Rezultatele finale pentru Campionat Municipal Baieti 11-12-13, Fete 11-12 - Editia 2012

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 00:29:52 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 00:30:34 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:31:10 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:31:12 Timp A0073 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:31:20 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Vilcinschi Andrei NAVI 00:31:77 Timp 1248 Cod 3 Puncte
7 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:31:84 Timp A0185 Cod 2 Puncte
8 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:32:00 Timp A0868 Cod 1 Puncte
9 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:32:01 Timp A0220 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:32:51 Timp A0071 Cod 0 Puncte
11 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:32:60 Timp A0861 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 00:33:11 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Badica Tudor CSS Dinamo 00:33:57 Timp A0011 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:82 Timp A0081 Cod 0 Puncte
15 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:33:90 Timp A0125 Cod 0 Puncte
16 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:34:18 Timp A1169 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:34:22 Timp A1074 Cod 0 Puncte
18 Licu Albert NAVI 00:34:23 Timp A0876 Cod 0 Puncte
19 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:34:68 Timp A0054 Cod 0 Puncte
20 Sandru Paul Eduard NAVI 00:34:71 Timp A0837 Cod 0 Puncte
21 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:35:20 Timp A0007 Cod 0 Puncte
22 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:35:32 Timp A0027 Cod 0 Puncte
23 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:35:68 Timp A0089 Cod 0 Puncte
24 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:35:69 Timp A1065 Cod 0 Puncte
25 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:36:87 Timp A0150 Cod 0 Puncte
26 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:28 Timp A1036 Cod 0 Puncte
27 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:37:30 Timp A1163 Cod 0 Puncte
28 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:37:46 Timp A0875 Cod 0 Puncte
29 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:37:74 Timp A1067 Cod 0 Puncte
30 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:38:51 Timp 1225 Cod 0 Puncte
31 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:38:89 Timp A0084 Cod 0 Puncte
32 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:40:48 Timp A0855 Cod 0 Puncte
33 Birisan Iulian Atack Team 00:41:11 Timp A0838 Cod 0 Puncte
34 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:41:11 Timp A0049 Cod 0 Puncte
35 Timoianu David Bucharest Sport Club 00:41:32 Timp 1670 Cod 0 Puncte
36 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:32 Timp 1326 Cod 0 Puncte
37 Chitu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:01 Timp 1668 Cod 0 Puncte
38 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:47:80 Timp A0527 Cod 0 Puncte
39 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:25:61 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:26:92 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:22 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:28:18 Timp A0120 Cod 5 Puncte
5 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:28:63 Timp A0003 Cod 4 Puncte
6 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 00:29:58 Timp A0148 Cod 3 Puncte
7 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 00:29:76 Timp A0878 Cod 2 Puncte
8 Costache David Delfinul Bucuresti 00:29:97 Timp A0892 Cod 1 Puncte
9 Bonea Sabin NAVI 00:30:01 Timp A0024 Cod 0 Puncte
10 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:30:21 Timp A0165 Cod 0 Puncte
11 Serban Mihai Denis NAVI 00:30:29 Timp A0195 Cod 0 Puncte
12 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:30:39 Timp A0860 Cod 0 Puncte
13 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 00:31:31 Timp A0230 Cod 0 Puncte
14 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:45 Timp A0207 Cod 0 Puncte
15 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 00:31:94 Timp A0001 Cod 0 Puncte
16 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:32:12 Timp A0047 Cod 0 Puncte
17 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 00:32:28 Timp A0119 Cod 0 Puncte
18 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:32:49 Timp A0147 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:32:61 Timp A0106 Cod 0 Puncte
20 Popa Andrei CSS Dinamo 00:32:69 Timp A0842 Cod 0 Puncte
21 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:32:72 Timp A0008 Cod 0 Puncte
22 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:97 Timp A0015 Cod 0 Puncte
23 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:33:26 Timp A0893 Cod 0 Puncte
24 Mataoanu Andrei Bucharest Sport Club 00:33:84 Timp A0879 Cod 0 Puncte
25 Bantoiu Alexandru Atack Team 00:33:92 Timp A0834 Cod 0 Puncte
26 Necula Vlad Atack Team 00:34:15 Timp A0835 Cod 0 Puncte
27 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:35:40 Timp A0880 Cod 0 Puncte
28 Oniciuc Mihai Atack Team 00:35:74 Timp A0833 Cod 0 Puncte
29 Mosnegutu Vlad Atack Team 00:38:39 Timp A0836 Cod 0 Puncte
30 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 00:39:88 Timp 1470 Cod 0 Puncte
31 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0184 Cod 0 Puncte
32 Ivan Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp A0832 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (11 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:29:88 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:31:64 Timp A0433 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:31:78 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:31:96 Timp A0223 Cod 5 Puncte
5 Cardasol Florin NAVI 00:32:25 Timp A0312 Cod 4 Puncte
6 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:32:51 Timp A0579 Cod 3 Puncte
7 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:32:52 Timp A0025 Cod 2 Puncte
8 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:33:46 Timp A0121 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:33:48 Timp A0329 Cod 0 Puncte
10 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:33:54 Timp A1110 Cod 0 Puncte
11 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:33:88 Timp A0091 Cod 0 Puncte
12 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:33:96 Timp A0430 Cod 0 Puncte
13 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:33:98 Timp A0328 Cod 0 Puncte
14 Motas Cristian Steaua CSA 00:34:28 Timp A0139 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:34:66 Timp A0513 Cod 0 Puncte
16 Solea Luca Tenis Club 2000 00:34:69 Timp A0199 Cod 0 Puncte
17 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:34:69 Timp A0777 Cod 0 Puncte
18 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:34:72 Timp A0435 Cod 0 Puncte
19 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:35:02 Timp A0586 Cod 0 Puncte
20 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:35:15 Timp A0228 Cod 0 Puncte
21 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:35:22 Timp A0542 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:35:50 Timp A0592 Cod 0 Puncte
23 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:35:76 Timp A0310 Cod 0 Puncte
24 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:38 Timp A0186 Cod 0 Puncte
25 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:36:56 Timp 1324 Cod 0 Puncte
26 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:36:95 Timp A0541 Cod 0 Puncte
27 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:37:34 Timp 1329 Cod 0 Puncte
28 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:37:48 Timp A0224 Cod 0 Puncte
29 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:37:85 Timp A0337 Cod 0 Puncte
30 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:38:07 Timp A0602 Cod 0 Puncte
31 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:38:83 Timp A0514 Cod 0 Puncte
32 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:39:25 Timp A0612 Cod 0 Puncte
33 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:39:30 Timp A0334 Cod 0 Puncte
34 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:41:26 Timp A0520 Cod 0 Puncte
35 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:41:28 Timp A0770 Cod 0 Puncte
36 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:39 Timp A0138 Cod 0 Puncte
37 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 00:42:95 Timp 1325 Cod 0 Puncte
38 Nastase Dragos Atack Team 00:43:06 Timp 1664 Cod 0 Puncte
39 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:43:30 Timp A1128 Cod 0 Puncte
40 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:43:53 Timp 1226 Cod 0 Puncte
41 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:43:64 Timp A0432 Cod 0 Puncte
42 Verziu Alexandru Atack Team 00:48:01 Timp 1665 Cod 0 Puncte
43 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1327 Cod 0 Puncte
44 Petran George Stelian C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0336 Cod 0 Puncte
45 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0074 Cod 0 Puncte
46 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (11 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:30:92 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Gadea Claudia NAVI 00:31:45 Timp A0075 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:32:53 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:91 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora NAVI 00:33:00 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:35:08 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:35:35 Timp A0177 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:35:41 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Stan Denisa CSS Dinamo 00:35:49 Timp A0648 Cod 0 Puncte
10 Bunea Rut Steaua CSA 00:35:64 Timp A0030 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:35:69 Timp A0613 Cod 0 Puncte
12 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:36:03 Timp A0363 Cod 0 Puncte
13 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:36:04 Timp A0652 Cod 0 Puncte
14 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:36:11 Timp A0152 Cod 0 Puncte
15 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:36:28 Timp A0463 Cod 0 Puncte
16 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:36:47 Timp A0331 Cod 0 Puncte
17 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:36:58 Timp A0017 Cod 0 Puncte
18 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:36:74 Timp A0204 Cod 0 Puncte
19 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:37:28 Timp A0780 Cod 0 Puncte
20 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:37:41 Timp A0748 Cod 0 Puncte
21 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:37:73 Timp A0319 Cod 0 Puncte
22 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:38:54 Timp A0020 Cod 0 Puncte
23 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:56 Timp A0140 Cod 0 Puncte
24 Nita Andreea NAVI 00:38:62 Timp A0261 Cod 0 Puncte
25 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:39:20 Timp A0370 Cod 0 Puncte
26 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
27 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 00:41:06 Timp A0775 Cod 0 Puncte
28 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 00:41:42 Timp 1330 Cod 0 Puncte
29 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:19 Timp A0464 Cod 0 Puncte
30 Murea Maria Alexia CSS 1 Bucuresti 00:42:32 Timp 1662 Cod 0 Puncte
31 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:42:47 Timp A0750 Cod 0 Puncte
32 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 00:42:81 Timp A0657 Cod 0 Puncte
33 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:43:28 Timp A0232 Cod 0 Puncte
34 Danila Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:44:62 Timp 1331 Cod 0 Puncte
35 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:45:09 Timp A0160 Cod 0 Puncte
36 Mirea Andreea Cristina Atack Team 00:46:89 Timp A0751 Cod 0 Puncte
37 Stoian Lorena CSS 2 Bucuresti 00:52:10 Timp 1663 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (12 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:30:36 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:30:70 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:30:93 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:04 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 00:32:40 Timp A0869 Cod 4 Puncte
6 Pascu Flores Cezara NAVI 00:32:62 Timp A0264 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:64 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:32:72 Timp A0856 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:34:68 Timp A0896 Cod 0 Puncte
10 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 00:36:27 Timp 1167 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 00:36:41 Timp A0172 Cod 0 Puncte
12 Georgescu Laura NAVI 00:36:84 Timp 1339 Cod 0 Puncte
13 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 00:37:97 Timp A0153 Cod 0 Puncte
14 Udrea Maria Tenis Club 2000 00:39:28 Timp A0870 Cod 0 Puncte
15 Simion Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08 Timp 1667 Cod 0 Puncte

8. 200 metri spate (13 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 02:31:85 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 02:34:58 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 02:35:11 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 02:39:51 Timp A0165 Cod 5 Puncte
5 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:42:80 Timp A0196 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:46:74 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 02:47:81 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 02:52:10 Timp A0047 Cod 1 Puncte
9 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:57:81 Timp A0142 Cod 0 Puncte

9. 200 metri spate (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 02:42:76 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 02:43:49 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 02:57:33 Timp A0107 Cod 6 Puncte
4 Barau Irina Delfinul Bucuresti 02:58:63 Timp A0896 Cod 5 Puncte

10. 50 metri spate (11 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:34:00 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:35:74 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:35:77 Timp A0067 Cod 6 Puncte
4 Cardasol Florin NAVI 00:37:72 Timp A0312 Cod 5 Puncte
5 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:38:53 Timp A0025 Cod 4 Puncte
6 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:39:76 Timp A0197 Cod 3 Puncte
7 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:39:91 Timp A0579 Cod 2 Puncte
8 Motas Cristian Steaua CSA 00:40:09 Timp A0139 Cod 1 Puncte
9 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81 Timp A0513 Cod 0 Puncte
10 Solea Luca Tenis Club 2000 00:41:41 Timp A0199 Cod 0 Puncte
11 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:41:51 Timp A0091 Cod 0 Puncte
12 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:41:90 Timp A0542 Cod 0 Puncte
13 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:41:93 Timp A0328 Cod 0 Puncte
14 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:42:23 Timp A0224 Cod 0 Puncte
15 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:44:09 Timp A0777 Cod 0 Puncte
16 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:44:33 Timp A0228 Cod 0 Puncte
17 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:44:97 Timp A0586 Cod 0 Puncte
18 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:45:51 Timp A0310 Cod 0 Puncte
19 Alecsandru Cosmin Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:45:78 Timp A0520 Cod 0 Puncte
20 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:46:52 Timp A0602 Cod 0 Puncte
21 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:47:18 Timp 1324 Cod 0 Puncte
22 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:40 Timp A0138 Cod 0 Puncte
23 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:48:18 Timp A0334 Cod 0 Puncte
24 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:48:22 Timp A0337 Cod 0 Puncte
25 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:48:38 Timp A0612 Cod 0 Puncte
26 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:48:52 Timp A0514 Cod 0 Puncte
27 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:49:05 Timp 1329 Cod 0 Puncte
28 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:51:67 Timp A0336 Cod 0 Puncte
29 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 00:51:97 Timp 1325 Cod 0 Puncte
30 Raduta Raul Andrei CSS Dinamo 00:52:31 Timp A1128 Cod 0 Puncte
31 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:56:60 Timp A0432 Cod 0 Puncte
32 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte

11. 50 metri spate (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 00:34:04 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:37:08 Timp A0089 Cod 7 Puncte
3 Toma Octavian Median Bucuresti 00:37:74 Timp A0218 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:37:94 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Vilcinschi Andrei NAVI 00:38:48 Timp 1248 Cod 4 Puncte
6 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:86 Timp A0081 Cod 3 Puncte
7 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:39:34 Timp A0868 Cod 2 Puncte
8 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:39:85 Timp A0125 Cod 1 Puncte
9 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:40:41 Timp A1074 Cod 0 Puncte
10 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:41:92 Timp A0054 Cod 0 Puncte
11 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:42:40 Timp A0150 Cod 0 Puncte
12 Licu Albert NAVI 00:42:70 Timp A0876 Cod 0 Puncte
13 Rusen David CSS Dinamo 00:43:03 Timp A0841 Cod 0 Puncte
14 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:43:18 Timp A0007 Cod 0 Puncte
15 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:44:56 Timp A1163 Cod 0 Puncte
16 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:44:65 Timp A1169 Cod 0 Puncte
17 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:44:80 Timp A0084 Cod 0 Puncte
18 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:44:88 Timp A1036 Cod 0 Puncte
19 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:44:91 Timp 1326 Cod 0 Puncte
20 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:45:72 Timp A0027 Cod 0 Puncte
21 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:46:96 Timp A0049 Cod 0 Puncte
22 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:47:40 Timp A0875 Cod 0 Puncte
23 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:47:63 Timp A0855 Cod 0 Puncte
24 Timoianu David Bucharest Sport Club 00:48:92 Timp 1670 Cod 0 Puncte
25 Chitu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:69 Timp 1668 Cod 0 Puncte
26 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:55:15 Timp A0527 Cod 0 Puncte
27 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte

13. 50 metri spate (11 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:37:60 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:48 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:39:69 Timp A0131 Cod 6 Puncte
4 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:40:65 Timp A0652 Cod 5 Puncte
5 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:41:68 Timp A0177 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 00:41:72 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:41:73 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:41:84 Timp A0032 Cod 1 Puncte
9 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:43:49 Timp A0058 Cod 0 Puncte
10 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:43:76 Timp A0463 Cod 0 Puncte
11 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:43:82 Timp A0363 Cod 0 Puncte
12 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:43:89 Timp A0204 Cod 0 Puncte
13 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:44:06 Timp A0152 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:44:52 Timp A0613 Cod 0 Puncte
15 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:44:66 Timp A0780 Cod 0 Puncte
16 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:44:70 Timp A0748 Cod 0 Puncte
17 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:45:52 Timp A0140 Cod 0 Puncte
18 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:46:51 Timp A0331 Cod 0 Puncte
19 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 00:47:87 Timp A0657 Cod 0 Puncte
20 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:49:69 Timp A0370 Cod 0 Puncte
21 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:80 Timp A0160 Cod 0 Puncte
22 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:52:41 Timp A0750 Cod 0 Puncte
23 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:53:52 Timp A0464 Cod 0 Puncte
24 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:53:86 Timp A0232 Cod 0 Puncte
25 Stoian Lorena CSS 2 Bucuresti 00:58:40 Timp 1663 Cod 0 Puncte
26 Mirea Andreea Cristina Atack Team 00:59:17 Timp A0751 Cod 0 Puncte
27 Stanciu Daria CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1028 Cod 0 Puncte
28 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0020 Cod 0 Puncte
29 Murea Maria Alexia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1662 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (11 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 01:24:42 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 01:26:37 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 01:30:27 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 01:31:05 Timp A0197 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:31:84 Timp A0579 Cod 4 Puncte
6 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:32:67 Timp A0121 Cod 3 Puncte
7 Solea Luca Tenis Club 2000 01:33:49 Timp A0199 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:37:15 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 01:40:18 Timp A0074 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:42:78 Timp A0329 Cod 0 Puncte
11 Crisan Maxim JR Steaua CSA 01:43:46 Timp A0541 Cod 0 Puncte
12 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:44:34 Timp A0602 Cod 0 Puncte
13 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:44:81 Timp 1324 Cod 0 Puncte
14 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:52:57 Timp A0186 Cod 0 Puncte
15 Nastase Dragos Atack Team 01:55:53 Timp 1664 Cod 0 Puncte
16 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:59:46 Timp A0514 Cod 0 Puncte
17 Sanda Marius Bucharest Sport Club 02:04:89 Timp A0770 Cod 0 Puncte
18 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 02:05:47 Timp 1327 Cod 0 Puncte
19 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 02:10:52 Timp 1226 Cod 0 Puncte
20 Verziu Alexandru Atack Team 02:22:74 Timp 1665 Cod 0 Puncte

16. 100 metri bras (12 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 01:28:79 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:30:51 Timp A0136 Cod 7 Puncte
3 Toma Octavian Median Bucuresti 01:35:78 Timp A0218 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:37:21 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:37:74 Timp A1065 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:38:48 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Sandru Paul Eduard NAVI 01:40:34 Timp A0837 Cod 2 Puncte
8 Badica Tudor CSS Dinamo 01:40:88 Timp A0011 Cod 1 Puncte
9 Vilcinschi Andrei NAVI 01:41:16 Timp 1248 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:43:16 Timp A0081 Cod 0 Puncte
11 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:54:02 Timp 1225 Cod 0 Puncte
12 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:56:09 Timp A0027 Cod 0 Puncte
13 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:01:70 Timp 1326 Cod 0 Puncte
14 Haita Liviu Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 02:04:71 Timp A0527 Cod 0 Puncte
15 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1067 Cod 0 Puncte
16 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0049 Cod 0 Puncte
17 Birisan Iulian Atack Team 99:99:99 Timp A0838 Cod 0 Puncte
18 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte

17. 100 metri bras (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:18:78 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 01:21:34 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Bonea Sabin NAVI 01:24:84 Timp A0024 Cod 6 Puncte
4 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:29:99 Timp A0878 Cod 5 Puncte
5 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:30:79 Timp A0142 Cod 4 Puncte
6 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 01:33:05 Timp A0230 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:45:07 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Bantoiu Alexandru Atack Team 01:47:60 Timp A0834 Cod 1 Puncte
9 Mosnegutu Vlad Atack Team 02:03:57 Timp A0836 Cod 0 Puncte
10 Oniciuc Mihai Atack Team 02:13:10 Timp A0833 Cod 0 Puncte
11 Necula Vlad Atack Team 99:99:99 Timp A0835 Cod 0 Puncte
12 Ivan Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp A0832 Cod 0 Puncte

18. 100 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:27:59 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Stan Denisa CSS Dinamo 01:33:10 Timp A0648 Cod 7 Puncte
3 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:34:39 Timp A0467 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Steaua CSA 01:35:34 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:38:03 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Nita Andreea NAVI 01:38:83 Timp A0261 Cod 3 Puncte
7 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:39:03 Timp A0319 Cod 2 Puncte
8 Barbu Ana Bucharest Sport Club 01:39:21 Timp A0017 Cod 1 Puncte
9 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:40:62 Timp A0204 Cod 0 Puncte
10 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:43:16 Timp A0131 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:48:69 Timp A0140 Cod 0 Puncte
12 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 01:52:36 Timp 1330 Cod 0 Puncte
13 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:54:26 Timp A0751 Cod 0 Puncte
14 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:54:28 Timp A0160 Cod 0 Puncte
15 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:59:79 Timp A0464 Cod 0 Puncte
16 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 02:00:06 Timp A0021 Cod 0 Puncte
17 Danila Ana Maria CSS 2 Bucuresti 02:05:63 Timp 1331 Cod 0 Puncte
18 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0058 Cod 0 Puncte
19 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte

19. 100 metri bras (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:21:04 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:30:55 Timp A0856 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:30:70 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:33:20 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Pascu Flores Cezara NAVI 01:33:51 Timp A0264 Cod 4 Puncte
6 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 01:34:20 Timp A0869 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:39:26 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 01:41:19 Timp 1167 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:52:08 Timp A0172 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Laura NAVI 99:99:99 Timp 1339 Cod 0 Puncte

20. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:17:81 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 01:21:06 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:21:43 Timp A0073 Cod 6 Puncte
4 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:32:92 Timp A1074 Cod 5 Puncte

21. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:07:20 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:07:25 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:08:46 Timp A0148 Cod 6 Puncte
4 Costache David Delfinul Bucuresti 01:18:31 Timp A0892 Cod 5 Puncte
5 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:20:83 Timp A0001 Cod 4 Puncte
6 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:21:25 Timp A0147 Cod 3 Puncte
7 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:21:59 Timp A0207 Cod 2 Puncte
8 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:27:30 Timp A0015 Cod 1 Puncte
9 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:34:64 Timp A0008 Cod 0 Puncte
10 Mataoanu Andrei Bucharest Sport Club 01:35:08 Timp A0879 Cod 0 Puncte
11 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0184 Cod 0 Puncte

22. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:15:34 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:24:13 Timp A0107 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara NAVI 01:24:86 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Georgescu Laura NAVI 01:35:00 Timp 1339 Cod 5 Puncte

23. 200 metri liber (11 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 02:25:20 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Duican Robert Bucharest Sport Club 02:27:98 Timp A0067 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 02:28:09 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Popescu Robert Steaua CSA 02:30:43 Timp A0173 Cod 5 Puncte
5 Cardasol Florin NAVI 02:37:54 Timp A0312 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:37:96 Timp A0329 Cod 3 Puncte
7 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:39:91 Timp A0025 Cod 2 Puncte
8 Motas Cristian Steaua CSA 02:41:48 Timp A0139 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:43:55 Timp A0223 Cod 0 Puncte
10 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 02:44:46 Timp A0091 Cod 0 Puncte
11 Mindroc Adrian CSS Dinamo 02:48:51 Timp A0121 Cod 0 Puncte
12 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 02:50:08 Timp A0542 Cod 0 Puncte
13 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 02:54:02 Timp A0197 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 02:55:31 Timp A0592 Cod 0 Puncte
15 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 02:55:64 Timp A0328 Cod 0 Puncte
16 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 02:57:62 Timp A0310 Cod 0 Puncte
17 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:59:76 Timp A0513 Cod 0 Puncte
18 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 02:59:85 Timp A0224 Cod 0 Puncte
19 Crisan Maxim JR Steaua CSA 03:02:62 Timp A0541 Cod 0 Puncte
20 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:16:42 Timp A0186 Cod 0 Puncte
21 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:22:04 Timp A0138 Cod 0 Puncte
22 Nastase Dragos Atack Team 03:35:22 Timp 1664 Cod 0 Puncte
23 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 03:42:10 Timp 1325 Cod 0 Puncte
24 Verziu Alexandru Atack Team 04:00:16 Timp 1665 Cod 0 Puncte
25 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte

24. 200 metri liber (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 02:28:26 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:37:62 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 02:39:06 Timp A0367 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora NAVI 02:44:74 Timp A0262 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Tenis Club 2000 02:45:85 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Rusu Roberta Tenis Club 2000 02:48:38 Timp A0640 Cod 3 Puncte
7 Stan Denisa CSS Dinamo 02:49:18 Timp A0648 Cod 2 Puncte
8 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 02:56:94 Timp A0032 Cod 1 Puncte
9 Bunea Rut Steaua CSA 02:57:00 Timp A0030 Cod 0 Puncte
10 Barbu Ana Bucharest Sport Club 02:58:19 Timp A0017 Cod 0 Puncte
11 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 02:58:49 Timp A0177 Cod 0 Puncte
12 Mateicu Cristina Steaua CSA 03:02:55 Timp A0131 Cod 0 Puncte
13 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 03:03:58 Timp A0780 Cod 0 Puncte
14 Nita Andreea NAVI 03:04:68 Timp A0261 Cod 0 Puncte
15 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 03:05:37 Timp A0319 Cod 0 Puncte
16 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:08:12 Timp A0463 Cod 0 Puncte
17 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 03:17:56 Timp A0370 Cod 0 Puncte
18 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 03:20:93 Timp A0775 Cod 0 Puncte
19 Tiriblecea Ilinca Atack Team 03:24:20 Timp A0652 Cod 0 Puncte
20 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte

25. 400 metri liber (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 05:12:17 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 05:15:15 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Troanca Stefan CSS Dinamo 05:15:29 Timp A0220 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip CSS Dinamo 05:15:60 Timp A0201 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 05:20:93 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 05:24:78 Timp A0073 Cod 3 Puncte
7 Toma Octavian Median Bucuresti 05:31:95 Timp A0218 Cod 2 Puncte
8 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 05:35:09 Timp A0125 Cod 1 Puncte
9 Sandru Paul Eduard NAVI 05:35:69 Timp A0837 Cod 0 Puncte
10 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:35:77 Timp A0868 Cod 0 Puncte
11 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 05:37:84 Timp A0054 Cod 0 Puncte
12 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 05:41:19 Timp A0185 Cod 0 Puncte
13 Eremia Alexandru Median Bucuresti 05:46:16 Timp A1065 Cod 0 Puncte
14 Hanta Codrin CSS Dinamo 05:53:56 Timp A0089 Cod 0 Puncte
15 Licu Albert NAVI 05:59:11 Timp A0876 Cod 0 Puncte
16 Rusen David CSS Dinamo 06:06:76 Timp A0841 Cod 0 Puncte
17 Mircia Mihai CSS Dinamo 06:07:20 Timp A0136 Cod 0 Puncte
18 Andrei Razvan CSS Dinamo 06:13:44 Timp A0007 Cod 0 Puncte
19 Birisan Iulian Atack Team 07:23:46 Timp A0838 Cod 0 Puncte
20 Spiridon Dragos NAVI 99:99:99 Timp A0200 Cod 0 Puncte

26. 400 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 04:36:75 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Bonea Sabin NAVI 04:47:59 Timp A0024 Cod 7 Puncte
3 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 04:54:04 Timp A0003 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 04:55:47 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 04:58:85 Timp A0148 Cod 4 Puncte
6 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 05:20:10 Timp A0230 Cod 3 Puncte
7 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 05:39:17 Timp A0893 Cod 2 Puncte
8 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 05:41:96 Timp A0001 Cod 1 Puncte
9 Bantoiu Alexandru Atack Team 06:21:33 Timp A0834 Cod 0 Puncte
10 Oniciuc Mihai Atack Team 06:40:59 Timp A0833 Cod 0 Puncte
11 Popa Andrei CSS Dinamo 06:42:56 Timp A0842 Cod 0 Puncte
12 Necula Vlad Atack Team 06:53:22 Timp A0835 Cod 0 Puncte
13 Mosnegutu Vlad Atack Team 07:15:08 Timp A0836 Cod 0 Puncte
14 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0008 Cod 0 Puncte
15 Mataoanu Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0879 Cod 0 Puncte
16 Ivan Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp A0832 Cod 0 Puncte

27. 400 metri liber (12 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 04:59:08 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 04:59:43 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 05:14:21 Timp A0202 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:24:58 Timp A0063 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 05:37:09 Timp A0856 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 05:37:81 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Barau Irina Delfinul Bucuresti 05:53:74 Timp A0896 Cod 2 Puncte
8 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 05:59:51 Timp A0107 Cod 1 Puncte
9 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 06:02:36 Timp A0869 Cod 0 Puncte
10 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 06:18:30 Timp A0172 Cod 0 Puncte
11 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 06:26:52 Timp A0153 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

30. 100 metri liber (11 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:10:35 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:13:06 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora NAVI 01:15:10 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Tenis Club 2000 01:16:16 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:17:01 Timp A0467 Cod 4 Puncte
6 Bunea Rut Steaua CSA 01:19:57 Timp A0030 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 01:20:15 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:21:34 Timp A0131 Cod 1 Puncte
9 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 01:21:85 Timp A0032 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Corina Tenis Club 2000 01:23:28 Timp A0613 Cod 0 Puncte
11 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 01:23:31 Timp A0152 Cod 0 Puncte
12 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:23:84 Timp A0748 Cod 0 Puncte
13 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:24:50 Timp A0780 Cod 0 Puncte
14 Nita Andreea NAVI 01:24:85 Timp A0261 Cod 0 Puncte
15 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:26:02 Timp A0363 Cod 0 Puncte
16 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:26:90 Timp A0204 Cod 0 Puncte
17 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 01:27:51 Timp A0020 Cod 0 Puncte
18 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 01:29:14 Timp A0331 Cod 0 Puncte
19 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 01:32:79 Timp A0775 Cod 0 Puncte
20 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 01:33:93 Timp A0750 Cod 0 Puncte
21 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:34:30 Timp A0021 Cod 0 Puncte
22 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 01:34:45 Timp A0370 Cod 0 Puncte
23 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 01:38:85 Timp 1330 Cod 0 Puncte
24 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:40:13 Timp A0232 Cod 0 Puncte
25 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:41:50 Timp A0160 Cod 0 Puncte
26 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:49:98 Timp A1028 Cod 0 Puncte

31. 100 metri liber (12 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:06:12 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:08:08 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:08:78 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:12:64 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:13:71 Timp A0856 Cod 4 Puncte
6 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 01:15:50 Timp A0869 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:16:16 Timp A0133 Cod 2 Puncte
8 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:19:06 Timp A0896 Cod 1 Puncte
9 Georgescu Laura NAVI 01:22:61 Timp 1339 Cod 0 Puncte
10 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:24:40 Timp A0153 Cod 0 Puncte
11 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:27:38 Timp A0172 Cod 0 Puncte
12 Simion Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:37:70 Timp 1667 Cod 0 Puncte

32. 100 metri liber (11 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:08:02 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:11:15 Timp A0223 Cod 7 Puncte
3 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:11:50 Timp A0579 Cod 6 Puncte
4 Cardasol Florin NAVI 01:12:58 Timp A0312 Cod 5 Puncte
5 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 01:12:82 Timp A0433 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:14:11 Timp A0025 Cod 3 Puncte
7 Motas Cristian Steaua CSA 01:14:80 Timp A0139 Cod 2 Puncte
8 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 01:15:09 Timp A0091 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:15:52 Timp A0329 Cod 0 Puncte
10 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 01:16:76 Timp A0430 Cod 0 Puncte
11 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:17:82 Timp A1110 Cod 0 Puncte
12 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 01:19:35 Timp A0435 Cod 0 Puncte
13 Solea Luca Tenis Club 2000 01:20:08 Timp A0199 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 01:20:10 Timp A0592 Cod 0 Puncte
15 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:20:34 Timp A0513 Cod 0 Puncte
16 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 01:20:38 Timp A0542 Cod 0 Puncte
17 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:22:13 Timp A0586 Cod 0 Puncte
18 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 01:22:19 Timp A0777 Cod 0 Puncte
19 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 01:22:41 Timp A0310 Cod 0 Puncte
20 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:23:22 Timp 1324 Cod 0 Puncte
21 Crisan Maxim JR Steaua CSA 01:25:13 Timp A0541 Cod 0 Puncte
22 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:25:19 Timp A0224 Cod 0 Puncte
23 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:28:78 Timp 1329 Cod 0 Puncte
24 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:30:03 Timp A0186 Cod 0 Puncte
25 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 01:31:18 Timp A0337 Cod 0 Puncte
26 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:31:75 Timp A0334 Cod 0 Puncte
27 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 01:32:17 Timp A0612 Cod 0 Puncte
28 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:33:23 Timp A0514 Cod 0 Puncte
29 Petran George Stelian C S Intersport 2004 01:34:54 Timp A0336 Cod 0 Puncte
30 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:37:48 Timp A0138 Cod 0 Puncte
31 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 01:38:52 Timp 1325 Cod 0 Puncte
32 Nastase Dragos Atack Team 01:40:03 Timp 1664 Cod 0 Puncte
33 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 01:44:59 Timp 1226 Cod 0 Puncte
34 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 02:11:75 Timp 1327 Cod 0 Puncte
35 Verziu Alexandru Atack Team 99:99:99 Timp 1665 Cod 0 Puncte
36 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0328 Cod 0 Puncte
37 Florea Mihnea Ioan Atack Team 99:99:99 Timp A0599 Cod 0 Puncte

33. 100 metri liber (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 01:06:47 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:07:51 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:08:88 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 01:10:33 Timp A0073 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:10:96 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:12:10 Timp A0136 Cod 3 Puncte
7 Toma Octavian Median Bucuresti 01:12:34 Timp A0218 Cod 2 Puncte
8 Rusen David CSS Dinamo 01:13:10 Timp A0841 Cod 1 Puncte
9 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:36 Timp A0868 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:13:59 Timp A0071 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 01:14:06 Timp 1248 Cod 0 Puncte
12 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:14:42 Timp A0125 Cod 0 Puncte
13 Sandru Paul Eduard NAVI 01:15:58 Timp A0837 Cod 0 Puncte
14 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:16:34 Timp A0054 Cod 0 Puncte
15 Licu Albert NAVI 01:16:83 Timp A0876 Cod 0 Puncte
16 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:16:90 Timp A1065 Cod 0 Puncte
17 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:17:36 Timp A1169 Cod 0 Puncte
18 Badica Tudor CSS Dinamo 01:17:47 Timp A0011 Cod 0 Puncte
19 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:25 Timp A0081 Cod 0 Puncte
20 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:19:92 Timp A0007 Cod 0 Puncte
21 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:21:95 Timp 1225 Cod 0 Puncte
22 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:21:97 Timp A1074 Cod 0 Puncte
23 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:22:24 Timp A0027 Cod 0 Puncte
24 Zus Cristian Tenis Club 2000 01:23:02 Timp A0875 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 01:24:70 Timp A0861 Cod 0 Puncte
26 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:26:89 Timp A0150 Cod 0 Puncte
27 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:27:93 Timp A1163 Cod 0 Puncte
28 Grigore Eduard Median Bucuresti 01:28:00 Timp A1067 Cod 0 Puncte
29 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:28:25 Timp A0084 Cod 0 Puncte
30 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:28:51 Timp A1036 Cod 0 Puncte
31 Pandele Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:38:21 Timp A0855 Cod 0 Puncte
32 Stanciu Eduard CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1336 Cod 0 Puncte
33 Birisan Iulian Atack Team 99:99:99 Timp A0838 Cod 0 Puncte
34 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1326 Cod 0 Puncte
35 Comsa Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0049 Cod 0 Puncte

34. 100 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:59:20 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:00:36 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:00:57 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 01:04:99 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Serban Mihai Denis NAVI 01:05:10 Timp A0195 Cod 4 Puncte
6 Costache David Delfinul Bucuresti 01:06:36 Timp A0892 Cod 3 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:06:36 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:06:67 Timp A0148 Cod 2 Puncte
8 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:08:30 Timp A0120 Cod 1 Puncte
9 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:08:71 Timp A0860 Cod 0 Puncte
10 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:10:09 Timp A0147 Cod 0 Puncte
11 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 01:10:95 Timp A0230 Cod 0 Puncte
12 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:11:34 Timp A0047 Cod 0 Puncte
13 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:92 Timp A0207 Cod 0 Puncte
14 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:12:89 Timp A0001 Cod 0 Puncte
15 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:23 Timp A0015 Cod 0 Puncte
16 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:14:56 Timp A0893 Cod 0 Puncte
17 Ionescu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:15:40 Timp A0106 Cod 0 Puncte
18 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:15:59 Timp A0008 Cod 0 Puncte
19 Popa Andrei CSS Dinamo 01:15:61 Timp A0842 Cod 0 Puncte
20 Necula Vlad Atack Team 01:17:70 Timp A0835 Cod 0 Puncte
21 Oniciuc Mihai Atack Team 01:21:06 Timp A0833 Cod 0 Puncte
22 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:21:38 Timp A0184 Cod 0 Puncte
23 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:21:76 Timp A0880 Cod 0 Puncte
24 Mataoanu Andrei Bucharest Sport Club 01:21:83 Timp A0879 Cod 0 Puncte
25 Cretu Stefan Alexandru Tenis Club 2000 01:29:02 Timp 1470 Cod 0 Puncte
26 Mosnegutu Vlad Atack Team 01:32:34 Timp A0836 Cod 0 Puncte
27 Ivan Bogdan Atack Team 99:99:99 Timp A0832 Cod 0 Puncte
28 Bantoiu Alexandru Atack Team 99:99:99 Timp A0834 Cod 0 Puncte

35. 50 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:38:96 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:42:75 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:43:68 Timp A0363 Cod 6 Puncte
4 Bunea Rut Steaua CSA 00:44:71 Timp A0030 Cod 5 Puncte
5 Stan Denisa CSS Dinamo 00:44:86 Timp A0648 Cod 4 Puncte
6 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:45:53 Timp A0204 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:45:78 Timp A0613 Cod 2 Puncte
8 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:45:79 Timp A0017 Cod 1 Puncte
9 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:46:28 Timp A0748 Cod 0 Puncte
10 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:46:41 Timp A0319 Cod 0 Puncte