Rezultatele finale pentru Cupa 1 Martie Editia 2012 - copii 8,9,10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:76 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:40:27 Timp A0382 Cod 7 Puncte
3 Lungu Andrei NAVI 00:40:99 Timp A0280 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:41:28 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:42:04 Timp A0800 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:42:27 Timp A1009 Cod 3 Puncte
7 Rosu Patrick Steaua CSA 00:42:34 Timp A1125 Cod 2 Puncte
8 Anghel Darius Costin NAVI 00:42:69 Timp A0277 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:42:72 Timp A0278 Cod 0 Puncte
10 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:43:10 Timp A0647 Cod 0 Puncte
11 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:43:80 Timp A0112 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Alexandru NAVI 00:43:89 Timp A0791 Cod 0 Puncte
13 Lapadat Cristian NAVI 00:46:13 Timp A0274 Cod 0 Puncte
14 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 00:47:00 Timp A0729 Cod 0 Puncte
15 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:48 Timp A0722 Cod 0 Puncte
16 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:48:91 Timp A0840 Cod 0 Puncte
17 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:07 Timp A0377 Cod 0 Puncte
18 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:51:20 Timp 1449 Cod 0 Puncte
19 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:51:21 Timp 1446 Cod 0 Puncte
20 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 00:51:40 Timp A0801 Cod 0 Puncte
21 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 00:51:81 Timp A0589 Cod 0 Puncte
22 Amza David Pescarusul Izvorani 00:52:01 Timp 1447 Cod 0 Puncte
23 Ion Mario Cristian NAVI 00:52:40 Timp A0812 Cod 0 Puncte
24 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:52:66 Timp 1412 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:75 Timp 1401 Cod 0 Puncte
26 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:55:56 Timp A0725 Cod 0 Puncte
27 Scarlat Cris Adrian NAVI 00:56:71 Timp 1301 Cod 0 Puncte
28 Foea Andreas NAVI 00:57:47 Timp 1383 Cod 0 Puncte
29 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:58:17 Timp 1373 Cod 0 Puncte
30 Comendant Mihai NAVI 00:59:14 Timp 1302 Cod 0 Puncte
31 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:59:36 Timp 1396 Cod 0 Puncte
32 Toma Vlad NAVI 00:59:76 Timp A1133 Cod 0 Puncte
33 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:00:93 Timp 1408 Cod 0 Puncte
34 Ghitulescu Robert CSS 1 Bucuresti 01:01:20 Timp 1256 Cod 0 Puncte
35 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:02:15 Timp 1382 Cod 0 Puncte
36 Turta Andrei Tenis Club 2000 01:02:37 Timp 1419 Cod 0 Puncte
37 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:04:65 Timp A0721 Cod 0 Puncte
38 Pasici Dan NAVI 01:05:68 Timp 1445 Cod 0 Puncte
39 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 01:05:90 Timp A0727 Cod 0 Puncte
40 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 01:06:00 Timp 1394 Cod 0 Puncte
41 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:07:38 Timp A0597 Cod 0 Puncte
42 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:51 Timp 1399 Cod 0 Puncte
43 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:08:32 Timp 1406 Cod 0 Puncte
44 Gheorghe Davian Pescarusul Izvorani 01:08:71 Timp 1448 Cod 0 Puncte
45 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:09:16 Timp 1405 Cod 0 Puncte
46 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:30 Timp 1416 Cod 0 Puncte
47 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:12:58 Timp A0724 Cod 0 Puncte
48 Copu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:50:90 Timp 1397 Cod 0 Puncte
49 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1400 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:34:75 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:35:65 Timp A0565 Cod 7 Puncte
3 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:36:17 Timp A0733 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:36:50 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:17 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Morariu Luca Ioan NAVI 00:37:18 Timp A0296 Cod 3 Puncte
7 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:60 Timp A0396 Cod 2 Puncte
8 Avram Matei Stefan NAVI 00:37:76 Timp A0574 Cod 1 Puncte
9 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:37:79 Timp A0385 Cod 0 Puncte
10 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:38:04 Timp A0399 Cod 0 Puncte
11 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:38:97 Timp A0398 Cod 0 Puncte
12 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:39:05 Timp A0566 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:39:23 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:39:53 Timp A0294 Cod 0 Puncte
15 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:39:55 Timp A0295 Cod 0 Puncte
16 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:40:03 Timp A0395 Cod 0 Puncte
17 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:40:05 Timp A0551 Cod 0 Puncte
18 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:40:12 Timp A0605 Cod 0 Puncte
19 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:40:74 Timp A0610 Cod 0 Puncte
20 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:40:96 Timp A0538 Cod 0 Puncte
21 Nica Radu Stefan NAVI 00:41:85 Timp A0288 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:42:26 Timp A0782 Cod 0 Puncte
23 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:42:36 Timp A0387 Cod 0 Puncte
24 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:43:91 Timp A0397 Cod 0 Puncte
25 Asprica Christian Pescarusul Izvorani 00:44:46 Timp 1450 Cod 0 Puncte
26 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:44:68 Timp A0564 Cod 0 Puncte
27 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:46:24 Timp A0293 Cod 0 Puncte
28 Grunea Valentin NAVI 00:46:34 Timp A0606 Cod 0 Puncte
29 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:47:49 Timp A1037 Cod 0 Puncte
30 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:47:77 Timp A1038 Cod 0 Puncte
31 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:48:09 Timp 1335 Cod 0 Puncte
32 Nae Horatiu CSS Dinamo 00:48:13 Timp A0778 Cod 0 Puncte
33 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:49:01 Timp 1257 Cod 0 Puncte
34 Paduraru Andrei Dragos NAVI 00:49:70 Timp 1304 Cod 0 Puncte
35 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19 Timp 1384 Cod 0 Puncte
36 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 00:51:14 Timp A1140 Cod 0 Puncte
37 Stoica Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:51:17 Timp 1402 Cod 0 Puncte
38 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:51:35 Timp A1012 Cod 0 Puncte
39 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:93 Timp A0465 Cod 0 Puncte
40 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:93 Timp A0702 Cod 0 Puncte
41 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:51:93 Timp A0694 Cod 0 Puncte
42 Anghel Robert Stefan Tenis Club 2000 00:52:88 Timp 1319 Cod 0 Puncte
43 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:65 Timp A0699 Cod 0 Puncte
44 Dragoiu Radu Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:54:25 Timp A0713 Cod 0 Puncte
45 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 00:55:40 Timp 1305 Cod 0 Puncte
46 Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:55:72 Timp A0707 Cod 0 Puncte
47 Costache Alexandru Gabriel NAVI 00:55:81 Timp 1306 Cod 0 Puncte
48 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 00:56:44 Timp A0695 Cod 0 Puncte
49 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 00:57:44 Timp A1034 Cod 0 Puncte
50 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:57:71 Timp A0703 Cod 0 Puncte
51 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:58:45 Timp A0708 Cod 0 Puncte
52 Lupului Stanescu Stefan NAVI 00:58:53 Timp 1381 Cod 0 Puncte
53 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:59:70 Timp A0705 Cod 0 Puncte
54 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:00:64 Timp A0693 Cod 0 Puncte
55 Bespalii Dmitri Tenis Club 2000 01:01:93 Timp 1420 Cod 0 Puncte
56 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:08:45 Timp 1254 Cod 0 Puncte
57 Baragau Ionut Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:08:81 Timp A0697 Cod 0 Puncte
58 Simion Matei Alexandru Club Daimon 99:99:99 Timp A0532 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:31:11 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:32:76 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:32:92 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:34:05 Timp A0426 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:34:32 Timp A0540 Cod 4 Puncte
5 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:34:32 Timp A0306 Cod 4 Puncte
6 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:20 Timp A0308 Cod 3 Puncte
7 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:35:91 Timp A0428 Cod 2 Puncte
8 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:36:01 Timp A0402 Cod 1 Puncte
9 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:36:03 Timp A0535 Cod 0 Puncte
10 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:36:57 Timp A0488 Cod 0 Puncte
11 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:37:01 Timp A0413 Cod 0 Puncte
12 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:37:61 Timp A0408 Cod 0 Puncte
13 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:37:98 Timp A0407 Cod 0 Puncte
14 Mitelut Stefan NAVI 00:38:19 Timp A0753 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:38:32 Timp A0326 Cod 0 Puncte
16 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:33 Timp A0491 Cod 0 Puncte
17 Roceanu Andrei NAVI 00:38:77 Timp A0309 Cod 0 Puncte
18 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:39:02 Timp A0594 Cod 0 Puncte
19 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:39:10 Timp A0633 Cod 0 Puncte
20 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:26 Timp A0473 Cod 0 Puncte
21 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:74 Timp A0470 Cod 0 Puncte
22 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:39:79 Timp A0501 Cod 0 Puncte
23 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:39:88 Timp A0624 Cod 0 Puncte
24 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:39:89 Timp A1141 Cod 0 Puncte
25 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:40:13 Timp A0425 Cod 0 Puncte
26 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:40:90 Timp A0409 Cod 0 Puncte
27 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:41:52 Timp 1372 Cod 0 Puncte
28 Soare Mihai NAVI 00:41:52 Timp A0766 Cod 0 Puncte
29 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 00:42:00 Timp A0783 Cod 0 Puncte
30 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:42:49 Timp A0496 Cod 0 Puncte
31 Minciu Edward NAVI 00:42:71 Timp A0307 Cod 0 Puncte
32 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:43:26 Timp A0477 Cod 0 Puncte
33 Creasta Stefan CSS 1 Bucuresti 00:43:32 Timp A1139 Cod 0 Puncte
34 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50 Timp A0503 Cod 0 Puncte
35 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:43:71 Timp A0487 Cod 0 Puncte
36 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:43:85 Timp A0489 Cod 0 Puncte
37 Pandelea Theodor Razvan Marian CSS 1 Bucuresti 00:43:89 Timp A1156 Cod 0 Puncte
38 Enache Theodor CSS Ploiesti 00:44:03 Timp 1284 Cod 0 Puncte
39 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:44:18 Timp A0320 Cod 0 Puncte
40 Necula Tudor Mihai CSS 1 Bucuresti 00:44:72 Timp A1148 Cod 0 Puncte
41 Chimac Eduard NAVI 00:44:79 Timp 1298 Cod 0 Puncte
42 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:85 Timp A0479 Cod 0 Puncte
43 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:49 Timp A0504 Cod 0 Puncte
44 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:46:25 Timp A0553 Cod 0 Puncte
45 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:48:38 Timp A0482 Cod 0 Puncte
46 Anton Adrian Pescarusul Izvorani 00:50:52 Timp 1451 Cod 0 Puncte
47 Filat Nicolae Bucharest Sport Club 00:56:81 Timp A0598 Cod 0 Puncte
48 Toma Adrian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1439 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (8 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:38:30 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:38:62 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:40:46 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:41:04 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:42:07 Timp A0242 Cod 4 Puncte
6 Constantin Diana Club Daimon 00:42:96 Timp A0528 Cod 3 Puncte
7 Pagu Ioana NAVI 00:44:13 Timp A0629 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:49:26 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:49:87 Timp A0241 Cod 0 Puncte
10 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:52:61 Timp 1452 Cod 0 Puncte
11 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 00:54:04 Timp 1438 Cod 0 Puncte
12 Ioana Daria Maria NAVI 00:56:33 Timp 1300 Cod 0 Puncte
13 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:56:71 Timp A1011 Cod 0 Puncte
14 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:58:42 Timp A0668 Cod 0 Puncte
15 Banescu Bianca Steaua CSA 00:59:61 Timp 1441 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:01:90 Timp 1390 Cod 0 Puncte
17 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 01:02:52 Timp 1398 Cod 0 Puncte
18 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 01:04:07 Timp A0663 Cod 0 Puncte
19 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:04:11 Timp 1409 Cod 0 Puncte
20 Stoica Anca Median Bucuresti 01:27:67 Timp 1371 Cod 0 Puncte
21 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1443 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (9 ani) F

1 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:36:33 Timp A1041 Cod 9 Puncte
2 Nahed Anna Maria NAVI 00:36:68 Timp A0249 Cod 7 Puncte
3 Colcer Catalina NAVI 00:38:13 Timp A0253 Cod 6 Puncte
4 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:38:62 Timp 1182 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:39:08 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:39:68 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Maria NAVI 00:39:81 Timp A0252 Cod 2 Puncte
8 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:39:94 Timp A0251 Cod 1 Puncte
9 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:40:12 Timp A0438 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:40:40 Timp A0345 Cod 0 Puncte
11 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:40:50 Timp A0784 Cod 0 Puncte
12 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:41:46 Timp A0618 Cod 0 Puncte
13 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:41:58 Timp A0568 Cod 0 Puncte
14 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:42:01 Timp A0245 Cod 0 Puncte
15 Scortea Ecaterina NAVI 00:42:95 Timp A0247 Cod 0 Puncte
16 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:44:44 Timp A0436 Cod 0 Puncte
17 Popa Mara CSS 1 Bucuresti 00:47:38 Timp A1155 Cod 0 Puncte
18 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:48:38 Timp A0654 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70 Timp A0681 Cod 0 Puncte
20 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:48:92 Timp 1253 Cod 0 Puncte
21 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:49:26 Timp A0539 Cod 0 Puncte
22 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:51:08 Timp A0673 Cod 0 Puncte
23 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 00:52:36 Timp 1322 Cod 0 Puncte
24 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:56:34 Timp A0683 Cod 0 Puncte
25 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:57:79 Timp A0670 Cod 0 Puncte
26 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0671 Cod 0 Puncte
27 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0348 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:34:65 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:35:12 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:35:30 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:35:33 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:36:92 Timp A0456 Cod 4 Puncte
6 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:37:06 Timp A0453 Cod 3 Puncte
7 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:37:43 Timp A0355 Cod 2 Puncte
8 Danciu Sara NAVI 00:37:50 Timp A0057 Cod 1 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:37:75 Timp A0625 Cod 0 Puncte
10 Mustatea Ana NAVI 00:38:12 Timp A0144 Cod 0 Puncte
11 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:39:55 Timp A0449 Cod 0 Puncte
12 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:39:56 Timp A0642 Cod 0 Puncte
13 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:40:38 Timp A0317 Cod 0 Puncte
14 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:40:54 Timp A0441 Cod 0 Puncte
15 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:41:05 Timp A0129 Cod 0 Puncte
16 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93 Timp A0439 Cod 0 Puncte
17 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:42:24 Timp A0442 Cod 0 Puncte
18 Radneva Plamena Swimming Club "ETAR" 00:42:32 Timp 1440 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Andreea NAVI 00:42:54 Timp A0258 Cod 0 Puncte
20 Ivanova Irina Nikolaeva Swimming Club "ETAR" 00:42:61 Timp 1183 Cod 0 Puncte
21 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:00 Timp A0443 Cod 0 Puncte
22 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:43:37 Timp A0454 Cod 0 Puncte
23 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:43:44 Timp A0256 Cod 0 Puncte
24 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:44:61 Timp A0607 Cod 0 Puncte
25 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:44:82 Timp A0444 Cod 0 Puncte
26 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:45:48 Timp A0615 Cod 0 Puncte
27 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:45:63 Timp A0457 Cod 0 Puncte
28 Constantin Beatrice Club Daimon 00:47:64 Timp A0529 Cod 0 Puncte
29 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:48:60 Timp A0638 Cod 0 Puncte
30 Vladescu Maria NAVI 00:51:20 Timp 1307 Cod 0 Puncte
31 Fatu Mirela Gabriela Tenis Club 2000 00:57:31 Timp 1418 Cod 0 Puncte
32 Marin Carmen Median Bucuresti 01:00:61 Timp 1442 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) B

1 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:50:75 Timp A0800 Cod 9 Puncte
2 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:88 Timp A0376 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:52:28 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:54:97 Timp A0382 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:56:63 Timp A1009 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 00:58:77 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Lungu Andrei NAVI 00:58:78 Timp A0280 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:59:06 Timp A0278 Cod 1 Puncte
9 Soare Darius Ionut Club Daimon 01:03:03 Timp A0112 Cod 0 Puncte
10 Stan Matei Alexandru NAVI 01:03:16 Timp A0791 Cod 0 Puncte
11 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 01:03:34 Timp 1446 Cod 0 Puncte
12 Anghel Darius Costin NAVI 01:03:49 Timp A0277 Cod 0 Puncte
13 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:05:73 Timp A0647 Cod 0 Puncte
14 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 01:07:42 Timp A0801 Cod 0 Puncte
15 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:08:92 Timp A0377 Cod 0 Puncte
16 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 01:09:06 Timp A0729 Cod 0 Puncte
17 Foea Andreas NAVI 01:09:26 Timp 1383 Cod 0 Puncte
18 Amza David Pescarusul Izvorani 01:10:25 Timp 1447 Cod 0 Puncte
19 Ghitulescu Robert CSS 1 Bucuresti 01:10:69 Timp 1256 Cod 0 Puncte
20 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:11:13 Timp A0840 Cod 0 Puncte
21 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 01:14:35 Timp 1449 Cod 0 Puncte
22 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:15:11 Timp 1301 Cod 0 Puncte
23 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 01:16:00 Timp A0589 Cod 0 Puncte
24 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:28 Timp A0722 Cod 0 Puncte
25 Gheorghe Davian Pescarusul Izvorani 01:17:38 Timp 1448 Cod 0 Puncte
26 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05 Timp A0721 Cod 0 Puncte
27 Comendant Mihai NAVI 01:18:30 Timp 1302 Cod 0 Puncte
28 Toma Vlad NAVI 01:19:29 Timp A1133 Cod 0 Puncte
29 Lapadat Cristian NAVI 01:20:88 Timp A0274 Cod 0 Puncte
30 Arsenie Mircea Erik NAVI 01:22:14 Timp 1373 Cod 0 Puncte
31 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:22:48 Timp A0724 Cod 0 Puncte
32 Ion Mario Cristian NAVI 01:27:87 Timp A0812 Cod 0 Puncte
33 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:30:67 Timp A0597 Cod 0 Puncte
34 Lupului Stanescu Mihai NAVI 99:99:99 Timp 1382 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) B

1 Avram Matei Stefan NAVI 00:44:13 Timp A0574 Cod 9 Puncte
2 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12 Timp A0460 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:47:99 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:48:51 Timp A0399 Cod 5 Puncte
5 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:49:71 Timp A0733 Cod 4 Puncte
6 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:49:82 Timp A0610 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:50:07 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:50:52 Timp A0325 Cod 1 Puncte
9 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:50:53 Timp A0395 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:50:75 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:50:76 Timp A0295 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:51:34 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Morariu Luca Ioan NAVI 00:52:72 Timp A0296 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:53:08 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:53:19 Timp A0294 Cod 0 Puncte
16 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:53:50 Timp A0398 Cod 0 Puncte
17 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:87 Timp A0396 Cod 0 Puncte
18 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:54:26 Timp A0565 Cod 0 Puncte
19 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:55:71 Timp A0465 Cod 0 Puncte
20 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:55:87 Timp A1038 Cod 0 Puncte
21 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:56:59 Timp A1037 Cod 0 Puncte
22 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:57:61 Timp A0538 Cod 0 Puncte
23 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:59:15 Timp A0385 Cod 0 Puncte
24 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:59:33 Timp A0397 Cod 0 Puncte
25 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:53 Timp A0699 Cod 0 Puncte
26 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:59:71 Timp A0782 Cod 0 Puncte
27 Nica Radu Stefan NAVI 01:00:21 Timp A0288 Cod 0 Puncte
28 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:01:36 Timp A0564 Cod 0 Puncte
29 Asprica Christian Pescarusul Izvorani 01:02:36 Timp 1450 Cod 0 Puncte
30 Vasile Andrei Alexandru NAVI 01:02:90 Timp A0293 Cod 0 Puncte
31 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:03:29 Timp A0387 Cod 0 Puncte
32 Grunea Valentin NAVI 01:05:53 Timp A0606 Cod 0 Puncte
33 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:08:59 Timp 1305 Cod 0 Puncte
34 Micu Valentin CSS 1 Bucuresti 01:10:66 Timp A1034 Cod 0 Puncte
35 Andrei Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:11:61 Timp A0703 Cod 0 Puncte
36 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:12:10 Timp A1012 Cod 0 Puncte
37 Bespalii Dmitri Tenis Club 2000 01:12:60 Timp 1420 Cod 0 Puncte
38 Nae Horatiu CSS Dinamo 01:12:78 Timp A0778 Cod 0 Puncte
39 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 01:14:80 Timp A0694 Cod 0 Puncte
40 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:14:86 Timp A0702 Cod 0 Puncte
41 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:15:46 Timp A0705 Cod 0 Puncte
42 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 01:16:03 Timp A1140 Cod 0 Puncte
43 Lupului Stanescu Stefan NAVI 01:16:18 Timp 1381 Cod 0 Puncte
44 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:17:40 Timp 1306 Cod 0 Puncte
45 Csaki David CSS 1 Bucuresti 01:18:67 Timp 1257 Cod 0 Puncte
46 Cioaca Petru CSS 1 Bucuresti 01:18:81 Timp 1254 Cod 0 Puncte
47 Baragau Ionut Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:20:05 Timp A0697 Cod 0 Puncte
48 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 01:20:57 Timp 1335 Cod 0 Puncte
49 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59 Timp A0693 Cod 0 Puncte
50 Simion Matei Alexandru Club Daimon 99:99:99 Timp A0532 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:41:70 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:43:89 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:45:26 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:45:36 Timp A0306 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:45:55 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:46:55 Timp A0426 Cod 3 Puncte
7 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:48:60 Timp A0488 Cod 2 Puncte
8 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:48:82 Timp A0425 Cod 1 Puncte
9 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:49:14 Timp A0168 Cod 0 Puncte
10 Costroj Antonio Steaua CSA 00:49:22 Timp A0540 Cod 0 Puncte
11 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:64 Timp A0470 Cod 0 Puncte
12 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:50:82 Timp A0535 Cod 0 Puncte
13 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:51:35 Timp A0407 Cod 0 Puncte
14 Mitelut Stefan NAVI 00:51:43 Timp A0753 Cod 0 Puncte
15 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:51:46 Timp A0477 Cod 0 Puncte
16 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:51:62 Timp A0428 Cod 0 Puncte
17 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:51:65 Timp A0501 Cod 0 Puncte
18 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15 Timp A0479 Cod 0 Puncte
19 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30 Timp A0496 Cod 0 Puncte
20 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:52:99 Timp A1141 Cod 0 Puncte
21 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:53:04 Timp A0408 Cod 0 Puncte
22 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:53:56 Timp A0473 Cod 0 Puncte
23 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:53:60 Timp A0409 Cod 0 Puncte
24 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:53:92 Timp A0326 Cod 0 Puncte
25 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:58 Timp A0489 Cod 0 Puncte
26 Soare Mihai NAVI 00:55:26 Timp A0766 Cod 0 Puncte
27 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:56:17 Timp A0487 Cod 0 Puncte
28 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:56:47 Timp A0594 Cod 0 Puncte
29 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:56:53 Timp A0624 Cod 0 Puncte
30 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:78 Timp A0491 Cod 0 Puncte
31 Roceanu Andrei NAVI 00:57:05 Timp A0309 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:57:30 Timp A0503 Cod 0 Puncte
33 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:57:57 Timp A0482 Cod 0 Puncte
34 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:58:61 Timp A0413 Cod 0 Puncte
35 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:59:04 Timp A0633 Cod 0 Puncte
36 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:62 Timp A0504 Cod 0 Puncte
37 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 01:01:46 Timp A0553 Cod 0 Puncte
38 Minciu Edward NAVI 01:02:31 Timp A0307 Cod 0 Puncte
39 Enache Theodor CSS Ploiesti 01:02:56 Timp 1284 Cod 0 Puncte
40 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 01:02:96 Timp A0320 Cod 0 Puncte
41 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 01:03:57 Timp 1372 Cod 0 Puncte
42 Pandelea Theodor Razvan Marian CSS 1 Bucuresti 01:04:28 Timp A1156 Cod 0 Puncte
43 Filat Nicolae Bucharest Sport Club 01:04:84 Timp A0598 Cod 0 Puncte
44 Necula Tudor Mihai CSS 1 Bucuresti 01:05:35 Timp A1148 Cod 0 Puncte
45 Creasta Stefan CSS 1 Bucuresti 01:05:47 Timp A1139 Cod 0 Puncte
46 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:10:22 Timp A0783 Cod 0 Puncte
47 Chimac Eduard NAVI 99:99:99 Timp 1298 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (8 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 00:52:47 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:53:16 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:53:32 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:55:29 Timp A0342 Cod 5 Puncte
5 Constantin Diana Club Daimon 00:55:43 Timp A0528 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:59:21 Timp A0242 Cod 3 Puncte
7 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:59:28 Timp A1010 Cod 2 Puncte
8 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:59:31 Timp A1011 Cod 1 Puncte
9 Fogoros Ioana Teodora NAVI 01:01:13 Timp A0241 Cod 0 Puncte
10 Pagu Ioana NAVI 01:03:50 Timp A0629 Cod 0 Puncte
11 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 01:06:33 Timp 1452 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:11:39 Timp 1390 Cod 0 Puncte
13 Tarabega Anca Maria NAVI 01:12:27 Timp 1379 Cod 0 Puncte
14 Ioana Daria Maria NAVI 01:13:82 Timp 1300 Cod 0 Puncte
15 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94 Timp A0668 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (9 ani) F

1 Petrescu Maria NAVI 00:49:59 Timp A0252 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:51:26 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 00:51:31 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Colcer Catalina NAVI 00:51:76 Timp A0253 Cod 5 Puncte
5 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:52:59 Timp 1182 Cod 4 Puncte
6 Scortea Ecaterina NAVI 00:53:91 Timp A0247 Cod 3 Puncte
7 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:54:62 Timp A0768 Cod 2 Puncte
8 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:55:88 Timp A0618 Cod 1 Puncte
9 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:57:38 Timp A0654 Cod 0 Puncte
10 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:57:85 Timp A0345 Cod 0 Puncte
11 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:57:87 Timp A0251 Cod 0 Puncte
12 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:58:07 Timp A0539 Cod 0 Puncte
13 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:58:32 Timp A0568 Cod 0 Puncte
14 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:59:89 Timp A0436 Cod 0 Puncte
15 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:00:12 Timp A0593 Cod 0 Puncte
16 Spanu Clara CSS Ploiesti 01:00:31 Timp A1041 Cod 0 Puncte
17 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:06:79 Timp A0245 Cod 0 Puncte
18 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:08:58 Timp A0784 Cod 0 Puncte
19 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:12:92 Timp A0670 Cod 0 Puncte
20 Popa Mara CSS 1 Bucuresti 01:13:76 Timp A1155 Cod 0 Puncte
21 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 01:15:15 Timp 1253 Cod 0 Puncte
22 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:15:95 Timp A0671 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:16:09 Timp A0681 Cod 0 Puncte
24 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:17:61 Timp A0673 Cod 0 Puncte
25 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:18:07 Timp A0683 Cod 0 Puncte
26 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0348 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (10 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:46:26 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Mustatea Ana NAVI 00:47:00 Timp A0144 Cod 7 Puncte
3 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:47:54 Timp A0439 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:47:89 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:48:72 Timp A0260 Cod 4 Puncte
6 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:49:85 Timp A0456 Cod 3 Puncte
7 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:50:01 Timp A0355 Cod 2 Puncte
8 Danciu Sara NAVI 00:50:41 Timp A0057 Cod 1 Puncte
9 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:51:88 Timp A0088 Cod 0 Puncte
10 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:52:01 Timp A0317 Cod 0 Puncte
11 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30 Timp A0453 Cod 0 Puncte
12 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:53:03 Timp A0625 Cod 0 Puncte
13 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:54:90 Timp A0441 Cod 0 Puncte
14 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:55:02 Timp A0449 Cod 0 Puncte
15 Ivanova Irina Nikolaeva Swimming Club "ETAR" 00:55:36 Timp 1183 Cod 0 Puncte
16 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:56:34 Timp A0443 Cod 0 Puncte
17 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:56:57 Timp A0129 Cod 0 Puncte
18 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:57:11 Timp A0642 Cod 0 Puncte
19 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:58:02 Timp A0454 Cod 0 Puncte
20 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:58:46 Timp A0615 Cod 0 Puncte
21 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:58:72 Timp A0256 Cod 0 Puncte
22 Radneva Plamena Swimming Club "ETAR" 00:59:16 Timp 1440 Cod 0 Puncte
23 Georgescu Andreea NAVI 00:59:39 Timp A0258 Cod 0 Puncte
24 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:59:50 Timp A0442 Cod 0 Puncte
25 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 01:00:78 Timp A0607 Cod 0 Puncte
26 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 01:01:11 Timp A0457 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Alina Pescarusul Izvorani 01:04:10 Timp 1453 Cod 0 Puncte
28 Diaconu Erika Pescarusul Izvorani 01:06:16 Timp 1454 Cod 0 Puncte
29 Vladescu Maria NAVI 01:08:24 Timp 1307 Cod 0 Puncte
30 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 01:08:37 Timp A0638 Cod 0 Puncte
31 Constantin Beatrice Club Daimon 01:09:65 Timp A0529 Cod 0 Puncte
32 Marin Carmen Median Bucuresti 01:19:24 Timp 1442 Cod 0 Puncte
33 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0444 Cod 0 Puncte

13. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Lungu Andrei | Dumitrescu Catalin Ionut | Nicola Madalin Ionut | Anghel Darius Costin NAVI 02:54:13 Timp 18 Puncte
2 Sterian Narri Aryan Andrei | Tarara Tudor Ionut | Ghitulescu Robert | Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 03:06:66 Timp 14 Puncte
3 Ionescu Dinu | Radu Alin Gabriel | Macoveanu Rares | Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 03:11:16 Timp 12 Puncte
4 Stan Matei Alexandru | Lapadat Cristian | Ion Mario Cristian | Scarlat Cris Adrian NAVI 03:24:41 Timp 10 Puncte
5 Dumitru Gabriel Ciprian | Gheorghe Lucas Ioan Tersinio | Gherghel Vlad Cristian | Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 03:29:61 Timp 8 Puncte
6 Arsenie Mircea Erik | Comendant Mihai | Foea Andreas | Lupului Stanescu Mihai NAVI 03:56:19 Timp 6 Puncte
7 Cojocaru Andrei | Gate Mihnea Cristian | Simion Stefan Niculae | Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 04:35:48 Timp 4 Puncte
8 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2 Puncte

14. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) B

1 Macovei Luca Andrei | Doltu Mihai Cosmin | Dinca Raducu Alex | Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:32:66 Timp 18 Puncte
2 Stoltz Markus | Grigore Andrei | Cosug Radu | Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:35:60 Timp 14 Puncte
3 Avram Matei Stefan | Nica Radu Stefan | Iancu Alexandru Dimitrie | Morariu Luca Ioan NAVI 02:35:78 Timp 12 Puncte
4 Badulescu Vlad Alexandru | Olteanu Andrei Nicolae | David Andrei | Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 02:42:54 Timp 10 Puncte
5 Nitu Marius Adrian | Ionita Rares | Banescu Cristian Florin | Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 03:07:00 Timp 8 Puncte
6 Ciobica Leonard Gabriel | Antal Radu | Delcea Eduard | Csaki David CSS 1 Bucuresti 03:16:47 Timp 6 Puncte
7 Vasile Andrei Alexandru | Hurmuzache Robert Ionut | Grunea Valentin | Paduraru Andrei Dragos NAVI 03:30:13 Timp 4 Puncte
8 Dragoiu Radu Andrei | Pascu Nicu Laurentiu | Voicu Costin Gabriel | Stoica Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 03:37:36 Timp 2 Puncte
9 Andrei Stefan | Lisman Victor Alexandru | Luta Claudiu Florian | Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 04:05:28 Timp 0 Puncte
10 CSS Dinamo 99:99:99 Timp 0 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Balaceanu Andrei Cristian | Mitelut Stefan | Stan Leon | Coman Liviu Alexandru NAVI 02:19:02 Timp 18 Puncte
2 Rosu Sergiu | Neacsu Cristian Dumitru | Sandu Robert Cristian | Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 02:26:22 Timp 14 Puncte
3 Rath Razvan | Basalau Fabian Valentin | Vlad Claudiu Ionut | Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:28:87 Timp 12 Puncte
4 Rusu David Cristian | Zamfir David Marius Teodor | Popa Vicenzo | Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 02:40:29 Timp 10 Puncte
5 Sava Radu Bogdan | Bera Robert Alexandru | Tarara Robert Stefan | Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 02:45:40 Timp 8 Puncte
6 Roceanu Andrei | Tanasescu Vlad Andrei | Soare Mihai | Minciu Edward NAVI 02:49:74 Timp 6 Puncte
7 Hliban Gabriel | Ionescu Stefan Constantin | Tite Andrei Vlad | Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71 Timp 4 Puncte
8 Petrescu Cristian | Peiu Daniel | Dumea Denis Andrei | Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:08:08 Timp 2 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia | Pagu Ioana | Ilie Bianca Maria | Danciu Elia NAVI 02:59:01 Timp 18 Puncte
2 Largeanu Maria Elisabeta | Ivan Sara Natalie | Staciuc Sara | Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 03:21:79 Timp 14 Puncte
3 Chitu Maria Diana | Geamanu Rebeca | Oprea Gabriela Crina | Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 04:18:77 Timp 12 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) F

1 Colcer Catalina | Petrescu Maria | Nicola Andreea Cristina | Nahed Anna Maria NAVI 02:40:85 Timp 18 Puncte
2 Vasile Theodora Elena | Tataru Vanesa | Tolea Claudia Ioana | Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 03:01:60 Timp 14 Puncte
3 Radulescu Elena Alexandra | Hazu Carmen Teodora | Alexa Ioana | Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 03:11:61 Timp 12 Puncte

18. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona | Danciu Sara | Mocanu Cristina Erika | Gadea Ioana NAVI 02:27:30 Timp 18 Puncte
2 Diaconu Ana Maria | Pavel Cristina Daniela | Chelu Rebecca | Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 02:40:04 Timp 14 Puncte
3 Marin Maria Ioana | Marasac Alexandra Bianca | Chiriac Elena | Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 02:53:37 Timp 12 Puncte
4 Mustatea Ana | Vladescu Maria | Ivancov Lorena Gabriela | Georgescu Andreea NAVI 02:55:91 Timp 10 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

19. 50 metri spate (8 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:43:55 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:45:30 Timp A0343 Cod 7 Puncte
3 Danciu Elia NAVI 00:47:73 Timp A0243 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:48:83 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:50:08 Timp A0241 Cod 4 Puncte
6 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:50:32 Timp A0242 Cod 3 Puncte
7 Pagu Ioana NAVI 00:55:75 Timp A0629 Cod 2 Puncte
8 Banescu Bianca Steaua CSA 00:57:18 Timp 1441 Cod 1 Puncte
9 Curiac Mara Pescarusul Izvorani 00:58:78 Timp 1452 Cod 0 Puncte
10 Ioana Daria Maria NAVI 00:58:79 Timp 1300 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:59:71 Timp A1010 Cod 0 Puncte
12 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 01:00:05 Timp A0663 Cod 0 Puncte
13 Tarabega Anca Maria NAVI 01:00:54 Timp 1379 Cod 0 Puncte
14 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 01:00:74 Timp 1398 Cod 0 Puncte
15 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:00:89 Timp 1438 Cod 0 Puncte
16 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:05:05 Timp A0668 Cod 0 Puncte
17 Chitu Maria Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:06:13 Timp 1409 Cod 0 Puncte
18 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:12:14 Timp 1390 Cod 0 Puncte
19 Stoica Anca Median Bucuresti 01:14:21 Timp 1371 Cod 0 Puncte
20 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1443 Cod 0 Puncte
21 Constantin Diana Club Daimon 99:99:99 Timp A0528 Cod 0 Puncte

20. 50 metri spate (9 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:41:61 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:42:11 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Colcer Catalina NAVI 00:42:98 Timp A0253 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:44:40 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:44:67 Timp A1041 Cod 4 Puncte
6 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:44:69 Timp 1182 Cod 3 Puncte
7 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:46:15 Timp A0618 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Maria NAVI 00:46:21 Timp A0252 Cod 1 Puncte
9 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:46:78 Timp A0251 Cod 0 Puncte
10 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:47:49 Timp A0436 Cod 0 Puncte
11 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:47:60 Timp A0768 Cod 0 Puncte
12 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:48:79 Timp A0568 Cod 0 Puncte
13 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:49:57 Timp A0593 Cod 0 Puncte
14 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:50:04 Timp A0539 Cod 0 Puncte
15 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:50:39 Timp A0784 Cod 0 Puncte
16 Scortea Ecaterina NAVI 00:51:61 Timp A0247 Cod 0 Puncte
17 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:52:14 Timp A0245 Cod 0 Puncte
18 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:53:32 Timp A0673 Cod 0 Puncte
19 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:53:38 Timp A0654 Cod 0 Puncte
20 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:54:25 Timp 1253 Cod 0 Puncte
21 Radulescu Elena Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:55:18 Timp A0681 Cod 0 Puncte
22 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:57:12 Timp A0670 Cod 0 Puncte
23 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 00:57:31 Timp 1322 Cod 0 Puncte
24 Popa Mara CSS 1 Bucuresti 01:02:04 Timp A1155 Cod 0 Puncte
25 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:03:06 Timp A0683 Cod 0 Puncte
26 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:06:41 Timp A0671 Cod 0 Puncte
27 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0348 Cod 0 Puncte

21. 50 metri spate (10 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:40:04 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:40:61 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:41:35 Timp A0088 Cod 6 Puncte
4 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:27 Timp A0453 Cod 5 Puncte
5 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:42:29 Timp A0441 Cod 4 Puncte
6 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:42:66 Timp A0456 Cod 3 Puncte
7 Danciu Sara NAVI 00:43:05 Timp A0057 Cod 2 Puncte
8 Mustatea Ana NAVI 00:43:47 Timp A0144 Cod 1 Puncte
9 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:43:82 Timp A0454 Cod 0 Puncte
10 Codarleanu Patricia Mihaela Steaua CSA 00:44:07 Timp A0556 Cod 0 Puncte
11 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:44:35 Timp A0355 Cod 0 Puncte
12 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:44:81 Timp A0439 Cod 0 Puncte
13 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:44:92 Timp A0449 Cod 0 Puncte
14 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:46:13 Timp A0625 Cod 0 Puncte
15 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:46:88 Timp A0317 Cod 0 Puncte
16 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:47:52 Timp A0642 Cod 0 Puncte
17 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:48:77 Timp A0443 Cod 0 Puncte
18 Georgescu Andreea NAVI 00:49:01 Timp A0258 Cod 0 Puncte
19 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:49:75 Timp A0444 Cod 0 Puncte
20 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:50:18 Timp A0442 Cod 0 Puncte
21 Ivanova Irina Nikolaeva Swimming Club "ETAR" 00:50:87 Timp 1183 Cod 0 Puncte
22 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:51:34 Timp A0607 Cod 0 Puncte
23 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:51:37 Timp A0129 Cod 0 Puncte
24 Constantin Beatrice Club Daimon 00:52:26 Timp A0529 Cod 0 Puncte
25 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:52:72 Timp A0457 Cod 0 Puncte
26 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:52:98 Timp A0256 Cod 0 Puncte
27 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:53:34 Timp A0615 Cod 0 Puncte
28 Radneva Plamena Swimming Club "ETAR" 00:54:30 Timp 1440 Cod 0 Puncte
29 Fatu Mirela Gabriela Tenis Club 2000 00:56:14 Timp 1418 Cod 0 Puncte
30 Diaconu Erika Pescarusul Izvorani 00:56:89 Timp 1454 Cod 0 Puncte
31 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:58:71 Timp A0638 Cod 0 Puncte
32 Vladescu Maria NAVI 01:01:56 Timp 1307 Cod 0 Puncte
33 Marin Carmen Median Bucuresti 01:03:06 Timp 1442 Cod 0 Puncte
34 Gheorghe Alina Pescarusul Izvorani 01:04:55 Timp 1453 Cod 0 Puncte

22. 50 metri spate (8 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:43:28 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:44:88 Timp A0382 Cod 7 Puncte
3 Rosu Patrick Steaua CSA 00:45:47 Timp A1125 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:46:15 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:48:27 Timp A0800 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:48:83 Timp A0278 Cod 3 Puncte
7 Cazacu Alin Pescarusul Izvorani 00:48:92 Timp 1446 Cod 2 Puncte
8 Stan Matei Alexandru NAVI 00:48:97 Timp A0791 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:49:63 Timp A1009 Cod 0 Puncte
10 Anghel Darius Costin NAVI 00:50:46 Timp A0277 Cod 0 Puncte
11 Lungu Andrei NAVI 00:50:61 Timp A0280 Cod 0 Puncte
12 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:51:02 Timp A0112 Cod 0 Puncte
13 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:20 Timp A0722 Cod 0 Puncte
14 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 00:54:67 Timp 1449 Cod 0 Puncte
15 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:54:97 Timp 1412 Cod 0 Puncte
16 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 00:55:51 Timp A0729 Cod 0 Puncte
17 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:55:67 Timp A0647 Cod 0 Puncte
18 Lapadat Cristian NAVI 00:55:71 Timp A0274 Cod 0 Puncte
19 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 00:56:01 Timp A0727 Cod 0 Puncte
20 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 00:56:06 Timp 1396 Cod 0 Puncte
21 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 00:56:33 Timp A0589 Cod 0 Puncte
22 Comendant Mihai NAVI 00:56:50 Timp 1302 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:31 Timp 1401 Cod 0 Puncte
24 Arsenie Mircea Erik NAVI 00:58:72 Timp 1373 Cod 0 Puncte
25 Amza David Pescarusul Izvorani 00:59:36 Timp 1447 Cod 0 Puncte
26 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:59:47 Timp A0725 Cod 0 Puncte
27 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:62 Timp A0377 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Davian Pescarusul Izvorani 01:00:54 Timp 1448 Cod 0 Puncte
29 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:01:44 Timp A0840 Cod 0 Puncte
30 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:02:18 Timp A0724 Cod 0 Puncte
31 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:02:28 Timp 1408 Cod 0 Puncte
32 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:02:91 Timp 1399 Cod 0 Puncte
33 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:04:09 Timp 1301 Cod 0 Puncte
34 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:04:16 Timp A0597 Cod 0 Puncte
35 Toma Vlad NAVI 01:06:47 Timp A1133 Cod 0 Puncte
36 Pasici Dan NAVI 01:06:83 Timp 1445 Cod 0 Puncte
37 Foea Andreas NAVI 01:07:25 Timp 1383 Cod 0 Puncte
38 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 01:08:19 Timp A0801 Cod 0 Puncte
39 Ion Mario Cristian NAVI 01:08:20 Timp A0812 Cod 0 Puncte
40 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 01:08:20 Timp 1394 Cod 0 Puncte
41 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:94 Timp 1416 Cod 0 Puncte
42 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:10:15 Timp 1405 Cod 0 Puncte
43 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:11:18 Timp 1406 Cod 0 Puncte
44 Ghitulescu Robert CSS 1 Bucuresti 01:11:25 Timp 1256 Cod 0 Puncte
45 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:13:95 Timp A0721 Cod 0 Puncte
46 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:17:12 Timp 1382 Cod 0 Puncte
47 Ispir Andrei Tenis Club 2000 01:18:04 Timp 1444 Cod 0 Puncte
48 Copu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:18:06 Timp 1397 Cod 0 Puncte
49 Turta Andrei Tenis Club 2000 01:33:79 Timp 1419 Cod 0 Puncte
50 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1400 Cod 0 Puncte

23. 50 metri spate (9 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:40:66 Timp A0384 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:40:80 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:42:29 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:68 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:43:31 Timp A0396 Cod