Rezultatele finale pentru Campionatul National Semifond - Etapa Municipala 2012 - Copii b12-13 ani, f11-12, J II

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 400 metri liber (17 ani) B

1 Vatasescu Andrei Olimpia Bucuresti 04:26:81 Timp 1815 Cod 9 Puncte

2. 400 metri liber (12 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 04:58:05 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 05:04:76 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Toma Octavian Median Bucuresti 05:12:18 Timp A0218 Cod 6 Puncte
4 Serban Bogdan NAVI 05:15:87 Timp A0194 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 05:16:60 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 05:18:94 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Romas Catalin CSS Dinamo 05:21:52 Timp A0185 Cod 2 Puncte
8 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:21:98 Timp A0868 Cod 1 Puncte
9 Vilcinschi Andrei NAVI 05:27:13 Timp 1248 Cod 0 Puncte
10 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 05:31:81 Timp A0054 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 05:35:33 Timp A0071 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 05:42:28 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Hanta Codrin CSS Dinamo 05:43:79 Timp A0089 Cod 0 Puncte
14 Licu Albert NAVI 05:47:56 Timp A0876 Cod 0 Puncte
15 Andrei Razvan CSS Dinamo 06:03:59 Timp A0007 Cod 0 Puncte
16 Badica Tudor CSS Dinamo 06:12:20 Timp A0011 Cod 0 Puncte
17 Grigore Eduard Median Bucuresti 06:14:59 Timp A1067 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 06:15:46 Timp A1074 Cod 0 Puncte
19 Zus Cristian Tenis Club 2000 06:23:26 Timp A0875 Cod 0 Puncte
20 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 06:41:72 Timp A0049 Cod 0 Puncte
21 Ghita George Eduard Median Bucuresti 06:43:67 Timp 1225 Cod 0 Puncte
22 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 06:46:84 Timp A0150 Cod 0 Puncte
23 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 06:53:41 Timp A1163 Cod 0 Puncte
24 Stanciu Eduard CSS Dinamo 07:10:13 Timp 1336 Cod 0 Puncte
25 Mircia Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0136 Cod 0 Puncte

3. 400 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 04:28:34 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 04:38:45 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 04:40:79 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 04:50:45 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 04:51:44 Timp A0891 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 04:54:44 Timp A0003 Cod 3 Puncte
7 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 04:56:91 Timp A0196 Cod 2 Puncte
8 Serban Mihai Denis NAVI 05:11:47 Timp A0195 Cod 1 Puncte
9 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:23:55 Timp A0120 Cod 0 Puncte
10 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 05:26:38 Timp A0001 Cod 0 Puncte
11 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 05:29:61 Timp A0878 Cod 0 Puncte
12 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 05:31:61 Timp A0119 Cod 0 Puncte
13 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 05:34:24 Timp A0860 Cod 0 Puncte
14 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 05:34:43 Timp A0047 Cod 0 Puncte
15 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:37:03 Timp A0015 Cod 0 Puncte
16 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 05:51:45 Timp A0893 Cod 0 Puncte
17 Grijincu Robert Median Bucuresti 06:14:44 Timp A1166 Cod 0 Puncte
18 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 06:15:61 Timp A0008 Cod 0 Puncte
19 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 06:20:89 Timp A0880 Cod 0 Puncte
20 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 06:23:59 Timp 1470 Cod 0 Puncte
21 Popa Andrei CSS Dinamo 06:28:20 Timp A0842 Cod 0 Puncte

4. 400 metri liber (14 ani) B

1 Golovca Valentin Steaua CSA 04:44:57 Timp A0846 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 04:50:28 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 04:52:67 Timp A0853 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 04:57:22 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 05:01:44 Timp A0852 Cod 4 Puncte
6 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 05:05:33 Timp A0857 Cod 3 Puncte
7 Baleanu Stefan Steaua CSA 05:55:19 Timp 1814 Cod 2 Puncte
8 Ghioca Vlad CSS Dinamo 06:47:75 Timp 1532 Cod 1 Puncte
9 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A1072 Cod 0 Puncte

5. 400 metri liber (15 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 04:37:22 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Pantazi Madalin Olimpia Bucuresti 04:44:11 Timp A0945 Cod 7 Puncte
3 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 04:45:70 Timp A0944 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:03:22 Timp A0946 Cod 5 Puncte
5 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 05:06:64 Timp A0958 Cod 4 Puncte
6 Nitescu Cristian Olimpia Bucuresti 05:34:47 Timp A0959 Cod 3 Puncte
7 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

6. 400 metri liber (16 ani) B

1 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:21:98 Timp A0948 Cod 9 Puncte
2 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:25:06 Timp A1101 Cod 7 Puncte
3 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 05:31:49 Timp 1813 Cod 6 Puncte
4 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:35:09 Timp A0949 Cod 5 Puncte

8. 400 metri liber (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 05:02:31 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 05:28:31 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora NAVI 05:32:71 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 05:34:91 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Stan Denisa CSS Dinamo 05:37:60 Timp A0648 Cod 4 Puncte
6 Rusu Roberta NAVI 05:44:27 Timp A0640 Cod 3 Puncte
7 Baleanu Andreea Steaua CSA 05:57:69 Timp 1812 Cod 2 Puncte
8 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 06:00:06 Timp A0032 Cod 1 Puncte
9 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 06:00:41 Timp A0152 Cod 0 Puncte
10 Bunea Rut Steaua CSA 06:01:19 Timp A0030 Cod 0 Puncte
11 Nita Andreea NAVI 06:09:17 Timp A0261 Cod 0 Puncte
12 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 06:10:91 Timp A0319 Cod 0 Puncte
13 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 06:12:67 Timp A0780 Cod 0 Puncte
14 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 06:16:79 Timp A0204 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 06:18:56 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 06:19:22 Timp A0331 Cod 0 Puncte
17 Mateicu Cristina Steaua CSA 06:22:40 Timp A0131 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Corina Steaua CSA 06:24:13 Timp A0613 Cod 0 Puncte
19 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 06:25:39 Timp A0463 Cod 0 Puncte
20 Barbu Ana Bucharest Sport Club 06:29:03 Timp A0017 Cod 0 Puncte
21 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 06:29:72 Timp A0750 Cod 0 Puncte
22 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 06:41:47 Timp A0363 Cod 0 Puncte
23 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 07:04:69 Timp A0464 Cod 0 Puncte
24 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 07:05:87 Timp A0232 Cod 0 Puncte
25 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 07:36:44 Timp A0021 Cod 0 Puncte
26 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

9. 400 metri liber (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 04:56:33 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:58:81 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 05:15:47 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:20:37 Timp A0063 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 05:20:60 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 05:39:45 Timp A0264 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 05:42:23 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 05:47:00 Timp A0133 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 06:01:69 Timp A0172 Cod 0 Puncte
10 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 06:27:03 Timp A0175 Cod 0 Puncte
11 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 06:30:00 Timp A0153 Cod 0 Puncte
12 Simion Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 06:49:92 Timp 1667 Cod 0 Puncte
13 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte
14 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0856 Cod 0 Puncte

10. 400 metri liber (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 04:59:91 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 05:01:27 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Steaua CSA 05:02:92 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 05:16:67 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 05:19:64 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 06:39:60 Timp A0866 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 06:42:90 Timp A0865 Cod 2 Puncte

11. 400 metri liber (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 04:44:51 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 05:17:09 Timp A0963 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Median Bucuresti 05:26:28 Timp A0928 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 05:32:93 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 05:32:99 Timp A0964 Cod 4 Puncte

12. 400 metri liber (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 04:40:53 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:00:66 Timp A0268 Cod 7 Puncte

14. 100 metri spate (12 ani) B

1 Stan Filip Performer 01:13:73 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:15:60 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:18:40 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:18:43 Timp A0089 Cod 5 Puncte
5 Toma Octavian Median Bucuresti 01:19:22 Timp A0218 Cod 4 Puncte
6 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00 Timp A0868 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:22:41 Timp A0071 Cod 2 Puncte
8 Vilcinschi Andrei NAVI 01:24:74 Timp 1248 Cod 1 Puncte
9 Serban Bogdan NAVI 01:25:09 Timp A0194 Cod 0 Puncte
10 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:26:93 Timp A0054 Cod 0 Puncte
11 Licu Albert NAVI 01:30:72 Timp A0876 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 01:30:95 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:32:21 Timp A0150 Cod 0 Puncte
14 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:32:43 Timp A0007 Cod 0 Puncte
15 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0190 Cod 0 Puncte

15. 100 metri spate (13 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:08:87 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 01:09:08 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:53 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 01:10:99 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:11:36 Timp A0165 Cod 4 Puncte
6 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:62 Timp A0196 Cod 3 Puncte
7 Tudose Vlad NAVI 01:14:45 Timp A0885 Cod 2 Puncte
8 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:16:14 Timp A0860 Cod 1 Puncte
9 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:17:46 Timp A0047 Cod 0 Puncte
10 Serban Mihai Denis NAVI 01:19:73 Timp A0195 Cod 0 Puncte
11 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:20:42 Timp A0120 Cod 0 Puncte
12 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:21:76 Timp A0142 Cod 0 Puncte
13 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:23:58 Timp A0119 Cod 0 Puncte
14 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:00 Timp A0893 Cod 0 Puncte
15 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:36:35 Timp 1470 Cod 0 Puncte
16 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0148 Cod 0 Puncte

16. 100 metri spate (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:16:25 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:20:82 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Baleanu Andreea Steaua CSA 01:22:22 Timp 1812 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta NAVI 01:24:97 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:27:25 Timp A0131 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 01:28:04 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:28:66 Timp A0780 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:30:22 Timp A0058 Cod 1 Puncte
9 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:30:31 Timp A0019 Cod 0 Puncte
10 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:31:33 Timp A0177 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ana Bucharest Sport Club 01:36:22 Timp A0017 Cod 0 Puncte
12 Nita Andreea NAVI 01:36:49 Timp A0261 Cod 0 Puncte
13 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:38:95 Timp A0463 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:49:01 Timp A1028 Cod 0 Puncte

17. 100 metri spate (12 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:16:26 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:18:62 Timp A0029 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:18:90 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:20:59 Timp A0193 Cod 5 Puncte
5 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:22:31 Timp A0202 Cod 4 Puncte
6 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:24:83 Timp A0133 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:24:86 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:36:94 Timp A0153 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

19. 400 metri bras (12 ani) B

1 Stan Filip Performer 06:25:63 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Serban Bogdan NAVI 06:48:47 Timp A0194 Cod 7 Puncte
3 Romas Catalin CSS Dinamo 06:56:33 Timp A0185 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 06:57:94 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Eremia Alexandru Median Bucuresti 06:58:03 Timp A1065 Cod 4 Puncte
6 Badica Tudor CSS Dinamo 07:40:53 Timp A0011 Cod 3 Puncte
7 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 08:00:86 Timp A0858 Cod 2 Puncte
8 Zus Cristian Tenis Club 2000 08:17:00 Timp A0875 Cod 1 Puncte
9 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 08:24:28 Timp A0527 Cod 0 Puncte
10 Stanciu Eduard CSS Dinamo 08:29:07 Timp 1336 Cod 0 Puncte
11 Mircia Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0136 Cod 0 Puncte

20. 400 metri bras (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:50:92 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 05:59:34 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Serban Mihai Denis NAVI 06:14:37 Timp A0195 Cod 6 Puncte
4 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 06:49:03 Timp A0142 Cod 5 Puncte
5 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 07:38:49 Timp A0119 Cod 4 Puncte
6 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 07:57:80 Timp 1470 Cod 3 Puncte

21. 400 metri bras (14 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:45:18 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Ghioca Vlad CSS Dinamo 07:19:26 Timp 1532 Cod 7 Puncte

22. 400 metri bras (15 ani) B

1 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 05:49:69 Timp A0957 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 06:01:19 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Olimpia Bucuresti 06:47:00 Timp A0959 Cod 6 Puncte

23. 400 metri bras (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 05:36:53 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 06:03:65 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 06:52:63 Timp A1101 Cod 6 Puncte

25. 400 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 06:30:11 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa CSS Dinamo 06:36:84 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Bunea Rut Steaua CSA 07:00:72 Timp A0030 Cod 6 Puncte
4 Nita Andreea NAVI 07:00:81 Timp A0261 Cod 5 Puncte
5 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 07:06:66 Timp A0204 Cod 4 Puncte
6 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 07:07:12 Timp A0319 Cod 3 Puncte
7 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 07:17:08 Timp A0363 Cod 2 Puncte
8 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 07:29:25 Timp A0140 Cod 1 Puncte
9 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 07:42:03 Timp A0032 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Corina Steaua CSA 07:42:31 Timp A0613 Cod 0 Puncte
11 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 07:54:22 Timp A0058 Cod 0 Puncte
12 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 07:56:72 Timp A0780 Cod 0 Puncte
13 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 08:19:30 Timp A0464 Cod 0 Puncte
14 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 08:22:00 Timp A0331 Cod 0 Puncte
15 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 08:29:83 Timp A0021 Cod 0 Puncte

26. 400 metri bras (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:55:36 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 06:22:50 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 06:31:73 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 06:32:00 Timp A0856 Cod 5 Puncte
5 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 07:46:63 Timp A0172 Cod 4 Puncte
6 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 08:16:35 Timp A0175 Cod 3 Puncte

27. 400 metri bras (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 06:17:50 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 06:31:62 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 06:55:41 Timp A0151 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 07:18:63 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 07:36:78 Timp A0096 Cod 4 Puncte
6 Burlacu Aurora CSS Dinamo 07:42:11 Timp A0865 Cod 3 Puncte
7 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 07:45:09 Timp A0866 Cod 2 Puncte
8 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0059 Cod 0 Puncte
9 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0158 Cod 0 Puncte

28. 400 metri bras (14 ani) F

1 Radu Alexandra C S Farul Constanta 05:50:92 Timp A0943 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 06:47:42 Timp A0963 Cod 7 Puncte

31. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:13:25 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:14:90 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:20:95 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Licu Albert NAVI 01:22:23 Timp A0876 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:22:58 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:22:61 Timp A0054 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:22:97 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Rusen David CSS Dinamo 01:23:06 Timp A0841 Cod 1 Puncte
9 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:24:65 Timp A1074 Cod 0 Puncte
10 Vilcinschi Andrei NAVI 01:38:39 Timp 1248 Cod 0 Puncte
11 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:38:49 Timp A0007 Cod 0 Puncte

32. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:06:64 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 01:06:73 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:08:06 Timp A0148 Cod 5 Puncte
5 Radu Ionut NAVI 01:08:63 Timp A0181 Cod 4 Puncte
6 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:09:13 Timp A0891 Cod 3 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:15:66 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:20:28 Timp A0001 Cod 1 Puncte
9 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:34:67 Timp A0008 Cod 0 Puncte
10 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:35:25 Timp A0880 Cod 0 Puncte
11 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:37:97 Timp A0893 Cod 0 Puncte

33. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Stan Denisa CSS Dinamo 01:21:79 Timp A0648 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:24:09 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Baleanu Andreea Steaua CSA 01:25:06 Timp 1812 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:26:16 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 01:28:03 Timp A0152 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 01:29:46 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta NAVI 01:31:77 Timp A0640 Cod 2 Puncte
8 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:37:49 Timp A0319 Cod 1 Puncte
9 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:37:93 Timp A0131 Cod 0 Puncte
10 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:42:68 Timp A0363 Cod 0 Puncte
11 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:43:13 Timp A0750 Cod 0 Puncte
12 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 01:47:34 Timp A0032 Cod 0 Puncte
13 Bunea Rut Steaua CSA 01:50:52 Timp A0030 Cod 0 Puncte
14 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:52:97 Timp A0463 Cod 0 Puncte

34. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:14:42 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:16:00 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:18:21 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:19:44 Timp A0193 Cod 5 Puncte
5 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:20:16 Timp A0202 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:28:97 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:32:98 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:49:57 Timp A0175 Cod 1 Puncte

35. 400 metri mixt (17 ani) B

1 Vatasescu Andrei Olimpia Bucuresti 04:58:69 Timp 1815 Cod 9 Puncte

36. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Golovca Valentin Steaua CSA 05:17:78 Timp A0846 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:27:69 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 05:30:89 Timp A0886 Cod 6 Puncte

37. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 05:16:56 Timp A0957 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 05:21:35 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 05:23:43 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 05:24:12 Timp A0944 Cod 5 Puncte
5 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 05:52:56 Timp A0958 Cod 4 Puncte

38. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 05:34:86 Timp A0993 Cod 9 Puncte
2 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 06:07:49 Timp 1813 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 06:11:93 Timp A0948 Cod 6 Puncte
4 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 06:18:34 Timp A0949 Cod 5 Puncte

40. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 05:47:30 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 05:50:86 Timp A0231 Cod 7 Puncte

41. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0964 Cod 0 Puncte

42. 400 metri mixt (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 05:24:02 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:41:63 Timp A0268 Cod 7 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

48. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 02:42:18 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:47:61 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:48:03 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 02:52:22 Timp A0046 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 02:52:34 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 02:53:75 Timp A0163 Cod 3 Puncte
7 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 03:11:97 Timp A0013 Cod 2 Puncte
8 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:19:07 Timp A0151 Cod 1 Puncte
9 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 03:25:84 Timp A0096 Cod 0 Puncte
10 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0059 Cod 0 Puncte
11 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0158 Cod 0 Puncte

49. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:31:34 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Andreea Steaua CSA 02:50:94 Timp A0963 Cod 7 Puncte
3 Becheanu Teodora Median Bucuresti 02:57:20 Timp A0928 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 03:01:87 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0964 Cod 0 Puncte

50. 200 metri mixt (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 02:32:35 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:45:30 Timp A0268 Cod 7 Puncte

58. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Golovca Valentin Steaua CSA 02:29:49 Timp A0846 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 02:33:46 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:35:30 Timp A0848 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 02:38:00 Timp A0882 Cod 5 Puncte

59. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 02:25:70 Timp A0957 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 02:26:86 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:31:14 Timp A0946 Cod 6 Puncte
4 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 02:34:13 Timp A0944 Cod 5 Puncte
5 Pantazi Madalin Olimpia Bucuresti 02:36:67 Timp A0945 Cod 4 Puncte
6 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 02:39:03 Timp A0958 Cod 3 Puncte
7 Nitescu Cristian Olimpia Bucuresti 02:45:12 Timp A0959 Cod 2 Puncte

60. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 02:32:67 Timp A0993 Cod 9 Puncte
2 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:40:57 Timp 1813 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:41:22 Timp A0948 Cod 6 Puncte
4 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:41:57 Timp A1101 Cod 5 Puncte
5 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:46:93 Timp A0949 Cod 4 Puncte
6 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp A0992 Cod 0 Puncte

62. 100 metri liber (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:07:42 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:08:47 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora NAVI 01:14:72 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Stan Denisa CSS Dinamo 01:15:09 Timp A0648 Cod 5 Puncte
5 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 01:15:57 Timp A0032 Cod 4 Puncte
6 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 01:16:02 Timp A0152 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:16:19 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Baleanu Andreea Steaua CSA 01:16:50 Timp 1812 Cod 1 Puncte
9 Rusu Roberta NAVI 01:16:60 Timp A0640 Cod 0 Puncte
10 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:18:37 Timp A0177 Cod 0 Puncte
11 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:19:40 Timp A0780 Cod 0 Puncte
12 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:20:03 Timp A0331 Cod 0 Puncte
13 Bunea Rut Steaua CSA 01:20:20 Timp A0030 Cod 0 Puncte
14 Barbu Ana Bucharest Sport Club 01:20:84 Timp A0017 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Corina Steaua CSA 01:22:17 Timp A0613 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:22:52 Timp A0319 Cod 0 Puncte
17 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:22:56 Timp A0463 Cod 0 Puncte
18 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:23:18 Timp A0363 Cod 0 Puncte
19 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:23:18 Timp A0204 Cod 0 Puncte
20 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:25:21 Timp A0131 Cod 0 Puncte
21 Nita Andreea NAVI 01:26:10 Timp A0261 Cod 0 Puncte
22 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:27:28 Timp A0750 Cod 0 Puncte
23 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:31:41 Timp A0464 Cod 0 Puncte
24 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:36:05 Timp A0232 Cod 0 Puncte
25 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:41:21 Timp A1028 Cod 0 Puncte
26 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:46:18 Timp A0021 Cod 0 Puncte

63. 100 metri liber (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:07:42 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:08:06 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:08:70 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:09:10 Timp A0053 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:10:84 Timp A0063 Cod 4 Puncte
6 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85 Timp A0856 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:13:97 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:14:08 Timp A0133 Cod 1 Puncte
9 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:17:25 Timp A0264 Cod 0 Puncte
10 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:20:19 Timp A0175 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:20:89 Timp A0172 Cod 0 Puncte
12 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:22:02 Timp A0153 Cod 0 Puncte
13 Simion Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:27:57 Timp 1667 Cod 0 Puncte
14 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

64. 100 metri liber (12 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:04:26 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:05:50 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:08:27 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:09:10 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Vilcinschi Andrei NAVI 01:09:19 Timp 1248 Cod 4 Puncte
6 Toma Octavian Median Bucuresti 01:09:25 Timp A0218 Cod 3 Puncte
7 Rusen David CSS Dinamo 01:11:09 Timp A0841 Cod 2 Puncte
8 Romas Catalin CSS Dinamo 01:11:25 Timp A0185 Cod 1 Puncte
9 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:79 Timp A0868 Cod 0 Puncte
10 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:12:05 Timp A0089 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:12:60 Timp A0071 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:12:81 Timp A1074 Cod 0 Puncte
13 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:13:81 Timp A0054 Cod 0 Puncte
14 Serban Bogdan NAVI 01:14:44 Timp A0194 Cod 0 Puncte
15 Licu Albert NAVI 01:17:02 Timp A0876 Cod 0 Puncte
16 Badica Tudor CSS Dinamo 01:17:70 Timp A0011 Cod 0 Puncte
17 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:18:84 Timp A0007 Cod 0 Puncte
18 Zus Cristian Tenis Club 2000 01:22:38 Timp A0875 Cod 0 Puncte
19 Grigore Eduard Median Bucuresti 01:22:99 Timp A1067 Cod 0 Puncte
20 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:24:60 Timp A0150 Cod 0 Puncte
21 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:26:78 Timp A1163 Cod 0 Puncte
22 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:27:67 Timp 1225 Cod 0 Puncte
23 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:28:34 Timp A0049 Cod 0 Puncte
24 Stanciu Eduard CSS Dinamo 01:31:14 Timp 1336 Cod 0 Puncte
25 Mircia Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0136 Cod 0 Puncte

65. 100 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:56:92 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:58:80 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:00:02 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:14 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Tudose Vlad NAVI 01:01:17 Timp A0885 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 01:01:39 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:02:00 Timp A0003 Cod 2 Puncte
8 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:03:57 Timp A0148 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:05:72 Timp A0878 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:09:47 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72 Timp A0120 Cod 0 Puncte
12 Serban Mihai Denis NAVI 01:09:87 Timp A0195 Cod 0 Puncte
13 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:09:87 Timp A0119 Cod 0 Puncte
14 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:10:54 Timp A0001 Cod 0 Puncte
15 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:11:50 Timp A0015 Cod 0 Puncte
16 Popa Andrei CSS Dinamo 01:13:08 Timp A0842 Cod 0 Puncte
17 Grijincu Robert Median Bucuresti 01:14:87 Timp A1166 Cod 0 Puncte
18 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:15:47 Timp A0008 Cod 0 Puncte
19 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:16:69 Timp A0893 Cod 0 Puncte
20 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:21:05 Timp A0880 Cod 0 Puncte
21 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:25:36 Timp 1470 Cod 0 Puncte
22 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte

72. 400 metri spate (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 05:24:36 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 06:04:24 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 06:08:26 Timp A0019 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta NAVI 06:08:55 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Baleanu Andreea Steaua CSA 06:12:63 Timp 1812 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 06:23:46 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Mateicu Cristina Steaua CSA 06:33:79 Timp A0131 Cod 2 Puncte
8 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 06:41:59 Timp A0177 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 06:42:81 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Nita Andreea NAVI 06:44:30 Timp A0261 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ana Bucharest Sport Club 06:47:83 Timp A0017 Cod 0 Puncte
12 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 06:48:06 Timp A0058 Cod 0 Puncte
13 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 07:18:20 Timp A0463 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

73. 400 metri spate (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 05:39:10 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:40:95 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:50:99 Timp A0193 Cod 6 Puncte
4 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 05:58:55 Timp A0202 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 05:59:65 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 06:04:90 Timp A0107 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 06:13:40 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 07:02:97 Timp A0153 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0896 Cod 0 Puncte

74. 400 metri spate (13 ani) F

1 Marinescu Monica Steaua CSA 05:29:90 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 05:43:49 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 05:55:69 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 05:56:02 Timp A0046 Cod 5 Puncte

75. 400 metri spate (14 ani) F

1 Becheanu Teodora Median Bucuresti 06:09:95 Timp A0928 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0964 Cod 0 Puncte

76. 400 metri spate (15 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:27:36 Timp A0268 Cod 9 Puncte

85. 400 metri spate (12 ani) B

1 Stan Filip Performer 05:28:90 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Troanca Stefan CSS Dinamo 05:31:20 Timp A0220 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 05:37:16 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Toma Octavian Median Bucuresti 05:47:88 Timp A0218 Cod 5 Puncte
5 Hanta Codrin CSS Dinamo 05:55:68 Timp A0089 Cod 4 Puncte
6 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:56:88 Timp A0868 Cod 3 Puncte
7 Serban Bogdan NAVI 06:00:89 Timp A0194 Cod 2 Puncte
8 Vilcinschi Andrei NAVI 06:11:59 Timp 1248 Cod 1 Puncte
9 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 06:17:97 Timp A0054 Cod 0 Puncte
10 Rusen David CSS Dinamo 06:25:14 Timp A0841 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 06:27:22 Timp A0071 Cod 0 Puncte
12 Licu Albert NAVI 06:29:59 Timp A0876 Cod 0 Puncte
13 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 06:52:67 Timp A0150 Cod 0 Puncte
14 Andrei Razvan CSS Dinamo 06:56:66 Timp A0007 Cod 0 Puncte
15 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0190 Cod 0 Puncte

86. 400 metri spate (13 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 05:17:15 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 05:17:16 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Radu Ionut NAVI 05:20:80 Timp A0181 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 05:22:03 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 05:24:30 Timp A0165 Cod 4 Puncte
6 Tudose Vlad NAVI 05:29:34 Timp A0885 Cod 3 Puncte
7 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:31:94 Timp A0196 Cod 2 Puncte
8 Serban Mihai Denis NAVI 05:34:97 Timp A0195 Cod 1 Puncte
9 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 06:01:69 Timp A0860 Cod 0 Puncte
10 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 06:03:34 Timp A0120 Cod 0 Puncte
11 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 06:18:03 Timp A0893 Cod 0 Puncte
12 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 06:19:87 Timp A0142 Cod 0 Puncte
13 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 06:27:59 Timp A0119 Cod 0 Puncte
14 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 06:57:10 Timp 1470 Cod 0 Puncte
15 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0047 Cod 0 Puncte
16 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0148 Cod 0 Puncte

87. 400 metri spate (14 ani) B

1 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 05:13:29 Timp A0882 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:15:94 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 05:17:42 Timp A0886 Cod 6 Puncte
4 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:22:34 Timp A0853 Cod 5 Puncte
5 Baleanu Stefan Steaua CSA 06:05:13 Timp 1814 Cod 4 Puncte

88. 400 metri spate (15 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 05:01:62 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 05:21:99 Timp A0958 Cod 7 Puncte
3 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp A0997 Cod 0 Puncte

89. 400 metri spate (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 05:07:93 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 05:39:49 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:47:51 Timp A0948 Cod 6 Puncte
4 Zatreanu Adrian Colegiul "Emil Racovita" 06:09:37 Timp 1813 Cod 5 Puncte

92. 100 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:26:94 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa CSS Dinamo 01:30:81 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:34:17 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Nita Andreea NAVI 01:34:49 Timp A0261 Cod 5 Puncte
5 Bunea Rut Steaua CSA 01:36:73 Timp A0030 Cod 4 Puncte
6 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:37:70 Timp A0319 Cod 3 Puncte
7 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:37:75 Timp A0058 Cod 2 Puncte
8 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:37:87 Timp A0363 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Corina Steaua CSA 01:41:97 Timp A0613 Cod 0 Puncte
10 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:43:25 Timp A0780 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:43:50 Timp A0140 Cod 0 Puncte
12 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 01:45:67 Timp A0032 Cod 0 Puncte
13 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:51:16 Timp A0331 Cod 0 Puncte
14 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:52:22 Timp A0464 Cod 0 Puncte
15 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:54:19 Timp A0021 Cod 0 Puncte

93. 100 metri bras (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:21:34 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:26:75 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:27:50 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:28:83 Timp A0053 Cod 5 Puncte
5 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:45:94 Timp A0175 Cod 4 Puncte
6 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:47:19 Timp A0172 Cod 3 Puncte

94. 100 metri bras (12 ani) B

1 Stan Filip Performer 01:28:00 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Romas Catalin CSS Dinamo 01:33:26 Timp A0185 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:33:53 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Serban Bogdan NAVI 01:34:68 Timp A0194 Cod 5 Puncte
5 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:36:56 Timp A1065 Cod 4 Puncte
6 Badica Tudor CSS Dinamo 01:44:06 Timp A0011 Cod 3 Puncte
7 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:49:84 Timp A0858 Cod 2 Puncte
8 Zus Cristian Tenis Club 2000 01:51:85 Timp A0875 Cod 1 Puncte
9 Stanciu Eduard CSS Dinamo 01:52:77 Timp 1336 Cod 0 Puncte
10 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:53:34 Timp A0527 Cod 0 Puncte
11 Mircia Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0136 Cod 0 Puncte

95. 100 metri bras (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:31 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 01:21:88 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Serban Mihai Denis NAVI 01:25:22 Timp A0195 Cod 6 Puncte
4 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:34:25 Timp A0142 Cod 5 Puncte
5 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:38:62 Timp A0119 Cod 4 Puncte
6 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:52:30 Timp 1470 Cod 3 Puncte

100. 400 metri fluture (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 05:46:09 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 06:00:16 Timp A0231 Cod 7 Puncte

102. 400 metri fluture (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 05:45:35 Timp A0980 Cod 9 Puncte

109. 400 metri fluture (14 ani) B

1 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 05:49:75 Timp A0857 Cod 9 Puncte

110. 400 metri fluture (15 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 05:05:28 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 05:29:34 Timp A0944 Cod 7 Puncte
3 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 06:02:12 Timp A0957 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0946 Cod 0 Puncte

112. 400 metri fluture (17 ani) B

1 Vatasescu Andrei Olimpia Bucuresti 05:03:95 Timp 1815 Cod 9 Puncte