Rezultatele finale pentru Cupa Volksbank Editia 2011 - Sarbatoarea Craciunului

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (6 ani) B

1 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:79 Timp A0803 Cod 9 Puncte
2 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 00:49:84 Timp A0623 Cod 7 Puncte
3 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 00:51:80 Timp A0828 Cod 6 Puncte
4 Nichifor Vlad Stefan C.S. Toma's Ploiesti 00:52:06 Timp 1275 Cod 5 Puncte
5 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:55:67 Timp A1124 Cod 4 Puncte
6 Enache Andrei Club Daimon 00:56:44 Timp A0808 Cod 3 Puncte
7 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 00:58:18 Timp 1297 Cod 2 Puncte
8 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 00:59:59 Timp A0797 Cod 1 Puncte
9 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 01:02:79 Timp 1343 Cod 0 Puncte
10 Stoican Nicolae NAVI 01:03:68 Timp A0651 Cod 0 Puncte
11 Trapiel Radu Triumf Bucuresti 01:04:20 Timp 1363 Cod 0 Puncte
12 Stoica Emilian NAVI 01:04:40 Timp 1303 Cod 0 Puncte
13 Andronic Ionut Adrian Atack Team 01:07:47 Timp 1308 Cod 0 Puncte
14 Malus Cristian Ionut Atack Team 01:09:33 Timp 1251 Cod 0 Puncte
15 Andrei Luca Mihai NAVI 01:10:72 Timp 1377 Cod 0 Puncte
16 Sabo Polihaci Andrei Triumf Bucuresti 01:14:43 Timp 1362 Cod 0 Puncte
17 Stan Petre Valentin CSS 2 Bucuresti 01:16:41 Timp 1261 Cod 0 Puncte
18 Lepus Vlad Gabriel NAVI 01:19:63 Timp A1105 Cod 0 Puncte
19 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:21:00 Timp 1404 Cod 0 Puncte
20 Dragomirescu Robert Bucharest Sport Club 01:36:52 Timp 1310 Cod 0 Puncte
21 Banu Alexandru Cristian CSS 2 Bucuresti 01:42:10 Timp 1351 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Luca Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1265 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (7 ani) B

1 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:38:63 Timp A0376 Cod 9 Puncte
2 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:39:06 Timp A0382 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:40:88 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:42:69 Timp A0800 Cod 5 Puncte
5 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 00:43:38 Timp A1009 Cod 4 Puncte
6 Soare Darius Ionut Club Daimon 00:43:94 Timp A0112 Cod 3 Puncte
7 Pan Ionut Catalin Energic L L Pitesti 00:44:10 Timp A0998 Cod 2 Puncte
8 Lungu Andrei NAVI 00:44:43 Timp A0280 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 00:44:71 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Solomon Teodor Tenis Club 2000 00:44:99 Timp A0647 Cod 0 Puncte
11 Rosu Patrick Steaua CSA 00:45:36 Timp A1125 Cod 0 Puncte
12 Anghel Darius Costin NAVI 00:45:61 Timp A0277 Cod 0 Puncte
13 Ichim Luca Aqua Center Buzau 00:47:86 Timp A1016 Cod 0 Puncte
14 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 00:48:03 Timp A0278 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando Colegiul "Emil Racovita" 00:49:42 Timp A0729 Cod 0 Puncte
16 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 00:49:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
17 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:50:08 Timp A0380 Cod 0 Puncte
18 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:56 Timp A0378 Cod 0 Puncte
19 Lapadat Cristian NAVI 00:52:86 Timp A0274 Cod 0 Puncte
20 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 00:53:03 Timp A0531 Cod 0 Puncte
21 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:29 Timp A0377 Cod 0 Puncte
22 Neamtu Andrei Triumf Bucuresti 00:54:65 Timp 1360 Cod 0 Puncte
23 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:55:12 Timp A0722 Cod 0 Puncte
24 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 00:55:17 Timp A0550 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:96 Timp 1401 Cod 0 Puncte
26 Bujor Eduard Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:58:09 Timp A0718 Cod 0 Puncte
27 Popovici Sasa CSS 2 Bucuresti 00:58:27 Timp A0826 Cod 0 Puncte
28 Gheorghe Nicolae Triumf Bucuresti 00:58:45 Timp 1361 Cod 0 Puncte
29 Ples Suero Vladyn Colegiul "Emil Racovita" 00:58:62 Timp A0727 Cod 0 Puncte
30 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 00:58:90 Timp A0801 Cod 0 Puncte
31 Ion Mario Cristian NAVI 00:59:36 Timp A0812 Cod 0 Puncte
32 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:69 Timp 1399 Cod 0 Puncte
33 Solea Eduard Tenis Club 2000 00:59:70 Timp A0646 Cod 0 Puncte
34 Wagner Vlad Bucharest Sport Club 01:00:60 Timp 1334 Cod 0 Puncte
35 Birdau Ioan Alexandru CSS Dinamo 01:00:70 Timp 1293 Cod 0 Puncte
36 Arsenie Mircea Erik NAVI 01:02:51 Timp 1373 Cod 0 Puncte
37 Comendant Mihai NAVI 01:02:51 Timp 1302 Cod 0 Puncte
38 Borangel Emanuel George C S Intersport 2004 01:04:11 Timp 1364 Cod 0 Puncte
39 Toma Vlad NAVI 01:04:11 Timp A1133 Cod 0 Puncte
40 Ghitulescu Robert CSS 1 Bucuresti 01:04:56 Timp 1256 Cod 0 Puncte
41 Badicut Andrei Tenis Club 2000 01:06:10 Timp 1318 Cod 0 Puncte
42 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:08:26 Timp A0597 Cod 0 Puncte
43 Lita David Nicholas Colegiul "Emil Racovita" 01:08:33 Timp A0721 Cod 0 Puncte
44 Foea Andreas NAVI 01:08:47 Timp 1383 Cod 0 Puncte
45 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:08:68 Timp 1301 Cod 0 Puncte
46 Popescu Rares Florin CSS 2 Bucuresti 01:08:71 Timp 1262 Cod 0 Puncte
47 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:01 Timp 1416 Cod 0 Puncte
48 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:12:54 Timp 1382 Cod 0 Puncte
49 Constantin David Leonard Colegiul "Emil Racovita" 01:15:50 Timp A0724 Cod 0 Puncte
50 Turta Andrei Tenis Club 2000 01:17:06 Timp 1419 Cod 0 Puncte
51 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58 Timp 1408 Cod 0 Puncte
52 Popovici David Colegiul "Emil Racovita" 01:18:05 Timp 1396 Cod 0 Puncte
53 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:19:07 Timp 1406 Cod 0 Puncte
54 Gate Alexandru Robert Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:20:05 Timp A0725 Cod 0 Puncte
55 Toma David CSS 2 Bucuresti 01:21:49 Timp 1348 Cod 0 Puncte
56 Vintila Daniel Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:24:68 Timp 1415 Cod 0 Puncte
57 Paun Andrei Daniel Bucharest Sport Club 01:26:35 Timp 1266 Cod 0 Puncte
58 Copu Andrei Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:27:44 Timp 1397 Cod 0 Puncte
59 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:29:12 Timp 1400 Cod 0 Puncte
60 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:30:09 Timp 1405 Cod 0 Puncte
61 Simion Stefan Niculae Colegiul "Emil Racovita" 01:36:63 Timp 1394 Cod 0 Puncte
62 Radu Paul Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:36:63 Timp A0728 Cod 0 Puncte
63 Sabo Alexandru Mihail Colegiul "Emil Racovita" 02:03:10 Timp A0726 Cod 0 Puncte
64 Simionescu Matei NAVI 99:99:99 Timp 1374 Cod 0 Puncte
65 Milodin Eduard Atack Team 99:99:99 Timp 1289 Cod 0 Puncte
66 Constantinescu Tudor Andrei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1386 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (8 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:35:29 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:35:38 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:36:09 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:46 Timp A0396 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:37:56 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:37:87 Timp A0733 Cod 3 Puncte
7 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:38:17 Timp A0566 Cod 2 Puncte
8 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:38:75 Timp A0398 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan NAVI 00:38:93 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:38:94 Timp A0385 Cod 0 Puncte
11 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:38:98 Timp A0551 Cod 0 Puncte
12 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:39:09 Timp A0656 Cod 0 Puncte
13 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:39:41 Timp A0395 Cod 0 Puncte
14 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:40:12 Timp A0294 Cod 0 Puncte
15 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:40:48 Timp A0605 Cod 0 Puncte
16 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:40:76 Timp A0295 Cod 0 Puncte
17 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:40:90 Timp A0610 Cod 0 Puncte
18 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:41:09 Timp A0532 Cod 0 Puncte
19 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:41:51 Timp A0604 Cod 0 Puncte
20 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:89 Timp A0387 Cod 0 Puncte
21 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:42:04 Timp A0399 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:42:08 Timp A0782 Cod 0 Puncte
23 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:42:15 Timp A0538 Cod 0 Puncte
24 Nica Radu Stefan NAVI 00:42:99 Timp A0288 Cod 0 Puncte
25 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:43:29 Timp A0567 Cod 0 Puncte
26 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 00:44:51 Timp A0564 Cod 0 Puncte
27 Bratulescu Valentin Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:45:80 Timp A1151 Cod 0 Puncte
28 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:45:86 Timp A0293 Cod 0 Puncte
29 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:46:69 Timp A1038 Cod 0 Puncte
30 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:47:32 Timp A1037 Cod 0 Puncte
31 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:48:22 Timp A0392 Cod 0 Puncte
32 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:48:26 Timp A0577 Cod 0 Puncte
33 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 00:48:30 Timp A1127 Cod 0 Puncte
34 Nae Horatiu CSS Dinamo 00:49:29 Timp A0778 Cod 0 Puncte
35 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 00:49:54 Timp A0572 Cod 0 Puncte
36 Florea Fabian Triumf Bucuresti 00:49:72 Timp 1359 Cod 0 Puncte
37 Constantinescu Sabin CSS 1 Bucuresti 00:50:13 Timp A1140 Cod 0 Puncte
38 Grunea Valentin NAVI 00:50:26 Timp A0606 Cod 0 Puncte
39 Ionita Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67 Timp A0694 Cod 0 Puncte
40 Csaki David CSS 1 Bucuresti 00:50:96 Timp 1257 Cod 0 Puncte
41 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:51:20 Timp A0699 Cod 0 Puncte
42 Stoica Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:51:96 Timp 1402 Cod 0 Puncte
43 Ionescu Robert George CSS 2 Bucuresti 00:54:52 Timp 1267 Cod 0 Puncte
44 Voicu Costin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:55:49 Timp A0702 Cod 0 Puncte
45 Grecu Alexandru Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:55:70 Timp A0704 Cod 0 Puncte
46 Serban Alexandru CSS Dinamo 00:56:06 Timp 1291 Cod 0 Puncte
47 Barnea Sebastian Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:56:08 Timp A0701 Cod 0 Puncte
48 Szin Ionut Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:57:38 Timp A0707 Cod 0 Puncte
49 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 00:57:88 Timp A0383 Cod 0 Puncte
50 Cristache Mihai Valentin Bucharest Sport Club 00:57:90 Timp 1335 Cod 0 Puncte
51 Preda Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:57:94 Timp A0386 Cod 0 Puncte
52 Serban Teodor CSS Dinamo 00:58:54 Timp 1290 Cod 0 Puncte
53 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:58:86 Timp A1012 Cod 0 Puncte
54 Mansouri Dara David Cristian CSS 1 Bucuresti 00:58:94 Timp 1259 Cod 0 Puncte
55 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:59:10 Timp 1384 Cod 0 Puncte
56 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:59:29 Timp A0781 Cod 0 Puncte
57 Luta Claudiu Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:31 Timp A0708 Cod 0 Puncte
58 Bespalii Dmitri Tenis Club 2000 00:59:68 Timp 1420 Cod 0 Puncte
59 Timpau Cristinoiu Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:00:45 Timp A0706 Cod 0 Puncte
60 Iacob Matei Ionut Colegiul "Emil Racovita" 01:00:48 Timp A0696 Cod 0 Puncte
61 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:01:41 Timp A0693 Cod 0 Puncte
62 Costache Alexandru Gabriel NAVI 01:01:53 Timp 1306 Cod 0 Puncte
63 Matei Alexandru Lucas Colegiul "Emil Racovita" 01:01:71 Timp A0730 Cod 0 Puncte
64 Lisman Victor Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:01:95 Timp A0705 Cod 0 Puncte
65 Chiriac Stefan Bucharest Sport Club 01:02:73 Timp 1389 Cod 0 Puncte
66 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:03:14 Timp 1304 Cod 0 Puncte
67 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11 Timp A0695 Cod 0 Puncte
68 Hurmuzache Robert Ionut NAVI 01:07:08 Timp 1305 Cod 0 Puncte
69 Lupului Stanescu Stefan NAVI 01:07:30 Timp 1381 Cod 0 Puncte
70 Bunu Nichita Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:02 Timp A0709 Cod 0 Puncte
71 Cioranu Cristian Eduard Delfinul Bucuresti 01:08:87 Timp 1279 Cod 0 Puncte
72 Dracopol Razvan CSS 1 Bucuresti 01:13:67 Timp 1258 Cod 0 Puncte
73 Negrila Florin Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:15:39 Timp A0732 Cod 0 Puncte
74 Ghita Stefan Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:04 Timp A0711 Cod 0 Puncte
75 Dragomir Ionut Bucharest Sport Club 01:26:95 Timp 1314 Cod 0 Puncte
76 Dumitrescu Rares Median Bucuresti 01:28:54 Timp 1366 Cod 0 Puncte
77 Trifan Paul CSS 1 Bucuresti 01:30:04 Timp 1260 Cod 0 Puncte
78 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0397 Cod 0 Puncte
79 Avram Matei Stefan NAVI 99:99:99 Timp A0574 Cod 0 Puncte
80 Baragau Ionut Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0697 Cod 0 Puncte
81 Dumitru Alex Luca Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp A1019 Cod 0 Puncte
82 Stanciu Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1388 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:32:23 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:32:44 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:33:29 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Gheorghita Andrei C S LUNA Brasov 00:33:95 Timp 1422 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 00:34:43 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:34:56 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:34:83 Timp A0426 Cod 2 Puncte
8 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:35:74 Timp A0427 Cod 1 Puncte
9 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 00:36:07 Timp A0428 Cod 0 Puncte
10 Lutescu Cristian Triumf Bucuresti 00:36:44 Timp 1355 Cod 0 Puncte
11 Dimitriu Luca Vlad Bucharest Sport Club 00:36:55 Timp A0402 Cod 0 Puncte
12 Badoi Tudor Energic L L Pitesti 00:37:02 Timp A1104 Cod 0 Puncte
13 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:07 Timp A0308 Cod 0 Puncte
14 Tudoran Petru Cezar Delfinul Bucuresti 00:37:22 Timp A0321 Cod 0 Puncte
15 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 00:37:29 Timp A0424 Cod 0 Puncte
16 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:37:37 Timp A0408 Cod 0 Puncte
17 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:37:88 Timp A0407 Cod 0 Puncte
18 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:37:91 Timp A0535 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Victor Tenis Club 2000 00:38:05 Timp A0326 Cod 0 Puncte
20 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:38:16 Timp A0637 Cod 0 Puncte
21 Pica Ioan Stefan Energic L L Pitesti 00:38:39 Timp 1021 Cod 0 Puncte
22 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:38:66 Timp A0624 Cod 0 Puncte
23 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 00:38:72 Timp A1141 Cod 0 Puncte
24 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:38:75 Timp A0488 Cod 0 Puncte
25 Mitelut Stefan NAVI 00:38:75 Timp A0753 Cod 0 Puncte
26 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:38:88 Timp A0491 Cod 0 Puncte
27 Ghita Sebastian Triumf Bucuresti 00:38:92 Timp 1356 Cod 0 Puncte
28 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:39:06 Timp A0413 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:39:15 Timp A0594 Cod 0 Puncte
30 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:39:36 Timp A0633 Cod 0 Puncte
31 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:39:64 Timp A0212 Cod 0 Puncte
32 Roceanu Andrei NAVI 00:39:64 Timp A0309 Cod 0 Puncte
33 Petrache Alexandru C S LUNA Brasov 00:39:74 Timp 1424 Cod 0 Puncte
34 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:39:90 Timp A0327 Cod 0 Puncte
35 Boni Massimo C S LUNA Brasov 00:40:10 Timp 1425 Cod 0 Puncte
36 Popescu Matei CSS 1 Bucuresti 00:40:12 Timp A1146 Cod 0 Puncte
37 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:40:15 Timp A0425 Cod 0 Puncte
38 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:40:56 Timp A0409 Cod 0 Puncte
39 Pusca Toma Sorin C.S. - I.B.M. 00:41:08 Timp A0809 Cod 0 Puncte
40 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:17 Timp A0470 Cod 0 Puncte
41 Minciu Edward NAVI 00:41:63 Timp A0307 Cod 0 Puncte
42 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:41:64 Timp A0123 Cod 0 Puncte
43 Soare Mihai NAVI 00:41:99 Timp A0766 Cod 0 Puncte
44 Godeanu Robert Mihail Energic L L Pitesti 00:42:01 Timp A1023 Cod 0 Puncte
45 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:42:05 Timp A0320 Cod 0 Puncte
46 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 00:42:16 Timp A0419 Cod 0 Puncte
47 Mateescu Constantin Sebastian Energic L L Pitesti 00:42:22 Timp A1020 Cod 0 Puncte
48 Barbu Mihai CSS 1 Bucuresti 00:42:44 Timp A1175 Cod 0 Puncte
49 Pandelea Theodor Razvan Marian CSS 1 Bucuresti 00:42:53 Timp A1156 Cod 0 Puncte
50 Draghici Mihnea C S LUNA Brasov 00:43:38 Timp 1423 Cod 0 Puncte
51 Broscatan Andrei Triumf Bucuresti 00:43:41 Timp 1358 Cod 0 Puncte
52 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:43:54 Timp A0487 Cod 0 Puncte
53 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:43:81 Timp A0477 Cod 0 Puncte
54 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:44:08 Timp A0496 Cod 0 Puncte
55 Sandulescu Vlad Andrei Energic L L Pitesti 00:44:33 Timp 1344 Cod 0 Puncte
56 Coman Stefan Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:44:40 Timp A0494 Cod 0 Puncte
57 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 00:44:53 Timp A0783 Cod 0 Puncte
58 Solomonea Bucurea Darius Energic L L Pitesti 00:44:85 Timp A1022 Cod 0 Puncte
59 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:45:10 Timp A0486 Cod 0 Puncte
60 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 00:45:37 Timp A0415 Cod 0 Puncte
61 Briceag Bogdan Ioan CSS 1 Bucuresti 00:45:88 Timp A1142 Cod 0 Puncte
62 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:46:12 Timp A0471 Cod 0 Puncte
63 Tanasescu Vlad Andrei NAVI 00:46:41 Timp 1372 Cod 0 Puncte
64 Tibichi Teodor CSS 2 Bucuresti 00:46:47 Timp A0773 Cod 0 Puncte
65 Chimac Eduard NAVI 00:46:81 Timp 1298 Cod 0 Puncte
66 Uliciu Cristian CSS 2 Bucuresti 00:46:82 Timp A0774 Cod 0 Puncte
67 Pana Rares Stefan Atack Team 00:46:99 Timp A1013 Cod 0 Puncte
68 Iacob Liviu Adrian CSS Dinamo 00:47:02 Timp A1126 Cod 0 Puncte
69 Coman Radu Andrei Atack Team 00:47:09 Timp A0580 Cod 0 Puncte
70 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:47:22 Timp A0420 Cod 0 Puncte
71 Enache Theodor CSS Ploiesti 00:47:23 Timp 1284 Cod 0 Puncte
72 Aspru Alesandro Energic L L Pitesti 00:47:26 Timp 1341 Cod 0 Puncte
73 Matache Nicolae Catalin Colegiul "Emil Racovita" 00:47:29 Timp A0466 Cod 0 Puncte
74 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:36 Timp A0504 Cod 0 Puncte
75 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 00:47:53 Timp A0423 Cod 0 Puncte
76 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:53 Timp A0473 Cod 0 Puncte
77 Bartic Dumitru Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:47:68 Timp A0490 Cod 0 Puncte
78 Ionescu Stefan Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:48:47 Timp A0503 Cod 0 Puncte
79 Vasile Adrian Florin CSS Dinamo 00:48:49 Timp A0553 Cod 0 Puncte
80 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:48:70 Timp A0479 Cod 0 Puncte
81 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 00:48:84 Timp A0422 Cod 0 Puncte
82 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:05 Timp A0489 Cod 0 Puncte
83 Cristea Bogdan Andrei Delfinul Bucuresti 00:50:26 Timp 1277 Cod 0 Puncte
84 Munteanu Alex Mihail CSS 1 Bucuresti 00:50:27 Timp A1145 Cod 0 Puncte
85 Dorohonceanu Eduard Triumf Bucuresti 00:50:40 Timp 1357 Cod 0 Puncte
86 Necula Tudor Mihai CSS 1 Bucuresti 00:50:85 Timp A1148 Cod 0 Puncte
87 Hempel Matei Delfinul Bucuresti 00:51:17 Timp 1278 Cod 0 Puncte
88 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:51:36 Timp A0411 Cod 0 Puncte
89 Dumea Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:53 Timp A0482 Cod 0 Puncte
90 Radulescu Constantin Ciprian Emin Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97 Timp A0480 Cod 0 Puncte
91 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:51:97 Timp A0495 Cod 0 Puncte
92 Tanasescu Mihai Florentin CSS 1 Bucuresti 00:52:16 Timp A1147 Cod 0 Puncte
93 Stoica David Bucharest Sport Club 00:53:75 Timp 1387 Cod 0 Puncte
94 Stoian Alberto CSS 2 Bucuresti 00:55:54 Timp 1270 Cod 0 Puncte
95 Stan Andrei Robert CSS Dinamo 01:23:01 Timp 1385 Cod 0 Puncte
96 Creasta Stefan CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1139 Cod 0 Puncte
97 Baciu Alessandro CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A1149 Cod 0 Puncte
98 Ilie Dennis Mihai Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0500 Cod 0 Puncte
99 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0501 Cod 0 Puncte
100 Neagu Constantin Alexandru CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1288 Cod 0 Puncte
101 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0776 Cod 0 Puncte
102 Alexandru Ender Vlad Radu Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1316 Cod 0 Puncte
103 Filat Nicolae Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0598 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (6 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Tenis Club 2000 00:49:19 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:49:91 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Gomoi Ioana Teodora NAVI 00:51:63 Timp A0236 Cod 6 Puncte
4 Voica Oana Ilinca CSS 2 Bucuresti 00:51:80 Timp 1263 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Ilinca NAVI 00:54:16 Timp A0811 Cod 4 Puncte
6 Strungareanu Ioana Andra NAVI 00:56:02 Timp A0238 Cod 3 Puncte
7 Voica Andreea Ofelia CSS 2 Bucuresti 00:58:96 Timp 1264 Cod 2 Puncte
8 Buse Sara Maria C.S. Toma's Ploiesti 01:01:46 Timp 1276 Cod 1 Puncte
9 Stroescu Ioana Alexandra NAVI 01:01:58 Timp A0662 Cod 0 Puncte
10 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:02:16 Timp A0802 Cod 0 Puncte
11 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 01:05:26 Timp 1280 Cod 0 Puncte
12 Stavaroiu Bianca Alexandra C.S. Toma's Ploiesti 01:06:10 Timp 1345 Cod 0 Puncte
13 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 01:07:10 Timp 1315 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Mara Bucharest Sport Club 01:08:52 Timp A1168 Cod 0 Puncte
15 Fudulica Alexandra Maria NAVI 01:10:47 Timp A0600 Cod 0 Puncte
16 Pasa Sarah Corina CSS Dinamo 01:25:87 Timp 1392 Cod 0 Puncte
17 Nehir Beatrice CSS Dinamo 01:37:63 Timp 1295 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (7 ani) F

1 Serman Ioana Alexandra CSS Dinamo 00:39:65 Timp A0543 Cod 9 Puncte
2 Dumitrescu Cristina CSS 1 Bucuresti 00:39:71 Timp A0342 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 00:40:18 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Danciu Elia NAVI 00:41:04 Timp A0243 Cod 5 Puncte
5 Naidin Alexandra Patricia NAVI 00:42:35 Timp A0242 Cod 4 Puncte
6 Ilie Bianca Maria NAVI 00:43:25 Timp A0244 Cod 3 Puncte
7 Pagu Ioana NAVI 00:44:67 Timp A0629 Cod 2 Puncte
8 Popovici Alisia CSS 2 Bucuresti 00:45:83 Timp A0827 Cod 1 Puncte
9 Ivan Sara Natalie CSS 1 Bucuresti 00:46:82 Timp A1010 Cod 0 Puncte
10 Constantin Diana Club Daimon 00:47:14 Timp A0528 Cod 0 Puncte
11 Fogoros Ioana Teodora NAVI 00:50:75 Timp A0241 Cod 0 Puncte
12 Constantinescu Sara Maria CSS Dinamo 00:51:68 Timp A0822 Cod 0 Puncte
13 Baraitareanu Maria CSS 1 Bucuresti 00:54:10 Timp A1040 Cod 0 Puncte
14 Hritcu Daria Ana Maria Triumf Bucuresti 00:54:31 Timp A1138 Cod 0 Puncte
15 Radic Tara NAVI 00:57:65 Timp A1130 Cod 0 Puncte
16 Staciuc Sara CSS 1 Bucuresti 00:59:71 Timp A1011 Cod 0 Puncte
17 Stanciu Maria Stefania Tenis Club 2000 00:59:79 Timp A0364 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Andreea C.S. - I.B.M. 01:00:56 Timp A0920 Cod 0 Puncte
19 Csezar Diana Tenis Club 2000 01:00:93 Timp 1421 Cod 0 Puncte
20 Petre Alexandra Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:01:46 Timp A0668 Cod 0 Puncte
21 Geamanu Rebeca Colegiul "Emil Racovita" 01:05:54 Timp 1398 Cod 0 Puncte
22 Ioana Daria Maria NAVI 01:05:81 Timp 1300 Cod 0 Puncte
23 Oprea Gabriela Crina Colegiul "Emil Racovita" 01:06:83 Timp A0663 Cod 0 Puncte
24 Dinculescu Ema Ioana CSS 1 Bucuresti 01:09:22 Timp 1272 Cod 0 Puncte
25 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:09:85 Timp 1390 Cod 0 Puncte
26 Anton Maria Catinca Delfinul Bucuresti 01:10:68 Timp 1433 Cod 0 Puncte
27 Ionita Andreea Nicoleta Bucharest Sport Club 01:14:04 Timp 1312 Cod 0 Puncte
28 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:20:99 Timp A0666 Cod 0 Puncte
29 Vintila Alessia Roberta Colegiul "Emil Racovita" 01:21:80 Timp 1395 Cod 0 Puncte
30 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:22:23 Timp 1407 Cod 0 Puncte
31 Stoica Anca Median Bucuresti 01:30:10 Timp 1371 Cod 0 Puncte
32 Ivanov Ana Maria Claudia Colegiul "Emil Racovita" 01:30:72 Timp 1403 Cod 0 Puncte
33 Stan Luiza Ioana Bucharest Sport Club 01:31:54 Timp 1313 Cod 0 Puncte
34 Andrei Carla Alexia CSS 2 Bucuresti 01:34:41 Timp 1349 Cod 0 Puncte
35 Chirciu Victoria Simona CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1393 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (8 ani) F

1 Nahed Anna Maria NAVI 00:36:55 Timp A0249 Cod 9 Puncte
2 Spanu Clara CSS Ploiesti 00:37:52 Timp A1041 Cod 7 Puncte
3 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:38:90 Timp A0348 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:39:13 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:39:37 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Borisova Karina Martinova Swimming Club "ETAR" 00:39:55 Timp 1182 Cod 3 Puncte
7 Ilie Ioana CSS 1 Bucuresti 00:40:24 Timp A0344 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Maria NAVI 00:40:50 Timp A0252 Cod 1 Puncte
9 Colcer Catalina NAVI 00:40:62 Timp A0253 Cod 0 Puncte
10 Ivan Alexandra Claudia Colegiul "Emil Racovita" 00:40:83 Timp A0676 Cod 0 Puncte
11 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:40:84 Timp A0739 Cod 0 Puncte
12 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:40:99 Timp A0438 Cod 0 Puncte
13 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 00:41:48 Timp A0784 Cod 0 Puncte
14 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:41:77 Timp A0618 Cod 0 Puncte
15 Leonte Ioana Tenis Club 2000 00:42:77 Timp A0568 Cod 0 Puncte
16 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:42:91 Timp A0251 Cod 0 Puncte
17 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:43:24 Timp A0350 Cod 0 Puncte
18 Scortea Ecaterina NAVI 00:43:55 Timp A0247 Cod 0 Puncte
19 Cozma Sanziana Maria Energic L L Pitesti 00:44:81 Timp 1342 Cod 0 Puncte
20 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:44:89 Timp A0245 Cod 0 Puncte
21 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:45:89 Timp A0768 Cod 0 Puncte
22 Alexa Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:46:75 Timp A0436 Cod 0 Puncte
23 Popa Mara CSS 1 Bucuresti 00:48:24 Timp A1155 Cod 0 Puncte
24 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 00:49:55 Timp A0250 Cod 0 Puncte
25 Stefan Andreea CSS 2 Bucuresti 00:49:58 Timp 1200 Cod 0 Puncte
26 Tolea Claudia Ioana CSS 1 Bucuresti 00:49:94 Timp 1253 Cod 0 Puncte
27 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:50:04 Timp A0581 Cod 0 Puncte
28 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 00:50:72 Timp A0323 Cod 0 Puncte
29 Hoaja Daria Stefania C.S. - I.B.M. 00:51:26 Timp 1340 Cod 0 Puncte
30 Tiganea Olivia C S LUNA Brasov 00:51:56 Timp 1429 Cod 0 Puncte
31 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:52:08 Timp A0654 Cod 0 Puncte
32 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 00:53:11 Timp A0673 Cod 0 Puncte
33 Manta Alexia C S LUNA Brasov 00:54:66 Timp 1427 Cod 0 Puncte
34 Manzu Diana Nicoleta CSS Dinamo 00:55:20 Timp 1432 Cod 0 Puncte
35 Tiganea Daniela C S LUNA Brasov 00:55:52 Timp 1430 Cod 0 Puncte
36 Zota Denisa C S LUNA Brasov 00:57:43 Timp 1428 Cod 0 Puncte
37 Taranu Melisa Clara Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:57:99 Timp A0677 Cod 0 Puncte
38 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:59:40 Timp A0670 Cod 0 Puncte
39 Militaru Patricia Elena Delfinul Bucuresti 01:02:07 Timp A1131 Cod 0 Puncte
40 Radu Cristiana Mihaela CSS 2 Bucuresti 01:03:67 Timp 1268 Cod 0 Puncte
41 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:06:43 Timp A0683 Cod 0 Puncte
42 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:08:09 Timp A0685 Cod 0 Puncte
43 Marinescu Dara Ioana Delfinul Bucuresti 01:09:03 Timp A0576 Cod 0 Puncte
44 Cipu Ruxandra Ioana NAVI 01:10:48 Timp 1378 Cod 0 Puncte
45 Cinteza Alexandra Ioana Tenis Club 2000 01:10:53 Timp 1322 Cod 0 Puncte
46 Ivan Florentina Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:19:79 Timp A0675 Cod 0 Puncte
47 Simionescu Andreea Colegiul "Emil Racovita" 01:24:30 Timp A0671 Cod 0 Puncte
48 Marian Bianca Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:25:54 Timp A0674 Cod 0 Puncte
49 FARA fara Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1317 Cod 0 Puncte
50 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0611 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (9 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:34:95 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:35:16 Timp A0088 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:35:43 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:36:10 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana NAVI 00:36:13 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:36:31 Timp A0355 Cod 3 Puncte
7 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:37:40 Timp A0456 Cod 2 Puncte
8 Domnescu Alexandra Ilinca Aqua Center Buzau 00:37:85 Timp A0591 Cod 1 Puncte
9 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:37:87 Timp A0455 Cod 0 Puncte
10 Mocanu Cristina Erika NAVI 00:38:21 Timp A0625 Cod 0 Puncte
11 Danciu Sara NAVI 00:38:29 Timp A0057 Cod 0 Puncte
12 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:38:50 Timp A0642 Cod 0 Puncte
13 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:38:72 Timp A0453 Cod 0 Puncte
14 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:39:09 Timp A0318 Cod 0 Puncte
15 Ion Ana Maria CSS Dinamo 00:39:59 Timp A0317 Cod 0 Puncte
16 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:39:60 Timp A0362 Cod 0 Puncte
17 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30 Timp A0439 Cod 0 Puncte
18 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:41:77 Timp A0315 Cod 0 Puncte
19 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:41:93 Timp A0441 Cod 0 Puncte
20 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:43:02 Timp A0449 Cod 0 Puncte
21 Marasac Alexandra Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:43:19 Timp A0443 Cod 0 Puncte
22 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:44:13 Timp A0129 Cod 0 Puncte
23 Stan Nicola Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:44:90 Timp A0354 Cod 0 Puncte
24 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:45:28 Timp A0353 Cod 0 Puncte
25 Georgescu Andreea NAVI 00:45:34 Timp A0258 Cod 0 Puncte
26 Ivancov Lorena Gabriela NAVI 00:45:78 Timp A0256 Cod 0 Puncte
27 Budiaci Tania Elena CSS Dinamo 00:45:80 Timp A1157 Cod 0 Puncte
28 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:45:95 Timp A0607 Cod 0 Puncte
29 Atanasiu Ana Atack Team 00:46:35 Timp A0573 Cod 0 Puncte
30 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:46:53 Timp A0615 Cod 0 Puncte
31 Denieul Catinca Colegiul "Emil Racovita" 00:46:66 Timp A0445 Cod 0 Puncte
32 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:47:16 Timp A0444 Cod 0 Puncte
33 Mekkaoui Maya CSS 2 Bucuresti 00:47:21 Timp 1269 Cod 0 Puncte
34 Soleanu Maria Anastasia CSS 1 Bucuresti 00:47:29 Timp A0786 Cod 0 Puncte
35 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:47:66 Timp A0638 Cod 0 Puncte
36 Draghici Iustina CSS Dinamo 00:48:54 Timp A0324 Cod 0 Puncte
37 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:48:76 Timp A0442 Cod 0 Puncte
38 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:49:04 Timp A0457 Cod 0 Puncte
39 Constantin Beatrice Club Daimon 00:49:41 Timp A0529 Cod 0 Puncte
40 Haiducu Narcisa CSS 1 Bucuresti 00:51:11 Timp A0356 Cod 0 Puncte
41 Vladescu Maria NAVI 00:53:48 Timp 1307 Cod 0 Puncte
42 Sandu Alexia Maria CS Free Style 00:55:24 Timp 1347 Cod 0 Puncte
43 Tomcovici Antonia Raluca CSS 1 Bucuresti 00:55:32 Timp A0358 Cod 0 Puncte
44 Fatu Mirela Gabriela Tenis Club 2000 01:22:69 Timp 1418 Cod 0 Puncte
45 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0360 Cod 0 Puncte
46 Niculae Cristina Tenis Club 2000 99:99:99 Timp 1417 Cod 0 Puncte

9. 200 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Bucharest Sport Club 02:34:39 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Marinica Rares NAVI 02:38:13 Timp A0128 Cod 7 Puncte
3 Bordei Catalin CSS Dinamo 02:41:40 Timp A0025 Cod 6 Puncte
4 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:45:03 Timp A0068 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 02:46:22 Timp A0579 Cod 4 Puncte
6 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:46:23 Timp A0223 Cod 3 Puncte
7 Cardasol Florin NAVI 02:46:83 Timp A0312 Cod 2 Puncte
8 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 02:51:31 Timp A0091 Cod 1 Puncte
9 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 02:51:58 Timp A0433 Cod 0 Puncte
10 Mominski Yodran Miroslavov Swimming Club "ETAR" 02:52:77 Timp 1179 Cod 0 Puncte
11 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 02:53:97 Timp A0435 Cod 0 Puncte
12 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 02:54:67 Timp A0430 Cod 0 Puncte
13 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 02:55:31 Timp A0329 Cod 0 Puncte
14 Mindroc Adrian CSS Dinamo 02:55:98 Timp A0121 Cod 0 Puncte
15 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 03:00:13 Timp A0777 Cod 0 Puncte
16 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 03:02:63 Timp A0592 Cod 0 Puncte
17 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 03:03:68 Timp A0586 Cod 0 Puncte
18 Filoti Theodor Triumf Bucuresti 03:04:70 Timp 1352 Cod 0 Puncte
19 Cosug Andrei NAVI 03:04:88 Timp A0310 Cod 0 Puncte
20 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 03:05:53 Timp A0224 Cod 0 Puncte
21 Solea Luca Tenis Club 2000 03:08:39 Timp A0199 Cod 0 Puncte
22 Florea Mihnea Ioan Atack Team 03:09:26 Timp A0599 Cod 0 Puncte
23 Diaconescu Cristian Triumf Bucuresti 03:11:28 Timp 1354 Cod 0 Puncte
24 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 03:13:24 Timp A0513 Cod 0 Puncte
25 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 03:15:37 Timp A0141 Cod 0 Puncte
26 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 03:18:34 Timp A0514 Cod 0 Puncte
27 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:19:46 Timp A0138 Cod 0 Puncte
28 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 03:20:36 Timp A0322 Cod 0 Puncte
29 Macoveanu Alexandru Bucharest Sport Club 03:27:58 Timp A1075 Cod 0 Puncte
30 Visan Alexandru CSS 1 Bucuresti 03:27:62 Timp A1036 Cod 0 Puncte
31 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:30:12 Timp A0186 Cod 0 Puncte
32 Hentia Alexandru CSS 2 Bucuresti 03:31:54 Timp 1329 Cod 0 Puncte
33 Burda Rares Triumf Bucuresti 03:39:28 Timp 1353 Cod 0 Puncte
34 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 03:40:00 Timp A0602 Cod 0 Puncte
35 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:46:17 Timp A0517 Cod 0 Puncte
36 Sanda Marius Bucharest Sport Club 03:54:57 Timp A0770 Cod 0 Puncte
37 Abrudan Alexandru Cornel CSS 2 Bucuresti 04:00:19 Timp 1350 Cod 0 Puncte
38 Gagiu Tudor Gabriel Atack Team 04:19:93 Timp 1325 Cod 0 Puncte
39 Moscu Gabriel CSS 2 Bucuresti 05:12:53 Timp 1327 Cod 0 Puncte
40 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0328 Cod 0 Puncte
41 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0074 Cod 0 Puncte
42 Stoian Tiberiu Cosmin Median Bucuresti 99:99:99 Timp 1226 Cod 0 Puncte
43 Ionescu Mihnea NAVI 99:99:99 Timp A0614 Cod 0 Puncte

10. 200 metri liber (11 ani) B

1 Bran Ionel CSS Dinamo 02:32:35 Timp A0026 Cod 9 Puncte
2 Stan Filip CSS Dinamo 02:32:99 Timp A0201 Cod 7 Puncte
3 Serban Bogdan NAVI 02:35:35 Timp A0194 Cod 6 Puncte
4 Bomchis Filip Delfinul Bucuresti 02:39:96 Timp A0023 Cod 5 Puncte
5 Vasile Vlad NAVI 02:41:79 Timp A0225 Cod 4 Puncte
6 Troanca Stefan CSS Dinamo 02:42:97 Timp A0220 Cod 3 Puncte
7 Dumitru Cosmin Tenis Club 2000 02:43:18 Timp A0071 Cod 2 Puncte
8 Hanta Codrin CSS Dinamo 02:45:14 Timp A0089 Cod 1 Puncte
9 Toma Octavian Median Bucuresti 02:46:55 Timp A0218 Cod 0 Puncte
10 Romas Catalin Colegiul "Emil Racovita" 02:46:94 Timp A0185 Cod 0 Puncte
11 Marin Razvan Delfinul Bucuresti 02:48:24 Timp A0125 Cod 0 Puncte
12 Arpin Vlad Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:51:69 Timp A0868 Cod 0 Puncte
13 Rusen David CSS Dinamo 02:51:88 Timp A0841 Cod 0 Puncte
14 Mircia Mihai CSS Dinamo 02:54:64 Timp A0136 Cod 0 Puncte
15 Sandru Paul Eduard NAVI 02:58:84 Timp A0837 Cod 0 Puncte
16 Vilcinschi Andrei NAVI 02:59:20 Timp 1248 Cod 0 Puncte
17 Popa Gabriel Delfinul Bucuresti 03:00:13 Timp A0169 Cod 0 Puncte
18 Nicolae Alexandru Ionut CSS 1 Bucuresti 03:04:67 Timp A1074 Cod 0 Puncte
19 Andrei Razvan CSS Dinamo 03:04:74 Timp A0007 Cod 0 Puncte
20 Licu Albert NAVI 03:07:27 Timp A0876 Cod 0 Puncte
21 Sapataru Raul C S LUNA Brasov 03:10:58 Timp 1426 Cod 0 Puncte
22 Eremia Alexandru Median Bucuresti 03:10:66 Timp A1065 Cod 0 Puncte
23 Manea Alexandru CSS 2 Bucuresti 03:13:40 Timp A1169 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Mihai CSS 2 Bucuresti 03:18:36 Timp A0861 Cod 0 Puncte
25 Ghita George Eduard Median Bucuresti 03:44:84 Timp 1225 Cod 0 Puncte
26 Iancu Francisc Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0095 Cod 0 Puncte
27 Grigore Eduard Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1067 Cod 0 Puncte

11. 200 metri liber (10 ani) F

1 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 02:43:50 Timp A0367 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:44:57 Timp A0365 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria CSS Dinamo 02:50:61 Timp A0032 Cod 6 Puncte
4 Filip Ioana C S LUNA Brasov 02:50:71 Timp 1431 Cod 5 Puncte
5 Belu Andreea Tenis Club 2000 02:52:47 Timp A0019 Cod 4 Puncte
6 Stan Denisa CSS Dinamo 02:52:52 Timp A0648 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta Tenis Club 2000 02:52:54 Timp A0640 Cod 2 Puncte
8 Georgieva Mihaela Emilova Swimming Club "ETAR" 02:55:48 Timp 1185 Cod 1 Puncte
9 Dragan Theodora NAVI 02:57:36 Timp A0262 Cod 0 Puncte
10 Postolache Andreea Miruna Bucharest Sport Club 03:04:50 Timp A0177 Cod 0 Puncte
11 Barbu Ana Bucharest Sport Club 03:04:71 Timp A0017 Cod 0 Puncte
12 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 03:06:00 Timp A0467 Cod 0 Puncte
13 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 03:06:94 Timp A0152 Cod 0 Puncte
14 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 03:13:68 Timp A0319 Cod 0 Puncte
15 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 03:14:87 Timp A0020 Cod 0 Puncte
16 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 03:15:91 Timp A0463 Cod 0 Puncte
17 Raducanu Iuliana Andreea CSS Dinamo 03:18:11 Timp A0780 Cod 0 Puncte
18 Nita Andreea NAVI 03:20:92 Timp A0261 Cod 0 Puncte
19 Florea Daria Mihaela Energic L L Pitesti 03:21:66 Timp A1026 Cod 0 Puncte
20 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 03:21:95 Timp A0204 Cod 0 Puncte
21 Ciuca Corina Tenis Club 2000 03:23:77 Timp A0748 Cod 0 Puncte
22 Siliste Maria Median Bucuresti 03:24:63 Timp A0198 Cod 0 Puncte
23 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:24:98 Timp A0140 Cod 0 Puncte
24 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 03:46:85 Timp A0464 Cod 0 Puncte
25 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte
26 Itoafa Anastasia Maria CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 1330 Cod 0 Puncte
27 Voaides Malina Ana Maria Atack Team 99:99:99 Timp A0657 Cod 0 Puncte
28 Gadea Claudia NAVI 99:99:99 Timp A0075 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (6 ani) B

1 Mitran Daniel Cristian Tenis Club 2000 01:03:68 Timp A0623 Cod 9 Puncte
2 Bentea Bogdan Vasile Bucharest Sport Club 01:06:32 Timp A0797 Cod 7 Puncte
3 Chiriac Tudor Ioan Energic L L Pitesti 01:07:57 Timp 1343 Cod 6 Puncte
4 Enache Andrei Club Daimon 01:08:14 Timp A0808 Cod 5 Puncte
5 Stoica Emilian NAVI 01:12:01 Timp 1303 Cod 4 Puncte
6 Bordescu Radu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:12:53 Timp A0803 Cod 3 Puncte
7 Stoian Gabriel Razvan Atack Team 01:15:69 Timp 1297 Cod 2 Puncte
8 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:18:04 Timp A1124 Cod 1 Puncte
9 Popa Robert Andrei CSS Dinamo 01:24:08 Timp A0828 Cod 0 Puncte
10 Stoican Nicolae NAVI 01:26:05 Timp A0651 Cod 0 Puncte
11 Cojocaru Luca Mihai CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1265 Cod 0 Puncte

13. 50 metri bras (7 ani) B

1 Nicola Madalin Ionut NAVI 00:54:20 Timp A0790 Cod 9 Puncte
2 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:43 Timp A0376 Cod 7 Puncte
3 Gherghe Vlad Nicolae Bucharest Sport Club 00:54:63 Timp A0800 Cod 6 Puncte
4 Manea Eduard Andrei CSS 1 Bucuresti 00:55:27 Timp A0380 Cod 5 Puncte
5 Rosu Patrick Steaua CSA 00:58:42 Timp A1125 Cod 4 Puncte
6 Tarara Tudor Ionut CSS 1 Bucuresti 00:58:53 Timp A0382 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Catalin Ionut NAVI 01:00:08 Timp A0278 Cod 2 Puncte
8 Lungu Andrei NAVI 01:00:77 Timp A0280 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 01:02:35 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Soare Darius Ionut Club Daimon 01:02:47 Timp A0112 Cod 0 Puncte
11 Sterian Narri Aryan Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:51 Timp A0377 Cod 0 Puncte
12 Ichim Luca Aqua Center Buzau 01:05:25 Timp A1016 Cod 0 Puncte
13 Solomon Teodor Tenis Club 2000 01:06:75 Timp A0647 Cod 0 Puncte
14 Anghel Darius Costin NAVI 01:06:78 Timp A0277 Cod 0 Puncte
15 Ionescu Dinu Bucharest Sport Club 01:08:58 Timp A1009 Cod 0 Puncte
16 Badicut Andrei Tenis Club 2000 01:10:10 Timp 1318 Cod 0 Puncte
17 Foea Andreas NAVI 01:10:33 Timp 1383 Cod 0 Puncte
18 Radu Alin Gabriel Bucharest Sport Club 01:10:46 Timp A0801 Cod 0 Puncte
19 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 01:10:88 Timp A0840 Cod 0 Puncte
20 Neamtu Andrei Triumf Bucuresti 01:12:56 Timp 1360 Cod 0 Puncte
21 Tanase Ianis Mihai CS Free Style 01:13:24 Timp A0550 Cod 0 Puncte
22 Solea Eduard Tenis Club 2000 01:13:80 Timp A0646 Cod 0 Puncte
23 Ghitulescu Robert CSS 1 Bucuresti 01:15:16 Timp 1256 Cod 0 Puncte
24 Popovici Sasa CSS 2 Bucuresti 01:15:16 Timp A0826 Cod 0 Puncte
25 Grigoras Vlad Andrei Club Daimon 01:16:17 Timp A0531 Cod 0 Puncte
26 Lapadat Cristian NAVI 01:22:42 Timp A0274 Cod 0 Puncte
27 Snagoveanu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:23:06 Timp A0378 Cod 0 Puncte
28 Filat Mihai Bucharest Sport Club 01:24:86 Timp A0597 Cod 0 Puncte
29 Comendant Mihai NAVI 01:25:90 Timp 1302 Cod 0 Puncte
30 Scarlat Cris Adrian NAVI 01:26:80 Timp 1301 Cod 0 Puncte
31 Arsenie Mircea Erik NAVI 01:28:70 Timp 1373 Cod 0 Puncte
32 Lupului Stanescu Mihai NAVI 01:32:64 Timp 1382 Cod 0 Puncte
33 Wagner Vlad Bucharest Sport Club 01:45:44 Timp 1334 Cod 0 Puncte
34 Paun Andrei Daniel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1266 Cod 0 Puncte
35 Gheorghe Nicolae Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 1361 Cod 0 Puncte
36 Borangel Emanuel George C S Intersport 2004 99:99:99 Timp 1364 Cod 0 Puncte
37 Milodin Eduard Atack Team 99:99:99 Timp 1289 Cod 0 Puncte

14. 50 metri bras (8 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Avram Matei Stefan NAVI 00:46:56 Timp A0574 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:48:57 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:48:85 Timp A0733 Cod 5 Puncte
5 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:49:37 Timp A0399 Cod 4 Puncte
6 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:49:62 Timp A0395 Cod 3 Puncte
7 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:50:98 Timp A0610 Cod 2 Puncte
8 Dobre Daniel Gabriel CSS Dinamo 00:52:36 Timp A0551 Cod 1 Puncte
9 Cosug Radu Bucharest Sport Club 00:52:40 Timp A0294 Cod 0 Puncte
10 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:52:56 Timp A0384 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:52:62 Timp A0325 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:52:80 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:53:08 Timp A0605 Cod 0 Puncte
14 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:53:57 Timp A0565 Cod 0 Puncte
15 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:54:41 Timp A0396 Cod 0 Puncte
16 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:54:61 Timp A0398 Cod 0 Puncte
17 Antal Radu CSS 1 Bucuresti 00:54:96 Timp A1038 Cod 0 Puncte
18 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:55:12 Timp A0604 Cod 0 Puncte
19 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:55:49 Timp A0567 Cod 0 Puncte
20 Ciobica Leonard Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:55:96 Timp A1037 Cod 0 Puncte
21 Morariu Luca Ioan NAVI 00:56:10 Timp A0296 Cod 0 Puncte
22 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:56:90 Timp A0577 Cod 0 Puncte
23 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 00:59:08 Timp A0782 Cod 0 Puncte
24 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:59:23 Timp A0656 Cod 0 Puncte
25 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:59:41 Timp A0385 Cod 0 Puncte
26 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:59:61 Timp A0538 Cod 0 Puncte
27 Dracopol Razvan CSS 1 Bucuresti 01:01:61 Timp 1258 Cod 0 Puncte
28 Bratulescu Valentin Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:01:98 Timp A1151 Cod 0 Puncte
29 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:02:07 Timp A0387 Cod 0 Puncte
30 Vasile Andrei Alexandru NAVI 01:02:83 Timp A0293 Cod 0 Puncte
31 Simion Matei Alexandru Club Daimon 01:02:88 Timp A0532 Cod 0 Puncte
32 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:03:96 Timp A0383 Cod 0 Puncte
33 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:04:25 Timp A0392 Cod 0 Puncte
34 Nica Radu Stefan NAVI 01:04:86 Timp A0288 Cod 0 Puncte
35 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:06:93 Timp A0564 Cod 0 Puncte
36 Preda Luca Ioan C.S. - I.B.M. 01:07:35 Timp A1127 Cod 0 Puncte
37 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 01:08:15 Timp A0572 Cod 0 Puncte
38 Grunea Valentin NAVI 01:08:20 Timp A0606 Cod 0 Puncte
39 Ionescu Robert George CSS 2 Bucuresti 01:11:45 Timp 1267 Cod 0 Puncte