Rezultatele finale pentru Concurs Poliatlon Faza pe Municipiu cadeti 12-14 ani - Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 100 metri liber (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 00:59:98 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Popovici David NAVI 01:01:62 Timp 1396 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 01:03:03 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 01:04:69 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Stan Matei Alexandru NAVI 01:05:38 Timp A0791 Cod 4 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:05:78 Timp A0790 Cod 3 Puncte
7 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:05:95 Timp A0277 Cod 2 Puncte
8 Picui Andrei Energic L L Pitesti 01:06:12 Timp 2684 Cod 1 Puncte
9 Rosu Patrick Steaua CSA 01:06:42 Timp A1125 Cod 0 Puncte
10 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:07:56 Timp 1364 Cod 0 Puncte
11 Turta Andrei Steaua CSA 01:07:75 Timp 1419 Cod 0 Puncte
12 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 01:08:03 Timp A0280 Cod 0 Puncte
13 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:08:59 Timp 1408 Cod 0 Puncte
14 Petrache Darius NAVI 01:08:96 Timp 1641 Cod 0 Puncte
15 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04 Timp 1835 Cod 0 Puncte
16 Tengher Alexandru NAVI 01:09:35 Timp 2331 Cod 0 Puncte
17 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:09:78 Timp A0729 Cod 0 Puncte
18 Rauta Matei Cristian NAVI 01:10:11 Timp 2264 Cod 0 Puncte
19 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:10:28 Timp 1457 Cod 0 Puncte
20 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:10:81 Timp A0376 Cod 0 Puncte
21 Harsulescu Mihai NAVI 01:11:41 Timp 1413 Cod 0 Puncte
22 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:23 Timp A0722 Cod 0 Puncte
23 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 01:12:71 Timp A0112 Cod 0 Puncte
24 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:12:88 Timp A0278 Cod 0 Puncte
25 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:13:71 Timp 1730 Cod 0 Puncte
26 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:13:83 Timp 1400 Cod 0 Puncte
27 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:14:50 Timp 2200 Cod 0 Puncte
28 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:15:15 Timp 1401 Cod 0 Puncte
29 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 01:15:94 Timp 3541 Cod 0 Puncte
30 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:02 Timp 1399 Cod 0 Puncte
31 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:58 Timp 1635 Cod 0 Puncte
32 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 01:17:83 Timp 2089 Cod 0 Puncte
33 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:18:59 Timp 1899 Cod 0 Puncte
34 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:19:25 Timp 1460 Cod 0 Puncte
35 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:21:53 Timp 1416 Cod 0 Puncte
36 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 01:22:25 Timp 1709 Cod 0 Puncte
37 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:23:01 Timp 2108 Cod 0 Puncte
38 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:28:13 Timp 1405 Cod 0 Puncte
39 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 01:32:62 Timp 2087 Cod 0 Puncte
40 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte
41 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte

2. 100 metri liber (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:59:11 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:59:98 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:02:00 Timp 1688 Cod 6 Puncte
4 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:02:52 Timp A0296 Cod 5 Puncte
5 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:84 Timp A0460 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:03:63 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:03:98 Timp A0385 Cod 2 Puncte
8 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:04:33 Timp 3314 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:47 Timp A0325 Cod 0 Puncte
10 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:04:98 Timp A0566 Cod 0 Puncte
11 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:05:02 Timp A0694 Cod 0 Puncte
12 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:05:48 Timp 1384 Cod 0 Puncte
13 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:05:83 Timp A0398 Cod 0 Puncte
14 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:06:24 Timp A1127 Cod 0 Puncte
15 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:06:27 Timp 1546 Cod 0 Puncte
16 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 01:10:06 Timp A0551 Cod 0 Puncte
17 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:10:43 Timp A0605 Cod 0 Puncte
18 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:10:85 Timp A0604 Cod 0 Puncte
19 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:10:91 Timp 1306 Cod 0 Puncte
20 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:12:02 Timp 1304 Cod 0 Puncte
21 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:12:03 Timp 2648 Cod 0 Puncte
22 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 01:13:03 Timp 2643 Cod 0 Puncte
23 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:15:37 Timp A0564 Cod 0 Puncte
24 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:16:76 Timp A0693 Cod 0 Puncte
25 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99 Timp A0465 Cod 0 Puncte
26 Armasi Mircea Aqua Life Swim 01:19:40 Timp 4474 Cod 0 Puncte
27 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 01:21:98 Timp 3293 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:23:40 Timp A0695 Cod 0 Puncte
29 Diaconu Victor Aqua Life Swim 01:26:32 Timp 4475 Cod 0 Puncte
30 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 01:27:37 Timp 4050 Cod 0 Puncte
31 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 99:99:99 Timp A0295 Cod 0 Puncte
32 Peter Arthur Cristian NAVI 99:99:99 Timp 1732 Cod 0 Puncte

3. 100 metri liber (14 ani) B

1 Stan Leon Bucharest Sport Club 00:56:43 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Costroj Antonio Steaua CSA 00:56:78 Timp A0540 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:56:94 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 00:58:85 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:59:17 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:59:64 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:59:80 Timp A0407 Cod 2 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:00:80 Timp A0470 Cod 1 Puncte
9 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:00:96 Timp A0308 Cod 0 Puncte
10 Ghita Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:01:32 Timp 1356 Cod 0 Puncte
11 Dragan Rares Stefan NAVI 01:02:21 Timp 2042 Cod 0 Puncte
12 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 01:02:32 Timp 1270 Cod 0 Puncte
13 Petrescu Cristian NAVI 01:02:37 Timp A0489 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:03:91 Timp A0471 Cod 0 Puncte
15 Lutescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:46 Timp 1355 Cod 0 Puncte
16 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:04:53 Timp A0486 Cod 0 Puncte
17 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 01:05:88 Timp 2041 Cod 0 Puncte
18 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 01:06:26 Timp A0580 Cod 0 Puncte
19 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:06:44 Timp A0477 Cod 0 Puncte
20 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:96 Timp A0086 Cod 0 Puncte
21 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:73 Timp A0496 Cod 0 Puncte
22 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:09:05 Timp 2511 Cod 0 Puncte
23 Soare Mihai Aqua Life Swim 01:09:84 Timp A0766 Cod 0 Puncte
24 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:11:72 Timp A0495 Cod 0 Puncte
25 Balaceanu Andrei Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0306 Cod 0 Puncte

4. 100 metri liber (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:05:14 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Constantin Diana Atack Team 01:05:52 Timp A0528 Cod 7 Puncte
3 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:06:30 Timp A0242 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 01:08:20 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:09:04 Timp A0543 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 01:09:26 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:09:44 Timp A0343 Cod 2 Puncte
8 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:09:93 Timp 1390 Cod 1 Puncte
9 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:10:22 Timp A0822 Cod 0 Puncte
10 Coman Corina Ioana Steaua CSA 01:11:19 Timp 1778 Cod 0 Puncte
11 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:11:35 Timp 1398 Cod 0 Puncte
12 Tarabega Anca Maria NAVI 01:11:49 Timp 1379 Cod 0 Puncte
13 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:12:77 Timp 2502 Cod 0 Puncte
14 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:13:93 Timp A0664 Cod 0 Puncte
15 Silisteanu Ecaterina Dinamo Bucuresti 01:14:94 Timp 1346 Cod 0 Puncte
16 Ilisei Erica Steaua CSA 01:16:11 Timp 3316 Cod 0 Puncte
17 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:16:42 Timp 2470 Cod 0 Puncte
18 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:16:98 Timp 1407 Cod 0 Puncte
19 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 01:17:03 Timp 4479 Cod 0 Puncte
20 Manea Catalina Bucharest Sport Club 01:17:32 Timp 2422 Cod 0 Puncte
21 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:17:47 Timp 1705 Cod 0 Puncte
22 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:18:76 Timp 1850 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:22:53 Timp 1465 Cod 0 Puncte
24 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:22:82 Timp 2425 Cod 0 Puncte
25 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:22:99 Timp 1630 Cod 0 Puncte
26 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 01:24:36 Timp A0666 Cod 0 Puncte
27 Avramescu Ilinca Bucharest Sport Club 01:24:86 Timp 3094 Cod 0 Puncte
28 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 01:25:99 Timp 3915 Cod 0 Puncte
29 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:27:32 Timp 1438 Cod 0 Puncte
30 Banescu Bianca Steaua CSA 01:27:44 Timp 1441 Cod 0 Puncte
31 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 01:28:24 Timp A0364 Cod 0 Puncte
32 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:33:57 Timp 2439 Cod 0 Puncte
33 Olteanu Alexia NAVI 99:99:99 Timp 2217 Cod 0 Puncte
34 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 99:99:99 Timp A1010 Cod 0 Puncte

5. 100 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:02:58 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 01:05:51 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:07:00 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:08:15 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:08:71 Timp 1549 Cod 4 Puncte
6 Voicu Maria NAVI 01:09:61 Timp 2372 Cod 3 Puncte
7 Burlacu Maria Elisabeta Bucharest Sport Club 01:10:11 Timp A0438 Cod 2 Puncte
8 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:10:93 Timp A0768 Cod 1 Puncte
9 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:11:90 Timp A0670 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:12:29 Timp A0593 Cod 0 Puncte
11 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:12:44 Timp 1900 Cod 0 Puncte
12 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:13:63 Timp 4059 Cod 0 Puncte
13 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:16:98 Timp A0539 Cod 0 Puncte
14 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 01:18:34 Timp 3564 Cod 0 Puncte
15 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:19:41 Timp A0673 Cod 0 Puncte
16 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:22:26 Timp A0685 Cod 0 Puncte
17 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:23:91 Timp A0683 Cod 0 Puncte
18 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 01:27:71 Timp 3300 Cod 0 Puncte
19 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:28:35 Timp 3565 Cod 0 Puncte
20 Pausescu Alexandra Obswim 01:37:95 Timp 4478 Cod 0 Puncte
21 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 01:39:72 Timp 3566 Cod 0 Puncte
22 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 99:99:99 Timp 1731 Cod 0 Puncte

6. 200 metri mixt (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:28:56 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 02:30:40 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Ghile Dragos Steaua CSA 02:33:64 Timp 1634 Cod 6 Puncte
4 Popovici David NAVI 02:33:66 Timp 1396 Cod 5 Puncte
5 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 02:35:16 Timp A0277 Cod 4 Puncte
6 Rosu Patrick Steaua CSA 02:36:26 Timp A1125 Cod 3 Puncte
7 Turta Andrei Steaua CSA 02:38:12 Timp 1419 Cod 2 Puncte
8 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:38:20 Timp A0790 Cod 1 Puncte
9 Stan Matei Alexandru NAVI 02:44:46 Timp A0791 Cod 0 Puncte
10 Petrache Darius NAVI 02:45:39 Timp 1641 Cod 0 Puncte
11 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:45:74 Timp 1364 Cod 0 Puncte
12 Picui Andrei Energic L L Pitesti 02:47:13 Timp 2684 Cod 0 Puncte
13 Tengher Alexandru NAVI 02:47:57 Timp 2331 Cod 0 Puncte
14 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:50:26 Timp 1835 Cod 0 Puncte
15 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:51:15 Timp A0722 Cod 0 Puncte
16 Rauta Matei Cristian NAVI 02:52:00 Timp 2264 Cod 0 Puncte
17 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:53:40 Timp A0280 Cod 0 Puncte
18 Harsulescu Mihai NAVI 02:56:52 Timp 1413 Cod 0 Puncte
19 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:58:94 Timp 1408 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 03:00:90 Timp A0278 Cod 0 Puncte
21 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 03:01:00 Timp 1730 Cod 0 Puncte
22 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 03:03:81 Timp 1400 Cod 0 Puncte
23 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 03:07:51 Timp A0112 Cod 0 Puncte
24 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 03:07:55 Timp 1899 Cod 0 Puncte
25 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 03:07:71 Timp 1457 Cod 0 Puncte
26 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 03:10:78 Timp 1401 Cod 0 Puncte
27 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:11:07 Timp 1399 Cod 0 Puncte
28 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 03:11:31 Timp 1709 Cod 0 Puncte
29 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 03:13:38 Timp 1635 Cod 0 Puncte
30 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 03:16:58 Timp 3541 Cod 0 Puncte
31 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:26:91 Timp 1460 Cod 0 Puncte
32 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:28:59 Timp 1416 Cod 0 Puncte
33 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 03:42:41 Timp 1405 Cod 0 Puncte
34 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2108 Cod 0 Puncte
35 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
36 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte

7. 200 metri mixt (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:28:75 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 02:33:03 Timp A0385 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:34:17 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:35:03 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:37:55 Timp 1688 Cod 4 Puncte
6 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 02:38:28 Timp A0384 Cod 3 Puncte
7 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:39:08 Timp A0325 Cod 2 Puncte
8 Secarin Robert Energic L L Pitesti 02:39:12 Timp 1546 Cod 1 Puncte
9 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 02:40:60 Timp A1127 Cod 0 Puncte
10 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:41:15 Timp A0398 Cod 0 Puncte
11 Meghea Dominic Andrei Performer 02:44:73 Timp A0610 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 02:47:41 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:49:28 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:53:32 Timp A0551 Cod 0 Puncte
15 Paduraru Andrei Dragos NAVI 03:01:33 Timp 1304 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 03:03:71 Timp 2648 Cod 0 Puncte
17 Pislaru Matei Aquis Bucuresti 03:34:34 Timp 3293 Cod 0 Puncte
18 Badea Florentin Gabriel Aquis Bucuresti 03:34:53 Timp 4050 Cod 0 Puncte
19 Peter Arthur Cristian NAVI 99:99:99 Timp 1732 Cod 0 Puncte

8. 200 metri mixt (14 ani) B

1 Coman Liviu Alexandru NAVI 02:17:75 Timp A0305 Cod 9 Puncte
2 Balaceanu Andrei Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:21:66 Timp A0306 Cod 7 Puncte
3 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 02:21:73 Timp A0535 Cod 6 Puncte
4 Popa Andrei NAVI 02:25:52 Timp A0168 Cod 5 Puncte
5 Costroj Antonio Steaua CSA 02:25:77 Timp A0540 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Cristian NAVI 02:26:77 Timp A0489 Cod 3 Puncte
7 Stan Leon Bucharest Sport Club 02:27:59 Timp A0203 Cod 2 Puncte
8 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:28:51 Timp A0470 Cod 1 Puncte
9 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:38:35 Timp A0471 Cod 0 Puncte
10 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:39:24 Timp A0477 Cod 0 Puncte
11 Dragan Rares Stefan NAVI 02:39:97 Timp 2042 Cod 0 Puncte
12 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 02:42:96 Timp 2041 Cod 0 Puncte
13 Ionita Andrei Renovatio S.C. 02:47:81 Timp 2511 Cod 0 Puncte
14 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 02:48:12 Timp A0407 Cod 0 Puncte
15 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:49:07 Timp A0496 Cod 0 Puncte
16 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 02:53:72 Timp A0580 Cod 0 Puncte
17 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0495 Cod 0 Puncte
18 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0633 Cod 0 Puncte

9. 200 metri mixt (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 02:33:91 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 02:39:81 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Constantin Diana Atack Team 02:44:07 Timp A0528 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 02:45:84 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Alexia NAVI 02:47:19 Timp 2217 Cod 4 Puncte
6 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:47:83 Timp A0342 Cod 3 Puncte
7 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:48:30 Timp 1778 Cod 2 Puncte
8 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:51:73 Timp A0543 Cod 1 Puncte
9 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 02:53:50 Timp A1010 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:53:50 Timp 1390 Cod 0 Puncte
11 Geamanu Rebeca Steaua CSA 02:56:47 Timp 1398 Cod 0 Puncte
12 Radu Timeea Bucharest Sport Club 02:59:61 Timp 2502 Cod 0 Puncte
13 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 03:01:38 Timp 2470 Cod 0 Puncte
14 Tarabega Anca Maria NAVI 03:01:70 Timp 1379 Cod 0 Puncte
15 Manea Catalina Bucharest Sport Club 03:06:56 Timp 2422 Cod 0 Puncte
16 Stanica Maria Bucharest Sport Club 03:06:62 Timp 1705 Cod 0 Puncte
17 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:06:82 Timp A0664 Cod 0 Puncte
18 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 03:06:89 Timp A0822 Cod 0 Puncte
19 Ilisei Erica Steaua CSA 03:07:83 Timp 3316 Cod 0 Puncte
20 Tudorescu Ioana Steaua CSA 03:08:92 Timp 1850 Cod 0 Puncte
21 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 03:09:14 Timp 1407 Cod 0 Puncte
22 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 03:15:57 Timp 4479 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 03:16:35 Timp 1465 Cod 0 Puncte
24 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 03:23:06 Timp 1630 Cod 0 Puncte
25 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 03:26:42 Timp 2425 Cod 0 Puncte
26 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 03:28:98 Timp A0666 Cod 0 Puncte
27 Banescu Bianca Steaua CSA 03:29:10 Timp 1441 Cod 0 Puncte
28 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 03:40:39 Timp 1438 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 03:41:90 Timp A0364 Cod 0 Puncte
30 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0343 Cod 0 Puncte
31 Avramescu Ilinca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3094 Cod 0 Puncte

10. 200 metri mixt (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:32:22 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 02:39:16 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:41:12 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 02:41:42 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Voicu Maria NAVI 02:47:09 Timp 2372 Cod 4 Puncte
6 Cortea Maria Energic L L Pitesti 02:50:43 Timp 1549 Cod 3 Puncte
7 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 02:52:75 Timp 1309 Cod 2 Puncte
8 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:53:14 Timp A0768 Cod 1 Puncte
9 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 02:53:32 Timp 1731 Cod 0 Puncte
10 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 03:04:49 Timp A0593 Cod 0 Puncte
11 Grintescu Maya Renovatio S.C. 03:13:78 Timp 4059 Cod 0 Puncte
12 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:31:33 Timp A0683 Cod 0 Puncte
13 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 03:41:92 Timp 3300 Cod 0 Puncte

11. 100 metri bras (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:20:56 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 01:20:84 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Petrache Darius NAVI 01:21:23 Timp 1641 Cod 6 Puncte
4 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:22:78 Timp A0790 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 01:24:68 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Tengher Alexandru NAVI 01:25:23 Timp 2331 Cod 3 Puncte
7 Popovici David NAVI 01:26:47 Timp 1396 Cod 2 Puncte
8 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:26:73 Timp 1835 Cod 1 Puncte
9 Picui Andrei Energic L L Pitesti 01:26:87 Timp 2684 Cod 0 Puncte
10 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:28:59 Timp A0722 Cod 0 Puncte
11 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:32:68 Timp A0729 Cod 0 Puncte
12 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:33:58 Timp A0376 Cod 0 Puncte
13 Harsulescu Mihai NAVI 01:33:69 Timp 1413 Cod 0 Puncte
14 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 01:34:64 Timp 2200 Cod 0 Puncte
15 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:34:74 Timp A0278 Cod 0 Puncte
16 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:35:08 Timp 1364 Cod 0 Puncte
17 Rauta Matei Cristian NAVI 01:35:96 Timp 2264 Cod 0 Puncte
18 Stan Matei Alexandru NAVI 01:38:44 Timp A0791 Cod 0 Puncte
19 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:38:88 Timp 1400 Cod 0 Puncte
20 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:39:78 Timp 1730 Cod 0 Puncte
21 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:40:71 Timp 1408 Cod 0 Puncte
22 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:41:50 Timp 1460 Cod 0 Puncte
23 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:42:90 Timp 1899 Cod 0 Puncte
24 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:44:52 Timp 1635 Cod 0 Puncte
25 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:45:98 Timp 1457 Cod 0 Puncte
26 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 01:47:99 Timp 2108 Cod 0 Puncte
27 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:49:31 Timp 1401 Cod 0 Puncte
28 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:49:56 Timp 1399 Cod 0 Puncte
29 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:49:74 Timp 1405 Cod 0 Puncte
30 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:04:17 Timp 1416 Cod 0 Puncte
31 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte
32 Nita Angelo Christian Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1709 Cod 0 Puncte
33 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
34 Zlotea Filip Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 3530 Cod 0 Puncte

12. 100 metri bras (13 ani) B

1 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:35 Timp A0699 Cod 9 Puncte
2 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:22:27 Timp A0605 Cod 7 Puncte
3 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:23:13 Timp A0566 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:24:07 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Sendroiu Andrei Cristian Performer 01:25:32 Timp 3314 Cod 4 Puncte
6 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:27:35 Timp A0296 Cod 3 Puncte
7 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:28:11 Timp 1688 Cod 2 Puncte
8 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:28:91 Timp 1546 Cod 1 Puncte
9 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 01:28:93 Timp A0694 Cod 0 Puncte
10 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 01:29:00 Timp A0295 Cod 0 Puncte
11 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:29:57 Timp A0604 Cod 0 Puncte
12 Meghea Dominic Andrei Performer 01:30:25 Timp A0610 Cod 0 Puncte
13 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 01:32:68 Timp 2643 Cod 0 Puncte
14 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:36:43 Timp 1384 Cod 0 Puncte
15 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:36:44 Timp 1306 Cod 0 Puncte
16 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 01:39:88 Timp A0693 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:40:30 Timp 2648 Cod 0 Puncte
18 Armasi Mircea Aqua Life Swim 01:40:41 Timp 4474 Cod 0 Puncte
19 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:41:48 Timp 1304 Cod 0 Puncte
20 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:41:78 Timp A0564 Cod 0 Puncte
21 Vasilescu Claudiu Colegiul "Emil Racovita" 01:44:83 Timp A0695 Cod 0 Puncte
22 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:45:22 Timp A0465 Cod 0 Puncte
23 Diaconu Victor Aqua Life Swim 01:59:46 Timp 4475 Cod 0 Puncte
24 Peter Arthur Cristian NAVI 99:99:99 Timp 1732 Cod 0 Puncte

13. 100 metri bras (14 ani) B

1 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:10:11 Timp A0535 Cod 9 Puncte
2 Stan Leon Bucharest Sport Club 01:12:07 Timp A0203 Cod 7 Puncte
3 Lemnaru Matei Ioan Bucharest Sport Club 01:12:29 Timp A0308 Cod 6 Puncte
4 Balaceanu Andrei Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:12:69 Timp A0306 Cod 5 Puncte
5 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:13:48 Timp A0305 Cod 4 Puncte
6 Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti 01:16:52 Timp A0402 Cod 3 Puncte
7 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 01:16:89 Timp 1270 Cod 2 Puncte
8 Petrescu Cristian NAVI 01:17:42 Timp A0489 Cod 1 Puncte
9 Popa Andrei NAVI 01:21:66 Timp A0168 Cod 0 Puncte
10 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 01:24:45 Timp 2041 Cod 0 Puncte
11 Ghita Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:24:94 Timp 1356 Cod 0 Puncte
12 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:25:45 Timp A0486 Cod 0 Puncte
13 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:02 Timp A0086 Cod 0 Puncte
14 Lutescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:26:69 Timp 1355 Cod 0 Puncte
15 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:27:23 Timp A0477 Cod 0 Puncte
16 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:30:96 Timp 2511 Cod 0 Puncte
17 Dragan Rares Stefan NAVI 01:31:46 Timp 2042 Cod 0 Puncte
18 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:32:39 Timp A0496 Cod 0 Puncte
19 Soare Mihai Aqua Life Swim 01:36:40 Timp A0766 Cod 0 Puncte
20 Coman Radu Andrei Aqua Life Swim 01:38:21 Timp A0580 Cod 0 Puncte

14. 100 metri bras (12 ani) F

1 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:20:84 Timp A0343 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Alexia NAVI 01:21:03 Timp 2217 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 01:22:90 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Ioana Daria Maria NAVI 01:24:95 Timp 1300 Cod 5 Puncte
5 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:25:09 Timp 1390 Cod 4 Puncte
6 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:31:16 Timp A0543 Cod 3 Puncte
7 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:31:27 Timp A0242 Cod 2 Puncte
8 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:33:01 Timp 1398 Cod 1 Puncte
9 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:36:56 Timp 2502 Cod 0 Puncte
10 Manea Catalina Bucharest Sport Club 01:37:92 Timp 2422 Cod 0 Puncte
11 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:38:36 Timp A1010 Cod 0 Puncte
12 Tarabega Anca Maria NAVI 01:38:39 Timp 1379 Cod 0 Puncte
13 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:38:50 Timp A0822 Cod 0 Puncte
14 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:38:65 Timp 1705 Cod 0 Puncte
15 Ilisei Erica Steaua CSA 01:42:76 Timp 3316 Cod 0 Puncte
16 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:43:47 Timp A0664 Cod 0 Puncte
17 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:43:49 Timp 1407 Cod 0 Puncte
18 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:46:48 Timp 1850 Cod 0 Puncte
19 Banescu Bianca Steaua CSA 01:46:95 Timp 1441 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:48:34 Timp 1465 Cod 0 Puncte
21 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:48:83 Timp 1630 Cod 0 Puncte
22 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 01:50:42 Timp 2439 Cod 0 Puncte
23 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 01:58:53 Timp 3915 Cod 0 Puncte

15. 100 metri bras (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:25:14 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 01:27:10 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Voicu Maria NAVI 01:28:90 Timp 2372 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Bucharest Sport Club 01:29:05 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:29:92 Timp A0768 Cod 4 Puncte
6 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:29:96 Timp A0539 Cod 3 Puncte
7 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:30:68 Timp A0670 Cod 2 Puncte
8 Patru Maria Dinamo Bucuresti 01:33:62 Timp 1900 Cod 1 Puncte
9 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 01:33:71 Timp 1731 Cod 0 Puncte
10 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:35:00 Timp A0245 Cod 0 Puncte
11 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:36:68 Timp 1549 Cod 0 Puncte
12 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:42:53 Timp A0685 Cod 0 Puncte
13 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:43:94 Timp 4059 Cod 0 Puncte
14 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 01:44:69 Timp A0673 Cod 0 Puncte
15 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 01:45:76 Timp 3565 Cod 0 Puncte
16 Solomon Clara CSS 1 Bucuresti 01:46:43 Timp 3300 Cod 0 Puncte
17 Pausescu Alexandra Obswim 01:47:99 Timp 4478 Cod 0 Puncte
18 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 01:54:43 Timp 3566 Cod 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

16. 100 metri fluture (12 ani) F

1 Ioana Daria Maria NAVI 01:10:46 Timp 1300 Cod 9 Puncte
2 Naidin Alexandra Patricia NAVI 01:10:96 Timp A0242 Cod 7 Puncte
3 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 01:17:22 Timp A0343 Cod 6 Puncte
4 Ilie Bianca Maria NAVI 01:18:18 Timp A0244 Cod 5 Puncte
5 Olteanu Alexia NAVI 01:19:59 Timp 2217 Cod 4 Puncte
6 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 01:22:23 Timp 2470 Cod 3 Puncte
7 Geamanu Rebeca Steaua CSA 01:24:08 Timp 1398 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 01:24:31 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:24:62 Timp A0543 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 01:25:84 Timp 1390 Cod 0 Puncte
11 Radu Timeea Bucharest Sport Club 01:28:33 Timp 2502 Cod 0 Puncte
12 Tudorescu Ioana Steaua CSA 01:29:51 Timp 1850 Cod 0 Puncte
13 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 01:30:75 Timp 1407 Cod 0 Puncte
14 Tarabega Anca Maria NAVI 01:31:49 Timp 1379 Cod 0 Puncte
15 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 01:33:04 Timp A0822 Cod 0 Puncte
16 Ilisei Erica Steaua CSA 01:33:13 Timp 3316 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 01:33:58 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:40:19 Timp 2425 Cod 0 Puncte
19 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 01:40:58 Timp 1630 Cod 0 Puncte
20 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 01:40:83 Timp 1465 Cod 0 Puncte
21 Manea Catalina Bucharest Sport Club 01:41:80 Timp 2422 Cod 0 Puncte
22 Largeanu Maria Elisabeta CSS 1 Bucuresti 01:53:97 Timp 1438 Cod 0 Puncte
23 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 02:04:89 Timp A0364 Cod 0 Puncte

17. 100 metri fluture (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 01:10:04 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Barbu Alexandra Anissia NAVI 01:12:13 Timp A0245 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Guiu Anca Dinamo Bucuresti 01:13:08 Timp A0345 Cod 6 Puncte
4 Voicu Maria NAVI 01:15:26 Timp 2372 Cod 5 Puncte
5 Scortea Ecaterina NAVI 01:16:67 Timp A0247 Cod 4 Puncte
6 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 01:17:71 Timp 1309 Cod 3 Puncte
7 Nicola Andreea Cristina NAVI 01:20:76 Timp A0768 Cod 2 Puncte
8 Cortea Maria Energic L L Pitesti 01:22:14 Timp 1549 Cod 1 Puncte
9 Simionescu Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:22:69 Timp A0670 Cod 0 Puncte
10 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 01:24:88 Timp 1731 Cod 0 Puncte
11 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 01:25:38 Timp A0593 Cod 0 Puncte
12 Grintescu Maya Renovatio S.C. 01:40:59 Timp 4059 Cod 0 Puncte
13 Sandu Andra Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:40:69 Timp A0685 Cod 0 Puncte
14 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:43:35 Timp A0683 Cod 0 Puncte

18. 100 metri fluture (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 01:06:08 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Lapadat Cristian NAVI 01:06:64 Timp A0274 Cod 7 Puncte
3 Anghel Darius Costin Bucharest Sport Club 01:08:79 Timp A0277 Cod 6 Puncte
4 Ghile Dragos Steaua CSA 01:09:83 Timp 1634 Cod 5 Puncte
5 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36 Timp 1364 Cod 4 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut NAVI 01:12:49 Timp A0790 Cod 3 Puncte
7 Popovici David NAVI 01:13:49 Timp 1396 Cod 2 Puncte
8 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 01:13:76 Timp A0729 Cod 1 Puncte
9 Petrache Darius NAVI 01:14:64 Timp 1641 Cod 0 Puncte
10 Rauta Matei Cristian NAVI 01:14:98 Timp 2264 Cod 0 Puncte
11 Picui Andrei Energic L L Pitesti 01:17:87 Timp 2684 Cod 0 Puncte
12 Tengher Alexandru NAVI 01:19:09 Timp 2331 Cod 0 Puncte
13 Stan Matei Alexandru NAVI 01:20:20 Timp A0791 Cod 0 Puncte
14 Harsulescu Mihai NAVI 01:22:82 Timp 1413 Cod 0 Puncte
15 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 01:24:36 Timp A0112 Cod 0 Puncte
16 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:25:06 Timp 1408 Cod 0 Puncte
17 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:25:19 Timp 1835 Cod 0 Puncte
18 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:27:49 Timp A0722 Cod 0 Puncte
19 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 01:29:27 Timp 1457 Cod 0 Puncte
20 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 01:30:01 Timp 1730 Cod 0 Puncte
21 Sandu Claudiu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:30:19 Timp A0376 Cod 0 Puncte
22 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:34:10 Timp 1416 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 01:36:94 Timp A0278 Cod 0 Puncte
24 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 01:37:64 Timp 1400 Cod 0 Puncte
25 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 01:38:53 Timp 1899 Cod 0 Puncte
26 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 01:41:32 Timp 1401 Cod 0 Puncte
27 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:50:96 Timp 1399 Cod 0 Puncte
28 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:54:79 Timp 1460 Cod 0 Puncte
29 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 02:02:20 Timp 1405 Cod 0 Puncte
30 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
31 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte
32 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2108 Cod 0 Puncte

19. 100 metri fluture (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 01:01:70 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:07:84 Timp A0699 Cod 7 Puncte
3 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 01:08:82 Timp A0460 Cod 6 Puncte
4 Doltu Mihai Cosmin Dinamo Bucuresti 01:09:76 Timp A0385 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Renovatio S.C. 01:10:07 Timp A0566 Cod 4 Puncte
5 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 01:10:07 Timp A0398 Cod 4 Puncte
6 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:10:18 Timp 1384 Cod 3 Puncte
7 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 01:11:91 Timp A0384 Cod 2 Puncte
8 Preda Luca Ioan Bucharest Sport Club 01:12:65 Timp A1127 Cod 1 Puncte
9 Secarin Robert Energic L L Pitesti 01:12:66 Timp 1546 Cod 0 Puncte
10 Olteanu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:15:01 Timp A0325 Cod 0 Puncte
11 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 01:17:60 Timp 1688 Cod 0 Puncte
12 Costache Alexandru Gabriel Bucharest Sport Club 01:23:32 Timp 1306 Cod 0 Puncte
13 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:24:16 Timp A0564 Cod 0 Puncte
14 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 01:24:27 Timp A0604 Cod 0 Puncte
15 Paduraru Andrei Dragos NAVI 01:26:50 Timp 1304 Cod 0 Puncte
16 Peter Arthur Cristian NAVI 99:99:99 Timp 1732 Cod 0 Puncte

20. 100 metri fluture (14 ani) B

1 Costroj Antonio Steaua CSA 01:01:11 Timp A0540 Cod 9 Puncte
2 Coman Liviu Alexandru NAVI 01:02:43 Timp A0305 Cod 7 Puncte
3 Popa Andrei NAVI 01:03:37 Timp A0168 Cod 6 Puncte
4 Rath Razvan Colegiul "Emil Racovita" 01:04:32 Timp A0535 Cod 5 Puncte
5 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:77 Timp A0470 Cod 4 Puncte
6 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:05:51 Timp A0633 Cod 3 Puncte
7 Balaceanu Andrei Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:06:27 Timp A0306 Cod 2 Puncte
8 Dragan Rares Stefan NAVI 01:07:77 Timp 2042 Cod 1 Puncte
9 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:07:94 Timp A0407 Cod 0 Puncte
10 Petrescu Cristian NAVI 01:08:11 Timp A0489 Cod 0 Puncte
11 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 01:11:29 Timp A0477 Cod 0 Puncte
12 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:15:75 Timp A0086 Cod 0 Puncte
13 Lutescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:16:62 Timp 1355 Cod 0 Puncte
14 Vasilescu Nick Adrian Colegiul "Emil Racovita" 01:17:80 Timp A0471 Cod 0 Puncte
15 Saplacan Radu Viorel Steaua CSA 01:18:68 Timp 2041 Cod 0 Puncte
16 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:18:80 Timp A0496 Cod 0 Puncte
17 Ionita Andrei Renovatio S.C. 01:18:97 Timp 2511 Cod 0 Puncte
18 Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita" 01:20:08 Timp 1270 Cod 0 Puncte
19 Soare Mihai Aqua Life Swim 01:21:14 Timp A0766 Cod 0 Puncte
20 Ghita Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 01:22:32 Timp 1356 Cod 0 Puncte
21 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:25:86 Timp A0486 Cod 0 Puncte

21. 200 metri liber (12 ani) F

1 Naidin Alexandra Patricia NAVI 02:19:96 Timp A0242 Cod 9 Puncte
2 Ioana Daria Maria NAVI 02:23:38 Timp 1300 Cod 7 Puncte
3 Ilie Bianca Maria NAVI 02:23:43 Timp A0244 Cod 6 Puncte
4 Constantin Diana Atack Team 02:24:92 Timp A0528 Cod 5 Puncte
5 Dumitrescu Cristina Steaua CSA 02:26:30 Timp A0342 Cod 4 Puncte
6 Coman Corina Ioana Steaua CSA 02:29:85 Timp 1778 Cod 3 Puncte
7 Serman Ioana Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 02:30:74 Timp A0543 Cod 2 Puncte
8 Ivan Sara Natalie CSS Dinamo 02:33:92 Timp A1010 Cod 1 Puncte
9 Dragusi Alina Maria Bucharest Sport Club 02:35:20 Timp A0343 Cod 0 Puncte
10 Trandafir Iris Bucharest Sport Club 02:35:79 Timp 1390 Cod 0 Puncte
11 Olteanu Alexia NAVI 02:36:38 Timp 2217 Cod 0 Puncte
12 Tarabega Anca Maria NAVI 02:37:14 Timp 1379 Cod 0 Puncte
13 Geamanu Rebeca Steaua CSA 02:38:88 Timp 1398 Cod 0 Puncte
14 Matei Guiman Alexia Maria Colegiul "Emil Racovita" 02:40:35 Timp A0664 Cod 0 Puncte
15 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 02:45:98 Timp 4479 Cod 0 Puncte
16 Ilisei Erica Steaua CSA 02:46:27 Timp 3316 Cod 0 Puncte
17 Stanica Maria Bucharest Sport Club 02:47:75 Timp 1705 Cod 0 Puncte
18 Constantinescu Sara Maria Bucharest Sport Club 02:47:80 Timp A0822 Cod 0 Puncte
19 Manea Catalina Bucharest Sport Club 02:48:22 Timp 2422 Cod 0 Puncte
20 Tudorescu Ioana Steaua CSA 02:48:43 Timp 1850 Cod 0 Puncte
21 Ciobanu Cristiana Steaua CSA 02:48:44 Timp 2470 Cod 0 Puncte
22 Dumitru Ana Maria Bianca Colegiul "Emil Racovita" 02:50:32 Timp 1407 Cod 0 Puncte
23 Dumitrescu Elena Iuliana Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71 Timp 1465 Cod 0 Puncte
24 Muresanu Cristina Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 03:02:58 Timp A0666 Cod 0 Puncte
25 Avramescu Ilinca Bucharest Sport Club 03:02:63 Timp 3094 Cod 0 Puncte
26 Vlad Diana Colegiul "Emil Racovita" 03:05:23 Timp 1630 Cod 0 Puncte
27 Banescu Bianca Steaua CSA 03:09:06 Timp 1441 Cod 0 Puncte
28 Blanaru Oana Aqua Sport Citius 03:13:54 Timp 3915 Cod 0 Puncte
29 Stanciu Maria Stefania Triumf Bucuresti 03:18:11 Timp A0364 Cod 0 Puncte
30 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti 03:23:48 Timp 2439 Cod 0 Puncte
31 Radu Timeea Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 2502 Cod 0 Puncte
32 Nicolescu Mara Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2425 Cod 0 Puncte

22. 200 metri liber (13 ani) F

1 Tolea Claudia Ioana NAVI 02:17:25 Timp 1253 Cod 9 Puncte
2 Scortea Ecaterina NAVI 02:17:94 Timp A0247 Cod 7 Puncte
3 Barbu Alexandra Anissia NAVI 02:25:93 Timp A0245 Cod 6 Puncte
4 Popa Madalina Elena Bucharest Sport Club 02:28:83 Timp 1309 Cod 5 Puncte
5 Dragomir Daria Paula Bucharest Sport Club 02:34:51 Timp A0593 Cod 4 Puncte
6 Voicu Maria NAVI 02:35:71 Timp 2372 Cod 3 Puncte
7 Nicola Andreea Cristina NAVI 02:38:07 Timp A0768 Cod 2 Puncte
8 Iordache Andreea Diana Triumf Bucuresti 02:40:83 Timp 1731 Cod 1 Puncte
9 Patru Maria Dinamo Bucuresti 02:40:90 Timp 1900 Cod 0 Puncte
10 Hazu Carmen Teodora Colegiul "Emil Racovita" 02:45:85 Timp A0673 Cod 0 Puncte
11 Mazilu Denisa Aqua Sport Citius 03:04:75 Timp 3564 Cod 0 Puncte
12 Vulpe Cristina Adriana CSS 2 Bucuresti 03:18:19 Timp 3565 Cod 0 Puncte
13 Rosmenteniuc Ada Maria Colegiul "Emil Racovita" 03:20:09 Timp A0683 Cod 0 Puncte
14 Constanda Gabriela CSS 2 Bucuresti 03:38:71 Timp 3566 Cod 0 Puncte
15 Cortea Maria Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 1549 Cod 0 Puncte
16 Grintescu Maya Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 4059 Cod 0 Puncte

23. 200 metri liber (12 ani) B

1 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita" 02:12:64 Timp 1412 Cod 9 Puncte
2 Popovici David NAVI 02:14:27 Timp 1396 Cod 7 Puncte
3 Lapadat Cristian NAVI 02:16:08 Timp A0274 Cod 6 Puncte
4 Stan Matei Alexandru NAVI 02:17:97 Timp A0791 Cod 5 Puncte
5 Ghile Dragos Steaua CSA 02:21:02 Timp 1634 Cod 4 Puncte
6 Nicola Madalin Ionut NAVI 02:21:48 Timp A0790 Cod 3 Puncte
7 Turta Andrei Steaua CSA 02:22:64 Timp 1419 Cod 2 Puncte
8 Borangel Emanuel George Colegiul "Emil Racovita" 02:24:59 Timp 1364 Cod 1 Puncte
9 Lungu Andrei Bucharest Sport Club 02:26:52 Timp A0280 Cod 0 Puncte
10 Picui Andrei Energic L L Pitesti 02:27:74 Timp 2684 Cod 0 Puncte
11 Petrache Darius NAVI 02:30:48 Timp 1641 Cod 0 Puncte
12 Tengher Alexandru NAVI 02:30:51 Timp 2331 Cod 0 Puncte
13 Harsulescu Mihai NAVI 02:32:60 Timp 1413 Cod 0 Puncte
14 Rauta Matei Cristian NAVI 02:33:28 Timp 2264 Cod 0 Puncte
15 Romas Codrut Fernando Bucharest Sport Club 02:35:49 Timp A0729 Cod 0 Puncte
16 Chivu Cristian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:39:20 Timp 1408 Cod 0 Puncte
17 Gherghel Vlad Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:39:62 Timp A0722 Cod 0 Puncte
18 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei Bucharest Sport Club 02:40:86 Timp 1730 Cod 0 Puncte
19 Chiran Stefan Felix Bucharest Sport Club 02:40:89 Timp 2200 Cod 0 Puncte
20 Zaporojan Alex Antonio Colegiul "Emil Racovita" 02:41:21 Timp 1457 Cod 0 Puncte
21 Bratu David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 02:41:50 Timp 1400 Cod 0 Puncte
22 Dumitrescu Catalin Ionut Steaua CSA 02:41:74 Timp A0278 Cod 0 Puncte
23 Soare Darius Ionut Triumf Bucuresti 02:45:35 Timp A0112 Cod 0 Puncte
24 Ghelbereu Eduard Aqua Sport Citius 02:45:43 Timp 3541 Cod 0 Puncte
25 Dumitru Gabriel Ciprian Colegiul "Emil Racovita" 02:51:64 Timp 1401 Cod 0 Puncte
26 Panait Rares Alexandru Triumf Bucuresti 02:53:28 Timp 2089 Cod 0 Puncte
27 Nanulescu Alexandru Nichita Bucharest Sport Club 02:53:42 Timp 1899 Cod 0 Puncte
28 Chiriac Constantin Colegiul "Emil Racovita" 02:54:02 Timp 1460 Cod 0 Puncte
29 Gate Mihnea Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:54:06 Timp 1399 Cod 0 Puncte
30 Butuc Andrei Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 02:59:71 Timp 1635 Cod 0 Puncte
31 Manea George Constantin Colegiul "Emil Racovita" 03:05:66 Timp 1416 Cod 0 Puncte
32 Sarbulescu Matei Colegiul "Emil Racovita" 03:05:92 Timp 2108 Cod 0 Puncte
33 Vilcu Alexandru Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 03:19:66 Timp 1405 Cod 0 Puncte
34 Gelea Andrei Triumf Bucuresti 03:30:12 Timp 2087 Cod 0 Puncte
35 Bajenaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1835 Cod 0 Puncte
36 Macoveanu Rares Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0840 Cod 0 Puncte
37 Cojocaru Andrei Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 1406 Cod 0 Puncte

24. 200 metri liber (13 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 02:11:16 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Iacob Sebastian Mihai Steaua CSA 02:14:06 Timp 1688 Cod 7 Puncte
3 Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita" 02:15:57 Timp A0699 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 02:16:73 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Stoltz Markus Renovatio S.C. 02:20:16 Timp A0566 Cod 4 Puncte
6 Sendroiu Andrei Cristian Performer 02:21:44 Timp 3314 Cod 3 Puncte
7 Ionita Rares CSS 1 Bucuresti 02:25:04 Timp A0694 Cod 2 Puncte
8 Secarin Robert Energic L L Pitesti 02:26:58 Timp 1546 Cod 1 Puncte
9 Pascu Nicu Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 02:27:02 Timp 1384 Cod 0 Puncte
10 Badulescu Vlad Alexandru Steaua CSA 02:27:09 Timp A0398 Cod 0 Puncte
11 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 02:28:04 Timp A0605 Cod 0 Puncte
12 Iancu Alexandru Dimitrie Aqua Life Swim 02:30:09 Timp A0295 Cod 0 Puncte
13 Graef Mihai Valentin Steaua CSA 02:30:19 Timp A0604 Cod 0 Puncte
14 Dobre Daniel Gabriel Bucharest Sport Club 02:31:66 Timp A0551 Cod 0 Puncte
15 Paduraru Andrei Dragos NAVI 02:36:53 Timp 1304 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Mircea Razvan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 02:36:98 Timp 2648 Cod 0 Puncte
17 Boca Daniel Delfinul Bucuresti 02:46:02 Timp 2643 Cod 0 Puncte
18 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 02:47:15 Timp A0465 Cod 0 Puncte
19 Marinescu Alexandru Paul Colegiul "Emil Racovita" 02:56:57 Timp A0693 Cod 0 Puncte
20 Armasi Mircea Aqua Life Swim 02:58:14 Timp 4474 Cod 0 Puncte
21 Diaconu Victor Aqua Life Swim 03:13:56 Timp 4475 Cod 0 Puncte
22 Morariu Luca Ioan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0296 Cod 0 Puncte
23 Peter Arthur Cristian NAVI 99:99:99 Timp 1732 Cod 0 Puncte