Rezultatele finale pentru Cupa 1 Martie

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri liber (8 ani) B

1 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:38:07 Timp A0565 Cod 9 Puncte
2 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:38:36 Timp A0384 Cod 7 Puncte
3 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:39:36 Timp A0325 Cod 6 Puncte
4 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:40:78 Timp A0460 Cod 5 Puncte
5 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:41:54 Timp A0396 Cod 4 Puncte
6 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 00:43:18 Timp A0656 Cod 3 Puncte
7 Cosug Radu NAVI 00:43:20 Timp A0294 Cod 2 Puncte
8 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:43:31 Timp A0566 Cod 1 Puncte
9 Morariu Luca Ioan NAVI 00:44:68 Timp A0296 Cod 0 Puncte
10 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 00:45:11 Timp A0605 Cod 0 Puncte
11 Avram Matei Stefan NAVI 00:45:53 Timp A0574 Cod 0 Puncte
12 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 00:46:95 Timp A0551 Cod 0 Puncte
13 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:95 Timp A0392 Cod 0 Puncte
14 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:47:06 Timp A0733 Cod 0 Puncte
15 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:47:50 Timp A0398 Cod 0 Puncte
16 David Andrei CSS 1 Bucuresti 00:47:52 Timp A0387 Cod 0 Puncte
17 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 00:47:78 Timp A0604 Cod 0 Puncte
18 Anton Sergiu Eduard Club Daimon 00:48:13 Timp A0533 Cod 0 Puncte
19 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 00:48:60 Timp A0399 Cod 0 Puncte
20 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 00:49:37 Timp A0465 Cod 0 Puncte
21 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 00:49:47 Timp A0538 Cod 0 Puncte
22 Simion Matei Alexandru Club Daimon 00:49:70 Timp A0532 Cod 0 Puncte
23 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 00:50:02 Timp A0610 Cod 0 Puncte
24 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:51:54 Timp A0567 Cod 0 Puncte
25 Vasile Andrei Alexandru NAVI 00:51:76 Timp A0293 Cod 0 Puncte
26 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 00:51:91 Timp A0397 Cod 0 Puncte
27 Badicut Matei Tenis Club 2000 00:52:80 Timp A0577 Cod 0 Puncte
28 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:56:56 Timp A0385 Cod 0 Puncte
29 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 00:56:86 Timp A0295 Cod 0 Puncte
30 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 00:59:13 Timp A0572 Cod 0 Puncte
31 Cristea Dragos Ioan CSS Dinamo 00:59:53 Timp A0735 Cod 0 Puncte
32 Nica Radu Stefan NAVI 01:00:92 Timp A0288 Cod 0 Puncte
33 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:03:05 Timp A0781 Cod 0 Puncte
34 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:04:34 Timp A0564 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Cristian Alexandru NAVI 01:04:71 Timp A0286 Cod 0 Puncte
36 Nae Horatiu CSS Dinamo 01:05:44 Timp A0778 Cod 0 Puncte
37 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:13:00 Timp A0383 Cod 0 Puncte
38 Olteanu Andrei Nicolae CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0782 Cod 0 Puncte

2. 50 metri liber (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:33:88 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:35:14 Timp A0168 Cod 7 Puncte
3 Costroj Antonio Steaua CSA 00:35:92 Timp A0540 Cod 6 Puncte
4 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:37:06 Timp A0402 Cod 5 Puncte
5 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:37:15 Timp A0427 Cod 4 Puncte
6 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:37:44 Timp A0426 Cod 3 Puncte
7 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:38:93 Timp A0408 Cod 2 Puncte
8 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:39:11 Timp A0306 Cod 1 Puncte
9 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:39:19 Timp A0305 Cod 0 Puncte
10 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:39:85 Timp A0637 Cod 0 Puncte
11 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:40:62 Timp A0308 Cod 0 Puncte
12 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 00:41:10 Timp A0425 Cod 0 Puncte
13 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:41:46 Timp A0327 Cod 0 Puncte
14 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:41:62 Timp A0126 Cod 0 Puncte
15 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 00:41:71 Timp A0424 Cod 0 Puncte
16 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:41:96 Timp A0123 Cod 0 Puncte
17 Rath Razvan Club Daimon 00:42:45 Timp A0535 Cod 0 Puncte
18 Mocanu Eric Tenis Club 2000 00:42:59 Timp A0624 Cod 0 Puncte
19 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:42:64 Timp A0326 Cod 0 Puncte
20 Martin Maximilian Liceul Sportiv Pitesti 00:42:66 Timp A0761 Cod 0 Puncte
21 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 00:42:75 Timp A0658 Cod 0 Puncte
22 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87 Timp A0491 Cod 0 Puncte
23 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 00:43:94 Timp A0407 Cod 0 Puncte
24 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:44:59 Timp A0212 Cod 0 Puncte
25 Georgescu Mihai Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:45:08 Timp A0079 Cod 0 Puncte
26 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 00:45:37 Timp A0320 Cod 0 Puncte
27 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 00:46:04 Timp A0487 Cod 0 Puncte
28 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 00:46:06 Timp A0416 Cod 0 Puncte
29 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 00:46:15 Timp A0594 Cod 0 Puncte
30 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:46:33 Timp A0413 Cod 0 Puncte
31 Uliciu Cristian CSS 2 Bucuresti 00:46:91 Timp A0774 Cod 0 Puncte
32 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 00:47:65 Timp A0410 Cod 0 Puncte
33 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 00:48:56 Timp A0409 Cod 0 Puncte
34 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 00:49:17 Timp A0415 Cod 0 Puncte
35 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 00:49:25 Timp A0423 Cod 0 Puncte
36 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 00:49:69 Timp A0477 Cod 0 Puncte
37 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 00:50:16 Timp A0473 Cod 0 Puncte
38 Tibichi Teodor CSS 2 Bucuresti 00:50:30 Timp A0773 Cod 0 Puncte
39 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:51:02 Timp A0619 Cod 0 Puncte
40 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 00:51:08 Timp A0419 Cod 0 Puncte
41 Mitelut Stefan NAVI 00:51:91 Timp A0753 Cod 0 Puncte
42 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 00:52:02 Timp A0501 Cod 0 Puncte
43 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 00:52:44 Timp A0470 Cod 0 Puncte
44 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 00:53:39 Timp A0495 Cod 0 Puncte
45 Constantinescu Andrei CSS 1 Bucuresti 00:53:71 Timp A0406 Cod 0 Puncte
46 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 00:54:99 Timp A0420 Cod 0 Puncte
47 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 00:55:41 Timp A0422 Cod 0 Puncte
48 Minciu Edward NAVI 00:56:91 Timp A0307 Cod 0 Puncte
49 Stanescu Andrei NAVI 00:57:17 Timp A0769 Cod 0 Puncte
50 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 00:57:59 Timp A0633 Cod 0 Puncte
51 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 00:58:32 Timp A0417 Cod 0 Puncte
52 Vasile Adrian Florin CS Free Style 00:58:77 Timp A0553 Cod 0 Puncte
53 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 00:58:87 Timp A0486 Cod 0 Puncte
54 Soare Mihai NAVI 00:59:48 Timp A0766 Cod 0 Puncte
55 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:01:13 Timp A0411 Cod 0 Puncte
56 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:03:11 Timp A0783 Cod 0 Puncte
57 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:03:26 Timp A0479 Cod 0 Puncte
58 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:72 Timp A0086 Cod 0 Puncte
59 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:73 Timp A0496 Cod 0 Puncte
60 Roceanu Andrei NAVI 99:99:99 Timp A0309 Cod 0 Puncte
61 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0489 Cod 0 Puncte
62 Frunza Tudor NAVI 99:99:99 Timp A0298 Cod 0 Puncte
63 Petroff Andrei C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0333 Cod 0 Puncte
64 Musat Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0414 Cod 0 Puncte
65 Mihaila Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0653 Cod 0 Puncte
66 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0504 Cod 0 Puncte
67 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0428 Cod 0 Puncte
68 Coman Stefan Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0494 Cod 0 Puncte
69 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0488 Cod 0 Puncte

3. 50 metri liber (10 ani) B

1 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:32:75 Timp A0067 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:34:02 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:34:08 Timp A0433 Cod 6 Puncte
4 Marinica Rares NAVI 00:34:13 Timp A0128 Cod 5 Puncte
5 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:35:01 Timp A0068 Cod 4 Puncte
6 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:35:02 Timp A0025 Cod 3 Puncte
7 Suciu Bogdan Adrian CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:35:33 Timp A0754 Cod 2 Puncte
8 Mustata Claudiu Antonio Nicola Colegiul "Emil Racovita" 00:35:92 Timp A0143 Cod 1 Puncte
9 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:36:31 Timp A0329 Cod 0 Puncte
10 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:36:89 Timp A0430 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:36:91 Timp A0223 Cod 0 Puncte
12 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:37:04 Timp A0328 Cod 0 Puncte
13 Cardasol Florin NAVI 00:37:14 Timp A0312 Cod 0 Puncte
14 Motas Cristian Steaua CSA 00:37:34 Timp A0139 Cod 0 Puncte
15 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:37:48 Timp A0121 Cod 0 Puncte
16 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 00:37:54 Timp A0586 Cod 0 Puncte
17 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:37:87 Timp A0141 Cod 0 Puncte
18 Radu Octavian Liceul Sportiv Pitesti 00:38:44 Timp A0758 Cod 0 Puncte
19 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:38:80 Timp A0192 Cod 0 Puncte
20 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:38:81 Timp A0542 Cod 0 Puncte
21 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:38:92 Timp A0224 Cod 0 Puncte
22 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 00:38:92 Timp A0429 Cod 0 Puncte
23 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:39:28 Timp A0091 Cod 0 Puncte
24 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:39:53 Timp A0435 Cod 0 Puncte
25 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:39:85 Timp A0513 Cod 0 Puncte
26 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:40:52 Timp A0074 Cod 0 Puncte
27 Solea Luca Tenis Club 2000 00:40:68 Timp A0199 Cod 0 Puncte
28 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:40:81 Timp A0176 Cod 0 Puncte
29 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:40:98 Timp A0592 Cod 0 Puncte
30 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:41:30 Timp A0228 Cod 0 Puncte
31 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:41:60 Timp A0431 Cod 0 Puncte
32 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:41:74 Timp A0514 Cod 0 Puncte
33 Iorga Sebastian Liceul Sportiv Pitesti 00:43:01 Timp A0759 Cod 0 Puncte
34 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 00:43:42 Timp A0334 Cod 0 Puncte
35 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 00:43:55 Timp A0138 Cod 0 Puncte
36 Bucurescu Victor Liceul Sportiv Pitesti 00:43:75 Timp A0760 Cod 0 Puncte
37 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 00:43:78 Timp A0322 Cod 0 Puncte
38 Ciuca Matei Alexandru C S Intersport 2004 00:43:99 Timp A0044 Cod 0 Puncte
39 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:44:65 Timp A0579 Cod 0 Puncte
40 Ilie Radu NAVI 00:45:37 Timp A0101 Cod 0 Puncte
41 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 00:45:50 Timp A0757 Cod 0 Puncte
42 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:45:68 Timp A0777 Cod 0 Puncte
43 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:46:06 Timp A0517 Cod 0 Puncte
44 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 00:46:71 Timp A0033 Cod 0 Puncte
45 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:47:01 Timp A0186 Cod 0 Puncte
46 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:47:08 Timp A0541 Cod 0 Puncte
47 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:48:08 Timp A0602 Cod 0 Puncte
48 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:48:58 Timp A0612 Cod 0 Puncte
49 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 00:48:59 Timp A0434 Cod 0 Puncte
50 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 00:49:51 Timp A0785 Cod 0 Puncte
51 Sanda Marius Bucharest Sport Club 00:55:29 Timp A0770 Cod 0 Puncte
52 Dragomir Andrei Ionut Club Daimon 00:57:45 Timp A0536 Cod 0 Puncte
53 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 00:57:78 Timp A0432 Cod 0 Puncte
54 Cosug Andrei NAVI 99:99:99 Timp A0310 Cod 0 Puncte
55 Busuioc Sorin CS Ciprian - Sf. Gheorghe 99:99:99 Timp A0755 Cod 0 Puncte
56 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0173 Cod 0 Puncte
57 Petran George Stelian C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0336 Cod 0 Puncte
58 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0197 Cod 0 Puncte

4. 50 metri liber (8 ani) F

1 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:41:73 Timp A0756 Cod 9 Puncte
2 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:42:96 Timp A0618 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 00:43:11 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Petrescu Maria NAVI 00:43:73 Timp A0252 Cod 5 Puncte
5 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:44:22 Timp A0438 Cod 4 Puncte
6 Colcer Catalina NAVI 00:44:67 Timp A0253 Cod 3 Puncte
7 Stere Ioana Bucharest Sport Club 00:46:13 Timp A0738 Cod 2 Puncte
8 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 00:46:19 Timp A0611 Cod 1 Puncte
9 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:46:62 Timp A0593 Cod 0 Puncte
10 Ionescu Laura Bucharest Sport Club 00:46:76 Timp A0737 Cod 0 Puncte
11 Mardare Madalina Skills Sports 2009 00:47:20 Timp A0537 Cod 0 Puncte
12 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:48:14 Timp A0739 Cod 0 Puncte
13 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:50:56 Timp A0348 Cod 0 Puncte
14 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:51:10 Timp A0350 Cod 0 Puncte
15 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:51:40 Timp A0251 Cod 0 Puncte
16 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 00:52:03 Timp A0349 Cod 0 Puncte
17 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 00:53:33 Timp A0555 Cod 0 Puncte
18 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:54:02 Timp A0539 Cod 0 Puncte
19 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:54:11 Timp A0345 Cod 0 Puncte
20 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:54:57 Timp A0245 Cod 0 Puncte
21 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 00:56:11 Timp A0323 Cod 0 Puncte
22 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 00:58:52 Timp A0581 Cod 0 Puncte
23 Scortea Ecaterina NAVI 00:59:50 Timp A0247 Cod 0 Puncte
24 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:59:76 Timp A0768 Cod 0 Puncte
25 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 01:01:73 Timp A0654 Cod 0 Puncte
26 Mitrea Maria Median Bucuresti 01:01:86 Timp A0779 Cod 0 Puncte
27 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:03:67 Timp A0784 Cod 0 Puncte
28 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:10:04 Timp A0347 Cod 0 Puncte
29 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:11:31 Timp A0352 Cod 0 Puncte
30 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 99:99:99 Timp A0250 Cod 0 Puncte
31 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0772 Cod 0 Puncte
32 Leonte Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0568 Cod 0 Puncte

5. 50 metri liber (9 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:37:60 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:38:24 Timp A0260 Cod 7 Puncte
3 Gadea Ioana NAVI 00:38:48 Timp A0076 Cod 6 Puncte
4 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 00:39:81 Timp A0556 Cod 5 Puncte
5 Danciu Sara NAVI 00:40:97 Timp A0057 Cod 4 Puncte
6 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:41:81 Timp A0355 Cod 3 Puncte
7 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:41:85 Timp A0317 Cod 2 Puncte
8 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:42:34 Timp A0642 Cod 1 Puncte
9 Mustatea Ana NAVI 00:42:75 Timp A0144 Cod 0 Puncte
10 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:43:11 Timp A0455 Cod 0 Puncte
11 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 00:43:75 Timp A0318 Cod 0 Puncte
12 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:44:89 Timp A0456 Cod 0 Puncte
13 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:45:40 Timp A0362 Cod 0 Puncte
14 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 00:45:62 Timp A0453 Cod 0 Puncte
15 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:45:92 Timp A0129 Cod 0 Puncte
16 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 00:47:44 Timp A0625 Cod 0 Puncte
17 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:49:98 Timp A0439 Cod 0 Puncte
18 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 00:50:74 Timp A0457 Cod 0 Puncte
19 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:51:76 Timp A0353 Cod 0 Puncte
20 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 00:52:17 Timp A0638 Cod 0 Puncte
21 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:30 Timp A0449 Cod 0 Puncte
22 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 00:52:62 Timp A0441 Cod 0 Puncte
23 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 00:52:62 Timp A0360 Cod 0 Puncte
24 Corcoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 00:53:13 Timp A0361 Cod 0 Puncte
25 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 00:53:23 Timp A0454 Cod 0 Puncte
26 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:53:38 Timp A0315 Cod 0 Puncte
27 NIM NIM NAVI 00:53:40 Timp A0752 Cod 0 Puncte
28 Boboc Maria NAVI 00:53:57 Timp A0255 Cod 0 Puncte
29 Draghici Iustina CSS Dinamo 00:54:34 Timp A0324 Cod 0 Puncte
30 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 00:54:61 Timp A0444 Cod 0 Puncte
31 Soleanu Maria Anastasia CSS 1 Bucuresti 00:55:12 Timp A0786 Cod 0 Puncte
32 Ghetu Carla Ilinca NAVI 00:55:17 Timp A0767 Cod 0 Puncte
33 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 00:56:04 Timp A0607 Cod 0 Puncte
34 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 00:56:96 Timp A0615 Cod 0 Puncte
35 Lapadatu Ioana Alexandra NAVI 01:01:58 Timp A0254 Cod 0 Puncte
36 Constantin Beatrice Club Daimon 99:99:99 Timp A0529 Cod 0 Puncte

6. 50 metri liber (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:33:58 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Buzea Ana-Maria NAVI 00:36:03 Timp A0032 Cod 7 Puncte
3 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:36:12 Timp A0365 Cod 6 Puncte
4 Ilie Maria Miruna Liceul Sportiv Pitesti 00:36:19 Timp A0762 Cod 5 Puncte
5 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:36:53 Timp A0367 Cod 4 Puncte
6 Dragan Theodora NAVI 00:38:23 Timp A0262 Cod 3 Puncte
7 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:38:86 Timp A0019 Cod 2 Puncte
8 Popescu Andreea Liceul Sportiv Pitesti 00:38:97 Timp A0763 Cod 1 Puncte
9 Stan Denisa NAVI 00:38:99 Timp A0648 Cod 0 Puncte
10 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:39:06 Timp A0131 Cod 0 Puncte
11 Stanca Iulia Maria NAVI 00:39:33 Timp A0649 Cod 0 Puncte
12 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:39:33 Timp A0204 Cod 0 Puncte
13 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:39:39 Timp A0058 Cod 0 Puncte
14 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:39:54 Timp A0214 Cod 0 Puncte
15 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:39:95 Timp A0467 Cod 0 Puncte
16 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:40:49 Timp A0319 Cod 0 Puncte
17 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:40:52 Timp A0640 Cod 0 Puncte
18 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:40:68 Timp A0017 Cod 0 Puncte
19 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:41:20 Timp A0020 Cod 0 Puncte
20 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:41:41 Timp A0370 Cod 0 Puncte
21 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:41:58 Timp A0177 Cod 0 Puncte
22 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:42:35 Timp A0140 Cod 0 Puncte
23 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:42:62 Timp A0613 Cod 0 Puncte
24 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 00:43:12 Timp A0547 Cod 0 Puncte
25 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 00:44:82 Timp A0775 Cod 0 Puncte
26 Grigore Gabriela Liceul Sportiv Pitesti 00:44:85 Timp A0764 Cod 0 Puncte
27 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 00:44:99 Timp A0159 Cod 0 Puncte
28 Serbanoiu Clara Liceul Sportiv Pitesti 00:45:05 Timp A0765 Cod 0 Puncte
29 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 00:45:10 Timp A0369 Cod 0 Puncte
30 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 00:45:13 Timp A0368 Cod 0 Puncte
31 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 00:45:29 Timp A0152 Cod 0 Puncte
32 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 00:46:33 Timp A0608 Cod 0 Puncte
33 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 00:47:56 Timp A0232 Cod 0 Puncte
34 Milea Silvia Tenis Club 2000 00:47:79 Timp A0622 Cod 0 Puncte
35 Tutila Cristina Maria CSS 1 Bucuresti 00:48:01 Timp A0363 Cod 0 Puncte
36 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 00:48:86 Timp A0463 Cod 0 Puncte
37 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:49:03 Timp A0160 Cod 0 Puncte
38 Nita Andreea NAVI 00:49:33 Timp A0261 Cod 0 Puncte
39 Ciuca Corina Tenis Club 2000 00:50:58 Timp A0748 Cod 0 Puncte
40 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 00:50:67 Timp A0464 Cod 0 Puncte
41 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 00:53:10 Timp A0021 Cod 0 Puncte
42 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 01:05:48 Timp A0780 Cod 0 Puncte
43 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte
44 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0030 Cod 0 Puncte
45 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0371 Cod 0 Puncte
46 Stancu Maria Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0205 Cod 0 Puncte

7. 50 metri bras (8 ani) B

1 Rusen Costin Alin Colegiul "Emil Racovita" 00:52:55 Timp A0460 Cod 9 Puncte
2 Olteanu Vlad Andrei CSS Dinamo 00:53:99 Timp A0325 Cod 7 Puncte
3 Dumitrache Tobias George Bucharest Sport Club 00:55:32 Timp A0565 Cod 6 Puncte
4 Stoltz Markus Bucharest Sport Club 00:56:32 Timp A0566 Cod 5 Puncte
5 Kokkinakis Vasileios CSS 1 Bucuresti 00:56:71 Timp A0384 Cod 4 Puncte
6 Cosug Radu NAVI 00:56:77 Timp A0294 Cod 3 Puncte
7 Paltin Andrei Tenis Club 2000 00:58:74 Timp A0733 Cod 2 Puncte
8 Baciu Andrei Catalin Bucharest Sport Club 00:59:26 Timp A0567 Cod 1 Puncte
9 Tudor Radu CSS 1 Bucuresti 00:59:37 Timp A0395 Cod 0 Puncte
10 Macovei Luca Andrei CSS 1 Bucuresti 00:59:74 Timp A0396 Cod 0 Puncte
11 Iancu Alexandru Dimitrie NAVI 01:00:21 Timp A0295 Cod 0 Puncte
12 Morariu Luca Ioan NAVI 01:00:44 Timp A0296 Cod 0 Puncte
13 Badicut Matei Tenis Club 2000 01:00:64 Timp A0577 Cod 0 Puncte
14 Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 01:00:78 Timp A0399 Cod 0 Puncte
15 Vasile Andrei Alexandru NAVI 01:00:84 Timp A0293 Cod 0 Puncte
16 Meghea Dominic Andrei CSS Dinamo 01:01:27 Timp A0610 Cod 0 Puncte
17 Dobre Daniel Gabriel CS Free Style 01:01:51 Timp A0551 Cod 0 Puncte
18 Grigore Andrei Bucharest Sport Club 01:01:90 Timp A0605 Cod 0 Puncte
19 Graef Mihai Valentin Tenis Club 2000 01:02:55 Timp A0604 Cod 0 Puncte
20 Prescornita Eduard Teodor Skills Sports 2009 01:03:94 Timp A0538 Cod 0 Puncte
21 Badulescu Vlad Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:03:97 Timp A0398 Cod 0 Puncte
22 Vlasie Ionut CSS 1 Bucuresti 01:04:29 Timp A0656 Cod 0 Puncte
23 David Andrei CSS 1 Bucuresti 01:04:87 Timp A0387 Cod 0 Puncte
24 Banescu Cristian Florin Colegiul "Emil Racovita" 01:04:97 Timp A0465 Cod 0 Puncte
25 Moldovan Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:07:46 Timp A0392 Cod 0 Puncte
26 Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 01:08:71 Timp A0397 Cod 0 Puncte
27 Lupu Cosmin Cristian CSS 1 Bucuresti 01:13:41 Timp A0383 Cod 0 Puncte
28 Casianov Alexandru Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:15:74 Timp A0781 Cod 0 Puncte
29 Asladolahi Arian Bucharest Sport Club 01:16:36 Timp A0572 Cod 0 Puncte
30 Salajan Marck Stefan Bucharest Sport Club 01:26:17 Timp A0564 Cod 0 Puncte
31 Doltu Mihai Cosmin CSS 1 Bucuresti 01:31:86 Timp A0385 Cod 0 Puncte
32 Avram Matei Stefan NAVI 99:99:99 Timp A0574 Cod 0 Puncte

8. 50 metri bras (9 ani) B

1 Stan Leon NAVI 00:44:72 Timp A0203 Cod 9 Puncte
2 Dimitriu Luca Vlad CSS 1 Bucuresti 00:46:41 Timp A0402 Cod 7 Puncte
3 Radulescu Alecsandru Christian Tenis Club 2000 00:50:30 Timp A0637 Cod 6 Puncte
4 Coman Liviu Alexandru NAVI 00:50:44 Timp A0305 Cod 5 Puncte
5 Popa Andrei Tenis Club 2000 00:50:81 Timp A0168 Cod 4 Puncte
6 Balaceanu Andrei Cristian NAVI 00:51:79 Timp A0306 Cod 3 Puncte
7 Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 00:52:73 Timp A0126 Cod 2 Puncte
8 Siminescu Cristi Marian CSS 1 Bucuresti 00:52:75 Timp A0426 Cod 1 Puncte
9 Lemnaru Matei Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:54:41 Timp A0308 Cod 0 Puncte
10 Irimescu Rares CSS Dinamo 00:54:90 Timp A0327 Cod 0 Puncte
11 Marfon Sergiu Colegiul "Emil Racovita" 00:55:04 Timp A0123 Cod 0 Puncte
12 Tarta-Arsene Luca Cristian C S Intersport 2004 00:55:24 Timp A0212 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Victor CSS Dinamo 00:55:44 Timp A0326 Cod 0 Puncte
14 Neacsu Cristian Dumitru CSS 1 Bucuresti 00:56:34 Timp A0408 Cod 0 Puncte
15 Martin Maximilian Liceul Sportiv Pitesti 00:56:74 Timp A0761 Cod 0 Puncte
16 Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 00:58:13 Timp A0658 Cod 0 Puncte
17 Mocanu Eric Tenis Club 2000 01:00:13 Timp A0624 Cod 0 Puncte
18 Costroj Antonio Steaua CSA 01:00:55 Timp A0540 Cod 0 Puncte
19 Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 01:01:24 Timp A0427 Cod 0 Puncte
20 Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 01:01:25 Timp A0487 Cod 0 Puncte
21 Sava Radu Bogdan CSS 1 Bucuresti 01:01:75 Timp A0425 Cod 0 Puncte
22 Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:02:49 Timp A0409 Cod 0 Puncte
23 Toma Marian Andrei CSS 1 Bucuresti 01:03:38 Timp A0415 Cod 0 Puncte
24 Vasile Adrian Florin CS Free Style 01:03:54 Timp A0553 Cod 0 Puncte
25 Basalau Fabian Valentin Colegiul "Emil Racovita" 01:04:14 Timp A0491 Cod 0 Puncte
26 Georgescu Mihai Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 01:04:41 Timp A0079 Cod 0 Puncte
27 Ples Suero Christian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:66 Timp A0473 Cod 0 Puncte
28 Constantin Daniel Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:04:76 Timp A0496 Cod 0 Puncte
29 Zamfir David Marius Teodor Colegiul "Emil Racovita" 01:04:91 Timp A0501 Cod 0 Puncte
30 Rusu Alexandru Eduard Nicolae Colegiul "Emil Racovita" 01:05:04 Timp A0486 Cod 0 Puncte
31 Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 01:05:17 Timp A0413 Cod 0 Puncte
32 Rosca Cristian CSS 1 Bucuresti 01:05:42 Timp A0416 Cod 0 Puncte
33 Minciu Edward NAVI 01:05:96 Timp A0307 Cod 0 Puncte
34 Buliga Antonio Luciano CSS 1 Bucuresti 01:06:00 Timp A0422 Cod 0 Puncte
35 Dumitrescu Stefan Median Bucuresti 01:06:17 Timp A0594 Cod 0 Puncte
36 Tudor Dan CSS 1 Bucuresti 01:06:86 Timp A0423 Cod 0 Puncte
37 Avadanei Radu Cristian Delfinul Bucuresti 01:07:72 Timp A0320 Cod 0 Puncte
38 Rusu David Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:08:55 Timp A0470 Cod 0 Puncte
39 Tutui Antonio Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:08:92 Timp A0411 Cod 0 Puncte
40 Dinculescu Calin Victor CSS 1 Bucuresti 01:09:86 Timp A0419 Cod 0 Puncte
41 Man Paul Gabriel CSS 1 Bucuresti 01:10:78 Timp A0619 Cod 0 Puncte
42 Petroff Andrei C S Intersport 2004 01:11:05 Timp A0333 Cod 0 Puncte
43 Gogu Stelian Cristian Colegiul "Emil Racovita" 01:11:35 Timp A0086 Cod 0 Puncte
44 Constantinescu Cristian Daniel Onea Colegiul "Emil Racovita" 01:11:36 Timp A0495 Cod 0 Puncte
45 Peiu Daniel Colegiul "Emil Racovita" 01:13:40 Timp A0479 Cod 0 Puncte
46 Sandu Robert Cristian CSS 1 Bucuresti 01:13:90 Timp A0407 Cod 0 Puncte
47 Bojec Alexandru Andrei CSS 1 Bucuresti 01:14:44 Timp A0417 Cod 0 Puncte
48 Popa Vicenzo Colegiul "Emil Racovita" 01:15:56 Timp A0633 Cod 0 Puncte
49 Constantinescu Andrei CSS 1 Bucuresti 01:17:98 Timp A0406 Cod 0 Puncte
50 Tarara Robert Stefan CSS 1 Bucuresti 01:31:54 Timp A0783 Cod 0 Puncte
51 Popescu Andrei Florin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0410 Cod 0 Puncte
52 Musat Gabriel CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0414 Cod 0 Puncte
53 Ciocioi Cosmin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0420 Cod 0 Puncte
54 Rosu Sergiu CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0428 Cod 0 Puncte
55 Hliban Gabriel Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0477 Cod 0 Puncte
56 Tudor Bogdan CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0776 Cod 0 Puncte
57 Mihaila Stefan Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0653 Cod 0 Puncte
58 Petrescu Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0489 Cod 0 Puncte
59 Coman Stefan Razvan Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0494 Cod 0 Puncte
60 Ionescu Marius Cristian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0504 Cod 0 Puncte
61 Vlad Claudiu Ionut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0488 Cod 0 Puncte
62 Tibichi Teodor CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0773 Cod 0 Puncte
63 Gheorghiescu Bogdan Florin CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0424 Cod 0 Puncte
64 Roceanu Andrei NAVI 99:99:99 Timp A0309 Cod 0 Puncte
65 Uliciu Cristian CSS 2 Bucuresti 99:99:99 Timp A0774 Cod 0 Puncte

9. 50 metri bras (10 ani) B

1 Eremia Luca CSS 2 Bucuresti 00:43:72 Timp A0074 Cod 9 Puncte
2 Ionescu Mihnea NAVI 00:44:15 Timp A0614 Cod 7 Puncte
3 Marinica Rares NAVI 00:45:91 Timp A0128 Cod 6 Puncte
4 Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 00:46:79 Timp A0067 Cod 5 Puncte
5 Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 00:47:62 Timp A0121 Cod 4 Puncte
6 Hancu Alexandru Tenis Club 2000 00:48:80 Timp A0091 Cod 3 Puncte
7 Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 00:49:73 Timp A0433 Cod 2 Puncte
8 Dumitrache Gabriel Ioan Colegiul "Emil Racovita" 00:50:38 Timp A0068 Cod 1 Puncte
9 Solea Luca Tenis Club 2000 00:50:42 Timp A0199 Cod 0 Puncte
10 Crisan Maxim JR Steaua CSA 00:50:67 Timp A0541 Cod 0 Puncte
11 Valle Lucian Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:51:37 Timp A0223 Cod 0 Puncte
12 Radu Octavian Liceul Sportiv Pitesti 00:51:52 Timp A0758 Cod 0 Puncte
13 Motas Cristian Steaua CSA 00:51:86 Timp A0139 Cod 0 Puncte
14 Mustata Claudiu Antonio Nicola Colegiul "Emil Racovita" 00:52:15 Timp A0143 Cod 0 Puncte
15 Lungu Ionel Colegiul "Emil Racovita" 00:52:49 Timp A0514 Cod 0 Puncte
16 Vlad Giulio Marco Tenis Club 2000 00:52:67 Timp A0228 Cod 0 Puncte
17 Suciu Bogdan Adrian CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:53:38 Timp A0754 Cod 0 Puncte
18 Iorga Sebastian Liceul Sportiv Pitesti 00:53:72 Timp A0759 Cod 0 Puncte
19 Becheru Stefan Lucian Emil CSS 1 Bucuresti 00:53:89 Timp A0430 Cod 0 Puncte
20 Bordei Catalin CSS 2 Bucuresti 00:53:92 Timp A0025 Cod 0 Puncte
21 Popescu Vlad Marian Colegiul "Emil Racovita" 00:54:04 Timp A0176 Cod 0 Puncte
22 Mureseanu Cosmin Bucharest Sport Club 00:54:30 Timp A0141 Cod 0 Puncte
23 Cardasol Florin NAVI 00:54:40 Timp A0312 Cod 0 Puncte
24 Vasile Stefan Marius Colegiul "Emil Racovita" 00:56:02 Timp A0224 Cod 0 Puncte
25 Vlad Denis Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:56:13 Timp A0517 Cod 0 Puncte
26 Gherghe Luca Ioan Bucharest Sport Club 00:56:20 Timp A0602 Cod 0 Puncte
27 Busuioc Sorin CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:56:22 Timp A0755 Cod 0 Puncte
28 Itul-Toderesc Octavian CSS 1 Bucuresti 00:56:66 Timp A0435 Cod 0 Puncte
29 Olteanu Radu Ion CSS Dinamo 00:57:13 Timp A0329 Cod 0 Puncte
30 Ciobanescu David Liceul Sportiv Pitesti 00:57:31 Timp A0757 Cod 0 Puncte
31 Sandu Ionut Tenis Club 2000 00:57:53 Timp A0192 Cod 0 Puncte
32 Balan Alexander Marian CSS Dinamo 00:57:55 Timp A0328 Cod 0 Puncte
33 Cismas Bogdan Alexandru Colegiul "Emil Racovita" 00:57:56 Timp A0513 Cod 0 Puncte
34 Iliescu Razvan Tenis Club 2000 00:57:67 Timp A0612 Cod 0 Puncte
35 Bordea Antonio Stefan - Suspendat de CSA Steaua Steaua CSA 00:58:13 Timp A0542 Cod 0 Puncte
36 Cojocaru Andrei Ioan CSS Dinamo 00:58:50 Timp A0579 Cod 0 Puncte
37 Ilie Radu NAVI 00:58:66 Timp A0101 Cod 0 Puncte
38 Petran George Stelian C S Intersport 2004 00:58:70 Timp A0336 Cod 0 Puncte
39 Botici Mihai CSS 2 Bucuresti 00:59:06 Timp A0777 Cod 0 Puncte
40 Dragomir Alexandru Median Bucuresti 00:59:09 Timp A0592 Cod 0 Puncte
41 Rosmenteniuc Luca Andrei Colegiul "Emil Racovita" 00:59:12 Timp A0186 Cod 0 Puncte
42 Moise Gabriel CSS 1 Bucuresti 00:59:53 Timp A0431 Cod 0 Puncte
43 Stanescu Vlad Andrei Delfinul Bucuresti 01:02:14 Timp A0322 Cod 0 Puncte
44 Androne Corneliu Cristian CSS 1 Bucuresti 01:02:65 Timp A0429 Cod 0 Puncte
45 Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 01:02:85 Timp A0138 Cod 0 Puncte
46 Ciuca Matei Alexandru C S Intersport 2004 01:02:97 Timp A0044 Cod 0 Puncte
47 Bucurescu Victor Liceul Sportiv Pitesti 01:03:22 Timp A0760 Cod 0 Puncte
48 Calin George Colegiul "Emil Racovita" 01:03:55 Timp A0033 Cod 0 Puncte
49 Cuzuban Sebastian Andrei Median Bucuresti 01:06:69 Timp A0586 Cod 0 Puncte
50 Oprescu Mihnea CSS 1 Bucuresti 01:06:98 Timp A0785 Cod 0 Puncte
51 Nitulescu Andrei C S Intersport 2004 01:09:47 Timp A0334 Cod 0 Puncte
52 Tudor Matei CSS 1 Bucuresti 01:21:89 Timp A0432 Cod 0 Puncte
53 Cosug Andrei NAVI 99:99:99 Timp A0310 Cod 0 Puncte
54 Ionescu Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0434 Cod 0 Puncte
55 Serdin Cosmin Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0197 Cod 0 Puncte
56 Popescu Robert Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0173 Cod 0 Puncte
57 Sanda Marius Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0770 Cod 0 Puncte

10. 50 metri bras (8 ani) F

1 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:52:07 Timp A0618 Cod 9 Puncte
2 Petrescu Maria NAVI 00:53:51 Timp A0252 Cod 7 Puncte
3 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:56:88 Timp A0756 Cod 6 Puncte
4 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:58:54 Timp A0438 Cod 5 Puncte
5 Nahed Anna Maria NAVI 00:59:58 Timp A0249 Cod 4 Puncte
6 Sandu Ana Maria Steaua CSA 01:00:51 Timp A0539 Cod 3 Puncte
7 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:01:74 Timp A0348 Cod 2 Puncte
8 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 01:03:99 Timp A0350 Cod 1 Puncte
9 Colcer Catalina NAVI 01:04:42 Timp A0253 Cod 0 Puncte
10 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 01:04:68 Timp A0251 Cod 0 Puncte
11 Mardare Madalina Skills Sports 2009 01:04:79 Timp A0537 Cod 0 Puncte
12 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 01:05:97 Timp A0611 Cod 0 Puncte
13 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 01:06:79 Timp A0739 Cod 0 Puncte
14 Ionescu Laura Bucharest Sport Club 01:11:16 Timp A0737 Cod 0 Puncte
15 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 01:12:21 Timp A0345 Cod 0 Puncte
16 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:12:58 Timp A0581 Cod 0 Puncte
17 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 01:13:71 Timp A0555 Cod 0 Puncte
18 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 01:17:61 Timp A0654 Cod 0 Puncte
19 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:20:76 Timp A0784 Cod 0 Puncte
20 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:22:53 Timp A0349 Cod 0 Puncte
21 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:24:75 Timp A0347 Cod 0 Puncte
22 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 01:25:48 Timp A0593 Cod 0 Puncte
23 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:33:69 Timp A0352 Cod 0 Puncte
24 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0772 Cod 0 Puncte
25 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 99:99:99 Timp A0250 Cod 0 Puncte
26 Leonte Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0568 Cod 0 Puncte

11. 50 metri bras (9 ani) F

1 Gadea Ioana NAVI 00:48:66 Timp A0076 Cod 9 Puncte
2 Mustatea Ana NAVI 00:50:60 Timp A0144 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:51:74 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:52:99 Timp A0455 Cod 5 Puncte
5 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:53:62 Timp A0642 Cod 4 Puncte
6 Ion Ana Maria Delfinul Bucuresti 00:53:76 Timp A0317 Cod 3 Puncte
7 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:53:89 Timp A0088 Cod 2 Puncte
8 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:55:87 Timp A0456 Cod 1 Puncte
9 Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 00:56:16 Timp A0362 Cod 0 Puncte
10 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:56:27 Timp A0355 Cod 0 Puncte
11 Tudorache Sabina Nicoleta Colegiul "Emil Racovita" 00:56:89 Timp A0439 Cod 0 Puncte
12 Danciu Sara NAVI 00:59:37 Timp A0057 Cod 0 Puncte
13 Mataoanu Daria Bucharest Sport Club 00:59:54 Timp A0129 Cod 0 Puncte
14 Dragulet Claudia Maria Delfinul Bucuresti 00:59:57 Timp A0315 Cod 0 Puncte
15 Chelu Rebecca Colegiul "Emil Racovita" 01:02:12 Timp A0453 Cod 0 Puncte
16 Ganea Liliana Elena Delfinul Bucuresti 01:02:38 Timp A0318 Cod 0 Puncte
17 NIM NIM NAVI 01:02:55 Timp A0752 Cod 0 Puncte
18 Mocanu Cristina Erika Tenis Club 2000 01:02:70 Timp A0625 Cod 0 Puncte
19 Codarleanu Patricia Mihaela Bucharest Sport Club 01:03:14 Timp A0556 Cod 0 Puncte
20 Cergan Naomi Colegiul "Emil Racovita" 01:06:31 Timp A0457 Cod 0 Puncte
21 Draghici Iustina CSS Dinamo 01:07:62 Timp A0324 Cod 0 Puncte
22 Corcoveanu Mara CSS 1 Bucuresti 01:07:97 Timp A0361 Cod 0 Puncte
23 Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 01:08:40 Timp A0454 Cod 0 Puncte
24 Pavel Cristina Daniela Colegiul "Emil Racovita" 01:11:71 Timp A0441 Cod 0 Puncte
25 Gujan Nicoleta Tenis Club 2000 01:13:22 Timp A0607 Cod 0 Puncte
26 Diaconu Ana Maria Colegiul "Emil Racovita" 01:14:15 Timp A0449 Cod 0 Puncte
27 Parvu Lorena Cristina Colegiul "Emil Racovita" 01:16:05 Timp A0444 Cod 0 Puncte
28 Rhfir Maria Bucharest Sport Club 01:19:21 Timp A0638 Cod 0 Puncte
29 Baraitareanu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:19:61 Timp A0353 Cod 0 Puncte
30 Jiman Maria Ioana Tenis Club 2000 99:99:99 Timp A0615 Cod 0 Puncte
31 Bejenaru Catinca CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0360 Cod 0 Puncte
32 Soleanu Maria Anastasia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0786 Cod 0 Puncte

12. 50 metri bras (10 ani) F

1 Gadea Claudia NAVI 00:44:37 Timp A0075 Cod 9 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie CSS 1 Bucuresti 00:48:76 Timp A0367 Cod 7 Puncte
3 Davidescu Adriana Tenis Club 2000 00:48:91 Timp A0058 Cod 6 Puncte
4 Ilie Maria Miruna Liceul Sportiv Pitesti 00:49:21 Timp A0762 Cod 5 Puncte
5 Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 00:49:23 Timp A0319 Cod 4 Puncte
6 Belu Andreea Tenis Club 2000 00:49:36 Timp A0019 Cod 3 Puncte
7 Ionescu Corina Tenis Club 2000 00:50:53 Timp A0613 Cod 2 Puncte
8 Barbu Ana Bucharest Sport Club 00:50:54 Timp A0017 Cod 1 Puncte
9 Buzea Ana-Maria NAVI 00:51:40 Timp A0032 Cod 0 Puncte
10 Stan Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:51:51 Timp A0204 Cod 0 Puncte
11 Costache Elisa Andreea Colegiul "Emil Racovita" 00:52:45 Timp A0467 Cod 0 Puncte
12 Muca Andreea Maria Colegiul "Emil Racovita" 00:52:47 Timp A0140 Cod 0 Puncte
13 Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 00:52:77 Timp A0365 Cod 0 Puncte
14 Stancu Maria Bucharest Sport Club 00:52:85 Timp A0205 Cod 0 Puncte
15 Rusu Roberta Tenis Club 2000 00:53:81 Timp A0640 Cod 0 Puncte
16 Tutila Cristina Maria CSS 1 Bucuresti 00:54:11 Timp A0363 Cod 0 Puncte
17 Postolache Andreea Miruna Delfinul Bucuresti 00:54:21 Timp A0177 Cod 0 Puncte
18 Dragan Theodora NAVI 00:54:37 Timp A0262 Cod 0 Puncte
19 Mateicu Cristina Steaua CSA 00:54:52 Timp A0131 Cod 0 Puncte
20 Stanca Iulia Maria NAVI 00:54:54 Timp A0649 Cod 0 Puncte
21 Stan Denisa NAVI 00:55:31 Timp A0648 Cod 0 Puncte
22 Nita Andreea NAVI 00:55:49 Timp A0261 Cod 0 Puncte
23 Popescu Andreea Liceul Sportiv Pitesti 00:56:54 Timp A0763 Cod 0 Puncte
24 Bentea Silvia Maria Bucharest Sport Club 00:56:73 Timp A0020 Cod 0 Puncte
25 Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 00:57:83 Timp A0214 Cod 0 Puncte
26 Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 00:58:08 Timp A0160 Cod 0 Puncte
27 Grigore Gabriela Liceul Sportiv Pitesti 00:59:05 Timp A0764 Cod 0 Puncte
28 Ilie Ioana Alexa CS Free Style 00:59:15 Timp A0547 Cod 0 Puncte
29 Chiss Elena Ioana CSS 1 Bucuresti 00:59:93 Timp A0370 Cod 0 Puncte
30 Voicu Daria CSS 2 Bucuresti 01:00:30 Timp A0775 Cod 0 Puncte
31 Serbanoiu Clara Liceul Sportiv Pitesti 01:01:96 Timp A0765 Cod 0 Puncte
32 Milea Silvia Tenis Club 2000 01:02:60 Timp A0622 Cod 0 Puncte
33 Ciuca Corina Tenis Club 2000 01:02:70 Timp A0748 Cod 0 Puncte
34 Duran Laura Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:02:89 Timp A0369 Cod 0 Puncte
35 Crismaru Amalia Gabriela Colegiul "Emil Racovita" 01:03:40 Timp A0464 Cod 0 Puncte
36 Vochitoaia Bianca Nicoleta Delfinul Bucuresti 01:04:06 Timp A0232 Cod 0 Puncte
37 Pakir Aysa Carina Delfinul Bucuresti 01:04:99 Timp A0159 Cod 0 Puncte
38 Boca Mara Colegiul "Emil Racovita" 01:05:98 Timp A0021 Cod 0 Puncte
39 Ghinea Dunia Luciana CSS 1 Bucuresti 01:06:37 Timp A0371 Cod 0 Puncte
40 Mitco Rebeca Tenis Club 2000 01:08:45 Timp A0608 Cod 0 Puncte
41 Tomuta Irina Alexandra Colegiul "Emil Racovita" 01:12:47 Timp A0463 Cod 0 Puncte
42 Raducanu Iuliana Andreea CS Free Style 01:32:70 Timp A0780 Cod 0 Puncte
43 Bunea Rut Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp A0030 Cod 0 Puncte
44 Nistor Ioana Alexandra C S Intersport 2004 99:99:99 Timp A0152 Cod 0 Puncte
45 Petcu Teona Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0166 Cod 0 Puncte
46 Pilica Elena Claudia CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp A0368 Cod 0 Puncte

13. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) B

1 Kokkinakis Vasileios | Macovei Luca Andrei | Badulescu Vlad Alexandru | Dinca Raducu Alex CSS 1 Bucuresti 02:57:52 Timp 18 Puncte
2 Dumitrache Tobias George | Baciu Andrei Catalin | Stoltz Markus | Grigore Andrei Bucharest Sport Club 03:00:75 Timp 14 Puncte
3 Avram Matei Stefan | Morariu Luca Ioan | Vasile Andrei Alexandru | Cosug Radu NAVI 03:02:62 Timp 12 Puncte
4 Vlasie Ionut | Moldovan Alexandru | David Andrei | Delcea Eduard CSS 1 Bucuresti 03:15:32 Timp 10 Puncte

14. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) B

1 Dimitriu Luca Vlad | Siminescu Cristi Marian | Neacsu Cristian Dumitru | Gorea Vlad Andrei CSS 1 Bucuresti 02:34:02 Timp 18 Puncte
2 Popa Andrei | Radulescu Alecsandru Christian | Mocanu Eric | Voica Alexandru Daniel Tenis Club 2000 02:38:01 Timp 14 Puncte
3 Balaceanu Andrei Cristian | Coman Liviu Alexandru | Mitelut Stefan | Stan Leon NAVI 02:41:93 Timp 12 Puncte
4 Lemnaru Matei Ioan | Basalau Fabian Valentin | Marfon Sergiu | Marin Stefan Colegiul "Emil Racovita" 02:54:21 Timp 10 Puncte
5 Sava Radu Bogdan | Sandu Robert Cristian | Gheorghiescu Bogdan Florin | Petre Richard Alexandru CSS 1 Bucuresti 03:00:71 Timp 8 Puncte
6 Man Paul Gabriel | Rosca Cristian | Toma Marian Andrei | Bera Robert Alexandru CSS 1 Bucuresti 03:13:17 Timp 6 Puncte
7 Zamfir David Marius Teodor | Ples Suero Christian | Hliban Gabriel | Tite Andrei Vlad Colegiul "Emil Racovita" 03:18:36 Timp 4 Puncte

15. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) B

1 Mustata Claudiu Antonio Nicola | Valle Lucian Andrei | Dumitrache Gabriel Ioan | Duican Robert Colegiul "Emil Racovita" 02:20:73 Timp 18 Puncte
2 Becheru Stefan Lucian Emil | Itul-Toderesc Octavian | Androne Corneliu Cristian | Cernescu Alexandru Ioan CSS 1 Bucuresti 02:30:58 Timp 14 Puncte
3 Marinica Rares | Cardasol Florin | Ilie Radu | Ionescu Mihnea NAVI 02:31:88 Timp 12 Puncte
4 Solea Luca | Vlad Giulio Marco | Hancu Alexandru | Sandu Ionut Tenis Club 2000 02:43:35 Timp 10 Puncte
5 Bucurescu Victor | Ciobanescu David | Iorga Sebastian | Radu Octavian Liceul Sportiv Pitesti 02:55:11 Timp 8 Puncte
6 Lungu Ionel | Rosmenteniuc Luca Andrei | Vlad Denis Andrei | Miu Robert Constantin Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 0 Puncte
7 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 0 Puncte
8 Popescu Vlad Marian | Cismas Bogdan Alexandru | Vasile Stefan Marius | Mindroc Adrian Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99 Timp 0 Puncte

16. Stafeta 4x50 metri liber (8 ani) F

1 Nahed Anna Maria | Iordache Miruna Lucia Maria | Colcer Catalina | Petrescu Maria NAVI 03:21:23 Timp 18 Puncte
2 Carata Alexia Antonia | Vasilescu Guiu Anca | Bahrin Raluca Ilinca | Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 03:21:86 Timp 14 Puncte
3 Stere Ioana | Cozma Sanziana Maria | Ichim Alexia | Ionescu Laura Bucharest Sport Club 03:23:43 Timp 12 Puncte
4 CSS 1 Bucuresti 99:99:99 Timp 0 Puncte

17. Stafeta 4x50 metri liber (9 ani) F

1 Danciu Sara | Dragoi Andreea Ramona | Mustatea Ana | Gadea Ioana NAVI 02:44:84 Timp 18 Puncte
2 Mataoanu Daria | Codarleanu Patricia Mihaela | Rhfir Maria | Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 02:55:62 Timp 14 Puncte
3 Chelu Rebecca | Tudorache Sabina Nicoleta | Macoveiciuc Andra Mihaela | Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 03:03:69 Timp 12 Puncte
4 Piedemonte Ioana Alexandra | Bejenaru Catinca | Corcoveanu Mara | Georgescu Alexia Maria CSS 1 Bucuresti 03:15:37 Timp 10 Puncte
5 Gujan Nicoleta | Mocanu Cristina Erika | Jiman Maria Ioana | Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 03:23:36 Timp 8 Puncte
6 Cergan Naomi | Diaconu Ana Maria | Pavel Cristina Daniela | Chiriac Elena Colegiul "Emil Racovita" 03:33:39 Timp 6 Puncte

18. Stafeta 4x50 metri liber (10 ani) F

1 Buzea Ana-Maria | Stan Denisa | Gadea Claudia | Dragan Theodora NAVI 02:29:83 Timp 18 Puncte
2 Ivan Jasminne Anne Marie | Chiss Elena Ioana | Duran Laura Mihaela | Kokkinakis Elena Maria CSS 1 Bucuresti 02:39:38 Timp 14 Puncte
3 Davidescu Adriana | Ionescu Corina | Rusu Roberta | Belu Andreea Tenis Club 2000 02:43:97 Timp 12 Puncte
4 Grigore Gabriela | Serbanoiu Clara | Popescu Andreea | Ilie Maria Miruna Liceul Sportiv Pitesti 02:46:02 Timp 10 Puncte
5 Muca Andreea Maria | Costache Elisa Andreea | Stan Mihaela | Ticu Marian Antonia Francesca Colegiul "Emil Racovita" 02:50:04 Timp 8 Puncte
6 Postolache Andreea Miruna | Pakir Aysa Carina | Vochitoaia Bianca Nicoleta | Costea Denisa Mariana Delfinul Bucuresti 02:58:96 Timp 6 Puncte
7 Boca Mara | Tomuta Irina Alexandra | Crismaru Amalia Gabriela | Pana Maria Ioana Colegiul "Emil Racovita" 03:29:40 Timp 4 Puncte
8 Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 0 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

19. 50 metri spate (8 ani) F

1 Lupu Ana Maria Tenis Club 2000 00:46:28 Timp A0618 Cod 9 Puncte
2 Artene Maria Raluca CS Ciprian - Sf. Gheorghe 00:47:81 Timp A0756 Cod 7 Puncte
2 Burlacu Maria Elisabeta Colegiul "Emil Racovita" 00:47:81 Timp A0438 Cod 7 Puncte
3 Nahed Anna Maria NAVI 00:47:98 Timp A0249 Cod 6 Puncte
4 Vasilescu Guiu Anca CSS 1 Bucuresti 00:49:02 Timp A0345 Cod 5 Puncte
5 Ichim Alexia Bucharest Sport Club 00:50:42 Timp A0611 Cod 4 Puncte
6 Petrescu Maria NAVI 00:51:67 Timp A0252 Cod 3 Puncte
7 Stere Ioana Bucharest Sport Club 00:52:55 Timp A0738 Cod 2 Puncte
8 Mardare Madalina Skills Sports 2009 00:53:08 Timp A0537 Cod 1 Puncte
9 Ionescu Laura Bucharest Sport Club 00:54:60 Timp A0737 Cod 0 Puncte
10 Mitrea Maria Median Bucuresti 00:55:21 Timp A0779 Cod 0 Puncte
11 Iordache Miruna Lucia Maria NAVI 00:55:87 Timp A0251 Cod 0 Puncte
12 Vasile Theodora Elena CSS 1 Bucuresti 00:56:52 Timp A0654 Cod 0 Puncte
13 Colcer Catalina NAVI 00:56:83 Timp A0253 Cod 0 Puncte
14 Ciuca Claudia Tenis Club 2000 00:57:36 Timp A0739 Cod 0 Puncte
15 Nicola Andreea Cristina NAVI 00:57:62 Timp A0768 Cod 0 Puncte
16 Barbu Alexandra Anissia NAVI 00:58:43 Timp A0245 Cod 0 Puncte
17 Cozma Sanziana Maria Bucharest Sport Club 00:58:49 Timp A0555 Cod 0 Puncte
18 Dragomir Daria Paula Median Bucuresti 00:58:64 Timp A0593 Cod 0 Puncte
19 Sandu Ana Maria Steaua CSA 00:58:67 Timp A0539 Cod 0 Puncte
20 Carata Alexia Antonia CSS 1 Bucuresti 00:59:58 Timp A0350 Cod 0 Puncte
21 Bahrin Raluca Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:01:18 Timp A0349 Cod 0 Puncte
22 Scortea Ecaterina NAVI 01:02:27 Timp A0247 Cod 0 Puncte
23 Grigoroiu Mihaela CSS 1 Bucuresti 01:04:61 Timp A0348 Cod 0 Puncte
24 Poliacov Irina CSS 1 Bucuresti 01:05:19 Timp A0352 Cod 0 Puncte
25 Leonte Ioana Tenis Club 2000 01:10:95 Timp A0568 Cod 0 Puncte
26 Condurache Bianca Ana Maria CSS 1 Bucuresti 01:11:95 Timp A0581 Cod 0 Puncte
27 Bronisevski Ilinca CSS 1 Bucuresti 01:12:69 Timp A0347 Cod 0 Puncte
28 Tataru Vanesa CSS 1 Bucuresti 01:19:98 Timp A0784 Cod 0 Puncte
29 Iliescu Denisa Cristina CSS Dinamo 99:99:99 Timp A0323 Cod 0 Puncte
30 Vasilescu Anca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp A0772 Cod 0 Puncte
31 Zamfirescu Stanca Maria NAVI 99:99:99 Timp A0250 Cod 0 Puncte

20. 50 metri spate (9 ani) F

1 Guias Meg-Lidia Bucharest Sport Club 00:45:09 Timp A0088 Cod 9 Puncte
2 Gadea Ioana NAVI 00:45:17 Timp A0076 Cod 7 Puncte
3 Dragoi Andreea Ramona NAVI 00:46:60 Timp A0260 Cod 6 Puncte
4 Tota Maria Ilinca Colegiul "Emil Racovita" 00:47:46 Timp A0456 Cod 5 Puncte
5 Mustatea Ana NAVI 00:47:50 Timp A0144 Cod 4 Puncte
6 Piedemonte Ioana Alexandra CSS 1 Bucuresti 00:47:86 Timp A0355 Cod 3 Puncte
7 Macoveiciuc Andra Mihaela Colegiul "Emil Racovita" 00:48:00 Timp A0455 Cod 2 Puncte
8 Sapcaliu Maria Tenis Club 2000 00:49:46 Timp A0642 Cod 1