Rezultatele finale pentru Concurs Municipal, Seniori, Juniori I, Juniori II

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture (14 ani) B

1 Petran Costin C S Intersport 2004 00:31:17 Timp A0867 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 00:31:25 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:31:28 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 00:31:31 Timp A0888 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin Steaua CSA 00:32:71 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:33:92 Timp A0845 Cod 3 Puncte
7 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 00:34:95 Timp A0862 Cod 2 Puncte
8 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:36:97 Timp A0863 Cod 1 Puncte
9 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:42:91 Timp A0603 Cod 0 Puncte

2. 50 metri fluture (15 ani) B

1 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:28:05 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 00:29:00 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:29:41 Timp A0944 Cod 6 Puncte
4 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 00:30:15 Timp A0997 Cod 5 Puncte

3. 50 metri fluture (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 00:28:31 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 00:28:57 Timp A0990 Cod 7 Puncte
3 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:30:41 Timp A0948 Cod 6 Puncte

4. 50 metri fluture (17 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai CSS Dinamo 00:27:04 Timp A0966 Cod 9 Puncte
2 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:29:31 Timp A0914 Cod 7 Puncte
3 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 00:32:25 Timp A0913 Cod 6 Puncte

5. 50 metri fluture (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 00:27:82 Timp A0967 Cod 9 Puncte

6. 50 metri fluture (19 ani) B

1 Ungureanu Alexandru Dinamo Bucuresti 00:27:68 Timp A0977 Cod 9 Puncte

7. 50 metri fluture (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 00:33:59 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 00:38:69 Timp A0046 Cod 7 Puncte
3 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:39:72 Timp A0013 Cod 6 Puncte
4 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84 Timp A0158 Cod 5 Puncte
5 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:44:65 Timp A0059 Cod 4 Puncte
6 Nedelcu Alexandra Bucharest Sport Club 00:52:79 Timp 1536 Cod 3 Puncte

8. 50 metri fluture (14 ani) F

1 Radu Alexandra C S Farul Constanta 00:32:35 Timp A0943 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 00:33:18 Timp A0267 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:33:25 Timp A0965 Cod 6 Puncte
4 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:33:38 Timp A0964 Cod 5 Puncte
5 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 00:36:04 Timp A1070 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:53 Timp A0963 Cod 3 Puncte
7 Becheanu Teodora Median Bucuresti 00:40:59 Timp A0928 Cod 2 Puncte

9. 50 metri fluture (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 00:31:09 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:34:36 Timp A0982 Cod 7 Puncte

10. 50 metri fluture (16 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 00:30:92 Timp A0950 Cod 9 Puncte
2 Capra Maria Median Bucuresti 00:39:99 Timp A0926 Cod 7 Puncte

11. 50 metri fluture (17 ani) F

1 Cozma Ionela Dinamo Bucuresti 00:27:97 Timp A0971 Cod 9 Puncte
2 Bocsa Bianca Dinamo Bucuresti 00:29:36 Timp A0972 Cod 7 Puncte

12. 100 metri liber (14 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:01:24 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:03:50 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:04:40 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Marinica Andrei NAVI 01:05:48 Timp 1247 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin Steaua CSA 01:06:27 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:40 Timp A1072 Cod 3 Puncte
7 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 01:07:21 Timp A0849 Cod 2 Puncte
8 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:08:73 Timp A0890 Cod 1 Puncte
9 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:09:45 Timp A0850 Cod 0 Puncte
10 Toma Stefan Bucharest Sport Club 01:15:39 Timp 1535 Cod 0 Puncte
11 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:49 Timp A0851 Cod 0 Puncte
12 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:91 Timp A0854 Cod 0 Puncte
13 Ghioca Vlad CSS Dinamo 01:24:65 Timp 1532 Cod 0 Puncte
14 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:33:49 Timp A0603 Cod 0 Puncte

13. 100 metri liber (15 ani) B

1 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:58:28 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 00:59:58 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:88 Timp A0958 Cod 6 Puncte
4 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 01:08:35 Timp A0912 Cod 5 Puncte
5 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:67 Timp A0961 Cod 4 Puncte
6 Simion Vlad Cristian NAVI 99:99:99 Timp A0313 Cod 0 Puncte

14. 100 metri liber (16 ani) B

1 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:49 Timp A0948 Cod 9 Puncte
2 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:04:89 Timp A0949 Cod 7 Puncte

15. 100 metri liber (17 ani) B

1 Nica Dan Olimpia Bucuresti 00:56:62 Timp A0941 Cod 9 Puncte
2 Comboeanu Giani Olimpia Bucuresti 00:56:73 Timp A0969 Cod 7 Puncte

16. 100 metri liber (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 00:54:37 Timp A0967 Cod 9 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru CSS Dinamo 00:54:69 Timp A0968 Cod 7 Puncte
3 Stefan Andrei Dinamo Bucuresti 01:01:35 Timp 1530 Cod 6 Puncte

17. 100 metri liber (19 ani) B

1 Negrea Andrei Dinamo Bucuresti 00:52:34 Timp A0976 Cod 9 Puncte
2 Macovei Dan Delfinul Bucuresti 00:53:14 Timp A0988 Cod 7 Puncte

18. 100 metri liber (13 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:06:58 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:06:70 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Stoica Elena NAVI 01:09:46 Timp A0209 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:11:85 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:14:77 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:16:12 Timp A1069 Cod 3 Puncte
7 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:16:62 Timp A0087 Cod 2 Puncte
8 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:29:27 Timp A0865 Cod 1 Puncte
9 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:30:27 Timp A0866 Cod 0 Puncte
10 Nedelcu Alexandra Bucharest Sport Club 01:46:01 Timp 1536 Cod 0 Puncte

19. 100 metri liber (14 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 00:59:39 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:03:34 Timp A0267 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:11:39 Timp A0963 Cod 6 Puncte
4 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 01:12:85 Timp A0929 Cod 5 Puncte
5 Becheanu Teodora Median Bucuresti 01:17:22 Timp A0928 Cod 4 Puncte

20. 100 metri liber (15 ani) F

1 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 01:05:34 Timp A0935 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:07:95 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Anghel Maria NAVI 01:10:81 Timp A0269 Cod 6 Puncte

21. 100 metri liber (16 ani) F

1 Capra Maria Median Bucuresti 01:19:87 Timp A0926 Cod 9 Puncte

22. 100 metri liber (17 ani) F

1 Bocsa Bianca Dinamo Bucuresti 01:00:11 Timp A0972 Cod 9 Puncte
2 Cozma Ionela Dinamo Bucuresti 99:99:99 Timp A0971 Cod 0 Puncte

23. 200 metri bras (14 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:43:86 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 03:05:65 Timp A1161 Cod 7 Puncte
3 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 03:23:40 Timp A0884 Cod 6 Puncte

24. 200 metri bras (15 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 02:47:82 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 02:49:73 Timp A0957 Cod 7 Puncte

25. 200 metri bras (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 02:46:90 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 02:48:81 Timp A0993 Cod 7 Puncte

28. 200 metri bras (19 ani) B

1 Ionita Andrei Universitatea Pitesti 02:26:84 Timp 1529 Cod 9 Puncte

29. 200 metri bras (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 03:04:21 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 03:23:03 Timp A0151 Cod 7 Puncte

30. 200 metri bras (14 ani) F

1 Radu Alexandra C S Farul Constanta 02:51:10 Timp A0943 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Steaua CSA 02:51:52 Timp A0907 Cod 7 Puncte

31. 200 metri bras (15 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 03:04:43 Timp A0982 Cod 9 Puncte

33. 200 metri bras (17 ani) F

1 Dumitru Beatrice Universitatea Pitesti 02:52:62 Timp A1078 Cod 9 Puncte

34. 100 metri spate (14 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:11:07 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:14:45 Timp A0853 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:15:13 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 01:19:30 Timp A0845 Cod 5 Puncte
5 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:23:39 Timp A1072 Cod 4 Puncte
6 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 01:28:82 Timp A0863 Cod 3 Puncte
7 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:33:37 Timp A0854 Cod 2 Puncte
8 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:39:30 Timp A0603 Cod 1 Puncte
9 Toma Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1535 Cod 0 Puncte

35. 100 metri spate (15 ani) B

1 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 01:07:47 Timp A0997 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 01:10:25 Timp A0944 Cod 7 Puncte
3 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:10:46 Timp A0958 Cod 6 Puncte
4 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:88 Timp A0961 Cod 5 Puncte

36. 100 metri spate (16 ani) B

1 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:18:73 Timp A0948 Cod 9 Puncte
2 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:20:21 Timp A0949 Cod 7 Puncte

37. 100 metri spate (17 ani) B

1 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:90 Timp A0914 Cod 9 Puncte
2 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:97 Timp A0953 Cod 7 Puncte
3 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 01:10:87 Timp A0985 Cod 6 Puncte

38. 100 metri spate (18 ani) B

1 Iorga Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:02:55 Timp A0933 Cod 9 Puncte
2 Olaru Ion Colegiul "Emil Racovita" 01:03:96 Timp A0970 Cod 7 Puncte

40. 100 metri spate (13 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:17:91 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:24:00 Timp A0163 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:24:36 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:25:78 Timp A0226 Cod 5 Puncte
5 Nedelcu Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1536 Cod 0 Puncte

41. 100 metri spate (14 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 01:16:56 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 01:19:77 Timp A0929 Cod 7 Puncte
3 Barbulescu Maria Median Bucuresti 01:21:43 Timp A0927 Cod 6 Puncte
4 Radu Alexandra C S Farul Constanta 01:22:66 Timp A0943 Cod 5 Puncte
5 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:24:83 Timp A1070 Cod 4 Puncte
6 Becheanu Teodora Median Bucuresti 01:32:91 Timp A0928 Cod 3 Puncte

42. 100 metri spate (15 ani) F

1 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:15:00 Timp A0947 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:15:46 Timp A0268 Cod 7 Puncte

44. 100 metri spate (17 ani) F

1 Bejan Diana Dinamo Bucuresti 01:12:16 Timp A0973 Cod 9 Puncte

45. 200 metri fluture (14 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:32:12 Timp A0888 Cod 9 Puncte

46. 200 metri fluture (15 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 02:26:37 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 02:26:90 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0956 Cod 0 Puncte

47. 200 metri fluture (16 ani) B

1 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 02:36:49 Timp A0990 Cod 9 Puncte

49. 200 metri fluture (18 ani) B

1 Raiu Florin Alexandru CSS Dinamo 02:10:53 Timp A0968 Cod 9 Puncte

51. 200 metri fluture (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 02:40:45 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 02:48:22 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:50:96 Timp A0231 Cod 6 Puncte

52. 200 metri fluture (14 ani) F

1 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 02:48:32 Timp A0965 Cod 9 Puncte

53. 200 metri fluture (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 02:33:55 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Anghel Maria NAVI 02:53:71 Timp A0269 Cod 7 Puncte

54. 200 metri fluture (16 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 02:35:67 Timp A0908 Cod 9 Puncte

56. 400 metri liber (14 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 04:48:29 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 05:26:64 Timp A0890 Cod 7 Puncte
3 Marinica Andrei NAVI 05:36:31 Timp 1247 Cod 6 Puncte
4 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 05:40:22 Timp A0851 Cod 5 Puncte

57. 400 metri liber (15 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 04:35:75 Timp A0314 Cod 9 Puncte

58. 400 metri liber (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 04:24:19 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Valentin Gabriel 04:46:62 Timp 1249 Cod 7 Puncte

59. 400 metri liber (17 ani) B

1 Nica Dan Olimpia Bucuresti 04:35:83 Timp A0941 Cod 9 Puncte
2 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 04:47:00 Timp A0953 Cod 7 Puncte

61. 400 metri liber (19 ani) B

1 Ionita Andrei Universitatea Pitesti 04:18:89 Timp 1529 Cod 9 Puncte

62. 400 metri liber (13 ani) F

1 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 05:12:61 Timp A0234 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 05:35:28 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 05:43:11 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 06:07:90 Timp A0151 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 06:10:76 Timp A0046 Cod 4 Puncte

63. 400 metri liber (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 04:49:66 Timp A0267 Cod 9 Puncte

67. 50 metri bras (14 ani) B

1 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:37 Timp A0850 Cod 9 Puncte
2 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:39:46 Timp A0849 Cod 7 Puncte
3 Petran Costin C S Intersport 2004 00:39:70 Timp A0867 Cod 6 Puncte
4 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 00:41:74 Timp A0884 Cod 5 Puncte
5 Ghioca Vlad CSS Dinamo 00:47:10 Timp 1532 Cod 4 Puncte

68. 50 metri bras (15 ani) B

1 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 00:33:80 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:34:38 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:41:01 Timp A0912 Cod 6 Puncte
4 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0961 Cod 0 Puncte

69. 50 metri bras (16 ani) B

1 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 00:34:67 Timp A0993 Cod 9 Puncte
2 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:04 Timp A0949 Cod 7 Puncte

70. 50 metri bras (17 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai CSS Dinamo 00:32:18 Timp A0966 Cod 9 Puncte
2 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 00:36:67 Timp A0985 Cod 7 Puncte
3 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 00:36:90 Timp A0913 Cod 6 Puncte

71. 50 metri bras (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 00:31:69 Timp A0967 Cod 9 Puncte
2 Neagoe Gabriel CSS Dinamo 00:36:52 Timp 1533 Cod 7 Puncte

72. 50 metri bras (19 ani) B

1 Ionita Andrei Universitatea Pitesti 00:31:10 Timp 1529 Cod 9 Puncte
2 Stroe Bogdan Steaua CSA 00:31:45 Timp 1534 Cod 7 Puncte

73. 50 metri bras (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:39:15 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:44:25 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:45:07 Timp A0151 Cod 5 Puncte
5 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:45:82 Timp A0866 Cod 4 Puncte
6 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:46:28 Timp A1069 Cod 3 Puncte
7 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:46:61 Timp A0013 Cod 2 Puncte
8 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02 Timp A0158 Cod 1 Puncte
9 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:48:22 Timp A0059 Cod 0 Puncte
10 Burlacu Aurora CSS Dinamo 00:48:73 Timp A0865 Cod 0 Puncte

74. 50 metri bras (14 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 00:36:40 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Steaua CSA 00:37:83 Timp A0907 Cod 7 Puncte

75. 50 metri bras (15 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:39:49 Timp A0982 Cod 9 Puncte

76. 50 metri bras (16 ani) F

1 Zboiu Nicoleta Dinamo Bucuresti 00:37:54 Timp A0950 Cod 9 Puncte
2 Capra Maria Median Bucuresti 00:45:99 Timp A0926 Cod 7 Puncte

77. 50 metri bras (17 ani) F

1 Dumitru Beatrice Universitatea Pitesti 00:37:22 Timp A1078 Cod 9 Puncte

78. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 02:32:09 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 02:32:83 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:35:79 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:37:96 Timp A0888 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin Steaua CSA 02:39:62 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 02:40:45 Timp A0887 Cod 3 Puncte
7 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 02:48:78 Timp A0845 Cod 2 Puncte
8 Marinica Andrei NAVI 02:53:38 Timp 1247 Cod 1 Puncte
9 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 02:53:91 Timp A1161 Cod 0 Puncte
10 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:57:13 Timp A0890 Cod 0 Puncte
11 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 03:03:03 Timp A0862 Cod 0 Puncte

79. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 02:26:96 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 02:35:83 Timp A0957 Cod 7 Puncte
3 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 02:39:82 Timp A0958 Cod 6 Puncte
4 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 02:42:32 Timp A0997 Cod 5 Puncte
5 Ene Andrei Octavian NAVI 99:99:99 Timp A0314 Cod 0 Puncte

80. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 02:19:20 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 02:27:52 Timp A0992 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 02:31:28 Timp A0990 Cod 6 Puncte
4 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 02:39:89 Timp A0993 Cod 5 Puncte

81. 200 metri mixt (17 ani) B

1 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 02:26:38 Timp A0953 Cod 9 Puncte
2 Nica Dan Olimpia Bucuresti 02:35:29 Timp A0941 Cod 7 Puncte
3 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 02:38:64 Timp A0985 Cod 6 Puncte

82. 200 metri mixt (18 ani) B

1 Raiu Florin Alexandru CSS Dinamo 02:19:04 Timp A0968 Cod 9 Puncte
2 Olaru Ion Colegiul "Emil Racovita" 02:28:21 Timp A0970 Cod 7 Puncte

84. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 02:49:90 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:50:52 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 03:04:78 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 03:09:00 Timp A0013 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 03:09:90 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 03:11:73 Timp A0087 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:14:06 Timp A0158 Cod 2 Puncte
8 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 03:32:20 Timp A0059 Cod 1 Puncte

85. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 02:42:38 Timp A0965 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Steaua CSA 02:45:07 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 02:49:82 Timp A0964 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:53:73 Timp A0963 Cod 5 Puncte
5 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 02:55:34 Timp A1070 Cod 4 Puncte
6 Barbulescu Maria Median Bucuresti 02:56:58 Timp A0927 Cod 3 Puncte

86. 200 metri mixt (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 02:31:73 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:42:02 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 02:46:23 Timp A0935 Cod 6 Puncte
4 Anghel Maria NAVI 02:53:92 Timp A0269 Cod 5 Puncte
5 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 02:57:55 Timp A0947 Cod 4 Puncte

87. 200 metri mixt (16 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 02:40:04 Timp A0908 Cod 9 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

89. 50 metri liber (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 00:30:90 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:31:11 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 00:31:67 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 00:33:39 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:34:40 Timp A0226 Cod 4 Puncte
6 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:34:94 Timp A1069 Cod 3 Puncte
7 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:35:10 Timp A0158 Cod 2 Puncte
8 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 00:35:96 Timp A0151 Cod 1 Puncte
9 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24 Timp A0013 Cod 0 Puncte
10 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 00:38:34 Timp A0059 Cod 0 Puncte
11 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:40:85 Timp A0866 Cod 0 Puncte
12 Burlacu Aurora CSS Dinamo 00:41:09 Timp A0865 Cod 0 Puncte
13 Nedelcu Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1536 Cod 0 Puncte

90. 50 metri liber (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 00:30:29 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:30:30 Timp A0964 Cod 7 Puncte
3 Radu Alexandra C S Farul Constanta 00:31:59 Timp A0943 Cod 6 Puncte
4 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:32:55 Timp A0965 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:32:74 Timp A0963 Cod 4 Puncte
6 Becheanu Teodora Median Bucuresti 00:35:07 Timp A0928 Cod 3 Puncte

91. 50 metri liber (15 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:31:56 Timp A0982 Cod 9 Puncte

92. 50 metri liber (16 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 00:29:68 Timp A0908 Cod 9 Puncte

94. 50 metri liber (14 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 00:28:09 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:28:82 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 00:28:84 Timp A0849 Cod 6 Puncte
4 Golovca Valentin Steaua CSA 00:29:30 Timp A0846 Cod 5 Puncte
5 Petran Costin C S Intersport 2004 00:29:32 Timp A0867 Cod 4 Puncte
6 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:29:38 Timp A0852 Cod 3 Puncte
7 Marinica Andrei NAVI 00:29:62 Timp 1247 Cod 2 Puncte
8 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:99 Timp A0850 Cod 1 Puncte
9 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:31:20 Timp A0845 Cod 0 Puncte
10 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:32:75 Timp A0863 Cod 0 Puncte
11 Toma Stefan Bucharest Sport Club 00:32:79 Timp 1535 Cod 0 Puncte
12 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 00:34:93 Timp A0851 Cod 0 Puncte
13 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:59 Timp A0854 Cod 0 Puncte
14 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:38:10 Timp A0603 Cod 0 Puncte
15 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0890 Cod 0 Puncte
16 Ghioca Vlad CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1532 Cod 0 Puncte

95. 50 metri liber (15 ani) B

1 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:26:60 Timp A0956 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 00:27:07 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 00:27:93 Timp A0997 Cod 6 Puncte
4 Simion Vlad Cristian NAVI 00:28:24 Timp A0313 Cod 5 Puncte
5 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52 Timp A0944 Cod 4 Puncte
6 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:28:56 Timp A0961 Cod 3 Puncte
7 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 00:28:63 Timp A0957 Cod 2 Puncte
8 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:29:13 Timp A0958 Cod 1 Puncte
9 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:30:73 Timp A0912 Cod 0 Puncte
10 Mihai Valentin Median Bucuresti 00:33:87 Timp 1531 Cod 0 Puncte

96. 50 metri liber (16 ani) B

1 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 00:26:86 Timp A0990 Cod 9 Puncte
2 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:27:52 Timp A0948 Cod 7 Puncte
3 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:28:52 Timp A0949 Cod 6 Puncte

97. 50 metri liber (17 ani) B

1 Lomnoseanu Mihai CSS Dinamo 00:24:95 Timp A0966 Cod 9 Puncte
2 Nica Dan Olimpia Bucuresti 00:25:60 Timp A0941 Cod 7 Puncte
3 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 00:29:01 Timp A0985 Cod 6 Puncte
4 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 00:29:17 Timp A0913 Cod 5 Puncte

98. 50 metri liber (18 ani) B

1 Neagoe Gabriel CSS Dinamo 00:28:62 Timp 1533 Cod 9 Puncte

100. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 01:13:40 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:14:09 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79 Timp A0231 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:26:53 Timp A0046 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 01:30:01 Timp A0163 Cod 4 Puncte

101. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:12:87 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:22:58 Timp A1070 Cod 7 Puncte

102. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 01:09:17 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Anghel Maria NAVI 01:20:11 Timp A0269 Cod 7 Puncte

103. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 01:11:29 Timp A0908 Cod 9 Puncte

105. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:08:62 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:12:73 Timp A0886 Cod 7 Puncte
3 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:13:69 Timp A0853 Cod 6 Puncte
4 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:16:26 Timp A1072 Cod 5 Puncte
5 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:20:11 Timp A0862 Cod 4 Puncte
6 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:51:49 Timp A0603 Cod 3 Puncte

106. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78 Timp A0944 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 01:06:97 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:07:10 Timp A0956 Cod 6 Puncte

107. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 01:05:51 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 01:09:24 Timp A0990 Cod 7 Puncte

109. 100 metri fluture (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 00:59:20 Timp A0967 Cod 9 Puncte
2 Raiu Florin Alexandru CSS Dinamo 00:59:85 Timp A0968 Cod 7 Puncte

110. 100 metri fluture (19 ani) B

1 Ionita Andrei Universitatea Pitesti 01:00:18 Timp 1529 Cod 9 Puncte

111. 50 metri spate (13 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 00:36:99 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 00:38:60 Timp A0226 Cod 7 Puncte
3 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 00:39:30 Timp A0163 Cod 6 Puncte
4 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:40:26 Timp A0158 Cod 5 Puncte
5 Ghic Ozana Median Bucuresti 00:42:36 Timp A1069 Cod 4 Puncte
6 Burlacu Aurora CSS Dinamo 00:45:95 Timp A0865 Cod 3 Puncte
7 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 00:47:64 Timp A0866 Cod 2 Puncte
8 Nedelcu Alexandra Bucharest Sport Club 00:49:11 Timp 1536 Cod 1 Puncte

112. 50 metri spate (14 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:75 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Barbulescu Maria Median Bucuresti 00:37:15 Timp A0927 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp A0965 Cod 6 Puncte
4 Radu Alexandra C S Farul Constanta 99:99:99 Timp A0943 Cod 0 Puncte

113. 50 metri spate (15 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 00:34:54 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 00:34:79 Timp A0947 Cod 7 Puncte

114. 50 metri spate (16 ani) F

1 Capra Maria Median Bucuresti 00:43:42 Timp A0926 Cod 9 Puncte

116. 50 metri spate (14 ani) B

1 Petran Costin C S Intersport 2004 00:33:56 Timp A0867 Cod 9 Puncte
2 Marinica Andrei NAVI 00:34:61 Timp 1247 Cod 7 Puncte
3 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 00:35:34 Timp A0845 Cod 6 Puncte
4 Toma Stefan Bucharest Sport Club 00:38:70 Timp 1535 Cod 5 Puncte
5 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 00:39:41 Timp A0890 Cod 4 Puncte
6 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 00:39:64 Timp A0863 Cod 3 Puncte
7 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 00:40:48 Timp A0884 Cod 2 Puncte
8 Gheorghisor Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:17 Timp A0854 Cod 1 Puncte
9 Nica Catalin Bucharest Sport Club 00:45:71 Timp A0603 Cod 0 Puncte

117. 50 metri spate (15 ani) B

1 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 00:30:48 Timp A0997 Cod 9 Puncte
2 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:33:03 Timp A0958 Cod 7 Puncte
3 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:90 Timp A0961 Cod 6 Puncte
4 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 00:36:76 Timp A0912 Cod 5 Puncte

118. 50 metri spate (16 ani) B

1 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 00:32:74 Timp A0992 Cod 9 Puncte
2 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:09 Timp A0948 Cod 7 Puncte
3 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:36:86 Timp A0949 Cod 6 Puncte

119. 50 metri spate (17 ani) B

1 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:29:42 Timp A0914 Cod 9 Puncte
2 Lomnoseanu Mihai CSS Dinamo 00:29:86 Timp A0966 Cod 7 Puncte
3 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 00:32:03 Timp A0953 Cod 6 Puncte
4 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 00:32:51 Timp A0985 Cod 5 Puncte
5 Nica Dan Olimpia Bucuresti 00:34:29 Timp A0941 Cod 4 Puncte

120. 50 metri spate (18 ani) B

1 Olaru Ion Colegiul "Emil Racovita" 00:29:75 Timp A0970 Cod 9 Puncte

122. 100 metri bras (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:26:77 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:35:47 Timp A0094 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:37:33 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:38:46 Timp A0151 Cod 5 Puncte
5 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:40:86 Timp A0013 Cod 4 Puncte
6 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:44:67 Timp A1069 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:46:69 Timp A0865 Cod 2 Puncte
8 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:47:84 Timp A0866 Cod 1 Puncte
9 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 01:50:14 Timp A0059 Cod 0 Puncte

123. 100 metri bras (14 ani) F

1 Gogu Denisa Steaua CSA 01:20:50 Timp A0907 Cod 9 Puncte
2 Radu Alexandra C S Farul Constanta 01:21:46 Timp A0943 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:33:10 Timp A0963 Cod 6 Puncte

124. 100 metri bras (15 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:26:49 Timp A0982 Cod 9 Puncte

125. 100 metri bras (16 ani) F

1 Capra Maria Median Bucuresti 01:39:25 Timp A0926 Cod 9 Puncte

126. 100 metri bras (17 ani) F

1 Dumitru Beatrice Universitatea Pitesti 01:23:38 Timp A1078 Cod 9 Puncte

127. 100 metri bras (14 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:17:79 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 01:23:88 Timp A1161 Cod 7 Puncte
3 Golovca Valentin Steaua CSA 01:24:01 Timp A0846 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:26:59 Timp A0886 Cod 5 Puncte
5 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:26:86 Timp A0850 Cod 4 Puncte
6 Apostol George Colegiul "Emil Racovita" 01:30:12 Timp A0849 Cod 3 Puncte
7 Lazaroiu Vlad CSS Dinamo 01:30:35 Timp A0845 Cod 2 Puncte
8 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 01:33:72 Timp A0884 Cod 1 Puncte
9 Ghioca Vlad CSS Dinamo 01:45:84 Timp 1532 Cod 0 Puncte

128. 100 metri bras (15 ani) B

1 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 01:15:66 Timp A0994 Cod 9 Puncte
2 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 01:16:24 Timp A0957 Cod 7 Puncte

129. 100 metri bras (16 ani) B

1 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 01:15:47 Timp A0993 Cod 9 Puncte
2 Cristescu Camil Olimpia Bucuresti 01:16:34 Timp A0992 Cod 7 Puncte

130. 100 metri bras (17 ani) B

1 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 01:17:90 Timp A0953 Cod 9 Puncte
2 Popescu Ilie Delfinul Bucuresti 01:24:25 Timp A0985 Cod 7 Puncte
3 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 01:27:58 Timp A0913 Cod 6 Puncte

131. 100 metri bras (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 01:12:80 Timp A0967 Cod 9 Puncte
2 Neagoe Gabriel CSS Dinamo 01:24:36 Timp 1533 Cod 7 Puncte

132. 100 metri bras (19 ani) B

1 Ionita Andrei Universitatea Pitesti 01:09:23 Timp 1529 Cod 9 Puncte

133. 200 metri liber (13 ani) F

1 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 02:24:53 Timp A0127 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 02:29:48 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:30:36 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana CSS Dinamo 02:47:07 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 02:58:81 Timp A0151 Cod 4 Puncte

134. 200 metri liber (14 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:17:19 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Steaua CSA 02:30:54 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 02:41:23 Timp A1070 Cod 6 Puncte
4 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 02:44:77 Timp A0929 Cod 5 Puncte
5 Becheanu Teodora Median Bucuresti 02:50:87 Timp A0928 Cod 4 Puncte

135. 200 metri liber (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 02:16:15 Timp A0980 Cod 9 Puncte

137. 200 metri liber (17 ani) F

1 Dumitru Beatrice Universitatea Pitesti 02:33:23 Timp A1078 Cod 9 Puncte

138. 200 metri liber (14 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 02:16:32 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 02:21:70 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:23:18 Timp A0853 Cod 6 Puncte
4 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:27:83 Timp A0852 Cod 5 Puncte
5 Marinica Andrei NAVI 02:35:14 Timp 1247 Cod 4 Puncte
6 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 02:35:67 Timp A0890 Cod 3 Puncte
7 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 02:36:08 Timp A1072 Cod 2 Puncte
8 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 02:45:42 Timp A0851 Cod 1 Puncte

139. 200 metri liber (15 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 02:14:15 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Basarabie Mihai Colegiul "Emil Racovita" 02:16:03 Timp A0956 Cod 7 Puncte

140. 200 metri liber (16 ani) B

1 Stoicescu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:29:08 Timp A0948 Cod 9 Puncte
2 Nicula Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:31:24 Timp A0949 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Olimpia Bucuresti 99:99:99 Timp A0990 Cod 0 Puncte

141. 200 metri liber (17 ani) B

1 Nica Dan Olimpia Bucuresti 02:09:00 Timp A0941 Cod 9 Puncte

142. 200 metri liber (18 ani) B

1 Banciulescu Alexandru CSS Dinamo 02:04:08 Timp A0967 Cod 9 Puncte

144. 200 metri spate (13 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 02:46:67 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 03:02:66 Timp A0046 Cod 7 Puncte
3 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:04:43 Timp A0158 Cod 6 Puncte

145. 200 metri spate (14 ani) F

1 Manzu Livia Colegiul "Emil Racovita" 02:52:23 Timp A0964 Cod 9 Puncte
2 Barbulescu Maria Median Bucuresti 02:55:06 Timp A0927 Cod 7 Puncte

146. 200 metri spate (15 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:37:51 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 02:45:86 Timp A0947 Cod 7 Puncte
3 Anghel Maria NAVI 02:56:29 Timp A0269 Cod 6 Puncte

149. 200 metri spate (14 ani) B

1 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 02:33:60 Timp A0857 Cod 9 Puncte
2 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 02:34:04 Timp A0886 Cod 7 Puncte

150. 200 metri spate (15 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 02:30:76 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Ene Andrei Octavian NAVI 02:30:92 Timp A0314 Cod 7 Puncte
3 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 02:33:00 Timp A0944 Cod 6 Puncte
4 Copacel Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 02:34:09 Timp A0958 Cod 5 Puncte
5 Ambrono Andrei Olimpia Bucuresti 02:37:00 Timp A0997 Cod 4 Puncte
6 Ivana Marian Colegiul "Emil Racovita" 02:53:90 Timp A0961 Cod 3 Puncte

151. 200 metri spate (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 02:22:38 Timp A0991 Cod 9 Puncte

152. 200 metri spate (17 ani) B

1 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 02:23:30 Timp A0914 Cod 9 Puncte
2 Bobric Dan Colegiul "Emil Racovita" 02:25:48 Timp A0953 Cod 7 Puncte

153. 200 metri spate (18 ani) B

1 Olaru Ion Colegiul "Emil Racovita" 02:16:15 Timp A0970 Cod 9 Puncte

155. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 05:48:47 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 05:50:68 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 06:22:31 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 06:50:26 Timp A0046 Cod 5 Puncte

156. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 05:51:91 Timp A0965 Cod 9 Puncte

157. 400 metri mixt (15 ani) F

1 Balan Andreea Olimpia Bucuresti 05:26:76 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:42:71 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Anghel Maria NAVI 06:06:01 Timp A0269 Cod 6 Puncte

160. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:32:36 Timp A0888 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:40:31 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Golovca Valentin Steaua CSA 05:42:04 Timp A0846 Cod 6 Puncte
4 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 05:55:57 Timp A0887 Cod 5 Puncte

161. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 05:08:39 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Olimpia Bucuresti 05:25:98 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Bobric Cezar Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0957 Cod 0 Puncte

162. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Grigore Andrei Olimpia Bucuresti 05:00:68 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Olimpia Bucuresti 05:51:74 Timp A0993 Cod 7 Puncte

164. 400 metri mixt (18 ani) B

1 Raiu Florin Alexandru CSS Dinamo 04:44:84 Timp A0968 Cod 9 Puncte