Lista de start pentru Cupa AMNB OPEN -Editia 2016 - Cadeti , Juniori , Tineret si Seniori

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 metri liber - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
4 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 00:24:34
5 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 00:24:50

Proba 2 50 metri liber - 12 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Julia Adrien 4347 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
3 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 00:38:44
5 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:17

Seria: 3
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 00:34:85
6 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 00:35:76

Seria: 4
2 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 00:34:05
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 00:33:30
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:20
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:34:48

Seria: 5
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 00:32:76
4 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 00:32:09
6 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 00:32:63

Seria: 6
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:32:02
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 00:31:93
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 00:31:50
5 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:66
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 00:31:78
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 00:31:96

Seria: 7
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 00:31:25

Seria: 9
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:29:06

Seria: 10
8 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:29:01

Descalificari
1 Manea George Constantin
Observatii:
1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:20
2 Nanulescu Alexandru Nichita
Observatii:
1899 2004 Bucharest Sport Club 00:36:73
3 Anghel Darius Costin
Observatii:
13319 2004 Bucharest Sport Club 00:30:26

Proba 3 50 metri liber - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
2 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 00:43:22

Seria: 3
3 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 00:35:17
4 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:80
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:35:93

Seria: 4
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 00:34:27
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 00:33:59
4 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 00:33:12
6 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:66

Seria: 5
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 00:32:41
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 00:32:09
8 Boca Daniel 2643 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:08

Seria: 6
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 00:32:04

Seria: 7
4 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:79

Seria: 8
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 00:30:70
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 00:30:43
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 00:30:35

Seria: 9
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 00:30:01
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 00:29:70
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:40
7 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 00:29:99
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 00:30:19

Seria: 11
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:26
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 00:27:85

Descalificari
1 Niculaita Tudor
Observatii: lipsa
4346 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 00:37:68
3 Costache Alexandru Gabriel
Observatii: lipsa
1306 2003 Bucharest Sport Club 00:32:66
4 Pascu Nicu Laurentiu
Observatii:
1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:01
5 Sendroiu Andrei Cristian
Observatii:
13932 2003 Performer 00:31:15

Proba 4 50 metri liber - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Gheorghe Ionut Antonio 4344 2002 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:68

Seria: 5
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:66

Seria: 6
3 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 00:31:70

Seria: 7
3 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:98
5 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:85

Seria: 8
6 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 00:30:39
8 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 00:30:72

Seria: 9
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 00:29:33

Seria: 10
1 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 00:28:79
4 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:89

Seria: 11
1 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 00:27:69
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 00:27:08

Seria: 12
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:27:06

Seria: 13
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:42
2 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 00:25:80
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:80

Proba 5 50 metri liber - 15 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Osain Alexandru Stefan 4052 2001 Aquis Bucuresti 00:35:91

Seria: 7
2 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 00:31:01

Seria: 8
7 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 00:30:67

Seria: 9
6 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 00:29:61

Seria: 10
2 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 00:28:68
5 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 00:27:99
6 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 00:28:33

Seria: 11
3 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 00:27:16
5 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 00:27:08

Seria: 12
3 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:26:83
4 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:26:58
6 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:26:84

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 00:31:27

Proba 6 50 metri liber - 16 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nemtoi Stefan 3085 2000 Median Bucuresti 99:99:99
4 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 8
5 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:32

Seria: 10
3 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 00:28:00
7 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:28:74

Seria: 12
5 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 00:26:82
7 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 00:26:93

Seria: 13
7 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 00:26:00

Proba 7 50 metri liber - 17 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 99:99:99
8 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:27:39
7 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 00:27:61

Seria: 12
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:27:05
2 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 00:26:93

Proba 8 50 metri liber - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 13
3 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 00:25:45
8 Dinca Andreas A0848 1998 Delfinul Bucuresti 00:26:57

Proba 10 50 metri liber - 12 ani - Fete (23 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 00:41:95
4 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 00:40:78
5 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:41:64
6 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 00:42:50

Seria: 2
1 Teodora Bratovanova 3741 2004 Triathlon Dalyan Rousse 00:39:00
3 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:36:77
5 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 00:36:28

Seria: 3
6 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 00:34:36
8 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 00:35:50

Seria: 4
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 00:33:51

Seria: 5
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 00:33:06
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 00:32:78
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 00:32:28
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:32:51
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:17

Seria: 6
1 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 00:31:69
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:31:20
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 00:31:85

Seria: 7
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:30:81
2 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:30:22

Descalificari
1 Negut Alina
Observatii: lipsa
4345 2004 YST Sport Club 00:45:60
2 Nicolescu Mara
Observatii:
2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:38:19
3 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 00:32:26

Proba 11 50 metri liber - 13 ani - Fete (16 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:81
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:37:61
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:42

Seria: 3
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 00:34:94
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 00:34:31
5 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 00:34:30
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 00:34:83

Seria: 4
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 00:33:76
4 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 00:33:22
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:28
7 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:93

Seria: 6
2 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 00:31:34
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 00:30:93

Seria: 7
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 00:29:47
8 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 00:30:86

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 00:34:16

Proba 12 50 metri liber - 14 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:68

Seria: 5
3 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 00:32:32

Seria: 6
5 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 00:31:03
6 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 00:31:25
7 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 00:31:58

Seria: 7
4 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 00:29:33
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:30:55

Seria: 8
2 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 00:28:77
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 00:28:50
7 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 00:28:80

Descalificari
1 Liga Eva
Observatii: lipsa
4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Filip Bianca Anne Marie
Observatii: lipsa
4053 2002 Aquis Bucuresti 00:36:17
3 Marasac Alexandra Bianca
Observatii:
A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:33:50

Proba 13 50 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 7
5 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 00:29:38
6 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:89

Seria: 8
1 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 00:28:95
4 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 00:26:98
5 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 00:28:46

Proba 14 50 metri liber - 16 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 00:33:99

Seria: 5
7 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:32:92

Seria: 8
6 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 00:28:57
8 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 00:29:14

Proba 15 50 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 00:34:26

Proba 17 100 metri fluture - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 01:00:00

Proba 18 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:20

Seria: 2
1 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 01:28:10
5 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:19:87
8 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:29:39

Seria: 3
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:11:71
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:15:51

Seria: 4
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:10:49

Seria: 5
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:06:39

Proba 19 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:21:52
7 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:26:69

Seria: 3
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:78
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:11:27
7 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:57

Seria: 4
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:10:12
2 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:09:87
5 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:08:74
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:77

Seria: 6
2 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:03:06

Descalificari
1 Costache Alexandru Gabriel
Observatii: lipsa
1306 2003 Bucharest Sport Club 01:23:01

Proba 20 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:25:52

Seria: 3
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:20

Seria: 4
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:08:83

Seria: 5
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:32
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:08
4 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 01:04:80
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:74

Seria: 6
3 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:66
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:02:04
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:04:46

Proba 21 100 metri fluture - 15 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:19:61

Seria: 3
2 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:88
5 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:11:50

Seria: 5
5 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:05:03
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:05:24
7 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 01:06:05

Seria: 6
1 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 01:03:51

Proba 22 100 metri fluture - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
7 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 01:10:00

Proba 23 100 metri fluture - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:87

Seria: 6
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:40
7 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 01:03:10

Proba 26 100 metri fluture - 12 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
2 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:34:89
3 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:21:52
5 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:20:34

Seria: 3
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:10:36

Proba 27 100 metri fluture - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:14
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:24:52
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:37

Seria: 3
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:16:19
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:13:46
7 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:88

Proba 28 100 metri fluture - 14 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 01:08:33

Proba 29 100 metri fluture - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Danila Tia Maria A0331 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 3
6 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 01:10:68
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:21

Proba 31 100 metri fluture - 17 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
5 Vladutu Georgiana A0231 1999 Steaua CSA 01:08:95

Proba 34 200 metri bras - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:17:91
6 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:91
8 Paleodimopoulos Aris 3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 3
1 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 03:06:59
3 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:59:78

Seria: 4
1 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:49:01
2 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:44:75
6 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:44:04

Proba 35 200 metri bras - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:02:64

Seria: 4
5 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 02:39:96

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 36 200 metri bras - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
3 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 02:42:49

Proba 37 200 metri bras - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:98
7 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:11

Proba 38 200 metri bras - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Dinca Andreas A0848 1998 Delfinul Bucuresti 02:25:92

Proba 39 200 metri bras - 13 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:07:94
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 03:08:36

Seria: 3
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:06:73

Seria: 4
7 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:58
8 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:50:87

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 40 200 metri bras - 12 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Julia Adrien 4347 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 03:09:35
7 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 03:23:79

Seria: 3
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:58:41
5 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:58:57

Proba 42 200 metri bras - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:94

Seria: 2
3 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:57
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 02:46:76

Proba 43 200 metri bras - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
8 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 03:12:11

Proba 44 200 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 03:04:41

Proba 46 200 metri bras - 13 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 03:11:40

Proba 48 200 metri bras - 12 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:51:66
6 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:54:82
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 03:03:54
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 03:05:90

Proba 49 100 metri spate - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
5 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 01:00:00

Proba 50 100 metri spate - 12 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Julia Adrien 4347 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:31:26

Seria: 2
1 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 01:24:70
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:71
5 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:21:41
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:22:16
8 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:25:58

Seria: 3
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:39
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:17:01
8 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:20:14

Seria: 4
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:12:75
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:14:05

Seria: 5
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:08:77

Proba 51 100 metri spate - 13 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:20:62
2 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:72
6 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:50

Seria: 2
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:17

Seria: 3
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:17:00
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:14:13
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:16:87

Seria: 4
1 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:67
2 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:12:51
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:11:00

Proba 52 100 metri spate - 14 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:54

Seria: 3
3 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:64

Seria: 4
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:10:61

Seria: 5
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:33
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:06:19

Seria: 6
1 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:04:33
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:40
8 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 01:05:57

Proba 53 100 metri spate - 15 ani - Baieti (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Szavuj Oliver 3762 2001 Renovatio S.C. 01:26:46

Seria: 4
3 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:11:30
6 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 01:11:40

Seria: 5
2 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 01:07:53
8 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:51

Seria: 6
2 Dumitrache Gabriel Ioan A0068 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:44

Proba 54 100 metri spate - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Nemtoi Stefan 3085 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:42

Seria: 5
4 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:83
6 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 01:06:91

Proba 55 100 metri spate - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 01:15:44

Seria: 5
7 Nicula Andrei 10219 1999 Delfinul Bucuresti 01:07:76

Seria: 6
7 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 01:03:48

Proba 56 100 metri spate - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
3 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 01:00:97
4 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 00:58:99

Proba 58 100 metri spate - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 01:37:06
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:42:89

Seria: 2
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:26:76
6 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:66

Seria: 3
4 Kristiyana Lesichkova 3740 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:19:00
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:22:85
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:43

Seria: 4
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:16:36
7 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:17:41
8 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:18:36

Seria: 5
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:13:50

Descalificari
1 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 01:22:19

Proba 59 100 metri spate - 13 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:31:93
3 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:27:81
7 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:07

Seria: 3
1 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:17

Seria: 4
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:18:18
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:17:11

Seria: 5
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 01:11:00
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:12:08

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 01:35:51

Proba 60 100 metri spate - 14 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:25:94

Seria: 3
3 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:71
5 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:70

Seria: 4
2 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:17:37
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 01:16:00
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:32

Seria: 5
1 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:75
3 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 01:11:91

Descalificari
1 Liga Eva
Observatii: lipsa
4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 61 100 metri spate - 15 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:85

Seria: 5
8 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:15:61

Proba 62 100 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
2 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:12:34

Proba 63 100 metri spate - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
4 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Delfinul Bucuresti 01:09:09

Proba 66 200 metri liber - 14 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Gogu Stelian Cristian A0086 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 02:39:86

Seria: 7
1 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:11
2 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:19:90
5 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:19:03

Seria: 8
1 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:29

Seria: 9
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:08:04

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Dragan Rares Stefan
Observatii: lipsa
2042 2002 NAVI 02:26:36

Proba 67 200 metri liber - 15 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Osain Alexandru Stefan 4052 2001 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
3 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:29:03
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 02:26:09

Seria: 6
4 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:22:68

Seria: 7
4 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 02:19:03
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:84
8 Stefanescu Bogdan 1324 2001 Delfinul Bucuresti 02:22:15

Seria: 8
7 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 02:15:19

Seria: 9
1 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 02:12:15
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 02:08:05
8 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 02:13:30

Proba 68 200 metri liber - 16 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
7 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 02:20:00

Seria: 8
2 Bomchis Filip 11041 2000 Delfinul Bucuresti 02:15:18
8 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:15:35

Seria: 9
6 Toma Octavian A0218 2000 Delfinul Bucuresti 02:07:53

Proba 69 200 metri liber - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 8
5 Cretoiu Andrei 11447 1999 Delfinul Bucuresti 02:14:58
6 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 02:14:97

Seria: 9
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 02:04:20
4 Rusen Andrei A0189 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:58:65

Proba 70 200 metri liber - 18 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
5 Ion Nicolae Alexandru A0853 1998 Colegiul "Emil Racovita" 02:01:15

Proba 71 200 metri liber - 13 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99
5 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 03:05:86

Seria: 3
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 02:41:60
5 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:39:97
8 Boca Daniel 2643 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:03

Seria: 4
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:33:65
7 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 02:37:80

Seria: 5
6 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:29:26
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:32:75

Seria: 6
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:25:76
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:24:20
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 02:23:28
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:23:95

Seria: 8
3 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:14:79
4 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:13:55

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Costache Alexandru Gabriel
Observatii: lipsa
1306 2003 Bucharest Sport Club 02:34:86
3 Meghea Dominic Andrei
Observatii: lipsa
12772 2003 Performer 02:32:01

Proba 72 200 metri liber - 12 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:71
4 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:00:32
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:00

Seria: 3
1 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 02:51:21
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 02:41:00
6 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:41:11
7 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:43

Seria: 4
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:39:57
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:35:90
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:34:06
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:33:83
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:39:61

Seria: 5
1 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:32:13
2 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:31:25

Seria: 6
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:22:74
7 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:24:55
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:25:90

Seria: 7
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:19:31

Proba 74 200 metri liber - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:21
7 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 02:37:19

Seria: 4
3 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 02:18:79

Proba 75 200 metri liber - 15 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
8 Stan Denisa A0648 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 4
2 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:23:66
5 Ivan Jasminne Anne Marie A0367 2001 Steaua CSA 02:17:63
7 Tomuta Irina Alexandra A0463 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:23:86

Descalificari
1 Danila Tia Maria
Observatii: lipsa
A0331 2001 Steaua CSA 02:15:20

Proba 76 200 metri liber - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Popescu Andreea A0172 2000 Delfinul Bucuresti 02:48:10

Proba 78 200 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 02:38:13
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:40:32

Seria: 3
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:33:70
5 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:33:44

Seria: 4
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:22:61

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 02:59:55

Proba 80 200 metri liber - 12 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 03:35:56
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 03:16:24
4 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 03:01:30
5 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:11:83
6 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:26:28
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 02:54:32
3 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:41:03
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 02:45:31
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 02:50:75

Seria: 3
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:37:23
2 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:36:86
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:34:46

Seria: 4
1 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:26:33
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:03

Descalificari
1 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 02:37:58

Proba 82 400 metri mixt - 12 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
8 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99

Proba 83 400 metri mixt - 13 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
3 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 05:25:00
7 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 99:99:99

Proba 84 400 metri mixt - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
1 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:53:35
4 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 05:04:64
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 05:12:87
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 05:26:93

Proba 85 400 metri mixt - 15 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
7 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 87 400 metri mixt - 17 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 90 400 metri mixt - 12 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 99:99:99

Proba 91 400 metri mixt - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 99:99:99

Seria: 2
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 05:50:00
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 92 400 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 05:53:62
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 05:43:68
7 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 99:99:99

Proba 94 400 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 106 100 metri liber - 12 ani - Fete (24 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:32:32
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:28:11
5 Nicolescu Mara 2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:51
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:35:70

Seria: 2
1 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:16
2 Manea Catalina 2422 2004 Bucharest Sport Club 01:23:28
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 01:18:41
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:18:43
6 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:19:42
8 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:25:08

Seria: 3
1 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:16:47
5 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 01:15:14
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:16:42

Seria: 4
4 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:12:46
8 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:58

Seria: 5
1 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:12:01
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:10:71
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:10:78
7 Kristiyana Lesichkova 3740 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:12:00

Seria: 6
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:08:43
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:38

Seria: 7
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:06:41

Descalificari
1 Negut Alina
Observatii: lipsa
4345 2004 YST Sport Club 01:45:00
2 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 01:10:58

Proba 107 100 metri liber - 13 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:48

Seria: 3
2 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:16:14
4 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:14:94

Seria: 4
3 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:13:00
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:12:99

Seria: 5
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:11:02
4 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:10:66
5 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:66
8 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:12:31

Seria: 6
2 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:10:12

Seria: 7
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 01:06:65
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:07:05

Seria: 8
7 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:03:90

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 01:19:18

Proba 108 100 metri liber - 14 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:57
8 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:79

Seria: 4
2 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 01:14:13
6 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:13:72

Seria: 6
3 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 01:08:65
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 01:09:76

Seria: 7
1 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:26
2 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 01:07:00
8 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:47

Seria: 8
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:02:90
4 Guias Meg-Lidia 12269 2002 Dinamo Bucuresti 01:02:62
5 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 01:02:74
6 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 01:03:63

Descalificari
1 Liga Eva
Observatii: lipsa
4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 109 100 metri liber - 15 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
7 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:14:38

Seria: 6
8 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:64

Seria: 7
4 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 01:05:50

Seria: 8
2 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:03:87

Descalificari
1 Stan Denisa
Observatii: lipsa
A0648 2001 Steaua CSA 01:08:64
2 Danila Tia Maria
Observatii: lipsa
A0331 2001 Steaua CSA 01:04:42

Proba 110 100 metri liber - 16 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:42

Seria: 7
5 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 01:06:30

Seria: 8
1 Sarbulescu Andreea Loredana 11322 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:04

Proba 111 100 metri liber - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Ilie Oana Diandra A0866 1999 Steaua CSA 01:14:54

Proba 121 100 metri liber - 19 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 12
4 Grigore Andrei A0991 1997 Bucharest Sport Club 00:53:26
5 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 00:54:00

Proba 122 100 metri liber - 12 ani - Baieti (24 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:12
5 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:24:30
6 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:76

Seria: 3
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:16:19
5 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:15:81
6 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 01:16:15

Seria: 4
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:13:56
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:12:29

Seria: 5
3 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 01:11:11
4 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:11:07
5 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:11:10
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:11:28
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:61
8 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:11:83

Seria: 6
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:10:31
7 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:10:72

Seria: 7
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:06:67
8 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:09:46

Seria: 8
5 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 01:04:77
7 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:05:58

Seria: 9
7 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:04:11

Descalificari
1 Julia Adrien
Observatii: lipsa
4347 2004 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Nita Angelo Christian
Observatii:
1709 2004 Bucharest Sport Club 01:21:84
3 Bajenaru Andrei
Observatii:
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:13

Proba 123 100 metri liber - 13 ani - Baieti (28 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Badea Florentin Gabriel 4050 2003 Aquis Bucuresti 99:99:99
6 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
3 Pislaru Matei 3293 2003 Aquis Bucuresti 01:24:52

Seria: 3
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:08
7 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:54
8 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:47

Seria: 4
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:31
6 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 01:13:51
8 Boca Daniel 2643 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:25

Seria: 5
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:11:64
2 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:11:42

Seria: 6
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:10:86
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:51
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:10:94

Seria: 7
1 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 01:08:93
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:07:46
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 01:06:80
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:06:90
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:94

Seria: 8
1 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 01:05:03
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:05:06

Seria: 10
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:40
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:00:34
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:01:89
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:05

Descalificari
1 Niculaita Tudor
Observatii: lipsa
4346 2003 Skills Sports 2009 99:99:99
2 Costache Alexandru Gabriel
Observatii: lipsa
1306 2003 Bucharest Sport Club 01:12:00

Proba 124 100 metri liber - 14 ani - Baieti (17 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:17

Seria: 6
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:09:47
5 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:52

Seria: 7
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:06:65

Seria: 8
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:32
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:15

Seria: 9
4 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:02:19
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:02:63

Seria: 10
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:01:10
6 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55

Seria: 11
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:58:82
6 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:59:17
8 Lemnaru Matei Ioan A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:00:10

Seria: 12
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39
2 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 00:56:60
8 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 00:57:50

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 125 100 metri liber - 15 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
7 Osain Alexandru Stefan 4052 2001 Aquis Bucuresti 99:99:99

Seria: 8
4 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 01:04:61

Seria: 9
1 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 01:04:24
2 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 01:03:95
3 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 01:03:64
6 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:89

Seria: 10
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 01:02:01
2 Hentia Alexandru 1329 2001 Steaua CSA 01:01:59

Seria: 11
3 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 00:59:07
5 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 00:58:92
7 Bordei Catalin A0025 2001 CSS Dinamo 00:59:56

Seria: 12
7 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 00:57:20

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 01:10:42

Proba 126 100 metri liber - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 99:99:99
4 Nemtoi Stefan 3085 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
3 Nicula Eduard 10754 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:16:01

Seria: 4
7 Andrei Razvan A0007 2000 CSS Dinamo 01:13:72

Seria: 9
8 Comsa Mihai 10769 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:26

Proba 127 100 metri liber - 17 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Teodor Stefan A0207 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 11
1 Hasegan Vlad A0878 1999 Bucharest Sport Club 00:59:88
2 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:18

Seria: 12
3 Paturca Vlad A0165 1999 Bucharest Sport Club 00:55:27
6 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 00:55:52

Proba 140 200 metri fluture - 17 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Vladutu Georgiana A0231 1999 Steaua CSA 02:34:87

Proba 141 200 metri fluture - 13 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 99:99:99
3 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:55:00
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 144 200 metri fluture - 12 ani - Fete (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 99:99:99
7 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 99:99:99

Proba 154 200 metri fluture - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:14:61
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:75
4 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:22:31
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:23:97

Proba 155 200 metri fluture - 15 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Olteanu Radu Ion A0329 2001 CSS Dinamo 02:38:54
7 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:41:45
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 03:05:74

Proba 157 200 metri fluture - 17 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:13

Proba 159 200 metri fluture - 13 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 99:99:99
8 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:35:00

Proba 160 200 metri fluture - 12 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 99:99:99
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 169 200 metri spate - 14 ani - Fete (8 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 99:99:99
5 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 99:99:99
6 Georgescu Alexia Maria A0362 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
4 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:47:59
5 Diaconu Ana Maria A0449 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:62
6 Marasac Alexandra Bianca A0443 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:56:68
7 Saidac Ioana 3760 2002 Renovatio S.C. 03:08:48

Seria: 3
7 Chelu Rebecca A0453 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:43:57

Proba 170 200 metri spate - 15 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
8 Buzea Ana-Maria 11020 2001 Steaua CSA 02:45:25

Proba 171 200 metri spate - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Dragomir Ana-Maria 10779 2000 Steaua CSA 02:32:69

Proba 173 200 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:88
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:51:85

Seria: 3
2 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:41:49
5 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Bucharest Sport Club 02:33:92
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:35:77

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 03:31:00

Proba 176 200 metri spate - 12 ani - Fete (4 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
8 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 3
1 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:45:08
3 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:34:31

Proba 186 200 metri spate - 14 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 02:56:86
7 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:21:24
3 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:19:93
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:20

Proba 187 200 metri spate - 15 ani - Baieti (4 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
4 Vlad Giulio Marco 10856 2001 Steaua CSA 02:35:92
6 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 02:39:00

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 188 200 metri spate - 16 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
6 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:19
7 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 02:24:77

Proba 190 200 metri spate - 18 ani - Baieti (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Rosioru Paul A0882 1998 Bucharest Sport Club 02:11:90
5 Anghel Andrei 9723 1998 Bucharest Sport Club 02:17:43

Proba 191 200 metri spate - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marinescu Alexandru Paul A0693 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:14:11
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:51:20
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Ionita Rares A0694 2003 CSS 1 Bucuresti 02:40:85
2 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:40:42
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 02:37:00
7 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:40:78
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:46:20

Proba 192 200 metri spate - 12 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 02:36:07

Seria: 3
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:27:97

Proba 202 100 metri bras - 12 ani - Fete (18 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:39:38
2 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:46:53
3 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:45:87
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:41
6 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:46:06
7 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:52:48
8 Zamfir Alexandra 14329 2004 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:37:88
4 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:34:65
7 Teodora Bratovanova 3741 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:38:00

Seria: 3
1 Kristiyana Lesichkova 3740 2004 Triathlon Dalyan Rousse 01:32:00
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:27:74
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:34:24

Seria: 4
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:24:04
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:21:40
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:25:76

Descalificari
1 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 01:35:35

Proba 203 100 metri bras - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:38

Seria: 2
1 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:57
6 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:62

Seria: 3
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:27:70
4 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:26:96
7 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:29:00

Descalificari
1 Grintescu Maya
Observatii: lipsa
4059 2003 Renovatio S.C. 01:41:14

Proba 204 100 metri bras - 14 ani - Fete (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
5 Parvu Lorena Cristina A0444 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:35:02

Seria: 4
3 Denieul Catinca A0445 2002 Bucharest Sport Club 01:22:90
4 Dragoi Andreea Ramona A0260 2002 Steaua CSA 01:18:82
6 Tudorache Sabina Nicoleta A0439 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:23:37

Descalificari
1 Liga Eva
Observatii: lipsa
4348 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 205 100 metri bras - 15 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
2 Costea Denisa Mariana A0319 2001 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:74
5 Davidescu Adriana A0058 2001 Steaua CSA 01:27:48

Seria: 4
8 Kokkinakis Elena Maria A0365 2001 CSS 1 Bucuresti 01:26:49

Proba 206 100 metri bras - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
1 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:85

Proba 217 100 metri bras - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 6
4 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 01:07:00

Proba 218 100 metri bras - 12 ani - Baieti (16 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 2
2 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:42:87
3 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:39:77
4 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:37:82
6 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:40:13
8 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:37

Seria: 3
1 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:36:85
2 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 01:36:25
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:12
4 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:30:48
7 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:36:25
8 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:37:19

Seria: 4
1 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:28:43

Seria: 5
1 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:23:13
2 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:21:92
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:20:87

Descalificari
1 Julia Adrien
Observatii: lipsa
4347 2004 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 219 100 metri bras - 13 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dinca Raducu Alex A0399 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Petrescu Mircea Razvan Gabriel 2648 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:47:08
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:00

Seria: 3
5 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 01:30:60

Seria: 4
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:25:74
8 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:29:35

Seria: 5
6 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:21:89

Seria: 6
6 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:59

Descalificari
1 Sendroiu Andrei Cristian
Observatii:
13932 2003 Performer 01:27:87

Proba 220 100 metri bras - 14 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 4
4 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:23:26
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 01:25:21
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:27:70
7 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:91

Seria: 5
7 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:64

Seria: 6
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:15:82
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:17:30

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 01:37:86
2 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:14:36

Proba 221 100 metri bras - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
3 Solea Luca A0199 2001 Steaua CSA 01:20:98
4 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Steaua CSA 01:20:46
8 Secrieriu Constantin 3297 2001 Renovatio S.C. 01:23:23

Seria: 6
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 01:12:53

Descalificari
1 Szavuj Oliver
Observatii: lipsa
3762 2001 Renovatio S.C. 01:32:09

Proba 222 100 metri bras - 16 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
6 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 99:99:99

Proba 223 100 metri bras - 17 ani - Baieti (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 6
1 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:82

Proba 234 200 metri mixt - 12 ani - Fete (14 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 03:17:32
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 03:25:57
6 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 03:42:25

Seria: 2
4 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:56:44
7 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 03:06:67

Seria: 3
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 02:52:77
7 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 02:52:95
8 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:55:72

Seria: 4
2 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:42:68
3 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 02:36:83
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:35:13
8 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:47:32

Descalificari
1 Stanica Maria
Observatii: lipsa
1705 2004 Bucharest Sport Club 03:07:32
2 Ivan Sara Natalie
Observatii: lipsa
A1010 2004 CSS Dinamo 03:03:29

Proba 235 200 metri mixt - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rosmenteniuc Ada Maria A0683 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 03:26:36

Seria: 2
3 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 03:00:11
5 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 03:00:00
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 03:02:52
8 Sandu Andra Ana Maria A0685 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:16:73

Seria: 3
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 02:55:56
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:49:76

Seria: 4
1 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:46:14
6 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:37:38
7 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:43:56

Proba 236 200 metri mixt - 14 ani - Fete (3 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
4 Marin Carmen 1442 2002 Dinamo Bucuresti 02:47:83
5 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Dinamo Bucuresti 02:48:61

Seria: 4
4 Gadea Ioana A0076 2002 Steaua CSA 02:28:78

Proba 238 200 metri mixt - 16 ani - Fete (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 3
3 Nicolae Daniela A0149 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:48:65

Proba 249 200 metri mixt - 19 ani - Baieti (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 9
4 Fodor Bogdan A0903 1997 Steaua CSA 02:06:00

Proba 250 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:45:44

Seria: 2
2 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 03:08:08
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 03:01:33
7 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 03:11:99
8 Bajenaru Andrei 1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:84

Seria: 3
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 02:56:39
3 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:54:01
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 02:53:61
6 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:55:80
7 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 02:57:16

Seria: 4
3 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:47:79
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:47:94
7 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 02:48:62
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38

Seria: 5
2 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:45:21

Seria: 6
1 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:41:75
2 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:40:95
6 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:40:73
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:41:01

Seria: 7
1 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 02:36:91
3 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:35:33

Proba 251 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Boca Daniel 2643 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 03:14:61
3 Prescornita Eduard Teodor A0538 2003 Skills Sports 2009 03:01:46
4 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:59:30

Seria: 3
8 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:59:17

Seria: 4
1 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:50:64
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:48:24
4 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:46:95

Seria: 5
1 Meghea Dominic Andrei 12772 2003 Performer 02:46:58
3 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:44:48
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Bucharest Sport Club 02:43:61
6 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:44:63
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:45:60

Seria: 6
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Bucharest Sport Club 02:37:75

Seria: 7
7 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:35:73

Seria: 8
3 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:27:60
8 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:31:55

Descalificari
1 Costache Alexandru Gabriel
Observatii: lipsa
1306 2003 Bucharest Sport Club 02:57:69

Proba 252 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:57

Seria: 2
6 Stoian Alberto 1270 2002 Colegiul "Emil Racovita" 03:02:82

Seria: 3
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 Steaua CSA 02:53:15

Seria: 4
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:46:97

Seria: 6
3 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:40:11
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:79

Seria: 7
6 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:35:49
8 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:37:14

Seria: 8
1 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:30:46
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:27:60

Seria: 9
1 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 NAVI 02:25:02
2 Stan Leon 11929 2002 Bucharest Sport Club 02:18:00
8 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:25:82

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 02:46:81
2 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:28:36

Proba 253 200 metri mixt - 15 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 5
5 Danila Cristian Nicolae A0337 2001 CSS Dinamo 02:44:08

Seria: 6
4 Vasile Stefan Marius A0224 2001 Colegiul "Emil Racovita" 02:37:39

Seria: 7
4 Valle Lucian Andrei A0223 2001 Bucharest Sport Club 02:34:29

Seria: 8
6 Florea Mihnea Ioan A0599 2001 Steaua CSA 02:27:61

Seria: 9
3 Ionescu Mihnea 11653 2001 Steaua CSA 02:17:33

Proba 254 200 metri mixt - 16 ani - Baieti (5 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
5 Nemtoi Stefan 3085 2000 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
5 Lyubim Kirilov 2664 2000 Triathlon Dalyan Rousse 02:35:00

Seria: 8
7 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul "Emil Racovita" 02:28:70

Seria: 9
6 Bran Ionel A0026 2000 Steaua CSA 02:18:00
7 Stan Filip 11031 2000 Steaua CSA 02:22:00

Proba 255 200 metri mixt - 18 ani - Baieti (0 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 7
2 Iacob Andrei Valentin A0093 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:53

Seria: 8
4 Mailat Eduard Gabriel A0120 1999 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:03

Seria: 9
5 Bonea Sabin 9982 1999 Steaua CSA 02:12:89