Rezultatele finale pentru Cupa de Toamna - OPEN - Cadeti, Juniori, Tineret, Seniori - 2017

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (19 ani) B

1 Dinca Andreas Pescarusul Izvorani 00:30:46 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Teodorescu Bogdan Corona Brasov 00:30:76 Timp 2137 Cod 7 Puncte
3 Gradinaru Razvan Pescarusul Izvorani 00:31:11 Timp 4964 Cod 6 Puncte

2. 50 metri liber (18 ani) B

1 Bonea Sabin Steaua CSA 00:25:68 Timp A0024 Cod 9 Puncte

3. 50 metri liber (17 ani) B

1 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 00:28:38 Timp A1163 Cod 9 Puncte
2 Milcica Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:31:40 Timp A0858 Cod 7 Puncte
3 Nemtoi Stefan CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 3085 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (16 ani) B

1 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:26:28 Timp A0586 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 00:26:51 Timp 1325 Cod 7 Puncte
3 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 00:26:69 Timp A0599 Cod 6 Puncte
4 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 00:26:95 Timp A0337 Cod 5 Puncte
5 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:27:11 Timp 1807 Cod 4 Puncte
6 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:46 Timp A0513 Cod 3 Puncte
7 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 00:28:98 Timp 3297 Cod 2 Puncte
8 Radu Alin CSM Targoviste 00:28:99 Timp 4957 Cod 1 Puncte
9 Radu Marian CSM Targoviste 00:31:32 Timp 4956 Cod 0 Puncte
10 Stanciu Robert CSM Targoviste 00:31:51 Timp 4958 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (15 ani) B

1 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:25:61 Timp A0407 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:25:79 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 00:27:00 Timp 1270 Cod 6 Puncte
4 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:42 Timp A0470 Cod 5 Puncte
5 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:27:95 Timp A0086 Cod 4 Puncte
6 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:28:64 Timp A0491 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:29:99 Timp A0471 Cod 2 Puncte
8 Ionita Andrei Renovatio S.C. 00:30:01 Timp 2511 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:30:53 Timp A0495 Cod 0 Puncte
10 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:31:62 Timp A0535 Cod 0 Puncte
11 Vlasceanu Mihai CSM Targoviste 00:33:84 Timp 4953 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (14 ani) B

1 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:27:76 Timp A0532 Cod 9 Puncte
2 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 00:27:79 Timp 1202 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 00:27:95 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Peter Arthur Cristian NAVI 00:28:03 Timp 1732 Cod 5 Puncte
5 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 00:28:30 Timp A0385 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 00:28:41 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 00:28:63 Timp 2675 Cod 2 Puncte
8 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 00:29:23 Timp 2350 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:30:14 Timp 2648 Cod 0 Puncte
10 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 00:30:75 Timp 2674 Cod 0 Puncte
11 Dinica Ionut Median Bucuresti 00:31:70 Timp A1012 Cod 0 Puncte
12 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 00:32:36 Timp A0604 Cod 0 Puncte
13 Ciorba Matei CSM Targoviste 00:33:77 Timp 4952 Cod 0 Puncte
14 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 00:33:86 Timp 4878 Cod 0 Puncte
15 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 00:38:39 Timp 4961 Cod 0 Puncte
16 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0694 Cod 0 Puncte
17 Nae Horatiu Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0778 Cod 0 Puncte

7. 50 metri liber (13 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:26:52 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 00:28:24 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 00:28:34 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Gherghel Vlad Cristian NAVI 00:28:69 Timp A0722 Cod 5 Puncte
5 Iacob Mihai CSM Pitesti 00:28:89 Timp 1741 Cod 4 Puncte
6 Guinea Ionut CSM Pitesti 00:29:13 Timp 1201 Cod 3 Puncte
7 Deaconu Denis CSM Pitesti 00:29:21 Timp 2874 Cod 2 Puncte
8 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:29:22 Timp 1457 Cod 1 Puncte
9 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 00:29:27 Timp A0278 Cod 0 Puncte
10 Dumitrascu Andrei CSS Ploiesti 00:29:51 Timp 3526 Cod 0 Puncte
11 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:29:69 Timp A0376 Cod 0 Puncte
12 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 00:30:79 Timp A0112 Cod 0 Puncte
13 Harsulescu Mihai NAVI 00:31:11 Timp 1413 Cod 0 Puncte
14 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 00:31:23 Timp 2089 Cod 0 Puncte
15 Cazacu Alin Median Bucuresti 00:31:37 Timp 1446 Cod 0 Puncte
16 Petrache Darius NAVI 00:31:43 Timp 1641 Cod 0 Puncte
17 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:31:53 Timp 1635 Cod 0 Puncte
18 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 00:31:60 Timp 1899 Cod 0 Puncte
19 Tengher Alexandru NAVI 00:31:65 Timp 2331 Cod 0 Puncte
20 Stan Horia CSS Ploiesti 00:31:88 Timp 4621 Cod 0 Puncte
21 Gheorghe Davian Median Bucuresti 00:32:18 Timp 1448 Cod 0 Puncte
22 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 00:32:30 Timp 2108 Cod 0 Puncte
23 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:63 Timp 1401 Cod 0 Puncte
24 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:33:84 Timp 1416 Cod 0 Puncte
25 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 00:40:63 Timp 2087 Cod 0 Puncte

8. 50 metri liber (12 ani) B

1 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:28:27 Timp 1519 Cod 9 Puncte
2 Stoica Alexandru CSM Pitesti 00:29:25 Timp 2873 Cod 7 Puncte
3 Mihai David Bucharest Sport Club 00:29:37 Timp 2503 Cod 6 Puncte
4 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:29:44 Timp 2026 Cod 5 Puncte
5 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:29:55 Timp 2050 Cod 4 Puncte
6 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 00:29:65 Timp 2878 Cod 3 Puncte
7 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:29:84 Timp 2036 Cod 2 Puncte
8 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 00:29:89 Timp 3926 Cod 1 Puncte
9 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:30:67 Timp 1491 Cod 0 Puncte
10 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:30:68 Timp 2433 Cod 0 Puncte
11 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:30:96 Timp 1837 Cod 0 Puncte
12 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:31:27 Timp 1462 Cod 0 Puncte
13 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:31:62 Timp 2558 Cod 0 Puncte
14 Lazar Andrei Steaua CSA 00:31:82 Timp 1844 Cod 0 Puncte
15 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:31:98 Timp 3025 Cod 0 Puncte
16 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 00:32:02 Timp 4029 Cod 0 Puncte
17 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:32:49 Timp 1404 Cod 0 Puncte
18 Cornaciu Stefan NAVI 00:32:56 Timp 2075 Cod 0 Puncte
19 Ceausescu Horia CSS Ploiesti 00:32:71 Timp 4618 Cod 0 Puncte
20 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:93 Timp 2028 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:33:49 Timp 1728 Cod 0 Puncte
22 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 00:33:58 Timp 3938 Cod 0 Puncte
23 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:33:89 Timp 2403 Cod 0 Puncte
24 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:34:25 Timp 1375 Cod 0 Puncte
25 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:34:54 Timp 3560 Cod 0 Puncte
26 Marcu Sebastian Atack Team 00:34:70 Timp 3545 Cod 0 Puncte
27 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:34:72 Timp 1411 Cod 0 Puncte
28 Toma Mina CSS Ploiesti 00:36:51 Timp 4619 Cod 0 Puncte
29 Iosip Matei Andrei Performer 00:36:87 Timp 1834 Cod 0 Puncte
30 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 00:37:46 Timp 4612 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 00:39:37 Timp 4962 Cod 0 Puncte
32 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 00:43:46 Timp 2543 Cod 0 Puncte
33 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte

10. 50 metri liber (18 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 00:29:60 Timp A1092 Cod 9 Puncte

11. 50 metri liber (17 ani) F

1 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 00:28:71 Timp 1885 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 00:28:89 Timp A0063 Cod 7 Puncte
3 Savastita Simona Steaua CSA 00:29:30 Timp A0193 Cod 6 Puncte

12. 50 metri liber (16 ani) F

1 Danila Tia Maria Steaua CSA 00:28:59 Timp A0331 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 00:29:45 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Ana CSM Pitesti 00:30:08 Timp 1211 Cod 6 Puncte
4 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:30:52 Timp A0463 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 00:30:71 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora Steaua CSA 00:30:89 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Frant Madalina Triumf Bucuresti 00:33:38 Timp 3757 Cod 2 Puncte
8 Craciun Florentina CSM Targoviste 00:37:81 Timp 4960 Cod 1 Puncte
9 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0640 Cod 0 Puncte

13. 50 metri liber (15 ani) F

1 Gadea Ioana Steaua CSA 00:28:11 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Denieul Catinca Olimpia Bucuresti 00:28:14 Timp A0445 Cod 7 Puncte
3 Botezatu Elena Corona Brasov 00:29:41 Timp 3768 Cod 6 Puncte
4 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:30:45 Timp A0453 Cod 5 Puncte
5 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:31:37 Timp A0442 Cod 4 Puncte
6 Florea Ana Corona Brasov 00:31:74 Timp 3767 Cod 3 Puncte
6 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:31:74 Timp A0439 Cod 3 Puncte
7 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:40:38 Timp A0315 Cod 2 Puncte
8 Mirica Olivia CSM Targoviste 00:40:96 Timp 4959 Cod 1 Puncte

14. 50 metri liber (14 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 00:28:26 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina Steaua CSA 00:29:73 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Ilie Ioana Dacia Mioveni 2012 00:29:97 Timp 4613 Cod 6 Puncte
4 Voicu Maria Steaua CSA 00:30:18 Timp 2372 Cod 5 Puncte
5 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 00:30:20 Timp 2895 Cod 4 Puncte
6 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 00:30:52 Timp A0768 Cod 3 Puncte
7 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 00:31:39 Timp 1731 Cod 2 Puncte
8 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:32:74 Timp 1613 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Alexandra Dacia Mioveni 2012 00:33:13 Timp 2898 Cod 0 Puncte
10 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 00:45:16 Timp 3566 Cod 0 Puncte
11 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 3565 Cod 0 Puncte

15. 50 metri liber (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 00:28:54 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 00:28:73 Timp A0822 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 00:30:29 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Malutan Mara Median Bucuresti 00:30:34 Timp 4950 Cod 5 Puncte
5 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 00:31:19 Timp 1379 Cod 4 Puncte
6 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 00:31:79 Timp 4479 Cod 3 Puncte
7 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 00:31:84 Timp 2894 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:32:70 Timp 1407 Cod 1 Puncte
9 Tudorescu Ioana Steaua CSA 00:33:27 Timp 1850 Cod 0 Puncte
10 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 00:34:96 Timp 4056 Cod 0 Puncte
11 Vasilescu Ana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 1722 Cod 0 Puncte

16. 50 metri liber (12 ani) F

1 Curcan Alexandra NAVI 00:29:30 Timp 2956 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:29:75 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:30:71 Timp A0787 Cod 6 Puncte
4 Petrache Maria NAVI 00:31:21 Timp 2288 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:31:50 Timp 2628 Cod 4 Puncte
6 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 00:31:61 Timp 2882 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 00:31:65 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:32:36 Timp 1752 Cod 1 Puncte
9 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 00:32:47 Timp A0236 Cod 0 Puncte
10 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 00:32:61 Timp 1689 Cod 0 Puncte
11 Nitu Sara CSS Ploiesti 00:33:53 Timp 3524 Cod 0 Puncte
12 Niculita Florentina Diana NAVI 00:34:70 Timp 2276 Cod 0 Puncte
13 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:35:14 Timp 2173 Cod 0 Puncte
14 Sarbu Maria CSS Ploiesti 00:35:28 Timp 4615 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Amalia CSS Ploiesti 00:35:41 Timp 4614 Cod 0 Puncte
16 Dobre Idora CSS Ploiesti 00:36:08 Timp 3525 Cod 0 Puncte
17 Solomon Ioana NAVI 00:36:43 Timp 1884 Cod 0 Puncte
18 Florea Anda Maria Timex Bucuresti 00:36:46 Timp 3326 Cod 0 Puncte
19 Georgescu Mara Timex Bucuresti 00:37:49 Timp 4951 Cod 0 Puncte

17. 100 metri fluture (19 ani) B

1 Gradinaru Razvan Pescarusul Izvorani 01:00:58 Timp 4964 Cod 9 Puncte

18. 100 metri fluture (18 ani) B

1 Rusen Andrei Steaua CSA 00:57:75 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 01:06:35 Timp 1788 Cod 7 Puncte

19. 100 metri fluture (17 ani) B

1 Toma Octavian Olimpia Bucuresti 01:00:45 Timp A0218 Cod 9 Puncte
2 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:05:60 Timp 2664 Cod 7 Puncte

20. 100 metri fluture (16 ani) B

1 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 01:00:62 Timp A0599 Cod 9 Puncte
2 Stefanescu Bogdan Olimpia Bucuresti 01:01:71 Timp 1324 Cod 7 Puncte
3 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:04:17 Timp 1325 Cod 6 Puncte
4 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 01:05:45 Timp 2351 Cod 5 Puncte
5 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:06:16 Timp A0513 Cod 4 Puncte
6 Hentia Alexandru Steaua CSA 01:07:68 Timp 1329 Cod 3 Puncte
6 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:07:68 Timp A0586 Cod 3 Puncte
7 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 01:08:85 Timp 3297 Cod 2 Puncte

21. 100 metri fluture (15 ani) B

1 Cotos Serban CSU Suceava 01:00:42 Timp 4041 Cod 9 Puncte
2 Petrache Alexandru Corona Brasov 01:01:41 Timp 1424 Cod 7 Puncte
3 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 01:01:62 Timp A0305 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei Steaua CSA 01:01:88 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:04:01 Timp A0535 Cod 4 Puncte
6 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:10:60 Timp A0407 Cod 3 Puncte
7 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:32 Timp A0477 Cod 2 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:67 Timp A0470 Cod 1 Puncte
9 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 01:12:28 Timp A1141 Cod 0 Puncte
10 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:12 Timp A0086 Cod 0 Puncte

22. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:05:86 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 01:07:44 Timp 2675 Cod 7 Puncte
3 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 01:11:55 Timp 2886 Cod 6 Puncte
4 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:11:61 Timp A0325 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian NAVI 01:12:03 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Bogdan Matei NAVI 01:12:35 Timp 2848 Cod 3 Puncte
7 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 01:13:36 Timp 2350 Cod 2 Puncte
8 Dinica Ionut Median Bucuresti 01:20:15 Timp A1012 Cod 1 Puncte
9 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 01:20:26 Timp 2674 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:21:66 Timp 2648 Cod 0 Puncte
11 Nae Horatiu Median Bucuresti 99:99:99 Timp A0778 Cod 0 Puncte

23. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:02:70 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:03:80 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 01:04:37 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:09:18 Timp 1364 Cod 5 Puncte
5 Petrache Darius NAVI 01:11:12 Timp 1641 Cod 4 Puncte
6 Cazacu Alin Median Bucuresti 01:14:92 Timp 1446 Cod 3 Puncte
7 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 01:17:17 Timp 4620 Cod 2 Puncte
8 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:23:16 Timp 1416 Cod 1 Puncte
9 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:30:47 Timp 1457 Cod 0 Puncte

24. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward NAVI 01:06:81 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 01:08:56 Timp 1556 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:10:97 Timp A0272 Cod 6 Puncte
4 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:11:32 Timp 1297 Cod 5 Puncte
5 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:12:50 Timp 1519 Cod 4 Puncte
6 Mihai David Bucharest Sport Club 01:12:75 Timp 2503 Cod 3 Puncte
7 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:14:37 Timp 1837 Cod 2 Puncte
8 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:64 Timp 1890 Cod 1 Puncte
9 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:19:63 Timp 1456 Cod 0 Puncte
10 Lazar Andrei Steaua CSA 01:20:60 Timp 1844 Cod 0 Puncte
11 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 01:22:05 Timp 1404 Cod 0 Puncte
12 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:28 Timp 2028 Cod 0 Puncte
13 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 01:24:54 Timp 1462 Cod 0 Puncte
14 Cornaciu Stefan NAVI 01:26:37 Timp 2075 Cod 0 Puncte
15 Mincu Andrei Steaua CSA 01:28:35 Timp 3535 Cod 0 Puncte
16 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:29:02 Timp 1375 Cod 0 Puncte
17 Ursu Tudor Nicolae NAVI 01:29:51 Timp 2267 Cod 0 Puncte
18 Toma Mina CSS Ploiesti 01:39:80 Timp 4619 Cod 0 Puncte
19 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 01:52:32 Timp 3517 Cod 0 Puncte
20 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte

25. 100 metri fluture (19 ani) F

1 Dobrin Alexandra Pescarusul Izvorani 01:03:93 Timp 4963 Cod 9 Puncte

26. 100 metri fluture (18 ani) F

1 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 01:19:53 Timp A1094 Cod 9 Puncte

27. 100 metri fluture (17 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:08:69 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:10:23 Timp 1885 Cod 7 Puncte

28. 100 metri fluture (16 ani) F

1 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:11:82 Timp 1211 Cod 9 Puncte
2 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:13:49 Timp A0463 Cod 7 Puncte
3 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:14:52 Timp 1210 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:18:76 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora Steaua CSA 01:21:42 Timp A0262 Cod 4 Puncte

29. 100 metri fluture (15 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 01:05:33 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana Steaua CSA 01:05:51 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Botezatu Elena Corona Brasov 01:13:39 Timp 3768 Cod 6 Puncte
4 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:55 Timp A0442 Cod 5 Puncte

30. 100 metri fluture (14 ani) F

1 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 01:11:96 Timp 2895 Cod 9 Puncte
2 Barbu Alexandra Anissia Steaua CSA 01:12:68 Timp A0245 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:15:10 Timp A0345 Cod 6 Puncte
4 Gaitan Ana Corona Brasov 01:15:97 Timp 2900 Cod 5 Puncte
5 Dobre Laria CSS Ploiesti 01:37:60 Timp 4617 Cod 4 Puncte
6 Spanu Clara CSS Ploiesti 99:99:99 Timp A1041 Cod 0 Puncte

31. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:08:90 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 01:09:34 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 01:12:77 Timp 2892 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:18:59 Timp 1407 Cod 5 Puncte
5 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 01:18:89 Timp 2894 Cod 4 Puncte
6 Olteanu Alexia NAVI 01:20:00 Timp 2217 Cod 3 Puncte
7 Stefan Cucu Daniela Triumf Bucuresti 01:47:26 Timp 4965 Cod 2 Puncte
8 Ghita Luiza Elena Triumf Bucuresti 01:49:60 Timp 4340 Cod 1 Puncte

32. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Gorecki Andra NAVI 01:09:87 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Safcenco Delia Dacia Mioveni 2012 01:12:47 Timp 2890 Cod 7 Puncte
3 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 01:14:67 Timp 2889 Cod 6 Puncte
4 Petrache Maria NAVI 01:18:44 Timp 2288 Cod 5 Puncte
5 Niculita Florentina Diana NAVI 01:23:99 Timp 2276 Cod 4 Puncte

33. 200 metri bras (19 ani) B

1 Teodorescu Bogdan Corona Brasov 02:43:03 Timp 2137 Cod 9 Puncte
2 Dinca Andreas Pescarusul Izvorani 02:55:87 Timp A0848 Cod 7 Puncte
3 Petre Bogdan Mihai Universitatea Pitesti 99:99:99 Timp 1572 Cod 0 Puncte

34. 200 metri bras (18 ani) B

1 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 02:46:01 Timp A1089 Cod 9 Puncte

35. 200 metri bras (17 ani) B

1 Nemtoi Stefan CSS Ploiesti 99:99:99 Timp 3085 Cod 0 Puncte

36. 200 metri bras (16 ani) B

1 Costea Eduard CSM Targoviste 03:22:79 Timp 4955 Cod 9 Puncte
2 Chirica Sebastian CSM Targoviste 03:31:35 Timp 4954 Cod 7 Puncte

37. 200 metri bras (15 ani) B

1 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 02:40:36 Timp 3084 Cod 9 Puncte
2 Petrache Alexandru Corona Brasov 02:41:49 Timp 1424 Cod 7 Puncte
3 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 02:42:77 Timp A0402 Cod 6 Puncte
4 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 02:44:27 Timp 1270 Cod 5 Puncte
5 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 02:45:17 Timp 2041 Cod 4 Puncte
6 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 02:59:48 Timp A1141 Cod 3 Puncte

38. 200 metri bras (14 ani) B

1 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:46:29 Timp A0566 Cod 9 Puncte
2 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 02:49:20 Timp 2885 Cod 7 Puncte
3 Margarit Alexandru CSS Ploiesti 03:06:52 Timp 2675 Cod 6 Puncte
4 Keller Eduard Corona Brasov 03:07:86 Timp 2910 Cod 5 Puncte
5 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 03:09:87 Timp A0604 Cod 4 Puncte

39. 200 metri bras (13 ani) B

1 Iacob Mihai CSM Pitesti 02:34:15 Timp 1741 Cod 9 Puncte
2 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:45:60 Timp A0790 Cod 7 Puncte
3 Petrache Darius NAVI 02:48:93 Timp 1641 Cod 6 Puncte
4 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:51:90 Timp A0278 Cod 5 Puncte
5 Tengher Alexandru NAVI 03:02:06 Timp 2331 Cod 4 Puncte
6 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 03:11:25 Timp 1899 Cod 3 Puncte
7 Stan Horia CSS Ploiesti 03:20:36 Timp 4621 Cod 2 Puncte
8 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 03:21:53 Timp 4620 Cod 1 Puncte

40. 200 metri bras (12 ani) B

1 Stoica Alexandru CSM Pitesti 02:48:68 Timp 2873 Cod 9 Puncte
2 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 02:49:13 Timp 2878 Cod 7 Puncte
3 Niculae Alexei NAVI 02:49:81 Timp 2266 Cod 6 Puncte
4 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:51:84 Timp 2050 Cod 5 Puncte
5 Vlasceanu Antonio Atack Team 02:52:48 Timp 1491 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 02:52:67 Timp 1556 Cod 3 Puncte
7 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 03:10:17 Timp 1890 Cod 2 Puncte
8 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 03:10:80 Timp 1456 Cod 1 Puncte
9 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 03:22:71 Timp 4029 Cod 0 Puncte
10 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 03:24:47 Timp 3025 Cod 0 Puncte
11 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 03:30:29 Timp 3938 Cod 0 Puncte

45. 200 metri bras (15 ani) F

1 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 02:46:87 Timp A0260 Cod 9 Puncte
2 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0315 Cod 0 Puncte

46. 200 metri bras (14 ani) F

1 Ilie Ioana Dacia Mioveni 2012 02:57:38 Timp 4613 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina Steaua CSA 03:06:05 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Gaitan Ana Corona Brasov 03:10:56 Timp 2900 Cod 6 Puncte
4 Voicu Maria Steaua CSA 03:10:58 Timp 2372 Cod 5 Puncte
5 Dobre Laria CSS Ploiesti 03:41:85 Timp 4617 Cod 4 Puncte

47. 200 metri bras (13 ani) F

1 Ilie Bianca Maria NAVI 02:51:32 Timp A0244 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Alexia NAVI 02:57:90 Timp 2217 Cod 7 Puncte
3 Malutan Mara Median Bucuresti 03:11:47 Timp 4950 Cod 6 Puncte
4 Zamfir Alexandra Dinamo Bucuresti 03:17:09 Timp 4056 Cod 5 Puncte
5 Ciaus Mihaela CSS Ploiesti 03:44:34 Timp 4616 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Ana CSS 1 Bucuresti 04:06:39 Timp 1722 Cod 3 Puncte

48. 200 metri bras (12 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 02:54:64 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 03:01:84 Timp A0787 Cod 7 Puncte
3 Iorga Andreea Steaua CSA 03:04:84 Timp 3536 Cod 6 Puncte
4 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 03:15:02 Timp 2917 Cod 5 Puncte
5 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 03:15:43 Timp 1689 Cod 4 Puncte
6 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 03:24:87 Timp A0236 Cod 3 Puncte
7 Nitu Sara CSS Ploiesti 03:31:95 Timp 3524 Cod 2 Puncte
8 Dobre Idora CSS Ploiesti 03:32:50 Timp 3525 Cod 1 Puncte
9 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 03:35:31 Timp 2173 Cod 0 Puncte
10 Dumitru Amalia CSS Ploiesti 03:42:38 Timp 4614 Cod 0 Puncte

49. 100 metri spate (19 ani) B

1 Teodorescu Bogdan Corona Brasov 01:15:00 Timp 2137 Cod 9 Puncte

51. 100 metri spate (17 ani) B

1 Tamasan Dan Mihai CSS 1 Bucuresti 01:15:45 Timp A1163 Cod 9 Puncte

52. 100 metri spate (16 ani) B

1 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:59:59 Timp A0068 Cod 9 Puncte
2 Gagiu Tudor Gabriel Steaua CSA 01:11:35 Timp 1325 Cod 7 Puncte

53. 100 metri spate (15 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 01:04:14 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:04:18 Timp A0633 Cod 7 Puncte
3 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:09:33 Timp A0470 Cod 6 Puncte
4 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 01:13:26 Timp 2041 Cod 5 Puncte
5 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:14:10 Timp A0491 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:14:20 Timp A0471 Cod 3 Puncte
7 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:16:34 Timp 2511 Cod 2 Puncte
8 Popa Andrei Steaua CSA 01:16:40 Timp A0168 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:18:89 Timp A0495 Cod 0 Puncte

54. 100 metri spate (14 ani) B

1 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 01:05:33 Timp 1202 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:06:37 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:08:06 Timp A0385 Cod 6 Puncte
4 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:10:05 Timp A0532 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:10:48 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:12:44 Timp A0566 Cod 3 Puncte
7 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:14:09 Timp 1688 Cod 2 Puncte
8 Cam Stefan Clubul Roman de Natatie 01:27:36 Timp 4878 Cod 1 Puncte
9 Serban Nicolae Cristian CSS 2 Bucuresti 01:40:80 Timp 4961 Cod 0 Puncte
10 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0694 Cod 0 Puncte

55. 100 metri spate (13 ani) B

1 Popovici David NAVI 01:02:93 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Deaconu Denis CSM Pitesti 01:09:33 Timp 2874 Cod 7 Puncte
3 Dumitrascu Andrei CSS Ploiesti 01:13:89 Timp 3526 Cod 6 Puncte
4 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 01:13:96 Timp 1449 Cod 5 Puncte
5 Gherghel Vlad Cristian NAVI 01:14:42 Timp A0722 Cod 4 Puncte
6 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:17:56 Timp A0376 Cod 3 Puncte
7 Harsulescu Mihai NAVI 01:18:75 Timp 1413 Cod 2 Puncte
8 Tengher Alexandru NAVI 01:23:52 Timp 2331 Cod 1 Puncte
9 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:13 Timp 1635 Cod 0 Puncte
10 Gheorghe Davian Median Bucuresti 01:24:65 Timp 1448 Cod 0 Puncte
11 Stan Horia CSS Ploiesti 01:28:56 Timp 4621 Cod 0 Puncte

56. 100 metri spate (12 ani) B

1 Stancu Vlad Stefan NAVI 01:10:70 Timp A0829 Cod 9 Puncte
2 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:24 Timp 2026 Cod 7 Puncte
3 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 01:16:31 Timp 2558 Cod 6 Puncte
4 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:17:56 Timp 2036 Cod 5 Puncte
5 Nataprazu Luca Mihai NAVI 01:18:05 Timp A0272 Cod 4 Puncte
6 Niculae Alexei NAVI 01:19:68 Timp 2266 Cod 3 Puncte
7 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 01:19:72 Timp 1837 Cod 2 Puncte
8 Ursu Tudor Nicolae NAVI 01:20:69 Timp 2267 Cod 1 Puncte
9 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:23:81 Timp 2028 Cod 0 Puncte
10 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 01:24:29 Timp 1456 Cod 0 Puncte
11 Cornaciu Stefan NAVI 01:25:67 Timp 2075 Cod 0 Puncte
12 Marcu Sebastian Atack Team 01:25:82 Timp 3545 Cod 0 Puncte
13 Ceausescu Horia CSS Ploiesti 01:26:50 Timp 4618 Cod 0 Puncte
14 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:29:25 Timp 3938 Cod 0 Puncte
15 Georgeoni Calin Andrei NAVI 01:30:20 Timp 1375 Cod 0 Puncte
16 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:31:41 Timp 3560 Cod 0 Puncte
17 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 01:41:06 Timp 4612 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Andrei CSS 2 Bucuresti 01:43:45 Timp 4962 Cod 0 Puncte
19 Ionescu George Calin CSS 2 Bucuresti 01:49:81 Timp 2543 Cod 0 Puncte
20 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1703 Cod 0 Puncte
21 Iosip Matei Andrei Performer 99:99:99 Timp 1834 Cod 0 Puncte

57. 100 metri spate (19 ani) F

1 Dobrin Alexandra Pescarusul Izvorani 01:06:62 Timp 4963 Cod 9 Puncte

60. 100 metri spate (16 ani) F

1 Olteanu Ana CSM Pitesti 01:14:02 Timp 1211 Cod 9 Puncte
2 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 01:18:10 Timp 1210 Cod 7 Puncte
3 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:18:35 Timp A0032 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:20:31 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora Steaua CSA 99:99:99 Timp A0262 Cod 0 Puncte
6 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0640 Cod 0 Puncte

61. 100 metri spate (15 ani) F

1 Gadea Ioana Steaua CSA 01:07:79 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA 01:12:14 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:15:58 Timp A0453 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:18:82 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Florea Ana Corona Brasov 01:21:94 Timp 3767 Cod 4 Puncte

62. 100 metri spate (14 ani) F

1 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 01:15:33 Timp A0768 Cod 9 Puncte
2 Dragomir Alexandra Dacia Mioveni 2012 01:19:02 Timp 2898 Cod 7 Puncte
3 Dobre Laria CSS Ploiesti 01:28:98 Timp 4617 Cod 6 Puncte
4 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 01:29:63 Timp 1613 Cod 5 Puncte
5 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 01:38:94 Timp 3566 Cod 4 Puncte
6 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp 3565 Cod 0 Puncte

63. 100 metri spate (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:10:68 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:18:43 Timp A0822 Cod 7 Puncte
3 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 01:19:17 Timp 1379 Cod 6 Puncte
4 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:20:33 Timp 1850 Cod 5 Puncte
5 Ciaus Mihaela CSS Ploiesti 01:34:88 Timp 4616 Cod 4 Puncte
6 Ghita Luiza Elena Triumf Bucuresti 01:39:56 Timp 4340 Cod 3 Puncte
7 Stefan Cucu Daniela Triumf Bucuresti 01:43:12 Timp 4965 Cod 2 Puncte

64. 100 metri spate (12 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 01:11:19 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:14:24 Timp A0787 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 01:14:73 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Safcenco Delia Dacia Mioveni 2012 01:16:44 Timp 2890 Cod 5 Puncte
5 Curcan Alexandra NAVI 01:16:63 Timp 2956 Cod 4 Puncte
6 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 01:17:47 Timp 2882 Cod 3 Puncte
7 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 01:18:59 Timp 2889 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:20:43 Timp 2628 Cod 1 Puncte
9 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:21:15 Timp 1752 Cod 0 Puncte
10 Solomon Ioana NAVI 01:25:02 Timp 1884 Cod 0 Puncte
11 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 01:31:01 Timp 2173 Cod 0 Puncte
12 Sarbu Maria CSS Ploiesti 01:33:36 Timp 4615 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Mara Timex Bucuresti 01:35:55 Timp 4951 Cod 0 Puncte
14 Florea Anda Maria Timex Bucuresti 01:48:23 Timp 3326 Cod 0 Puncte

66. 200 metri liber (18 ani) B

1 Rusen Andrei Steaua CSA 01:59:79 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Viju Tiberiu CSS Ploiesti 02:08:26 Timp 1788 Cod 7 Puncte

67. 200 metri liber (17 ani) B

1 Toma Octavian Olimpia Bucuresti 02:04:21 Timp A0218 Cod 9 Puncte

68. 200 metri liber (16 ani) B

1 Stefanescu Bogdan Olimpia Bucuresti 02:01:82 Timp 1324 Cod 9 Puncte
2 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 02:07:96 Timp A0068 Cod 7 Puncte
3 Danila Cristian Nicolae Steaua CSA 02:08:85 Timp A0337 Cod 6 Puncte
4 Hentia Alexandru Steaua CSA 02:11:19 Timp 1329 Cod 5 Puncte
5 Oprea Florin Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:12:52 Timp 1807 Cod 4 Puncte
6 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:12:97 Timp A0513 Cod 3 Puncte
7 Cuzuban Sebastian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:14:67 Timp A0586 Cod 2 Puncte
8 Florea Mihnea Ioan Steaua CSA 02:15:40 Timp A0599 Cod 1 Puncte

69. 200 metri liber (15 ani) B

1 Cotos Serban CSU Suceava 02:04:82 Timp 4041 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Steaua CSA 02:06:54 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Voican Rares Dacia Mioveni 2012 02:08:74 Timp 3084 Cod 6 Puncte
4 Piciorus Alexandru CSS Ploiesti 02:21:92 Timp A1141 Cod 5 Puncte
5 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:26:32 Timp A0477 Cod 4 Puncte
6 Ionita Andrei Renovatio S.C. 02:26:35 Timp 2511 Cod 3 Puncte
7 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 02:34:94 Timp A0491 Cod 2 Puncte
8 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0407 Cod 0 Puncte

70. 200 metri liber (14 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:09:28 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:09:88 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 02:12:48 Timp A0384 Cod 6 Puncte
4 Simion Matei Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:14:82 Timp A0532 Cod 5 Puncte
5 Peter Arthur Cristian NAVI 02:15:80 Timp 1732 Cod 4 Puncte
6 Bogdan Matei NAVI 02:16:90 Timp 2848 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:18:84 Timp A0325 Cod 2 Puncte
8 Sipoteanu Alexandru Dacia Mioveni 2012 02:21:57 Timp 2886 Cod 1 Puncte
9 Alexandru Edmond CSS Ploiesti 02:24:06 Timp 2350 Cod 0 Puncte
10 Ghinescu Iulian CSS Ploiesti 02:29:69 Timp 2674 Cod 0 Puncte
11 Keller Eduard Corona Brasov 02:39:64 Timp 2910 Cod 0 Puncte
12 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0694 Cod 0 Puncte

71. 200 metri liber (13 ani) B

1 Popovici David NAVI 02:04:77 Timp 1396 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:09:13 Timp 1412 Cod 7 Puncte
3 Guinea Ionut CSM Pitesti 02:15:30 Timp 1201 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:16:98 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 02:17:57 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:20:75 Timp 1364 Cod 3 Puncte
7 Gherghel Vlad Cristian NAVI 02:24:45 Timp A0722 Cod 2 Puncte
8 Dumitrascu Andrei CSS Ploiesti 02:25:65 Timp 3526 Cod 1 Puncte
9 Cazacu Alin Median Bucuresti 02:28:25 Timp 1446 Cod 0 Puncte
10 Uleia Stefan Ovidiu Pescarusul Izvorani 02:28:86 Timp 1449 Cod 0 Puncte
11 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:29:41 Timp 1457 Cod 0 Puncte
12 Harsulescu Mihai NAVI 02:31:04 Timp 1413 Cod 0 Puncte
13 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 02:37:93 Timp 1899 Cod 0 Puncte
14 Podeanu Andrei CSS Ploiesti 02:38:56 Timp 4620 Cod 0 Puncte
15 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 02:39:93 Timp A0112 Cod 0 Puncte
16 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 02:42:69 Timp 2089 Cod 0 Puncte
17 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:43:39 Timp 1635 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 02:53:95 Timp 1401 Cod 0 Puncte
19 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:57:84 Timp 1416 Cod 0 Puncte
20 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 03:35:42 Timp 2087 Cod 0 Puncte
21 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2108 Cod 0 Puncte

72. 200 metri liber (12 ani) B

1 Pandele Alexandru Edward NAVI 02:13:12 Timp A1124 Cod 9 Puncte
2 Stancu Vlad Stefan NAVI 02:17:99 Timp A0829 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai NAVI 02:18:37 Timp A0272 Cod 6 Puncte
4 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:20:28 Timp 3926 Cod 5 Puncte
5 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:22:10 Timp 1519 Cod 4 Puncte
6 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:22:56 Timp 2036 Cod 3 Puncte
7 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 02:23:09 Timp 2050 Cod 2 Puncte
8 Mihai David Bucharest Sport Club 02:28:55 Timp 2503 Cod 1 Puncte
9 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 02:29:28 Timp 2433 Cod 0 Puncte
10 Lazar Andrei Steaua CSA 02:36:65 Timp 1844 Cod 0 Puncte
11 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:38:94 Timp 3025 Cod 0 Puncte
12 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 02:39:23 Timp 2403 Cod 0 Puncte
13 Ursu Tudor Nicolae NAVI 02:39:58 Timp 2267 Cod 0 Puncte
14 Mincu Andrei Steaua CSA 02:40:33 Timp 3535 Cod 0 Puncte
15 Ceausescu Horia CSS Ploiesti 02:42:94 Timp 4618 Cod 0 Puncte
16 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 02:50:20 Timp 1728 Cod 0 Puncte
17 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 02:54:55 Timp 3560 Cod 0 Puncte
18 Notretu Arian Cristian Triumf Bucuresti 03:05:59 Timp 4612 Cod 0 Puncte
19 Toma Mina CSS Ploiesti 03:05:74 Timp 4619 Cod 0 Puncte
20 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 03:07:13 Timp 3517 Cod 0 Puncte
21 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1411 Cod 0 Puncte

74. 200 metri liber (18 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 02:10:08 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 02:32:99 Timp A1094 Cod 7 Puncte

75. 200 metri liber (17 ani) F

1 Savastita Simona Steaua CSA 02:09:87 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 02:21:85 Timp 1885 Cod 7 Puncte

76. 200 metri liber (16 ani) F

1 Danila Tia Maria Steaua CSA 02:16:94 Timp A0331 Cod 9 Puncte
2 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:21:10 Timp A0463 Cod 7 Puncte
3 Frant Madalina Triumf Bucuresti 02:35:61 Timp 3757 Cod 6 Puncte
4 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 02:41:47 Timp A0032 Cod 5 Puncte

77. 200 metri liber (15 ani) F

1 Botezatu Elena Corona Brasov 02:23:40 Timp 3768 Cod 9 Puncte
2 Denieul Catinca Olimpia Bucuresti 02:24:59 Timp A0445 Cod 7 Puncte
3 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:40:99 Timp 1669 Cod 6 Puncte

78. 200 metri liber (14 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 02:12:96 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Mitu Andra Dacia Mioveni 2012 02:16:08 Timp 2895 Cod 7 Puncte
3 Scortea Ecaterina Steaua CSA 02:19:69 Timp A0247 Cod 6 Puncte
4 Gaitan Ana Corona Brasov 02:24:47 Timp 2900 Cod 5 Puncte
5 Barbu Alexandra Anissia Steaua CSA 02:28:80 Timp A0245 Cod 4 Puncte
6 Dragomir Alexandra Dacia Mioveni 2012 02:32:88 Timp 2898 Cod 3 Puncte
7 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 02:34:38 Timp 1731 Cod 2 Puncte
8 Nicola Andreea Cristina Steaua CSA 02:37:32 Timp A0768 Cod 1 Puncte
9 Mitea Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 02:52:64 Timp 1613 Cod 0 Puncte
10 Spanu Clara CSS Ploiesti 99:99:99 Timp A1041 Cod 0 Puncte

79. 200 metri liber (13 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 02:16:18 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Ilie Bianca Maria NAVI 02:18:97 Timp A0244 Cod 7 Puncte
3 Mandruta Bianca Dacia Mioveni 2012 02:22:85 Timp 2894 Cod 6 Puncte
4 Malutan Mara Median Bucuresti 02:29:37 Timp 4950 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Alexia NAVI 02:33:66 Timp 2217 Cod 4 Puncte
6 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:36:00 Timp 1850 Cod 3 Puncte
7 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 02:38:16 Timp 4479 Cod 2 Puncte
8 Tarabega Anca Maria Bucharest Sport Club 02:41:01 Timp 1379 Cod 1 Puncte
9 Ghita Luiza Elena Triumf Bucuresti 02:59:54 Timp 4340 Cod 0 Puncte
10 Ciaus Mihaela CSS Ploiesti 03:08:64 Timp 4616 Cod 0 Puncte
11 Stefan Cucu Daniela Triumf Bucuresti 03:12:08 Timp 4965 Cod 0 Puncte

80. 200 metri liber (12 ani) F

1 Gorecki Andra NAVI 02:21:18 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 02:21:58 Timp A0794 Cod 7 Puncte
3 Curcan Alexandra NAVI 02:22:74 Timp 2956 Cod 6 Puncte
4 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:26:66 Timp 2628 Cod 5 Puncte
5 Iorga Andreea Steaua CSA 02:27:59 Timp 3536 Cod 4 Puncte
6 Petrache Maria NAVI 02:30:86 Timp 2288 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:31:59 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:38:60 Timp 1752 Cod 1 Puncte
9 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 02:43:51 Timp A0236 Cod 0 Puncte
10 Niculita Florentina Diana NAVI 02:44:18 Timp 2276 Cod 0 Puncte
11 Nitu Sara CSS Ploiesti 02:44:47 Timp 3524 Cod 0 Puncte
12 Cotruta Smaranda Maria Pescarusul Izvorani 02:45:59 Timp 1689 Cod 0 Puncte
13 Dobre Idora CSS Ploiesti 02:55:73 Timp 3525 Cod 0 Puncte
14 Sarbu Maria CSS Ploiesti 02:59:67 Timp 4615 Cod 0 Puncte
15 Dumitru Amalia CSS Ploiesti 02:59:88 Timp 4614 Cod 0 Puncte
16 Solomon Ioana NAVI 99:99:99 Timp 1884 Cod 0 Puncte

81. 400 metri mixt (19 ani) B

1 Petre Bogdan Mihai Universitatea Pitesti 99:99:99 Timp 1572 Cod 0 Puncte

82. 400 metri mixt (18 ani) B

1 Bonea Sabin Steaua CSA 04:50:03 Timp A0024 Cod 9 Puncte
2 Bajenaru Andrei Costin Petrolul Ploiesti 05:16:26 Timp A1089 Cod 7 Puncte

83. 400 metri mixt (17 ani) B

1 Lyubim Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 05:30:62 Timp 2664 Cod 9 Puncte

84. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Ciaus Catalin CSS Ploiesti 05:18:14 Timp 2351 Cod 9 Puncte
2 Secrieriu Constantin Renovatio S.C. 05:21:18 Timp 3297 Cod 7 Puncte

85. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru Steaua CSA 04:51:26 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Petrache Alexandru Corona Brasov 05:16:76 Timp 1424 Cod 7 Puncte

86. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Nicolae Alexandru CSM Pitesti 05:00:11 Timp 1202 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios Steaua CSA 05:08:51 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 05:11:02 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Dutulescu Andrei Dacia Mioveni 2012 05:29:40 Timp 2885 Cod 5 Puncte
5 Keller Eduard Corona Brasov 06:29:06 Timp 2910 Cod 4 Puncte

87. 400 metri mixt (13 ani) B

1 Iacob Mihai CSM Pitesti 04:58:03 Timp 1741 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 05:07:10 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Nicola Madalin Ionut NAVI 05:20:79 Timp A0790 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 05:26:37 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Deaconu Denis CSM Pitesti 05:28:36 Timp 2874 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 05:32:40 Timp A0278 Cod 3 Puncte

88. 400 metri mixt (12 ani) B

1 Stoica Alexandru CSM Pitesti 05:17:44 Timp 2873 Cod 9 Puncte
2 Pandele Alexandru Edward NAVI 05:21:41 Timp A1124 Cod 7 Puncte
3 Stancu Vlad Stefan NAVI 05:28:94 Timp A0829 Cod 6 Puncte
4 Nae Adrian Dacia Mioveni 2012 05:29:07 Timp 2878 Cod 5 Puncte
5 Niculae Alexei NAVI 05:30:09 Timp 2266 Cod 4 Puncte
6 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 05:33:54 Timp 1556 Cod 3 Puncte
7 Stoian Gabriel Razvan Performer 05:35:82 Timp 1297 Cod 2 Puncte
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:44:23 Timp 2026 Cod 1 Puncte
9 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 06:01:75 Timp 1890 Cod 0 Puncte
10 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 99:99:99 Timp 4029 Cod 0 Puncte

89. 400 metri mixt (19 ani) F

1 Dobrin Alexandra Pescarusul Izvorani 05:05:83 Timp 4963 Cod 9 Puncte

90. 400 metri mixt (18 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 05:09:41 Timp A1092 Cod 9 Puncte

91. 400 metri mixt (17 ani) F

1 Savastita Simona Steaua CSA 05:10:94 Timp A0193 Cod 9 Puncte

92. 400 metri mixt (16 ani) F

1 Stanescu Beatrice CSM Pitesti 05:36:37 Timp 1210 Cod 9 Puncte

93. 400 metri mixt (15 ani) F

1 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 06:16:68 Timp 1669 Cod 9 Puncte

94. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 05:14:15 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Ilie Ioana Dacia Mioveni 2012 05:33:61 Timp 4613 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia Steaua CSA 05:50:74 Timp A0245 Cod 6 Puncte

95. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 05:20:34 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Diculescu Alexandra Dacia Mioveni 2012 05:50:95 Timp 2892 Cod 7 Puncte

96. 400 metri mixt (12 ani) F

1 Gorecki Andra NAVI 05:27:19 Timp 2295 Cod 9 Puncte
2 Safcenco Delia Dacia Mioveni 2012 05:34:16 Timp 2890 Cod 7 Puncte
3 Marin Ioana NAVI 05:37:37 Timp 1524 Cod 6 Puncte
4 Nae Raisa Dacia Mioveni 2012 05:38:62 Timp 2889 Cod 5 Puncte
5 Gubavu Alexia Dacia Mioveni 2012 06:02:91 Timp 2882 Cod 4 Puncte
6 Iorga Andreea Steaua CSA 06:03:09 Timp 3536 Cod 3 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

98. 100 metri liber (18 ani) F

1 Colti Dumitrescu Emilia Petrolul Ploiesti 01:02:28 Timp A1092 Cod 9 Puncte
2 Tataru Andreea Roxana Petrolul Ploiesti 01:12:41 Timp A1094 Cod 7 Puncte

99. 100 metri liber (17 ani) F

1 Savastita Simona Steaua CSA 01:02:39 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Sarbulescu Andreea Loredana Colegiul "Emil Racovita" 01:03:16 Timp 1885 Cod 7 Puncte

100. 100 metri liber (16 ani) F

1 Danila Tia Maria Steaua CSA 01:02:69 Timp A0331 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria Steaua CSA 01:05:58 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:05:72 Timp A0463 Cod 6 Puncte
4 Costea Denisa Mariana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:96 Timp A0319 Cod 5 Puncte
5 Dragan Theodora Steaua CSA 01:11:14 Timp A0262 Cod 4 Puncte
6 Frant Madalina Triumf Bucuresti 01:12:48 Timp 3757 Cod 3 Puncte
7 Rusu Roberta Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0640 Cod 0 Puncte

101. 100 metri liber (15 ani) F

1 Botezatu Elena Corona Brasov 01:04:78 Timp 3768 Cod 9 Puncte
2 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:06:45 Timp A0453 Cod 7 Puncte
3 Marin Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 01:09:11 Timp A0442 Cod 6 Puncte
4 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 01:10:10 Timp A0439 Cod 5 Puncte
5 Florea Ana Corona Brasov 01:10:96 Timp 3767 Cod 4 Puncte
6 Matei Bobarnac Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:14:38 Timp 1669 Cod 3 Puncte

102. 100 metri liber (14 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana Steaua CSA 01:01:99 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2