Rezultatele finale pentru Campionat Municipal copii 6-7-8-9 ani - Editia 2012

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Constantinescu Alexandru NAVI 00:49:00 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Scortea Teofil NAVI 00:50:16 Timp 1332 Cod 7 Puncte
3 Bogdan David Atack Team 00:53:32 Timp 1492 Cod 6 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Club Daimon 00:53:32 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Culea Petre Cristian Median Bucuresti 00:57:46 Timp 1614 Cod 5 Puncte
5 Zsehranszky Vladimir Andrei Bucharest Sport Club 01:01:60 Timp 1508 Cod 4 Puncte
6 Csendes Laszlo Igor Delfinul Bucuresti 01:04:58 Timp 1502 Cod 3 Puncte
7 Popa Cristian Tenis Club 2000 01:10:97 Timp 1489 Cod 2 Puncte
8 Neagu Tudor Cristian Andrei C S Intersport 2004 01:12:56 Timp 1455 Cod 1 Puncte
9 Gurau Alexandru Mihai C S Intersport 2004 01:13:10 Timp 1636 Cod 0 Puncte
10 Boscornea Vlad Mihai Bucharest Sport Club 01:50:62 Timp 1650 Cod 0 Puncte
11 Ciolac Vladislav CSS Dinamo 02:05:72 Timp 1501 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Enache Andrei Club Daimon 00:42:14 Timp A0808 Cod 9 Puncte
2 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:42:26 Timp A1124 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:44:62 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:45:46 Timp 1275 Cod 5 Puncte
5 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:46:14 Timp A0623 Cod 4 Puncte
6 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:87 Timp A0803 Cod 3 Puncte
7 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 00:48:33 Timp A0828 Cod 2 Puncte
8 Stoica Emilian NAVI 00:51:10 Timp 1303 Cod 1 Puncte
9 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:51:82 Timp A0797 Cod 0 Puncte
10 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 00:53:19 Timp A0829 Cod 0 Puncte
11 Stoican Nicolae NAVI 00:54:00 Timp A0651 Cod 0 Puncte
12 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:56:27 Timp 1404 Cod 0 Puncte
13 Malus Cristian Ionut Atack Team 00:57:51 Timp 1251 Cod 0 Puncte
14 Lepus Vlad Gabriel NAVI 00:58:30 Timp A1105 Cod 0 Puncte
15 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:59:19 Timp 1375 Cod 0 Puncte
16 Cojocaru Luca Mihai CSS Dinamo 00:59:28 Timp 1265 Cod 0 Puncte
17 Andronic Ionut Adrian Atack Team 00:59:76 Timp 1308 Cod 0 Puncte
18 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:59:77 Timp 1456 Cod 0 Puncte
19 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:59:85 Timp A0272 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Robert CSS 1 Bucuresti 01:00:06 Timp 1497 Cod 0 Puncte
21 Jugravu Darius CSS 1 Bucuresti 01:00:49 Timp 1638 Cod 0 Puncte
22 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32 Timp 1411 Cod 0 Puncte
23 Harabagiu George NAVI 01:03:40 Timp A0813 Cod 0 Puncte
24 Andrei Luca Mihai NAVI 01:03:49 Timp 1377 Cod 0 Puncte
25 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:05:12 Timp 1462 Cod 0 Puncte
26 Jianu Adrian Petru NAVI 01:05:25 Timp 1519 Cod 0 Puncte
27 Gherghe Vlad Median Bucuresti 01:05:51 Timp 1369 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:06:43 Timp 1311 Cod 0 Puncte
29 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:06:51 Timp A0788 Cod 0 Puncte
30 Comanescu David Median Bucuresti 01:08:14 Timp 1368 Cod 0 Puncte
31 Banu Alexandru Cristian NAVI 01:09:42 Timp 1351 Cod 0 Puncte
32 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:09:42 Timp 1651 Cod 0 Puncte
33 Coman Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:68 Timp 1658 Cod 0 Puncte
34 Tanase Aurel Gabriel Tenis Club 2000 01:09:87 Timp 1473 Cod 0 Puncte
35 Vlasceanu Antonio Atack Team 01:10:10 Timp 1491 Cod 0 Puncte
36 Stavre Andrei Median Bucuresti 01:11:59 Timp 1367 Cod 0 Puncte
37 Calin Matei Atack Team 01:12:66 Timp 1616 Cod 0 Puncte
38 Pirvu Mario Atack Team 01:15:20 Timp 1610 Cod 0 Puncte
39 Popa David NAVI 01:16:74 Timp 1521 Cod 0 Puncte
40 Ene Mihai CSS Dinamo 01:19:17 Timp 1633 Cod 0 Puncte
41 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 01:20:13 Timp 1434 Cod 0 Puncte
42 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:28:45 Timp 1310 Cod 0 Puncte
43 Chifor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1505 Cod 0 Puncte
44 Andruseasc Vlad Atack Team 99:99:99 Timp 1609 Cod 0 Puncte
45 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1506 Cod 0 Puncte
46 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1281 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:50 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:37:71 Timp A0382 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:38:61 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:38:75 Timp A0800 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:40:08 Timp A0278 Cod 4 Puncte
6 Stan Matei Alexandru NAVI 00:40:22 Timp A0791 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin NAVI 00:40:46 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:40:87 Timp A1016 Cod 1 Puncte
9 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:41:06 Timp A0112 Cod 0 Puncte
10 Milodin Eduard Atack Team 00:41:31 Timp 1289 Cod 0 Puncte
11 Rosu Patrick Steaua CSA 00:41:49 Timp A1125 Cod 0 Puncte
12 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:72 Timp A0722 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:42:06 Timp A1009 Cod 0 Puncte
14 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:42:33 Timp A0647 Cod 0 Puncte
15 Stoian Antonio CSM Pitesti 00:43:74 Timp 1618 Cod 0 Puncte
16 Popovici Sasa CSS Dinamo 00:45:13 Timp A0826 Cod 0 Puncte
17 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:75 Timp A0380 Cod 0 Puncte
18 Lapadat Cristian NAVI 00:46:03 Timp A0274 Cod 0 Puncte
19 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:46:49 Timp A0840 Cod 0 Puncte
20 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 00:46:88 Timp A0729 Cod 0 Puncte
21 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:47:52 Timp 1396 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:65 Timp 1401 Cod 0 Puncte
23 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:47:92 Timp 1412 Cod 0 Puncte
24 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:97 Timp A0378 Cod 0 Puncte
25 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:49:23 Timp A0725 Cod 0 Puncte
26 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 00:49:32 Timp 1364 Cod 0 Puncte
27 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:34 Timp A0377 Cod 0 Puncte
28 Scarlat Cris Adrian NAVI 00:50:22 Timp 1301 Cod 0 Puncte
29 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:51:68 Timp 1373 Cod 0 Puncte
30 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:51:85 Timp 1394 Cod 0 Puncte
31 Lupului Stanescu Mihai NAVI 00:52:32 Timp 1382 Cod 0 Puncte
32 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:52:73 Timp A0550 Cod 0 Puncte
33 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 00:52:94 Timp 1293 Cod 0 Puncte
34 Ion Mario Cristian NAVI 00:53:42 Timp A0812 Cod 0 Puncte
35 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 00:53:87 Timp 1543 Cod 0 Puncte
36 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 00:54:14 Timp A0727 Cod 0 Puncte
37 Foea Andreas NAVI 00:54:39 Timp 1383 Cod 0 Puncte
38 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:54:63 Timp 1448 Cod 0 Puncte
39 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 00:55:23 Timp A0531 Cod 0 Puncte
40 Toma Vlad NAVI 00:55:53 Timp A1133 Cod 0 Puncte
41 Turta Andrei Tenis Club 2000 00:55:72 Timp 1419 Cod 0 Puncte
42 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:87 Timp 1408 Cod 0 Puncte
43 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 00:57:07 Timp 1559 Cod 0 Puncte
44 Filat Mihai Bucharest Sport Club 00:57:65 Timp A0597 Cod 0 Puncte
45 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 00:57:92 Timp A0721 Cod 0 Puncte
46 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 00:59:83 Timp A0724 Cod 0 Puncte
47 Ghile Dragos CSS Dinamo 01:00:20 Timp 1634 Cod 0 Puncte
48 Popescu Rares Florin CSS Dinamo 01:00:56 Timp 1262 Cod 0 Puncte
49 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:29 Timp 1406 Cod 0 Puncte
50 Toma David CSS Dinamo 01:01:33 Timp 1348 Cod 0 Puncte
51 Scurtu Alexandru Cristian CSS 1 Bucuresti 01:01:54 Timp A0381 Cod 0 Puncte
52 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:22 Timp 1399 Cod 0 Puncte
53 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:82 Timp 1400 Cod 0 Puncte
54 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 01:02:86 Timp 1482 Cod 0 Puncte
55 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 01:04:31 Timp 1415 Cod 0 Puncte
56 Ionescu Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32 Timp 1625 Cod 0 Puncte
57 Vasile Rares Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:04:60 Timp 1435 Cod 0 Puncte
58 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:46 Timp 1416 Cod 0 Puncte
59 Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:05:82 Timp 1639 Cod 0 Puncte
60 Dumitrescu Luca Ionut Tenis Club 2000 01:06:54 Timp 1478 Cod 0 Puncte
61 Petrache Darius NAVI 01:08:26 Timp 1641 Cod 0 Puncte
62 Militaru Eduard C S Intersport 2004 01:09:54 Timp 1637 Cod 0 Puncte
63 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:10:79 Timp 1444 Cod 0 Puncte
64 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:13:16 Timp 1652 Cod 0 Puncte
65 Butuc Andrei Marius Cristian CSS Dinamo 01:14:74 Timp 1635 Cod 0 Puncte
66 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:20:30 Timp 1405 Cod 0 Puncte
67 Marin Calin Cristian Tenis Club 2000 01:25:61 Timp 1646 Cod 0 Puncte
68 Mosteanu Rares Nicolae CSS 4 Bucuresti 01:25:61 Timp 1649 Cod 0 Puncte
69 Preda Radu Colegiul "Emil Racovita" 01:26:50 Timp 1624 Cod 0 Puncte
70 Copu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:32:93 Timp 1397 Cod 0 Puncte
71 Neculcea Horia Constantin Atack Team 01:34:14 Timp 1611 Cod 0 Puncte
72 Cirstoiu David Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1632 Cod 0 Puncte
73 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0718 Cod 0 Puncte
74 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1460 Cod 0 Puncte
75 Radu Paul Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0728 Cod 0 Puncte
76 Lungu Andrei NAVI 99:99:99 Timp A0280 Cod 0 Puncte
77 Sabo Alexandru Mihail Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0726 Cod 0 Puncte
78 Draghici Daniel Mario Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0719 Cod 0 Puncte
79 Ivan Daniel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1627 Cod 0 Puncte
80 Hering Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1628 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:33:73 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:33:93 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:02 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:35:07 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:35:28 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:34 Timp A0396 Cod 3 Puncte
7 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:36:15 Timp A0395 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:36:29 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:36:35 Timp A0532 Cod 0 Puncte
10 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:37:13 Timp A0733 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:13 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Morariu Luca Ioan NAVI 00:37:17 Timp A0296 Cod 0 Puncte
13 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:37:21 Timp A0294 Cod 0 Puncte
14 Avram Matei Stefan NAVI 00:37:53 Timp A0574 Cod 0 Puncte
15 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:37:95 Timp A0605 Cod 0 Puncte
16 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:38:03 Timp A0399 Cod 0 Puncte
17 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:38:09 Timp A0295 Cod 0 Puncte
18 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:38:37 Timp A0604 Cod 0 Puncte
19 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:38:43 Timp A0656 Cod 0 Puncte
20 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:38:94 Timp A0610 Cod 0 Puncte
21 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:39:37 Timp A0551 Cod 0 Puncte
22 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:73 Timp A0387 Cod 0 Puncte
23 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:40:24 Timp A0694 Cod 0 Puncte
24 Nica Radu Stefan NAVI 00:40:59 Timp A0288 Cod 0 Puncte
25 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:40:69 Timp A0397 Cod 0 Puncte
26 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:40:77 Timp A1038 Cod 0 Puncte
27 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:40:87 Timp A0564 Cod 0 Puncte
28 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:41:13 Timp A0782 Cod 0 Puncte
29 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:41:24 Timp A0538 Cod 0 Puncte
30 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:55 Timp A0465 Cod 0 Puncte
31 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 00:41:78 Timp A1127 Cod 0 Puncte
32 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:42:60 Timp A0293 Cod 0 Puncte
33 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:42:78 Timp 1304 Cod 0 Puncte
34 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:43:03 Timp A0392 Cod 0 Puncte
35 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:43:10 Timp A0533 Cod 0 Puncte
36 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:43:13 Timp A0567 Cod 0 Puncte
37 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:43:19 Timp A1037 Cod 0 Puncte
38 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:44:07 Timp A0386 Cod 0 Puncte
39 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:45:01 Timp 1335 Cod 0 Puncte
40 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:45:49 Timp A0383 Cod 0 Puncte
41 Ionescu Robert George CSS Dinamo 00:45:89 Timp 1267 Cod 0 Puncte
42 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:46:08 Timp A0701 Cod 0 Puncte
43 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:46:14 Timp A0577 Cod 0 Puncte
44 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 00:46:25 Timp A1140 Cod 0 Puncte
45 Nae Horatiu CSS Dinamo 00:46:90 Timp A0778 Cod 0 Puncte
46 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:46:97 Timp 1257 Cod 0 Puncte
47 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:15 Timp A0713 Cod 0 Puncte
48 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 00:47:29 Timp A0394 Cod 0 Puncte
49 Serban Alexandru CSS Dinamo 00:47:29 Timp 1291 Cod 0 Puncte
50 Grunea Valentin NAVI 00:47:30 Timp A0606 Cod 0 Puncte
51 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:47:31 Timp 1305 Cod 0 Puncte
52 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:03 Timp A0699 Cod 0 Puncte
53 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50 Timp A0706 Cod 0 Puncte
54 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:49:12 Timp A0702 Cod 0 Puncte
55 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:49:22 Timp A1012 Cod 0 Puncte
56 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:49:28 Timp A0693 Cod 0 Puncte
57 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:49:32 Timp A0705 Cod 0 Puncte
58 Dinu Mihai Valentin CSS 1 Bucuresti 00:51:65 Timp A0391 Cod 0 Puncte
59 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:51:69 Timp 1381 Cod 0 Puncte
60 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:51:83 Timp 1306 Cod 0 Puncte
61 Stoica Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:52:04 Timp 1402 Cod 0 Puncte
62 Serban Teodor CSS Dinamo 00:52:47 Timp 1290 Cod 0 Puncte
63 Iacob Matei Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:52:54 Timp A0696 Cod 0 Puncte
64 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:79 Timp A0708 Cod 0 Puncte
65 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:52:92 Timp A0695 Cod 0 Puncte
66 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:53:65 Timp A1014 Cod 0 Puncte
67 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:53:70 Timp 1384 Cod 0 Puncte
68 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 00:54:75 Timp A1034 Cod 0 Puncte
69 Bunu Nichita Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96 Timp A0709 Cod 0 Puncte
70 Matei Alexandru Lucas Colegiul "Emil Racovita" 00:55:20 Timp A0730 Cod 0 Puncte
71 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:55:47 Timp A0704 Cod 0 Puncte
72 Anghel Robert Stefan Tenis Club 2000 00:55:98 Timp 1319 Cod 0 Puncte
73 Furu George Atack Team 00:56:15 Timp A0601 Cod 0 Puncte
74 Bespalii Dmitri Tenis Club 2000 00:56:15 Timp 1420 Cod 0 Puncte
75 Filip Ionut Laurentiu CSS 1 Bucuresti 00:58:38 Timp A0393 Cod 0 Puncte
76 Talangescu Dan Cristian CSS 1 Bucuresti 00:58:75 Timp A0390 Cod 0 Puncte
77 Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:91 Timp A0707 Cod 0 Puncte
78 Vasilescu Ciprian Atack Team 00:59:01 Timp 1617 Cod 0 Puncte
79 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:59:53 Timp A0703 Cod 0 Puncte
80 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:01:38 Timp 1254 Cod 0 Puncte
81 Vasiluta Robert Maximilian Colegiul "Emil Racovita" 01:05:29 Timp A0715 Cod 0 Puncte
82 Bobelniceanu Darius CSS 4 Bucuresti 01:05:44 Timp 1622 Cod 0 Puncte
83 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 01:08:41 Timp 1320 Cod 0 Puncte
84 Negrila Florin Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:07 Timp A0732 Cod 0 Puncte
85 Baragau Ionut Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:16:09 Timp A0697 Cod 0 Puncte
86 Ghita Stefan Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:61 Timp A0711 Cod 0 Puncte
87 Marin Radu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0688 Cod 0 Puncte
88 Bors Rares Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0691 Cod 0 Puncte
89 Dinu Marian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0690 Cod 0 Puncte
90 Ionita Florin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0689 Cod 0 Puncte
91 Mazik Nur Eldin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0712 Cod 0 Puncte
92 Trifan Paul CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1260 Cod 0 Puncte
93 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0692 Cod 0 Puncte
94 Asprica Christian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1450 Cod 0 Puncte
95 Gheorghe Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0687 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (6 ani) F

1 Otoiu Ana CSM Pitesti 00:48:61 Timp 1555 Cod 9 Puncte
2 Aslam Andra NAVI 00:52:73 Timp A0235 Cod 7 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:59:17 Timp 1510 Cod 6 Puncte
4 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 01:06:60 Timp 1511 Cod 5 Puncte
5 Lazar Simona Marina Tenis Club 2000 01:26:48 Timp 1485 Cod 4 Puncte
6 Ichim Ana Alessia CSS 1 Bucuresti 01:38:79 Timp 1640 Cod 3 Puncte
7 Petrov Denisa Mihaela Bucharest Sport Club 01:43:39 Timp 1653 Cod 2 Puncte
8 Similea Denisa Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1503 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (7 ani) F

1 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:43:98 Timp A0236 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:44:48 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:46:77 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 00:48:55 Timp 1263 Cod 5 Puncte
5 Fudulica Alexandra Maria NAVI 00:49:80 Timp A0600 Cod 4 Puncte
6 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 00:51:44 Timp 1276 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Ilinca NAVI 00:52:02 Timp A0811 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:53:26 Timp 1280 Cod 1 Puncte
9 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:53:66 Timp A0238 Cod 0 Puncte
10 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:53:74 Timp A0802 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 00:55:82 Timp A1168 Cod 0 Puncte
12 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 00:56:81 Timp 1264 Cod 0 Puncte
13 Sava Bianca CSS 4 Bucuresti 01:02:31 Timp 1620 Cod 0 Puncte
14 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:02:62 Timp 1315 Cod 0 Puncte
15 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 01:04:79 Timp A0796 Cod 0 Puncte
16 Sava Andreea CSS 4 Bucuresti 01:06:03 Timp 1621 Cod 0 Puncte
17 Enache Amalia Maria Tenis Club 2000 01:07:09 Timp 1479 Cod 0 Puncte
18 Pasa Sarah Corina CSS Dinamo 01:12:82 Timp 1392 Cod 0 Puncte
19 Nehir Beatrice CSS Dinamo 01:19:94 Timp 1295 Cod 0 Puncte
20 Munteanu Diana Tenis Club 2000 01:29:77 Timp 1645 Cod 0 Puncte
21 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 1345 Cod 0 Puncte
22 Ghazal Magida NAVI 99:99:99 Timp 1642 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (8 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:36:48 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:37:29 Timp A0342 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:37:84 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:38:25 Timp A0242 Cod 5 Puncte
5 Ilie Bianca Maria NAVI 00:39:13 Timp A0244 Cod 4 Puncte
6 Danciu Elia NAVI 00:39:68 Timp A0243 Cod 3 Puncte
7 Constantin Diana Club Daimon 00:41:13 Timp A0528 Cod 2 Puncte
8 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:41:94 Timp A0241 Cod 1 Puncte
9 Pagu Ioana NAVI 00:43:03 Timp A0629 Cod 0 Puncte
10 Popovici Alisia CSS Dinamo 00:45:76 Timp A0827 Cod 0 Puncte
11 Ioana Daria Maria NAVI 00:46:35 Timp 1300 Cod 0 Puncte
12 Banescu Bianca Steaua CSA 00:47:26 Timp 1441 Cod 0 Puncte
13 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:48:39 Timp A1010 Cod 0 Puncte
14 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:50:26 Timp 1438 Cod 0 Puncte
15 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 00:51:51 Timp 1390 Cod 0 Puncte
16 Teodor Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:52:29 Timp 1538 Cod 0 Puncte
17 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44 Timp 1398 Cod 0 Puncte
18 Tila Vanessa Maria CSM Pitesti 00:54:60 Timp 1619 Cod 0 Puncte
19 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 00:54:77 Timp A1131 Cod 0 Puncte
20 Tarabega Anca Maria NAVI 00:55:05 Timp 1379 Cod 0 Puncte
21 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:55:75 Timp A1040 Cod 0 Puncte
22 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 00:55:81 Timp 1409 Cod 0 Puncte
23 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:56:10 Timp A0668 Cod 0 Puncte
24 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 00:57:07 Timp A0663 Cod 0 Puncte
25 Joita Ana Maria Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 00:58:41 Timp A0667 Cod 0 Puncte
26 Vintila Alessia Roberta Colegiul "Emil Racovita" 00:58:69 Timp 1395 Cod 0 Puncte
27 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:00:55 Timp A0666 Cod 0 Puncte
28 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:01:48 Timp 1407 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37 Timp 1465 Cod 0 Puncte
30 Chirciu Victoria Simona CSS Dinamo 01:06:61 Timp 1393 Cod 0 Puncte
31 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36 Timp 1403 Cod 0 Puncte
32 Stoica Anca Median Bucuresti 01:14:93 Timp 1371 Cod 0 Puncte
33 Postoroanca Anisia Elena NAVI 01:16:41 Timp 1644 Cod 0 Puncte
34 Grigoras Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:18:47 Timp 1612 Cod 0 Puncte
35 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0664 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:36:22 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Maria NAVI 00:37:38 Timp A0252 Cod 7 Puncte
3 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:37:91 Timp A0768 Cod 6 Puncte
4 Colcer Catalina NAVI 00:37:97 Timp A0253 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:37:98 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:38:34 Timp A0593 Cod 3 Puncte
7 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:38:49 Timp A0676 Cod 2 Puncte
8 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:38:73 Timp A0344 Cod 1 Puncte
9 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:38:91 Timp A0438 Cod 0 Puncte
10 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:39:28 Timp A0348 Cod 0 Puncte
11 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:39:94 Timp A0739 Cod 0 Puncte
12 Scortea Ecaterina NAVI 00:39:98 Timp A0247 Cod 0 Puncte
13 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:40:41 Timp A0251 Cod 0 Puncte
14 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:40:50 Timp A0568 Cod 0 Puncte
15 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:40:57 Timp A0618 Cod 0 Puncte
16 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:40:88 Timp A0784 Cod 0 Puncte
17 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:40:97 Timp A0245 Cod 0 Puncte
18 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:44:29 Timp A0681 Cod 0 Puncte
19 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:45:14 Timp 1200 Cod 0 Puncte
20 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:46:53 Timp A0539 Cod 0 Puncte
21 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49 Timp A0673 Cod 0 Puncte
22 Hoaja Daria Stefania C.S. - I.B.M. 00:49:23 Timp 1340 Cod 0 Puncte
23 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:49:46 Timp 1253 Cod 0 Puncte
24 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:49:62 Timp A0683 Cod 0 Puncte
25 Teodor Andreea CSS 1 Bucuresti 00:50:12 Timp 1537 Cod 0 Puncte
26 Bratu Stefania Median Bucuresti 00:50:21 Timp 1557 Cod 0 Puncte
27 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:51:49 Timp A0670 Cod 0 Puncte
28 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:52:26 Timp 1613 Cod 0 Puncte
29 Neacsu Catalina Cristina CSS Dinamo 00:52:62 Timp 1294 Cod 0 Puncte
30 Popa Madalina Elena NAVI 00:57:38 Timp 1309 Cod 0 Puncte
31 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:57:49 Timp A0685 Cod 0 Puncte
32 Manzu Diana Nicoleta CSS Dinamo 00:57:57 Timp 1432 Cod 0 Puncte
33 Neagoe Maria Luciana C.S. - I.B.M. 00:57:86 Timp 1623 Cod 0 Puncte
34 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 01:00:13 Timp 1322 Cod 0 Puncte
35 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:01:16 Timp A0671 Cod 0 Puncte
36 Marian Bianca Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:06:78 Timp A0674 Cod 0 Puncte
37 Cimpeanu Teodora Giuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:53 Timp A0669 Cod 0 Puncte
38 Taranu Melisa Clara Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0677 Cod 0 Puncte
39 Ivan Florentina Diana Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0675 Cod 0 Puncte
40 Manea Antonia Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0679 Cod 0 Puncte
41 Musat Ana Maria Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0672 Cod 0 Puncte
42 Negrescu Irina Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0686 Cod 0 Puncte
43 Pop Yana Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0682 Cod 0 Puncte
44 Petrariu Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0678 Cod 0 Puncte
45 Nita Raluca Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0684 Cod 0 Puncte
46 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0581 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (7 ani) B

1 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:54:63 Timp 1297 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Club Daimon 00:55:59 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:59:07 Timp A1124 Cod 6 Puncte
4 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 01:02:63 Timp A0797 Cod 5 Puncte
5 Stoica Emilian NAVI 01:02:67 Timp 1303 Cod 4 Puncte
6 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:02:81 Timp A0623 Cod 3 Puncte
7 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 01:03:30 Timp 1275 Cod 2 Puncte
8 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:08:11 Timp A0803 Cod 1 Puncte
9 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 01:08:51 Timp A0828 Cod 0 Puncte
10 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:09:34 Timp 1456 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Stefan Median Bucuresti 01:09:65 Timp 1556 Cod 0 Puncte
12 Stancu Vlad Stefan CSS Dinamo 01:09:78 Timp A0829 Cod 0 Puncte
13 Stoican Nicolae NAVI 01:12:14 Timp A0651 Cod 0 Puncte
14 Cojocaru Luca Mihai CSS Dinamo 01:13:89 Timp 1265 Cod 0 Puncte
15 Baranescu Adrian Ioan Tenis Club 2000 01:14:67 Timp A0788 Cod 0 Puncte
16 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 01:31:91 Timp 1651 Cod 0 Puncte
17 Dumitrescu Vlad Stefan Bucharest Sport Club 01:36:10 Timp 1311 Cod 0 Puncte
18 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:38:26 Timp A1105 Cod 0 Puncte
19 Tudor Daris Matei Delfinul Bucuresti 01:54:81 Timp 1434 Cod 0 Puncte
20 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:56:99 Timp 1310 Cod 0 Puncte
21 Calin Matei Atack Team 99:99:99 Timp 1616 Cod 0 Puncte
22 Chifor Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1505 Cod 0 Puncte
23 Gogoasa Lucas Ionut Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1506 Cod 0 Puncte
24 Preotu Luca Ioan Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 1281 Cod 0 Puncte
25 Andruseasc Vlad Atack Team 99:99:99 Timp 1609 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (8 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:47:51 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:50:58 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:38 Timp A0380 Cod 6 Puncte
4 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:01 Timp A0376 Cod 5 Puncte
5 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:53:10 Timp A0382 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 00:53:37 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:54:65 Timp A1009 Cod 2 Puncte
8 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:55:58 Timp A0722 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:55:66 Timp A0278 Cod 0 Puncte
10 Lungu Andrei NAVI 00:57:00 Timp A0280 Cod 0 Puncte
11 Ichim Luca CSS 1 Bucuresti 00:58:38 Timp A1016 Cod 0 Puncte
12 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 00:59:01 Timp 1394 Cod 0 Puncte
13 Anghel Darius Costin NAVI 00:59:32 Timp A0277 Cod 0 Puncte
14 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:00:51 Timp A0377 Cod 0 Puncte
15 Arsenie Mircea Erik NAVI 01:03:69 Timp 1373 Cod 0 Puncte
16 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:03:81 Timp A0647 Cod 0 Puncte
17 Borangel Emanuel George CSS 1 Bucuresti 01:04:00 Timp 1364 Cod 0 Puncte
18 Foea Andreas NAVI 01:04:66 Timp 1383 Cod 0 Puncte
19 Stan Matei Alexandru NAVI 01:05:07 Timp A0791 Cod 0 Puncte
20 Lapadat Cristian NAVI 01:06:25 Timp A0274 Cod 0 Puncte
21 Vintila Daniel Alexandru Bucharest Sport Club 01:06:82 Timp 1415 Cod 0 Puncte
22 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 01:06:93 Timp A0729 Cod 0 Puncte
23 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:07:56 Timp A0840 Cod 0 Puncte
24 Vladutu Cristian Vlad Tenis Club 2000 01:07:59 Timp 1482 Cod 0 Puncte
25 Toma Vlad NAVI 01:07:90 Timp A1133 Cod 0 Puncte
26 Popovici Sasa CSS Dinamo 01:08:08 Timp A0826 Cod 0 Puncte
27 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:08:59 Timp 1382 Cod 0 Puncte
28 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:09:07 Timp 1301 Cod 0 Puncte
29 Petrache Darius NAVI 01:10:75 Timp 1641 Cod 0 Puncte
30 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:11:02 Timp A0597 Cod 0 Puncte
31 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:11:21 Timp 1448 Cod 0 Puncte
32 Marinescu Alex Ionut C.S. Toma's Ploiesti 01:11:71 Timp 1654 Cod 0 Puncte
33 Turta Andrei Tenis Club 2000 01:13:18 Timp 1419 Cod 0 Puncte
34 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:14:02 Timp A0550 Cod 0 Puncte
35 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:14:11 Timp A0721 Cod 0 Puncte
36 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:14:55 Timp A0725 Cod 0 Puncte
37 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:16:15 Timp A0378 Cod 0 Puncte
38 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:16:45 Timp A0724 Cod 0 Puncte
39 Milodin Eduard Atack Team 01:16:50 Timp 1289 Cod 0 Puncte
40 Ion Mario Cristian NAVI 01:16:92 Timp A0812 Cod 0 Puncte
41 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 01:18:59 Timp A0727 Cod 0 Puncte
42 Craciun Dan Adrian CSS Dinamo 01:19:37 Timp 1559 Cod 0 Puncte
43 Stoian Antonio CSM Pitesti 01:24:58 Timp 1618 Cod 0 Puncte
44 Popescu Rares Florin CSS Dinamo 01:25:33 Timp 1262 Cod 0 Puncte
45 Halalau Vlad Anton CSS 1 Bucuresti 01:26:76 Timp 1543 Cod 0 Puncte
46 Strugariu Vlad Alexandru Bucharest Sport Club 01:34:62 Timp 1652 Cod 0 Puncte
47 Soare Darius Ionut Club Daimon 99:99:99 Timp A0112 Cod 0 Puncte
48 Radu Paul Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0728 Cod 0 Puncte
49 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 99:99:99 Timp A0531 Cod 0 Puncte
50 Toma David CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1348 Cod 0 Puncte
51 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0718 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (9 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:44:96 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:45:67 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:46:65 Timp A0395 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:48:86 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:49:10 Timp A0610 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:49:23 Timp A0566 Cod 2 Puncte
8 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:49:82 Timp A0565 Cod 1 Puncte
9 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:49:83 Timp A0295 Cod 0 Puncte
10 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:49:84 Timp A0733 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:50:38 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:50:42 Timp A0605 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:50:64 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:51:19 Timp A0384 Cod 0 Puncte
15 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:51:46 Timp A1037 Cod 0 Puncte
16 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:51:49 Timp A1038 Cod 0 Puncte
17 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:51:83 Timp A0656 Cod 0 Puncte
18 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:51:98 Timp A0294 Cod 0 Puncte
19 Morariu Luca Ioan NAVI 00:52:37 Timp A0296 Cod 0 Puncte
20 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:53:02 Timp A0398 Cod 0 Puncte
21 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:26 Timp A0699 Cod 0 Puncte
22 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:31 Timp A0396 Cod 0 Puncte
23 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:53:45 Timp A0385 Cod 0 Puncte
24 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:53:47 Timp A0532 Cod 0 Puncte
25 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:53:52 Timp A0538 Cod 0 Puncte
26 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:53:53 Timp A0567 Cod 0 Puncte
27 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:78 Timp A0465 Cod 0 Puncte
28 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:54:86 Timp A0533 Cod 0 Puncte
29 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:55:62 Timp A0383 Cod 0 Puncte
30 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:55:68 Timp A0564 Cod 0 Puncte
31 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:56:74 Timp A0782 Cod 0 Puncte
32 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:56:88 Timp A0694 Cod 0 Puncte
33 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:57:39 Timp A0397 Cod 0 Puncte
34 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:57:59 Timp A0577 Cod 0 Puncte
35 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:57:63 Timp A0293 Cod 0 Puncte
36 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:11 Timp A0387 Cod 0 Puncte
37 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:59:80 Timp 1305 Cod 0 Puncte
38 Nica Radu Stefan NAVI 01:00:39 Timp A0288 Cod 0 Puncte
39 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:01:09 Timp A0386 Cod 0 Puncte
40 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:01:27 Timp 1304 Cod 0 Puncte
41 Furu George Atack Team 01:01:50 Timp A0601 Cod 0 Puncte
42 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:01:88 Timp A0705 Cod 0 Puncte
43 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:02:43 Timp A0392 Cod 0 Puncte
44 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 01:02:69 Timp A1140 Cod 0 Puncte
45 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:04:23 Timp A0703 Cod 0 Puncte
46 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:05:07 Timp A0702 Cod 0 Puncte
47 Grunea Valentin NAVI 01:05:74 Timp A0606 Cod 0 Puncte
48 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78 Timp A0693 Cod 0 Puncte
49 Lupului Stanescu Stefan NAVI 01:06:27 Timp 1381 Cod 0 Puncte
50 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 01:06:33 Timp 1335 Cod 0 Puncte
51 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20 Timp A0695 Cod 0 Puncte
52 Ionescu Robert George CSS Dinamo 01:09:20 Timp 1267 Cod 0 Puncte
53 Matei Alexandru Lucas Colegiul "Emil Racovita" 01:09:48 Timp A0730 Cod 0 Puncte
54 Csaki David CSS 1 Bucuresti 01:09:70 Timp 1257 Cod 0 Puncte
55 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:09:92 Timp A0706 Cod 0 Puncte
56 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:10:23 Timp 1254 Cod 0 Puncte
57 Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 01:10:51 Timp A0394 Cod 0 Puncte
58 Serban Alexandru CSS Dinamo 01:10:62 Timp 1291 Cod 0 Puncte
59 Nae Horatiu CSS Dinamo 01:10:67 Timp A0778 Cod 0 Puncte
60 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:10:84 Timp A0713 Cod 0 Puncte
61 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 01:10:97 Timp A0708 Cod 0 Puncte
62 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:11:10 Timp A1034 Cod 0 Puncte
63 Carstea Mihnea Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:67 Timp A1014 Cod 0 Puncte
64 Bruma Razvan Cristian Tenis Club 2000 01:11:69 Timp 1320 Cod 0 Puncte
65 Bespalii Dmitri Tenis Club 2000 01:13:89 Timp 1420 Cod 0 Puncte
66 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:14:37 Timp A1012 Cod 0 Puncte
67 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:14:50 Timp 1306 Cod 0 Puncte
68 Baragau Ionut Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:59 Timp A0697 Cod 0 Puncte
69 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:14:74 Timp 1384 Cod 0 Puncte
70 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:15:70 Timp A0704 Cod 0 Puncte
71 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:17:71 Timp A0701 Cod 0 Puncte
72 Bunu Nichita Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:66 Timp A0709 Cod 0 Puncte
73 Iacob Matei Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:22:89 Timp A0696 Cod 0 Puncte
74 Serban Teodor CSS Dinamo 01:23:97 Timp 1290 Cod 0 Puncte
75 Negrila Florin Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:37:00 Timp A0732 Cod 0 Puncte
76 Trifan Paul CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1260 Cod 0 Puncte
77 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 99:99:99 Timp A1127 Cod 0 Puncte
78 Vasiluta Robert Maximilian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0715 Cod 0 Puncte
79 Bors Rares Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0691 Cod 0 Puncte
80 Dinu Marian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0690 Cod 0 Puncte
81 Asprica Christian Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1450 Cod 0 Puncte
82 Marin Radu Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0688 Cod 0 Puncte
83 Zamfir Marc Antonio Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0692 Cod 0 Puncte
84 Gheorghe Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0687 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (7 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:58:87 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Marin Elena Alexia Tenis Club 2000 01:01:08 Timp A0796 Cod 7 Puncte
3 Voica Andreea Ofelia CSS Dinamo 01:01:28 Timp 1264 Cod 6 Puncte
4 Gomoi Ioana Teodora NAVI 01:02:19 Timp A0236 Cod 5 Puncte
5 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:03:43 Timp A0794 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Ilinca NAVI 01:05:51 Timp A0811 Cod 3 Puncte
7 Strungareanu Ioana Andra NAVI 01:06:49 Timp A0238 Cod 2 Puncte
8 Fudulica Alexandra Maria NAVI 01:08:49 Timp A0600 Cod 1 Puncte
9 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 01:08:68 Timp 1280 Cod 0 Puncte
10 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 01:10:47 Timp 1276 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 01:10:94 Timp A1168 Cod 0 Puncte
12 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:11:60 Timp A0802 Cod 0 Puncte
13 Voica Oana Ilinca CSS Dinamo 01:16:10 Timp 1263 Cod 0 Puncte
14 Pasa Sarah Corina CSS Dinamo 01:20:02 Timp 1392 Cod 0 Puncte
15 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:24:93 Timp 1315 Cod 0 Puncte
16 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 1345 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (8 ani) F

1 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:48:89 Timp A0343 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:49:27 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 00:50:63 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:50:82 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:53:85 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Club Daimon 00:55:80 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:55:86 Timp A0241 Cod 2 Puncte
8 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:57:57 Timp A0242 Cod 1 Puncte
9 Pagu Ioana NAVI 00:59:76 Timp A0629 Cod 0 Puncte
10 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 01:04:02 Timp A1131 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 01:04:43 Timp A1010 Cod 0 Puncte
12 Tarabega Anca Maria NAVI 01:06:53 Timp 1379 Cod 0 Puncte
13 Ioana Daria Maria NAVI 01:07:27 Timp 1300 Cod 0 Puncte
14 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:08:73 Timp 1390 Cod 0 Puncte
15 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 01:09:62 Timp A1040 Cod 0 Puncte
16 Vintila Alessia Roberta Colegiul "Emil Racovita" 01:11:08 Timp 1395 Cod 0 Puncte
17 Popovici Alisia CSS Dinamo 01:12:09 Timp A0827 Cod 0 Puncte
18 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:13:53 Timp A0666 Cod 0 Puncte
19 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:14:63 Timp 1438 Cod 0 Puncte
20 Banescu Bianca Steaua CSA 01:18:92 Timp 1441 Cod 0 Puncte
21 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 01:20:53 Timp A0663 Cod 0 Puncte
22 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:22:79 Timp A0668 Cod 0 Puncte
23 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0664 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (9 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:48:85 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:49:54 Timp A0768 Cod 7 Puncte
3 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:50:13 Timp A0438 Cod 6 Puncte
4 Colcer Catalina NAVI 00:50:74 Timp A0253 Cod 5 Puncte
5 Nahed Anna Maria NAVI 00:51:75 Timp A0249 Cod 4 Puncte
6 Scortea Ecaterina NAVI 00:52:06 Timp A0247 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:52:32 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:53:17 Timp A0345 Cod 1 Puncte
9 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:53:84 Timp A0618 Cod 0 Puncte
10 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:54:01 Timp A0739 Cod 0 Puncte
11 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:54:99 Timp A0251 Cod 0 Puncte
12 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:55:42 Timp A0676 Cod 0 Puncte
13 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:55:88 Timp A0539 Cod 0 Puncte
14 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:58:05 Timp A0568 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:58:21 Timp A0593 Cod 0 Puncte
16 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:59:54 Timp 1200 Cod 0 Puncte
17 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:59:77 Timp A0670 Cod 0 Puncte
18 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:00:23 Timp A0245 Cod 0 Puncte
19 Bratu Stefania Median Bucuresti 01:01:28 Timp 1557 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:01:34 Timp A0681 Cod 0 Puncte
21 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:01:64 Timp A0683 Cod 0 Puncte
22 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:04:08 Timp A0671 Cod 0 Puncte
23 Hoaja Daria Stefania C.S. - I.B.M. 01:05:95 Timp 1340 Cod 0 Puncte
24 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 01:08:35 Timp 1253 Cod 0 Puncte
25 Neacsu Catalina Cristina CSS Dinamo 01:09:43 Timp 1294 Cod 0 Puncte
26 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:09:72 Timp A0685 Cod 0 Puncte
27 Popa Madalina Elena NAVI 01:10:35 Timp 1309 Cod 0 Puncte
28 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:14:07 Timp A0673 Cod 0 Puncte
29 Savin Catalina Median Bucuresti 01:17:12 Timp 1631 Cod 0 Puncte
30 Marian Bianca Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:29:39 Timp A0674 Cod 0 Puncte
31 Cimpeanu Teodora Giuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:34:60 Timp A0669 Cod 0 Puncte
32 Musat Ana Maria Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0672 Cod 0 Puncte
33 Petrariu Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0678 Cod 0 Puncte
34 Taranu Melisa Clara Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0677 Cod 0 Puncte
35 Manzu Diana Nicoleta CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1432 Cod 0 Puncte
36 Manea Antonia Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0679 Cod 0 Puncte
37 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0581 Cod 0 Puncte
38 Negrescu Irina Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0686 Cod 0 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) B

1 Stoica Emilian | Stoican Nicolae | Lepus Vlad Gabriel | Pandele Alexandru Edward NAVI 03:25:71 Timp 18 Puncte
2 Malus Cristian Ionut | Vlasceanu Antonio | Andronic Ionut Adrian | Stoian Gabriel Razvan Atack Team 03:57:28 Timp 14 Puncte
3 Munteanu Robert | Jugravu Darius | Bordescu Radu Andrei | Borsa Teodor CSS 1 Bucuresti 04:04:12 Timp 12 Puncte
4 Georgeoni Calin Andrei | Nataprazu Luca Mihai | Harabagiu George | Andrei Luca Mihai NAVI 04:07:47 Timp 10 Puncte
5 Mihu Cristian Victor | Dumitrescu Vlad Stefan | Dragomirescu Robert | Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 04:24:97 Timp 8 Puncte
6 Gherghe Vlad | Stavre Andrei | Vasilescu Stefan | Comanescu David Median Bucuresti 04:50:89 Timp 6 Puncte
7 CSS Dinamo 99:99:99 Timp 0 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Dumitrescu Catalin Ionut | Anghel Darius Costin | Stan Matei Alexandru | Nicola Madalin Ionut NAVI 02:44:28 Timp 18 Puncte
2 Ionescu Dinu | Macoveanu Rares | Filat Mihai | Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 03:07:78 Timp 14 Puncte
3 Tarara Tudor Ionut | Halalau Vlad Anton | Ichim Luca | Teodorescu Alexandru CSS 1 Bucuresti 03:08:77 Timp 12 Puncte
4 Manea Eduard Andrei | Borangel Emanuel George | Sterian Narri Aryan Andrei | Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 03:10:02 Timp 10 Puncte
5 Lungu Andrei | Arsenie Mircea Erik | Scarlat Cris Adrian | Lapadat Cristian NAVI 03:10:44 Timp 8 Puncte
6 Dumitru Gabriel Ciprian | Romas Codrut Fernando | Popovici David | Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:20:70 Timp 6 Puncte
7 Birdau Ioan Alexandru | Craciun Dan Adrian | Ghile Dragos | Popovici Sasa CSS Dinamo 03:52:02 Timp 4 Puncte
8 Gate Alexandru Robert Ionut | Gate Mihnea Cristian | Ples Suero Vladyn | Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 03:58:98 Timp 2 Puncte
9 NAVI 99:99:99 Timp 0 Puncte
10 CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 0 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) B

1 Doltu Mihai Cosmin | Dinca Raducu Alex | Tudor Radu | Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 02:28:22 Timp 18 Puncte
2 Vlasie Ionut | Badulescu Vlad Alexandru | Olteanu Andrei Nicolae | Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:32:13 Timp 14 Puncte
3 Avram Matei Stefan | Nica Radu Stefan | Morariu Luca Ioan | Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 02:35:27 Timp 12 Puncte
4 Meghea Dominic Andrei | Ionescu Robert George | Dobre Daniel Gabriel | Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 02:44:86 Timp 10 Puncte
5 Barnea Sebastian Gabriel | Banescu Cristian Florin | Ionita Rares | Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:46:80 Timp 8 Puncte
6 Delcea Eduard | Antal Radu | Constantinescu Sabin | Jugravu Pavel Nicodim CSS 1 Bucuresti 03:05:45 Timp 6 Puncte
7 David Andrei | Ciobica Leonard Gabriel | Csaki David | Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 03:06:28 Timp 4 Puncte
8 Paduraru Andrei Dragos | Grunea Valentin | Vasile Andrei Alexandru | Hurmuzache Robert Ionut NAVI 03:08:65 Timp 2 Puncte
9 Voicu Costin Gabriel | Timpau Cristinoiu Vlad | Nitu Marius Adrian | Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:28:90 Timp 0 Puncte
10 Iacob Matei Ionut | Stoica Cristian Mihai | Lisman Victor Alexandru | Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 03:33:00 Timp 0 Puncte
11 Bunu Nichita Adrian | Pascu Nicu Laurentiu | Vasilescu Claudiu | Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 03:44:24 Timp 0 Puncte

18. Stafeta 4x50 metri liber (7 ani) F

1 Fudulica Alexandra Maria | Strungareanu Ioana Andra | Petrescu Ilinca | Gomoi Ioana Teodora NAVI 03:18:22 Timp 18 Puncte
2 Balanescu Bianca Maria | Bancila Mara | Belghiru Alexia Lorena | Ionescu Mara Bucharest Sport Club 03:54:23 Timp 14 Puncte
3 Voica Andreea Ofelia | Pasa Sarah Corina | Voica Oana Ilinca | Nehir Beatrice CSS Dinamo 04:31:79 Timp 12 Puncte

19. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia | Fogoros Ioana Teodora | Ilie Bianca Maria | Danciu Elia NAVI 02:47:48 Timp 18 Puncte
2 Dumitrescu Cristina | Ivan Sara Natalie | Teodor Alexandra | Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:18:67 Timp