Rezultatele finale pentru Cupa de Toamna, copii 6-7-8-9 ani, Editia 2012

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Bogdan David Atack Team 00:44:69 Timp 1492 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru NAVI 00:44:76 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:48:15 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:48:36 Timp 1614 Cod 5 Puncte
5 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 00:52:90 Timp 1508 Cod 4 Puncte
6 Scortea Teofil NAVI 00:53:84 Timp 1332 Cod 3 Puncte
7 Popa Cristian Tenis Club 2000 00:55:29 Timp 1489 Cod 2 Puncte
8 Buru Teodor CSM Pitesti 00:55:55 Timp 1745 Cod 1 Puncte
9 Csendes Laszlo Igor Delfinul Bucuresti 00:56:72 Timp 1502 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Stefan GRC Campina 00:57:21 Timp 1673 Cod 0 Puncte
11 Pisoschi Matei Valeriu Tenis Club 2000 00:58:42 Timp 1474 Cod 0 Puncte
12 Istrate Luca Mihnea NAVI 01:01:21 Timp 1513 Cod 0 Puncte
13 Kayabasi Ersagun Median Bucuresti 01:01:72 Timp 1754 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Mihai Pescarusul Izvorani 01:03:38 Timp 1761 Cod 0 Puncte
15 Sandru Andrei CSM Pitesti 01:03:94 Timp 1751 Cod 0 Puncte
16 Neagu Tudor Cristian Andrei C S Intersport 2004 01:04:86 Timp 1455 Cod 0 Puncte
17 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:06:75 Timp 1698 Cod 0 Puncte
18 Rosu Marius NAVI 01:08:59 Timp 1515 Cod 0 Puncte
19 Iaschiu Andrei NAVI 01:08:65 Timp 1724 Cod 0 Puncte
20 Breazu Luca Ioan NAVI 01:10:42 Timp 1725 Cod 0 Puncte
21 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:11:90 Timp 1696 Cod 0 Puncte
22 Istrate Alexandru Energic L L Pitesti 01:13:03 Timp 1712 Cod 0 Puncte
23 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 01:15:33 Timp 1697 Cod 0 Puncte
24 Mirea Andrei Bucharest Sport Club 01:16:99 Timp 1758 Cod 0 Puncte
25 Zob Alexandru Mihai C.S. Toma's Ploiesti 01:20:39 Timp 1656 Cod 0 Puncte
26 Vasile Marius Stefan NAVI 01:20:75 Timp 1516 Cod 0 Puncte
27 Popescu Tudor Bucharest Sport Club 01:22:38 Timp 1759 Cod 0 Puncte
28 Tincoca Giuliano Energic L L Pitesti 01:34:31 Timp 1713 Cod 0 Puncte
29 Popa Matei CSM Pitesti 01:40:12 Timp 1746 Cod 0 Puncte
30 Gherghe Luca Andrei Bucharest Sport Club 01:42:74 Timp 1699 Cod 0 Puncte
31 Zorzoliu Radu Stefan Tenis Club 2000 01:45:41 Timp 1490 Cod 0 Puncte
32 Radu Alexandru Bucharest Sport Club 01:55:57 Timp 1760 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:39:88 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:39:97 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:40:04 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:41:15 Timp 1343 Cod 5 Puncte
5 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:42:25 Timp 1275 Cod 4 Puncte
6 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:44:01 Timp 1735 Cod 3 Puncte
7 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:44:12 Timp 1651 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Filip Andrei Performer 00:45:04 Timp 1672 Cod 1 Puncte
9 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 00:45:07 Timp A0828 Cod 0 Puncte
10 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:45:38 Timp A0829 Cod 0 Puncte
11 Stoica Emilian NAVI 00:45:46 Timp 1303 Cod 0 Puncte
12 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:09 Timp A0803 Cod 0 Puncte
13 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:47:90 Timp A0623 Cod 0 Puncte
14 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 00:48:00 Timp A0788 Cod 0 Puncte
15 Jianu Adrian Petru NAVI 00:48:37 Timp 1519 Cod 0 Puncte
16 Tabacu Dimitrie CSM Pitesti 00:48:63 Timp 1744 Cod 0 Puncte
17 Andronic Ionut Adrian Atack Team 00:48:71 Timp 1308 Cod 0 Puncte
18 Stoican Nicolae NAVI 00:49:09 Timp A0651 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 00:49:23 Timp 1497 Cod 0 Puncte
20 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:49:71 Timp A0272 Cod 0 Puncte
21 Andrei Luca Mihai NAVI 00:50:19 Timp 1377 Cod 0 Puncte
22 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:52:52 Timp A0797 Cod 0 Puncte
23 Ciripoiu David Andrei Tenis Club 2000 00:52:83 Timp 1483 Cod 0 Puncte
24 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:53:01 Timp 1456 Cod 0 Puncte
25 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:53:65 Timp 1375 Cod 0 Puncte
26 Malus Cristian Ionut Atack Team 00:55:36 Timp 1251 Cod 0 Puncte
27 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:55:92 Timp A1105 Cod 0 Puncte
28 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:56:01 Timp 1491 Cod 0 Puncte
29 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:56:78 Timp 1540 Cod 0 Puncte
30 Jugravu Darius CSS 1 Bucuresti 00:57:12 Timp 1638 Cod 0 Puncte
31 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:57:52 Timp 1404 Cod 0 Puncte
32 Constantin Adrian Renovatio S.C. 00:59:47 Timp 1795 Cod 0 Puncte
33 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:00:66 Timp 1703 Cod 0 Puncte
34 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 01:01:62 Timp 1434 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:01:85 Timp 1311 Cod 0 Puncte
36 Harabagiu George NAVI 01:02:65 Timp A0813 Cod 0 Puncte
37 Taut Alexandru Pescarusul Izvorani 01:03:55 Timp 1762 Cod 0 Puncte
38 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 01:04:10 Timp 1281 Cod 0 Puncte
39 Bogza Laurentiu Stefan NAVI 01:05:92 Timp 1520 Cod 0 Puncte
40 Filip Robert Bucharest Sport Club 01:06:53 Timp 1756 Cod 0 Puncte
41 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 01:06:86 Timp 1473 Cod 0 Puncte
42 Serban Andrei Tenis Club 2000 01:07:18 Timp 1777 Cod 0 Puncte
43 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 01:08:20 Timp 1702 Cod 0 Puncte
44 Zudor Eric Energic L L Pitesti 01:08:41 Timp 1715 Cod 0 Puncte
45 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:09:51 Timp 1506 Cod 0 Puncte
46 Popescu Victor Mihai NAVI 01:09:88 Timp 1727 Cod 0 Puncte
47 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:13:24 Timp 1310 Cod 0 Puncte
48 Voiculescu Damian Energic L L Pitesti 01:13:63 Timp 1714 Cod 0 Puncte
49 Dinuta Tudor Energic L L Pitesti 01:14:70 Timp 1716 Cod 0 Puncte
50 Dumitrica Vlad Energic L L Pitesti 01:24:30 Timp 1717 Cod 0 Puncte
51 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 01:31:09 Timp 1757 Cod 0 Puncte
52 Petroschke Nicholas Cruz Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1480 Cod 0 Puncte
53 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte
54 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 99:99:99 Timp 1728 Cod 0 Puncte
55 Chifor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1505 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:99 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:37:04 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:37:76 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:37:96 Timp A0278 Cod 5 Puncte
5 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:37:98 Timp A0998 Cod 4 Puncte
6 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:38:23 Timp A0800 Cod 3 Puncte
7 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:38:36 Timp 1201 Cod 2 Puncte
8 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:38:68 Timp A1016 Cod 1 Puncte
9 Anghel Darius Costin NAVI 00:38:72 Timp A0277 Cod 0 Puncte
10 Stan Matei Alexandru NAVI 00:38:81 Timp A0791 Cod 0 Puncte
11 Lungu Andrei NAVI 00:39:37 Timp A0280 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:39:87 Timp A1009 Cod 0 Puncte
13 Lapadat Cristian NAVI 00:39:92 Timp A0274 Cod 0 Puncte
14 Rosu Patrick Steaua CSA 00:40:08 Timp A1125 Cod 0 Puncte
15 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:40:48 Timp A0112 Cod 0 Puncte
16 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:40:61 Timp A0729 Cod 0 Puncte
17 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:40:74 Timp 1634 Cod 0 Puncte
18 Milodin Eduard Atack Team 00:41:49 Timp 1289 Cod 0 Puncte
19 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55 Timp A0722 Cod 0 Puncte
20 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:42:12 Timp 1396 Cod 0 Puncte
21 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:42:43 Timp 1364 Cod 0 Puncte
22 Popescu Vlad Renovatio S.C. 00:42:61 Timp 1692 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:42:72 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Petrache Darius NAVI 00:43:17 Timp 1641 Cod 0 Puncte
25 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:43:34 Timp 1449 Cod 0 Puncte
26 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:44:68 Timp A0378 Cod 0 Puncte
27 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:08 Timp A0380 Cod 0 Puncte
28 Doroghi David Renovatio S.C. 00:45:36 Timp 1690 Cod 0 Puncte
29 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:45:42 Timp 1446 Cod 0 Puncte
30 Scarlat Cris Adrian NAVI 00:46:13 Timp 1301 Cod 0 Puncte
31 Teianu Razvan CSM Pitesti 00:46:40 Timp 1740 Cod 0 Puncte
32 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 00:46:60 Timp 1302 Cod 0 Puncte
33 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 00:46:63 Timp 1683 Cod 0 Puncte
34 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:46:72 Timp 1543 Cod 0 Puncte
35 Costache Ionut GRC Campina 00:46:80 Timp 1679 Cod 0 Puncte
36 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:46:92 Timp 1741 Cod 0 Puncte
37 Turta Andrei Tenis Club 2000 00:47:03 Timp 1419 Cod 0 Puncte
38 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32 Timp A0725 Cod 0 Puncte
39 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:48:09 Timp 1373 Cod 0 Puncte
40 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:48:12 Timp 1685 Cod 0 Puncte
41 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:48:13 Timp 1412 Cod 0 Puncte
42 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 00:48:71 Timp A0531 Cod 0 Puncte
43 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 00:49:13 Timp 1482 Cod 0 Puncte
44 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:49:34 Timp 1401 Cod 0 Puncte
45 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:49:37 Timp 1448 Cod 0 Puncte
46 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:49:79 Timp 1639 Cod 0 Puncte
47 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:49:93 Timp 1394 Cod 0 Puncte
48 Leanca David Energic L L Pitesti 00:49:94 Timp 1545 Cod 0 Puncte
49 Toma Vlad NAVI 00:50:19 Timp A1133 Cod 0 Puncte
50 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64 Timp 1399 Cod 0 Puncte
51 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 00:50:85 Timp A0721 Cod 0 Puncte
52 Stan Stefan CS Free Style 00:51:68 Timp A0660 Cod 0 Puncte
53 Nikolov Samuil Swimming Club "ETAR" 00:52:26 Timp 1684 Cod 0 Puncte
54 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:52:80 Timp 1400 Cod 0 Puncte
55 Filat Mihai Bucharest Sport Club 00:53:25 Timp A0597 Cod 0 Puncte
56 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 00:53:50 Timp 1406 Cod 0 Puncte
57 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 00:53:70 Timp 1559 Cod 0 Puncte
58 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:53:88 Timp A0550 Cod 0 Puncte
59 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:54:65 Timp 1293 Cod 0 Puncte
60 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:54:78 Timp 1730 Cod 0 Puncte
61 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:35 Timp 1435 Cod 0 Puncte
62 Sutach Ionut Energic L L Pitesti 00:55:38 Timp 1719 Cod 0 Puncte
63 Popescu Rares Florin CSS Dinamo 00:55:51 Timp 1262 Cod 0 Puncte
64 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 00:55:75 Timp 1736 Cod 0 Puncte
65 Butuc Andrei Marius Cristian CSS Dinamo 00:55:88 Timp 1635 Cod 0 Puncte
66 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:56:23 Timp 1382 Cod 0 Puncte
67 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 00:56:52 Timp 1478 Cod 0 Puncte
68 Foea Andreas NAVI 00:56:66 Timp 1383 Cod 0 Puncte
69 Modrojan Alexandru CSM Pitesti 00:57:45 Timp 1743 Cod 0 Puncte
70 Rotaru Matei Pescarusul Izvorani 00:57:48 Timp 1763 Cod 0 Puncte
71 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 00:57:49 Timp 1415 Cod 0 Puncte
72 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 00:57:91 Timp 1646 Cod 0 Puncte
73 Hering Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:58:06 Timp 1628 Cod 0 Puncte
74 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 00:58:92 Timp 1709 Cod 0 Puncte
75 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 00:59:79 Timp A0727 Cod 0 Puncte
76 Dima Razvan Pescarusul Izvorani 00:59:80 Timp 1764 Cod 0 Puncte
77 Harsulescu Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:00:03 Timp 1413 Cod 0 Puncte
78 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:00:72 Timp A0724 Cod 0 Puncte
79 Lazar Bogdan Cristian Bucharest Sport Club 01:01:55 Timp 1707 Cod 0 Puncte
80 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:14 Timp 1416 Cod 0 Puncte
81 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:02:31 Timp 1444 Cod 0 Puncte
82 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 01:04:76 Timp 1708 Cod 0 Puncte
83 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:06:75 Timp 1652 Cod 0 Puncte
84 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 01:07:81 Timp 1691 Cod 0 Puncte
85 Cismasu Tiberiu CSS 1 Bucuresti 01:09:53 Timp 1737 Cod 0 Puncte
86 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:60 Timp 1625 Cod 0 Puncte
87 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:12:92 Timp 1718 Cod 0 Puncte
88 Dumitrescu Andrei Vladut Tenis Club 2000 01:13:82 Timp 1477 Cod 0 Puncte
89 Dumitrescu Octavian Nicolae Tenis Club 2000 01:22:57 Timp 1476 Cod 0 Puncte
90 Solomon Teodor Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0647 Cod 0 Puncte
91 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0382 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:34:25 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:34:36 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:80 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:35:27 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:35:31 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:35:85 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:35:86 Timp A0532 Cod 2 Puncte
8 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:36:10 Timp A0396 Cod 1 Puncte
9 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:36:23 Timp A0395 Cod 0 Puncte
10 Avram Matei Stefan NAVI 00:36:34 Timp A0574 Cod 0 Puncte
11 Morariu Luca Ioan NAVI 00:36:36 Timp A0296 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:36:63 Timp 1202 Cod 0 Puncte
13 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:36:68 Timp A0605 Cod 0 Puncte
14 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:36:77 Timp A0551 Cod 0 Puncte
15 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:37:11 Timp A0294 Cod 0 Puncte
16 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:42 Timp A0398 Cod 0 Puncte
17 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:37:69 Timp A0694 Cod 0 Puncte
18 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:37:73 Timp A0733 Cod 0 Puncte
19 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:37:91 Timp A0295 Cod 0 Puncte
20 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:38:06 Timp A0604 Cod 0 Puncte
21 Nica Radu Stefan NAVI 00:38:19 Timp A0288 Cod 0 Puncte
22 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:38:63 Timp A0538 Cod 0 Puncte
23 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:38:77 Timp A0399 Cod 0 Puncte
24 Meghea Dominic Andrei Performer 00:38:99 Timp A0610 Cod 0 Puncte
25 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:39:35 Timp A0782 Cod 0 Puncte
26 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:39:99 Timp 1304 Cod 0 Puncte
27 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:40:49 Timp A1038 Cod 0 Puncte
28 Lungu Alexandru GRC Campina 00:40:57 Timp 1687 Cod 0 Puncte
29 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:40:84 Timp A0387 Cod 0 Puncte
30 Dumitru Andrei Bogdan CSM Pitesti 00:41:51 Timp 1773 Cod 0 Puncte
31 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:41:84 Timp A1037 Cod 0 Puncte
32 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:41:96 Timp 1546 Cod 0 Puncte
33 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 00:42:16 Timp A1019 Cod 0 Puncte
34 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:42:80 Timp A0567 Cod 0 Puncte
35 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 00:42:94 Timp A1017 Cod 0 Puncte
36 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:42:94 Timp A0533 Cod 0 Puncte
37 Asprica Christian Median Bucuresti 00:43:10 Timp 1450 Cod 0 Puncte
38 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:14 Timp A0699 Cod 0 Puncte
39 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:20 Timp A0465 Cod 0 Puncte
40 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:43:22 Timp A0293 Cod 0 Puncte
41 Peter Arthur Cristian NAVI 00:43:28 Timp 1732 Cod 0 Puncte
42 Mansouri Dara David Cristian CSS 1 Bucuresti 00:43:30 Timp 1259 Cod 0 Puncte
43 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:43:32 Timp 1306 Cod 0 Puncte
44 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:43:67 Timp 1305 Cod 0 Puncte
45 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:43:75 Timp 1320 Cod 0 Puncte
46 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:44:42 Timp 1384 Cod 0 Puncte
47 Iacob Sebastian Mihai Atack Team 00:44:45 Timp 1688 Cod 0 Puncte
48 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:44:59 Timp A0386 Cod 0 Puncte
49 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:68 Timp A0701 Cod 0 Puncte
50 Nae Horatiu CSS Dinamo 00:44:92 Timp A0778 Cod 0 Puncte
51 Dumitru Calin Tenis Club 2000 00:45:14 Timp A0595 Cod 0 Puncte
52 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:45:55 Timp A0383 Cod 0 Puncte
53 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18 Timp A0704 Cod 0 Puncte
54 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:46:18 Timp 1335 Cod 0 Puncte
55 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:46:25 Timp 1257 Cod 0 Puncte
56 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:46:40 Timp 1381 Cod 0 Puncte
57 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 00:46:64 Timp A1140 Cod 0 Puncte
58 Vasilescu Ciprian Atack Team 00:47:02 Timp 1617 Cod 0 Puncte
59 Dragomir Ionut Bucharest Sport Club 00:47:08 Timp 1314 Cod 0 Puncte
60 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:47:96 Timp 1711 Cod 0 Puncte
61 Zinca Radu Gabriel Bucharest Sport Club 00:48:30 Timp 1710 Cod 0 Puncte
62 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 00:48:46 Timp A0575 Cod 0 Puncte
63 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49 Timp A0693 Cod 0 Puncte
64 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:55 Timp A0708 Cod 0 Puncte
65 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96 Timp A0703 Cod 0 Puncte
66 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:49:40 Timp A1012 Cod 0 Puncte
67 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:49:55 Timp A0695 Cod 0 Puncte
68 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 00:49:63 Timp A0208 Cod 0 Puncte
69 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:49:82 Timp A0705 Cod 0 Puncte
70 Vasiluta Robert Maximilian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:50 Timp A0715 Cod 0 Puncte
71 Serban Teodor CSS Dinamo 00:50:88 Timp 1290 Cod 0 Puncte
72 Serban Alexandru CSS Dinamo 00:51:22 Timp 1291 Cod 0 Puncte
73 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 00:52:29 Timp A1034 Cod 0 Puncte
74 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 00:52:46 Timp A0394 Cod 0 Puncte
75 Butufei Matei Pescarusul Izvorani 00:53:76 Timp 1768 Cod 0 Puncte
76 Tabacu Petru CSM Pitesti 00:54:33 Timp 1739 Cod 0 Puncte
77 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:54:35 Timp A0692 Cod 0 Puncte
78 Gheorghe Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17 Timp A0687 Cod 0 Puncte
79 Sohanu Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:59:51 Timp 1796 Cod 0 Puncte
80 Popescu Dan CSM Pitesti 00:59:97 Timp 1595 Cod 0 Puncte
81 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:00:34 Timp 1254 Cod 0 Puncte
82 Dracopol Razvan CSS 1 Bucuresti 01:02:02 Timp 1258 Cod 0 Puncte
83 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0702 Cod 0 Puncte
84 Stoica Cristian Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1391 Cod 0 Puncte
85 Chiriac Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1389 Cod 0 Puncte
86 Bratosin Alexandru Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 1769 Cod 0 Puncte
87 Matei Alexandru Lucas Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0730 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (6 ani) F

1 Otoiu Ana CSM Pitesti 00:43:81 Timp 1555 Cod 9 Puncte
2 Aslam Andra NAVI 00:47:00 Timp A0235 Cod 7 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:50:62 Timp 1510 Cod 6 Puncte
4 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:53:46 Timp 1511 Cod 5 Puncte
5 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 01:07:90 Timp 1640 Cod 4 Puncte
6 Lazar Simona Marina Tenis Club 2000 01:09:39 Timp 1485 Cod 3 Puncte
7 Dragomir Miruna CSM Pitesti 01:16:52 Timp 1750 Cod 2 Puncte
8 Matei Petra Dora Bucharest Sport Club 01:19:39 Timp 1797 Cod 1 Puncte
9 Oprea Maria Florentina NAVI 01:25:89 Timp 1723 Cod 0 Puncte
10 Taranu Cristina Bucharest Sport Club 01:26:50 Timp 1695 Cod 0 Puncte
11 Petrov Denisa Mihaela Bucharest Sport Club 01:32:19 Timp 1653 Cod 0 Puncte
12 Mahriu Elisa Maria C.S. Toma's Ploiesti 01:33:44 Timp 1738 Cod 0 Puncte
13 Tudor Eva Andreea Bucharest Sport Club 01:41:60 Timp 1694 Cod 0 Puncte
14 Craiu Ioana NAVI 99:99:99 Timp 1753 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (7 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:42:20 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:42:63 Timp A0236 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:43:02 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:43:49 Timp 1547 Cod 5 Puncte
5 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 00:45:79 Timp 1264 Cod 4 Puncte
6 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:47:29 Timp A0600 Cod 3 Puncte
7 Constantin Antonia Bucharest Sport Club 00:47:40 Timp 1774 Cod 2 Puncte
8 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:48:04 Timp A0802 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Ilinca NAVI 00:48:15 Timp A0811 Cod 0 Puncte
10 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:48:80 Timp 1276 Cod 0 Puncte
11 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:49:66 Timp A0238 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:49:96 Timp A1168 Cod 0 Puncte
13 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:51:31 Timp 1280 Cod 0 Puncte
14 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 00:51:31 Timp 1263 Cod 0 Puncte
15 Marina Hanna GRC Campina 00:51:87 Timp 1676 Cod 0 Puncte
16 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 00:53:15 Timp A0796 Cod 0 Puncte
17 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:53:29 Timp 1315 Cod 0 Puncte
18 Ciocirlan Maria Ruxandra Tenis Club 2000 00:55:86 Timp 1488 Cod 0 Puncte
19 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 00:56:10 Timp 1345 Cod 0 Puncte
20 Lazaroaia Ana GRC Campina 00:56:38 Timp 1677 Cod 0 Puncte
21 Popescu Teodora CSM Pitesti 00:57:86 Timp 1749 Cod 0 Puncte
22 Neagoe Ioana Teodora C.S. - I.B.M. 00:58:86 Timp 1755 Cod 0 Puncte
23 Marin Ioana NAVI 00:59:27 Timp 1524 Cod 0 Puncte
24 Cotruta Smaranda Maria Renovatio S.C. 00:59:69 Timp 1689 Cod 0 Puncte
25 Dragan Sonia GRC Campina 01:01:11 Timp 1675 Cod 0 Puncte
26 Titiriga Daria Nicoleta CS Free Style 01:04:67 Timp 1274 Cod 0 Puncte
27 Stoian Doria GRC Campina 01:05:02 Timp 1674 Cod 0 Puncte
28 Cobianu Denisa GRC Campina 01:18:16 Timp 1678 Cod 0 Puncte
29 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 01:28:85 Timp 1701 Cod 0 Puncte
30 Grigorescu Diana Elena NAVI 99:99:99 Timp 1752 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (8 ani) F

1 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:37:11 Timp A0343 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:38:01 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:38:10 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:37 Timp A0242 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:38:50 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Club Daimon 00:39:87 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Ilie Bianca Maria NAVI 00:40:44 Timp A0244 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:40:99 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Ioana Daria Maria NAVI 00:42:38 Timp 1300 Cod 0 Puncte
10 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:43:22 Timp 1619 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Sara Maria CSS Dinamo 00:43:76 Timp A0822 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:46:49 Timp 1390 Cod 0 Puncte
13 Banescu Bianca Steaua CSA 00:48:24 Timp 1441 Cod 0 Puncte
14 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:49:55 Timp 1438 Cod 0 Puncte
15 Popescu Victoria Energic L L Pitesti 00:50:16 Timp 1720 Cod 0 Puncte
16 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 00:50:28 Timp 1398 Cod 0 Puncte
17 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:50:83 Timp 1452 Cod 0 Puncte
18 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:50:86 Timp 1409 Cod 0 Puncte
19 Stanica Maria Bucharest Sport Club 00:51:67 Timp 1705 Cod 0 Puncte
20 Tarabega Anca Maria NAVI 00:52:29 Timp 1379 Cod 0 Puncte
21 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:52:29 Timp A0663 Cod 0 Puncte
22 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:52:67 Timp A1011 Cod 0 Puncte
23 Ursuleanu Mihaela GRC Campina 00:52:93 Timp 1680 Cod 0 Puncte
24 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:52:99 Timp A0668 Cod 0 Puncte
25 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:57:50 Timp A0666 Cod 0 Puncte
26 Gorgan Delia GRC Campina 00:57:95 Timp 1681 Cod 0 Puncte
27 Vintila Alessia Roberta CSS 1 Bucuresti 00:58:04 Timp 1395 Cod 0 Puncte
28 Popaiacu Diadra CSM Pitesti 01:00:50 Timp 1748 Cod 0 Puncte
29 Scripcariu Tecla Pescarusul Izvorani 01:00:62 Timp 1765 Cod 0 Puncte
30 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:01:04 Timp A0664 Cod 0 Puncte
31 Postoroanca Anisia Elena NAVI 01:01:57 Timp 1644 Cod 0 Puncte
32 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 01:04:05 Timp 1403 Cod 0 Puncte
33 Mitelut Ana NAVI 01:04:80 Timp 1729 Cod 0 Puncte
34 Mateian Carina Miruna Bucharest Sport Club 01:05:10 Timp 1706 Cod 0 Puncte
35 Ilie Daria Nicola Tenis Club 2000 01:05:65 Timp 1647 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:06:65 Timp 1612 Cod 0 Puncte
37 Stoica Anca Median Bucuresti 01:07:49 Timp 1371 Cod 0 Puncte
38 Filipescu Teodora Performer 01:25:32 Timp 1734 Cod 0 Puncte
39 Gavrila Ana Maria Tenis Club 2000 01:40:05 Timp 1779 Cod 0 Puncte
40 Silisteanu Ecaterina CS Free Style 99:99:99 Timp 1346 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:34:86 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96 Timp A0676 Cod 7 Puncte
3 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:97 Timp A0348 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:37:50 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:37:54 Timp A0344 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Maria NAVI 00:37:60 Timp A0252 Cod 2 Puncte
8 Colcer Catalina NAVI 00:38:03 Timp A0253 Cod 1 Puncte
9 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:38:13 Timp A0768 Cod 0 Puncte
10 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:38:13 Timp 1182 Cod 0 Puncte
11 Chita Andreea CSM Pitesti 00:38:24 Timp 1197 Cod 0 Puncte
12 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:38:44 Timp A0618 Cod 0 Puncte
13 Scortea Ecaterina NAVI 00:38:47 Timp A0247 Cod 0 Puncte
14 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:38:83 Timp A0739 Cod 0 Puncte
15 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:38:90 Timp A0245 Cod 0 Puncte
16 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:39:11 Timp A0345 Cod 0 Puncte
17 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:14 Timp A0681 Cod 0 Puncte
18 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:40:39 Timp A0251 Cod 0 Puncte
19 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:40:65 Timp A0784 Cod 0 Puncte
20 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:40:93 Timp A0568 Cod 0 Puncte
21 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:41:31 Timp A0436 Cod 0 Puncte
22 Duta Letitia Maria Tenis Club 2000 00:42:87 Timp 1780 Cod 0 Puncte
23 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:23 Timp A0670 Cod 0 Puncte
24 Cortea Maria Energic L L Pitesti 00:44:78 Timp 1549 Cod 0 Puncte
25 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:46:73 Timp 1253 Cod 0 Puncte
26 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:47:66 Timp A0581 Cod 0 Puncte
27 Bratu Stefania Tenis Club 2000 00:48:03 Timp 1557 Cod 0 Puncte
28 Alexandru Anca CSM Pitesti 00:48:82 Timp 1747 Cod 0 Puncte
29 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:48:97 Timp A0673 Cod 0 Puncte
30 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:49:31 Timp A0683 Cod 0 Puncte
31 Dumitrache Maria Pescarusul Izvorani 00:50:57 Timp 1767 Cod 0 Puncte
32 Damian Ana GRC Campina 00:50:89 Timp 1682 Cod 0 Puncte
33 Iordache Andreea Diana NAVI 00:51:53 Timp 1731 Cod 0 Puncte
34 Neagoe Maria Luciana C.S. - I.B.M. 00:53:08 Timp 1623 Cod 0 Puncte
35 Dorcea Flavia Performer 00:53:52 Timp 1733 Cod 0 Puncte
36 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:54:74 Timp A0671 Cod 0 Puncte
37 Visalon Simona Colegiul "Emil Racovita" 00:56:60 Timp 1772 Cod 0 Puncte
38 Popa Madalina Elena NAVI 00:56:80 Timp 1309 Cod 0 Puncte
39 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10 Timp A0685 Cod 0 Puncte
40 Olteanu Stefania Energic L L Pitesti 00:59:91 Timp 1548 Cod 0 Puncte
41 Savin Catalina Median Bucuresti 01:01:29 Timp 1631 Cod 0 Puncte
42 Cimpeanu Teodora Giuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:07:00 Timp A0669 Cod 0 Puncte
43 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:07:92 Timp 1613 Cod 0 Puncte
44 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1322 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (6 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 01:04:12 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru NAVI 01:04:51 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 01:04:97 Timp 1492 Cod 6 Puncte
4 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 01:06:14 Timp 1508 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Stefan GRC Campina 01:07:71 Timp 1673 Cod 4 Puncte
6 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 01:08:56 Timp 1614 Cod 3 Puncte
7 Scortea Teofil NAVI 01:09:99 Timp 1332 Cod 2 Puncte
8 Popa Cristian Tenis Club 2000 01:10:18 Timp 1489 Cod 1 Puncte
9 Istrate Luca Mihnea NAVI 01:10:49 Timp 1513 Cod 0 Puncte
10 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:19:21 Timp 1696 Cod 0 Puncte
11 Neagu Tudor Cristian Andrei C S Intersport 2004 01:27:42 Timp 1455 Cod 0 Puncte
12 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:27:54 Timp 1698 Cod 0 Puncte
13 Popescu Tudor Bucharest Sport Club 01:32:68 Timp 1759 Cod 0 Puncte
14 Ciutacu Mihnea Andrei Median Bucuresti 01:36:16 Timp 1721 Cod 0 Puncte
15 Tudor Luigi Nicolas Bucharest Sport Club 01:55:31 Timp 1697 Cod 0 Puncte
16 Gherghe Luca Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1699 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (7 ani) B

1 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:53:55 Timp 1297 Cod 9 Puncte
2 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:54:43 Timp 1275 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:55:54 Timp 1556 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Club Daimon 00:55:99 Timp A0808 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:56:98 Timp A1124 Cod 4 Puncte
6 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 00:57:96 Timp 1343 Cod 3 Puncte
7 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:58:30 Timp 1735 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:59:33 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:59:34 Timp 1651 Cod 0 Puncte
10 Panev Lubomir Swimming Club "ETAR" 00:59:88 Timp 1540 Cod 0 Puncte
11 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 01:00:39 Timp A0829 Cod 0 Puncte
12 Taut Alexandru Pescarusul Izvorani 01:01:67 Timp 1762 Cod 0 Puncte
13 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 01:02:14 Timp A0828 Cod 0 Puncte
14 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:02:38 Timp 1456 Cod 0 Puncte
15 Balanescu Filip Andrei Performer 01:02:47 Timp 1672 Cod 0 Puncte
16 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 01:04:67 Timp 1497 Cod 0 Puncte
17 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:06:26 Timp A0623 Cod 0 Puncte
18 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:07:89 Timp A0803 Cod 0 Puncte
19 Andrei Luca Mihai NAVI 01:08:39 Timp 1377 Cod 0 Puncte
20 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 01:08:73 Timp A0797 Cod 0 Puncte
21 Stoican Nicolae NAVI 01:09:37 Timp A0651 Cod 0 Puncte
22 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:10:41 Timp A0788 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:11:02 Timp 1311 Cod 0 Puncte
24 Jianu Adrian Petru NAVI 01:11:94 Timp 1519 Cod 0 Puncte
25 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 01:16:13 Timp 1434 Cod 0 Puncte
26 Harabagiu George NAVI 01:17:03 Timp A0813 Cod 0 Puncte
27 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 01:17:05 Timp 1506 Cod 0 Puncte
28 Constantin Adrian Renovatio S.C. 01:17:45 Timp 1795 Cod 0 Puncte
29 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:17:75 Timp 1703 Cod 0 Puncte
30 Jugravu Darius CSS 1 Bucuresti 01:18:31 Timp 1638 Cod 0 Puncte
31 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 01:18:45 Timp 1281 Cod 0 Puncte
32 Craciun David Stefan Bucharest Sport Club 01:19:06 Timp 1702 Cod 0 Puncte
33 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:19:36 Timp A0272 Cod 0 Puncte
34 Malus Cristian Ionut Atack Team 01:27:40 Timp 1251 Cod 0 Puncte
35 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:28:12 Timp 1310 Cod 0 Puncte
36 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:30:56 Timp A1105 Cod 0 Puncte
37 Filip Robert Bucharest Sport Club 01:37:34 Timp 1756 Cod 0 Puncte
38 Oncescu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1757 Cod 0 Puncte
39 Chifor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1505 Cod 0 Puncte
40 Toma David Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1704 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (8 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:45:07 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:45:74 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:00 Timp A0376 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:53:68 Timp A0278 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:54:12 Timp A1009 Cod 4 Puncte
6 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:92 Timp A0722 Cod 3 Puncte
7 Doroghi David Renovatio S.C. 00:55:03 Timp 1690 Cod 2 Puncte
8 Rosu Patrick Steaua CSA 00:55:25 Timp A1125 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 00:55:40 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:55:40 Timp A0112 Cod 0 Puncte
11 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:55:66 Timp A0380 Cod 0 Puncte
12 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:55:78 Timp 1201 Cod 0 Puncte
13 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81 Timp 1394 Cod 0 Puncte
14 Lungu Andrei NAVI 00:56:47 Timp A0280 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:57:07 Timp A0729 Cod 0 Puncte
16 Anghel Darius Costin NAVI 00:57:26 Timp A0277 Cod 0 Puncte
17 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:57:34 Timp 1446 Cod 0 Puncte
18 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:57:86 Timp A0840 Cod 0 Puncte
19 Costache Ionut GRC Campina 00:57:97 Timp 1679 Cod 0 Puncte
20 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:58:07 Timp 1742 Cod 0 Puncte
21 Petrache Darius NAVI 00:58:35 Timp 1641 Cod 0 Puncte
22 Stoev Anton Swimming Club "ETAR" 00:58:99 Timp 1685 Cod 0 Puncte
23 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei NAVI 00:59:19 Timp 1730 Cod 0 Puncte
24 Milodin Eduard Atack Team 00:59:29 Timp 1289 Cod 0 Puncte
25 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:59:38 Timp A1016 Cod 0 Puncte
26 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:59:42 Timp 1449 Cod 0 Puncte
27 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 00:59:50 Timp 1415 Cod 0 Puncte
28 Lapadat Cristian NAVI 01:00:78 Timp A0274 Cod 0 Puncte
29 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:00:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte
30 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 01:01:44 Timp 1364 Cod 0 Puncte
31 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 01:01:47 Timp 1543 Cod 0 Puncte
32 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 01:01:55 Timp A0998 Cod 0 Puncte
33 Arsenie Mircea Erik NAVI 01:01:64 Timp 1373 Cod 0 Puncte
34 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 01:01:95 Timp 1482 Cod 0 Puncte
35 Foea Andreas NAVI 01:02:30 Timp 1383 Cod 0 Puncte
36 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:02:38 Timp 1382 Cod 0 Puncte
37 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:02:44 Timp A0721 Cod 0 Puncte
38 Nikolov Samuil Swimming Club "ETAR" 01:02:44 Timp 1684 Cod 0 Puncte
39 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:02:54 Timp 1412 Cod 0 Puncte
40 Toma Vlad NAVI 01:02:67 Timp A1133 Cod 0 Puncte
41 Marinescu Alex Ionut C.S. Toma's Ploiesti 01:02:86 Timp 1654 Cod 0 Puncte
42 Popescu Vlad Renovatio S.C. 01:03:34 Timp 1692 Cod 0 Puncte
43 Comendant Mihai Bucharest Sport Club 01:03:57 Timp 1302 Cod 0 Puncte
44 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:03:83 Timp 1435 Cod 0 Puncte
45 Iacob Mihai CSM Pitesti 01:04:29 Timp 1741 Cod 0 Puncte
46 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:04:58 Timp 1448 Cod 0 Puncte
47 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:04:69 Timp 1301 Cod 0 Puncte
48 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:04:88 Timp A0725 Cod 0 Puncte
49 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:05:10 Timp A0597 Cod 0 Puncte
50 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 01:05:67 Timp 1396 Cod 0 Puncte
51 Teianu Razvan CSM Pitesti 01:06:06 Timp 1740 Cod 0 Puncte
52 Stan Stefan CS Free Style 01:06:13 Timp A0660 Cod 0 Puncte
53 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:06:17 Timp A0550 Cod 0 Puncte
54 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:07:07 Timp A0724 Cod 0 Puncte
55 Valachev Aleksandar Swimming Club "ETAR" 01:07:18 Timp 1683 Cod 0 Puncte
56 Cojocaru Andrei Bucharest Sport Club 01:07:64 Timp 1406 Cod 0 Puncte
57 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:75 Timp 1401 Cod 0 Puncte
58 Neagu Razvan CSS 1 Bucuresti 01:09:43 Timp 1736 Cod 0 Puncte
59 Leanca David Energic L L Pitesti 01:09:61 Timp 1545 Cod 0 Puncte
60 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:09:63 Timp A0378 Cod 0 Puncte
61 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 01:09:89 Timp 1559 Cod 0 Puncte
62 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:10:21 Timp 1652 Cod 0 Puncte
63 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:10:86 Timp 1400 Cod 0 Puncte
64 Botezatu Adrian Energic L L Pitesti 01:11:32 Timp 1718 Cod 0 Puncte
65 Ghile Dragos CSS Dinamo 01:11:32 Timp 1634 Cod 0 Puncte
66 Grigoras Vlad Andrei CS Free Style 01:11:42 Timp A0531 Cod 0 Puncte
67 Taranu Andrei Bucharest Sport Club 01:11:74 Timp 1708 Cod 0 Puncte
68 Rotaru Matei Pescarusul Izvorani 01:13:28 Timp 1763 Cod 0 Puncte
69 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 01:14:94 Timp A0727 Cod 0 Puncte
70 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 01:15:23 Timp 1293 Cod 0 Puncte
71 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:25 Timp 1399 Cod 0 Puncte
72 Lupas-Ticu Ianis David Renovatio S.C. 01:17:51 Timp 1691 Cod 0 Puncte
73 Popescu Rares Florin CSS Dinamo 01:18:32 Timp 1262 Cod 0 Puncte
74 Butuc Andrei Marius Cristian CSS Dinamo 01:20:53 Timp 1635 Cod 0 Puncte
75 Lazar Bogdan Cristian Bucharest Sport Club 01:20:77 Timp 1707 Cod 0 Puncte
76 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:23:95 Timp 1639 Cod 0 Puncte
77 Cismasu Tiberiu CSS 1 Bucuresti 01:25:72 Timp 1737 Cod 0 Puncte
78 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0382 Cod 0 Puncte
79 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1646 Cod 0 Puncte
80 Solomon Teodor Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0647 Cod 0 Puncte
81 Turta Andrei Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1419 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (9 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:72 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:43:81 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:44:50 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:46:23 Timp A0551 Cod 5 Puncte
5 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:46:37 Timp A0733 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:47:05 Timp A0566 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:47:52 Timp A0325 Cod 2 Puncte
8 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:47:93 Timp A0395 Cod 1 Puncte
9 Meghea Dominic Andrei Performer 00:48:80 Timp A0610 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:49:20 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:49:65 Timp A0295 Cod 0 Puncte
12 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:49:90 Timp A0565 Cod 0 Puncte
13 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:97 Timp A0396 Cod 0 Puncte
14 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:50:45 Timp A1037 Cod 0 Puncte
15 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:50:68 Timp A0294 Cod 0 Puncte
16 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:51:17 Timp A0384 Cod 0 Puncte
17 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:51:52 Timp A0532 Cod 0 Puncte
18 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:51:88 Timp A0567 Cod 0 Puncte
19 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:94 Timp A0699 Cod 0 Puncte
20 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:52:32 Timp 1202 Cod 0 Puncte
21 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:52:73 Timp A0604 Cod 0 Puncte
22 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:52:74 Timp A0694 Cod 0 Puncte
23 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:52:91 Timp A1038 Cod 0 Puncte
24 Secarin Robert Energic L L Pitesti 00:52:97 Timp 1546 Cod 0 Puncte
25 Morariu Luca Ioan NAVI 00:53:11 Timp A0296 Cod 0 Puncte
26 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:53:54 Timp 1304 Cod 0 Puncte
27 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:53:61 Timp A0538 Cod 0 Puncte
28 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:53:92 Timp A0465 Cod 0 Puncte
29 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:54:01 Timp A0398 Cod 0 Puncte
30 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:54:46 Timp A0385 Cod 0 Puncte
31 Badica Mihnea Bucharest Sport Club 00:54:67 Timp A0575 Cod 0 Puncte
32 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:55:14 Timp A0533 Cod 0 Puncte
33 Nica Radu Stefan NAVI 00:55:54 Timp A0288 Cod 0 Puncte
34 Dumitru Andrei Bogdan CSM Pitesti 00:56:63 Timp 1773 Cod 0 Puncte
35 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87 Timp A0703 Cod 0 Puncte
36 Peter Arthur Cristian NAVI 00:57:00 Timp 1732 Cod 0 Puncte
37 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:57:41 Timp 1711 Cod 0 Puncte
38 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:57:45 Timp A0782 Cod 0 Puncte
39 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:57:47 Timp A0383 Cod 0 Puncte
40 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:57:75 Timp 1381 Cod 0 Puncte
41 Dracopol Razvan CSS 1 Bucuresti 00:58:24 Timp 1258 Cod 0 Puncte
42 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:58:27 Timp A0693 Cod 0 Puncte
43 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40 Timp A0705 Cod 0 Puncte
44 Asprica Christian Median Bucuresti 00:59:41 Timp 1450 Cod 0 Puncte
45 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:59:79 Timp 1305 Cod 0 Puncte
46 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:59:87 Timp A0293 Cod 0 Puncte
47 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 00:59:89 Timp 1320 Cod 0 Puncte
48 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:00:34 Timp A0386 Cod 0 Puncte
49 Matei Alexandru Lucas Colegiul "Emil Racovita" 01:00:39 Timp A0730 Cod 0 Puncte
50 Lungu Alexandru GRC Campina 01:00:84 Timp 1687 Cod 0 Puncte
51 Butufei Matei Pescarusul Izvorani 01:01:00 Timp 1768 Cod 0 Puncte
52 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 01:01:47 Timp A1019 Cod 0 Puncte
53 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 01:01:52 Timp A1140 Cod 0 Puncte
54 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:01:59 Timp A0704 Cod 0 Puncte
55 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:01:94 Timp A0692 Cod 0 Puncte
56 Dumitru Calin Tenis Club 2000 01:02:49 Timp A0595 Cod 0 Puncte
57 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:02:60 Timp A0695 Cod 0 Puncte
58 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:67 Timp A0708 Cod 0 Puncte
59 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:03:04 Timp 1306 Cod 0 Puncte
60 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:03:51 Timp A0387 Cod 0 Puncte
61 Zinca Radu Gabriel Bucharest Sport Club 01:03:59 Timp 1710 Cod 0 Puncte
62 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 01:03:82 Timp 1335 Cod 0 Puncte
63 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:03:89 Timp 1254 Cod 0 Puncte
64 Paunoiu Dimitrie Ianis Energic L L Pitesti 01:04:08 Timp A1017 Cod 0 Puncte
65 Preda Stefan Cristian Energic L L Pitesti 01:04:09 Timp A0208 Cod 0 Puncte
66 Nae Horatiu CSS Dinamo 01:04:58 Timp A0778 Cod 0 Puncte
67 Serban Alexandru CSS Dinamo 01:05:97 Timp 1291 Cod 0 Puncte
68 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:07:22 Timp A1012 Cod 0 Puncte
69 Iacob Sebastian Mihai Atack Team 01:08:18 Timp 1688 Cod 0 Puncte
70 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:08:48 Timp A1034 Cod 0 Puncte
71 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 01:08:67 Timp A0394 Cod 0 Puncte
72 Csaki David CSS 1 Bucuresti 01:09:51 Timp 1257 Cod 0 Puncte
73 Chiriac Stefan Bucharest Sport Club 01:10:02 Timp 1389 Cod 0 Puncte
74 Vasiluta Robert Maximilian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:85 Timp A0715 Cod 0 Puncte
75 Mansouri Dara David Cristian CSS 1 Bucuresti 01:11:28 Timp 1259 Cod 0 Puncte
76 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:94 Timp A0701 Cod 0 Puncte
77 Dragomir Ionut Bucharest Sport Club 01:14:86 Timp 1314 Cod 0 Puncte
78 Serban Teodor CSS Dinamo 01:20:68 Timp 1290 Cod 0 Puncte