Rezultatele finale pentru Campionat National - Etapa Municipala baieti 10,11 ani/fete 10 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:34:57 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:35:48 Timp A0073 Cod 7 Puncte
3 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:35:96 Timp A0125 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:36:40 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:36:54 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Serban Bogdan NAVI 00:37:14 Timp A0194 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:37:25 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10 Timp A0185 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 00:39:16 Timp A0218 Cod 0 Puncte
10 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:39:92 Timp A1074 Cod 0 Puncte
11 Rusen David CSS Dinamo 00:39:94 Timp A0841 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:40:11 Timp A0071 Cod 0 Puncte
13 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:40:44 Timp A0054 Cod 0 Puncte
14 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:40:94 Timp A0169 Cod 0 Puncte
15 Licu Albert NAVI 00:41:21 Timp A0876 Cod 0 Puncte
16 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:42:10 Timp A1165 Cod 0 Puncte
17 Sandru Paul Eduard NAVI 00:42:18 Timp A0837 Cod 0 Puncte
18 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:43:50 Timp A0858 Cod 0 Puncte
19 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:44:05 Timp A0007 Cod 0 Puncte
20 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:47:69 Timp A0875 Cod 0 Puncte
21 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 00:50:52 Timp A0095 Cod 0 Puncte
22 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:51:60 Timp A0027 Cod 0 Puncte

2. 50 metri fluture (10 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:32:21 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares NAVI 00:35:09 Timp A0128 Cod 7 Puncte
3 Ionescu Mihnea NAVI 00:35:23 Timp A0614 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:36:55 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:36:91 Timp A0586 Cod 4 Puncte
6 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:37:60 Timp A0197 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 00:37:68 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:38:22 Timp A0328 Cod 0 Puncte
10 Motas Cristian Steaua CSA 00:38:97 Timp A0139 Cod 0 Puncte
11 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:39:02 Timp A0433 Cod 0 Puncte
12 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:39:87 Timp A0329 Cod 0 Puncte
13 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:40:47 Timp A0777 Cod 0 Puncte
14 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:40:70 Timp A0091 Cod 0 Puncte
15 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:41:10 Timp A0542 Cod 0 Puncte
16 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:47 Timp A0068 Cod 0 Puncte
17 Cosug Andrei NAVI 00:42:87 Timp A0310 Cod 0 Puncte
18 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:43:94 Timp A0430 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:44:01 Timp A0579 Cod 0 Puncte
20 Solea Luca Tenis Club 2000 00:44:39 Timp A0199 Cod 0 Puncte
21 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:44:55 Timp A0513 Cod 0 Puncte
22 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:44:79 Timp A0192 Cod 0 Puncte
23 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:86 Timp A0176 Cod 0 Puncte
24 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:44:97 Timp A0228 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:45:45 Timp A0592 Cod 0 Puncte
26 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:45:86 Timp A1075 Cod 0 Puncte
27 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:46:59 Timp A0612 Cod 0 Puncte
28 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:46:62 Timp A0602 Cod 0 Puncte
29 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:22 Timp A0186 Cod 0 Puncte
30 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:48:09 Timp A0541 Cod 0 Puncte
31 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:23 Timp A0138 Cod 0 Puncte
32 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:48:41 Timp A0599 Cod 0 Puncte
33 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:48:49 Timp A0337 Cod 0 Puncte
34 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:49:03 Timp A0435 Cod 0 Puncte
35 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:50:01 Timp A0770 Cod 0 Puncte
36 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:50:35 Timp A0336 Cod 0 Puncte
37 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:51:50 Timp A1110 Cod 0 Puncte
38 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 00:53:45 Timp A1108 Cod 0 Puncte
39 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:53:65 Timp A0517 Cod 0 Puncte
40 Barbu Iulian CSS 1 Bucuresti 00:54:59 Timp 1337 Cod 0 Puncte
41 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:54:64 Timp A0431 Cod 0 Puncte
42 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:58:78 Timp A0514 Cod 0 Puncte
43 Ivan David Delfinul Bucuresti 00:58:79 Timp 1323 Cod 0 Puncte
44 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 01:04:05 Timp A1112 Cod 0 Puncte
45 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:08:00 Timp A0334 Cod 0 Puncte
46 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 01:11:17 Timp 1324 Cod 0 Puncte
47 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 01:47:00 Timp 1325 Cod 0 Puncte
48 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0322 Cod 0 Puncte
49 Duican Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0067 Cod 0 Puncte
50 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1107 Cod 0 Puncte
51 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1106 Cod 0 Puncte
52 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0141 Cod 0 Puncte

3. 50 metri fluture (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:35:10 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:37:01 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:38:06 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:10 Timp A0019 Cod 5 Puncte
5 Stan Denisa CSS Dinamo 00:39:28 Timp A0648 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 00:39:71 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35 Timp A0467 Cod 2 Puncte
8 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:41:77 Timp A0032 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:42:40 Timp A0613 Cod 0 Puncte
10 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:42:53 Timp A0319 Cod 0 Puncte
11 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:43:17 Timp A0058 Cod 0 Puncte
12 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:43:21 Timp A0640 Cod 0 Puncte
13 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:43:56 Timp A0363 Cod 0 Puncte
14 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:43:61 Timp A0131 Cod 0 Puncte
15 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:43:76 Timp A0152 Cod 0 Puncte
16 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:44:02 Timp A0370 Cod 0 Puncte
17 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:44:43 Timp A0140 Cod 0 Puncte
18 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:44:56 Timp A0017 Cod 0 Puncte
19 Bunea Rut Steaua CSA 00:44:94 Timp A0030 Cod 0 Puncte
20 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:45:14 Timp A0177 Cod 0 Puncte
21 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:45:34 Timp A0748 Cod 0 Puncte
22 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:47:09 Timp A0020 Cod 0 Puncte
23 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:47:38 Timp A0331 Cod 0 Puncte
24 Nita Andreea NAVI 00:48:43 Timp A0261 Cod 0 Puncte
25 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:48:96 Timp A0204 Cod 0 Puncte
26 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:49:85 Timp A0750 Cod 0 Puncte
27 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:50:50 Timp A0369 Cod 0 Puncte
28 Siliste Maria Median Bucuresti 00:54:69 Timp A0198 Cod 0 Puncte
29 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:56:48 Timp A0463 Cod 0 Puncte
30 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 00:57:09 Timp A1129 Cod 0 Puncte
31 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:58:73 Timp A0464 Cod 0 Puncte
32 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:01:32 Timp A0751 Cod 0 Puncte
33 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:04:59 Timp A0160 Cod 0 Puncte
34 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:08:00 Timp A1028 Cod 0 Puncte
35 Stoian Andra CSS Dinamo 01:12:43 Timp A1029 Cod 0 Puncte
36 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte
37 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
38 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte

4. 100 metri bras (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 01:29:40 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Serban Bogdan NAVI 01:33:56 Timp A0194 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:35:06 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:37:58 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 01:40:00 Timp A0169 Cod 4 Puncte
6 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:43:11 Timp A0081 Cod 3 Puncte
7 Toma Octavian Median Bucuresti 01:45:04 Timp A0218 Cod 2 Puncte
8 Badica Tudor CSS Dinamo 01:46:68 Timp A0011 Cod 1 Puncte
9 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:49:30 Timp A0858 Cod 0 Puncte
10 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:49:52 Timp A0222 Cod 0 Puncte
11 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:52:43 Timp A0190 Cod 0 Puncte
12 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:55:52 Timp A1065 Cod 0 Puncte
13 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0027 Cod 0 Puncte

5. 50 metri spate (10 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:35:87 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:36:19 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Cardasol Florin NAVI 00:38:37 Timp A0312 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:38:55 Timp A0068 Cod 5 Puncte
5 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:38:62 Timp A0025 Cod 4 Puncte
6 Marinica Rares NAVI 00:39:42 Timp A0128 Cod 3 Puncte
7 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:39:78 Timp A0197 Cod 2 Puncte
8 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:40:59 Timp A0223 Cod 1 Puncte
9 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:41:11 Timp A0121 Cod 0 Puncte
10 Motas Cristian Steaua CSA 00:41:60 Timp A0139 Cod 0 Puncte
11 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:41:88 Timp A0542 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:42:48 Timp A0579 Cod 0 Puncte
13 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:42:57 Timp A0224 Cod 0 Puncte
14 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:43:18 Timp A0328 Cod 0 Puncte
15 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:43:38 Timp A0091 Cod 0 Puncte
16 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:43:40 Timp A0513 Cod 0 Puncte
17 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:43:84 Timp A0192 Cod 0 Puncte
18 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:44:04 Timp A0074 Cod 0 Puncte
19 Cosug Andrei NAVI 00:44:31 Timp A0310 Cod 0 Puncte
20 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:44:38 Timp A0602 Cod 0 Puncte
21 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:44:41 Timp A0586 Cod 0 Puncte
22 Solea Luca Tenis Club 2000 00:44:97 Timp A0199 Cod 0 Puncte
23 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:45:62 Timp A0599 Cod 0 Puncte
24 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:45:63 Timp A0541 Cod 0 Puncte
25 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:45:77 Timp A0228 Cod 0 Puncte
26 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:45:77 Timp A0176 Cod 0 Puncte
27 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:46:04 Timp A0592 Cod 0 Puncte
28 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06 Timp A0138 Cod 0 Puncte
29 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:46:55 Timp A0141 Cod 0 Puncte
30 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:47:38 Timp 1329 Cod 0 Puncte
31 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:47:72 Timp A0612 Cod 0 Puncte
32 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:48:33 Timp A0517 Cod 0 Puncte
33 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:48:37 Timp A0322 Cod 0 Puncte
34 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:49:23 Timp A1075 Cod 0 Puncte
35 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:49:62 Timp A0336 Cod 0 Puncte
36 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:49:67 Timp A0514 Cod 0 Puncte
37 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:49:81 Timp A0186 Cod 0 Puncte
38 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:51:28 Timp A0337 Cod 0 Puncte
39 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:51:97 Timp 1226 Cod 0 Puncte
40 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:53:46 Timp A0770 Cod 0 Puncte
41 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:57:05 Timp 1324 Cod 0 Puncte
42 Ivan David Delfinul Bucuresti 00:57:58 Timp 1323 Cod 0 Puncte
43 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 01:06:67 Timp 1325 Cod 0 Puncte
44 Duican Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0067 Cod 0 Puncte
45 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1327 Cod 0 Puncte
46 Nasta Adrian Marius CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1328 Cod 0 Puncte

6. 50 metri spate (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:37:60 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:39:65 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:40:24 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:40:68 Timp A0131 Cod 5 Puncte
5 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:41:24 Timp A0640 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:41:43 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:42:03 Timp A0652 Cod 2 Puncte
8 Stan Denisa CSS Dinamo 00:42:41 Timp A0648 Cod 1 Puncte
9 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:42:88 Timp A0780 Cod 0 Puncte
10 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:43:15 Timp A0467 Cod 0 Puncte
11 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:43:20 Timp A0058 Cod 0 Puncte
12 Dragan Theodora NAVI 00:43:24 Timp A0262 Cod 0 Puncte
13 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:44:27 Timp A0204 Cod 0 Puncte
14 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:44:54 Timp A0019 Cod 0 Puncte
15 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:44:56 Timp A0319 Cod 0 Puncte
16 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:44:87 Timp A0020 Cod 0 Puncte
17 Bunea Rut Steaua CSA 00:44:95 Timp A0030 Cod 0 Puncte
18 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:44:98 Timp A0363 Cod 0 Puncte
19 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:45:23 Timp A0177 Cod 0 Puncte
20 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:46:89 Timp A0017 Cod 0 Puncte
21 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:46:93 Timp A0370 Cod 0 Puncte
22 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:47:02 Timp A0140 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:47:54 Timp A0613 Cod 0 Puncte
24 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:48:98 Timp A0369 Cod 0 Puncte
25 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:49:60 Timp A1121 Cod 0 Puncte
26 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:49:82 Timp A0463 Cod 0 Puncte
27 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:50:34 Timp A0748 Cod 0 Puncte
28 Nita Andreea NAVI 00:51:75 Timp A0261 Cod 0 Puncte
29 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:52:31 Timp A0331 Cod 0 Puncte
30 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 00:52:33 Timp A0657 Cod 0 Puncte
31 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:53:27 Timp A0160 Cod 0 Puncte
32 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:53:69 Timp A0750 Cod 0 Puncte
33 Siliste Maria Median Bucuresti 00:53:84 Timp A0198 Cod 0 Puncte
34 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 00:54:73 Timp A1129 Cod 0 Puncte
35 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:54:79 Timp A0464 Cod 0 Puncte
36 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 00:55:28 Timp 1330 Cod 0 Puncte
37 Stanciu Daria CSS Dinamo 00:58:07 Timp A1028 Cod 0 Puncte
38 Danila Ana Maria CSS 2 Bucuresti 00:59:40 Timp 1331 Cod 0 Puncte
39 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:01:29 Timp A0751 Cod 0 Puncte
40 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
41 Stoian Andra CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1029 Cod 0 Puncte
42 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte

7. 50 metri spate (11 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 00:35:05 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 00:36:28 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 00:36:87 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:37:52 Timp A0089 Cod 5 Puncte
5 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:38:00 Timp A0073 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:38:14 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:39:19 Timp A0868 Cod 2 Puncte
8 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:39:23 Timp A0125 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:39:37 Timp A0071 Cod 0 Puncte
10 Serban Bogdan NAVI 00:39:72 Timp A0194 Cod 0 Puncte
11 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:03 Timp A0185 Cod 0 Puncte
12 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:25 Timp A0081 Cod 0 Puncte
13 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:40:63 Timp A0150 Cod 0 Puncte
14 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:41:10 Timp A0136 Cod 0 Puncte
15 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:42:30 Timp A1165 Cod 0 Puncte
16 Rusen David CSS Dinamo 00:43:27 Timp A0841 Cod 0 Puncte
17 Licu Albert NAVI 00:44:12 Timp A0876 Cod 0 Puncte
18 Vilcinschi Andrei NAVI 00:44:15 Timp 1248 Cod 0 Puncte
19 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:44:42 Timp A0054 Cod 0 Puncte
20 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:45:57 Timp A0084 Cod 0 Puncte
21 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:46:12 Timp A0007 Cod 0 Puncte
22 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18 Timp A0858 Cod 0 Puncte
23 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 00:46:18 Timp A1164 Cod 0 Puncte
24 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:46:28 Timp A1074 Cod 0 Puncte
25 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:46:70 Timp 1326 Cod 0 Puncte
26 Sandru Paul Eduard NAVI 00:46:88 Timp A0837 Cod 0 Puncte
27 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:47:58 Timp A0875 Cod 0 Puncte
28 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:47:76 Timp A1163 Cod 0 Puncte
29 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:47:76 Timp A0222 Cod 0 Puncte
30 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 00:49:09 Timp A0095 Cod 0 Puncte
31 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:51:88 Timp 1225 Cod 0 Puncte
32 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:54:85 Timp A1067 Cod 0 Puncte
33 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:56:62 Timp 1336 Cod 0 Puncte
34 Bucataru Sebastian CSS Dinamo 01:01:03 Timp A0843 Cod 0 Puncte

8. 100 metri liber (10 ani) B

1 Ionescu Mihnea NAVI 01:09:52 Timp A0614 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Steaua CSA 01:09:98 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 01:11:42 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 01:13:85 Timp A0579 Cod 5 Puncte
5 Cardasol Florin NAVI 01:14:27 Timp A0312 Cod 4 Puncte
6 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 01:14:60 Timp A0433 Cod 3 Puncte
7 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 01:15:33 Timp A0068 Cod 2 Puncte
8 Marinica Rares NAVI 01:15:59 Timp A0128 Cod 1 Puncte
9 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:16:74 Timp A0223 Cod 0 Puncte
10 Motas Cristian Steaua CSA 01:17:67 Timp A0139 Cod 0 Puncte
11 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 01:17:81 Timp A0197 Cod 0 Puncte
12 Mindroc Adrian CSS Dinamo 01:17:88 Timp A0121 Cod 0 Puncte
13 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 01:18:14 Timp A0777 Cod 0 Puncte
14 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 01:18:86 Timp A0430 Cod 0 Puncte
15 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 01:18:98 Timp A0091 Cod 0 Puncte
16 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 01:19:33 Timp A0542 Cod 0 Puncte
17 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 01:19:89 Timp A0329 Cod 0 Puncte
18 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 01:21:43 Timp A0435 Cod 0 Puncte
19 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 01:22:02 Timp A0224 Cod 0 Puncte
20 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:22:44 Timp A0586 Cod 0 Puncte
21 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:23:51 Timp A1110 Cod 0 Puncte
22 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 01:23:78 Timp A0328 Cod 0 Puncte
23 Florea Mihnea Ioan Atack Team 01:24:10 Timp A0599 Cod 0 Puncte
24 Solea Luca Tenis Club 2000 01:24:42 Timp A0199 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 01:24:67 Timp A0592 Cod 0 Puncte
26 Sandu Ionut Tenis Club 2000 01:25:00 Timp A0192 Cod 0 Puncte
27 Cosug Andrei NAVI 01:26:35 Timp A0310 Cod 0 Puncte
28 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 01:26:61 Timp A0141 Cod 0 Puncte
29 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:28:35 Timp A0513 Cod 0 Puncte
30 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:29:96 Timp A0431 Cod 0 Puncte
31 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:31:13 Timp A0602 Cod 0 Puncte
32 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:31:22 Timp A1075 Cod 0 Puncte
33 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:39 Timp A0176 Cod 0 Puncte
34 Crisan Maxim JR Steaua CSA 01:32:50 Timp A0541 Cod 0 Puncte
35 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 01:33:12 Timp A0612 Cod 0 Puncte
36 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 01:34:04 Timp A0322 Cod 0 Puncte
37 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:35:15 Timp A0138 Cod 0 Puncte
38 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 01:35:40 Timp A1108 Cod 0 Puncte
39 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:38:13 Timp A0186 Cod 0 Puncte
40 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:39:06 Timp A0334 Cod 0 Puncte
41 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 01:41:50 Timp A0514 Cod 0 Puncte
42 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:43:34 Timp A0517 Cod 0 Puncte
43 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 01:43:50 Timp A1112 Cod 0 Puncte
44 Sanda Marius Bucharest Sport Club 01:45:26 Timp A0770 Cod 0 Puncte
45 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 01:58:19 Timp 1325 Cod 0 Puncte
46 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1107 Cod 0 Puncte
47 Duican Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0067 Cod 0 Puncte
48 Barbu Iulian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1337 Cod 0 Puncte
49 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0228 Cod 0 Puncte
50 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1106 Cod 0 Puncte

9. 100 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 01:10:41 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 01:13:03 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 01:14:67 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Tenis Club 2000 01:18:75 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Stan Denisa CSS Dinamo 01:18:93 Timp A0648 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 01:19:38 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 01:19:98 Timp A0032 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Tenis Club 2000 01:21:83 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 01:25:94 Timp A0152 Cod 0 Puncte
10 Mateicu Cristina Steaua CSA 01:27:44 Timp A0131 Cod 0 Puncte
11 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 01:28:15 Timp A0363 Cod 0 Puncte
12 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 01:28:39 Timp A0319 Cod 0 Puncte
13 Tiriblecea Ilinca Atack Team 01:28:68 Timp A0652 Cod 0 Puncte
14 Barbu Ana Bucharest Sport Club 01:28:97 Timp A0017 Cod 0 Puncte
15 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 01:29:17 Timp A0370 Cod 0 Puncte
16 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:29:28 Timp A0467 Cod 0 Puncte
17 Bunea Rut Steaua CSA 01:29:69 Timp A0030 Cod 0 Puncte
18 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 01:31:33 Timp A0780 Cod 0 Puncte
19 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:31:41 Timp A0140 Cod 0 Puncte
20 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:31:85 Timp A0369 Cod 0 Puncte
21 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:33:19 Timp A0463 Cod 0 Puncte
22 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:33:23 Timp A0204 Cod 0 Puncte
23 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 01:35:38 Timp A0020 Cod 0 Puncte
24 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:36:50 Timp A1121 Cod 0 Puncte
25 Nita Andreea NAVI 01:36:54 Timp A0261 Cod 0 Puncte
26 Siliste Maria Median Bucuresti 01:37:04 Timp A0198 Cod 0 Puncte
27 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 01:45:27 Timp A0657 Cod 0 Puncte
28 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:47:15 Timp A0464 Cod 0 Puncte
29 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:52:61 Timp A0160 Cod 0 Puncte
30 Mirea Andreea Cristina Atack Team 01:58:19 Timp A0751 Cod 0 Puncte
31 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte
32 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
33 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0177 Cod 0 Puncte

10. 100 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:08:85 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 01:08:88 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 01:13:18 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:13:97 Timp A0089 Cod 5 Puncte
5 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:15:01 Timp A0220 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:15:07 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:15:65 Timp A0125 Cod 2 Puncte
8 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:16:26 Timp A0136 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:16:51 Timp A0071 Cod 0 Puncte
10 Toma Octavian Median Bucuresti 01:17:73 Timp A0218 Cod 0 Puncte
11 Badica Tudor CSS Dinamo 01:18:09 Timp A0011 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 01:18:33 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:19:74 Timp A0868 Cod 0 Puncte
14 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:20:31 Timp A0081 Cod 0 Puncte
15 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:20:32 Timp A0054 Cod 0 Puncte
16 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 01:20:57 Timp A0169 Cod 0 Puncte
17 Zus Cristian Tenis Club 2000 01:22:27 Timp A0875 Cod 0 Puncte
18 Botea Alexandru Tenis Club 2000 01:22:73 Timp A1165 Cod 0 Puncte
19 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:23:33 Timp A0007 Cod 0 Puncte
20 Licu Albert NAVI 01:24:80 Timp A0876 Cod 0 Puncte
21 Sandru Paul Eduard NAVI 01:25:28 Timp A0837 Cod 0 Puncte
22 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:26:00 Timp A0150 Cod 0 Puncte
23 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 01:26:66 Timp A0861 Cod 0 Puncte
24 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:26:66 Timp A0027 Cod 0 Puncte
25 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:95 Timp A0190 Cod 0 Puncte
26 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 01:27:22 Timp A1169 Cod 0 Puncte
27 Vilcinschi Andrei NAVI 01:27:57 Timp 1248 Cod 0 Puncte
28 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:27:64 Timp A0084 Cod 0 Puncte
29 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 01:30:12 Timp A1074 Cod 0 Puncte
30 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 01:34:77 Timp A0095 Cod 0 Puncte
31 Eremia Alexandru Median Bucuresti 01:37:09 Timp A1065 Cod 0 Puncte
32 Grigore Eduard Median Bucuresti 01:38:07 Timp A1067 Cod 0 Puncte
33 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 01:39:79 Timp A1164 Cod 0 Puncte
34 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:44:03 Timp 1225 Cod 0 Puncte
35 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0858 Cod 0 Puncte

11. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Mindroc Adrian | Olteanu Radu Ion | Bordei Catalin | Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 02:15:19 Timp 18 Puncte
2 Cosug Andrei | Marinica Rares | Ionescu Mihnea | Cardasol Florin NAVI 02:17:99 Timp 14 Puncte
3 Cernescu Alexandru Ioan | Itul-Toderesc Octavian | Dragan Mihai | Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 02:19:27 Timp 12 Puncte
4 Vasile Stefan Marius | Valle Lucian Andrei | Cismas Bogdan Alexandru | Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:21:42 Timp 10 Puncte
5 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua | Crisan Maxim JR | Popescu Robert | Motas Cristian Steaua CSA 02:24:02 Timp 8 Puncte
6 Gherghe Luca Ioan | Macoveanu Alexandru | Mureseanu Cosmin | Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 02:38:77 Timp 6 Puncte
7 Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 0 Puncte
8 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 0 Puncte

12. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie | Chiss Elena Ioana | Duran Laura Mihaela | Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:24:75 Timp 18 Puncte
2 Stanca Iulia Maria | Nita Andreea | Dragan Theodora | Gadea Claudia NAVI 02:28:75 Timp 14 Puncte
3 Rusu Roberta | Belu Andreea | Ionescu Corina | Davidescu Adriana Tenis Club 2000 02:29:25 Timp 12 Puncte
4 Costache Elisa Andreea | Stan Mihaela | Muca Andreea Maria | Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:40:72 Timp 10 Puncte
5 Raducanu Iuliana Andreea | Stoian Andra | Buzea Ana-Maria | Stan Denisa CSS Dinamo 02:43:70 Timp 8 Puncte
6 Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 0 Puncte

13. Stafeta 4x50 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel | Hanta Codrin | Stan Filip | Mircia Mihai CSS Dinamo 02:09:52 Timp 18 Puncte
2 Badica Tudor | Troanca Stefan | Andrei Razvan | Rusen David CSS Dinamo 02:18:12 Timp 14 Puncte
3 Vilcinschi Andrei | Licu Albert | Serban Bogdan | Vasile Vlad NAVI 02:19:78 Timp 12 Puncte
4 Marin Razvan | Bomchis Filip | Popa Gabriel | Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 02:20:79 Timp 10 Puncte
5 Romas Catalin | Gheorghe Cristian | Nicula Eduard | Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:22:24 Timp 8 Puncte
6 Brebeanu David | Ghidiman Teodor | Salcie Cristian | Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 02:35:46 Timp 6 Puncte
7 Eremia Alexandru | Ghita George Eduard | Toma Octavian | Grigore Eduard Median Bucuresti 02:46:52 Timp 4 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

14. 50 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:30:60 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Vasile Vlad NAVI 00:32:37 Timp A0225 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:32:81 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:33:19 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:33:24 Timp A0071 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:27 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:33:38 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Badica Tudor CSS Dinamo 00:33:40 Timp A0011 Cod 1 Puncte
9 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:33:61 Timp A0220 Cod 0 Puncte
10 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:33:84 Timp A0125 Cod 0 Puncte
11 Toma Octavian Median Bucuresti 00:34:53 Timp A0218 Cod 0 Puncte
12 Rusen David CSS Dinamo 00:34:54 Timp A0841 Cod 0 Puncte
13 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:35:40 Timp A0081 Cod 0 Puncte
14 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:53 Timp A0868 Cod 0 Puncte
15 Licu Albert NAVI 00:36:15 Timp A0876 Cod 0 Puncte
16 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:36:47 Timp A0169 Cod 0 Puncte
17 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:36:59 Timp A0054 Cod 0 Puncte
18 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:36:72 Timp A0875 Cod 0 Puncte
19 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:36:81 Timp A0007 Cod 0 Puncte
20 Botea Alexandru Tenis Club 2000 00:36:91 Timp A1165 Cod 0 Puncte
21 Vilcinschi Andrei NAVI 00:37:25 Timp 1248 Cod 0 Puncte
22 Sandru Paul Eduard NAVI 00:37:75 Timp A0837 Cod 0 Puncte
23 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91 Timp A0150 Cod 0 Puncte
24 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17 Timp A0027 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:38:17 Timp A0861 Cod 0 Puncte
26 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:38:73 Timp A1074 Cod 0 Puncte
27 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:39:03 Timp A1169 Cod 0 Puncte
28 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 00:39:39 Timp A0095 Cod 0 Puncte
29 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:39:80 Timp A0084 Cod 0 Puncte
30 Leoca David Colegiul "Emil Racovita" 00:39:91 Timp A1164 Cod 0 Puncte
31 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:39:93 Timp A0858 Cod 0 Puncte
32 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:40:77 Timp A1163 Cod 0 Puncte
33 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:41:80 Timp A0222 Cod 0 Puncte
34 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:41:84 Timp 1326 Cod 0 Puncte
35 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:42:98 Timp A1067 Cod 0 Puncte
36 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:43:27 Timp A1065 Cod 0 Puncte
37 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:43:97 Timp 1225 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:50:03 Timp 1336 Cod 0 Puncte
39 Bucataru Sebastian CSS Dinamo 00:55:87 Timp A0843 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:32:12 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:32:86 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:33:64 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:34:74 Timp A0640 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora NAVI 00:35:00 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa CSS Dinamo 00:36:29 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:50 Timp A0467 Cod 2 Puncte
8 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:36:58 Timp A0019 Cod 1 Puncte
9 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:36:77 Timp A0152 Cod 0 Puncte
10 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:36:80 Timp A0032 Cod 0 Puncte
11 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:37:01 Timp A0363 Cod 0 Puncte
12 Bunea Rut Steaua CSA 00:37:21 Timp A0030 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:37:57 Timp A0613 Cod 0 Puncte
14 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:37:68 Timp A0131 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:37:86 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:38:00 Timp A0319 Cod 0 Puncte
17 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:18 Timp A0204 Cod 0 Puncte
18 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:38:48 Timp A0780 Cod 0 Puncte
19 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:38:54 Timp A0058 Cod 0 Puncte
20 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:39:35 Timp A0370 Cod 0 Puncte
21 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:39:55 Timp A0369 Cod 0 Puncte
22 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:39:75 Timp A0020 Cod 0 Puncte
23 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:39:79 Timp A0652 Cod 0 Puncte
24 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:39:80 Timp A0017 Cod 0 Puncte
25 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:40:72 Timp A0748 Cod 0 Puncte
26 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:41:12 Timp A1121 Cod 0 Puncte
27 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:41:16 Timp A0463 Cod 0 Puncte
28 Nita Andreea NAVI 00:41:92 Timp A0261 Cod 0 Puncte
29 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:02 Timp A0140 Cod 0 Puncte
30 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:43:00 Timp A0331 Cod 0 Puncte
31 Siliste Maria Median Bucuresti 00:43:73 Timp A0198 Cod 0 Puncte
32 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 00:45:58 Timp A0657 Cod 0 Puncte
33 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 00:47:17 Timp A1129 Cod 0 Puncte
34 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:47:21 Timp A0750 Cod 0 Puncte
35 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:47:95 Timp A0464 Cod 0 Puncte
36 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 00:49:12 Timp 1330 Cod 0 Puncte
37 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:36 Timp A0160 Cod 0 Puncte
38 Stanciu Daria CSS Dinamo 00:50:49 Timp A1028 Cod 0 Puncte
39 Mirea Andreea Cristina Atack Team 00:51:37 Timp A0751 Cod 0 Puncte
40 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
41 Stoian Andra CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1029 Cod 0 Puncte
42 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (10 ani) B

1 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:31:97 Timp A0025 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:32:16 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:32:17 Timp A0433 Cod 6 Puncte
4 Cardasol Florin NAVI 00:32:94 Timp A0312 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:33:38 Timp A0579 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:53 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:57 Timp A0068 Cod 2 Puncte
8 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:33:90 Timp A0430 Cod 1 Puncte
9 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:34:22 Timp A0777 Cod 0 Puncte
10 Marinica Rares NAVI 00:34:29 Timp A0128 Cod 0 Puncte
11 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:34:30 Timp A0328 Cod 0 Puncte
12 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:34:38 Timp A0121 Cod 0 Puncte
13 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:34:94 Timp A0197 Cod 0 Puncte
14 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:35:17 Timp A0091 Cod 0 Puncte
15 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:35:24 Timp A0586 Cod 0 Puncte
16 Motas Cristian Steaua CSA 00:35:33 Timp A0139 Cod 0 Puncte
17 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:35:48 Timp A1110 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:35:54 Timp A0329 Cod 0 Puncte
19 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:35:99 Timp A0542 Cod 0 Puncte
20 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:36:04 Timp A0435 Cod 0 Puncte
21 Florea Mihnea Ioan Atack Team 00:36:37 Timp A0599 Cod 0 Puncte
22 Solea Luca Tenis Club 2000 00:36:67 Timp A0199 Cod 0 Puncte
23 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:36:71 Timp A0224 Cod 0 Puncte
24 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:36:84 Timp A0592 Cod 0 Puncte
25 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:37:26 Timp A0192 Cod 0 Puncte
26 Cosug Andrei NAVI 00:37:30 Timp A0310 Cod 0 Puncte
27 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:37:39 Timp A0141 Cod 0 Puncte
28 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:37:40 Timp A0074 Cod 0 Puncte
29 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:38:24 Timp A0513 Cod 0 Puncte
30 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:38:31 Timp A0602 Cod 0 Puncte
31 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:38:82 Timp A1075 Cod 0 Puncte
32 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:39:48 Timp A0431 Cod 0 Puncte
33 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:39:74 Timp A0176 Cod 0 Puncte
34 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:39:76 Timp A0612 Cod 0 Puncte
35 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:39:90 Timp 1329 Cod 0 Puncte
36 Moldovan Horia CSS 1 Bucuresti 00:40:66 Timp A1108 Cod 0 Puncte
37 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:40:90 Timp A0541 Cod 0 Puncte
38 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:41:38 Timp A0138 Cod 0 Puncte
39 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:41:86 Timp A0336 Cod 0 Puncte
40 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:42:61 Timp A0770 Cod 0 Puncte
41 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:43:12 Timp A0514 Cod 0 Puncte
42 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:43:17 Timp A0334 Cod 0 Puncte
43 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:27 Timp A0517 Cod 0 Puncte
44 Danila Cristian Nicolae C S Intersport 2004 00:43:29 Timp A0337 Cod 0 Puncte
45 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:30 Timp A0186 Cod 0 Puncte
46 Stefanescu Bogdan Delfinul Bucuresti 00:44:32 Timp 1324 Cod 0 Puncte
47 Filimon Victor Raul CSS 1 Bucuresti 00:44:50 Timp A1112 Cod 0 Puncte
48 Barbu Iulian CSS 1 Bucuresti 00:44:58 Timp 1337 Cod 0 Puncte
49 Ivan David Delfinul Bucuresti 00:44:99 Timp 1323 Cod 0 Puncte
50 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:45:72 Timp 1226 Cod 0 Puncte
51 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 00:49:78 Timp 1325 Cod 0 Puncte
52 Romaniuc George Valentin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1107 Cod 0 Puncte
53 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1327 Cod 0 Puncte
54 Popescu Robert Steaua CSA 99:99:99 Timp A0173 Cod 0 Puncte
55 Nasta Adrian Marius CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1328 Cod 0 Puncte
56 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0228 Cod 0 Puncte
57 Duican Robert Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0067 Cod 0 Puncte
58 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0322 Cod 0 Puncte
59 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1106 Cod 0 Puncte

17. 100 metri spate (11 ani) B

1 Vasile Vlad NAVI 01:17:72 Timp A0225 Cod 9 Puncte
2 Bran Ionel CSS Dinamo 01:18:68 Timp A0026 Cod 7 Puncte
3 Stan Filip CSS Dinamo 01:18:83 Timp A0201 Cod 6 Puncte
4 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:24:66 Timp A0220 Cod 5 Puncte
5 Serban Bogdan NAVI 01:24:74 Timp A0194 Cod 4 Puncte
6 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:25:16 Timp A0868 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:25:61 Timp A0071 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:25:68 Timp A0089 Cod 1 Puncte
9 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:26:28 Timp A0125 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:26:61 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Botea Alexandru Tenis Club 2000 01:31:87 Timp A1165 Cod 0 Puncte
12 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 01:32:36 Timp A0150 Cod 0 Puncte
13 Salcie Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:37:35 Timp A0190 Cod 0 Puncte
14 Licu Albert NAVI 01:38:06 Timp A0876 Cod 0 Puncte
15 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:39:12 Timp A0858 Cod 0 Puncte
16 Vilcinschi Andrei NAVI 01:41:22 Timp 1248 Cod 0 Puncte
17 Andrei Razvan CSS Dinamo 01:41:83 Timp A0007 Cod 0 Puncte
18 Sandru Paul Eduard NAVI 01:44:09 Timp A0837 Cod 0 Puncte
19 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 01:46:95 Timp A0095 Cod 0 Puncte
20 Brebeanu David Colegiul "Emil Racovita" 01:48:00 Timp A0027 Cod 0 Puncte

18. 50 metri bras (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:39:65 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Bunea Rut Steaua CSA 00:46:00 Timp A0030 Cod 7 Puncte
2 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:46:00 Timp A0017 Cod 7 Puncte
3 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:46:59 Timp A0204 Cod 6 Puncte
4 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:47:26 Timp A0467 Cod 5 Puncte
5 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:47:34 Timp A0058 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:47:38 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:47:40 Timp A0367 Cod 2 Puncte
8 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:47:79 Timp A0319 Cod 1 Puncte
9 Tutila Cristina Maria Steaua CSA 00:47:99 Timp A0363 Cod 0 Puncte
10 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:48:02 Timp A0019 Cod 0 Puncte
11 Nita Andreea NAVI 00:48:56 Timp A0261 Cod 0 Puncte
12 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:48:68 Timp A0131 Cod 0 Puncte
13 Stan Denisa CSS Dinamo 00:49:00 Timp A0648 Cod 0 Puncte
14 Dragan Theodora NAVI 00:49:11 Timp A0262 Cod 0 Puncte
15 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:49:65 Timp A0177 Cod 0 Puncte
16 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:51:27 Timp A0152 Cod 0 Puncte
17 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:40 Timp A0140 Cod 0 Puncte
18 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:53:00 Timp A0780 Cod 0 Puncte
19 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:53:70 Timp A0748 Cod 0 Puncte
20 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 00:53:85 Timp A0657 Cod 0 Puncte
21 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:54:03 Timp A0369 Cod 0 Puncte
22 Mirea Andreea Cristina Atack Team 00:54:07 Timp A0751 Cod 0 Puncte
23 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:54:32 Timp A0160 Cod 0 Puncte
24 Tiriblecea Ilinca Atack Team 00:54:68 Timp A0652 Cod 0 Puncte
25 Danila Tia Maria C S Intersport 2004 00:55:44 Timp A0331 Cod 0 Puncte
26 Siliste Maria Median Bucuresti 00:56:77 Timp A0198 Cod 0 Puncte
27 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:57:15 Timp A0370 Cod 0 Puncte
28 Platarescu Carla Delfinul Bucuresti 00:57:43 Timp A0750 Cod 0 Puncte
29 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:57:66 Timp A0464 Cod 0 Puncte
30 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:59:48 Timp A0463 Cod 0 Puncte
31 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 01:00:34 Timp A0020 Cod 0 Puncte
32 Serbanescu Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:00:85 Timp A1121 Cod 0 Puncte
33 Stanciu Daria CSS Dinamo 01:02:44 Timp A1028 Cod 0 Puncte
34 Stoian Andra CSS Dinamo 01:04:78 Timp A1029 Cod 0 Puncte
35 Danila Ana Maria CSS 2 Bucuresti 01:04:91 Timp 1331 Cod 0 Puncte
36 Florea Laura Andreea CSS Dinamo 01:07:12 Timp A1129 Cod 0 Puncte
37 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0021 Cod 0 Puncte
38 Ionescu Corina Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0613 Cod 0 Puncte
39 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1330 Cod 0 Puncte
40 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte

19. 50 metri bras (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:40:27 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Serban Bogdan NAVI 00:43:37 Timp A0194 Cod 7 Puncte
3 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:43:85 Timp A0136 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:44:09 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:44:35 Timp A0169 Cod 4 Puncte
6 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:48:15 Timp A0054 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:48:16 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Gheorghe Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:65 Timp A0081 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 00:48:91 Timp A0218 Cod 0 Puncte
10 Badica Tudor CSS Dinamo 00:49:80 Timp A0011 Cod 0 Puncte
11 Tudorache Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:50:89 Timp A0222 Cod 0 Puncte
12 Zus Cristian Tenis Club 2000 00:51:93 Timp A0875 Cod 0 Puncte
13 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:52:00 Timp A0007 Cod 0 Puncte
14 Rusen David CSS Dinamo 00:52:00 Timp A0841 Cod 0 Puncte
15 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:52:73 Timp A1065 Cod 0 Puncte
16 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:54:90 Timp A1074 Cod 0 Puncte
17 Vilcinschi Andrei NAVI 00:55:17 Timp 1248 Cod 0 Puncte
18 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 00:55:51 Timp A0095 Cod 0 Puncte
19 Nicula Eduard Colegiul "Emil Racovita" 00:55:83 Timp A0150 Cod 0 Puncte
20 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:57:87 Timp A1067 Cod 0 Puncte
21 Stanciu Eduard CSS Dinamo 00:58:17 Timp 1336 Cod 0 Puncte
22 Ghidiman Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:59:09 Timp A0084 Cod 0 Puncte
23 Peiu Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:59:31 Timp 1326 Cod 0 Puncte
24 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:00:22 Timp A1163 Cod 0 Puncte
25 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:00:26 Timp 1225 Cod 0 Puncte
26 Bucataru Sebastian CSS Dinamo 01:32:04 Timp A0843 Cod 0 Puncte
27 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0858 Cod 0 Puncte

20. 50 metri bras (10 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:39:80 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:40:69 Timp A0614 Cod 7 Puncte