Rezultatele finale pentru Concurs Poliatlon Faza pe Municipiu copii 9-10-11 ani - Editia 2016

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (9 ani) B

1 Badea Robert Andrei NAVI 00:32:53 Timp 1966 Cod 9 Puncte
2 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:33:01 Timp 2153 Cod 7 Puncte
3 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:33:57 Timp 1946 Cod 6 Puncte
4 Rado Veselinov Swimming Club Dobrudzha 00:33:72 Timp 2939 Cod 5 Puncte
5 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 00:33:74 Timp 2965 Cod 4 Puncte
6 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:33:99 Timp 1939 Cod 3 Puncte
7 Daren Kirilov Triathlon Dalyan Rousse 00:34:15 Timp 2592 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Vlad NAVI 00:34:43 Timp 3043 Cod 1 Puncte
9 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:34:45 Timp 2189 Cod 0 Puncte
10 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:34:56 Timp 2632 Cod 0 Puncte
11 Petre Eduard Ionut CSM Drobeta Tr.Severin 00:35:37 Timp 2160 Cod 0 Puncte
12 Craciun Achim NAVI 00:35:37 Timp 3037 Cod 0 Puncte
13 Mihai Rares NAVI 00:35:48 Timp 3044 Cod 0 Puncte
14 Lupu Matei CSM Drobeta Tr.Severin 00:35:54 Timp 2206 Cod 0 Puncte
15 Coman Darius C.S. Barracuda Campina 00:35:56 Timp 2622 Cod 0 Puncte
16 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:35:71 Timp 2631 Cod 0 Puncte
17 Ruse Matei Aqua Sport Citius 00:35:74 Timp 2967 Cod 0 Puncte
18 Vitomir Novachev Swimming Club Dobrudzha 00:35:94 Timp 4434 Cod 0 Puncte
19 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 00:35:95 Timp 3489 Cod 0 Puncte
20 Paun Andrei Atack Team 00:35:99 Timp 1918 Cod 0 Puncte
21 Peter Robert Alexandru NAVI 00:36:40 Timp 2270 Cod 0 Puncte
22 Bujor George Antonio Aqua Life Swim 00:36:57 Timp 3784 Cod 0 Puncte
23 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 00:36:63 Timp 2788 Cod 0 Puncte
24 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 00:36:63 Timp 2616 Cod 0 Puncte
25 Popescu David Cristian NAVI 00:36:66 Timp 2817 Cod 0 Puncte
26 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:36:79 Timp 2008 Cod 0 Puncte
27 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:37:04 Timp 2633 Cod 0 Puncte
28 Petrescu Victor NAVI 00:37:21 Timp 3498 Cod 0 Puncte
29 Blidaru David Aqua Sport Citius 00:37:45 Timp 3165 Cod 0 Puncte
30 Bulica Ioan NAVI 00:37:68 Timp 3106 Cod 0 Puncte
31 Pintiala Stefan Alexandru CSS Dinamo 00:37:80 Timp 2842 Cod 0 Puncte
32 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:37:90 Timp 1963 Cod 0 Puncte
33 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:38:18 Timp 2586 Cod 0 Puncte
34 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 00:38:36 Timp 2963 Cod 0 Puncte
35 Oanta Rares Mihai Energic L L Pitesti 00:38:65 Timp 4220 Cod 0 Puncte
36 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:39:04 Timp 1964 Cod 0 Puncte
37 Grigore Andrei NAVI 00:39:08 Timp 3996 Cod 0 Puncte
38 Coanda Eric Aqua Sport Citius 00:39:15 Timp 2961 Cod 0 Puncte
39 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:39:23 Timp 2205 Cod 0 Puncte
40 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 00:39:37 Timp 2791 Cod 0 Puncte
41 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:39:50 Timp 3022 Cod 0 Puncte
42 Iordache Matei Aqua Life Swim 00:39:98 Timp 4007 Cod 0 Puncte
43 Tengher Stefan NAVI 00:40:03 Timp 2315 Cod 0 Puncte
44 Pavel Dimitrov Triathlon Dalyan Rousse 00:40:48 Timp 4430 Cod 0 Puncte
45 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:40:61 Timp 3977 Cod 0 Puncte
46 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:41:20 Timp 1961 Cod 0 Puncte
47 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 00:41:88 Timp 4303 Cod 0 Puncte
48 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 00:42:64 Timp 3242 Cod 0 Puncte
49 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 00:42:94 Timp 2964 Cod 0 Puncte
50 Magdalena David Steaua CSA 00:42:95 Timp 2996 Cod 0 Puncte
51 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:43:04 Timp 2970 Cod 0 Puncte
52 Stangaciu Eugen NAVI 00:43:29 Timp 3881 Cod 0 Puncte
53 Chiliment Alexis Bucharest Sport Club 00:43:51 Timp 3147 Cod 0 Puncte
54 Nuta Damian Atack Team 00:43:65 Timp 2550 Cod 0 Puncte
55 Dumitru Andrei Clubul Roman de Natatie 00:43:70 Timp 4457 Cod 0 Puncte
56 Vlasceanu Alexandru Clubul Roman de Natatie 00:43:78 Timp 4458 Cod 0 Puncte
57 Gomoi Andrei Horia Bucharest Sport Club 00:44:98 Timp 1975 Cod 0 Puncte
58 Bocicai Adrian NAVI 00:45:44 Timp 2608 Cod 0 Puncte
59 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:45:60 Timp 2934 Cod 0 Puncte
60 Coica Radu Bucharest Sport Club 00:45:64 Timp 4441 Cod 0 Puncte
61 Matei Mihnea Aqua Sport Citius 00:45:95 Timp 3835 Cod 0 Puncte
62 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 00:47:33 Timp 3055 Cod 0 Puncte
63 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 00:47:63 Timp 3832 Cod 0 Puncte
64 Coman Stefan CSS Dinamo 00:48:36 Timp 3359 Cod 0 Puncte
65 Bogdan Matei Atack Team 00:49:15 Timp 4252 Cod 0 Puncte
66 Falan Laurentiu Steaua CSA 00:49:77 Timp 4444 Cod 0 Puncte
67 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 00:50:40 Timp 3886 Cod 0 Puncte
68 Sendroiu David Matei Performer 00:50:65 Timp 4471 Cod 0 Puncte
69 Mihailov Luca Alexandru Energic L L Pitesti 00:51:02 Timp 4223 Cod 0 Puncte
70 Iordan Andrei Bogdan Obswim 00:52:55 Timp 3799 Cod 0 Puncte
71 Marian Calin Steaua CSA 00:52:83 Timp 4467 Cod 0 Puncte
72 Paiuc Alexandru Bucharest Sport Club 00:53:49 Timp 4279 Cod 0 Puncte
73 Suveica Vlad YST Sport Club 00:55:67 Timp 4451 Cod 0 Puncte
74 Vasile Stefan Valentin Obswim 00:58:16 Timp 4249 Cod 0 Puncte
75 Catrina Mihnea Steaua CSA 01:08:86 Timp 4465 Cod 0 Puncte
76 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 3186 Cod 0 Puncte
77 Cazacu Andrei Liviu Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4219 Cod 0 Puncte
78 Pagu Mihail Alexandru Steaua CSA 99:99:99 Timp 2821 Cod 0 Puncte
79 Sibiseanu David Andrei NAVI 99:99:99 Timp 1998 Cod 0 Puncte
80 Socol Denis Stefan Obswim 99:99:99 Timp 3009 Cod 0 Puncte
81 Georgescu Mario Cristian YST Sport Club 99:99:99 Timp 4450 Cod 0 Puncte
82 Florea Rares Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3244 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (10 ani) B

1 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:31:28 Timp 1514 Cod 9 Puncte
2 Sediq Edris NAVI 00:31:43 Timp 3032 Cod 7 Puncte
3 Curecheriu Alexandru Gabriel CSM Drobeta Tr.Severin 00:31:76 Timp 2162 Cod 6 Puncte
4 Iaschiu Andrei NAVI 00:32:02 Timp 1724 Cod 5 Puncte
5 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:32:09 Timp 2635 Cod 4 Puncte
6 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 00:32:20 Timp 2979 Cod 3 Puncte
7 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:32:40 Timp 2319 Cod 2 Puncte
8 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:32:73 Timp 1698 Cod 1 Puncte
9 Scortea Teofil NAVI 00:32:81 Timp 1332 Cod 0 Puncte
10 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:32:93 Timp 1494 Cod 0 Puncte
11 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:33:23 Timp 2269 Cod 0 Puncte
12 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:33:27 Timp 1474 Cod 0 Puncte
13 Dragomir David Renovatio S.C. 00:33:35 Timp 2326 Cod 0 Puncte
14 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:33:57 Timp 1614 Cod 0 Puncte
15 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:34:24 Timp 1948 Cod 0 Puncte
16 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:34:30 Timp 2490 Cod 0 Puncte
17 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:34:44 Timp 1513 Cod 0 Puncte
18 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:34:74 Timp 3159 Cod 0 Puncte
19 Breazu Luca Ioan NAVI 00:34:81 Timp 1725 Cod 0 Puncte
20 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:34:89 Timp 2005 Cod 0 Puncte
21 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:34:95 Timp 2401 Cod 0 Puncte
22 Tataru Bogdan NAVI 00:34:96 Timp 1983 Cod 0 Puncte
23 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:35:11 Timp 3156 Cod 0 Puncte
24 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:35:21 Timp 1914 Cod 0 Puncte
25 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 00:35:42 Timp 4023 Cod 0 Puncte
26 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:35:76 Timp 1489 Cod 0 Puncte
27 Fleschiu David Atack Team 00:36:01 Timp 3218 Cod 0 Puncte
28 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:24 Timp 2803 Cod 0 Puncte
29 Dan Tudor YST Sport Club 00:36:32 Timp 2004 Cod 0 Puncte
30 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:36:34 Timp 1954 Cod 0 Puncte
31 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:36:72 Timp 2475 Cod 0 Puncte
32 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:36:78 Timp 1515 Cod 0 Puncte
33 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:45 Timp 2495 Cod 0 Puncte
34 Costescu Stefan Atack Team 00:37:64 Timp 2554 Cod 0 Puncte
35 Voicu Catalin NAVI 00:37:73 Timp 2613 Cod 0 Puncte
36 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:80 Timp 2794 Cod 0 Puncte
37 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:37:93 Timp 1502 Cod 0 Puncte
38 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:97 Timp 1721 Cod 0 Puncte
39 Iancu Dan Cristian CSM Drobeta Tr.Severin 00:38:04 Timp 2317 Cod 0 Puncte
40 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 00:38:10 Timp 2804 Cod 0 Puncte
41 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:38:13 Timp 3532 Cod 0 Puncte
42 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:38:15 Timp 3024 Cod 0 Puncte
43 Catrinescu Mihnea CSM Ploiesti 00:38:20 Timp 4439 Cod 0 Puncte
44 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:38:24 Timp 2975 Cod 0 Puncte
45 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:38:26 Timp 3252 Cod 0 Puncte
46 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:38:34 Timp 2973 Cod 0 Puncte
47 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 00:38:39 Timp 1761 Cod 0 Puncte
48 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:38:53 Timp 3213 Cod 0 Puncte
49 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:38:66 Timp 3160 Cod 0 Puncte
50 Pirvu Cristian Steaua CSA 00:38:74 Timp 3510 Cod 0 Puncte
51 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:38:84 Timp 2191 Cod 0 Puncte
52 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:38:99 Timp 2277 Cod 0 Puncte
53 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:39:02 Timp 2171 Cod 0 Puncte
54 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:39:13 Timp 3475 Cod 0 Puncte
55 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:39:43 Timp 1696 Cod 0 Puncte
56 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:39:84 Timp 2802 Cod 0 Puncte
57 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:39:89 Timp 1455 Cod 0 Puncte
58 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:40:61 Timp 3149 Cod 0 Puncte
59 Tuinea David Clubul Roman de Natatie 00:41:22 Timp 4459 Cod 0 Puncte
60 Filip Nazarov Triathlon Dalyan Rousse 00:41:52 Timp 4431 Cod 0 Puncte
61 Pirvu Adrian Steaua CSA 00:42:10 Timp 3511 Cod 0 Puncte
62 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:42:71 Timp 3061 Cod 0 Puncte
63 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:42:95 Timp 2798 Cod 0 Puncte
64 Badea Stefan Aqua Life Swim 00:43:23 Timp 3482 Cod 0 Puncte
65 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 00:43:53 Timp 4308 Cod 0 Puncte
66 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:44:21 Timp 2797 Cod 0 Puncte
67 Puiu Andrei Clubul Roman de Natatie 00:47:13 Timp 4460 Cod 0 Puncte
68 Popa Andrei Steaua CSA 00:47:73 Timp 4463 Cod 0 Puncte
69 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:49:45 Timp 3940 Cod 0 Puncte
70 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 00:49:95 Timp 2796 Cod 0 Puncte
71 Pirvu Daniel Steaua CSA 00:50:52 Timp 3512 Cod 0 Puncte
72 Ionescu Robert Andrei Obswim 00:53:23 Timp 3905 Cod 0 Puncte
73 Vasilescu Danut YST Sport Club 00:53:29 Timp 3483 Cod 0 Puncte
74 Bogdan David Atack Team 99:99:99 Timp 1492 Cod 0 Puncte
75 Draghici Ianis Steaua CSA 99:99:99 Timp 4473 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (11 ani) B

1 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:29:69 Timp 1519 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 00:29:95 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:30:19 Timp A0272 Cod 6 Puncte
4 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:30:54 Timp A0829 Cod 5 Puncte
4 Balanescu Filip Andrei Performer 00:30:54 Timp 1672 Cod 5 Puncte
5 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:30:66 Timp 1651 Cod 4 Puncte
6 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:30:78 Timp 2050 Cod 3 Puncte
7 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:30:83 Timp 1556 Cod 2 Puncte
8 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85 Timp 2026 Cod 1 Puncte
9 Andron Teodor CSM Drobeta Tr.Severin 00:31:19 Timp 3926 Cod 0 Puncte
10 Andronic Ionut Adrian Aqua Sport Citius 00:31:25 Timp 1308 Cod 0 Puncte
11 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:31:26 Timp A1124 Cod 0 Puncte
12 Dumitru Mario Eduard Bucharest Sport Club 00:31:28 Timp 2505 Cod 0 Puncte
13 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:31:47 Timp 1837 Cod 0 Puncte
14 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:31:67 Timp 1852 Cod 0 Puncte
15 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:31:88 Timp 1297 Cod 0 Puncte
16 Mihai David Bucharest Sport Club 00:32:13 Timp 2503 Cod 0 Puncte
17 Alexander Dragoev Swimming Club Dobrudzha 00:32:17 Timp 4436 Cod 0 Puncte
18 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:32:21 Timp 1491 Cod 0 Puncte
19 Djuliyan Cherkezov Swimming Club Dobrudzha 00:32:34 Timp 4435 Cod 0 Puncte
20 Mares Dominique Gabriel Steaua CSA 00:32:37 Timp 2404 Cod 0 Puncte
21 Melianu Nicolae Cristian Steaua CSA 00:32:47 Timp 2036 Cod 0 Puncte
22 Lazar Andrei Steaua CSA 00:32:61 Timp 1844 Cod 0 Puncte
23 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:32:79 Timp 1890 Cod 0 Puncte
24 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:32:86 Timp 3318 Cod 0 Puncte
25 Georgescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:32:89 Timp 2381 Cod 0 Puncte
26 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:32:89 Timp 1404 Cod 0 Puncte
27 Enculesei Razvan Rares CSS 1 Bucuresti 00:32:91 Timp 2394 Cod 0 Puncte
28 Niculae Alexei NAVI 00:32:95 Timp 2266 Cod 0 Puncte
29 Tanase Daniel Vasile Steaua CSA 00:32:98 Timp 4029 Cod 0 Puncte
30 Radu David Colegiul "Emil Racovita" 00:33:02 Timp 2433 Cod 0 Puncte
31 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:33:08 Timp 1456 Cod 0 Puncte
32 Frincu Eduard Nihai Energic L L Pitesti 00:33:13 Timp 2854 Cod 0 Puncte
33 Malus Cristian Ionut Aqua Sport Citius 00:33:25 Timp 1251 Cod 0 Puncte
34 Georgeoni Calin Andrei NAVI 00:33:26 Timp 1375 Cod 0 Puncte
35 Cornaciu Stefan NAVI 00:33:26 Timp 2075 Cod 0 Puncte
36 Grigoras Stefan Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28 Timp 2028 Cod 0 Puncte
37 Andrei Luca Mihai Bucharest Sport Club 00:33:28 Timp 1377 Cod 0 Puncte
38 Bujor Stefan Aqua Sport Citius 00:33:33 Timp 2489 Cod 0 Puncte
39 Stoica Emilian Colegiul "Emil Racovita" 00:33:39 Timp 1889 Cod 0 Puncte
40 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:33:43 Timp 3114 Cod 0 Puncte
41 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:33:54 Timp 2558 Cod 0 Puncte
42 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:33:59 Timp 2100 Cod 0 Puncte
43 Curariu Luca Victor Aqua Sport Citius 00:33:81 Timp A0273 Cod 0 Puncte
44 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:33:85 Timp 2589 Cod 0 Puncte
45 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:33:88 Timp 2454 Cod 0 Puncte
46 Stefanache Alexandru Mario Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93 Timp 1462 Cod 0 Puncte
47 Rusu Eduard Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:34:08 Timp 1892 Cod 0 Puncte
48 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 00:34:09 Timp 1703 Cod 0 Puncte
49 Onea Aris Cristian Antonio Colegiul "Emil Racovita" 00:34:26 Timp 1891 Cod 0 Puncte
50 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:34:46 Timp 2167 Cod 0 Puncte
51 Vasile Nicolas Daniel Colegiul "Emil Racovita" 00:34:52 Timp 2020 Cod 0 Puncte
52 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:34:53 Timp 3561 Cod 0 Puncte
53 Dumitru Mihai Virgiliu NAVI 00:34:68 Timp 1728 Cod 0 Puncte
54 Pasa Ungurianu Luca Colegiul "Emil Racovita" 00:34:71 Timp 2323 Cod 0 Puncte
55 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:03 Timp 2018 Cod 0 Puncte
56 Terteleac Tiberiu Performer 00:35:10 Timp 1735 Cod 0 Puncte
57 Tutugan Mihai Cristian Bucharest Sport Club 00:35:37 Timp 2637 Cod 0 Puncte
58 Dumitrescu Vladimir Aqua Sport Citius 00:35:67 Timp 2588 Cod 0 Puncte
59 Balica Cosmin Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:35:75 Timp 1411 Cod 0 Puncte
60 Puiu Dragos Ioan Steaua CSA 00:35:99 Timp 2403 Cod 0 Puncte
61 Ursu Tudor Nicolae NAVI 00:36:08 Timp 2267 Cod 0 Puncte
62 Paraschiv Mario NAVI 00:36:15 Timp 2459 Cod 0 Puncte
63 Miuta Enea Rares Alexandru Obswim 00:36:20 Timp 2841 Cod 0 Puncte
64 Marcu Sebastian Atack Team 00:36:26 Timp 3545 Cod 0 Puncte
65 Draghici Alexandru Viorel Colegiul "Emil Racovita" 00:36:27 Timp 2168 Cod 0 Puncte
66 Baicu Angelo Patrick Cosmin Bucharest Sport Club 00:36:29 Timp 3025 Cod 0 Puncte
67 Baciu Florin Steaua CSA 00:36:44 Timp 4019 Cod 0 Puncte
68 Comanescu David Bucharest Sport Club 00:36:58 Timp 1368 Cod 0 Puncte
69 Dorobantu Albu Denis Florian Colegiul "Emil Racovita" 00:36:64 Timp 2072 Cod 0 Puncte
70 Patrascu Bogdan Atack Team 00:37:09 Timp 2828 Cod 0 Puncte
71 Mincu Andrei Steaua CSA 00:37:15 Timp 3535 Cod 0 Puncte
72 Bitoiu Andrei Atack Team 00:37:21 Timp 4448 Cod 0 Puncte
73 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 00:37:21 Timp 3560 Cod 0 Puncte
74 Ion Denis Andrei CSS 4 Bucuresti 00:37:31 Timp 3914 Cod 0 Puncte
75 Ionita Andrei Clubul Roman de Natatie 00:39:27 Timp 3517 Cod 0 Puncte
76 Arama Luca Obswim 00:39:72 Timp 4309 Cod 0 Puncte
77 Barascu Stefan Rares Colegiul "Emil Racovita" 00:40:03 Timp 2030 Cod 0 Puncte
78 Berteanu Andrei Steaua CSA 00:40:20 Timp 3733 Cod 0 Puncte
79 Balaci Alexandru Renovatio S.C. 00:40:21 Timp 3938 Cod 0 Puncte
80 Cretu Catalin Stefan Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:25 Timp 2014 Cod 0 Puncte
81 Calniceanu Ion Mihnea Colegiul "Emil Racovita" 00:40:91 Timp 2049 Cod 0 Puncte
82 Chvetomir Kirov Triathlon Dalyan Rousse 00:41:07 Timp 4432 Cod 0 Puncte
83 Georgescu Bogdan Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:47 Timp 2051 Cod 0 Puncte
84 Stoica Luca Clubul Roman de Natatie 00:41:64 Timp 4461 Cod 0 Puncte
85 Serkan Ibryam Triathlon Dalyan Rousse 00:42:32 Timp 4433 Cod 0 Puncte
86 Bujor Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:43:01 Timp 2308 Cod 0 Puncte
87 Constantin David Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:43:43 Timp 2019 Cod 0 Puncte
88 Pap Tamas Triumf Bucuresti 00:44:05 Timp 2233 Cod 0 Puncte
89 Preda George Teodor Steaua CSA 00:48:95 Timp 4323 Cod 0 Puncte
90 Martin Sebastian Steaua CSA 00:51:36 Timp 4320 Cod 0 Puncte
91 Costante Vasile David Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2034 Cod 0 Puncte
92 Ilie David Florin Steaua CSA 99:99:99 Timp 2488 Cod 0 Puncte
93 Tudor Daris Matei Performer 99:99:99 Timp 1434 Cod 0 Puncte
94 Rosca Nichita Timex Bucuresti 99:99:99 Timp 2559 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (9 ani) F

1 Andrei Iarina NAVI 00:33:20 Timp 1979 Cod 9 Puncte
2 Preotu Maria Antonia Performer 00:33:62 Timp 1991 Cod 7 Puncte
3 Toader Francesca Bucharest Sport Club 00:33:79 Timp 2293 Cod 6 Puncte
4 Lazar Timeea Maria Bucharest Sport Club 00:33:80 Timp 2605 Cod 5 Puncte
5 Frunza Ingrid Steaua CSA 00:33:83 Timp 3001 Cod 4 Puncte
6 Mihalcea Maria Camelia Steaua CSA 00:34:34 Timp 3492 Cod 3 Puncte
7 Voicu Ioana Bucharest Sport Club 00:34:41 Timp 3056 Cod 2 Puncte
8 Alemnaritei Alexandra NAVI 00:35:82 Timp 1980 Cod 1 Puncte
9 Savin Martha NAVI 00:36:21 Timp 3033 Cod 0 Puncte
10 Argesanu Maria Aqua Sport Citius 00:36:48 Timp 2944 Cod 0 Puncte
11 Niculae Teodora Ana Maria NAVI 00:36:64 Timp 2272 Cod 0 Puncte
12 Vanghelescu Miruna Bucharest Sport Club 00:37:06 Timp 1957 Cod 0 Puncte
13 Trusca Melissa Aqua Sport Citius 00:37:07 Timp 3175 Cod 0 Puncte
14 Luta Sara Maria Energic L L Pitesti 00:37:08 Timp 4227 Cod 0 Puncte
15 Rusu Eremia Bianca Bucharest Sport Club 00:37:25 Timp 2298 Cod 0 Puncte
16 Cernautanu Roberta Bucharest Sport Club 00:37:32 Timp 2440 Cod 0 Puncte
17 Ion Anadiana Colegiul "Emil Racovita" 00:37:39 Timp 3095 Cod 0 Puncte
18 Enache Maria Timex Bucuresti 00:37:60 Timp 2983 Cod 0 Puncte
19 Cojocariu Ana Maria Aqua Sport Citius 00:37:75 Timp 2727 Cod 0 Puncte
20 Preda Ioana Bucharest Sport Club 00:38:09 Timp 1956 Cod 0 Puncte
21 Parvu Mihaela Adriana Aqua Sport Citius 00:38:12 Timp 3229 Cod 0 Puncte
22 Preda Irina Ana Bucharest Sport Club 00:38:33 Timp 3096 Cod 0 Puncte
23 Istrate Rebeca C.S. Barracuda Campina 00:38:47 Timp 2152 Cod 0 Puncte
24 Nitescu Eva Maria Aqua Life Swim 00:38:50 Timp 3788 Cod 0 Puncte
25 Fulea Maria NAVI 00:38:87 Timp 1981 Cod 0 Puncte
26 Oancea Maria Teodora Aqua Sport Citius 00:39:17 Timp 3225 Cod 0 Puncte
27 Eftimie Bianca Maria Steaua CSA 00:39:34 Timp 3119 Cod 0 Puncte
28 Vasilescu Ema Cristina Bucharest Sport Club 00:39:34 Timp 3146 Cod 0 Puncte
29 Arhire Roxana NAVI 00:39:64 Timp 3036 Cod 0 Puncte
30 Iatan Ilinca Maria Triumf Bucuresti 00:41:00 Timp 3877 Cod 0 Puncte
31 Voicu Alessia Ana Maria Bucharest Sport Club 00:41:30 Timp 3139 Cod 0 Puncte
32 Soare Maria Bucharest Sport Club 00:41:32 Timp 2313 Cod 0 Puncte
33 Stefan Denisa Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:41:49 Timp 3222 Cod 0 Puncte
34 Francisc Diana Clubul Roman de Natatie 00:41:74 Timp 4453 Cod 0 Puncte
35 Vulturescu Alessia Bucharest Sport Club 00:42:05 Timp 3891 Cod 0 Puncte
36 Mihai Delia Aqua Sport Citius 00:42:29 Timp 2779 Cod 0 Puncte
37 Stanescu Mihaela Aqua Sport Citius 00:43:05 Timp 3176 Cod 0 Puncte
38 Ruse Claudia NAVI 00:43:47 Timp 2615 Cod 0 Puncte
39 Ovreuta Maria Renovatio S.C. 00:43:48 Timp 3516 Cod 0 Puncte
40 Gorcea Sabrina Aqua Sport Citius 00:43:62 Timp 2581 Cod 0 Puncte
41 Sava Carla NAVI 00:44:93 Timp 3995 Cod 0 Puncte
42 Macovei Mara Ioana Bucharest Sport Club 00:45:02 Timp 3177 Cod 0 Puncte
43 Rosu Alessia Steaua CSA 00:45:17 Timp 2614 Cod 0 Puncte
44 Socate Bianca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36 Timp 3017 Cod 0 Puncte
45 Socate Raluca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:55 Timp 3018 Cod 0 Puncte
46 Pletoiu Maria Steaua CSA 00:45:69 Timp 2994 Cod 0 Puncte
47 Ciomardac Miruna Aqua Sport Citius 00:45:90 Timp 4277 Cod 0 Puncte
48 Enache Alexia Aqua Sport Citius 00:47:90 Timp 3820 Cod 0 Puncte
49 Mindru Valerie Delfinul Bucuresti 00:47:95 Timp 4472 Cod 0 Puncte
50 Visan Bianca Aqua Sport Citius 00:48:51 Timp 3230 Cod 0 Puncte
51 Ionescu Sofia Clubul Roman de Natatie 00:49:93 Timp 4452 Cod 0 Puncte
52 Dragomir Antonia Elena Steaua CSA 00:50:92 Timp 4445 Cod 0 Puncte
53 Raceanu Elena Alexandra Steaua CSA 00:52:84 Timp 4446 Cod 0 Puncte
54 Panturu Ana Maria Alesia Obswim 00:53:29 Timp 3803 Cod 0 Puncte
55 Sinescu Alexia Renovatio S.C. 00:54:73 Timp 4437 Cod 0 Puncte
56 Toba Andreea Steaua CSA 00:55:35 Timp 4464 Cod 0 Puncte
57 Niculae-Pindaru Alexia Maria Bucharest Sport Club 00:55:47 Timp 4244 Cod 0 Puncte
58 Facci Vanessa Renovatio S.C. 00:55:91 Timp 2600 Cod 0 Puncte
59 Varlan Luiza Renovatio S.C. 01:00:80 Timp 4438 Cod 0 Puncte
60 Chilom Bianca Obswim 01:02:39 Timp 4476 Cod 0 Puncte
61 Borcan Patricia Teodora Obswim 01:03:29 Timp 4442 Cod 0 Puncte
62 Tabacaru Alexia Steaua CSA 01:06:83 Timp 4466 Cod 0 Puncte
63 Stancu Elena Alexandra YST Sport Club 01:18:45 Timp 4449 Cod 0 Puncte
64 Stefanescu Ana Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3786 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (10 ani) F

1 Fabian Sara Julia Performer 00:31:21 Timp 2522 Cod 9 Puncte
2 Menciu Ioana Maria Bucharest Sport Club 00:32:58 Timp 1952 Cod 7 Puncte
3 Chirita Clara Maria NAVI 00:32:81 Timp 1986 Cod 6 Puncte
4 Oprea Maria Florentina Bucharest Sport Club 00:33:38 Timp 1723 Cod 5 Puncte
5 Dinu Bianca Stefania Maria NAVI 00:33:55 Timp 1828 Cod 4 Puncte
6 Neagu Ioana Rebecca Bucharest Sport Club 00:33:75 Timp 1510 Cod 3 Puncte
7 Preda Maria Amelie Steaua CSA 00:33:77 Timp 2477 Cod 2 Puncte
8 Florea Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:33:79 Timp 2027 Cod 1 Puncte
9 Aslam Andra NAVI 00:33:81 Timp A0235 Cod 0 Puncte
10 Dumitrescu Alexandra Corina NAVI 00:33:91 Timp 2274 Cod 0 Puncte
11 Dumitrescu Alissa Maria Energic L L Pitesti 00:34:15 Timp 4022 Cod 0 Puncte
12 Craiu Ioana NAVI 00:34:30 Timp 1753 Cod 0 Puncte
13 Sebe Andra Miruna Steaua CSA 00:34:36 Timp 3117 Cod 0 Puncte
14 Savulescu Ana Teodora Steaua CSA 00:34:55 Timp 2481 Cod 0 Puncte
15 Piper Andreea Aqua Sport Citius 00:34:60 Timp 2163 Cod 0 Puncte
16 Rauta Carla Maria NAVI 00:34:69 Timp 1989 Cod 0 Puncte
17 Petrescu Mircea Sara Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:34:79 Timp 2393 Cod 0 Puncte
18 Cristea Theea Maria Bucharest Sport Club 00:34:85 Timp 2603 Cod 0 Puncte
19 Bojidara Nedelcheva Triathlon Dalyan Rousse 00:34:93 Timp 2597 Cod 0 Puncte
20 Meresescu Irina NAVI 00:35:32 Timp 3026 Cod 0 Puncte
21 Radulescu Lucia Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:35:35 Timp 2053 Cod 0 Puncte
22 Pop Hora Lucia Clubul Copiilor Sector 5 00:35:44 Timp 1950 Cod 0 Puncte
23 Visan Maya Maria Bucharest Sport Club 00:35:49 Timp 2268 Cod 0 Puncte
24 Stupinean Akinyi Isabelle Colegiul "Emil Racovita" 00:35:76 Timp 2810 Cod 0 Puncte
25 Nistor Gabriela Maria Aqua Sport Citius 00:35:84 Timp 1972 Cod 0 Puncte
26 Frasineanu Rebeca Delfinul Bucuresti 00:35:87 Timp 2947 Cod 0 Puncte
27 Stroe Ana Maria Bucharest Sport Club 00:35:91 Timp 1511 Cod 0 Puncte
28 Mnajed Sara Colegiul "Emil Racovita" 00:36:16 Timp 2807 Cod 0 Puncte
29 Bescheret Anca NAVI 00:36:33 Timp 2464 Cod 0 Puncte
30 Ilie Daria Maria Steaua CSA 00:36:38 Timp 2478 Cod 0 Puncte
31 Iordan Alessia Renovatio S.C. 00:36:41 Timp 2492 Cod 0 Puncte
32 Nitu Anna Denisa Colegiul "Emil Racovita" 00:36:53 Timp 2808 Cod 0 Puncte
33 Avram Delia Aqua Sport Citius 00:36:77 Timp 2950 Cod 0 Puncte
34 Grosu Maria Steaua CSA 00:36:82 Timp 1775 Cod 0 Puncte
35 Blejan Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:37:19 Timp 2006 Cod 0 Puncte
36 Popa Miruna Timex Bucuresti 00:37:20 Timp 2577 Cod 0 Puncte
37 Sihota Ema Bucharest Sport Club 00:37:94 Timp 4315 Cod 0 Puncte
38 Grigorescu Beatrice Clubul Roman de Natatie 00:38:72 Timp 4455 Cod 0 Puncte
39 Milita Iasmin Ana Steaua CSA 00:39:80 Timp 2479 Cod 0 Puncte
40 Pana Raluca Steaua CSA 00:40:15 Timp 2431 Cod 0 Puncte
41 Dumitrescu Georgiana Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:40:44 Timp 2024 Cod 0 Puncte
42 Galmeanu Maria Aqua Sport Citius 00:41:41 Timp 4469 Cod 0 Puncte
43 Predica Adnana Colegiul "Emil Racovita" 00:41:59 Timp 2448 Cod 0 Puncte
44 Ivan Carina Maria CSS Dinamo 00:41:77 Timp 3254 Cod 0 Puncte
45 Ivan Ioana Diana CSS 1 Bucuresti 00:41:79 Timp 2165 Cod 0 Puncte
46 Niculescu Raisa Steaua CSA 00:42:28 Timp 4462 Cod 0 Puncte
47 Voicu Bianca Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:32 Timp 4443 Cod 0 Puncte
48 Barbuta Maria Clubul Roman de Natatie 00:42:71 Timp 4454 Cod 0 Puncte
49 Radu Miruna Bucharest Sport Club 00:42:72 Timp 2837 Cod 0 Puncte
50 Dobrican Ioana Ruxandra CSM Drobeta Tr.Severin 00:43:35 Timp 3974 Cod 0 Puncte
51 Danila Natalia Stefania Steaua CSA 00:43:50 Timp 3118 Cod 0 Puncte
52 Taslaoanu Catalina Steaua CSA 00:46:52 Timp 2818 Cod 0 Puncte
53 Stan Gabriela Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:47:07 Timp 2812 Cod 0 Puncte
54 Vasile Ioana Steaua CSA 00:47:30 Timp 4447 Cod 0 Puncte
55 Constantin Ana Maria Steaua CSA 00:51:03 Timp 4322 Cod 0 Puncte
56 Stanescu Ioana Eva Colegiul "Emil Racovita" 00:52:83 Timp 2809 Cod 0 Puncte
57 Babita Emma Obswim 00:54:45 Timp 4477 Cod 0 Puncte
58 Dumitrescu Maria Ruxandra Obswim 00:57:72 Timp 4470 Cod 0 Puncte
59 Mina Vutova Triathlon Dalyan Rousse 01:05:03 Timp 4429 Cod 0 Puncte
60 Racoceanu Daniela Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3937 Cod 0 Puncte
61 Bunea Thea Damaris Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 2391 Cod 0 Puncte
62 Stirbu Ioana Maria Performer 99:99:99 Timp 1833 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (11 ani) F

1 Marin Ioana NAVI 00:30:47 Timp 1524 Cod 9 Puncte
2 Gorecki Andra NAVI 00:30:93 Timp 2295 Cod 7 Puncte
3 Chiru Simona Andreea CSS 1 Bucuresti 00:30:94 Timp A0794 Cod 6 Puncte
4 Curcan Alexandra NAVI 00:30:98 Timp 2956 Cod 5 Puncte
5 Duta Jassmine Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:31:31 Timp 1895 Cod 4 Puncte
6 Dumitru Anissia Renovatio S.C. 00:31:63 Timp 2628 Cod 3 Puncte
7 Drog Maria-Bianca Bucharest Sport Club 00:31:64 Timp 2636 Cod 2 Puncte
8 Jugureanu Ioana Iris Colegiul "Emil Racovita" 00:32:02 Timp 1897 Cod 1 Puncte
9 Calin Andreea Mihaela Bucharest Sport Club 00:32:06 Timp 1701 Cod 0 Puncte
10 Oprea Ana Maria Aqua Sport Citius 00:32:08 Timp 2106 Cod 0 Puncte
11 Petrache Maria NAVI 00:32:19 Timp 2288 Cod 0 Puncte
12 Badea Bianca Aqua Sport Citius 00:32:21 Timp 2953 Cod 0 Puncte
13 Gomoi Ioana Teodora Bucharest Sport Club 00:32:33 Timp A0236 Cod 0 Puncte
14 Grigorescu Diana Elena Steaua CSA 00:32:83 Timp 1752 Cod 0 Puncte
15 Constantin Denisa Francesca Aqua Sport Citius 00:32:96 Timp 2485 Cod 0 Puncte
16 Busurca Petra YST Sport Club 00:33:05 Timp 2203 Cod 0 Puncte
17 Fudulica Alexandra Maria Bucharest Sport Club 00:33:15 Timp A0600 Cod 0 Puncte
18 Ionita Carmen Ana Maria CSM Drobeta Tr.Severin 00:33:28 Timp 2917 Cod 0 Puncte
19 Balanescu Bianca Maria Bucharest Sport Club 00:33:68 Timp 1280 Cod 0 Puncte
20 Zorzoliu Miruna Renovatio S.C. 00:33:70 Timp A0787 Cod 0 Puncte
21 Stoica Georgiana Daniela Energic L L Pitesti 00:33:73 Timp 1547 Cod 0 Puncte
22 Duta Izabela Aqua Sport Citius 00:33:81 Timp 2958 Cod 0 Puncte
23 Radut Alexandra Maria Steaua CSA 00:33:86 Timp 2824 Cod 0 Puncte
24 Trusca Alysa Aqua Sport Citius 00:33:99 Timp 2954 Cod 0 Puncte
25 Belghiru Alexia Lorena Bucharest Sport Club 00:34:05 Timp 1315 Cod 0 Puncte
26 Cotruta Smaranda Maria YST Sport Club 00:34:21 Timp 1689 Cod 0 Puncte
27 Lepoutre Emma Renovatio S.C. 00:34:25 Timp 2931 Cod 0 Puncte
28 Amuzescu Ella Timex Bucuresti 00:34:79 Timp 4034 Cod 0 Puncte
29 Vasile Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:34:81 Timp 1443 Cod 0 Puncte
30 Dunareanu Alexandra Bucharest Sport Club 00:35:26 Timp 2638 Cod 0 Puncte
31 Iorga Andreea Steaua CSA 00:35:37 Timp 3536 Cod 0 Puncte
32 Niculita Florentina Diana NAVI 00:35:51 Timp 2276 Cod 0 Puncte
33 Mocanu Stefania Aqua Sport Citius 00:35:54 Timp 3539 Cod 0 Puncte
34 Chirica Daria Aqua Sport Citius 00:35:59 Timp 4468 Cod 0 Puncte
35 Pan Ke Laura Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:35:66 Timp 4327 Cod 0 Puncte
36 Bancila Mara Bucharest Sport Club 00:35:71 Timp A0802 Cod 0 Puncte
37 Manea Andreea Laura Colegiul "Emil Racovita" 00:35:71 Timp 1410 Cod 0 Puncte
38 Pascal Miruna Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:35:78 Timp 2071 Cod 0 Puncte
39 Solomon Rarinca Bianca CSS 1 Bucuresti 00:36:42 Timp 3299 Cod 0 Puncte
40 Iancu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:36:53 Timp 1896 Cod 0 Puncte
41 Grigorescu Thea Steaua CSA 00:36:81 Timp 1905 Cod 0 Puncte
42 Baciuca Cristina Ramona Colegiul "Emil Racovita" 00:37:21 Timp 1894 Cod 0 Puncte
43 Andrei Ana Maria Renovatio S.C. 00:37:23 Timp 3939 Cod 0 Puncte
44 Anghel Alice Eugenia Colegiul "Emil Racovita" 00:37:29 Timp 2173 Cod 0 Puncte
45 Niculescu Cristina Bucharest Sport Club 00:37:62 Timp 1898 Cod 0 Puncte
46 Marchidanu Ana Maria Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:38:23 Timp 2060 Cod 0 Puncte
47 Grigorescu Anastasia Clubul Roman de Natatie 00:38:90 Timp 4456 Cod 0 Puncte
48 Solomon Ioana NAVI 00:38:90 Timp 1884 Cod 0 Puncte
49 Pausescu Daniela Obswim 00:39:35 Timp 3909 Cod 0 Puncte
50 Tararache Diana Obswim 00:39:50 Timp 3910 Cod 0 Puncte
51 Presiana Atanasova Triathlon Dalyan Rousse 00:40:15 Timp 2596 Cod 0 Puncte
52 Urucu Bianca Ioana CSS 1 Bucuresti 00:42:31 Timp 1615 Cod 0 Puncte
53 Nedelcu Ingrid Bucharest Sport Club 00:48:56 Timp 4440 Cod 0 Puncte
54 Pene Maria Renovatio S.C. 99:99:99 Timp 3546 Cod 0 Puncte
55 Slobozianu Timeea Lavinia Steaua CSA 99:99:99 Timp 2486 Cod 0 Puncte
56 Ghazal Magida Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 1642 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (9 ani) B

1 Craciun Achim NAVI 00:43:97 Timp 3037 Cod 9 Puncte
2 Bulica Ioan NAVI 00:44:62 Timp 3106 Cod 7 Puncte
3 Bonciu Matei Stefan Bucharest Sport Club 00:45:33 Timp 1946 Cod 6 Puncte
4 Sibiseanu David Andrei NAVI 00:45:82 Timp 1998 Cod 5 Puncte
5 Dobre Cristian Andrei Bucharest Sport Club 00:46:15 Timp 1939 Cod 4 Puncte
6 Nistorescu Alexandru C.S. Barracuda Campina 00:46:99 Timp 2153 Cod 3 Puncte
7 Peter Robert Alexandru NAVI 00:47:23 Timp 2270 Cod 2 Puncte
8 Aron Mario Robert Aqua Sport Citius 00:47:83 Timp 2205 Cod 1 Puncte
9 Petrescu Victor NAVI 00:48:03 Timp 3498 Cod 0 Puncte
10 Lupu Cristian CSM Ploiesti 00:48:09 Timp 3793 Cod 0 Puncte
11 Badea Robert Andrei NAVI 00:48:31 Timp 1966 Cod 0 Puncte
12 Antimir Cezar Bucharest Sport Club 00:48:70 Timp 2616 Cod 0 Puncte
13 Paun Andrei Atack Team 00:48:71 Timp 1918 Cod 0 Puncte
14 Petre Eduard Ionut CSM Drobeta Tr.Severin 00:48:95 Timp 2160 Cod 0 Puncte
15 Lupu Matei CSM Drobeta Tr.Severin 00:49:27 Timp 2206 Cod 0 Puncte
16 Constantin Mihai Bucharest Sport Club 00:49:49 Timp 2632 Cod 0 Puncte
17 Georgescu Vlad NAVI 00:49:63 Timp 3043 Cod 0 Puncte
18 Iordache Matei Aqua Life Swim 00:49:76 Timp 4007 Cod 0 Puncte
19 Stamate Gabriel Aqua Sport Citius 00:50:47 Timp 2965 Cod 0 Puncte
20 Trandafir Cosmin Cristian Bucharest Sport Club 00:50:68 Timp 1961 Cod 0 Puncte
21 Ruse Matei Aqua Sport Citius 00:50:96 Timp 2967 Cod 0 Puncte
22 Coman Darius C.S. Barracuda Campina 00:51:03 Timp 2622 Cod 0 Puncte
23 El Lakkis Hassan Bucharest Sport Club 00:51:18 Timp 1963 Cod 0 Puncte
24 Mihai Rares NAVI 00:51:29 Timp 3044 Cod 0 Puncte
25 Tengher Stefan NAVI 00:51:43 Timp 2315 Cod 0 Puncte
26 Radu Alexandru Mario Bucharest Sport Club 00:51:61 Timp 2189 Cod 0 Puncte
27 Hamed Abdelrahman Bucharest Sport Club 00:51:84 Timp 2008 Cod 0 Puncte
28 Popescu David Cristian NAVI 00:53:29 Timp 2817 Cod 0 Puncte
29 Dragoiu Mihai Aqua Sport Citius 00:53:36 Timp 2963 Cod 0 Puncte
30 Chelu Stefan Aqua Sport Citius 00:53:76 Timp 2788 Cod 0 Puncte
31 Bocicai Adrian NAVI 00:54:09 Timp 2608 Cod 0 Puncte
32 Ghioca Erik Filip Bucharest Sport Club 00:54:34 Timp 2631 Cod 0 Puncte
33 Mihaila Andrei Florin Bucharest Sport Club 00:54:46 Timp 1964 Cod 0 Puncte
34 Baluta Rares Aqua Sport Citius 00:55:58 Timp 2586 Cod 0 Puncte
35 Muraru Eduard Cristian Bucharest Sport Club 00:55:87 Timp 3977 Cod 0 Puncte
36 Chiliment Alexis Bucharest Sport Club 00:55:99 Timp 3147 Cod 0 Puncte
37 Cirsteanu Radu Bucharest Sport Club 00:56:03 Timp 3022 Cod 0 Puncte
38 Golic Victor Bucharest Sport Club 00:56:21 Timp 2633 Cod 0 Puncte
39 Blidaru David Aqua Sport Citius 00:56:29 Timp 3165 Cod 0 Puncte
40 Chiscop Vlad Aqua Sport Citius 00:56:32 Timp 2791 Cod 0 Puncte
41 Grigore Andrei NAVI 00:56:34 Timp 3996 Cod 0 Puncte
42 Magdalena David Steaua CSA 00:56:98 Timp 2996 Cod 0 Puncte
43 Nuta Damian Atack Team 00:57:30 Timp 2550 Cod 0 Puncte
44 Creanga Cosmin CSS Dinamo 00:57:48 Timp 2934 Cod 0 Puncte
45 Stangaciu Eugen NAVI 00:57:93 Timp 3881 Cod 0 Puncte
46 Pavel Dimitrov Triathlon Dalyan Rousse 00:58:21 Timp 4430 Cod 0 Puncte
47 Iordache Stefan Aqua Sport Citius 00:58:48 Timp 2970 Cod 0 Puncte
48 Coanda Eric Aqua Sport Citius 00:58:88 Timp 2961 Cod 0 Puncte
49 Bujor George Antonio Aqua Life Swim 00:58:95 Timp 3784 Cod 0 Puncte
50 Oanta Rares Mihai Energic L L Pitesti 00:59:39 Timp 4220 Cod 0 Puncte
51 Dumitru Andrei Clubul Roman de Natatie 00:59:74 Timp 4457 Cod 0 Puncte
52 Gomoi Andrei Horia Bucharest Sport Club 01:00:12 Timp 1975 Cod 0 Puncte
53 Pitigoi Darius Gabriel Bucharest Sport Club 01:00:54 Timp 3055 Cod 0 Puncte
54 Radu Alexandru Delfinul Bucuresti 01:00:62 Timp 3186 Cod 0 Puncte
55 Eftimie Andrei Aqua Sport Citius 01:00:71 Timp 4303 Cod 0 Puncte
56 Gorcea Matei Aqua Sport Citius 01:00:73 Timp 2964 Cod 0 Puncte
57 Paiuc Alexandru Bucharest Sport Club 01:00:98 Timp 4279 Cod 0 Puncte
58 Vlasceanu Alexandru Clubul Roman de Natatie 01:01:71 Timp 4458 Cod 0 Puncte
59 Mihailov Luca Alexandru Energic L L Pitesti 01:01:79 Timp 4223 Cod 0 Puncte
60 Marangoci Darius Aqua Sport Citius 01:03:21 Timp 3242 Cod 0 Puncte
61 Bogdan Matei Atack Team 01:03:37 Timp 4252 Cod 0 Puncte
62 Matei Mihnea Aqua Sport Citius 01:03:51 Timp 3835 Cod 0 Puncte
63 Pagu Mihail Alexandru Steaua CSA 01:04:04 Timp 2821 Cod 0 Puncte
64 Coica Radu Bucharest Sport Club 01:04:22 Timp 4441 Cod 0 Puncte
65 Coman Stefan CSS Dinamo 01:05:87 Timp 3359 Cod 0 Puncte
66 Buiacu Mario Aqua Sport Citius 01:10:25 Timp 3832 Cod 0 Puncte
67 Suveica Vlad YST Sport Club 01:11:63 Timp 4451 Cod 0 Puncte
68 Marian Calin Steaua CSA 01:13:51 Timp 4467 Cod 0 Puncte
69 Dumitru Andrei Cristian Bucharest Sport Club 01:13:86 Timp 3886 Cod 0 Puncte
70 Falan Laurentiu Steaua CSA 01:14:17 Timp 4444 Cod 0 Puncte
71 Florea Rares Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 3244 Cod 0 Puncte
72 Barbu Albert Valentin Steaua CSA 99:99:99 Timp 3489 Cod 0 Puncte
73 Cazacu Andrei Liviu Energic L L Pitesti 99:99:99 Timp 4219 Cod 0 Puncte
74 Pintiala Stefan Alexandru CSS Dinamo 99:99:99 Timp 2842 Cod 0 Puncte
75 Georgescu Mario Cristian YST Sport Club 99:99:99 Timp 4450 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (10 ani) B

1 Postelnicu George Alexandru Renovatio S.C. 00:39:98 Timp 1494 Cod 9 Puncte
2 Rosca Mihnea Ionut Steaua CSA 00:40:19 Timp 2490 Cod 7 Puncte
3 Birghilescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:42:59 Timp 1948 Cod 6 Puncte
4 Curecheriu Alexandru Gabriel CSM Drobeta Tr.Severin 00:42:60 Timp 2162 Cod 5 Puncte
5 Popa Cristian Renovatio S.C. 00:42:76 Timp 1489 Cod 4 Puncte
5 Constantinescu Alexandru Bucharest Sport Club 00:42:76 Timp 1514 Cod 4 Puncte
6 Bucur Andreas Alin Aqua Sport Citius 00:43:85 Timp 2319 Cod 3 Puncte
7 Scortea Teofil NAVI 00:44:03 Timp 1332 Cod 2 Puncte
8 Sediq Edris NAVI 00:44:05 Timp 3032 Cod 1 Puncte
9 Iaschiu Andrei NAVI 00:44:87 Timp 1724 Cod 0 Puncte
10 Tataru Bogdan NAVI 00:45:09 Timp 1983 Cod 0 Puncte
11 Anghel Horia Petru Bucharest Sport Club 00:45:60 Timp 2635 Cod 0 Puncte
12 Andrei Mihai Alexandru NAVI 00:46:10 Timp 2269 Cod 0 Puncte
13 Dragomir David Renovatio S.C. 00:46:47 Timp 2326 Cod 0 Puncte
14 Ionescu David Andrei Bucharest Sport Club 00:46:49 Timp 1698 Cod 0 Puncte
15 Istrate Luca Mihnea NAVI 00:46:78 Timp 1513 Cod 0 Puncte
16 Rotaru Luca Stefan Aqua Life Swim 00:46:87 Timp 4023 Cod 0 Puncte
17 Pisoschi Matei Valeriu Steaua CSA 00:46:87 Timp 1474 Cod 0 Puncte
18 Matei Vlad Aqua Sport Citius 00:47:12 Timp 3159 Cod 0 Puncte
19 Dan Tudor YST Sport Club 00:47:13 Timp 2004 Cod 0 Puncte
20 Stefanescu Rares Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:19 Timp 2495 Cod 0 Puncte
21 Fleschiu David Atack Team 00:47:75 Timp 3218 Cod 0 Puncte
22 Mojorlic Liviu Aqua Sport Citius 00:47:87 Timp 2191 Cod 0 Puncte
23 Costescu Stefan Atack Team 00:48:45 Timp 2554 Cod 0 Puncte
24 Buhoci Octavian Stefan Bucharest Sport Club 00:48:46 Timp 3149 Cod 0 Puncte
25 Culea Petre Cristian CSS 1 Bucuresti 00:48:47 Timp 1614 Cod 0 Puncte
26 Predila Robert Cristian Aqua Sport Citius 00:48:65 Timp 2475 Cod 0 Puncte
27 Barnea Dragos Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:48:82 Timp 2794 Cod 0 Puncte
28 Cristea Eduard Andrei Bucharest Sport Club 00:48:84 Timp 1696 Cod 0 Puncte
29 Voicu Catalin NAVI 00:49:18 Timp 2613 Cod 0 Puncte
30 Neagu Tudor Cristian Andrei CSS 4 Bucuresti 00:50:41 Timp 1455 Cod 0 Puncte
31 Breazu Luca Ioan NAVI 00:50:95 Timp 1725 Cod 0 Puncte
32 Barbu Luis Bucharest Sport Club 00:51:55 Timp 2975 Cod 0 Puncte
33 Constantin Eduard Andrei CSS 4 Bucuresti 00:51:67 Timp 1914 Cod 0 Puncte
34 Zaman David Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:89 Timp 2803 Cod 0 Puncte
35 Ficiu Bogdan Andrei CSS 1 Bucuresti 00:51:99 Timp 3475 Cod 0 Puncte
36 Muraru Kaan Stefan Bucharest Sport Club 00:51:99 Timp 2005 Cod 0 Puncte
37 Livciuc Cezar Bucharest Sport Club 00:52:29 Timp 3061 Cod 0 Puncte
38 Seksi Luca Bucharest Sport Club 00:52:32 Timp 2401 Cod 0 Puncte
39 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 00:52:61 Timp 1954 Cod 0 Puncte
40 Ciutacu Mihnea Andrei CSS 1 Bucuresti 00:52:66 Timp 1721 Cod 0 Puncte
41 Cirimpei Luca Ciprian Steaua CSA 00:52:70 Timp 2277 Cod 0 Puncte
42 Ion David Alexandru Steaua CSA 00:53:17 Timp 3252 Cod 0 Puncte
43 Duta Robert Mihai Bucharest Sport Club 00:53:31 Timp 3024 Cod 0 Puncte
44 Csendes Laszlo Igor CSS Dinamo 00:53:37 Timp 1502 Cod 0 Puncte
45 Catrinescu Mihnea CSM Ploiesti 00:53:73 Timp 4439 Cod 0 Puncte
46 Rosu Marius Aqua Sport Citius 00:54:26 Timp 1515 Cod 0 Puncte
47 Matei Razvan Aqua Sport Citius 00:54:93 Timp 3160 Cod 0 Puncte
48 Vasilescu Danut YST Sport Club 00:54:97 Timp 3483 Cod 0 Puncte
49 Iancu Dan Cristian CSM Drobeta Tr.Severin 00:55:25 Timp 2317 Cod 0 Puncte
50 Vasilescu Cristian Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:55:32 Timp 2171 Cod 0 Puncte
51 Dobre Teodor Aqua Sport Citius 00:55:60 Timp 3156 Cod 0 Puncte
52 Tuinea David Clubul Roman de Natatie 00:56:03 Timp 4459 Cod 0 Puncte
53 Marinescu Vlad Ionut Colegiul "Emil Racovita" 00:56:46 Timp 2802 Cod 0 Puncte
54 Soare Manuel Nicolas Aquis Bucuresti 00:56:48 Timp 3213 Cod 0 Puncte
55 Cojocaru Serban Aqua Sport Citius 00:57:14 Timp 2973 Cod 0 Puncte
56 Pirvu Cristian Steaua CSA 00:57:70 Timp 3510 Cod 0 Puncte
57 Ionescu Robert Andrei Obswim 00:57:88 Timp 3905 Cod 0 Puncte
58 Grigore Sebastian Philip Dumitru Colegiul "Emil Racovita" 00:58:47 Timp 2798 Cod 0 Puncte
59 Filip Nazarov Triathlon Dalyan Rousse 00:59:26 Timp 4431 Cod 0 Puncte
60 Manole Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:59:73 Timp 3532 Cod 0 Puncte
61 Mocanu Mihai Delfinul Bucuresti 01:00:38 Timp 1761 Cod 0 Puncte
62 Ghiocel Cristian Andrei Bucharest Sport Club 01:01:28 Timp 3940 Cod 0 Puncte
63 Stoian Andrei Constantin Bucharest Sport Club 01:02:15 Timp 4308 Cod 0 Puncte
64 Dawara Ali Colegiul "Emil Racovita" 01:03:17 Timp 2796 Cod 0 Puncte
65 Ghitan Valentin Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:04:23 Timp 2797 Cod 0 Puncte
66 Puiu Andrei Clubul Roman de Natatie 01:04:45 Timp 4460 Cod 0 Puncte
67 Badea Stefan Aqua Life Swim 01:05:55 Timp 3482 Cod 0 Puncte
68 Zapuc Stefan Laurentiu Colegiul "Emil Racovita" 01:06:04 Timp 2804 Cod 0 Puncte
69 Popa Andrei Steaua CSA 01:06:41 Timp 4463 Cod 0 Puncte
70 Pirvu Daniel Steaua CSA 01:13:48 Timp 3512 Cod 0 Puncte
71 Pirvu Adrian Steaua CSA 99:99:99 Timp 3511 Cod 0 Puncte
72 Bogdan David Atack Team 99:99:99 Timp 1492 Cod 0 Puncte
73 Draghici Ianis Steaua CSA 99:99:99 Timp 4473 Cod 0 Puncte
74 Mihalache Vlad Aqua Sport Citius 99:99:99 Timp 2979 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (11 ani) B

1 Vasilescu Stefan CSS 1 Bucuresti 00:38:67 Timp 1556 Cod 9 Puncte
2 Enache Andrei Performer 00:39:09 Timp A0808 Cod 7 Puncte
3 Budiaci Vladimir Stefan Performer 00:39:11 Timp 1852 Cod 6 Puncte
4 Niculae Alexei NAVI 00:39:75 Timp 2266 Cod 5 Puncte
5 Vlasceanu Antonio Atack Team 00:39:93 Timp 1491 Cod 4 Puncte
6 Mihu Cristian Victor Bucharest Sport Club 00:40:40 Timp 1651 Cod 3 Puncte
7 Balanescu Filip Andrei Performer 00:40:41 Timp 1672 Cod 2 Puncte
8 Pricop Vlad Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:40:88 Timp 2050 Cod 1 Puncte
9 Tutuianu Sebastian Colegiul "Emil Racovita" 00:41:30 Timp 1890 Cod 0 Puncte
10 Tanase Jonathan Cristian Nicolas Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74 Timp 1404 Cod 0 Puncte
11 Stancu Vlad Stefan CSS 1 Bucuresti 00:41:90 Timp A0829 Cod 0 Puncte
12 Cornaciu Stefan NAVI 00:42:20 Timp 2075 Cod 0 Puncte
13 Mindroc Marius Razvan Colegiul "Emil Racovita" 00:42:27 Timp 2018 Cod 0 Puncte
14 Teodoru Luca Dinamo Bucuresti 00:43:20 Timp 2558 Cod 0 Puncte
15 Stoian Gabriel Razvan Performer 00:43:51 Timp 1297 Cod 0 Puncte
16 Pandele Alexandru Edward NAVI 00:43:68 Timp A1124 Cod 0 Puncte
17 Petre Narcis Colegiul "Emil Racovita" 00:43:74 Timp 1837 Cod 0 Puncte
18 Nataprazu Luca Mihai NAVI 00:43:76 Timp A0272 Cod 0 Puncte
19 Preda Alexandru Florin CSS 1 Bucuresti 00:43:80 Timp 1456 Cod 0 Puncte
20 Trandafir Eric Nicolae Steaua CSA 00:43:88 Timp 3318 Cod 0 Puncte
21 Luca Alexandru Mihai Colegiul "Emil Racovita" 00:43:99 Timp 2167 Cod 0 Puncte
22 Boboc Emanoel Florin Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:44:24 Timp 2026 Cod 0 Puncte
23 Sendroiu Vlad Alexandru Performer 00:44:48 Timp 3114 Cod 0 Puncte
24 Popa Alexandru Daniel Energic L L Pitesti 00:44:49 Timp 2100 Cod 0 Puncte
25 Adam Bogdan Colegiul "Emil Racovita" 00:44:54 Timp 2454 Cod 0 Puncte
26 Dragu Filip Sebastian Aqua Sport Citius 00:44:88 Timp 2589 Cod 0 Puncte
27 Paraschiv Mario NAVI 00:45:36 Timp 2459 Cod 0 Puncte
28 Dandareanu Alexandru Bucharest Sport Club 00:45:52 Timp 3561 Cod 0 Puncte
29 Jianu Adrian Petru Steaua CSA 00:45:60 Timp 1519 Cod 0 Puncte
30 Patrascu Bogdan Atack Team 00:46:11 Timp 2828 Cod