Rezultatele finale pentru Cupa MB Distribution Editia 2011, OPEN 7-16 ani

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:27 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:12:38 Timp A0148 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:63 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:16:27 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Bonea Sabin NAVI 01:20:18 Timp A0024 Cod 4 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:21:75 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Serban Mihai Denis NAVI 01:23:03 Timp A0195 Cod 2 Puncte
8 Tudose Vlad NAVI 01:23:25 Timp A0885 Cod 1 Puncte
9 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:25:29 Timp A0147 Cod 0 Puncte
10 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:28:44 Timp A0015 Cod 0 Puncte
11 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:29:74 Timp A0120 Cod 0 Puncte
12 Costache David Delfinul Bucuresti 01:30:27 Timp A0892 Cod 0 Puncte
13 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:32:18 Timp A0001 Cod 0 Puncte
14 Iacob Andrei Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:33:31 Timp A0093 Cod 0 Puncte
15 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:39:35 Timp A0880 Cod 0 Puncte

2. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:06:49 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:10:60 Timp A0857 Cod 7 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:11:20 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:11:65 Timp A0886 Cod 5 Puncte
5 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:14:90 Timp A0887 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Radu CSM Pitesti 01:15:42 Timp 1206 Cod 3 Puncte
7 Petran Costin C S Intersport 2004 01:17:29 Timp A0867 Cod 2 Puncte
8 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:18:23 Timp A0846 Cod 1 Puncte
9 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:18:58 Timp A1072 Cod 0 Puncte
10 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:18:74 Timp A0882 Cod 0 Puncte
11 Cauc Dan CSS Ploiesti 01:19:18 Timp A1083 Cod 0 Puncte
12 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:22:08 Timp A0848 Cod 0 Puncte
13 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:22:50 Timp A0862 Cod 0 Puncte
14 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:25:97 Timp A0890 Cod 0 Puncte

3. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:04:74 Timp 1209 Cod 9 Puncte
2 Glinta Robert CSM Pitesti 01:06:09 Timp 1207 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 01:09:71 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 01:10:03 Timp A0994 Cod 5 Puncte
5 Morosanu Bogdan CSM Pitesti 01:10:40 Timp 1243 Cod 4 Puncte
6 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 01:16:06 Timp A0945 Cod 3 Puncte
7 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 01:16:49 Timp A0959 Cod 2 Puncte
8 Dragulin Nicolae Aqua Center Buzau 99:99:99 Timp 1222 Cod 0 Puncte
9 Ene Andrei Octavian NAVI 99:99:99 Timp A0314 Cod 0 Puncte

4. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Barbu Eduard CSM Pitesti 01:02:54 Timp 1246 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:03:53 Timp A0991 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Bucharest Sport Club 01:07:27 Timp A0990 Cod 6 Puncte
4 Tugui Madalin CSM Pitesti 01:10:79 Timp 1245 Cod 5 Puncte
5 Cusmir Radu Steaua CSA 01:13:43 Timp A0906 Cod 4 Puncte

5. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Albu Raul Steaua CSA 01:00:35 Timp A0909 Cod 9 Puncte
2 Fodor Bogdan Steaua CSA 01:01:75 Timp A0903 Cod 7 Puncte
3 Comboeanu Giani CSS Dinamo 01:02:28 Timp A0969 Cod 6 Puncte
4 Iordachescu Bogdan CSM Pitesti 01:03:50 Timp 1233 Cod 5 Puncte
5 Nica Dan Bucharest Sport Club 01:06:87 Timp A0941 Cod 4 Puncte

6. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:20:85 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:25:29 Timp A0202 Cod 7 Puncte
3 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:25:68 Timp A0193 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:30:23 Timp A0063 Cod 5 Puncte
5 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:30:55 Timp A0107 Cod 4 Puncte
6 Pascu Iustina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:34:09 Timp A1098 Cod 3 Puncte
7 Pascu Flores Cezara NAVI 01:34:39 Timp A0264 Cod 2 Puncte
8 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:34:65 Timp A0896 Cod 1 Puncte
9 Luca Stefania CSM Pitesti 01:39:36 Timp A0117 Cod 0 Puncte
10 Brauer Renate Maria CSM Pitesti 01:49:21 Timp A1045 Cod 0 Puncte
11 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:55:87 Timp A0153 Cod 0 Puncte
12 Meghea Alexandra Maria CSS Dinamo 01:58:34 Timp 1167 Cod 0 Puncte

7. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 01:14:15 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:14:73 Timp A0127 Cod 7 Puncte
3 Stoica Elena NAVI 01:15:41 Timp A0209 Cod 6 Puncte
4 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:15:62 Timp A0231 Cod 5 Puncte
5 Nae Andreea CSM Pitesti 01:15:65 Timp 1214 Cod 4 Puncte
6 Scarlatescu Sabrina CSM Pitesti 01:16:28 Timp 1213 Cod 3 Puncte
7 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:20:52 Timp A1097 Cod 2 Puncte
8 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:23:94 Timp A0234 Cod 1 Puncte
9 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:24:14 Timp A0087 Cod 0 Puncte
10 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:28:28 Timp A0046 Cod 0 Puncte
11 Ion Alexandra Ioana CSM Pitesti 01:29:69 Timp 1212 Cod 0 Puncte
12 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:30:60 Timp A0163 Cod 0 Puncte

8. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 01:11:23 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Lavic Diana Steaua CSA 01:13:90 Timp A0900 Cod 7 Puncte
3 Andrei Andreea CSM Pitesti 01:14:72 Timp 1215 Cod 6 Puncte
4 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:15:26 Timp A0267 Cod 5 Puncte
5 Radu Alexandra C S Farul Constanta 01:21:49 Timp A0943 Cod 4 Puncte
6 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 01:21:93 Timp A0965 Cod 3 Puncte
7 Popescu Emma CSM Pitesti 01:23:15 Timp 1217 Cod 2 Puncte
8 Oneata Oana CSM Pitesti 01:27:87 Timp 1216 Cod 1 Puncte
9 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:28:30 Timp A1070 Cod 0 Puncte

9. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Meila Ana CSM Pitesti 01:07:74 Timp 1220 Cod 9 Puncte
2 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 01:10:43 Timp A0980 Cod 7 Puncte
3 Ivacson Bianca VIPSANGYM Piatra Neamt 01:12:39 Timp A1096 Cod 6 Puncte
4 Baluta Luiza CSM Pitesti 01:14:59 Timp 1221 Cod 5 Puncte
5 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:15:89 Timp A0268 Cod 4 Puncte
6 Gaina Ancuta CSM Pitesti 01:15:97 Timp 1218 Cod 3 Puncte
7 Vijan Alexandra CSM Pitesti 01:16:99 Timp 1241 Cod 2 Puncte
8 Ungureanu Karina CSM Pitesti 01:18:06 Timp 1242 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:19:82 Timp A0982 Cod 0 Puncte
10 Nachiu Bianca CSM Pitesti 01:20:67 Timp 1219 Cod 0 Puncte
11 Anghel Maria NAVI 01:20:73 Timp A0269 Cod 0 Puncte
12 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 01:21:38 Timp A0981 Cod 0 Puncte
13 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0935 Cod 0 Puncte

10. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 01:05:47 Timp A0908 Cod 9 Puncte
2 Raduta Bianca CSM Pitesti 01:10:50 Timp 1244 Cod 7 Puncte

11. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:07:12 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 01:08:73 Timp A1044 Cod 7 Puncte

12. 50 metri liber (8 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:35:03 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:36:57 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:50 Timp A0396 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:38:11 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:38:62 Timp A0604 Cod 3 Puncte
7 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:38:78 Timp A0733 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:39:05 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan NAVI 00:39:32 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:39:85 Timp A0398 Cod 0 Puncte
11 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:40:60 Timp A0605 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:40:72 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Avram Matei Stefan NAVI 00:40:94 Timp A0574 Cod 0 Puncte
14 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:41:13 Timp A0532 Cod 0 Puncte
15 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:41:22 Timp A0385 Cod 0 Puncte
16 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:41:43 Timp A0395 Cod 0 Puncte
17 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:42:08 Timp A0567 Cod 0 Puncte
18 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:42:24 Timp A0399 Cod 0 Puncte
19 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:42:43 Timp A0577 Cod 0 Puncte
20 Stoica Ionut CSM Pitesti 00:44:13 Timp 1231 Cod 0 Puncte
21 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:44:28 Timp A0295 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:44:35 Timp A0782 Cod 0 Puncte
23 Nica Radu Stefan NAVI 00:44:40 Timp A0288 Cod 0 Puncte
24 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:45:23 Timp A0610 Cod 0 Puncte
25 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:45:27 Timp A0564 Cod 0 Puncte
26 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:45:90 Timp A0533 Cod 0 Puncte
27 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:47:08 Timp A0293 Cod 0 Puncte
28 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:47:50 Timp 1202 Cod 0 Puncte
29 Vlaicu Vlad CSM Pitesti 00:53:93 Timp 1236 Cod 0 Puncte
30 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:02:10 Timp A1012 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:31:59 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:33:09 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 00:34:10 Timp A0540 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:34:70 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Cretu Mihai Bogdan CSM Pitesti 00:35:46 Timp A1057 Cod 4 Puncte
6 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:84 Timp A0427 Cod 3 Puncte
7 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:35:92 Timp A0428 Cod 2 Puncte
8 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:36:20 Timp A0306 Cod 1 Puncte
9 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:36:52 Timp A0426 Cod 0 Puncte
10 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:37:39 Timp A0407 Cod 0 Puncte
11 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:64 Timp A0308 Cod 0 Puncte
12 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:37:66 Timp A0402 Cod 0 Puncte
13 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:37:67 Timp A0408 Cod 0 Puncte
14 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:37:75 Timp A0321 Cod 0 Puncte
15 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87 Timp A0488 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:38:43 Timp A0326 Cod 0 Puncte
17 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:38:87 Timp A0624 Cod 0 Puncte
18 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:21 Timp A0535 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:39:39 Timp A0637 Cod 0 Puncte
20 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:39:70 Timp A0776 Cod 0 Puncte
21 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:39:97 Timp A0327 Cod 0 Puncte
22 Iorga Rusten Andrei CSM Pitesti 00:40:22 Timp A1060 Cod 0 Puncte
23 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:40:35 Timp A1141 Cod 0 Puncte
24 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:40:47 Timp A0123 Cod 0 Puncte
25 Mitelut Stefan NAVI 00:40:62 Timp A0753 Cod 0 Puncte
26 Gheorghe Stefan Lucian CSM Pitesti 00:41:04 Timp A1059 Cod 0 Puncte
27 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:41:21 Timp A0594 Cod 0 Puncte
28 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:41:24 Timp A0425 Cod 0 Puncte
29 Minciu Edward NAVI 00:41:86 Timp A0307 Cod 0 Puncte
30 Roceanu Andrei NAVI 00:42:14 Timp A0309 Cod 0 Puncte
31 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:42:16 Timp 1203 Cod 0 Puncte
32 Soare Mihai NAVI 00:42:42 Timp A0766 Cod 0 Puncte
33 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:42:69 Timp A0409 Cod 0 Puncte
34 Nicolae Andrei CSM Pitesti 00:43:32 Timp 1238 Cod 0 Puncte
35 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:44:32 Timp A0320 Cod 0 Puncte
36 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 00:44:92 Timp A1061 Cod 0 Puncte
37 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 00:46:13 Timp A1063 Cod 0 Puncte
38 Ionescu Teodor CSM Pitesti 00:47:43 Timp 1189 Cod 0 Puncte
39 Peles Vlad CSM Pitesti 00:47:94 Timp 1239 Cod 0 Puncte
40 Neaga Mihai Laurentiu CSM Pitesti 00:51:29 Timp A1058 Cod 0 Puncte
41 Tanase Sebastian CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1230 Cod 0 Puncte

14. 50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:31:45 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Popescu Robert Steaua CSA 00:31:71 Timp A0173 Cod 7 Puncte
3 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:31:79 Timp 1195 Cod 6 Puncte
4 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:32:42 Timp A0433 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Mihnea NAVI 00:32:99 Timp A0614 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS Dinamo 00:33:03 Timp A0025 Cod 3 Puncte
7 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:33:23 Timp A0223 Cod 2 Puncte
8 Cardasol Florin NAVI 00:33:34 Timp A0312 Cod 1 Puncte
9 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:99 Timp A0068 Cod 0 Puncte
10 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:34:18 Timp A0328 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:34:52 Timp 1190 Cod 0 Puncte
12 Marinica Rares NAVI 00:34:55 Timp A0128 Cod 0 Puncte
13 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:34:60 Timp A0579 Cod 0 Puncte
14 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:34:63 Timp A0430 Cod 0 Puncte
15 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:34:65 Timp A0121 Cod 0 Puncte
16 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:35:07 Timp A0091 Cod 0 Puncte
17 Mominski Yodran Miroslavov Swimming Club "ETAR" 00:35:32 Timp 1179 Cod 0 Puncte
18 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:35:55 Timp A0329 Cod 0 Puncte
19 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:35:58 Timp A0777 Cod 0 Puncte
20 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:35:69 Timp A1110 Cod 0 Puncte
21 Radu Marius CSM Pitesti 00:35:94 Timp 1192 Cod 0 Puncte
22 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:35:99 Timp A0197 Cod 0 Puncte
23 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:36:10 Timp A0435 Cod 0 Puncte
24 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:36:35 Timp A0586 Cod 0 Puncte
25 Dragomir Alexandru CSM Pitesti 00:36:45 Timp 1191 Cod 0 Puncte
26 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:36:96 Timp A0192 Cod 0 Puncte
27 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:37:37 Timp A1106 Cod 0 Puncte
28 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:37:38 Timp A0542 Cod 0 Puncte
29 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61 Timp A0513 Cod 0 Puncte
30 Solea Luca Tenis Club 2000 00:37:68 Timp A0199 Cod 0 Puncte
31 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:38:04 Timp A0592 Cod 0 Puncte
32 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:38:57 Timp A1053 Cod 0 Puncte
33 Kolev Yordan Kalinov Swimming Club "ETAR" 00:39:34 Timp 1180 Cod 0 Puncte
34 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:40:66 Timp A0602 Cod 0 Puncte
35 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:41:02 Timp A0431 Cod 0 Puncte
36 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:41:10 Timp A0228 Cod 0 Puncte
37 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:41:34 Timp A0612 Cod 0 Puncte
38 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:35 Timp A0514 Cod 0 Puncte
39 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:42:84 Timp A0138 Cod 0 Puncte
40 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:43:88 Timp A0186 Cod 0 Puncte
41 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:44:15 Timp A0517 Cod 0 Puncte
42 David Bogdan CSM Pitesti 00:44:34 Timp 1240 Cod 0 Puncte
43 Lazar Ovidiu CSM Pitesti 00:44:58 Timp 1193 Cod 0 Puncte
44 Carje Andrei CSM Pitesti 00:46:03 Timp 1229 Cod 0 Puncte
45 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 00:54:34 Timp 1226 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 00:31:18 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:32:46 Timp A0023 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad NAVI 00:32:48 Timp A0225 Cod 6 Puncte
4 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:32:90 Timp A0136 Cod 5 Puncte
5 Badescu Petrut CSM Pitesti 00:33:12 Timp 1227 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 00:33:56 Timp A0071 Cod 3 Puncte
7 Ene Codrin CSS 1 Bucuresti 00:33:61 Timp A0073 Cod 2 Puncte
8 Coman Adrian CSM Pitesti 00:33:65 Timp 1204 Cod 1 Puncte
9 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 00:34:08 Timp A0125 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:34:18 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Hanta Codrin CSS Dinamo 00:34:24 Timp A0089 Cod 0 Puncte
12 Badica Tudor CSS Dinamo 00:34:35 Timp A0011 Cod 0 Puncte
13 Nikolov Bojidar Dimitrov Swimming Club "ETAR" 00:34:55 Timp 1181 Cod 0 Puncte
14 Troanca Stefan CSS Dinamo 00:34:57 Timp A0220 Cod 0 Puncte
15 Rusen David CSS Dinamo 00:35:03 Timp A0841 Cod 0 Puncte
16 Toma Octavian Median Bucuresti 00:35:32 Timp A0218 Cod 0 Puncte
17 Raducu Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:35:89 Timp A0859 Cod 0 Puncte
18 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:35:98 Timp A0868 Cod 0 Puncte
19 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:36:29 Timp A0169 Cod 0 Puncte
20 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:36:59 Timp A1052 Cod 0 Puncte
21 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 00:36:81 Timp A0054 Cod 0 Puncte
22 Vilcinschi Andrei NAVI 00:37:42 Timp 1248 Cod 0 Puncte
23 Andrei Razvan CSS Dinamo 00:37:76 Timp A0007 Cod 0 Puncte
24 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 00:39:09 Timp A1074 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 00:39:13 Timp A0861 Cod 0 Puncte
26 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 00:40:06 Timp A1169 Cod 0 Puncte
27 Vasile Daniel CSM Pitesti 00:41:90 Timp 1228 Cod 0 Puncte
28 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:44:93 Timp A1065 Cod 0 Puncte
29 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:45:76 Timp A1067 Cod 0 Puncte
30 Ghita George Eduard Median Bucuresti 00:46:36 Timp 1225 Cod 0 Puncte
31 Tirlea Ionut CSM Pitesti 00:48:36 Timp 1196 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (7 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:77 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Rotaru Cosmin Sporting Club Piatra Neamt 00:42:96 Timp 1188 Cod 7 Puncte
3 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:43:13 Timp A0382 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:43:28 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:45:91 Timp A0800 Cod 4 Puncte
6 Lungu Andrei NAVI 00:46:46 Timp A0280 Cod 3 Puncte
7 Ichim Luca Aqua Center Buzau 00:46:68 Timp A1016 Cod 2 Puncte
8 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:46:76 Timp A1009 Cod 1 Puncte
9 Anghel Darius Costin NAVI 00:46:95 Timp A0277 Cod 0 Puncte
10 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:46:97 Timp A0112 Cod 0 Puncte
11 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:47:18 Timp A0647 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:48:51 Timp A0278 Cod 0 Puncte
13 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:49:20 Timp 1201 Cod 0 Puncte
14 Stan Matei Alexandru NAVI 00:51:06 Timp A0791 Cod 0 Puncte
15 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 00:52:48 Timp A0531 Cod 0 Puncte
16 Dicu Vlad Andrei Costea Tenis Club 2000 00:59:14 Timp A0589 Cod 0 Puncte
17 Mustata Victor CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1234 Cod 0 Puncte

17. 50 metri liber (8 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:37:97 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:39:52 Timp A0593 Cod 7 Puncte
3 Petrescu Maria NAVI 00:40:23 Timp A0252 Cod 6 Puncte
4 Colcer Catalina NAVI 00:40:38 Timp A0253 Cod 5 Puncte
5 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:40:66 Timp A1041 Cod 4 Puncte
6 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:40:78 Timp A0618 Cod 3 Puncte
7 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:40:86 Timp 1182 Cod 2 Puncte
8 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:40:97 Timp A0345 Cod 1 Puncte
9 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:41:02 Timp A0344 Cod 0 Puncte
10 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:41:33 Timp A0348 Cod 0 Puncte
11 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:41:41 Timp A0438 Cod 0 Puncte
12 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:43:70 Timp A0768 Cod 0 Puncte
13 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:43:71 Timp A0350 Cod 0 Puncte
14 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:44:05 Timp A0739 Cod 0 Puncte
15 Chita Andreea CSM Pitesti 00:44:42 Timp 1197 Cod 0 Puncte
16 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:44:53 Timp A0784 Cod 0 Puncte
17 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:45:48 Timp A0251 Cod 0 Puncte
18 Scortea Ecaterina NAVI 00:45:82 Timp A0247 Cod 0 Puncte
19 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:49:70 Timp A0245 Cod 0 Puncte

18. 50 metri liber (9 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:36:56 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:36:70 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 00:36:82 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:37:71 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana NAVI 00:37:80 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:38:65 Timp A0591 Cod 3 Puncte
7 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:38:68 Timp A0455 Cod 2 Puncte
8 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:38:98 Timp A0355 Cod 1 Puncte
9 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:39:19 Timp A0625 Cod 0 Puncte
10 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:39:34 Timp A0456 Cod 0 Puncte
11 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:40:10 Timp A0642 Cod 0 Puncte
12 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:41:04 Timp A0318 Cod 0 Puncte
13 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:42:51 Timp A0317 Cod 0 Puncte
14 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:42:52 Timp A0439 Cod 0 Puncte
15 Ivanova Irina Nikolaeva Swimming Club "ETAR" 00:42:71 Timp 1183 Cod 0 Puncte
16 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:43:47 Timp A0315 Cod 0 Puncte
17 Koeva Zlatina Ivova Swimming Club "ETAR" 00:45:86 Timp 1184 Cod 0 Puncte
18 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:47:01 Timp A0607 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Andreea NAVI 00:49:47 Timp A0258 Cod 0 Puncte
20 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:49:79 Timp A0457 Cod 0 Puncte
21 Boboc Maria NAVI 00:50:25 Timp A0255 Cod 0 Puncte
22 Radu Mihaela CSM Pitesti 00:59:36 Timp 1237 Cod 0 Puncte

19. 50 metri liber (10 ani) F

1 Puchiu Ingrid Dinamo Bucuresti 00:31:78 Timp A0178 Cod 9 Puncte
2 Gadea Claudia NAVI 00:32:71 Timp A0075 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:33:12 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:34:02 Timp A0367 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora NAVI 00:35:51 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 00:35:83 Timp A0032 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:35:96 Timp A0640 Cod 2 Puncte
8 Lazar Ana Maria Aqua Center Buzau 00:36:15 Timp A0616 Cod 1 Puncte
9 Stan Denisa CSS Dinamo 00:36:49 Timp A0648 Cod 0 Puncte
10 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:36:58 Timp A0467 Cod 0 Puncte
11 Georgieva Mihaela Emilova Swimming Club "ETAR" 00:37:00 Timp 1185 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:37:27 Timp A0613 Cod 0 Puncte
13 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:38 Timp A0204 Cod 0 Puncte
14 Badea Andrada CSM Pitesti 00:37:43 Timp 1198 Cod 0 Puncte
15 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:38:03 Timp A0152 Cod 0 Puncte
16 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:07 Timp A0019 Cod 0 Puncte
17 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 00:38:21 Timp A0780 Cod 0 Puncte
18 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:38:31 Timp A0369 Cod 0 Puncte
19 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 00:38:96 Timp A0177 Cod 0 Puncte
20 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:38:98 Timp A0017 Cod 0 Puncte
21 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:39:00 Timp A0058 Cod 0 Puncte
22 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:39:09 Timp A0319 Cod 0 Puncte
23 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:39:28 Timp A0463 Cod 0 Puncte
24 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:39:40 Timp A0020 Cod 0 Puncte
25 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 00:40:07 Timp 1210 Cod 0 Puncte
26 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:40:14 Timp A0370 Cod 0 Puncte
27 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:40:61 Timp A0140 Cod 0 Puncte
28 Raducanu Ania Mihaela CSM Pitesti 00:41:01 Timp A1050 Cod 0 Puncte
29 Ungureanu Catalina CSM Pitesti 00:41:71 Timp 1235 Cod 0 Puncte
30 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:43:43 Timp A0748 Cod 0 Puncte
31 Siliste Maria Median Bucuresti 00:44:09 Timp A0198 Cod 0 Puncte
32 Olteanu Ana CSM Pitesti 00:45:65 Timp 1211 Cod 0 Puncte

20. 50 metri liber (7 ani) F

1 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:40:67 Timp A0342 Cod 9 Puncte
2 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:40:84 Timp A0543 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:42:46 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 00:44:53 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Constantin Diana Club Daimon 00:44:66 Timp A0528 Cod 4 Puncte
6 Danciu Elia NAVI 00:45:38 Timp A0243 Cod 3 Puncte
7 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:46:21 Timp A0242 Cod 2 Puncte
8 Pagu Ioana NAVI 00:46:90 Timp A0629 Cod 1 Puncte
9 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:47:78 Timp A1010 Cod 0 Puncte
10 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:56:56 Timp A0241 Cod 0 Puncte

21. 100 metri spate (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 01:19:65 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 01:19:99 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Vasile Vlad NAVI 01:23:65 Timp A0225 Cod 6 Puncte
4 Badescu Petrut CSM Pitesti 01:24:19 Timp 1227 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 01:24:26 Timp A0071 Cod 4 Puncte
6 Serban Bogdan NAVI 01:24:56 Timp A0194 Cod 3 Puncte
7 Hanta Codrin CSS Dinamo 01:26:26 Timp A0089 Cod 2 Puncte
8 Troanca Stefan CSS Dinamo 01:27:31 Timp A0220 Cod 1 Puncte
9 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 01:27:74 Timp A0125 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 01:28:55 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:30:69 Timp A0868 Cod 0 Puncte
12 Raducu Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:31:52 Timp A0859 Cod 0 Puncte
13 Toma Octavian Median Bucuresti 01:34:30 Timp A0218 Cod 0 Puncte
14 Mircia Mihai CSS Dinamo 01:35:09 Timp A0136 Cod 0 Puncte
15 Cuculea Sefan Delfinul Bucuresti 01:36:79 Timp A0054 Cod 0 Puncte
16 Tirlea Ionut CSM Pitesti 01:43:32 Timp 1196 Cod 0 Puncte
17 Vasile Daniel CSM Pitesti 01:53:21 Timp 1228 Cod 0 Puncte

22. 100 metri spate (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 01:15:06 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Serban Mihai Denis NAVI 01:15:28 Timp A0195 Cod 7 Puncte
3 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:15:37 Timp A0189 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:01 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:17:56 Timp A0891 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:19:20 Timp A0003 Cod 3 Puncte
7 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:21:27 Timp A0165 Cod 2 Puncte
8 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:22:33 Timp A0047 Cod 1 Puncte
9 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:22:66 Timp A0860 Cod 0 Puncte
10 Magureanu Bogdan Tenis Club 2000 01:23:23 Timp A0119 Cod 0 Puncte
11 Bonea Sabin NAVI 01:23:46 Timp A0024 Cod 0 Puncte
12 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:26:32 Timp A0878 Cod 0 Puncte
13 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:26:42 Timp A0142 Cod 0 Puncte
14 Costache David Delfinul Bucuresti 01:27:18 Timp A0892 Cod 0 Puncte
15 Tudose Vlad NAVI 01:27:88 Timp A0885 Cod 0 Puncte
16 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:33:05 Timp A0207 Cod 0 Puncte
17 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:35:04 Timp A0893 Cod 0 Puncte
18 Rapeanu Bogdan Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:37:14 Timp A0184 Cod 0 Puncte

23. 100 metri spate (13 ani) B

1 Militaru Alexandru CSM Pitesti 01:10:49 Timp 1205 Cod 9 Puncte
2 Dobos Florin VIPSANGYM Piatra Neamt 01:11:88 Timp A1100 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:12:79 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:12:95 Timp A0886 Cod 5 Puncte
5 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:14:19 Timp A0888 Cod 4 Puncte
6 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:15:71 Timp A0846 Cod 3 Puncte
7 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:16:60 Timp A0882 Cod 2 Puncte
8 Dedu Catalin CSS Ploiesti 01:16:88 Timp A1084 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Radu CSM Pitesti 01:18:54 Timp 1206 Cod 0 Puncte
10 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:19:01 Timp A0852 Cod 0 Puncte
11 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:21:83 Timp A0887 Cod 0 Puncte
12 Marinica Andrei NAVI 01:23:47 Timp 1247 Cod 0 Puncte
13 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 01:30:38 Timp A0863 Cod 0 Puncte
14 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:31:76 Timp A0851 Cod 0 Puncte
15 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0853 Cod 0 Puncte

24. 100 metri spate (14 ani) B

1 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 01:06:79 Timp A0997 Cod 9 Puncte
2 Glinta Robert CSM Pitesti 01:08:24 Timp 1207 Cod 7 Puncte
3 Nitulescu Costinel CSM Pitesti 01:11:07 Timp 1209 Cod 6 Puncte
4 Scarlat Bogdan CSM Pitesti 01:11:99 Timp 1208 Cod 5 Puncte
5 Simion Vlad Cristian NAVI 01:14:90 Timp A0313 Cod 4 Puncte
6 Ene Andrei Octavian NAVI 01:15:06 Timp A0314 Cod 3 Puncte
7 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 01:16:15 Timp A0917 Cod 2 Puncte
8 Kera Robert Bucharest Sport Club 01:19:82 Timp A0995 Cod 1 Puncte
9 Morosanu Bogdan CSM Pitesti 01:19:86 Timp 1243 Cod 0 Puncte
10 Culea Stefan Florentin CSS 2 Bucuresti 01:23:89 Timp A0912 Cod 0 Puncte
11 Dragulin Nicolae Aqua Center Buzau 99:99:99 Timp 1222 Cod 0 Puncte

25. 100 metri spate (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:06:29 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Barbu Eduard CSM Pitesti 01:06:46 Timp 1246 Cod 7 Puncte
3 Anghel Mihai Steaua CSA 99:99:99 Timp A1073 Cod 0 Puncte

26. 100 metri spate (16 ani) B

1 Fodor Bogdan Steaua CSA 01:01:97 Timp A0903 Cod 9 Puncte
2 Pascu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:08 Timp A0914 Cod 7 Puncte
3 Iordachescu Bogdan CSM Pitesti 01:06:32 Timp 1233 Cod 6 Puncte
4 Comboeanu Giani CSS Dinamo 01:07:63 Timp A0969 Cod 5 Puncte
5 Albu Raul Steaua CSA 01:10:85 Timp A0909 Cod 4 Puncte
6 Popescu Ilie Colegiul "Emil Racovita" 01:14:35 Timp A0985 Cod 3 Puncte

27. 100 metri spate (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:21:82 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:22:39 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:25:62 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Stan Ioana Alina Delfinul Bucuresti 01:26:62 Timp A0202 Cod 5 Puncte
5 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:26:87 Timp A0053 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:27:84 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Pascu Iustina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:28:75 Timp A1098 Cod 2 Puncte
8 Pascu Flores Cezara NAVI 01:29:75 Timp A0264 Cod 1 Puncte
9 Luca Stefania CSM Pitesti 01:31:01 Timp A0117 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Andreea Tenis Club 2000 01:32:78 Timp A0069 Cod 0 Puncte
11 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:32:87 Timp A0107 Cod 0 Puncte
12 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:34:74 Timp A0149 Cod 0 Puncte
13 Teodorescu Georgiana Tenis Club 2000 01:35:84 Timp A0869 Cod 0 Puncte
14 Brauer Renate Maria CSM Pitesti 01:37:37 Timp A1045 Cod 0 Puncte
15 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:39:05 Timp A0153 Cod 0 Puncte
16 Ignatova Yoana Gateva Swimming Club "ETAR" 01:39:11 Timp 1186 Cod 0 Puncte
17 Lungoci Codruta CSM Pitesti 01:46:25 Timp 1232 Cod 0 Puncte
18 Gheorghe Alexandra CSM Pitesti 02:27:18 Timp A1046 Cod 0 Puncte

28. 100 metri spate (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 01:20:39 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:20:50 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 01:20:73 Timp A0127 Cod 6 Puncte
4 Nae Andreea CSM Pitesti 01:21:22 Timp 1214 Cod 5 Puncte
5 Stoican Ana NAVI 01:24:10 Timp A0210 Cod 4 Puncte
6 Nastasa Adina VIPSANGYM Piatra Neamt 01:24:15 Timp A1097 Cod 3 Puncte
7 Grigoriu Cristina Tenis Club 2000 01:24:57 Timp A0087 Cod 2 Puncte
8 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:24:99 Timp A0234 Cod 1 Puncte
9 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:25:80 Timp A0226 Cod 0 Puncte
10 Ion Alexandra Ioana CSM Pitesti 01:27:62 Timp 1212 Cod 0 Puncte
11 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:28:91 Timp A0163 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:29:43 Timp A0158 Cod 0 Puncte
13 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:31:13 Timp A0094 Cod 0 Puncte
14 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:34:28 Timp A1069 Cod 0 Puncte
15 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 01:35:08 Timp A0864 Cod 0 Puncte
16 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:35:90 Timp A0151 Cod 0 Puncte
17 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:39:54 Timp A0096 Cod 0 Puncte

29. 100 metri spate (13 ani) F

1 Puchiu Andreea Dinamo Bucuresti 01:13:65 Timp A0975 Cod 9 Puncte
2 Lavic Diana Steaua CSA 01:13:76 Timp A0900 Cod 7 Puncte
3 Bocan Beatrice Steaua CSA 01:15:39 Timp A0962 Cod 6 Puncte
4 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 01:19:39 Timp A0267 Cod 5 Puncte
5 Stoica Luciana CSS Ploiesti 01:19:75 Timp A1085 Cod 4 Puncte
6 Tofan Diana VIPSANGYM Piatra Neamt 01:22:66 Timp 1187 Cod 3 Puncte
7 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 01:22:88 Timp A0929 Cod 2 Puncte
8 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 01:23:18 Timp A0965 Cod 1 Puncte
9 Oneata Oana CSM Pitesti 01:23:35 Timp 1216 Cod 0 Puncte
10 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 01:23:59 Timp A1076 Cod 0 Puncte
11 Andrei Andreea CSM Pitesti 01:25:89 Timp 1215 Cod 0 Puncte
12 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 01:27:17 Timp A1070 Cod 0 Puncte
13 Becheanu Teodora Median Bucuresti 01:38:12 Timp A0928 Cod 0 Puncte
14 Bleotu Iulia Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1068 Cod 0 Puncte
15 Barbulescu Maria Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0927 Cod 0 Puncte

30. 100 metri spate (14 ani) F

1 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 01:15:22 Timp A0268 Cod 9 Puncte
2 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 01:15:42 Timp A0980 Cod 7 Puncte
3 Vijan Alexandra CSM Pitesti 01:16:96 Timp 1241 Cod 6 Puncte
4 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 01:17:18 Timp A0947 Cod 5 Puncte
5 Ristache Francisca CSS Ploiesti 01:18:33 Timp 1224 Cod 4 Puncte
6 Meila Ana CSM Pitesti 01:19:04 Timp 1220 Cod 3 Puncte
7 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 01:20:83 Timp A0981 Cod 2 Puncte
8 Gaina Ancuta CSM Pitesti 01:20:97 Timp 1218 Cod 1 Puncte
9 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 01:22:34 Timp A0982 Cod 0 Puncte
10 Anghel Maria NAVI 01:24:79 Timp A0269 Cod 0 Puncte
11 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 01:25:79 Timp A0983 Cod 0 Puncte
12 Stivala Cachia Castelleti Kimberly Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0935 Cod 0 Puncte

31. 100 metri spate (15 ani) F

1 Raduta Bianca CSM Pitesti 01:12:17 Timp 1244 Cod 9 Puncte
2 Zarnoianu Ioana Steaua CSA 01:12:47 Timp A0908 Cod 7 Puncte
3 Constantin Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:18:58 Timp A0925 Cod 6 Puncte
4 Ganovici Viviana Steaua CSA 01:21:77 Timp A0910 Cod 5 Puncte
5 Capra Maria Median Bucuresti 01:37:02 Timp A0926 Cod 4 Puncte

32. 100 metri spate (16 ani) F

1 Nicolae Cristina Steaua CSA 01:08:75 Timp A0901 Cod 9 Puncte
2 Bogdaneci Alexandra CSM Pitesti 01:13:55 Timp A1044 Cod 7 Puncte
3 Nica Stefania Steaua CSA 01:17:69 Timp 1223 Cod 6 Puncte

33. 50 metri bras (8 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:05 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:49:02 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:50:06 Timp A0399 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:51:20 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:51:48 Timp A0733 Cod 4 Puncte
6 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:52:06 Timp A0610 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:52:42 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:44 Timp A0396 Cod 1 Puncte
9 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:52:82 Timp A0398 Cod 0 Puncte
10 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:53:49 Timp A0567 Cod 0 Puncte
11 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:53:56 Timp A0566 Cod 0 Puncte
12 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:53:61 Timp A0565 Cod 0 Puncte
13 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:54:12 Timp A0395 Cod 0 Puncte
14 Morariu Luca Ioan NAVI 00:54:18 Timp A0296 Cod 0 Puncte
15 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:54:67 Timp A0295 Cod 0 Puncte
16 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:55:06 Timp A0605 Cod 0 Puncte
17 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:55:81 Timp A0604 Cod 0 Puncte
18 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:57:57 Timp A0577 Cod 0 Puncte
19 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:57:90 Timp A0551 Cod 0 Puncte
20 Stoica Ionut CSM Pitesti 01:00:71 Timp 1231 Cod 0 Puncte
21 Vasile Andrei Alexandru NAVI 01:02:65 Timp A0293 Cod 0 Puncte
22 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:04:48 Timp A0564 Cod 0 Puncte
23 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 01:04:91 Timp A0533 Cod 0 Puncte
24 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:08:18 Timp A0532 Cod 0 Puncte

34. 50 metri bras (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:41:09 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:45:04 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:45:72 Timp A0426 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:46:71 Timp A0305 Cod 5 Puncte
4 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:46:71 Timp A0306 Cod 5 Puncte
5 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:48:50 Timp A0535 Cod 4 Puncte
6 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:49:81 Timp A0168 Cod 3 Puncte
7 Costroj Antonio Steaua CSA 00:49:99 Timp A0540 Cod 2 Puncte
8 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:50:08 Timp A0488 Cod 1 Puncte
9 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:50:19 Timp A0123 Cod 0 Puncte
10 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:50:91 Timp A0637 Cod 0 Puncte
11 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:51:34 Timp A0321 Cod 0 Puncte
12 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:51:50 Timp A0425 Cod 0 Puncte
13 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:52:57 Timp A0212 Cod 0 Puncte
14 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:52:58 Timp A0308 Cod 0 Puncte
15 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 00:52:77 Timp A0776 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:53:01 Timp A0408 Cod 0 Puncte
17 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:53:41 Timp A0327 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:53:41 Timp A0326 Cod 0 Puncte
19 Mitelut Stefan NAVI 00:54:02 Timp A0753 Cod 0 Puncte
20 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:54:13 Timp A0409 Cod 0 Puncte
21 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:54:40 Timp A1141 Cod 0 Puncte
22 Iorga Rusten Andrei CSM Pitesti 00:55:76 Timp A1060 Cod 0 Puncte
23 Soare Mihai NAVI 00:56:64 Timp A0766 Cod 0 Puncte
24 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:56:71 Timp A0427 Cod 0 Puncte
25 Gigoi Alexandru CSM Pitesti 00:56:82 Timp 1203 Cod 0 Puncte
26 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:57:03 Timp A0428 Cod 0 Puncte
27 Roceanu Andrei NAVI 00:57:32 Timp A0309 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Stefan Lucian CSM Pitesti 00:58:99 Timp A1059 Cod 0 Puncte
29 Minciu Edward NAVI 01:03:05 Timp A0307 Cod 0 Puncte
30 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 01:03:65 Timp A0320 Cod 0 Puncte
31 Neaga Mihai Laurentiu CSM Pitesti 01:05:46 Timp A1058 Cod 0 Puncte
32 Carstoveanu Andrei Vladimir CSM Pitesti 01:08:98 Timp A1061 Cod 0 Puncte
33 Neacsu Radu Costin CSM Pitesti 01:20:98 Timp A1063 Cod 0 Puncte
34 Tanase Sebastian CSM Pitesti 99:99:99 Timp 1230 Cod 0 Puncte

35. 50 metri bras (10 ani) B

1 Popescu Robert Steaua CSA 00:41:53 Timp A0173 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:42:13 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:42:71 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Mindroc Adrian CSS Dinamo 00:43:10 Timp A0121 Cod 5 Puncte
5 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:43:30 Timp A0074 Cod 4 Puncte
6 Duican Robert Bucharest Sport Club 00:44:53 Timp A0067 Cod 3 Puncte
7 Haiducu Laurentiu CSM Pitesti 00:44:75 Timp 1195 Cod 2 Puncte
8 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:44:95 Timp A0579 Cod 1 Puncte
9 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 00:45:51 Timp A0197 Cod 0 Puncte
10 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:46:14 Timp A0068 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:24 Timp A0223 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Andrei CSM Pitesti 00:46:32 Timp 1190 Cod 0 Puncte
13 Radu Marius CSM Pitesti 00:46:49 Timp 1192 Cod 0 Puncte
14 Dragan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:47:20 Timp A1110 Cod 0 Puncte
15 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:47:38 Timp A0091 Cod 0 Puncte
16 Mominski Yodran Miroslavov Swimming Club "ETAR" 00:47:63 Timp 1179 Cod 0 Puncte
17 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:47:97 Timp A0433 Cod 0 Puncte
18 Cardasol Florin NAVI 00:47:98 Timp A0312 Cod 0 Puncte
19 Dragomir Alexandru CSM Pitesti 00:49:72 Timp 1191 Cod 0 Puncte
20 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:49:97 Timp A0430 Cod 0 Puncte
21 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:50:01 Timp A0777 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:50:34 Timp A0329 Cod 0 Puncte
23 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:50:43 Timp A0612 Cod 0 Puncte
24 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:28 Timp A0517 Cod 0 Puncte
25 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:51:29 Timp A0228 Cod 0 Puncte
26 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:51:92 Timp A0602 Cod 0 Puncte
27 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02 Timp A0513 Cod 0 Puncte
28 Vladescu Antonie Iulian CSS 1 Bucuresti 00:53:39 Timp A1106 Cod 0 Puncte
29 Otoiu Luca Ioan CSM Pitesti 00:53:41 Timp A1053 Cod 0 Puncte
30 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:54:25 Timp A0431 Cod 0 Puncte
31 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:46 Timp A0186 Cod 0 Puncte
32 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:56:86 Timp A0138 Cod 0 Puncte
33 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:58:19 Timp A0514 Cod 0 Puncte
34 Lazar Ovidiu CSM Pitesti 01:00:72 Timp 1193 Cod 0 Puncte
35 Solea Luca Tenis Club 2000 01:01:53 Timp A0199 Cod 0 Puncte
36 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 01:05:62 Timp 1226 Cod 0 Puncte
37 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0435 Cod 0 Puncte

36. 50 metri bras (11 ani) B

1 Stan Filip CSS Dinamo 00:40:98 Timp A0201 Cod 9 Puncte
2 Coman Adrian CSM Pitesti 00:41:00 Timp 1204 Cod 7 Puncte
3 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 00:44:62 Timp A0023 Cod 6 Puncte
4 Nikolov Bojidar Dimitrov Swimming Club "ETAR" 00:44:83 Timp 1181 Cod 5 Puncte
5 Mircia Mihai CSS Dinamo 00:45:41 Timp A0136 Cod 4 Puncte
6 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:32 Timp A0185 Cod 3 Puncte
7 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 00:47:46 Timp A0169 Cod 2 Puncte
8 Badica Tudor CSS Dinamo 00:49:08 Timp A0011 Cod 1 Puncte
9 Baltoi Andrei George CSM Pitesti 00:50:70 Timp A1052 Cod 0 Puncte
10 Eremia Alexandru Median Bucuresti 00:53:60 Timp A1065 Cod 0 Puncte
11 Tirlea Ionut CSM Pitesti 00:55:04 Timp 1196 Cod 0 Puncte
12 Vilcinschi Andrei NAVI 00:57:41 Timp 1248 Cod 0 Puncte
13 Grigore Eduard Median Bucuresti 00:58:37 Timp A1067 Cod 0 Puncte
14 Ghita George Eduard Median Bucuresti 01:02:29 Timp 1225 Cod 0 Puncte

37. 50 metri bras (7 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:53 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:55:68 Timp A0800 Cod 7 Puncte
3 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:59:47 Timp A0382 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:00:20 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 01:01:29 Timp A0278 Cod 4 Puncte
6 Lungu Andrei NAVI 01:02:09 Timp A0280 Cod 3 Puncte
7 Rotaru Cosmin Sporting Club Piatra Neamt 01:02:12 Timp 1188 Cod 2 Puncte
8 Soare Darius Ionut Club Daimon 01:06:39 Timp A0112 Cod 1 Puncte
9 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:08:59 Timp A0647 Cod 0 Puncte
10 Ichim Luca Aqua Center Buzau 01:09:86 Timp A1016 Cod 0 Puncte
11 Stan Matei Alexandru NAVI 01:11:99 Timp A0791 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 01:17:31 Timp A1009 Cod 0 Puncte
13 Guinea Ionut CSM Pitesti 01:29:85 Timp 1201 Cod 0 Puncte