66 Timp 1842 Cod 0 Puncte
82 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 99:99:99 Timp A1127 Cod 0 Puncte
83 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0782 Cod 0 Puncte
84 Lungu Alexandru GRC Campina 99:99:99 Timp 1687 Cod 0 Puncte
85 Anghel Robert Stefan Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1319 Cod 0 Puncte
86 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0564 Cod 0 Puncte
87 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0692 Cod 0 Puncte
88 Dracopol Razvan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1258 Cod 0 Puncte
89 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1254 Cod 0 Puncte
90 Rusu Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1847 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (6 ani) F

1 Aslam Andra NAVI 00:46:79 Timp A0235 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:47:87 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:50:23 Timp 1511 Cod 6 Puncte
4 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 01:00:55 Timp 1640 Cod 5 Puncte
5 Stirbu Ioana Maria Performer 01:05:50 Timp 1833 Cod 4 Puncte
6 Lazar Simona Marina Tenis Club 2000 01:06:73 Timp 1485 Cod 3 Puncte
7 Grosu Maria Tenis Club 2000 01:07:10 Timp 1775 Cod 2 Puncte

6. 50 metri liber (7 ani) F

1 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:40:96 Timp A0794 Cod 9 Puncte
2 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:40:99 Timp A0787 Cod 7 Puncte
3 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:41:39 Timp A0236 Cod 6 Puncte
4 Marina Hanna GRC Campina 00:42:15 Timp 1676 Cod 5 Puncte
5 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:43:32 Timp 1547 Cod 4 Puncte
6 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:45:32 Timp 1276 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Ilinca NAVI 00:45:50 Timp A0811 Cod 2 Puncte
8 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 00:45:77 Timp 1263 Cod 1 Puncte
9 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:47:00 Timp A0600 Cod 0 Puncte
10 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:47:44 Timp A0802 Cod 0 Puncte
11 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 00:47:62 Timp 1264 Cod 0 Puncte
12 Dragan Sonia GRC Campina 00:47:96 Timp 1675 Cod 0 Puncte
13 Marin Ioana NAVI 00:48:06 Timp 1524 Cod 0 Puncte
14 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:48:48 Timp A0238 Cod 0 Puncte
15 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 00:50:02 Timp A0796 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:50:52 Timp A1168 Cod 0 Puncte
17 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:53:05 Timp 1280 Cod 0 Puncte
18 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:53:08 Timp 1345 Cod 0 Puncte
19 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:54:14 Timp 1689 Cod 0 Puncte
20 Neagoe Ioana Teodora C.S. - I.B.M. 00:54:39 Timp 1755 Cod 0 Puncte
21 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:54:51 Timp 1315 Cod 0 Puncte
22 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:55:19 Timp 1701 Cod 0 Puncte
23 Radu Sonia CSS Dinamo 00:56:92 Timp 1854 Cod 0 Puncte
24 Sava Bianca CSS 4 Bucuresti 00:57:84 Timp 1620 Cod 0 Puncte
25 Titiriga Daria Nicoleta CS Free Style 00:58:99 Timp 1274 Cod 0 Puncte
26 Ursu Alexandra Tenis Club 2000 01:00:48 Timp 1776 Cod 0 Puncte
27 Pasa Sarah Corina CSS Dinamo 01:01:79 Timp 1392 Cod 0 Puncte
28 Sava Andreea CSS 4 Bucuresti 01:02:13 Timp 1621 Cod 0 Puncte
29 Grigorescu Diana Elena NAVI 01:03:67 Timp 1752 Cod 0 Puncte
30 Cobianu Denisa GRC Campina 01:04:09 Timp 1678 Cod 0 Puncte
31 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:09:44 Timp 1443 Cod 0 Puncte
32 Rusanovschi Bianca CSS 1 Bucuresti 01:12:15 Timp 1849 Cod 0 Puncte
33 Aviana Ioana Maria CSS 1 Bucuresti 01:14:33 Timp A0338 Cod 0 Puncte
34 Secureanu Bianca Ioana CS Free Style 99:99:99 Timp 1273 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (8 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:36:63 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:36:94 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:37:21 Timp A0242 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:37:51 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:37:61 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Danciu Elia NAVI 00:37:95 Timp A0243 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:38:45 Timp A0528 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:38:71 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Ioana Daria Maria NAVI 00:41:58 Timp 1300 Cod 0 Puncte
10 Popovici Alisia CSS Dinamo 00:43:38 Timp A0827 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria CSS Dinamo 00:45:44 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:45:60 Timp 1390 Cod 0 Puncte
13 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:47:17 Timp 1409 Cod 0 Puncte
14 Viju Tania Renovatio S.C. 00:47:26 Timp 1821 Cod 0 Puncte
15 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:47:38 Timp A1011 Cod 0 Puncte
16 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:25 Timp 1398 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:48:42 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47 Timp A0668 Cod 0 Puncte
19 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:48:51 Timp 1438 Cod 0 Puncte
20 Banescu Bianca Steaua CSA 00:48:67 Timp 1441 Cod 0 Puncte
21 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:49:64 Timp A1131 Cod 0 Puncte
22 Teodor Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:50:41 Timp 1538 Cod 0 Puncte
23 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:84 Timp A0666 Cod 0 Puncte
24 Tarabega Anca Maria NAVI 00:51:94 Timp 1379 Cod 0 Puncte
25 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:52:22 Timp 1465 Cod 0 Puncte
26 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 00:53:03 Timp 1346 Cod 0 Puncte
27 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:54:21 Timp 1395 Cod 0 Puncte
28 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:54:28 Timp A0664 Cod 0 Puncte
29 Socaciu Monica Daniela Tenis Club 2000 00:55:09 Timp 1648 Cod 0 Puncte
30 Mitelut Ana NAVI 00:55:14 Timp 1729 Cod 0 Puncte
31 Dumitru Smaranda CSS 1 Bucuresti 00:55:49 Timp A0341 Cod 0 Puncte
32 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 00:55:76 Timp 1272 Cod 0 Puncte
33 Postoroanca Anisia Elena NAVI 00:57:42 Timp 1644 Cod 0 Puncte
34 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:57:75 Timp 1407 Cod 0 Puncte
35 Chirciu Victoria Simona CSS Dinamo 00:58:79 Timp 1393 Cod 0 Puncte
36 Mateian Carina Miruna Bucharest Sport Club 00:58:80 Timp 1706 Cod 0 Puncte
37 Tudorescu Ioana CSS 1 Bucuresti 00:59:10 Timp 1850 Cod 0 Puncte
38 Stoica Anca Median Bucuresti 01:01:29 Timp 1371 Cod 0 Puncte
39 Stanica Astrid Gabriela Bucharest Sport Club 01:02:50 Timp 1829 Cod 0 Puncte
40 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 01:02:73 Timp 1403 Cod 0 Puncte
41 Neaga Ioana CSS 1 Bucuresti 01:14:81 Timp 1851 Cod 0 Puncte
42 Filipescu Teodora Performer 01:21:02 Timp 1734 Cod 0 Puncte
43 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1630 Cod 0 Puncte
44 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 99:99:99 Timp 1680 Cod 0 Puncte
45 Joita Ana Maria Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0667 Cod 0 Puncte
46 Coman Corina Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1778 Cod 0 Puncte
47 Manea Raluca Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0810 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:34:21 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Maria NAVI 00:34:60 Timp A0252 Cod 7 Puncte
3 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:35:38 Timp A1041 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:35:47 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:54 Timp A0676 Cod 4 Puncte
6 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:36:42 Timp 1182 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:59 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:36:83 Timp A0438 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:36:93 Timp A0593 Cod 0 Puncte
10 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:36:96 Timp A0344 Cod 0 Puncte
11 Scortea Ecaterina NAVI 00:37:10 Timp A0247 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:37:58 Timp A0345 Cod 0 Puncte
13 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:37:66 Timp A0739 Cod 0 Puncte
14 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:38:07 Timp A0618 Cod 0 Puncte
15 Colcer Catalina NAVI 00:38:61 Timp A0253 Cod 0 Puncte
16 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:39:03 Timp A0245 Cod 0 Puncte
17 Duta Letitia Maria Tenis Club 2000 00:39:03 Timp 1780 Cod 0 Puncte
18 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:40:06 Timp A0568 Cod 0 Puncte
19 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95 Timp A0436 Cod 0 Puncte
20 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:40:98 Timp A0539 Cod 0 Puncte
21 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:41:24 Timp A0784 Cod 0 Puncte
22 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:41:61 Timp 1200 Cod 0 Puncte
23 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:42:83 Timp A0670 Cod 0 Puncte
24 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 00:42:92 Timp 1322 Cod 0 Puncte
25 Visalon Simona Colegiul "Emil Racovita" 00:44:51 Timp 1772 Cod 0 Puncte
26 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:44:98 Timp A0683 Cod 0 Puncte
27 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:45:05 Timp A0673 Cod 0 Puncte
28 Cortea Maria Energic L L Pitesti 00:45:20 Timp 1549 Cod 0 Puncte
29 Damian Ana GRC Campina 00:45:36 Timp 1682 Cod 0 Puncte
30 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:45:61 Timp 1253 Cod 0 Puncte
31 Manzu Diana Nicoleta CSS Dinamo 00:45:83 Timp 1432 Cod 0 Puncte
32 Iordache Andreea Diana NAVI 00:45:83 Timp 1731 Cod 0 Puncte
33 Teodor Andreea CSS 1 Bucuresti 00:46:48 Timp 1537 Cod 0 Puncte
34 Bratu Stefania Tenis Club 2000 00:47:91 Timp 1557 Cod 0 Puncte
35 Petrariu Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:35 Timp A0678 Cod 0 Puncte
36 Boitan Ana Emilia CSS Dinamo 00:49:54 Timp 1853 Cod 0 Puncte
37 Taranu Melisa Clara Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89 Timp A0677 Cod 0 Puncte
38 Ghile Andra Bucharest Sport Club 00:51:52 Timp 1856 Cod 0 Puncte
39 Neagoe Maria Luciana C.S. - I.B.M. 00:52:40 Timp 1623 Cod 0 Puncte
40 Marinescu Dara Ioana Delfinul Bucuresti 00:53:04 Timp A0576 Cod 0 Puncte
41 Goran Antonia GRC Campina 00:55:15 Timp 1817 Cod 0 Puncte
42 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:55:66 Timp A0671 Cod 0 Puncte
43 Cimpeanu Teodora Giuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:56:20 Timp A0669 Cod 0 Puncte
44 Savin Catalina Median Bucuresti 00:56:46 Timp 1631 Cod 0 Puncte
45 Gheorghe Ioana CSS 1 Bucuresti 00:56:95 Timp 1825 Cod 0 Puncte
46 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 1342 Cod 0 Puncte
47 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1613 Cod 0 Puncte

9. 200 metri liber (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 02:27:15 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 02:27:33 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:30:26 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 02:30:27 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Roceanu Andrei NAVI 02:45:52 Timp A0309 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:45:54 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Mitelut Stefan NAVI 02:46:19 Timp A0753 Cod 2 Puncte
8 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:47:74 Timp A0308 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru Performer 02:50:60 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 02:51:07 Timp 1372 Cod 0 Puncte
11 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 02:58:71 Timp 1794 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 02:59:86 Timp A0594 Cod 0 Puncte
13 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 03:01:64 Timp A0321 Cod 0 Puncte
14 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0535 Cod 0 Puncte

10. 200 metri liber (11 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 02:20:37 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Steaua CSA 02:21:38 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea NAVI 02:24:27 Timp A0614 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:34:89 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:38:20 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Cardasol Florin NAVI 02:39:19 Timp A0312 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan Performer 02:39:49 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:40:14 Timp A0068 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian CSS Dinamo 02:42:73 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 02:43:00 Timp A0091 Cod 0 Puncte
11 Solea Luca Tenis Club 2000 02:43:21 Timp A0199 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:43:41 Timp A0329 Cod 0 Puncte
13 Florea Mihnea Ioan Atack Team 02:44:80 Timp A0599 Cod 0 Puncte
14 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:49:20 Timp A0513 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 02:53:53 Timp A0592 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 02:53:76 Timp 1191 Cod 0 Puncte
17 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 02:57:63 Timp 1324 Cod 0 Puncte
18 Serdin Cosmin NAVI 99:99:99 Timp A0197 Cod 0 Puncte
19 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0777 Cod 0 Puncte

11. 200 metri liber (10 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 02:34:30 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 02:35:82 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 02:38:70 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 02:43:15 Timp A0455 Cod 5 Puncte
5 Danciu Sara NAVI 02:49:18 Timp A0057 Cod 4 Puncte
6 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 02:49:78 Timp A0144 Cod 3 Puncte
7 Mocanu Cristina Erika NAVI 02:51:83 Timp A0625 Cod 2 Puncte
8 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 02:55:11 Timp 1442 Cod 1 Puncte
9 Domnescu Alexandra Ilinca CSS 1 Bucuresti 02:58:07 Timp A0591 Cod 0 Puncte
10 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 03:01:62 Timp A0317 Cod 0 Puncte
11 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 03:02:69 Timp A0439 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 03:03:40 Timp A0318 Cod 0 Puncte
13 Constantin Beatrice Club Daimon 03:04:89 Timp A0529 Cod 0 Puncte
14 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 03:10:21 Timp A0362 Cod 0 Puncte
15 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:18:29 Timp 1669 Cod 0 Puncte
16 Radneva Plamena Swimming Club "ETAR" 03:19:53 Timp 1440 Cod 0 Puncte
17 Zaharieva Natalia Swimming Club "ETAR" 03:37:76 Timp 1826 Cod 0 Puncte
18 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0355 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (6 ani) B

1 Constantinescu Alexandru NAVI 01:00:35 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Scortea Teofil NAVI 01:00:91 Timp 1332 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 01:01:64 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Popa Cristian Tenis Club 2000 01:05:25 Timp 1489 Cod 5 Puncte
5 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 01:06:07 Timp 1614 Cod 4 Puncte
6 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 01:06:13 Timp 1494 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Stefan GRC Campina 01:07:06 Timp 1673 Cod 2 Puncte
8 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 01:07:62 Timp 1508 Cod 1 Puncte
9 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:13:96 Timp 1696 Cod 0 Puncte
10 Istrate Luca Mihnea NAVI 01:15:37 Timp 1513 Cod 0 Puncte
11 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:17:64 Timp 1698 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (7 ani) B

1 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:50:57 Timp 1297 Cod 9 Puncte
2 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:52:81 Timp 1651 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:54:04 Timp 1556 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Club Daimon 00:54:37 Timp A0808 Cod 5 Puncte
5 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:55:05 Timp 1491 Cod 4 Puncte
6 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:55:73 Timp A1124 Cod 3 Puncte
7 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:55:74 Timp 1275 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:55:81 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:56:74 Timp A0829 Cod 0 Puncte
10 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:56:90 Timp 1540 Cod 0 Puncte
11 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:59:04 Timp 1735 Cod 0 Puncte
12 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:59:70 Timp A0797 Cod 0 Puncte
13 Balanescu Filip Andrei Performer 01:00:24 Timp 1672 Cod 0 Puncte
14 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:00:36 Timp 1456 Cod 0 Puncte
15 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 01:00:94 Timp 1343 Cod 0 Puncte
16 Stoican Nicolae NAVI 01:03:50 Timp A0651 Cod 0 Puncte
17 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 01:04:30 Timp 1281 Cod 0 Puncte
18 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:04:89 Timp 1311 Cod 0 Puncte
19 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:05:29 Timp 1703 Cod 0 Puncte
20 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 01:05:57 Timp A0828 Cod 0 Puncte
21 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:05:99 Timp A0803 Cod 0 Puncte
22 Nitu Theodor Ioan Bucharest Sport Club 01:06:43 Timp 1830 Cod 0 Puncte
23 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:06:88 Timp A0272 Cod 0 Puncte
24 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 01:07:10 Timp 1434 Cod 0 Puncte
25 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:08:07 Timp A0623 Cod 0 Puncte
26 Andrei Luca Mihai NAVI 01:08:61 Timp 1377 Cod 0 Puncte
27 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 01:08:76 Timp 1497 Cod 0 Puncte
28 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:10:67 Timp 1506 Cod 0 Puncte
29 Harabagiu George NAVI 01:11:36 Timp A0813 Cod 0 Puncte
30 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:11:97 Timp 1404 Cod 0 Puncte
31 Mastrini Nicholas Renovatio S.C. 01:12:06 Timp 1693 Cod 0 Puncte
32 Talagai Matei Ionut Tenis Club 2000 01:12:69 Timp 1845 Cod 0 Puncte
33 Voinea Eric Median Bucuresti 01:13:61 Timp 1832 Cod 0 Puncte
34 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:14:80 Timp A1105 Cod 0 Puncte
35 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:16:57 Timp A0788 Cod 0 Puncte
36 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 01:18:59 Timp 1702 Cod 0 Puncte
37 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:19:62 Timp 1757 Cod 0 Puncte
38 Malus Cristian Ionut Atack Team 01:23:00 Timp 1251 Cod 0 Puncte
39 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 01:23:02 Timp 1704 Cod 0 Puncte
40 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 01:25:99 Timp 1728 Cod 0 Puncte
41 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:26:58 Timp 1310 Cod 0 Puncte
42 Serban Andrei Tenis Club 2000 01:26:64 Timp 1777 Cod 0 Puncte
43 Lazar Andrei Tenis Club 2000 01:29:00 Timp 1844 Cod 0 Puncte
44 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 01:29:90 Timp 1716 Cod 0 Puncte
45 Ilinoiu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:37:93 Timp 1848 Cod 0 Puncte
46 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:39:69 Timp 1375 Cod 0 Puncte
47 Iosip Matei Andrei Performer 01:42:10 Timp 1834 Cod 0 Puncte
48 Zudor Eric Energic L L Pitesti 01:44:89 Timp 1715 Cod 0 Puncte
49 Dumitrica Vlad Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 1717 Cod 0 Puncte
50 Filip Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1756 Cod 0 Puncte
51 Cord Stefan GRC Campina 99:99:99 Timp 1816 Cod 0 Puncte
52 Jianu Adrian Petru NAVI 99:99:99 Timp 1519 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (8 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:45:40 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:47:08 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Lungu Andrei NAVI 00:49:57 Timp A0280 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:08 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:80 Timp A0380 Cod 4 Puncte
6 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:50:87 Timp A0382 Cod 3 Puncte
7 Rosu Patrick Steaua CSA 00:51:26 Timp A1125 Cod 2 Puncte
8 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02 Timp 1394 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Anghel Darius Costin NAVI 00:52:92 Timp A0277 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:53:45 Timp A0278 Cod 0 Puncte
12 Costache Ionut GRC Campina 00:53:75 Timp 1679 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:54:34 Timp A1009 Cod 0 Puncte
14 Stan Matei Alexandru NAVI 00:54:92 Timp A0791 Cod 0 Puncte
15 Petrache Darius NAVI 00:55:07 Timp 1641 Cod 0 Puncte
16 Doroghi David Renovatio S.C. 00:55:54 Timp 1690 Cod 0 Puncte
17 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:56:59 Timp 1373 Cod 0 Puncte
18 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:56:85 Timp A0998 Cod 0 Puncte
19 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:57:45 Timp A0112 Cod 0 Puncte
20 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:57:48 Timp 1692 Cod 0 Puncte
21 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:57:54 Timp A1016 Cod 0 Puncte
22 Lapadat Cristian NAVI 00:57:86 Timp A0274 Cod 0 Puncte
23 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:58:56 Timp A0729 Cod 0 Puncte
24 Pavel Sergiu GRC Campina 00:58:83 Timp 1818 Cod 0 Puncte
25 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 00:58:98 Timp 1406 Cod 0 Puncte
26 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:59:00 Timp 1412 Cod 0 Puncte
27 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:59:38 Timp 1730 Cod 0 Puncte
28 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:51 Timp A0377 Cod 0 Puncte
29 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:59:64 Timp 1302 Cod 0 Puncte
30 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 01:00:02 Timp 1364 Cod 0 Puncte
31 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:00:71 Timp A0840 Cod 0 Puncte
32 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 01:00:93 Timp 1415 Cod 0 Puncte
33 Stan Stefan CS Free Style 01:01:14 Timp A0660 Cod 0 Puncte
34 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:22 Timp 1399 Cod 0 Puncte
35 Ghile Dragos CSS Dinamo 01:01:33 Timp 1634 Cod 0 Puncte
36 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41 Timp A0725 Cod 0 Puncte
37 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 01:01:52 Timp 1482 Cod 0 Puncte
38 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 01:01:76 Timp 1691 Cod 0 Puncte
39 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 01:02:01 Timp 1396 Cod 0 Puncte
40 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:02:21 Timp 1448 Cod 0 Puncte
41 Toma Vlad NAVI 01:02:39 Timp A1133 Cod 0 Puncte
42 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:02:43 Timp 1709 Cod 0 Puncte
43 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 01:02:63 Timp 1543 Cod 0 Puncte
44 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:03:14 Timp 1435 Cod 0 Puncte
45 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:03:21 Timp 1413 Cod 0 Puncte
46 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:03:32 Timp A0647 Cod 0 Puncte
47 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 01:03:60 Timp 1736 Cod 0 Puncte
48 Foea Andreas NAVI 01:03:95 Timp 1383 Cod 0 Puncte
49 Turta Andrei Tenis Club 2000 01:04:44 Timp 1419 Cod 0 Puncte
50 Popovici Sasa CSS Dinamo 01:04:52 Timp A0826 Cod 0 Puncte
51 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:04:98 Timp 1382 Cod 0 Puncte
52 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:05:19 Timp A0378 Cod 0 Puncte
53 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:05:70 Timp 1301 Cod 0 Puncte
54 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 01:05:81 Timp 1708 Cod 0 Puncte
55 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:05:95 Timp 1400 Cod 0 Puncte
56 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:06:34 Timp A0550 Cod 0 Puncte
57 Leanca David Energic L L Pitesti 01:06:40 Timp 1545 Cod 0 Puncte
58 Dragomir Ioan Dennis Bucharest Sport Club 01:06:69 Timp 1333 Cod 0 Puncte
59 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:92 Timp 1401 Cod 0 Puncte
60 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:07:08 Timp 1718 Cod 0 Puncte
61 Ion Mario Cristian NAVI 01:08:08 Timp A0812 Cod 0 Puncte
62 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:09:10 Timp 1652 Cod 0 Puncte
63 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 01:09:19 Timp 1559 Cod 0 Puncte
64 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:09:85 Timp 1639 Cod 0 Puncte
65 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:87 Timp 1408 Cod 0 Puncte
66 Ghinea Cristi Renovatio S.C. 01:10:26 Timp 1819 Cod 0 Puncte
67 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:11:02 Timp 1444 Cod 0 Puncte
68 Amarandei Adrian Mihai Sorin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:40 Timp 1464 Cod 0 Puncte
69 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:17:19 Timp 1405 Cod 0 Puncte
70 Sutach Ionut Energic L L Pitesti 01:17:48 Timp 1719 Cod 0 Puncte
71 Cismasu Tiberiu CSS 1 Bucuresti 01:18:07 Timp 1737 Cod 0 Puncte
72 Gheorghe Cezar Energic L L Pitesti 10:20:19 Timp 1831 Cod 0 Puncte
73 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0727 Cod 0 Puncte
74 Segarceanu Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1820 Cod 0 Puncte
75 Lazar Bogdan Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1707 Cod 0 Puncte
76 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1293 Cod 0 Puncte
77 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 99:99:99 Timp A0531 Cod 0 Puncte

15. 50 metri bras (9 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:45 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:45:09 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:45:68 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:46:34 Timp A0395 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:46:58 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:46:95 Timp A0551 Cod 3 Puncte
7 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:47:73 Timp A0733 Cod 2 Puncte
8 Meghea Dominic Andrei Performer 00:47:84 Timp A0610 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:47:91 Timp A0325 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:47:99 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:48:47 Timp A0295 Cod 0 Puncte
12 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:48:57 Timp A0565 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:49:18 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:49:61 Timp A1037 Cod 0 Puncte
15 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:49:89 Timp A0694 Cod 0 Puncte
16 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:50:28 Timp A0656 Cod 0 Puncte
17 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:31 Timp A0396 Cod 0 Puncte
18 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:50:70 Timp A0398 Cod 0 Puncte
19 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:50:86 Timp A0384 Cod 0 Puncte
20 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:50:94 Timp A1038 Cod 0 Puncte
21 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:51:04 Timp A0532 Cod 0 Puncte
22 Morariu Luca Ioan NAVI 00:51:40 Timp A0296 Cod 0 Puncte
23 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:51:44 Timp A0294 Cod 0 Puncte
24 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:51:85 Timp 1546 Cod 0 Puncte
25 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:88 Timp A0465 Cod 0 Puncte
26 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 00:52:31 Timp A0575 Cod 0 Puncte
27 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:52:87 Timp 1304 Cod 0 Puncte
28 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti