Rezultatele finale pentru Cupa Asseco OPEN - Editia 2012, copii 9-16 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (9 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:34:44 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:34:49 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:35:47 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:36:46 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:36:51 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:36:87 Timp A0733 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:37:19 Timp A0566 Cod 2 Puncte
8 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:56 Timp A0398 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan NAVI 00:37:65 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:37:81 Timp A0294 Cod 0 Puncte
11 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:38:38 Timp A0604 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:38:64 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:38:79 Timp 1202 Cod 0 Puncte
14 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:38:87 Timp A0395 Cod 0 Puncte
15 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:38:90 Timp A0605 Cod 0 Puncte
16 Avram Matei Stefan NAVI 00:38:94 Timp A0574 Cod 0 Puncte
17 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:39:17 Timp A0295 Cod 0 Puncte
18 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:40:04 Timp A0610 Cod 0 Puncte
19 Nica Radu Stefan NAVI 00:40:13 Timp A0288 Cod 0 Puncte
20 Bubu Alexandru CSM Pitesti 00:41:00 Timp 1596 Cod 0 Puncte
21 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:36 Timp A0387 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:41:55 Timp A0782 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:30:77 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:32:74 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:33:03 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:33:50 Timp A1057 Cod 5 Puncte
5 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:33:87 Timp A0426 Cod 4 Puncte
6 Badoi Tudor Energic L L Pitesti 00:34:33 Timp A1104 Cod 3 Puncte
6 Costroj Antonio Steaua CSA 00:34:33 Timp A0540 Cod 3 Puncte
7 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:34:43 Timp A0306 Cod 2 Puncte
8 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:65 Timp A0308 Cod 1 Puncte
9 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:35:66 Timp A0402 Cod 0 Puncte
10 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:05 Timp A0535 Cod 0 Puncte
11 Mitelut Stefan NAVI 00:36:06 Timp A0753 Cod 0 Puncte
12 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:36:11 Timp A0407 Cod 0 Puncte
13 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:36:56 Timp A0428 Cod 0 Puncte
14 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:37:14 Timp A0501 Cod 0 Puncte
15 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:18 Timp A0413 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:37:22 Timp A0408 Cod 0 Puncte
17 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:23 Timp A0491 Cod 0 Puncte
18 Roceanu Andrei NAVI 00:37:38 Timp A0309 Cod 0 Puncte
19 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:38:12 Timp A0470 Cod 0 Puncte
20 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:38:17 Timp 1021 Cod 0 Puncte
21 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:38:24 Timp A0327 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:38:50 Timp A0594 Cod 0 Puncte
23 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:38:54 Timp 1203 Cod 0 Puncte
24 Carje Andrei CSM Pitesti 00:38:64 Timp 1229 Cod 0 Puncte
25 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:39:28 Timp A1020 Cod 0 Puncte
26 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:40:08 Timp A0624 Cod 0 Puncte
27 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:40:52 Timp A1061 Cod 0 Puncte
28 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:42:72 Timp A1063 Cod 0 Puncte
29 Ionescu Teodor CSM Pitesti 00:43:05 Timp 1189 Cod 0 Puncte
30 Teianu Andei CSM Pitesti 00:52:78 Timp 1598 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (11 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:30:00 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:30:68 Timp 1195 Cod 7 Puncte
3 Popescu Robert Steaua CSA 00:31:12 Timp A0173 Cod 6 Puncte
4 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:32:38 Timp A0433 Cod 5 Puncte
5 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:56 Timp A0223 Cod 4 Puncte
6 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:32:98 Timp A0068 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 00:33:15 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:33:26 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:33:30 Timp A0025 Cod 0 Puncte
10 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:33:51 Timp A0121 Cod 0 Puncte
11 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:33:90 Timp A1110 Cod 0 Puncte
12 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:33:93 Timp A0430 Cod 0 Puncte
13 Mocanu Andrei S.C.M. Bacau 00:34:12 Timp 1567 Cod 0 Puncte
14 Radu Marius CSM Pitesti 00:34:20 Timp 1192 Cod 0 Puncte
15 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:34:29 Timp A0777 Cod 0 Puncte
16 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:34:55 Timp A0329 Cod 0 Puncte
17 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:34:62 Timp A0328 Cod 0 Puncte
18 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:34:66 Timp A0197 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Alexandru CSM Pitesti 00:34:67 Timp 1191 Cod 0 Puncte
20 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:35:21 Timp A0091 Cod 0 Puncte
21 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:35:39 Timp A0513 Cod 0 Puncte
22 Solea Luca Tenis Club 2000 00:35:79 Timp A0199 Cod 0 Puncte
23 Cosug Andrei Bucharest Sport Club 00:36:02 Timp A0310 Cod 0 Puncte
24 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:36:05 Timp A0435 Cod 0 Puncte
25 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:36:29 Timp A1053 Cod 0 Puncte
26 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:36:30 Timp A0592 Cod 0 Puncte
27 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:37:13 Timp A0224 Cod 0 Puncte
28 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:37:73 Timp A0586 Cod 0 Puncte
29 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:38:69 Timp 1324 Cod 0 Puncte
30 Dragnea Alexandru CSM Pitesti 00:41:54 Timp 1578 Cod 0 Puncte
31 Motas Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp A0139 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 00:29:57 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Popazov Razvan CSM Pitesti 00:29:91 Timp 1590 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 00:30:72 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:31:04 Timp 1581 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:31:46 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:31:57 Timp A0136 Cod 3 Puncte
7 Badescu Petrut CSM Pitesti 00:31:85 Timp 1227 Cod 2 Puncte
8 Mican Mircea S.C.M. Bacau 00:32:30 Timp 1566 Cod 1 Puncte
9 Vilcinschi Andrei NAVI 00:32:37 Timp 1248 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:32:41 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Hariga Alexandru S.C.M. Bacau 00:32:45 Timp 1565 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:32:89 Timp A0071 Cod 0 Puncte
13 Rusen David CSS Dinamo 00:33:00 Timp A0841 Cod 0 Puncte
14 Muscalu Eduard C S LUNA Brasov 00:33:31 Timp 1583 Cod 0 Puncte
15 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:33:32 Timp A0868 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:69 Timp A0081 Cod 0 Puncte
17 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:34:11 Timp A0125 Cod 0 Puncte
18 Licu Albert NAVI 00:34:72 Timp A0876 Cod 0 Puncte
19 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:34:98 Timp A0054 Cod 0 Puncte
20 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:35:18 Timp A0169 Cod 0 Puncte
21 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:35:40 Timp A1074 Cod 0 Puncte
22 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:36:21 Timp A1169 Cod 0 Puncte
23 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:36:41 Timp A0007 Cod 0 Puncte
24 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:37:10 Timp A1065 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (13 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:26:10 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:27:34 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 00:27:73 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 00:29:19 Timp A0003 Cod 5 Puncte
5 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 00:29:69 Timp 1599 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 00:30:31 Timp A0024 Cod 3 Puncte
6 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 00:30:31 Timp A0148 Cod 3 Puncte
7 Coromelcea Victor CSS Ploiesti 00:30:40 Timp A1081 Cod 2 Puncte
8 Serban Mihai Denis NAVI 00:30:45 Timp A0195 Cod 1 Puncte
9 Tudose Vlad NAVI 00:30:57 Timp A0885 Cod 0 Puncte
10 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:31:02 Timp A0120 Cod 0 Puncte
11 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 00:31:14 Timp A0165 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Mihai Petrolul Ploiesti 00:31:22 Timp A1090 Cod 0 Puncte
13 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 00:32:08 Timp A0047 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Nicolas Energic L L Pitesti 00:32:28 Timp 1600 Cod 0 Puncte
15 Popa Andrei CSS Dinamo 00:32:40 Timp A0842 Cod 0 Puncte
16 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:32:53 Timp A0207 Cod 0 Puncte
17 Cozma Mihnea Energic L L Pitesti 00:33:22 Timp 1601 Cod 0 Puncte
18 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 00:33:68 Timp A0008 Cod 0 Puncte
19 Dumitrache Georgian Energic L L Pitesti 00:33:87 Timp 1602 Cod 0 Puncte
20 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 00:33:93 Timp A0893 Cod 0 Puncte
21 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 00:34:06 Timp A1091 Cod 0 Puncte
22 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 00:35:39 Timp A0880 Cod 0 Puncte
23 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0015 Cod 0 Puncte
24 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0860 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (14 ani) B

1 Glod Ionut Liceul Sportiv Bacau 00:27:90 Timp 1568 Cod 9 Puncte
2 Borisov Lubomir Martinov Swimming Club "ETAR" 00:28:09 Timp 1570 Cod 7 Puncte
3 Marinica Andrei NAVI 00:28:61 Timp 1247 Cod 6 Puncte
4 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 00:28:69 Timp A0887 Cod 5 Puncte
4 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:28:69 Timp A0848 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin Steaua CSA 00:29:17 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:29:18 Timp A0853 Cod 3 Puncte
7 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:29:28 Timp 1603 Cod 2 Puncte
8 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:29:31 Timp A1082 Cod 1 Puncte
9 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:29:33 Timp A0849 Cod 0 Puncte
10 Petran Costin C S Intersport 2004 00:29:54 Timp A0867 Cod 0 Puncte
11 Braga George CSM Pitesti 00:30:27 Timp 1592 Cod 0 Puncte
12 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 00:30:48 Timp A0882 Cod 0 Puncte
13 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:88 Timp A0850 Cod 0 Puncte
14 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:31:25 Timp A0890 Cod 0 Puncte
15 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:32:03 Timp A0863 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (15 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 00:25:88 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:26:17 Timp A0956 Cod 7 Puncte
3 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 00:27:01 Timp A0994 Cod 6 Puncte
4 Simion Vlad Cristian NAVI 00:27:46 Timp A0313 Cod 5 Puncte
5 Nitescu Cristian Olimpia Bucuresti 00:28:27 Timp A0959 Cod 4 Puncte
6 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:35 Timp A0958 Cod 3 Puncte
7 Pantazi Madalin Olimpia Bucuresti 00:28:41 Timp A0945 Cod 2 Puncte
8 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:58 Timp A0961 Cod 1 Puncte
9 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:31:32 Timp A0912 Cod 0 Puncte
10 Mihai Valentin Median Bucuresti 00:32:92 Timp 1531 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (16 ani) B

1 Cherestes Andrei Steaua CSA 00:25:59 Timp A0905 Cod 9 Puncte
2 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:26:91 Timp A0948 Cod 7 Puncte
3 Stinceanu Sebastian C S LUNA Brasov 00:26:94 Timp 1587 Cod 6 Puncte
4 Trandafir Alexandru CSS Ploiesti 00:27:08 Timp 1574 Cod 5 Puncte
5 Anghel Mihai Steaua CSA 00:27:87 Timp A1073 Cod 4 Puncte
6 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:27 Timp A1101 Cod 3 Puncte

9. 50 metri liber (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:35:99 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:36:10 Timp A1041 Cod 7 Puncte
3 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:37:17 Timp 1182 Cod 6 Puncte
4 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:38:04 Timp A0756 Cod 5 Puncte
5 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:38:64 Timp A0345 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Maria NAVI 00:38:89 Timp A0252 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92 Timp A0438 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:38:98 Timp A0593 Cod 1 Puncte
9 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:39:72 Timp A0768 Cod 0 Puncte
10 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:40:02 Timp A0739 Cod 0 Puncte
11 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:40:19 Timp A0618 Cod 0 Puncte
12 Chita Andreea CSM Pitesti 00:40:19 Timp 1197 Cod 0 Puncte
13 Colcer Catalina NAVI 00:40:37 Timp A0253 Cod 0 Puncte
14 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:40:38 Timp A0245 Cod 0 Puncte
15 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:41:13 Timp A0784 Cod 0 Puncte
16 Scortea Ecaterina NAVI 00:41:21 Timp A0247 Cod 0 Puncte
17 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:41:29 Timp 1342 Cod 0 Puncte
18 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:41:46 Timp A0251 Cod 0 Puncte
19 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:42:58 Timp A0344 Cod 0 Puncte
20 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:48:76 Timp 1200 Cod 0 Puncte
21 Leonte Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0568 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (10 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:33:96 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:34:51 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Danciu Sara NAVI 00:34:91 Timp A0057 Cod 6 Puncte
4 Gadea Ioana NAVI 00:34:98 Timp A0076 Cod 5 Puncte
5 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:34:99 Timp A0556 Cod 4 Puncte
6 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:13 Timp A0455 Cod 3 Puncte
7 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:36:29 Timp A0355 Cod 2 Puncte
8 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:36:43 Timp A0625 Cod 1 Puncte
9 Mustatea Ana NAVI 00:37:00 Timp A0144 Cod 0 Puncte
10 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:37:26 Timp A0453 Cod 0 Puncte
11 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:58 Timp A0441 Cod 0 Puncte
12 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:37:74 Timp A0439 Cod 0 Puncte
13 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:38:14 Timp A0318 Cod 0 Puncte
14 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:38:39 Timp A0317 Cod 0 Puncte
15 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:38:85 Timp A0449 Cod 0 Puncte
16 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42 Timp A0442 Cod 0 Puncte
17 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:40:07 Timp A0129 Cod 0 Puncte
18 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:40:17 Timp A0642 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Andreea NAVI 00:41:16 Timp A0258 Cod 0 Puncte
20 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:41:61 Timp A0315 Cod 0 Puncte

11. 50 metri liber (11 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:31:81 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:33:56 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Dragan Theodora NAVI 00:33:91 Timp A0262 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:33:92 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Geana Antoanela CSM Pitesti 00:34:29 Timp 1591 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:34:90 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Stan Denisa CSS Dinamo 00:35:03 Timp A0648 Cod 2 Puncte
8 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:35:08 Timp A0204 Cod 1 Puncte
9 Filip Ioana C S LUNA Brasov 00:35:14 Timp 1431 Cod 0 Puncte
10 Badea Andrada CSM Pitesti 00:35:33 Timp 1198 Cod 0 Puncte
11 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:35:65 Timp A0640 Cod 0 Puncte
12 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:36:14 Timp A0177 Cod 0 Puncte
13 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:36:65 Timp A0780 Cod 0 Puncte
14 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:36:66 Timp A0152 Cod 0 Puncte
15 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:36:66 Timp A0017 Cod 0 Puncte
16 Constantin Andra Maria CSM Pitesti 00:36:84 Timp A1048 Cod 0 Puncte
17 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92 Timp A0463 Cod 0 Puncte
18 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:37:65 Timp A0319 Cod 0 Puncte
19 Nita Andreea NAVI 00:38:11 Timp A0261 Cod 0 Puncte
20 Florea Daria Mihaela Energic L L Pitesti 00:38:22 Timp A1026 Cod 0 Puncte
21 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:38:78 Timp A0748 Cod 0 Puncte
22 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:38:87 Timp A0020 Cod 0 Puncte
23 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:39:30 Timp A0370 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Ana CSM Pitesti 00:39:33 Timp 1211 Cod 0 Puncte
25 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:41:65 Timp A1050 Cod 0 Puncte
26 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32 Timp A0021 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (12 ani) F

1 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 00:30:74 Timp A0202 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:31:00 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Chilianu Margareta S.C.M. Bacau 00:31:02 Timp 1564 Cod 6 Puncte
4 Rinzescu Alexandra S.C.M. Bacau 00:31:09 Timp 1563 Cod 5 Puncte
5 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:31:56 Timp 1582 Cod 4 Puncte
6 Luca Stefania CSM Pitesti 00:31:88 Timp A0117 Cod 3 Puncte
7 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:32:90 Timp A0029 Cod 2 Puncte
8 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 00:33:26 Timp A0869 Cod 1 Puncte
9 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:33:34 Timp A0133 Cod 0 Puncte
10 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:34:53 Timp A0856 Cod 0 Puncte
11 Barau Irina Delfinul Bucuresti 00:34:87 Timp A0896 Cod 0 Puncte
12 Chitibus Anemona CSM Pitesti 00:35:80 Timp 1593 Cod 0 Puncte
13 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 00:37:54 Timp 1167 Cod 0 Puncte
14 Itul-Toderesc Teodora CSS 1 Bucuresti 00:37:73 Timp 1199 Cod 0 Puncte
15 Ignatova Yoana Gateva Swimming Club "ETAR" 00:38:97 Timp 1186 Cod 0 Puncte
16 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0153 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (13 ani) F

1 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 00:29:66 Timp 1569 Cod 9 Puncte
2 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 00:30:54 Timp A1092 Cod 7 Puncte
3 Stoica Elena NAVI 00:31:07 Timp A0209 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Stoican Ana NAVI 00:32:38 Timp A0210 Cod 4 Puncte
6 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:32:73 Timp A0094 Cod 3 Puncte
7 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 00:33:30 Timp A0087 Cod 2 Puncte
8 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 00:34:16 Timp A0163 Cod 1 Puncte
9 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:34:30 Timp A0226 Cod 0 Puncte
10 Ion Alexandra Ioana CSM Pitesti 00:34:68 Timp 1212 Cod 0 Puncte
11 Belu Alexandra Energic L L Pitesti 00:35:71 Timp 1604 Cod 0 Puncte
12 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:36:04 Timp A0013 Cod 0 Puncte
13 Cirstea Andreea Petrolul Ploiesti 00:36:28 Timp A1095 Cod 0 Puncte
14 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:36:68 Timp A1069 Cod 0 Puncte
15 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:37:34 Timp A0151 Cod 0 Puncte
16 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0158 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 00:30:40 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Stoica Luciana CSS Ploiesti 00:30:44 Timp A1085 Cod 7 Puncte
3 Bocan Beatrice Steaua CSA 00:30:49 Timp A0962 Cod 6 Puncte
4 Andrei Andreea Energic L L Pitesti 00:30:70 Timp 1605 Cod 5 Puncte
5 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:30:86 Timp A0964 Cod 4 Puncte
6 Gogu Denisa Steaua CSA 00:31:37 Timp A0907 Cod 3 Puncte
7 Radu Alexandra C S Farul Constanta 00:32:04 Timp A0943 Cod 2 Puncte
8 Barbulescu Maria Median Bucuresti 00:32:88 Timp A0927 Cod 1 Puncte
9 Becheanu Teodora Median Bucuresti 00:35:67 Timp A0928 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (15 ani) F

1 Meila Ana CSM Pitesti 00:29:88 Timp 1220 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca CSS Ploiesti 00:30:23 Timp 1576 Cod 7 Puncte
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 00:30:27 Timp A0935 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:30:86 Timp A0982 Cod 5 Puncte
5 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 00:31:22 Timp A0268 Cod 4 Puncte
6 Nachiu Bianca CSM Pitesti 00:32:80 Timp 1219 Cod 3 Puncte
7 Anghel Maria NAVI 00:33:01 Timp A0269 Cod 2 Puncte

16. 50 metri liber (16 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 00:28:26 Timp A0908 Cod 9 Puncte
2 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 00:29:16 Timp A0950 Cod 7 Puncte
3 Ganovici Viviana Steaua CSA 00:32:63 Timp A0910 Cod 6 Puncte
4 Capra Maria Median Bucuresti 00:35:98 Timp A0926 Cod 5 Puncte

17. 100 metri spate (11 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 01:16:50 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 01:16:95 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Duican Robert Bucharest Sport Club 01:18:75 Timp A0067 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:19:59 Timp A0068 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 01:21:14 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Andrei CSM Pitesti 01:23:16 Timp 1190 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 01:23:34 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Dragomir Alexandru CSM Pitesti 01:23:87 Timp 1191 Cod 1 Puncte
9 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:24:75 Timp A0579 Cod 0 Puncte
10 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:25:25 Timp A0025 Cod 0 Puncte
11 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 01:26:17 Timp A0197 Cod 0 Puncte
12 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:19 Timp A0223 Cod 0 Puncte
13 Motas Cristian Steaua CSA 99:99:99 Timp A0139 Cod 0 Puncte

18. 100 metri spate (12 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 01:14:24 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Popazov Razvan CSM Pitesti 01:14:75 Timp 1590 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 01:17:00 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Hariga Alexandru S.C.M. Bacau 01:19:93 Timp 1565 Cod 5 Puncte
5 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:20:00 Timp 1581 Cod 4 Puncte
6 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:20:94 Timp 1227 Cod 3 Puncte
7 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:22:30 Timp A0220 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:23:13 Timp A0089 Cod 1 Puncte
9 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:23:61 Timp A0868 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:24:31 Timp A0071 Cod 0 Puncte
11 Vilcinschi Andrei NAVI 01:24:93 Timp 1248 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:25:90 Timp A0081 Cod 0 Puncte
13 Toma Octavian Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0218 Cod 0 Puncte

19. 100 metri spate (13 ani) B

1 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:11:08 Timp A0003 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:11:09 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Radu Ionut NAVI 01:12:71 Timp A0181 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:12:84 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 01:13:96 Timp A1089 Cod 4 Puncte
6 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:16:45 Timp A0165 Cod 3 Puncte
7 Serban Mihai Denis NAVI 01:16:98 Timp A0195 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:19:08 Timp A0047 Cod 1 Puncte
9 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:21:37 Timp A0142 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Nicolas Energic L L Pitesti 01:24:40 Timp 1600 Cod 0 Puncte

20. 100 metri spate (14 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:07:11 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:09:54 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Glod Ionut Liceul Sportiv Bacau 01:09:78 Timp 1568 Cod 6 Puncte
4 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:10:15 Timp A1084 Cod 5 Puncte
5 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:10:83 Timp A0857 Cod 4 Puncte
6 Borisov Lubomir Martinov Swimming Club "ETAR" 01:11:48 Timp 1570 Cod 3 Puncte
7 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:13:76 Timp A0888 Cod 2 Puncte
8 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:14:60 Timp A0882 Cod 1 Puncte
9 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:65 Timp A0853 Cod 0 Puncte
10 Marinica Andrei NAVI 01:19:45 Timp 1247 Cod 0 Puncte

21. 100 metri spate (15 ani) B

1 Glinta Robert CSM Pitesti 01:03:00 Timp 1207 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 01:10:12 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:19 Timp A0958 Cod 6 Puncte
4 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:55 Timp A0961 Cod 5 Puncte

22. 100 metri spate (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 01:03:28 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Cherestes Andrei Steaua CSA 01:03:29 Timp A0905 Cod 7 Puncte
3 Anghel Mihai Steaua CSA 01:06:14 Timp A1073 Cod 6 Puncte

23. 100 metri spate (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:19:37 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:23:00 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Filip Ioana C S LUNA Brasov 01:25:31 Timp 1431 Cod 6 Puncte
4 Dragan Theodora NAVI 01:28:36 Timp A0262 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta Tenis Club 2000 01:28:68 Timp A0640 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa CSS Dinamo 01:28:88 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 01:32:28 Timp A0032 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 01:32:90 Timp A0058 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:33:04 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Dolchinkova Traiana Swimming Club "ETAR" 01:36:15 Timp 1571 Cod 0 Puncte
11 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:39:54 Timp A0140 Cod 0 Puncte
12 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 01:40:06 Timp A0020 Cod 0 Puncte
13 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:41:87 Timp A0463 Cod 0 Puncte
14 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:41:90 Timp A0748 Cod 0 Puncte
15 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1210 Cod 0 Puncte

24. 100 metri spate (12 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:17:53 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:18:65 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Chilianu Margareta S.C.M. Bacau 01:18:99 Timp 1564 Cod 6 Puncte
4 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:19:88 Timp A0193 Cod 5 Puncte
5 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:20:86 Timp 1582 Cod 4 Puncte
6 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:24:25 Timp A0029 Cod 3 Puncte
7 Todoran Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 01:24:33 Timp 1580 Cod 2 Puncte
8 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:25:82 Timp A0107 Cod 1 Puncte
9 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:26:14 Timp A0896 Cod 0 Puncte
10 Candea Andreea C S LUNA Brasov 01:30:01 Timp 1588 Cod 0 Puncte
11 Ignatova Yoana Gateva Swimming Club "ETAR" 01:35:48 Timp 1186 Cod 0 Puncte

25. 100 metri spate (13 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 01:11:42 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Dospin Stefania Andreea C S M 2010 Bacau 01:14:09 Timp 1569 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:16:08 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:58 Timp A0231 Cod 5 Puncte
5 Ion Alexandra Ioana CSM Pitesti 01:19:30 Timp 1212 Cod 4 Puncte
6 Moraru Mihaela Petrolul Ploiesti 01:19:84 Timp A1093 Cod 3 Puncte
7 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:24:02 Timp A0163 Cod 2 Puncte
8 Cirstea Andreea Petrolul Ploiesti 01:24:13 Timp A1095 Cod 1 Puncte
9 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:25:08 Timp A0226 Cod 0 Puncte
10 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:25:71 Timp A0087 Cod 0 Puncte
11 Pitigoi Diana C S LUNA Brasov 01:27:79 Timp 1589 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0158 Cod 0 Puncte

26. 100 metri spate (14 ani) F

1 Lavic Diana Steaua CSA 01:11:55 Timp A0900 Cod 9 Puncte
2 Bocan Beatrice Steaua CSA 01:11:91 Timp A0962 Cod 7 Puncte
3 Stoica Luciana CSS Ploiesti 01:16:72 Timp A1085 Cod 6 Puncte
4 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:17:11 Timp A0964 Cod 5 Puncte
5 Barbulescu Maria Median Bucuresti 01:23:60 Timp A0927 Cod 4 Puncte

27. 100 metri spate (15 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:13:89 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Ristache Francisca CSS Ploiesti 01:15:77 Timp 1224 Cod 7 Puncte
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 01:16:17 Timp A0935 Cod 6 Puncte
4 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:16:19 Timp A0947 Cod 5 Puncte
5 Busuioc Alexandra CSS Ploiesti 01:17:07 Timp 1575 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca CSS Ploiesti 01:20:37 Timp 1576 Cod 3 Puncte

28. 100 metri spate (16 ani) F

1 Dansorean Ioana Steaua CSA 01:12:15 Timp 1579 Cod 9 Puncte
2 Ganovici Viviana Steaua CSA 01:20:19 Timp A0910 Cod 7 Puncte

29. 50 metri bras (9 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:45:41 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:48:97 Timp A0395 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:49:00 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:49:37 Timp A0325 Cod 4 Puncte
6 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:49:82 Timp A0605 Cod 3 Puncte
7 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:50:04 Timp A0610 Cod 2 Puncte
8 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:50:76 Timp A0733 Cod 1 Puncte
9 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:50:94 Timp A0294 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:50:98 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:51:07 Timp A0295 Cod 0 Puncte
12 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:51:14 Timp A0565 Cod 0 Puncte
13 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:51:21 Timp A0551 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:51:35 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:53:54 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 Morariu Luca Ioan NAVI 00:55:58 Timp A0296 Cod 0 Puncte
17 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:55:81 Timp 1202 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:57:23 Timp A0782 Cod 0 Puncte
19 Bubu Alexandru CSM Pitesti 00:57:90 Timp 1596 Cod 0 Puncte

30. 50 metri bras (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:40:45 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:42:22 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:81 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:45:58 Timp A0426 Cod 5 Puncte
5 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:66 Timp A0308 Cod 4 Puncte
6 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:46:23 Timp A1057 Cod 3 Puncte
7 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:47:07 Timp A0305 Cod 2 Puncte
8 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:47:18 Timp A0306 Cod 1 Puncte
9 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:47:19 Timp A0168 Cod 0 Puncte
10 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:15 Timp A0470 Cod 0 Puncte
11 Mitelut Stefan NAVI 00:48:74 Timp A0753 Cod 0 Puncte
12 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:50:59 Timp A0327 Cod 0 Puncte
13 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:50:82 Timp A0408 Cod 0 Puncte
14 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:51:35 Timp A0407 Cod 0 Puncte
15 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:51:51 Timp 1203 Cod 0 Puncte
16 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:52:03 Timp A0212 Cod 0 Puncte
17 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:52:43 Timp A0776 Cod 0 Puncte
18 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:52:86 Timp A0501 Cod 0 Puncte
19 Carje Andrei CSM Pitesti 00:53:60 Timp 1229 Cod 0 Puncte
20 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:54:65 Timp A0491 Cod 0 Puncte
21 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:58:46 Timp A1063 Cod 0 Puncte
22 Teianu Andei CSM Pitesti 01:00:49 Timp 1598 Cod 0 Puncte
23 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 01:01:61 Timp A1061 Cod 0 Puncte

31. 50 metri bras (11 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 00:39:93 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:40:11 Timp 1195 Cod 7 Puncte
3 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:42:20 Timp A0197 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:42:33 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Marinica Rares NAVI 00:42:68 Timp A0128 Cod 4 Puncte
6 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:43:07 Timp A0074 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:43:25 Timp 1190 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:43:30 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Radu Marius CSM Pitesti 00:43:51 Timp 1192 Cod 0 Puncte
10 Solea Luca Tenis Club 2000 00:43:77 Timp A0199 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Andrei S.C.M. Bacau 00:45:28 Timp 1567 Cod 0 Puncte
12 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:45:29 Timp A0091 Cod 0 Puncte
13 Cardasol Florin NAVI 00:46:25 Timp A0312 Cod 0 Puncte
14 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:46:51 Timp A0777 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Alexandru CSM Pitesti 00:46:91 Timp 1191 Cod 0 Puncte
16 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:48:51 Timp A0228 Cod 0 Puncte
17 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:49:61 Timp A0329 Cod 0 Puncte
18 Dragnea Alexandru CSM Pitesti 00:49:97 Timp 1578 Cod 0 Puncte
19 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:50:02 Timp 1324 Cod 0 Puncte
20 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:51:18 Timp A0224 Cod 0 Puncte
21 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:51:39 Timp A1053 Cod 0 Puncte
22 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:53:72 Timp A0513 Cod 0 Puncte

32. 50 metri bras (12 ani) B

1 Tompa Gyorgy Kadosa CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:37:60 Timp 1581 Cod 9 Puncte
2 Popazov Razvan CSM Pitesti 00:40:86 Timp 1590 Cod 7 Puncte
3 Coman Adrian CSM Pitesti 00:41:45 Timp 1204 Cod 6 Puncte
4 Stan Filip CSS Dinamo 00:41:63 Timp A0201 Cod 5 Puncte
5 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:42:12 Timp A0136 Cod 4 Puncte
6 Nikolov Bojidar Dimitrov Swimming Club "ETAR" 00:42:58 Timp 1181 Cod 3 Puncte
7 Serban Bogdan NAVI 00:43:31 Timp A0194 Cod 2 Puncte
8 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:43:55 Timp A0023 Cod 1 Puncte
9 Roman Eric C S LUNA Brasov 00:44:21 Timp 1584 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:45:21 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Muscalu Eduard C S LUNA Brasov 00:46:11 Timp 1583 Cod 0 Puncte
12 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:46:27 Timp A1065 Cod 0 Puncte
13 Vilcinschi Andrei NAVI 00:46:37 Timp 1248 Cod 0 Puncte
14 Sandru Paul Eduard NAVI 00:46:46 Timp A0837 Cod 0 Puncte
15 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:46:79 Timp A0169 Cod 0 Puncte
16 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:83 Timp A0081 Cod 0 Puncte
17 Licu Albert NAVI 00:49:34 Timp A0876 Cod 0 Puncte
18 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:50:02 Timp A0007 Cod 0 Puncte

33. 50 metri bras (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:35:04 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Coromelcea Victor CSS Ploiesti 00:37:18 Timp A1081 Cod 7 Puncte
3 Tudose Vlad NAVI 00:42:06 Timp A0885 Cod 6 Puncte
4 Dulu Costin Petrolul Ploiesti 00:42:52 Timp A1091 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 00:42:96 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Cozma Mihnea Energic L L Pitesti 00:43:04 Timp 1601 Cod 3 Puncte
7 Bonea Sabin NAVI 99:99:99 Timp A0024 Cod 0 Puncte

34. 50 metri bras (14 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 00:34:32 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Alexandru Energic L L Pitesti 00:36:78 Timp 1603 Cod 7 Puncte
3 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 00:36:85 Timp A1161 Cod 6 Puncte
4 Paraschiv Razvan CSS Ploiesti 00:36:89 Timp A1082 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin Steaua CSA 00:37:46 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Stroe Mihai C S LUNA Brasov 00:38:35 Timp 1585 Cod 3 Puncte
7 Spinu Cosmin C S LUNA Brasov 00:38:39 Timp 1586 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Radu CSM Pitesti 00:38:42 Timp 1206 Cod 1 Puncte
9 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67 Timp A0849 Cod 0 Puncte
10 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:02 Timp A0850 Cod 0 Puncte
11 Petran Costin C S Intersport 2004 00:40:41 Timp A0867 Cod 0 Puncte
12 Braga George CSM Pitesti 00:42:70 Timp 1592 Cod 0 Puncte

35. 50 metri bras (15 ani) B

1 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 00:33:68 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:33:70 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Olimpia Bucuresti 00:37:16 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Ene Andrei Octavian NAVI 00:37:51 Timp A0314 Cod 5 Puncte

36. 50 metri bras (16 ani) B

1 Cusmir Radu Steaua CSA 00:32:51 Timp A0906 Cod 9 Puncte
2 Cherestes Andrei Steaua CSA 00:33:14 Timp A0905 Cod 7 Puncte
3 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 00:33:66 Timp A0993 Cod 6 Puncte
4 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 00:34:21 Timp A0992 Cod 5 Puncte
5 Ilina Dominic Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:72 Timp A1101 Cod 4 Puncte

37. 50 metri bras (9 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:48:27 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:50:54 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:50:64 Timp 1182 Cod 6 Puncte
4 Nahed Anna Maria NAVI 00:51:66 Timp A0249 Cod 5 Puncte
5 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:52:56 Timp 1342 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:52:58 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:52:60 Timp A0739 Cod 2 Puncte
8 Colcer Catalina NAVI 00:52:66 Timp A0253 Cod 1 Puncte
9 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:53:91 Timp A0618 Cod 0 Puncte
10 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:55:30 Timp A0251 Cod 0 Puncte
11 Chita Andreea CSM Pitesti 00:57:18 Timp 1197 Cod 0 Puncte
12 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:57:43 Timp A0345 Cod 0 Puncte
13 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:57:84 Timp A0568 Cod 0 Puncte
14 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:58:62 Timp A0593 Cod 0 Puncte
15 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:58:67 Timp 1200 Cod 0 Puncte
16 Scortea Ecaterina NAVI 99:99:99 Timp A0247 Cod 0 Puncte

38. 50 metri bras (10 ani) F

1 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:45:04 Timp A0439 Cod 9 Puncte
2 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:45:30 Timp A0455 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 00:45:62 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:45:97 Timp A0260 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana NAVI 00:46:51 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:47:91 Timp A0088 Cod 3 Puncte
7 Danciu Sara NAVI 00:48:07 Timp A0057 Cod 2 Puncte
8 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:49:23 Timp A0556 Cod 1 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:50:32 Timp A0625 Cod 0 Puncte
10 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:50:60 Timp A0355 Cod 0 Puncte
11 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:50:97 Timp A0317 Cod 0 Puncte
12 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:51:19 Timp A0453 Cod 0 Puncte
13 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:56 Timp A0441 Cod 0 Puncte
14 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:76 Timp A0442 Cod 0 Puncte
15 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:53:02 Timp A0642 Cod 0 Puncte
16 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:53:47 Timp A0449 Cod 0 Puncte
17 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:53:91 Timp A0315 Cod 0 Puncte
18 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:54:84 Timp A0318 Cod 0 Puncte
19 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:55:28 Timp A0129 Cod 0 Puncte

39. 50 metri bras (11 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:40:54 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:42:80 Timp A0467 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:45:79 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:46:07 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:46:16 Timp A0365 Cod 4 Puncte
6 Nita Andreea NAVI 00:46:64 Timp A0261 Cod 3 Puncte
7 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:46:66 Timp A0319 Cod 2 Puncte
8 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:46:67 Timp A0058 Cod 1 Puncte
9 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:47:15 Timp A0017 Cod 0 Puncte
10 Geana Antoanela CSM Pitesti 00:47:97 Timp 1591 Cod 0 Puncte
11 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:48:29 Timp A0177 Cod 0 Puncte
12 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:48:71 Timp A0152 Cod 0 Puncte
13 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:49:05 Timp A0032 Cod 0 Puncte
14 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:49:84 Timp A0748 Cod 0 Puncte
15 Constantin Andra Maria CSM Pitesti 00:49:97 Timp A1048 Cod 0 Puncte
16 Badea Andrada CSM Pitesti 00:50:63 Timp 1198 Cod 0 Puncte
17 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:50:81 Timp A0140 Cod 0 Puncte
18 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51 Timp A0160 Cod 0 Puncte
19 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:53:69 Timp A1050 Cod 0 Puncte
20 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0367 Cod 0 Puncte

40. 50 metri bras (12 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 00:38:61 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Hermenean Ioana CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:39:93 Timp 1582 Cod 7 Puncte
3 Niculae Daniela Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:42:49 Timp A0856 Cod 6 Puncte
4 Teodorescu Georgiana Delfinul Bucuresti 00:42:67 Timp A0869 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 00:43:26 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Candea Andreea C S LUNA Brasov 00:44:49 Timp 1588 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara NAVI 00:45:00 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Laura NAVI 00:47:05 Timp 1339 Cod 1 Puncte
9 Chitibus Anemona CSM Pitesti 00:47:17 Timp 1593 Cod 0 Puncte
10 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 00:47:73 Timp A0133 Cod 0 Puncte
11 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 00:48:74 Timp 1167 Cod 0 Puncte

41. 50 metri bras (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:38:32 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Nae Andreea CSM Pitesti 00:38:55 Timp 1214 Cod 7 Puncte
3 Pitigoi Diana C S LUNA Brasov 00:40:73 Timp 1589 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:40:95 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:42:34 Timp A0231 Cod 4 Puncte
6 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:43:21 Timp A0094 Cod 3 Puncte
7 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:44:86 Timp A0151 Cod 2 Puncte
8 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:45:68 Timp A0226 Cod 1 Puncte
9 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:45:75 Timp A0046 Cod 0 Puncte
10 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:46:22 Timp A0013 Cod 0 Puncte
11 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:47:06 Timp A0866 Cod 0 Puncte
12 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:47:36 Timp A1069 Cod 0 Puncte
13 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:47:76 Timp A0059 Cod 0 Puncte

42. 50 metri bras (14 ani) F

1 Gogu Denisa Steaua CSA 00:37:33 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Radu Alexandra C S Farul Constanta 00:38:15 Timp A0943 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:38:52 Timp A0965 Cod 6 Puncte

43. 50 metri bras (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 00:37:87 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca CSS Ploiesti 00:38:06 Timp 1576 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:39:49 Timp A0982 Cod 6 Puncte
4 Nachiu Bianca CSM Pitesti 00:40:08 Timp 1219 Cod 5 Puncte
5 Danescu Ewelyne CSM Pitesti 00:40:35 Timp 1594 Cod 4 Puncte

44. 50 metri bras (16 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 00:36:41 Timp A0950 Cod 9 Puncte
2 Prohnischi Dana CSS Ploiesti 00:38:45 Timp 1577 Cod 7 Puncte
3 Capra Maria Median Bucuresti 00:45:81 Timp A0926 Cod 6 Puncte

45. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Mican Mircea S.C.M. Bacau 01:15:56 Timp 1566 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 01:19:05 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Bran Ionel CSS Dinamo 01:20:20 Timp A0026 Cod 6 Puncte
4 Coman Adrian CSM Pitesti 01:20:84 Timp 1204 Cod 5 Puncte
5 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:21:05 Timp A0023 Cod 4 Puncte
6 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:23:60 Timp A0125 Cod 3 Puncte
7 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:24:50 Timp A0220 Cod 2 Puncte
8 Serban Bogdan NAVI 01:24:54 Timp A0194 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 01:25:87 Timp A0218 Cod 0 Puncte
10 Rusen David CSS Dinamo 01:27:15 Timp A0841 Cod 0 Puncte
11 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:27:57 Timp A0054 Cod 0 Puncte
12 Licu Albert NAVI 01:28:38 Timp A0876 Cod 0 Puncte
13 Sandru Paul Eduard NAVI 01:28:53 Timp A0837 Cod 0 Puncte
14 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:33:58 Timp A0089 Cod 0 Puncte
15 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:35:35 Timp A1074 Cod 0 Puncte

46. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:07:34 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:09:96 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Olaru Andrei Energic L L Pitesti 01:10:56 Timp 1599 Cod 6 Puncte
4 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:11:17 Timp A0148 Cod 5 Puncte </