Lista de start pentru Campionat Municipal Cadeti 12-14 ani, Editia 2016

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 metri liber - 13 ani - Baieti (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 02:56:69

Seria: 2
1 Nae Horatiu 12771 2003 Performer 02:52:50
2 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 02:50:14
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:39:97
4 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 02:36:81
5 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:39:70
6 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 02:46:70
7 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:50:85

Seria: 3
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:32:98
2 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:32:43
3 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 02:27:66
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:23:95
5 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 02:24:59
6 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 02:28:12
7 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:32:75
8 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:33:92

Seria: 4
1 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:99
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:19:01
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:14:34
4 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 02:11:00
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:12:81
6 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 02:17:20
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:48
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 02:22:50

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Chen Andrei
Observatii: lipsa
2690 2003 Timex Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 metri liber - 14 ani - Baieti (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 02:49:25
4 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:46
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:22:79
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:20:57
3 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:11:86
4 Tanasie Rares 4329 2002 C S S 1 Timisoara 02:08:00
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:09:16
6 Icobescu Gabriel 4330 2002 C S S 1 Timisoara 02:12:00
7 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:22:77
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:26:44

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 02:47:91

Proba 3 200 metri liber - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 02:50:82
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 02:56:72

Seria: 2
2 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 02:35:46
3 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:30:93
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:18:33
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:20:84
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:33:70
7 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 02:41:80

Descalificari
1 Hazu Carmen Teodora
Observatii: lipsa
A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:49:34

Proba 4 100 metri bras - 12 ani - Baieti (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:12:54
3 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:55:52
4 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:37
6 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:07:17
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:48:09
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:43:56
3 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:38:53
4 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:36:85
5 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:37:36
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:42:63
7 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:25
8 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:27

Seria: 4
2 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:28:96
3 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:25:72
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 01:21:92
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:52
6 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:26:79
7 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 01:33:71

Descalificari
1 Turta Andrei
Observatii:
1419 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Chiriac Constantin
Observatii: lipsa
1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:49:39
3 Chiran Stefan Felix
Observatii:
2200 2004 Bucharest Sport Club 01:36:25
4 Romas Codrut Fernando
Observatii:
A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:36:49

Proba 5 100 metri bras - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:21
5 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 01:51:49

Seria: 2
1 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:36:72
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:29:86
3 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:25:74
4 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:95
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:23:43
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:26:97
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 01:32:33

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 6 100 metri bras - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Minciu Edward A0307 2002 Aqua Sport Citius 01:56:07
5 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:41:62

Seria: 2
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:37:65
2 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:32:69
3 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:31:94
5 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:28:60
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:60
7 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:36:24

Seria: 3
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 01:23:26
2 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 01:17:30
4 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:94
5 Tanasie Rares 4329 2002 C S S 1 Timisoara 01:13:00
6 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:15:79
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:17:35
8 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:86

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 01:37:86
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 01:28:50
3 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:14:36

Proba 7 100 metri bras - 12 ani - Fete (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:53:47
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:58:44

Seria: 2
1 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:49:02
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:43:46
4 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:36:34
5 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 01:37:57
6 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:40:20
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:58
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:51:10

Seria: 3
1 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 01:33:00
2 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:26:80
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:25:59
4 Marton Janka 13680 2004 CSS Tg.Mures 01:22:96
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 01:23:62
6 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 01:25:76
7 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:36
8 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:34:65

Descalificari
1 Manea Catalina
Observatii: lipsa
2422 2004 CSS Dinamo 01:38:04

Proba 8 100 metri bras - 13 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 01:46:62
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:44:32
5 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:46:36
6 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:34:60
2 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:33:00
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:30:72
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:28:03
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:29:73
6 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:31:27
7 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:34:42
8 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:06

Proba 9 200 metri spate - 12 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 99:99:99
5 Chiran Stefan Felix 2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Gergely Ferenc 13122 2004 CSS Tg.Mures 02:50:00
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:45:00
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 02:31:00
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:35:00
6 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:50:00
7 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 02:53:00

Descalificari
1 Uleia Stefan Ovidiu
Observatii:
1449 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 metri spate - 13 ani - Baieti (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 03:05:07
5 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:51:20
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:46:20
3 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:84
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:35:00
5 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 02:38:20
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:41:64
7 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:46:70

Proba 11 200 metri spate - 14 ani - Baieti (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:02:54
3 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:90
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 02:21:12
5 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 02:30:94
6 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:46:01
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 99:99:99

Proba 12 200 metri spate - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 99:99:99
5 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Marton Janka 13680 2004 CSS Tg.Mures 02:52:00
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:38:00
5 Radic Tara A1130 2004 NAVI 02:46:00
6 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 02:55:00
7 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Dumitru Ana Maria Bianca
Observatii:
1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Proba 13 200 metri spate - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:48
3 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:44:41
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:33:92
5 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 02:42:00
6 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 02:51:85
7 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 14 100 metri fluture - 12 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 99:99:99
4 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Cazacu Alin 13347 2004 Median Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
2 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:25:43
5 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:35:70
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Preda Radu 1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
8 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:20:73
2 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 01:16:12
3 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:14:15
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 01:10:17
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 01:10:49
6 Gergely Ferenc 13122 2004 CSS Tg.Mures 01:15:00
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:13
8 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 01:22:62

Descalificari
1 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:37:84

Proba 15 100 metri fluture - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:27:01
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:23:01
4 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 01:19:87
5 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:20:59
6 Nae Horatiu 12771 2003 Performer 01:24:00
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:28:82

Seria: 2
1 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:12:91
2 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:34
3 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:09:97
4 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:04:00
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:04:20
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:11:32
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:12:59
8 Kokkinakis Vasileios A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:14:57

Proba 16 100 metri fluture - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:32:56
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:29:40
4 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:99
5 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:32
7 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99

Seria: 2
2 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:20
3 Icobescu Gabriel 4330 2002 C S S 1 Timisoara 01:06:00
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:44
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:08
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:06:19
7 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:10:81
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:43

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 01:31:04
3 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:13:91

Proba 17 100 metri fluture - 12 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:12:31
5 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 01:29:45
6 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 99:99:99

Proba 18 100 metri fluture - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:40
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:29:16
4 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:16:65
5 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:18:16
6 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:29:41
7 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:42:39

Proba 19 200 metri mixt - 12 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 99:99:99
3 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:47:24
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:37:17
5 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:43:58
6 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
2 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:20:03
3 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:23
5 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:08:33
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:24:75
8 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 03:28:84

Seria: 3
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 03:03:48
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 03:00:73
3 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 02:55:23
4 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 02:54:01
5 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 02:54:45
6 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 02:56:94
7 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 03:01:30
8 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 03:06:77

Seria: 4
1 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 02:48:69
2 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:44:92
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 02:42:33
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:35:96
5 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:40:26
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 02:44:58
7 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 02:46:91
8 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:52:38

Descalificari
1 Chiriac Constantin
Observatii: lipsa
1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:25:93
2 Cazacu Alin
Observatii: lipsa
13347 2004 Median Bucuresti 03:08:08
3 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:17:84

Proba 20 200 metri mixt - 13 ani - Baieti (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 02:59:30
3 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 02:57:69
4 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 02:50:64
5 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 02:52:72
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 02:58:69
7 Nae Horatiu 12771 2003 Performer 03:06:00

Seria: 2
1 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 02:47:85
2 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 02:44:63
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:38:89
4 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 02:27:60
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:35:00
6 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 02:43:41
7 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:47:00
8 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 02:48:24

Proba 21 200 metri mixt - 14 ani - Baieti (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 99:99:99
2 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 03:07:54
3 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:57:70
4 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 02:42:29
5 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 02:46:97
6 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 03:01:72
7 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 02:41:60
2 Icobescu Gabriel 4330 2002 C S S 1 Timisoara 02:33:00
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:21:76
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:25:61
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:29:03
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:40:69
8 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:79

Descalificari
1 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:28:36

Proba 22 200 metri mixt - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 04:06:73
4 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 03:33:92
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:27:13
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 03:12:72
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:10:61
4 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 02:58:48
5 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 03:00:21
6 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 03:11:06
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 03:17:32
8 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 03:29:41

Seria: 3
1 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 02:53:84
2 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 02:53:40
3 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 02:42:68
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 02:37:65
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 02:41:49
6 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 02:47:35
7 Radic Tara A1130 2004 NAVI 02:53:66
8 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 02:55:00

Descalificari
1 Nicolescu Mara
Observatii: lipsa
2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 03:48:91

Proba 23 200 metri mixt - 13 ani - Fete (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99
4 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 03:17:91
5 Solomon Clara 3300 2003 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 03:09:08
2 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 03:04:68
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 02:47:72
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 02:37:38
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 02:42:32
6 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:51:39
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 03:05:44

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 24 100 metri liber - 12 ani - Fete (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 01:39:51
4 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 01:31:81
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:33:77
6 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 01:44:64

Seria: 2
1 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 01:28:11
2 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 01:23:38
3 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 01:22:61
4 Matei Guiman Alexia Maria A0664 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:20
5 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 01:22:21
7 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:16

Seria: 3
1 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:13:65
2 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 01:12:64
3 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 01:09:13
4 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 01:06:30
5 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 01:06:41
6 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:11:98
7 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 01:13:34
8 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 01:13:88

Descalificari
1 Manea Catalina
Observatii: lipsa
2422 2004 CSS Dinamo 01:23:28
2 Nicolescu Mara
Observatii: lipsa
2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:51

Proba 25 100 metri liber - 13 ani - Fete (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:26:08
4 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:52
5 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:22:03

Seria: 2
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:19:79
3 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 01:16:25
4 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:65
5 Toma Alexandra 2691 2003 Timex Bucuresti 01:14:94
6 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 01:16:90
7 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 01:20:84

Seria: 3
1 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 01:12:30
2 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 01:09:51
3 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:06:65
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:05:26
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 01:06:50
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:08:65
7 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:11:88
8 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:14:04

Proba 26 100 metri liber - 12 ani - Baieti (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:12
3 Cirstoiu David 1632 2004 Median Bucuresti 01:33:54
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:12
6 Badea Antonio Emanuel 14432 2004 Steaua CSA 01:34:48
7 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:38:82

Seria: 2
1 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:95
2 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:27:85
3 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 01:25:84
4 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:85
5 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:25
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 01:26:23
7 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:28:69
8 Scurtu Alexandru Cristian A0381 2004 CSS 1 Bucuresti 01:29:00

Seria: 3
1 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:29
2 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 01:19:69
5 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 01:15:18
6 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 01:18:55
7 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:21:19
8 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:81

Seria: 4
1 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 01:12:94
2 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:12:13
3 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:10:09
4 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:04:64
5 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 01:08:80
6 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 01:11:28
7 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 01:12:86
8 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 01:13:40

Descalificari
1 Preda Radu
Observatii: lipsa
1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:31
2 Cazacu Alin
Observatii: lipsa
13347 2004 Median Bucuresti 01:16:15
3 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:15:13

Proba 27 100 metri liber - 13 ani - Baieti (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:19:65

Seria: 2
1 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:18:08
2 Nae Horatiu 12771 2003 Performer 01:15:00
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:12:31
4 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 01:10:99
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:12:00
6 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:14:00
7 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 01:15:12
8 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:18:38

Seria: 3
1 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:09:98
2 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 01:07:76
3 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 01:07:19
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:19
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:64
7 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:09:92
8 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 01:10:09

Seria: 4
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:05:03
2 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 01:04:24
3 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:02:03
4 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 00:59:00
5 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:00:34
6 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:03:82
7 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:05:00
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:05:06

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Gherghina Adrian
Observatii: lipsa
3310 2003 Skills Sports 2009 01:34:38
3 Talangescu Dan Cristian
Observatii: lipsa
A0390 2003 CSS 1 Bucuresti 01:27:00
4 Chen Andrei
Observatii: lipsa
2690 2003 Timex Bucuresti 99:99:99
5 Kokkinakis Vasileios
Observatii: lipsa
A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 01:06:11

Proba 28 100 metri liber - 14 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Minciu Edward A0307 2002 Aqua Sport Citius 01:24:83
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 01:16:70
4 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:12:32
5 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:14:52
6 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:06

Seria: 2
1 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:20
2 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:78
3 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:04:56
4 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 01:02:03
5 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:03:60
6 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:07:35
8 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:12:23

Seria: 3
1 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:00:01
2 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 00:59:71
3 Icobescu Gabriel 4330 2002 C S S 1 Timisoara 00:58:00
4 Tanasie Rares 4329 2002 C S S 1 Timisoara 00:57:00
5 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:57:39
6 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 00:59:18
7 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 01:00:00
8 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:01:55

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 01:10:26

Proba 29 200 metri bras - 12 ani - Fete (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
4 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
1 Ciobanu Cristiana 13201 2004 Steaua CSA 99:99:99
2 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
3 Olteanu Alexia 2217 2004 NAVI 03:04:00
4 Marton Janka 13680 2004 CSS Tg.Mures 02:56:00
5 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 03:00:00
6 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 03:12:00
7 Dumitrescu Cristina A0342 2004 Steaua CSA 99:99:99
8 Banescu Bianca 1441 2004 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Trandafir Iris
Observatii:
1390 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Manea Catalina
Observatii: lipsa
2422 2004 CSS Dinamo 99:99:99

Proba 30 200 metri bras - 13 ani - Fete (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Voicu Maria 2372 2003 NAVI 99:99:99
4 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 03:14:19
5 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 03:20:33
6 Patru Maria 14326 2003 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Sandu Ana Maria A0539 2003 Steaua CSA 99:99:99

Descalificari
1 Toma Alexandra
Observatii: lipsa
2691 2003 Timex Bucuresti 99:99:99

Proba 31 200 metri bras - 12 ani - Baieti (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
5 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 99:99:99

Seria: 2
3 Gergely Ferenc 13122 2004 CSS Tg.Mures 03:07:00
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 02:57:00
5 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 03:00:00
6 Tengher Alexandru 2331 2004 NAVI 03:10:00
7 Nita Angelo Christian 1709 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Descalificari
1 Chiran Stefan Felix
Observatii: lipsa
2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 32 200 metri bras - 13 ani - Baieti (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghina Adrian 3310 2003 Skills Sports 2009 04:08:89
2 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 03:17:87
4 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 02:53:43
5 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 02:53:96
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 03:16:57
7 Graef Mihai Valentin 10850 2003 Steaua CSA 03:20:80

Descalificari
1 Morariu Luca Ioan
Observatii: lipsa
12567 2003 Performer 03:06:63
2 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 33 200 metri bras - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 03:27:52
5 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 03:24:13

Seria: 2
1 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 03:00:16
2 Tanasie Rares 4329 2002 C S S 1 Timisoara 02:51:00
4 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 02:40:36
5 Rath Razvan A0535 2002 Colegiul "Emil Racovita" 02:41:68
6 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 02:47:75
7 Dimitriu Luca Vlad 12267 2002 Dinamo Bucuresti 02:52:95
8 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 03:18:17

Descalificari
1 Abry Matheo
Observatii: lipsa
2652 2002 Renovatio S.C. 03:19:36
2 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
3 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 02:44:04

Proba 34 100 metri spate - 12 ani - Fete (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Blanaru Oana 3915 2004 Aqua Sport Citius 99:99:99
4 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:62
5 Largeanu Maria Elisabeta 1438 2004 CSS 1 Bucuresti 01:48:86

Seria: 2
2 Yardimci Deniz 3764 2004 Delfinul Bucuresti 01:21:44
3 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 01:20:42
4 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 01:13:62
5 Radu Timeea 2502 2004 Bucharest Sport Club 01:18:68
6 Radic Tara A1130 2004 NAVI 01:20:62
7 Tarabega Anca Maria 1379 2004 NAVI 01:26:19

Proba 35 100 metri spate - 13 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Grintescu Maya 4059 2003 Renovatio S.C. 99:99:99
4 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 01:32:02
5 Simionescu Andreea A0671 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:33:80

Seria: 2
1 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 01:29:92
2 Hazu Carmen Teodora A0673 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:24:17
3 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 NAVI 01:17:11
4 Burlacu Maria Elisabeta A0438 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:11:00
5 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 01:12:08
6 Barbu Alexandra Anissia A0245 2003 NAVI 01:19:26
7 Simionescu Alexandra A0670 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:25:77
8 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 01:31:15

Proba 36 100 metri spate - 12 ani - Baieti (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Gheorghe Davian 1448 2004 Median Bucuresti 01:33:33
5 Sarbulescu Matei 2108 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:36:61

Seria: 2
1 Gate Mihnea Cristian 1399 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:30:32
2 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 01:22:72
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 01:19:31
4 Popovici David 1396 2004 NAVI 01:11:47
5 Rosu Patrick A1125 2004 Steaua CSA 01:17:55
6 Sandu Claudiu Andrei A0376 2004 CSS 1 Bucuresti 01:19:39
7 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:37
8 Butuc Andrei Marius Cristian 1635 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:32:78

Descalificari
1 Preda Radu
Observatii: lipsa
1624 2004 Colegiul "Emil Racovita" 01:45:56

Proba 37 100 metri spate - 13 ani - Baieti (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Salajan Marck Stefan A0564 2003 Bucharest Sport Club 01:39:03
5 Popescu Daniel 2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 01:27:74
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:21:78
3 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 01:20:17
4 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:14:41
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 01:17:00
6 Badulescu Vlad Alexandru A0398 2003 Steaua CSA 01:21:16
7 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 01:25:10
8 Banescu Cristian Florin A0465 2003 Colegiul "Emil Racovita" 01:31:50

Seria: 3
1 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 01:14:00
2 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 01:13:42
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Dinamo Bucuresti 01:12:42
4 Dragota Etienne Laurentiu 1789 2003 C S S 1 Timisoara 01:09:00
5 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 01:11:10
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Performer 01:12:51
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 01:13:93
8 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 01:14:13

Descalificari
1 Bertrou Clement
Observatii: lipsa
3562 2003 Renovatio S.C. 99:99:99

Proba 38 100 metri spate - 14 ani - Baieti (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Constantinescu Cristian Daniel Onea A0495 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:29:57
5 Sandu Robert Cristian A0407 2002 CSS 1 Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Iacob Liviu Adrian A1126 2002 CSS Dinamo 01:26:49
2 Pusca Toma Sorin A0809 2002 CSS Dinamo 01:23:98
3 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 01:21:46
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:17:40
5 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:19:91
6 Constantin Daniel Cristian A0496 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:22:39
7 Saplacan Radu Viorel 2041 2002 CSS 2 Bucuresti 01:24:72

Seria: 3
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:10:13
3 Icobescu Gabriel 4330 2002 C S S 1 Timisoara 01:08:00
4 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 01:03:81
5 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 01:05:64
6 Costroj Antonio A0540 2002 Steaua CSA 01:08:24
7 Petrescu Cristian A0489 2002 NAVI 01:10:86
8 Dragan Rares Stefan 2042 2002 NAVI 01:15:77

Descalificari
1 Paleodimopoulos Aris
Observatii: lipsa
3295 2002 Renovatio S.C. 99:99:99
2 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 01:11:96

Proba 39 50 metri fluture - 12 ani - Fete (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tudorescu Ioana 1850 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 00:43:88
5 Muresanu Cristina Mihaela A0666 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:47:03
6 Popa Ruxandra Elena 2439 2004 Delfinul Bucuresti 00:53:67

Seria: 2
1 Ivan Sara Natalie A1010 2004 CSS Dinamo 00:38:78
2 Constantinescu Sara Maria A0822 2004 Bucharest Sport Club 00:37:67
3 Marton Janka 13680 2004 CSS Tg.Mures 00:33:36
4 Ioana Daria Maria 1300 2004 NAVI 00:31:69
5 Constantin Diana 13400 2004 Atack Team 00:32:58
6 Trandafir Iris 1390 2004 Bucharest Sport Club 00:37:65
7 Geamanu Rebeca 1398 2004 Steaua CSA 00:38:03
8 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:09

Descalificari
1 Nicolescu Mara
Observatii: lipsa
2425 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:50:17

Proba 40 50 metri fluture - 12 ani - Baieti (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vilcu Alexandru Nicolae 1405 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:54:96
3 Dumitru Gabriel Ciprian 1401 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:46:28
4 Manea George Constantin 1416 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:36
5 Huivan Alexandru Andrei 1893 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:45:84
6 Nanulescu Alexandru Nichita 1899 2004 Bucharest Sport Club 00:47:40

Seria: 2
1 Zaporojan Alex Antonio 1457 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:43:87
2 Cojocaru Andrei 1406 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:08
3 Chivu Cristian Andrei 1408 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:67
4 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 00:35:85
5 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:39:48
6 Iosipescu Chioseaua Vlad Andrei 1730 2004 Bucharest Sport Club 00:39:71
8 Arsenie Mircea Erik 1373 2004 Bucharest Sport Club 00:43:97

Seria: 3
1 Dumitrescu Catalin Ionut 13180 2004 Steaua CSA 00:35:41
2 Gergely Ferenc 13122 2004 CSS Tg.Mures 00:33:00
3 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 00:32:39
4 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 00:30:86
5 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 00:31:75
6 Popovici David 1396 2004 NAVI 00:32:39
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:34:59
8 Petrache Darius 1641 2004 NAVI 00:35:65

Descalificari
1 Bajenaru Andrei
Observatii: lipsa
1835 2004 Colegiul "Emil Racovita" 00:42:15

Proba 41 400 metri liber - 12 ani - Fete (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Ana Maria Bianca 1407 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
4 Curiac Mara 1452 2004 Median Bucuresti 99:99:99
5 Naidin Alexandra Patricia A0242 2004 NAVI 99:99:99

Seria: 2
1 Stanica Maria 1705 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Coman Corina Ioana 1778 2004 Steaua CSA 99:99:99
3 Vlad Diana 1630 2004 Colegiul "Emil Racovita" 05:30:00
4 Ilie Bianca Maria A0244 2004 NAVI 05:08:00
5 Radic Tara A1130 2004 NAVI 05:14:50
6 Serman Ioana Alexandra A0543 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
7 Ilisei Erica 3316 2004 Steaua CSA 99:99:99
8 Dragusi Alina Maria A0343 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 42 400 metri liber - 13 ani - Fete (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mitea Ioana Alexandra 1613 2003 CSS 1 Bucuresti 05:59:76
3 Vasilescu Guiu Anca 12816 2003 Dinamo Bucuresti 05:27:39
4 Tolea Claudia Ioana 1253 2003 NAVI 05:16:35
5 Scortea Ecaterina A0247 2003 NAVI 05:19:51
6 Popa Madalina Elena 1309 2003 Bucharest Sport Club 05:57:83
7 Dragomir Daria Paula A0593 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 43 400 metri liber - 12 ani - Baieti (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Anghel Darius Costin 13319 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
5 Chiriac Constantin 1460 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Gherghel Vlad Cristian A0722 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 2
1 Dragomir Ioan Dennis 1333 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
2 Romas Codrut Fernando A0729 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Turta Andrei 1419 2004 Steaua CSA 99:99:99
4 Uleia Stefan Ovidiu 1449 2004 Median Bucuresti 99:99:99
5 Gate Alexandru Robert Ionut A0725 2004 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ghile Dragos 1634 2004 Steaua CSA 99:99:99
7 Lungu Andrei A0280 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 3
1 Harsulescu Mihai 1413 2004 NAVI 05:28:00
2 Bratu David Andrei 1400 2004 Colegiul "Emil Racovita" 05:11:00
3 Stan Matei Alexandru A0791 2004 NAVI 04:52:00
4 Nicola Madalin Ionut A0790 2004 NAVI 04:47:00
5 Lapadat Cristian A0274 2004 NAVI 04:48:00
6 Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 1412 2004 Colegiul "Emil Racovita" 05:00:88
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul "Emil Racovita" 05:12:15
8 Rauta Matei Cristian 2264 2004 NAVI 05:40:00

Descalificari
1 Cazacu Alin
Observatii: lipsa
13347 2004 Median Bucuresti 99:99:99
2 Chiran Stefan Felix
Observatii: lipsa
2200 2004 Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 44 400 metri liber - 13 ani - Baieti (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Costache Alexandru Gabriel 1306 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Ilie Stefan Cornel 1901 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
6 Grigore Andrei A0605 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
7 Dumitrache Tobias George A0565 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99

Seria: 2
1 Dinica Ionut 12769 2003 Median Bucuresti 99:99:99
2 Nitu Marius Adrian A0699 2003 Colegiul "Emil Racovita" 05:49:13
3 Nae Horatiu 12771 2003 Performer 05:44:00
4 Peter Arthur Cristian 1732 2003 NAVI 05:17:61
5 Dobre Daniel Gabriel A0551 2003 Bucharest Sport Club 05:28:99
6 Paduraru Andrei Dragos 1304 2003 NAVI 05:45:49
7 Pascu Nicu Laurentiu 1384 2003 Colegiul "Emil Racovita" 06:13:69
8 Rusen Costin Alin A0460 2003 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99

Seria: 3
1 Olteanu Vlad Andrei A0325 2003 CSS 1 Bucuresti 05:09:37
3 Iacob Sebastian Mihai 13137 2003 Steaua CSA 05:00:27
4 Lungu Alexandru 1687 2003 C.S. Barracuda Campina 04:43:00
5 Stoltz Markus A0566 2003 Renovatio S.C. 04:49:23
6 Sendroiu Andrei Cristian 13932 2003 Performer 05:01:00
7 Simion Matei Alexandru A0532 2003 Colegiul "Emil Racovita" 05:07:12
8 Bogdan Matei 2848 2003 NAVI 05:15:00

Descalificari
1 Chen Andrei
Observatii: lipsa
2690 2003 Timex Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Daniel
Observatii: lipsa
2086 2003 Bucharest Sport Club 99:99:99
3 Kokkinakis Vasileios
Observatii: lipsa
A0384 2003 CSS 1 Bucuresti 05:02:91

Proba 45 400 metri liber - 14 ani - Baieti (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitrescu Stefan A0594 2002 Median Bucuresti 99:99:99
4 Vasilescu Nick Adrian A0471 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:39:21
5 Basalau Fabian Valentin A0491 2002 Colegiul "Emil Racovita" 99:99:99
6 Ionita Andrei 2511 2002 Renovatio S.C. 99:99:99

Seria: 2
2 Rusu David Cristian A0470 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:02:55
3 Tanasie Rares 4329 2002 C S S 1 Timisoara 04:35:00
4 Popa Andrei 10854 2002 NAVI 04:30:89
5 Balaceanu Andrei Cristian A0306 2002 NAVI 04:32:00
6 Popa Vicenzo A0633 2002 Colegiul "Emil Racovita" 04:59:39
7 Hliban Gabriel A0477 2002 Colegiul "Emil Racovita" 05:19:25
8 Vasile Adrian Florin A0553 2002 CSS Dinamo 05:38:42

Descalificari
1 Lemnaru Matei Ioan
Observatii: lipsa
A0308 2002 Bucharest Sport Club 05:21:30