Rezultatele finale pentru Cupa "Andrei Nicolescu" Editia I - CALIFICARI

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 200 metri liber (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 02:11:33 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 02:18:28 Timp 1519 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Performer 02:21:08 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:21:52 Timp 2036 Cod 5 Puncte
5 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 02:21:75 Timp 3926 Cod 4 Puncte
6 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:23:13 Timp 1308 Cod 3 Puncte
7 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 02:23:89 Timp 3561 Cod 2 Puncte
8 Mihai David Bucharest Sport Club 02:27:23 Timp 2503 Cod 1 Puncte
9 Balaita Dragos Stiinta Bacau 02:27:39 Timp 3335 Cod 0 Puncte
10 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 02:29:41 Timp 4029 Cod 0 Puncte
11 Lazar Andrei Steaua CSA 02:30:19 Timp 1844 Cod 0 Puncte
12 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 02:31:98 Timp 2589 Cod 0 Puncte
13 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 02:32:08 Timp 3527 Cod 0 Puncte
14 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 02:33:15 Timp 2505 Cod 0 Puncte
15 Radoi Rares Contratimp Campina 02:36:26 Timp 4033 Cod 0 Puncte
16 Stoian Antonio Contratimp Campina 02:38:43 Timp 2624 Cod 0 Puncte
17 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 02:39:13 Timp 1703 Cod 0 Puncte
18 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 02:39:96 Timp 2489 Cod 0 Puncte
19 Lazar Andrei Contratimp Campina 02:40:24 Timp 4031 Cod 0 Puncte
20 Vlasceanu Antonio Atack Team 02:41:39 Timp 1491 Cod 0 Puncte
21 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 02:43:30 Timp 3025 Cod 0 Puncte
22 Limbasan Alexander Energic L L Pitesti 02:44:53 Timp 4887 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 02:47:44 Timp 2588 Cod 0 Puncte
24 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 02:51:11 Timp 3938 Cod 0 Puncte
25 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 02:54:54 Timp 3560 Cod 0 Puncte
26 Duta Valentin Contratimp Campina 02:57:92 Timp 4032 Cod 0 Puncte
27 Ivaylo Strupchanski Triathlon Dalyan Rousse 03:01:50 Timp 4930 Cod 0 Puncte
28 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 03:07:55 Timp 1704 Cod 0 Puncte
29 Mohamad Amir Swimming Team 03:56:99 Timp 4898 Cod 0 Puncte
30 Bitoiu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 4448 Cod 0 Puncte
31 Marcu Sebastian Atack Team 99:99:99 Timp 3545 Cod 0 Puncte

2. 200 metri liber (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 02:52:25 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Borcea Robert Nautica Bacau 02:54:38 Timp 4505 Cod 7 Puncte
3 Barbu Razvan Aqua Sport Citius 03:04:00 Timp 4120 Cod 6 Puncte
4 Popa Daniel Renovatio S.C. 03:06:14 Timp 4009 Cod 5 Puncte
5 Andrei Mihai Pescarusul Izvorani 03:07:25 Timp 4420 Cod 4 Puncte
6 Parvu Iustin Aqua Sport Citius 03:11:62 Timp 3823 Cod 3 Puncte
7 Scarlat Albert Florian Bucharest Sport Club 03:11:65 Timp 4182 Cod 2 Puncte
8 Stan Andrei Aqua Sport Citius 03:12:60 Timp 3822 Cod 1 Puncte
9 Mercan Andrei Stefan Aqua Sport Citius 03:16:43 Timp 3429 Cod 0 Puncte
10 Oprian Alberto Total Sport Art 03:16:63 Timp 4931 Cod 0 Puncte
11 Moise Alexandru Nautica Bacau 03:19:55 Timp 4890 Cod 0 Puncte
12 Giza Matei Renovatio S.C. 03:23:12 Timp 3360 Cod 0 Puncte
13 Gurdis Andrei Atack Team 03:31:87 Timp 3349 Cod 0 Puncte
14 Draghici Eric Ionut Bucharest Sport Club 03:36:40 Timp 4365 Cod 0 Puncte
15 Oprea Tudor Andrei Aqua Sport Citius 03:46:17 Timp 4571 Cod 0 Puncte
16 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 03:51:46 Timp 4193 Cod 0 Puncte
17 Radulescu David Winner Pitesti 03:52:70 Timp 4882 Cod 0 Puncte
18 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 03:53:07 Timp 4421 Cod 0 Puncte
19 Bazgan Matei Andrei Bucharest Sport Club 03:57:57 Timp 4187 Cod 0 Puncte
20 Orezeanu Luca Bucharest Sport Club 04:01:19 Timp 4569 Cod 0 Puncte
21 Manita Eduard Bucharest Sport Club 04:02:73 Timp 4568 Cod 0 Puncte
22 Olteanu Matei Swimming Team 04:04:77 Timp 4921 Cod 0 Puncte
23 Munteanu David Mihai Swimming Team 99:99:99 Timp 4920 Cod 0 Puncte

3. 200 metri liber (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 02:33:37 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Stoica David Aqua Sport Citius 02:42:57 Timp 3169 Cod 7 Puncte
3 Apostol Petru Aqua Sport Citius 02:42:96 Timp 3170 Cod 6 Puncte
4 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 02:43:41 Timp 3171 Cod 5 Puncte
5 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 02:44:87 Timp 2750 Cod 4 Puncte
6 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 02:47:40 Timp 4401 Cod 3 Puncte
7 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 02:54:06 Timp 4291 Cod 2 Puncte
8 Nita Stefan Contratimp Campina 02:54:45 Timp 3130 Cod 1 Puncte
9 Musat Darius Aqua Sport Citius 02:55:13 Timp 3172 Cod 0 Puncte
10 Micu Tudor Aqua Sport Citius 02:55:46 Timp 4403 Cod 0 Puncte
11 Radu Andrei Aqua Sport Citius 02:58:34 Timp 3827 Cod 0 Puncte
12 Agapie David Total Sport Art 02:58:40 Timp 4933 Cod 0 Puncte
13 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 03:00:90 Timp 2747 Cod 0 Puncte
14 Artene Luca Nautica Bacau 03:03:24 Timp 3234 Cod 0 Puncte
15 Smadu David Total Sport Art 03:08:09 Timp 4932 Cod 0 Puncte
16 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 03:08:59 Timp 2960 Cod 0 Puncte
17 Istrate Erik Aqua Sport Citius 03:09:16 Timp 2962 Cod 0 Puncte
18 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 03:11:31 Timp 3358 Cod 0 Puncte
19 Constantin David Aqua Sport Citius 03:11:42 Timp 3992 Cod 0 Puncte
20 Biclineru Bogdan Renovatio S.C. 03:12:73 Timp 3167 Cod 0 Puncte
21 Dinu Eric Aqua Sport Citius 03:13:01 Timp 3829 Cod 0 Puncte
22 Stanciu Sabin Petrolul Ploiesti 03:14:12 Timp 4628 Cod 0 Puncte
23 Tanase Rares Aqua Sport Citius 03:16:16 Timp 3830 Cod 0 Puncte
24 Margineanu Mateo Aqua Sport Citius 03:17:13 Timp 3826 Cod 0 Puncte
25 Nae Bogdan Petrolul Ploiesti 03:19:10 Timp 4629 Cod 0 Puncte
26 Marinescu Matei Bucharest Sport Club 03:19:35 Timp 2719 Cod 0 Puncte
27 Neacsu Darius Contratimp Campina 03:19:74 Timp 4014 Cod 0 Puncte
28 Stefan Andreas Christian Bucharest Sport Club 03:21:47 Timp 4524 Cod 0 Puncte
29 Slave Robert Aqua Sport Citius 03:23:01 Timp 3993 Cod 0 Puncte
30 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 03:25:91 Timp 4405 Cod 0 Puncte
31 Moise Matei Renovatio S.C. 03:28:63 Timp 4422 Cod 0 Puncte
32 Ionescu Alexandru Aqua Sport Citius 03:28:65 Timp 3372 Cod 0 Puncte
33 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 03:29:77 Timp 3235 Cod 0 Puncte
34 Percea Tudor Renovatio S.C. 03:33:40 Timp 3964 Cod 0 Puncte
35 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 03:36:81 Timp 4426 Cod 0 Puncte
36 Papa Bogdan Energic L L Pitesti 03:39:21 Timp 4884 Cod 0 Puncte
37 Sasho Veselinov Triathlon Dalyan Rousse 03:41:80 Timp 4926 Cod 0 Puncte
38 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 03:50:01 Timp 3431 Cod 0 Puncte
39 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 03:53:71 Timp 4667 Cod 0 Puncte
40 Maschiu Matteo Florian Renovatio S.C. 03:55:60 Timp 4835 Cod 0 Puncte
41 Gabriel Dryankov Triathlon Dalyan Rousse 03:55:62 Timp 4927 Cod 0 Puncte
42 Lenart David Swimming Team 04:04:03 Timp 4910 Cod 0 Puncte
43 Barza Sebastian Swimming Team 04:04:41 Timp 4912 Cod 0 Puncte
44 Moldovan Eduard Swimming Team 04:09:22 Timp 4911 Cod 0 Puncte
45 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 04:14:54 Timp 4304 Cod 0 Puncte
46 Martinescu Denis Total Sport Art 04:22:98 Timp 4934 Cod 0 Puncte
47 Tornea Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3828 Cod 0 Puncte
48 Constantinescu Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3173 Cod 0 Puncte

4. 200 metri liber (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 02:34:30 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru Contratimp Campina 02:37:07 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 02:40:08 Timp 2965 Cod 6 Puncte
4 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 02:40:67 Timp 2592 Cod 5 Puncte
5 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 02:41:20 Timp 2160 Cod 4 Puncte
6 Tapirluie Andrei Total Sport Art 02:42:28 Timp 4935 Cod 3 Puncte
7 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 02:43:12 Timp 2206 Cod 2 Puncte
8 Ruse Matei Aqua Sport Citius 02:44:08 Timp 2967 Cod 1 Puncte
9 Maftei Leonard Nautica Bacau 02:46:30 Timp 3987 Cod 0 Puncte
10 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 02:46:62 Timp 1939 Cod 0 Puncte
11 Barbu Albert Valentin Renovatio S.C. 02:46:80 Timp 3489 Cod 0 Puncte
12 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 02:46:85 Timp 2428 Cod 0 Puncte
13 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 02:47:77 Timp 3977 Cod 0 Puncte
14 Deleu Mihnea Nautica Bacau 02:48:28 Timp 2533 Cod 0 Puncte
15 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 02:48:36 Timp 2788 Cod 0 Puncte
16 Oanta Rares Mihai Energic L L Pitesti 02:49:75 Timp 4220 Cod 0 Puncte
17 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 02:51:05 Timp 2631 Cod 0 Puncte
18 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 02:52:31 Timp 2189 Cod 0 Puncte
19 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 02:52:56 Timp 2963 Cod 0 Puncte
20 Blidaru David Aqua Sport Citius 02:53:52 Timp 3165 Cod 0 Puncte
21 Moraru Vladut Mihai Energic L L Pitesti 02:56:65 Timp 4221 Cod 0 Puncte
22 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 02:57:34 Timp 2791 Cod 0 Puncte
23 Baluta Rares Aqua Sport Citius 03:00:15 Timp 2586 Cod 0 Puncte
24 Coanda Eric Aqua Sport Citius 03:01:60 Timp 2961 Cod 0 Puncte
25 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 03:04:71 Timp 2970 Cod 0 Puncte
26 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 03:07:04 Timp 1963 Cod 0 Puncte
27 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 03:08:32 Timp 3242 Cod 0 Puncte
28 Spiridon Stefan Nautica Bacau 03:10:93 Timp 4894 Cod 0 Puncte
29 Marinescu Stefan Calin Energic L L Pitesti 03:12:13 Timp 4224 Cod 0 Puncte
30 Matei Mihnea Aqua Sport Citius 03:12:38 Timp 3835 Cod 0 Puncte
31 Bogdan Matei Atack Team 03:17:53 Timp 4252 Cod 0 Puncte
32 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 03:20:94 Timp 3832 Cod 0 Puncte
33 Mihailov Luca Alexandru Energic L L Pitesti 03:21:16 Timp 4223 Cod 0 Puncte
34 Pagu Mihail Alexandru Renovatio S.C. 03:22:07 Timp 2821 Cod 0 Puncte
35 Stoica Sebastian Total Sport Art 03:22:20 Timp 4936 Cod 0 Puncte
36 Pavel Dimitrov Triathlon Dalyan Rousse 03:22:37 Timp 4430 Cod 0 Puncte
37 Cazacu Andrei Liviu Energic L L Pitesti 03:25:37 Timp 4219 Cod 0 Puncte
38 Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 03:31:70 Timp 2399 Cod 0 Puncte
39 Ocneanu Vlad Renovatio S.C. 03:31:88 Timp 4820 Cod 0 Puncte
40 Preda Alexandru Swimming Team 03:33:38 Timp 4906 Cod 0 Puncte
41 Dragan Cristian Contratimp Campina 03:37:34 Timp 4944 Cod 0 Puncte
42 Vilcu Sebastian Energic L L Pitesti 03:41:54 Timp 4885 Cod 0 Puncte
43 Falan Laurentiu Renovatio S.C. 03:41:78 Timp 4444 Cod 0 Puncte
44 Mitrofan Felix Swimming Team 03:42:24 Timp 4908 Cod 0 Puncte
45 Ciocirlan Sebastian Total Sport Art 03:46:15 Timp 4937 Cod 0 Puncte
46 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 03:48:55 Timp 3886 Cod 0 Puncte
47 Pvreslav Kushev Triathlon Dalyan Rousse 03:48:61 Timp 4928 Cod 0 Puncte
48 Nica Vlad Swimming Team 03:49:10 Timp 4907 Cod 0 Puncte
49 Gheorghe Robert Winner Pitesti 03:50:95 Timp 4881 Cod 0 Puncte
50 David Simon Renovatio S.C. 03:56:48 Timp 4784 Cod 0 Puncte
51 Slavic Alexandru Petrolul Ploiesti 99:99:99 Timp 4889 Cod 0 Puncte

5. 200 metri liber (11 ani) B

1 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 02:23:56 Timp 2979 Cod 9 Puncte
2 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 02:25:05 Timp 1514 Cod 7 Puncte
3 Rachieru Stefan Contratimp Campina 02:32:32 Timp 2083 Cod 6 Puncte
4 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 02:33:62 Timp 1698 Cod 5 Puncte
5 Matei Vlad Aqua Sport Citius 02:34:83 Timp 3159 Cod 4 Puncte
6 Cojocaru Carol Nautica Bacau 02:34:92 Timp 2334 Cod 3 Puncte
7 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 02:35:31 Timp 2005 Cod 2 Puncte
8 Dragomir David Renovatio S.C. 02:35:49 Timp 2326 Cod 1 Puncte
9 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 02:36:39 Timp 2490 Cod 0 Puncte
10 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 02:37:60 Timp 1474 Cod 0 Puncte
11 Firu Lucian Total Sport Art 02:42:09 Timp 4940 Cod 0 Puncte
12 Seksi Luca Bucharest Sport Club 02:42:21 Timp 2401 Cod 0 Puncte
13 Popa Cristian Renovatio S.C. 02:42:68 Timp 1489 Cod 0 Puncte
14 Fleschiu David Atack Team 02:46:19 Timp 3218 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 02:47:51 Timp 4605 Cod 0 Puncte
16 Stan Matei Petrolul Ploiesti 02:49:02 Timp 3439 Cod 0 Puncte
17 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 02:50:56 Timp 2004 Cod 0 Puncte
18 Barbu Luis Bucharest Sport Club 02:54:33 Timp 2975 Cod 0 Puncte
19 Bucur Luca Petrolul Ploiesti 02:56:02 Timp 4604 Cod 0 Puncte
20 Ion David Alexandru Renovatio S.C. 02:56:34 Timp 3252 Cod 0 Puncte
21 Costescu Stefan Atack Team 02:57:93 Timp 2554 Cod 0 Puncte
22 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 03:00:34 Timp 2973 Cod 0 Puncte
23 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 03:00:40 Timp 2317 Cod 0 Puncte
24 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 03:01:31 Timp 3024 Cod 0 Puncte
25 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 03:03:59 Timp 2475 Cod 0 Puncte
26 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 03:05:43 Timp 4308 Cod 0 Puncte
27 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 03:06:01 Timp 3149 Cod 0 Puncte
28 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 03:10:39 Timp 1696 Cod 0 Puncte
29 Pirvu Cristian Renovatio S.C. 03:17:62 Timp 3510 Cod 0 Puncte
30 Serban Robert Gabriel Energic L L Pitesti 03:22:65 Timp 4886 Cod 0 Puncte
31 Pirvu Adrian Renovatio S.C. 03:24:59 Timp 3511 Cod 0 Puncte
32 Minulescu David Renovatio S.C. 03:27:87 Timp 4783 Cod 0 Puncte
33 Danail Nedyalkov Triathlon Dalyan Rousse 03:42:12 Timp 4929 Cod 0 Puncte
34 Rusu George Mihai Swimming Team 03:48:07 Timp 4900 Cod 0 Puncte
35 Bogdan David Atack Team 99:99:99 Timp 1492 Cod 0 Puncte
36 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2162 Cod 0 Puncte

6. 200 metri liber (12 ani) F

1 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 02:25:58 Timp 2628 Cod 9 Puncte
2 Iorga Andreea Steaua CSA 02:25:95 Timp 3536 Cod 7 Puncte
3 Busurca Petra YST Sport Club 02:28:76 Timp 2203 Cod 6 Puncte
4 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 02:30:48 Timp 2106 Cod 5 Puncte
5 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 02:31:01 Timp 2485 Cod 4 Puncte
6 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 02:32:15 Timp 2636 Cod 3 Puncte
7 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 02:33:27 Timp 2917 Cod 2 Puncte
8 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 02:33:99 Timp 2154 Cod 1 Puncte
9 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 02:37:69 Timp 1547 Cod 0 Puncte
10 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 02:38:16 Timp 1689 Cod 0 Puncte
11 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 02:38:93 Timp 1752 Cod 0 Puncte
12 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte
13 Pelcaru Ariana Swimming Team 99:99:99 Timp 4899 Cod 0 Puncte

7. 200 metri liber (8 ani) F

1 Zaharia Anna-Lisa Aqua Sport Citius 03:08:66 Timp 4128 Cod 9 Puncte
2 Mihai Denisa Aqua Sport Citius 03:09:05 Timp 3384 Cod 7 Puncte
3 Lentu Maria Aqua Sport Citius 03:09:67 Timp 3382 Cod 6 Puncte
4 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 03:10:47 Timp 3852 Cod 5 Puncte
5 Serman Larisa Bucharest Sport Club 03:15:11 Timp 3345 Cod 4 Puncte
6 Dobrican Maria Beatrice Pescarusul Izvorani 03:15:89 Timp 4119 Cod 3 Puncte
7 Calapod Christine Nautica Bacau 03:20:29 Timp 3425 Cod 2 Puncte
8 Gagiu Elise Maria Swimming Team 03:20:30 Timp 4379 Cod 1 Puncte
9 Dan Carmen Maria Bucharest Sport Club 03:47:15 Timp 3398 Cod 0 Puncte
10 Zeldea Natalia Maria Swimming Team 04:00:30 Timp 4918 Cod 0 Puncte
11 Nica Delia Alexandra Swimming Team 04:16:39 Timp 4917 Cod 0 Puncte
12 Leontescu Maia Swimming Team 04:31:09 Timp 4916 Cod 0 Puncte
13 Predesel Maria Swimming Team 04:54:47 Timp 4915 Cod 0 Puncte
14 Croitoru Karina Swimming Team 99:99:99 Timp 4913 Cod 0 Puncte
15 Berteanu Bianca Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3850 Cod 0 Puncte

8. 200 metri liber (9 ani) F

1 Stiger Diana Gabriela Steaua CSA 02:44:40 Timp 3357 Cod 9 Puncte
2 Freciu Ayanna Renovatio S.C. 02:48:34 Timp 3010 Cod 7 Puncte
3 Stefura Ingrid Nautica Bacau 02:50:56 Timp 3248 Cod 6 Puncte
4 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 02:54:29 Timp 2756 Cod 5 Puncte
5 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 02:59:03 Timp 3391 Cod 4 Puncte
6 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 03:04:66 Timp 2764 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 03:05:05 Timp 2737 Cod 2 Puncte
8 Ban Alexia Maria Aqua Sport Citius 03:06:49 Timp 3388 Cod 1 Puncte
9 Aylett Keira Total Sport Art 03:07:75 Timp 4939 Cod 0 Puncte
10 Malus Irina Aqua Sport Citius 03:08:83 Timp 2942 Cod 0 Puncte
11 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 03:09:03 Timp 3019 Cod 0 Puncte
12 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 03:14:71 Timp 4413 Cod 0 Puncte
13 Piper Alesia Aqua Sport Citius 03:15:49 Timp 2721 Cod 0 Puncte
14 Turcu Delia Contratimp Campina 03:15:59 Timp 4013 Cod 0 Puncte
15 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 03:15:66 Timp 2740 Cod 0 Puncte
16 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 03:16:34 Timp 3257 Cod 0 Puncte
17 Jipa Alexandra Atack Team 03:28:85 Timp 2758 Cod 0 Puncte
18 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 03:33:16 Timp 2739 Cod 0 Puncte
19 Constantinescu Anna Atack Team 03:40:51 Timp 1941 Cod 0 Puncte
20 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 03:40:83 Timp 4280 Cod 0 Puncte
21 Albu Ana Total Sport Art 03:42:47 Timp 4938 Cod 0 Puncte
22 Neculae Marina Winner Pitesti 03:53:74 Timp 4880 Cod 0 Puncte
23 Voicila Maria Energic L L Pitesti 03:58:30 Timp 4888 Cod 0 Puncte
24 Darie Paula Maria Energic L L Pitesti 03:58:38 Timp 4225 Cod 0 Puncte
25 Raceanu Simina Total Sport Art 04:17:35 Timp 4941 Cod 0 Puncte
26 Dima Maria Swimming Team 04:17:94 Timp 4923 Cod 0 Puncte
27 Ciobanu Ioana Miruna Swimming Team 04:23:88 Timp 4909 Cod 0 Puncte
28 Paduraru Alexia Swimming Team 99:99:99 Timp 2757 Cod 0 Puncte
29 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3255 Cod 0 Puncte
30 Niculescu Maya Swimming Team 99:99:99 Timp 3811 Cod 0 Puncte
31 Anton Lara Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3819 Cod 0 Puncte

9. 200 metri liber (10 ani) F

1 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 02:34:18 Timp 3492 Cod 9 Puncte
2 Frunza Ingrid Steaua CSA 02:34:52 Timp 3001 Cod 7 Puncte
3 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 02:35:43 Timp 3090 Cod 6 Puncte
4 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 02:40:04 Timp 3056 Cod 5 Puncte
5 Toader Francesca Bucharest Sport Club 02:40:81 Timp 2293 Cod 4 Puncte
6 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 02:47:58 Timp 2298 Cod 3 Puncte
7 Oancea Maria Teodora Renovatio S.C. 02:49:15 Timp 3225 Cod 2 Puncte
8 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 02:52:23 Timp 3175 Cod 1 Puncte
9 Cozma Ioana Nautica Bacau 02:53:37 Timp 3986 Cod 0 Puncte
10 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 02:54:24 Timp 2440 Cod 0 Puncte
11 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 02:55:22 Timp 2727 Cod 0 Puncte
12 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 02:56:02 Timp 3119 Cod 0 Puncte
13 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 02:56:72 Timp 3096 Cod 0 Puncte
14 Cioineag Caterina Nautica Bacau 02:56:89 Timp 4507 Cod 0 Puncte
15 Luta Sara Maria Energic L L Pitesti 03:02:73 Timp 4227 Cod 0 Puncte
16 Brezan Sara Nautica Bacau 03:03:27 Timp 3985 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Mihaela Aqua Sport Citius 03:09:18 Timp 3176 Cod 0 Puncte
18 Crucianu Alexandra Nautica Bacau 03:10:06 Timp 3853 Cod 0 Puncte
19 Mircea Cosmina Aqua Sport Citius 03:10:75 Timp 2411 Cod 0 Puncte
20 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 03:14:85 Timp 3891 Cod 0 Puncte
21 Iordache Alexia Winner Pitesti 03:15:26 Timp 4883 Cod 0 Puncte
22 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 03:15:49 Timp 4437 Cod 0 Puncte
23 Preda Ioana Bucharest Sport Club 03:15:61 Timp 1956 Cod 0 Puncte
24 Gorcea Sabrina Aqua Sport Citius 03:16:57 Timp 2581 Cod 0 Puncte
25 Mihai Delia Aqua Sport Citius 03:16:76 Timp 2779 Cod 0 Puncte
26 Serbanescu Alessandra Total Sport Art 03:17:17 Timp 4942 Cod 0 Puncte
27 Oltean Alexandra Aqua Sport Citius 03:19:18 Timp 3814 Cod 0 Puncte
28 Bolocan Alexandra Swimming Team 03:20:06 Timp 4903 Cod 0 Puncte
29 Ciomardac Miruna Aqua Sport Citius 03:20:80 Timp 4277 Cod 0 Puncte
30 Blesneac Mara Aqua Sport Citius 03:27:03 Timp 3477 Cod 0 Puncte
31 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 03:28:47 Timp 4446 Cod 0 Puncte
32 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 03:29:64 Timp 4445 Cod 0 Puncte
33 Visan Bianca Aqua Sport Citius 03:35:32 Timp 3230 Cod 0 Puncte
34 Blanariu Corina Steaua CSA 03:37:15 Timp 4561 Cod 0 Puncte
35 Bucataru Maya Nautica Bacau 03:37:55 Timp 4896 Cod 0 Puncte
36 Mustata Ana Renovatio S.C. 03:41:89 Timp 4879 Cod 0 Puncte
37 Stanemir Denissa Alexia Renovatio S.C. 03:48:04 Timp 3276 Cod 0 Puncte
38 Elisa Efraimova Triathlon Dalyan Rousse 04:04:85 Timp 4924 Cod 0 Puncte
39 Mija Mara Swimming Team 04:23:30 Timp 4904 Cod 0 Puncte
40 Nicolae Melania Ana Maria Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4228 Cod 0 Puncte
41 Anghel Laura Swimming Team 99:99:99 Timp 4902 Cod 0 Puncte
42 Sarbu Bianca Swimming Team 99:99:99 Timp 4905 Cod 0 Puncte

10. 200 metri liber (11 ani) F

1 Stirbu Ioana Maria Performer 02:33:05 Timp 1833 Cod 9 Puncte
2 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 02:33:08 Timp 1510 Cod 7 Puncte
3 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 02:36:35 Timp 1723 Cod 6 Puncte
4 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 02:38:62 Timp 3117 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 02:40:82 Timp 4022 Cod 4 Puncte
6 Preda Maria Amelie Performer 02:41:11 Timp 4782 Cod 3 Puncte
7 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 02:41:30 Timp 2947 Cod 2 Puncte
8 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 02:41:88 Timp 2481 Cod 1 Puncte
9 Piper Andreea Aqua Sport Citius 02:42:80 Timp 2163 Cod 0 Puncte
10 Ilie Daria Maria Steaua CSA 02:43:89 Timp 2478 Cod 0 Puncte
11 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 02:47:70 Timp 2603 Cod 0 Puncte
12 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 02:52:78 Timp 2006 Cod 0 Puncte
13 Lazar Simona Marina Steaua CSA 02:59:12 Timp 1485 Cod 0 Puncte
14 Dobrican Ioana Ruxandra Pescarusul Izvorani 03:03:73 Timp 3974 Cod 0 Puncte
15 Diaconu Alexandra Contratimp Campina 03:06:90 Timp 4030 Cod 0 Puncte
16 Avram Delia Aqua Sport Citius 03:09:30 Timp 2950 Cod 0 Puncte
17 Valeanu Alessia Nautica Bacau 03:10:13 Timp 4897 Cod 0 Puncte
18 Bojidara Nedelcheva Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 2597 Cod 0 Puncte
19 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte
20 Grosu Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 1775 Cod 0 Puncte
21 Iordan Alessia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2492 Cod 0 Puncte

11. 100 metri bras (8 ani) B

1 Blejan Ianis Bucharest Sport Club 01:42:11 Timp 3421 Cod 9 Puncte
2 Balaci Bogdan Renovatio S.C. 01:47:70 Timp 4193 Cod 7 Puncte
3 Banu Robert Nautica Bacau 01:51:16 Timp 4506 Cod 6 Puncte
4 Popa Daniel Renovatio S.C. 01:57:31 Timp 4009 Cod 5 Puncte
5 Nae Teodor Patrick Swimming Team 01:58:68 Timp 4203 Cod 4 Puncte
6 Stan Andrei Aqua Sport Citius 02:05:30 Timp 3822 Cod 3 Puncte
7 Sendroiu Toma Alexandru Performer 02:07:59 Timp 4493 Cod 2 Puncte
8 Rotaru Andrei Renovatio S.C. 02:09:43 Timp 4421 Cod 1 Puncte
9 Baciu Gabriel Aqua Sport Citius 02:18:76 Timp 4406 Cod 0 Puncte
10 Ion Flavius Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3882 Cod 0 Puncte
11 Bratu Mario Swimming Team 99:99:99 Timp 4922 Cod 0 Puncte

12. 100 metri bras (9 ani) B

1 Ivanof Alexandru Aqua Sport Citius 01:35:32 Timp 3171 Cod 9 Puncte
2 Chirita Petru Renovatio S.C. 01:38:58 Timp 2987 Cod 7 Puncte
3 Trasca Vlad Andrei Winner Pitesti 01:39:26 Timp 4291 Cod 6 Puncte
4 Sararu Vlad Steaua CSA 01:39:62 Timp 3347 Cod 5 Puncte
5 Tanase Catalin Andrei Bucharest Sport Club 01:40:21 Timp 2750 Cod 4 Puncte
6 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 01:42:82 Timp 4000 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 01:43:36 Timp 3142 Cod 2 Puncte
8 Radu Andrei Aqua Sport Citius 01:44:10 Timp 3827 Cod 1 Puncte
9 Micu Tudor Aqua Sport Citius 01:51:03 Timp 4403 Cod 0 Puncte
10 Dragota Adrian Cristian Bucharest Sport Club 01:52:61 Timp 2747 Cod 0 Puncte
11 Campeanu Bogdan Aqua Sport Citius 01:53:35 Timp 2960 Cod 0 Puncte
12 Dumitrescu Matei Gabriel Bucharest Sport Club 01:54:52 Timp 2749 Cod 0 Puncte
13 Nae Bogdan Petrolul Ploiesti 01:55:30 Timp 4629 Cod 0 Puncte
14 Stanciu Sabin Petrolul Ploiesti 01:59:54 Timp 4628 Cod 0 Puncte
15 Moise Matei Renovatio S.C. 02:02:16 Timp 4422 Cod 0 Puncte
16 Blejan Mihnea Tudor Bucharest Sport Club 02:02:77 Timp 3431 Cod 0 Puncte
17 Nita Stefan Contratimp Campina 02:03:02 Timp 3130 Cod 0 Puncte
18 Tornea Andrei Aqua Sport Citius 02:05:26 Timp 3828 Cod 0 Puncte
19 Tudor Mihnea Aqua Sport Citius 02:12:62 Timp 4667 Cod 0 Puncte
20 Stefan Andreas Christian Bucharest Sport Club 02:12:74 Timp 4524 Cod 0 Puncte
21 Tutulan Radu Aqua Sport Citius 02:20:09 Timp 4405 Cod 0 Puncte
22 Moldovan Eduard Swimming Team 02:20:85 Timp 4911 Cod 0 Puncte
23 Margineanu Mateo Aqua Sport Citius 02:23:18 Timp 3826 Cod 0 Puncte
24 Maschiu Matteo Florian Renovatio S.C. 02:23:70 Timp 4835 Cod 0 Puncte
25 Lenart David Swimming Team 02:55:09 Timp 4910 Cod 0 Puncte
26 Ionescu Alexandru Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3372 Cod 0 Puncte
27 Stefan Mihai Catalin Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4426 Cod 0 Puncte
28 Neacsu Matei Cristian Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3358 Cod 0 Puncte
29 Barza Sebastian Swimming Team 99:99:99 Timp 4912 Cod 0 Puncte
30 Constantinescu Andrei Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3173 Cod 0 Puncte
31 Percea Tudor Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3964 Cod 0 Puncte

13. 100 metri bras (10 ani) B

1 Cojocaru Flavius Nautica Bacau 01:31:11 Timp 2428 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:36:00 Timp 2632 Cod 7 Puncte
3 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 01:36:82 Timp 2205 Cod 6 Puncte
4 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:37:81 Timp 1939 Cod 5 Puncte
5 Barbu Albert Valentin Renovatio S.C. 01:40:35 Timp 3489 Cod 4 Puncte
6 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 01:41:02 Timp 3977 Cod 3 Puncte
7 Petrescu Victor Swimming Team 01:41:23 Timp 3498 Cod 2 Puncte
8 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 01:41:59 Timp 2616 Cod 1 Puncte
9 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 01:41:69 Timp 2965 Cod 0 Puncte
10 Slavic Alexandru Petrolul Ploiesti 01:42:70 Timp 4889 Cod 0 Puncte
11 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 01:43:02 Timp 2963 Cod 0 Puncte
12 Nistorescu Alexandru Contratimp Campina 01:45:54 Timp 2153 Cod 0 Puncte
13 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 01:46:44 Timp 2788 Cod 0 Puncte
14 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 01:48:79 Timp 2189 Cod 0 Puncte
15 Oanta Rares Mihai Energic L L Pitesti 01:49:10 Timp 4220 Cod 0 Puncte
16 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 01:49:34 Timp 1963 Cod 0 Puncte
17 Deleu Mihnea Nautica Bacau 01:49:77 Timp 2533 Cod 0 Puncte
18 Baluta Rares Aqua Sport Citius 01:52:78 Timp 2586 Cod 0 Puncte
19 Ivacencu Dimitrie Renovatio S.C. 01:55:44 Timp 2399 Cod 0 Puncte
20 Coanda Eric Aqua Sport Citius 01:57:07 Timp 2961 Cod 0 Puncte
21 Ocneanu Vlad Renovatio S.C. 01:57:11 Timp 4820 Cod 0 Puncte
22 Ciocirlan Sebastian Total Sport Art 01:57:30 Timp 4937 Cod 0 Puncte
23 Preda Alexandru Swimming Team 02:00:24 Timp 4906 Cod 0 Puncte
24 Bogaciu Miron Swimming Team 02:07:34 Timp 4236 Cod 0 Puncte
25 Dragan Cristian Contratimp Campina 02:07:97 Timp 4944 Cod 0 Puncte
26 David Simon Renovatio S.C. 02:08:77 Timp 4784 Cod 0 Puncte
27 Gheorghe Robert Winner Pitesti 02:12:81 Timp 4881 Cod 0 Puncte
28 Nica Vlad Swimming Team 02:14:66 Timp 4907 Cod 0 Puncte
29 Mitrofan Felix Swimming Team 02:33:01 Timp 4908 Cod 0 Puncte
30 Falan Laurentiu Renovatio S.C. 02:33:45 Timp 4444 Cod 0 Puncte
31 Sendroiu David Matei Performer 99:99:99 Timp 4471 Cod 0 Puncte
32 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1961 Cod 0 Puncte
33 Cazacu Andrei Liviu Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4219 Cod 0 Puncte
34 Marinescu Stefan Calin Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4224 Cod 0 Puncte
35 Mihailov Luca Alexandru Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4223 Cod 0 Puncte
36 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3886 Cod 0 Puncte
37 Pavel Dimitrov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 4430 Cod 0 Puncte

14. 100 metri bras (11 ani) B

1 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:26:86 Timp 2319 Cod 9 Puncte
2 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:27:89 Timp 1494 Cod 7 Puncte
3 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 01:28:05 Timp 2490 Cod 6 Puncte
4 Popa Cristian Renovatio S.C. 01:32:47 Timp 1489 Cod 5 Puncte
5 Matei Vlad Aqua Sport Citius 01:34:28 Timp 3159 Cod 4 Puncte
6 Fleschiu David Atack Team 01:34:39 Timp 3218 Cod 3 Puncte
7 Dumitrescu Vladimir Petrolul Ploiesti 01:36:51 Timp 4605 Cod 2 Puncte
8 Rachieru Stefan Contratimp Campina 01:36:79 Timp 2083 Cod 1 Puncte
9 Dragomir David Renovatio S.C. 01:39:67 Timp 2326 Cod 0 Puncte
10 Cojocaru Carol Nautica Bacau 01:41:78 Timp 2334 Cod 0 Puncte
11 Costescu Stefan Atack Team 01:43:39 Timp 2554 Cod 0 Puncte
12 Dan Tudor Pescarusul Izvorani 01:44:27 Timp 2004 Cod 0 Puncte
13 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 01:44:90 Timp 2335 Cod 0 Puncte
14 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:46:81 Timp 1515 Cod 0 Puncte
15 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 01:47:18 Timp 3149 Cod 0 Puncte
16 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 01:47:23 Timp 1696 Cod 0 Puncte
17 Barbu Luis Bucharest Sport Club 01:48:33 Timp 2975 Cod 0 Puncte
18 Ghinda Cezar Nautica Bacau 01:49:32 Timp 4020 Cod 0 Puncte
19 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 01:52:48 Timp 2973 Cod 0 Puncte
20 Minulescu David Renovatio S.C. 01:52:75 Timp 4783 Cod 0 Puncte
21 Bucur Luca Petrolul Ploiesti 01:52:99 Timp 4604 Cod 0 Puncte
22 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 01:55:71 Timp 4308 Cod 0 Puncte
23 Rusu George Mihai Swimming Team 02:09:32 Timp 4900 Cod 0 Puncte
24 Curecheriu Alexandru Gabriel Pescarusul Izvorani 99:99:99 Timp 2162 Cod 0 Puncte
25 Filip Nazarov Triathlon Dalyan Rousse 99:99:99 Timp 4431 Cod 0 Puncte
26 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1948 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (12 ani) B

1 Adam Robert Stiinta Bacau 01:17:70 Timp 2337 Cod 9 Puncte
2 Vlasceanu Antonio Atack Team 01:20:98 Timp 1491 Cod 7 Puncte
3 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 01:27:47 Timp 2589 Cod 6 Puncte
4 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 01:32:94 Timp 4029 Cod 5 Puncte
5 Radoi Rares Contratimp Campina 01:35:36 Timp 4033 Cod 4 Puncte
6 Mistireanu Iustin Stiinta Bacau 01:36:09 Timp 3334 Cod 3 Puncte
7 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 01:36:47 Timp 3025 Cod 2 Puncte
8 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 01:38:41 Timp 3938 Cod 1 Puncte
9 Limbasan Alexander Energic L L Pitesti 01:41:71 Timp 4887 Cod 0 Puncte
10 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 01:43:46 Timp 3560 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 01:45:71 Timp 2588 Cod 0 Puncte
12 Ciurea Stefan Performer 01:48:63 Timp 2330 Cod 0 Puncte
13 Marcu Sebastian Atack Team 99:99:99 Timp 3545 Cod 0 Puncte
14 Bitoiu Andrei Atack Team 99:99:99 Timp 4448 Cod 0 Puncte

16. 100 metri bras (8 ani) F

1 Branisteanu Melisa Nautica Bacau 01:44:96 Timp 3852 Cod 9 Puncte
2 Cazacu Maria Aqua Sport Citius 01:53:85 Timp 3379 Cod 7 Puncte
3 Constantin Amalia Swimming Team 02:03:30 Timp 3408 Cod 6 Puncte
4 Mariut Serena Nautica Bacau 02:05:78 Timp 4949 Cod 5 Puncte
5 Mazilu Beatrice Aqua Sport Citius 02:06:60 Timp 3383 Cod 4 Puncte
6 Cimponeriu Cristina Aqua Sport Citius 02:21:02 Timp 3381 Cod 3 Puncte
7 Gontaru Adriana Bucharest Sport Club 02:22:64 Timp 4943 Cod 2 Puncte
8 Dobrin Teodora Swimming Team 02:29:18 Timp 4914 Cod 1 Puncte
9 Zamfir Mihaela Aqua Sport Citius 02:29:97 Timp 4149 Cod 0 Puncte
10 Stancescu Ioana Swimming Team 02:32:36 Timp 4919 Cod 0 Puncte
11 Neagu Carla Bucharest Sport Club 02:47:10 Timp 3417 Cod 0 Puncte
12 Eliad Anya Aqua Sport Citius 03:05:49 Timp 4125 Cod 0 Puncte

17. 100 metri bras (9 ani) F

1 Diamandescu Eliza Renovatio S.C. 01:32:37 Timp 3268 Cod 9 Puncte
2 Lospa Tamara Aqua Sport Citius 01:40:38 Timp 3391 Cod 7 Puncte
3 Togoe Ioana Maria Renovatio S.C. 01:43:35 Timp 2764 Cod 6 Puncte
4 Aylett Keira Total Sport Art 01:44:10 Timp 4939 Cod 5 Puncte
5 Iorga Maria Teodora Swimming Team 01:46:32 Timp 3950 Cod 4 Puncte
6 Tila Ariana Winner Pitesti 01:47:91 Timp 4293 Cod 3 Puncte
7 Popa Maria Alessia Performer 01:49:76 Timp 4495 Cod 2 Puncte
8 Neamtu Ioana Bucharest Sport Club 01:49:92 Timp 3019 Cod 1 Puncte
9 Lungu Bianca Alexandra Bucharest Sport Club 01:50:33 Timp 3255 Cod 0 Puncte
10 Stefura Ingrid Nautica Bacau 01:50:84 Timp 3248 Cod 0 Puncte
11 Constantinescu Ana Irina Noemi Bucharest Sport Club 01:53:11 Timp 2737 Cod 0 Puncte
12 Piper Alesia Aqua Sport Citius 01:56:98 Timp 2721 Cod 0 Puncte
13 Valcu Raluca Bucharest Sport Club 01:57:55 Timp 2740 Cod 0 Puncte
14 Dinca Ana Maria Bucharest Sport Club 01:58:64 Timp 3257 Cod 0 Puncte
15 Jipa Alexandra Atack Team 01:59:19 Timp 2758 Cod 0 Puncte
16 Miclea Ana Maria Bucharest Sport Club 01:59:97 Timp 2739 Cod 0 Puncte
17 Turcu Delia Contratimp Campina 02:06:22 Timp 4013 Cod 0 Puncte
18 Neculae Marina Winner Pitesti 02:17:77 Timp 4880 Cod 0 Puncte
19 Predoiu Iarina Renovatio S.C. 02:18:03 Timp 4280 Cod 0 Puncte
20 Croitoru Maya Aqua Sport Citius 02:19:92 Timp 4413 Cod 0 Puncte
21 Ciobanu Ioana Miruna Swimming Team 02:49:50 Timp 4909 Cod 0 Puncte
22 Paduraru Alexia Swimming Team 99:99:99 Timp 2757 Cod 0 Puncte
23 Niculescu Maya Swimming Team 99:99:99 Timp 3811 Cod 0 Puncte
24 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2756 Cod 0 Puncte

18. 100 metri bras (10 ani) F

1 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 01:31:96 Timp 2605 Cod 9 Puncte
2 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 01:33:92 Timp 3492 Cod 7 Puncte
3 Alemnaritei Alexandra Bucharest Sport Club 01:34:55 Timp 1980 Cod 6 Puncte
4 Butnaru Alexandra Winner Pitesti 01:35:36 Timp 3090 Cod 5 Puncte
5 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 01:35:54 Timp 2944 Cod 4 Puncte
6 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 01:36:48 Timp 3096 Cod 3 Puncte
7 Posa Petra Nautica Bacau 01:37:36 Timp 3854 Cod 2 Puncte
8 Brezan Sara Nautica Bacau 01:41:17 Timp 3985 Cod 1 Puncte
9 Eftimie Bianca Maria Renovatio S.C. 01:42:25 Timp 3119 Cod 0 Puncte
10 Cioineag Caterina Nautica Bacau 01:46:32 Timp 4507 Cod 0 Puncte
11 Preda Ioana Bucharest Sport Club 01:46:35 Timp 1956 Cod 0 Puncte
12 Mircea Cosmina Aqua Sport Citius 01:48:50 Timp 2411 Cod 0 Puncte
13 Iordache Alexia Winner Pitesti 01:48:70 Timp 4883 Cod 0 Puncte
14 Crucianu Alexandra Nautica Bacau 01:51:89 Timp 3853 Cod 0 Puncte
15 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 01:54:15 Timp 4446 Cod 0 Puncte
16 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 01:54:65 Timp 2727 Cod 0 Puncte
17 Stanescu Mihaela Aqua Sport Citius 01:55:47 Timp 3176 Cod 0 Puncte
18 Mihai Delia Aqua Sport Citius 01:56:23 Timp 2779 Cod 0 Puncte
19 Bolocan Alexandra Swimming Team 01:57:03 Timp 4903 Cod 0 Puncte
20 Oltean Alexandra Aqua Sport Citius 01:57:74 Timp 3814 Cod 0 Puncte
21 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 01:58:17 Timp 4445 Cod 0 Puncte
22 Blesneac Mara Aqua Sport Citius 01:58:75 Timp 3477 Cod 0 Puncte
23 Gorcea Sabrina Aqua Sport Citius 02:01:92 Timp 2581 Cod 0 Puncte
24 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 02:04:73 Timp 3891 Cod 0 Puncte
25 Stanemir Denissa Alexia Renovatio S.C. 02:07:05 Timp 3276 Cod 0 Puncte
26 Bucataru Maya Nautica Bacau 02:21:80 Timp 4896 Cod 0 Puncte
27 Mija Mara Swimming Team 02:57:75 Timp 4904 Cod 0 Puncte
28 Nicolae Melania Ana Maria Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4228 Cod 0 Puncte
29 Anghel Laura Swimming Team 99:99:99 Timp 4902 Cod 0 Puncte
30 Sarbu Bianca Swimming Team 99:99:99 Timp 4905 Cod 0 Puncte

19. 100 metri bras (11 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 01:25:35 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 01:31:16 Timp 2603 Cod 7 Puncte
3 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 01:31:29 Timp 1510 Cod 6 Puncte
4 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 01:32:95 Timp 1952 Cod 5 Puncte
5 Preda Maria Amelie Performer 01:35:41 Timp 4782 Cod 4 Puncte
6 Frasineanu Rebeca Pescarusul Izvorani 01:37:94 Timp 2947 Cod 3 Puncte
7 Pintilie Alessia Swimming Team 01:41:15 Timp 4901 Cod 2 Puncte
8 Piper Andreea Aqua Sport Citius 01:43:21 Timp 2163 Cod 1 Puncte
9 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 01:45:18 Timp 2006 Cod 0 Puncte
10 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 01:50:41 Timp 4469 Cod 0 Puncte
11 Valeanu Alessia Nautica Bacau 01:52:43 Timp 4897 Cod 0 Puncte
12 Diaconu Alexandra Contratimp Campina 01:52:45 Timp 4030 Cod 0 Puncte
13 Tudor Allegra Nautica Bacau 99:99:99 Timp 2536 Cod 0 Puncte
14 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 99:99:99 Timp 2479 Cod 0 Puncte
15 Grosu Maria Steaua CSA 99:99:99 Timp 1775 Cod 0 Puncte
16 Iordan Alessia Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 2492 Cod 0 Puncte

20. 100 metri bras (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 01:22:88 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Badea Bianca Aqua Sport Citius 01:28:22 Timp 2953 Cod 7 Puncte
3 Iorga Andreea Steaua CSA 01:28:37 Timp 3536 Cod 6 Puncte
4 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 01:28:83 Timp 2636 Cod 5 Puncte
5 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 01:33:16 Timp 2596 Cod 4 Puncte
6 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 01:33:30 Timp 1689 Cod 3 Puncte
7 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 01:34:57 Timp 1547 Cod 2 Puncte
8 Ionita Carmen Ana Maria Pescarusul Izvorani 01:35:02 Timp 2917 Cod 1 Puncte
9 Bancila Mara Bucharest Sport Club 01:45:04 Timp A0802 Cod 0 Puncte
10 Gomoi Ioana Teodora Steaua CSA 99:99:99 Timp A0236 Cod 0 Puncte
11 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3539 Cod 0 Puncte

21. 200 metri spate (12 ani) B

1 Balaita Dragos Stiinta Bacau 02:36:69 Timp 3335 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Filip Andrei Performer 02:39:91 Timp 1672 Cod 7 Puncte
3 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 02:44:89 Timp 2036 Cod 6 Puncte
4 Pal Eric Stiinta Bacau 02:47:96 Timp 2339 Cod 5 Puncte
5 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 02:48:68 Timp 1308 Cod 4 Puncte
6 Tica Stefan Stiinta Bacau 02:52:45 Timp 2338 Cod 3 Puncte
7 Stoian Antonio Contratimp Campina 02:53:20 Timp 2624 Cod 2 Puncte
8 Serbanescu Stefan Contratimp Campina 02:59:18 Timp 3527 Cod 1 Puncte
9 Duta Valentin Contratimp Campina 03:12:29 Timp 4032 Cod 0 Puncte
10 Lazar Andrei Contratimp Campina 03:15:27 Timp 4031 Cod 0 Puncte
11 Toma David Andrei Aqua Sport Citius 03:30:47 Timp 1704 Cod 0 Puncte
12 Mohamad Amir Swimming Team 99:99:99 Timp 4898 Cod 0 Puncte

22. 200 metri spate (12 ani) F

1 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 99:99:99 Timp A0787 Cod 9 Puncte
2 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 99:99:99 Timp 1752 Cod 7 Puncte
3 Mariut Elisa Nautica Bacau 99:99:99 Timp 2538 Cod 6 Puncte
4 Pelcaru Ariana Swimming Team 99:99:99 Timp 4899 Cod 5 Puncte
5 Ellersdorfer Mihaela Georgiana Contratimp Campina 99:99:99 Timp 2154 Cod 4 Puncte
6 Duta Izabela Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2958 Cod 3 Puncte
7 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2106 Cod 2 Puncte

23. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Cozma Stefan Stiinta Bacau 01:03:79 Timp 2336 Cod 9 Puncte
2 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 01:09:73 Timp 1519 Cod 7 Puncte
3 Stoian Gabriel Razvan Performer 01:12:27 Timp 1297 Cod 6 Puncte
4 Mihai David Bucharest Sport Club 01:12:78 Timp 2503 Cod 5 Puncte
5 Adam Robert Stiinta Bacau 01:14:30 Timp 2337 Cod 4 Puncte
6 Balanescu Filip Andrei Performer 01:16:42 Timp 1672 Cod 3 Puncte
7 Andron Teodor Pescarusul Izvorani 01:17:11 Timp 3926 Cod 2 Puncte
8 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 01:20:13 Timp 2505 Cod 1 Puncte
9 Lazar Andrei Steaua CSA 01:20:68 Timp 1844 Cod 0 Puncte
10 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 01:22:35 Timp 3561 Cod 0 Puncte
11 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 01:23:68 Timp 1703 Cod 0 Puncte
12 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 01:23:82 Timp 2489 Cod 0 Puncte
13 Mistireanu Iustin Stiinta Bacau 01:25:06 Timp 3334 Cod 0 Puncte
14 Tica Stefan Stiinta Bacau 01:27:23 Timp 2338 Cod 0 Puncte
15 Pal Eric Stiinta Bacau 01:30:60 Timp 2339 Cod 0 Puncte
16 Ciurea Stefan Performer 01:33:68 Timp 2330 Cod 0 Puncte
17 Iosip Matei Andrei Performer 01:37:20 Timp 1834 Cod 0 Puncte

24. 100 metri fluture (9 ani) B

1 Avakian Karen Aqua Sport Citius 01:24:47 Timp 2726 Cod 9 Puncte
2 Chirita Petru Renovatio S.C. 01:27:16 Timp 2987 Cod 7 Puncte
3 Stoica David Aqua Sport Citius 01:28:04 Timp 3169 Cod 6 Puncte
4 Sararu Vlad Steaua CSA 01:30:08 Timp 3347 Cod 5 Puncte
5 Apostol Petru Aqua Sport Citius 01:31:74 Timp 3170 Cod 4 Puncte
6 Musat Darius Aqua Sport Citius 01:34:56 Timp 3172 Cod 3 Puncte
7 Agapie David Total Sport Art 01:36:38 Timp 4933 Cod 2 Puncte
8 Artene Luca Nautica Bacau 01:37:66 Timp 3234 Cod 1 Puncte
9 Alexandrescu Radu Cristian Bucharest Sport Club 01:40:61 Timp 3142 Cod 0 Puncte
10 Istrate Erik Aqua Sport Citius 01:40:83 Timp 2962 Cod 0 Puncte
11 Iordache Tudor Aqua Sport Citius 01:47:53 Timp 4401 Cod 0 Puncte
12 Duta Nicolas Eduard Aqua Sport Citius 01:53:05 Timp 3235 Cod 0 Puncte
13 Constantin David Aqua Sport Citius 01:55:36 Timp 3992 Cod 0 Puncte
14 Smadu David Total Sport Art 01:58:79 Timp 4932 Cod 0 Puncte
15 Dinu Eric Aqua Sport Citius 02:00:26 Timp 3829 Cod 0 Puncte
16 Gabor Mihnea Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 4304 Cod 0 Puncte
17 Ion Vlad Cosmin Swimming Team 99:99:99 Timp 4000 Cod 0 Puncte
18 Biclineru Bogdan Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3167 Cod 0 Puncte

25. 100 metri fluture (10 ani) B

1 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 01:20:41 Timp 1946 Cod 9 Puncte
2 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 01:23:52 Timp 2592 Cod 7 Puncte
3 Tapirluie Andrei Total Sport Art 01:25:10 Timp 4935 Cod 6 Puncte
4 Petre Eduard Ionut Pescarusul Izvorani 01:28:15 Timp 2160 Cod 5 Puncte
5 Petrescu Victor Swimming Team 01:29:33 Timp 3498 Cod 4 Puncte
6 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 01:30:99 Timp 2632 Cod 3 Puncte
7 Maftei Leonard Nautica Bacau 01:33:02 Timp 3987 Cod 2 Puncte
8 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 01:33:29 Timp 2616 Cod 1 Puncte
9 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 01:35:86 Timp 2205 Cod 0 Puncte
10 Ruse Matei Aqua Sport Citius 01:37:06 Timp 2967 Cod 0 Puncte
11 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 01:37:74 Timp 2631 Cod 0 Puncte
12 Blidaru David Aqua Sport Citius 01:37:92 Timp 3165 Cod 0 Puncte
13 Lupu Matei Pescarusul Izvorani 01:40:94 Timp 2206 Cod 0 Puncte
14 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 01:42:17 Timp 2791 Cod 0 Puncte
15 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 01:43:98 Timp 2008 Cod 0 Puncte
16 Pagu Mihail Alexandru Renovatio S.C. 01:46:19 Timp 2821 Cod 0 Puncte
17 Matei Mihnea Aqua Sport Citius 01:53:13 Timp 3835 Cod 0 Puncte
18 Spiridon Stefan Nautica Bacau 01:53:61 Timp 4894 Cod 0 Puncte
19 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 01:56:79 Timp 2970 Cod 0 Puncte
20 Bogaciu Miron Swimming Team 01:59:84 Timp 4236 Cod 0 Puncte
21 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 02:04:98 Timp 3242 Cod 0 Puncte

26. 100 metri fluture (11 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 01:15:24 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 01:18:73 Timp 2979 Cod 7 Puncte
3 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 01:19:17 Timp 2319 Cod 6 Puncte
4 Postelnicu George Alexandru Atack Team 01:21:40 Timp 1494 Cod 5 Puncte
5 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 01:21:89 Timp 1698 Cod 4 Puncte
6 Seksi Luca Bucharest Sport Club 01:22:09 Timp 2401 Cod 3 Puncte
7 Pisoschi Matei Valeriu Renovatio S.C. 01:24:17 Timp 1474 Cod 2 Puncte
8 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 01:30:16 Timp 2005 Cod 1 Puncte
9 Bozonca Gabriel Nautica Bacau 01:30:39 Timp 2335 Cod 0 Puncte
10 Firu Lucian Total Sport Art 01:30:83 Timp 4940 Cod 0 Puncte
11 Iancu Dan Cristian Pescarusul Izvorani 01:31:30 Timp 2317 Cod 0 Puncte
12 Stan Matei Petrolul Ploiesti 01:31:58 Timp 3439 Cod 0 Puncte
13 Rosu Marius Aqua Sport Citius 01:36:23 Timp 1515 Cod 0 Puncte
14 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 01:37:59 Timp 3024 Cod 0 Puncte
15 Ghinda Cezar Nautica Bacau 01:40:48 Timp 4020 Cod 0 Puncte
16 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius </