Rezultatele finale pentru Campionatul National - Etapa Municipala - Copii b12 - 13 ani, f11-12, J II

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 400 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 04:43:69 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 04:50:02 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 05:01:16 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 05:04:25 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 05:04:94 Timp A0148 Cod 4 Puncte
6 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 05:05:13 Timp A0003 Cod 3 Puncte
7 Serban Mihai Denis NAVI 05:06:33 Timp A0195 Cod 2 Puncte
8 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:09:37 Timp A0196 Cod 1 Puncte
9 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 05:30:18 Timp A0230 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 05:30:90 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Tudose Vlad NAVI 05:33:98 Timp A0885 Cod 0 Puncte
12 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 05:34:09 Timp A0878 Cod 0 Puncte
13 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 05:35:13 Timp A0165 Cod 0 Puncte
14 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 05:38:43 Timp A0147 Cod 0 Puncte
15 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 05:38:72 Timp A0047 Cod 0 Puncte
16 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 05:41:19 Timp A0120 Cod 0 Puncte
17 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 05:46:09 Timp A0001 Cod 0 Puncte
18 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:47:14 Timp A0015 Cod 0 Puncte
19 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 06:07:49 Timp A0207 Cod 0 Puncte
20 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 06:17:55 Timp A0893 Cod 0 Puncte
21 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 06:17:69 Timp A0880 Cod 0 Puncte
22 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 06:27:04 Timp A0142 Cod 0 Puncte
23 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 06:35:90 Timp A0008 Cod 0 Puncte
24 Popa Andrei CSS Dinamo 06:52:13 Timp A0842 Cod 0 Puncte
25 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte
26 Grijincu Robert Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1166 Cod 0 Puncte

2. 400 metri liber (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 04:50:71 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 04:53:18 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 05:06:96 Timp A0852 Cod 6 Puncte
4 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:07:55 Timp A0888 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin CSS Dinamo 05:10:70 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:16:14 Timp A0848 Cod 3 Puncte
7 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 05:17:43 Timp A1072 Cod 2 Puncte
8 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:17:44 Timp A0853 Cod 1 Puncte
9 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 05:19:47 Timp A0857 Cod 0 Puncte
10 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 05:21:08 Timp A0882 Cod 0 Puncte
11 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 05:28:39 Timp A0890 Cod 0 Puncte
12 Marinica Andrei NAVI 05:37:61 Timp 1247 Cod 0 Puncte
13 Petran Costin C S Intersport 2004 05:40:79 Timp A0867 Cod 0 Puncte
14 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 05:52:99 Timp A0851 Cod 0 Puncte
15 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 05:53:47 Timp A0850 Cod 0 Puncte
16 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 05:55:89 Timp A0862 Cod 0 Puncte
17 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 06:28:11 Timp A0863 Cod 0 Puncte
18 Nica Catalin Bucharest Sport Club 07:23:03 Timp A0603 Cod 0 Puncte

3. 400 metri liber (14 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 04:39:50 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 04:45:69 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 04:50:90 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 05:02:31 Timp A0944 Cod 5 Puncte
5 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 05:11:76 Timp A0917 Cod 4 Puncte
6 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 05:13:78 Timp A0959 Cod 3 Puncte
7 Kera Robert Bucharest Sport Club 05:22:28 Timp A0995 Cod 2 Puncte
8 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 05:33:91 Timp A0997 Cod 1 Puncte
9 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0945 Cod 0 Puncte

4. 400 metri liber (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 04:26:71 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 05:28:11 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0990 Cod 0 Puncte

5. 400 metri liber (16 ani) B

1 Nica Dan Bucharest Sport Club 04:29:48 Timp A0941 Cod 9 Puncte
2 Iorga Roberth Colegiul "Emil Racovita" 04:40:29 Timp A0939 Cod 7 Puncte
3 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 04:48:84 Timp A0937 Cod 6 Puncte
4 Gheorghe Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 04:55:18 Timp A0940 Cod 5 Puncte
5 Mucenica Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 04:57:40 Timp A0942 Cod 4 Puncte
6 Comboeanu Giani CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0969 Cod 0 Puncte

8. 400 metri liber (11 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 05:16:03 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:19:72 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 05:46:84 Timp A0029 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:54:04 Timp A0063 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 06:01:27 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 06:07:11 Timp A0107 Cod 3 Puncte
7 Barau Irina Delfinul Bucuresti 06:12:88 Timp A0896 Cod 2 Puncte
8 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 06:48:58 Timp A0172 Cod 1 Puncte
9 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 06:55:60 Timp A0153 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Laura NAVI 07:24:21 Timp 1339 Cod 0 Puncte

9. 400 metri liber (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 05:10:66 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Stoican Ana NAVI 05:11:10 Timp A0210 Cod 7 Puncte
3 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 05:15:25 Timp A0234 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 05:39:17 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 05:43:18 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 05:52:88 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 06:06:72 Timp A0226 Cod 2 Puncte
8 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 06:17:47 Timp A0013 Cod 1 Puncte
9 Sintea Chira Teodora NAVI 06:18:22 Timp A0266 Cod 0 Puncte
10 Ghic Ozana Median Bucuresti 06:23:32 Timp A1069 Cod 0 Puncte
11 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 06:25:40 Timp A0151 Cod 0 Puncte
12 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 06:31:23 Timp A0158 Cod 0 Puncte
13 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 07:18:00 Timp A0096 Cod 0 Puncte
14 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 07:20:43 Timp A0059 Cod 0 Puncte
15 Burlacu Aurora CSS Dinamo 07:21:44 Timp A0865 Cod 0 Puncte
16 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0866 Cod 0 Puncte
17 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0127 Cod 0 Puncte

10. 400 metri liber (13 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 04:59:82 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 05:10:92 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Radu Alexandra C S Farul Constanta 05:34:03 Timp A0943 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 05:37:68 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 06:03:50 Timp A0929 Cod 4 Puncte
6 Becheanu Teodora Median Bucuresti 06:12:99 Timp A0928 Cod 3 Puncte
7 Constantinescu Diana Colegiul "Emil Racovita" 06:23:50 Timp A0931 Cod 2 Puncte
8 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1076 Cod 0 Puncte

11. 400 metri liber (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 04:47:76 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 04:59:96 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 05:08:05 Timp A0981 Cod 6 Puncte
4 Anghel Maria NAVI 05:24:25 Timp A0269 Cod 5 Puncte
5 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 05:33:65 Timp A0947 Cod 4 Puncte
6 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 05:45:41 Timp A0983 Cod 3 Puncte

14. 100 metri spate (12 ani) B

1 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:13:70 Timp A0196 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:15:77 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Serban Mihai Denis NAVI 01:16:14 Timp A0195 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:17:14 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:17:64 Timp A0860 Cod 4 Puncte
6 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:19:11 Timp A0165 Cod 3 Puncte
7 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:20:28 Timp A0047 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:21:31 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Bonea Sabin NAVI 01:22:43 Timp A0024 Cod 0 Puncte
10 Tudose Vlad NAVI 01:27:51 Timp A0885 Cod 0 Puncte
11 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:35:00 Timp A0880 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:42:24 Timp A0008 Cod 0 Puncte
13 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte

15. 100 metri spate (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:77 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:11:10 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:12:43 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:16:68 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:16:89 Timp A0846 Cod 4 Puncte
6 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:17:97 Timp A0852 Cod 3 Puncte
7 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:18:66 Timp A0887 Cod 2 Puncte
8 Marinica Andrei NAVI 01:22:39 Timp 1247 Cod 1 Puncte
9 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:31:14 Timp A0851 Cod 0 Puncte
10 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:41:93 Timp A0603 Cod 0 Puncte

16. 100 metri spate (11 ani) F

1 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:21:38 Timp A0063 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:22:14 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:24:03 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:25:36 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:25:88 Timp A0896 Cod 4 Puncte
6 Pascu Flores Cezara NAVI 01:27:69 Timp A0264 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:32:57 Timp A0133 Cod 2 Puncte

17. 100 metri spate (12 ani) F

1 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:16:12 Timp A0231 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 01:19:37 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 01:20:87 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:26:33 Timp A0046 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:26:71 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:28:33 Timp A0158 Cod 3 Puncte
7 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 01:34:31 Timp A0864 Cod 2 Puncte
8 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:35:72 Timp A1069 Cod 1 Puncte
9 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0127 Cod 0 Puncte

18. 400 metri bras (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 05:51:47 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 06:05:90 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Serban Mihai Denis NAVI 06:18:08 Timp A0195 Cod 6 Puncte
4 Bonea Sabin NAVI 06:34:98 Timp A0024 Cod 5 Puncte
5 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 07:06:16 Timp A0142 Cod 4 Puncte
6 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 07:19:99 Timp A0120 Cod 3 Puncte
7 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 07:20:69 Timp A0230 Cod 2 Puncte
8 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 07:32:36 Timp A0001 Cod 1 Puncte
9 Zitti Andrei CSS Dinamo 99:99:99 Timp 1338 Cod 0 Puncte

19. 400 metri bras (13 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 05:54:20 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin CSS Dinamo 06:36:80 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 06:39:47 Timp A0850 Cod 6 Puncte
4 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 06:42:17 Timp A1161 Cod 5 Puncte
5 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 06:48:70 Timp A0889 Cod 4 Puncte
6 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 07:13:44 Timp A0890 Cod 3 Puncte
7 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 07:16:14 Timp A0884 Cod 2 Puncte

20. 400 metri bras (14 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 05:45:30 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 05:52:58 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 06:39:26 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 06:47:67 Timp A0917 Cod 5 Puncte

21. 400 metri bras (15 ani) B

1 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 06:07:95 Timp A0993 Cod 9 Puncte

22. 400 metri bras (16 ani) B

1 Badea Calin Colegiul "Emil Racovita" 06:03:13 Timp A0938 Cod 9 Puncte
2 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 06:51:95 Timp A0913 Cod 7 Puncte

25. 400 metri bras (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 06:23:66 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 06:43:14 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Pascu Flores Cezara NAVI 06:44:45 Timp A0264 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 06:53:45 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 07:06:83 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 08:01:71 Timp A0107 Cod 3 Puncte
7 Georgescu Laura NAVI 08:04:54 Timp 1339 Cod 2 Puncte
8 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 08:04:78 Timp A0133 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 08:52:29 Timp A0172 Cod 0 Puncte

26. 400 metri bras (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 06:12:42 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 06:44:73 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 06:50:55 Timp A0094 Cod 6 Puncte
4 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 06:51:40 Timp A0234 Cod 5 Puncte
5 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 07:04:39 Timp A0226 Cod 4 Puncte
6 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 07:09:27 Timp A0151 Cod 3 Puncte
7 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 07:16:62 Timp A0013 Cod 2 Puncte
8 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 07:51:43 Timp A0096 Cod 1 Puncte
9 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 08:11:13 Timp A0866 Cod 0 Puncte
10 Burlacu Aurora CSS Dinamo 08:15:28 Timp A0865 Cod 0 Puncte

27. 400 metri bras (13 ani) F

1 Radu Alexandra C S Farul Constanta 06:00:54 Timp A0943 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 06:07:42 Timp A0965 Cod 7 Puncte
3 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 06:09:48 Timp A0907 Cod 6 Puncte
4 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 06:40:87 Timp A0963 Cod 5 Puncte

28. 400 metri bras (14 ani) F

1 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 06:26:16 Timp A0982 Cod 9 Puncte
2 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 07:39:19 Timp A0983 Cod 7 Puncte

31. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:11:28 Timp A0148 Cod 9 Puncte
2 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:12:33 Timp A0196 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:14:95 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Radu Ionut NAVI 01:17:43 Timp A0181 Cod 5 Puncte
5 Tudose Vlad NAVI 01:18:96 Timp A0885 Cod 4 Puncte
6 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:19:35 Timp A0878 Cod 3 Puncte
7 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:19:63 Timp A0003 Cod 2 Puncte
8 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:23:06 Timp A0147 Cod 1 Puncte
9 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:28:14 Timp A0207 Cod 0 Puncte
10 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:28:42 Timp A0001 Cod 0 Puncte
11 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:31:72 Timp A0015 Cod 0 Puncte
12 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:45:35 Timp A0893 Cod 0 Puncte
13 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte

32. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:10:40 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:10:90 Timp A0887 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:11:27 Timp A0857 Cod 6 Puncte
3 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:11:27 Timp A0888 Cod 6 Puncte
4 Petran Costin C S Intersport 2004 01:13:48 Timp A0867 Cod 5 Puncte
5 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:14:69 Timp A0882 Cod 4 Puncte
6 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:15:21 Timp A1072 Cod 3 Puncte
7 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:21:03 Timp A0853 Cod 2 Puncte
8 Diaconescu Adrian CSS 2 Bucuresti 01:21:14 Timp A0862 Cod 1 Puncte
9 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:26:30 Timp A0890 Cod 0 Puncte

33. 100 metri fluture (11 ani) F

1 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:20:27 Timp A0053 Cod 9 Puncte
2 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:27:62 Timp A0193 Cod 7 Puncte
3 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:31:79 Timp A0107 Cod 6 Puncte
4 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:42:86 Timp A0149 Cod 5 Puncte
5 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 02:02:64 Timp A0153 Cod 4 Puncte

34. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Stoican Ana NAVI 01:12:99 Timp A0210 Cod 9 Puncte
2 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:22:56 Timp A0234 Cod 7 Puncte
3 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:24:48 Timp A0046 Cod 6 Puncte
4 Sintea Chira Teodora NAVI 01:28:43 Timp A0266 Cod 5 Puncte
5 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:33:84 Timp A0163 Cod 4 Puncte
6 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 01:46:22 Timp A0059 Cod 3 Puncte
7 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0127 Cod 0 Puncte

35. 400 metri mixt (14 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 05:15:12 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 05:32:60 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Simion Vlad Cristian NAVI 05:36:23 Timp A0313 Cod 6 Puncte
4 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0945 Cod 0 Puncte

36. 400 metri mixt (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 04:58:37 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Nassar Adi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0990 Cod 0 Puncte

37. 400 metri mixt (16 ani) B

1 Iorga Roberth Colegiul "Emil Racovita" 05:24:27 Timp A0939 Cod 9 Puncte
2 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 05:26:40 Timp A0937 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 05:31:03 Timp A0940 Cod 6 Puncte
4 Badea Calin Colegiul "Emil Racovita" 05:42:52 Timp A0938 Cod 5 Puncte

40. 400 metri mixt (13 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 05:37:54 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 05:53:60 Timp A0965 Cod 7 Puncte
3 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 06:06:05 Timp A0907 Cod 6 Puncte
4 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 06:20:15 Timp A1070 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 06:27:80 Timp A0963 Cod 4 Puncte

41. 400 metri mixt (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 05:23:21 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:37:38 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Anghel Maria NAVI 05:53:10 Timp A0269 Cod 6 Puncte
4 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 05:54:45 Timp A0981 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 06:08:58 Timp A0982 Cod 4 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

44. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 02:41:78 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Gogu Denisa Bucharest Sport Club 02:43:20 Timp A0907 Cod 7 Puncte
3 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 02:46:91 Timp A0965 Cod 6 Puncte
4 Radu Alexandra C S Farul Constanta 02:49:15 Timp A0943 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 02:52:09 Timp A0963 Cod 4 Puncte
6 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 02:55:80 Timp A1070 Cod 3 Puncte
7 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1076 Cod 0 Puncte

45. 200 metri mixt (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 02:33:79 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 02:42:69 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 02:48:38 Timp A0982 Cod 6 Puncte
4 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 02:48:41 Timp A0981 Cod 5 Puncte
5 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 02:50:27 Timp A0947 Cod 4 Puncte
6 Anghel Maria NAVI 02:52:60 Timp A0269 Cod 3 Puncte
7 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 03:08:96 Timp A0983 Cod 2 Puncte

48. 200 metri mixt (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:22:08 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Tufaru Liviu Bucharest Sport Club 02:41:04 Timp A0993 Cod 7 Puncte
3 Nassar Adi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0990 Cod 0 Puncte

49. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 02:31:73 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Bria Alexandru Bucharest Sport Club 02:35:43 Timp A0994 Cod 7 Puncte
3 Nitescu Cristian Bucharest Sport Club 02:40:09 Timp A0959 Cod 6 Puncte
4 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 02:41:76 Timp A0917 Cod 5 Puncte
5 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 02:43:54 Timp A0944 Cod 4 Puncte
6 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 02:52:36 Timp A0997 Cod 3 Puncte
7 Kera Robert Bucharest Sport Club 02:52:99 Timp A0995 Cod 2 Puncte
8 Pantazi Madalin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0945 Cod 0 Puncte

50. 200 metri mixt (16 ani) B

1 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 02:30:43 Timp A0937 Cod 9 Puncte
2 Badea Calin Colegiul "Emil Racovita" 02:32:69 Timp A0938 Cod 7 Puncte
3 Gheorghe Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 02:32:89 Timp A0940 Cod 6 Puncte
4 Iorga Roberth Colegiul "Emil Racovita" 02:35:09 Timp A0939 Cod 5 Puncte
5 Mucenica Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 02:38:39 Timp A0942 Cod 4 Puncte
6 Sirjita Eduard CSS 2 Bucuresti 02:49:07 Timp A0913 Cod 3 Puncte
7 Comboeanu Giani CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0969 Cod 0 Puncte

53. 100 metri liber (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:11:74 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:13:75 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 01:15:25 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:15:44 Timp A0029 Cod 5 Puncte
5 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:18:85 Timp A0149 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 01:18:96 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:22:20 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Nitescu Ana Nicole Bucharest Sport Club 01:26:47 Timp A0153 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 01:30:16 Timp A0172 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Laura NAVI 01:36:28 Timp 1339 Cod 0 Puncte

54. 100 metri liber (12 ani) F

1 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:08:52 Timp A0234 Cod 9 Puncte
2 Stoica Elena NAVI 01:08:71 Timp A0209 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 01:09:38 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Sintea Chira Teodora NAVI 01:13:01 Timp A0266 Cod 5 Puncte
5 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:14:29 Timp A0094 Cod 4 Puncte
6 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 01:16:01 Timp A0046 Cod 3 Puncte
7 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 01:16:19 Timp A0163 Cod 2 Puncte
8 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:17:90 Timp A0226 Cod 1 Puncte
9 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:21:34 Timp A0013 Cod 0 Puncte
10 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 01:22:68 Timp A0158 Cod 0 Puncte
11 Ghic Ozana Median Bucuresti 01:23:40 Timp A1069 Cod 0 Puncte
12 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:24:29 Timp A0151 Cod 0 Puncte
13 Dedu Claudia Madalina Colegiul "Emil Racovita" 01:31:18 Timp A0059 Cod 0 Puncte
14 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:32:46 Timp A0865 Cod 0 Puncte
15 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:32:61 Timp A0096 Cod 0 Puncte
16 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:39:91 Timp A0866 Cod 0 Puncte
17 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0127 Cod 0 Puncte

55. 100 metri liber (12 ani) B

1 Radu Ionut NAVI 00:59:71 Timp A0181 Cod 9 Puncte
2 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:01:09 Timp A0189 Cod 7 Puncte
3 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 01:03:10 Timp A0891 Cod 6 Puncte
4 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:03:42 Timp A0196 Cod 5 Puncte
5 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 01:06:11 Timp A0003 Cod 4 Puncte
6 Serban Mihai Denis NAVI 01:06:90 Timp A0195 Cod 3 Puncte
7 Nestor Vlad Bucharest Sport Club 01:07:15 Timp A0148 Cod 2 Puncte
8 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 01:07:99 Timp A0878 Cod 1 Puncte
9 Bonea Sabin NAVI 01:08:30 Timp A0024 Cod 0 Puncte
10 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:08:54 Timp A0860 Cod 0 Puncte
11 Tudose Vlad NAVI 01:10:24 Timp A0885 Cod 0 Puncte
12 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:10:57 Timp A0120 Cod 0 Puncte
13 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 01:11:05 Timp A0047 Cod 0 Puncte
14 Negrea Cristian Mihai Colegiul "Emil Racovita" 01:11:77 Timp A0147 Cod 0 Puncte
15 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 01:13:55 Timp A0165 Cod 0 Puncte
16 Balica Mircea Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:14:57 Timp A0015 Cod 0 Puncte
17 Teodor Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:16:22 Timp A0207 Cod 0 Puncte
18 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:16:48 Timp A0001 Cod 0 Puncte
19 Popa Andrei CSS Dinamo 01:17:26 Timp A0842 Cod 0 Puncte
20 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:20:94 Timp A0142 Cod 0 Puncte
21 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 01:21:97 Timp A0008 Cod 0 Puncte
22 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 01:23:61 Timp A0880 Cod 0 Puncte
23 Cretoiu Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:01 Timp A0893 Cod 0 Puncte
24 Grijincu Robert Median Bucuresti 99:99:99 Timp A1166 Cod 0 Puncte
25 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte
26 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0230 Cod 0 Puncte

56. 100 metri liber (13 ani) B

1 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 01:02:27 Timp A0887 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:04:58 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 01:04:83 Timp A0886 Cod 6 Puncte
4 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 01:05:78 Timp A0852 Cod 5 Puncte
5 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:84 Timp A0857 Cod 4 Puncte
6 Nilca Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 01:06:37 Timp A1072 Cod 3 Puncte
7 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 01:06:81 Timp A0888 Cod 2 Puncte
8 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:06:82 Timp A0848 Cod 1 Puncte
9 Marinica Andrei NAVI 01:07:92 Timp 1247 Cod 0 Puncte
10 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 01:08:04 Timp A0882 Cod 0 Puncte
11 Ion Nicolae Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:09:57 Timp A0853 Cod 0 Puncte
12 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:09:72 Timp A0890 Cod 0 Puncte
13 Petran Costin C S Intersport 2004 01:10:29 Timp A0867 Cod 0 Puncte
14 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:12:88 Timp A0850 Cod 0 Puncte
15 Loghin Nicolae CSS 2 Bucuresti 01:16:50 Timp A0863 Cod 0 Puncte
16 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 01:19:39 Timp A0851 Cod 0 Puncte
17 Nica Catalin Bucharest Sport Club 01:32:76 Timp A0603 Cod 0 Puncte

57. 400 metri spate (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 05:52:10 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 05:54:73 Timp A0053 Cod 7 Puncte
3 Dragomir Ana-Maria Steaua CSA 05:59:21 Timp A0063 Cod 6 Puncte
4 Pascu Flores Cezara NAVI 06:17:92 Timp A0264 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 06:23:28 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Barau Irina Delfinul Bucuresti 06:28:97 Timp A0896 Cod 3 Puncte
7 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 06:44:35 Timp A0133 Cod 2 Puncte

58. 400 metri spate (12 ani) F

1 Stoica Elena NAVI 05:44:61 Timp A0209 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 05:45:58 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Stoican Ana NAVI 05:54:69 Timp A0210 Cod 6 Puncte
4 Pasa Meltem Diana Delfinul Bucuresti 06:11:63 Timp A0163 Cod 5 Puncte
5 Comarniceanu Flavia Colegiul "Emil Racovita" 06:18:68 Timp A0046 Cod 4 Puncte
6 Oprea Cristina Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 06:20:88 Timp A0158 Cod 3 Puncte
7 Ghic Ozana Median Bucuresti 06:53:00 Timp A1069 Cod 2 Puncte
8 Rujancu Raluca CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0864 Cod 0 Puncte
9 Marinescu Monica Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0127 Cod 0 Puncte

59. 400 metri spate (13 ani) F

1 Dragomir Andreea Colegiul "Emil Racovita" 06:04:28 Timp A0963 Cod 9 Puncte
2 Mihalache Ioana Delfinul Bucuresti 06:18:01 Timp A1070 Cod 7 Puncte
3 Anton Denisa Colegiul "Emil Racovita" 06:22:28 Timp A0929 Cod 6 Puncte
4 Becheanu Teodora Median Bucuresti 06:46:90 Timp A0928 Cod 5 Puncte
5 Radu Alexandra C S Farul Constanta 99:99:99 Timp A0943 Cod 0 Puncte
6 Surubariu Andreea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A1076 Cod 0 Puncte

60. 400 metri spate (14 ani) F

1 Balan Andreea Delfinul Bucuresti 05:28:56 Timp A0980 Cod 9 Puncte
2 Zehra Aynur Alina Valeria NAVI 05:35:15 Timp A0268 Cod 7 Puncte
3 Iliescu Irina Bucharest Sport Club 05:44:60 Timp A0947 Cod 6 Puncte
4 Bobe Ana Delfinul Bucuresti 05:57:13 Timp A0981 Cod 5 Puncte
5 Dumitru Ana Maria Delfinul Bucuresti 06:18:00 Timp A0982 Cod 4 Puncte
6 Zavoian Elena Delfinul Bucuresti 06:39:90 Timp A0983 Cod 3 Puncte

63. 400 metri spate (12 ani) B

1 Serban Mihai Denis NAVI 05:35:09 Timp A0195 Cod 9 Puncte
2 Alexandrescu Marco Colegiul "Emil Racovita" 05:35:42 Timp A0003 Cod 7 Puncte
3 Serban Mircea Valentin Colegiul "Emil Racovita" 05:35:72 Timp A0196 Cod 6 Puncte
4 Nicula Andrei Delfinul Bucuresti 05:46:15 Timp A0891 Cod 5 Puncte
5 Comnea Cristian Bucharest Sport Club 05:52:89 Timp A0047 Cod 4 Puncte
6 Bonea Sabin NAVI 05:54:71 Timp A0024 Cod 3 Puncte
7 Ticu Paul Colegiul "Emil Racovita" 05:59:51 Timp A0860 Cod 2 Puncte
8 Paturca Vlad Bucharest Sport Club 06:01:24 Timp A0165 Cod 1 Puncte
9 Hasegan Vlad Bucharest Sport Club 06:11:17 Timp A0878 Cod 0 Puncte
10 Tudose Vlad NAVI 06:20:45 Timp A0885 Cod 0 Puncte
11 Bancila Mihnea Bucharest Sport Club 06:57:09 Timp A0880 Cod 0 Puncte
12 Anghel Dumitru Silviu Colegiul "Emil Racovita" 07:50:84 Timp A0008 Cod 0 Puncte
13 Costache David Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp A0892 Cod 0 Puncte
14 Radu Ionut NAVI 99:99:99 Timp A0181 Cod 0 Puncte

64. 400 metri spate (13 ani) B

1 Anghel Andrei Delfinul Bucuresti 05:15:78 Timp A0886 Cod 9 Puncte
2 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti 05:22:32 Timp A0888 Cod 7 Puncte
3 Radu Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 05:29:67 Timp A0857 Cod 6 Puncte
4 Rosioru Paul Bucharest Sport Club 05:32:70 Timp A0882 Cod 5 Puncte
5 Iordachescu Sergiu Delfinul Bucuresti 05:45:59 Timp A0887 Cod 4 Puncte
6 Golovca Valentin CSS Dinamo 05:47:22 Timp A0846 Cod 3 Puncte
7 Achilie Robert Colegiul "Emil Racovita" 05:55:51 Timp A0852 Cod 2 Puncte
8 Marinica Andrei NAVI 06:32:22 Timp 1247 Cod 1 Puncte
9 Carlig Octavian Colegiul "Emil Racovita" 06:36:77 Timp A0851 Cod 0 Puncte
10 Nica Catalin Bucharest Sport Club 07:33:22 Timp A0603 Cod 0 Puncte

65. 400 metri spate (14 ani) B

1 Ene Andrei Octavian NAVI 05:08:59 Timp A0314 Cod 9 Puncte
2 Simion Vlad Cristian NAVI 05:19:16 Timp A0313 Cod 7 Puncte
3 Gojgar Alexandru CSS Dinamo 05:44:77 Timp A0917 Cod 6 Puncte
4 Ambrono Andrei Bucharest Sport Club 05:46:12 Timp A0997 Cod 5 Puncte
5 Kera Robert Bucharest Sport Club 06:04:62 Timp A0995 Cod 4 Puncte

66. 400 metri spate (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 05:10:33 Timp A0991 Cod 9 Puncte

67. 400 metri spate (16 ani) B

1 Badea Calin Colegiul "Emil Racovita" 05:19:95 Timp A0938 Cod 9 Puncte
2 Iorga Roberth Colegiul "Emil Racovita" 05:32:00 Timp A0939 Cod 7 Puncte
3 Nica Dan Bucharest Sport Club 05:35:16 Timp A0941 Cod 6 Puncte

70. 100 metri bras (11 ani) F

1 Savastita Simona Delfinul Bucuresti 01:26:34 Timp A0193 Cod 9 Puncte
2 Pascu Flores Cezara NAVI 01:31:26 Timp A0264 Cod 7 Puncte
3 Csendes Maria Delfinul Bucuresti 01:33:90 Timp A0053 Cod 6 Puncte
4 Nicolae Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:36:34 Timp A0149 Cod 5 Puncte
5 Bujenita Melisa Colegiul "Emil Racovita" 01:37:09 Timp A0029 Cod 4 Puncte
6 Georgescu Laura NAVI 01:48:28 Timp 1339 Cod 3 Puncte
7 Irimescu Ana-Maria CSS Dinamo 01:49:00 Timp A0107 Cod 2 Puncte
8 Micu Denissa Colegiul "Emil Racovita" 01:50:48 Timp A0133 Cod 1 Puncte
9 Popescu Andreea Delfinul Bucuresti 02:00:96 Timp A0172 Cod 0 Puncte

71. 100 metri bras (12 ani) F

1 Vrabie Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:30:13 Timp A0234 Cod 9 Puncte
2 Vladutu Georgiana Colegiul "Emil Racovita" 01:32:14 Timp A0231 Cod 7 Puncte
3 Vergelea Stefania Carmen Colegiul "Emil Racovita" 01:35:85 Timp A0226 Cod 6 Puncte
4 Iancu Albertha Colegiul "Emil Racovita" 01:36:25 Timp A0094 Cod 5 Puncte
5 Niculae Iulia Marina Colegiul "Emil Racovita" 01:39:73 Timp A0151 Cod 4 Puncte
6 Baisan Miruna Colegiul "Emil Racovita" 01:40:02 Timp A0013 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Aurora CSS Dinamo 01:47:97 Timp A0865 Cod 2 Puncte
8 Iancu Raluca Colegiul "Emil Racovita" 01:48:38 Timp A0096 Cod 1 Puncte
9 Ilie Oana Diandra CSS Dinamo 01:51:97 Timp A0866 Cod 0 Puncte
10 Stoica Elena NAVI 99:99:99 Timp A0209 Cod 0 Puncte

72. 100 metri bras (12 ani) B

1 Rusen Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:17:82 Timp A0189 Cod 9 Puncte
2 Radu Ionut NAVI 01:19:78 Timp A0181 Cod 7 Puncte
3 Bonea Sabin NAVI 01:28:78 Timp A0024 Cod 6 Puncte
4 Serban Mihai Denis NAVI 01:28:85 Timp A0195 Cod 5 Puncte
5 Zitti Andrei CSS Dinamo 01:29:54 Timp 1338 Cod 4 Puncte
6 Murgui Alexandru Stefan Colegiul "Emil Racovita" 01:34:02 Timp A0142 Cod 3 Puncte
7 Mailat Eduard Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:34:32 Timp A0120 Cod 2 Puncte
8 Achimescu Cristi Bucharest Sport Club 01:44:67 Timp A0001 Cod 1 Puncte
9 Vlad Roberto Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0230 Cod 0 Puncte

73. 100 metri bras (13 ani) B

1 Dinca Andreas Colegiul "Emil Racovita" 01:18:85 Timp A0848 Cod 9 Puncte
2 Golovca Valentin CSS Dinamo 01:21:99 Timp A0846 Cod 7 Puncte
3 Vasilica Andrei Delfinul Bucuresti 01:25:42 Timp A0889 Cod 6 Puncte
4 Ghezea Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:26:71 Timp A0850 Cod 5 Puncte
5 Stefan Valentin CSS 2 Bucuresti 01:27:20 Timp A1161 Cod 4 Puncte
6 Ionita Viorel Delfinul Bucuresti 01:36:95 Timp A0890 Cod 3 Puncte
7 Baciu Iulian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0884 Cod 0 Puncte

74. 400 metri fluture (13 ani) F

1 Cotinghiu Iulia Cristina NAVI 06:07:68 Timp A0267 Cod 9 Puncte
2 Balanescu Sharon Colegiul "Emil Racovita" 06:24:48 Timp A0965 Cod 7 Puncte

75. 400 metri fluture (14 ani) F

1 Anghel Maria NAVI 06:16:00 Timp A0269 Cod 9 Puncte

78. 400 metri fluture (14 ani) B

1 Simion Vlad Cristian NAVI 05:22:87 Timp A0313 Cod 9 Puncte
2 Olaru Iosif Colegiul "Emil Racovita" 05:36:14 Timp A0944 Cod 7 Puncte

79. 400 metri fluture (15 ani) B

1 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 05:10:02 Timp A0991 Cod 9 Puncte
2 Nassar Adi Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0990 Cod 0 Puncte

80. 400 metri fluture (16 ani) B

1 Constantin Mircea Colegiul "Emil Racovita" 05:21:42 Timp A0937 Cod 9 Puncte
2 Gheorghe Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 05:22:90 Timp A0940 Cod 7 Puncte
3 Mucenica Cosmin Colegiul "Emil Racovita" 05:41:48 Timp A0942 Cod 6 Puncte