Lista de start pentru Cupa de Toamna, copii 7-8 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 7 ani - Baieti (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Dimancea Sebastian 4384 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Nitu Alexandru 4425 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Udor Eric 4410 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stanescu Remi 4381 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Rafael Andrei 4366 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Peter Francisc 4407 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 01:29:56
5 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 02:20:04
6 Virsa David 4376 2009 NAVI 99:99:99
7 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Stirbu Luca 4367 2009 Atack Team 01:20:00
2 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 01:16:61
3 Nikola Velikov 4352 2009 Triathlon Dalyan Rousse 01:10:00
4 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 01:07:11
5 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 01:08:16
6 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:10:76
7 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:17:71
8 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 01:21:42

Seria: 5
1 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:05:84
2 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 01:05:50
3 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 01:03:00
4 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:00:63
5 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:02:53
6 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 01:03:80
7 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:05:74
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 01:06:36

Seria: 6
1 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 00:58:90
2 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:58:00
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 00:57:76
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:57:44
5 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 00:57:55
6 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 00:57:85
8 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:00:00

Seria: 7
1 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 00:55:88
2 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:53:76
3 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 00:53:00
4 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:51:00
5 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:52:00
6 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:53:21
7 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 00:55:16
8 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:56:69

Seria: 8
1 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 00:50:00
2 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:49:27
3 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:49:00
4 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:48:69
5 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:48:77
6 Danu David 3350 2009 NAVI 00:49:06
7 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:49:59
8 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:50:31

Seria: 9
1 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:47:58
2 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:46:51
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:46:02
4 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:45:88
5 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:46:00
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:46:44
7 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:47:17

Seria: 10
1 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:45:67
2 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:44:01
3 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:42:25
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:38:20
5 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:42:00
6 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:43:02
7 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:44:50
8 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:45:68

Descalificari
1 Diaconu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4383 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Stoica Luca Sebastian
Observatii: lipsa
4382 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Barbu Razvan
Observatii: lipsa
4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 00:58:67
5 Ciocanaru Antonio Alexandru
Observatii: lipsa
3775 2009 Aqua Life Swim 00:47:84

Proba 2 50 metri liber - 8 ani - Baieti (91 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tudor Mihnea 4423 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Sucuturdean David 4386 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 99:99:99
6 Marc Luca 4402 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 Renovatio S.C. 01:16:92
3 Tudose Vlad 4419 2008 Clubul Roman de Natatie 01:05:50
4 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 01:02:21
5 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:03:56
6 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 01:14:40
7 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
2 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 00:56:68
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 00:55:87
4 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 00:54:89
6 Chibac David 4004 2008 NAVI 00:56:28
7 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 00:57:01
8 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 00:58:95

Seria: 5
1 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:53:55
2 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 00:53:29
4 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 00:51:86
5 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:52:23
6 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:53:06
7 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:53:46
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 00:54:52

Seria: 6
1 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:51:78
2 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 00:50:90
3 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:50:27
4 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:48:52
5 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 00:49:94
6 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:50:82
7 Nikolai Kirov 4351 2008 Triathlon Dalyan Rousse 00:51:00
8 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 00:51:81

Seria: 7
1 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:48:42
2 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:48:00
3 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:46:77
4 Lucaciu Ion 4295 2008 Delfinul Bucuresti 00:46:09
6 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:47:70
7 Pirvu Matei 4002 2008 Swimming Team 00:48:12
8 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 00:48:50

Seria: 8
1 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:44:98
4 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:42:79
5 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:43:57
6 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:09
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:44:47
8 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:45:76

Seria: 9
1 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:41:42
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:41:25
3 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:40:53
4 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:40:34
5 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:52
6 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:40:91
7 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:41:39

Seria: 10
1 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:40:13
2 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:39:98
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:39:09
4 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:94
5 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:38:71
6 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:39:24
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:40:08
8 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:40:28

Seria: 11
1 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:37:91
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:37:59
3 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:37:29
4 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:36:50
5 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:36:78
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:52
7 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:37:85
8 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:37:92

Seria: 12
1 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:36:19
2 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:35:98
3 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:35:20
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:34:52
5 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:35:04
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:35:47
7 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:36:00
8 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:36:45

Descalificari
1 Mitu Alexandru
Observatii: lipsa
4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 00:58:59
3 Ciobanu Vlad
Observatii:
4012 2008 Steaua CSA 00:55:38
4 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 00:53:00
5 Sava Alexandru
Observatii: lipsa
4003 2008 Bucharest Sport Club 00:46:39
6 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
3216 2008 Atack Team 00:44:11
7 Iordache Vlad
Observatii: lipsa
3050 2008 NAVI 00:43:73
8 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 00:42:55

Proba 3 50 metri liber - 7 ani - Fete (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 99:99:99
4 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 99:99:99
6 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 99:99:99
2 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 99:99:99
4 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:15:08
5 Vasile Ana 4412 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
1 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:11:61
2 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:10:17
3 Neagu Teodora Alexandra 4362 2009 Aquis Bucuresti 01:10:00
5 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 01:06:87
7 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 01:10:54
8 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:14:03

Seria: 4
2 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 01:04:16
3 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:03:58
4 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:02:59
5 Dan Carmen Maria 3398 2009 NAVI 01:02:65
6 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:04:12
7 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:04:69
8 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:05:43

Seria: 5
1 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:00:00
2 Ivet Rumenova 4350 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:56:00
3 Manea Amalia Andreea 3790 2009 Aquis Bucuresti 00:55:10
4 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:53:74
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:54:47
6 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:55:84
7 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 00:56:71
8 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 01:01:85

Seria: 6
1 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 00:52:90
2 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:50:49
3 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:48:70
4 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:47:63
5 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 00:47:92
6 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 00:50:12
7 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:50:50
8 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 00:53:06

Seria: 7
2 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:46:00
3 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:43:46
4 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:42:30
5 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:43:06
6 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:43:66
7 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:46:44
8 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 00:47:37

Descalificari
1 Penescu Stefania
Observatii: lipsa
4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mihalache Ana
Observatii: lipsa
4385 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Borza Sofia
Observatii: lipsa
3806 2009 Atack Team 01:05:76
4 Iacob Natalia
Observatii: lipsa
4071 2009 Aquis Bucuresti 01:10:00
5 Balan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
4070 2009 Aquis Bucuresti 01:05:00
6 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 00:47:05

Proba 4 50 metri liber - 8 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savu Celestina Simona Mihaela 4390 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 99:99:99
3 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Bosca Maria 4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 99:99:99
6 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 99:99:99
7 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:02:46
5 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:01:00
7 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Parvan Iulia 4392 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 00:57:77
2 Dan Alexandra 4415 2008 Clubul Roman de Natatie 00:55:18
3 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:00
4 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 00:52:81
5 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:52:89
6 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 00:55:08
7 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:55:65
8 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 00:59:19

Seria: 5
1 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 00:52:12
2 Popescu Tamara 4356 2008 CSM Ploiesti 00:52:00
3 Vasile Denisa 4396 2008 Aqua Life Swim 00:50:00
4 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 00:48:06
5 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:49:78
6 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 00:50:52
7 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 CSS 1 Bucuresti 00:52:03
8 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:52:80

Seria: 6
1 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:46:71
2 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:46:11
3 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:45:64
4 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:44:78
5 Chiriac Cristina 4397 2008 Aqua Life Swim 00:45:00
6 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:45:89
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:46:12
8 Catana Anays Maria 4378 2008 Swimming Team 00:48:00

Seria: 7
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:43:68
2 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:43:25
3 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:42:76
4 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:42:47
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:42:62
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:24
7 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:43:60
8 Lukacs Rebeca 4414 2008 Clubul Roman de Natatie 00:44:50

Seria: 8
1 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:40:97
2 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:40:54
3 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:40:46
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:32
5 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:40:42
6 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:40:49
7 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:40:71
8 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Dinamo Bucuresti 00:42:24

Seria: 9
1 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:40:28
2 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:38:79
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:38:31
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:35:97
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:37:73
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:38:79
7 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:00
8 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:40:30

Descalificari
1 Stan Ioana Teodora
Observatii: lipsa
4357 2008 Aquis Bucuresti 01:00:00
2 Caramida Nicoleta Catalina
Observatii: lipsa
4358 2008 Aquis Bucuresti 01:29:00

Proba 5 50 metri bras - 7 ani - Baieti (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Virsa David 4376 2009 NAVI 99:99:99
4 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 99:99:99
5 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 99:99:99
6 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dimancea Sebastian 4384 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Luca Sebastian 4382 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stanescu Remi 4381 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 01:49:27
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:48:05
4 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 01:46:63
5 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:46:87
6 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 01:49:02
8 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:30:48
2 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:27:92
3 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:26:23
4 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 01:25:74
5 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 01:26:08
6 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:26:91
7 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:28:00
8 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 01:33:32

Seria: 5
1 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 01:24:15
2 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 01:20:21
3 Nikola Velikov 4352 2009 Triathlon Dalyan Rousse 01:20:00
4 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 01:17:77
5 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:18:08
6 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 01:20:00
7 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 01:20:96
8 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 01:24:15

Seria: 6
1 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 01:16:00
2 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 01:11:79
4 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:10:04
5 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:10:48
6 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 01:11:67
7 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:11:88
8 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 01:16:97

Seria: 7
1 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 01:08:83
3 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 01:05:00
4 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 01:03:62
5 Danu David 3350 2009 NAVI 01:04:49
6 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:07:37
7 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 01:08:74
8 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 01:09:12

Seria: 8
1 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 01:03:00
2 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 01:02:04
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:01:66
4 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 01:00:83
5 Mija Radu 4202 2009 NAVI 01:01:19
6 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 01:02:00
7 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:02:69
8 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 01:03:43

Seria: 9
1 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:59:06
2 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:58:06
3 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:53:92
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:50:15
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:52:08
6 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:58:00
7 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:58:70
8 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 01:00:00

Descalificari
1 Peter Francisc
Observatii: lipsa
4407 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Barbu Razvan
Observatii: lipsa
4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Timigeriu Andrei Robert
Observatii: lipsa
4409 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Diaconu Tudor Andrei
Observatii: lipsa
4383 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Udor Eric
Observatii: lipsa
4410 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Ciocanaru Antonio Alexandru
Observatii: lipsa
3775 2009 Aqua Life Swim 01:11:48
7 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 01:08:60

Proba 6 50 metri bras - 8 ani - Baieti (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sucuturdean David 4386 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tudor Mihnea 4423 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Gabor Mihnea 4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Marc Luca 4402 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 01:43:30
3 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 01:24:78
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:21:00
6 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 01:26:75
7 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 99:99:99
8 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 4
1 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 01:18:73
2 Chibac David 4004 2008 NAVI 01:16:28
3 Rizescu Barbu 2768 2008 Delfinul Bucuresti 01:14:33
4 Cristache David 3947 2008 NAVI 01:13:02
5 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 01:13:34
6 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:15:15
7 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:18:71
8 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 01:19:38

Seria: 5
1 Rizescu Iorgu 2769 2008 Delfinul Bucuresti 01:11:23
2 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 01:10:22
3 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 01:08:49
4 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 01:08:12
6 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:09:07
7 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:11:09
8 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 01:12:74

Seria: 6
1 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 01:05:76
2 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 01:04:46
3 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 01:04:13
4 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 01:02:42
5 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 01:03:11
6 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 01:04:24
7 Lucaciu Ion 4295 2008 Delfinul Bucuresti 01:04:72
8 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:06:45

Seria: 7
2 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:59:15
3 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:57:65
4 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:57:00
5 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:57:42
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:58:74
7 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:59:34
8 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 01:00:25

Seria: 8
1 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:56:47
2 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:55:61
3 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:54:86
4 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:54:74
5 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:54:85
6 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:17
7 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:56:08
8 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 00:57:00

Seria: 9
2 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:54:10
3 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:53:38
4 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:52:19
5 Pirvu Matei 4002 2008 Swimming Team 00:52:33
6 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:54:07
7 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:54:10
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:54:69

Seria: 10
2 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:50:77
3 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:50:25
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:49:75
5 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:00
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:50:68
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:51:40
8 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:52:08

Seria: 11
1 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:48:31
2 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:46:67
3 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:46:27
4 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:45:03
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:54
6 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:46:38
7 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:46:89
8 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 00:49:00

Descalificari
1 Mitu Alexandru
Observatii: lipsa
4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:22:08
3 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 01:08:34
4 Iordache Vlad
Observatii: lipsa
3050 2008 NAVI 01:00:21
5 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 00:54:41
6 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
3216 2008 Atack Team 00:52:02

Proba 7 50 metri bras - 7 ani - Fete (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 99:99:99
3 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 02:34:95
6 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 99:99:99
7 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 99:99:99
8 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:33:52
3 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:24:12
4 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:21:71
5 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:22:57
6 Manea Amalia Andreea 3790 2009 Aquis Bucuresti 01:29:00
7 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:31:53

Seria: 4
1 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:19:75
3 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 01:16:33
4 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:15:00
6 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 01:16:59
7 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:18:80
8 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 01:21:42

Seria: 5
1 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 01:12:25
2 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 01:12:15
3 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 01:10:90
4 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 01:07:86
5 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:09:22
6 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 01:11:73
7 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:12:18
8 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 01:14:31

Seria: 6
1 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:06:34
2 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 01:02:58
3 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 01:02:00
4 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:52:90
5 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:01:00
6 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 01:02:56
7 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 01:03:83
8 Manea Daria 4196 2009 NAVI 01:07:26

Descalificari
1 Mihalache Ana
Observatii: lipsa
4385 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Dan Carmen Maria
Observatii: lipsa
3398 2009 NAVI 99:99:99
3 Vasile Ana
Observatii: lipsa
4412 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Balan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
4070 2009 Aquis Bucuresti 01:53:00
5 Neagu Teodora Alexandra
Observatii: lipsa
4362 2009 Aquis Bucuresti 01:30:00
6 Iacob Natalia
Observatii: lipsa
4071 2009 Aquis Bucuresti 01:50:00
7 Petrescu Oana
Observatii: lipsa
4129 2009 Aqua Sport Citius 01:17:16
8 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:16:00

Proba 8 50 metri bras - 8 ani - Fete (59 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savu Celestina Simona Mihaela 4390 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 99:99:99
2 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:36:21
6 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 99:99:99
8 Bosca Maria 4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 01:23:55
2 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 01:17:95
3 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Dinamo Bucuresti 01:12:16
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing 3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20
5 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:12:09
6 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:13:46
7 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:21:39
8 Caramida Nicoleta Catalina 4358 2008 Aquis Bucuresti 01:30:00

Seria: 4
1 Catana Anays Maria 4378 2008 Swimming Team 01:10:00
2 Lukacs Rebeca 4414 2008 Clubul Roman de Natatie 01:06:55
3 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 01:05:52
4 Chiriac Cristina 4397 2008 Aqua Life Swim 01:03:00
5 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 01:04:58
6 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 01:06:24
7 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:09:62
8 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:10:26

Seria: 5
1 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 01:02:91
2 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 01:02:21
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 01:00:90
4 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:00:39
5 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 01:00:43
6 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 01:01:45
7 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 01:02:71
8 Vasile Denisa 4396 2008 Aqua Life Swim 01:03:00

Seria: 6
1 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 01:00:00
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:59:37
3 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:57:60
4 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 CSS 1 Bucuresti 00:57:26
5 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:57:57
6 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:58:02
7 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:59:42
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 01:00:23

Seria: 7
1 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:55:98
2 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:54:51
3 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:54:34
4 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:53:14
5 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:54:33
6 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:54:38
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:54:56
8 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:56:01

Seria: 8
1 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:53:00
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:49:97
3 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:48:95
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:47:94
5 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:48:23
6 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:44
7 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:52:71
8 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:53:03

Descalificari
1 Stan Ioana Teodora
Observatii: lipsa
4357 2008 Aquis Bucuresti 01:52:00

Proba 9 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Fabian Paun, Victor Ana, Darius Radu, Patrick Iacob, 2004 CSM Ploiesti 99:99:99
4 Stafeta 7 Andrei Stan, Iustin Parvu, Andrei Robert Timigeriu, Erik Barbieru, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Andrei Stefan Mercan, Mihai Romanescu, David Tarata, Eric Udor, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Gabriel Georgescu Paun, David Danu, Radu Mija , Pavel Scortea, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Flavius Ion, Alexandru Trandafir, Albert Florian Scarlat, Ianis Blejan, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Rosu, Gabriel Ciobanu, Mihai Ciobanu, Gabriel Nae, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Cristea, Andrei Ghenu, Andrei Marin, Cristian Oh, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Daniel Mitu, Eric Ionut Draghici, Rares Ciomag, Youssef Abboud, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 David Virsa, Ianis Bulumac, Stefan Tataru, Eduard Bacalu, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 10 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Baieti (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 10 Matei Moise, Dragos Stefan Ilie, Mihnea Tudor, Horia Matache, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Stafeta 8 Andrei Dragos Vlaicu, Tudor Percea, Radu Panait, Matei Cristian Neacsu, 2003 Steaua CSA 99:99:99
5 Stafeta 9 Bogdan Dobrescu, Vlad Ciobanu, Mihai Catalin Stefan, Matei Voivozeanu, 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 7 David Vasile, Stefan Dinca, Alexandru Cinciulescu, Petru Rotaru, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
2 Stafeta 5 Andrei Urzica, Gabriel Aldea, Alexandru Danu, Mateen Sediq, 2003 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Daniel Teodor Giuroiu, Damian Andrei Budes, Tudor Duica, Alexandru Ioan Gaman, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Karen Avakian, David Stoica, Petru Apostol, Alexandru Ivanof, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Andrei Radu, Tudor Iordache, Stefan Badescu, Erik Istrate, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Vlad Lupusoru, Stefan Iaschiu, Ioan Ermalai, David Cristache, 2003 NAVI 99:99:99
7 Stafeta 6 Catalin Andrei Tanase, David Stefan Radu, Radu Cristian Alexandrescu, Adrian Cristian Dragota, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 11 Stafeta 4x50 metri liber - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Ecaterina Cabut, Ana Maria Tudor, Denisa Bacalu, Daria Manea, 2004 NAVI 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Lentu, Denisa Mihai, Anna-Lisa Zaharia, Beatrice Mazilu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Anita Robu, Oana Petrescu, Cristina Rapeanu, Mihaela Zamfir, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Ioana Ionita, Maia Danu, Rebeca Craioveanu, Maia Ilinca Sepi, 2004 Atack Team 99:99:99

Proba 12 Stafeta 4x50 metri liber - 8 ani - Fete (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Eliza Diamandescu, Ayanna Freciu, Maria Bosca, Maria Paraschiv, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Stafeta 5 Ana Irina Noemi Constantinescu, Anne Georgescu, Ioana Neamtu, Ilinca Ambrozie, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexia Maria Ban, Irina Malus, Tamara Lospa, Catalina Calin, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Lorena Nicoleta Nicolae, Ana Maria Sibiseanu, Sara Tutuianu, Maria Lupu, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Daria Scarlat, Diana Ion, Alesia Piper, Otilia Draguleanu, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Ana Maria Dinca, Raluca Valcu, Lidia Crasan, Daria Crasan, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, Ioana Maria Togoe, Crina Emilia Zamfir, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 50 metri spate - 7 ani - Fete (53 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nasta Sara 4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Batel Aisha 4372 2009 NAVI 99:99:99
4 Mihalache Ana 4385 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 99:99:99
6 Constantin Kyra 4374 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 99:99:99
3 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 99:99:99
5 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:26:81
6 Vasile Ana 4412 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
8 Chivu Ianna 4373 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Teodora Alexandra 4362 2009 Aquis Bucuresti 01:14:00
2 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:10:29
4 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 01:08:88
5 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:09:94
6 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 01:10:23
7 Craioveanu Rebeca 4171 2009 Atack Team 01:10:47

Seria: 4
1 Danu Maia 3807 2009 Atack Team 01:05:02
2 Dan Carmen Maria 3398 2009 NAVI 01:03:73
3 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:03:39
4 Manea Amalia Andreea 3790 2009 Aquis Bucuresti 01:03:00
5 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:03:00
6 Petrescu Oana 4129 2009 Aqua Sport Citius 01:03:53
7 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:04:91
8 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 01:08:37

Seria: 5
1 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:02:00
2 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:00:80
3 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:00:17
4 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 00:59:89
5 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 01:00:00
6 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 01:00:58
7 Vasilache Andreea 3352 2009 Skills Sports 2009 01:01:80

Seria: 6
1 Ivet Rumenova 4350 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:58:00
2 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 00:56:10
3 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:55:18
4 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 00:52:26
5 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:53:64
6 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 00:55:61
7 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 00:56:44
8 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 00:58:53

Seria: 7
1 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 00:52:00
2 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:50:57
3 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:49:53
4 Ava Kostadinova 4349 2009 Triathlon Dalyan Rousse 00:47:00
5 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:49:50
6 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:49:80
7 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:51:22
8 Duta Andreea teodora 3791 2009 Aquis Bucuresti 00:52:00

Descalificari
1 Penescu Stefania
Observatii: lipsa
4364 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Iacob Natalia
Observatii: lipsa
4071 2009 Aquis Bucuresti 01:23:00
3 Dinu Sonia
Observatii:
4148 2009 Aqua Sport Citius 01:10:12
4 Balan Maria Alexandra
Observatii: lipsa
4070 2009 Aquis Bucuresti 01:16:00
5 Borza Sofia
Observatii: lipsa
3806 2009 Atack Team 01:02:20

Proba 14 50 metri spate - 8 ani - Fete (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stoian Bianca 4371 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
2 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Vasile Denisa 4396 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Rozorea Maria Carla 4393 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Savu Celestina Simona Mihaela 4390 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Chiriac Cristina 4397 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
7 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 99:99:99
2 Chirnogeanu Adina 4368 2008 NAVI 99:99:99
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Culea Adriana 4369 2008 NAVI 99:99:99
8 Parvan Iulia 4392 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 01:07:53
2 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:04:41
3 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 01:02:74
4 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 01:02:12
5 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:02:52
7 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 01:06:37
8 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 01:09:63

Seria: 5
1 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 00:59:50
2 Jipa Alexandra 2758 2008 Atack Team 00:58:28
3 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 00:56:20
4 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 00:55:29
5 Grigoriu Otilia 2928 2008 Dinamo Bucuresti 00:56:15
6 Popescu Tamara 4356 2008 CSM Ploiesti 00:57:00
7 Dan Alexandra 4415 2008 Clubul Roman de Natatie 00:58:32
8 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:01:63

Seria: 6
1 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:53:41
2 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:52:94
3 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:51:98
4 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:51:80
5 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 CSS 1 Bucuresti 00:51:90
6 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:52:32
7 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 00:53:28
8 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Dinamo Bucuresti 00:55:14

Seria: 7
1 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:51:47
2 Lukacs Rebeca 4414 2008 Clubul Roman de Natatie 00:51:38
3 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:50:27
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:49:70
5 Catana Anays Maria 4378 2008 Swimming Team 00:50:00
6 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:50:90
7 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:51:39
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:51:80

Seria: 8
1 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:49:38
2 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:48:99
3 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:48:22
4 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:48:03
5 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:48:15
6 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:48:35
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:49:07
8 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:49:64

Seria: 9
1 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:84
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:80
3 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:44:66
4 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:41:48
5 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:44:46
6 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:44:91
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:46:75
8 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:47:57

Descalificari
1 Bosca Maria
Observatii: lipsa
4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Caramida Nicoleta Catalina
Observatii: lipsa
4358 2008 Aquis Bucuresti 01:17:00
3 Stan Ioana Teodora
Observatii: lipsa
4357 2008 Aquis Bucuresti 01:20:00
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing
Observatii: lipsa
3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:35

Proba 15 50 metri spate - 7 ani - Baieti (75 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Marin Andrei 4399 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
1 Baciu Gabriel 4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Peter Francisc 4407 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Nebunoiu Radu 4375 2009 NAVI 99:99:99
5 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Tanase Rafael Andrei 4366 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Dimancea Sebastian 4384 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Stanescu Remi 4381 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Diaconu Tudor Andrei 4383 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Facci David 3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Rotaru Andrei 4421 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Stoica Luca Sebastian 4382 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Virsa David 4376 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
2 Stirbu Luca 4367 2009 Atack Team 01:25:00
3 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 01:22:04
4 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 01:13:42
5 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 01:18:77
6 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 01:22:21
7 Bratu Octavian 3423 2009 NAVI 01:42:57
8 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 5
1 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 01:12:09
2 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:09:00
3 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:08:52
4 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 01:07:29
5 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:08:43
6 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:08:90
7 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 01:09:44
8 Melnic Rares 4201 2009 NAVI 01:13:03

Seria: 6
1 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:05:89
2 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:05:15
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:03:61
4 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 01:00:68
5 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:00:95
6 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 01:04:76
7 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:05:72
8 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 01:06:36

Seria: 7
2 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 00:59:57
3 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:58:52
4 Anita Mihai 4355 2009 CSM Ploiesti 00:58:00
5 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 00:58:43
6 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 00:58:58
7 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 00:59:98
8 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 01:00:58

Seria: 8
1 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 00:57:85
2 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 00:57:64
4 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 00:54:59
5 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 00:55:64
6 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 00:56:74
7 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:57:76
8 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 00:57:93

Seria: 9
1 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 00:54:00
2 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 00:53:18
3 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:52:52
4 Paun Fabian 4354 2009 CSM Ploiesti 00:52:00
5 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:52:08
6 Danu David 3350 2009 NAVI 00:52:89
7 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 00:53:41
8 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 00:54:24

Seria: 10
1 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 00:51:00
2 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 00:50:14
3 Radu Darius 3795 2009 CSM Ploiesti 00:48:50
4 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:46:80
5 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:47:00
6 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:05
7 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 00:50:71
8 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:51:77

Descalificari
1 Nitu Alexandru
Observatii:
4425 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Udor Eric
Observatii:
4410 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Barbu Razvan
Observatii: lipsa
4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 01:00:15
5 Ciocanaru Antonio Alexandru
Observatii: lipsa
3775 2009 Aqua Life Swim 00:55:73

Proba 16 50 metri spate - 8 ani - Baieti (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlaicu Andrei Dragos 4427 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Sucuturdean David 4386 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Ilinca Ioan Daniel 4387 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 99:99:99
4 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tudor Mihnea 4423 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Unchiasu Victor Alexandru 4388 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 01:15:23
3 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 01:05:59
4 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:04:47
5 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 01:04:98
6 Tudose Vlad 4419 2008 Clubul Roman de Natatie 01:08:00
7 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 Renovatio S.C. 01:13:72

Seria: 4
1 Chibac David 4004 2008 NAVI 01:03:19
2 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:02:04
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 01:00:87
4 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:00:42
5 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 01:00:71
6 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:01:65
7 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 01:03:17
8 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 01:03:97

Seria: 5
1 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 00:58:33
2 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 00:57:39
3 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 00:56:80
4 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 00:56:66
6 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 00:57:33
7 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 00:58:24
8 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 01:00:06

Seria: 6
1 Pirvu Matei 4002 2008 Swimming Team 00:56:20
2 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 00:55:96
3 Nikolai Kirov 4351 2008 Triathlon Dalyan Rousse 00:55:00
4 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 00:54:13
5 Cristache David 3947 2008 NAVI 00:54:67
6 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 00:55:04
7 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 00:56:08
8 Zaharie David 4417 2008 Clubul Roman de Natatie 00:56:40

Seria: 7
2 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:52:48
3 Judet Toni Andrei 3344 2008 Dinamo Bucuresti 00:51:62
4 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:50:94
5 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:51:39
6 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 00:51:74
7 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:53:02
8 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 00:53:75

Seria: 8
1 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:50:45
2 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:49:06
3 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:47:95
5 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:47:58
6 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:48:95

Seria: 9
1 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:46:67
2 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:45:09
3 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:45:00
4 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:44:51
5 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:91
6 Budes Damian Andrei 14331 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:08
7 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:45:40
8 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:46:94

Seria: 10
1 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:44:36
2 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:43:59
3 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:42:88
4 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:41:68
5 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:42:54
6 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:37
7 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:43:81
8 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:44:50

Seria: 11
1 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:41:14
2 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:41:00
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:40:67
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:39:80
5 Chirita Petru 2987 2008 Atack Team 00:40:02
6 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:40:94
7 Sararu Vlad 3347 2008 Atack Team 00:41:05
8 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:41:30

Descalificari
1 Marc Luca
Observatii: lipsa
4402 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gabor Mihnea
Observatii: lipsa
4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:08:72
4 Mitu Alexandru
Observatii: lipsa
4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 00:56:72
6 Sava Alexandru
Observatii: lipsa
4003 2008 Bucharest Sport Club 00:53:56
7 Iordache Vlad
Observatii: lipsa
3050 2008 NAVI 00:47:40
8 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
3216 2008 Atack Team 00:50:04
9 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 00:50:78

Proba 17 50 metri fluture - 7 ani - Fete (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Ingrid 15681 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Tudor Ana Maria 4197 2009 NAVI 99:99:99
3 Cabut Ecaterina 4194 2009 NAVI 99:99:99
4 Stoiu Mihaela 4217 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rapeanu Cristina 3386 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stanescu Maria 3397 2009 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
1 Miroiu Anais 4428 2009 Steaua CSA 99:99:99
2 Dobrican Maria Beatrice 4119 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 99:99:99
3 Zamfir Mihaela 4149 2009 Aqua Sport Citius 01:56:44
4 Tutuianu Maria 4198 2009 NAVI 01:41:74
5 Eliad Anya 4125 2009 Aqua Sport Citius 01:53:14
6 Cristea Andreea 4363 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Mitina Anastasia 4231 2009 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Neagu Carla 3417 2009 Bucharest Sport Club 01:35:15
2 Cimponeriu Cristina 3381 2009 Aqua Sport Citius 01:27:86
3 Horn Clara 4099 2009 Aqua Life Swim 01:23:62
4 Zaharia Anna-Lisa 4128 2009 Aqua Sport Citius 01:17:11
5 Serman Larisa 3345 2009 CSS 1 Bucuresti 01:20:57
6 Balan Daria 4416 2009 Clubul Roman de Natatie 01:25:55
7 Manea Amalia Andreea 3790 2009 Aquis Bucuresti 01:29:00
8 Dinu Sonia 4148 2009 Aqua Sport Citius 01:35:34

Seria: 4
2 Gagiu Elise Maria 4379 2009 Swimming Team 01:10:00
4 Berteanu Bianca Maria 3850 2009 Steaua CSA 01:03:23
5 Robu Anita 3387 2009 Aqua Sport Citius 01:03:57
6 Constantin Amalia 3408 2009 Swimming Team 01:08:00
7 Mazilu Beatrice 3383 2009 Aqua Sport Citius 01:10:57

Seria: 5
1 Ionita Ioana 3808 2009 Atack Team 00:58:60
2 Manea Daria 4196 2009 NAVI 00:55:65
3 Mihai Denisa 3384 2009 Aqua Sport Citius 00:49:63
4 Stefanescu Andreea 3418 2009 Bucharest Sport Club 00:46:06
5 Bacalu Denisa 3433 2009 NAVI 00:48:19
6 Sepi Maia Ilinca 3348 2009 Atack Team 00:53:45
7 Lentu Maria 3382 2009 Aqua Sport Citius 00:56:13
8 Tolea Cristina 3796 2009 CSM Ploiesti 01:02:00

Descalificari
1 Nasta Sara
Observatii: lipsa
4411 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Vasilache Andreea
Observatii: lipsa
3352 2009 Skills Sports 2009 99:99:99
3 Vasile Ana
Observatii: lipsa
4412 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Petrescu Oana
Observatii: lipsa
4129 2009 Aqua Sport Citius 01:12:18
5 Craioveanu Rebeca
Observatii: lipsa
4171 2009 Atack Team 01:05:00
6 Duta Andreea teodora
Observatii: lipsa
3791 2009 Aquis Bucuresti 01:16:00

Proba 18 50 metri fluture - 8 ani - Fete (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Croitoru Maya 4413 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Anton Lara 3819 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vasile Denisa 4396 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Chiriac Cristina 4397 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Chirica Ana 3989 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Dragomir Ana 4370 2008 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Predoiu Iarina 4280 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dumitrescu Patricia Maria 4391 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Cretu Ioana Elisabeta 3393 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Voicu Ana Maria 3998 2008 NAVI 01:19:68
5 Patachi Simina Maria 3847 2008 Steaua CSA 01:25:83
6 Predescu Simona Maria 4353 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Isac Rebeca 3818 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Savu Celestina Simona Mihaela 4390 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Hondrea Olivia Ioana 3990 2008 Dinamo Bucuresti 01:09:72
3 Catana Anays Maria 4378 2008 Swimming Team 01:09:00
4 Iordache Alice Gabriela 2819 2008 CSS 1 Bucuresti 01:08:03
5 Rednic-Achim Daria Maria 4237 2008 NAVI 01:08:51
6 Magureanu Jessica 3401 2008 NAVI 01:09:49
7 Dan Alexandra 4415 2008 Clubul Roman de Natatie 01:11:55
8 Popescu Andreea 3392 2008 Aqua Life Swim 01:14:30

Seria: 4
1 Lukacs Rebeca 4414 2008 Clubul Roman de Natatie 01:06:44
2 Draguleanu Otilia 3228 2008 Aqua Sport Citius 01:03:71
3 Georgescu Anne 2760 2008 Bucharest Sport Club 00:58:47
4 Lupu Maria 3406 2008 NAVI 00:56:75
5 Crasan Lidia 2735 2008 Bucharest Sport Club 00:58:28
6 Miclea Ana Maria 2739 2008 Bucharest Sport Club 01:01:52
7 Stroescu Bryanna 3948 2008 Swimming Team 01:05:00
8 Udrescu Bianca 3178 2008 Aqua Sport Citius 01:07:13

Seria: 5
1 Lungu Bianca Alexandra 3255 2008 Bucharest Sport Club 00:56:12
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Dinamo Bucuresti 00:54:91
3 Piper Alesia 2721 2008 Aqua Sport Citius 00:54:30
4 Daia Maria 2775 2008 Bucharest Sport Club 00:53:57
5 Neamtu Ioana 3019 2008 Bucharest Sport Club 00:53:89
6 Malus Irina 2942 2008 Aqua Sport Citius 00:54:66
7 Dinca Ana Maria 3257 2008 Bucharest Sport Club 00:55:39
8 Valcu Raluca 2740 2008 Bucharest Sport Club 00:56:71

Seria: 6
1 Ion Diana 2725 2008 Aqua Sport Citius 00:52:45
2 Ambrozie Ilinca 2756 2008 Bucharest Sport Club 00:51:03
3 Ban Alexia Maria 3388 2008 Aqua Sport Citius 00:49:93
4 Constantinescu Ana Irina Noemi 2737 2008 Bucharest Sport Club 00:47:32
5 Lospa Tamara 3391 2008 Aqua Sport Citius 00:47:50
6 Nicolae Lorena Nicoleta 3282 2008 NAVI 00:50:85
7 Crasan Daria 2736 2008 Bucharest Sport Club 00:51:53
8 Scarlat Daria 3180 2008 Aqua Sport Citius 00:52:94

Seria: 7
1 Stiger Diana Gabriela 3357 2008 Steaua CSA 00:44:93
2 Togoe Ioana Maria 2764 2008 Dinamo Bucuresti 00:43:85
3 Freciu Ayanna 3010 2008 Renovatio S.C. 00:41:25
4 Diamandescu Eliza 3268 2008 Renovatio S.C. 00:39:49
5 Sibiseanu Ana Maria 2770 2008 NAVI 00:40:22
6 Tutuianu Sara 3263 2008 NAVI 00:43:07
7 Mitrana Tania Andreea 2741 2008 Dinamo Bucuresti 00:44:51
8 Calin Catalina 2946 2008 Aqua Sport Citius 00:46:84

Descalificari
1 Bosca Maria
Observatii: lipsa
4424 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Pan Ke Ilinca Maria Xing
Observatii: lipsa
3438 2008 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:62

Proba 19 50 metri fluture - 7 ani - Baieti (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sarchisian Marco 4400 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
4 Georgescu Paun Gabriel 4200 2009 NAVI 99:99:99
5 Bulumac Ianis 4199 2009 NAVI 99:99:99
6 Recacevschi Dragos 4123 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
3 Stanescu Remi 4381 2009 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Cristea Stefan 3773 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stan Stefan 4091 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Tataru Stefan 3411 2009 NAVI 99:99:99
7 Ghenu Andrei 4398 2009 Aqua Life Swim 99:99:99
8 Nae Teodor Patrick 4203 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Stan Andrei 3822 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Draghici Eric Ionut 4365 2009 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Tarata David 3824 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Tatulea Rares 4408 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Bacalu Eduard 3434 2009 NAVI 99:99:99

Seria: 4
1 Timigeriu Andrei Robert 4409 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Mantea Radu 4213 2009 Aqua Sport Citius 02:08:29
3 Mitu Cristian Daniel 4183 2009 Bucharest Sport Club 01:32:83
4 Naboleanu Alexandru Ionut 4359 2009 Aquis Bucuresti 01:28:00
5 Cirimpei Mircea Teodor 4115 2009 Steaua CSA 01:29:22
6 Zaharia Timon 3370 2009 Aqua Sport Citius 01:43:87
7 Mantea Vlad 4214 2009 Aqua Sport Citius 02:12:57

Seria: 5
1 Florea Bogdan 4098 2009 Aqua Life Swim 01:24:08
2 Ion Tudor 3362 2009 Steaua CSA 01:19:58
3 Mercan Andrei Stefan 3429 2009 Aqua Sport Citius 01:17:84
4 Rosu Rares 4090 2009 Aqua Life Swim 01:17:11
5 Abboud Youssef 3422 2009 Bucharest Sport Club 01:17:23
6 Bazgan Matei Andrei 4187 2009 Bucharest Sport Club 01:18:43
7 Ionescu Radu 3883 2009 Bucharest Sport Club 01:19:73
8 Stelea Patrick Andrei 4186 2009 Bucharest Sport Club 01:24:09

Seria: 6
1 Romanescu Mihai 3369 2009 Aqua Sport Citius 01:13:21
2 Scarlat Albert Florian 4182 2009 Bucharest Sport Club 01:11:36
3 Bildea Claudiu 4121 2009 Aqua Sport Citius 01:10:05
4 Barbieru Erik 3364 2009 Aqua Sport Citius 01:08:56
5 Popa Daniel 4009 2009 Renovatio S.C. 01:09:59
6 Trandafir Alexandru 3884 2009 Bucharest Sport Club 01:11:12
7 Oh Cristian 3368 2009 Aqua Life Swim 01:13:10
8 Ciomag Rares 4185 2009 Bucharest Sport Club 01:13:83

Seria: 7
1 Andrei Mihai 4420 2009 CSM Drobeta Tr.Severin 01:08:28
2 Ciobanu Gabriel 4095 2009 Aqua Life Swim 01:04:20
4 Ana Victor 3797 2009 CSM Ploiesti 01:02:00
5 Celea Cristian Alexandru 3351 2009 Skills Sports 2009 01:02:00
6 Danu David 3350 2009 NAVI 01:02:88
7 Ion Flavius 3882 2009 Bucharest Sport Club 01:04:44
8 Parvu Iustin 3823 2009 Aqua Sport Citius 01:08:46

Seria: 8
1 Mija Radu 4202 2009 NAVI 00:59:17
2 Nae Gabriel 3427 2009 Aqua Life Swim 00:54:99
3 Blejan Ianis 3421 2009 Bucharest Sport Club 00:49:83
4 Scortea Pavel 3410 2009 NAVI 00:48:80
5 Gurdis Andrei 3349 2009 Atack Team 00:49:05
6 Iacob Patrick 3794 2009 CSM Ploiesti 00:54:00
7 Ciobanu Mihai 4094 2009 Aqua Life Swim 00:58:35
8 Giza Matei 3360 2009 Steaua CSA 00:59:53

Descalificari
1 Peter Francisc
Observatii: lipsa
4407 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Barbu Razvan
Observatii: lipsa
4120 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Baciu Gabriel
Observatii: lipsa
4406 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Facci David
Observatii: lipsa
3267 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Balaci Bogdan
Observatii: lipsa
4193 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
6 Rotaru Andrei
Observatii: lipsa
4421 2009 Renovatio S.C. 99:99:99
7 Udor Eric
Observatii: lipsa
4410 2009 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Ciocanaru Antonio Alexandru
Observatii: lipsa
3775 2009 Aqua Life Swim 01:02:82

Proba 20 50 metri fluture - 8 ani - Baieti (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Mihai Catalin 4426 2008 Steaua CSA 99:99:99
2 Chibac David 4004 2008 NAVI 99:99:99
3 Dinu Eric 3829 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Rotaru Petru 4395 2008 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Budei David 3233 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
7 Degeratu David 4394 2008 Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
2 Tanase Rares 3830 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Iordache Tudor 4401 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Panait Radu 4263 2008 Steaua CSA 99:99:99
5 Petrisor Alexandru 2716 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Tutulan Radu 4405 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Micu Tudor 4403 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Mihnea 4423 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Ilie Dragos Stefan 3047 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Moroseanu Cosmin 3831 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Spiridon Daren Andrei 3781 2008 Aqua Life Swim 01:33:55
5 Marasescu Denis Gabriel 3976 2008 CSS 1 Bucuresti 01:49:43
7 Moise Matei 4422 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
8 Ramba Robert 4389 2008 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Tudose Vlad 4419 2008 Clubul Roman de Natatie 01:20:00
3 Dobrescu Bogdan 4301 2008 Steaua CSA 01:13:19
4 Cinciulescu Alexandru 3779 2008 Aqua Life Swim 01:11:46
5 Panait Alexandru 3236 2008 NAVI 01:12:29
6 Radu Stefan Rares 4418 2008 Clubul Roman de Natatie 01:14:00
7 Hantulie Mihai 4238 2008 NAVI 01:17:84
8 Ciobanu Vlad 4012 2008 Steaua CSA 01:32:80

Seria: 5
1 Lupusoru Vlad 3946 2008 NAVI 01:07:69
2 Ermalai Ioan 3999 2008 NAVI 01:04:84
3 Blejan Mihnea Tudor 3431 2008 Bucharest Sport Club 01:03:21
4 Constantin David 3992 2008 Aqua Sport Citius 01:03:01
5 Biclineru Bogdan 3167 2008 Aqua Sport Citius 01:03:06
6 Fluierici Mihnea 3371 2008 Aqua Sport Citius 01:03:74
7 Cristache David 3947 2008 NAVI 01:05:00
8 Enache Andrei 3402 2008 NAVI 01:11:17

Seria: 6
1 Percea Tudor 3964 2008 Steaua CSA 01:02:35
2 Ionescu Andrei Tudor 4001 2008 NAVI 00:59:91
3 Robu Mihai 3239 2008 Aqua Sport Citius 00:58:42
5 Crasan Matei 2745 2008 Bucharest Sport Club 00:57:65
7 Vasile David 2711 2008 Aqua Life Swim 01:01:34
8 Slave Robert 3993 2008 Aqua Sport Citius 01:02:43

Seria: 7
1 Pirvu Matei 4002 2008 Swimming Team 00:57:21
2 Campeanu Bogdan 2960 2008 Aqua Sport Citius 00:53:77
3 Ion Vlad Cosmin 4000 2008 Swimming Team 00:50:34
4 Danu Alexandru 2754 2008 NAVI 00:49:28
5 Iaschiu Stefan 2697 2008 NAVI 00:49:60
6 Neacsu Matei Cristian 3358 2008 Steaua CSA 00:52:93
7 Marinescu Matei 2719 2008 Bucharest Sport Club 00:54:15
8 Dinca Stefan 2712 2008 Aqua Life Swim 00:57:42

Seria: 8
1 Alexandrescu Radu Cristian 3142 2008 Bucharest Sport Club 00:46:91
2 Musat Darius 3172 2008 Aqua Sport Citius 00:46:51
3 Duica Tudor 3346 2008 Dinamo Bucuresti 00:45:97
4 Apostol Petru 3170 2008 Aqua Sport Citius 00:45:06
5 Tanase Catalin Andrei 2750 2008 Bucharest Sport Club 00:45:80
6 Ivanof Alexandru 3171 2008 Aqua Sport Citius 00:46:46
7 Radu Andrei 3827 2008 Aqua Sport Citius 00:46:89

Seria: 9
1 Dragota Adrian Cristian 2747 2008 Bucharest Sport Club 00:44:85
2 Radu David Stefan 3259 2008 Bucharest Sport Club 00:43:82
3 Urzica Andrei 3405 2008 NAVI 00:42:91
4 Aldea Gabriel 3049 2008 NAVI 00:41:99
5 Badescu Stefan 2968 2008 Aqua Sport Citius 00:42:78
6 Istrate Erik 2962 2008 Aqua Sport Citius 00:43:45
7 Stoica David 3169 2008 Aqua Sport Citius 00:43:95
8 Oancea David Stefan 3212 2008 Aquis Bucuresti 00:45:00

Seria: 10
1 Oancea Cristian 2704 2008 CSS 1 Bucuresti 00:41:44
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Dinamo Bucuresti 00:40:86
4 Avakian Karen 2726 2008 Aqua Sport Citius 00:37:18
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Dinamo Bucuresti 00:37:29
7 Sediq Mateen 3051 2008 NAVI 00:41:14
8 Misirgic Andrei 2755 2008 Atack Team 00:41:90

Descalificari
1 Mitu Alexandru
Observatii: lipsa
4404 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
2 Gabor Mihnea
Observatii: lipsa
4304 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Marc Luca
Observatii: lipsa
4402 2008 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Constantinescu Tudor
Observatii: lipsa
4018 2008 Renovatio S.C. 99:99:99
5 Tava Razvan Doru
Observatii: lipsa
3021 2008 Bucharest Sport Club 01:17:40
6 Iordache Vlad
Observatii: lipsa
3050 2008 NAVI 00:57:60
7 Marcu Mateo
Observatii: lipsa
3168 2008 Aqua Sport Citius 00:58:69
8 Ionescu Andrei
Observatii: lipsa
3216 2008 Atack Team 00:47:07
9 Chirita Petru
Observatii:
2987 2008 Atack Team 00:39:80
10 Sararu Vlad
Observatii:
3347 2008 Atack Team 00:39:99

Proba 21 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Fete (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Anna-Lisa Zaharia, Maria Lentu, Denisa Mihai, Beatrice Mazilu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Stafeta 1 Ana Maria Tudor, Ecaterina Cabut, Denisa Bacalu, Daria Manea, 2004 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Sonia Dinu, Cristina Rapeanu, Anita Robu, Mihaela Zamfir, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Maia Danu, Maia Ilinca Sepi, Ioana Ionita, Rebeca Craioveanu, 2004 Atack Team 99:99:99

Proba 22 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Fete (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Crina Emilia Zamfir, Ioana Maria Togoe, Tania Andreea Mitrana, Simona Maria Predescu, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 5 Irina Malus, Tamara Lospa, Catalina Calin, Alexia Maria Ban, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
3 Stafeta 3 Ioana Neamtu, Daria Crasan, Ilinca Ambrozie, Ana Irina Noemi Constantinescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Maria Lupu, Ana Maria Sibiseanu, Sara Tutuianu, Lorena Nicoleta Nicolae, 2003 NAVI 99:99:99
5 Stafeta 2 Ana Dragomir, Ana Maria Voicu, Daria Maria Rednic-Achim, Jessica Magureanu, 2003 NAVI 99:99:99
6 Stafeta 4 Raluca Valcu, Bianca Alexandra Lungu, Ana Maria Dinca, Anne Georgescu, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alesia Piper, Ana Chirica, Diana Ion, Daria Scarlat, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
8 Stafeta 8 Ioana Elisabeta Cretu, Ayanna Freciu, Eliza Diamandescu, Iarina Predoiu, 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 23 Stafeta 4x50 metri mixt - 7 ani - Baieti (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 9 Darius Radu, Fabian Paun, Patrick Iacob, Victor Ana, 2004 CSM Ploiesti 99:99:99
4 Stafeta 7 Andrei Stan, Erik Barbieru, Iustin Parvu, Andrei Robert Timigeriu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 8 Rares Tatulea, David Tarata, Andrei Stefan Mercan, Mihai Romanescu, 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 5 Gabriel Georgescu Paun, Radu Mija , Pavel Scortea, David Danu, 2004 NAVI 99:99:99
3 Stafeta 3 Alexandru Trandafir, Flavius Ion, Ianis Blejan, Albert Florian Scarlat, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Stafeta 1 Rares Rosu, Mihai Ciobanu, Gabriel Ciobanu, Gabriel Nae, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
5 Stafeta 2 Stefan Cristea, Andrei Ghenu, Andrei Marin, Cristian Oh, 2004 Aqua Life Swim 99:99:99
6 Stafeta 4 Cristian Daniel Mitu, Youssef Abboud, Matei Andrei Bazgan, Rares Ciomag, 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 David Virsa, Stefan Tataru, Eduard Bacalu, Ianis Bulumac, 2004 NAVI 99:99:99

Proba 24 Stafeta 4x50 metri mixt - 8 ani - Baieti (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 5 David Degeratu, Stefan Dinca, Petru Rotaru, David Vasile, 2003 Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stafeta 3 Tudor Duica, Damian Andrei Budes, Daniel Teodor Giuroiu, Alexandru Ioan Gaman, 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Stefan Badescu, Bogdan Campeanu, Petru Apostol, Tudor Iordache, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
5 Stafeta 2 Alexandru Ivanof, Andrei Radu, Karen Avakian, David Stoica, 2003 Aqua Sport Citius 99:99:99
6 Stafeta 4 Catalin Andrei Tanase, Radu Cristian Alexandrescu, David Stefan Radu, Adrian Cristian Dragota, 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Stafeta 6 Alexandru Panait, Ioan Ermalai, Stefan Iaschiu, David Cristache, 2003 NAVI 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 7 Andrei Urzica, Alexandru Danu, Mateen Sediq, Gabriel Aldea, 2003 NAVI 99:99:99