Rezultatele finale pentru Cupa Martisor copii 7-11 ani- Editia 2020

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (7 ani) M

1 Petrea Sebastian Aqua Sport Citius 00:40:80 Timp 6108 Cod 9 Puncte
2 Achitei Andrei Atena Sport Club Constanta 00:43:83 Timp 6189 Cod 7 Puncte
3 Sergovici Milan Andrei Bucharest Sport Club Elite 00:44:24 Timp 5971 Cod 6 Puncte
4 Oltean Bogdan Aqua Sport Citius 00:46:98 Timp 6105 Cod 5 Puncte
5 Pavel Matei Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:47:97 Timp 6210 Cod 4 Puncte
6 Iordache Stefan Radu Aqua Sport Citius 00:49:79 Timp 5289 Cod 3 Puncte
7 Ignat Stefan Ioan Aqua Sport Citius 00:50:13 Timp 6104 Cod 2 Puncte
8 Barbu Filip Gabriel Atack Team 00:50:46 Timp 6195 Cod 1 Puncte
9 Ile Sebastian Renovatio S.C. 00:52:05 Timp 6005 Cod 0 Puncte
10 Padure David Aqua Sport Citius 00:52:59 Timp 6106 Cod 0 Puncte
11 Simescu Adrian Aqua Sport Citius 00:52:84 Timp 6109 Cod 0 Puncte
12 Sofonea Andrei Aqua Sport Citius 00:53:65 Timp 6114 Cod 0 Puncte
13 Ciurla Matei Steaua CSA 00:54:63 Timp 5990 Cod 0 Puncte
14 Ene Mark Swimming Team 00:54:76 Timp 6229 Cod 0 Puncte
15 Soimu Rares Swimming Team 00:57:78 Timp 6237 Cod 0 Puncte
16 Trandafir Tudor Renovatio S.C. 00:59:48 Timp 6004 Cod 0 Puncte
17 Leu Luca Bucharest Sport Club Elite 01:00:79 Timp 5937 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Sasha Christian Hyperion Brasov 01:01:53 Timp 6173 Cod 0 Puncte
19 Pantea David Razvan Steaua CSA 01:03:00 Timp 6158 Cod 0 Puncte
20 Moia Marc Alexandru Atack Team 01:03:25 Timp 6054 Cod 0 Puncte
21 Serban Bogdan Petrolul Ploiesti 01:05:55 Timp 6146 Cod 0 Puncte
22 Toma Alexandru Iulian Bucharest Sport Club Elite 01:05:63 Timp 5942 Cod 0 Puncte
23 Badila Aris Bucharest Sport Club Elite 01:07:75 Timp 6145 Cod 0 Puncte
24 Croitoru Andrei Aqua Sport Citius 01:10:60 Timp 6103 Cod 0 Puncte
25 Tanase Alexandru Bucharest Sport Club Elite 01:10:95 Timp 5943 Cod 0 Puncte
26 Mustata Bogdan Swimming Team 01:12:09 Timp 6252 Cod 0 Puncte
27 Dinulescu Alexandru Pescarusul Izvorani 01:12:09 Timp 6218 Cod 0 Puncte
28 Vlad Alexandru Atack Team 01:14:93 Timp 6059 Cod 0 Puncte
29 Albu Denis Alexandru Atack Team 01:16:25 Timp 6060 Cod 0 Puncte
30 Baca David Alexandru Swimming Team 01:20:91 Timp 6224 Cod 0 Puncte
31 Toma Alexandru Aqua Sport Citius 01:27:16 Timp 6281 Cod 0 Puncte
32 Mihai Eduard Alexandru Aqua Sport Citius 01:39:24 Timp 6279 Cod 0 Puncte
33 Popescu Gabriel Aqua Sport Citius 01:39:24 Timp 6280 Cod 0 Puncte
34 Lazar Serban Aqua Sport Citius 01:39:27 Timp 6113 Cod 0 Puncte
35 Marinescu Rares Andrei Swimming Team 01:57:28 Timp 6236 Cod 0 Puncte
36 Botea Robert Atack Team 99:99:99 Timp 6057 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (8 ani) M

1 Lupusoru Radu Steaua CSA 00:36:09 Timp 5315 Cod 9 Puncte
2 Dogariu Darius Mihai Aqua Life 00:37:41 Timp 5332 Cod 7 Puncte
3 Constantinica Denis Andrei Aqua Life 00:39:15 Timp 6002 Cod 6 Puncte
4 Popa Luca Ioan Atena Sport Club Constanta 00:39:23 Timp 6191 Cod 5 Puncte
5 Sorocianu Rares Andrei Junior Swim Iasi 00:40:86 Timp 6171 Cod 4 Puncte
6 Ivana Andrei Steaua CSA 00:41:04 Timp 5319 Cod 3 Puncte
7 Rotaru Petru Eduard Aqua Team 00:41:10 Timp 5979 Cod 2 Puncte
8 Lungu Tudor Atena Sport Club Constanta 00:41:69 Timp 6188 Cod 1 Puncte
9 Circota Ioan Tudor Aqua Life 00:41:97 Timp 6001 Cod 0 Puncte
10 Mihaila Alexandru Atack Team 00:42:00 Timp 5371 Cod 0 Puncte
11 Savescu Daryus Andrei Aqua Life 00:42:13 Timp 5335 Cod 0 Puncte
12 Paltinisanu Luca Gabriel Hyperion Brasov 00:42:84 Timp 6166 Cod 0 Puncte
13 Stinga Ianis Nicolas Bucharest Sport Club Elite 00:42:89 Timp 5950 Cod 0 Puncte
14 Stirbu Marc Sebastian Aqua Sport Citius 00:42:97 Timp 5284 Cod 0 Puncte
15 Vasile Alexandru Claudiu Bluemarin Sport Club 00:43:38 Timp 6034 Cod 0 Puncte
16 Navala Alexandru Ionut Swimming Team 00:44:03 Timp 6223 Cod 0 Puncte
17 Tudoran Luca Alexandru Aqua Sport Citius 00:44:14 Timp 5288 Cod 0 Puncte
18 Cojanu Banicioiu Mihail Legacy Aquatix 00:44:37 Timp 5941 Cod 0 Puncte
19 Neacsu David Renovatio S.C. 00:45:14 Timp 6006 Cod 0 Puncte
20 Vlasceanu Dragos Andrei Bucharest Sport Club Elite 00:46:46 Timp 5948 Cod 0 Puncte
21 Ionescu Radu Aqua Team 00:46:65 Timp 5975 Cod 0 Puncte
22 Staicu Ionut Catalin Hyperion Brasov 00:46:65 Timp 6221 Cod 0 Puncte
23 Hamza Aljbawi Aqua Sport Citius 00:46:98 Timp 6277 Cod 0 Puncte
24 Enica Arthur Ruiz CSS 1 Bucuresti 00:47:49 Timp 6120 Cod 0 Puncte
25 Martin Stefan Gabriel Steaua CSA 00:47:54 Timp 5958 Cod 0 Puncte
26 Ionita Luca Andrei Aqua Team 00:47:63 Timp 5978 Cod 0 Puncte
27 Zburlea Cristian Andrei Atena Sport Club Constanta 00:47:77 Timp 6176 Cod 0 Puncte
28 Turcu Razvan Aqua Sport Citius 00:48:16 Timp 6116 Cod 0 Puncte
29 Nae Horia Renovatio S.C. 00:48:47 Timp 6008 Cod 0 Puncte
30 Luchian Matei Alexandru Aqua Life 00:48:76 Timp 5928 Cod 0 Puncte
31 Pirliteanu Bogdan Aqua Sport Citius 00:48:81 Timp 6100 Cod 0 Puncte
32 Gherasim Luca Andrei Aqua Sport Citius 00:49:59 Timp 5286 Cod 0 Puncte
33 Draghici Ianis alexandru Bluemarin Sport Club 00:49:83 Timp 6032 Cod 0 Puncte
34 Radu Eric Mihai Steaua CSA 00:50:41 Timp 5989 Cod 0 Puncte
35 Boroianu Bogdan Petrolul Ploiesti 00:50:42 Timp 6133 Cod 0 Puncte
36 Sasu Eduard Costin Atena Sport Club Constanta 00:50:64 Timp 6180 Cod 0 Puncte
37 Olar Dragos Aqua Sport Citius 00:50:76 Timp 6099 Cod 0 Puncte
38 Savulescu Mihai Legacy Aquatix 00:50:81 Timp 5967 Cod 0 Puncte
39 Stanciu Dragos Alexandru Steaua CSA 00:51:87 Timp 6157 Cod 0 Puncte
40 Voinea Luca Andrei Atack Team 00:52:06 Timp 6197 Cod 0 Puncte
41 Moreno Rafael Renovatio S.C. 00:52:78 Timp 6009 Cod 0 Puncte
42 Gheorghe David Cristian Aqua Team 00:53:30 Timp 5980 Cod 0 Puncte
43 Niculae Filip Bucharest Sport Club Elite 00:53:45 Timp 5945 Cod 0 Puncte
44 Magheras Radu Stefan Bluemarin Sport Club 00:55:86 Timp 6048 Cod 0 Puncte
45 Gramma Daniel Swimming Team 00:56:11 Timp 6253 Cod 0 Puncte
46 Stoica Petru Remus CSS 1 Bucuresti 00:56:74 Timp 6123 Cod 0 Puncte
47 Mircea Catalin Antoniu Steaua CSA 00:57:15 Timp 5965 Cod 0 Puncte
48 Scarlat Rares Aqua Sport Citius 00:59:10 Timp 6101 Cod 0 Puncte
49 Cristea Andrei David Steaua CSA 01:00:59 Timp 5963 Cod 0 Puncte
50 Gugu Eduard Luca Bluemarin Sport Club 01:01:96 Timp 6047 Cod 0 Puncte
51 Budulus Tudor Renovatio S.C. 01:02:19 Timp 6011 Cod 0 Puncte
52 Podgoreanu Darius Renovatio S.C. 01:02:25 Timp 6010 Cod 0 Puncte
53 Lupan Patric Alexandru Bucharest Sport Club Elite 01:02:63 Timp 5951 Cod 0 Puncte
54 Panait Daniel Constantin Atack Team 01:03:00 Timp 6205 Cod 0 Puncte
55 Dobrescu Gabriel Hyperion Brasov 01:05:29 Timp 6172 Cod 0 Puncte
56 Nistor Tudor Hyperion Brasov 01:05:92 Timp 6209 Cod 0 Puncte
57 Paun Luca Aqua Sport Citius 01:06:01 Timp 6287 Cod 0 Puncte
58 Popescu Nectarie Swimming Team 01:06:38 Timp 6255 Cod 0 Puncte
59 Matei Vlad Alexandru Bluemarin Sport Club 01:06:60 Timp 6041 Cod 0 Puncte
60 Costache Alexandru Aqua Sport Citius 01:12:41 Timp 6283 Cod 0 Puncte
61 Apostu David Radu Atack Team 01:12:90 Timp 6058 Cod 0 Puncte
62 Bivolaru Mihai Bucharest Sport Club Elite 01:13:21 Timp 6153 Cod 0 Puncte
63 Dinu Tudor Aqua Sport Citius 01:15:08 Timp 6284 Cod 0 Puncte
64 Patrascan Victor Constantin Swimming Team 01:17:54 Timp 6254 Cod 0 Puncte
65 Mitrache Bogdan Aqua Sport Citius 01:25:07 Timp 6285 Cod 0 Puncte
66 Pascaru David Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6286 Cod 0 Puncte
67 Popa Theodor Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5346 Cod 0 Puncte
68 Barboi Darius Valentin Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6282 Cod 0 Puncte
69 Petrescu Dominic Rares Atack Team 99:99:99 Timp 6204 Cod 0 Puncte
70 Manache Daniel Edward Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5949 Cod 0 Puncte
71 Carnaru Iannis Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6007 Cod 0 Puncte
72 Bondrescu Dragos Cristian Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6093 Cod 0 Puncte
73 Ene Ciprian Alexandru Steaua CSA 00:53:97 Timp 5988 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (9 ani) M

1 Anghel Darius Swimming Team 00:34:59 Timp 5362 Cod 9 Puncte
2 Gavrila Alexandru Daniel Aqua Team 00:35:20 Timp 5092 Cod 7 Puncte
3 Kovacs Norbert Hyperion Brasov 00:35:79 Timp 5521 Cod 6 Puncte
4 Vieru Vlad Aqua Team 00:35:83 Timp 4722 Cod 5 Puncte
5 Tita David Swimming Team 00:35:87 Timp 5716 Cod 4 Puncte
6 Lazar Luca Nicolae Swimming Team 00:35:95 Timp 5363 Cod 3 Puncte
7 Vlad Sergiu Mihai Aqua Team 00:36:44 Timp 4776 Cod 2 Puncte
8 Badarau Robert Aqua Sport Citius 00:36:62 Timp 5293 Cod 1 Puncte
9 Ana Luca Alexandru Aqua Life 00:36:62 Timp 5999 Cod 0 Puncte
10 Coman David Hyperion Brasov 00:37:26 Timp 5520 Cod 0 Puncte
11 Ciobanu Sasha Swimming Team 00:37:63 Timp 4723 Cod 0 Puncte
12 Capisizu Matei Legacy Aquatix 00:37:76 Timp 5938 Cod 0 Puncte
13 Ghita Vladut Paul Matei Pescarusul Izvorani 00:37:99 Timp 5337 Cod 0 Puncte
14 Bucur Luca Swimming Team 00:38:16 Timp 5713 Cod 0 Puncte
15 Cojocaru Erik Cristian Swimming Team 00:38:28 Timp 6227 Cod 0 Puncte
16 Nitu Rafael Aqua Team 00:38:30 Timp 4707 Cod 0 Puncte
17 Melinte Mattyas Stefan Steaua CSA 00:38:36 Timp 5327 Cod 0 Puncte
18 Dobrescu Ioan Victor Legacy Aquatix 00:38:40 Timp 5300 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Andrei Swimming Team 00:38:59 Timp 5365 Cod 0 Puncte
20 Mihai Victor Andrei Legacy Aquatix 00:39:16 Timp 5992 Cod 0 Puncte
21 Bolocan Eduard Swimming Team 00:39:20 Timp 5538 Cod 0 Puncte
22 Butufei Rares Hyperion Brasov 00:39:23 Timp 5519 Cod 0 Puncte
23 Goran Pavel Renovatio S.C. 00:39:28 Timp 5777 Cod 0 Puncte
24 Vladut Alexandru Bluemarin Sport Club 00:39:88 Timp 5581 Cod 0 Puncte
25 Keller Nicholas Hyperion Brasov 00:40:01 Timp 5677 Cod 0 Puncte
26 Mihai David Aqua Sport Citius 00:40:07 Timp 4770 Cod 0 Puncte
27 Ioya Horia Stefan Atena Sport Club Constanta 00:40:81 Timp 6174 Cod 0 Puncte
28 Staicu Toma Alexandru Aqua Life 00:40:81 Timp 5329 Cod 0 Puncte
29 Dodoc Yannis Swimming Team 00:40:88 Timp 5630 Cod 0 Puncte
30 Boboc andrei Bluemarin Sport Club 00:41:02 Timp 5837 Cod 0 Puncte
31 Pislea Ciprian Stefan Legacy Aquatix 00:41:03 Timp 5939 Cod 0 Puncte
32 Petrache Tudor Aqua Sport Citius 00:41:14 Timp 5563 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Sasa Bucharest Sport Club Elite 00:41:39 Timp 5551 Cod 0 Puncte
34 Buta Cristian Steaua CSA 00:41:61 Timp 5309 Cod 0 Puncte
35 Jeca Filip Aqua Team 00:41:65 Timp 5310 Cod 0 Puncte
36 Dabija Rares Aqua Sport Citius 00:41:67 Timp 5832 Cod 0 Puncte
37 Vladu Ianis Steaua CSA 00:41:79 Timp 5575 Cod 0 Puncte
38 Aldea Cristian Andrei Swimming Team 00:41:97 Timp 6222 Cod 0 Puncte
39 Tutulan Petru Daniel Aqua Sport Citius 00:42:12 Timp 4774 Cod 0 Puncte
40 Hammoud Rami Swimming Team 00:42:15 Timp 5717 Cod 0 Puncte
41 Nagy Alexandru Renovatio S.C. 00:42:22 Timp 6014 Cod 0 Puncte
42 Rusu Robert Cristian Swimming Team 00:42:39 Timp 6259 Cod 0 Puncte
43 Cristescu Tudor Renovatio S.C. 00:42:43 Timp 6015 Cod 0 Puncte
44 Badeci Eduard Viorel Aqua Team 00:42:45 Timp 5981 Cod 0 Puncte
45 Radu Andrei Ionut Swimming Team 00:42:71 Timp 6258 Cod 0 Puncte
46 Mihalache Mario Bucharest Sport Club Elite 00:42:88 Timp 5552 Cod 0 Puncte
47 Pana Stefan Swimming Team 00:42:89 Timp 5714 Cod 0 Puncte
48 Tanase Razvan Aqua Team 00:42:90 Timp 5546 Cod 0 Puncte
49 Tanase Arthur Aqua Sport Citius 00:43:49 Timp 5646 Cod 0 Puncte
50 Ionita Bogdan Andrei Steaua CSA 00:43:91 Timp 5959 Cod 0 Puncte
51 Badalau Aris Steaua CSA 00:43:95 Timp 5312 Cod 0 Puncte
52 Radu Sasha Aqua Sport Citius 00:44:18 Timp 4777 Cod 0 Puncte
53 Mot Matei Steaua CSA 00:44:23 Timp 5643 Cod 0 Puncte
54 Giza Alexandru Renovatio S.C. 00:44:64 Timp 5320 Cod 0 Puncte
55 Draghici Lucas Bucharest Sport Club Elite 00:44:94 Timp 4724 Cod 0 Puncte
56 Ghizdavet Bogdan Bucharest Sport Club Elite 00:45:50 Timp 5997 Cod 0 Puncte
57 Petcu Vlad Liviu Gabriel Steaua CSA 00:46:44 Timp 5957 Cod 0 Puncte
58 Luca Vlad Cristian Steaua CSA 00:47:94 Timp 5960 Cod 0 Puncte
59 Udeanu Vlad Andrei Aqua Life 00:48:58 Timp 5932 Cod 0 Puncte
60 Georgescu Marian Aqua Life 00:49:47 Timp 5670 Cod 0 Puncte
61 David Alexandru Swimming Team 00:51:09 Timp 6228 Cod 0 Puncte
62 Onofras Ivan Bucharest Sport Club Elite 00:51:40 Timp 6064 Cod 0 Puncte
63 Bulat Vlad Performer 00:54:64 Timp 6217 Cod 0 Puncte
64 Burcus David CSS 1 Bucuresti 00:55:60 Timp 6212 Cod 0 Puncte
65 Butoi David CSS 1 Bucuresti 00:55:61 Timp 6278 Cod 0 Puncte
66 Giuhat Robert Performer 01:01:16 Timp 6216 Cod 0 Puncte
67 Pirici Calin CSS 1 Bucuresti 01:01:87 Timp 6213 Cod 0 Puncte
68 Ilie Vlad Gabriel Swimming Team 01:03:14 Timp 6256 Cod 0 Puncte
69 Robert Ion Bucharest Sport Club Elite 01:04:06 Timp 6152 Cod 0 Puncte
70 Ilie Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:19 Timp 6211 Cod 0 Puncte
71 Coman David Bucharest Sport Club Elite 01:20:89 Timp 6192 Cod 0 Puncte
72 Ivan Angelo Stefano Bluemarin Sport Club 01:28:29 Timp 6049 Cod 0 Puncte
73 Udrescu Radu Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6265 Cod 0 Puncte
74 Soare Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5843 Cod 0 Puncte
75 Popescu Luca Swimming Team 99:99:99 Timp 6257 Cod 0 Puncte
76 Sfetcu Alexandru Legacy Aquatix 99:99:99 Timp 5940 Cod 0 Puncte
77 Dimache Ianis Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 4721 Cod 0 Puncte
78 Taslica Mihai Florin Steaua CSA 99:99:99 Timp 5953 Cod 0 Puncte
79 Iordache Robert Andrei Aqua Life 99:99:99 Timp 4676 Cod 0 Puncte
80 Gardu Sebastian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 5699 Cod 0 Puncte
81 Ion Robert Gabriel Atack Team 99:99:99 Timp 5373 Cod 0 Puncte
82 Anghelus Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5831 Cod 0 Puncte
83 Sedeghi Armand Steaua CSA 99:99:99 Timp 5313 Cod 0 Puncte
84 Gabura Matei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5771 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (7 ani) F

1 Fiama Sarah Renovatio S.C. 00:39:91 Timp 6022 Cod 9 Puncte
2 Holos Sonia Hyperion Brasov 00:43:30 Timp 6162 Cod 7 Puncte
3 Zarojanu Ana Swimming Team 00:45:30 Timp 6242 Cod 6 Puncte
4 Cozorici Ilinca Junior Swim Iasi 00:46:07 Timp 6167 Cod 5 Puncte
5 Golescu Rebeca Swimming Team 00:47:44 Timp 6243 Cod 4 Puncte
6 Nastase Maria Renovatio S.C. 00:48:45 Timp 6021 Cod 3 Puncte
7 Grecu Alexandra Andreea Aqua Team 00:48:82 Timp 5974 Cod 2 Puncte
8 Gavril Sofia Aqua Life 00:49:11 Timp 5936 Cod 1 Puncte
9 Musat Sofia Ioana Atena Sport Club Constanta 00:52:72 Timp 6178 Cod 0 Puncte
10 Cretu Daria Andreea Aqua Life 00:54:07 Timp 5935 Cod 0 Puncte
11 Dumitru Nicole Aqua Sport Citius 00:54:38 Timp 6085 Cod 0 Puncte
12 Chivu Teodora Renovatio S.C. 00:55:69 Timp 6263 Cod 0 Puncte
13 Toma Sara Maria Atena Sport Club Constanta 00:56:71 Timp 6179 Cod 0 Puncte
14 Savu Eveline Maria Bluemarin Sport Club 00:57:43 Timp 6042 Cod 0 Puncte
15 Burduf Anastasia Renovatio S.C. 00:57:47 Timp 6260 Cod 0 Puncte
16 Stoica Teodora Ilinca Swimming Team 00:58:41 Timp 6244 Cod 0 Puncte
17 Stuparu Alessia Aqua Sport Citius 00:58:62 Timp 6290 Cod 0 Puncte
18 Stefan Teodora Maria Atena Sport Club Constanta 00:59:29 Timp 6177 Cod 0 Puncte
19 Dobre Luana Legacy Aquatix 01:00:16 Timp 5993 Cod 0 Puncte
20 Teodorescu Sofia Renovatio S.C. 01:05:52 Timp 6264 Cod 0 Puncte
21 Florescu Sofia Aqua Sport Citius 01:09:31 Timp 6087 Cod 0 Puncte
22 Porime Sofia Renovatio S.C. 01:09:57 Timp 6261 Cod 0 Puncte
23 Balan Ioana Alexandra Aqua Life 01:10:66 Timp 6154 Cod 0 Puncte
24 Olteanu Andreea Erica Steaua CSA 01:10:76 Timp 6159 Cod 0 Puncte
25 Lupea Amalia Maria Atena Sport Club Constanta 01:11:54 Timp 6175 Cod 0 Puncte
26 Sulugiuc Irina Aqua Sport Citius 01:14:31 Timp 6090 Cod 0 Puncte
27 Radu Ana Renovatio S.C. 01:16:71 Timp 6262 Cod 0 Puncte
28 Sanag Aylin Aqua Sport Citius 01:16:94 Timp 6289 Cod 0 Puncte
29 Checiu Maria Alexandra Aqua Life 01:19:24 Timp 6155 Cod 0 Puncte
30 Voicu Ana Swimming Team 01:23:89 Timp 6245 Cod 0 Puncte
31 Kira Badeca Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 6138 Cod 0 Puncte
32 Pislaru Alexandra Mihaela Atack Team 99:99:99 Timp 6207 Cod 0 Puncte
33 Vlasceanu Eva Maria Atena Sport Club Constanta 99:99:99 Timp 6181 Cod 0 Puncte
34 Marin Sonia Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6288 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (8 ani) F

1 Galmeanu Andreea Aqua Sport Citius 00:37:31 Timp 5282 Cod 9 Puncte
2 Gaman Maia Dinamo Bucuresti 00:38:16 Timp 5295 Cod 7 Puncte
3 Chirca Antonia Aqua Sport Citius 00:38:96 Timp 6080 Cod 6 Puncte
4 Lebidov Carolina Sofia Atena Sport Club Constanta 00:39:33 Timp 6185 Cod 5 Puncte
5 Lospa Natalia Maria Aqua Sport Citius 00:39:72 Timp 5292 Cod 4 Puncte
6 Mihai Ema Stefania Aqua Team 00:41:33 Timp 5314 Cod 3 Puncte
7 Negoi Ilinca Renovatio S.C. 00:42:13 Timp 5321 Cod 2 Puncte
8 Rotaru Carla CSS 1 Bucuresti 00:43:30 Timp 6118 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Ana Maria Swimming Team 00:44:28 Timp 5368 Cod 0 Puncte
10 Solea Alecu Amalia Crina Atena Sport Club Constanta 00:44:61 Timp 6183 Cod 0 Puncte
11 Ene Julia Aqua Sport Citius 00:45:40 Timp 6081 Cod 0 Puncte
12 Pavel Mara Renovatio S.C. 00:46:18 Timp 6268 Cod 0 Puncte
13 Dumitrescu Olivia Bucharest Sport Club Elite 00:46:26 Timp 5352 Cod 0 Puncte
14 Florescu Mihaela Hyperion Brasov 00:47:43 Timp 6161 Cod 0 Puncte
15 Stefanescu Elena Bucharest Sport Club Elite 00:47:51 Timp 5944 Cod 0 Puncte
16 Gavriloiu Antonia Andreea Swimming Team 00:47:72 Timp 6232 Cod 0 Puncte
17 Nicolaescu Tatiana Renovatio S.C. 00:48:59 Timp 6024 Cod 0 Puncte
18 Avadani Teodora Hyperion Brasov 00:48:64 Timp 6165 Cod 0 Puncte
19 Ambrozie Ecaterina Bucharest Sport Club Elite 00:48:96 Timp 5357 Cod 0 Puncte
20 Antonescu Eva Bluemarin Sport Club 00:49:79 Timp 6039 Cod 0 Puncte
21 Mila Sofia Swimming Team 00:50:61 Timp 6241 Cod 0 Puncte
22 Zamfir Rebeca Ioana Hyperion Brasov 00:51:86 Timp 6164 Cod 0 Puncte
23 Doru Antonia Elena Junior Swim Iasi 00:53:45 Timp 6208 Cod 0 Puncte
24 Balaceanu Maria Ecaterina Atack Team 00:54:29 Timp 6206 Cod 0 Puncte
25 Taflaru Maria Serena Steaua CSA 00:54:48 Timp 5955 Cod 0 Puncte
26 Serghie Teodora Renovatio S.C. 00:54:77 Timp 6270 Cod 0 Puncte
27 Micu Adnana Aqua Sport Citius 00:55:70 Timp 6082 Cod 0 Puncte
28 Boteanu Diana Aqua Sport Citius 00:55:83 Timp 6079 Cod 0 Puncte
29 Antohi Irina Bluemarin Sport Club 00:56:12 Timp 6117 Cod 0 Puncte
30 Micu Antonia Aqua Sport Citius 00:57:55 Timp 6083 Cod 0 Puncte
31 Potanga Bianca Maria Bluemarin Sport Club 00:57:56 Timp 6051 Cod 0 Puncte
32 Zainescu Ana Maria Bluemarin Sport Club 00:59:33 Timp 6044 Cod 0 Puncte
33 Soglu Anastasia Bluemarin Sport Club 01:00:09 Timp 6045 Cod 0 Puncte
34 Mardale Sofia Ana Swimming Team 01:02:57 Timp 6240 Cod 0 Puncte
35 Pahomi Antonia Gabriela Swimming Team 01:03:43 Timp 6239 Cod 0 Puncte
36 Morgun Dominica Bucharest Sport Club Elite 01:12:75 Timp 5947 Cod 0 Puncte
37 Stoica Maya Andreea Performer 01:14:68 Timp 6276 Cod 0 Puncte
38 Balan Mevek Aida Steaua CSA 99:99:99 Timp 6160 Cod 0 Puncte
39 Rotaru Delia Atack Team 99:99:99 Timp 6196 Cod 0 Puncte
40 Diculescu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6023 Cod 0 Puncte
41 Petre Alexandra Maria Aqua Team 99:99:99 Timp 5977 Cod 0 Puncte
42 Mocanu Ioana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6291 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (9 ani) F

1 Barbieru Anelis Antonia Aqua Sport Citius 00:34:96 Timp 4764 Cod 9 Puncte
2 Mircea Daria Maria Swimming Team 00:35:30 Timp 5361 Cod 7 Puncte
3 Fekete Petra Hyperion Brasov 00:35:52 Timp 5525 Cod 6 Puncte
4 Micu Irina Aqua Sport Citius 00:36:15 Timp 4767 Cod 5 Puncte
5 Crainic Smaranda Hyperion Brasov 00:36:62 Timp 5524 Cod 4 Puncte
6 Nitu Theodora Hyperion Brasov 00:36:73 Timp 5526 Cod 3 Puncte
7 Rauca Rebeca Steaua CSA 00:36:90 Timp 4729 Cod 2 Puncte
8 Comna Andreea Luiza Aqua Sport Citius 00:36:92 Timp 4765 Cod 1 Puncte
9 Ambrus Dalma Hyperion Brasov 00:36:99 Timp 6163 Cod 0 Puncte
10 Lupu Antonia Steaua CSA 00:37:59 Timp 4699 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 00:37:70 Timp 5089 Cod 0 Puncte
12 Condrea Andreea Aqua Team 00:38:55 Timp 5305 Cod 0 Puncte
13 Yalcinoz Ada Feyza Atena Sport Club Constanta 00:38:80 Timp 6186 Cod 0 Puncte
14 Marinescu Sara Maria Atena Sport Club Constanta 00:38:89 Timp 6190 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Anastasia Bucharest Sport Club Elite 00:38:90 Timp 4766 Cod 0 Puncte
16 Mansour Sara Bluemarin Sport Club 00:39:18 Timp 5789 Cod 0 Puncte
17 Manta Letitia Swimming Team 00:39:83 Timp 6249 Cod 0 Puncte
18 Mofidi Ariana Steaua CSA 00:39:84 Timp 5308 Cod 0 Puncte
19 Buleu Alexa Hyperion Brasov 00:40:25 Timp 5523 Cod 0 Puncte
20 Giura Iulia Aqua Sport Citius 00:40:50 Timp 5645 Cod 0 Puncte
21 Menciu Ilinca Ana Legacy Aquatix 00:40:85 Timp 5518 Cod 0 Puncte
22 Golescu Sara Swimming Team 00:41:32 Timp 5718 Cod 0 Puncte
23 Iosif Olivia Swimming Team 00:41:51 Timp 5359 Cod 0 Puncte
24 Moran Tulia Elisabeta Atena Sport Club Constanta 00:42:17 Timp 6184 Cod 0 Puncte
25 Lungu Ana Atena Sport Club Constanta 00:42:43 Timp 6187 Cod 0 Puncte
26 Batel Mariam Aqua Team 00:42:43 Timp 4697 Cod 0 Puncte
27 Sava Carina Swimming Team 00:42:64 Timp 6248 Cod 0 Puncte
28 Cuclea Maria Steaua CSA 00:43:00 Timp 5590 Cod 0 Puncte
29 Grosu Angela Petrolul Ploiesti 00:43:14 Timp 5822 Cod 0 Puncte
30 Miclescu Iulia Mateea CSS 1 Bucuresti 00:43:73 Timp 5696 Cod 0 Puncte
31 Petrisor Sofia Renovatio S.C. 00:43:79 Timp 6027 Cod 0 Puncte
32 Ceancu Jasmine Maria CSS 1 Bucuresti 00:44:40 Timp 5695 Cod 0 Puncte
33 Ion Alessia Aqua Team 00:44:43 Timp 5813 Cod 0 Puncte
34 Oprea Andreea Swimming Team 00:44:65 Timp 6247 Cod 0 Puncte
35 Olteanu Ioana Atena Sport Club Constanta 00:45:45 Timp 6182 Cod 0 Puncte
36 Banateanu Mara Daphne Swimming Team 00:45:48 Timp 6225 Cod 0 Puncte
37 Dobre Ella Petrolul Ploiesti 00:45:54 Timp 5823 Cod 0 Puncte
38 Beju Natalia Maria Steaua CSA 00:46:04 Timp 5983 Cod 0 Puncte
39 Dinu Sofia Ruxandra Bucharest Sport Club Elite 00:47:82 Timp 5994 Cod 0 Puncte
40 Miu Alessia Atack Team 00:47:95 Timp 5574 Cod 0 Puncte
41 Botila Rebeca Steaua CSA 00:47:96 Timp 5984 Cod 0 Puncte
42 Andrei Bristena Renovatio S.C. 00:48:34 Timp 6026 Cod 0 Puncte
43 Grecea Patricia Aqua Team 00:48:37 Timp 5306 Cod 0 Puncte
44 Radu Antonia Andreea Bianca Aqua Life 00:48:45 Timp 5929 Cod 0 Puncte
45 Marinescu Miruna Gabriela Bluemarin Sport Club 00:49:51 Timp 6038 Cod 0 Puncte
46 Grecu Alexandra Nicole Bluemarin Sport Club 00:49:71 Timp 6169 Cod 0 Puncte
47 Dragnescu Daria Pescarusul Izvorani 00:50:19 Timp 6219 Cod 0 Puncte
48 Grigore Princess Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:50:42 Timp 6215 Cod 0 Puncte
49 Nica Maria Andrada Bluemarin Sport Club 00:51:19 Timp 6040 Cod 0 Puncte
50 Ioan Sofia Aqua Sport Citius 00:52:42 Timp 6111 Cod 0 Puncte
51 Ionescu Ioana Steaua CSA 00:53:34 Timp 5592 Cod 0 Puncte
52 Dospinescu Tatiana Renovatio S.C. 00:55:65 Timp 6025 Cod 0 Puncte
53 Matei Thea CSS 1 Bucuresti 00:56:97 Timp 5701 Cod 0 Puncte
54 Catana Natalia Mihaela Swimming Team 00:58:15 Timp 6226 Cod 0 Puncte
55 Turcan Maria Aqua Sport Citius 00:58:87 Timp 6077 Cod 0 Puncte
56 Rus Natalia CSS 1 Bucuresti 00:59:32 Timp 6214 Cod 0 Puncte
57 Stefan Anastasia Aqua Life 01:00:49 Timp 5672 Cod 0 Puncte
58 Preda Sara Ioana Atack Team 99:99:99 Timp 6193 Cod 0 Puncte
59 Manta Letitia Swimming Team 99:99:99 Timp 5360 Cod 0 Puncte
60 Muti Daria Swimming Team 99:99:99 Timp 4686 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (7 ani) M

1 Padure David Aqua Sport Citius 00:57:40 Timp 6106 Cod 9 Puncte
2 Petrea Sebastian Aqua Sport Citius 01:00:13 Timp 6108 Cod 7 Puncte
3 Oltean Bogdan Aqua Sport Citius 01:07:48 Timp 6105 Cod 6 Puncte
4 Ciurla Matei Steaua CSA 01:13:53 Timp 5990 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Sasha Christian Hyperion Brasov 01:14:74 Timp 6173 Cod 4 Puncte
6 Barbu Filip Gabriel Atack Team 01:15:86 Timp 6195 Cod 3 Puncte
7 Moia Marc Alexandru Atack Team 01:16:57 Timp 6054 Cod 2 Puncte
8 Badila Aris Bucharest Sport Club Elite 01:16:68 Timp 6145 Cod 1 Puncte
9 Pavel Matei Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:17:81 Timp 6210 Cod 0 Puncte
10 Simescu Adrian Aqua Sport Citius 01:17:87 Timp 6109 Cod 0 Puncte
11 Soimu Rares Swimming Team 01:17:97 Timp 6237 Cod 0 Puncte
12 Trandafir Tudor Renovatio S.C. 01:19:20 Timp 6004 Cod 0 Puncte
13 Baca David Alexandru Swimming Team 01:19:40 Timp 6224 Cod 0 Puncte
14 Ile Sebastian Renovatio S.C. 01:21:30 Timp 6005 Cod 0 Puncte
15 Sofonea Andrei Aqua Sport Citius 01:24:28 Timp 6114 Cod 0 Puncte
16 Ene Mark Swimming Team 01:24:90 Timp 6229 Cod 0 Puncte
17 Ignat Stefan Ioan Aqua Sport Citius 01:27:15 Timp 6104 Cod 0 Puncte
18 Vlad Alexandru Atack Team 01:35:25 Timp 6059 Cod 0 Puncte
19 Iordache Stefan Radu Aqua Sport Citius 01:35:33 Timp 5289 Cod 0 Puncte
20 Serban Bogdan Petrolul Ploiesti 01:36:30 Timp 6146 Cod 0 Puncte
21 Tanase Alexandru Bucharest Sport Club Elite 01:36:57 Timp 5943 Cod 0 Puncte
22 Croitoru Andrei Aqua Sport Citius 01:39:85 Timp 6103 Cod 0 Puncte
23 Pantea David Razvan Steaua CSA 01:43:27 Timp 6158 Cod 0 Puncte
24 Mustata Bogdan Swimming Team 01:50:17 Timp 6252 Cod 0 Puncte
25 Marinescu Rares Andrei Swimming Team 02:02:48 Timp 6236 Cod 0 Puncte
26 Mihai Eduard Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6279 Cod 0 Puncte
27 Popescu Gabriel Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6280 Cod 0 Puncte
28 Dinulescu Alexandru Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 6218 Cod 0 Puncte
29 Lazar Serban Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6113 Cod 0 Puncte
30 Botea Robert Atack Team 99:99:99 Timp 6057 Cod 0 Puncte
31 Sergovici Milan Andrei Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5971 Cod 0 Puncte
32 Toma Alexandru Iulian Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5942 Cod 0 Puncte
33 Toma Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6281 Cod 0 Puncte
34 Achitei Andrei Atena Sport Club Constanta 99:99:99 Timp 6189 Cod 0 Puncte
35 Albu Denis Alexandru Atack Team 99:99:99 Timp 6060 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (8 ani) M

1 Sorocianu Rares Andrei Junior Swim Iasi 00:49:54 Timp 6171 Cod 9 Puncte
2 Constantinica Denis Andrei Aqua Life 00:51:48 Timp 6002 Cod 7 Puncte
3 Lupusoru Radu Steaua CSA 00:51:49 Timp 5315 Cod 6 Puncte
4 Ivana Andrei Steaua CSA 00:54:40 Timp 5319 Cod 5 Puncte
5 Dogariu Darius Mihai Aqua Life 00:54:81 Timp 5332 Cod 4 Puncte
6 Popa Luca Ioan Atena Sport Club Constanta 00:55:57 Timp 6191 Cod 3 Puncte
7 Popa Theodor Bucharest Sport Club Elite 00:57:08 Timp 5346 Cod 2 Puncte
8 Savescu Daryus Andrei Aqua Life 00:57:39 Timp 5335 Cod 1 Puncte
9 Navala Alexandru Ionut Swimming Team 00:57:65 Timp 6223 Cod 0 Puncte
10 Neacsu David Renovatio S.C. 00:58:47 Timp 6006 Cod 0 Puncte
11 Circota Ioan Tudor Aqua Life 00:58:58 Timp 6001 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Petru Eduard Aqua Team 01:00:04 Timp 5979 Cod 0 Puncte
13 Staicu Ionut Catalin Hyperion Brasov 01:00:50 Timp 6221 Cod 0 Puncte
14 Gherasim Luca Andrei Aqua Sport Citius 01:00:86 Timp 5286 Cod 0 Puncte
15 Tudoran Luca Alexandru Aqua Sport Citius 01:01:43 Timp 5288 Cod 0 Puncte
16 Vlasceanu Dragos Andrei Bucharest Sport Club Elite 01:02:04 Timp 5948 Cod 0 Puncte
17 Gugu Eduard Luca Bluemarin Sport Club 01:02:11 Timp 6047 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Radu Aqua Team 01:03:21 Timp 5975 Cod 0 Puncte
19 Olar Dragos Aqua Sport Citius 01:04:34 Timp 6099 Cod 0 Puncte
20 Stirbu Marc Sebastian Aqua Sport Citius 01:04:37 Timp 5284 Cod 0 Puncte
21 Turcu Razvan Aqua Sport Citius 01:04:63 Timp 6116 Cod 0 Puncte
22 Vasile Alexandru Claudiu Bluemarin Sport Club 01:04:84 Timp 6034 Cod 0 Puncte
23 Barboi Darius Valentin Aqua Sport Citius 01:05:28 Timp 6282 Cod 0 Puncte
24 Nae Horia Renovatio S.C. 01:05:67 Timp 6008 Cod 0 Puncte
25 Stinga Ianis Nicolas Bucharest Sport Club Elite 01:05:76 Timp 5950 Cod 0 Puncte
26 Radu Eric Mihai Steaua CSA 01:05:77 Timp 5989 Cod 0 Puncte
27 Draghici Ianis alexandru Bluemarin Sport Club 01:06:68 Timp 6032 Cod 0 Puncte
28 Paltinisanu Luca Gabriel Hyperion Brasov 01:06:70 Timp 6166 Cod 0 Puncte
29 Paun Luca Aqua Sport Citius 01:08:66 Timp 6287 Cod 0 Puncte
30 Martin Stefan Gabriel Steaua CSA 01:08:91 Timp 5958 Cod 0 Puncte
31 Voinea Luca Andrei Atack Team 01:09:18 Timp 6197 Cod 0 Puncte
32 Enica Arthur Ruiz CSS 1 Bucuresti 01:10:30 Timp 6120 Cod 0 Puncte
33 Magheras Radu Stefan Bluemarin Sport Club 01:10:69 Timp 6048 Cod 0 Puncte
34 Cojanu Banicioiu Mihail Legacy Aquatix 01:10:70 Timp 5941 Cod 0 Puncte
35 Luchian Matei Alexandru Aqua Life 01:11:10 Timp 5928 Cod 0 Puncte
36 Stoica Petru Remus CSS 1 Bucuresti 01:11:44 Timp 6123 Cod 0 Puncte
37 Boroianu Bogdan Petrolul Ploiesti 01:11:84 Timp 6133 Cod 0 Puncte
38 Dobrescu Gabriel Hyperion Brasov 01:13:16 Timp 6172 Cod 0 Puncte
39 Pirliteanu Bogdan Aqua Sport Citius 01:13:49 Timp 6100 Cod 0 Puncte
40 Savulescu Mihai Legacy Aquatix 01:14:12 Timp 5967 Cod 0 Puncte
41 Ionita Luca Andrei Aqua Team 01:15:05 Timp 5978 Cod 0 Puncte
42 Gheorghe David Cristian Aqua Team 01:15:21 Timp 5980 Cod 0 Puncte
43 Lungu Tudor Atena Sport Club Constanta 01:15:77 Timp 6188 Cod 0 Puncte
44 Cristea Andrei David Steaua CSA 01:17:00 Timp 5963 Cod 0 Puncte
45 Sasu Eduard Costin Atena Sport Club Constanta 01:17:31 Timp 6180 Cod 0 Puncte
46 Zburlea Cristian Andrei Atena Sport Club Constanta 01:18:18 Timp 6176 Cod 0 Puncte
47 Budulus Tudor Renovatio S.C. 01:19:92 Timp 6011 Cod 0 Puncte
48 Costache Alexandru Aqua Sport Citius 01:21:07 Timp 6283 Cod 0 Puncte
49 Niculae Filip Bucharest Sport Club Elite 01:21:70 Timp 5945 Cod 0 Puncte
50 Scarlat Rares Aqua Sport Citius 01:22:00 Timp 6101 Cod 0 Puncte
51 Stanciu Dragos Alexandru Steaua CSA 01:22:26 Timp 6157 Cod 0 Puncte
52 Moreno Rafael Renovatio S.C. 01:24:97 Timp 6009 Cod 0 Puncte
53 Panait Daniel Constantin Atack Team 01:28:06 Timp 6205 Cod 0 Puncte
54 Patrascan Victor Constantin Swimming Team 01:28:34 Timp 6254 Cod 0 Puncte
55 Podgoreanu Darius Renovatio S.C. 01:29:60 Timp 6010 Cod 0 Puncte
56 Matei Vlad Alexandru Bluemarin Sport Club 01:33:57 Timp 6041 Cod 0 Puncte
57 Apostu David Radu Atack Team 02:00:93 Timp 6058 Cod 0 Puncte
58 Nistor Tudor Hyperion Brasov 99:99:99 Timp 6209 Cod 0 Puncte
59 Pascaru David Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6286 Cod 0 Puncte
60 Mitrache Bogdan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6285 Cod 0 Puncte
61 Dinu Tudor Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6284 Cod 0 Puncte
62 Bondrescu Dragos Cristian Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6093 Cod 0 Puncte
63 Hamza Aljbawi Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6277 Cod 0 Puncte
64 Mircea Catalin Antoniu Steaua CSA 99:99:99 Timp 5965 Cod 0 Puncte
65 Gramma Daniel Swimming Team 99:99:99 Timp 6253 Cod 0 Puncte
66 Manache Daniel Edward Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5949 Cod 0 Puncte
67 Mihaila Alexandru Atack Team 99:99:99 Timp 5371 Cod 0 Puncte
68 Carnaru Iannis Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6007 Cod 0 Puncte
69 Popescu Nectarie Swimming Team 99:99:99 Timp 6255 Cod 0 Puncte
70 Ene Ciprian Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 5988 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (9 ani) M

1 Vieru Vlad Aqua Team 00:45:26 Timp 4722 Cod 9 Puncte
2 Keller Nicholas Hyperion Brasov 00:47:48 Timp 5677 Cod 7 Puncte
3 Vlad Sergiu Mihai Aqua Team 00:48:61 Timp 4776 Cod 6 Puncte
4 Ionescu Sasa Bucharest Sport Club Elite 00:48:62 Timp 5551 Cod 5 Puncte
5 Nitu Rafael Aqua Team 00:48:96 Timp 4707 Cod 4 Puncte
6 Gavrila Alexandru Daniel Aqua Team 00:50:71 Timp 5092 Cod 3 Puncte
7 Lazar Luca Nicolae Swimming Team 00:50:73 Timp 5363 Cod 2 Puncte
8 Ciobanu Sasha Swimming Team 00:50:75 Timp 4723 Cod 1 Puncte
9 Ghita Vladut Paul Matei Pescarusul Izvorani 00:51:05 Timp 5337 Cod 0 Puncte
10 Kovacs Norbert Hyperion Brasov 00:51:05 Timp 5521 Cod 0 Puncte
11 Coman David Hyperion Brasov 00:51:12 Timp 5520 Cod 0 Puncte
12 Mihai David Aqua Sport Citius 00:51:67 Timp 4770 Cod 0 Puncte
13 Butufei Rares Hyperion Brasov 00:51:74 Timp 5519 Cod 0 Puncte
14 Bucur Luca Swimming Team 00:52:53 Timp 5713 Cod 0 Puncte
15 Bolocan Eduard Swimming Team 00:52:56 Timp 5538 Cod 0 Puncte
16 Capisizu Matei Legacy Aquatix 00:53:78 Timp 5938 Cod 0 Puncte
17 Cojocaru Erik Cristian Swimming Team 00:53:86 Timp 6227 Cod 0 Puncte
18 Ana Luca Alexandru Aqua Life 00:54:22 Timp 5999 Cod 0 Puncte
19 Radu Andrei Ionut Swimming Team 00:54:37 Timp 6258 Cod 0 Puncte
20 Mihai Victor Andrei Legacy Aquatix 00:54:55 Timp 5992 Cod 0 Puncte
21 Hammoud Rami Swimming Team 00:54:68 Timp 5717 Cod 0 Puncte
22 Anghel Darius Swimming Team 00:54:82 Timp 5362 Cod 0 Puncte
23 Goran Pavel Renovatio S.C. 00:55:10 Timp 5777 Cod 0 Puncte
24 Badarau Robert Aqua Sport Citius 00:55:16 Timp 5293 Cod 0 Puncte
25 Radulescu Andrei Swimming Team 00:55:22 Timp 5365 Cod 0 Puncte
26 Melinte Mattyas Stefan Steaua CSA 00:55:27 Timp 5327 Cod 0 Puncte
27 Badalau Aris Steaua CSA 00:55:37 Timp 5312 Cod 0 Puncte
28 Sedeghi Armand Steaua CSA 00:55:73 Timp 5313 Cod 0 Puncte
29 Tanase Razvan Aqua Team 00:55:88 Timp 5546 Cod 0 Puncte
30 Vladut Alexandru Bluemarin Sport Club 00:56:04 Timp 5581 Cod 0 Puncte
31 Vladu Ianis Steaua CSA 00:56:56 Timp 5575 Cod 0 Puncte
32 Buta Cristian Steaua CSA 00:56:59 Timp 5309 Cod 0 Puncte
33 Tita David Swimming Team 00:56:85 Timp 5716 Cod 0 Puncte
34 Boboc andrei Bluemarin Sport Club 00:57:05 Timp 5837 Cod 0 Puncte
35 Pana Stefan Swimming Team 00:57:06 Timp 5714 Cod 0 Puncte
36 Mihalache Mario Bucharest Sport Club Elite 00:57:57 Timp 5552 Cod 0 Puncte
37 Pislea Ciprian Stefan Legacy Aquatix 00:57:69 Timp 5939 Cod 0 Puncte
38 Petrache Tudor Aqua Sport Citius 00:57:85 Timp 5563 Cod 0 Puncte
39 Draghici Lucas Bucharest Sport Club Elite 00:57:89 Timp 4724 Cod 0 Puncte
40 Georgescu Marian Aqua Life 00:58:22 Timp 5670 Cod 0 Puncte
41 Aldea Cristian Andrei Swimming Team 00:58:29 Timp 6222 Cod 0 Puncte
42 Dobrescu Ioan Victor Legacy Aquatix 00:58:30 Timp 5300 Cod 0 Puncte
43 Jeca Filip Aqua Team 00:58:63 Timp 5310 Cod 0 Puncte
44 Radu Sasha Aqua Sport Citius 01:00:62 Timp 4777 Cod 0 Puncte
45 Giza Alexandru Renovatio S.C. 01:01:49 Timp 5320 Cod 0 Puncte
46 Bulat Vlad Performer 01:02:03 Timp 6217 Cod 0 Puncte
47 Badeci Eduard Viorel Aqua Team 01:02:24 Timp 5981 Cod 0 Puncte
48 David Alexandru Swimming Team 01:03:13 Timp 6228 Cod 0 Puncte
49 Petcu Vlad Liviu Gabriel Steaua CSA 01:03:33 Timp 5957 Cod 0 Puncte
50 Cristescu Tudor Renovatio S.C. 01:03:39 Timp 6015 Cod 0 Puncte
51 Staicu Toma Alexandru Aqua Life 01:03:48 Timp 5329 Cod 0 Puncte
52 Rusu Robert Cristian Swimming Team 01:04:37 Timp 6259 Cod 0 Puncte
53 Dabija Rares Aqua Sport Citius 01:04:73 Timp 5832 Cod 0 Puncte
54 Ioya Horia Stefan Atena Sport Club Constanta 01:04:83 Timp 6174 Cod 0 Puncte
55 Udeanu Vlad Andrei Aqua Life 01:05:33 Timp 5932 Cod 0 Puncte
56 Tanase Arthur Aqua Sport Citius 01:06:02 Timp 5646 Cod 0 Puncte
57 Tutulan Petru Daniel Aqua Sport Citius 01:06:84 Timp 4774 Cod 0 Puncte
58 Gabura Matei Aqua Sport Citius 01:07:16 Timp 5771 Cod 0 Puncte
59 Dodoc Yannis Swimming Team 01:08:46 Timp 5630 Cod 0 Puncte
60 Ionita Bogdan Andrei Steaua CSA 01:09:91 Timp 5959 Cod 0 Puncte
61 Butoi David CSS 1 Bucuresti 01:10:20 Timp 6278 Cod 0 Puncte
62 Luca Vlad Cristian Steaua CSA 01:11:30 Timp 5960 Cod 0 Puncte
63 Ilie Vlad Gabriel Swimming Team 01:17:09 Timp 6256 Cod 0 Puncte
64 Pirici Calin CSS 1 Bucuresti 01:17:57 Timp 6213 Cod 0 Puncte
65 Ilie Andrei CSS 1 Bucuresti 01:18:12 Timp 6211 Cod 0 Puncte
66 Mot Matei Steaua CSA 01:18:63 Timp 5643 Cod 0 Puncte
67 Coman David Bucharest Sport Club Elite 01:20:24 Timp 6192 Cod 0 Puncte
68 Burcus David CSS 1 Bucuresti 01:22:80 Timp 6212 Cod 0 Puncte
69 Giuhat Robert Performer 01:25:06 Timp 6216 Cod 0 Puncte
70 Soare Vlad Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 5843 Cod 0 Puncte
71 Udrescu Radu Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6265 Cod 0 Puncte
72 Dimache Ianis Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 4721 Cod 0 Puncte
73 Iordache Robert Andrei Aqua Life 99:99:99 Timp 4676 Cod 0 Puncte
74 Popescu Luca Swimming Team 99:99:99 Timp 6257 Cod 0 Puncte
75 Ghizdavet Bogdan Bucharest Sport Club Elite 99:99:99 Timp 5997 Cod 0 Puncte
76 Ion Robert Gabriel Atack Team 99:99:99 Timp 5373 Cod 0 Puncte
77 Taslica Mihai Florin Steaua CSA 99:99:99 Timp 5953 Cod 0 Puncte
78 Nagy Alexandru Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6014 Cod 0 Puncte
79 Anghelus Razvan Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 5831 Cod 0 Puncte
80 Sfetcu Alexandru Legacy Aquatix 99:99:99 Timp 5940 Cod 0 Puncte
81 Gardu Sebastian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 5699 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (7 ani) F

1 Fiama Sarah Renovatio S.C. 00:54:63 Timp 6022 Cod 9 Puncte
2 Holos Sonia Hyperion Brasov 00:55:79 Timp 6162 Cod 7 Puncte
3 Cozorici Ilinca Junior Swim Iasi 00:56:92 Timp 6167 Cod 6 Puncte
4 Golescu Rebeca Swimming Team 01:05:65 Timp 6243 Cod 5 Puncte
5 Lupea Amalia Maria Atena Sport Club Constanta 01:07:17 Timp 6175 Cod 4 Puncte
6 Zarojanu Ana Swimming Team 01:09:79 Timp 6242 Cod 3 Puncte
7 Nastase Maria Renovatio S.C. 01:10:30 Timp 6021 Cod 2 Puncte
8 Grecu Alexandra Andreea Aqua Team 01:10:53 Timp 5974 Cod 1 Puncte
9 Gavril Sofia Aqua Life 01:11:98 Timp 5936 Cod 0 Puncte
10 Cretu Daria Andreea Aqua Life 01:12:06 Timp 5935 Cod 0 Puncte
11 Stefan Teodora Maria Atena Sport Club Constanta 01:13:31 Timp 6177 Cod 0 Puncte
12 Musat Sofia Ioana Atena Sport Club Constanta 01:14:47 Timp 6178 Cod 0 Puncte
13 Toma Sara Maria Atena Sport Club Constanta 01:17:37 Timp 6179 Cod 0 Puncte
14 Checiu Maria Alexandra Aqua Life 01:17:97 Timp 6155 Cod 0 Puncte
15 Chivu Teodora Renovatio S.C. 01:20:87 Timp 6263 Cod 0 Puncte
16 Savu Eveline Maria Bluemarin Sport Club 01:20:90 Timp 6042 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Nicole Aqua Sport Citius 01:21:79 Timp 6085 Cod 0 Puncte
18 Burduf Anastasia Renovatio S.C. 01:21:79 Timp 6260 Cod 0 Puncte
19 Dobre Luana Legacy Aquatix 01:21:80 Timp 5993 Cod 0 Puncte
20 Teodorescu Sofia Renovatio S.C. 01:22:87 Timp 6264 Cod 0 Puncte
21 Balan Ioana Alexandra Aqua Life 01:25:52 Timp 6154 Cod 0 Puncte
22 Voicu Ana Swimming Team 01:25:57 Timp 6245 Cod 0 Puncte
23 Stoica Teodora Ilinca Swimming Team 01:25:62 Timp 6244 Cod 0 Puncte
24 Sulugiuc Irina Aqua Sport Citius 01:31:16 Timp 6090 Cod 0 Puncte
25 Sanag Aylin Aqua Sport Citius 01:59:67 Timp 6289 Cod 0 Puncte
26 Florescu Sofia Aqua Sport Citius 02:20:72 Timp 6087 Cod 0 Puncte
27 Pislaru Alexandra Mihaela Atack Team 99:99:99 Timp 6207 Cod 0 Puncte
28 Vlasceanu Eva Maria Atena Sport Club Constanta 99:99:99 Timp 6181 Cod 0 Puncte
29 Porime Sofia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6261 Cod 0 Puncte
30 Radu Ana Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6262 Cod 0 Puncte
31 Marin Sonia Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6288 Cod 0 Puncte
32 Stuparu Alessia Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6290 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (8 ani) F

1 Gaman Maia Dinamo Bucuresti 00:53:33 Timp 5295 Cod 9 Puncte
2 Lospa Natalia Maria Aqua Sport Citius 00:55:84 Timp 5292 Cod 7 Puncte
3 Antonescu Eva Bluemarin Sport Club 00:56:00 Timp 6039 Cod 6 Puncte
4 Mihai Ema Stefania Aqua Team 00:56:20 Timp 5314 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Olivia Bucharest Sport Club Elite 00:56:66 Timp 5352 Cod 4 Puncte
6 Chirca Antonia Aqua Sport Citius 00:58:42 Timp 6080 Cod 3 Puncte
7 Lebidov Carolina Sofia Atena Sport Club Constanta 00:58:69 Timp 6185 Cod 2 Puncte
8 Pavel Mara Renovatio S.C. 00:58:95 Timp 6268 Cod 1 Puncte
9 Ene Julia Aqua Sport Citius 01:01:02 Timp 6081 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Ana Maria Swimming Team 01:01:30 Timp 5368 Cod 0 Puncte
11 Negoi Ilinca Renovatio S.C. 01:01:70 Timp 5321 Cod 0 Puncte
12 Rotaru Carla CSS 1 Bucuresti 01:01:92 Timp 6118 Cod 0 Puncte
13 Gavriloiu Antonia Andreea Swimming Team 01:02:20 Timp 6232 Cod 0 Puncte
14 Doru Antonia Elena Junior Swim Iasi 01:03:80 Timp 6208 Cod 0 Puncte
15 Galmeanu Andreea Aqua Sport Citius 01:04:75 Timp 5282 Cod 0 Puncte
16 Serghie Teodora Renovatio S.C. 01:06:20 Timp 6270 Cod 0 Puncte
17 Florescu Mihaela Hyperion Brasov 01:06:27 Timp 6161 Cod 0 Puncte
18 Stefanescu Elena Bucharest Sport Club Elite 01:07:72 Timp 5944 Cod 0 Puncte
19 Solea Alecu Amalia Crina Atena Sport Club Constanta 01:08:20 Timp 6183 Cod 0 Puncte
20 Nicolaescu Tatiana Renovatio S.C. 01:09:90 Timp 6024 Cod 0 Puncte
21 Taflaru Maria Serena Steaua CSA 01:10:39 Timp 5955 Cod 0 Puncte
22 Ambrozie Ecaterina Bucharest Sport Club Elite 01:10:44 Timp 5357 Cod 0 Puncte
23 Zamfir Rebeca Ioana Hyperion Brasov 01:11:36 Timp 6164 Cod 0 Puncte
24 Micu Antonia Aqua Sport Citius 01:12:45 Timp 6083 Cod 0 Puncte
25 Avadani Teodora Hyperion Brasov 01:13:15 Timp 6165 Cod 0 Puncte
26 Antohi Irina Bluemarin Sport Club 01:13:42 Timp 6117 Cod 0 Puncte
27 Boteanu Diana Aqua Sport Citius 01:18:46 Timp 6079 Cod 0 Puncte
28 Micu Adnana Aqua Sport Citius 01:19:95 Timp 6082 Cod 0 Puncte
29 Potanga Bianca Maria Bluemarin Sport Club 01:23:45 Timp 6051 Cod 0 Puncte
30 Mardale Sofia Ana Swimming Team 01:25:20 Timp 6240 Cod 0 Puncte
31 Zainescu Ana Maria Bluemarin Sport Club 01:40:13 Timp 6044 Cod 0 Puncte
32 Stoica Maya Andreea Performer 01:51:37 Timp 6276 Cod 0 Puncte
33 Pahomi Antonia Gabriela Swimming Team 01:53:65 Timp 6239 Cod 0 Puncte
34 Morgun Dominica Bucharest Sport Club Elite 01:59:51 Timp 5947 Cod 0 Puncte
35 Rotaru Delia Atack Team 99:99:99 Timp 6196 Cod 0 Puncte
36 Balaceanu Maria Ecaterina Atack Team 99:99:99 Timp 6206 Cod 0 Puncte
37 Petre Alexandra Maria Aqua Team 99:99:99 Timp 5977 Cod 0 Puncte
38 Diculescu Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 6023 Cod 0 Puncte
39 Soglu Anastasia Bluemarin Sport Club 99:99:99 Timp 6045 Cod 0 Puncte
40 Mocanu Ioana Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 6291 Cod 0 Puncte
41 Mila Sofia Swimming Team 99:99:99 Timp 6241 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (9 ani) F

1 Micu Irina Aqua Sport Citius 00:47:40 Timp 4767 Cod 9 Puncte
2 Barbieru Anelis Antonia Aqua Sport Citius 00:47:64 Timp 4764 Cod 7 Puncte
3 Comna Andreea Luiza Aqua Sport Citius 00:47:99 Timp 4765 Cod 6 Puncte
4 Mircea Daria Maria Swimming Team 00:49:48 Timp 5361 Cod 5 Puncte
5 Fekete Petra Hyperion Brasov 00:49:74 Timp 5525 Cod 4 Puncte
6 Lupu Antonia Steaua CSA 00:50:39 Timp 4699 Cod 3 Puncte
7 Ambrus Dalma Hyperion Brasov 00:51:75 Timp 6163 Cod 2 Puncte
8 Buleu Alexa Hyperion Brasov 00:51:85 Timp 5523 Cod 1 Puncte
9 Nitu Theodora Hyperion Brasov 00:52:43 Timp 5526 Cod 0 Puncte
10 Mocanu Natalia Renovatio S.C. 00:52:84 Timp 5089 Cod 0 Puncte
11 Batel Mariam Aqua Team 00:53:75 Timp 4697 Cod 0 Puncte
12 Rauca Rebeca Steaua CSA 00:54:25 Timp 4729 Cod 0 Puncte
13 Banateanu Mara Daphne Swimming Team 00:54:27 Timp 6225 Cod 0 Puncte
14 Condrea Andreea Aqua Team 00:54:38 Timp 5305 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Anastasia Bucharest Sport Club Elite 00:54:39 Timp 4766 Cod 0 Puncte
16 Grosu Angela Petrolul Ploiesti 00:55:52 Timp 5822 Cod 0 Puncte
17 Manta Letitia Swimming Team 00:55:73 Timp 5360 Cod 0 Puncte
18 Mansour Sara Bluemarin Sport Club 00:56:18 Timp 5789 Cod 0 Puncte
19 Iosif Olivia Swimming Team 00:56:56 Timp 5359 Cod 0 Puncte
20 Cuclea Maria Steaua CSA 00:56:67 Timp 5590 Cod 0 Puncte
21 Marinescu Sara Maria Atena Sport Club Constanta 00:56:75 Timp 6190 Cod 0 Puncte
22 Dobre Ella Petrolul Ploiesti 00:57:77 Timp 5823 Cod 0 Puncte
23 Olteanu Ioana Atena Sport Club Constanta 00:57:81 Timp 6182 Cod 0 Puncte
24 Crainic Smaranda Hyperion Brasov 00:58:19 Timp 5524 Cod 0 Puncte
25 Golescu Sara Swimming Team 00:58:35 Timp 5718 Cod 0 Puncte
26 Yalcinoz Ada Feyza Atena Sport Club Constanta 00:58:82 Timp 6186 Cod 0 Puncte
27 Ion Alessia Aqua Team 00:59:70 Timp 5813 Cod 0 Puncte
28 Moran Tulia Elisabeta Atena Sport Club Constanta