Rezultatele finale pentru Cupa MB Distribution OPEN 7-16 ani, Editia 2012

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 01:14:66 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:15:28 Timp 1590 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 01:15:66 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:17:09 Timp A0073 Cod 5 Puncte
5 Boboc Razvan CSM Pitesti 01:18:89 Timp 1790 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:19:20 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Stan Filip Performer 01:19:45 Timp A0201 Cod 2 Puncte
8 Toma Octavian Median Bucuresti 01:20:37 Timp A0218 Cod 1 Puncte
9 Coman Adrian CSM Pitesti 01:20:97 Timp 1204 Cod 0 Puncte
10 Licu Albert NAVI 01:21:16 Timp A0876 Cod 0 Puncte
11 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:21:27 Timp A0023 Cod 0 Puncte
12 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:21:78 Timp 1227 Cod 0 Puncte
13 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:22:85 Timp A0089 Cod 0 Puncte
14 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:24:38 Timp A0054 Cod 0 Puncte
15 Romas Catalin CSS Dinamo 01:25:92 Timp A0185 Cod 0 Puncte
16 Rusen David CSS Dinamo 01:25:97 Timp A0841 Cod 0 Puncte
17 Serban Bogdan NAVI 01:28:11 Timp A0194 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:31:14 Timp A1074 Cod 0 Puncte
19 Eremia Alexandru Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1065 Cod 0 Puncte

2. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:04:94 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:08:61 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:62 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Tudose Vlad NAVI 01:09:33 Timp A0885 Cod 5 Puncte
5 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:10 Timp A0891 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 01:10:11 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:10:63 Timp 1599 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:14:41 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:21:11 Timp A0001 Cod 0 Puncte
10 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:27:78 Timp A0207 Cod 0 Puncte
11 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:28:70 Timp A0120 Cod 0 Puncte
12 Grijincu Robert Median Bucuresti 01:33:09 Timp A1166 Cod 0 Puncte
13 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte

3. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:02:59 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Neama Raul C S LUNA Brasov 01:04:25 Timp 1792 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:06:23 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Spinu Cosmin C S LUNA Brasov 01:08:07 Timp 1586 Cod 5 Puncte
5 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:09:56 Timp A1084 Cod 4 Puncte
6 Golovca Valentin Steaua CSA 01:11:70 Timp A0846 Cod 3 Puncte
7 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:12:45 Timp A0852 Cod 2 Puncte
8 Iordachescu Sergiu Dinamo Bucuresti 01:13:07 Timp A0887 Cod 1 Puncte
9 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:13:72 Timp A0882 Cod 0 Puncte
10 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:14:06 Timp A1072 Cod 0 Puncte
11 Glod Ionut Liceul Sportiv Bacau 01:14:96 Timp 1568 Cod 0 Puncte
12 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:16:33 Timp A0862 Cod 0 Puncte
13 Lungu Horia C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 1791 Cod 0 Puncte

4. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 01:01:71 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 01:02:81 Timp A0956 Cod 7 Puncte
3 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:03:62 Timp 1209 Cod 6 Puncte
4 Scarlat Bogdan CSM Pitesti 01:04:58 Timp 1208 Cod 5 Puncte
5 Simion Vlad Cristian NAVI 01:05:51 Timp A0313 Cod 4 Puncte
6 Morosanu Bogdan CSM Pitesti 01:07:82 Timp 1243 Cod 3 Puncte

5. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 01:00:61 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Barbu Eduard CSM Pitesti 01:01:00 Timp 1246 Cod 7 Puncte
3 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 01:02:88 Timp A0992 Cod 6 Puncte
4 Anghel Mihai Steaua CSA 01:04:40 Timp A1073 Cod 5 Puncte
5 Cusmir Radu Steaua CSA 01:07:21 Timp A0906 Cod 4 Puncte

6. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:17:26 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:21:46 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Stan Denisa CSS Dinamo 01:23:07 Timp A0648 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea NAVI 01:25:78 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:27:78 Timp A0367 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 01:27:83 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:28:22 Timp 1210 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:29:07 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:29:77 Timp 1211 Cod 0 Puncte
10 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:33:89 Timp A0319 Cod 0 Puncte
11 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:37:67 Timp A0363 Cod 0 Puncte
12 Nita Andreea NAVI 01:41:28 Timp A0261 Cod 0 Puncte
13 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 01:45:02 Timp A0032 Cod 0 Puncte
14 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:45:65 Timp A0750 Cod 0 Puncte
15 Rusu Roberta NAVI 99:99:99 Timp A0640 Cod 0 Puncte

7. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:14:45 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:17:52 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:17:78 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:21:86 Timp A0202 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:23:69 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:35:06 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Georgescu Laura NAVI 01:40:05 Timp 1339 Cod 2 Puncte
8 Meghea Alexandra Maria Performer 01:43:88 Timp 1167 Cod 1 Puncte

8. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Scarlatescu Sabrina CSM Pitesti 01:13:66 Timp 1213 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 01:14:21 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Steaua CSA 01:14:38 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Nae Andreea CSM Pitesti 01:14:75 Timp 1214 Cod 5 Puncte
5 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 01:14:86 Timp 1569 Cod 4 Puncte
6 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:15:20 Timp A1097 Cod 3 Puncte
7 Stoica Elena NAVI 01:15:76 Timp A0209 Cod 2 Puncte
8 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54 Timp A0046 Cod 1 Puncte
9 Belu Alexandra Energic L L Pitesti 01:28:15 Timp 1604 Cod 0 Puncte
10 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0163 Cod 0 Puncte

9. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 01:08:84 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Andrei Andreea Energic L L Pitesti 01:11:01 Timp 1605 Cod 7 Puncte
3 Radu Alexandra C S Farul Constanta 01:11:72 Timp A0943 Cod 6 Puncte
3 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:11:72 Timp A0267 Cod 6 Puncte
4 Lavic Diana Steaua CSA 01:12:24 Timp A0900 Cod 5 Puncte
5 Bocan Beatrice Steaua CSA 01:16:40 Timp A0962 Cod 4 Puncte
6 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:24:95 Timp A1070 Cod 3 Puncte

10. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 01:09:31 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Ungureanu Karina CSM Pitesti 01:14:65 Timp 1242 Cod 7 Puncte
3 Coteanu Madalina Cristina Liceul Sportiv Bacau 01:14:94 Timp 1783 Cod 6 Puncte
4 Vijan Alexandra CSM Pitesti 01:15:67 Timp 1241 Cod 5 Puncte
5 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:15:90 Timp A0268 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:20:48 Timp A0982 Cod 3 Puncte

11. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 01:07:25 Timp A0950 Cod 9 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 01:08:00 Timp A0908 Cod 7 Puncte
3 Raduta Bianca CSM Pitesti 01:08:36 Timp 1244 Cod 6 Puncte
4 Dansorean Ioana Steaua CSA 01:11:67 Timp 1579 Cod 5 Puncte

12. 50 metri liber (9 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:34:76 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:35:21 Timp 1789 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:35:22 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:41 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:78 Timp A0396 Cod 4 Puncte
6 Morariu Luca Ioan NAVI 00:35:95 Timp A0296 Cod 3 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:36:01 Timp A0385 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:36:23 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:36:32 Timp A0532 Cod 0 Puncte
10 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:36:41 Timp A0395 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:36:59 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:36:89 Timp A0733 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:36:96 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp A0694 Cod 0 Puncte
15 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:37:54 Timp A0294 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:38:00 Timp A0551 Cod 0 Puncte
17 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:38:23 Timp 1304 Cod 0 Puncte
18 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:38:24 Timp 1231 Cod 0 Puncte
19 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:38:30 Timp A0782 Cod 0 Puncte
20 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:38:36 Timp A0295 Cod 0 Puncte
21 Meghea Dominic Andrei Performer 00:38:42 Timp A0610 Cod 0 Puncte
22 Nica Radu Stefan NAVI 00:38:83 Timp A0288 Cod 0 Puncte
23 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:39:43 Timp A0399 Cod 0 Puncte
24 Vlaicu Vlad CSM Pitesti 00:40:03 Timp 1236 Cod 0 Puncte
25 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:43:29 Timp A0387 Cod 0 Puncte
26 Vijan Stefan CSM Pitesti 00:44:62 Timp 1786 Cod 0 Puncte
27 Tuca Dragos Andrei CSM Pitesti 00:46:97 Timp 1787 Cod 0 Puncte
28 Ratea Laurentiu CSM Pitesti 00:52:43 Timp 1785 Cod 0 Puncte
29 Asprica Christian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1450 Cod 0 Puncte
30 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0384 Cod 0 Puncte
31 Dinica Ionut Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1012 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:29:51 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei NAVI 00:31:59 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:32:21 Timp A0306 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:32:28 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:33:00 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Hriscu Dragos Alexandru Liceul Sportiv Bacau 00:33:28 Timp 1542 Cod 3 Puncte
7 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:33:37 Timp A1057 Cod 2 Puncte
8 Gheorghita Andrei C S LUNA Brasov 00:33:51 Timp 1422 Cod 1 Puncte
9 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:34:28 Timp A0408 Cod 0 Puncte
10 Roceanu Andrei NAVI 00:34:36 Timp A0309 Cod 0 Puncte
11 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:34:62 Timp A0407 Cod 0 Puncte
12 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:34:72 Timp A0488 Cod 0 Puncte
13 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:34:87 Timp A0535 Cod 0 Puncte
14 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:16 Timp A0470 Cod 0 Puncte
15 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:24 Timp A0308 Cod 0 Puncte
16 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:35:49 Timp A0321 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Andrei CSM Pitesti 00:35:77 Timp 1238 Cod 0 Puncte
18 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 00:36:13 Timp 1424 Cod 0 Puncte
19 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:36:17 Timp A0413 Cod 0 Puncte
20 Bolfa Robert Ion Liceul Sportiv Bacau 00:36:54 Timp A0742 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:36:64 Timp A0326 Cod 0 Puncte
22 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:36:66 Timp A0501 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:36:68 Timp A0594 Cod 0 Puncte
24 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73 Timp A0633 Cod 0 Puncte
25 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:36:98 Timp 1021 Cod 0 Puncte
26 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:36:99 Timp 1341 Cod 0 Puncte
27 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:37:34 Timp A1020 Cod 0 Puncte
28 Iorga Rusten Andrei CSM Pitesti 00:37:62 Timp A1060 Cod 0 Puncte
29 Draghici Mihnea C S LUNA Brasov 00:37:89 Timp 1423 Cod 0 Puncte
30 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:38:10 Timp A0776 Cod 0 Puncte
31 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:38:13 Timp A0409 Cod 0 Puncte
32 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:38:61 Timp A1061 Cod 0 Puncte
33 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:38:94 Timp 1203 Cod 0 Puncte
34 Marin Stefan Steaua CSA 00:39:25 Timp A0126 Cod 0 Puncte
35 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:41:24 Timp A1063 Cod 0 Puncte
36 Mitelut Stefan NAVI 99:99:99 Timp A0753 Cod 0 Puncte
37 Badoi Tudor Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp A1104 Cod 0 Puncte
38 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0783 Cod 0 Puncte
39 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 1794 Cod 0 Puncte
40 Ionescu Teodor CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1189 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (11 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:28:83 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:30:10 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:30:64 Timp 1195 Cod 6 Puncte
4 Druga Rares C S M 2010 Bacau 00:31:01 Timp A0744 Cod 5 Puncte
5 Doaga Claudiu Andrei C S M 2010 Bacau 00:31:38 Timp 1782 Cod 4 Puncte
6 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:31:56 Timp A0599 Cod 3 Puncte
7 Radu Marius CSM Pitesti 00:31:81 Timp 1192 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:01 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Cardasol Florin NAVI 00:32:38 Timp A0312 Cod 0 Puncte
10 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:32:62 Timp A0025 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:32:77 Timp 1190 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Andrei Ioan Performer 00:32:83 Timp A0579 Cod 0 Puncte
13 Serdin Cosmin NAVI 00:32:90 Timp A0197 Cod 0 Puncte
14 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:33:11 Timp A0513 Cod 0 Puncte
15 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:33:53 Timp A0121 Cod 0 Puncte
16 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:69 Timp A0068 Cod 0 Puncte
17 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 00:33:72 Timp 1191 Cod 0 Puncte
18 Solea Luca Tenis Club 2000 00:33:83 Timp A0199 Cod 0 Puncte
19 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:34:16 Timp A0091 Cod 0 Puncte
20 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:34:86 Timp 1324 Cod 0 Puncte
21 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:34:92 Timp A0329 Cod 0 Puncte
22 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:35:38 Timp A0542 Cod 0 Puncte
23 Hongu Mihai Emanuel C S M 2010 Bacau 00:35:68 Timp 1781 Cod 0 Puncte
24 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:35:92 Timp A0777 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:35:95 Timp A0592 Cod 0 Puncte
26 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:36:46 Timp A0228 Cod 0 Puncte
27 Kolev Yordan Kalinov Swimming Club "ETAR" 00:36:66 Timp 1180 Cod 0 Puncte
28 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:37:21 Timp A0074 Cod 0 Puncte
29 David Bogdan CSM Pitesti 00:37:69 Timp 1240 Cod 0 Puncte
30 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:38:49 Timp A0224 Cod 0 Puncte
31 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:43:35 Timp 1226 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (7 ani) B

1 Enache Andrei Club Daimon 00:39:65 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:40:28 Timp 1297 Cod 7 Puncte
3 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:41:03 Timp 1735 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:43:03 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:43:77 Timp 1275 Cod 4 Puncte
6 Jianu Adrian Petru NAVI 00:45:02 Timp 1519 Cod 3 Puncte
7 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:76 Timp A0803 Cod 2 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei Performer 00:45:76 Timp 1672 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:46:35 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Andronic Ionut Adrian Atack Team 00:49:55 Timp 1308 Cod 0 Puncte
10 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 00:50:58 Timp 1497 Cod 0 Puncte
11 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 00:50:68 Timp A0788 Cod 0 Puncte
12 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:51:17 Timp A0272 Cod 0 Puncte
13 Stoican Nicolae NAVI 00:52:52 Timp A0651 Cod 0 Puncte
14 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0828 Cod 0 Puncte
15 Pandele Alexandru Edward NAVI 99:99:99 Timp A1124 Cod 0 Puncte
16 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0623 Cod 0 Puncte
17 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0829 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (8 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:36:00 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:18 Timp A0376 Cod 7 Puncte
3 Circiumarescu David CSM Pitesti 00:37:32 Timp 1742 Cod 6 Puncte
4 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:37:73 Timp A0382 Cod 5 Puncte
5 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:38:30 Timp 1201 Cod 4 Puncte
6 Lungu Andrei NAVI 00:38:62 Timp A0280 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:38:64 Timp A0278 Cod 2 Puncte
8 Anghel Darius Costin NAVI 00:38:95 Timp A0277 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 00:39:01 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:39:82 Timp A0800 Cod 0 Puncte
11 Rotaru Cosmin VIPSANGYM Piatra Neamt 00:39:99 Timp 1188 Cod 0 Puncte
12 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:40:17 Timp A1016 Cod 0 Puncte
13 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 00:40:40 Timp A0729 Cod 0 Puncte
14 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:40:67 Timp A0112 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:40:99 Timp A1009 Cod 0 Puncte
16 Ghile Dragos CSS Dinamo 00:41:53 Timp 1634 Cod 0 Puncte
17 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:70 Timp A0722 Cod 0 Puncte
18 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:41:83 Timp 1364 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:50:28 Timp 1448 Cod 0 Puncte
20 Lapadat Cristian NAVI 99:99:99 Timp A0274 Cod 0 Puncte

17. 50 metri liber (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:33:94 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:34:38 Timp A1041 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Maria NAVI 00:35:95 Timp A0252 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:36:31 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:33 Timp A0756 Cod 4 Puncte
6 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:37:77 Timp A0438 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:95 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:37:99 Timp A0345 Cod 1 Puncte
9 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:38:05 Timp A0739 Cod 0 Puncte
10 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:38:14 Timp A0344 Cod 0 Puncte
11 Colcer Catalina NAVI 00:38:19 Timp A0253 Cod 0 Puncte
12 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:38:41 Timp A0593 Cod 0 Puncte
13 Scortea Ecaterina NAVI 00:38:44 Timp A0247 Cod 0 Puncte
14 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:38:54 Timp 1182 Cod 0 Puncte
15 Chita Andreea CSM Pitesti 00:38:67 Timp 1197 Cod 0 Puncte
16 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:38:86 Timp A0618 Cod 0 Puncte
17 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:39:24 Timp A0245 Cod 0 Puncte
18 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:39:87 Timp A0251 Cod 0 Puncte
19 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:40:14 Timp 1342 Cod 0 Puncte
20 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:40:63 Timp A0784 Cod 0 Puncte
21 Radulescu Raisa CSM Pitesti 00:47:90 Timp 1784 Cod 0 Puncte

18. 50 metri liber (10 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:32:36 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:32:65 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:33:33 Timp A0455 Cod 6 Puncte
4 Gadea Ioana NAVI 00:33:59 Timp A0076 Cod 5 Puncte
5 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:34:20 Timp A0355 Cod 4 Puncte
6 Danciu Sara NAVI 00:34:77 Timp A0057 Cod 3 Puncte
7 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:35:44 Timp A0556 Cod 2 Puncte
8 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 00:35:64 Timp A0144 Cod 1 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:35:70 Timp A0625 Cod 0 Puncte
10 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:32 Timp A0445 Cod 0 Puncte
11 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:67 Timp A0453 Cod 0 Puncte
12 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:36:73 Timp A0442 Cod 0 Puncte
13 Domnescu Alexandra Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:36:86 Timp A0591 Cod 0 Puncte
14 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:37:29 Timp A0642 Cod 0 Puncte
15 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:37:38 Timp A0318 Cod 0 Puncte
16 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:37:76 Timp A0315 Cod 0 Puncte
17 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:93 Timp A0441 Cod 0 Puncte
18 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:38:28 Timp A0317 Cod 0 Puncte
19 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:64 Timp A0449 Cod 0 Puncte
20 Atanasiu Ana Atack Team 00:38:65 Timp A0573 Cod 0 Puncte
21 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:38:82 Timp A0439 Cod 0 Puncte
22 Marin Carmen Delfinul Bucuresti 00:39:00 Timp 1442 Cod 0 Puncte
23 Georgescu Andreea NAVI 00:39:24 Timp A0258 Cod 0 Puncte
24 Radneva Plamena Swimming Club "ETAR" 00:42:46 Timp 1440 Cod 0 Puncte
25 Radu Mihaela CSM Pitesti 00:46:62 Timp 1237 Cod 0 Puncte

19. 50 metri liber (7 ani) F

1 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:42:86 Timp A0236 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:44:24 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:44:47 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 00:45:93 Timp 1264 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Ilinca NAVI 00:46:10 Timp A0811 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:47:84 Timp A1168 Cod 3 Puncte
7 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:48:06 Timp A0802 Cod 2 Puncte
8 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:49:11 Timp A0238 Cod 1 Puncte
9 Marina Hanna GRC Campina 00:49:91 Timp 1676 Cod 0 Puncte
10 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 00:49:98 Timp 1263 Cod 0 Puncte
11 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 00:51:34 Timp A0796 Cod 0 Puncte
12 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:52:74 Timp 1280 Cod 0 Puncte
13 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:52:94 Timp A0600 Cod 0 Puncte
14 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:53:93 Timp 1276 Cod 0 Puncte

20. 50 metri liber (8 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:37:15 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:37:62 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:37:66 Timp A0543 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:38:42 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:57 Timp A0242 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 00:40:30 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:40:40 Timp A0528 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:40:50 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Ioana Daria Maria NAVI 00:43:66 Timp 1300 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:48:58 Timp 1390 Cod 0 Puncte
11 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:50:59 Timp 1452 Cod 0 Puncte
12 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:54:01 Timp A1131 Cod 0 Puncte
13 Stoica Anca Median Bucuresti 01:05:63 Timp 1371 Cod 0 Puncte

21. 100 metri spate (11 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 01:12:75 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:14:43 Timp A0067 Cod 7 Puncte
3 Druga Rares C S M 2010 Bacau 01:17:61 Timp A0744 Cod 6 Puncte
4 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:18:66 Timp A0025 Cod 5 Puncte
5 Doaga Claudiu Andrei C S M 2010 Bacau 01:19:64 Timp 1782 Cod 4 Puncte
6 Marinica Rares NAVI 01:21:87 Timp A0128 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 01:23:17 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Alexandru Bucharest Sport Club 01:24:68 Timp 1191 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Andrei Ioan Performer 01:25:57 Timp A0579 Cod 0 Puncte
10 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 01:28:21 Timp A0542 Cod 0 Puncte
11 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:29:95 Timp A0224 Cod 0 Puncte
12 Hongu Mihai Emanuel C S M 2010 Bacau 01:30:00 Timp 1781 Cod 0 Puncte
13 Kolev Yordan Kalinov Swimming Club "ETAR" 01:36:19 Timp 1180 Cod 0 Puncte
14 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:36:76 Timp A0602 Cod 0 Puncte

22. 100 metri spate (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 01:12:78 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip Performer 01:15:82 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:16:61 Timp 1590 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:16:92 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Bran Ionel CSS Dinamo 01:17:01 Timp A0026 Cod 4 Puncte
6 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:17:78 Timp 1581 Cod 3 Puncte
7 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:97 Timp A0868 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:18:99 Timp A0089 Cod 1 Puncte
9 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:19:38 Timp 1227 Cod 0 Puncte
10 Toma Octavian Median Bucuresti 01:21:18 Timp A0218 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 01:21:26 Timp 1248 Cod 0 Puncte
12 Serban Bogdan NAVI 01:23:13 Timp A0194 Cod 0 Puncte
13 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:23:46 Timp A0023 Cod 0 Puncte
14 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:23:57 Timp A0136 Cod 0 Puncte
15 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:25:63 Timp A0081 Cod 0 Puncte
16 Romas Catalin CSS Dinamo 01:25:78 Timp A0185 Cod 0 Puncte
17 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:27:35 Timp A0054 Cod 0 Puncte
18 Rusen David CSS Dinamo 01:28:94 Timp A0841 Cod 0 Puncte
19 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:41:45 Timp 1225 Cod 0 Puncte

23. 100 metri spate (13 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 01:10:19 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:39 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 01:11:72 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:11:79 Timp A0165 Cod 4 Puncte
6 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:81 Timp A0196 Cod 3 Puncte
7 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:13:17 Timp A0189 Cod 2 Puncte
8 Tudose Vlad NAVI 01:15:57 Timp A0885 Cod 1 Puncte
9 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:16:18 Timp A0148 Cod 0 Puncte
10 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:16:98 Timp A0120 Cod 0 Puncte
11 Serban Mihai Denis NAVI 01:17:44 Timp A0195 Cod 0 Puncte
12 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:17:77 Timp A0047 Cod 0 Puncte
13 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:18:86 Timp A0001 Cod 0 Puncte
14 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:18:92 Timp A0860 Cod 0 Puncte
15 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:19:36 Timp A0142 Cod 0 Puncte
16 Costache David Delfinul Bucuresti 01:20:95 Timp A0892 Cod 0 Puncte
17 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:05 Timp A0893 Cod 0 Puncte

24. 100 metri spate (14 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:05:68 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Dobos Florin VIPSANGYM Piatra Neamt 01:07:76 Timp A1100 Cod 7 Puncte
3 Glod Ionut Liceul Sportiv Bacau 01:08:54 Timp 1568 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Bucharest Sport Club 01:10:39 Timp A0886 Cod 5 Puncte
5 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:10:40 Timp A0882 Cod 4 Puncte
6 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:65 Timp A0853 Cod 3 Puncte
7 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:10:75 Timp A0888 Cod 2 Puncte
8 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:12:13 Timp A1084 Cod 1 Puncte
9 Spinu Cosmin C S LUNA Brasov 01:12:15 Timp 1586 Cod 0 Puncte
10 Neama Raul C S LUNA Brasov 01:12:77 Timp 1792 Cod 0 Puncte
11 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 01:14:99 Timp 1603 Cod 0 Puncte
12 Stroe Mihai C S LUNA Brasov 01:32:55 Timp 1585 Cod 0 Puncte
13 Lungu Horia C S LUNA Brasov 99:99:99 Timp 1791 Cod 0 Puncte

25. 100 metri spate (15 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 01:04:02 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 01:05:70 Timp A0997 Cod 7 Puncte
3 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:07:38 Timp 1209 Cod 6 Puncte
4 Basarabie Mihai Dinamo Bucuresti 01:08:17 Timp A0956 Cod 5 Puncte
5 Scarlat Bogdan CSM Pitesti 01:09:03 Timp 1208 Cod 4 Puncte
6 Simion Vlad Cristian NAVI 01:10:02 Timp A0313 Cod 3 Puncte

26. 100 metri spate (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 01:04:78 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Anghel Mihai Steaua CSA 01:06:92 Timp A1073 Cod 7 Puncte
3 Barbu Eduard CSM Pitesti 01:07:08 Timp 1246 Cod 6 Puncte

27. 100 metri spate (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:16:56 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Puchiu Ingrid Bucharest Sport Club 01:18:54 Timp A0178 Cod 7 Puncte
3 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:21:05 Timp A0367 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta NAVI 01:24:64 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Costache Elisa Andreea NAVI 01:24:86 Timp A0467 Cod 4 Puncte
6 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:26:44 Timp A0131 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:27:89 Timp A0365 Cod 2 Puncte
8 Dragan Theodora NAVI 01:28:22 Timp A0262 Cod 1 Puncte
9 Stan Denisa CSS Dinamo 01:28:42 Timp A0648 Cod 0 Puncte
10 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:28:54 Timp A0204 Cod 0 Puncte
11 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 01:29:61 Timp A0177 Cod 0 Puncte
12 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:30:10 Timp A0780 Cod 0 Puncte
13 Belu Andreea Delfinul Bucuresti 01:30:11 Timp A0019 Cod 0 Puncte
14 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:30:61 Timp 1210 Cod 0 Puncte
15 Geana Antoanela CSM Pitesti 01:30:77 Timp 1591 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:31:04 Timp 1211 Cod 0 Puncte
17 Buzea Ana-Maria Delfinul Bucuresti 01:31:51 Timp A0032 Cod 0 Puncte
18 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:31:58 Timp A0058 Cod 0 Puncte
19 Badea Andrada CSM Pitesti 01:31:93 Timp 1198 Cod 0 Puncte
20 Nita Andreea NAVI 01:33:00 Timp A0261 Cod 0 Puncte
21 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:33:88 Timp A0319 Cod 0 Puncte
22 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:37:70 Timp A0463 Cod 0 Puncte
23 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:37:87 Timp A0748 Cod 0 Puncte
24 Marin Sorana Ioana Steaua CSA 01:38:57 Timp A0462 Cod 0 Puncte
25 Dolchinkova Traiana Swimming Club "ETAR" 01:42:01 Timp 1571 Cod 0 Puncte
26 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:48:27 Timp A0232 Cod 0 Puncte
27 Barbu Ana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0017 Cod 0 Puncte
28 Tiriblecea Ilinca Atack Team 99:99:99 Timp A0652 Cod 0 Puncte

28. 100 metri spate (12 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:15:70 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:18:05 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:18:82 Timp A0193 Cod 6 Puncte
4 Dascalescu Dana VIPSANGYM Piatra Neamt 01:19:22 Timp A1099 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:21:07 Timp A0202 Cod 3 Puncte
7 Todoran Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:21:71 Timp 1580 Cod 2 Puncte
8 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:21:79 Timp 1582 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:23:88 Timp A0896 Cod 0 Puncte
10 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:24:20 Timp A0856 Cod 0 Puncte
11 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:24:76 Timp A0133 Cod 0 Puncte
12 Pascu Flores Cezara Delfinul Bucuresti 01:28:30 Timp A0264 Cod 0 Puncte
13 Ignatova Yoana Gateva Swimming Club "ETAR" 01:35:52 Timp 1186 Cod 0 Puncte
14 Popescu Teodora Ioana Delfinul Bucuresti 01:36:50 Timp A0175 Cod 0 Puncte
15 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:39:47 Timp A0172 Cod 0 Puncte

29. 100 metri spate (13 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 01:11:37 Timp 1569 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Steaua CSA 01:15:61 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Stoica Elena NAVI 01:16:19 Timp A0209 Cod 6 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:27 Timp A0231 Cod 5 Puncte
5 Nae Andreea CSM Pitesti 01:18:12 Timp 1214 Cod 4 Puncte
6 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:18:47 Timp A1097 Cod 3 Puncte
7 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:19:52 Timp A0163 Cod 2 Puncte
8 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:20:73 Timp A0094 Cod 1 Puncte
9 Vrabie Alexandra Dinamo Bucuresti 01:20:76 Timp A0234 Cod 0 Puncte
10 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:21:68 Timp A0046 Cod 0 Puncte
11 Stoican Ana NAVI 01:21:80 Timp A0210 Cod 0 Puncte
12 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:30:26 Timp A1069 Cod 0 Puncte

30. 100 metri spate (14 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 01:12:26 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Bocan Beatrice Steaua CSA 01:12:44 Timp A0962 Cod 7 Puncte
3 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:15:26 Timp A0267 Cod 6 Puncte
4 Lavic Diana Steaua CSA 01:15:65 Timp A0900 Cod 5 Puncte
5 Stoica Luciana CSS Ploiesti 01:16:20 Timp A1085 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Andreea Steaua CSA 01:22:69 Timp A0963 Cod 3 Puncte
7 Barbulescu Maria Median Bucuresti 01:22:83 Timp A0927 Cod 2 Puncte
8 Becheanu Teodora Median Bucuresti 01:24:98 Timp A0928 Cod 1 Puncte
9 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:25:81 Timp A1070 Cod 0 Puncte

31. 100 metri spate (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 01:12:56 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:14:36 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:15:00 Timp A0947 Cod 6 Puncte
4 Ristache Francisca CSS Ploiesti 01:16:12 Timp 1224 Cod 5 Puncte
5 Ivacson Bianca VIPSANGYM Piatra Neamt 01:17:79 Timp A1096 Cod 4 Puncte
6 Vijan Alexandra CSM Pitesti 01:19:26 Timp 1241 Cod 3 Puncte

32. 100 metri spate (16 ani) F

1 Raduta Bianca CSM Pitesti 01:12:63 Timp 1244 Cod 9 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Bucharest Sport Club 01:13:62 Timp A0908 Cod 7 Puncte
3 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 01:14:90 Timp A0950 Cod 6 Puncte
4 Dansorean Ioana Steaua CSA 01:20:87 Timp 1579 Cod 5 Puncte

33. 50 metri bras (9 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:23 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:46:09 Timp A0395 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:46:20 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:46:40 Timp A0551 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:46:81 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:48:36 Timp A0325 Cod 3 Puncte
7 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:49:02 Timp A0733 Cod 2 Puncte
8 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:49:61 Timp A0605 Cod 1 Puncte
9 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:49:65 Timp A0295 Cod 0 Puncte
10 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:50:44 Timp A0604 Cod 0 Puncte
11 Dragota Etienne Laurentiu C S S 1 Timisoara 00:50:49 Timp 1789 Cod 0 Puncte
12 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:66 Timp A0396 Cod 0 Puncte
13 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:50:73 Timp A0567 Cod 0 Puncte
14 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:50:74 Timp A0384 Cod 0 Puncte
15 Meghea Dominic Andrei Performer 00:50:89 Timp A0610 Cod 0 Puncte
16 Morariu Luca Ioan NAVI 00:51:72 Timp A0296 Cod 0 Puncte
17 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:51:99 Timp A1038 Cod 0 Puncte
18 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:52:95 Timp A0398 Cod 0 Puncte
19 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:53:28 Timp A1037 Cod 0 Puncte
20 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:53:95 Timp A0532 Cod 0 Puncte
21 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:54:57 Timp A0694 Cod 0 Puncte
22 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:55:10 Timp 1304 Cod 0 Puncte
23 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:56:31 Timp 1231 Cod 0 Puncte
24 Ilie Rares Andrei Bucharest Sport Club 00:57:88 Timp 1711 Cod 0 Puncte
25 Ratea Laurentiu CSM Pitesti 00:58:62 Timp 1785 Cod 0 Puncte
26 Vlaicu Vlad CSM Pitesti 01:01:04 Timp 1236 Cod 0 Puncte
27 Vijan Stefan CSM Pitesti 01:01:26 Timp 1786 Cod 0 Puncte
28 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:02:10 Timp A1012 Cod 0 Puncte
29 Tuca Dragos Andrei CSM Pitesti 01:03:26 Timp 1787 Cod 0 Puncte
30 Asprica Christian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1450 Cod 0 Puncte

34. 50 metri bras (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:39:35 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:26 Timp A0535 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:43:17 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:44:22 Timp A1057 Cod 5 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:45:02 Timp A0306 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei NAVI 00:45:08 Timp A0168 Cod 3 Puncte
7 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:50 Timp A0308 Cod 2 Puncte
8 Costroj Antonio Steaua CSA 00:46:08 Timp A0540 Cod 1 Puncte
9 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:46:19 Timp A0479 Cod 0 Puncte
10 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:47:25 Timp A0123 Cod 0 Puncte
11 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:47:38 Timp A0488 Cod 0 Puncte
12 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:47:44 Timp A0321 Cod 0 Puncte
13 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:45 Timp A0470 Cod 0 Puncte
14 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:47:55 Timp 1203 Cod 0 Puncte
15 Neacsu Cristian Dumitru Performer 00:48:01 Timp A0408 Cod 0 Puncte
16 Gheorghita Andrei C S LUNA Brasov 00:48:42 Timp 1422 Cod 0 Puncte
17 Marin Stefan Steaua CSA 00:48:91 Timp A0126 Cod 0 Puncte
18 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:49:23 Timp A0407 Cod 0 Puncte
19 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:50:23 Timp A0409 Cod 0 Puncte
20 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:50:38 Timp A0326 Cod 0 Puncte
21 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 00:50:46 Timp 1424 Cod 0 Puncte
22 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:53:71 Timp A0501 Cod 0 Puncte
23 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:53:74 Timp A0776 Cod 0 Puncte
24 Doroghi Enzo Renovatio S.C. 00:55:22 Timp 1794 Cod 0 Puncte
25 Nicolae Andrei CSM Pitesti 00:57:05 Timp 1238 Cod 0 Puncte
26 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:57:95 Timp A1061 Cod 0 Puncte
27 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:06:26 Timp A0783 Cod 0 Puncte
28 Iorga Rusten Andrei CSM Pitesti 99:99:99 Timp A1060 Cod 0 Puncte
29 Mitelut Stefan NAVI 99:99:99 Timp A0753 Cod 0 Puncte

35. 50 metri bras (11 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:38:05 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:39:33 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:40:57 Timp 1195 Cod 6 Puncte
4 Serdin Cosmin NAVI 00:40:78 Timp A0197 Cod 5 Puncte
5 Radu Marius CSM Pitesti 00:41:29 Timp 1192 Cod 4 Puncte
6 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:41:81 Timp A0121 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan Performer 00:42:07 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Marinica Rares NAVI 00:42:64 Timp A0128 Cod 1 Puncte
9 Solea Luca Tenis Club 2000 00:42:94 Timp A0199 Cod 0 Puncte
10 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:43:29 Timp A0074 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:43:61 Timp 1190 Cod 0 Puncte
12 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:91 Timp A0223 Cod 0 Puncte
13 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:44:37 Timp A0091 Cod 0 Puncte
14 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:45:86 Timp A0602 Cod 0 Puncte
15 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:46:21 Timp A0228 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:47:61 Timp A0329 Cod 0 Puncte
17 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:48:18 Timp 1324 Cod 0 Puncte
18 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:45 Timp A0186 Cod 0 Puncte
19 David Bogdan CSM Pitesti 00:52:06 Timp 1240 Cod 0 Puncte
20 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:52:18 Timp A0777 Cod 0 Puncte
21 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:55:83 Timp 1226 Cod 0 Puncte
22 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0068 Cod 0 Puncte

36. 50 metri bras (7 ani) B

1 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:53:99 Timp 1297 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 00:54:78 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Enache Andrei Club Daimon 00:56:16 Timp A0808 Cod 6 Puncte
4 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:56:44 Timp 1651 Cod 5 Puncte
5 Terteleac Tiberiu CSS 1 Bucuresti 00:57:37 Timp 1735 Cod 4 Puncte
6 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:57:65 Timp 1275 Cod 3 Puncte
7 Taut Alexandru Pescarusul Izvorani 00:59:48 Timp 1762 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:59:56 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:00:06 Timp A1124 Cod 0 Puncte
10 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:01:11 Timp 1456 Cod 0 Puncte
11 Balanescu Filip Andrei Performer 01:01:60 Timp 1672 Cod 0 Puncte
12 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 01:02:43 Timp A0828 Cod 0 Puncte
13 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 01:06:11 Timp A0829 Cod 0 Puncte
14 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 01:08:91 Timp 1497 Cod 0 Puncte
15 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:09:21 Timp A0623 Cod 0 Puncte
16 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0797 Cod 0 Puncte

37. 50 metri bras (8 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:47:18 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:47:29 Timp A0800 Cod 7 Puncte
3 Rotaru Cosmin VIPSANGYM Piatra Neamt 00:51:30 Timp 1188 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:62 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Lungu Andrei NAVI 00:53:61 Timp A0280 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:53:92 Timp A1009 Cod 3 Puncte
7 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:53:94 Timp 1201 Cod 2 Puncte
8 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:53:99 Timp A0382 Cod 1 Puncte
9 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20 Timp A0722 Cod 0 Puncte
10 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:54:93 Timp 1394 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:54:95 Timp A0278 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Alexandru NAVI 00:56:49 Timp A0791 Cod 0 Puncte
13 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:56:65 Timp 1446 Cod 0 Puncte
14 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:57:58 Timp A0112 Cod 0 Puncte
15 Doroghi David Renovatio S.C. 00:57:92 Timp 1690 Cod 0 Puncte
16 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:59:97 Timp 1364 Cod 0 Puncte
17 Romas Codrut Fernando CSS Dinamo 01:00:16 Timp A0729 Cod 0 Puncte
18 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:04:66 Timp 1448 Cod 0 Puncte

38. 50 metri bras (9 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:48:37 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Grigoroiu Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:48:49 Timp A0348 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 00:48:89 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:49:20 Timp A0768 Cod 5 Puncte
5 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:49:65 Timp A0438 Cod 4 Puncte
6 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:49:71 Timp 1342 Cod 3 Puncte
7 Colcer Catalina NAVI 00:49:89 Timp A0253 Cod 2 Puncte
8 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:50:61 Timp 1182 Cod 1 Puncte
9 Scortea Ecaterina NAVI 00:50:95 Timp A0247 Cod 0 Puncte
10 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:52:01 Timp A0756 Cod 0 Puncte
11 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:52:86 Timp A0618 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:53:23 Timp A0345 Cod 0 Puncte
13 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:53:69 Timp A0739 Cod 0 Puncte
14 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:55:10 Timp 1200 Cod 0 Puncte
15 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:56:23 Timp A0251 Cod 0 Puncte
16 Chita Andreea CSM Pitesti 00:56:75 Timp 1197 Cod 0 Puncte
17 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:57:50 Timp A0245 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Raisa CSM Pitesti 01:13:61 Timp 1784 Cod 0 Puncte

39. 50 metri bras (10 ani) F

1 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:45 Timp A0455 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 00:43:51 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:43:96 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Mustatea Ana Bucharest Sport Club 00:44:11 Timp A0144 Cod 5 Puncte
5 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:44:70 Timp A0439 Cod 4 Puncte
6 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:45:17 Timp A0556 Cod 3 Puncte
7 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:46:17 Timp A0088 Cod 2 Puncte
8 Danciu Sara NAVI 00:46:72 Timp A0057 Cod 1 Puncte
9 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:47:57 Timp