Rezultatele finale pentru Cupa "Andrei Nicolescu" Editia I - FINALE

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 02:49:06 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Borcea Robert Nautica Bacau 02:51:30 Timp 4505 Cod 7 Puncte
3 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 02:59:06 Timp 4120 Cod 6 Puncte
4 Popa Daniel Renovatio S.C. 03:03:06 Timp 4009 Cod 5 Puncte
5 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 03:05:00 Timp 3823 Cod 4 Puncte
6 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 03:07:01 Timp 4182 Cod 3 Puncte
7 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 03:09:19 Timp 4420 Cod 2 Puncte
8 Oprian Alberto Total Sport Art 03:11:25 Timp 4931 Cod 1 Puncte

2. 200 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 02:31:49 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Stoica David Aqua Sport Citius 02:40:50 Timp 3169 Cod 7 Puncte
3 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 02:43:36 Timp 2750 Cod 6 Puncte
4 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 02:53:63 Timp 4291 Cod 5 Puncte
5 Agapie David Total Sport Art 02:55:95 Timp 4933 Cod 4 Puncte
6 Nita Stefan Contratimp Campina 02:56:06 Timp 3130 Cod 3 Puncte
7 Artene Luca Nautica Bacau 03:00:38 Timp 3234 Cod 2 Puncte
8 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 03:02:50 Timp 2747 Cod 1 Puncte

3. 200 metri liber (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 02:31:17 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 02:34:12 Timp 2592 Cod 7 Puncte
3 Nistorescu Alexandru Contratimp Campina 02:34:58 Timp 2153 Cod 6 Puncte
4 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 02:35:86 Timp 2965 Cod 5 Puncte
5 Ruse Matei Aqua Sport Citius 02:40:57 Timp 2967 Cod 4 Puncte
6 Tapirluie Andrei Total Sport Art 02:41:82 Timp 4935 Cod 3 Puncte
7 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 02:41:99 Timp 2160 Cod 2 Puncte
8 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 02:45:77 Timp 2206 Cod 1 Puncte

4. 200 metri liber (11 ani) B

1 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 02:20:87 Timp 2979 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:23:89 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Matei Vlad Aqua Sport Citius 02:31:52 Timp 3159 Cod 6 Puncte
4 Rachieru Stefan Contratimp Campina 02:31:55 Timp 2083 Cod 5 Puncte
5 Cojocaru Carol Nautica Bacau 02:31:88 Timp 2334 Cod 4 Puncte
6 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 02:33:99 Timp 1698 Cod 3 Puncte
7 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 02:35:80 Timp 2490 Cod 2 Puncte
8 Dragomir David Renovatio S.C. 02:36:25 Timp 2326 Cod 1 Puncte

5. 200 metri liber (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 02:10:02 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:17:49 Timp 1519 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Performer 02:17:97 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:19:41 Timp 3561 Cod 5 Puncte
5 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:21:45 Timp 3926 Cod 4 Puncte
6 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:22:07 Timp 2036 Cod 3 Puncte
7 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:22:41 Timp 1308 Cod 2 Puncte
8 Mihai David Bucharest Sport Club 02:29:38 Timp 2503 Cod 1 Puncte

6. 200 metri liber (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 03:06:78 Timp 4128 Cod 9 Puncte
2 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 03:06:94 Timp 3852 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 03:07:31 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 03:09:97 Timp 4119 Cod 5 Puncte
5 Serman Larisa Bucharest Sport Club 03:10:02 Timp 3345 Cod 4 Puncte
6 Gagiu Elise Maria Swimming Team 03:22:54 Timp 4379 Cod 3 Puncte
7 Calapod Christine Nautica Bacau 03:24:78 Timp 3425 Cod 2 Puncte
8 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 03:53:93 Timp 3398 Cod 1 Puncte

7. 200 metri liber (9 ani) F

1 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 02:41:81 Timp 3357 Cod 9 Puncte
2 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 02:46:51 Timp 3010 Cod 7 Puncte
3 Stefura Ingrid Nautica Bacau 02:46:75 Timp 3248 Cod 6 Puncte
4 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 02:50:84 Timp 2756 Cod 5 Puncte
5 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 02:57:23 Timp 2737 Cod 4 Puncte
6 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 02:58:43 Timp 3391 Cod 3 Puncte
7 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 03:01:91 Timp 3388 Cod 2 Puncte
8 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 03:07:58 Timp 2764 Cod 1 Puncte

8. 200 metri liber (10 ani) F

1 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 02:33:11 Timp 3492 Cod 9 Puncte
2 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 02:35:46 Timp 3090 Cod 7 Puncte
3 Frunza Ingrid Steaua CSA 02:35:49 Timp 3001 Cod 6 Puncte
4 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 02:36:58 Timp 3056 Cod 5 Puncte
5 Toader Francesca Bucharest Sport Club 02:37:68 Timp 2293 Cod 4 Puncte
6 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 02:49:68 Timp 3225 Cod 3 Puncte
7 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 02:50:30 Timp 3175 Cod 2 Puncte
8 Cozma Ioana Nautica Bacau 03:02:73 Timp 3986 Cod 1 Puncte

9. 200 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 02:29:26 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 02:31:78 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 02:33:95 Timp 1723 Cod 6 Puncte
4 Preda Maria Amelie Performer 02:35:24 Timp 4782 Cod 5 Puncte
5 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 02:39:51 Timp 2481 Cod 4 Puncte
6 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 02:40:05 Timp 3117 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 02:41:82 Timp 4022 Cod 2 Puncte
8 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 02:47:11 Timp 2947 Cod 1 Puncte

10. 200 metri liber (12 ani) F

1 Iorga Andreea Steaua CSA 02:24:87 Timp 3536 Cod 9 Puncte
2 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:25:58 Timp 2636 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:26:38 Timp 2628 Cod 6 Puncte
4 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:29:68 Timp 2106 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 02:30:82 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:31:43 Timp 2485 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:31:88 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 02:38:52 Timp 2154 Cod 1 Puncte

11. 100 metri bras (8 ani) B

1 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 01:44:80 Timp 4193 Cod 9 Puncte
2 Banu Robert Nautica Bacau 01:53:58 Timp 4506 Cod 7 Puncte
3 Popa Daniel Renovatio S.C. 01:58:62 Timp 4009 Cod 6 Puncte
4 Stan Andrei Aqua Sport Citius 01:59:86 Timp 3822 Cod 5 Puncte
5 Nae Teodor Patrick Swimming Team 02:01:60 Timp 4203 Cod 4 Puncte
6 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4406 Cod 0 Puncte
7 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3421 Cod 0 Puncte
8 Sendroiu Toma Alexandru Performer 99:99:99 Timp 4493 Cod 0 Puncte

12. 100 metri bras (9 ani) B

1 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 01:34:95 Timp 3171 Cod 9 Puncte
2 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 01:38:01 Timp 4291 Cod 7 Puncte
3 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 01:38:25 Timp 2750 Cod 6 Puncte
4 Chirita Petru Renovatio S.C. 01:38:37 Timp 2987 Cod 5 Puncte
5 Sararu Vlad Steaua CSA 01:40:15 Timp 3347 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 01:41:98 Timp 3142 Cod 3 Puncte
7 Radu Andrei Aqua Sport Citius 01:43:83 Timp 3827 Cod 2 Puncte
8 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 01:43:88 Timp 4000 Cod 1 Puncte

13. 100 metri bras (10 ani) B

1 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 01:31:02 Timp 2428 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:35:49 Timp 2632 Cod 7 Puncte
3 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:35:90 Timp 1939 Cod 6 Puncte
4 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 01:37:99 Timp 2205 Cod 5 Puncte
5 Barbu Albert Valentin Renovatio S.C. 01:38:78 Timp 3489 Cod 4 Puncte
6 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 01:41:45 Timp 2965 Cod 3 Puncte
7 Slavic Alexandru Petrolul Ploiesti 01:42:05 Timp 4889 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Victor Swimming Team 01:42:61 Timp 3498 Cod 1 Puncte

14. 100 metri bras (11 ani) B

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:26:61 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:27:78 Timp 1494 Cod 7 Puncte
3 Popa Cristian Renovatio S.C. 01:28:39 Timp 1489 Cod 6 Puncte
4 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:31:07 Timp 2490 Cod 5 Puncte
5 Fleschiu David Atack Team 01:32:74 Timp 3218 Cod 4 Puncte
6 Matei Vlad Aqua Sport Citius 01:34:06 Timp 3159 Cod 3 Puncte
7 Rachieru Stefan Contratimp Campina 01:36:56 Timp 2083 Cod 2 Puncte
8 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 01:36:64 Timp 4605 Cod 1 Puncte

15. 100 metri bras (12 ani) B

1 Adam Robert Stiinta Bacau 01:17:98 Timp 2337 Cod 9 Puncte
2 Vlasceanu Antonio Atack Team 01:21:53 Timp 1491 Cod 7 Puncte
3 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:27:06 Timp 2589 Cod 6 Puncte
4 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:32:00 Timp 4029 Cod 5 Puncte
5 Radoi Rares Contratimp Campina 01:35:16 Timp 4033 Cod 4 Puncte
6 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:36:47 Timp 3025 Cod 3 Puncte
7 Mistireanu Iustin Stiinta Bacau 01:37:46 Timp 3334 Cod 2 Puncte
8 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:38:74 Timp 3938 Cod 1 Puncte

16. 100 metri bras (8 ani) F

1 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 01:43:36 Timp 3852 Cod 9 Puncte
2 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 01:53:79 Timp 3379 Cod 7 Puncte
3 Constantin Amalia Swimming Team 01:57:20 Timp 3408 Cod 6 Puncte
4 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 02:04:33 Timp 3383 Cod 5 Puncte
5 Mariut Serena Nautica Bacau 02:09:70 Timp 4949 Cod 4 Puncte
6 Neagu Carla Bucharest Sport Club 02:48:57 Timp 3417 Cod 3 Puncte
7 Gontaru Adriana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 4943 Cod 0 Puncte
8 Dobrin Teodora Swimming Team 99:99:99 Timp 4914 Cod 0 Puncte

17. 100 metri bras (9 ani) F

1 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 01:32:25 Timp 3268 Cod 9 Puncte
2 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 01:39:30 Timp 3391 Cod 7 Puncte
3 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 01:42:31 Timp 2764 Cod 6 Puncte
4 Aylett Keira Total Sport Art 01:42:85 Timp 4939 Cod 5 Puncte
5 Tila Ariana Winner Pitesti 01:47:90 Timp 4293 Cod 4 Puncte
6 Iorga Maria Teodora Swimming Team 01:47:91 Timp 3950 Cod 3 Puncte
7 Popa Maria Alessia Performer 01:50:07 Timp 4495 Cod 2 Puncte
8 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 01:51:66 Timp 3019 Cod 1 Puncte

18. 100 metri bras (10 ani) F

1 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:32:40 Timp 2605 Cod 9 Puncte
2 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 01:33:71 Timp 2944 Cod 7 Puncte
3 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 01:33:95 Timp 3090 Cod 6 Puncte
4 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 01:35:03 Timp 3492 Cod 5 Puncte
5 Alemnaritei Alexandra Bucharest Sport Club 01:35:15 Timp 1980 Cod 4 Puncte
6 Posa Petra Nautica Bacau 01:37:46 Timp 3854 Cod 3 Puncte
7 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 01:39:02 Timp 3119 Cod 2 Puncte
8 Brezan Sara Nautica Bacau 01:40:27 Timp 3985 Cod 1 Puncte

19. 100 metri bras (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:23:69 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 01:29:52 Timp 2603 Cod 7 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:31:21 Timp 1510 Cod 6 Puncte
4 Preda Maria Amelie Performer 01:36:07 Timp 4782 Cod 5 Puncte
5 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 01:38:94 Timp 2947 Cod 4 Puncte
6 Piper Andreea Aqua Sport Citius 01:39:36 Timp 2163 Cod 3 Puncte
6 Pintilie Alessia Swimming Team 01:39:36 Timp 4901 Cod 3 Puncte
7 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 01:51:63 Timp 4469 Cod 2 Puncte

20. 100 metri bras (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:23:74 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:26:60 Timp 2953 Cod 7 Puncte
3 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:27:74 Timp 2636 Cod 6 Puncte
4 Iorga Andreea Steaua CSA 01:28:43 Timp 3536 Cod 5 Puncte
5 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 01:31:18 Timp 1689 Cod 4 Puncte
6 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 01:34:63 Timp 1547 Cod 3 Puncte
7 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 01:34:84 Timp 2596 Cod 2 Puncte
8 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 01:36:21 Timp 2917 Cod 1 Puncte

21. 200 metri spate (12 ani) B

1 Balaita Dragos Stiinta Bacau 02:34:99 Timp 3335 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Filip Andrei Performer 02:35:38 Timp 1672 Cod 7 Puncte
3 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:42:28 Timp 1308 Cod 6 Puncte
4 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:46:28 Timp 2036 Cod 5 Puncte
5 Pal Eric Stiinta Bacau 02:48:60 Timp 2339 Cod 4 Puncte
6 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 02:52:65 Timp 3527 Cod 3 Puncte
7 Stoian Antonio Contratimp Campina 02:58:02 Timp 2624 Cod 2 Puncte
8 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 03:28:61 Timp 1704 Cod 1 Puncte

22. 200 metri spate (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 02:37:81 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:48:01 Timp 2106 Cod 7 Puncte
3 Duta Izabela Aqua Sport Citius 02:50:42 Timp 2958 Cod 6 Puncte
4 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 02:53:97 Timp 2154 Cod 5 Puncte
5 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:57:45 Timp 1752 Cod 4 Puncte
6 Mariut Elisa Nautica Bacau 03:01:96 Timp 2538 Cod 3 Puncte
7 Pelcaru Ariana Swimming Team 03:44:33 Timp 4899 Cod 2 Puncte

23. 100 metri fluture (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 01:22:88 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Chirita Petru Renovatio S.C. 01:23:26 Timp 2987 Cod 7 Puncte
3 Sararu Vlad Steaua CSA 01:29:70 Timp 3347 Cod 6 Puncte
4 Agapie David Total Sport Art 01:33:14 Timp 4933 Cod 5 Puncte
5 Artene Luca Nautica Bacau 01:39:51 Timp 3234 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 01:43:45 Timp 3142 Cod 3 Puncte
7 Smadu David Total Sport Art 01:54:15 Timp 4932 Cod 2 Puncte
8 Stoica David Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3169 Cod 0 Puncte

24. 100 metri fluture (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 01:17:73 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:20:34 Timp 2592 Cod 7 Puncte
3 Tapirluie Andrei Total Sport Art 01:24:89 Timp 4935 Cod 6 Puncte
4 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:26:37 Timp 2632 Cod 5 Puncte
5 Maftei Leonard Nautica Bacau 01:28:48 Timp 3987 Cod 4 Puncte
6 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 01:29:16 Timp 2160 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Victor Swimming Team 01:31:14 Timp 3498 Cod 2 Puncte
8 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 01:35:88 Timp 2205 Cod 1 Puncte

25. 100 metri fluture (11 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:13:55 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 01:16:07 Timp 2979 Cod 7 Puncte
3 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:19:37 Timp 2319 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:21:92 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:21:96 Timp 1698 Cod 4 Puncte
6 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:22:51 Timp 1474 Cod 3 Puncte
7 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 01:33:17 Timp 2335 Cod 2 Puncte
8 Firu Lucian Total Sport Art 99:99:99 Timp 4940 Cod 0 Puncte

26. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 01:03:96 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:09:28 Timp 1519 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:10:15 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Mihai David Bucharest Sport Club 01:13:47 Timp 2503 Cod 5 Puncte
5 Balanescu Filip Andrei Performer 01:17:52 Timp 1672 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:19:08 Timp 2505 Cod 3 Puncte
7 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 01:19:14 Timp 3926 Cod 2 Puncte
8 Adam Robert Stiinta Bacau 99:99:99 Timp 2337 Cod 0 Puncte

27. 100 metri fluture (9 ani) F

1 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 01:38:89 Timp 3388 Cod 9 Puncte
2 Tila Ariana Winner Pitesti 01:51:17 Timp 4293 Cod 7 Puncte
3 Malus Irina Aqua Sport Citius 02:01:99 Timp 2942 Cod 6 Puncte
4 Iorga Maria Teodora Swimming Team 02:02:22 Timp 3950 Cod 5 Puncte
5 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3268 Cod 0 Puncte
6 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3010 Cod 0 Puncte

28. 100 metri fluture (10 ani) F

1 Frunza Ingrid Steaua CSA 01:20:93 Timp 3001 Cod 9 Puncte
2 Toader Francesca Bucharest Sport Club 01:23:69 Timp 2293 Cod 7 Puncte
3 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:26:86 Timp 2605 Cod 6 Puncte
4 Cozma Ioana Nautica Bacau 01:27:40 Timp 3986 Cod 5 Puncte
5 Posa Petra Nautica Bacau 01:30:84 Timp 3854 Cod 4 Puncte
6 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 01:31:13 Timp 3225 Cod 3 Puncte
7 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 01:34:44 Timp 3175 Cod 2 Puncte
8 Luta Sara Maria Energic L L Pitesti 01:37:65 Timp 4227 Cod 1 Puncte

29. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:14:14 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:18:01 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 01:19:51 Timp 3117 Cod 6 Puncte
4 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 01:23:01 Timp 2481 Cod 5 Puncte
5 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 01:26:35 Timp 1723 Cod 4 Puncte
6 Pintilie Alessia Swimming Team 01:26:40 Timp 4901 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 01:27:10 Timp 4022 Cod 2 Puncte
8 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 01:40:54 Timp 4469 Cod 1 Puncte

30. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:18:19 Timp 2628 Cod 9 Puncte
2 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:20:39 Timp 2953 Cod 7 Puncte
3 Busurca Petra YST Sport Club 01:20:66 Timp 2203 Cod 6 Puncte
4 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:22:98 Timp 2485 Cod 5 Puncte
5 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:32:20 Timp A0802 Cod 4 Puncte
6 Mariut Elisa Nautica Bacau 01:41:23 Timp 2538 Cod 3 Puncte

31. 50 metri fluture (8 ani) B

1 Borcea Robert Nautica Bacau 00:38:51 Timp 4505 Cod 9 Puncte
2 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:40:65 Timp 4182 Cod 7 Puncte
3 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 00:42:82 Timp 4120 Cod 6 Puncte
4 Banu Robert Nautica Bacau 00:43:06 Timp 4506 Cod 5 Puncte
5 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 00:44:93 Timp 3823 Cod 4 Puncte
6 Ion Flavius Bucharest Sport Club 00:45:29 Timp 3882 Cod 3 Puncte
7 Giza Matei Renovatio S.C. 00:47:15 Timp 3360 Cod 2 Puncte
8 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 00:48:10 Timp 4420 Cod 1 Puncte

32. 50 metri fluture (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:40:00 Timp 4128 Cod 9 Puncte
2 Calapod Christine Nautica Bacau 00:41:25 Timp 3425 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:41:87 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 00:46:60 Timp 4119 Cod 5 Puncte
5 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 00:46:87 Timp 3850 Cod 4 Puncte
6 Gagiu Elise Maria Swimming Team 00:47:33 Timp 4379 Cod 3 Puncte
7 Constantin Amalia Swimming Team 00:51:64 Timp 3408 Cod 2 Puncte
8 Ava Kostadinova Triathlon Dalyan Rousse 00:53:11 Timp 4349 Cod 1 Puncte

Ziua 1 sesiunea 2

33. 50 metri liber (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 00:35:57 Timp 4128 Cod 9 Puncte
2 Ionita Ioana Atack Team 00:38:16 Timp 3808 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 00:38:26 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 00:38:93 Timp 4119 Cod 5 Puncte
5 Calapod Christine Nautica Bacau 00:39:53 Timp 3425 Cod 4 Puncte
6 Craioveanu Rebeca Atack Team 00:39:70 Timp 4171 Cod 3 Puncte
7 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 00:39:80 Timp 3852 Cod 2 Puncte
8 Constantin Amalia Swimming Team 00:40:99 Timp 3408 Cod 1 Puncte

34. 50 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 00:34:79 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Borcea Robert Nautica Bacau 00:34:80 Timp 4505 Cod 7 Puncte
3 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 00:35:97 Timp 4120 Cod 6 Puncte
4 Banu Robert Nautica Bacau 00:36:73 Timp 4506 Cod 5 Puncte
5 Popa Daniel Renovatio S.C. 00:37:49 Timp 4009 Cod 4 Puncte
6 Stan Andrei Aqua Sport Citius 00:38:51 Timp 3822 Cod 3 Puncte
7 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 00:39:10 Timp 4182 Cod 2 Puncte
8 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 00:42:01 Timp 4420 Cod 1 Puncte

35. 100 metri liber (9 ani) F

1 Stefura Ingrid Nautica Bacau 01:14:95 Timp 3248 Cod 9 Puncte
2 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 01:18:59 Timp 2756 Cod 7 Puncte
3 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 01:18:80 Timp 3010 Cod 6 Puncte
4 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 01:20:09 Timp 2737 Cod 5 Puncte
5 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 01:22:69 Timp 3391 Cod 4 Puncte
6 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 01:23:26 Timp 3388 Cod 3 Puncte
7 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 01:25:64 Timp 2764 Cod 2 Puncte
8 Aylett Keira Total Sport Art 01:26:24 Timp 4939 Cod 1 Puncte

36. 100 metri liber (10 ani) F

1 Frunza Ingrid Steaua CSA 01:10:96 Timp 3001 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:13:34 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 01:13:53 Timp 3056 Cod 6 Puncte
4 Posa Petra Nautica Bacau 01:17:30 Timp 3854 Cod 5 Puncte
5 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 01:18:13 Timp 3175 Cod 4 Puncte
6 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 01:18:47 Timp 3225 Cod 3 Puncte
7 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 01:22:16 Timp 2944 Cod 2 Puncte
8 Cozma Ioana Nautica Bacau 01:22:34 Timp 3986 Cod 1 Puncte

37. 100 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 01:08:06 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:10:07 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:10:62 Timp 1952 Cod 6 Puncte
4 Pintilie Alessia Swimming Team 01:12:99 Timp 4901 Cod 5 Puncte
5 Preda Maria Amelie Performer 01:13:09 Timp 4782 Cod 4 Puncte
6 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 01:13:27 Timp 2947 Cod 3 Puncte
7 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 01:13:55 Timp 3117 Cod 2 Puncte

38. 100 metri liber (12 ani) F

1 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:06:58 Timp 2636 Cod 9 Puncte
2 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:08:47 Timp 2628 Cod 7 Puncte
3 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:08:91 Timp 2106 Cod 6 Puncte
4 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 01:09:08 Timp 2485 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 01:09:91 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 01:13:23 Timp 2154 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2917 Cod 0 Puncte

39. 100 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 01:09:10 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Stoica David Aqua Sport Citius 01:13:65 Timp 3169 Cod 7 Puncte
3 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 01:17:09 Timp 4291 Cod 6 Puncte
4 Sararu Vlad Steaua CSA 01:18:58 Timp 3347 Cod 5 Puncte
5 Artene Luca Nautica Bacau 01:20:29 Timp 3234 Cod 4 Puncte
6 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 01:21:02 Timp 4000 Cod 3 Puncte
7 Agapie David Total Sport Art 01:21:20 Timp 4933 Cod 2 Puncte
8 Nita Stefan Contratimp Campina 01:23:95 Timp 3130 Cod 1 Puncte

40. 100 metri liber (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 01:08:91 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru Contratimp Campina 01:10:50 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 01:11:07 Timp 2965 Cod 6 Puncte
4 Tapirluie Andrei Total Sport Art 01:12:77 Timp 4935 Cod 5 Puncte
5 Maftei Leonard Nautica Bacau 01:14:77 Timp 3987 Cod 4 Puncte
6 Ruse Matei Aqua Sport Citius 01:15:94 Timp 2967 Cod 3 Puncte
7 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 01:16:65 Timp 2206 Cod 2 Puncte
8 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:16:93 Timp 2632 Cod 1 Puncte

41. 100 metri liber (11 ani) B

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:05:56 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:05:91 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Cojocaru Carol Nautica Bacau 01:09:03 Timp 2334 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:09:83 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:09:90 Timp 1698 Cod 4 Puncte
6 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:10:47 Timp 1474 Cod 3 Puncte
7 Dragomir David Renovatio S.C. 01:11:31 Timp 2326 Cod 2 Puncte
8 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:12:24 Timp 2490 Cod 1 Puncte

42. 100 metri liber (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 00:58:54 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:03:13 Timp 1519 Cod 7 Puncte
3 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:03:41 Timp 3561 Cod 6 Puncte
4 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 01:04:96 Timp 3926 Cod 5 Puncte
5 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:05:30 Timp 1297 Cod 4 Puncte
6 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:05:80 Timp 2036 Cod 3 Puncte
7 Mihai David Bucharest Sport Club 01:06:54 Timp 2503 Cod 2 Puncte
8 Balaita Dragos Stiinta Bacau 01:13:66 Timp 3335 Cod 1 Puncte

43. 200 metri bras (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 03:03:80 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Iorga Andreea Steaua CSA 03:06:67 Timp 3536 Cod 7 Puncte
3 Badea Bianca Aqua Sport Citius 03:07:48 Timp 2953 Cod 6 Puncte
4 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 03:17:26 Timp 1689 Cod 5 Puncte
5 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 03:22:69 Timp 2596 Cod 4 Puncte
6 Pelcaru Ariana Swimming Team 99:99:99 Timp 4899 Cod 0 Puncte
7 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3539 Cod 0 Puncte

44. 200 metri bras (12 ani) B

1 Adam Robert Stiinta Bacau 02:49:68 Timp 2337 Cod 9 Puncte
2 Vlasceanu Antonio Atack Team 02:56:40 Timp 1491 Cod 7 Puncte
3 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 03:01:65 Timp 2589 Cod 6 Puncte
4 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 03:15:38 Timp 4029 Cod 5 Puncte
5 Tica Stefan Stiinta Bacau 03:21:71 Timp 2338 Cod 4 Puncte
6 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 03:32:57 Timp 3938 Cod 3 Puncte
7 Mohamad Amir Swimming Team 99:99:99 Timp 4898 Cod 0 Puncte
8 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3025 Cod 0 Puncte

45. 100 metri spate (8 ani) F

1 Calapod Christine Nautica Bacau 01:32:54 Timp 3425 Cod 9 Puncte
2 Lentu Maria Aqua Sport Citius 01:33:87 Timp 3382 Cod 7 Puncte
3 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 01:33:88 Timp 3384 Cod 6 Puncte
4 Sepi Maia Ilinca Atack Team 01:34:71 Timp 3348 Cod 5 Puncte
5 Ionita Ioana Atack Team 01:39:03 Timp 3808 Cod 4 Puncte
6 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 01:39:33 Timp 3852 Cod 3 Puncte
7 Serman Larisa Bucharest Sport Club 01:43:22 Timp 3345 Cod 2 Puncte
8 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 01:47:40 Timp 4119 Cod 1 Puncte

46. 100 metri spate (9 ani) F

1 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 01:21:94 Timp 3268 Cod 9 Puncte
2 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 01:26:15 Timp 3010 Cod 7 Puncte
3 Turcu Delia Contratimp Campina 01:34:34 Timp 4013 Cod 6 Puncte
4 Scarlat Daria Aqua Sport Citius 01:35:50 Timp 3180 Cod 5 Puncte
5 Tila Ariana Winner Pitesti 01:36:32 Timp 4293 Cod 4 Puncte
6 Piper Alesia Aqua Sport Citius 01:38:88 Timp 2721 Cod 3 Puncte
7 Stefura Ingrid Nautica Bacau 99:99:99 Timp 3248 Cod 0 Puncte
8 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3019 Cod 0 Puncte

47. 100 metri spate (10 ani) F

1 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 01:20:45 Timp 3492 Cod 9 Puncte
2 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 01:20:53 Timp 3090 Cod 7 Puncte
3 Frunza Ingrid Steaua CSA 01:22:98 Timp 3001 Cod 6 Puncte
4 Cozma Ioana Nautica Bacau 01:25:93 Timp 3986 Cod 5 Puncte
5 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 01:25:96 Timp 2298 Cod 4 Puncte
6 Brezan Sara Nautica Bacau 01:26:88 Timp 3985 Cod 3 Puncte
7 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 01:31:65 Timp 3175 Cod 2 Puncte
8 Preda Ioana Bucharest Sport Club 01:33:20 Timp 1956 Cod 1 Puncte

48. 100 metri spate (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:14:50 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 01:21:63 Timp 2481 Cod 7 Puncte
3 Piper Andreea Aqua Sport Citius 01:22:22 Timp 2163 Cod 6 Puncte
4 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 01:23:20 Timp 1511 Cod 5 Puncte
5 Grosu Maria Steaua CSA 01:23:23 Timp 1775 Cod 4 Puncte
6 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:28:76 Timp 2006 Cod 3 Puncte
7 Valeanu Alessia Nautica Bacau 01:30:43 Timp 4897 Cod 2 Puncte
8 Avram Delia Aqua Sport Citius 01:39:29 Timp 2950 Cod 1 Puncte

49. 100 metri spate (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:12:76 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 01:18:47 Timp 2154 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 01:19:39 Timp 2628 Cod 6 Puncte
4 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 01:19:56 Timp 2106 Cod 5 Puncte
5 Busurca Petra YST Sport Club 01:19:60 Timp 2203 Cod 4 Puncte
6 Duta Izabela Aqua Sport Citius 01:20:55 Timp 2958 Cod 3 Puncte
7 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 01:21:17 Timp 1752 Cod 2 Puncte
8 Mariut Elisa Nautica Bacau 01:26:11 Timp 2538 Cod 1 Puncte

50. 100 metri spate (8 ani) B

1 Borcea Robert Nautica Bacau 01:25:88 Timp 4505 Cod 9 Puncte
2 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 01:30:19 Timp 3421 Cod 7 Puncte
3 Banu Robert Nautica Bacau 01:33:31 Timp 4506 Cod 6 Puncte
4 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 01:34:91 Timp 4120 Cod 5 Puncte
5 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 01:37:90 Timp 4182 Cod 4 Puncte
6 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 01:38:40 Timp 3823 Cod 3 Puncte
7 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 01:41:44 Timp 4420 Cod 2 Puncte

51. 100 metri spate (9 ani) B

1 Stoica David Aqua Sport Citius 01:23:21 Timp 3169 Cod 9 Puncte
2 Chirita Petru Renovatio S.C. 01:24:26 Timp 2987 Cod 7 Puncte
3 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 01:24:88 Timp 2750 Cod 6 Puncte
4 Micu Tudor Aqua Sport Citius 01:28:02 Timp 4403 Cod 5 Puncte
5 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 01:29:48 Timp 2747 Cod 4 Puncte
6 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 01:34:49 Timp 3358 Cod 3 Puncte
7 Nae Bogdan Petrolul Ploiesti 01:44:07 Timp 4629 Cod 2 Puncte
8 Sasho Veselinov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 4926 Cod 0 Puncte

52. 100 metri spate (10 ani) B

1 Nistorescu Alexandru Contratimp Campina 01:17:75 Timp 2153 Cod 9 Puncte
2 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:21:69 Timp 1939 Cod 7 Puncte
3 Maftei Leonard Nautica Bacau 01:22:03 Timp 3987 Cod 6 Puncte
4 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 01:22:17 Timp 2428 Cod 5 Puncte
5 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 01:22:90 Timp 2160 Cod 4 Puncte
6 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 01:24:85 Timp 2963 Cod 3 Puncte
7 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 01:26:36 Timp 2965 Cod 2 Puncte
8 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2631 Cod 0 Puncte

53. 100 metri spate (11 ani) B

1 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 01:14:00 Timp 2979 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:15:11 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Cojocaru Carol Nautica Bacau 01:16:51 Timp 2334 Cod 6 Puncte
4 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:19:90 Timp 1474 Cod 5 Puncte
5 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:20:05 Timp 1698 Cod 4 Puncte
6 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:22:08 Timp 1515 Cod 3 Puncte
7 Fleschiu David Atack Team 01:24:32 Timp 3218 Cod 2 Puncte
8 Ghinda Cezar Nautica Bacau 01:26:31 Timp 4020 Cod 1 Puncte

54. 100 metri spate (12 ani) B

1 Balaita Dragos Stiinta Bacau 01:12:29 Timp 3335 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Filip Andrei Performer 01:14:22 Timp 1672 Cod 7 Puncte
3 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 01:15:81 Timp 1308 Cod 6 Puncte
4 Pal Eric Stiinta Bacau 01:16:74 Timp 2339 Cod 5 Puncte
5 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 01:17:28 Timp 2036 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:21:22 Timp 2505 Cod 3 Puncte
7 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 01:22:17 Timp 3527 Cod 2 Puncte
8 Stoian Antonio Contratimp Campina 01:22:55 Timp 2624 Cod 1 Puncte

55. 200 metri mixt (9 ani) F

1 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 02:53:99 Timp 3268 Cod 9 Puncte
2 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 03:12:85 Timp 3391 Cod 7 Puncte
3 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 03:13:88 Timp 2764 Cod 6 Puncte
4 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 03:18:14 Timp 2756 Cod 5 Puncte
5 Tila Ariana Winner Pitesti 03:23:88 Timp 4293 Cod 4 Puncte
6 Aylett Keira Total Sport Art 03:24:97 Timp 4939 Cod 3 Puncte
7 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 03:28:14 Timp 3388 Cod 2 Puncte
8 Albu Ana Total Sport Art 99:99:99 Timp 4938 Cod 0 Puncte

56. 200 metri mixt (10 ani) F

1 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 02:53:14 Timp 3090 Cod 9 Puncte
2 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 02:58:73 Timp 2605 Cod 7 Puncte
3 Posa Petra Nautica Bacau 02:58:85 Timp 3854 Cod 6 Puncte
4 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 03:05:90 Timp 3056 Cod 5 Puncte
5 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 03:10:01 Timp 2944 Cod 4 Puncte
6 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 03:12:54 Timp 3225 Cod 3 Puncte
7 Cioineag Caterina Nautica Bacau 03:22:30 Timp 4507 Cod 2 Puncte
8 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 99:99:99 Timp 3492 Cod 0 Puncte

57. 200 metri mixt (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 02:40:84 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 02:49:39 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 02:52:72 Timp 3117 Cod 6 Puncte
4 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 02:54:52 Timp 1723 Cod 5 Puncte
5 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 03:00:54 Timp 2947 Cod 4 Puncte
6 Pintilie Alessia Swimming Team 03:07:00 Timp 4901 Cod 3 Puncte
7 Preda Maria Amelie Performer 99:99:99 Timp 4782 Cod 0 Puncte

58. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Iorga Andreea Steaua CSA 02:45:90 Timp 3536 Cod 9 Puncte
2 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:47:00 Timp 2636 Cod 7 Puncte
3 Badea Bianca Aqua Sport Citius 02:50:52 Timp 2953 Cod 6 Puncte
4 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:51:54 Timp 2917 Cod 5 Puncte
5 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:55:11 Timp 1752 Cod 4 Puncte
6 Duta Izabela Aqua Sport Citius 03:00:72 Timp 2958 Cod 3 Puncte
7 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 03:10:91 Timp 2596 Cod 2 Puncte

59. 200 metri mixt (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 02:56:77 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Sararu Vlad Steaua CSA 02:58:15 Timp 3347 Cod 7 Puncte
3 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 03:01:72 Timp 2750 Cod 6 Puncte
4 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 03:02:50 Timp 3171 Cod 5 Puncte
5 Chirita Petru Renovatio S.C. 03:06:31 Timp 2987 Cod 4 Puncte
6 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 03:13:70 Timp 4291 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 03:14:24 Timp 3142 Cod 2 Puncte
8 Artene Luca Nautica Bacau 03:23:68 Timp 3234 Cod 1 Puncte

60. 200 metri mixt (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 02:51:04 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 02:53:06 Timp 2592 Cod 7 Puncte
3 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 02:58:07 Timp 2632 Cod 6 Puncte
4 Tapirluie Andrei Total Sport Art 02:58:19 Timp 4935 Cod 5 Puncte
5 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 02:59:30 Timp 2160 Cod 4 Puncte
6 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 03:01:98 Timp 2428 Cod 3 Puncte
7 Barbu Albert Valentin Renovatio S.C. 03:03:41 Timp 3489 Cod 2 Puncte
8 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 03:07:71 Timp 2205 Cod 1 Puncte

61. 200 metri mixt (11 ani) B

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 02:40:25 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 02:40:56 Timp 2979 Cod 7 Puncte
3 Postelnicu George Alexandru Atack Team 02:46:35 Timp 1494 Cod 6 Puncte
4 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 02:49:99 Timp 2490 Cod 5 Puncte
5 Rachieru Stefan Contratimp Campina 02:57:06 Timp 2083 Cod 4 Puncte
6 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 03:00:46 Timp 2005 Cod 3 Puncte
7 Dragomir David Renovatio S.C. 03:01:10 Timp 2326 Cod 2 Puncte
8 Popa Cristian Renovatio S.C. 03:01:73 Timp 1489 Cod 1 Puncte

62. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 02:26:42 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Adam Robert Stiinta Bacau 02:35:15 Timp 2337 Cod 7 Puncte
3 Mihai David Bucharest Sport Club 02:40:95 Timp 2503 Cod 6 Puncte
4 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:42:44 Timp 1308 Cod 5 Puncte
5 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:42:63 Timp 3926 Cod 4 Puncte
6 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:44:09 Timp 1519 Cod 3 Puncte
7 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 02:45:90 Timp 4029 Cod 2 Puncte
8 Stoian Gabriel Razvan Performer 99:99:99 Timp 1297 Cod 0 Puncte